SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
• Inburgeringscursus examen gemaakt door kwiwi
• Een supernuttige handleiding om kibbeling te bestellen van onze enige echte Dr_Flash
Smilies
• Citizen.Erasedse smilies. Mede mogelijk gemaakt door onze allerliefste Flory
• DaMartse smilies
• Berkeryse smilies
• Hyvese smilies
• niet mijnse smielies
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
Nicequote:Op vrijdag 28 november 2025 17:19 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Ik heb dat wel voor jou gedaan
Buiten is het donkerquote:
zonder champignons kan echt niet hoor!!quote:Op vrijdag 28 november 2025 17:35 schreef Dr_Flash het volgende:
Weer traybake met aardappelschijfjes met uitjes en spekjes. Geen champignons in huis deze keer. Morgen maar weer.
Dat was gister.quote:Op vrijdag 28 november 2025 17:37 schreef Dr_Flash het volgende:
Hey niet dat het me interesseert of zo, maar is het Thanksgiving deze week? En kan dat even oplazeren uit mijn timeline, feeds en ander algoritmisch gezeik? Ik wil het niet. Bedankt.
gisteren, vandaag de officiële zwarte vrijdagquote:Op vrijdag 28 november 2025 17:37 schreef Dr_Flash het volgende:
Hey niet dat het me interesseert of zo, maar is het Thanksgiving deze week? En kan dat even oplazeren uit mijn timeline, feeds en ander algoritmisch gezeik? Ik wil het niet. Bedankt.
goed bezig fles,. trots op jouquote:Op vrijdag 28 november 2025 17:35 schreef Dr_Flash het volgende:
Weer traybake met aardappelschijfjes met uitjes en spekjes. Geen champignons in huis deze keer. Morgen maar weer.
Nu wel.quote:
Allemaal het zonnetje in huis.quote:
ben je altijd zo'n zeikerdquote:Op vrijdag 28 november 2025 18:24 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Je laptop moet ook eten?
Hij is wel vies.quote:
"hapje voor mij, hapje voor jou"quote:Op vrijdag 28 november 2025 18:24 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Je laptop moet ook eten?
het ging er denk ik meer om dat het lijkt of je je laptop gevoerd hebtquote:
"Bite voor mij, byte voor jou."quote:
quote:Op vrijdag 28 november 2025 18:28 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik krijg helemaal de kriebels van die fotoMaak eens schoon man
En de tafel. Waarschijnlijk gewoon het hele huisquote:Op vrijdag 28 november 2025 18:31 schreef Ama het volgende:
Ik kan er wel even een doekje over die laptop ja. En de muismat.
Bosquote:Op vrijdag 28 november 2025 18:27 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Je kent me ondertussen toch wel??
(Ik had net de ik aangepast naar erquote:Op vrijdag 28 november 2025 18:32 schreef kwiwi het volgende:
[..]
En de tafel. Waarschijnlijk gewoon het hele huis
Hups de fik erin voordat we weer met een pandemie zitten.quote:Op vrijdag 28 november 2025 18:32 schreef kwiwi het volgende:
[..]
En de tafel. Waarschijnlijk gewoon het hele huis
Nou nee hoorquote:Op vrijdag 28 november 2025 18:35 schreef Karzai het volgende:
[..]
nou nou nou dit is toch gewoon normaal voor wie voor zijn laptop leeft
Denk dat jij en ik de rest andere definities van normaal hebbenquote:Op vrijdag 28 november 2025 18:35 schreef Karzai het volgende:
[..]
nou nou nou dit is toch gewoon normaal voor wie voor zijn laptop leeft
Nou zo heeft mijn laptop er nooit uit gezien.quote:Op vrijdag 28 november 2025 18:35 schreef Karzai het volgende:
[..]
nou nou nou dit is toch gewoon normaal voor wie voor zijn laptop leeft
Nopes.quote:Op vrijdag 28 november 2025 18:35 schreef Karzai het volgende:
[..]
nou nou nou dit is toch gewoon normaal voor wie voor zijn laptop leeft
Beter dan een paar cumvlekkenquote:Op vrijdag 28 november 2025 18:36 schreef Karzai het volgende:
een paar vetvlekken waar maak je je druk om zeg
Groetjes aan je onderbroekquote:Op vrijdag 28 november 2025 18:37 schreef Karzai het volgende:
okay de groeten voor de mensen dan maar voor de mensen met smetvreesdaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaag
daar heb je van dat plastic achtige beddegoed voor... zoals deze foto'squote:Op vrijdag 28 november 2025 18:39 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Beter dan een paar cumvlekken
quote:
ik schold het uit voor peeskamertjequote:
pretvlekkenquote:Op vrijdag 28 november 2025 18:39 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Beter dan een paar cumvlekken
Klinkt al een stuk vriendelijker.quote:
Vrolijker in ieder gevalquote:Op vrijdag 28 november 2025 18:54 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Klinkt al een stuk vriendelijker.
Duivelse prijs.quote:
samequote:
al de hele dagquote:
Ik moest vandaag 3,5 uur lopen van mijn tiranquote:Op vrijdag 28 november 2025 19:02 schreef UitStraling het volgende:
In Afrika lopen ze fluitende op blote voetjes dagdagelijks honderd kilometer naar de waterput maar in Foqueville daar heerst past echt pure vermoeidheid, door een hoestje
Mannen blijven mannen.quote:Op vrijdag 28 november 2025 19:07 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Ik moest vandaag 3,5 uur lopen van mijn tiran
Doet me denken aan die Japanners op Youtube die effectief dakloos zijn en dan af en toe zoiets huren, voor een dagje.quote:
Ook reguliere Japanners gaan daar een nachtje liggen voetjevrijen met een collegaatje van het andere geslacht.quote:Op vrijdag 28 november 2025 19:15 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Doet me denken aan die Japanners op Youtube die effectief dakloos zijn en dan af en toe zoiets huren, voor een dagje.
Moet kunnen.quote:Op vrijdag 28 november 2025 19:16 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ook reguliere Japanners gaan daar een nachtje liggen voetjevrijen met een collegaatje van het andere geslacht.
Wutquote:Op vrijdag 28 november 2025 19:20 schreef Nizno het volgende:
ik sluit af... mijn bedje roept al de hele dag en ik ga er nu aan toegeven.
Joequote:Op vrijdag 28 november 2025 19:20 schreef Nizno het volgende:
ik sluit af... mijn bedje roept al de hele dag en ik ga er nu aan toegeven.
Vind het ook niks, maar misschien vinden Japanners het wel lekker.quote:
Geld teveel.quote:Op vrijdag 28 november 2025 19:15 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Doet me denken aan die Japanners op Youtube die effectief dakloos zijn en dan af en toe zoiets huren, voor een dagje.
In Japan eten ze ook levende kronkelende zeedieren, dus ze zijn daar wel van de viezige dingenquote:
quote:Op vrijdag 28 november 2025 19:45 schreef LTVDK het volgende:
[..]
In Japan eten ze ook levende kronkelende zeedieren, dus ze zijn daar wel van de viezige dingen
Weet je tenminste wel dat het vers isquote:
Jeejquote:Op vrijdag 28 november 2025 19:50 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Weet je tenminste wel dat het vers is
Ja mijn ding is het ook niet, ik heb liever warm eten dat stilligt op mijn bordquote:
Koud kan ook wel, afhankelijk van het gerechtquote:Op vrijdag 28 november 2025 19:53 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ja mijn ding is het ook niet, ik heb liever warm eten dat stilligt op mijn bord
Barbarquote:Op vrijdag 28 november 2025 19:54 schreef ieniminimuis het volgende:
Âmbar heeft zijn snacks ook het liefst levend als hij ze in de bek neemt. Zelf doden schijnt een onderdeel te zijn van de smaakbeleving
Babi heb ik toch liever krokant gebakken met een zoetzuur sausjequote:Op vrijdag 28 november 2025 19:54 schreef ieniminimuis het volgende:
Âmbar heeft zijn snacks ook het liefst levend als hij ze in de bek neemt. Zelf doden schijnt een onderdeel te zijn van de smaakbeleving
Hij vindt muizen echt lekker en dood ze zelf ook enzo.quote:
Warm eten is vaak wel het lekkerste, op ijs na dan, dat is raar om warm te etenquote:Op vrijdag 28 november 2025 19:54 schreef essnhills het volgende:
[..]
Koud kan ook wel, afhankelijk van het gerecht
Maar het hoeft niet meer te bewegen idd
Gefrituurd ijs schijnt een ding te zijnquote:Op vrijdag 28 november 2025 19:57 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Warm eten is vaak wel het lekkerste, op ijs na dan, dat is raar om warm te eten
Wordt een zootje lijkt me.quote:Op vrijdag 28 november 2025 19:58 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Gefrituurd ijs schijnt een ding te zijn
Volgens mij is het idee dat je er een krokant jasje omheen frituurt. Dus dippen in een of ander deeg, kort frituren en dan serveren. Zodat het ijs nog niet gesmolten is.quote:Op vrijdag 28 november 2025 19:59 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Wordt een zootje lijkt me.
Beetje net zoiets als oliebollen uit de airfryer maar dan erger.
Klinkt stomquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:00 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Volgens mij is het idee dat je er een krokant jasje omheen frituurt. Dus dippen in een of ander deeg, kort frituren en dan serveren. Zodat het ijs nog niet gesmolten is.
Ja al is het dan wel gepaneerd net als gebakken banaanquote:Op vrijdag 28 november 2025 19:58 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Gefrituurd ijs schijnt een ding te zijn
Brood, of een salade oid..quote:Op vrijdag 28 november 2025 19:57 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Warm eten is vaak wel het lekkerste, op ijs na dan, dat is raar om warm te eten
Brood is warm ook lekkerder dan koud hoorquote:
Natriumacetaat of stikstof, zoals Ferran Adriā zo gracieus kon bedenken.quote:Op vrijdag 28 november 2025 20:00 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Volgens mij is het idee dat je er een krokant jasje omheen frituurt. Dus dippen in een of ander deeg, kort frituren en dan serveren. Zodat het ijs nog niet gesmolten is.
LTVDK eet alleen ijs koud, de rest warmt hij op in een airfryer of magnetron ofzoquote:
Ook carpaccio?quote:Op vrijdag 28 november 2025 20:03 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
LTVDK eet alleen ijs koud, de rest warmt hij op in een airfryer of magnetron ofzo
quote:Op vrijdag 28 november 2025 20:03 schreef essnhills het volgende:
Ik heb wel eens chocolademuffins met ijs gemaakt
Maar toen had ik eerst de muffins begakken, kapje eraf, beetje uitgehold, ijs erin, kapje er weer op
Ja dat was wel geslaagdquote:
Alles. Dus ook dat. Is vast lekker ofzoquote:
Ik ben toch geen barbaarquote:
@UitStraling heeft hier wel ervaring meequote:Op vrijdag 28 november 2025 20:04 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Alles. Dus ook dat. Is vast lekker ofzo
Ik zeg dat het warm lekkerder is, niet dat ik alles opwarmquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:03 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
LTVDK eet alleen ijs koud, de rest warmt hij op in een airfryer of magnetron ofzo
Dit is FOK! wij maken dat wel uit.quote:Op vrijdag 28 november 2025 20:05 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ik zeg dat het warm lekkerder is, niet dat ik alles opwarm
Als je dan maar het vuur niet uitmaakt, dan wordt het niet meer warmquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:06 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Dit is FOK! wij maken dat wel uit.
Ik zou niet durvenquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:06 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Als je dan maar het vuur niet uitmaakt, dan wordt het niet meer warm
Daar heb ik een warmtepomp voorquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:06 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Als je dan maar het vuur niet uitmaakt, dan wordt het niet meer warm
Hoe rooster je daar een kippetje op?quote:Op vrijdag 28 november 2025 20:08 schreef essnhills het volgende:
[..]
Daar heb ik een warmtepomp voor
Er is wel een batterij geleverd hier vanmorgenquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:08 schreef LTVDK het volgende:
Hebben jullie nog allemaal black friday rommel gekocht vandaag?
Ik heb schoenen gekocht omdat ik en minimaal 15% korting kreeg en ook nog eens het 2e paar 50% korting.quote:Op vrijdag 28 november 2025 20:08 schreef LTVDK het volgende:
Hebben jullie nog allemaal black friday rommel gekocht vandaag?
Daar heb ik een oven voorquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:09 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Hoe rooster je daar een kippetje op?
Nope niksquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:08 schreef LTVDK het volgende:
Hebben jullie nog allemaal black friday rommel gekocht vandaag?
Helemaal niks. Zat nog even te twijfelen over een nieuwe telefoon, maar deze kan nog wel een jaartje mee heb ik beslotenquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:08 schreef LTVDK het volgende:
Hebben jullie nog allemaal black friday rommel gekocht vandaag?
Maar geen 4 paar?quote:Op vrijdag 28 november 2025 20:09 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Ik heb schoenen gekocht omdat ik en minimaal 15% korting kreeg en ook nog eens het 2e paar 50% korting.
Ja zo ben ik ook al aan het twijfelen over mijn laptop en telefoon, kunnen eigenlijk makkelijk nog wel een jaartje meequote:Op vrijdag 28 november 2025 20:10 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Helemaal niks. Zat nog even te twijfelen over een nieuwe telefoon, maar deze kan nog wel een jaartje mee heb ik besloten
extra speeltjes voor je hontquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:11 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik heb met deze aanbieding in totaal 162.95 euro bespaard
Neinquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:08 schreef LTVDK het volgende:
Hebben jullie nog allemaal black friday rommel gekocht vandaag?
Dat zei ik ook altijd tegen m'n vader als stiefmoeder en ik met z'n creditcard gingen shoppen: "We hebben 1200$ bespaard!"quote:Op vrijdag 28 november 2025 20:11 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik heb met deze aanbieding in totaal 162.95 euro bespaard
Als je niks had gekocht had je nog meer bespaardquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:11 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik heb met deze aanbieding in totaal 162.95 euro bespaard
Hij wil nog extra vloerkleden in het huis. Dus mss krijgt hij dat nogquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:13 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
extra speeltjes voor je hont
Volgende black friday nog maar eens kijken dan. Ga nu eens kijken of de betere deals op black friday of cybermonday zijn.quote:Op vrijdag 28 november 2025 20:11 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ja zo ben ik ook al aan het twijfelen over mijn laptop en telefoon, kunnen eigenlijk makkelijk nog wel een jaartje mee
Hoi paquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:14 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Als je niks had gekocht had je nog meer bespaard
"altijd" ja jaquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:13 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Dat zei ik ook altijd tegen m'n vader als stiefmoeder en ik met z'n creditcard gingen shoppen: "We hebben 1200$ bespaard!"
"Ja, en hoeveel uitgegeven?"
Cyber monday leeft tegenwoordig volgens mij niet heel erg meerquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:15 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Volgende black friday nog maar eens kijken dan. Ga nu eens kijken of de betere deals op black friday of cybermonday zijn.
Ja, eigenlijk wel. Want in de VS staat dat altijd zo mooi op elke bon en zeggen ze het ook nog eens bij de kassaquote:
Omdat iedereen inmiddels op internet koopt ofzo?quote:Op vrijdag 28 november 2025 20:17 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Cyber monday leeft tegenwoordig volgens mij niet heel erg meer
Moet je dat zelf doen?quote:Op vrijdag 28 november 2025 20:17 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik ga vast even mijn adventskalender van De Notenshop in elkaar zetten
Heb je in de VS gewoond?quote:Op vrijdag 28 november 2025 20:18 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ja, eigenlijk wel. Want in de VS staat dat altijd zo mooi op elke bon en zeggen ze het ook nog eens bij de kassa"YOU SAVED 211 DOLLARS AND FITTY CENTS TODAY!"
Cyber Black Friday.quote:Op vrijdag 28 november 2025 20:17 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Cyber monday leeft tegenwoordig volgens mij niet heel erg meer
Ik bedoel meer, zelfs als je vader nogal naīef was zal dat toch wel bij één keertje gebleven zijnquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:18 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ja, eigenlijk wel. Want in de VS staat dat altijd zo mooi op elke bon en zeggen ze het ook nog eens bij de kassa"YOU SAVED 211 DOLLARS AND FITTY CENTS TODAY!"
Dat is allemaal ultra secret Losquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:20 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Heb je in de VS gewoond?
Wat deed je pa eigenlijk of is dat top-secret?
Vroeger was cyber monday de online tegenhanger van de retail winkels op black friday. Maar omdat elke kut met een verzenddoos tegenwoordig een webshop heeft is er niet meer een echt onderscheidquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:18 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Omdat iedereen inmiddels op internet koopt ofzo?
Het was een running jokequote:Op vrijdag 28 november 2025 20:22 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ik bedoel meer, zelfs als je vader nogal naīef was zal dat toch wel bij één keertje gebleven zijn
Wel een leuke adventskalender!quote:Op vrijdag 28 november 2025 20:25 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nou ja alleen de dakjes erop![]()
[ afbeelding ]
Vind dit wel een leuk alternatief, zit een keer niet vol met ongezond spul.quote:Op vrijdag 28 november 2025 20:25 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nou ja alleen de dakjes erop![]()
[ afbeelding ]
Er zitten ook dingen met chocola inquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:27 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Vind dit wel een leuk alternatief, zit een keer niet vol met ongezond spul.
Achter elk luikje een hamburger of een stukje kibbeling.quote:Op vrijdag 28 november 2025 20:27 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Vind dit wel een leuk alternatief, zit een keer niet vol met ongezond spul.
Chocolade beledigen hier staan lijfstraffen op Kwiwiquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:27 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Vind dit wel een leuk alternatief, zit een keer niet vol met ongezond spul.
Je weet al wat erin zit?quote:Op vrijdag 28 november 2025 20:27 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Er zitten ook dingen met chocola in
Gat in de markt wel. Een adventskalender met 24 van die FEBO klepjes met wat gore tjap erachterquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:28 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Achter elk luikje een hamburger of een stukje kibbeling.
Dat heet gewoon de muur. Mini muur als adventkalenderquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:28 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Achter elk luikje een hamburger of een stukje kibbeling.
Nou ja ik weet niet meer dan jij he. Noten. En af en toe dus ook noten met chocola blijkbaarquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:28 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Je weet al wat erin zit?Dacht dat het een verrassing was.
Ik trek mijn opmerking weer inquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:28 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Chocolade beledigen hier staan lijfstraffen op Kwiwi
Waar is Ger eigenlijk? Ligt lekker op de bank te vegeteren?quote:Op vrijdag 28 november 2025 20:32 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Hopelijk heeft @:CherryLips het nog niet gelezen dan
Of al onderweg naar Zwitserland om de chocoladevoorraad daar te plunderenquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:33 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Waar is Ger eigenlijk? Ligt lekker op de bank te vegeteren?
Op het vliegveld hebben ze wel van die reuze potten met Nutella staan.quote:Op vrijdag 28 november 2025 20:34 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Of al onderweg naar Zwitserland om de chocoladevoorraad daar te plunderen
ongeschikt persoonquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:36 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
ik zou alle vakjes in 1x open maken
Is dit een variant van het Jos Brinkje?quote:Op vrijdag 28 november 2025 20:30 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nou ja ik weet niet meer dan jij he. Noten. En af en toe dus ook noten met chocola blijkbaar
* kwiwi belt de douane om alle grenzen te laten sluiten.quote:Op vrijdag 28 november 2025 20:34 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Of al onderweg naar Zwitserland om de chocoladevoorraad daar te plunderen
Denk je dat ze haar daarmee kunnen stoppen of hooguit eventjes wat vertragen?quote:Op vrijdag 28 november 2025 20:35 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Op het vliegveld hebben ze wel van die reuze potten met Nutella staan.
quote:Op vrijdag 28 november 2025 20:37 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Is dit een variant van het Jos Brinkje?
Dat zijn ze voor mensen waarschijnlijk ookquote:Op vrijdag 28 november 2025 20:49 schreef Ama het volgende:
Jezus die kauwstaafjes voor de kat ruiken altijd zo intens smerig.
Konijnen.quote:Op vrijdag 28 november 2025 20:59 schreef ieniminimuis het volgende:
Zijn er ook huisdieren die normaal zijn?
Nee, ik werd Delft in gestuurd door m'n navigatie.quote:Op vrijdag 28 november 2025 21:01 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Heb je al filmpjes van dat ongeluk?
Kom je nogeens ergens heaquote:Op vrijdag 28 november 2025 21:11 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nee, ik werd Delft in gestuurd door m'n navigatie.
Het was deze: https://maps.app.goo.gl/f4vjqMiqvMdnxzzY6?g_st=acquote:Op vrijdag 28 november 2025 21:32 schreef Modus het volgende:
Er is in Delft 1 stoplicht dat alleen getriggered wordt door zwaar verkeer. Bij het stoplicht zelf staat daarover een bordje maar a. leest niemand dat en b. zie je in de aanloop ook niks dat daarop wijst. Echt heel handig.
Inwoners weten dat inmiddels wel maar als je er niet bekend bent, is het een vreemde gewaarwording.
Ook wel wonderlijk waarom je daar zou rijden als alternatieve route voor een file.quote:Op vrijdag 28 november 2025 21:35 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Het was deze: https://maps.app.goo.gl/f4vjqMiqvMdnxzzY6?g_st=ac
Daar wil ik het liever niet over hebbenquote:Op vrijdag 28 november 2025 21:38 schreef Modus het volgende:
[..]
Ook wel wonderlijk waarom je daar zou rijden als alternatieve route voor een file.
Wij hebben hem allangquote:Op vrijdag 28 november 2025 21:53 schreef Nattekat het volgende:
Noodpakketbrief ontvangen, ik mag ook blijven leven van de overheid. Gelukkig.
Ben maar blij.quote:Op vrijdag 28 november 2025 21:55 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Wij hebben hem allang
Ik las er net even iets over op Facebook en zag dat alle wappies weer iets nieuws hadden om over te briesenquote:Op vrijdag 28 november 2025 21:53 schreef Nattekat het volgende:
Noodpakketbrief ontvangen, ik mag ook blijven leven van de overheid. Gelukkig.
Bijzonder volk blijft het.quote:Op vrijdag 28 november 2025 22:00 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik las er net even iets over op Facebook en zag dat alle wappies weer iets nieuws hadden om over te briesen
Ligt je kindje daar hongerig en koud te sterven jagen ze je weg.quote:Op vrijdag 28 november 2025 22:05 schreef CherryLips het volgende:
Ik lees ook net dat ze de bezoekuren in het ziekenhuis gaan inperken. Vervelend. Maar god mensen doen hysterisch zeg. Je kunt voortaan alleen nog 's avonds komen. Mensen in paniek want de kinderen moeten eten en vroeg op bed. En iemand zegt "veel mensen werken 's avonds". Het is toch geen naaiclub in zo'n ziekenhuis. Kolere.
Als je nogeens 494 miljoen rollen schijtlint nodig hebt kun je me altijd bellen mattie!quote:Op vrijdag 28 november 2025 22:07 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Bijzonder volk blijft het.
Het is dat ik er zelf nogal last van zou hebben, anders zou ik nog bijna gaan hopen ook dat het een keer nodig is.
Ik denk dat ze dan wel een uitzondering maken. Speciaal voor jou.quote:Op vrijdag 28 november 2025 22:08 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ligt je kindje daar hongerig en koud te sterven jagen ze je weg.
Denk je niet aan die komeet? Was wel een ander jaar.quote:Op vrijdag 28 november 2025 22:17 schreef CherryLips het volgende:
Er moet in 2030 ook iets gaan gebeuren maar ik weet niet wat.
Space Aids?quote:Op vrijdag 28 november 2025 22:17 schreef CherryLips het volgende:
Er moet in 2030 ook iets gaan gebeuren maar ik weet niet wat.
Daar kunnen ze beter een open water wedstrijd in de zomer van gaan maken. Al is dat misschien veel te zwaar.quote:
Voor het zelfde geld is het over 4-5 jaar weer ijskoud. Niks zo veranderlijk als het klimaat.quote:Op vrijdag 28 november 2025 22:35 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Daar kunnen ze beter een open water wedstrijd in de zomer van gaan maken. Al is dat misschien veel te zwaar.
Als we maar allemaal dood gaan dan is het prima.quote:Op vrijdag 28 november 2025 22:17 schreef CherryLips het volgende:
Er moet in 2030 ook iets gaan gebeuren maar ik weet niet wat.
Dan ben ik net even weg, zul je altijd zien.quote:Op vrijdag 28 november 2025 22:37 schreef UitStraling het volgende:
Of gewoon een wereldwijde kernoorlog, gelukkig hebben we dan allemaal noodpakketten in huis
als je graag dood wil kan dat ook voor 2030quote:Op vrijdag 28 november 2025 22:37 schreef Rozevla het volgende:
[..]
Als we maar allemaal dood gaan dan is het prima.
Goed plan!quote:Op vrijdag 28 november 2025 22:40 schreef Koen66 het volgende:
[..]
als je graag dood wil kan dat ook voor 2030
Ik heb liever een semiautomatisch geweer dan een blikje erwtjes, wat flessen water en een zaklampje, wat jij?quote:Op vrijdag 28 november 2025 22:39 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Dan ben ik net even weg, zul je altijd zien.
Die gingen toch al helemaal los toen het nieuws van dat boekje er aan kwam bekend werdquote:Op vrijdag 28 november 2025 22:00 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik las er net even iets over op Facebook en zag dat alle wappies weer iets nieuws hadden om over te briesen
Heb van de week een nieuwe creditcard in gebruik genomen die houdbaar is tot 2030, misschien is dat het?quote:Op vrijdag 28 november 2025 22:17 schreef CherryLips het volgende:
Er moet in 2030 ook iets gaan gebeuren maar ik weet niet wat.
Krijg je daar autisme van??quote:Op vrijdag 28 november 2025 22:55 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Die gingen toch al helemaal los toen het nieuws van dat boekje er aan kwam bekend werd
"Zuh willuh ons bang make"quote:Op vrijdag 28 november 2025 22:59 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Krijg je daar autisme van??
Wat doet die voor bijzonders dan?quote:Op vrijdag 28 november 2025 23:09 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Gewoon preppen zoals de bange man Jeroen van Koningsbrugge.
Heeft een geheim huis ergens in Limburg met voedsel voor 35 jaar (tip van de maand) en een hoop survivalspullen.quote:
Maar als het mis gaat moet je dus zijn huis overnemen, veel makkelijker dan het allemaal zelf bij elkaar gaan moeten sprokkelenquote:Op vrijdag 28 november 2025 23:14 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Heeft een geheim huis ergens in Limburg met voedsel voor 35 jaar (tip van de maand) en een hoop survivalspullen.
Hij draaide dit later terug, ook zijn wappiegebral over 9-11 maar daar trappen wij mooi niet in
Gerard Ekdom doet dat vast ook.quote:Op vrijdag 28 november 2025 23:09 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Gewoon preppen zoals de bange man Jeroen van Koningsbrugge.
Hek al.quote:Op vrijdag 28 november 2025 22:50 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ik heb liever een semiautomatisch geweer dan een blikje erwtjes, wat flessen water en een zaklampje, wat jij?
Ja dit zie ik ook, week bang mannetje is dat.quote:Op vrijdag 28 november 2025 23:18 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Gerard Ekdom doet dat vast ook.
quote:Op vrijdag 28 november 2025 23:19 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ja dit zie ik ook, week bang mannetje is dat.
Ik krijg altijd de kriebels van hemquote:Op vrijdag 28 november 2025 23:36 schreef Koen66 het volgende:
serieus, wist niet eens dat die van Koningsbrugge zo'n preppie wappie was
dat heb ik met Paul de Leeuw.quote:Op vrijdag 28 november 2025 23:40 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Ik krijg altijd de kriebels van hem
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
vroeg weer erbij..quote:
ja dan is het wel hoog tijd dat je aan je kussen gaat ruikenquote:Op zaterdag 29 november 2025 01:47 schreef mschol het volgende:
[..]
vroeg weer erbij..
ik moet eigenlijk maar gaan slapen.. straks en morgen (zondag) weer aan de bak denk ik..
wat scheelt er aan ?quote:Op zaterdag 29 november 2025 06:52 schreef kwiwi het volgende:
Aaaargh.. wil hardlopen maar moet al een week eerst m'n loopband fixen, en heb er geen zin in
Niet echt, moet ook alles onder het apparaat doen. En dat ding is zo zwaar dat ik gergi erbij nodig heb, want alleen is het niet te tillen. Die heeft er uiteraard ook geen zin inquote:
Oh. Minder makkelijk dan gedachtquote:Op zaterdag 29 november 2025 07:20 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Niet echt, moet ook alles onder het apparaat doen. En dat ding is zo zwaar dat ik gergi erbij nodig heb, want alleen is het niet te tillen. Die heeft er uiteraard ook geen zin in
Ik werd wakker door Hedwig en ik moest ook mijn antibiotica innemen.quote:
Oh okay, 3 keer per dag?quote:Op zaterdag 29 november 2025 07:55 schreef Ama het volgende:
[..]
Ik werd wakker door Hedwig en ik moest ook mijn antibiotica innemen.
Mwah ben wel wakker nu eigenlijk.quote:Op zaterdag 29 november 2025 08:02 schreef Karzai het volgende:
[..]
Okay , zo nog maar een dutje doen dan. Tis nog koud en donker buiten , ik lig ook nog in bed
Ja ik ga ook op tijd naar de winkel maar ik weet nog niet wat ik precies wil halen.quote:Op zaterdag 29 november 2025 08:13 schreef mschol het volgende:
ik ga zo maar rustig douchen en aankleden, daarna regelen dat ik boodschappen ga doen enzo
spaghetti, en benodigdheden voor saus?quote:Op zaterdag 29 november 2025 08:16 schreef Ama het volgende:
[..]
Ja ik ga ook op tijd naar de winkel maar ik weet nog niet wat ik precies wil halen.
Wat andere lichaamsbeweging zoeken dan.quote:Op zaterdag 29 november 2025 07:20 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Niet echt, moet ook alles onder het apparaat doen. En dat ding is zo zwaar dat ik gergi erbij nodig heb, want alleen is het niet te tillen. Die heeft er uiteraard ook geen zin in
Ook lekker. Of macaroni. 🤔quote:Op zaterdag 29 november 2025 08:19 schreef mschol het volgende:
[..]
spaghetti, en benodigdheden voor saus?
Niet echt maar vind ik wel net 1 tikje minder vreselijk. Die zijn met spekjes enz nog wel een keertje oke.quote:
Ja lekker, witlof met peren is ook lekkerquote:Op zaterdag 29 november 2025 08:27 schreef Karzai het volgende:
Geloof dat witlof ook nu goedkoop is lekker met ham en kaas uit de oven en gebakken aardappeltjes erbij
Kijk dit vind ik wel lekker.quote:Op zaterdag 29 november 2025 08:31 schreef Karzai het volgende:
Of boerenkool, winterpeen allemaal Hollandse wintergroenten die nu in het seizoen zijn
Anders hutspot maken met rookworst
Er zijn zoveel lekker variatie voor witlofquote:Op zaterdag 29 november 2025 08:28 schreef Ama het volgende:
Ik heb er ook echt een lichtelijke trauma aan door de witlofsalades die we thuis kregen.![]()
quote:Op zaterdag 29 november 2025 08:27 schreef Karzai het volgende:
Geloof dat witlof ook nu goedkoop is lekker met ham en kaas uit de oven en gebakken aardappeltjes erbij
Ja maar het trekt me gewoon echt niet.quote:Op zaterdag 29 november 2025 08:32 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Er zijn zoveel lekker variatie voor witlof
Niet aleen salades maar gekookt, in de over roerbakken onder de gril
Ik zal straks even kijken maar wellicht ligt er ook wel wat lekkers in de bak want ik ben wel aardig vroeg.quote:Op zaterdag 29 november 2025 08:37 schreef Karzai het volgende:
[..]
Kost ook niet zoveel, ben je voor 5 euro klaar en je kunt er 2 dagen van eten
Gewoon vers kopen en zelf even schillen, scheelt weer wat debielen in ons landje.quote:Op zaterdag 29 november 2025 08:39 schreef Karzai het volgende:
Zakje gesneden uien en wortel, kilo aardappel, oja je wilt er natuurlijk ook spekjes bij, en een rookworst dan zit je al gauw op 9 euro
Mja, dat kan ook natuurlijk maar voor die 50 cent ga ik niet moeilijk doen.quote:Op zaterdag 29 november 2025 08:43 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Gewoon vers kopen en zelf even schillen, scheelt weer wat debielen in ons landje.
Voorgesneden oude uien gaan in zo'n plastic zakje een beetje zweten en ruiken naar een omaonderbroek, vers voedsel mag wel weer wat populairder worden, scheelt ook weer microplastics in de hersenen.quote:Op zaterdag 29 november 2025 08:45 schreef Karzai het volgende:
[..]
Mja, dat kan ook natuurlijk maar voor die 50 cent ga ik niet moeilijk doen.
Sta je daar huilend in de keuken een half pond uien te snijden
Vergeet de parkinson niet van alle bestrijdingsmiddelenquote:Op zaterdag 29 november 2025 08:51 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Voorgesneden oude uien gaan in zo'n plastic zakje een beetje zweten en ruiken naar een omaonderbroek, vers voedsel mag wel weer wat populairder worden, scheelt ook weer microplastics in de hersenen.
Dit is de eerste keer dat ik dat lees dat Parkison daar door kan komenquote:Op zaterdag 29 november 2025 08:53 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Vergeet de parkinson niet van alle bestrijdingsmiddelen
Schijnt vooral rond die tulpenvelden veel voor te komen omdat ze daar ontzettend veel bestrijdingsmiddelen gebruikenquote:Op zaterdag 29 november 2025 08:58 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Dit is de eerste keer dat ik dat lees dat Parkison daar door kan komen
En kwekveel kankers.quote:Op zaterdag 29 november 2025 08:53 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Vergeet de parkinson niet van alle bestrijdingsmiddelen
Nee, ik heb morgen wedstrijd, dus vandaag rusten.quote:Op zaterdag 29 november 2025 07:02 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ga jij vandaag? Ik verzamel nu energie om te gaan
O echt nog nooit iets over gelezen. Wat een rotzooi wordt er ook overal voor gebruikt hequote:Op zaterdag 29 november 2025 09:00 schreef Karzai het volgende:
[..]
Schijnt vooral rond die tulpenvelden veel voor te komen omdat ze daar ontzettend veel bestrijdingsmiddelen gebruiken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |