Ik ga voor de Bob Ross reruns. And while you're at it: ad Steve Irwinquote:Op woensdag 8 oktober 2025 19:54 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Dus de oplossing is Trump’s tv-abonnement opzeggen? Of alleen Bob Ross reruns?
Journalistiek is altijd links, het kijkt met de burger mee omhoog en voelt bedrijfsleven en overheden aan de tand.quote:Op woensdag 8 oktober 2025 21:50 schreef MoreDakka het volgende:
De NOS is overigens zeker bagger, precies omdat ze zelf geen journalistiek doen en vrijwel alles letterlijk overnemen van de linkse of 'progressieve' media.
Dit dan:quote:Op donderdag 9 oktober 2025 02:03 schreef Vis1980 het volgende:
Wat een poppenkast weer, die persco over antifa. De mensen ook die waren uitgenodigd, zelfs iemand die veroordeeld is voor geweldpleging richting mens, allemaal meeliegen en veren in de reet stoppen van de 'grote leider met de kleine handen'.
Walgelijke shit.
Bekijk deze YouTube-videoquote:MeidasTouch host Ben Meiselas reports on two major altercations breaking out in the Capitol Building as Republicans grow more desperate now that their shutdown lies are failing and as they attempted to confront Democrats in front of the press which did not go as they planned.
Democrats: we need you to swear her in, why don’t youquote:Op donderdag 9 oktober 2025 03:46 schreef Kijkertje het volgende:
Dit vat de shutdown wel mooi samen![]()
MAJOR Altercations BREAK OUT in Capitol as GOP STUNT BACKFIRES
[..]
Bekijk deze YouTube-video
As the old saying goes: "Fucked around the red states did, finding out they are"quote:Op donderdag 9 oktober 2025 07:25 schreef kladderadatsch het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Valt jullie ook iets op?
Gewoon even gequote omdat het van A tot Z kloptquote:Op woensdag 8 oktober 2025 23:27 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Journalistiek is altijd links, het kijkt met de burger mee omhoog en voelt bedrijfsleven en overheden aan de tand.
Of geef je de voorkeur aan opinienieuws vanuit de ivoren torens van dezelfde bedrijven en overheden.
Dan krijg je o.a. klimaatontkenning gesponsort door Shell en Exxon, sluikreclame voor de tabaksindustrie en migranten als de schuld van álles zodat we niet zien dat de top van biivoorbeeld tata steal de salarisen verdubbelt krijgt ten koste van de kerstpaketten van het personeel. Dat we niet zien dat het gros aan goedkope arbeidsmigratie dikke prima is zolang ze ook maar de bliksemafleider zijn van rechts wanbeleid over de decennia.
Ga WNL en Harrie Mens maar bellen voor die troep.
Over een paar weken gaan ze zeggen dat ze antifa hebben uitgeroeid, allemaal dankzij de geweldige Donald Trump.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 02:03 schreef Vis1980 het volgende:
Wat een poppenkast weer, die persco over antifa. De mensen ook die waren uitgenodigd, zelfs iemand die veroordeeld is voor geweldpleging richting mens, allemaal meeliegen en veren in de reet stoppen van de 'grote leider met de kleine handen'.
Walgelijke shit.
Een complete knotse kneuzen show.quote:Op woensdag 8 oktober 2025 23:07 schreef Kijkertje het volgende:
Trump houdt een 'Antifa roundtable'. Alles is een show.
https://bsky.app/profile/jsweetli.bsky.social/post/3m2phigjuus27
[ afbeelding ]
https://bsky.app/profile/atrupar.com/post/3m2ph7zr3f42e
[ afbeelding ]
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3m2pgasppr22e
[ afbeelding ]
Zoals nu? Ik kan niet wachten tot de gegarandeerde verontwaardiging als hij niet de nobelprijs voor de vrede krijgt. Inmiddels heeft hij 9 oorlogen opgelost oid?quote:Op donderdag 9 oktober 2025 07:51 schreef Arcee het volgende:
[..]
Over een paar weken gaan ze zeggen dat ze antifa hebben uitgeroeid, allemaal dankzij de geweldige Donald Trump.
En alle steden zijn ook veel veiliger dankzij daadkrachtige Donald Trump en z'n national guard.
Feitelijk waren er geen problemen in die steden en antifa was geen organisatie, maar daar hoor je dan niks meer van. Ze gaan overwinningen op niet bestaande problemen claimen.
Die moet op zijn minst 90 jaar zijn en minimaal meteen vanaf geboorte Antifa opgezet hebben. Klinkt aannemelijk.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 08:07 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Een complete knotse kneuzen show.
« The founder of antifa », de idioten.
En 1 filmkanaal, dat continu ‘Gandhi’ en ‘Schindler’s List’ en ‘Der Untergang’ en ‘Nazi’s: A warning from history’ uitzendt.quote:Op woensdag 8 oktober 2025 22:55 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ik ga voor de Bob Ross reruns. And while you're at it: ad Steve Irwin
Dan ga je er van uit dat de rechtsstaat in de VS kan herstellen van Trump op de niet al te lange termijn.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 09:44 schreef Vis1980 het volgende:
[ afbeelding ]
Bondi en Patel zie ik nog wel eens in problemen komen met bepaalde wetten. Trump gaat weer alles ontlopen, maar een paar in zijn kabinet zullen dat niet ontlopen, denk ik.
Ik ook, heb het nog niet voorbij zien komen zijn duiding. Jij wel?quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 10:13 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
@:Chivaz, benieuwd naar jouw kijk op deze ontwikkeling.
Altijd voor de juiste 'fall men' zorgen natuurlijk. Slim.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 09:44 schreef Vis1980 het volgende:
[ afbeelding ]
Bondi en Patel zie ik nog wel eens in problemen komen met bepaalde wetten. Trump gaat weer alles ontlopen, maar een paar in zijn kabinet zullen dat niet ontlopen, denk ik.
Voor Trump is iedereen 'disposable'. Vraag maar aan Guiliani of Pence.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 09:58 schreef Gunner het volgende:
[..]
Altijd voor de juiste 'fall men' zorgen natuurlijk. Slim.
Net als brood, zit daar wat in.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 09:50 schreef Perrin het volgende:
[..]
Dan ga je er van uit dat de rechtsstaat in de VS kan herstellen van Trump op de niet al te lange termijn.
Ik vind dat optimistisch.
Het is voor zulke mensen (fascisten? reactionairen? rijke klootzakken?) ook altijd niet vóór te stellen hoe een beweging als antifa kan werken. Een los verband van collectieven? Platte organisatie? Vrijwillig? Uit idealisme? Huh?quote:Op donderdag 9 oktober 2025 08:07 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Een complete knotse kneuzen show.
« The founder of antifa », de idioten.
Proest.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 12:15 schreef Arnhemunited het volgende:
Het lijkt me dat nu de historische vredesdeal tussen Israël en hamas doorgaat, de Nobelprijscommissie niet meer om Trump heen kan.
Dat is nog maar de vraag. Elders lees ik dat de selectie al een tijd geleden gesloten is en dat andere acties van trump niet in z'n voordeel spreken.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 12:15 schreef Arnhemunited het volgende:
Het lijkt me dat nu de historische vredesdeal tussen Israël en hamas doorgaat, de Nobelprijscommissie niet meer om Trump heen kan.
En ook die mensen zien dat Trump in zijn eigen land een burgeroorlog probeert te veroorzaken.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 12:15 schreef Arnhemunited het volgende:
Het lijkt me dat nu de historische vredesdeal tussen Israël en hamas doorgaat, de Nobelprijscommissie niet meer om Trump heen kan.
En het inzetten van het leger tegen je eigen bevolking levert extra bonuspunten, of hoe moet ik dat zien?quote:Op donderdag 9 oktober 2025 12:15 schreef Arnhemunited het volgende:
Het lijkt me dat nu de historische vredesdeal tussen Israël en hamas doorgaat, de Nobelprijscommissie niet meer om Trump heen kan.
Als er iemand is die er geen recht op heeft dan is het Trumpquote:Op donderdag 9 oktober 2025 12:15 schreef Arnhemunited het volgende:
Het lijkt me dat nu de historische vredesdeal tussen Israël en hamas doorgaat, de Nobelprijscommissie niet meer om Trump heen kan.
Biden maakt meer kans. Vooral als je zoekt naar ce persoon waarbij de kans het grootst is dat Trump een beroerte krijgt als hij het verneemt.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 12:30 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Als er iemand is die er geen recht op heeft dan is het Trump
Greta.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 12:51 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Biden maakt meer kans. Vooral als je zoekt naar ce persoon waarbij de kans het grootst is dat Trump een beroerte krijgt als hij het verneemt.
Jimmy Kimmel.quote:
Die nobelprijzen hebben een zekere status van degelijkheid en prestige verschaffend..quote:Op donderdag 9 oktober 2025 13:20 schreef KoosVogels het volgende:
Waarom zou je in Trump in vredesnaam de Nobelprijs voor de Vrede geven?
Plus nog de naamswijziging van het Mi van Defensie naar Ministerie van Oorlog.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 13:20 schreef KoosVogels het volgende:
Dreigen met het annexeren van Canada en Groenland, desnoods met geweld. Iran bombarderen en aansturen op een gewapend conflict met Venezuela. Israël jarenlang geen strobreed in de weg leggen - sterker, het land blijven voorzien van wapens tijdens een verwoestende oorlog. Tegen een resolutie stemmen waarmee Rusland wordt aangeduid als agressor in de oorlog met Oekraïne.
Een gemaskeerde, bewapende troepenmacht loslaten op ongewapende immigranten. Het leger stationeren in je eigen steden en op vreedzame demonstranten afsturen. Antifa aanwijzen als een terreurbeweging en de suggestie wekken dat je in een oorlog bent verwikkeld met je eigen burgers.
Waarom zou je in Trump in vredesnaam de Nobelprijs voor de Vrede geven?
En nog los van het bovenstaande: een Nobelprijswinnaar zou naar mijn idee ook een bepaalde persoonlijkheid moeten hebben. Diegene moet een intrinsieke motivatie hebben om te streven naar vrede en veiligheid. Hij moet niet azen op de Nobelprijs vanwege prestige of een andere egocentrische drijfveer.
Zoals hierboven al aangegeven: prima als Trump die prijs wint, maar dan kun je er net zo goed helemaal mee stoppen. Dan heeft die prijs geen enkele waarde meer.
Die zijn er al. Netanyahu heeft nu al gezegd dat hoewel hij zei dat de deal definitief was, de deal pas definitief is als 't kabinet in Israël het ermee eens is.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 12:51 schreef Vis1980 het volgende:
Let maar op, de deal houdt niet lang stand of er komen ineens andere eisen van partijen. Daarnaast hoeft er maar een gek wat te doen en hoppa, men gaat weer vechten. Voor een 'heilige' regio, waar al eeuwen gedoe is, heb ik weinig vertrouwen in vrede, laat staan dat er nu een leefbare situatie op tafel komt.
Dan zou de situatie verbeteren in de zin dat de etnische zuivering wat langzamer gaat. We zullen het ermee moeten doen vrees ik.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 14:52 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Die zijn er al. Netanyahu heeft nu al gezegd dat hoewel hij zei dat de deal definitief was, de deal pas definitief is als 't kabinet in Israël het ermee eens is.
Ik hoop echt dat de situatie daar beter wordt, dus ik hoop dat de "deal" van Trump (of wie dan ook) daadwerkelijk doorgang vindt.
Trump noemde het duurzame vrede in het hele midden-oosten. Ik ben heel benieuwd.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 15:37 schreef viagraap het volgende:
[..]
Dan zou de situatie verbeteren in de zin dat de etnische zuivering wat langzamer gaat. We zullen het ermee moeten doen vrees ik.
Trump is net een tweedehands autohandelaar.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 16:09 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Trump noemde het duurzame vrede in het hele midden-oosten. Ik ben heel benieuwd.
Het is net een politicus die Trump.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 16:27 schreef Wantie het volgende:
[..]
Trump is net een tweedehands autohandelaar.
Die overdrijft altijd in zijn voordeel.
Heeft die de burgeroorlog in Jemen ook al opgelost dan?quote:Op donderdag 9 oktober 2025 16:09 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Trump noemde het duurzame vrede in het hele midden-oosten. Ik ben heel benieuwd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |