F2 is ook leuk om naar te kijkenquote:Op dinsdag 23 september 2025 10:52 schreef H_T het volgende:
Gefeliciteerd ESF2Gamer, om ook hier het standaardgrapje met usernames met getallen in de naam te gebruiken
quote:Op dinsdag 23 september 2025 11:05 schreef Arizona het volgende:
Moeten jullie niet een TT hebben? MODS, WAAR ZIJN JULLIE!
FIX DIE VERJAARDAGSTT!quote:Op dinsdag 23 september 2025 11:11 schreef Cyan9 het volgende:
Ah, dan ook gefeliciteerd @:ESF1Gamer!!
quote:Op dinsdag 23 september 2025 11:05 schreef Arizona het volgende:
Moeten jullie niet een TT hebben? MODS, WAAR ZIJN JULLIE!
Haha ach je hebt tenminste eerst Billie gezetquote:
Het is veel rustiger dan een op zondagmiddag F1 fans op FOK! in het gareel houden.quote:Op dinsdag 23 september 2025 11:27 schreef Meke het volgende:
[..]
Haha ach je hebt tenminste eerst Billie gezet
En dat vond New Mexico goed? (Huhuhuhuhuh)quote:Op dinsdag 23 september 2025 11:06 schreef Arizona het volgende:
Ik ben net terug van de tandarts, eindelijk werd mijn gaatje gevuld.
Huehuehue jazeker, toen ik appte: Klaar! Appte hij een duimpje terug!quote:Op dinsdag 23 september 2025 11:40 schreef H_T het volgende:
[..]
En dat vond New Mexico goed? (Huhuhuhuhuh)
Als in, ik voelde me niet geroepen om de TT te veranderen, want er was al iemand anders present.quote:
Hij heeft je gehoord!quote:Op dinsdag 16 september 2025 09:42 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Ja leuk allemaal maar ik wil gewoon een concert in de Ziggo.
En ik was niet van plan me te laten opjagen. Eerst maar eens afwachten of er nog meer jarigen komenquote:Op dinsdag 23 september 2025 11:59 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Als in, ik voelde me niet geroepen om de TT te veranderen, want er was al iemand anders present.
Ga je met de trein nu naar Londen? Veel plezier!quote:Op dinsdag 23 september 2025 12:37 schreef H_T het volgende:
Lollig aan de Eurostar vanaf Amsterdam: je hebt beide paspoortcontroles vlak achter elkaar. Nederlandse en Britse zitten in dezelfde kamer
Jaquote:Op dinsdag 23 september 2025 12:41 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ga je met de trein nu naar Londen? Veel plezier!
Wat irritantquote:Op dinsdag 23 september 2025 16:32 schreef H_T het volgende:
Ik deel de wagon met een groep scholieren of studenten. Die ben ik inmiddels aardig zat. En omdat je een stoel moet reserveren is het ook niet echt de bedoeling dat ik me in een andere wagon verschans
Britse studenten? Dan zit er niets anders op dan meezuipenquote:Op dinsdag 23 september 2025 16:32 schreef H_T het volgende:
Ik deel de wagon met een groep scholieren of studenten. Die ben ik inmiddels aardig zat. En omdat je een stoel moet reserveren is het ook niet echt de bedoeling dat ik me in een andere wagon verschans
Sterkte.quote:Op dinsdag 23 september 2025 16:32 schreef H_T het volgende:
Ik deel de wagon met een groep scholieren of studenten. Die ben ik inmiddels aardig zat. En omdat je een stoel moet reserveren is het ook niet echt de bedoeling dat ik me in een andere wagon verschans
Woopwoop!quote:Op dinsdag 23 september 2025 12:16 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Hij heeft je gehoord!
https://www.instagram.com(...)MW94d2lnam5hajFrdA==
Er zat een kerel naast me die steeds lag te slapen, dus dat werd ook lastig. Met een podcast op was het te doen, maar ik was wel blij toen ik de trein uit konquote:Op dinsdag 23 september 2025 17:40 schreef Arizona het volgende:
[..]
Wat irritant![]()
Even naar de restauratiewagon anders?
Nee, oost-Nederland. Dan kan je nog steeds meezuipen natuurlijk, maar misschien waren ze daar nog net wat te jong voor. En met 6 a 7 euro per biertje aan boord was dat een prijzige aangelegenheid gewordenquote:Op dinsdag 23 september 2025 17:47 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Britse studenten? Dan zit er niets anders op dan meezuipen
Ik distantieer mij van mijn regiogenoten en bied plaatsvervangend excuses aan!quote:Op dinsdag 23 september 2025 19:52 schreef H_T het volgende:
[..]
Nee, oost-Nederland. Dan kan je nog steeds meezuipen natuurlijk, maar misschien waren ze daar nog net wat te jong voor. En met 6 a 7 euro per biertje aan boord was dat een prijzige aangelegenheid geworden![]()
Maar ik ben nu in de buurt van het juiste theater, ik heb gegeten en ik heb nog een halve pint over. Dat gaat goedkomen dus
Het hadden ook Achterhoekers kunnen zijn. Hoe dan ook: bedankt!quote:Op dinsdag 23 september 2025 20:14 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ik distantieer mij van mijn regiogenoten en bied plaatsvervangend excuses aan!
Dan distantieer ik me van mijn regiogenoten en bied plaatsvervangend mijn excuses aanquote:Op dinsdag 23 september 2025 20:23 schreef H_T het volgende:
[..]
Het hadden ook Achterhoekers kunnen zijn. Hoe dan ook: bedankt!
Nee, tenzij je verhuisd bent naar Londenquote:Op dinsdag 23 september 2025 20:43 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Dan distantieer ik me van mijn regiogenoten en bied plaatsvervangend mijn excuses aan![]()
Ben je bij mij in de buurt?
Oh dat is wel een hele leuke celeb om te spotten. En ook heel makkelijk om te spotten, lijkt me.quote:Op dinsdag 23 september 2025 23:05 schreef H_T het volgende:
En ik heb nu een pint van Jeremy Clarkson's bier besteld. In het theater ook nog een celeb gespot: Stephen Merchant
Mager en twee meter lang maken het wel makkelijkerquote:Op dinsdag 23 september 2025 23:44 schreef Strani het volgende:
[..]
Oh dat is wel een hele leuke celeb om te spotten. En ook heel makkelijk om te spotten, lijkt me.
Goed opgevoed.quote:Op woensdag 24 september 2025 07:40 schreef Troel het volgende:
Dat komt omdat ze hier in het Oooosten de drank met de paplepel ingegoten hebben gekregen...
Nee serieus, toen jongste 12 was waren er al dorpsgenoten die gewoon al de keet ingingen en bier dronken. Dat weet ik, omdat jongste daar echt van schrok. Maar ze zijn nog maar 12 en het mag pas als je 18 bent!
Boerenkool kan wat mij betreft ook prima zonder worst. Niet zonder lekkere jus overigensquote:Op woensdag 24 september 2025 15:42 schreef NailQueen het volgende:
De Boerenkool ligt hier weer in de schappen![]()
Ik heb er alleen geen Rookworst bij gekocht. De goedkoopste die er tussen lag was ¤3,25 en de duurste ¤5,50. Dat voor 1 Rookworst![]()
Ik doe er vanavond maar een sateetje bij.
Ketterquote:Op woensdag 24 september 2025 15:42 schreef NailQueen het volgende:
De Boerenkool ligt hier weer in de schappen![]()
Ik heb er alleen geen Rookworst bij gekocht. De goedkoopste die er tussen lag was ¤3,25 en de duurste ¤5,50. Dat voor 1 Rookworst![]()
Ik doe er vanavond maar een sateetje bij.
Ah, je gaat voor de Surinaamse variant vandaag.quote:Op woensdag 24 september 2025 15:42 schreef NailQueen het volgende:
De Boerenkool ligt hier weer in de schappen![]()
Ik heb er alleen geen Rookworst bij gekocht. De goedkoopste die er tussen lag was ¤3,25 en de duurste ¤5,50. Dat voor 1 Rookworst![]()
Ik doe er vanavond maar een sateetje bij.
Zuurkool Boerenkool met vette jusquote:Op woensdag 24 september 2025 15:45 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Boerenkool kan wat mij betreft ook prima zonder worst. Niet zonder lekkere jus overigens
Ik doe straks ook nog mee aan het WK.quote:Op woensdag 24 september 2025 18:37 schreef Koen66 het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)k-2030/92649517.html
64 landen, man man man
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |