quote:Op woensdag 6 juli 2005 14:42 schreef TerroRobbie het volgende:
Waarom in het stadion?
Verwachten ze zoveel man?
quote:Op woensdag 6 juli 2005 15:08 schreef aldostuta het volgende:
Jullie hebben mijn plaats ingepikt bij de JC-schaal
omdat ze door 2 ingangen naar binnen moeten?quote:
Nee hoor,ze zullen hem wel weer boycotten,wel terecht overigensquote:Op woensdag 6 juli 2005 15:08 schreef aldostuta het volgende:
Jullie hebben mijn plaats ingepikt bij de JC-schaal
Als ze dat nou even vroeg vantevoren aageven kan ik op mijn eigen plekkie zittenquote:Op woensdag 6 juli 2005 16:27 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Nee hoor,ze zullen hem wel weer boycotten,wel terecht overigens
Ik kwam er vroeger regelmatig, en was er zelfs "bekend"quote:Op woensdag 6 juli 2005 13:57 schreef Djekko het volgende
Ik kom ook op PSV NetwerkMaar waarom zou hij er anders niet zijn?
hoezo heeft Heracles nou nog niet een fatsoenlijke transfersom betaald?quote:Op woensdag 6 juli 2005 16:44 schreef Zapper het volgende:
Zeg, wil wil mij morgen ff sms'en mocht Sibon toch nog daar op de training verschijnen?
Wat is/was je username dan? Ben een oudgediende aldaar...quote:Op woensdag 6 juli 2005 16:52 schreef JustJunior het volgende:
[..]
Ik kwam er vroeger regelmatig, en was er zelfs "bekend"
quote:Gomes
Ooijer-Alex-Bouma-Lee
Simons -Vayrinnen-Cocu
Farfan-Vennegoor-Beasly
Waarbij Vayrinnen de rol van van Bommel vervult (veelvuldig aansluiten), afwisselend met Cocu. Kalou speelt voor Beasly als die komt. Andere aankopen (en Ferreyra) beginnen op de bank.quote:Zoetebier
lucius-Simons-Cocu-Goessens
Afellay-Ferreyra-de Jong
Vonlanthen-Robert-???
Uh nee dat ook niet, maar ikzelf ben morgen op de training in Almelo en als ie daar niet is...quote:Op woensdag 6 juli 2005 16:53 schreef rubbereend het volgende:
hoezo heeft Heracles nou nog niet een fatsoenlijke transfersom betaald?
Een zekere Dylan Dog moet je ook vast bekend voorkomenquote:Op woensdag 6 juli 2005 17:09 schreef JustJunior het volgende:
Kwam vooral in het Onzin-gebeuren. Heb meerdere nicks gehad, PhoolieNummerZoveel haal ik even voor de geest. Toen postte ook mensen als NilisForPresident en PhoolieSelward (?) nog. Die namen staan me nog wel bij.
De posities zijn redelijk bezet, alleen voorin een beetje krap.....quote:Op woensdag 6 juli 2005 17:09 schreef JustJunior het volgende:
Kwam vooral in het Onzin-gebeuren. Heb meerdere nicks gehad, PhoolieNummerZoveel haal ik even voor de geest. Toen postte ook mensen als NilisForPresident en PhoolieSelward (?) nog. Die namen staan me nog wel bij.
Nog maar even iets nuttigs erbij danOpstelling voor volgend seizoen?
[..]
[..]
Waarbij Vayrinnen de rol van van Bommel vervult (veelvuldig aansluiten), afwisselend met Cocu. Kalou speelt voor Beasly als die komt. Andere aankopen (en Ferreyra) beginnen op de bank.
Ik vind dat Cocu centraal op het middenveld thuis hoort. Zeker aangezien als je in een 4-4-2 gaat spelen, de 2 buitenste middenvelders aanvallend laat spelen. Cocu zal dat niet allemaal kunnen belopen, daarnaast is hij gewoon controlerend erg sterk. Centraal dus als je het mij vraagt.quote:Op woensdag 6 juli 2005 19:09 schreef The_M het volgende:
[..]
De posities zijn redelijk bezet, alleen voorin een beetje krap.....
Ik zou op dit moment gaan voor:
Gomes
Ooijer Alex Bouma Lee
Lucius Vayrinnen Simons Cocu
Farfan Vennegoor
Heb je gelijk in........Vayrinnen zou wat meer achter de spitsen kunnen spelen zodat Cocu wat meer in het centrum komt net als Lucius, waardoor Lee en Ooijer weer als verkapte buitenspelers kunnen fungeren.....Cocu moet idd echt niet als pure links half spelenquote:Op woensdag 6 juli 2005 19:14 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ik vind dat Cocu centraal op het middenveld thuis hoort. Zeker aangezien als je in een 4-4-2 gaat spelen, de 2 buitenste middenvelders aanvallend laat spelen. Cocu zal dat niet allemaal kunnen belopen, daarnaast is hij gewoon controlerend erg sterk. Centraal dus als je het mij vraagt.
Daarnaast verwacht ik eigenlijk gewoon weer een 4-3-3 systeem, maar wie weet.....
quote:Op woensdag 6 juli 2005 19:58 schreef methodmich het volgende:
Die nieuwe Braziliaan van jullie heeft een beugel....
Beugelspitsquote:Op woensdag 6 juli 2005 19:58 schreef methodmich het volgende:
Die nieuwe Braziliaan van jullie heeft een beugel....
Het probleem is, die hebben jullie al, alleen die mentaliteit...quote:Op woensdag 6 juli 2005 20:12 schreef FrankyMcG het volgende:
Lekker boeiend hoe die eruit ziet, zolang ie maar presteert.
Mijn vriendin ook altijd: "Oooo, wat is die Kuyt toch lelijk!" Boeiend, geef mij maar 11 lelijkerds die de mentaliteit van Kuyt hebben!
Marcelo, Claudio, Marcos, Jorginho, Leandro, Marquinho. Dan vind ik Gomes, Robert en Alex toch wel minder "vaag", maar juist getalenteerde en constante spelersquote:Op woensdag 6 juli 2005 20:10 schreef methodmich het volgende:
[..]Ze halen wel steeds vagere Brazilianen....
het systeem is begin van afgelopen seizoen ook aangepast, Hiddink heeft duidelijk gemaakt dat hij het systeem aanpast aan de spelers. Bijvoorbeeld het is leuk dat veel mensen hier Vayrinnen achter de spits ner zetten of in de rol van van Bommel maar hij heeft bij Heerenveen in een rol als Vogel gespeeld.quote:Op woensdag 6 juli 2005 19:22 schreef JustJunior het volgende:
En gewoon de link niet leggen tussen Dylan Dog en Dylan Dog eh
Waarom zouden we hele systeem omgooienHaal je de halve finale Champions League, je weet veel spelers te behouden, de vertrokken spelers worden vervangen door gelijke spelers. Houd gewoon hetzelfde systeem aan.
Het enige wat misschien verandert is de diepgang bij de middenvelders. We weten nog niet hoe Vayrinnen gaat spelen, misschien zal Cocu wat meer naar voren spelen. Alhoewel dat met zijn leeftijd wat onwaarschijnlijk is. We kunnen er van uitgaan dat mijn opstelling gewoon verschijnt tegen Heracles
quote:Opnieuw twee spelers in verband gebracht met PSV: Spanjaard en Chileen
Het Spaanse Marca komt met het bericht dat Guus Hiddink geinteresseerd is in Javi Fuego. Hij kwam het afgelopen seizoen uit voor Sporting Gijon in de tweede Spaanse divisie. PSV zou hem de laatste vier maanden gevolgd hebben via een contact van Hiddink in Spanje. Hans van der Zee zou zelfs trainingen van de Spaanse selectie bekeken hebben om de speler te volgen. Javi Fuego maakte de afgelopen zomer deel uit van een Spaanse selectie die deelnam aan de Juegos del Mediterráneo, de Spelen voor landen rondom de Middelandse Zee. Tijdens dat toernooi was hij een van de uitblinkers voor Spanje dat het toernooi uiteindelijk wist te winnen.
In Chili meldde Las Ultimas Noticias dat het enige gerucht rond spelers van Universid Catolica dat actueel lijkt te worden het gerucht is dat Jose Luis Villanueva in de belangstelling zou staan van PSV. De middenvelder was voor Chili actief op het WK onder 20 in Nederland. In hoeverre er daadwerkelijk interesse van PSV is, is maar de vraag. Op het WK onder 20 was Guus Hiddink behoorlijk negatief over de Chileense voetballers van wie op hem niemand indruk maakte vanwege o.a. het gebrek aan fysiek.
quote:Javier Fuego Martínez
Geboortedatum: 04 / 01 / 1984
Gewicht: 74 kg
Lengte: 1.81 m
Nationaliteit: spaanse
Positie: aanvallende middenvelder
Met name de interesse voor Villanueva lijkt me onwaar, als je inderdaad kijkt naar de uitlatingen van Hiddink bij het afgelopen WKu20.quote:
Nu breken we je stoel,quote:Op woensdag 6 juli 2005 15:08 schreef aldostuta het volgende:
Jullie hebben mijn plaats ingepikt bij de JC-schaal
onder meer heb k t uit zn eigen woorden opgemaakt, hij was hjuist soberder gaan spelen enzo. Maarja we zullen wel zien en Hiddink zal sowieso accenten anders gaan leggen in dit teamquote:Op woensdag 6 juli 2005 22:04 schreef JustJunior het volgende:
Ik moet zeggen dat ik Heerenveen niet echt gevolgd heb, maar ik had meegekregen dat hij daar juist vrij aanvallend speelde, en dat hem opgedragen was om verdedigender te gaan spelen. Dat verdedigend spelen zou hij bij de nationale ploeg ook meer doen. Maar dat is dus niet mijn observatie, maar "van horen zeggen"
Ik zie geen beugels, klopt dat?quote:Op woensdag 6 juli 2005 22:12 schreef JustJunior het volgende:
We blijven bezig met die geruchten ehDeze lijkt me niet erg betrouwebaar.
quote:
Hij speelde bij Heerenveen inderdaad aanvallender, en in de Finse ploeg wat verdedigender. Hij gaf bij het tekenen van het contract aan dat hij bij PSV waarschijnlijk "de rol van Vogel ging vervullen", maar we zullen zien wat Hiddink van plan is.quote:Op woensdag 6 juli 2005 22:41 schreef zjroentje het volgende:
Als Vayrynen bij Heerenveen in de rol van Vogel zou spelen, dan zou hij nooit 8 doelpunten hebben gemaakt.
quote:Väyrynen moet als opvolger van Vogel 2,5 miljoen euro kosten
Volgens het Eindhovens Dagblad wordt Mika Väyrynen niet gezien als opvolger van Van Bommel, maar als opvolger van Vogel. Voor de opvolging van van Bommel zou hij te weinig diepgang bezitten in zijn spel. De krant meldt dat Heerenveen 2,5 miljoen euro zou vragen voor de Fin. Guus Hiddink bevestigde de onderhandelen, maar gaf aan nog niet dichtbij een akkoord te zijn.
Sorry hoor, Ooier heeft best wel eens aanvallende aspiraties, maar hem een verkapte buitenspeler noemen is echt te veel van het goede.quote:Op woensdag 6 juli 2005 19:18 schreef The_M het volgende:
[..]
Heb je gelijk in........Vayrinnen zou wat meer achter de spitsen kunnen spelen zodat Cocu wat meer in het centrum komt net als Lucius, waardoor Lee en Ooijer weer als verkapte buitenspelers kunnen fungeren.....Cocu moet idd echt niet als pure links half spelen![]()
Het wordt meer zo:
Gomes
Ooijer Alex Bouma Lee
Lucius Simons Cocu
Vayrinnen
Farfan Vennegoor
Simons is vast beter dan Johan "tikkie breed" Vogel. Jezus, wat een verschrikkelijk overschatte speler is dat. Simons heeft meer agressie en meer loopvermogen.quote:Op woensdag 6 juli 2005 22:53 schreef the_legend_killer het volgende:
Simons zegt ook de Vogel rol te spelen
Leuke opstellingquote:Op woensdag 6 juli 2005 19:18 schreef The_M het volgende:
[..]
Heb je gelijk in........Vayrinnen zou wat meer achter de spitsen kunnen spelen zodat Cocu wat meer in het centrum komt net als Lucius, waardoor Lee en Ooijer weer als verkapte buitenspelers kunnen fungeren.....Cocu moet idd echt niet als pure links half spelen![]()
Het wordt meer zo:
Gomes
Ooijer Alex Bouma Lee
Lucius Simons Cocu
Vayrinnen
Farfan Vennegoor
Simons kopen was een toptransfer,quote:Op woensdag 6 juli 2005 23:43 schreef El_Bassie het volgende:
[..]
Simons is vast beter dan Johan "tikkie breed" Vogel. Jezus, wat een verschrikkelijk overschatte speler is dat. Simons heeft meer agressie en meer loopvermogen.
Lijkt me ook, maar je oordeel vellen kun je na dit seizoen pas echt doen.quote:Op woensdag 6 juli 2005 23:43 schreef El_Bassie het volgende:
[..]
Simons is vast beter dan Johan "tikkie breed" Vogel. Jezus, wat een verschrikkelijk overschatte speler is dat. Simons heeft meer agressie en meer loopvermogen.
Dat Simons andere kwaliteiten heeft is wel duidelijk, maar om Vogel op zo'n manier af te schrijven vind ik belachelijk. Philip Cocu noemde Vogel als eerste op toen hem werd gevraagd wie de belangrijkste spelers van afgelopen seizoen waren. Vogel staat altijd vrij, leidt nooit balverlies en is positioneel heel erg sterk: een perfecte controlerende middenvelder. En die moet je erbij hebben om een balans te creeeren op het middenveld.quote:Op woensdag 6 juli 2005 23:43 schreef El_Bassie het volgende:
[..]
Simons is vast beter dan Johan "tikkie breed" Vogel. Jezus, wat een verschrikkelijk overschatte speler is dat. Simons heeft meer agressie en meer loopvermogen.
quote:ED: PSV vreest vertrek Lee. Meldde Man United zich?
Volgens het Eindhovens Dagblad zou een Engelse topclub zich bij PSV gemeld hebben voor de diensten van Young-pyo Lee. Bij PSV zou men het bericht willen bevestigen noch ontkennen. Volgens het Eindhovens Dagblad gaat het vermoedelijk om Manchester United. Die club kaapte eerder Park werk bij PSV.
Lee gaat denk ik niet weg, durf er geen kratje op te zetten in ieder geval.quote:Op donderdag 7 juli 2005 08:51 schreef PyTh het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Daar gaat speler nummer 4 waarschijnlijk.
Ik weet het zo net nog niet.quote:Op donderdag 7 juli 2005 09:37 schreef Suijk het volgende:
[..]
Lee gaat denk ik niet weg, durf er geen kratje op te zetten in ieder geval.
Ze stalden hem ook niet voor niets direct bij Samp.quote:Op donderdag 7 juli 2005 02:28 schreef RijstNatie het volgende:
De scouts van AC milaan zijn dus eigenlijk vet scheel als ik sommige mensen mag geloven
Het mogelijke beugelbekje dusquote:PSV informeert bij Gijon naar Fuego
De regionale krant La Voz de Asturias in Spanje meldt dat PSV geinformeerd zou hebben bij Sporting Gijon naar de transfervoorwaarden van Javi Fuego, de middenvelder waar we gisteren al over berichtten. De speler uit de Spaanse Segunda Division zou 1,5 miljoen euro moeten opbrengen. Volgens de krant heeft PSV daarop nog geen contact opgenomen met de club om concrete interesse te tonen.
quote:Contract Vennegoor of Hesselink opengebroken en verlengd
Op zijn officiele fansite heeft Jan Vennegoor of Hesselink zojuist laten weten zijn contract bij PSV te hebben verlengd. Hij tekende een verbeterd contract dat hem nog drie seizoenen aan PSV verbindt. Zijn huidige contract liep nog een jaar door. De spits liet weten de afgelopen maanden met geen enkele andere club onderhandeld te hebben.
quote:VoH: Drie jaar langer bij PSV
Jan Vennegoor of Hesselink blijft bij PSV. De aanvaller verlengde vandaag zijn contract met twee seizoenen en zal dus nog drie jaar bij PSV spelen. "Ik ben er heel tevreden mee", aldus Jan Vennegoor of Hesselink. "We hebben de afgelopen weken goede gesprekken gevoerd. Ik ben geen moment bang geweest dat we er niet uit zouden komen. Er was tenslotte van beide kanten de intentie om met elkaar door te gaan".
De aanvaller werd de afgelopen weken herhaaldelijk in verband gebracht met enkele buitenlandse clubs als het Turkse Besiktas en het Engelse Tottenham Hotspur. "Ik ben met geen enkele andere club in gesprek geweest, alleen met PSV", aldus VoH. "Bovenden is PSV een té mooie club om zomaar voor een andere club in te ruilen".
omg neee, dat is helemaal een rampquote:Op donderdag 7 juli 2005 08:51 schreef PyTh het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Daar gaat speler nummer 4 waarschijnlijk.
quote:
Ik geloof dat zijn contract nog 2 jaar doorloopt, en dus afloopt in 2007quote:Op donderdag 7 juli 2005 11:39 schreef Joenes het volgende:
Zou wel erg jammer zijn als Lee zou gaan vertrekken. Kan me zo ook geen goed alternatief bedenken voor hem. Wanneer loopt zijn contract eigenlijk af?
Was Sibon er? Nog iets gehoord daarover?quote:Op donderdag 7 juli 2005 12:14 schreef Helly het volgende:
Net ff bij de eerste training geweest, van de basis waren alleen Vennegoor en Ooijer er ongeveer. Maar was wel leuk verder, best druk ook.
Er zijn ook nog mensen die moeten werken Rubberen Robquote:Op donderdag 7 juli 2005 12:13 schreef TerroRobbie het volgende:
Gaat niemand van jullie naar de training?
Als Man U Lee wil hebben zal dat ook om commerciele belangen gaan.....Dan hebben ze 2 Koreanen en worden ze dus populair in Azie en dat levert weer geld op.....( Ik vind Lee trouwens ook beter dan Heinze en O'shea)quote:Op donderdag 7 juli 2005 10:19 schreef zjroentje het volgende:
ManU lijkt me niet. We hebben Heinze en O'Shea al.
2006......Ze moeten dus verlengen of verkopen.....quote:Op donderdag 7 juli 2005 12:12 schreef PyTh het volgende:
[..]
Ik geloof dat zijn contract nog 2 jaar doorloopt, en dus afloopt in 2007
Vogel leidt inderdaad nooit balverlies, dat komt omdat hij nooit risico neemt.quote:Op donderdag 7 juli 2005 00:48 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Dat Simons andere kwaliteiten heeft is wel duidelijk, maar om Vogel op zo'n manier af te schrijven vind ik belachelijk. Philip Cocu noemde Vogel als eerste op toen hem werd gevraagd wie de belangrijkste spelers van afgelopen seizoen waren. Vogel staat altijd vrij, leidt nooit balverlies en is positioneel heel erg sterk: een perfecte controlerende middenvelder. En die moet je erbij hebben om een balans te creeeren op het middenveld.
Met een eenzijdige optie voor PSV om te verlengen tot 2007quote:Op donderdag 7 juli 2005 12:30 schreef The_M het volgende:
[..]
2006......Ze moeten dus verlengen of verkopen.....![]()
quote:12/5/2005 - Lee kan voor vier jaar bijtekenen
(Gepost door RvN)
De Telegraaf meldt dat PSV niet alleen de optie voor nog eens twee seizoenen op Young-pyo Lee wil lichten, maar dat hij een aanbieding heeft gekregen voor een compleet nieuw, opgewaardeerd contract voor de duur van vier seizoenen. Verder bevestigt de krant de interesse van PSV in de jonge Koreaanse aanvaller Chu-yong Park, zoals wij eerder meldden.
Thx, wist ik niet.....Dat moeten ze hem gewoon in Eindhoven houdenquote:Op donderdag 7 juli 2005 12:37 schreef PyTh het volgende:
[..]
Met een eenzijdige optie voor PSV om te verlengen tot 2007
Zie onderstaand bericht:
[..]
Sibon was er gewoon.quote:Op donderdag 7 juli 2005 12:14 schreef Zapper het volgende:
[..]
Was Sibon er? Nog iets gehoord daarover?
dat vind ik dus ook, Lee is de motor op links met belachelijk veel assists voor een linksbackquote:Op donderdag 7 juli 2005 13:48 schreef JustJunior het volgende:
Ik denk dat een eventuele transfer van Lee toch erger is dan sommigen denken. Lee heeft dit seizoen toch een belangrijke rol gespeelt voor PSV m.i. Ik zou ook zo één-twee-drie geen adequate vervanger kunnen bedenken.
Dat Vennegoor bijtekent is natuurlijk goed nieuwsNou Lee nog
Maar er gingen geen geruchten?quote:Op donderdag 7 juli 2005 15:11 schreef Helly het volgende:
Sibon was er gewoon.
8 miljoen voor een linksback is niet niks. Maar er zit natuurlijk nog een zooi marketingwaarde op.quote:Op donderdag 7 juli 2005 14:12 schreef PyTh het volgende:
Voor minder dan 8 miljoen zie ik Lee ook niet vertrekken hoor.
Ferreyraquote:Op donderdag 7 juli 2005 16:44 schreef Kang-He het volgende:
[..]
8 miljoen voor een linksback is niet niks. Maar er zit natuurlijk nog een zooi marketingwaarde op.
Wat heeft PSV eigenlijk verder nog op linksback lopen?
quote:'PSV aast ook op Spaanse belofte Fuego'
7/7/2005 12:51
PSV blijft de pers druk bezighouden. Na de Braziliaan Márcio Mossoró hebben de Eindhovenaren hun pijlen ook gericht op Javier Fuego Martínez (Sporting Gijon).
MARCA meldt dat PSV zich via scout Hans van der Zee al nadrukkelijk op de hoogte heeft gesteld van de 21-jarige middenvelder die het al vier maanden volgt. Van der Zee bekeek Javi Fuego bij wedstrijden en trainingen van de Spaanse ploeg die afgelopen weekend de Mediterrane Spelen in Almería won.
Bovendien zou Roberto zijn ingeschakeld om PSV te helpen. De voormalige Spaanse pupil van Guus Hiddink in zijn tijd als trainer van Valencia vertelde wat voor speler Fuego is en diende de Nederlandse kampioen van advies over de jeugdinternational van de Segunda División-club Gijon.
Bouma is in principe een prima linksback. Alleen heeft hij zich de afgelopen twee seizoen bewezen als centrumverdediger. En ik zie liever Bouma dan Addo in het centrum. (Of Cocu moet een lnie naar achter).quote:Op donderdag 7 juli 2005 16:44 schreef Kang-He het volgende:
[..]
8 miljoen voor een linksback is niet niks. Maar er zit natuurlijk nog een zooi marketingwaarde op.
Wat heeft PSV eigenlijk verder nog op linksback lopen?
Gooi er ook een voor mijquote:Op donderdag 7 juli 2005 17:47 schreef WooZ het volgende:
trouwens, ik ga maandag dus ff naar NEC - Porto, jaag ik gelijk een stadionfakkel op Leandro
Nadat ik de transfer had opgegeven, doet dit me toch van mening veranderen. Ze zijn er dus nog steeds mee bezigquote:Hiddink houdt zich stil over Kalou
Op de eerste trainingsdag van PSV wilde PSV´s technisch directeur en trainer Guus Hiddink niets kwijt over de mogelijke tranfser van Kalou naar PSV. "Ik wil er nu niets over zeggen. Alle partijen hebben rust nodig. Als alle emoties zijn gaan liggen kunnen we tot een oplossing komen die iedereen tevreden stemt. Een broedse kip moet je ook niet storen." aldus Hiddink in De Telegraaf.
Ook leuk om te zien dat Guus gewoon aanwezig was in tegenstelling wat heel het forum van het PSV Netwerk beweerdequote:
Dat stond ook op de PSV site zelf, iedereen was daar inderdaad verbaasd over. Verder hoorde je van alle kanten 'huh, wiesda nou?' toen kale Schaaf tevoorschijn kwamquote:Op donderdag 7 juli 2005 19:11 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Ook leuk om te zien dat Guus gewoon aanwezig was in tegenstelling wat heel het forum van het PSV Netwerk beweerde
Oi! Dan krijgt NEC de schuldquote:Op donderdag 7 juli 2005 17:47 schreef WooZ het volgende:
trouwens, ik ga maandag dus ff naar NEC - Porto, jaag ik gelijk een stadionfakkel op Leandro
Das 3 keer zoveel als bij een gemiddelde eerstedivisiewedstrijdquote:Op donderdag 7 juli 2005 19:16 schreef WooZ het volgende:
Ik schat trouwens dat er een man of 6000 aanwezig was vandaag, heel de onderzijde van Noord zat vol
Sibon staat er altijd als een natte vaatdoek bijquote:Op donderdag 7 juli 2005 19:18 schreef Zapper het volgende:
Ik lees van meerdere kanten dat Sibon dr als een natte vaatdoek bij heeft gestaan vandaag, dat kan maar 1 ding betekenen he![]()
quote:Wat vandaag gemeld werd in de krant gaf mijn bron vandaag ook aan.. hiddink was in spanje voor Fuego.. ik zelf weet NIETS van deze speler.. en heb ook een beetje twijfels omdat ie in de 2e divisie speelt.. nou is dat in spanje misschien hoger als in nederland ..maar toch.. aan de andere kant ik heb wel vertrouwen in hiddink..
Verder vroeg ik of hij misschien wist wanneer er gesprekken zouden komen met kalou.. dat wist hij niet.. maar de bronnen die hij heeft zijn ERG hoop vol in een goede afloop.. Ik denk dat het nog een mooi seizoen word komend jaar.. met flink veel bier.
Je begint je toch af te vragen wat cultheld doet nu hij bij Fok! geband isquote:Ik heb weer contact gehad met mijn bron.. eerder mellde hij al dat Hiddink dus in Spanje was voor die Fuego .. Hij wist me nu te melden dat Hiddink inmiddels met 2 spelers ee bijna-akkoord heeft maar pas gaat onderhandelen met de clubs van die spelers als Kalou definitief NIET doorgaat.. maar zoals ik al zei is volgens mijn bron iedereen binnen psv ERG hoopvol..
Kijk maar op die foto's, daar staan alle spelers op volgens mijquote:Op donderdag 7 juli 2005 21:00 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Wie wie waren er op de eerste training?
Pff, daar word ik nou zo moe van, van die gast.. ineens heeft ie verschillende contactenquote:Op donderdag 7 juli 2005 20:20 schreef JustJunior het volgende:
De nummer-één geruchtenmaker van het PSVnetwerk, 7ronaldo7, wiens oom () contacten heeft bij PSV, weet het volgende te melden:
[..]
[..]
Je begint je toch af te vragen wat cultheld doet nu hij bij Fok! geband is![]()
Kom nou.quote:Op donderdag 7 juli 2005 12:29 schreef The_M het volgende:
(Ik vind Lee trouwens ook beter dan Heinze en O'shea)
Ik vind Lee ook beter dan O'Shea, Heinze weet ik niet maar veel verschil zal er niet zijnquote:
quote:In Australië zingt de naam Guus Hiddink rond als nieuwe bondscoach van de Socceroos. En daarmee is meteen verklaard waarom de PSV-coach in het buitenland was, zoals PSV woensdag naar buiten bracht.
Hiddink moest de eerste training op de Herdgang laten schieten wegens 'verblijf in het buitenland', zoals PSV woensdag liet weten. En laten de Australische bondsofficials nou net woensdag in Engeland hebben gesproken met potentiële kandidaten. Die twee gegevens leidden tot de conclusie dat Hiddink kandidaat voor het bondscoachschap van de Socceroos.
De Australische bond wilde geen commentaar geven op de procedure, maar ontkende ook niet dat Hiddink kandidaat is. En daarmee werden de geruchten verder gevoed.
Hiddink, die donderdag wel de eerste training leidde, heeft er nooit een geheim van gemaakt ooit nog als bondscoach te willen werken. In zijn contract bij PSV is een bepaling opgenomen dat hij een WK-avontuur mag oppakken. Hij zou Australië, dat zich overigens nog moet plaatsen, na afloop van de Nederlandse competitie kunnen leiden naar én op het WK.
Australië is op zoek naar een nieuwe bondscoach, omdat Frank Farina na een weinig verheffend optreden op de Confederations Cup opstapte. Graham Arnold, als spits ooit verbonden geweest aan Roda JC en NAC, fungeert als interim-bondscoach.
Bla bla hij heeft wel 2x gelijk gehad..quote:Op donderdag 7 juli 2005 20:20 schreef JustJunior het volgende:
De nummer-één geruchtenmaker van het PSVnetwerk, 7ronaldo7, wiens oom () contacten heeft bij PSV, weet het volgende te melden:
[..]
[..]
Je begint je toch af te vragen wat cultheld doet nu hij bij Fok! geband is![]()
Remind me.. hij had gelijk met Simons, wat iedere gek had kunnen voorspellen.. en wie nog meer?quote:Op donderdag 7 juli 2005 22:38 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Bla bla hij heeft wel 2x gelijk gehad..
Niet miepen dus
Nou ja 1 danquote:Op donderdag 7 juli 2005 22:40 schreef Djekko het volgende:
[..]
Remind me.. hij had gelijk met Simons, wat iedere gek had kunnen voorspellen.. en wie nog meer?
Hij komt op mij ook niet geheel ongeloofwaardig over, maar die voorspellingen van hem zijn wel erg makkelijk. Hij dekt zich wel erg makkelijk in. "Ja, ik heb nooit gezegd dat PSV en Feyenoord een akkoord hadden. Ze waren wel dichtbij, maar het kan toch omslaan". Zo kan ik ook roddels verspreiden, zonder het ooit fout te hebbenquote:
Flikker nou maar op Csabaquote:Veel belangstelling voor Feher; maar Hongaar hoopt op nieuwe start bij PSV
Zaakwaarnemer Kees Ploegsma liet in het Rotterdams Dagblad weten dat de kans klein is dat Csaba Feher naar Sparta verhuist. PSV kwam wel een huursom overeen met de Rotterdammers, maar de Hongaar staat net als Takak overigens, niet te springen voor een overstap naar de promovendus. Volgens Ploegsma zouden er zes clubs interesse hebben, maar hoopt Feher op een nieuwe start bij PSV.
Bouma was een drama als linksbackquote:Op donderdag 7 juli 2005 17:26 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Bouma is in principe een prima linksback. Alleen heeft hij zich de afgelopen twee seizoen bewezen als centrumverdediger. En ik zie liever Bouma dan Addo in het centrum. (Of Cocu moet een lnie naar achter).
dan zie k je misschien daar, als t goed is ga k ookquote:Op donderdag 7 juli 2005 17:47 schreef WooZ het volgende:
trouwens, ik ga maandag dus ff naar NEC - Porto, jaag ik gelijk een stadionfakkel op Leandro
ziet er goed uitquote:Op donderdag 7 juli 2005 17:39 schreef WooZ het volgende:
http://www.student.ru.nl/wouterbekkers/rest/01.jpg
http://www.student.ru.nl/wouterbekkers/rest/02.jpg
http://www.student.ru.nl/wouterbekkers/rest/03.jpg
http://www.student.ru.nl/wouterbekkers/rest/04.jpg
http://www.student.ru.nl/wouterbekkers/rest/05.jpg
http://www.student.ru.nl/wouterbekkers/rest/06.jpg
http://www.student.ru.nl/wouterbekkers/rest/07.jpg
http://www.student.ru.nl/wouterbekkers/rest/08.jpg
http://www.student.ru.nl/wouterbekkers/rest/09.jpg
http://www.student.ru.nl/wouterbekkers/rest/10.jpg
http://www.student.ru.nl/wouterbekkers/rest/11.jpg
http://www.student.ru.nl/wouterbekkers/rest/12.jpg
http://www.student.ru.nl/wouterbekkers/rest/13.jpg
Ik was te lui om te resizen
dadelijk weer de herhaling van t sportjournaalquote:
quote:
Heeel mooi, maar voor wie het veld betreedt, 10 jaar stadion ban en 15000 pleuro boete.quote:Op donderdag 7 juli 2005 22:35 schreef VoreG het volgende:
Ziet er toch goed uit een stadion zonder hekken
quote:Op vrijdag 8 juli 2005 08:00 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Crap, volgend de Gelderlander heeft Lee een afkoopsom in zijn contract staan...
Dag Lee...
quote:Wél Hiddink, geen Alex
Sommige zaken veranderen nooit. Braziliaanse voetballers die de eerste training missen, bijvoorbeeld.
Terwijl de PSV-selectie gisteren voor het eerst weer op het veld stond, zat verdediger Alex hoog in de lucht. Hij miste de eerste balcontacten en de frisse bosloop. ,,Dat schijnt zo te horen, maar deze training haalt hij echt wel een keer in'', zei trainer Guus Hiddink.
Hiddink? Zou hij ook niet ontbreken op de eerste officiële dag van het PSV-seizoen? De media-afdeling van de Eindhovense club had de absentie van de trainer-directeur keurig gemeld, maar woensdagavond vond Hiddink toch nog een late vlucht vanaf zijn vakantie-adres naar Nederland.
Toen hij gisterochtend alsnog op het veld van het Philips Stadion stond, zag hij echter nog niet de selectie die de successen van afgelopen seizoen moet zien te evenaren.
De nieuwelingen waren er: de Argentijn Osmar Ferreyra, de Belg Timmy Simons en de Fin Mika Väyrynen. Maar een contingent spelers ontbrak nog, naast de verlate Alex. PSV'ers die na de bekerfinale interlandverplichtingen hadden (Gomes, Cocu, Bouma, Farfán) hebben nog vrij, een aantal (Lucius, Afellay, De Jong) is geblesseerd en Beasley mist de komende weken door het toernooi om de Golf Cup dat hij met de Amerikaanse ploeg afwerkt. Hij ontbreekt bij het trainingskamp dat PSV vanaf maandag opzet in Zuid-Korea.
De Koreaanse linksback Young-pyo Lee hoefde uiteraard niet naar Eindhoven te vliegen, hij mag zich volgende week in zijn vaderland bij de selectie voegen. Maar de vraag is of PSV zijn zoektocht naar een goede verdediger niet met spoed kracht moet bijzetten. Vanuit Engeland, en met name Manchester United, is er grote belangstelling voor Lee, hoewel zich nog geen club officieel heeft gemeld.
Het is de prijs van het succes (Van Bommel, Vogel, Park al weg) die PSV deze zomer betaalt.
Dat is de wet van het voetbal en de macht van het geld, doceerde Hiddink. Een kleine(re) club is altijd een prooi voor de grote(re). Park was gewoonweg niet te houden toen Manchester United zich eenmaal meldde.
Hiddink: ,,Dan kun je wel zeggen: hij heeft een contract en hij mág niet weg. Maar zo werkt het niet.Wij merken het als clubs als United of AC Milan zich meldt. Maar het geldt, wat mij betreft, óók in de Nederlandse verhoudingen.''
Daarmee doelde hij op Feyenoord, zonder de club van zijn voormalige adjudant Erwin Koeman bij naam te noemen. Met andere woorden: als PSV zich hard maakt voor Salomon Kalou, kan de Rotterdamse club zijn Afrikaanse aanvaller niet ten koste van alles verplichten te blijven.
Dat doet Feyenoord ook niet. De ferme taal die de clubleiding de afgelopen periode uitsloeg ('Hij gaat niet naar de concurrent!') moet vooral gezien worden als een wapen in de transferstrijd.
,,De voetbalwereld beweegt altijd'', zegt Hiddink. ,,Kalou is van harte welkom bij PSV, dat hebben we Feyenoord ook laten weten. Voorlopig hebben alle partijen afgesproken even wat rust in te bouwen, vooral ook voor Kalou zelf, voordat we met deze zaak verder gaan.''
PSV, dat inmiddels het contract van Vennegoor of Hesselink met twee jaar verlengde, is niet van plan de Feyenoorder zomaar uit het hoofd te zetten. Maar het is duidelijk dat de Brabantse club ook in verdedigend opzicht versterking kan gebruiken.
Hiddink: ,,De situatie van nu is zwaarder dan die van vorig seizoen. Ook toen was er onzekerheid en moesten we een ploeg opbouwen. Maar nu zijn we met Park, Vogel en Van Bommel zelfs het motortje van de ploeg kwijt.''
De pogingen om overbodige spelers te verkopen of te verhuren, zijn vooralsnog weinig succesvol. Veel toekomst hebben mannen als Fehér, Van der Schaaf, Lamey, Addo, Colin en Takak niet, maar hun financiële verlangens blijken te fors voor geïnteresseerde clubs als bijvoorbeeld Sparta.
Colin, vorig jaar bij NAC Breda gestald, en Takak, toen RKC'er, zijn zelfs veroordeeld tot de trainingen van het tweede elftal. Daar toonde Colin gisterochtend zijn goede wil, van Takak (die Groningen en Twente afwees) ontbrak echter elk spoor. Hij kan zich niet à la Alex beroepen op Braziliaanse laksheid.
Staat op het PSV netwerk... (en is wat er in de Gelderlander stond)... Hij zal dus wel gaanquote:Hiddink acht kans op vertrek Lee groot; Takak en Colin naar tweede elftal
(Gepost door RvN)
Volgens De Gelderlander acht Hiddink de kans groot dat Lee zijn landgenoot Park achterna gaat naar Manchester. "Je kunt wel vertellen hoe belangrijk een speler is, uiteindelijk kun je ze toch niet tegenhouden. In principe is een vertrek niet bespreekbaar, maar uit de woorden 'in principe' kun je al afleiden wat die woorden waard zijn."
Media melden verder dat Jasar Takak en Jurgen Colin zijn teruggezet naar het tweede elftal. Afgelopen seizoen waren zij verhuurd en op dit moment is er geen plaats voor hun bij het eerste elftal.
Hey zatklep!quote:Op vrijdag 8 juli 2005 04:10 schreef PyTh het volgende:
Hallo PSV broeders......
Ik heb er genoeg op in ieder geval.
Wie zijn er nog wakker>?
Hmm normaal ben je heel wat zekerder van jezelf.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 10:51 schreef Dylan Dog het volgende:
Lee gaat dus waarschijnlijk weg en Kalou komt waarschijnlijk niet.
Gomes
Ooijer - Alex - Bouma - Goessens (Ferreyra)
Väyrynen (Afellay) - Cocu - Simons (De Jong)
Farfán - Vennegoor - Beasley (Robert)
hehe was net naar bed toen jij kwam.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 04:10 schreef PyTh het volgende:
Hallo PSV broeders......
Ik heb er genoeg op in ieder geval.
Wie zijn er nog wakker>?
Het idee van Hiddink was om in ieder geval de as van het elftal Nederlands te houden. Vind ik in principe een prima standpunt.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 10:57 schreef Djekko het volgende:
Wordt het trouwens niet eens tijd om wat Nederlanders te kopen? Niet om discriminerend over te komen ofzo, maar met het vertrek van Van Bommel, terugzetting naar het tweede van Colin en Takak en het evt. aanstaande vertrek van Schaaf en Sibon blijven er wel érg weinig Nederlanders over
quote:Op vrijdag 8 juli 2005 10:57 schreef Djekko het volgende:
Wordt het trouwens niet eens tijd om wat Nederlanders te kopen? Niet om discriminerend over te komen ofzo, maar met het vertrek van Van Bommel, terugzetting naar het tweede van Colin en Takak en het evt. aanstaande vertrek van Schaaf en Sibon blijven er wel érg weinig Nederlanders over
heb ik een paar weken geleden ook gezegdquote:Op vrijdag 8 juli 2005 10:57 schreef Djekko het volgende:
Wordt het trouwens niet eens tijd om wat Nederlanders te kopen? Niet om discriminerend over te komen ofzo, maar met het vertrek van Van Bommel, terugzetting naar het tweede van Colin en Takak en het evt. aanstaande vertrek van Schaaf en Sibon blijven er wel érg weinig Nederlanders over
Ja, daar zat ik al aan te denken.. maar er moet toch wel íets fatsoenlijks rondlopen in Nederland..quote:Op vrijdag 8 juli 2005 11:38 schreef rubbereend het volgende:
[..]zeg maar eens wie we dan zouden moeten halen
jammer van Colin zeg, dat vind ik een prima verdediger, jammer van zn ego.
1 Heurelho da Silva Gomesquote:Op vrijdag 8 juli 2005 11:50 schreef brighton het volgende:
Is er al een overzichtje van de nieuwe rugnummers...?
Vak F, rij 3quote:Op vrijdag 8 juli 2005 01:21 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dan zie k je misschien daar, als t goed is ga k ook
Ik zit nu pas voor het eerst dat wedstrijdprogramma door te nemen, wat een kansloze bedoeling.quote:De eerste thuiswedstrijd voor de Eindhovenaren is op zondag 21 augustus tegen Vitesse. Die wedstrijd begint om 14.30 uur. De eerste traditional van het nieuwe seizoen is gepland op zondag 23 oktober, dan speelt PSV thuis tegen Ajax (12.30 uur).
feyenoord is geen topclub meer snap jequote:Op vrijdag 8 juli 2005 12:44 schreef WooZ het volgende:
[..]
Ik zit nu pas voor het eerst dat wedstrijdprogramma door te nemen, wat een kansloze bedoeling.![]()
Op zondag tegen VitesseOp donderdag tegen twente
Op vrijdag tegen RKC
Op woensdag tegen Feyenoord
vooral de laatste wedstrijden zijn relaxed, PSV hoeft dacht ik voor de laatste 5 wedstrijden Brabant niet meer uit en kan dus altijd of thuis of dichtbij huis kampioen wordenquote:Op vrijdag 8 juli 2005 12:44 schreef WooZ het volgende:
[..]
Ik zit nu pas voor het eerst dat wedstrijdprogramma door te nemen, wat een kansloze bedoeling.:r
Op zondag tegen VitesseOp donderdag tegen twente
Op vrijdag tegen RKC
Op woensdag tegen Feyenoord
quote:PSV is voor het komende seizoen overigens al zo goed als uitverkocht: 29.000 van de in totaal beschikbare 30.000 seizoenkaarten zijn al van de hand gedaan.
Jou zie je ook alleen maar die site spammen hequote:Op vrijdag 8 juli 2005 14:11 schreef Robje23 het volgende:
Gisteren ook weer naar de 1e training geweest ging er rustig aan toe smidags ook nog ff bij de bosloop geweest. Voor foto`s kan je kijken op www.vroomshoop-on-tour.nl
Dat dacht ik ookquote:Op vrijdag 8 juli 2005 15:15 schreef Zapper het volgende:
[..]
Jou zie je ook alleen maar die site spammen he
quote:Op vrijdag 8 juli 2005 15:22 schreef Spideyman het volgende:
[afbeelding]
Altijd lachen met die gasten![]()
Dat is de nieuwe opzet helaasquote:Op vrijdag 8 juli 2005 12:44 schreef WooZ het volgende:
[..]
Ik zit nu pas voor het eerst dat wedstrijdprogramma door te nemen, wat een kansloze bedoeling.![]()
Op zondag tegen VitesseOp donderdag tegen twente
Op vrijdag tegen RKC
Op woensdag tegen Feyenoord
Waarom niet dan?quote:Op vrijdag 8 juli 2005 18:32 schreef DIJK het volgende:
Ik zat me af te vragen. Die boete van 15000 euro hoe willen ze die opleggen? Voor het betreden van het veld. Hebben ze daar afspraken over? Is daar een wet voor aangenomen? Kijk zo'n stadionverbod is natuurlijk geen probleem, maar je kan toch niet zo maar boetes gaan uitdelen?
wel als ze de huisregels,met bijbehorende boetes bij overtreding, gedeponeerd hebben bij een rechtbankquote:Op vrijdag 8 juli 2005 18:32 schreef DIJK het volgende:
Ik zat me af te vragen. Die boete van 15000 euro hoe willen ze die opleggen? Voor het betreden van het veld. Hebben ze daar afspraken over? Is daar een wet voor aangenomen? Kijk zo'n stadionverbod is natuurlijk geen probleem, maar je kan toch niet zo maar boetes gaan uitdelen?
Ik las het. Als die ook nog gaat, en misschien Lee ook nog blijft er weinig voor jullie over ben ik bangquote:Op vrijdag 8 juli 2005 18:15 schreef Djekko het volgende:
Lazio en het gepromoveerde Genoa willen Ooijer, aldus Sky SportsAbsoluut niet laten gaan vind ik, behalve bij de hoofdprijs..
Met Firefox is je site lastig te bekijken trouwens, de foto's in elk geval.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 14:11 schreef Robje23 het volgende:
Gisteren ook weer naar de 1e training geweest ging er rustig aan toe smidags ook nog ff bij de bosloop geweest. Voor foto`s kan je kijken op www.vroomshoop-on-tour.nl
quote:Op vrijdag 8 juli 2005 14:38 schreef methodmich het volgende:[/b]
Wat is die Goessens nou voor mannetje? Belg?
quote:BRON: Statement Liga Deportiva Alajuelense
De 22-jarige Roy Myrie (profiel) van Liga Deportiva Alajuelense in Costa Rica komt voor ongeveer een maand naar Nederland om stage te lopen bij PSV. Dit werd door zijn club in Coasta Rica bevestigd. Hij is inmiddels onderweg naar Nederland om zich aan te sluiten bij de selectie die komende week afreist naar Zuid-Korea. Daar zal hij Guus Hiddink moeten overtuigen van zijn kwaliteiten.
PSV Netwerk
Hij kan op diverse posities uit de voeten, scoort ook regelmatig. Het ligt voor de hand dat Hiddink in hem een optie ziet als aanvallende rechtsback.
Ik beleef een Dejavu van een jaar geledenquote:Op vrijdag 8 juli 2005 18:45 schreef JaWi het volgende:
[..]
Ik las het. Als die ook nog gaat, en misschien Lee ook nog blijft er weinig voor jullie over ben ik bang.
bron: Statement Liga Deportiva Alajuelensequote:Verdediger uit Costa Rica op proef mee naar Zuid-Korea
De 22-jarige Roy Myrie van Liga Deportiva Alajuelense in Costa Rica komt voor ongeveer een maand naar Nederland om stage te lopen bij PSV. Dit werd door zijn club in Coasta Rica bevestigd. Hij is inmiddels onderweg naar Nederland om zich aan te sluiten bij de selectie die komende week afreist naar Zuid-Korea. Daar zal hij Guus Hiddink moeten overtuigen van zijn kwaliteiten.
Hij kan op diverse posities uit de voeten, scoort ook regelmatig. Het ligt voor de hand dat Hiddink in hem een optie ziet als aanvallende rechtsback.
Waar blijft cultheld nou. Hij zou ons misschien meer kunnen vertellenquote:
Geboortedatum: 21 / 08 / 1982
Lengte: 1.83 m
Gewicht: 77 kg
Positie: 3 (?)
Goed gezien.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 18:58 schreef VoreG het volgende:
Jullie halen half zuid-amerika maar hier naar toe?
Das wel vaag! Wat zou ik daar aan kunnen doen?quote:Op vrijdag 8 juli 2005 18:49 schreef JustJunior het volgende:
[..]
Met Firefox is je site lastig te bekijken trouwens, de foto's in elk geval.
[..]
Ja het lijkt er wel op ....quote:Op vrijdag 8 juli 2005 18:58 schreef VoreG het volgende:
Jullie halen half zuid-amerika maar hier naar toe?
Ik zal ff kijken naar de source.. maar ik heb het zelfde probleem...quote:Op vrijdag 8 juli 2005 19:06 schreef Robje23 het volgende:
[..]
Das wel vaag! Wat zou ik daar aan kunnen doen?
scherp, je was me voorquote:Op vrijdag 8 juli 2005 19:49 schreef methodmich het volgende:
Deze man is geen Zuid-Amerikaan en ligt dus buiten Cults gebiedje hoor.
Heey bedankt he zal er ff mee aan de slag gaan.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 19:13 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Ik zal ff kijken naar de source.. maar ik heb het zelfde probleem...
oke dit is dan wel offtopic maar goed
je gebruikt een iframe
<iframe frameborder="no" src="home.html" name="body" marginwidth="5" marginheight="5" width="420" height="100%"></iframe>
Ik zou die height sowieso niet op 100% zetten maar een vaste waarde meegeven...
Je moet eigenlijk helemaal niet werken met Iframe...
En dan nog wat.. je bruikt redelijk veel tabellen... tabellen zijn niet bedoelt voor de opmaak maar om informatie in te zetten... als ik jou was zou ik de opmaak in <div> neerzetten. En je CSS ff netjes apart zetten
Kijk eens naar mijn site die ik gemaakt heb ( ben er nog mee bezig) en dan naar gastenboek... daar verschijnt alles netjes
www.hoeve.nu/oz zo kan je een beejte een idee krijgen hoe het eruit kan zien..
Succes ermee
Bron?quote:Op vrijdag 8 juli 2005 21:22 schreef The_M het volgende:
Jordi Hoogstrate scheurt voorste kruisband.....Herstel duurt 8 maanden......
Erg triest voor die jongen, wens hem het allerbeste![]()
www.psv.netwerk.toquote:Op vrijdag 8 juli 2005 21:24 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Bron?
Dit zou wel heel erg triest zijn. Heeft hij net zijn Psyschische problemen zo goed als overwonnen, gebeurt dit![]()
Waar staat dat? Dat zou echt zuur voor hem zijn. Zo kan die jongen nooit doorbreken... Volgens mij kan hij er maar beter mee stoppen, want veel geluk heeft het spelletje hem nog niet gebracht...quote:Op vrijdag 8 juli 2005 21:22 schreef The_M het volgende:
Jordi Hoogstrate scheurt voorste kruisband.....Herstel duurt 8 maanden......
Erg triest voor die jongen, wens hem het allerbeste![]()
Zijn problemen lagen op het psychische vlak....die leken redelijk onder controle, krijg je ditquote:Op vrijdag 8 juli 2005 21:25 schreef Neoktheone het volgende:
[..]
Waar staat dat? Dat zou echt zuur voor hem zijn. Zo kan die jongen nooit doorbreken... Volgens mij kan hij er maar beter mee stoppen, want veel geluk heeft het spelletje hem nog niet gebracht...![]()
Wat meer info:quote:Op vrijdag 8 juli 2005 14:38 schreef methodmich het volgende:
Wat is die Goessens nou voor mannetje? Belg?
quote:GOESSENS BIJ A-KERN PSV
HASSELT - Kristof Goessens (19) blijft bij PSV. Hij heeft er een nieuw contract getekend voor 1 jaar met een optie op een extra jaar. De Truienaar verhuist volgend seizoen naar de A-kern van PSV. "Guus Hiddink heeft me overtuigd," verteld Goessens "Hij gaat me overhevelen naar de A kern en heeft me beloofd dat ik na Young-Pyo Lee de tweede man ben voor de positie van linksback. Het is trouwens nog niet zeker dat Lee blijft, hij kan naar het buitenland." Goessens had de clubs maar voor het uitkiezen. Hij kreeg aanbiedingen van De Graafschap, NEC en Geel. Er was ook interesse van Roda, GBA, Lierse en STVV. "maar STVV heeft me nooit een voorstel gedaan. Hier en daar hoorde ik al dat ik te veel vroef voor St-Truiden. Daar is niks van aan, ik heb niet eens met hen gesproken." Op 7 juli hervat PSV de trainingen. "Ik heb al een paar keer met de A-kern getraind. Dat is toch iets heel speciaals. Het enige nadeel is dat je als nieuweling al het materiaal moet opruimen." zegt Goessens lachend.
Je kunt hem moeilijk een 5-jarig contract aanbieden als je niet weet of hij het wel gaat halen. Daarom lijkt me een 1-jarig contract met een optie voor nog een jaar een goede optie. Als hij het niveau aankan kun je nog altijd verlengen.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 21:29 schreef zjroentje het volgende:
Uit een 1-jarig contract spreekt ook niet echt veel vertrouwen ...
Dus ze hebben niet het vertrouwen dat hij het gaat halen. Dus zo'n groot talent is het dan ook weer niet.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 21:39 schreef Djekko het volgende:
[..]
Je kunt hem moeilijk een 5-jarig contract aanbieden als je niet weet of hij het wel gaat halen. Daarom lijkt me een 1-jarig contract met een optie voor nog een jaar een goede optie. Als hij het niveau aankan kun je nog altijd verlengen.
Ik denk eerder dat PSV heeft geleerd uit het verleden. Talenten als Smit, Ten Rouwelaar, Lamey en Schaaf werden allemaal voor een lange periode vastgelegd, iets waar PSV nu hinder van ondervindt. Ze zijn geen van allen basis-waardig, maar staan nog wel enkele jaren onder contract. En dat willen ze nu juist voorkomen, door talenten kortdurige contracten te geven.. dan kun je daarna nog altijd verlengen.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 21:41 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Dus ze hebben niet het vertrouwen dat hij het gaat halen. Dus zo'n groot talent is het dan ook weer niet.
Jaa-haa, bij Ajax is de jeugdopleiding beterquote:Op vrijdag 8 juli 2005 21:41 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Dus ze hebben niet het vertrouwen dat hij het gaat halen. Dus zo'n groot talent is het dan ook weer niet.
Het is geen supergroot talent nee, het is meer een combinatie van factoren dat Goessens het in het eerste mag proberen. Ten eerste kan PSV al meer dan een jaar geen fatsoenlijke reserve voor Lee vinden en ten tweede heeft Hiddink een beleid opgezet waarin jeugdspelers nadrukkelijker de kans krijgen zich te bewijzen.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 21:41 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Dus ze hebben niet het vertrouwen dat hij het gaat halen. Dus zo'n groot talent is het dan ook weer niet.
Wat is er aan de hand dan?quote:Op vrijdag 8 juli 2005 23:48 schreef pascalheister het volgende:
die jordi blijft ook niks bespaard zeg
Zo blijft er straks mentaal ook niet meer veel over van die jongenquote:Op vrijdag 8 juli 2005 23:59 schreef JustJunior het volgende:
Kniebanden afgescheurd / ingescheurd (?). In elk geval is hij acht maanden uit de roulatie. Vind het nu toch wel kut voor die jongen.
Ooijer is al jarenlang een vaste waarde in de verdediging van PSV en zal met node gemist worden als hij zou vertrekken. Er zit echter ook een positieve kant aan een eventueel vertrek. Theo Lucius zal misschien eindelijk eens een basisplaats kunnen opeisen in de eerste 11 van PSV. En ik moet zeggen dat Theo de laatste wedstrijden van het seizoen het als rechtsback zeer goed deed. Aanvallend gezien bracht hij zelfs meer dan Ooijer.quote:Op zaterdag 9 juli 2005 11:38 schreef chelloboy het volgende:
Regionale Italiaanse media: 'transfer Ooijer naar Genoa rond'
Volgens de regionale Italiaanse kranten Il Giornale en
Il Secolo XIX zou de transfer van Andre Ooijer naar Genoa rond zijn. De voorzitter van de Italiaanse club zou dit bevestigd hebben. Gisteren zou de transfer zijn rondgekomen, al zijn er verder nog geen details bekend.
Jaja na van Bommel,Vogel ,Park, nu ook Ooijer en Lee mischien weg.
Voortaan maar gewoon de 1e rond uit de CL,dan gaan er ook niet veel weg haha
Een Genoa is inderdaad nou niet echt wat je zegt een aansprekende ploeg, maar wie weet zijn er ook andere ploegen geinteresseerd a la Fiorentina ofzoiets, en dat zijn toch wel mooie ploegen voor een avontuur.quote:Op zaterdag 9 juli 2005 12:31 schreef Djekko het volgende:
Ik zie niet in waarom Ooijer naar een promovendus uit Italië zou willen..Bij PSV speelt hij elk jaar om prijzen, speelt ie op het hoogste niveau in Europa, bevindt ie zich in een vertrouwde omgeving en ook voor zijn gezin zal het beter zijn als hij in Nederland blijft.
En bij Genoa.. verdient ie misschien iets meer centjes, maar meer niet
Maar Lazio heeft pas geleden al twee verdedigers van Udinese overgenomen, een centrale verdediger en rechtsback.. onwaarschijnlijk dat ze dan ook nog Ooijer willen/kunnen kopen.quote:Op zaterdag 9 juli 2005 12:54 schreef -Vaduz- het volgende:
Lazio ligt ook op de loer voor Ooijer. Ik gun hem wel een mooi avontuur. Voor PSV zou het wat minder zijn.
Precies, geld hebben ze ook al niet. Speel je daar 12 maanden krijg je maar 4 maanden salaris ofzoquote:Op zaterdag 9 juli 2005 13:17 schreef the_legend_killer het volgende:
Bij Lazio of Genoa valt toch niks meer te halen.
Inderdaad, vorige jaar kon het verlies van enkele dragende spelers in de voorhoede prima worden opgevangen. Maar nu begint het aantal vertrekkende spelers, als de transfers van Lee en Ooijer doorgaan, wel behoorlijk te worden.quote:Op zaterdag 9 juli 2005 15:05 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Op zich heb ik niks tegen een transfer van Ooijer, maar het begint zo wel een erg grote leegloop te worden, en dat lijkt me niet bevorderlijk voor de continuïteit van de prestaties.
Kom je er nu pas achterquote:Op zaterdag 9 juli 2005 19:00 schreef methodmich het volgende:
Waarom duikt die Johannes altijd ineens op als cult een ban heeft???
Aha! U ziet ook verbanden?quote:Op zaterdag 9 juli 2005 19:00 schreef methodmich het volgende:
Waarom duikt die Johannes altijd ineens op als cult een ban heeft???
Psv ook, so?quote:Op zaterdag 9 juli 2005 16:56 schreef johannes1986 het volgende:
Genoa is een kutclub
quote:
Nu je het zegt .. Nick Hofsquote:Las ik iets over een spaans jeugdinternational die psv begeerd. Vind hem wel eng veel lijken op iemand uit de Nederlandse competitie [afbeelding]
Bij kutclub denk je direct aan Feyenoord.quote:Op zaterdag 9 juli 2005 23:26 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Psv ook, so?
Las ik iets over een spaans jeugdinternational die psv begeerd. Vind hem wel eng veel lijken op iemand uit de Nederlandse competitie [afbeelding]
quote:
Had je daar niet kunnen blijven?quote:Op zaterdag 9 juli 2005 16:56 schreef johannes1986 het volgende:
Heej! Ik ben terug van een 2 weken durende vakantie naar Terschelling
Lee, Bogelund, Van Bommel, Vogel, Park en wellicht Ooijer. Vrijwel allemaal basisspelers.quote:Op zondag 10 juli 2005 03:00 schreef rubbereend het volgende:
[..]![]()
nicky hofsk hoop dat we nu toch zo langzamerhand geen spelers meer gaan verliezen...... we houden nix over
De Telegraaf op Zondag.quote:HIDDINK HEEFT ZIN IN AUSTRALIË
Van onze Telesportredactie
EINDHOVEN, zondag
Guus Hiddink beschouwt het nationale elftal van Australië als een goede optie om op het WK 2006 nog eens voor een opzienbarende prestatie te zorgen. De PSV-trainer is door de Australische bond benaderd voor een supervisor-rol en heeft wel oren naar de uitdaging. ,,De kans dat Hiddink op het WK aanwezig zal zijn, is groot”, aldus Hiddinks manager Cees van Nieuwenhuizen. ,,Eigenlijk hangt het er alleen vanaf of het land waarvoor hij kiest, zich uiteindelijk zal kwalificeren. Hiddink kon kiezen uit vier landen, waarvan twee aanbiedingen nu zijn voorkeur hebben. Australië heeft van dat tweetal de beste papieren.”
Het andere land, dat graag met Hiddink naar het WK gaat, is een Europees land dat afstevent op een tweede plaats in een kwalificatiepoule en dus een play-off. ,,Australië is interessant, want met dat land valt nog echt iets te bereiken. De ploeg heeft al heel lang niets meer gepresteerd op een WK, terwijl er veel getalenteerde spelers zijn.”
Australië ontsloeg onlangs bondscoach Frank Farina, waarna Graham Arnold (ex-Roda JC en ex-NAC) interimcoach werd. De bond wil dat Hiddink rondom de beslissende play-off tegen de nummer vijf van Zuid-Amerika als adviseur optreedt.
Bij een positieve uitkomst zou Hiddink dan in de aanloop naar het WK op PSV’s Eigentrainingscomplex de Australische internationals kunnen klaarstomen voor de eindronde. Van Nieuwenhuizen verwacht geen problemen met PSV over een bijbaan als bondscoach. ,,Deze optie is opgenomen in het contract van Hiddink. Wellicht kan de club er van meeprofiteren.”
Lijkt me dat je weinig last van me hebt, ik heb 1 x een ban gehad en verder nooit weer, dus beetje snel en jammerlijk geoordeeldquote:
Met Australië acht ik die kans niet zo heel groot. De nummer 5 van Zuid Amerika is geen gemakkelijke opgave, zeker niet als bijvoorbeeld Iran ook al een onoverkomelijke hindernis is.quote:,,De kans dat Hiddink op het WK aanwezig zal zijn, is groot”, aldus Hiddinks manager Cees van Nieuwenhuizen.
Nog meer open deuren die ingetrapt moeten worden?quote:Op zondag 10 juli 2005 11:38 schreef johannes1986 het volgende:
En dan nog, als Hiddink bij het wk is, zal dat zijn werk bij psv nauwelijks belemmeren. De spelers hebben dan toch vrij, en scouten kan hij dan misschien juist extra goed, dankzij zijn aanwezigheid daar. Bovendien kan hij dan nog 1 x doen wat hij zo graag wil, en als psv hem die kans gunt en die ruimte geeft, zal hij zich juist extra voor psv inzetten
Niet zo negatief Etui, Hiddink heeft vantevoren in zijn contract laten opnemen dat hij nog eens een WK'tje kon doen mocht de gelegenheid zich voordoen. Dat zegt niet dat hij zijn gerief bij PSV niet haalt. Misschien mag ik je even herinneren aan het kampioenschap, de beker, het record van het langst de nul houden en de 0-4 in Amsterdam.quote:Op zondag 10 juli 2005 11:55 schreef twi het volgende:
Alsof je als coach van een nationaal team goed kunt scouten. Ja, in je eigen selectie en die van de tegenstander, ja, maar voor de rest heb je daar echt geen tijd voor. En al zeker geen betere middelen dan de gemiddelde TV-kijker.
Verder zou ik er toch echt een raar gevoel bij hebben als Blind zich hoereerde aan een of ander obscuur anti-voetballand omdat 'ie z'n gerief niet genoeg bij Ajax kan krijgen, blijkbaar.
Verder is er toch niemand op de wereld die 2 weken naar Terschelling op vakantie gaat? Ik zeg een kloon van cultheld
quote:
Jij had Van Persie moeten verdedigen, niet Bram.quote:Op zondag 10 juli 2005 12:08 schreef Spideyman het volgende:
PS. In de sig van Cultheld stond al een aantal maandjes dat hij van 16 tot 24 juli naar Alanya oid zou gaan. Geen idee of dat waar is, maar als Johannes die periode ook toevallig weg is weten we genoeg.
Tot die tijd of tot het tegendeel bewezen vind ik dat ie als elke andere normale fokker behandelt moet worden.
quote:Op zondag 10 juli 2005 12:06 schreef Spideyman het volgende:
Niet zo negatief Etui,
Nee, de prestaties zijn ernaar bij PSV natuurlijk, maar toch vind ik het vrij raar. Je doet of dit, of dat, dan moet je niet tussendoor nog overal gaan bijschnabbelen. Bovendien heeft Hiddink behalve coaching van spelers die dan met vakantie / op 't WK zijn natuurlijk ook veel andere verantwoordelijkheden bij de club.quote:Hiddink heeft vantevoren in zijn contract laten opnemen dat hij nog eens een WK'tje kon doen mocht de gelegenheid zich voordoen. Dat zegt niet dat hij zijn gerief bij PSV niet haalt. Misschien mag ik je even herinneren aan het kampioenschap, de beker, het record van het langst de nul houden en de 0-4 in Amsterdam.
Het is gewoon een wens van Hiddink en een voorwaarde van hem bij de contractbesprekingen. Big deal zeg. Het WK valt sowieso voor een groot deel in de vakantieperiode, dus veel last heeft de club er niet van.
Beetje verontrustend bericht. Hiddink zal PSV toch niet verlaten na het WK? Laat ze dan maar Advocaat aannemenquote:Australische media; Australie eist commitment; 'fulltime contract bij succes op WK'?
(Gepost door RvN)
Australische media komen vandaag met diverse berichten over de mogelijke rol van Hiddink als bondscoach van Australie. Waar The Sydney Morning Herald al spreekt over data van een presentatie van Hiddink en een fulltime contract na het WK, zijn de uitlatingen van een official tegenover het Australische persbureau AAP zijn een stuk minder optimistisch voor Hiddink. Die bevestigde dat Hiddink een van de kandidaten is waarmee wordt gesproken en dat er goede vooruitgang zit in de gesprekken.
De eisen zullen echter moeilijk liggen voor PSV. "We hebben iemand nodig die beschikbaar is als het team samenkomt, die de spelers en hun clubs kan bezoeken als het team niet samenkomt en die in Australie spelers van de nationale competitie kan bekijken."
"Dat zijn onze voorwaarden, de kandidaat moet deze kunnen vervullen."
Volgens de Sydney Morning Herald, dat eerder als eerste kwam met de geruchten en details, zou de Australische voetbalbond tevreden zijn met een parttime coach tot aan het WK Afhankelijk van dat succes zou de bond Hiddink danwel een functie willen aanbieden als fulltime coach voor de periode erna, waarbij hij in Australie zou moeten wonen. Hiddink zou indruk hebben gemaakt tijdens de gesprekken met betrekking tot zijn kennis over de individuele Australische spelers en zelfs Australie U20 dat hij een paar keer aan het werk gezien heeft.
Volgens de krant zouden er zelfs al plannen worden gemaakt om Hiddink binnen een week of twee nadat hij terugkeert uit Zuid-Korea van de trip met PSV te presenteren in Australie. Indien de komst van Hiddink alsnog zou afketsen zou Dick Advocaat de tweede optie zijn.
k denk dat hij over een jaar of 2 a 3 vertekt naar een andere clubquote:Op zondag 10 juli 2005 14:13 schreef the_legend_killer het volgende:
Hiddink zie ik nog een paar jaartjes als coach van PSV.
Daarna gaat hij het bestuur in.
Dat is natuurlijk niet te hopen , want het is de beste Nederlandse trainer die er nu rondloopt.quote:Op zondag 10 juli 2005 14:21 schreef rubbereend het volgende:
[..]
k denk dat hij over een jaar of 2 a 3 vertekt naar een andere club
Ze gaan niet voor niets met Azië meedoen...quote:Op zondag 10 juli 2005 14:27 schreef PirE het volgende:
Zo groot is de uitdaging niet meer als hij eenmaal met Australie een WK heeft gedaan. Samoa of Vanuatu uit is natuurlijk altijd lastig. Het staat zo 12-0 en speel zo'n pot dan maar eens rustig uit.
quote:Op zondag 10 juli 2005 22:59 schreef Djekko het volgende:
Vonlanthen wordt verhuurd aan NAC, volgens OBLijkt me dat hij en Pierre een héél mooi koppel kunnen vormen
Vonlanthen kan ook op linksvoor. Vorig seizoen speelde hij daar één keer op die positie voor PSv en deed dat niet onverdienstelijk. (scoorde 2x).quote:Op zondag 10 juli 2005 23:15 schreef -Vaduz- het volgende:
NAC wil 4-3-3 spelen, dan komt hij op het tweede plan. Hij kan wel heel veel leren van Pierre.
primaquote:Op zondag 10 juli 2005 22:59 schreef Djekko het volgende:
Vonlanthen wordt verhuurd aan NAC, volgens OBLijkt me dat hij en Pierre een héél mooi koppel kunnen vormen
Als het waar is, vind ik dat ondankbaar. Ze hebben een mooi seizoen achter de rug en Lee en Park hebben veel aan Hiddink te danken. en wat krijgt PSV? stank voor dank: ik wil weg! Als het dus echt waar is, mag hij van mij ook vertrekkenquote:Op maandag 11 juli 2005 07:46 schreef Zapper het volgende:
Volgende De Telegraaf wil Lee vertrekken deze zomer
Rot dan ook maar lekker op
Wat een onzin zeg. Als een club als Manchester komt, dan ga je toch gewoon. Nogmaals, je moet PSV niet overschatten: het is een topclub uit een klein voetballand, meer niet.quote:Op maandag 11 juli 2005 08:25 schreef Neoktheone het volgende:
[..]
Als het waar is, vind ik dat ondankbaar. Ze hebben een mooi seizoen achter de rug en Lee en Park hebben veel aan Hiddink te danken. en wat krijgt PSV? stank voor dank: ik wil weg! Als het dus echt waar is, mag hij van mij ook vertrekken![]()
Die gaat waarschijnlijk ook. Tsja, het is niet anders, gelukkig krijg je voor Ooijer wel wat geld (ik schat 2 miljoen) en voor Lee de hoofdprijs (PSV sloeg eerder een bod van 5 miljoen van Monaco af - dus zal tussen de 6 en 7 miljoen zijn). Het is een fikse aderlating, maar wat doe je ertegen?quote:Op maandag 11 juli 2005 09:23 schreef JeroenV het volgende:
Lijkt erop dat PSV echt de tol gaat betalen van het CL succes. Eerst zag het er nog niet naar uit.
Vogel, van Bommel, Park, Lee waarschijnlijk. Wat is er waar van de berichten van Ooijer?
quote:Op maandag 11 juli 2005 09:27 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Die gaat waarschijnlijk ook. Tsja, het is niet anders, gelukkig krijg je voor Ooijer wel wat geld (ik schat 2 miljoen) en voor Lee de hoofdprijs (PSV sloeg eerder een bod van 5 miljoen van Monaco af - dus zal tussen de 6 en 7 miljoen zijn). Het is een fikse aderlating, maar wat doe je ertegen?
Volgend seizoen gaan Alex, Gomes en Farfán waarschijnlijk weg en de kans is groot dat Philip stopt. Is ook lekker.
Tja daar hebben jullie geen last van ...quote:Op maandag 11 juli 2005 09:46 schreef Cart_man het volgende:
Je moet altijd de tol betalen als provincieclubje. Het is een illusie om te denken dat psv spelers kan behouden wanneer de sterke Europese ploegen voor de deur staan.
Precies, maar dat provincieclubje kun je ook veranderen door Nederlandse club, want voor Ajax en Feyenoord geldt exact hetzelfde.quote:Op maandag 11 juli 2005 09:46 schreef Cart_man het volgende:
Je moet altijd de tol betalen als provincieclubje. Het is een illusie om te denken dat psv spelers kan behouden wanneer de sterke Europese ploegen voor de deur staan.
Oke ik zeg... nu stoppen met Philips en over gaan naar de Rabobank!!!quote:Op maandag 11 juli 2005 09:50 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Precies, maar dat provincieclubje kun je ook veranderen door Nederlandse club, want voor Ajax en Feyenoord geldt exact hetzelfde.
En ik weet zeker dat als Philips ooit mocht stoppen (wat voorlopig niet gebeurt) dat er voldoende sponsors zijn (Rabobank) die minstens hetzelfde bedrag willen betalen als Philips.
Neem een voorbeeld aan Dylan Dog.quote:Op maandag 11 juli 2005 09:49 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Tja daar hebben jullie geen last van ...
als je al jaren niet goed presteert
quote:Op maandag 11 juli 2005 09:58 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Oke ik zeg... nu stoppen met Philips en over gaan naar de Rabobank!!!
Die zijn echt wel bereid om aardig wat neer te leggen... en ik zit bij de Rabobank![]()
Nee, psv is het gemoedelijke provincieclubje. ajax en Feijenoord zijn clubs met een groot gevolg en zitten in de randstad.quote:Op maandag 11 juli 2005 09:50 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Precies, maar dat provincieclubje kun je ook veranderen door Nederlandse club, want voor Ajax en Feyenoord geldt exact hetzelfde.
Zullen vast wel sponsors in de rij staan ja.quote:En ik weet zeker dat als Philips ooit mocht stoppen (wat voorlopig niet gebeurt) dat er voldoende sponsors zijn (Rabobank) die minstens hetzelfde bedrag willen betalen als Philips.
De enige die ik zeker zie vertrekken is Alex.quote:Op maandag 11 juli 2005 09:27 schreef Dylan Dog het volgende:
Volgend seizoen gaan Alex, Gomes en Farfán waarschijnlijk weg en de kans is groot dat Philip stopt. Is ook lekker.
Maar hebben net zo veel te besteden als het gemoedelijke provincieclubje.quote:Op maandag 11 juli 2005 10:04 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Nee, psv is het gemoedelijke provincieclubje. ajax en Feijenoord zijn clubs met een groot gevolg en zitten in de randstad.![]()
Nou daar zou ik maar niet zo zeker van zijn !quote:Op maandag 11 juli 2005 10:17 schreef PyTh het volgende:
Verder denk ik dat Cocu na dit jaar nog 1 jaar zal doorgaan want hij wil graag naar het WK volgende zomer en kan me niet voorstellen dat hij daarna meteen volledig met voetballen zal stoppen.
Nee want PSV is een naam en geen afkorting meer... dus het staat niet meer voor Philips Sport Vereniging...quote:Op maandag 11 juli 2005 10:02 schreef Neoktheone het volgende:
[..]
Verandert de naam dan ook in RSV?
![]()
Als philips stopt met sponeren, dan houden ze die naam gewoon als eerbetoon aan Dhr. Philips in persoonquote:Op maandag 11 juli 2005 10:44 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Nee want PSV is een naam en geen afkorting meer... dus het staat niet meer voor Philips Sport Vereniging...
Dat kan ook ja.... maar de naam PSV zal altijd blijven...quote:Op maandag 11 juli 2005 10:51 schreef Lionheaad het volgende:
[..]
Als philips stopt met sponeren, dan houden ze die naam gewoon als eerbetoon aan Dhr. Philips in persoon
NEC = Nijmeegse Eendrachts Combinatiequote:Op maandag 11 juli 2005 10:55 schreef Lionheaad het volgende:
PSV is eigenlijk hetzelfde als NEC en NAC, men kent het als afkorting en heeft meestal geen flauw idee waar het voor staat.
NOAD ADVENDO Combinatiequote:Op maandag 11 juli 2005 10:56 schreef Cart_man het volgende:
[..]
NEC = Nijmeegse Eendrachts Combinatie
NAC =
NEC = Nijmegen Eendracht Combinatiequote:Op maandag 11 juli 2005 10:56 schreef Cart_man het volgende:
[..]
NEC = Nijmeegse Eendrachts Combinatie
NAC =
Opgericht: 19 september 1912, als fusie tussen NOAD (Nooit Ophouden Altijd Doorgaan) en ADVENDO (Aangenaam Door Vermaak En Nuttig Door Ontspanning)quote:Op maandag 11 juli 2005 11:01 schreef Cart_man het volgende:
[..]
En waar staat Noad Advendo voor?
NOAD = Nooit opgeven, altijd doorgaan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |