SPOILER: Uitleg symbolen weerkaartenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.• Weeronline - begrippen (nederlands)
---
• WKN - Actueel weer in Nederland
• KNMI Daggegevens
• KNMI Geografische overzichten van het weer
• KNMI Buienradar
• KNMI Pluim
---
• Klimaateffectatlas
• Nederland in de ban van de 'supercel'
• CAPE + Liftedindex
---
---
User locaties
Zo dat we ook nog weten wie waar ongeveer woont,
let op dit is een screenshot, klik op het kaartje of de link eronder voor live
DM (met plaats/stad naar); @kree om erop toegevoegd te worden of meld je aan in dit topic:
GC / FOK!users kaart (Google Maps) Nieuwe kaart, nieuwe kansen (update) #7
We gaan dit trouwens niet precies op GPS locatie toevoegen (tenzij op verzoek) plaats/stad lijkt me nauwkeurig genoeg voor dit doel
-Het leven is goed in het beschaafde en welgestelde milieu op Haarlemse bodem, waar wij met volle teugen van het leven genieten! :Y)
Mei is eigenlijk al een zomermaand (wat temperatuur betreft), dus ja de mooiste lentemaandquote:Op zondag 5 april 2026 23:46 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Deze maanden zijn toch juist mooi met de eerste echt warmere dagen en de natuur die met de dag groener aan het worden is.
Mei is overigens wel mijn favoriete maand.
En die kwam er ook nietquote:Op zondag 5 april 2026 18:26 schreef Nattekat het volgende: [..] Dat is een illusie, we krijgen geen storm volgens @:SpeedyGJ
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door Bocaj op 06-04-2026 08:39:23 ]NIET aanklikken! https://youtu.be/xp18TKxsbVM?si=3ty6rKpcYlU5zf9d
quote:Op maandag 6 april 2026 08:32 schreef Bocaj het volgende:
Nou, het weer gaat LOS!![]()
Eigenlijk niet zo mooi voor de handel want in de zomer is het "Vrouwen bloot, handel dood!"
Je had wel even een NSFW-vermelding mogen doen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
Fok! is ook veel te gevaarlijk op het werk!quote:Op maandag 6 april 2026 08:35 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Je had wel even een NSFW-vermelding mogen doen.
De 4e storm met een naam (Dave) en idd geen stormquote:Op maandag 6 april 2026 00:07 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
En die kwam er ook niettuurlijk wel stevige wind maar voor de rest bleven de extremen wel uit hoor, als het tot storm zou komen zou alleen de wadden iets van meekrijgen maar zelfs daar kwam het net tot 8bft.
Voor storm had die depressie duidelijk nog wat lager moeten zakken
Oke en nu verder met mijn huiswerkben aan de late kant
Vanmiddag mooi fietsen en soft ijs halen in Vordenquote:Op maandag 6 april 2026 09:39 schreef GarlandBriggs het volgende:
Vandaag lijkt het me een mooie dag om respectievelijk:
1. Zo ff een stukje te gaan wandelen in Bad Bentheim
2. Het gras te verticuteren
3. Een bankje buiten te zetten en een flesje Grauburgunder te drinken.
4. Beetje bijkleuren, ik ga over een paar weken naar Corsica
Ik hoor dit meteen met een Twents(?) accent.quote:Op maandag 6 april 2026 09:44 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Vanmiddag mooi fietsen en soft ijs halen in Vorden
Haha! Nou, dat accent heb ik niet. Eerder Achterhoeks want het is toch echt Achterhoek. Zoek Vorden maar eens opquote:Op maandag 6 april 2026 10:17 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik hoor dit meteen met een Twents(?) accent.
Hebben ze in Vorden goed ijs dan?quote:Op maandag 6 april 2026 09:44 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Vanmiddag mooi fietsen en soft ijs halen in Vorden
Sowieso wel! Die is best populair. ijssalon lekker/kerkepadquote:Op maandag 6 april 2026 11:11 schreef GarlandBriggs het volgende:
[..]
Hebben ze in Vorden goed ijs dan?
Ik heb familie in Neede en dan rij ik ff een keer een stukje door
Allemaal relatief dichtbij...mooie omgeving bovendien.
Ga ik bekieken! Dank voor de tip en veel plezier!quote:Op maandag 6 april 2026 11:37 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Sowieso wel! Die is best populair. ijssalon lekker/kerkepad
Zelfs daar geen last van gehad, maar dat zal wel door het nieuwe dakpannen komen die veel beter gestroomlijnd zijn en daardoor niet zo snel meer klapperen. Met de oude had ik het al bij 60+, nu moet ik in de gaten houden bij welke windsnelheden ze nu gaan klapperenquote:Op maandag 6 april 2026 09:17 schreef 12Beaufort het volgende:
[..]
De 4e storm met een naam (Dave) en idd geen storm
voor hier. Al klepperde de dakpannen wel
Hier nog altijd kleine 4bftquote:
Ik zal binnenkort eens inspecteren met een drone. Ik denk dat er een paar niet goed liggen, maar kan het moeilijk zien vanaf de straatkant.quote:Op maandag 6 april 2026 12:08 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Zelfs daar geen last van gehad, maar dat zal wel door het nieuwe dakpannen komen die veel beter gestroomlijnd zijn en daardoor niet zo snel meer klapperen. Met de oude had ik het al bij 60+, nu moet ik in de gaten houden bij welke windsnelheden ze nu gaan klapperen
[..]
Hier nog altijd kleine 4bfthet kan minder!!
![]()
Maar wel zon inderdaad
Geen zolder dan? Meestal kun je het daar ook wel een beetje zien en anders even dak opklimmenquote:Op maandag 6 april 2026 12:10 schreef 12Beaufort het volgende:
[..]
Ik zal binnenkort eens inspecteren met een drone. Ik denk dat er een paar niet goed liggen, maar kan het moeilijk zien vanaf de straatkant.
Nee. Het is heerlijk weer, maar dit is echt niet zomers. Zelfs voor jou niet, voor niemand niet.quote:
12/13 graden zomers noemenquote:Op maandag 6 april 2026 12:38 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Nee. Het is heerlijk weer, maar dit is echt niet zomers. Zelfs voor jou niet, voor niemand niet.
Ik gok dat wat ik nu voel, jij zomers noemt.quote:Op maandag 6 april 2026 12:38 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Nee. Het is heerlijk weer, maar dit is echt niet zomers. Zelfs voor jou niet, voor niemand niet.
Ga dan in de zon zitten, is het direct 10 graden warmer.quote:Op maandag 6 april 2026 13:28 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
12/13 graden zomers noemen. Verre van zomer. Gewoon aangenaam voorjaars weer. Eindelijk is die wind gaan liggen
Wel een zolder, maar geen dakkapel. En geen ladder.quote:Op maandag 6 april 2026 12:12 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Geen zolder dan? Meestal kun je het daar ook wel een beetje zien en anders even dak opklimmen
Zomers is voor mij 20 graden of meer.quote:Op maandag 6 april 2026 12:38 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Nee. Het is heerlijk weer, maar dit is echt niet zomers. Zelfs voor jou niet, voor niemand niet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
`Zal ik het maar even doen danquote:Op maandag 6 april 2026 14:24 schreef 12Beaufort het volgende:
[..]
Wel een zolder, maar geen dakkapel. En geen ladder.
En ben niet meer zo'n jonge god die ff een ladder opklimt
Ik heb een huurhuis dus dan bel ik de woningbouwquote:
Dat heb ik ook altijd.quote:
Wat dan? Een aardappel?quote:
quote:Op maandag 6 april 2026 15:24 schreef RamboDirk het volgende:
4e seizoen op rij de verjaardag van Bertus buiten kunnen vieren tussen de bloesem van de boomgaard.
En Juffrouw Jetten maar klagen dat dit niet moet kunnen begin april.Bertus is je vriend?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik maar denken dat ik was omdat ik dacht dat het een koude winter is geweest! (wekenlang oostenwind)quote:Het Hellmann-koudegetal voor de winterperiode (1 november t/m 31 maart) komt daarmee in De Bilt uit op 15,6 (normaal: 70,4). Daarmee was het een zeer zachte winter, vergelijkbaar met 2024. In Groningen was het Hellmann-koudegetal met 40-50 hoger.
Zelfs daar was de winter - op papier - zacht te noemen dusquote:Op dinsdag 7 april 2026 09:59 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Ik maar denken dat ik was omdat ik dacht dat het een koude winter is geweest! (wekenlang oostenwind)
maar dat was ook zo.. lokaal bij mij.![]()
Gelukkig lijkt het hier nu ook steeds meer lente!
Maar net geen regenquote:Op dinsdag 7 april 2026 08:24 schreef dick_laurent het volgende:
Nondeju het is me gelukt hoor, alle airco's in huis overdag al drie dagen op rij de hele dag non-stop warme lucht laten blazen want fuck it, gratis stroom (zonnepanelen) en nu heb ik het eindelijk stabiel 20c binnen, ook in de ochtend. Kou eindelijk beetje uit de muren gekregen.
Zie ik vervolgens dat het weer volgende week instort met een paar dagen temps onder de 20 graden buiten.
#ziedend
Dat klopt inderdaad maar wekenlang die oostenwind met een temperatuur rond 1 a 2 graden betekende toch dat het enorm koud voelde. En dan heb ik ook nog aardig wat minder spek op de botten sinds lange tijd. Kortom... ik heb de ijsbloemen op de ribben staan gehad.quote:Op dinsdag 7 april 2026 10:08 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Zelfs daar was de winter - op papier - zacht te noemen dus
Volgende week staan wel wat mm's hier in de verwachting maar geen enorme hoosbuien vooralsnog nee. Prima, ik heb net eergisteren het platte dak in de nieuwe coating gezet dus regen mag nog wel ff paar dagen uitblijven zodat het allemaal goed kan uithardenquote:
Begin april briketten in de grill. @PzKpfwquote:Op dinsdag 7 april 2026 13:11 schreef Twieki het volgende:
[..]
Inderdaad, vanavond een lap vlees op de BBQ.
Eenschquote:Op dinsdag 7 april 2026 15:09 schreef 12Beaufort het volgende:
Prachtig dagje zo![]()
Nog een graad of tien warmer en het is meer dan ideaal
Acceptabele pluim voor apriquote:Op dinsdag 7 april 2026 19:52 schreef DemonRage het volgende:
[ afbeelding ]
Er is 1 lid dat voor 30°C gaat deze maand.
Gaat niet gebeuren natuurlijk.
Enkele plekquote:
Goed voor de moestuin. Zaterdagavond regen erover heen en groeien maarquote:
Dat welquote:Op woensdag 8 april 2026 12:51 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Goed voor de moestuin. Zaterdagavond regen erover heen en groeien maar
Kans is wel groot ja.quote:Op woensdag 8 april 2026 13:13 schreef bloodymary1 het volgende:
Zo heerlijk nou in het bos rijden met het paard. Nog helemaal geen dazen of andere insekten ook.
Op kantoor al wel gisteren een hoornaar vermoord en net een grote wesp. Zijn dat dan koninginnen?
Rest van deze maand dit weer en temperatuurquote:Op woensdag 8 april 2026 14:47 schreef Pisces29 het volgende:
20 graden. Niks meer aan doen. Perfect zo.
Was het maar zo'n feest.quote:Op woensdag 8 april 2026 15:05 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Rest van deze maand dit weer en temperatuur
Graadje of 10 nog er bovenop en ik ben enigszins tevreden.quote:Op woensdag 8 april 2026 15:05 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Rest van deze maand dit weer en temperatuur
Rustig opbouwen, hè. Pas begin april.quote:Op woensdag 8 april 2026 16:52 schreef 12Beaufort het volgende:
[..]
Graadje of 10 nog er bovenop en ik ben enigszins tevreden.
Alles boven de 25 is perfect.
Gelukkig maar. Absurd heet vandaagquote:Op woensdag 8 april 2026 17:01 schreef Elan het volgende:
Morgen de warmste dag van het jaar en vrijdag gaat de temperatuur door midden
Wat bazel jij nou weer?quote:Op woensdag 8 april 2026 16:52 schreef 12Beaufort het volgende:
[..]
Graadje of 10 nog er bovenop en ik ben enigszins tevreden.
Alles boven de 25 is perfect.
Je schrijft "aangenaam" verkeerd:)quote:Op woensdag 8 april 2026 17:25 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Gelukkig maar. Absurd heet vandaag
Ja daaaag. Het is nu 20 graden. Klagen doe je weer vanaf oktober.quote:Op woensdag 8 april 2026 17:03 schreef INViCTuS het volgende:
Nu kan je tenminste weer chill in t shirt en korte box lopen. Wat is de temperatuur in de herfst en winter eigenlijk toch k*t. Maarja, hoort er ook bij.
Ja, lekkerquote:Op dinsdag 7 april 2026 09:59 schreef ondeugend het volgende:
Gelukkig lijkt het hier nu ook steeds meer lente!
quote:High Temperature
24.0°C at 16:49
Precies. Van april tot en met september is het mijn beurtquote:Op woensdag 8 april 2026 17:54 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ja daaaag. Het is nu 20 graden. Klagen doe je weer vanaf oktober.
Meer een constateringquote:Op woensdag 8 april 2026 17:54 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ja daaaag. Het is nu 20 graden. Klagen doe je weer vanaf oktober.
Afsluiten met zoietsquote:Op woensdag 8 april 2026 18:53 schreef DemonRage het volgende:
Morgen:
[ afbeelding ]
Dit ziet er lekker klassiek uit... een warme dag, afgesloten met onweer. Hopelijk hebben die buien een serieuzer zomers karakter.
Significant weather kaartje:
[ afbeelding ]
Smeren, smeren, smeren.quote:Op donderdag 9 april 2026 10:12 schreef dick_laurent het volgende:
Is het nationaal hitteplan al van kracht gegaan inmiddels?
Blijf in de schaduw mensen! En VEEL blijven drinken!
[ afbeelding ]
Het weerquote:Op donderdag 9 april 2026 10:35 schreef Scrummie het volgende:
Vandaag max 18 graden hier, en alleen maar bewolking, morgen max van 12. Waar gaat het hier over in dit topic?
Noorderling gespot.quote:Op donderdag 9 april 2026 10:35 schreef Scrummie het volgende:
Vandaag max 18 graden hier, en alleen maar bewolking, morgen max van 12. Waar gaat het hier over in dit topic?
quote:Op donderdag 9 april 2026 11:30 schreef MissButterflyy het volgende:
Weeronline zegt dat er vanavond kans op onweer is hier.
Moet toch pijnlijk zijn als je in het noorden woont en keer op keer in de bewolking en 13 graden zit terwijl je ziet dat zuid NL bakt en braadt in volle zon en 25 graden.quote:
18/19 graden bij @Geschiedkundige momenteel, dus verre van bakken en braden nogquote:Op donderdag 9 april 2026 11:58 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Moet toch pijnlijk zijn als je in het noorden woont en keer op keer in de bewolking en 13 graden zit terwijl je ziet dat zuid NL bakt en braadt in volle zon en 25 graden.
Of als je juist desperately die 13 graden wilt zoals jij, maar dan in de verkeerde helft van het land woont en moet lijden onder de never ending hitte. Ook pijnlijk.
Jeetje. Zoveel leed in dit topic...boh...
Net even buiten gestaan (rookpauze voor collega) en met een beetje briesje erbij en verder niks doen was het wel te pruimen.quote:Op donderdag 9 april 2026 11:58 schreef mitt het volgende:
Is user @:heywoodu nog gespot of is hij al gesmolten?
Waarom zou het niet te pruimen zijn? Al was het gister wel mooierquote:Op donderdag 9 april 2026 12:48 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Net even buiten gestaan (rookpauze voor collega) en met een beetje briesje erbij en verder niks doen was het wel te pruimen.
Het leed is niet te overzien. Ik eis dat Giro 555 open gaat om alle weerslachoffers in Nederland te ondersteunen.quote:Op donderdag 9 april 2026 11:58 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Moet toch pijnlijk zijn als je in het noorden woont en keer op keer in de bewolking en 13 graden zit terwijl je ziet dat zuid NL bakt en braadt in volle zon en 25 graden.
Of als je juist desperately die 13 graden wilt zoals jij, maar dan in de verkeerde helft van het land woont en moet lijden onder de never ending hitte. Ook pijnlijk.
Jeetje. Zoveel leed in dit topic...boh...
Als ik naar mijn vrouw kijk oogt die toch aardig aangebakken inmiddelsquote:Op donderdag 9 april 2026 12:27 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
18/19 graden bij @:geschiedkundige momenteel, dus verre van bakken en braden nog
Hahaquote:Op donderdag 9 april 2026 12:59 schreef Nattekat het volgende:
Wat is die bewolking op eens? Kamervragen!
Noe, fniej. Het is wel 20/21 graden in Limburg. Echt mokerheetquote:Op donderdag 9 april 2026 15:50 schreef Geschiedkundige het volgende:
Mokerheet, verdomme zeg. Gelukkig morgen tien graden koeler.
In de zon is het er tien warmerquote:Op donderdag 9 april 2026 16:38 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Noe, fniej. Het is wel 20/21 graden in Limburg. Echt mokerheet![]()
. Niet zo overdrijven, knul.
Morgen graad of 14. Ook wel ok
quote:Op donderdag 9 april 2026 15:50 schreef Geschiedkundige het volgende:
Mokerheet, verdomme zeg. Gelukkig morgen tien graden koeler.
Zonder dat briesje was het in de zon wat warm, maar het briesje maakte het prima aangenaamquote:Op donderdag 9 april 2026 12:58 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Waarom zou het niet te pruimen zijn? Al was het gister wel mooier
Kom van de boerderie af en pak een kantoorbaan.quote:Op donderdag 9 april 2026 17:42 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
In de zon is het er tien warmer
Als ik ging werken, zou dat echt nooit voor een ander zijn. Zou ik echt niet trekken denk ikquote:Op donderdag 9 april 2026 18:27 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Kom van de boerderie af en pak een kantoorbaan.
quote:Op donderdag 9 april 2026 19:32 schreef Wereldgozer het volgende:
Geflaneerd aan Rijnhaven
Rdamgoden @:rambodirk
1+1 gratisquote:Op donderdag 9 april 2026 15:16 schreef Pisces29 het volgende:
@:3rr0r heb je de passaatwind uit Cura meegenomen? Zwoelheid goden.
Die bui heeft karakteristieken van een supercelquote:
ja tis al weer over ook, maarja zowaar he aan de kustquote:Op donderdag 9 april 2026 22:16 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Die bui heeft karakteristieken van een supercel
Alleen te weinig brandstof.
Hier nietsquote:Op donderdag 9 april 2026 22:17 schreef kree het volgende:
[..]
ja tis al weer over ook, maarja zowaar he aan de kust. weet jij en ik:)
Ze komen hier vandaan (ten westen van Arnhem).quote:Op donderdag 9 april 2026 22:51 schreef Max23 het volgende:
Heel veel bliksem ineens regio Arnhem. Ze onstaan ook ineens bij onweerradar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |