Die zendt de bewuste clip uit, die uit de podcast is verwijderd.quote:Op zondag 4 januari 2026 12:34 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik volg RealityFBI (nog) niet, wat heb ik gemist?
Dit dus; slotje erop 🤗!quote:Op zondag 4 januari 2026 12:46 schreef Die_van_verderop het volgende:
[..]
Ik denk dat MW iedereen graag wil laten geloven dat zij het slachtoffer is. Damage control. Maar waar 3 vechten hebben 3 schuld? En de manier waarop MW er mee omgaat vind ik niet chique.
quote:Op zondag 4 januari 2026 12:46 schreef Moedervan4kids het volgende:
DBM is deze vakantie vaker ziek dan ik in een heel jaar. En ze is dood moe. Ik denk dat die vrouw een overdrijf probleem heeft.‘En maar Doordenderen..’ wat heeft ze toch een Ontzettend Zwaar Leven.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Volgens mij zegt ze in het fragment dat ze eerder had moeten vertrekken. Niet meer.quote:Op zondag 4 januari 2026 12:46 schreef Die_van_verderop het volgende:
[..]
Ik denk dat MW iedereen graag wil laten geloven dat zij het slachtoffer is. Damage control. Maar waar 3 vechten hebben 3 schuld? En de manier waarop MW er mee omgaat vind ik niet chique.
Thanks!quote:Op zondag 4 januari 2026 12:51 schreef Cattolica het volgende:
[..]
Die zendt de bewuste clip uit, die uit de podcast is verwijderd.
En RealityFBI niet volgen 😳?!
quote:Op zondag 4 januari 2026 12:46 schreef Moedervan4kids het volgende:
DBM is deze vakantie vaker ziek dan ik in een heel jaar. En ze is dood moe. Ik denk dat die vrouw een overdrijf probleem heeft.Zij is gewoon zelf het probleem. Meine gute, wat kan zij zemelen zeg.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja precies.quote:Op zondag 4 januari 2026 13:01 schreef Snaky het volgende:
[..]
Volgens mij zegt ze in het fragment dat ze eerder had moeten vertrekken. Niet meer.
Het gaat ook niet om wat ze zegt. Maar hoe ze verandert: de toon en verandering in het gezicht. Eng, heel engquote:Op zondag 4 januari 2026 13:18 schreef proud_mami het volgende:
[..]
Ja precies.
Iemand hier postte dat ze van dat fragment was geschrokken maar hoezo dan? Ze zegt toch idd alleen maar dat ze eerder had moeten vertrekken en dat dat 20 kilo had gescheeld?
Emotie?quote:Op zondag 4 januari 2026 13:22 schreef Iris2.0 het volgende:
[..]
Het gaat ook niet om wat ze zegt. Maar hoe ze verandert: de toon en verandering in het gezicht. Eng, heel eng
Nee, ze zegt, met wat ze nu weet, dat als ze eerder zou zijn vertrokken voor iets waar ze zelf heel blij van was geworden ze zich de moeite had kunnen besparen om 20 kilo af te vallen van de stress.quote:Op zondag 4 januari 2026 13:01 schreef Snaky het volgende:
[..]
Volgens mij zegt ze in het fragment dat ze eerder had moeten vertrekken. Niet meer.
Ja, die zagen we even naar boven komen.quote:Op zondag 4 januari 2026 13:29 schreef Iris2.0 het volgende:
[..]
Nee, 2 gezichten/ware aard als je het mij vraagt
Ik zit nog op bevestiging van mijn volgverzoek te wachten, dus heb het filmpje zelf nog niet gezien.quote:Op zondag 4 januari 2026 13:29 schreef Iris2.0 het volgende:
[..]
Nee, 2 gezichten/ware aard als je het mij vraagt
Ze kwam heel erg fel uit de hoekquote:Op zondag 4 januari 2026 12:11 schreef Hocuspocus2 het volgende:
Zie realityfbi. En daar was de ware aard van Mies 😬.
En uiteraard op karakterquote:Op zondag 4 januari 2026 12:57 schreef Huisopdehoek het volgende:
[..]
‘En maar Doordenderen..’ wat heeft ze toch een Ontzettend Zwaar Leven.
Echt ineens heel anders ja, dat felle laat ze volgens mij zelden zienquote:Op zondag 4 januari 2026 13:22 schreef Iris2.0 het volgende:
[..]
Het gaat ook niet om wat ze zegt. Maar hoe ze verandert: de toon en verandering in het gezicht. Eng, heel eng
Het is er eentje waar je geen ruzie mee wil hebben zo te zien. Ik wens ze veel succes wat betreft de omgangsregeling na de scheiding. Zullen gezellige overdrachten zijn.quote:Op zondag 4 januari 2026 13:38 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Echt ineens heel anders ja, dat felle laat ze volgens mij zelden zien
Volgens mij verloopt die 'overdracht' toch ook prima, waarom zou dat na de scheiding anders zijn?quote:Op zondag 4 januari 2026 13:40 schreef Paardrijden123 het volgende:
[..]
Het is er eentje waar je geen ruzie mee wil hebben zo te zien. Ik wens ze veel succes wat betreft de omgangsregeling na de scheiding. Zullen gezellige overdrachten zijn.
Ja, dat komt overeen met wat juice eerder zei. Dat Koen en Jacq in januari achter de affaire van Mies kwamen. Zij waren toen echt klaar met Mies en zij voelde zich buitengesloten.quote:Op zondag 4 januari 2026 13:29 schreef lila01 het volgende:
[..]
Nee, ze zegt, met wat ze nu weet, dat als ze eerder zou zijn vertrokken voor iets waar ze zelf heel blij van was geworden ze zich de moeite had kunnen besparen om 20 kilo af te vallen van de stress.
Ik maak daarop op dat ze toen inderdaad al iets met Tim had en daarmee is gestopt om de poly nog een kans te geven, maar dat Koen en JvP toen naar elkaar zijn gegroeid en voor elkaar hebben gekozen.
Niet op het perfecte plaatje dat ze naar buiten brengt. Zo zie je maar weer.quote:Op zondag 4 januari 2026 13:38 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Echt ineens heel anders ja, dat felle laat ze volgens mij zelden zien
Ik heb helemaal geen sneeuw gehad 😭quote:Op zondag 4 januari 2026 14:10 schreef Moedervan4kids het volgende:
DBM vindt het oneerlijk dat er daar geen meter sneeuw ligt. Nou hier in het Zuiden ook geen meter hoor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |