Extra aanwijzingen voor dit topic:quote:Het project, opgezet in 2022, heeft tot doel tienduizenden conservatieven te rekruteren om huidige federale ambtenaren te vervangen – die sommige Republikeinen karakteriseren als onderdeel van de 'deep state' – en om de doelstellingen van de volgende Republikeinse president te bevorderen. Het gaat uit van een vergaande interpretatie van de theorie van de unitaire uitvoerende macht, een omstreden interpretatie van artikel II van de grondwet van de Verenigde Staten die ervan uitgaat dat de president bij zijn inauguratie absolute zeggenschap over de uitvoerende macht verkrijgt.
Project 2025 beoogt diepgaande veranderingen binnen de overheid, met name het economisch en sociaal beleid en de rol van de federale overheid en haar agentschappen. In het plan wordt voorgesteld de financiering voor het ministerie van Justitie te verlagen, de FBI en het ministerie van Binnenlandse Veiligheid (DHS) te ontmantelen, de regelgeving op het gebied van milieu en klimaatverandering sterk te verminderen ten gunste van de winning van fossiele brandstoffen, het ministerie van Handel op te heffen en de onafhankelijkheid van federale agentschappen zoals de Federal Communications Commission (FCC) en de Federal Trade Commission (FTC) te beëindigen.
Zeker interessant.quote:Op maandag 1 september 2025 09:13 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Vance als president. Hmm interessante tijden
Tenks, of voor mensen die hun X hebben gedelete zoals ik:quote:Op maandag 1 september 2025 08:58 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dit is wel een interessant - en plausibel - draadje:
[ x ]
Excuus, maar dit is kolder. Vance heeft juist nog een veel betere reputatie onder Trump stemmers. Hij is namelijk echt rechts, daar waar Trump meer een opportunist is.quote:Op maandag 1 september 2025 10:00 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Zeker interessant.
Als Trump komt te overlijden (of als hij een stap terug moet doen), dan barst een burgeroorlog los binnen de GOP. Vance heeft niet dezelfde status als Trump, Republikeinse congresleden zijn niet bang voor hem. MAGA's tolereren Vance omdat hij zich gedraagt als hulpje van hun Messias, maar het is zeer de vraag of ze hem ook op het schild hijsen.
Ik betwijfel het. Zijn tegenstanders zullen wijzen op zijn vroegere uitspraken over Trump, en de suggestie wekken dat hij altijd al liep te azen het presidentschap. Sommige MAGA-wappies zullen zelfs claimen dat Vance iets te maken heeft met Trump gezondheidsproblemen, die immers pas de laatste maanden écht zichtbaar werden.
Maar het belangrijkste is dat de Reps in het Congres zich niet laten piepelen door Vance. Tegen Trump durven zich niet in te gaan - en dus accepteren ze idioot beleid, zoals die 'tariffs' - maar het verzet zal groeien op het moment dat de 'Dear Leader' van het toneel verdwijnt.
Waar haal je dit soort complot idioterie vandaan joh?quote:Op maandag 1 september 2025 10:00 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Zeker interessant.
Als Trump komt te overlijden (of als hij een stap terug moet doen), dan barst een burgeroorlog los binnen de GOP. Vance heeft niet dezelfde status als Trump, Republikeinse congresleden zijn niet bang voor hem. MAGA's tolereren Vance omdat hij zich gedraagt als hulpje van hun Messias, maar het is zeer de vraag of ze hem ook op het schild hijsen.
Ik betwijfel het. Zijn tegenstanders zullen wijzen op zijn vroegere uitspraken over Trump, en de suggestie wekken dat hij altijd al liep te azen het presidentschap. Sommige MAGA-wappies zullen zelfs claimen dat Vance iets te maken heeft met Trump gezondheidsproblemen, die immers pas de laatste maanden écht zichtbaar werden.
Maar het belangrijkste is dat de Reps in het Congres zich niet laten piepelen door Vance. Tegen Trump durven zich niet in te gaan - en dus accepteren ze idioot beleid, zoals die 'tariffs' - maar het verzet zal groeien op het moment dat de 'Dear Leader' van het toneel verdwijnt.
Welk deel beschouw jij als 'complotidioterie'? En waarom precies?quote:Op maandag 1 september 2025 10:56 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Waar haal je dit soort complot idioterie vandaan joh?
quote:Op maandag 1 september 2025 11:03 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Welk deel beschouw jij als 'complotidioterie'? En waarom precies?
Er zitten rare snuiters in de achterban van Trump, maar die is wel marginaal. Geen bedreiging. Bovenstaande vind ik echt potsierlijk. Ik ben het zelden met jou eens, maar jij hebt wel eens beter laten zien hier.quote:Sommige MAGA-wappies zullen zelfs claimen dat Vance iets te maken heeft met Trump gezondheidsproblemen,
Allereerst is dat pure speculatie van mijn kant, waarmee je het eens of oneens kunt zijn. Verder is MAGA een complete crackpot-beweging, waar ook halve garen als Alex Jones onderdeel van uitmaken. Die hele beweging hangt aan elkaar van complot-waanzin.quote:Op maandag 1 september 2025 11:17 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
[..]
Er zitten rare snuiters in de achterban van Trump, maar die is wel marginaal. Geen bedreiging. Bovenstaande vind ik echt potsierlijk. Ik ben het zelden met jou eens, maar jij hebt wel eens beter laten zien hier.
Trump heeft een Messiaanse status bij zijn fans. Vance heeft die status niet, verre van.quote:Op maandag 1 september 2025 10:55 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Excuus, maar dit is kolder. Vance heeft juist nog een veel betere reputatie onder Trump stemmers. Hij is namelijk echt rechts, daar waar Trump meer een opportunist is.
Het is allemaal speculatief, maar ik denk dat jij nog wel eens van een koude kermis kan terugkomen.quote:Op maandag 1 september 2025 11:39 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Trump heeft een Messiaanse status bij zijn fans. Vance heeft die status niet, verre van.
Ze houden met Vance of een ander het hele ecosysteem van Project '25 vast nog wel even rollende, mocht Trump komen te overlijden.quote:Op maandag 1 september 2025 11:39 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Trump heeft een Messiaanse status bij zijn fans. Vance heeft die status niet, verre van.
Uh?quote:Op maandag 1 september 2025 11:44 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Ze houden met Vance of een ander het hele ecosysteem van Project '25 vast nog wel even rollende, mocht Trump komen te overlijden.
Je ziet bij dictators in het nauw dat ze op oorlogstoer gaan. Netanyahu doet dat, Putin doet dat, Trump deed dit enigszins met de capitoolbestorming en Maga is in Russische handen (met Aipac banden). Het zal mogelijk niet als een nachtkaars uitgaan.
Zou inderdaad kunnen.quote:Op maandag 1 september 2025 11:41 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Het is allemaal speculatief, maar ik denk dat jij nog wel eens van een koude kermis kan terugkomen.
Trump heeft ook enkel die 'grip', omdat invloedrijke lobbyisten hem steunen. Ik zie geen situatie waarin die Vance ineens massaal in de steek laten.quote:Op maandag 1 september 2025 11:51 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Zou inderdaad kunnen.
Feit is sowieso dat Vance niet dezelfde grip heeft op de GOP als Trump. Republikeinse congresleden sluiten niet automatisch de rijen wanneer Vance iets proclameert.
Dat is nu natuurlijk anders. Vrijwel alle Reps zijn als de dood om Trump tegen de haren in te strijken. Vance boezemt vooralsnog geen angst in.
Veel Republikeinse congresleden zijn helemaal niet gelukkig met de MAGA-koers van hun partij, die voor een groot deel haaks staat op de traditionele waarden van hun beweging. Neem als voorbeeld die 'tariffs'. De enige reden dat de GOP'ers in het congres zich daar niet tegen verzetten, is omdat ze bang zijn voor Trump. Van oudsher zijn de Republikeinen voorstander van het afbreken van handelsbarrières.quote:Op maandag 1 september 2025 11:53 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Trump heeft ook enkel die 'grip', omdat invloedrijke lobbyisten hem steunen. Ik zie geen situatie waarin die Vance ineens massaal in de steek laten.
Ik heb hoop omtrent de midterms, maar tot die tijd denk ik dat Vance gewoon net zoveel support krijgt als Trump van de lobbyisten, republikeinen (als Trump het leven laat).
Koos, asjeblieft. Hoe kom je hier nou toch bij? bang voor Trump? is hij een vampier?quote:Op maandag 1 september 2025 11:59 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Veel Republikeinse congresleden zijn helemaal niet gelukkig met de MAGA-koers van hun partij, die voor een groot deel haaks staat op de traditionele waarden van hun beweging. Neem als voorbeeld die 'tariffs'. De enige reden dat de GOP'ers in het congres zich daar niet tegen verzetten, is omdat ze bang zijn voor Trump. Van oudsher zijn de Republikeinen voorstander van het afbreken van handelsbarrières.
Valt Trump weg, dan zal de kritiek op het MAGA-beleid toenemen. Republikeinse zullen zich daar dan veel eerder tegen durven uitspraken, omdat Vance niet dezelfde invloed en status heeft als Trump.
Maga is in handen van Ruslandquote:Op maandag 1 september 2025 11:46 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Uh?
AIPAC is een pro-Israel organisatie. Niet Russisch.
Zucht. Ik vrees dat jij vooral bijzonder slecht ingevoerd bent in deze materie.quote:Op maandag 1 september 2025 12:01 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Koos, asjeblieft. Hoe kom je hier nou toch bij? bang voor Trump? is hij een vampier?
Nee, even serieus. Dat is toch gewoon een soort eigen werkelijkheid die je hier aan het creëren bent? een soort coping van: 'ja, de republikeinen gaan misschien nu nog mee, maar ze zijn gewoon bang!'. Nee, ze zijn niet bang. Ze zijn het met Trump eens (paar uitzonderingen daargelaten).
Denk het niet.quote:Op maandag 1 september 2025 12:08 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Maga is in handen van Rusland
en
Maga heeft sterke banden met Aipac. Net als veel democraten en gewone republikeinen overigens.
Klopt ie zo?
Er zijn invloeden. Maar 'in handen van' een sterke overdrijving. Ook onder Trump-Amerika zijn er immers genoeg maatregelen, waar Rusland niet blij mee is. AIPAC heeft wel consequent al jaren relatief veel invloed in Amerika. Maar hun invloed valt weer in het niets vergeleken de olie-lobby.quote:
Relativering werkte ook prima voor Wo2.quote:Op maandag 1 september 2025 12:12 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Er zijn invloeden. Maar 'in handen van' een sterke overdrijving. Ook onder Trump-Amerika zijn er immers genoeg maatregelen, waar Rusland niet blij mee is. AIPAC heeft wel consequent al jaren relatief veel invloed in Amerika. Maar hun invloed valt weer in het niets vergeleken de olie-lobby.
Dus tja...
Jij bent een van die rare snuiters. Wat jij hier allemaal hebt lopen verdedigen en hebt uitgesproken, dat laat zien dat jij misschien denkt dat die gekke achterban marginaal is, maar eerlijk gezegd: een ieder die nu Trump nog aanhangt, is zo'n 'rare snuiter wappie'. Op echt geen enkele manier is het 'business as usual'.quote:Op maandag 1 september 2025 11:17 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
[..]
Er zitten rare snuiters in de achterban van Trump, maar die is wel marginaal. Geen bedreiging. Bovenstaande vind ik echt potsierlijk. Ik ben het zelden met jou eens, maar jij hebt wel eens beter laten zien hier.
quote:Op maandag 1 september 2025 12:12 schreef theunderdog het volgende:
Er zijn invloeden. Maar 'in handen van' een sterke overdrijving. Ook onder Trump-Amerika zijn er immers genoeg maatregelen, waar Rusland niet blij mee is.
Maar Duarte was natuurlijk wel een genie, hier hadden de minions al lang de macht, sa sa ke?quote:Op maandag 1 september 2025 10:14 schreef Sabata het volgende:
the expanse scenario. great leader is ziek, maar wordt in leven gehouden door de minions
O nee, Trump heeft grip omdat een stel idioten bereid is tot bedreiging, (poging tot) ontvoering of vermoorden over te gaan als hij iets slechts over iemand zegt. Wil je hiervan bewijs? “Hang Mike Pence”. En geloof maar dat Pence er niet levend vanaf gekomen zou zijn als ze hem te pakken hadden gekregen.quote:Op maandag 1 september 2025 11:53 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Trump heeft ook enkel die 'grip', omdat invloedrijke lobbyisten hem steunen. Ik zie geen situatie waarin die Vance ineens massaal in de steek laten.
Ik heb hoop omtrent de midterms, maar tot die tijd denk ik dat Vance gewoon net zoveel support krijgt als Trump van de lobbyisten, republikeinen (als Trump het leven laat).
Haha touche, Free Navy past idd eerder bij MAGA, met de techbro's erachter als Duartequote:Op maandag 1 september 2025 12:44 schreef speknek het volgende:
[..]
Maar Duarte was natuurlijk wel een genie, hier hadden de minions al lang de macht, sa sa ke?
Deze al gelezen?quote:Op maandag 1 september 2025 13:09 schreef Chivaz het volgende:
Ik ben positief verrast dat er mensen met smaak zitten voor goede sci fi. Jullie zijn niet helemaal verloren lol.
quote:A new psychological study has found that people who report favorable views of Donald Trump also tend to score higher on measures of callousness, manipulation, and other malevolent traits—and lower on empathy and compassion. The findings, based on two large surveys of U.S. adults, shed light on how personality traits relate to political beliefs, including support for Trump and conservative ideology. The research was recently published in the Journal of Research in Personality.
Malevolent personality traits—sometimes called “dark” traits—include tendencies such as manipulativeness, callousness, narcissism, and a lack of empathy. These traits are often captured by concepts like psychopathy, Machiavellianism, and narcissism, which together reflect a general disposition toward exploiting or disregarding others for personal gain.
People with stronger malevolent traits may be more comfortable with aggression, dominance, or cruelty and less likely to value fairness or kindness. These tendencies are associated with lower levels of affective empathy (concern for others’ suffering) and, in some cases, higher levels of dissonant empathy (enjoyment of others’ pain). In contrast, benevolent traits reflect the opposite—a disposition marked by compassion, humanism, and a belief in treating others with dignity and respect.
Je gooit wel heel erg alles op een hoop. Alsof je niet tegen Trump kan zijn, terwijl je Israel steunt. Wo2 erbij halen grenst al helemaal aan hysterie.quote:Op maandag 1 september 2025 12:19 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Relativering werkte ook prima voor Wo2.
Ik denk dat een discussie over het iets dikker of dunner aan moeten zetten niet relevant is als er een lobby is die een hele dikke stempel drukt op een fascistische necro-economie. Er wordt met voorkennis in aandelen Palantir gehandeld en Palantir verdient aan de massavernietiging in Gaza. Als de animo voor Netanyahu's koers sterk afneemt binnen Maga (die zijn zo goed als 100%) en er geen handjeklap meer wordt gedaan met het kremlin, dan kunnen we gaan relativeren. Wat de grotere olie-lobby betreft, die is er, maar goed. Welke wind dat punt uit de zeilen neemt, zie ik zo niet.
Lees eens opnieuw.quote:Op maandag 1 september 2025 12:32 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Was het de rode loper waar Rusland niet blij mee was? Of dat ze totaal geen concessies hoeven te doen voor 'vrede'? Of was het het stoppen van de sancties? Was het anders die foto die Trump in zijn handen had omdat Putin graag naar het WK wil?
Wanneer jij het ermee oneens bent dan zit koos waarschijnlijk precies goed met zijn analyse.quote:Op maandag 1 september 2025 11:17 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
[..]
Er zitten rare snuiters in de achterban van Trump, maar die is wel marginaal. Geen bedreiging. Bovenstaande vind ik echt potsierlijk. Ik ben het zelden met jou eens, maar jij hebt wel eens beter laten zien hier.
Mooie SBS-reactie.quote:Op maandag 1 september 2025 14:42 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Je gooit wel heel erg alles op een hoop. Alsof je niet tegen Trump kan zijn, terwijl je Israel steunt. Wo2 erbij halen grenst al helemaal aan hysterie.
Ik wilde vragen of Trump alweer een persconferentie heeft gedaan, jouw post beantwoord het.quote:Op maandag 1 september 2025 10:06 schreef speknek het volgende:
[..]
Tenks, of voor mensen die hun X hebben gedelete zoals ik:
https://xcancel.com/adamscochran/status/1962233429770285093#m
Ik zie niks.quote:Op maandag 1 september 2025 16:45 schreef Glazenmaker het volgende:
[ afbeelding ]
Gisteren gepost door "Trump". Hij voelt zijn toekomst snel dichterbij komen.
Een paar vage shots uit de verte alleen.quote:Op maandag 1 september 2025 16:46 schreef MissButterflyy het volgende:
Wanneer zijn er voor het laatst beelden gedeeld van Trump?
Nou, naar mijn idee doet ie dit al sinds mensenheugenis. Hij heeft zelfs nog erg veel kleren aan.quote:Op maandag 1 september 2025 20:00 schreef Hyperdude het volgende:
[ afbeelding ]
Het gaat niet goed met Iggy.![]()
Het is daar 26° en hij heeft ook nog een trui aanquote:Op maandag 1 september 2025 20:56 schreef Perrin het volgende:
Ziet er niet heel levend uit iig.
[ x ]
Yep. Mocht er niets van de geruchten waar zijn, dan had ie allang voor een camera staan blerren dat "de fake news media" het allemaal fout heeft. Zn ego is echt te fragiel om daar dan niet op te reageren.quote:Op maandag 1 september 2025 22:13 schreef KoosVogels het volgende:
[ x ]
Trump oogt behoorlijk verrot. Vorige week vond ik al dat gespeculeer nogal lachwekkend, maar het lijkt erop dat er echt iets mis is met hem.
Vooral het feit dat meneer de mega-narcist al week niet de pers heeft aan lopen lullen is een teken aan de wand.
Ik denk niet dat hij daadwerkelijk golft nu. Ik denk dat hij vooral in de medische molen zit.quote:Op maandag 1 september 2025 22:20 schreef Gunner het volgende:
Ik vraag me meer af waar ie de tijd vandaan haalt om weer eens een dag te golfen.
Het is een klein wonder dat iemand met zijn levensstijl überhaupt zijn leeftijd heeft bereikt. De kans op een serieus medisch probleem gedurende zijn huidige termijn is groter dan dat dat niet gebeurt. Dat maakt de keuze voor een figuur als Vance ook extra fascinerend.quote:Op maandag 1 september 2025 22:17 schreef koemleit het volgende:
[..]
Yep. Mocht er niets van de geruchten waar zijn, dan had ie allang voor een camera staan blerren dat "de fake news media" het allemaal fout heeft. Zn ego is echt te fragiel om daar dan niet op te reageren.
Vindt trouwens dat er weinig aandacht voor is in de media. Elke verspreking van Biden haalde hier het 8 uur journaal. Maar dit laat men (vooralsnog) gewoon gaan.
Het is wel Labor Day vandaag.quote:Op maandag 1 september 2025 22:20 schreef Gunner het volgende:
Ik vraag me meer af waar ie de tijd vandaan haalt om weer eens een dag te golfen.
Doet ie elke week. Het ding is alleen dat je dan prima oude foto's kunt posten, omdat elke week op elkaar lijkt, maar het is uiteindelijk ook een fijn moment om achter de schermen wat tijd te krijgen, want hij is golfen.quote:Op maandag 1 september 2025 22:20 schreef Gunner het volgende:
Ik vraag me meer af waar ie de tijd vandaan haalt om weer eens een dag te golfen.
quote:Op maandag 1 september 2025 22:26 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Het is een klein wonder dat iemand met zijn levensstijl überhaupt zijn leeftijd heeft bereikt. De kans op een serieus medisch probleem gedurende zijn huidige termijn is groter dan dat dat niet gebeurt. Dat maakt de keuze voor een figuur als Vance ook extra fascinerend.
Ik kan me niet herinneren dat hij eerder zo expressieloos oogde.quote:Op maandag 1 september 2025 22:13 schreef KoosVogels het volgende:
[ x ]
Trump oogt behoorlijk verrot. Vorige week vond ik al dat gespeculeer nogal lachwekkend, maar het lijkt erop dat er echt iets mis is met hem.
Vooral het feit dat meneer de mega-narcist al een week niet de pers heeft aan lopen lullen is een teken aan de wand.
Die vieze vlassige pruik van hem is ook weg?quote:Op maandag 1 september 2025 20:56 schreef Perrin het volgende:
Ziet er niet heel levend uit iig.
[ x ]
Rusland zal ook zijn best doen het vuurtje op te stoken en zoveel mogelijk chaos proberen te veroorzaken door allerlei complottheorieen de MAGA bubbels in te duwen. Ze wilden immers ook chaoot Trump aan de macht hebben daar. Dat heeft ze geen windeieren gelegd.quote:Op maandag 1 september 2025 11:38 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Allereerst is dat pure speculatie van mijn kant, waarmee je het eens of oneens kunt zijn. Verder is MAGA een complete crackpot-beweging, waar ook halve garen als Alex Jones onderdeel van uitmaken. Die hele beweging hangt aan elkaar van complot-waanzin.
Dus als Trump vanwege gezondheidsproblemen een stap opzij moet doen, dan acht ik de kans groot dat een deel van de MAGA-beweging Vance zal wantrouwen.
Zeker omdat zijn tegenstanders er op zullen wijzen dat hij Trump eerder volledig af zat te kraken en vorige week doodleuk zei dat hij er klaar voor is om het stokje van Trump over te nemen.
Enig idee wat er zou kunnen zijn, wat zijn de meest genoemde geruchten?quote:Op maandag 1 september 2025 22:13 schreef KoosVogels het volgende:
[ x ]
Trump oogt behoorlijk verrot. Vorige week vond ik al dat gespeculeer nogal lachwekkend, maar het lijkt erop dat er echt iets mis is met hem.
Vooral het feit dat meneer de mega-narcist al een week niet de pers heeft aan lopen lullen is een teken aan de wand.
Er zijn foto's van hem wat lijkt op dikke enkels. Dat is een teken van hartcomplicaties: hart te zwak om het bloed goed rond te pompen. In combinatie met die foto's van blauwe plekken op zijn hand, wat veroorzaakt kan zijn door het aanleggen/gebruik van 1 of meerdere infusen. Kanker en/of hartproblemen zijn natuurlijk heel normaal voor bejaarden van zijn leeftijd en zijn gewicht.quote:Op dinsdag 2 september 2025 00:08 schreef agter het volgende:
[..]
Enig idee wat er zou kunnen zijn, wat zijn de meest genoemde geruchten?
Vaatziekte (vernauwingen in de slagaders). Het hoeft niet zijn hart te zijn. Krijgt wsl bloedverdunners dat geeft snel blauwe plekken.quote:Op dinsdag 2 september 2025 00:21 schreef IndoorKite het volgende:
[..]
Er zijn foto's van hem wat lijkt op dikke enkels. Dat is een teken van hartcomplicaties: hart te zwak om het bloed goed rond te pompen. In combinatie met die foto's van blauwe plekken op zijn hand, wat veroorzaakt kan zijn door het aanleggen/gebruik van 1 of meerdere infusen. Kanker en/of hartproblemen zijn natuurlijk heel normaal voor bejaarden van zijn leeftijd en zijn gewicht.
Dit gecombineerd met zijn vreemde gedrag om niet voor de tv te verschijnen en er lijkt indd toch iets mis te zijn met hem medisch.
Dat weet niemand natuurlijk. Ik denk dat hij inmiddels zo vol medicijnen zit dat hij van voren niet meer weet dat ie van achteren leeft. Ik denk ook dat ze ieder ander rustig op een bed hadden gelegd om uit te zieken of te sterven, maar dat ze hier een soort zombie naar een golfveld hebben gesleept.quote:Op dinsdag 2 september 2025 00:08 schreef agter het volgende:
[..]
Enig idee wat er zou kunnen zijn, wat zijn de meest genoemde geruchten?
Nou ja ze waren iig duidelijk over zijn vaten.quote:Op dinsdag 2 september 2025 00:40 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Dat weet niemand natuurlijk. Ik denk dat hij inmiddels zo vol medicijnen zit dat hij van voren niet meer weet dat ie van achteren leeft. Ik denk ook dat ze ieder ander rustig op een bed hadden gelegd om uit te zieken of te sterven, maar dat ze hier een soort zombie naar een golfveld hebben gesleept.
Maar net als ieder ander, behalve zijn lijfartsen, blijft het bij raden.
Dat het a-typisch gedrag voor Trump is, is het enige dat een vaststaand feit is.
Morgen neem ik aan. Dan komt het Congres ook weer terug van reces. Als hij dan nog steeds niets van zich laat horen is er echt iets aan de hand.quote:Op dinsdag 2 september 2025 00:57 schreef Dutch_view het volgende:
We zullen zien wanneer Trump weer publiekelijk voor een microfoon verschijnt en wat hij dan zegt.
Misschien krijgt hij dan wat oppeppers, zo begint hij nu toch erg op zijn voorganger te lijken. Medisch gezien dan.
Die foto’s van z’n enkels en blauwe plekken waren al in juli in het nieuws.quote:Op dinsdag 2 september 2025 00:21 schreef IndoorKite het volgende:
[..]
Er zijn foto's van hem wat lijkt op dikke enkels. Dat is een teken van hartcomplicaties: hart te zwak om het bloed goed rond te pompen. In combinatie met die foto's van blauwe plekken op zijn hand, wat veroorzaakt kan zijn door het aanleggen/gebruik van 1 of meerdere infusen. Kanker en/of hartproblemen zijn natuurlijk heel normaal voor bejaarden van zijn leeftijd en zijn gewicht.
Dit gecombineerd met zijn vreemde gedrag om niet voor de tv te verschijnen en er lijkt indd toch iets mis te zijn met hem medisch.
Toch wel bijzonder hoe de "meest transparante regering ooit" heel erg lijkt op het Kremlin. Waar we van grote afstand speculeren over de gezondheid van de grote leider.quote:Op maandag 1 september 2025 22:13 schreef KoosVogels het volgende:
[ x ]
Trump oogt behoorlijk verrot. Vorige week vond ik al dat gespeculeer nogal lachwekkend, maar het lijkt erop dat er echt iets mis is met hem.
Vooral het feit dat meneer de mega-narcist al een week niet de pers heeft aan lopen lullen is een teken aan de wand.
Ja dat gaat met dode/kasplant Trump nog een leuke worden. Als hij neervalt gaat een groot deel van de achterban niet geloven dat het natuurlijk ging. Gaat Vance ze een stuk vlees toewerpen om ze aan zijn kant te krijgen?quote:
Groenland wordt hernoemd naar Ijsland, want het was toch wel irritant dat het meeste v/h land ijs is. Als gevolg daarvan wil Trump nu Ijsland hebben, want dat moet wel groen zijn dan. Hij is tenslotte ook al de president van Europa, dus kleine stap.quote:Op dinsdag 2 september 2025 08:23 schreef la_perle_rouge het volgende:
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lxt5yo4vgc2l
No idea what this Oval Office announcement is.
Could be resigning
Could be apologizing because Stephen Miller molted all over the Residence and someone caught staff dumping the exuviae out of the window
Could be clarifying that tariff revenue is really eleventy three trillion
Vance neemt tijdelijk het stokje over?quote:Op dinsdag 2 september 2025 08:23 schreef la_perle_rouge het volgende:
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lxt5yo4vgc2l
No idea what this Oval Office announcement is.
Could be resigning
Could be apologizing because Stephen Miller molted all over the Residence and someone caught staff dumping the exuviae out of the window
Could be clarifying that tariff revenue is really eleventy three trillion
Ik vind dit wel een plausibele uitleg (had ik ook gepost in vorige topic):quote:Op dinsdag 2 september 2025 00:08 schreef agter het volgende:
[..]
Enig idee wat er zou kunnen zijn, wat zijn de meest genoemde geruchten?
Zul je zien dat Trump straks zijn dood in scène zet als afleiding voor de Epstein files.quote:
We weten het gewoon niet. De komende dagen zal meer duidelijk worden, voor hetzelfde geld is hij moe en even van zijn vakantie aan het genieten.quote:Op dinsdag 2 september 2025 08:59 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik vind dit wel een plausibele uitleg (had ik ook gepost in vorige topic):
[ x ]
Dat is ook door mn hoofd gegaan.quote:Op dinsdag 2 september 2025 08:45 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Toch wel bijzonder hoe de "meest transparante regering ooit" heel erg lijkt op het Kremlin. Waar we van grote afstand speculeren over de gezondheid van de grote leider.
Die komen wel zodra officieel vaststaat wat er aan de hand is.quote:Op dinsdag 2 september 2025 09:01 schreef Glazenmaker het volgende:
Dat Amerikaanse staatsmedia dit nog niet hebben opgepakt snap ik nog. Waarom staan er nog geen speculaties in Europese media?
Is er toch nog hoop. “The American Dream” is de grootste scam uit de Amerikaanse geschiedenis.quote:
Normale media probeert zoveel mogelijk niet aan speculaties te doen dit in tegenstelling tot de schreeuwende sociale media en normaliter fox en co zou een wild gerucht iets met democraten betreffen.quote:Op dinsdag 2 september 2025 09:01 schreef Glazenmaker het volgende:
Dat Amerikaanse staatsmedia dit nog niet hebben opgepakt snap ik nog. Waarom staan er nog geen speculaties in Europese media?
Ondertussen mag je toch wel minstens de mededeling doen dat het zeer ongebruikelijk is dat Trump zich aan het verbergen is.quote:Op dinsdag 2 september 2025 09:11 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Normale media probeert zoveel mogelijk niet aan speculaties te doen dit in tegenstelling tot de schreeuwende sociale media en normaliter fox en co zou een wild gerucht iets met democraten betreffen.
Ik denk het niet want dictators doen er alles aan om juist niet zwak en sterfelijk over te komen. Die speculatie is de onbedoelde bijwerking van altijd maar zelf het nieuws te willen bepalen.quote:Op dinsdag 2 september 2025 09:04 schreef koemleit het volgende:
[..]
Dat is ook door mn hoofd gegaan.
Zou dit een set up zijn? Want speculaties over de gezondheid van een Dictator hoort er altijd bij.
Ik vond die laatste bijeenkomst waarbij misselijkmakend veel stroop gesmeerd werd wel veel weghebben van lovende begrafenistoespraken bij leven, een soort generale repetitie.quote:Op dinsdag 2 september 2025 09:25 schreef VoMy het volgende:
De troepiaals zijn nog niet rouwend om de grote leider gezien, dus Trump zal nog wel leven.
De waarschijnlijke samenvatting:quote:Op dinsdag 2 september 2025 09:19 schreef Momo het volgende:
Er is een persmoment 14:00 lokale tijd, dat is 20:00 hier.
Ik denk dat het best waarschijnlijk is dat hij ziek was of een medisch probleem had. Maar dat hoeft niet te betekenen dat iemand met 1 been in het graf staat. Hij gaat het natuurlijk nooit toegeven, is hij veel te trots voor.quote:Op dinsdag 2 september 2025 09:27 schreef MissButterflyy het volgende:
Zag nog een foto van hem met het witte petje en daar zag je z’n haren wel en stond z’n gezicht normaal.
Op X gaan ze helemaal los dat hij zo anders uitziet maar het is gewoon een beroerde foto.
Denk dat er dus weinig aan de hand is.
Dit. Het kan ook zijn dat ie een goede griep te pakken had. Maar zelfs dat zal ie niet toegeven. Terwijl bij een normale president dat gewoon gecommuniceerd zou worden. "President is ziek, ligt in bed hopelijk over een paar dagen terug in de running".quote:Op dinsdag 2 september 2025 09:41 schreef Momo het volgende:
[..]
Ik denk dat het best waarschijnlijk is dat hij ziek was of een medisch probleem had. Maar dat hoeft niet te betekenen dat iemand met 1 been in het graf staat. Hij gaat het natuurlijk nooit toegeven, is hij veel te trots voor.
Ja dan gaat ie spreken.quote:Op dinsdag 2 september 2025 09:19 schreef Momo het volgende:
Er is een persmoment 14:00 lokale tijd, dat is 20:00 hier.
Het zou wat zijn wanneer daar opeens Vance staat.quote:Op dinsdag 2 september 2025 10:49 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Ja dan gaat ie spreken.
Maar nu hebben mensen t weer over dat er in die pers briefing niet Trump staat, maar 'the president'.
Achja, het is waarschijnlijk vooral een hoop wensdenken.
Ik denk dat ie misschien ff ziek was maar straks komt ie weer vrolijk tevoorschijn en weet ie precies wie er volgens hem leugens over hem verspreidde.
Welke leugens heb je voorbij zien komen?quote:Op dinsdag 2 september 2025 10:49 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Ja dan gaat ie spreken.
Maar nu hebben mensen t weer over dat er in die pers briefing niet Trump staat, maar 'the president'.
Achja, het is waarschijnlijk vooral een hoop wensdenken.
Ik denk dat ie misschien ff ziek was maar straks komt ie weer vrolijk tevoorschijn en weet ie precies wie er volgens hem leugens over hem verspreidde.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |