abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_219321186
Spoilers!
  zondag 23 november 2025 @ 04:59:14 #2
16918 flipsen
Argentinie-specialist!
pi_219321536
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 november 2025 22:37 schreef gcjoel het volgende:
Ik keek vroeger altijd de serie met captain Picard O+

Vanavond lekker kerstfilm kijken. Dat is altijd goed. O+
Oh we gaan gewoon nog even door met die guilty pleasures? Toch minimaal 1x per jaar Love Actually. En iedere keer weer verliefd op Keira Knightley :@ La La Land trouwens niet gekeken wegens te druk. En nu F1 :Y
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
pi_219321564
Zojuist de bibbers wegens ernstig glijden over beijzelde weg. Ik geef het stuur maar terug aan liefste.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_219321680
quote:
7s.gif Op zondag 23 november 2025 05:02 schreef sigme het volgende:
Zojuist de bibbers wegens ernstig glijden over beijzelde weg. Ik geef het stuur maar terug aan liefste.
Ai. Jullie hebben je terugrijnacht wel uitgezocht!
Morgen verder rijden kan ook hoor.
seek electricity                     Fok!Team Kiva micro-kredieten == Doe mee met $25! == topic
pi_219322372
Dit is mijn ritme nu. }:|
Sterkheidsbaas van alles.
pi_219322525
:W
Irritant, @Lonaa! Was je nou nu paar dagen vrij voor alle drukte losbarst?

Ik sliep tot een half uurtje geleden _O_ dat is nog niet helemaal de optimale hoeveelheid, aangezien ik pas rond 00.30 sliep, maar 5.5 uur is én meer dan de afgelopen drie nachten, en ook nog eens ononderbroken *O*

En ik kan nog steeds normaal ademen *O*

En ik heb heel even uit het raam gespiekt.. sneeuw! Benieuwd hoe het hockeyveld er om 8.20 bij ligt, maar als de temperatuur niet erg omhoog gaat denk ik dat alle wedstrijden er uit gaan vandaag.. want momenteel is de grastemperatuur nog steeds onder nul.
pi_219322542
En hopelijk ben jij inmiddels veilig thuis aanbeland @sigme! Of in elk geval op minder gladde wegen inmiddels :*
pi_219322550
Yes. Afgelopen week was een rustige, zonder werk-werk.

Het begint vandaag. Moet om 9:30 bij een loods zijn om vast 1 of 2 ritjes te maken met een bakwagen met pruttel voor de schaatsbaan. Voor die tijd even catering ophalen en na die tijd, om 14:00, een stamppotbuffet voor 80 man. :Y
Sterkheidsbaas van alles.
pi_219322567
Ik heb er wel zin in, de komende weken. Zie er ook wel een beetje tegenop maar het is altijd wel bijzonder. Zo met z'n alle tot het gaatje. Er is 1 klus weggevallen halverwege december en ik moet nog even beslissen wat ik doe met die dagen. Of ik werk, welke dagen dan en voor wie :')
Sterkheidsbaas van alles.
pi_219322795
Werken voor jezelf? leuk die stamppot buffetten.

Fijn van je nacht Vlinder.

Zojuist kijk ik naar buiten en zie dikke laag rijp op de hooitast en schuur hiernaast.
Straks eens zien hoe de perenboomgaard aan de voorkant eruit ziet!

Een staartje Las Vegas gezien en nu weer omdraaien.

Jasses @sigme Kom veilig thuis!
pi_219322843
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 00:03 schreef Lucky_Strike het volgende:

[..]
Gelukkig ;)

Maar ik vind het oprecht jammer dat ik het niet zo goed vind als andere liefhebbers van het genre het vinden. De waardeloos geproduceerde en ingesproken luisterboeken zijn maar deel van het probleem. En dat wordt gelukkig wel iets beter uiteindelijk. De boeken zelf ook, de laatste drie zijn beduidend beter dan de rest.
Oho, ik dacht dat je deluisterboeken kut vond om Kramer en Reading, maar je vindt de boeken op zich gewoon matig?
:o
Nee dat vind ik wel verdrietig voor je en ook wat schokkend. Behalve misschien dat een hoop van mijn liefde (en dat geldt denk ik voor veel fans) deels nostalgie is. Ik ben in 95 aan de serie begonnen, totaal andere tijd en totaal andere leeftijd, ik vond ze het beste wat ik ooit gelezen had. Toen waren er pas 6 boeken uit die ik in een ruk heb uitgelezen.
Ik heb die eerste 6 een keer of 10 gelezen, elke keer opnieuw voor er een nieuw boek uitkwam en nog eens alles tegelijk als luister etc etc. De personages zijn al jaren mijn goeie vrienden (behalve Perrin en Faile 80% van de tijd) die best vaak domme dingen doen maar een goed hart hebben en toevallig heel veel indrukwekkende en interessante dingen meemaken.
Ik denk dat 3 tot 6/7 mijn favorietjes zijn. Van de laatste drie kan ik me maar weinig herinneren, zeker van het allerlaatste boek, behalve dat ik het eind kut vond. Kan niet zeggen dat ik het met je eens ben dat die beter zijn dus.

Dat geeft wel een heel andere beleving, als ik het nu voor het eerst zou lezen was dat denk ik ook met een heel andere blik en oordeel.
Aan de andere kant, Lord of the Rings las ik dat jaar ook voor het eerst en vond ik meteen kut, net als de 2 keer dat ik het herlezen heb omdat ik dacht dat het aan mij lag, of aan lag het mijn eerste fantasy was.
WoT was mijn tweede en mijn grote liefde O+ die me hardcore into fantasy heeft gemaakt. Dat het in de 30 jaar sinds Jordan ermee startte een tikje uit de tijd is geraakt, doet daar niks aan af.


Tot zover mijn liefdesverhaal.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_219322848
Misschien kan ik nog wel even slapen :Y
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_219322906
Ik werk alleen maar voor mezelf, Annex.
Sterkheidsbaas van alles.
  zondag 23 november 2025 @ 08:03:15 #14
337640 Barreltje
Produceert gas
pi_219322962
morguh :O

F1 aan het bekijken op de replay.. scheelt toch 2 uurtjes slaap :7

Hier was het vrijdag koud ( -7) en nu weer warm ( +7) en nat.. geen sneeuw gezien helaas..
oom en tante ( en nichtje) zijn op bezoek en die zijn grote schaats fans, dus ook wat schaatsen meegepikt.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
verder las ik nog een facepalm die goed afliep voor Tele en TE dure reizen van flipsen :P
WoT ben ik momenteel in bezig en ik vind het nog leuk en ben benieuwd waar het de komende 10 (ofzo) boeken nog over gaat ( ik ben op 1/3e ergens, ik lees het alles in 1 e-book, dus geen idee welk boek ik ben :D )
Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje
pi_219322967
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 06:35 schreef vlindertje89 het volgende:
En hopelijk ben jij inmiddels veilig thuis aanbeland @:sigme! Of in elk geval op minder gladde wegen inmiddels :*
Minder glad, nu in België. Nog 300km te gaan.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_219323007
Sneeuw O+ goed moment om te bootcampen :7
I'm not troubled or sad, I'm just ready for bed.
pi_219323010
Ik heb ook weer een herlees van Wheel of time gedaan. Vroegah van papier, nu ereader. Het is vast mijn gebrek maar na boek vier of zo begin ik regelmatig te roepen WAAROM DOEN JULLIE ZO MOEILIJK :X

En er is echt een grens aan de ellende die 1 persoon kan overkomen. En het POEF daar herrijst de baddie weer.

Toch doorgebuffeld en toen kwam ik erachter dat ik het laatste deel in mijn collectie miste :') Ik denk dat ik daarmee kan leven.
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
pi_219323146
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 november 2025 22:25 schreef Kaatje1 het volgende:

[..]
Is het een grondgebonden woning wat broertje gekocht heeft of een appartement? Bij het laatste kan de vve ook nog een mening over een nieuwe cv hebben
Grondgebonden woning. ^O^
Blij dat hij niet ook nog VVE dingen hoeft te leren uitzoeken.

Hij had z'n was aan mij meegegeven, want hij heeft nog geen wasmachine en "was er niet aan toegekomen" om in het oude huis nog even een wasje te doen.

Handdoeken waren crunchy dus hebben eerst een nacht oxi gedaan. Had de kleur van thee :') witte handdoeken :') manmanman.

Vandaag gaan we nog een halve dag helpen. Iig planken aan de muur maken -- broertje had gister geen geschikte schroeven, dus nu nemen we schroeven van mij mee. Wie had dat gedacht, ik heb beter klusmateriaal dan broertje "de techneut" hahahahhahahahaha _O-
pi_219323163
B en ik zijn allebei wel een grote allergie-aanval dit weekend helaas. Ik ben allergisch voor huisstof en B voor katten -- de vorige bewoners van broertjes nieuwe huis hadden katten en maakten weinig schoon. Snif ;(
pi_219323168
@vlindertje89 ik herinner me van dit weekend een paar jaar geleden ook dat het zo sneeuwde! Dit weekend is een survivalrun in jouw regio en die is al eerder een groot drama geweest van huilende bibberende kinderen in isolatiedekentjes. Er doen veel kinderen mee en normaal gaat dat prima maar dit was toen echt sneu, en ik verwacht dat dat vandaag niet veel beter zal zijn :X
pi_219323321

Wat denken jullie, gaat er gespeeld worden vandaag? ;)

@Tele6 allergie pilletjes in huis? En anders broertjes probleem ipv jullie probleem?

En het is echt ijskoud buiten, dus ik hoop dat ze dat kindersurvival ding aflasten.. ik had twee minuten handschoenen uit voor foto's en mn vingers waren meteen ijskoud. En ik ben alweer een halfuur thuis en mn tenen zijn nog steeds koud..
pi_219323530
Mogge met een semi wit uitzicht. T is frisjes en dat merkte ik al van het open raam, nu al naar buiten is nog even te vroeg, eerst even douchen en aankleden.

Huis van broertje, wat een gedoe. Wat zijn z’n plannen de komende tijd? Zo laten of (naast de cv wat echt wel moet) kamer voor kamer aanpakken?
We have far more in common than that which devides us..
  Moderator / Redactie Sport zondag 23 november 2025 @ 09:50:17 #23
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_219323672
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 09:05 schreef vlindertje89 het volgende:
[ link | afbeelding ]
Wat denken jullie, gaat er gespeeld worden vandaag? ;)
Bezem pakken en gaan 😋

Koud in het Fietsenhok :X. Maar goed bij het tweede nr spinning is het al weer goed warm.
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_219323713
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 08:46 schreef Tele6 het volgende:

[..]
Grondgebonden woning. ^O^
Blij dat hij niet ook nog VVE dingen hoeft te leren uitzoeken.

Hij had z'n was aan mij meegegeven, want hij heeft nog geen wasmachine en "was er niet aan toegekomen" om in het oude huis nog even een wasje te doen.

Handdoeken waren crunchy dus hebben eerst een nacht oxi gedaan. Had de kleur van thee :') witte handdoeken :') manmanman.

Vandaag gaan we nog een halve dag helpen. Iig planken aan de muur maken -- broertje had gister geen geschikte schroeven, dus nu nemen we schroeven van mij mee. Wie had dat gedacht, ik heb beter klusmateriaal dan broertje "de techneut" hahahahhahahahaha _O-
Heeft ie wel een inboedel en opstalverzekering? Voor het geval het eens niet goed gaat met kacheltje... of cv... oO<

Verder _O_ dat jullie volhouden.
Na de 3e keer heb ik gezworen bij mijn zus pas te komen opdagen als de verhuis klaar was :+ (idd half ingepakt, karig met de lunch, en humeurtje, want stress etc.)
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
  zondag 23 november 2025 @ 10:41:30 #25
63722 z80
I fink you freaky
pi_219324116
quote:
2s.gif Op zondag 23 november 2025 08:07 schreef sigme het volgende:

[..]
Minder glad, nu in België. Nog 300km te gaan.
Dan kun je Nederland inmiddels ruiken. Bijna thuis dus.
Go away or i will replace you withe a very small shell script.
Der Gesunde weiß nicht, wie reich er ist.
If you torture the data long enough, it will confess to anything.
  zondag 23 november 2025 @ 10:45:21 #26
63722 z80
I fink you freaky
pi_219324135
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 09:50 schreef borisz het volgende:

[..]
Bezem pakken en gaan 😋

Koud in het Fietsenhok :X. Maar goed bij het tweede nr spinning is het al weer goed warm.
Je moet ook brommers kiek'n als het warm is.
Go away or i will replace you withe a very small shell script.
Der Gesunde weiß nicht, wie reich er ist.
If you torture the data long enough, it will confess to anything.
  zondag 23 november 2025 @ 10:47:23 #27
63722 z80
I fink you freaky
pi_219324160
En deze mag hier niet ontbreken. Startrekking:
Bekijk deze YouTube-video
Go away or i will replace you withe a very small shell script.
Der Gesunde weiß nicht, wie reich er ist.
If you torture the data long enough, it will confess to anything.
pi_219324403
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 10:41 schreef z80 het volgende:

[..]
Dan kun je Nederland inmiddels ruiken. Bijna thuis dus.
Mooitje was het nu echt flauw. Ze ging piepen en blaffen. Dus nu zit ik in de laadbak :')

Ik ben wel benieuwd of ik de palletfabriek ruik. Dan zijn we bijna thuis. Normaal ruik ik die, maar dan *zie* ik ‘m ook.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_219324609
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 07:23 schreef Vanyel het volgende:

[..]
Oho, ik dacht dat je deluisterboeken kut vond om Kramer en Reading, maar je vindt de boeken op zich gewoon matig?
:o
Nee dat vind ik wel verdrietig voor je en ook wat schokkend. Behalve misschien dat een hoop van mijn liefde (en dat geldt denk ik voor veel fans) deels nostalgie is. Ik ben in 95 aan de serie begonnen, totaal andere tijd en totaal andere leeftijd, ik vond ze het beste wat ik ooit gelezen had. Toen waren er pas 6 boeken uit die ik in een ruk heb uitgelezen.
Ik heb die eerste 6 een keer of 10 gelezen, elke keer opnieuw voor er een nieuw boek uitkwam en nog eens alles tegelijk als luister etc etc. De personages zijn al jaren mijn goeie vrienden (behalve Perrin en Faile 80% van de tijd) die best vaak domme dingen doen maar een goed hart hebben en toevallig heel veel indrukwekkende en interessante dingen meemaken.
Ik denk dat 3 tot 6/7 mijn favorietjes zijn. Van de laatste drie kan ik me maar weinig herinneren, zeker van het allerlaatste boek, behalve dat ik het eind kut vond. Kan niet zeggen dat ik het met je eens ben dat die beter zijn dus.

Dat geeft wel een heel andere beleving, als ik het nu voor het eerst zou lezen was dat denk ik ook met een heel andere blik en oordeel.
Aan de andere kant, Lord of the Rings las ik dat jaar ook voor het eerst en vond ik meteen kut, net als de 2 keer dat ik het herlezen heb omdat ik dacht dat het aan mij lag, of aan lag het mijn eerste fantasy was.
WoT was mijn tweede en mijn grote liefde O+ die me hardcore into fantasy heeft gemaakt. Dat het in de 30 jaar sinds Jordan ermee startte een tikje uit de tijd is geraakt, doet daar niks aan af.

Tot zover mijn liefdesverhaal.
Sowieso zijn eerste liefdes natuurlijk onovertroffen. En andere tijd en leeftijd zal veel schelen. Maar ik denk ook dat het gewoon niet zo voor mij is. En dat het een optelsom is, helpt ook niet.

Ik vind het heus een goed verhaal hoor, anders had ik het niet volgehouden. Maar ik krijg ontzettend veel overbodige informatie en mis ook veel cruciale informatie. De world building was nogal matig. De obsessie van de schrijver met vrouwen die elkaar pijn doen en straffen vind ik tamelijk absurd (die heeft Sanderson niet, heel opvallend). Zijn focus op lengte van mensen nam na verloop van tijd wel af. Ik kan ook niet zo veel met die psychotische momenten van veel karakters. Het introduceren van POV's gewoon omdat je lekker uitgebreid wilt doen, vind ik regelmatig niets toevoegen. Het zorgt juist voor verminderde verdieping in andere karakters. Dat vond ik overigens ook een mankement, ik had ze graag beter leren kennen.

Maar het hielp ook echt niet dat de narrators zo slecht waren. En daarbij ook een enorm slechte productie. Het werd gelukkig allebei beter maar de eerste 8-10 boeken was echt waardeloos. Accenten die inconsistent waren, namen die steeds anders werden uitgesproken, klemtonen die zorgen dat dingen anders overkomen, etc. Het helpt trouwens ook voor geen meter dat de schrijver zo veel namen kiest die op elkaar lijken.

Het ergste was nog wel dat er heel vaak geen pauze tussen alinea's. De nattarors denderen op die manier door van een karakter aan de ene kant van het continent naar een ander in dezelfde ademteug. Zeer verwarrend en ergerlijk.

Dus ja. Ik ben blij dat ik ze heb gelezen. Ik hou erg van herlezen maar deze sla ik over :)

Tevens, LOTR O+
Spoilers!
pi_219324657
Ik heb een uurtje buiten op een grasveld gehuppeld (koud hoofd door de wind en aan het einde door zweten bij het hollen door het bos), naar huis, peuter aangekleed en toen terug naar het bos voor een stuk lopen en sneeuwballen gooien. Ik ga zo goed op dit weer O+
I'm not troubled or sad, I'm just ready for bed.
pi_219324664
LOTR O+
Misschien deze mini vakantie een dagje marathon doen. En/of boeken herlezen.

Tevens ben ik na het zwemmen pas goed wakker en las de TT O+
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
pi_219324673
Ik heb geen sneeuw :(
Nog wel zon maar het schijnt te gaan regenen :(
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
  zondag 23 november 2025 @ 11:57:09 #33
63722 z80
I fink you freaky
pi_219324693
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 11:53 schreef Cat-astrophe het volgende:
Ik heb geen sneeuw :(
Nog wel zon maar het schijnt te gaan regenen :(
Regen? Smijt een radarsite aan. :( Geen grote fietsronde dus. Dan maar op tijd sportschool en saunahok.
Go away or i will replace you withe a very small shell script.
Der Gesunde weiß nicht, wie reich er ist.
If you torture the data long enough, it will confess to anything.
pi_219325299
Nou, inmiddels zijn alle thuiswedstrijden afgelast, is van alle uitwedstrijden bekend of ze wel of niet doorgaan, zijn alle tegenstanders / teams / fluiters / bardiensten / onze eigen invaller ingelicht, en heb ik iedereen verteld wanneer de inhaalwedstrijden zijn en gevraagd te laten weten als ze met te weinig zijn die datum.

Na 5 uur continu mail/systeem/apps checken en bellen en appen en proberen geen mensen te vergeten ben ik nu wel moe :z dus ik duik onder dekentje op de bank met onderweg naar liefde O+

Hoofd gaat gelukkig vooralsnog redelijk goed, al typte ik eerst wel dat ik onder de bank op een dekentje ging duiken. Dat kan ook, maar toch wel iets minder comfortabel denk ik :D
pi_219325335
Zo, net een uur buiten geweest. 7509 stapjes inmiddels. Het is koud en de wind is smerig. Nou last van m'n voet #dagjeouder. Wel een zak oliebollen gescoord :Y

Misschien vanmiddag nog even een rondje, ben nog niet tevreden en het is nog vroeg.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_219325365
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 08:46 schreef Tele6 het volgende:

[..]
Grondgebonden woning. ^O^
Blij dat hij niet ook nog VVE dingen hoeft te leren uitzoeken.

Hij had z'n was aan mij meegegeven, want hij heeft nog geen wasmachine en "was er niet aan toegekomen" om in het oude huis nog even een wasje te doen.

Handdoeken waren crunchy dus hebben eerst een nacht oxi gedaan. Had de kleur van thee :') witte handdoeken :') manmanman.

Vandaag gaan we nog een halve dag helpen. Iig planken aan de muur maken -- broertje had gister geen geschikte schroeven, dus nu nemen we schroeven van mij mee. Wie had dat gedacht, ik heb beter klusmateriaal dan broertje "de techneut" hahahahhahahahaha _O-
TELE. JE ENABLET DEZE JONGEN! HOU DAAR MEE OP!
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
pi_219325414
Zin in wat te eten maar Elin ligt zo lekker te slapen op schoot. En omdat ze weer niet zo best is koester ik dit moment met een rammelende maag
We have far more in common than that which devides us..
  Moderator / Redactie Sport zondag 23 november 2025 @ 13:15:20 #38
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_219325422
Inmiddels weer bij ma. Maar dit keer voor Telstar - Utrecht :+.
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_219325542
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 11:44 schreef Lucky_Strike het volgende:
De world building was nogal matig.
Dat vind ik dan weer ronduit gek, daar is juist afaik iedereen heel lovend over.
quote:
De obsessie van de schrijver met naakte vrouwen die elkaar pijn doen en straffen vind ik tamelijk absurd
FTFY :D
Don't mind that much :7
;)
quote:
Maar het hielp ook echt niet dat de narrators zo slecht waren. En daarbij ook een enorm slechte productie. Het werd gelukkig allebei beter maar de eerste 8-10 boeken was echt waardeloos. Accenten die inconsistent waren, namen die steeds anders werden uitgesproken, klemtonen die zorgen dat dingen anders overkomen, etc.
Ja ik vind ze dus ook niet zo top en al helemaal de inconsistentie is niet te harden. En dat ook nog terwijl in elk boek superduidelijk staat aangegeven hoe namen zouden moeten worden uitgesproken.
Niet dat dat hielp, de vriendin waar ik ze in eerste instantie van leende sprak de helft van de namen anders uit dan ik. MAAR WEL ALTIJD HETZELFDE!
quote:
Het ergste was nog wel dat er heel vaak geen pauze tussen alinea's. De nattarors denderen op die manier door van een karakter aan de ene kant van het continent naar een ander in dezelfde ademteug. Zeer verwarrend en ergerlijk.
:D Me nooit opgevallen. Zou het schelen als je het verhaal praktisch uit je hoofd kent voor je het gaat luisteren?

quote:
Tevens, LOTR O+
Ik had daarvan net zo gehoopt het fantastisch te vinden als jij andersom.
We zijn maar zielig :'(
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_219325599
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 13:05 schreef Dr_Flash het volgende:
Zo, net een uur buiten geweest. 7509 stapjes inmiddels. Het is koud en de wind is smerig. Nou last van m'n voet #dagjeouder. Wel een zak oliebollen gescoord :Y

Misschien vanmiddag nog even een rondje, ben nog niet tevreden en het is nog vroeg.
Ik keek naar buiten en dacht, doeiii buiten 👋 en net klaar met een dubbele sessie NiB💪
Nu beginnen in mn nieuwe boek van RemcogoT _O_ *O*
pi_219325615
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 11:44 schreef Lucky_Strike het volgende:
Maar het hielp ook echt niet dat de narrators zo slecht waren. En daarbij ook een enorm slechte productie. Het werd gelukkig allebei beter maar de eerste 8-10 boeken was echt waardeloos.
Ik zou halverwege boek drie uiterlijk de boel wel in de kachel geflikkerd hebben eigenlijk.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_219325624
quote:
11s.gif Op zondag 23 november 2025 13:36 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
Ik zou halverwege boek drie uiterlijk de boel wel in de kachel geflikkerd hebben eigenlijk.
Jammer van haar telefoon wel.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_219325635
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 13:00 schreef vlindertje89 het volgende:
Nou, inmiddels zijn alle thuiswedstrijden afgelast, is van alle uitwedstrijden bekend of ze wel of niet doorgaan, zijn alle tegenstanders / teams / fluiters / bardiensten / onze eigen invaller ingelicht, en heb ik iedereen verteld wanneer de inhaalwedstrijden zijn en gevraagd te laten weten als ze met te weinig zijn die datum.

Na 5 uur continu mail/systeem/apps checken en bellen en appen en proberen geen mensen te vergeten ben ik nu wel moe :z dus ik duik onder dekentje op de bank met onderweg naar liefde O+

Hoofd gaat gelukkig vooralsnog redelijk goed, al typte ik eerst wel dat ik onder de bank op een dekentje ging duiken. Dat kan ook, maar toch wel iets minder comfortabel denk ik :D
Wow wat een werk om iedereen te bereiken dan he!
Vroegah deed ik dat wel voor honkbal voor de kinderen, we hadden binnen het team wel een telefoonring, maar idd alle tegenstanders en andere disciplines ook berichten :%

[ Bericht 0% gewijzigd door Blues op 23-11-2025 13:49:56 ]
pi_219325661
LOTR, zoonQ liep heel lang rond met DE ring om zijn nek :D O+
Tot hij die verving door een groot kruis :{
pi_219325692
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 13:40 schreef Blues het volgende:
LOTR, zoonQ liep heel lang rond met DE ring om zijn nek :D O+
Tot hij die verving door een groot kruis :{
En toen mocht denk ik die godslasterlijke troep niet meer?
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
  Moderator zondag 23 november 2025 @ 13:43:16 #46
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_219325721
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 13:40 schreef Blues het volgende:
LOTR, zoonQ liep heel lang rond met DE ring om zijn nek :D O+
Tot hij die verving door een groot kruis :{
Beide zijn vervelend om constant referenties naar en gesprekken over van te horen overigens ;)
Kranplätze müssen verdichtet sein
pi_219325800
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 13:41 schreef Vanyel het volgende:


En toen mocht denk ik die godslasterlijke troep niet meer?
Het kruis is gebleven en zijn geloof alleen maar groter, dieper, allesomvattender geworden.
pi_219325807
Het sneeuw regent nu.
Niks wit te zien -O-

Bakken en samenvatting F1 terugkijken. Krant lezen.
pi_219325891
Oh ja, bakken!
Als picnic geweest is over een uurtje, ga ik proefbakken: kaasbroodjes.
pi_219325919
Ook bakken, de frambozen koekjes van @Leintjeuh voor de teamleider die volgende week voor een wereldreis vertrekt en maar hints blijft geven :D

[ Bericht 17% gewijzigd door Kaatje1 op 23-11-2025 14:06:17 ]
We have far more in common than that which devides us..
pi_219325944
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 07:46 schreef Lonaa het volgende:
Ik werk alleen maar voor mezelf, Annex.
Omdat ik ‘baas’ heb begrepen als ‘werkgever’.
Het is dus opdrachtgever.

#whatsinaname 😎
pi_219325972
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 13:59 schreef Kaatje1 het volgende:
Ook bakken, de frambozen koekjes van @:leintjuh voor de teamleider die volgende week voor een wereldreis vertrekt en maar hints blijft geven :D
Reizen is geen pretje. Zeker vliegen niet.
Op het journaal net - MnX kijkt - gestrande reizigers hier en daar vanwege Eindhoven.
NichtjeX vindt het ook wel spannend worden op Curaçao.
Kennis is net vertrokken voor een week familiebezoek daar.
Ook het vliegverkeer daar is ontregeld. Meneer trump zoekt confrontatie met Venezuela. Olie :R

En dat hullie er maar niet achter zéggen te komen, te weten waar die drones gelanceerd worden?!?!
pi_219326082
Zo, nog een rondje voordat het straks gaat sneeuwen of regenen. 10.315 stapjes en ik vind het mooi geweest. Eerst even een dutje op de bank. Daarna glühweintje denk ik.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_219326089
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 14:09 schreef AnneX het volgende:

[..]
Reizen is geen pretje. Zeker vliegen niet.
Op het journaal net - MnX kijkt - gestrande reizigers hier en daar vanwege Eindhoven.
NichtjeX vindt het ook wel spannend worden op Curaçao.
Kennis is net vertrokken voor een week familiebezoek daar.
Ook het vliegverkeer daar is ontregeld. Meneer trump zoekt confrontatie met Venezuela. Olie :R

En dat hullie er maar niet achter zéggen te komen, te weten waar die drones gelanceerd worden?!?!
Zij gaat de andere kant op, verre oosten en australie/tasmanie en afhankelijk van tijd en verdere opleiding nieuw Zeeland
We have far more in common than that which devides us..
pi_219326142
Het picnic wagentje is een Sinterklaasje in de app.
<O) :D
pi_219326154
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 14:35 schreef Blues het volgende:
Het picnic wagentje is een Sinterklaasje in de app.
<O) :D
Oh ja die krijg ik ook nog vanavond.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_219326158
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 13:30 schreef Vanyel het volgende:

[..]
Dat vind ik dan weer ronduit gek, daar is juist afaik iedereen heel lovend over.
[..]
FTFY :D
Don't mind that much :7
;)
[..]
Ja ik vind ze dus ook niet zo top en al helemaal de inconsistentie is niet te harden. En dat ook nog terwijl in elk boek superduidelijk staat aangegeven hoe namen zouden moeten worden uitgesproken.
Niet dat dat hielp, de vriendin waar ik ze in eerste instantie van leende sprak de helft van de namen anders uit dan ik. MAAR WEL ALTIJD HETZELFDE!
[..]
:D Me nooit opgevallen. Zou het schelen als je het verhaal praktisch uit je hoofd kent voor je het gaat luisteren?
[..]
Ik had daarvan net zo gehoopt het fantastisch te vinden als jij andersom.
We zijn maar zielig :'(
Even geen zin in multiquote. Maar die world building vond ik dus matig ja. Ik had zo graag meer geleerd over de verschillende landen, de politiek, de verschillen tussen inwoners. Dat had het verhaal echt ten goede gekomen.

Het duurde ook een aantal boeken voor ik doorhad dat die tot slaaf gemaakte vrouwen met magische halsband hetzelfde worden genoemd als inwoners van een van de landen. Praktisch :Y

Zielig are us :Y ;(

quote:
11s.gif Op zondag 23 november 2025 13:36 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
Ik zou halverwege boek drie uiterlijk de boel wel in de kachel geflikkerd hebben eigenlijk.
Ja maar dan weet ik dus helemaal nooit zeker of het iets voor me is. Daar ben ik te eigenwijs voor.
Spoilers!
pi_219326181
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 14:36 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ja maar dan weet ik dus helemaal nooit zeker of het iets voor me is. Daar ben ik te eigenwijs voor.
_O-

Het idee is dat het by then wel ongeveer duidelijk zou moeten zijn dat het niks is voor je :+ Ik leg het maar even uit :Y
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_219326218
quote:
10s.gif Op zondag 23 november 2025 14:39 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
_O-

Het idee is dat het by then wel ongeveer duidelijk zou moeten zijn dat het niks is voor je :+ Ik leg het maar even uit :Y
Maar het is niet 100% niets voor me. Er is alleen zo veel aan te verbeteren. Dat is toch niet hetzelfde :+

Trouwens, ik dacht laatst aan je. Ik hoorde van iemand die voor de lol alle straten in haar woonplaats ging bewandelen. Dat lijkt me nou een leuk project voor jou. Met een topic voor mij natuurlijk 8-)
Spoilers!
  Moderator zondag 23 november 2025 @ 14:47:05 #60
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_219326241
Aan de alleenstaanden zonder PV wat is jullie jaarverbruik qua stroom??
Ik betaalde eerst ¤140 per maand (geen idee voor welk jaarverbruik, maar als ik op de website van nvb een contract van 4000kWh/jaar wil afsluiten kom ik op ¤134) - ik heb vanmiddag een tweejarig contract afgesloten voor 2450kWh afgesloten voor ¤86/maand bruto (krijg nog een bonus sigaar-uit-eigen-doos na 18 maanden). 2450kWh staat opgegeven voor 2 personen maar krijg liever terug dan dat ik bij moet lappen.

Voor gas stap ik ook over, maar heb m'n klantennummer niet 1-2-3 paraat. Even kijken of ik die in D op een papier heb staan (als het goed is wel)
Kranplätze müssen verdichtet sein
pi_219326293
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 14:36 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
Oh ja die krijg ik ook nog vanavond.
Hij zit op een paard *O*
pi_219326306
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 14:36 schreef Lucky_Strike het volgende:
Het duurde ook een aantal boeken voor ik doorhad dat die tot slaaf gemaakte vrouwen met magische halsband hetzelfde worden genoemd als inwoners van een van de landen. Praktisch :Y
Ja nee dus :D
De slaafhalsbandvrouwen zijn damane en de inwoners zijn Domani.
The pronunciation for damane is dah-MAHN-ee and for Domani is doh-MAHN-ee. Zou duidelijk te horen moeten zijn, is het in de audioboeken idd niet. In mijn hoofd wel want daar heten die eerste gewoon da-MAIN en dan is er geen twijfel mogelijk.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_219326351
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 14:54 schreef Vanyel het volgende:

[..]
Ja nee dus :D
De slaafhalsbandvrouwen zijn damane en de inwoners zijn Domani.
The pronunciation for damane is dah-MAHN-ee and for Domani is doh-MAHN-ee. Zou duidelijk te horen moeten zijn, is het in de audioboeken idd niet. In mijn hoofd wel want daar heten die eerste gewoon da-MAIN en dan is er geen twijfel mogelijk.
Oh _O- Ik vond het al zo maf. Maar dat soort dingen dus. Helpt allemaal niet. Ik had het op kunnen zoeken hoor maar spoilers.

Lezen is voor deze boeken echt veel beter dan luisteren.
Spoilers!
  Moderator zondag 23 november 2025 @ 14:58:55 #64
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_219326353
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 14:52 schreef Blues het volgende:

[..]
Hij zit op een paard *O*
Lijkt me veiliger dan die dingen waar ze normaliter mee rijden
Kranplätze müssen verdichtet sein
pi_219326415
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 14:47 schreef derLudolf het volgende:
Aan de alleenstaanden zonder PV wat is jullie jaarverbruik qua stroom??
Ik betaalde eerst ¤140 per maand (geen idee voor welk jaarverbruik, maar als ik op de website van nvb een contract van 4000kWh/jaar wil afsluiten kom ik op ¤134) - ik heb vanmiddag een tweejarig contract afgesloten voor 2450kWh afgesloten voor ¤86/maand bruto (krijg nog een bonus sigaar-uit-eigen-doos na 18 maanden). 2450kWh staat opgegeven voor 2 personen maar krijg liever terug dan dat ik bij moet lappen.

Voor gas stap ik ook over, maar heb m'n klantennummer niet 1-2-3 paraat. Even kijken of ik die in D op een papier heb staan (als het goed is wel)
Vorig jaar jan 24 - jan 25 1426 kwh
We have far more in common than that which devides us..
pi_219326451
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 14:54 schreef Vanyel het volgende:

[..]
Ja nee dus :D
De slaafhalsbandvrouwen zijn damane en de inwoners zijn Domani.
The pronunciation for damane is dah-MAHN-ee and for Domani is doh-MAHN-ee. Zou duidelijk te horen moeten zijn, is het in de audioboeken idd niet. In mijn hoofd wel want daar heten die eerste gewoon da-MAIN en dan is er geen twijfel mogelijk.
Blij dat ik ze in het Nederlands heb gelezen. Dan kun je het lekker duidelijk voor jezelf in het hoofd uitspreken :+
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
pi_219326462
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 15:11 schreef Cat-astrophe het volgende:

[..]
Blij dat ik ze in het Nederlands heb gelezen. Dan kun je het lekker duidelijk voor jezelf in het hoofd uitspreken :+
Confuus.
Dat kan toch ook als je ze in het Engels leest?

Alleen die vermaledijde nieuwerwetse luisterboeken voorgelezen door mensen die het onderscheid niet snappen zijn een probleem. Ik ben er van overtuigd dat in de voorlees van Rosamund Pike dat probleem niet zou bestaan.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_219326480
Ik dacht vanmorgen ont-zet-tend hilarisch te zijn...

Zwemcollega verscheen met wat hechtpleisters op zijn jukbeen. Dus ik :Hoe gaat het met je tegenstander? (hurhur :7 )'

Zijn reactie:' Die heeft last van zijn hand :Y '

Kerel blijkt op jijitsu en MMA te zitten :D _O- :X

En was dus letterlijk een beetje stuk geslagen. Voelde zich verplicht om uit te leggen dat het niet om agressie en meppen gaat maar dat wist ik al. Al zag dat er nu niet zo uit :')
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
pi_219326484
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 15:14 schreef Vanyel het volgende:

[..]
Confuus.
Dat kan toch ook als je ze in het Engels leest?

Alleen die vermaledijde nieuwerwetse luisterboeken voorgelezen door mensen die het onderscheid niet snappen zijn een probleem. Ik ben er van overtuigd dat in de voorlees van Rosamund Pike dat probleem niet zou bestaan.
LS deed beiden en was verward, vandaar.
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
pi_219326536
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 15:17 schreef Cat-astrophe het volgende:

[..]
LS deed beiden en was verward, vandaar.
Ik had de indruk dat ze alleen luisterde.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_219326544
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 14:58 schreef derLudolf het volgende:


Lijkt me veiliger dan die dingen waar ze normaliter mee rijden
Nou idd :D
pi_219326575
Goedemiddag :W

Morgen begint de 3 daagse opleiding *O* begin nu toch wel een beetje zenuwachtig te worden, maar ook wel echt zin in.
pi_219326581
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 14:43 schreef Lucky_Strike het volgende:

[..]
Maar het is niet 100% niets voor me. Er is alleen zo veel aan te verbeteren. Dat is toch niet hetzelfde :+

Trouwens, ik dacht laatst aan je. Ik hoorde van iemand die voor de lol alle straten in haar woonplaats ging bewandelen. Dat lijkt me nou een leuk project voor jou. Met een topic voor mij natuurlijk 8-)
Heb ik begin Corona al gedaan.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_219326591
Picnic in de bocht: je bonnebonnebonnetje staat klaar in de app :')
  Moderator zondag 23 november 2025 @ 15:32:08 #75
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_219326612
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 15:08 schreef Kaatje1 het volgende:

[..]
Vorig jaar jan 24 - jan 25 1426 kwh
En kook je elektrisch?
Ik had een fotootje van de machtiging voor automatisch incasso voor gas, dus die heb ik inmiddels ook overgesloten.
Toch zo'n ¤100 besparing per maand.
Kranplätze müssen verdichtet sein
pi_219326638
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 15:32 schreef derLudolf het volgende:

[..]
En kook je elektrisch?
Ik had een fotootje van de machtiging voor automatisch incasso voor gas, dus die heb ik inmiddels ook overgesloten.
Toch zo'n ¤100 besparing per maand.
Nee, maar gebruik wel vaak de Multicooker, oven en airfryer
We have far more in common than that which devides us..
pi_219326649
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 15:32 schreef derLudolf het volgende:

[..]
En kook je elektrisch?
Ik had een fotootje van de machtiging voor automatisch incasso voor gas, dus die heb ik inmiddels ook overgesloten.
Toch zo'n ¤100 besparing per maand.
Jij werkt en bent het huis uit. Dan stel je vast de thermostaat op in?!
En Cat ook wel. Alhoewel met de poezen in huis…😇
Kaatje is vaker thuis.
pi_219326685
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 15:39 schreef AnneX het volgende:

[..]
Jij werkt en bent het huis uit. Dan stel je vast de thermostaat op in?!
En Cat ook wel. Alhoewel met de poezen in huis…😇
Kaatje is vaker thuis.
Mijn thermostaat staat op 16 (momenteel 18,5 in huis). Overdag moet het wel erg koud zijn wil ik m aanzetten. Ben vaak genoeg in beweging
We have far more in common than that which devides us..
  Moderator zondag 23 november 2025 @ 15:49:04 #79
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_219326705
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 15:39 schreef AnneX het volgende:
Dan stel je vast de thermostaat op in?!
Nee dat moet ik nog even uitvinden. Op de ketel zit een sensor die de buitentemperatuur mee. Aan buitentemperatuur X is een temperatuur van Y gekoppeld die door de radiatoren stroomt.

Er zit wel een klok op zodat ie 's nachts op lagere temperatuur draait/ uit moet gaan (tenzij het buiten onder de 4°C is) maar ik toen ik dat even had uitgeprobeerd (overdag) ging ie ook toen niet aan. Dus hij staat nu gewoon de hele tijd aan :+
Kranplätze müssen verdichtet sein
pi_219326721
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 15:46 schreef Kaatje1 het volgende:

[..]
Mijn thermostaat staat op 16 (momenteel 18,5 in huis). Overdag moet het wel erg koud zijn wil ik m aanzetten. Ben vaak genoeg in beweging
Maar jouw huis is omgeven door andere. Gok dat Ludolfs op de tocht staat. Dat scheelt een bak.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
  Moderator zondag 23 november 2025 @ 15:50:51 #81
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_219326730
Gisteren weer een paar kruiwagens hout gekloofd en nu de kachel beter is afgesteld kan misschien de houtkachel de keuken er ook makkelijk bij verwarmen.
Kranplätze müssen verdichtet sein
  Moderator zondag 23 november 2025 @ 15:53:07 #82
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_219326741
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 15:49 schreef Vanyel het volgende:
op de tocht staat.
Als dat je omschrijving van vrijstaand is :P Aan de zijkanten opzich wel omgeven door bomen en de keuken ligt in de luwte.
Kranplätze müssen verdichtet sein
pi_219326763
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 15:53 schreef derLudolf het volgende:

[..]
Als dat je omschrijving van vrijstaand is :P Aan de zijkanten opzich wel omgeven door bomen en de keuken ligt in de luwte.
:Y
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
  zondag 23 november 2025 @ 16:07:09 #84
63722 z80
I fink you freaky
pi_219326842
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 14:47 schreef derLudolf het volgende:
Aan de alleenstaanden zonder PV wat is jullie jaarverbruik qua stroom??
Ik betaalde eerst ¤140 per maand (geen idee voor welk jaarverbruik, maar als ik op de website van nvb een contract van 4000kWh/jaar wil afsluiten kom ik op ¤134) - ik heb vanmiddag een tweejarig contract afgesloten voor 2450kWh afgesloten voor ¤86/maand bruto (krijg nog een bonus sigaar-uit-eigen-doos na 18 maanden). 2450kWh staat opgegeven voor 2 personen maar krijg liever terug dan dat ik bij moet lappen.

Voor gas stap ik ook over, maar heb m'n klantennummer niet 1-2-3 paraat. Even kijken of ik die in D op een papier heb staan (als het goed is wel)
Tussen de 1000 en 1500 KWh per jaar. Als ik zo naar de laatste 10 jaar kijk.
Ik heb mijn warmwaterboiler er uit gegooid en vervangen door een doorstroomboiler in de keuken. Dat was direct 500KWh minder per jaar.

[ Bericht 0% gewijzigd door z80 op 23-11-2025 16:16:54 ]
Go away or i will replace you withe a very small shell script.
Der Gesunde weiß nicht, wie reich er ist.
If you torture the data long enough, it will confess to anything.
  zondag 23 november 2025 @ 16:11:29 #85
63722 z80
I fink you freaky
pi_219326878
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 14:58 schreef derLudolf het volgende:

[..]
Lijkt me veiliger dan die dingen waar ze normaliter mee rijden
Die krengen zouden op het fietspad moeten.
50Kmh max, wat ze niet halen. Op een 80Kmh weg. Liefst in het donker of regen met 2 fietsenlampjes aan de achterkant. Het is wachten op doden. Nu is het voornamelijk blikschade en lichtgewonde bestuurder.
Go away or i will replace you withe a very small shell script.
Der Gesunde weiß nicht, wie reich er ist.
If you torture the data long enough, it will confess to anything.
  zondag 23 november 2025 @ 16:16:08 #86
63722 z80
I fink you freaky
pi_219326899
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 15:49 schreef derLudolf het volgende:

[..]
Nee dat moet ik nog even uitvinden. Op de ketel zit een sensor die de buitentemperatuur mee. Aan buitentemperatuur X is een temperatuur van Y gekoppeld die door de radiatoren stroomt.

Er zit wel een klok op zodat ie 's nachts op lagere temperatuur draait/ uit moet gaan (tenzij het buiten onder de 4°C is) maar ik toen ik dat even had uitgeprobeerd (overdag) ging ie ook toen niet aan. Dus hij staat nu gewoon de hele tijd aan :+
Welk merk ketel? Een Viessmann? Die kun je zelf programmeren. Tenminste tot op een zekere hoogte. Max watertemp. Krijg ik niet onder de 50 graden helaas.
Go away or i will replace you withe a very small shell script.
Der Gesunde weiß nicht, wie reich er ist.
If you torture the data long enough, it will confess to anything.
pi_219326900
Jaarafrekening net gehad: 2 personen, oud tochtig huurhuis, aan alle kanten hebben we al aanpassingen gedaan om de warmte binnen te houden }:|

Gas 1430 m3
Elektra 1115 kwh
Teruglevering vd zonnepanelen 1740 kwh

Die overheidskosten zijn ook hoog trouwens.
pi_219326919
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 15:49 schreef derLudolf het volgende:

[..]
Nee dat moet ik nog even uitvinden. Op de ketel zit een sensor die de buitentemperatuur mee. Aan buitentemperatuur X is een temperatuur van Y gekoppeld die door de radiatoren stroomt.

Er zit wel een klok op zodat ie 's nachts op lagere temperatuur draait/ uit moet gaan (tenzij het buiten onder de 4°C is) maar ik toen ik dat even had uitgeprobeerd (overdag) ging ie ook toen niet aan. Dus hij staat nu gewoon de hele tijd aan :+
Het is lastig vergelijken met allerlei verschillende factoren.
Int oude huis draaiden ze alle radiatoren dicht, want opeens stond de cv te loeien. Ja, als je de deuren naar buiten open hebt staan. 8)7
Zo werkt het niet. Zet dan de cv thermostaat uit. en de radiatoren hóren open.

Hier in huis moeten wij het ook uitvinden. De kamer is snel warm te krijgen.
Alleen als de kamerdeur opengaat, en nog eens, en nog eens…dan gaat er een vlaag koude lucht vanuit de gang langs de kamerthermostaat. Op de andere 3 kamers staan de radiatoren dicht.
Nu eens opengedraaid om te kijken of het verschil tussen koud/warm een verschil maakt in comfort en beleving.

Trouwens van het eerste half jaar ¤ 600 terug van voorschot via de verhuurder, die alles afrekent.
Om een indruk van het verbruik te hebben, ga ik iedere maand de standen noteren. Dat was voorheen wel handig in de vattenfall app.
Bij de vorig bewoonster een aantal malen binnen geweest en zij had het snikheet! En kreeg ook terug van voorschot.

[ Bericht 2% gewijzigd door AnneX op 23-11-2025 16:23:07 ]
pi_219326928
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 14:52 schreef Blues het volgende:

[..]
Hij zit op een paard *O*
nietes joh doe niet zo raar :P
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Moderator zondag 23 november 2025 @ 16:19:02 #90
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_219326938
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 16:16 schreef z80 het volgende:

[..]
Welk merk ketel? Een Viessmann? Die kun je zelf programmeren. Tenminste tot op een zekere hoogte. Max watertemp. Krijg ik niet onder de 50 graden helaas.
Nee, kom zo niet op de naam, maar eigenlijk is het Bosch Junkers

Kranplätze müssen verdichtet sein
pi_219326945
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 16:17 schreef AnneX het volgende:

[..]
Het is lastig vergelijken met allerlei verschillende factoren.
Int oude huis draaiden ze alle radiatoren dicht, want opeens stond de cv te loeien. Ja, als je de deuren naar buiten open hebt staan. 8)7
Zo werkt het niet. Zet dan de cv thermostaat uit. en de radiatoren hóren open.

Hier in huis moeten wij het ook uitvinden. De kamer is snel warm te krijgen.
Alleen als de kamerdeur opengaat, en nog eens, en of eens…dan gaat er een vlaag koude lucht vanuit de gang langs de kamerthermostaat. Op de andere 3 kamers staan de radiatoren dicht.
Nu eens opengedraaid om te kijken of het verschil tussen koud/warm een verschil maakt in comfort en beleving.
Ons werd al een aantal keren geadviseerd om toch ook de radiatoren open te houden, ook van de kamers die je niet gebruikt en alle deuren dicht.
pi_219326949
Sowieso heeft stroomverbruik niet zoveel te maken met hoe je de thermostaat instelt toch? Da's toch gas dan? Of verbruikt een cv ketel zoveel stroom als 'ie aan het verwarmen is?

Ik heb stadsverwarming voor verwarming en warm water, en verder alles stroom. Mijn jaarverbruik was afgelopen jaar 1146 kWh, teruglevering 2375 kWh, opwek 3044, dus netto verbruik is 1146 + (3044-2375) = 1815 kWh. Dat is met 3 dagen per week thuiswerken en dus ook koken. Eerder was mn verbruik wel wat lager, rond 1500 kWh, maar heb toen ik panelen kreeg mn tweede koelvriescombi weer op vakantiestand aangezet (alleen vriezer) dus daardoor weer wat meer verbruik gekregen ook.
pi_219326959
quote:
10s.gif Op zondag 23 november 2025 16:18 schreef Dr_Flash het volgende:


nietes joh doe niet zo raar :P

:D <O) oO/
  zondag 23 november 2025 @ 16:23:36 #94
63722 z80
I fink you freaky
pi_219326980
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 16:20 schreef vlindertje89 het volgende:
Sowieso heeft stroomverbruik niet zoveel te maken met hoe je de thermostaat instelt toch? Da's toch gas dan? Of verbruikt een cv ketel zoveel stroom als 'ie aan het verwarmen is?

Ik heb stadsverwarming voor verwarming en warm water, en verder alles stroom. Mijn jaarverbruik was afgelopen jaar 1146 kWh, teruglevering 2375 kWh, opwek 3044, dus netto verbruik is 1146 + (3044-2375) = 1815 kWh. Dat is met 3 dagen per week thuiswerken en dus ook koken. Eerder was mn verbruik wel wat lager, rond 1500 kWh, maar heb toen ik panelen kreeg mn tweede koelvriescombi weer op vakantiestand aangezet (alleen vriezer) dus daardoor weer wat meer verbruik gekregen ook.
Een pomp in de cv installatie is rond de 100Watt. Kan minder door deze langzamer te laten draaien.
Dat zijn inderdaad de kosten niet.
Go away or i will replace you withe a very small shell script.
Der Gesunde weiß nicht, wie reich er ist.
If you torture the data long enough, it will confess to anything.
pi_219327004
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 16:19 schreef Blues het volgende:

[..]
Ons werd al een aantal keren geadviseerd om toch ook de radiatoren open te houden, ook van de kamers die je niet gebruikt en alle deuren dicht.
Waarom is dat?
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_219327038
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 15:49 schreef Vanyel het volgende:

[..]
Maar jouw huis is omgeven door andere. Gok dat Ludolfs op de tocht staat. Dat scheelt een bak.
Ik heb een niet stokende benedenbuurman en een wel stokende bovenbuurvrouw.en ik woon op een hoek en aan de ene kant grenst de slaapkamer aan die van de buren en aan de andere grenst mijn keuken aan een slaapkamer. Dus daar heb ik niet al te veel warmte van
We have far more in common than that which devides us..
pi_219327085
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 16:25 schreef Vanyel het volgende:

Waarom is dat?
Tegen het vocht, we hebben wat hardnekkige schimmel hier en daar.
Dat is nu opgelost hopen we (vooral 1 muur tussen badkamer en logeerkamer en in de badkamer die moeten nog goed drogen.)
En als je alle deuren opengaat en alle radiatoren behalve de kamer uitzet blijft ie maar aanslaan is de theorie. Het gas gaat er hier met bakken uit lijkt wel als het koud is.

We draaien 'm naar 19,5 of 20 l, is ie op temp dan weer terug naar 15.
En dan loopt ie best rap terug in de uren daarna naar 18 en 's morgens is het laatste koude dagen maar 16.5

[ Bericht 0% gewijzigd door Blues op 23-11-2025 16:55:33 ]
pi_219327124
Voor degenen met insta die een lekker slowcooker recept willen..

https://www.instagram.com/reel/DRZMtP6jU5S/

Het is dat ik de spullen niet in huis heb, anders had ik 'm vanavond nog geprobeerd :9

[ Bericht 19% gewijzigd door vlindertje89 op 23-11-2025 16:56:47 ]
pi_219327154
Dat zijn allerlei factoren, die een rol spelen ja!
Pand hier is ruim 4 jaar oud en geïsoleerd volgens die maatstaven.
Benedenburen zijn weer terug uit Spanje. Verder wonen wij op de eerste onder het dak, op een hoek: vóór op het oosten (!) en zijkant op zuidoosten.
Dat is zomers prima. 😎

Broodje focaccia is klaar. Zie brood topic.
Bij de soep uit de vriezer vanavond en een verse ah pizza. :Y)

[ Bericht 14% gewijzigd door AnneX op 23-11-2025 16:45:13 ]
  zondag 23 november 2025 @ 16:41:52 #100
337640 Barreltje
Produceert gas
pi_219327183
tochtig huis hier ...

electriciteits verbruik :
2023 : 4590 KWh ( voor 9 maanden)
2024 : 9120 KWh (iets met een oepsie met electrisch verwarmen 8)7 )
2025 : 6041 kWh ( verwacht verbuik voor dit jaar...)

electriciteit wordt hier niet gebruikt voor koken, maar wel voor de verwarmingsmachine aan te sturen.
Verder geleidelijk aan de huishoudelijke apparaten uit aan het wisselen voor A(+) varianten, dat zou ook moeten schelen ..
en als alles vervangen en verminderd is, dan eens over zonne panelen nadenken. kan toch wel eea opleveren
Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje
pi_219327192
quote:
10s.gif Op zondag 23 november 2025 15:26 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
Heb ik begin Corona al gedaan.
Gemist -O-
Spoilers!
  zondag 23 november 2025 @ 16:45:42 #102
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_219327214
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 16:42 schreef Lucky_Strike het volgende:

[..]
Gemist -O-
Nou ja niet met een topic maar wel gewoon boelveel straatjes afgekrast steeds.

Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_219327234
Huh er is toch een brood bak topic?
  Moderator / Redactie Sport zondag 23 november 2025 @ 16:52:39 #104
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_219327261
Pfffff. Hoe geef je het onnodig weg. :{

Ik verbruik nu 960kwh pj. En dan lever ik er ook nog 2000 terug.
Gas 162m3. Alleen douchen en koken. Blokverwarming gaat apart. :s)
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_219327307
Jongens als je zonnepanelen hebt en je wil je verbruik geven voor Ludolf ter referentie, dan heeft 'ie daar vooral wat aan als je ook je opwek weet, en je dus het aantal kWh dat je direct zelf verbruikt hebt van de panelen, bij je verbruik-op-de-meter kunt optellen ;)

Maar als het vooral gaat om statistieken delen, dan ook maar mijn stadsverwarming: de afgelopen 3 jaar rond de 9 GJ (range 8.9-9.2).
pi_219327473
Wij zitten in zo'n fijne klusjesflow O+ er zijn lampen opgehangen, heel veel kasten opgeruimd, kinderkleding in 3 maten op Vinted gegooid, dingen verkocht via de dorpsapp, er staan drie dozen met speelgoed klaar voor de kringloop. En: ik heb een decemberdoos op zolder staan met veel kerstspullen maar ook dingen voor advent en sinterklaas. Elk jaar halen er halverwege december die dozen en denken dan " :') ". Dus ik heb nú de dozen gehaald, sinterklaasboeken neergelegd, een sintslinger opgehangen, de adventskaarsem in de buurt en de kerstster hangt al O+
I'm not troubled or sad, I'm just ready for bed.
pi_219327501
Tevens hebben we sinds dit jaar een (semi)elektrische auto en daarmee is het verbruik ook niet zo representatief meer. Ben wel heel blij me de auto :+
I'm not troubled or sad, I'm just ready for bed.
pi_219327667
quote:
10s.gif Op zondag 23 november 2025 16:45 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
Nou ja niet met een topic maar wel gewoon boelveel straatjes afgekrast steeds.

[ afbeelding ]
_O_ Hóe lang Ben je hiermee aan de wandel geweest dan?
pi_219327984
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 15:11 schreef Cat-astrophe het volgende:

[..]
Blij dat ik ze in het Nederlands heb gelezen. Dan kun je het lekker duidelijk voor jezelf in het hoofd uitspreken :+
Ach die arreme damaaaaneees!
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
pi_219328150
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 14:04 schreef AnneX het volgende:

[..]
Omdat ik ‘baas’ heb begrepen als ‘werkgever’.
Het is dus opdrachtgever.

#whatsinaname 😎
Sinds 1 november is Baas=werkgever opdrachtgever geworden. ;)
Sterkheidsbaas van alles.
pi_219328227
Dag 1 = klaar. Het was koud, erg blij met mijn nieuwe gekregen Noorse wollen muts. :7
Buffet ging ook prima.

W. staat nog te prutsen met guirlandes en lampjes en netten met lampjes. Die verwacht ik de komende 2/3 uur nog niet thuis.
Sterkheidsbaas van alles.
pi_219328353
quote:
Een van hen is de collega van @Candaasje die Elin probeerde te onderzoeken zonder dat ik in de buurt was _O-
We have far more in common than that which devides us..
  zondag 23 november 2025 @ 19:39:44 #114
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_219328411
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 17:46 schreef AnneX het volgende:

[..]
_O_ Hóe lang Ben je hiermee aan de wandel geweest dan?
Het meeste was wel binnen een jaartje gedaan eigenlijk. Af en toe kwam er nog eens wat bij later.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  zondag 23 november 2025 @ 19:42:36 #115
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_219328438
Kan wel opnieuw beginnen volgend jaar hoor. Maar dan moet @Lucky_Strike ook mee doen.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_219328573
quote:
Herkenbaar wel ja :')

(Dat kitten is wel echt cute. Maar vaak heb je vier menseb nodig voor een kitten, of pup. :D )
pi_219328634
Jullie tip om de erwtensoep buiten af te laten koelen, heb ik opgevolgd.
En het smaakte, nadat ik het een dag later weer opwarmde, echt heerlijk. Geen idee of het komt door jullie tip, of omdat ik er erg veel zin in had, maar thanks!
pi_219329015
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 19:30 schreef Kaatje1 het volgende:

[..]
Een van hen is de collega van @:candaasje die Elin probeerde te onderzoeken zonder dat ik in de buurt was _O-
En een ander de collega van de spoed die uit pure paniek door Bram in dr hand gebeten werd toen ze een röntgenfoto van een ongesedeerde, doodsbange, al twee uur daar wachtende Bram wilden maken zonder dat ik erbij was en ook nog iemand in de kamer iets op de grond liet vallen wat een geluid maakte.. ;( zo sneu voor allebei
pi_219329026
Ohja. Volgens mij zitten er weinig liefhebbers van het genre hier, maar indien toch stiekem: er is weer een nieuw seizoen onderweg naar liefde op tv/npo start!
  zondag 23 november 2025 @ 20:55:03 #120
328881 gcjoel
#teampindakaas #viesdik
pi_219329055
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 20:52 schreef vlindertje89 het volgende:
Ohja. Volgens mij zitten er weinig liefhebbers van het genre hier, maar indien toch stiekem: er is weer een nieuw seizoen onderweg naar liefde op tv/npo start!
Jaaaa *O*
Ben al best ver, heerlijk seizoen weer. :D
  Moderator zondag 23 november 2025 @ 20:58:42 #121
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_219329104
Zeg je erwtensoep, zeg je roggebrood.
Erwtensoep mag je houden maar goed roggebrood :9~

Laatst weer roggebrood van bakkerij Leta uit Wedde gehad :9 Echt mensen, dat moet je echt proberen das wel waard om es om te rijden.
Kranplätze müssen verdichtet sein
  zondag 23 november 2025 @ 21:01:51 #122
500473 Morgane89
Omnomnomnivoor
pi_219329149
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 20:52 schreef vlindertje89 het volgende:
Ohja. Volgens mij zitten er weinig liefhebbers van het genre hier, maar indien toch stiekem: er is weer een nieuw seizoen onderweg naar liefde op tv/npo start!
:W al heel wat gebinged hier. Ik vermaak me weer uitstekend O+
pi_219329220
Oh toch medestanders O+ ik ben nu bijna klaar met aflevering 8. Zo fijn dat er al zoveel opstaan meteen! Of ik kwam er gewoon pas laat achter en dat is waarom er al zoveel zijn :D
  zondag 23 november 2025 @ 21:07:31 #124
500473 Morgane89
Omnomnomnivoor
pi_219329248
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 21:05 schreef vlindertje89 het volgende:
Oh toch medestanders O+ ik ben nu bijna klaar met aflevering 8. Zo fijn dat er al zoveel opstaan meteen! Of ik kwam er gewoon pas laat achter en dat is waarom er al zoveel zijn :D
Het komt toch elke werkdag? Als je dan de eerste week heb gemist kun je gelijk even vooruit ;)
  zondag 23 november 2025 @ 21:09:45 #125
328881 gcjoel
#teampindakaas #viesdik
pi_219329280
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 21:05 schreef vlindertje89 het volgende:
Oh toch medestanders O+ ik ben nu bijna klaar met aflevering 8. Zo fijn dat er al zoveel opstaan meteen! Of ik kwam er gewoon pas laat achter en dat is waarom er al zoveel zijn :D
Ja geen idee volgens mij mag je vooruit kijken en is het iedere dag op tv ofzo. Maar inderdaad wel goed want dit moet je bingen. Ik ben bij 9 of 10 denk ik
  Moderator zondag 23 november 2025 @ 21:09:59 #126
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_219329282
Zit niet gewoon heel het cul sc topic braaf heel Holland Bakt te kijken }:|
Kranplätze müssen verdichtet sein
  zondag 23 november 2025 @ 21:14:09 #127
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_219329320
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 21:09 schreef derLudolf het volgende:
Zit niet gewoon heel het cul sc topic braaf heel Holland Bakt te kijken }:|
I CAN'T STOP LOVING YOU *O*

Bekijk deze YouTube-video
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_219329335
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 21:09 schreef derLudolf het volgende:
Zit niet gewoon heel het cul sc topic braaf heel Holland Bakt te kijken }:|
Top2000 quiz.
Thomas van Luyn O+
pi_219329337
Ik zag al 15 afleveringen staan in npo start! Maar ik zie dat dat is incl de afleveringen van komende week vooruit kijken al. :Y

Nu tijd voor schaatsen *O*
pi_219329391
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 20:58 schreef derLudolf het volgende:
Zeg je erwtensoep, zeg je roggebrood.
Erwtensoep mag je houden maar goed roggebrood :9~

Laatst weer roggebrood van bakkerij Leta uit Wedde gehad :9 Echt mensen, dat moet je echt proberen das wel waard om es om te rijden.
Donderdag kreeg iemand een bak erwtensoep mee (zij is er dol op, haar man dp iet dus ze krijgt het altijd van mij) op voorwaarde dat ze het roggebrood ook zou meenemen. Ik lust echt wel dingen niet en roggebrood staat bovenaan met bleekselderij, venkel en lever
We have far more in common than that which devides us..
  zondag 23 november 2025 @ 21:23:48 #131
500473 Morgane89
Omnomnomnivoor
pi_219329427
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 21:09 schreef derLudolf het volgende:
Zit niet gewoon heel het cul sc topic braaf heel Holland Bakt te kijken }:|
Jazeker, al jaren vaste prik :9
Meestal bak ik dan zelf ook wat vandaag, alleen waren we vanmiddag naar een verjaardag dus dat vond ik wat overdreven :D
  zondag 23 november 2025 @ 21:29:01 #132
328881 gcjoel
#teampindakaas #viesdik
pi_219329496
Wij hebben gisteren ook erwtensoep gemaakt *O*
Maar nog niet gegeten, alles zit in de vriezer.
  Moderator zondag 23 november 2025 @ 21:40:30 #133
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_219329652
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2025 21:21 schreef Kaatje1 het volgende:

[..]
Donderdag kreeg iemand een bak erwtensoep mee (zij is er dol op, haar man dp iet dus ze krijgt het altijd van mij) op voorwaarde dat ze het roggebrood ook zou meenemen. Ik lust echt wel dingen niet en roggebrood staat bovenaan met bleekselderij, venkel en lever
Ja maar deze is anders. (Echt)
Kranplätze müssen verdichtet sein
pi_219329796
Goed roggebrood :9
Sterkheidsbaas van alles.
  zondag 23 november 2025 @ 22:00:38 #135
84152 fietsie
Don't Panic.
pi_219329830
Hier hangt er een dik zwaar gordijn diagonaal door de hal; alle lucht in de woonkamer en keuken blijft daardoor in die ruimte,, ook wanneer je de deur naar de hal wat langer open laat staan (bv met handen vol in en uit lopen).
Probably the last sound heard before the Universe folded up like a paper hat would be someone saying What happens if I do this?
pi_219329919
Roggebrood :9~
pi_219329936
Moe. Hoofdpijn. W is nog niet thuis. ;(
Sterkheidsbaas van alles.
  Moderator maandag 24 november 2025 @ 06:00:59 #138
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_219330732
Mogguh
Kranplätze müssen verdichtet sein
  maandag 24 november 2025 @ 06:05:15 #139
337640 Barreltje
Produceert gas
pi_219330742
Morguh



Nachtelijke toilet stop,even naar buiten kijken, sneeuw !! en nu kan ik niet meer slapen van excitement :@

Wel jammer dat het over een paar uur weggemiezerd is...
Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje
pi_219330783
Goedemorgen!
Wat een mooi winterwonderland, @Barreltje :Y

Wij kwamen gister weer thuis. Het was nog 6 graden binnen en we hebben natuurlijk alleen een houtkachel. Ik heb het niet snel koud maar liefste wel, zeken na 24u autorijden zonder noemenswaardig slaap. Dus wou ik even snel soep maken - was het gas ook nog op. Gelukkig hebben we een elektisch fornuis voor nood (en vis) op de deel staan, maar ik mag vandaag na kantoor nog even met de lege gasfles op stap.

Inmiddels is het al weer 15 graden binnen en heb ik zojuist de kachel weer gevuld en aangestoken en ligt er al een poes op (de ander op schoot). Moet vanmiddag wel even snel ook nieuwe aanmaakhoutjes hakken, daar had ik geen grote voorraad van gemaakt voor vertrek.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_219330792
Hoe gaat het met Pootjes?
Werewolf
Papa 15/11/1950 - 29/08/2025
pi_219330919
quote:
0s.gif Op maandag 24 november 2025 06:05 schreef Barreltje het volgende:
Morguh

[ afbeelding ]

Nachtelijke toilet stop,even naar buiten kijken, sneeuw !! en nu kan ik niet meer slapen van excitement :@

Wel jammer dat het over een paar uur weggemiezerd is...
quote:
7s.gif Op maandag 24 november 2025 06:38 schreef sigme het volgende:
Goedemorgen!
Wat een mooi winterwonderland, @:barreltje :Y

Wij kwamen gister weer thuis. Het was nog 6 graden binnen en we hebben natuurlijk alleen een houtkachel. Ik heb het niet snel koud maar liefste wel, zeken na 24u autorijden zonder noemenswaardig slaap. Dus wou ik even snel soep maken - was het gas ook nog op. Gelukkig hebben we een elektisch fornuis voor nood (en vis) op de deel staan, maar ik mag vandaag na kantoor nog even met de lege gasfles op stap.

Inmiddels is het al weer 15 graden binnen en heb ik zojuist de kachel weer gevuld en aangestoken en ligt er al een poes op (de ander op schoot). Moet vanmiddag wel even snel ook nieuwe aanmaakhoutjes hakken, daar had ik geen grote voorraad van gemaakt voor vertrek.
Koud mooi plaatje O+

Welkom thuis sigme, kkkoud dan ja
Poesen zijn weer blij, mooitje ook zeker :)

* Blues gaat weer eens op werk kijken. Met vooral de focus op mezelf en mijn grenzen :wtf: :muziek:
pi_219330926
quote:
1s.gif Op zondag 23 november 2025 21:15 schreef vlindertje89 het volgende:
Ik zag al 15 afleveringen staan in npo start! Maar ik zie dat dat is incl de afleveringen van komende week vooruit kijken al. :Y

Nu tijd voor schaatsen *O*
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_219330928
Welkom thuis @sigme O+
pi_219330932
:W
Welkom thuis in je bijna warme huis @sigme en geniet van de sneeuw @Barreltje

Dag 2.
Werd wakker van de wekker. Ben blij dat het niet zo teringkoud is buiten op dit moment. Over uurtje de deur uit en verhuisvrouw spelen. Zullen ook nog wel een heleboel kleine kutklusjes uit volgen.
Sterkheidsbaas van alles.
  maandag 24 november 2025 @ 08:40:54 #147
328881 gcjoel
#teampindakaas #viesdik
pi_219331154
quote:
0s.gif Op maandag 24 november 2025 07:42 schreef Tele6 het volgende:

[..]
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ohhhh ben benieuwd :D
pi_219331183
quote:
0s.gif Op maandag 24 november 2025 07:42 schreef Tele6 het volgende:

[..]
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik kijk het niet en wil dat ook helemaal niet maar dit is wel behoorlijk verleidelijk.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_219331206
We hebben gisteren tot 14:00 nog geholpen in broertjes huis -- B heeft de muur in de keuken verder glad gemaakt (vorige bewoner had er met grof geweld een soort nis uitgehakt, in de buitenmuur, mafkees), we hebben de keukenmuren en het plafond gewit, en we hebben een paar uur keukenkastjes geboend. Die keukenkastjes waren echt bizar vies: hoe kan de onderkant van de planken net zo vies zijn als de bovenkant? Die mensen hebben tegen de zwaartekracht in geknoeid?

En gistermiddag genoten van een warm, droog en schoon huis O+

Nu ga ik op z'n vroegst volgende lente broertje weer helpen. Mits hij tegen die tijd z'n zaakjes op orde heeft en ons voor een concrete, doenbare klus uitnodigt.

Volgende week sinterklaas vieren met de familie. Ik hoop dat broertje niet weer mijn lootje heeft getrokken want dan krijg ik wss geen cadeau :X

Blijkbaar hebben mijn ouders vrijdag aan hem laten weten dat ze ook niet meer gaan helpen klussen (nadat zij vrijdag een hele dag geklust hadden en broertje na werk niet eens nog ven kwam helpen want hij had een bijeenkomst van de sportclub). Goed van m'n ouders :D
pi_219331213
quote:
0s.gif Op maandag 24 november 2025 08:59 schreef Tele6 het volgende:
Die keukenkastjes waren echt bizar vies: hoe kan de onderkant van de planken net zo vies zijn als de bovenkant? Die mensen hebben tegen de zwaartekracht in geknoeid?
Gasfornuis. Daar komt heel ranzige meuk van aan de onderkant van je alles.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
  maandag 24 november 2025 @ 09:43:40 #151
13783 Anthraxx
When you see the robot, drink!
pi_219331540
quote:
0s.gif Op maandag 24 november 2025 08:59 schreef Tele6 het volgende:
We hebben gisteren tot 14:00 nog geholpen in broertjes huis -- B heeft de muur in de keuken verder glad gemaakt (vorige bewoner had er met grof geweld een soort nis uitgehakt, in de buitenmuur, mafkees), we hebben de keukenmuren en het plafond gewit, en we hebben een paar uur keukenkastjes geboend. Die keukenkastjes waren echt bizar vies: hoe kan de onderkant van de planken net zo vies zijn als de bovenkant? Die mensen hebben tegen de zwaartekracht in geknoeid?

En gistermiddag genoten van een warm, droog en schoon huis O+

Nu ga ik op z'n vroegst volgende lente broertje weer helpen. Mits hij tegen die tijd z'n zaakjes op orde heeft en ons voor een concrete, doenbare klus uitnodigt.

Volgende week sinterklaas vieren met de familie. Ik hoop dat broertje niet weer mijn lootje heeft getrokken want dan krijg ik wss geen cadeau :X

Blijkbaar hebben mijn ouders vrijdag aan hem laten weten dat ze ook niet meer gaan helpen klussen (nadat zij vrijdag een hele dag geklust hadden en broertje na werk niet eens nog ven kwam helpen want hij had een bijeenkomst van de sportclub). Goed van m'n ouders :D
Plank vies gemaakt. En daarna omgedraaid. Hoef je niet schoon te maken :+
  maandag 24 november 2025 @ 09:59:05 #152
328881 gcjoel
#teampindakaas #viesdik
pi_219331606
quote:
1s.gif Op maandag 24 november 2025 09:43 schreef Anthraxx het volgende:

[..]
Plank vies gemaakt. En daarna omgedraaid. Hoef je niet schoon te maken :+
Dacht ik dus ook _O-
pi_219331620
quote:
1s.gif Op maandag 24 november 2025 09:01 schreef Vanyel het volgende:

[..]
Gasfornuis. Daar komt heel ranzige meuk van aan de onderkant van je alles.
Het is een elektrisch fornuis. Ik verdenk een frituurpan. Maar hoe dan de onderkastjes en bovenkastjes beide tegen de zwaartekracht in smerig geworden zijn, zie ik nog niet helemaal voor me. :D
pi_219331624
quote:
1s.gif Op maandag 24 november 2025 09:43 schreef Anthraxx het volgende:

[..]
Plank vies gemaakt. En daarna omgedraaid. Hoef je niet schoon te maken :+
Oh slim!!
  Moderator maandag 24 november 2025 @ 10:21:53 #155
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_219331755
Oh ja, ik zou ja vandaag naar Oostenrijk. Vorige week bericht, ging niet door. Misschien de week van 8 december een week.
Net telefoon van de eigenaar, of ik in de loop volgende week die kant op wil. Tot 18/19 december :D

Jow, prima.
Kranplätze müssen verdichtet sein
  maandag 24 november 2025 @ 10:28:57 #156
500473 Morgane89
Omnomnomnivoor
pi_219331803
Ik vind het knap dat je zo kan schakelen :D
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')