Het forum voor 's werelds enige universele hobby! Snaren of toetsen, vinyl of cd, eendagsvlieg of rasartiest, op de radio of op een festival! Hier kun je al je ongebreideld enthousiasme, maar ook je weldoordachte kritische noten kwijt over muziek
De bladeren vallen van de bomen, de dagen worden korter, het weer wordt meer en meer geschikt voor erwtensoep, kortom: De Top 2000 van 2025 komt eraan! En dat betekent na 26 edities dat de Lijst der Lijsten toetreedt tot de Club van 27. Hopelijk wordt het niet de zwanenzang van de lijst, al was dat onderwerp in het verder weinig historische jaar 2025 helaas wel het immer terugkerende thema.
Ron, Dieuwertje, Manuëla, Gerard en Joke, Loretta, Harmen, (Don) Leo, Jonnie, de carrière van Marco, de ene na de andere verruilde het tijdelijke voor het eeuwige dit jaar. En op muziekgebied was dat niet anders. Het overleden muzikanten-topic is in elk geval een topic op FOK! dat nog wel draait, zullen we maar zeggen. Je kan moeiteloos een nog veel langere opsomming maken van topartiesten, voor wie de dood nu niet meer zoiets is als de poes van hun grootje. Hopelijk zijn zij niet uit ons hart, en krijgen ze de bonus die ze verdienen in de Top 2000.
Er waren gelukkig ook leuke dingen. De kiezer Schoof de matige premier aan de kant voor airmilesverzamelaar Rob Jetten. We kregen ook een nieuwe Paus, namelijk Leo XIV. Iemand die een naam kiest waarin hij Cruijff én Beenhakker eert, kan toch niet anders dan een enorme verbinder zijn. Mathieu van der Poel won in San Remo en Roubaix en reed dagenlang in de gele trui. En we hadden nog die geslaagde NAVO-top, waar het land even van in rep en roer was.
Ondertussen werkt de Amerikaanse vredesactivist Donald Trump aan een einde van de oorlog in Israël. Ook dat was een terugkerend thema in 2025, en dan niet de ons ook al ontvallen IJzeren Rinus, maar de strijd in het Midden-Oosten. Bijna niemand weet nog hoe het winnende liedje op het ESF heet, maar dat Israël ook meedeed, is niemand ontgaan. Er is nu op papier sprake van een staakt-het-vuren, maar een echt einde van het geweld in de regio lijkt een illusie.
Radio 2 Top 2000: Editie 2025
Tijd voor belangrijkere zaken! Op donderdag 25 december, een paar minuten na middernacht, beginnen we met de Top 2000. Zonder de huisvlijt van Bart Arens deze keer, maar wel met een editie met een mooie strijd voor de eerste plaats. Wordt het de volgens de Radio 2-luisteraars grootste band van de 20e eeuw of die van de 21e eeuw die het jaar mag afsluiten, Bohemian Rhapsody of Fix You? Of krijgen we een verrassing?
Daarnaast kan de lijst in beweging worden gezet door hernieuwde aandacht voor artiesten die overleden, of grotere gezelschappen die één van hun leden verloren. Golden Earring, Black Sabbath, Beach Boys, Supertramp, om er maar een paar te noemen die de Top 2000 elk jaar weer de nodige juichmomentjes geven. Ook gaat het persoonlijke drama van Freek van Suzan ongetwijfeld een flinke stempel op de lijst drukken.
Wat het ook wordt, we gaan ons weer kunnen opmaken voor een week vermaak met genoeg pareltjes ertussen. De vele kopieën ten spijt, blijft de Top 2000 toch het enige origineel dat er echt toe doet.
Wat mag ik allemaal niet missen?
A. Stemmen. De stemweek is van 1 december t/m 5 december (16:00 uur). B. De Top 2000-Quiz: Thomas van Luyn en Leo Blokhuis doen 4 quizzen dit jaar, vanaf 23 november wekelijks op NPO 3 om 20:20 uur. C. Top 2000 a gogo: De welbekende slippendrager met Diederik Ebbinge en Leo Blokhuis, vanaf 26 december dagelijks op NPO 1. D. De Top 2000 a gogo-podcast: Te beluisteren in je favoriete podcast-app, met (inderdaad) Leo Blokhuis. E. De Top 2000 zelf: Van 25 t/m 31 december 168 uur lang alle hits. F. Het Top 2000 Café: Dat is er uiteraard ook weer dit jaar. Radio 2 maakt binnenkort bekend wanneer de verplichte inschrijving opent om een uurtje mee te hossen in Hilversum.
Stemmen
Na het voorproefje voor de Tweede Kamer is het nu tijd voor het echte werk: een stemlijst van 35 favorieten maken voor de Top 2000. Vanaf 1 december kan er tot en met 8 december een ruime week gestemd worden. Het is aan een ieder om voor zich te bepalen wat de platen zijn met de meeste eeuwigheidswaarde. Maar het is leuk om even in de geschiedenis te duiken. Er zijn momenteel 546 platen die in alle edities van de Top 2000 aanwezig waren. Dat worden elk jaar een aantal minder, en ook dit jaar staan er weer veel klassiekers aan de rand van de afgrond. 35 ervan zelfs bij de onderste 240 in de lijst:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het is een kwestie van deze 35 even kopiëren, en je hebt een stemlijst waar het gepruts in de Vinexwijk of bij NCRV-families bij zal verbleken. Maar ook een enkeling uit deze lijst een reddingsstem gunnen zou de lijst al enorm laten opfleuren.
Voor degenen die nog wat meer inspiratie willen welke platen ze op hun lijstje kunnen zetten:
- @Cassa95 maakte zoals ieder jaar weer een analyse welke nummers er nieuw zijn op de keuzelijst: Klik - @DecoAoreste maakte vorig jaar een overzicht van welke goed scorende platen in alternatieve muzieklijsten nog ontbreken in de Top 2000: Klik
Staat ie in de top 2000? Wil jij weten of de tracks waarop jij hebt gestemd in de NPO Radio 2 Top 2000 staan? Je kunt het vanaf 11 december checken via staatieindetop2000.nl
De eerste Top 2000 op Spotify: Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1: Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)
Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden. Ook uitzendingen zelf van die eerste editie, met het gepraat van de dj's over binnengekomen faxen ( !), kun je vast wel ergens vinden.
De Top 2000 op FOK! door de jaren heen
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De lijst door de jaren heen: (afbeelding volgt zodra de nieuwe lijst bekend is)
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.FOK!ers in beeld:
SPOILER: PippenScottie
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Dagoduck
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: ArnieAlberts
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Gretzl
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Grafische aankleding van het topic:
SPOILER: overzichtje met toepasselijke smileys
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: gifjes en afbeeldingen
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dan houd Bart meer tijd over om naar zichzelf te luisteren
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Op donderdag 25 december 2025 11:35 schreef Scorpion_17 het volgende: Deze van AC/DC vind ik wel een voorbeeld van: teveel uit het oeuvre van artiest X dat in navolging van de bekendere nummers ook mee de lijst in sluipt nu t op de keuzelijst staat
Gevalletje Whiskey in the Jar van Metallica voor mij. Maar goed das dan ook een cuvver
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
Op donderdag 25 december 2025 11:36 schreef houdjemond het volgende: Dankzij @:Alopio zijn jullie lekker helemaal niet van mij af! Groetjes van mij zonder reclame! fijne kerst allemaal!
Op donderdag 25 december 2025 11:36 schreef houdjemond het volgende: Dankzij @:Alopio zijn jullie lekker helemaal niet van mij af! Groetjes van mij zonder reclame! fijne kerst allemaal!
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Ben er zelfs nog niet aan toe om weer op de datingapps actief te worden. Deze tijd van het jaar is er ook niet zo ideaal voor, veel te druk met de Top 2000
Januari en februari zijn altijd wel vrij lege maanden hier. Dan evt. datinggenot wel zeker welkom
Remember the jester that showed you tears The script for tears
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Op donderdag 25 december 2025 11:36 schreef ieniminimuis het volgende: Overigens voor de mensen die nog willen daten: mijn hond is een ware chick magneet. Nog steeds te lenen dit voorjaar.
Zo lievvvv dit
Wat je niet doodt, zorgt er alleen voor dat je vreemd overkomt in intieme situaties.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Nee hij was wel bijna af, maar het middenstuk was eruit
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
Op donderdag 25 december 2025 11:38 schreef PippenScottie het volgende: Huize Pippen ruikt naar linzensoep, cheesecake, stoofpeertjes en runderstoof. En een beetje naar katten, katteneten en kattenbak
Huize Muis ruikt gewoon naar hond
Trotste mama van Ambar Het officiële liefje van @Monitor O+
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je hebt voor 2025 in ieder geval gelijk, want Armand zingt niet meer.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Op donderdag 25 december 2025 11:38 schreef PippenScottie het volgende: Huize Pippen ruikt naar linzensoep, cheesecake, stoofpeertjes en runderstoof. En een beetje naar katten, katteneten en kattenbak
Het is kadden
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje" -Scorpion_17
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Gefeliciteerd, welkom bij de Top 2000 van 2025, nu echt begonnen!
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Jaaaaaaaaaaaaaaa dé NEDERLANDSTALIGE BOHEMIAN RHAPSODY
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gaat zeker nog eens de T2k halen, ben ik van overtuigd
[..] Jaaaaaaaaaaaaaaa dé NEDERLANDSTALIGE BOHEMIAN RHAPSODY
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gaat zeker nog eens de T2k halen, ben ik van overtuigd
Nog geen 8k views op YouTube. Gaat hem niet worden helaas.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
[..] Nog geen 8k views op YouTube. Gaat hem niet worden helaas.
Klein beginnen, groot eindigen. Op Spotify gaat ie al wat harder en onder de fans doet Gebroken Spiegels het vrij goed. Alleen die airplay he, dat zit nog niet mee...
Gerda? Bep? Gerda, heb jij nog compote in de voorraadkast? Kompro'ven? Nee compote! Compota? Van met die vruchten in suiker doen op water in een potje met een wek.. wekdingsel derop Zal ik even kijken voor jou of dat nog in me kast ligt Van vóór de oorlog liever Van tussen die ene en die andere Trein? Weet je wat ik laatst zag trouwens (trein?) op de overloop hier? Een neger! Nee? Ja zo'n zwarte. (een joekel? was t een joekel was t een grote?) Ik heb de politie gebeld Het was een hele grote zwartjoekel!
Zou deze tekst nog kunnen anno 2025?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
[..] Klein beginnen, groot eindigen. Op Spotify gaat ie al wat harder en onder de fans doet Gebroken Spiegels het vrij goed. Alleen die airplay he, dat zit nog niet mee...
Denk niet dat ze Echoes vroeger veel op de radio draaiden.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
Dit blijft wel een klepper he? Veel leuker dan Sterrenstof
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
1. hij moet nog gedoucht worden, want ik vond dat hij laatst ook wel echt begon te ruiken 2. kleden moet nodig in de was 3. maar hij ligt steeds zo lekker dat ik hem niet wil storen.
Trotste mama van Ambar Het officiële liefje van @Monitor O+
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
Maar Watskeburt?! had wel meer impact (of hype, geef het een naam) destijds denk ik.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Ik heb een passief agressieve haat voor Ilse de Lange Dat actje van haar, dat gespeelde “ik ben een lief onnozel meisje uit de achterhoek” dat extra aangezet accent.
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
Op donderdag 25 december 2025 11:49 schreef alopio het volgende: Ik heb een passief agressieve haat voor Ilse de Lange Dat actje van haar, dat gespeelde “ik ben een lief onnozel meisje uit de achterhoek” dat extra aangezet accent.
Verdwijn ILSE verdwijn
Achterhoek Wauw je wordt nu door 2 regio's met pek en veren weer naar de andere kant van de ijssel gejaagd
Trotste mama van Ambar Het officiële liefje van @Monitor O+
[..] Deze stond in de Top 40, De Formule slechts in de Tipparade. Duh.
Maar ze worden allebei nooit op 2 gedraaid, normaliter De Formule wel ongeveer evenveel plays op Spotify en een grote fan fave bij de concerten me dunkt
Op donderdag 25 december 2025 11:49 schreef alopio het volgende: Ik heb een passief agressieve haat voor Ilse de Lange Dat actje van haar, dat gespeelde “ik ben een lief onnozel meisje uit de achterhoek” dat extra aangezet accent.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Op donderdag 25 december 2025 11:49 schreef alopio het volgende: Ik heb een passief agressieve haat voor Ilse de Lange Dat actje van haar, dat gespeelde “ik ben een lief onnozel meisje uit de achterhoek” dat extra aangezet accent.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Op donderdag 25 december 2025 11:49 schreef alopio het volgende: Ik heb een passief agressieve haat voor Ilse de Lange Dat actje van haar, dat gespeelde “ik ben een lief onnozel meisje uit de achterhoek” dat extra aangezet accent.
* OscarMopperkont is bevriend met iemand die bevriend is met Ed Sheeran
Komt wel dichtbij zo
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
Op donderdag 25 december 2025 11:49 schreef alopio het volgende: Ik heb een passief agressieve haat voor Ilse de Lange Dat actje van haar, dat gespeelde “ik ben een lief onnozel meisje uit de achterhoek” dat extra aangezet accent.
1845 Speed Of Light Chef'Special 1844 Right Next Door Robert Cray Band 1843 Murder On The Dancefloor Sophie Ellis Bextor 1842 I Sat By The Ocean Queens Of The Stone Age 1841 Rumour Has It Adele 1840 My Baby Just Cares For Me Nina Simone 1839 Ordinary Love U2 1838 Enemy Imagine Dragons 1837 Als Ik Je Weer Zie Acda, de Munnik, Maan &... 1836 La Isla Bonita Madonna 1835 Girl Anouk 1834 Mmm Mmm Mmm Mmm Crash Test Dummies 1833 Something In The Way Nirvana
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
1837 Als Ik Je Weer Zie Acda, de Munnik, Maan &...
Het antwoord is Typhoon
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
Op donderdag 25 december 2025 11:58 schreef asco het volgende: Nu ben ik een gevoelloze asociale klootzak maar anders zou ik depressief worden van die reclames.
Als je ze te vaak hoort, word je vanzelf apatisch
Trotste mama van Ambar Het officiële liefje van @Monitor O+
1845 Speed Of Light Chef'Special 1844 Right Next Door Robert Cray Band 1843 Murder On The Dancefloor Sophie Ellis Bextor 1842 I Sat By The Ocean Queens Of The Stone Age 1841 Rumour Has It Adele 1840 My Baby Just Cares For Me Nina Simone 1839 Ordinary Love U2 1838 Enemy Imagine Dragons 1837 Als Ik Je Weer Zie Acda, de Munnik, Maan &... 1836 La Isla Bonita Madonna 1835 Girl Anouk 1834 Mmm Mmm Mmm Mmm Crash Test Dummies 1833 Something In The Way Nirvana
Op donderdag 25 december 2025 11:56 schreef MTheBassman het volgende: 1845 Speed Of Light Chef'Special 1844 Right Next Door Robert Cray Band 1843 Murder On The Dancefloor Sophie Ellis Bextor 1842 I Sat By The Ocean Queens Of The Stone Age 1841 Rumour Has It Adele 1840 My Baby Just Cares For Me Nina Simone 1839 Ordinary Love U2 1838 Enemy Imagine Dragons 1837 Als Ik Je Weer Zie Acda, de Munnik, Maan &... 1836 La Isla Bonita Madonna 1835 Girl Anouk 1834 Mmm Mmm Mmm Mmm Crash Test Dummies 1833 Something In The Way Nirvana
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Op donderdag 25 december 2025 12:03 schreef Gretzl het volgende: Staan op Fansale nu twee Top 2000 cafékaartjes te koop voor het (nachtelijk) blokje met Echoes. Snap ik wel
Op donderdag 25 december 2025 11:49 schreef alopio het volgende: Ik heb een passief agressieve haat voor Ilse de Lange Dat actje van haar, dat gespeelde “ik ben een lief onnozel meisje uit de achterhoek” dat extra aangezet accent.
Op donderdag 25 december 2025 11:56 schreef MTheBassman het volgende: 1845 Speed Of Light Chef'Special 1844 Right Next Door Robert Cray Band 1843 Murder On The Dancefloor Sophie Ellis Bextor 1842 I Sat By The Ocean Queens Of The Stone Age 1841 Rumour Has It Adele 1840 My Baby Just Cares For Me Nina Simone 1839 Ordinary Love U2 1838 Enemy Imagine Dragons 1837 Als Ik Je Weer Zie Acda, de Munnik, Maan &... 1836 La Isla Bonita Madonna 1835 Girl Anouk 1834 Mmm Mmm Mmm Mmm Crash Test Dummies 1833 Something In The Way Nirvana
Chef'Special is nog wel te negeren. De Staat, dat is kutmuziek.
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
Op donderdag 25 december 2025 12:03 schreef Gretzl het volgende: Staan op Fansale nu twee Top 2000 cafékaartjes te koop voor het (nachtelijk) blokje met Echoes. Snap ik wel
Op donderdag 25 december 2025 11:49 schreef alopio het volgende: Ik heb een passief agressieve haat voor Ilse de Lange Dat actje van haar, dat gespeelde “ik ben een lief onnozel meisje uit de achterhoek” dat extra aangezet accent.
Verdwijn ILSE verdwijn
Maar ze komt niet uit de Achterhoek.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
Scheefpoeper Ruben van Gucht vindt het denk ik een leuk liedje.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
Hier hoorde ik dinsdag nog een nieuwe onnodige versie van?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Ik heb de heropleving van dit nummer helemaal gemist en had dit nummer dus al tig jaar niet meer gehoord tot die cover van de week. En nu hoor ik hem weer!
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||