Da's mooi danquote:Op vrijdag 10 december 2004 15:06 schreef Xanthe het volgende:
Hij is dus druk bezig geweest en ik heb heerlijk op bed gelegen.![]()
Misschien omdat Smirre twee beebjes krijgt, dus die loopt toch niet door tot de 40 weken.quote:Op vrijdag 10 december 2004 18:04 schreef Evil-Cherry het volgende:
Waarom staat Smirre eigenlijk boven Ladybos, als Ladybos op de 26ste uitgerekend is en Smirre op de 31ste?
En waarom loopt Smirre trouwens al bijna een jaar overtijd?
viel me eventjes op
same here .... januari februari zijn drukke maanden voor ons. In mijn familie kunnen ze alleen in de wintermaanden bevallenquote:Op vrijdag 10 december 2004 21:55 schreef snakelady het volgende:
Remco heeft het overigens in zijn hoofd genomen dat hij 5-5-2005 wel een hele mooie datum vindt (ook i.v.m. bevrijdingsdag ) dus hij of zij moet dan maar geboren worden.
Ik hoop iniedergeval niet 4-5-2005 aangezien dan mijn broer jarig is,.
Een vriend , neefje en stiefmoeder zijn ook rond die datum jarig.
Mei wordt dadelijk een drukke maand voor ons.
't zal wel een vergissinkje zijn maar ik durf er heel wat om te verwedden dat Smirre me voor gaat zijn hoor, dus wat mij betreft mag het lekker zo blijvenquote:Op vrijdag 10 december 2004 18:04 schreef Evil-Cherry het volgende:
Waarom staat Smirre eigenlijk boven Ladybos, als Ladybos op de 26ste uitgerekend is en Smirre op de 31ste?
En waarom loopt Smirre trouwens al bijna een jaar overtijd?
viel me eventjes op
Snakelady ik ben het helemaal met Remco eens ! Ons beebje is namelijk gemaakt op bevrijdingsdagquote:Op vrijdag 10 december 2004 21:55 schreef snakelady het volgende:
Remco heeft het overigens in zijn hoofd genomen dat hij 5-5-2005 wel een hele mooie datum vindt (ook i.v.m. bevrijdingsdag ) dus hij of zij moet dan maar geboren worden.
Dan vind ik 20-05-2005 nog mooier, maar 18 dagen over tijd gaan is ook wat drastisch hequote:Remco heeft het overigens in zijn hoofd genomen dat hij 5-5-2005 wel een hele mooie datum vindt (ook i.v.m. bevrijdingsdag ) dus hij of zij moet dan maar geboren worden.
we hebben nu al 7 maanden lang ong dat de 1 een naam tegenkomt, de ander em helemaal mooi vind, en na paar weken vinden we er beide niks meerquote:Op zaterdag 11 december 2004 10:28 schreef miss_dynastie het volgende:
Martineke, hoe bedoel je dilemma? Is er geen naam die jullie allebei mooi vinden?
Mijn moeder riep ook al steeds "als je de 32 weken maar haalt" nadat ik toen naar het ziekenhuis moest vanwege die harde buiken. M'n zus dacht (of hooptequote:Op zaterdag 11 december 2004 15:31 schreef Lewis.de.boxer het volgende:
Tex, ik had echt gedacht dat jij toch wel bevallen zou zijn omdat je al zoveel last had van die oefen weeen. Gek kan het toch lopen he.
Doe dat maar niet idd.quote:Op zaterdag 11 december 2004 10:28 schreef miss_dynastie het volgende:
Martineke, hoe bedoel je dilemma? Is er geen naam die jullie allebei mooi vinden?
Snakelady
[..]
Dan vind ik 20-05-2005 nog mooier, maar 18 dagen over tijd gaan is ook wat drastisch he![]()
Ik ben 19 januari geboren.quote:Op vrijdag 10 december 2004 22:52 schreef Githa het volgende:
[..]
same here .... januari februari zijn drukke maanden voor ons. In mijn familie kunnen ze alleen in de wintermaanden bevallen![]()
Mijn moeder denkt dat hij 30 januari geboren wordt en mijn vriend denkt de 29 ste.
Zelf heb ik er helemaal geen gevoel overhet komt gewoon wanneer het komt
Wel leuk dat ze allemaal al aan het speculeren zijn
![]()
Moet wel een hele mooie dag zijn dan, nou ik zal het proberen hoor.quote:Op vrijdag 10 december 2004 23:24 schreef Ladybos het volgende:
[..]
Snakelady ik ben het helemaal met Remco eens ! Ons beebje is namelijk gemaakt op bevrijdingsdag
Nou het Hema setje was idd wel de oorzaak waarom ik het ben gaan opzoeken, want verder ben ik daar al helemaal niet in thuis!quote:Op zaterdag 11 december 2004 23:45 schreef Luchtbel het volgende:
Oeh dat wordt vast weer een heel leuk setje bij de Hema!
Even kort, ik word net gebeld dat ik visite krijg en het is hier een puinhoop.quote:Op zaterdag 11 december 2004 17:08 schreef texelonia het volgende:
En BrightEyes, hoe gaat het eigenlijk met jouw zus??
Is het nou nog niet zover?quote:Op zondag 12 december 2004 14:09 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Even kort, ik word net gebeld dat ik visite krijg en het is hier een puinhoop.
Ik moet idd ook steeds aan jou denken, jullie gaan zo leuk samen op. Op zich gaat het prima met haar, maar ze heeft wel heel erg last van ruimtegebrek. Ze is niet zo heel groot, 1.58 als ik het goed heb, dus het beebje heeft niet zo veel ruimte.
Paar weken terug gleed ze uit over een los plankje in huis en aangezien ze al last had van haar bekken ging dat even mis zeg maar, spagaat is dan niet handig. Toen heeft ze echt 2 dagen bijna niet kunnen lopen en op handen en knieeen de trap op gemoeten, maar dat is wel weer weggetrokken.
Ik vind het wel heel spannend worden nu. 24 december komt al zo dichtbij!
Hopen dat er geen migraine-aanvallen komen dus..quote:Gebruik ibuprofen absoluut niet vanaf de zevende maand.
Het kan nier- en longproblemen veroorzaken bij het kind.
Bovendien kan het de bevalling uitstellen en vertragen, doordat de weeën niet goed doorzetten.
ja leer he?quote:Op maandag 13 december 2004 13:09 schreef melonovy het volgende:
Leer hoor Bix, dat het weer goed was bij de VK.
ja dat dacht ik ook. en dat bevestigde ze ook wel maar toch deed ze er wat (vond ik overdreven) paniekerig over. naja, is misschien slechts mijn waarneming geweest.quote:Wie schreef nou laatst iets over het indalen bij een 2e of volgend kindje, dat geberut lang niet zo vroeg als bij de eerste om een erg aannemelijke reden... Raar dat je Vk je daar dan niet op wijst...
he, ut, doet de " " het weer eens niet....quote:
Feli daar! Ik begrijp dat ze deze site niet leestquote:Op maandag 13 december 2004 13:50 schreef Mobious het volgende:
* Aanmeld als papa*
1 juni 2005 wordt hij/zij verwacht.
Mijn vrouw is al bijna 16 weken permanent misselijk. (Ow, dat was niet zo aardig).
Dat was ik.quote:Op maandag 13 december 2004 13:09 schreef melonovy het volgende:
Wie schreef nou laatst iets over het indalen bij een 2e of volgend kindje, dat geberut lang niet zo vroeg als bij de eerste om een erg aannemelijke reden... Raar dat je Vk je daar dan niet op wijst...
mijn man is het hiermee eens...quote:Op maandag 13 december 2004 14:14 schreef Mobious het volgende:
En dan bevallen... vind het al een opgave om het te moeten aanschouwen.
Ik lees hier niet zo vaak mee, maar hier sloeg ik bijna van achterover, ik dacht dat je nog maar op de helft wasquote:Op maandag 13 december 2004 13:06 schreef bixister het volgende:
vanmorgen weer op controle geweest en alles prima, alleen deed ze er wat ongerust over dat de baby nog niet is ingedaald. hij/zij ligt overigens al wel wéken braaf met 't koppie naar beneden. we kregen 't hele verhaal weer te horen over wat we moeten doen als de vliezen breken of de weeën beginnen. bloeddruk nog steds mooi laag (70/120) en het hartje klopte luid & duidelijk.
mijn eigen zwangerschap gaat zelfs sneller dan die van anderen op dit moment geloof ik. ik kan 't zelf ook nauwelijks bijbenen.quote:Op maandag 13 december 2004 14:58 schreef pluisje het volgende:
Maarre succes, en ik sluit me aan bij CarOnline: andermans zwangerschap gaat echt sneller dan die van jezelf. Jemig, Lily en bix zijn al weer bijna zover
Weet je dat ik op internet weleens heb gelezen over culturen waarbij, als bij de vrouwen de weeen beginnen, de man een touwtje om zijn piemel heen gebonden krijgt en die vrouw er aan mag trekken als de pijn haar teveel wordt? Misschien ook een leuk idee voor jouw vrouw, kan zij ook eensquote:Op maandag 13 december 2004 13:50 schreef Mobious het volgende:
Mijn vrouw is al bijna 16 weken permanent misselijk. (Ow, dat was niet zo aardig).
jahoor, wat voor ranzige sites bezoek jij allemaal.quote:Op maandag 13 december 2004 16:04 schreef miss_dynastie het volgende:
Weet je dat ik op internet weleens heb gelezen over culturen waarbij, als bij de vrouwen de weeen beginnen, de man een touwtje om zijn piemel heen gebonden krijgt en die vrouw er aan mag trekken als de pijn haar teveel wordt?
Dit had ik dus ook! Huh? 20 januari al?quote:Op maandag 13 december 2004 14:54 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Ik lees hier niet zo vaak mee, maar hier sloeg ik bijna van achterover, ik dacht dat je nog maar op de helft was
Ik heb even snel in t lijstje gekeken, ben je gewoon volgende maand al uitgerekend![]()
Ik vraag me dat dus ook afquote:Op maandag 13 december 2004 16:53 schreef texelonia het volgende:
Hms we hebben een uitdraaitje gekregen van de metingen voor de verloskundige.
Hoofdomtrek: 329,5 mm - conform 37w4d
Buikomtrek: 317,4 mm - conform 36w6d
Femurlengte wat is dat?? bovenbeentje? 68,7 mm - conform 36w6d
EFW:2776 gram - conform 35w6d
Klinkt wel klein enzow! Het is wel hoger dan wat het minimaal moet zijn. Maar als je niet weet hoe groot het precies 1, 2 en 3 weken geleden was. Hoe weet je dan zeker dat de groei nog goed is? Kan toch net zo goed zijn dat ie sinds een paar weken inderdaad niet meer is gegroeid?
juist, daar ben ik zo zenuwachtig voorquote:Op maandag 13 december 2004 16:45 schreef Anitra het volgende:
....... en zal daarna een afspraak maken[/sub]
Maar jij hebt een paar keer gehad dat de meting op de echo voor liep op hoeveel weken je was, en daarom vroeg je je af of je niet langer zwanger was dan gedacht werd, toch? Of was het alleen die ene keer?quote:Op maandag 13 december 2004 17:01 schreef Githa het volgende:
Ik vraag me dat dus ook afIk heb dezelfde metingen gehad en overal kwam 34w5d of 34w2d uit terwijl ik toen precies 31 weken was, ik hoop dat ik die vraag 21 dec. bij de vk beantwoord krijg.
nee, lijkt me niet hoor tex ...je gaat toch niet zomaar 3 weken terug in tijd, dan hadden ze dat bij eerdere metingen ook moeten zien lijkt me.quote:Op maandag 13 december 2004 19:30 schreef texelonia het volgende:
[..]
Maar jij hebt een paar keer gehad dat de meting op de echo voor liep op hoeveel weken je was, en daarom vroeg je je af of je niet langer zwanger was dan gedacht werd, toch? Of was het alleen die ene keer?
Met 13 weken en 26 weken heb ik ook een echo gehad, en de metingen toen waren precies gemiddeld. Dus of hij is de afgelopen 13 weken gewoon net iets minder dan gemiddeld gegroeid, of hij is de afgelopen 2 à 3 weken ofzow (bijna) helemaal niet meer gegroeid. De metingen van vandaag sluiten dat laatste in principe niet uit toch?
femur is het bovenbeen, dus dan zal het idd wel de bovenbeenlengte zijn.quote:Op maandag 13 december 2004 16:53 schreef texelonia het volgende:
Hms we hebben een uitdraaitje gekregen van de metingen voor de verloskundige.
Hoofdomtrek: 329,5 mm - conform 37w4d
Buikomtrek: 317,4 mm - conform 36w6d
Femurlengte wat is dat?? bovenbeentje? 68,7 mm - conform 36w6d
EFW:2776 gram - conform 35w6d
Nee niet terug in de tijd. Maar met ongever 13 en 27 weken hebben ze metingen gedaan en toen was ie gewoon gemiddeld, nu met 39 weken loopt ie paar weken achter. Kan toch zijn dat ie dan tot 36 weken normaal gemiddeld groeide en dat daarna de groei min of meer is gestagneerd?quote:Op maandag 13 december 2004 21:36 schreef Githa het volgende:
nee, lijkt me niet hoor tex ...je gaat toch niet zomaar 3 weken terug in tijd, dan hadden ze dat bij eerdere metingen ook moeten zien lijkt me.
Placenta heeft ze voor zover ik gezien heb niet echt naar gekeken, wel naar de doorstroming van de navelstreng en die was in orde. En hij beweegt ook nog gewoon goed, dus hij heeft genoeg energie blijkbaar. Dus dacht ook al niet dat dat een probleem zou zijn. Verder geen idee waardoor de groei kan achterblijven (ik rook niet in elk gevalquote:Op maandag 13 december 2004 21:56 schreef bixister het volgende:
tex, volgens mij kun je dat inderdaad niet helemaal uitsluiten, tenzij ze het kindje een paar weken geleden ook hebben gemeten? maar misschien is hij gewoon ongeveer klaar.en ze hebben nu je placenta bekeken toch, dus als dat allemaal ok is komt je baby vast niks tekort. geduld hebben maar weer, succes ermee.
Owneequote:(hebben we eigenlijk wel een kadootjes-update gehad?)
Vaag bij mij staat ze om 13.14 uurquote:Op dinsdag 14 december 2004 13:20 schreef melonovy het volgende:
[..]
Zo te zien is vanochtend om 10:45 uur geweest
in mijn onderschrift Rottdogquote:Op dinsdag 14 december 2004 13:22 schreef Rottdog het volgende:
[..]
Vaag bij mij staat ze om 13.14 uur
4e is mijn opa jarigquote:Op dinsdag 14 december 2004 14:05 schreef Rewimo het volgende:
4 januari, inderdaad gek om dat al te weten hoorMaar je kunt er wel lekker naartoe groeien, naar het idee.
De 5e was ook mooi geweest...![]()
Inderdaadquote:Op dinsdag 14 december 2004 14:08 schreef Martineke het volgende:
4e is mijn opa jarigen de 5e was indd ook mooi geweest, dan is mijn oma jarig
en jij zeker ook?
Ken je niemand met een bad tex? Jammer dat je niet echt in de buurt woont, anders was je van harte welkom geweestquote:Op dinsdag 14 december 2004 19:37 schreef texelonia het volgende:(heb helaas geen bad, dat had me helemaal lekker geleken)
Vast welquote:Op dinsdag 14 december 2004 14:07 schreef Martineke het volgende:
maar ik denk dat we er wel uitkomen
Dames een enkel keertje offtopic is niet erg maar hele boekendiscussies passen beter ergens anders.quote:Op woensdag 15 december 2004 14:09 schreef Little-Angel het volgende:
Gewoon de pepermunt smaak, ik zou niet gaan gochelen met rare smaakjes nu je misselijk bent.
En weer off-topic dan heb je zeker ook de boeken van Marion Bradley gelezen?
Karin we hebben 2 katten die op de foto vind het allemaal wel best de andere hoef ik dit niet bij te proberenquote:Op woensdag 15 december 2004 13:12 schreef Karin het volgende:
Ome doppieBlijft die kat een beetje zitten? Kom je in Zwangerschap & Geboorte 119 vertellen hoe het bij jullie gaat?
Volgens Remco wel, want vorige keer moest ik niet aan zuur denken, het was alleen zoet en voornamelijk chocola wat er altijd goed in ging. Hij verzint de bakerpraatjes gewoon zelf hoorquote:Op woensdag 15 december 2004 22:03 schreef bixister het volgende:
ehr maar zin in zuur zou dus iets over het geslacht zeggen?
quote:Op woensdag 15 december 2004 19:54 schreef Karin het volgende:
Dop fijn dat alles goed gaat met de zwangerschap!! Krijgen wij dat buikje ook nog te zien? Of het kamertje? ben niet nieuwsgierig hoor![]()
DaanBanaantje welkomBij jou tot nu toe ook een rustige zwangerschap?
Ik eet normaal niet graag zoet maar deze zwangerschap weer wel... (ik geloof alleen niet in bakerpraatjes)quote:Op woensdag 15 december 2004 22:05 schreef melonovy het volgende:
want vorige keer moest ik niet aan zuur denken, het was alleen zoet en voornamelijk chocola wat er altijd goed in ging.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. in mijn buik zit
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
haha dies ook wel erg jaquote:Op donderdag 16 december 2004 11:26 schreef Githa het volgende:heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel herkenbaar Martineke
Ik zat gister op mijn werk rapportages te schrijven en was gewoon vergeten welk jaar het was![]()
Ik had de eerste maanden van de zwangerschap vooral zin in hartig. At normaal echt niet zo super gezond en nu wilde ik ineens alleen maar groente en fruit enzowquote:Op donderdag 16 december 2004 11:51 schreef dutchie het volgende:
Dames, zoet was toch juist een meisje en hartig een jochie?
Ligt eraan wat je lang noemtquote:Op donderdag 16 december 2004 12:17 schreef Brighteyes het volgende:
Tex! Nog effetjes volhouden he! Het kan nu nooit meer lang duren!
Jullie liggen niet alleen, dan hebben jullie nl je babyquote:Op donderdag 16 december 2004 12:16 schreef texelonia het volgende:
Lijkt me echt niks om met kerst in het ziekenhuis te moeten liggen, en dan 's nachts, helemaal alleen enzow.
D'r valt nog niks te puffen!quote:Op donderdag 16 december 2004 21:00 schreef poemojn het volgende:
Jdee en Neelix, heel veel sterkte!!
Texelonia, spannend!! Kun je die vrienden niet wegjagen door heel hard te gaan puffen?
Volgens mij (als ik 't me goed herrinner) hoef je die 'laatste' afscheiding niet te ruiken. Het zou redelijk vaak verward worden met vruchtwater volgens Beatrijs Smulders..quote:Op donderdag 16 december 2004 21:20 schreef texelonia het volgende:
Maar als het afscheiding is zou je dat moeten kunnen ruiken toch?
En als de baby ingedaald is, dan hoeft er toch helemaal niet veel vruchtwater in één keer te komen?
Nou was de baby wel ingedaald, maar lag niet meer vast met het hoofdje in het bekken. Weet niet of dat nog iets zegt...
quote:HOe kun je dunne afscheiding onderscheiden van vruchtwater? Afscheiding ziet er altijd melkachtig uit, hoe dun deze ook is. Na het leegstromen bij het opstaan krijg je weer de normale hoeveelheid afscheiding. Wanneer daarentegen de vleizen zijn gebroken, blijft er steeds wat water doorsijpelen. Doe bij twijfel een maandverbandje aan en kijk in de loop van de dag naar de 'oogst' . Laat bij twijfel het maandverbandje aan de verloskundige zien; zij kan afscheiding en vruchtwater feilloos van elkaar onderscheiden.
Laat ik dat nu toch vergeten zijn die zwangerschaps dementie ookquote:Op donderdag 16 december 2004 20:45 schreef Rottdog het volgende:
Owh en Githa wat dacht jij ook al weer wat het werd bij Martinke![]()
![]()
Mijn tas had ik afgelopen weekend zelf al ingepakt, op kleine dingetjes als mn tandenborstel naquote:Op donderdag 16 december 2004 21:50 schreef Githa het volgende:
heeft die zijn vrienden opgepakt en buiten gezet en is ie nu bezig je koffer in te pakken offuh is hij meer als verlamd![]()
![]()
Ik ben benieuwd hoor Tex![]()
Ja ik heb er zelfs nog aan gedacht en nu nog steeds denk ik er aanquote:Op donderdag 16 december 2004 23:45 schreef Loena-tik- het volgende:
Volgens mij was het:"Ruikt het naar pies....dan is het pies".
Idd wel meesterlijk omschreven al zeg ik het zelf![]()
LOL
Eik wel een mooie sigquote:Op donderdag 16 december 2004 23:47 schreef Luchtbel het volgende:
[..]
Ja ik heb er zelfs nog aan gedacht en nu nog steeds denk ik er aan
Mooi motto![]()
quote:
Idee!!! Je bent trouwens erg commerciël ingesteld Luchtbel ik ben trots op jequote:Op donderdag 16 december 2004 23:52 schreef Luchtbel het volgende:
[..]
Ik vind dat we er een hele lijn van moeten maken, zwangersschapstshirts, buikbanden, mokken, stickers
Ik leer wel wat op schoolquote:Op donderdag 16 december 2004 23:54 schreef Loena-tik- het volgende:
[..]
Idee!!! Je bent trouwens erg commerciël ingesteld Luchtbel ik ben trots op je
[einde offtopic]
Nee hoor volg je nog steeds.quote:Op vrijdag 17 december 2004 04:13 schreef texelonia het volgende:
Nou lopen jullie je kans op een live bevalling wel mis zegStelletje slaapkoppen
Maar wat je daarna in je handen mag houden is het allemaal meer dan waard hoor.quote:Op vrijdag 17 december 2004 04:19 schreef texelonia het volgende:
Ja dank je, ik ga het vast nog nodig hebben
Ja waren er twee die niet verwacht werden na 15 jaar.quote:Op vrijdag 17 december 2004 04:22 schreef texelonia het volgende:
5!
Eentje vind ik voorlopig wel even genoeg denk ik
De cyste zit er nog steeds maar hij is al gekrompen!quote:Op vrijdag 17 december 2004 15:55 schreef Rottdog het volgende:
Hopelijk laat micha even wat doorschemeren
Lewis volgens mij ga jij heb jij dit maal een lekkere zwangerschap
Jonnetje hoe staat/ligt/zit/hangt het erbij![]()
![]()
quote:Op vrijdag 17 december 2004 22:59 schreef moralia het volgende:
De baby van texelonia en Micha is inmiddels geboren! Alles lijkt ok, maar veel meer weet ik nu ook nog niet. Dus voor meer nieuws is het denk ik nog even afwachten
Ja ik ben bezig iemand te laten sms-en naar Micha, maar of hij doet weet ik niet, als ik meer weet meld ik het wel.quote:Op vrijdag 17 december 2004 23:03 schreef ThunderChild het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Tot zover waren wij inmiddels ook al gekomen. Ik wil details !!!!
* ThunderChild ramt met vuist op tafel
Dat kan nog wel even duren, die mocht micha niet vertellenquote:Op vrijdag 17 december 2004 23:08 schreef miss_dynastie het volgende:
Oe, gelukkig maar, nu ff wachten op de details!!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |