Ik denk dat je jezelf heel hyper vond, maar dat niemand dat heeft gemerkt. Zo gaan die dingenquote:Op woensdag 29 oktober 2025 21:27 schreef Candaasje het volgende:
Bezigheidstherapie 2.0![]()
@:Isabeau : ik hoop vooral dat we de volgende keer een iets minder breed onderwerp kunnen behandelen en vooraf iets duidelijker in kaart kunnen krijgen wie onze doelgroep is. Dat laatste is wel lastig, want er is echt een enorme diversiteit in niveau en beschikbare faciliteiten binnen al die verschillende kleinere praktijken. Maar nu werd het wel heeeeul veeeeul van alles wat.
Voor mezelf: iets minder lang aan het woord zijn en mezelf vooraf niet zo druk maken (ik was echt irritant hyper), ik was op het einde wel echt moe waardoor ik soms niet meer op woorden kon komen. Maar dat was eigenlijk het enige wat minder ging, (ik kwam niet zenuwachtig over hoorde ik terug). Gelukkig heb ik veel complimenten gekregen en zien ze het op het werk wel wel zitten dat ik vaker lezingen ga geven. Dus dat was erg leuk om te horen (want ik presenteer eigenlijk verder nooit).
Oh en misschien zou ik, als ik dit verder wil zetten, eens wat lessen in didactische vaardigheden moeten volgen. Ik maakte wel gebruik van interactieve vragen en met de meeste kon ik wel een beetje een verhaal maken dat toepasbaar was in de praktijk, maar dat kan nog wel beter. Ik ben natuurlijk geen docent.
Ik heb de hoop dat de hbo opleiding er ooit wel eens gaat komen, en het lijkt me echt tof om dan ook onderwijs te gaan geven. (Tegen die tijd zijn mijn knieën en rug toch wel versleten en trek ik fulltime op de vloer niet meer. Bij voorkeur heb ik dan zelf ook al wat extra differentiatie trajecten anesthesie doorlopen om een beetje te weten waar ik over babbel)
Zojuist hoorde ik een interview met een jongere.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 22:53 schreef Isabeau het volgende:
Ik zit naar wat exitpolls te kijken en dat ziet er aardig onverwacht uit. @:borisz hadden jullie dit verwacht?
Toen drie weken geleden de weg omhoog echt is ingezet Wisten we dat een goeie uitslag erin zat. Maar de grootstequote:Op woensdag 29 oktober 2025 22:53 schreef Isabeau het volgende:
Ik zit naar wat exitpolls te kijken en dat ziet er aardig onverwacht uit. @:borisz hadden jullie dit verwacht?
Met Tiktok is al eerder besloten If you cant beat them join them. Maar ik heb geen idee wat we op tiktok hebben uitgespookt. Ik zit daar niet opquote:Op woensdag 29 oktober 2025 22:57 schreef AnneX het volgende:
[..]
Zojuist hoorde ik een interview met een jongere.
Blijkbaar deed Jetten het heel goed op tiktok = jongeren
Wat akelig. In welk bureau zat je?quote:Op woensdag 29 oktober 2025 23:19 schreef Lucky_Strike het volgende:
Men zit inmiddels aan de jenever. Men mag zo naar huis.
Ik vind het uitstekend dat een stabiele middenpartij wint. Met Jetten kunnen we internationaal gezien ook voor de dag komen.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 23:41 schreef flipsen het volgende:
Ik vind het wel apart dat D66 als grootste partij in NL uit de bus komt. Niet echt mijn partij, maar ook niets op tegen. Wel leuk voor al die onderbuikjes hier op de Frontpage, met hun "D66 rechters" en zulks![]()
Jammer dat SP sinds het vertrek van Jan Marijnissen echt geen potten meer breekt
In ieder geval in Argentiniëquote:Op donderdag 30 oktober 2025 01:01 schreef Lucky_Strike het volgende:
Met Jetten kunnen we internationaal gezien ook voor de dag komen.
Waarom is dat "quote:Op woensdag 29 oktober 2025 22:57 schreef AnneX het volgende:
[..]
Zojuist hoorde ik een interview met een jongere.
Blijkbaar deed Jetten het heel goed op tiktok = jongeren
En jammer voor Volt en sp.
Kon je maar op meerdere partijen stemmen😎
Ja, kakzooi.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 04:39 schreef flipsen het volgende:
Kut, ik lees net op nu.nl dat het nek aan nek is met de PVV
Toekomstige man van Rob komt uit Argentinië 😉. Hij is ook een Argentijns tophockeyer.quote:
Weet ik. Maar ik vroeg me af in hoeverre men zich daar in Argentinië van bewust is.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 05:57 schreef borisz het volgende:
[..]
Toekomstige man van Rob komt uit Argentinië 😉. Hij is ook een Argentijns tophockeyer.
Wat is er toch zo erg aan die man? Ik heb verder niet per se iets met m, maar wat is er zo mis mee?quote:Op donderdag 30 oktober 2025 06:01 schreef derLudolf het volgende:
In elk geval geen Timmerfrans als minister presidentmogguh
QFTquote:Op donderdag 30 oktober 2025 06:35 schreef Candaasje het volgende:
Ik verbaas me er ook over dat er nog zoveel mensen op FVD stemmen. 7 zetels…. Dan ben je toch gewoon niet toerekeningsvatbaar hoor, stelletje wappies.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Candaasje op 30-10-2025 06:51:36 ]
Boeren.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 06:35 schreef Candaasje het volgende:
Ik verbaas me er ook over dat er nog zoveel mensen op FVD stemmen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
quote:Op donderdag 30 oktober 2025 06:58 schreef sigme het volgende:
[..]
Boeren.Dat is ongeveer 2% van de bevolking, daar 10% van levert geen 7 zetels op.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kranplätze müssen verdichtet sein
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
Nee, het zijn natuurlijk niet uitsluitend die boeren, maar in die groep zit dus een grote club die er bij zit, en dat zal natuurlijk minstens ook effect hebben op hun omgeving (die niet boer is). Plus natuurlijk ook nog de club die niks met boerenleven van doen heeft maar gewoon enge stadsfascist is.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 07:00 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Dat is ongeveer 2% van de bevolking, daar 10% van levert geen 7 zetels op.
quote:Op donderdag 30 oktober 2025 06:58 schreef sigme het volgende:
[..]
Boeren.Ahw, stikstofbeleid is wel een goeie ja. Ik zie de posters ook veel hier in de omgeving.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
@auto : is dat misschien een communistisch vlaggetje?
quote:Op donderdag 30 oktober 2025 07:00 schreef sigme het volgende:
Goedemorgen trouwens.
Kijk wat ik laatst tegenkwam; een vrolijke auto
[ afbeelding ]Antifa vlag.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
La derecha oprime, la izquierda libera
Degelijke politicus met vakkennis, motte ze nie op de boerderie.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 06:36 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Wat is er toch zo erg aan die man? Ik heb verder niet per se iets met m, maar wat is er zo mis mee?
Ik weet van een paar mensen in onze omgeving dat ze FVD stemmenquote:Op donderdag 30 oktober 2025 06:35 schreef Candaasje het volgende:
Ik verbaas me er ook over dat er nog zoveel mensen op FVD stemmen. 7 zetels…. Dan ben je toch gewoon niet toerekeningsvatbaar hoor, stelletje wappies.![]()
Wel wat zorgen over het gemak waarmee D66 met de partijen ver op rechts samen werkt.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 01:01 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ik vind het uitstekend dat een stabiele middenpartij wint. Met Jetten kunnen we internationaal gezien ook voor de dag komen.
En ik vind het hoopgevend dat er toch echt wel veel Nederlanders geen xenofobe egoisten zij.
Ja, maar al dat quasiprincipiële navelstaren hebben we geen tijd voor. Er moet ook nog een land bestuurd worden.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 08:21 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Wel wat zorgen over het gemak waarmee D66 met de partijen ver op rechts samen werkt.
Mwoah, nog steeds nčt geen 40% van de stemmers in mijn gemeentequote:Op donderdag 30 oktober 2025 01:01 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik vind het uitstekend dat een stabiele middenpartij wint. Met Jetten kunnen we internationaal gezien ook voor de dag komen.
En ik vind het hoopgevend dat er toch echt wel veel Nederlanders geen xenofobe egoisten zij.
Net zo erg als die van mij?quote:Op donderdag 30 oktober 2025 08:26 schreef Lonaa het volgende:
Oh even naar mijn eigen gemeente gekeken. Godsamme.
Met bruinhemden stuur je het land hooguit de afgrond in.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 08:26 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ja, maar al dat quasiprincipiële navelstaren hebben we geen tijd voor. Er moet ook nog een land bestuurd worden.
quote:Op woensdag 29 oktober 2025 22:18 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik had me gedeprimeerder kunnen voelen...
(Veel)
Ik doe het wel, maar ik bedek de wond dan wel. En ik doe 3 rollen tape over de blarenpleister. Anders gaat de blarenpleister krullen aan de randen en plakken aan de wond en dan wil je dood. Dus dan wil ik dat het gewoon x dagen muurvast blijft zitten. Dus ik knip een dunne tissue op maat, vouw dubbel, op open deel, blarenpleister, tape.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 08:41 schreef Lonaa het volgende:
Kan ik een blaren pleister op een open wond/was ooit blaar plakken?
Nevermind. Was leeg doosje.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 08:41 schreef Lonaa het volgende:
Kan ik een blaren pleister op een open wond/was ooit blaar plakken?
RIP aan de nabestaandenquote:
Ik heb niet de tijd het onbedekt te laten en het is fragiel. Vanochtend was het wel soort van dicht en droog maar toen stootte ik tegen de man aan en nu druppelt er vocht uit.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:02 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ik doe het wel, maar ik bedek de wond dan wel. En ik doe 3 rollen tape over de blarenpleister. Anders gaat de blarenpleister krullen aan de randen en plakken aan de wond en dan wil je dood. Dus dan wil ik dat het gewoon x dagen muurvast blijft zitten. Dus ik knip een dunne tissue op maat, vouw dubbel, op open deel, blarenpleister, tape.
Nadat ik mn voet heb gekookt in heet sodawater, zoveel mogelijk huid huilend heb weggeknipt![]()
De blarenpleister heeft niet mn voorkeur, want als je alles openknipt en je een halve dag onbedekt laat gaat het eigenlijk wel weer, maar soms heb je die luxe van tijd niet
Nog ff kookbadje en dan airdryen?quote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:08 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ik heb niet de tijd het onbedekt te laten en het is fragiel. Vanochtend was het wel soort van dicht en droog maar toen stootte ik tegen de man aan en nu druppelt er vocht uit.
Moet straks voor 16 uur schoenen aan.
Kookbadje?!quote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:10 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Nog ff kookbadje en dan airdryen?
Nou ja, loeiheet badje, vol soda.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:18 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Kookbadje?!
Ik heb gaasje opgedrukt en het de moeder getaped. Morgen kan het luchten.
Ik zet soda en blaren pleisters op mijn boodschappenlijstjequote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:19 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Nou ja, loeiheet badje, vol soda.
Beetje klazien uut zwalk, maar werkt voor mij nog altijd het beste als ik toch door moet met mn leven
Ja maar dit precies. En niemand kan het ooit uitleggen.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 06:36 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Wat is er toch zo erg aan die man? Ik heb verder niet per se iets met m, maar wat is er zo mis mee?
Hehehe fair.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:21 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik doe blarenpleisters als het alleen niet anders kan. Maar mijn alleennietanderskansituaties zijn opvallend vaak situaties die gewoon jouw dagelijkse zijn
Slippers zijn sowieso mijn persoonlijke hel met de snelheid waarmee ik blaren krijg, team stevige stappers.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:25 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Hehehe fair.
Ik ben sowieso team #nikserop met sneeën en wonden, maar dat is niet altijd haalbaar.
Kan ook geen slippers aan vandaag. Bouwen, keuken, breek is geen slipper-werk
En een lollig gebbetje doen met de naam, hihahoquote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:24 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ja maar dit precies. En niemand kan het ooit uitleggen.
Volgens mij is het een soort Hillary Clinton. Gewoon iemand op 'links' die je lekker een aantal jaar de schuld kunt geven van alle ellende in je land. En als je maar hard schreeuwt en het heel vaak herhaalt, lijkt er een kern van waarheid in te zitten. Dan zijn argumenten niet eens nodig.
Hier zijn ze ook de grootste. Forum en Ja21 is ook echt groot.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 08:32 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Mwoah, nog steeds nčt geen 40% van de stemmers in mijn gemeente
Ik heb dus eigenlijk nooit blaren. Kan niet heugen wanneer de laatste keer was.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:26 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Slippers zijn sowieso mijn persoonlijke hel met de snelheid waarmee ik blaren krijg, team stevige stappers.
In jouw type werk een godsgeschenk. Ook een groot deel van de reden waarom ik jouwes alleen hobbymatig doe en overdag braaf achter een bureau zit.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:27 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ik heb dus eigenlijk nooit blaren. Kan niet heugen wanneer de laatste keer was.
De reden waarom ik deze ronde het stemwerk liet schieten was omdat ik bij de vorige degene was die de mensen moest begeleiden die niet zelfstandig konden stemmenquote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:27 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Hier zijn ze ook de grootste. Forum en Ja21 is ook echt groot.
Mocht ik ooit nog verhuizen, laat ik dit misschien wel meespelen. Het besef dat de helft van de mensen die ik in het dagelijks leven tegenkom zo veel haat kunnen hebben, vind ik wel moeilijk.
Als het pijn doet is het te heet (maar zo voelt het voor mij ook niet) en schoon (stromend) water is effectiever tegen ontsteking dan weken in soda.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:02 schreef DancingPhoebe het volgende:
Nadat ik mn voet heb gekookt in heet sodawater, zoveel mogelijk huid huilend heb weggeknipt![]()
Mijne ook!quote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:49 schreef Clubsoda het volgende:
Mijn gemeente ziet er ongeveer zo uit als sigme's gemeente
Hoe heter hoe beter gaat wel echt op igv hoe goed ik er weer op door kan, min of meer direct, als het moet.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:06 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Als het pijn doet is het te heet (maar zo voelt het voor mij ook niet) en schoon (stromend) water is effectiever tegen ontsteking dan weken in soda.
quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:18 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik ben vrij vandaag![]()
Ik heb wel een rotklusje te doen voor de toeslagenouder. Verder maak ik soep, app ik met deze en gene en ga ik disproportioneel veel tijd in mijn telefoongame en de televisie steken.
Ik ben het hier helemaal mee eens.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 01:01 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ik vind het uitstekend dat een stabiele middenpartij wint. Met Jetten kunnen we internationaal gezien ook voor de dag komen.
En ik vind het hoopgevend dat er toch echt wel veel Nederlanders geen xenofobe egoisten zij.
Dit ook helemaal jaquote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:36 schreef Blues het volgende:
[..]
Ik ben het hier helemaal mee eens.
En dan zitten we straks heerliedepeerlie met D66, CDA, VVD, JA21. Want dat is wel ongeveer hoe D66 rolt.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:39 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Dit ook helemaal ja
Heb graag taffeslinks, maar ook wel heel graag stabiel, weer eens. Had gehoopt dat Jetten rond 10 uur bekend zou maken, joe dit is de formatie, we gaan ff buffelen, maar helaas
Zonder Ja21 zou ik het in de huidige situatie niet verschrikkelijk vinden. Zou ik alsnog graag de stem van Bij1 in de kamer hebben, maar ja lieverkoekjesditdatquote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:54 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
En dan zitten we straks heerliedepeerlie met D66, CDA, VVD, JA21. Want dat is wel ongeveer hoe D66 rolt.
Of nouja, we. Jullie
Dank en dank!quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:57 schreef Kaatje1 het volgende:
@:blues ik weet niet hoe ver jullie met Shetland zijn, maar woensdag begint op de bbc serie 10.
En volgende week donderdagavond om 2310 uur komt de film van Amir op NPO2
3 weken is met eigen bezoek al superkut manquote:Op donderdag 30 oktober 2025 11:30 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Laatste paar uur zonder andermans bezoek om de volgende etappe van drie(!!!) weken te beginnen
Ja, en dit is ook nog 'doe mij maar de beer'-bezoek.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 11:31 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
3 weken is met eigen bezoek al superkut manRIP aan de nabestaanden.
Pas maar op, waar je mee omgaat.. enzoquote:Op donderdag 30 oktober 2025 11:34 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Ja, en dit is ook nog 'doe mij maar de beer'-bezoek.
Sterkte! Hopelijk valt het mee of was deze persoon al eerder en weet je wat je te wachten staat?quote:Op donderdag 30 oktober 2025 11:30 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Laatste paar uur zonder andermans bezoek om de volgende etappe van drie(!!!) weken te beginnen
Ten opzichte van de vorige valt deze mee. Niet onvriendelijk en iets meer dan drie hersencellen. Het meest rare dat hij de vorige keer deed was de hond bij zijn heupen op willen tillen? Anyhow de hond geeft zero shits om vreemde mensen die hem op willen tillen en was vrij helder in zijn verbale en non verbale communicatie dat deze aanranding niet gewenst was.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 11:44 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Sterkte! Hopelijk valt het mee of was deze persoon al eerder en weet je wat je te wachten staat?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Lekker met op bed liggen, met wandelen, met puzzelen, met haken, met fietsen.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 11:55 schreef DancingPhoebe het volgende:
Door dit topic nu aan die Marlotte podcast.
Podcasts zijn ZO niet aan mee besteedDit had toch gewoon een artikel kunnen zijn? Dit hoeft tocht niet 5 uur luistere te weze. RAAAAAAAAGE
Manmanman.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 11:57 schreef Blues het volgende:
[..]
Lekker met op bed liggen, met wandelen, met puzzelen, met haken, met fietsen.
LEKKERRRRRRRRRRRR
Liever dat dan met PVV VVD FVD JA21 CDA.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:54 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
En dan zitten we straks heerliedepeerlie met D66, CDA, VVD, JA21. Want dat is wel ongeveer hoe D66 rolt.
Of nouja, we. Jullie
Ja, dat. Alles is beter dan dat.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 12:00 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Liever dat dan met PVV VVD FVD JA21 CDA.
Ja, liever de NSB dan de NSDAP in de regering. Maar goed, de lat ligt dan wel zo laag dat de mieren de limbo kunnen doen.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 12:00 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Liever dat dan met PVV VVD FVD JA21 CDA.
Ja. Mijn lat ligt echt niet hoog meer helaas.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 12:13 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Ja, liever de NSB dan de NSDAP in de regering. Maar goed, de lat ligt dan wel zo laag dat de mieren de limbo kunnen doen.
Da’s een nachtmerriequote:Op donderdag 30 oktober 2025 12:00 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Liever dat dan met PVV VVD FVD JA21 CDA.
Is ook ingewikkeld allemaal...quote:Op donderdag 30 oktober 2025 12:23 schreef Syrena het volgende:
Groet0n uit de gemeente die wéér PVV bolwerk bleek![]()
En tevens de gemeente waar 1.1% van de stemmen ongeldig wasGedeelde 1e plek met Westerwolde.
Echt, hoe dan
Toch te weinig zelfreflectie.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 12:09 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ja, dat. Alles is beter dan dat.
Al zou het nog veel beter zijn als Yesilgoz haar verlies zou nemen net als Timmermans. Maar helaas, toch te veel zetels.
Ik kan me niet voorstellen dat dat maar een beetje aanwezig is. Altijd liegen en stoken, nooit verantwoordelijkheid nemen. Nee, dan gaat het op dat vlak niet goed met je.quote:
1,1%quote:Op donderdag 30 oktober 2025 12:23 schreef Syrena het volgende:
Groet0n uit de gemeente die wéér PVV bolwerk bleek![]()
En tevens de gemeente waar 1.1% van de stemmen ongeldig wasGedeelde 1e plek met Westerwolde.
Echt, hoe dan
Nee hoor, ze hebben hier genoeg aan hun eigen politieke strubbelingen. Ik denk dat er niet één Argentijn is die weet wie Rob Jetten is en dat zijn vriend een Argentijn is. Even de persoonlijke kring uitgesloten natuurlijk.quote:
Ik had in dit geval sterke aanwijzingen gezien de sterfdatums.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 18:51 schreef Isabeau het volgende:
@:fietsie oppassen met je conclussie: misschien vonden ze de naam Johannes geweldig en waren er meer kinderen met de naam Johannes. Dat gebeurde bij mijn voorouders ookEn vervolgens zie je dan in stambomen van anderen dat ze maar hadden besloten dat toen de tweede met die naam geboren werd, de eerste dus al dood was. Niet dus.
quote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:24 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ja maar dit precies. En niemand kan het ooit uitleggen.
Volgens mij is het een soort Hillary Clinton. Gewoon iemand op 'links' die je lekker een aantal jaar de schuld kunt geven van alle ellende in je land. En als je maar hard schreeuwt en het heel vaak herhaalt, lijkt er een kern van waarheid in te zitten. Dan zijn argumenten niet eens nodig.
quote:Hij was in de EU motor achter een aantal maatregelen met (kort en of langdurig) effect op het BBP en / of de bestedingsruimte van individuele burgers. Ik viste ergens een lijstje weg:
1. Fit for 55-pakket (2021)
Onderdeel van de Europese Green Deal, dit pakket beoogt een reductie van broeikasgassen met 55% tegen 2030. Het bevat:
Uitbreiding van het EU ETS (emissiehandelssysteem) naar de gebouwde omgeving en transport.
CO₂-grensheffing (CBAM) voor import van vervuilende producten.
Verscherping van normen voor voertuigemissies.
Mogelijk negatief effect op BBP Nederland:
Hogere kosten voor industrie en transportsector.
Verhoging van energieprijzen, met impact op koopkracht en productie.
Investeringen in verduurzaming die op korte termijn de productiviteit kunnen drukken.
2. Verbod op verbrandingsmotoren vanaf 2035
Timmermans was een uitgesproken voorstander van het voorstel om de verkoop van nieuwe auto's met verbrandingsmotoren te verbieden vanaf 2035.
Mogelijk negatief effect op BBP Nederland:
Impact op de automotive sector en toeleveranciers.
Hogere kosten voor consumenten en bedrijven bij transitie naar elektrisch vervoer.
3. Natuurherstelwet (2023)
Deze wet verplicht lidstaten tot actief herstel van ecosystemen, met concrete doelen voor biodiversiteit en landgebruik.
Mogelijk negatief effect op BBP Nederland:
Beperkingen op woningbouw en infrastructuurprojecten.
Versterking van stikstofmaatregelen, met gevolgen voor landbouw en bouw.
Dankquote:
En de mensen die het meeste pijn in hun portemonee krijgen door die maatregelen, zijn heel toevallig nou net de achterban van de PvdA....quote:Op donderdag 30 oktober 2025 14:54 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
DankIk snap wel dat mensen daar problemen mee hebben ja. Ik zelf niet, maar dat is een verschil van inzicht natuurlijk.
Hier hielp even goed langs dat sealdingetje gaan. Zat ergens een kruimel.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 13:40 schreef Kaatje1 het volgende:
Ik had al een tijdje ruzie met de vacumeermachine. Sealde soms niet, vacumeerde soms niet. Geloof dat ik te zuinig was en te kleine zakjes gebruikte. Nu lijkt het weer goed te gaan.
Hup hup! (Of ben je al begonnen)?quote:Op donderdag 30 oktober 2025 14:31 schreef vlindertje89 het volgende:
Ik had een lekker eerste deel van mn dag. Was weer vroeg wakker, dus kon even in bad liggen. Daarna wat werk, een leuk eindgesprek van een goede student met een leuke en zeer capabele begeleider, daarna snel naar PT. Wat boodschappen gedaan, poke bowl gegeten.
Nu komt het vervelende deel van de dag, waarin ik aan de slag moet met het verwerken van feedback op een inleiding waar ik heel erg klaar mee ben maar waar wel nog wat aan herschreven moet. Echt typisch zoiets waar ik al weken tegenaan aan het hikken ben, maar waarvan de kans groot is dat als ik er daadwerkelijk mee aan de slag ga, ik met een uur of twee klaar ben. Fingers crossed dat dat dit keer ook zo is..
Dat heeft denk ik ook geholpen, maar ik moet het zakje ook verder naar boven schuiven. En de rol die ik heb is gekreukeld en dat ging ook niet goed.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 15:27 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Hier hielp even goed langs dat sealdingetje gaan. Zat ergens een kruimel.
Ik heb dat niet gezien, wat was er mee aan de hand dan?quote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:24 schreef Kaatje1 het volgende:
Ben benieuwd wat ze nu met Jetten gaan doen, zag al dat er mensen vinden dat NPO hadden moeten ingrijpen bij de Slimste Mens.
quote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:25 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Hehehe fair.
Ik ben sowieso team #nikserop met sneeën en wonden, maar dat is niet altijd haalbaar.
Kan ook geen slippers aan vandaag. Bouwen, keuken, breek is geen slipper-werk
Die mensen voelen het ook het meest in hun portemonnee (en levensverwachting) zonder die maatregelen. Ik vind het te simpel om de mensen die wel maatregelen willen treffen te straffen voor de daden van de mensen die dat niet deden.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 14:56 schreef fietsie het volgende:
[..]
En de mensen die het meeste pijn in hun portemonee krijgen door die maatregelen, zijn heel toevallig nou net de achterban van de PvdA....
Hier:quote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:49 schreef Clubsoda het volgende:
Mijn gemeente ziet er ongeveer zo uit als sigme's gemeente
Je portemonnee is natuurlijk ook maar een relatief begrip als je leefwereld naar de kloten is.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 16:21 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Die mensen voelen het ook het meest in hun portemonnee (en levensverwachting) zonder die maatregelen. Ik vind het te simpel om de mensen die wel maatregelen willen treffen te straffen voor de daden van de mensen die dat niet deden.
Ik wilde er een uur geleden aan gaan beginnen, en toen zag ik een appje van collega waarmee ik morgen afspraak heb (wat de reden was waarom het vandaag écht moest) of we misschien kunnen verzettenquote:Op donderdag 30 oktober 2025 15:31 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Hup hup! (Of ben je al begonnen)?
In mei (voordat het kabinet viel deed hij meet aan de Slimste mens (eric vd burg ook, die lag na de 2e aflevering eruit). Jetten haalde het tot aan de finale. Programma werd uitgezonden in campagnetijd en er zijn dus mensen die vinden dat daar wat aan gedaan had moeten worden.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 15:55 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ik heb dat niet gezien, wat was er mee aan de hand dan?
Nog een keer huphup dan maarquote:Op donderdag 30 oktober 2025 16:48 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Ik wilde er een uur geleden aan gaan beginnen, en toen zag ik een appje van collega waarmee ik morgen afspraak heb (wat de reden was waarom het vandaag écht moest) of we misschien kunnen verzetten. Daarna met collega gebeld en ik ben nu even wandelen, en ga proberen zometeen me er alsnog toe te zetten. Anders zit ik over een week weer in precies dezelfde situatie
Sowieso alle reacties op FB maken met weer verdrietig.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 17:05 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
In mei (voordat het kabinet viel deed hij meet aan de Slimste mens (eric vd burg ook, die lag na de 2e aflevering eruit). Jetten haalde het tot aan de finale. Programma werd uitgezonden in campagnetijd en er zijn dus mensen die vinden dat daar wat aan gedaan had moeten worden.
Echt, tolerant Nederland bestaat niet (meer)quote:Op donderdag 30 oktober 2025 17:27 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Sowieso alle reacties op FB maken met weer verdrietig.
Als je geld hebt wel. Als je elke maand net wel/niet kunt rondkomen wordt bepaalde keuzes niet voor de toekomstige generatie gemaakt. Maar hoe kom ik zelf de winter door.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 16:36 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Je portemonnee is natuurlijk ook maar een relatief begrip als je leefwereld naar de kloten is.
En al dat wantrouwen naar de media, of überhaupt naar andere meningen/feiten.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 17:35 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Echt, tolerant Nederland bestaat niet (meer)
Laatst op een verjaardag iemand “ik kan geen huis kopen want asielzoekers” Bleek te zoeken in de prijsklasse van ca 4 ton. Na mijn vraag hoe iemand van 14 euro per week leefgeld in zijn vaarwater kon zitten stond hij op en ging ergens anders zittenquote:Op donderdag 30 oktober 2025 18:36 schreef DancingPhoebe het volgende:
En het is steeds meer bonton geworden om te roepen dat het nu wel in je eiguh achtertuin aan de hand is. Hoewel dat helemaal niet waar is en heel veel druktemakers geen ervaring hebben met de dingen waar ze zich druk over maken, danwel ze die dingen aan de verkeerde oorzaken blijven toewijzen. En iedereen gaat er klakkeloos in mee, want dan kunnen we lekker in de maakbare wereld blijven geloven.
eyeroll.gifquote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:01 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Laatst op een verjaardag iemand “ik kan geen huis kopen want asielzoekers” Bleek te zoeken in de prijsklasse van ca 4 ton. Na mijn vraag hoe iemand van 14 euro per week leefgeld in zijn vaarwater kon zitten stond hij op en ging ergens anders zitten
Ik las dat in Veenendaal Rhenen de PVV de grootste is geworden. En de PVV stemmers die ik ken, hebben niet zelden twee paarden en/of een huis van 200+ m2 .quote:Op donderdag 30 oktober 2025 17:37 schreef z80 het volgende:
[..]
Als je geld hebt wel. Als je elke maand net wel/niet kunt rondkomen wordt bepaalde keuzes niet voor de toekomstige generatie gemaakt. Maar hoe kom ik zelf de winter door.
En al bijkomende uitdaging. Veel van de wetten waren en zijn in veel gevallen niet mogelijk om zo snel uit te voeren.
Nederland van het gas af. Helaas dat gaat nog niet. De infrastructuur is daar nog niet voor geschikt. En deze aanpassen gaat moeilijk vanwege verschillende milieu wetten. Onder andere verbod op CO2 uitstoot.
Geen auto's met verbrandingsmotoren meer. Het Elektriciteitsnet kan de vraag nu al niet aan, en zal moeten worden aangepast. Maar ook dat gaat niet vanwege de CO2 uitstoot.
Bedrijven die graag willen verduurzamen, en daarvoor moeten verbouwen/nieuwbouwen mogen dit niet. Weer de CO2 wetgeving van Timmermans.
Om vaart achter verduurzaming te zetten zullen er keuzes gemaakt moeten worden. Wetten schrappen of boetes betalen. Zodat de infrastructuur eerst op pijl gebracht kan worden.
ps
wat ook niet helpt is dat verduurzaming niet allen geld kost om uit te voeren. Maar vervolgens de gebruikskosten ook flink omhoog jaagt. Met gevolg een keuze maken. Eten of een warm huis.
Als je nu al geen geld "over" hebt dan is verduurzaming geen optie.
En dus stemmen op pvda/GL direct ook geen optie meer.
Er worden hier 100 tijdelijke huizen gebouwd. 10% daarvan gaat mogelijk naar statushouders. Halve dorp op de achterste benen.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 18:36 schreef DancingPhoebe het volgende:
En het is steeds meer bonton geworden om te roepen dat het nu wel in je eiguh achtertuin aan de hand is. Hoewel dat helemaal niet waar is en heel veel druktemakers geen ervaring hebben met de dingen waar ze zich druk over maken, danwel ze die dingen aan de verkeerde oorzaken blijven toewijzen. En iedereen gaat er klakkeloos in mee, want dan kunnen we lekker in de maakbare wereld blijven geloven.
Heb ik ook zo vaak met mijn zuiverarischubermenschvoorkomenquote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:27 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Er worden hier 100 tijdelijke huizen gebouwd. 10% daarvan gaat mogelijk naar statushouders. Halve dorp op de achterste benen.
Die irritante vent van gisteren begon de dag met: de kogel is door de kerk voor die huizen, fijn dat er gebouwd wordt. Zo lang het maar niet voor die asielzoekers is want "daar zit natuurlijk niemand op te wachten".
Hij keek me toch vreemd aan toen ik zei dat er genoeg mensen wel op zitten te wachten en of hij voor zichzelf wilde spreken. Het was denk ik nooit in hem opgekomen dat er ook mensen bestaan die geen haat voor asielzoekers voelen. Ik denk dat hij niet eens snapte wat ik nou zei, zo verwonderd was de blik in zijn ogen.
En de HRA zou voor mij een mooi begin zijn om verder te verduurzamen. Wie wou daar ook alweer aan tornen?quote:Op donderdag 30 oktober 2025 17:37 schreef z80 het volgende:
[..]
Als je geld hebt wel. Als je elke maand net wel/niet kunt rondkomen wordt bepaalde keuzes niet voor de toekomstige generatie gemaakt. Maar hoe kom ik zelf de winter door.
En al bijkomende uitdaging. Veel van de wetten waren en zijn in veel gevallen niet mogelijk om zo snel uit te voeren.
Nederland van het gas af. Helaas dat gaat nog niet. De infrastructuur is daar nog niet voor geschikt. En deze aanpassen gaat moeilijk vanwege verschillende milieu wetten. Onder andere verbod op CO2 uitstoot.
Geen auto's met verbrandingsmotoren meer. Het Elektriciteitsnet kan de vraag nu al niet aan, en zal moeten worden aangepast. Maar ook dat gaat niet vanwege de CO2 uitstoot.
Bedrijven die graag willen verduurzamen, en daarvoor moeten verbouwen/nieuwbouwen mogen dit niet. Weer de CO2 wetgeving van Timmermans.
Om vaart achter verduurzaming te zetten zullen er keuzes gemaakt moeten worden. Wetten schrappen of boetes betalen. Zodat de infrastructuur eerst op pijl gebracht kan worden.
ps
wat ook niet helpt is dat verduurzaming niet allen geld kost om uit te voeren. Maar vervolgens de gebruikskosten ook flink omhoog jaagt. Met gevolg een keuze maken. Eten of een warm huis.
Als je nu al geen geld "over" hebt dan is verduurzaming geen optie.
En dus stemmen op pvda/GL direct ook geen optie meer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |