Ja dat is hem. Ik heb even haar feed doorgescrold en in een post van 4 oktober zie je de oude keuken met die groene tegels. Dus nu weten we ook precies waar zij wonen 😂quote:Op zaterdag 3 januari 2026 20:00 schreef AppelsEieren het volgende:
Bodanae van Broodjedunner showt haar tuin in sneeuw; heeft ze het huis van Wendy gekocht ? Lijkt er mega veel op met kas!?
Klopt en dat vind ik ook echt goed! Zeker gezien haar ziekte bewonderenswaardig. Maar als je besluit zoiets te doen, heb je dan echt geen enkele euro over voor een overnachting of een kopje koffie met wat lekkers? Want dat was wat Judith toen deed: overal en nergens gratis slapen, pas een goed hotel nemen als iemand anders dat voor haar betaalde en via bam.isabelle een tikkie voor lekkers voor onderweg. In korte tijd werd daar al iets van ¤800,- voor opgehaald en daar heeft ze riant van geleefd. Terwijl je dus, zeker weer met de story’s van vandaag, overal aan kunt zien dat ze genoeg eigen geld heeft. Ik kan er heel slecht tegen als mensen te gierig zijn om hun eigen geld aan iets uit te geven, maar dat ze wel helemaal los gaan als een ander voor ze betaalt. Een beetje zoals die mensen die een tosti kaas als lunch nemen als ze zelf moeten betalen en een flinke maaltijdsalade als iemand anders voor ze betaalt.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 20:04 schreef Miepje77 het volgende:
[..]
Nou het fietsen deed ze voor een goed doel en daar heeft ze veel geld mee opgehaald!
Nou niet normaal. En ook van alles op de groei. Ik irriteer me ook aan outfit lookjes van de baby die zelfs al schoenen aan krijgt.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 20:34 schreef Earring het volgende:
@:AppelsEieren over Bo gesproken. Wat een koopverslaving heeft zij ook he? Vooral die Vinted pakketjes: bizar!
Ik zie haar soms op TikTok, maar vind haar content zo ontzettend leeg.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 20:34 schreef Earring het volgende:
@:AppelsEieren over Bo gesproken. Wat een koopverslaving heeft zij ook he? Vooral die Vinted pakketjes: bizar!
Ah dat wist ik niet dat ze dat ook deed. Denk dat ze met het fietsen wel de gunfactor enorm gekregen heeft. Toen.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 20:39 schreef Danielle_ het volgende:
[..]
Klopt en dat vind ik ook echt goed! Zeker gezien haar ziekte bewonderenswaardig. Maar als je besluit zoiets te doen, heb je dan echt geen enkele euro over voor een overnachting of een kopje koffie met wat lekkers? Want dat was wat Judith toen deed: overal en nergens gratis slapen, pas een goed hotel nemen als iemand anders dat voor haar betaalde en via bam.isabelle een tikkie voor lekkers voor onderweg. In korte tijd werd daar al iets van ¤800,- voor opgehaald en daar heeft ze riant van geleefd. Terwijl je dus, zeker weer met de story’s van vandaag, overal aan kunt zien dat ze genoeg eigen geld heeft. Ik kan er heel slecht tegen als mensen te gierig zijn om hun eigen geld aan iets uit te geven, maar dat ze wel helemaal los gaan als een ander voor ze betaalt. Een beetje zoals die mensen die een tosti kaas als lunch nemen als ze zelf moeten betalen en een flinke maaltijdsalade als iemand anders voor ze betaalt.
Misschien goed ook dat ze een keer geen spul koopt bij kidooz maar gewoon bij Wibra hema of what ever. Bizar veel kadootjes zijn het wel.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 20:48 schreef Danielle_ het volgende:
En over die berg cadeaus bij Kyra: ik ben vooral in shock door de Wibra kinder make-up! Kyra, onze oermoeder, ze koopt meuk met allerlei toevoegingen voor haar kinderen??
Ik weet hier teveel van, maar het deel van de keuken tegen de muur zat er al in toen Wendy erin ging. Maar dat grote keukeneiland is op maat gemaakt en dat hebben ze ook weer verhuisd naar hun nieuwe huis.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 20:42 schreef AppelsEieren het volgende:
[..]
Maar die keuken; ze stelt in een post van 4 okt met die voor en na fotos dat die keuken er al 8 jaar in zat. Huh? Ding was toch nieuw en op maat gemaakt voor fam. Wendy?
Hoe dan ook wat een compleet andere stijl hebben ze van het huis gemaakt. Nieuwe keuken is mij te donker maar het hele geheel vind ik heel mooi kleurrijk warm geworden! Mooi samenhangend ook alhoewel het kleiner oogt.
Ik weet nog dat Wendy ooit Daan Alferink had ingeschakeld, die vervolgens weinig deelde van alle posts erover van Wendy, maar dat zette toen ook weinig zoden aan de dijk.
Sjoe, dan gaat haar business ook goed. Pandje van over de miljoen toch, flinke verbouwing.netjesquote:Op zaterdag 3 januari 2026 20:25 schreef Lostit het volgende:
[..]
Ja dat is hem. Ik heb even haar feed doorgescrold en in een post van 4 oktober zie je de oude keuken met die groene tegels. Dus nu weten we ook precies waar zij wonen 😂
Ze is sowieso helemaal van het perfecte moederschap afgevallen.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 20:48 schreef Danielle_ het volgende:
En over die berg cadeaus bij Kyra: ik ben vooral in shock door de Wibra kinder make-up! Kyra, onze oermoeder, ze koopt meuk met allerlei toevoegingen voor haar kinderen??
Pas op met wat je zegt! Straks komt de psycholoog neonatoloog nog om de hoek kijkenquote:Op zaterdag 3 januari 2026 20:48 schreef Danielle_ het volgende:
En over die berg cadeaus bij Kyra: ik ben vooral in shock door de Wibra kinder make-up! Kyra, onze oermoeder, ze koopt meuk met allerlei toevoegingen voor haar kinderen??
Nou je hebt geluk, kijk snelquote:Op zaterdag 3 januari 2026 20:49 schreef Nieuwnestje het volgende:
Nog niks over NYE party in de boerderij, heeft dat uberhaupt wel plaatsgevonden hahahaha
Goh ja! Waar is die gebleven?quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:22 schreef Moedervan4kids het volgende:
[..]
Pas op met wat je zegt! Straks komt de psycholoog neonatoloog nog om de hoek kijken
Klopt de mannen zijn man en zoon en spelen inderdaad een 16+ spel. (Laatst ook al en dochter mocht laatst meespelen met een spel waar ze van ging huilen 😲)quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:24 schreef Loveischocolala het volgende:
Bedoel dbm nou altijd dat haar man en zoon dat 16 jaar en ouder spel spellen? Kind hoort toch al te slapen
Of valt iemand anders onder de term de mannen..
Ik vond en vind het een heel donker huis. Komt mede door het lage plafond. Moet wel zeggen dat ik het nu mooier ingericht vind. Wendy had daar totaal geen gevoel voor.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 20:42 schreef AppelsEieren het volgende:
[..]
Nou niet normaal. En ook van alles op de groei. Ik irriteer me ook aan outfit lookjes van de baby die zelfs al schoenen aan krijgt.
Maar die keuken; ze stelt in een post van 4 okt met die voor en na fotos dat die keuken er al 8 jaar in zat. Huh? Ding was toch nieuw en op maat gemaakt voor fam. Wendy?
Hoe dan ook wat een compleet andere stijl hebben ze van het huis gemaakt. Nieuwe keuken is mij te donker maar het hele geheel vind ik heel mooi kleurrijk warm geworden! Mooi samenhangend ook alhoewel het kleiner oogt.
Ik weet nog dat Wendy ooit Daan Alferink had ingeschakeld, die vervolgens weinig deelde van alle posts erover van Wendy, maar dat zette toen ook weinig zoden aan de dijk.
Maar hoe dan… gabby poppenhuis, troetelbeertjes ect allemaal en dan zo spel heel bijzonder en dan heb ik nog niet eens over de leeftijd voor wie het spel officieel is..quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:30 schreef IlseMarije het volgende:
[..]
Klopt de mannen zijn man en zoon en spelen inderdaad een 16+ spel. (Laatst ook al en dochter mocht laatst meespelen met een spel waar ze van ging huilen 😲)
Zij kan zich toch met geen enkele fluflu vergelijken? Er is maar één met neusgaten en kruis filmpjes. En dat gemompel is ook uniek.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:34 schreef Lodelie het volgende:
Nog even over @:Sanneke, als zij veel op social media kijkt en zichzelf daarmee vergelijkt dan snap ik wel dat zij vindt dat ze op veel dingen "recht" heeft en zich achtergesteld voelt.
Social media is namelijk niet het echte leven, maar dat zal niemand haar wel vertelt hebben...
Maar die mensen werken er wel bij. Of doen heel veel voor hun social media.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:34 schreef Lodelie het volgende:
Nog even over @:Sanneke, als zij veel op social media kijkt en zichzelf daarmee vergelijkt dan snap ik wel dat zij vindt dat ze op veel dingen "recht" heeft en zich achtergesteld voelt.
Social media is namelijk niet het echte leven, maar dat zal niemand haar wel vertelt hebben...
Zou zomaar kunnenquote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:28 schreef Maremare het volgende:
[..]
Alleen een foto. Krijg de indruk dat het niet echt een groots feest is geweest.
Nee, er is iets aan de handquote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:49 schreef slowie het volgende:
Die story van mb lijkt ook niet op de boerderij, was dit dan een feestje een andere avond?
Was dat overigens wel het plan? Had ze een feest aangekondigd?quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:52 schreef lila01 het volgende:
[..]
Nee, er is iets aan de hand
Feest lijkt niet te zijn doorgegaan.
Ik geloof haat verhaaltje ook niet van: van telefoonloze dagen, sneeuwpoppen bouwen, etc. Lijkt idd alsof er geen feest is geweest?quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:51 schreef lila01 het volgende:
MW
Er is duidelijk iets aan de hand bij MW.
Het lijkt erop dat het grote feest met de hele boerderij vol met vrienden niet is doorgegaan.
Heibel in de tent?
Je ziet sowieso ouders en vrienden bijna niet meer.
En nu heeft ze het over telefoonloze dagen? MW, die van elk feestje talloze foto' s en filmpjes maakt?
Sinds Tim wat vriendschappen bekoeld?
Ja, een heel groots oud en nieuw feest, ook in de podcast besproken.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:54 schreef opwegnaar het volgende:
[..]
Was dat overigens wel het plan? Had ze een feest aangekondigd?
Die was nog van Dubai.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:49 schreef slowie het volgende:
Die story van mb lijkt ook niet op de boerderij, was dit dan een feestje een andere avond?
Yep, groot feest in de boerderie.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:56 schreef Zomerzonnetjw het volgende:
[..]
Ja, een heel groots oud en nieuw feest, ook in de podcast besproken.
Ja, een heel groots oud en nieuw feest, ook in de podcast besproken.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:54 schreef opwegnaar het volgende:
[..]
Was dat overigens wel het plan? Had ze een feest aangekondigd?
Nee.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:54 schreef Hyacinth het volgende:
Ik schrok ook van de telefoonloze dagen. Ik kan het me eigenlijk niet voorstellen
Ja, in de podcast vertelde ze dat er een groot feest zou zijn. Vrienden en kinderen zouden komen en iedereen kon blijven slapen.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:54 schreef opwegnaar het volgende:
[..]
Was dat overigens wel het plan? Had ze een feest aangekondigd?
Geen terugkomst in Nederland, hereniging met de klaver, bij papa en mama langs, vrienden die een Gelukkig Nieuwjaar komen wensen. Niets, nada.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:54 schreef Hyacinth het volgende:
Ik schrok ook van de telefoonloze dagen. Ik kan het me eigenlijk niet voorstellen
Tim is nog niet zo goed in foto' s makenquote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:57 schreef Lodelie het volgende:
De ene foto die MB post is ook nog eens enorm slecht! Dat is echt niks voor haar...
Ze had kennelijk niks beters.
Dat doet hij met 1 hand in zijn zak dus dat is ook lastig.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:00 schreef lila01 het volgende:
[..]
Tim is nog niet zo goed in foto' s maken
Dat heeft Wendy gezegd toen ze bij AM was laatst.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:44 schreef Beppie12345 het volgende:
Wendy is helemaal verdwenen, vreemd.
Zie jij een feest (groots aangekondigd, huis vol etc.)?quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:59 schreef slowie het volgende:
Huh waar halen jullie uit dat het feest niet is doorgegaan?
Ja maar echt. Ik kan er bijna ook gewoon niet naar kijken. Dingen dubbel kopen en dan gewoon vergeten dat je het gekocht hebt? Ik hou ook van shoppen maar ik vind dit echt ver gaan.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 20:34 schreef Earring het volgende:
@:AppelsEieren over Bo gesproken. Wat een koopverslaving heeft zij ook he? Vooral die Vinted pakketjes: bizar!
En het gaat goed met haar en haar gezin. Het was wel wat bijzonder dat Annemarie dat moest delen 😂 Maar ik hoop dat het inderdaad echt goed gaat met ze nu. Veel onrust in het gezin geweest volgens mij en daarbij Wendy die (met en zonder zussen) soms toch wel bijzonder uit de hoek kon komen… Goede keuze denk ik, geen social media meer.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:02 schreef Earring het volgende:
[..]
Dat heeft Wendy gezegd toen ze bij AM was laatst.
Ze is helemaal gestopt met sociale media en dat bevalt haar uitstekend
Ja vreselijk he? Het lijkt wel of zij iets moet compenseren ofzo. Ik denk soms dat het gemis van haar ouders en broer die geëmigreerd zijn naar Spanje, de reden daarvan is.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:07 schreef Hocuspocus2 het volgende:
[..]
Ja maar echt. Ik kan er bijna ook gewoon niet naar kijken. Dingen dubbel kopen en dan gewoon vergeten dat je het gekocht hebt? Ik hou ook van shoppen maar ik vind dit echt ver gaan.
Dat denk ik ook. Wendy trok zich alles erg aan.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:09 schreef Danielle_ het volgende:
[..]
En het gaat goed met haar en haar gezin. Het was wel wat bijzonder dat Annemarie dat moest delen 😂 Maar ik hoop dat het inderdaad echt goed gaat met ze nu. Veel onrust in het gezin geweest volgens mij en daarbij Wendy die (met en zonder zussen) soms toch wel bijzonder uit de hoek kon komen… Goede keuze denk ik, geen social media meer.
Klopt.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:08 schreef Mirp het volgende:
Die foto die Michelle post met de kindjes is toch gewoon bij de boerderij?
O, wauw!!quote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:24 schreef Tweetheelepels het volgende:
Wel een like van de godfather 😌
Ik heb onder een steen geleverd denk ik, wie is Wendy? 🫠quote:Op zaterdag 3 januari 2026 20:25 schreef Lostit het volgende:
[..]
Ja dat is hem. Ik heb even haar feed doorgescrold en in een post van 4 oktober zie je de oude keuken met die groene tegels. Dus nu weten we ook precies waar zij wonen 😂
✨Holy Godfather ✨quote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:24 schreef Tweetheelepels het volgende:
Wel een like van de godfather 😌
Maar dan wordt ze volledig buiten insta gehouden. Want ik heb de oudste dochter nog nooit gezien.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:24 schreef JaNeeDan het volgende:
Esmee en Inez kwamen net voorbij op mijn insta. Zo te zien zijn zij op vakantie met hun dochters. Steeds als ik ze zie vraag ik me toch af waar de oudste dochter van Esmee is. Maar misschien is zij er gewoon en wordt ze volledig buiten insta gehouden.
Ohhh ik heb dit ook! Tijdje geleden waren ze ook op zoek naar een andere auto toch? Met als wens 3 zitjes achterin ofzo, toen ze bezig waren met evt een volgend kindje. Toen dacht ik ook, heh? Waar is de oudste.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:24 schreef JaNeeDan het volgende:
Esmee en Inez kwamen net voorbij op mijn insta. Zo te zien zijn zij op vakantie met hun dochters. Steeds als ik ze zie vraag ik me toch af waar de oudste dochter van Esmee is. Maar misschien is zij er gewoon en wordt ze volledig buiten insta gehouden.
Op zaterdag 3 januari 2026 21:51 schreef lila01 het volgende:
Ze zijn gewoon met 4. Er is niet een ander kind wat buiten beeld gehouden wordt. Was dat niet het kind van diegene waar ze toen een relatie mee had?quote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:24 schreef JaNeeDan het volgende:
Esmee en Inez kwamen net voorbij op mijn insta. Zo te zien zijn zij op vakantie met hun dochters. Steeds als ik ze zie vraag ik me toch af waar de oudste dochter van Esmee is. Maar misschien is zij er gewoon en wordt ze volledig buiten insta gehouden.
Dat is byWendy. Maar ze is gestopt dus zoeken heeft geen zinquote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:25 schreef Nooomi het volgende:
[..]
Ik heb onder een steen geleverd denk ik, wie is Wendy? 🫠
Nee, je ziet niemand meer.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:07 schreef lila01 het volgende:
MW
Heeft iemand bijvoorbeeld die Marieke (mijn BFF, mijn rots) de laatste tijd bijvoorbeeld nog voorbij zien komen?
Rondje familie en vrienden checken levert in ieder geval op dat broer en schoonzus niet op de farm nieuwjaar gevierd hebben. Of de farm staat midden in een woonwijk 😜quote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:17 schreef lila01 het volgende:
Zou MW nu samenwonen met Tim?
Misschien is dat een dingetje in de vrienden/ familiekring?
Op zaterdag 3 januari 2026 22:28 schreef Annika2016 het volgende:Sorry ik ben mosterd zie dit nu pas.quote:[ afbeelding ] Op zaterdag 3 januari 2026 21:51 schreef lila01 het volgende:
MW
Er is duidelijk iets aan de hand bij MW.
Het lijkt erop dat het grote feest met de hele boerderij vol met vrienden niet is doorgegaan.
Heibel in de tent?
Je ziet sowieso ouders en vrienden bijna niet meer.
Ik zag op de insta van de schoonzus van MB dat haar broertje met zijn gezin oud en nieuw heeft gevierd bij de godfather thuis.
Oh echt vreselijk. Doe normaal zeg. Je hebt ook een kind.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:31 schreef Earring het volgende:
Ohhh dat filmpje van Ellen (zonder Koen) in bikini in de sneeuw.
Er is toch ooit een artikel over geweest? Even terug gezocht.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:28 schreef Earring het volgende:
[..]
Ze zijn gewoon met 4. Er is niet een ander kind wat buiten beeld gehouden wordt. Was dat niet het kind van diegene waar ze toen een relatie mee had?
quote:Op dinsdag 16 september 2025 21:05 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Dit vraag ik mij ook af. In het begin dat Esmee met Inez was zag je haar nog weleens. Las jij het interview waarin ze zegt dat ze twee dochters hebben?
Die ex kwam met dit idee.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:33 schreef LeSage het volgende:
[..]
Oh echt vreselijk. Doe normaal zeg. Je hebt ook een kind.
En dat dan ook doen met je ex ernaast.
Zij is echt niet goed.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:31 schreef Earring het volgende:
Ohhh dat filmpje van Ellen (zonder Koen) in bikini in de sneeuw.
Ah oké. Bedankt. Niet gezien dat ze bij AM was.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:02 schreef Earring het volgende:
[..]
Dat heeft Wendy gezegd toen ze bij AM was laatst.
Ze is helemaal gestopt met sociale media en dat bevalt haar uitstekend
Esmee heeft een dochter gekregen toen ze 20 was. Ik noem hier nooit namen van kinderen van fluflu’s maar google maar op momstalk Esmee van Leijden.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:28 schreef Earring het volgende:
[..]
Ze zijn gewoon met 4. Er is niet een ander kind wat buiten beeld gehouden wordt. Was dat niet het kind van diegene waar ze toen een relatie mee had?
Goed van jou, bedanktquote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:36 schreef Nooomi het volgende:
Artikel gevonden:
Haar kinderen die nu in beeld zijn, zijn toch River en Moon? Hier gaat het over Evy.
https://howaboutmom.nl/momtalk-esmee-van-leijden/
Hmm benieuwd wat daar speelt...quote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:40 schreef Earring het volgende:
[..]
Goed van jou, bedankt
Het ging hier soms vaker over de oudste.
Maar ik zie die meiden soms op kinderverjaardagen bij kennissen en ik heb echt nog nooit die oudste bij ze gezien.
Dan snap ik dat je geen idee hebt dat er nog een dochter is.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:40 schreef Earring het volgende:
[..]
Goed van jou, bedankt
Het ging hier soms vaker over de oudste.
Maar ik zie die meiden soms op kinderverjaardagen bij kennissen en ik heb echt nog nooit die oudste bij ze gezien.
Ik denk dat je gelijk hebt. Haar content lijkt een steeds groter contrast te vormen met bijvoorbeeld die van Jacqueline (huis, tuin en keuken content) en hoe ze zichzelf eerder profileerde. Ze lijkt nu een beetje op zo'n typische lege influencer met een luxeleventje.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:54 schreef lila01 het volgende:
Ik denk eerlijk gezegd dat het niet zo goed gaat met MW.
Ze ziet er niet echt gelukkig uit.
Ze heeft het wel al eerder benoemd, maar verder alsnog grote kans dat ze meeleest haha.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 23:14 schreef Hocuspocus2 het volgende:
Ah Kim meldt even dat haar skispullen zowel gehuurd als tweedehands waren. Dat we even weten dat het niet nieuw gekocht is allemaal 😉. Wat een taak zeg. Zij wordt hier amper besproken en dan toch mee blijven lezen. Ik vind het knap.
Nee, ze lacht wel maar haar ogen staan dof en vermoeid vind ikquote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:54 schreef lila01 het volgende:
Ik denk eerlijk gezegd dat het niet zo goed gaat met MW.
Ze ziet er niet echt gelukkig uit.
Kim reageert vrijwel meteen als ze hier besproken wordt. Die leest hier meerdere keren per dag wel mee en anders wordt het wel doorgespeeld in de WhatsApp-groepen onder de influencers.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 23:14 schreef Hocuspocus2 het volgende:
Ah Kim meldt even dat haar skispullen zowel gehuurd als tweedehands waren. Dat we even weten dat het niet nieuw gekocht is allemaal 😉. Wat een taak zeg. Zij wordt hier amper besproken en dan toch mee blijven lezen. Ik vind het knap.
Oh nee, zeg me dat dit niet waar is. Durf ik te kijken? 😅quote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:31 schreef Earring het volgende:
Ohhh dat filmpje van Ellen (zonder Koen) in bikini in de sneeuw.
Niet echt goed voor je gemoedstoestand en netvlies hoor. Bezint eer ge begint 😂😂😂quote:Op zaterdag 3 januari 2026 23:38 schreef Danielle_ het volgende:
[..]
Oh nee, zeg me dat dit niet waar is. Durf ik te kijken? 😅
Ik dacht dat de oudste van haar ex was maar zij altijd een omgangsregeling had na uit elkaar gaan. Dus niet haar eigen bio dochter.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:40 schreef Earring het volgende:
[..]
Goed van jou, bedankt
Het ging hier soms vaker over de oudste.
Maar ik zie die meiden soms op kinderverjaardagen bij kennissen en ik heb echt nog nooit die oudste bij ze gezien.
Dat dacht ik dus ook altijd. Maar in het artikel wordt de oudste dochter Evy genoemd.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 23:41 schreef AppelsEieren het volgende:
[..]
Ik dacht dat de oudste van haar ex was maar zij altijd een omgangsregeling had na uit elkaar gaan. Dus niet haar eigen bio dochter.
Nergens in het online artikel lees je ook iets refererend aan de eerdere zwangerschap of ervaring van de eerdere bevalling?
Dat heb jij ongetwijfeld gedaan hahaquote:Op zaterdag 3 januari 2026 23:38 schreef Danielle_ het volgende:
[..]
Oh nee, zeg me dat dit niet waar is. Durf ik te kijken? 😅
Ja de Evy was dus biodochter van Ex en zal inmiddels 10+ zijn? En alsof dat is verwaterd na nieuwe relatie/de relatie nu.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 23:48 schreef Earring het volgende:
[..]
Dat dacht ik dus ook altijd. Maar in het artikel wordt de oudste dochter Evy genoemd.
Het blijft een vraagteken hoe dit precies zit.
De twee dochters nu heten River en Moon
Ja, m’n nieuwsgierigheid won… Het ergste vond ik nog wel de hoek waarin dit alles gefilmd werd en de jolige man(nen) op de achtergrond. Ik begin steeds meer te geloven dat zij inderdaad only fans inkomsten heeft… 😂quote:Op zaterdag 3 januari 2026 23:52 schreef Earring het volgende:
[..]
Dat heb jij ongetwijfeld gedaan haha
En?
Ik heb gekeken, die is echt van de ratten besnuffeld, het arme kind.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 23:38 schreef Danielle_ het volgende:
[..]
Oh nee, zeg me dat dit niet waar is. Durf ik te kijken? 😅
De OP alleen al die tijd overgeslagen?quote:Op zondag 4 januari 2026 02:06 schreef Hannesb het volgende:
Als geboren en getogen Udense schaam ik me eigenlijk wel voor de fluflu's die hier vandaan komen ( op Nikkie en Giel na).
MW: [....] verwijderd
En dan Ellen..... Mijn god, die is echt niet goed. Op basis van haar filmpjes kon ik al zien waar ze woont maar later zag ik dat haar adres gewoon op haar website staat. Dat mens is niet goed hoor. Ik krijg echt zoveel jeuk als ik naar haar filmpjes kijk. En dan vandaag in bikini op bedaf, de mooiste Udense zandvlakte zou zich schamen als hij dit zou kunnen zien. Denkt zij ooit na over wat haar zoon over een jaar of 10 ziet op het internet over zijn moeder? En zo hard roepen dat ze zelfstandig is maar wel zo enorm op zoek naar een man. Vrouw, ga een leven alleen opbouwen en laat zien dat je het alleen kunt. Zij is zo afhankelijk van aandacht van mannen (of van het geld wat ze zogenaamd verdient). Ik ben nu nog meer blij dat ik na mijn scheiding voor mijn kinderen gekozen heb en het al 13 jaar alleen doe. Daardoor zijn mijn kinderen nu zelfstandige en stabiele volwassenen geworden. Zij hebben niet gekozen voor een scheiding dus rust was het toverwoord. Mijn tijd komt over een half jaar als de jongste het huis uit gaat.
Oh by the way... Vrij nieuw hier maar lees al heel lang mee. Hoi!
Een kookboek met HF recepten? 🙈quote:Op zondag 4 januari 2026 08:27 schreef Loveischocolala het volgende:
Je kan merken Mies veel wrok koestert ook nog, maar afijn ze wil nu echt dat kookboek uitbrengen en iets met tv doen ? Ze gaan/gaat met iris zoals begreep deze maand na curacao toe(ben benieuwd of door gaat want wordt niet opgevlogen nu) ze wil stoppen met roken. En drinkt absoluut niet veel( was ze enorm vurig op dat moment) beetje samenvatting podcast hahahah
Ja een kookboek.. ze zegt nu maar twee dagen per week drinkt voorheen meer. Zou kunnen nu natuurlijk “alleen” de verantwoording voor de kinderen…quote:Op zondag 4 januari 2026 09:30 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Een kookboek met HF recepten? 🙈
En Michelle drinkt niet veel, ze is gewoon een standaarddrinker🤷♀️.
Zou ze het zelf geloven?quote:Op zondag 4 januari 2026 09:33 schreef Loveischocolala het volgende:
[..]
Ja een kookboek.. ze zegt nu maar twee dagen per week drinkt voorheen meer. Zou kunnen nu natuurlijk “alleen” de verantwoording voor de kinderen…
Dag 1: doordeweeksquote:Op zondag 4 januari 2026 09:33 schreef Loveischocolala het volgende:
[..]
Ja een kookboek.. ze zegt nu maar twee dagen per week drinkt voorheen meer. Zou kunnen nu natuurlijk “alleen” de verantwoording voor de kinderen…
En ook fijn dat ze vermeldt dat ze dag 1 van haar cyclus heeft... wereldnieuwsquote:Op zondag 4 januari 2026 09:49 schreef Paardrijden123 het volgende:
Dat dans filmpje van Kellycaresse 🥲😬
Hahaha ja net zoals die man bij meester visser... die dronk op een ochtend meer dan ik in een jaar 😅quote:Op zondag 4 januari 2026 09:30 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Een kookboek met HF recepten? 🙈
En Michelle drinkt niet veel, ze is gewoon een standaarddrinker🤷♀️.
Echt, waarom deel je dit?!quote:Op zondag 4 januari 2026 10:04 schreef Henrike het volgende:
[..]
En ook fijn dat ze vermeldt dat ze dag 1 van haar cyclus heeft... wereldnieuws
'Als je dat al veel vindt, ben je niet goed' aldus die meneer en zijn vrouw 😂.quote:Op zondag 4 januari 2026 10:05 schreef Post-its het volgende:
[..]
Hahaha ja net zoals die man bij meester visser... die dronk op een ochtend meer dan ik in een jaar 😅
Een dag geen Sanneke in bed gezien is een dag niet geleefd. Dan kan mijn dag nu beginnen. Die begon 3 uur geleden al maar nu echt!quote:Op zondag 4 januari 2026 10:16 schreef Muisjeruisje het volgende:
Sanneke weer vanuit haar nest in het huisje. Dit is toch geen reclame?
Tis maar goed dat ze geen echte baan heeft. Want cyclus dag 1 moet je niets kunnen doenquote:Op zondag 4 januari 2026 10:04 schreef Henrike het volgende:
[..]
En ook fijn dat ze vermeldt dat ze dag 1 van haar cyclus heeft... wereldnieuws
Ze heeft ook bar weinig van dat huisje en de omgeving laten zien. Gemiste kans voor diegene die graag reclame wilde voor haar huisjequote:Op zondag 4 januari 2026 10:16 schreef Muisjeruisje het volgende:
Sanneke weer vanuit haar nest in het huisje. Dit is toch geen reclame?
Ze zei gisteren dat er leuke dingen aan het plafond hingen en toen dacht ik laat zien dan? Ze heeft een camera bij de hand en kan toch wat kleine dingetjes laten zien ipv alleen het schilderij dat ze vanuit bed kon filmen.quote:Op zondag 4 januari 2026 10:27 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Ze heeft ook bar weinig van dat huisje en de omgeving laten zien. Gemiste kans voor diegene die graag reclame wilde voor haar huisje
😂 Ze hebben dat stukje eruit geknipt waarin Michelle zegt dat ze er veel eerder uit had moeten stappen. Edit foutje waarschijnlijk. Net als laatst toen ze per ongeluk haar adres benoemde maar zichzelf nog probeerde te corrigeren.quote:
Ja vond hem ook erg rommelig en moeilijk door te komen deze keer.quote:Op zondag 4 januari 2026 10:51 schreef Cyan het volgende:
[..]
😂 Ze hebben dat stukje eruit geknipt waarin Michelle zegt dat ze er veel eerder uit had moeten stappen. Edit foutje waarschijnlijk. Net als laatst toen ze per ongeluk haar adres benoemde maar zichzelf nog probeerde te corrigeren.
Toevoeging: er lijken wel meer edit foutjes in deze aflevering te zitten. Stiltes, instructies van andere mensen ('deze vraag skippen we'), etc.
Ik denk dat je het niet snapt. Het is de bedoeling dat mensen door haar vage content nieuwsgierig worden naar het huisje en dus zelf gaan boeken. Het ei aan het plafond hebben we wel kunnen zien. Dus vanuit bed heb je zicht op het plafond in de keuken. Zoveel is duidelijk.quote:Op zondag 4 januari 2026 10:27 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Ze heeft ook bar weinig van dat huisje en de omgeving laten zien. Gemiste kans voor diegene die graag reclame wilde voor haar huisje
En ik weet nu dat je de tv kan verplaatsen haha.quote:Op zondag 4 januari 2026 11:05 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Ik denk dat je het niet snapt. Het is de bedoeling dat mensen door haar vage content nieuwsgierig worden naar het huisje en dus zelf gaan boeken. Het ei aan het plafond hebben we wel kunnen zien. Dus vanuit bed heb je zicht op het plafond in de keuken. Zoveel is duidelijk.
Ohhh dan heb ik het idd verkeerd begrepen, ik ben vooral nieuwsgierig naar waarom de eigenaar van het huisje Sanneke heeft uitgenodigd 😂.quote:Op zondag 4 januari 2026 11:05 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Ik denk dat je het niet snapt. Het is de bedoeling dat mensen door haar vage content nieuwsgierig worden naar het huisje en dus zelf gaan boeken. Het ei aan het plafond hebben we wel kunnen zien. Dus vanuit bed heb je zicht op het plafond in de keuken. Zoveel is duidelijk.
Hoeft ook niet, BonJoeri is Alles. Maximale liefde, bizar.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 22:31 schreef LeSage het volgende:
[..]
Nee, je ziet niemand meer.
Maar dat valt me bij Mamalotje ook op. Die was na de scheiding ook alleen maar met de beste vrienden en nu ze weer een relatie heeft zie ik daar niets meer van.
Vraag ik mezelf bij haar ook wel eens af ja. Zoveel reclame doet zij niet en ze vlogt geloof ik ook niet meer. Ze hebben niet altijd mensen bij de B&B. Ben daar stiekem ook wel benieuwd na.quote:Op zondag 4 januari 2026 11:32 schreef Cattolica het volgende:
Cowiththeflow (boezem van de huismuts) "is haar huisraad aan het inpakken". Co kennende is dit clickbait óf zoals ze zegt "ze gaan weg". Wat ze ook gaan doen, heb ik me altijd afgevraagd hoe ze financieel dat huis op Curaçao hebben kunnen kopen en verbouwen in een B&D (ik volgde haar daarvoor al op Youtube) en waarom ze na de verbouwing vaker niet op Curacao waren dan wel en continue op vakantie lijken te zijn.
Werkt zij niet als stewardess? Maar vliegt ze vanwege verlof tijdelijk niet?quote:Op zondag 4 januari 2026 11:40 schreef Beertjeteddy het volgende:
[..]
Vraag ik mezelf bij haar ook wel eens af ja. Zoveel reclame doet zij niet en ze vlogt geloof ik ook niet meer. Ze hebben niet altijd mensen bij de B&B. Ben daar stiekem ook wel benieuwd na.
Tips vragen voor vertier in Borger en Groningen "want als je in Drenthe bent, is het niet meer dan logisch dat je dan ook naar Groningen gaat". En dan een filmpje posten in een ongetwijfeld gezellige brasserie (waar vertelt ze er niet bij) waar ze aan een glaasje cola lijken te zitten en een koekje eten uit een plastic verpakking. Het hele weekend was een armetierige bedoening. Trouwens die eigenaresse rolt ook graag in haar bikini in de sneeuw 🥴.quote:Op zondag 4 januari 2026 11:05 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Ik denk dat je het niet snapt. Het is de bedoeling dat mensen door haar vage content nieuwsgierig worden naar het huisje en dus zelf gaan boeken. Het ei aan het plafond hebben we wel kunnen zien. Dus vanuit bed heb je zicht op het plafond in de keuken. Zoveel is duidelijk.
Ik begon haar te volgen in 2020, nog nét voor Corona. Ze vloog toen nog voor KLM, woonde samen met haar vorige relatie. Vliegen werd minder door de regels, ze besloot een sabbatical te nemen en een theatershow te maken (kaartjes in de voorverkoop). Toernee ging on hold, door Corona (kaartverkoop bleef doorgaan), sabbatical bleef ook doorgaan. Het ging uit, ze ging naar Curaçao, ontmoette daar haar huidige vriend (die in NL kok was bij de Harbour Club) en binnen 2 maanden "geëmigreerd" naar Curaçao.quote:Op zondag 4 januari 2026 11:44 schreef Cyan het volgende:
[..]
Werkt zij niet als stewardess? Maar vliegt ze vanwege verlof tijdelijk niet?
Ja, laatste keer hadden wij Groningen ook op de planning, maar het was alle dagen prachtig wandelweer, dus uiteindelijk Groningen overgeslagen. Maar als ik maar 2 dagen in dat huis zou zitten, dan ga ik niet naar Groningen, dan heeft Borger eo. zat. Maar iedereen zijn wensen he, zij wil nu eenmaal alleen maar shoppen, eten en zitten/liggen. Ze zijn vast alweer onderweg naar het Zuid Westen, hele onderneming nu. Straks nog boodschappen doen. Prachtige derde dag van haar weekend.quote:Op zondag 4 januari 2026 11:47 schreef Cattolica het volgende:
[..]
Tips vragen voor vertier in Borger en Groningen "want als je in Drenthe bent, is het niet meer dan logisch dat je dan ook naar Groningen gaat". En dan een filmpje posten in een ongetwijfeld gezellige brasserie (waar vertelt ze er niet bij) waar ze aan een glaasje cola lijken te zitten en een koekje eten uit een plastic verpakking. Het hele weekend was een armetierige bedoening. Trouwens die eigenaresse rolt ook graag in haar bikini in de sneeuw 🥴.
Ook heel belangrijk! En inspiratie opgedaan voor in het nieuwe huis! Vraag me af of ze dan de bank ook op wielen gaat zetten om achter de tv aan te rollen.quote:Op zondag 4 januari 2026 11:16 schreef Ama het volgende:
[..]
En ik weet nu dat je de tv kan verplaatsen haha.
Het is een B&D 🥴 Bed & Diner. Omdat haar vriend kok is. Ik denk dat ze dit voor zichzelf hebben gebouwd 🙄; hij kan z'n liflafjes kookkunsten vertonen en de gasten zijn 9 van de 10 keer vrienden en familie. Ze vlogt niet meer en wat ze allemaal doen aan huis kopen, verbouwen, vakanties en retourtjes NL, doet ze m.i. niet goed genoeg samenwerkingen voor, om dit te kunnen bekostigen.quote:Op zondag 4 januari 2026 11:40 schreef Beertjeteddy het volgende:
[..]
Vraag ik mezelf bij haar ook wel eens af ja. Zoveel reclame doet zij niet en ze vlogt geloof ik ook niet meer. Ze hebben niet altijd mensen bij de B&B. Ben daar stiekem ook wel benieuwd na.
Dat café is tof! Mocht je ooit in Groningen zijn, het is Willem Albert aan de Grote Markt.quote:Op zondag 4 januari 2026 11:47 schreef Cattolica het volgende:
[..]
Tips vragen voor vertier in Borger en Groningen "want als je in Drenthe bent, is het niet meer dan logisch dat je dan ook naar Groningen gaat". En dan een filmpje posten in een ongetwijfeld gezellige brasserie (waar vertelt ze er niet bij) waar ze aan een glaasje cola lijken te zitten en een koekje eten uit een plastic verpakking. Het hele weekend was een armetierige bedoening. Trouwens die eigenaresse rolt ook graag in haar bikini in de sneeuw 🥴.
Toen ze weer moest gaan vliegen werd ze zwanger van Soleil-Marie. Dan mag je niet meer vliegen, dus zat ze thuis. Daarna maximaal verlof opgenomen en aan het einde daarvan weer zwanger.quote:Op zondag 4 januari 2026 11:53 schreef Cattolica het volgende:
[..]
Ik begon haar te volgen in 2020, nog nét voor Corona. Ze vloog toen nog voor KLM, woonde samen met haar vorige relatie. Vliegen werd minder door de regels, ze besloot een sabbatical te nemen en een theatershow te maken (kaartjes in de voorverkoop). Toernee ging on hold, door Corona (kaartverkoop bleef doorgaan), sabbatical bleef ook doorgaan. Het ging uit, ze ging naar Curaçao, ontmoette daar haar huidige vriend (die in NL kok was bij de Harbour Club) en binnen 2 maanden "geëmigreerd" naar Curaçao.
Ehmmm.....ja? Maar is er iemand die echt denkt dat wat influencers laten zien écht is dan? Ik mag toch hopen dat de meeste mensen toch nog wel de intelligentie hebben omdat te begrijpen?quote:Op zondag 4 januari 2026 09:52 schreef Babbelaertje het volgende:
Weet ook niet wat beter of slechter is, 2 dagen maximaal drinken of elke dag 1 glaasje.
Affijn zie ook net realityfbi, ze hadden er misschien al mee moeten kappen nadat zij stond te zoenen met wolfje.
Moet je nagaan hoe nep alles is wat ze laat zien want in juli post ze nog die zogenaamde gelukkige foto van de poly bij de ijzeren man met hartjes en de tekst team.
Terwijl er toen al lang geruchten gingen dat het niet goed ging.
En iris zal wel inderdaad in de schijnwerpers willen bij een shoot op de boerderij
Precies wat ik dacht en heel eerlijk: ik schrik ervan. En ik vermoed dat het opzettelijk fout is gepost.quote:Op zondag 4 januari 2026 12:11 schreef Hocuspocus2 het volgende:
Zie realityfbi. En daar was de ware aard van Mies 😬.
Michelle ging al langer vreemd toch? Dus of Michelle nu echt het slachtoffer is? Vooral van zichzelf denk ik.quote:Op zondag 4 januari 2026 12:21 schreef Muurbloem7 het volgende:
Ik vind het allemaal erg sneu en alles voor de Bunne die hele bollen gate.
Die Iris.. geen vriendin, nooit op die boerderij geweest. Die denkt ook alleen maar aan volgers.
Koen en sjaak hebben Michelle een kunstje geflikt. Die vrouw is gebroken, zwemt in de wereld. Daar zou ik ook wel een wijntje van gaan drinken.
Mijn vriendin is t ook niet.. want heeft mij ak jaren geblokkeerd, god mag weten waarom.
Mama Lotje; maximaal irritainment echt wat en mens.
Ik volg RealityFBI (nog) niet, wat heb ik gemist?quote:Op zondag 4 januari 2026 12:11 schreef Hocuspocus2 het volgende:
Zie realityfbi. En daar was de ware aard van Mies 😬.
Ze gaat een tikkie sturen voor een afstandsbediening voor de tv op rolletjes, zodat ze niet op hoeft te staan maar hem kan dirigeren waar ze zuignapt.quote:Op zondag 4 januari 2026 11:59 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Ook heel belangrijk! En inspiratie opgedaan voor in het nieuwe huis! Vraag me af of ze dan de bank ook op wielen gaat zetten om achter de tv aan te rollen.
Je hebt helemaal gelijk; ik heb niet eens gedacht aan haar zwangerschappen. Wellicht heeft ze, als KLM'er, nog voordeel qua vliegtickets, maar hoe dan ook; ze neemt het er van.quote:Op zondag 4 januari 2026 12:11 schreef Mola_Mola het volgende:
[..]
Toen ze weer moest gaan vliegen werd ze zwanger van Soleil-Marie. Dan mag je niet meer vliegen, dus zat ze thuis. Daarna maximaal verlof opgenomen en aan het einde daarvan weer zwanger.
Ik denk dat MW iedereen graag wil laten geloven dat zij het slachtoffer is. Damage control. Maar waar 3 vechten hebben 3 schuld? En de manier waarop MW er mee omgaat vind ik niet chique.quote:Op zondag 4 januari 2026 12:21 schreef Muurbloem7 het volgende:
Ik vind het allemaal erg sneu en alles voor de Bunne die hele bollen gate.
Die Iris.. geen vriendin, nooit op die boerderij geweest. Die denkt ook alleen maar aan volgers.
Koen en sjaak hebben Michelle een kunstje geflikt. Die vrouw is gebroken, zwemt in de wereld. Daar zou ik ook wel een wijntje van gaan drinken.
Mijn vriendin is t ook niet.. want heeft mij ak jaren geblokkeerd, god mag weten waarom.
Mama Lotje; maximaal irritainment echt wat en mens.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die zendt de bewuste clip uit, die uit de podcast is verwijderd.quote:Op zondag 4 januari 2026 12:34 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik volg RealityFBI (nog) niet, wat heb ik gemist?
Dit dus; slotje erop 🤗!quote:Op zondag 4 januari 2026 12:46 schreef Die_van_verderop het volgende:
[..]
Ik denk dat MW iedereen graag wil laten geloven dat zij het slachtoffer is. Damage control. Maar waar 3 vechten hebben 3 schuld? En de manier waarop MW er mee omgaat vind ik niet chique.
quote:Op zondag 4 januari 2026 12:46 schreef Moedervan4kids het volgende:
DBM is deze vakantie vaker ziek dan ik in een heel jaar. En ze is dood moe. Ik denk dat die vrouw een overdrijf probleem heeft.‘En maar Doordenderen..’ wat heeft ze toch een Ontzettend Zwaar Leven.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Volgens mij zegt ze in het fragment dat ze eerder had moeten vertrekken. Niet meer.quote:Op zondag 4 januari 2026 12:46 schreef Die_van_verderop het volgende:
[..]
Ik denk dat MW iedereen graag wil laten geloven dat zij het slachtoffer is. Damage control. Maar waar 3 vechten hebben 3 schuld? En de manier waarop MW er mee omgaat vind ik niet chique.
Thanks!quote:Op zondag 4 januari 2026 12:51 schreef Cattolica het volgende:
[..]
Die zendt de bewuste clip uit, die uit de podcast is verwijderd.
En RealityFBI niet volgen 😳?!
quote:Op zondag 4 januari 2026 12:46 schreef Moedervan4kids het volgende:
DBM is deze vakantie vaker ziek dan ik in een heel jaar. En ze is dood moe. Ik denk dat die vrouw een overdrijf probleem heeft.Zij is gewoon zelf het probleem. Meine gute, wat kan zij zemelen zeg.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja precies.quote:Op zondag 4 januari 2026 13:01 schreef Snaky het volgende:
[..]
Volgens mij zegt ze in het fragment dat ze eerder had moeten vertrekken. Niet meer.
Het gaat ook niet om wat ze zegt. Maar hoe ze verandert: de toon en verandering in het gezicht. Eng, heel engquote:Op zondag 4 januari 2026 13:18 schreef proud_mami het volgende:
[..]
Ja precies.
Iemand hier postte dat ze van dat fragment was geschrokken maar hoezo dan? Ze zegt toch idd alleen maar dat ze eerder had moeten vertrekken en dat dat 20 kilo had gescheeld?
Emotie?quote:Op zondag 4 januari 2026 13:22 schreef Iris2.0 het volgende:
[..]
Het gaat ook niet om wat ze zegt. Maar hoe ze verandert: de toon en verandering in het gezicht. Eng, heel eng
Nee, ze zegt, met wat ze nu weet, dat als ze eerder zou zijn vertrokken voor iets waar ze zelf heel blij van was geworden ze zich de moeite had kunnen besparen om 20 kilo af te vallen van de stress.quote:Op zondag 4 januari 2026 13:01 schreef Snaky het volgende:
[..]
Volgens mij zegt ze in het fragment dat ze eerder had moeten vertrekken. Niet meer.
Ja, die zagen we even naar boven komen.quote:Op zondag 4 januari 2026 13:29 schreef Iris2.0 het volgende:
[..]
Nee, 2 gezichten/ware aard als je het mij vraagt
Ik zit nog op bevestiging van mijn volgverzoek te wachten, dus heb het filmpje zelf nog niet gezien.quote:Op zondag 4 januari 2026 13:29 schreef Iris2.0 het volgende:
[..]
Nee, 2 gezichten/ware aard als je het mij vraagt
Ze kwam heel erg fel uit de hoekquote:Op zondag 4 januari 2026 12:11 schreef Hocuspocus2 het volgende:
Zie realityfbi. En daar was de ware aard van Mies 😬.
En uiteraard op karakterquote:Op zondag 4 januari 2026 12:57 schreef Huisopdehoek het volgende:
[..]
‘En maar Doordenderen..’ wat heeft ze toch een Ontzettend Zwaar Leven.
Echt ineens heel anders ja, dat felle laat ze volgens mij zelden zienquote:Op zondag 4 januari 2026 13:22 schreef Iris2.0 het volgende:
[..]
Het gaat ook niet om wat ze zegt. Maar hoe ze verandert: de toon en verandering in het gezicht. Eng, heel eng
Het is er eentje waar je geen ruzie mee wil hebben zo te zien. Ik wens ze veel succes wat betreft de omgangsregeling na de scheiding. Zullen gezellige overdrachten zijn.quote:Op zondag 4 januari 2026 13:38 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Echt ineens heel anders ja, dat felle laat ze volgens mij zelden zien
Volgens mij verloopt die 'overdracht' toch ook prima, waarom zou dat na de scheiding anders zijn?quote:Op zondag 4 januari 2026 13:40 schreef Paardrijden123 het volgende:
[..]
Het is er eentje waar je geen ruzie mee wil hebben zo te zien. Ik wens ze veel succes wat betreft de omgangsregeling na de scheiding. Zullen gezellige overdrachten zijn.
Ja, dat komt overeen met wat juice eerder zei. Dat Koen en Jacq in januari achter de affaire van Mies kwamen. Zij waren toen echt klaar met Mies en zij voelde zich buitengesloten.quote:Op zondag 4 januari 2026 13:29 schreef lila01 het volgende:
[..]
Nee, ze zegt, met wat ze nu weet, dat als ze eerder zou zijn vertrokken voor iets waar ze zelf heel blij van was geworden ze zich de moeite had kunnen besparen om 20 kilo af te vallen van de stress.
Ik maak daarop op dat ze toen inderdaad al iets met Tim had en daarmee is gestopt om de poly nog een kans te geven, maar dat Koen en JvP toen naar elkaar zijn gegroeid en voor elkaar hebben gekozen.
Niet op het perfecte plaatje dat ze naar buiten brengt. Zo zie je maar weer.quote:Op zondag 4 januari 2026 13:38 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Echt ineens heel anders ja, dat felle laat ze volgens mij zelden zien
Ik heb helemaal geen sneeuw gehad 😭quote:Op zondag 4 januari 2026 14:10 schreef Moedervan4kids het volgende:
DBM vindt het oneerlijk dat er daar geen meter sneeuw ligt. Nou hier in het Zuiden ook geen meter hoor.
Ik ook niet. Ik zie teleurstelling en een gekwetste vrouw. Niet eng of fel.quote:Op zondag 4 januari 2026 14:16 schreef Deisyy het volgende:
Filmpje van Mies gezien, maar ik zie dat felle en enge niet hoor, ze doet haar verhaal en 'overlegd', maar dat is allemaal wel maal 1,2 afgespeeld, misschien dat het daarom iets feller klinkt, maar ik hoor en zie er niets engs in.
Ik zie een slachtofferrol en een gekwetst ego.quote:Op zondag 4 januari 2026 14:26 schreef Kaatjepuk het volgende:
[..]
Ik ook niet. Ik zie teleurstelling en een gekwetste vrouw. Niet eng of fel.
Misschien omdat Mies met de regie overlegde,verder zag ik er niets ernstigs in.quote:Op zondag 4 januari 2026 14:26 schreef Cyan het volgende:
Ik vraag me af waarom dit stukje uit de podcast is geknipt.
Maar er zitten vaker overlegstukjes in met de regie. En zelfs de podcast waarin ze haar adres per ongeluk grotendeels benoemd, staat nog online.quote:Op zondag 4 januari 2026 14:40 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Misschien omdat Mies met de regie overlegde,verder zag ik er niets ernstigs in.
Eigenlijk vind ik vooral dat RealityFBI het verhaal flink heeft opgeklopt.
Join the club.quote:Op zondag 4 januari 2026 14:15 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Ik heb helemaal geen sneeuw gehad 😭
Iris is echt een bloedzuiger. Ook in deze podcast deelde ze weer wat sneertjes uit. Ze gaat ook heel slecht op kritiek (bijv. dat ze nog nooit op de boerderij is geweest) want sindsdien laat ze iedere aflevering weten dat ze dit jaar echt naar de boerderij komt.quote:Op zondag 4 januari 2026 14:29 schreef Hondenbaasje123 het volgende:
Of zou die geniepige Iris heter per ongeluk in hebben gelaten? Aangezien die steeds loopt te stoken en lekker gaat op de ellende van MW..
Vind het in elk geval een lelijk stukje tegenover de rest van de poly en zeker ook tegenover haar kinderen…
Iris is een stoker eersteklas.quote:Op zondag 4 januari 2026 14:53 schreef Cyan het volgende:
[..]
Iris is echt een bloedzuiger. Ook in deze podcast deelde ze weer wat sneertjes uit. Ze gaat ook heel slecht op kritiek (bijv. dat ze nog nooit op de boerderij is geweest) want sindsdien laat ze iedere aflevering weten dat ze dit jaar echt naar de boerderij komt.
Ik denk omdat de podcast zogenaamd heel spontaan is. Dit stukje maakt duidelijk dat het verre van spontaan is en gescript.quote:Op zondag 4 januari 2026 14:26 schreef Cyan het volgende:
Ik vraag me af waarom dit stukje uit de podcast is geknipt.
Dat kan een blinde zien.quote:Op zondag 4 januari 2026 15:33 schreef Shuri het volgende:
Die Iris is niet goed voor Michelle, vrees ik.
quote:Op zondag 4 januari 2026 12:46 schreef Moedervan4kids het volgende:
DBM is deze vakantie vaker ziek dan ik in een heel jaar. En ze is dood moe. Ik denk dat die vrouw een overdrijf probleem heeft.Doordenderen ?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.A’j mekaar geliek geft, bu’j rap oet e kuierd Als je niet in dicussie gaat, ben je snel uitgepraat
Aj gen kop hebt kuj ok niet uut het roam kiekn - als je geen hoofd hebt kun je ook niet uit het raam kijken
Alles op karakter die vrouw he. Simsen, op de bank liggen.quote:
Die volg ik ook niet, heb er 1 keer op gekekenquote:Op zondag 4 januari 2026 12:51 schreef Cattolica het volgende:
[..]
Die zendt de bewuste clip uit, die uit de podcast is verwijderd.
En RealityFBI niet volgen 😳?!
Die vrouw is gekwetst , dan reageer je welquote:Op zondag 4 januari 2026 13:22 schreef Iris2.0 het volgende:
[..]
Het gaat ook niet om wat ze zegt. Maar hoe ze verandert: de toon en verandering in het gezicht. Eng, heel eng
Dat kan niet, want het is een privé account (of je hebt niks gezien dat kan ook natuurlijk haha)quote:Op zondag 4 januari 2026 16:08 schreef Henrike het volgende:
[..]
Die volg ik ook niet, heb er 1 keer op gekeken
Dat dus, en sorry maar niet omdat het mb is maar in je emoties reageer je wel eens iets feller.quote:
Dat maak ik er ook uit op.quote:Op zondag 4 januari 2026 13:29 schreef lila01 het volgende:
[..]
Nee, ze zegt, met wat ze nu weet, dat als ze eerder zou zijn vertrokken voor iets waar ze zelf heel blij van was geworden ze zich de moeite had kunnen besparen om 20 kilo af te vallen van de stress.
Ik maak daarop op dat ze toen inderdaad al iets met Tim had en daarmee is gestopt om de poly nog een kans te geven, maar dat Koen en JvP toen naar elkaar zijn gegroeid en voor elkaar hebben gekozen.
Die vrouw is gekwetst om iets wat ze grotendeels zelf heeft veroorzaakt. Of vond ze dat ze recht had op een extraatje buiten de poly?quote:Op zondag 4 januari 2026 16:12 schreef Henrike het volgende:
[..]
Die vrouw is gekwetst , dan reageer je wel
Eens fel toch?
Tenminste als ze mij kwetsen laat ik ook mijn emoties zien, lijkt me menselijk.
Ze zal best gekwetst zijn en dat is ook logisch. Ook als zij vreemdgegaan is mag ze verdriet hebben om een relatie die voorbij is.quote:Op zondag 4 januari 2026 16:24 schreef Hocuspocus2 het volgende:
[..]
Die vrouw is gekwetst om iets wat ze grotendeels zelf heeft veroorzaakt. Of vond ze dat ze recht had op een extraatje buiten de poly?
Er kwam naar voren dat de poly al geklapt was voordat ze zoveel afviel. Dus de tijdlijn die realityfbi heeft genoemd ooit klopt gewoon.
Maar wat is dan precies de sneer in dat filmpje?quote:Op zondag 4 januari 2026 16:43 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Ze zal best gekwetst zijn en dat is ook logisch. Ook als zij vreemdgegaan is mag ze verdriet hebben om een relatie die voorbij is.
Maar ze moet eens stoppen met in een slachtofferrol te kruipen en constant sneren uit te delen naar de andere 2.
Ik zeg niet dat de poly nog had bestaan als zij niet was vreemdgegaan, want dat weten we niet. Maar het heeft zeker niet bijgedragen aan het bij elkaar houden van de poly.
En dan zeggen dat ze er voor geknokt heeft, zou ze nou echt verwacht hebben dat dat vertrouwen meteen weer terug was terwijl zij constant de hort op en aan de zuip ging?
Ik zeg ook niet dat Koen & Jacqueline geen blaam treft, want ik heb geen idee wat er zich in die barakken heeft afgespeeld. Ze hebben er gezamelijk een zooitje van gemaakt en ik neem aan dat ze er gezamelijk voor hebben gekozen om de maximale schone schijn op te houden.
Niemand had het over een sneer toch? Hetgeen wat ze wilde zeggen kwam heel anders over dan wat ze laat zien. In wat ze wilde zeggen zit een bepaalde ondertoon. Ik denk dat ze niet zo aardig en vriendelijk is zoals ze graag wil overkomen.quote:Op zondag 4 januari 2026 16:48 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Maar wat is dan precies de sneer in dat filmpje?
Op Reality FBI staat het onder Rollebollen. Daar staat het onder juli 2025, toen hebben zij het opnieuw gedeeld. Het filmpje is al veel ouder. Volgens mij iets van het voorjaar 2024.quote:Op zondag 4 januari 2026 16:27 schreef Tweetheelepels het volgende:
Staat dat psv filmpje van Mies nog ergens online? Heb die denk gemist
Ik quote Dievanhiernaast, zij heeft het toch over sneren uitdelen, maar ik zie echt geen sneer in dat filmpje.quote:Op zondag 4 januari 2026 16:51 schreef Hocuspocus2 het volgende:
[..]
Niemand had het over een sneer toch? Hetgeen wat ze wilde zeggen kwam heel anders over dan wat ze laat zien. In wat ze wilde zeggen zit een bepaalde ondertoon. Ik denk dat ze niet zo aardig en vriendelijk is zoals ze graag wil overkomen.
Ik heb de indruk dat Fara de Nederlandse versie van Ruby Franke is. En die wereldreis lijkt meer een vlucht te zijn voor de realiteit.quote:Op zondag 4 januari 2026 16:52 schreef Lolaliedje30 het volgende:
Ik lees bij de bellinga’s dat ze aan ‘homeschooling’ doen op dit moment. Het jongentje van 4jaar leert tot 10 tellen.
Ik weet niet of mijn kinderen dan heel vroeg zijn maar zelfs mijn peutertje van 2,5 kan al tot 10 tellen (en ook in het Engels)
Echt ik snap niet dat deze ouders die kinderen van school weg kunnen houden.. vooral die oudste die gaat niet eens naar een middelbare school ik vind zelf dat dit echt bij je ontwikkeling hoort..
In dit filmpje niet maar MB en Iris zijn er goed in hoor.quote:Op zondag 4 januari 2026 16:55 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik quote Dievanhiernaast, zij heeft het toch over sneren uitdelen, maar ik zie echt geen sneer in dat filmpje.
Nou, dit. En voor iemand die zegt dat ze haar kind weinig in beeld brengt vind ik hem nogal veel in beeld.quote:Op zondag 4 januari 2026 17:23 schreef JaNeeDan het volgende:
Sanneke vindt het een feestje dat ze elke dag met haar kind kan zijn. DOE ER DAN WAT MEE! Laat het voor hem ook een feestje zijn.
Ik vind die vader echt creepy vibes afgevenquote:Op zondag 4 januari 2026 17:11 schreef Cyan het volgende:
[..]
Ik heb de indruk dat Fara de Nederlandse versie van Ruby Franke is. En die wereldreis lijkt meer een vlucht te zijn voor de realiteit.
Maar echt, hij ‘kletst’ tegen haar, en zij zit alleen maar op de bank te filmen. Ga lekker met hem kletsen, ga met hem op de grond zittenquote:Op zondag 4 januari 2026 17:23 schreef JaNeeDan het volgende:
Sanneke vindt het een feestje dat ze elke dag met haar kind kan zijn. DOE ER DAN WAT MEE! Laat het voor hem ook een feestje zijn.
Was meer in algemene zin, ik ken het filmpje niet. Dus daar kan ik niks over zeggenquote:Op zondag 4 januari 2026 16:48 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Maar wat is dan precies de sneer in dat filmpje?
Ja zie wel een screenshot maar geen filmpjequote:Op zondag 4 januari 2026 16:52 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Op Reality FBI staat het onder Rollebollen. Daar staat het onder juli 2025, toen hebben zij het opnieuw gedeeld. Het filmpje is al veel ouder. Volgens mij iets van het voorjaar 2024.
Echt sneren weet ik niet. Wel vind ik het overduidelijk dat ze er iets over kwijt wil. Ze begint er namelijk steeds weer over. Hintjes droppen, puntje puntje puntje verhalen vertellen. Ze lijkt niet te beseffen waar dat haar tot nu toe heeft gebracht. Namelijk helemaal nergens. Ze wordt vooral afgeschilderd als de boeman. Of ze denkt ondertussen: ‘kassa’ want die rinkelt wel met al die aandacht.quote:Op zondag 4 januari 2026 16:55 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik quote Dievanhiernaast, zij heeft het toch over sneren uitdelen, maar ik zie echt geen sneer in dat filmpje.
Dat klopt en daarmee komt het verhaal van Reality FBI dat Mies dankzij haar gerommel met mr. Wolf een bom op de poly heeft gegooid steeds geloofwaardiger over.quote:Op zondag 4 januari 2026 14:49 schreef Cyan het volgende:
[..]
Maar er zitten vaker overlegstukjes in met de regie. En zelfs de podcast waarin ze haar adres per ongeluk grotendeels benoemd, staat nog online.
Als ik RealityFBI goed begrijp, heeft het te maken met de tijdlijn en de verhaallijn die niet matchen.
Henrike, we zijn het eens met elkaar!quote:Op zondag 4 januari 2026 16:18 schreef Henrike het volgende:
[..]
Dat maak ik er ook uit op.
En tuurlijk vreemdgaan praat ik niet goed.
En als je dat al toelaat kun je er donder op zeggen dat de poly al niet meer te lijmen was.
Ik denk idd dat zij toen verder wou maar jvp en kb haar eruit hebben gezet, ja en dat doet pijn maar had ze , als het zo is gegaan, wel kunnen verwachten.
Walk digital (bedrijf van broer en schoonzus)doet volgens mij de podcast. (Mies bedankte laatst en aantal mensen waaronder hen)quote:Op zondag 4 januari 2026 14:29 schreef Hondenbaasje123 het volgende:
Of zou die geniepige Iris heter per ongeluk in hebben gelaten? Aangezien die steeds loopt te stoken en lekker gaat op de ellende van MW..
Vind het in elk geval een lelijk stukje tegenover de rest van de poly en zeker ook tegenover haar kinderen…
Ja die doet me denken aan een sekteleider 😬quote:Op zondag 4 januari 2026 17:27 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Ik vind die vader echt creepy vibes afgeven
Voor hem is het geen feest, de hele dag in het huisje.quote:Op zondag 4 januari 2026 17:23 schreef JaNeeDan het volgende:
Sanneke vindt het een feestje dat ze elke dag met haar kind kan zijn. DOE ER DAN WAT MEE! Laat het voor hem ook een feestje zijn.
Jammer dat ik maar 1x een like kan geven.quote:Op zondag 4 januari 2026 17:23 schreef JaNeeDan het volgende:
Sanneke vindt het een feestje dat ze elke dag met haar kind kan zijn. DOE ER DAN WAT MEE! Laat het voor hem ook een feestje zijn.
Misschien wil ze er wel iets over kwijt omdat haar iets heel hoog ziet, je weet het niet en misschien heb ik het helemaal mis hoor, ik ben ook gewoon een zachtgekookt ei die vaak het positieve van mensen inziet, soms ten onrechte.quote:Op zondag 4 januari 2026 17:41 schreef Linnen het volgende:
[..]
Echt sneren weet ik niet. Wel vind ik het overduidelijk dat ze er iets over kwijt wil. Ze begint er namelijk steeds weer over. Hintjes droppen, puntje puntje puntje verhalen vertellen. Ze lijkt niet te beseffen waar dat haar tot nu toe heeft gebracht. Namelijk helemaal nergens. Ze wordt vooral afgeschilderd als de boeman. Of ze denkt ondertussen: ‘kassa’ want die rinkelt wel met al die aandacht.
Als ze alle drie hun mond hadden gehouden was dit in het Udense en lokaal over de tong gegaan maar dat was het dan wel
Die moeder plaatst ook bijzondere fotos van die meisjes.quote:Op zondag 4 januari 2026 17:58 schreef Cyan het volgende:
[..]
Ja die doet me denken aan een sekteleider 😬
Vreselijk triest eigenlijk, alles wat zij filmt is vanaf de bank of het bed 😳 Of zittend in de auto. Lekker wandelen met je kleine door de sneeuw!! Blokjes bouwen op de grond, niks van dat allemaal 😞quote:Op zondag 4 januari 2026 17:28 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Maar echt, hij ‘kletst’ tegen haar, en zij zit alleen maar op de bank te filmen. Ga lekker met hem kletsen, ga met hem op de grond zitten
Dit zijn van die ouders die hun kinderen zo graag bekend willen hebben en daar alles voor doenquote:Op zondag 4 januari 2026 18:16 schreef Paardenbloemmeisje het volgende:
[..]
Die moeder plaatst ook bijzondere fotos van die meisjes.
100%quote:Op zondag 4 januari 2026 17:52 schreef lila01 het volgende:
[..]
Dat klopt en daarmee komt het verhaal van Reality FBI dat Mies dankzij haar gerommel met mr. Wolf een bom op de poly heeft gegooid steeds geloofwaardiger over.
Dat ze het nog goed heeft willen maken en de anderen daar geen zin meer in hadden kan ze hun toch niet kwalijk nemen?
Ik denk ook dat haar lijf dat niet trekt. Ik verwacht dat zij wel last heeft van haar knieën enz door obesitas.quote:Op zondag 4 januari 2026 18:17 schreef Mallorcameisje het volgende:
[..]
Vreselijk triest eigenlijk, alles wat zij filmt is vanaf de bank of het bed 😳 Of zittend in de auto. Lekker wandelen met je kleine door de sneeuw!! Blokjes bouwen op de grond, niks van dat allemaal 😞
Met mooi weer in de zomer naar het strand, ze wonen daar toch naast ofzo? Snap het niet. Desnoods in de tuin spelen.quote:Op zondag 4 januari 2026 18:17 schreef Mallorcameisje het volgende:
[..]
Vreselijk triest eigenlijk, alles wat zij filmt is vanaf de bank of het bed 😳 Of zittend in de auto. Lekker wandelen met je kleine door de sneeuw!! Blokjes bouwen op de grond, niks van dat allemaal 😞
Te warm denk ik. Als het niet waait heeft ze wel last van de warmte. En autisme en zon in de ogen is ook niet altijd een goede combi.quote:Op zondag 4 januari 2026 18:32 schreef brilduiker1973 het volgende:
[..]
Met mooi weer in de zomer naar het strand, ze wonen daar toch naast ofzo? Snap het niet. Desnoods in de tuin spelen.
De kinderen hebben allemaal ook een eigen pagina. De jongste misschien al wel vanaf de geboorte.quote:Op zondag 4 januari 2026 18:23 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Dit zijn van die ouders die hun kinderen zo graag bekend willen hebben en daar alles voor doen
ieuwquote:Op zondag 4 januari 2026 18:39 schreef Paardenbloemmeisje het volgende:
[..]
De kinderen hebben allemaal ook een eigen pagina. De jongste misschien al wel vanaf de geboorte.
Ze kan ook winkelen. En als bukken niet lukt kan ze de tafel misschien eens opruimen. Kind in de kinderstoel, zij aan tafel en bouwen maar. Of verven. Er is genoeg te bedenken.quote:Op zondag 4 januari 2026 18:31 schreef Kaatjepuk het volgende:
[..]
Ik denk ook dat haar lijf dat niet trekt. Ik verwacht dat zij wel last heeft van haar knieën enz door obesitas.
Maar niemand vertelt haar dat!quote:Op zondag 4 januari 2026 18:40 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Ze kan ook winkelen. En als bukken niet lukt kan ze de tafel misschien eens opruimen. Kind in de kinderstoel, zij aan tafel en bouwen maar. Of verven. Er is genoeg te bedenken.
Ja precies, ik heb behoorlijke bekkenklachten dus ik pak standaard een groot kussen om op te zitten. Inmiddels pakken de kinderen (4 en ook die van 2) die zelf al voor me als ze willen dat ik op de grond kom spelen. En ook op de bank kun je prima spelen. Of op de bank met de koffietafel erbij.quote:Op zondag 4 januari 2026 18:40 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Ze kan ook winkelen. En als bukken niet lukt kan ze de tafel misschien eens opruimen. Kind in de kinderstoel, zij aan tafel en bouwen maar. Of verven. Er is genoeg te bedenken.
Aan het einde van groep 1 moet een kind tot 20 kunnen tellen. Het eerste gedeelte leren ze idd eerst tot 10 te tellen. Daar is dus niets raars aan.quote:Op zondag 4 januari 2026 16:52 schreef Lolaliedje30 het volgende:
Ik lees bij de bellinga’s dat ze aan ‘homeschooling’ doen op dit moment. Het jongentje van 4jaar leert tot 10 tellen.
Ik weet niet of mijn kinderen dan heel vroeg zijn maar zelfs mijn peutertje van 2,5 kan al tot 10 tellen (en ook in het Engels)
Echt ik snap niet dat deze ouders die kinderen van school weg kunnen houden.. vooral die oudste die gaat niet eens naar een middelbare school ik vind zelf dat dit echt bij je ontwikkeling hoort..
Ik denk zeker dat het haar hoog zit. En dat mag, het is niet niks. Ik denk alleen dat 9 van de 10 mensen dit doorlopen met een groepje goede vrienden en vriendinnen rond de keukentafel en niet over social media. Maar ja; daarom ben ik waarschijnlijk ook geen flu en zal dat ook nooit wordenquote:Op zondag 4 januari 2026 18:15 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Misschien wil ze er wel iets over kwijt omdat haar iets heel hoog ziet, je weet het niet en misschien heb ik het helemaal mis hoor, ik ben ook gewoon een zachtgekookt ei die vaak het positieve van mensen inziet, soms ten onrechte.
Volgens mij had ie al een eigen Insta account voordat ie geboren was.quote:Op zondag 4 januari 2026 18:39 schreef Paardenbloemmeisje het volgende:
[..]
De kinderen hebben allemaal ook een eigen pagina. De jongste misschien al wel vanaf de geboorte.
Het meest treurige wat ik vandaag zag was de reclame van Sanneke waarbij ze met M op een draaistoel zit en dat haar interactie met haar dreumes is.quote:Op zondag 4 januari 2026 17:23 schreef JaNeeDan het volgende:
Sanneke vindt het een feestje dat ze elke dag met haar kind kan zijn. DOE ER DAN WAT MEE! Laat het voor hem ook een feestje zijn.
Denken in mogelijkheden. Ik hou ervan! En je kinderen vast ook❤quote:Op zondag 4 januari 2026 18:44 schreef Lostit het volgende:
[..]
Ja precies, ik heb behoorlijke bekkenklachten dus ik pak standaard een groot kussen om op te zitten. Inmiddels pakken de kinderen (4 en ook die van 2) die zelf al voor me als ze willen dat ik op de grond kom spelen. En ook op de bank kun je prima spelen. Of op de bank met de koffietafel erbij.
Het zit er gewoon niet in. Echt heel triest voor het kind. Ik gun hem zoveel meer dan wat hij heeft en krijgt.quote:Op zondag 4 januari 2026 18:55 schreef Danielle_ het volgende:
[..]
Het meest treurige wat ik vandaag zag was de reclame van Sanneke waarbij ze met M op een draaistoel zit en dat haar interactie met haar dreumes is.
Oh zou best kunnen. Ik volg ze niet. Zie er soms iets van langs komen.quote:Op zondag 4 januari 2026 18:54 schreef Cyan het volgende:
[..]
Volgens mij had ie al een eigen Insta account voordat ie geboren was.
Ik keek vandaag sinds lange tijd weer eens bij ze en mij viel het op dat ik Fara zelf er ook niet helemaal top uit vind zien. Ik heb al meerdere keren gelezen dat de wereldreis een soort vlucht lijkt te zijn en als ik moeder zie dan geloof ik inderdaad dat er wel wat stress is daar.quote:Op zondag 4 januari 2026 18:16 schreef Paardenbloemmeisje het volgende:
[..]
Die moeder plaatst ook bijzondere fotos van die meisjes.
En wat een zooi in die caravan zeg. Naast de tv staat allerlei bende. Hele dag thuis dus tijd zat om op te ruimenquote:Op zondag 4 januari 2026 18:55 schreef Danielle_ het volgende:
[..]
Het meest treurige wat ik vandaag zag was de reclame van Sanneke waarbij ze met M op een draaistoel zit en dat haar interactie met haar dreumes is.
Ik moet eerlijk zijn ik heb haar niet echt gemist,je moet een beetje afkicken maar dat komt ook omdat ze er per dag zo veel stories door heen gooit . Van mij mag ze wel weg blijven ( al ga ik wel weer kijken als ze morgen terug komt ) niets mooier dan je te kunnen ergerenquote:Op zondag 4 januari 2026 17:29 schreef Muisjeruisje het volgende:
Joejoe, jullie al klaar voor AM’s grote comeback morgen?
Zou Debbie al door haar afkickverschijnselen heen zijn
Idd. Ik verbaas me ook elke keer over die enorme zooi overal. En idd, als ze niet op de grond kan zitten zit dan aan tafel, kleuren, knutselen of lezen met je kind.quote:Op zondag 4 januari 2026 19:03 schreef Earring het volgende:
[..]
En wat een zooi in die caravan zeg. Naast de tv staat allerlei bende. Hele dag thuis dus tijd zat om op te ruimen
Volgens mij kletst hij inmiddels niet eens meer naar Sanneke, maar naar de camera…quote:Op zondag 4 januari 2026 17:28 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Maar echt, hij ‘kletst’ tegen haar, en zij zit alleen maar op de bank te filmen. Ga lekker met hem kletsen, ga met hem op de grond zitten
Nou precies dit.quote:Op zondag 4 januari 2026 19:24 schreef Zeeschelp het volgende:
Ik vind het oprecht best zorgwekkend dat Sanneke en Dion samen de zorg dragen voor een kindje. Ik bedoel dit niet vals of omdat ik wil bitchen. Maar als ik kijk naar wat onze kinderen vragen en nodig hebben om stabiel op te kunnen groeien en voldoende uitdaging te krijgen.. Het kindje groeit op in een trailer. Nu heb ik heus het huizenprobleem niet gemist, maar dit is een bewust gevolg van een serie onverstandige keuzes. Er is geen huurbescherming. Oma heeft het grote huis niet meer. Wat doen ze als ze dalijk op straat worden gezet? Het is ook nog eens een heftig smerig grote bende daarbinnen. Een gezond voorbeeld van opruimen en hygiene is er niet. Er wordt, naar wat we zien, heel weinig moeite gestopt in zijn ontwikkeling en ervaringen. Sanne lijkt de deur niet met hem uit te durven zonder Dion. Hij zit maar in die trailer. De interactie met hem is minimaal. Nu is hij een geweldige slaper, maar zelfs dan wordt er al met regelmaat geklaagd. Financieel is de situatie volgens mij ook niet optimaal en er is geen zicht op verbetering tenzij er iemand het loodje legt blijkbaar of er geschooid wordt op instagram.
Adviezen of hulp om andere levenskeuzes te (kunnen) maken accepteren ze niet. Ze lijken de mentale capaciteit niet te hebben om het roer om te gooien en/of voldoende te bieden. Zolang je een baby/dreumes hebt die nog weinig nodig heeft loopt dit allemaal nog wel los, maar hoe moet dit straks? Het lijkt echt geen gebrek aan liefde maar wel aan kunde en kennis. Ik vind het echt verdrietig, ik kijk ook niet meer.
Volgens mij hebben zij alleen de logo/huisstijl gedaan, ik denk niet dat zij ook echt de opnames doen.quote:Op zondag 4 januari 2026 17:58 schreef SterreKaatje het volgende:
[..]
Walk digital (bedrijf van broer en schoonzus)doet volgens mij de podcast. (Mies bedankte laatst en aantal mensen waaronder hen)
Ik vind het wel het zoveelste bewijs dat er zooo ontzettend veel nep, ander antwoord, advies over wat wel en niet zeggen enz.
En....zo ontzettend niet oke dat zijn maar steeds dingen blijft droppen. Zwijg gewoon....wordt volwassen, neem je verlies, rouw, praat erover met je echte vriendinnen in real life, maar stop met je scheiding te verkopen als commercieel iets.
Een vlucht voor wat?quote:Op zondag 4 januari 2026 19:00 schreef Danielle_ het volgende:
[..]
Ik keek vandaag sinds lange tijd weer eens bij ze en mij viel het op dat ik Fara zelf er ook niet helemaal top uit vind zien. Ik heb al meerdere keren gelezen dat de wereldreis een soort vlucht lijkt te zijn en als ik moeder zie dan geloof ik inderdaad dat er wel wat stress is daar.
Zelfzorg en organisatie gaan ook zo lekker bij haarquote:Op zondag 4 januari 2026 19:32 schreef Hondenbaasje123 het volgende:
[..]
Volgens mij kletst hij inmiddels niet eens meer naar Sanneke, maar naar de camera…
Hebben jullie de aankondiging van Tamara gezien voor haar nieuwe plan om niet in de bijstand te blijven? Ziet er voor mij uit alsof ze toch maar geld wil gaan verdienen aan social media ipv een echte baan te gaan zoeken en weer de zorg in te gaan zoals ze eerst zei. Influencen en coach 🙄
Ik snap dat ze uit de bijstand wil. Ik kan mij nog herinneren toen ze meeschreef op viva dat ze zei dat ze alles goed geregeld hadden met inkomen etc. Maar nu toch in de bijstand.quote:Op zondag 4 januari 2026 19:32 schreef Hondenbaasje123 het volgende:
[..]
Volgens mij kletst hij inmiddels niet eens meer naar Sanneke, maar naar de camera…
Hebben jullie de aankondiging van Tamara gezien voor haar nieuwe plan om niet in de bijstand te blijven? Ziet er voor mij uit alsof ze toch maar geld wil gaan verdienen aan social media ipv een echte baan te gaan zoeken en weer de zorg in te gaan zoals ze eerst zei. Influencen en coach 🙄
Ja dat dus ook idd 🤣 ik vind het daar ook vrij chaotisch af en toe en dan met die kinderen op tafel, in de vensterbank of in bed met een fles limonade 🙈 Dat noem ik niet echt georganiseerd 😬quote:Op zondag 4 januari 2026 19:48 schreef Flipperkast_007 het volgende:
[..]
Zelfzorg en organisatie gaan ook zo lekker bij haar![]()
Ik lees niet per se influencen, maar wel een community opbouwen vanuit instagram. Ik denk dat ze veel trouwe volgers heeft en een hoge gunfactor. Dus ik ben wel benieuwd. Ze ziet er blijkbaar meer heil in dan in de poppetjes en de kleinedoos-cadeautjes.
Ja echt hoe kan een lichaam dat aan…quote:Op zondag 4 januari 2026 19:54 schreef Muisjeruisje het volgende:
Ik schrik van de story van Pascal als ze haar hond laat zitten, ongelooflijk hoe zij nog overeind is
Als mijan een achterstand krijgt daardoor dan kunnen ze dat toch op school signaleren , en er dan wat aan doen .quote:Op zondag 4 januari 2026 19:24 schreef Zeeschelp het volgende:
Ik vind het oprecht best zorgwekkend dat Sanneke en Dion samen de zorg dragen voor een kindje. Ik bedoel dit niet vals of omdat ik wil bitchen. Maar als ik kijk naar wat onze kinderen vragen en nodig hebben om stabiel op te kunnen groeien en voldoende uitdaging te krijgen.. Het kindje groeit op in een trailer. Nu heb ik heus het huizenprobleem niet gemist, maar dit is een bewust gevolg van een serie onverstandige keuzes. Er is geen huurbescherming. Oma heeft het grote huis niet meer. Wat doen ze als ze dalijk op straat worden gezet? Het is ook nog eens een heftig smerig grote bende daarbinnen. Een gezond voorbeeld van opruimen en hygiene is er niet. Er wordt, naar wat we zien, heel weinig moeite gestopt in zijn ontwikkeling en ervaringen. Sanne lijkt de deur niet met hem uit te durven zonder Dion. Hij zit maar in die trailer. De interactie met hem is minimaal. Nu is hij een geweldige slaper, maar zelfs dan wordt er al met regelmaat geklaagd. Financieel is de situatie volgens mij ook niet optimaal en er is geen zicht op verbetering tenzij er iemand het loodje legt blijkbaar of er geschooid wordt op instagram.
Adviezen of hulp om andere levenskeuzes te (kunnen) maken accepteren ze niet. Ze lijken de mentale capaciteit niet te hebben om het roer om te gooien en/of voldoende te bieden. Zolang je een baby/dreumes hebt die nog weinig nodig heeft loopt dit allemaal nog wel los, maar hoe moet dit straks? Het lijkt echt geen gebrek aan liefde maar wel aan kunde en kennis. Ik vind het echt verdrietig, ik kijk ook niet meer.
Ik had vroeger een buurvrouw , die was altijd zo druk met schoonmaken dat haar kinderen tot en met 4 jaar zowat hele dagen in bed moesten liggen slapen van haar, die begonnen ook met een achterstand op de basisschool tov andere kinderen maar die achterstand zijn ze wel weer in gelopen .( ze waren wel uitgeslapen 😂)quote:Op zondag 4 januari 2026 20:11 schreef ikmoetdrieten het volgende:
[..]
Als mijan een achterstand krijgt daardoor dan kunnen ze dat toch op school signaleren , en er dan wat aan doen .
Er wordt niets met hem ondernomen , maar dat is geen verplichting he , hij weet zelf ook niet beter . Hij lijkt mij verder wel een gelukkig kind.
Dat filmpje is alleen maar om te triggeren. Niet om haar schattige pup te laten zien.quote:Op zondag 4 januari 2026 19:54 schreef Muisjeruisje het volgende:
Ik schrik van de story van Pascal als ze haar hond laat zitten, ongelooflijk hoe zij nog overeind is
Peppi en kokkie, duo van mijn generatie, Google maar eens.quote:Op zondag 4 januari 2026 17:35 schreef Muisjeruisje het volgende:
Sanneke weer klagend in get donker op de bank, terwijl Peppie weer lekker mompelt op de achtergrond. Wat een duo die 2
Denk je echt dat als je zo ver bent met je anorexia je alleen nog wil laten zien hoe mager je bent?quote:Op zondag 4 januari 2026 20:20 schreef Hocuspocus2 het volgende:
[..]
Dat filmpje is alleen maar om te triggeren. Niet om haar schattige pup te laten zien.
Cowiththeflow noemt haar vriend "kokkie". Misschien hij en "peppie" Dion als een nieuw duo 😉?quote:Op zondag 4 januari 2026 20:23 schreef Henrike het volgende:
[..]
Peppi en kokkie, duo van mijn generatie, Google maar eens.
Toet Toet Boing boing , peppi en kokkie🤣
Ja dat kan zomaar hè😉quote:Op zondag 4 januari 2026 17:58 schreef lila01 het volgende:
[..]
Henrike, we zijn het eens met elkaar!
Naast de loopband die we ook nooit meer zienquote:Op zondag 4 januari 2026 19:35 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Nou precies dit.
Sanneke heeft een kind om mee in bed of op de bank te hangen.
Alles is te zwaar of te veel, alles is klagen. Ze woont notabene op een vakantiepark, ga naar buiten met je kind. Hoeft niet ver, maar laat hem de wereld ontdekken buiten die caravan om.
Als hij naar school moet dan zal ze ook t huis uit moeten.
En dan van o.a. de bakfiets zeggen; als er nog een kindje komt. Wat dan Sanneke? Dan staat die bakfiets nog net zo goed stof te happen.
ik snap dat ze er wat over kwijt wil, ze is gekwetst en emotioneel.quote:Op zondag 4 januari 2026 18:15 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Misschien wil ze er wel iets over kwijt omdat haar iets heel hoog ziet, je weet het niet en misschien heb ik het helemaal mis hoor, ik ben ook gewoon een zachtgekookt ei die vaak het positieve van mensen inziet, soms ten onrechte.
Als zij wil influencen en coachen moet ze dat vooral lekker doen.quote:Op zondag 4 januari 2026 19:32 schreef Hondenbaasje123 het volgende:
[..]
Volgens mij kletst hij inmiddels niet eens meer naar Sanneke, maar naar de camera…
Hebben jullie de aankondiging van Tamara gezien voor haar nieuwe plan om niet in de bijstand te blijven? Ziet er voor mij uit alsof ze toch maar geld wil gaan verdienen aan social media ipv een echte baan te gaan zoeken en weer de zorg in te gaan zoals ze eerst zei. Influencen en coach 🙄
Helemaal eens. Dat vage gedoe. Elke keer weer een opmerking houd dan je mond.quote:Op zondag 4 januari 2026 20:29 schreef Keesie123 het volgende:
Ik vind het bij Tamara vaak irritant dan ze zo hint naar dat er iets met haar dochter gebeurd is. Dochter mag niet thuis blijven als Tamara weggaat, dochter mag op 4.5 jarige leeftijd nog een speen omdat er iets gebeurd is, dochter heeft speltherapie omdat er wat gebeurd is. Mijn hoofd gaat dan vanalles verzinnen (misbruik binnen het gezin???), waarschijnlijk erger dan het echt is en al die info die ze geeft is onnodig dus zeg niks of alles (maar liever niet alles want ik snap ook dat dat niet oke is).
Klopt, zeg of niks, of zeg alles maar ja dat is nou eenmaal hoe het werkt op social media.quote:Op zondag 4 januari 2026 20:29 schreef Keesie123 het volgende:
Ik vind het bij Tamara vaak irritant dan ze zo hint naar dat er iets met haar dochter gebeurd is. Dochter mag niet thuis blijven als Tamara weggaat, dochter mag op 4.5 jarige leeftijd nog een speen omdat er iets gebeurd is, dochter heeft speltherapie omdat er wat gebeurd is. Mijn hoofd gaat dan vanalles verzinnen (misbruik binnen het gezin???), waarschijnlijk erger dan het echt is en al die info die ze geeft is onnodig dus zeg niks of alles (maar liever niet alles want ik snap ook dat dat niet oke is).
Over welke Tamara gaat dit? Ik heb een fluflu overzicht nodig 🥴.quote:Op zondag 4 januari 2026 20:29 schreef Keesie123 het volgende:
Ik vind het bij Tamara vaak irritant dan ze zo hint naar dat er iets met haar dochter gebeurd is. Dochter mag niet thuis blijven als Tamara weggaat, dochter mag op 4.5 jarige leeftijd nog een speen omdat er iets gebeurd is, dochter heeft speltherapie omdat er wat gebeurd is. Mijn hoofd gaat dan vanalles verzinnen (misbruik binnen het gezin???), waarschijnlijk erger dan het echt is en al die info die ze geeft is onnodig dus zeg niks of alles (maar liever niet alles want ik snap ook dat dat niet oke is).
Oh oeps mosterd. Dit dus.quote:Op zondag 4 januari 2026 20:33 schreef Beppie12345 het volgende:
[..]
Helemaal eens. Dat vage gedoe. Elke keer weer een opmerking houd dan je mond.
Ik denk dat het niet zozeer gaat om laten zien hoe mager ze is, maar social media is wel een 'goede' plek om veel zorgen en aandacht te oogsten. Misschien niet eens bewust. Als je al zolang ziek bent en de ziekte zo goed als je identiteit is geworden, dan is het vaak eng om dat los te laten. Want wat blijft er nog over van jezelf als je niet meer ziek bent. En wie ziet je nog, wie zorgt er nog voor je..quote:Op zondag 4 januari 2026 20:24 schreef ikmoetdrieten het volgende:
[..]
Denk je echt dat als je zo ver bent met je anorexia je alleen nog wil laten zien hoe mager je bent?
Ik heb respect voor haar hoor, die het maar in je eentje.quote:Op zondag 4 januari 2026 20:00 schreef Hondenbaasje123 het volgende:
[..]
Ja dat dus ook idd 🤣 ik vind het daar ook vrij chaotisch af en toe en dan met die kinderen op tafel, in de vensterbank of in bed met een fles limonade 🙈 Dat noem ik niet echt georganiseerd 😬
Totaal eens, maar toen ik dit een keer zei mocht ik volgens bepaalde leden vooral dit soort dingen niet zeggen.quote:Op zondag 4 januari 2026 19:24 schreef Zeeschelp het volgende:
Ik vind het oprecht best zorgwekkend dat Sanneke en Dion samen de zorg dragen voor een kindje. Ik bedoel dit niet vals of omdat ik wil bitchen. Maar als ik kijk naar wat onze kinderen vragen en nodig hebben om stabiel op te kunnen groeien en voldoende uitdaging te krijgen.. Het kindje groeit op in een trailer. Nu heb ik heus het huizenprobleem niet gemist, maar dit is een bewust gevolg van een serie onverstandige keuzes. Er is geen huurbescherming. Oma heeft het grote huis niet meer. Wat doen ze als ze dalijk op straat worden gezet? Het is ook nog eens een heftig smerig grote bende daarbinnen. Een gezond voorbeeld van opruimen en hygiene is er niet. Er wordt, naar wat we zien, heel weinig moeite gestopt in zijn ontwikkeling en ervaringen. Sanne lijkt de deur niet met hem uit te durven zonder Dion. Hij zit maar in die trailer. De interactie met hem is minimaal. Nu is hij een geweldige slaper, maar zelfs dan wordt er al met regelmaat geklaagd. Financieel is de situatie volgens mij ook niet optimaal en er is geen zicht op verbetering tenzij er iemand het loodje legt blijkbaar of er geschooid wordt op instagram.
Adviezen of hulp om andere levenskeuzes te (kunnen) maken accepteren ze niet. Ze lijken de mentale capaciteit niet te hebben om het roer om te gooien en/of voldoende te bieden. Zolang je een baby/dreumes hebt die nog weinig nodig heeft loopt dit allemaal nog wel los, maar hoe moet dit straks? Het lijkt echt geen gebrek aan liefde maar wel aan kunde en kennis. Ik vind het echt verdrietig, ik kijk ook niet meer.
Zei Sanneke nou van de week dat ze bij het consultatiebureau waren geweest en dat ie ondergewicht heeft? Ik hoor niets over dat ie niet goed eet, maar zag wel dat ze 50 babyvoer-potjes bij de Kruidvat had gekocht. Misschien het 1+ jarige kind met de pot mee laten eten en verse groente en fruit geven, in plaats van dat "gekunstelde kattenvoer". Maar ja, zelf eten ze ook ongezond. Het kind komt aan alle kanten vitamines te kort.quote:Op zondag 4 januari 2026 18:56 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Het zit er gewoon niet in. Echt heel triest voor het kind. Ik gun hem zoveel meer dan wat hij heeft en krijgt.
Goed gezegd dit. Zo zie ik het ook. En daarnaast als je hulp zoekt voor je gezin zoek je toch iemand die er echt verstand van heeft?quote:Op zondag 4 januari 2026 20:38 schreef Jenn1806 het volgende:
Ik denk dat Tamara toch echt beter kan oriënteren voor een "normale baan", desnoods wel iets vanuit huis maar niet in social media. Ze heeft toen al een insta aangemaakt om beelden te laten zien van haar structuur met een groot gezin maar daar zie je ook niks meer van. Het is net wat hierboven al gemeld is, welk groot gezin zit te wachten op zo'n soort coach? Zij doet, net als half NL, ook maar wat maar lijkt mij wel bovengemiddeld makkelijk met een hoop dingen. Flessen limonade in bed, tv kijken als kind wakker wordt laat op de avond, middagslaapje in de buggy voor de tv. Voor gezond en voedzaam eten vind ik haar ook niet perse een rolmodel 🫣 Ik zie daar echt vaak pizza als lunch, patat, 3 stukken vlees op 1 bord, veeeeeel jus, en meerdere keren per week junkfood met haar pubers. Qua planning: ze besteld boodschappen en moet daarnaast minimaal 8x per week naar de winkel voor vergeten spul 😂 Ik vind dat ze echt een hele lieve moeder is, staat altijd klaar voor haar kinderen en ik zie vrolijke snoetjes. Ze heeft het overall prima voor elkaar op haar manier. Ze lijkt me alleen niet de persoon om al videobellend tips te geven voor het runnen van een groot gezin.
Tsja maar die mensen krijgen nou eenmaal ook kinderen. En dat is dan hun leven.quote:Op zondag 4 januari 2026 20:41 schreef Beertjeteddy het volgende:
[..]
Totaal eens, maar toen ik dit een keer zei mocht ik volgens bepaalde leden vooral dit soort dingen niet zeggen.
Ik vind het ontzettend triest. Ik vind niet dat iedereen recht heeft op een kind.
Maar elk kind heeft wel op een ouder die mentaal verder is dan 16 jaar. Ik denk echt dat zij beide flink achterlopen mentaal.
En elk kind heeft recht op dat er dingen met hij of zij worden ondernomen die goed zijn voor zijn of haar ontwikkeling.
Ik vind het dieptriest voor M.
Straks zit Sanneke ook te zeiken dat hij naar school moet en dat had ze niet ingecalculeerd en niemand heeft haar verteld dat dit moet gebeuren dus zitten ze straks samen in de bijstand zodat Dion M straks naar school kan brengen... en de rest van de dag zitten ze dan waarschijnlijk op de bank. Het zou mij niks verbazen.
Op zondag 4 januari 2026 20:47 schreef Cattolica het volgende:
Hoho, Sanneke is sinds november hartstikke gezond aan het etenquote:Op zondag 4 januari 2026 20:47 schreef Cattolica het volgende:
[..]
Zei Sanneke nou van de week dat ze bij het consultatiebureau waren geweest en dat ie ondergewicht heeft? Ik hoor niets over dat ie niet goed eet, maar zag wel dat ze 50 babyvoer-potjes bij de Kruidvat had gekocht. Misschien het 1+ jarige kind met de pot mee laten eten en verse groente en fruit geven, in plaats van dat "gekunstelde kattenvoer". Maar ja, zelf eten ze ook ongezond. Het kind komt aan alle kanten vitamines te kort.
Dat is helaas wat er op heel insta en TikTok etc gebeurt ja. Dat is vaak onderdeel van een es.quote:Op zondag 4 januari 2026 20:24 schreef ikmoetdrieten het volgende:
[..]
Denk je echt dat als je zo ver bent met je anorexia je alleen nog wil laten zien hoe mager je bent?
Zeker niet erg voor een keertje! Ze kookt ook vaak AVG, hartstikke prima. Maar om jezelf dan coach te gaan noemen met als "werkgebied" oa advies geven over gezond en voedzaam eten? Ik geloof gewoon niet dat ze daar met genoeg verdieping op in kan gaan en dat mag je wel verwachten als je iemand betaald voor hulp.quote:Op zondag 4 januari 2026 20:53 schreef Maretakje het volgende:
Ik ben het echt niet met alles een wat betreft Tamara.
Wat hier gezegd wordt over meerdere keren per week pizza of frites of ander slecht eten begrijp ik wel. Toch zie je haar ook vaak verse soep maken met veel groenten. Dus als ze dan allemaal al verse soep gegeten hebben is het dan echt zo erg als er in de avond pannenkoeken, pizza of patat wordt gegeten?
Ik weet niets over anorexia en heb er ook niets over te zeggen. Los daarvan zie ik bij haar wél een ongezonde behoefte naar aandacht (positief of negatief), rage-bait en triggeren en ik denk dat ze hiermee haar omgeving "gijzelt dan wel in een wurggreep heeft". Een beetje zoals "prislovesart" op TikTok, maar dan anders.quote:Op zondag 4 januari 2026 20:24 schreef ikmoetdrieten het volgende:
[..]
Denk je echt dat als je zo ver bent met je anorexia je alleen nog wil laten zien hoe mager je bent?
Soep/groenten is onderdeel van een normaal dieet. En niet persé compensatie voor patat of pizza. Eens per week prima, maar niet meerdere keren.quote:Op zondag 4 januari 2026 20:53 schreef Maretakje het volgende:
Ik ben het echt niet met alles een wat betreft Tamara.
Wat hier gezegd wordt over meerdere keren per week pizza of frites of ander slecht eten begrijp ik wel. Toch zie je haar ook vaak verse soep maken met veel groenten. Dus als ze dan allemaal al verse soep gegeten hebben is het dan echt zo erg als er in de avond pannenkoeken, pizza of patat wordt gegeten?
Potjes zijn niet ongezond.quote:Op zondag 4 januari 2026 20:53 schreef Missinglink24 het volgende:
[ afbeelding ] Op zondag 4 januari 2026 20:47 schreef Cattolica het volgende:
[..]
Zei Sanneke nou van de week dat ze bij het consultatiebureau waren geweest en dat ie ondergewicht heeft? Ik hoor niets over dat ie niet goed eet, maar zag wel dat ze 50 babyvoer-potjes bij de Kruidvat had gekocht. Misschien het 1+ jarige kind met de pot mee laten eten en verse groente en fruit geven, in plaats van dat "gekunstelde kattenvoer". Maar ja, zelf eten ze ook ongezond. Het kind komt aan alle kanten vitamines te kort.
Dat was wat haar man verdiende, volgens Tamara dan. Hij woont niet meer daar. Dus bijzonder is het niet.quote:Op zondag 4 januari 2026 21:01 schreef Harper het volgende:
[..]
Soep/groenten is onderdeel van een normaal dieet. En niet persé compensatie voor patat of pizza. Eens per week prima, maar niet meerdere keren.
Tamara in de bijstand, zei ze dat? Van 10k per maand naar bijstand in een paar jaar. Dat is zelfs met de veranderde gezins- en werksituatie wel vrij bijzonder en rap.
Ik zeg ook zeker niet dat zij de “perfecte” coach op dat gebied zou zijn. Maar voor haar privé doet ze het prima en krijgen de kinderen genoeg groente binnen.quote:Op zondag 4 januari 2026 20:58 schreef Jenn1806 het volgende:
[..]
Zeker niet erg voor een keertje! Ze kookt ook vaak AVG, hartstikke prima. Maar om jezelf dan coach te gaan noemen met als "werkgebied" oa advies geven over gezond en voedzaam eten? Ik geloof gewoon niet dat ze daar met genoeg verdieping op in kan gaan en dat mag je wel verwachten als je iemand betaald voor hulp.
Ja, ze wil op termijn wel uit de bijstand.quote:Op zondag 4 januari 2026 21:01 schreef Harper het volgende:
[..]
Tamara in de bijstand, zei ze dat? Van 10k per maand naar bijstand in een paar jaar. Dat is zelfs met de veranderde gezins- en werksituatie wel vrij bijzonder en rap.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |