Proef het naast een soortgelijke (vol/halfvol/mager) standaard supermarkt melk en ik benieuwd wat je er van vindt.quote:Op maandag 28 april 2025 22:06 schreef Blues het volgende:
[..]
Ik ga zaterdag eens melk kopen bij de boerderijwinkel hier verderop, ben benieuwd
Ziet er lekker uit, zou ik eten.quote:Op maandag 28 april 2025 22:18 schreef Kaatje1 het volgende:
@:lucky_strike https://www.ah.nl/r/1199191
Vlees van een dier dat heeft moeten werken zit veel meer smaak aan. En ja. bepaalde delen moeten sudderen om mals te worden. Maar dit geeft wel een heerlijke stoofpot.quote:Op maandag 28 april 2025 22:13 schreef MadMaster het volgende:
Sorry voor de kaap, maar ik moet even dit kwijt:
[..]
Proef het naast een soortgelijke (vol/halfvol/mager) standaard supermarkt melk en ik benieuwd wat je er van vindt.
Ik ben overigens niet per definitie zo'n uitgesproken purist, maar voor sommige producten (kaas, vlees, fruit en sinds kort dus ook melk) ga ik, als ik in de gelegenheid ben, graag 'de boer op'.
Vandaag ook weer kaas gehaald in Oude Ade bij kaasboerderij Kwakernaak. Ook een tip!
Zie http://www.boerenleidsekaas.nl en https://www.groenehart.nl(...)boerderij-kwakernaak
Uit de meeste schappen wel, maar er zijn nog wel slagers die dat randje vet er nog wel aan laten zitten. Je moet er soms even voor rijden, maar het is de moeite waard…quote:Op maandag 28 april 2025 22:25 schreef z80 het volgende:
[..]
Vlees van een dier dat heeft moeten werken zit veel meer smaak aan. En ja. bepaalde delen moeten sudderen om mals te worden. Maar dit geeft wel een heerlijke stoofpot.
En vlees heeft vet nodig voor smaak. Maar in de Nederlandse, en helaas ook steeds meer in Duitsland, is vlees met een randje vet compleet uit de schappen verdwenen.
Ik ben al eeuwen van plan eens een kijkje te nemen hier:quote:Op maandag 28 april 2025 22:13 schreef MadMaster het volgende:
Sorry voor de kaap, maar ik moet even dit kwijt:
[..]
Proef het naast een soortgelijke (vol/halfvol/mager) standaard supermarkt melk en ik benieuwd wat je er van vindt.
Ik ben overigens niet per definitie zo'n uitgesproken purist, maar voor sommige producten (kaas, vlees, fruit en sinds kort dus ook melk) ga ik, als ik in de gelegenheid ben, graag 'de boer op'.
Vandaag ook weer kaas gehaald in Oude Ade bij kaasboerderij Kwakernaak. Ook een tip!
Zie http://www.boerenleidsekaas.nl en https://www.groenehart.nl(...)boerderij-kwakernaak
Zou de woningcrisis daar niet ook enorm meespelen in de uitkomsten?quote:Op dinsdag 29 april 2025 05:51 schreef borisz het volgende:
Hoe één man de verkiezingen van een buurland kan bepalen. Al heeft Justin Trudeau ook op tijd ingezien het veld te ruimen. Conservatieven stonden in Canada jaren op grote voorsprong in de polls. In de laatste twee maanden was dat compleet omgedraaid.
Een vierde termijn voor één partij is behoorlijk zeldzaam daar. Liberalen en conservatieven wisselen over het algemeen over de 8 tot 10 jaar de macht af. Nu dus niet. Overigens qua zetels winnen beide partijen ten koste van de kleinere partijen.
Overigens in Australië dit weekend ook verkiezingen. Daar zie je het zelfde effect. Labor stond achter tov de coalitie van Liberalen/conservatieven Alleen zit Labor daar pas één termijn aan de knoppen. Sinds Trump is er nog meer dan hoop voor de sociaaldemocraten voor een tweede termijn.
En donderdag ook lokale verkiezingen in Engeland. Ook interessant vooral vanwege de huidige polls.1641 lokale zetels worden er verdeeld her en der (waar CON er 1182 heeft te verdedigen, Labour heeft er 336).
Jouster Pinsa is met salami , kaas en ananasquote:Op dinsdag 29 april 2025 07:51 schreef Lonaa het volgende:
@:Lucky_Strike wat ik er van begrijp is pinsa niks meer of minder dan de Romeinse pizza. Dus inderdaad gewoon beleggen als pizza. Ergo, altijd rode ui, chorizo, blauwe kaas en chilli vlokken.
quote:Op dinsdag 29 april 2025 09:10 schreef fietsie het volgende:
[..]
Jouster Pinsa is met salami , kaas en ananas
Drink je daar ook zoete witte wijn bij?quote:
Canei hartje hartjequote:Op dinsdag 29 april 2025 13:16 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Drink je daar ook zoete witte wijn bij?
Elektra hebben ¤7000 en niet ¤11000 gekost.quote:Op dinsdag 29 april 2025 09:52 schreef Tele6 het volgende:
Ik deed een verhelderend bezoek aan gebouwbeheerder.
Energiekosten waren alleen nog maar een voorschot, de meterstanden zijn pas december 2023 uitgelezen en de afrekening is nog niet meegenomen in de afrekening servicekosten. Dus wie weet krijgen we nog een boel terug
B appt nu dat hij denkt dat dit niet mag op deze manier...
Gebouwmeneer zei dat zodra de afrekening binnenkomt, dat verrekend wordt met de huidige servicekosten.
Ik vind dat inderdaad wel een beetje dubieus ivm mensen die verhuizen en er komen wonen idd, want straks krijgen de 2025-bewoners geld wat eigenlijk voor de 2023-bewoners had moeten zijn.
Afrekening servicekosten heeft zo lang geduurd omdat sommige kosten van de VVE van het hele blok zijn (o.a. glasverzekering) en de VVE heeft pas eind 2024 een afrekening opgemaakt.
Maar misschien hadden ze dus ook nog moeten wachten tot de meterstanden verwerkt waren......
Het bedrag dat we nu betaald hebben, is dus ook totaal uit de lucht gegrepen. Geen enkel idee van het verbruik van het gebouw. Sowieso hebben ze pas in december 2023 iemand laten komen om de meterstanden uit te lezen, dus we hebben vanaf februari 2023 blind betaald voor de elektra.
Nee idd. Vind het maar een vreemde gang van zaken.quote:Op dinsdag 29 april 2025 13:46 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Elektra hebben ¤7000 en niet ¤11000 gekost.
Nou nog zorgen dat dit op de goede manier gecorrigeerd wordt, want "dit verrekenen we met de kosten over het volgende jaar" is niet netjes voor de mensen die er het volgende jaar niet meer wonen...
quote:Op dinsdag 29 april 2025 13:16 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Drink je daar ook zoete witte wijn bij?
Het is dan ook zonde om goede ham te verspillen aan zoiets duivels als pizza met ananasquote:Op dinsdag 29 april 2025 15:12 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik lust ook pizza ananas, maar alleen als ik ziek ben. Die smerige ham mogen ze wel houden, gezond of niet.
Niet onwaarquote:Op dinsdag 29 april 2025 15:21 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Het is dan ook zonde om goede ham te verspillen aan zoiets duivels als pizza met ananas
Uit de instantpot komen soms best lovenswaardige pogingenquote:Op dinsdag 29 april 2025 15:33 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Niet onwaarAl is een goede gekookte ham zeer zeldzaam wat mij betreft.
Ik hoop dat de vaccinatie goed aankomt!quote:Op dinsdag 29 april 2025 15:35 schreef Kaatje1 het volgende:
Goedemiddag![]()
Geen druk spreekuur maar wel een serie hufters. Collega had geen een leuke, ik nog wel gelukkig. En een hele vervelende meneer bood later z’n excuses aan, ook nog eens extra per mail en dat ik voor altijd in zijn hart zit. Ze zeggen wel eens dat vrouwen kletsen maar zet een zooi kerels bij elkaar en de meest idiote verhalen doen de ronde.
Gelukkig had een collega makdoush meegenomen, smullen. Moet nu wel mijn blouse en broek wassen want het lekte nogal![]()
Daarna naar de GGD om in ruil voor m’n vakantiegeld de eerste gordelroos vaccinatie te krijgen
Wat een raar gedoe @:tele6 Misschien een idee om even contact op te nemen met de Huurdersbond
Ik hoop vooral dat ik niet beroerd word. Morgen geen afspraken maar donderdag moet ik eigenlijk wel naar het spreekuur want zieken en vakantie.quote:Op dinsdag 29 april 2025 15:37 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Ik hoop dat de vaccinatie goed aankomt!
Ik heb het huurteam gemaild iig. Hopelijk kunnen die adviseren.
'Cost of living' & 'Housing crisis' waren de redenen om op de conservatieven te stemmen. Maar 'Canada is geen 51e staat' bleek voor 400.000 Canadezen toch een sterker argument.quote:Op dinsdag 29 april 2025 09:10 schreef fietsie het volgende:
[..]
Zou de woningcrisis daar niet ook enorm meespelen in de uitkomsten?
Hoop so!quote:Op dinsdag 29 april 2025 15:41 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ik hoop vooral dat ik niet beroerd word. Morgen geen afspraken maar donderdag moet ik eigenlijk wel naar het spreekuur want zieken en vakantie.
Vaccinatie zetter was blij (vooral voor mij) dat ik zelf aangaf dat ik lipoedeemarm heb zodat ze meteen een langere naald kon gebruiken.
quote:Pink Floyd at Pompeii – MCMLXXII, de iconische film uit 1972, is terug in de bioscoop, nu geremastered in 4K met verbeterde audio. Opgenomen in de indrukwekkende ruïnes van het oude Romeinse amfitheater in Pompeii, toont de film Pink Floyd tijdens een intiem concert zonder publiek. Met adembenemende beelden, een kijk achter de schermen en onvergetelijke nummers zoals “Echoes” en “One of These Days” is deze film een tijdloos meesterwerk van beeld en geluid.
Ik kreeg toen ik al verhuisd was naar mijn koophuis, nog netjes een verrekening van servicekosten, zeker 6 maanden later. Ik huurde mijn flat wel via woningbouw. Ze hadden ook het nieuwe adres gevraagd vlgs mij toen ik de huur opzei (opzegde?)quote:Op dinsdag 29 april 2025 13:46 schreef Blues het volgende:
[..]
Nee idd. Vind het maar een vreemde gang van zaken.
Dank, al heb ik momenteel meer sterkte nodig voor mijn rug. Na de goede dagen (vrijdag en zaterdag) vond het lijf blijkbaar nodig om te laten merken dat ik daar niet aan moet wennen, kreupel rond als een oud wijfquote:Op dinsdag 29 april 2025 18:27 schreef Syrena het volgende:
Oi, sterkte Kaatje! Zowel voor de kosten van de vaccinatie als de naweeën. Las ergens al griepachtige klachten
Dat had ik ook met m'n vorige flat idd.quote:Op dinsdag 29 april 2025 18:25 schreef Syrena het volgende:
[..]
Ik kreeg toen ik al verhuisd was naar mijn koophuis, nog netjes een verrekening van servicekosten, zeker 6 maanden later. Ik huurde mijn flat wel via woningbouw. Ze hadden ook het nieuwe adres gevraagd vlgs mij toen ik de huur opzei (opzegde?)
https://www.juridischloke(...)huurcontract%20stopt.quote:Op dinsdag 29 april 2025 18:53 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Dat had ik ook met m'n vorige flat idd.
Het probleem is nu dat de meneer van gebouwbeheer zegt "oh, we krijgen voorschot terug van de elektra 2023, dan worden je servicekosten voor 2024 daarmee verminderd" maar daar hebben de mensen die er in 2024 niet meer woonden niks aan. Het moet over 2023 gecorrigeerd worden, want dat is het jaar waar de kosten voor elektra wel/niet gemaakt zijn.
Nou zitten we ook nog te wachten op antwoord over wie de mega neonletters op ons gebouw betaalt, want wij hebben er niet voor gekozen om die dingen 24/7 op ons dak te hebben, maar goed.
#mopper
Aanrijding. Je bent ergens tegenaan gereden.quote:Op dinsdag 29 april 2025 19:19 schreef vlindertje89 het volgende:
Een vraag zonder bijlees: bij het aanvragen van een nieuwe autoverzekering wordt gevraagd of ik in afgelopen vijf jaar schade heb gehad met of aan een motorrijtuig. Ik heb vorig jaar een geparkeerde auto geschampt bij het inparkeren, dus antwoord is ja. Vervolgens wordt gevraagd naar hoeveel, 1, welk jaar, 2024. Maar dan komt: wat was de oorzaak van de schade? Met opties aanrijding, ruitschade, hagel/storm, inbraak/diefstal, vandalisme, anders. Moet ik dan nu aanrijding aanvinken? Of anders? Het voelt niet echt als aanrijding, maar ik kan ook nergens een definitie vinden van wat onder aanrijding verstaan wordt..
Benieuwd of een van jullie hier ervaring mee heeft![]()
Aanrijding, de naam zegt het eigenlijk al een beetje hèquote:Op dinsdag 29 april 2025 19:19 schreef vlindertje89 het volgende:
Een vraag zonder bijlees: bij het aanvragen van een nieuwe autoverzekering wordt gevraagd of ik in afgelopen vijf jaar schade heb gehad met of aan een motorrijtuig. Ik heb vorig jaar een geparkeerde auto geschampt bij het inparkeren, dus antwoord is ja. Vervolgens wordt gevraagd naar hoeveel, 1, welk jaar, 2024. Maar dan komt: wat was de oorzaak van de schade? Met opties aanrijding, ruitschade, hagel/storm, inbraak/diefstal, vandalisme, anders. Moet ik dan nu aanrijding aanvinken? Of anders? Het voelt niet echt als aanrijding, maar ik kan ook nergens een definitie vinden van wat onder aanrijding verstaan wordt..
Benieuwd of een van jullie hier ervaring mee heeft![]()
Ik heb het zeker gehad maar tot voor kort kende ik het niet. Voor losse “onderdelen “ ben ik wel bij de huisarts gegaan maar zowel hij als ik hebben dat niet echt gelinkt aan perimenopauze maar “je bent ook niet meer de jongste”quote:Op dinsdag 29 april 2025 19:55 schreef Molo het volgende:
Yes, lieve mensen hier
Er waren hier ervaringsdeskundigen rondom de perimenopauze toch? Wie weet daar meer van en wat is hendig om te weten voor ik naar Frau Dokteur ga?
Dank!
Je moet sowieso @Vanyel hebben hiervoorquote:Op dinsdag 29 april 2025 19:55 schreef Molo het volgende:
Yes, lieve mensen hier
Er waren hier ervaringsdeskundigen rondom de perimenopauze toch? Wie weet daar meer van en wat is hendig om te weten voor ik naar Frau Dokteur ga?
Dank!
Als dat het criterium is dan gaat de huisarts het wel lekker rustig krijgen als je zo je clientèle afwimpeltquote:Op dinsdag 29 april 2025 20:19 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ik heb het zeker gehad maar tot voor kort kende ik het niet. Voor losse “onderdelen “ ben ik wel bij de huisarts gegaan maar zowel hij als ik hebben dat niet echt gelinkt aan perimenopauze maar “je bent ook niet meer de jongste”
Ah yes, dank!quote:Op dinsdag 29 april 2025 20:20 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Je moet sowieso @:Vanyel hebben hiervoor
Ik had er zelf ook nooit bij nagedacht. Ja moe, vaak maar ook enorm druk werk. Slecht slapen, ook vaak door druk met werk. Onregelmatige menstruatie, tja, midden 40, ook niet raar. Pijnlijke gewrichten, je hebt inderdaad artrose. Maar om dat onder te brengen onder de noemer perimenopauze, ik heb er zelfs nooit bij nagedacht totdat ik er hier over hoordequote:Op dinsdag 29 april 2025 20:35 schreef Molo het volgende:
[..]
Als dat het criterium is dan gaat de huisarts het wel lekker rustig krijgen als je zo je clientèle afwimpelt
[..]
Ah yes, dank!
@:Vanyel joehoeeeee, heb je even?
Klinkt wel als een briljant huisarts als je daar geen relaties legt trouwensquote:Op dinsdag 29 april 2025 20:40 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ik had er zelf ook nooit bij nagedacht. Ja moe, vaak maar ook enorm druk werk. Slecht slapen, ook vaak door druk met werk. Onregelmatige menstruatie, tja, midden 40, ook niet raar. Pijnlijke gewrichten, je hebt inderdaad artrose. Maar om dat onder te brengen onder de noemer perimenopauze, ik heb er zelfs nooit bij nagedacht totdat ik er hier over hoorde
In LIF loopt een topic over hoormoondingen.quote:Op dinsdag 29 april 2025 20:35 schreef Molo het volgende:
[..]
Als dat het criterium is dan gaat de huisarts het wel lekker rustig krijgen als je zo je clientèle afwimpelt
[..]
Ah yes, dank!
@:Vanyel joehoeeeee, heb je even?
Hier nog zo 1.quote:Op dinsdag 29 april 2025 20:40 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ik had er zelf ook nooit bij nagedacht. Ja moe, vaak maar ook enorm druk werk. Slecht slapen, ook vaak door druk met werk. Onregelmatige menstruatie, tja, midden 40, ook niet raar. Pijnlijke gewrichten, je hebt inderdaad artrose. Maar om dat onder te brengen onder de noemer perimenopauze, ik heb er zelfs nooit bij nagedacht totdat ik er hier over hoorde
Deze neem ik aan?quote:Op dinsdag 29 april 2025 20:42 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
In LIF loopt een topic over hoormoondingen.
We hebben het hier wel over ca 20 jaar geleden, het was er vast wel maar die relatie is nooit gelegd, dat is nog niet zo heel lang. Want het is wat anders dan vervroegde overgangquote:Op dinsdag 29 april 2025 20:42 schreef Molo het volgende:
[..]
Klinkt wel als een briljant huisarts als je daar geen relaties legt trouwens
Zo lang als je wil.quote:
Die!quote:Op dinsdag 29 april 2025 20:51 schreef Molo het volgende:
[..]
Deze neem ik aan?
LIF / Centraal overgang en gerelateerde hormoonperikelen #3
Dank, ik zie ook der @:Vanyel daar zeer actief. Binnenkort eens uitkammen die handel daar dus!
Vrouwen zaten destijds niet echt heel anders in elkaar. Ik snap het gewoon nietquote:Op dinsdag 29 april 2025 20:53 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
We hebben het hier wel over ca 20 jaar geleden, het was er vast wel maar die relatie is nooit gelegd, dat is nog niet zo heel lang. Want het is wat anders dan vervroegde overgang
Kijk, ik heb nu dubbel je aandachtquote:
Toen men in 2002 geheel onterecht besloot bang te zijn voor hormoonsuppletie wegens dus niet aangetoond verhoogd risico op borstkanker, hebben ze voor het gemak de menopauze maar uit de geneeskunde opleiding gemikt want er was toch niks meer aan te doen.quote:Op dinsdag 29 april 2025 21:15 schreef Molo het volgende:
[..]
Vrouwen zaten destijds niet echt heel anders in elkaar. Ik snap het gewoon niet
Werk ook te vaak met huisartsen in mijn werk en zijn gewoon te vaak domme dingen gebeurd, waardoor ik vrij snel al een emosmiley hoofd trek hierbij. Hoe kun je dat met dergelijke symptomen nou niet bedenken
Geen pillen is geen behandeling, dat adagium jaquote:Op dinsdag 29 april 2025 21:17 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Toen men in 2002 geheel onterecht besloot bang te zijn voor hormoonsuppletie wegens dus niet aangetoond verhoogd risico op borstkanker, hebben ze voor het gemak de menopauze maar uit de geneeskunde opleiding gemikt want er was toch niks meer aan te doen.
Al zal Kaatjes arts vast eerder opgeleid moeten zijn.
Of in het geval van vrijgevestigd chirurgen "niet hoeven snijden is niet ziek"quote:Op dinsdag 29 april 2025 21:18 schreef Molo het volgende:
[..]
Geen pillen is geen behandeling, dat adagium ja
Zalig
Ja dat geldt overal waar marktprikkels zitten, kutsysteemquote:Op dinsdag 29 april 2025 21:35 schreef fietsie het volgende:
[..]
Of in het geval van vrijgevestigd chirurgen "niet hoeven snijden is niet ziek"
Ik ehm... moet eens hard nadenken hoe ik dat zou moeten doen..quote:Op dinsdag 29 april 2025 21:44 schreef Tele6 het volgende:
@:fietsie volgens mij heb ik wel eens spierpijn gehad in mijn duimen, maar goed, er zijn maar weinig spieren waar ik nog nooit spierpijn in heb gehad geloof ik
Heb je geprobeerd te masseren? Handmassage kan fantastisch zijn of kan een marteling zijn
Jup.quote:Op dinsdag 29 april 2025 21:48 schreef Molo het volgende:
[..]
Ja dat geldt overal waar marktprikkels zitten, kutsysteem
Knap hoor.quote:Op dinsdag 29 april 2025 21:42 schreef Tele6 het volgende:
* fietsie zich de pleuris gerend heeft over de dijk
* fietsie uitwasemt op het balkon
Maar heb je de schade van toen ook geclaimd?quote:Op dinsdag 29 april 2025 21:53 schreef vlindertje89 het volgende:
Dank @:z80 en @:DerLudolf! Voor mij voelt aanrijding als 'heftiger' ofzo, maar ik ben natuurlijk inderdaad wel ergens tegenaan gereden
Pak de te masseren hand vast met je andere hand, duim aan de kant van de handpalm van de te masseren hand. Grijp de hand stevig vast. De duim gaat je hand masseren en de vingers geven tegendruk.quote:Op dinsdag 29 april 2025 21:48 schreef fietsie het volgende:
[..]
Ik ehm... moet eens hard nadenken hoe ik dat zou moeten doen..
Dat doet intens zeer in de andere duimquote:Op dinsdag 29 april 2025 22:01 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Pak de te masseren hand vast met je andere hand, duim aan de kant van de handpalm van de te masseren hand. Grijp de hand stevig vast. De duim gaat je hand masseren en de vingers geven tegendruk.
Por met je duim in die handpalm tot je een gevoelige plek hebt gevonden. Dan kleine rondjes maken met de duim. Hou de te masseren hand zo ontspannen mogelijk.
Zoiets
Het is een kunst die scholieren in de loop der jaren verfijnt hebben.quote:Op dinsdag 29 april 2025 21:55 schreef fietsie het volgende:
[..]
Knap hoor.
Ik deed 15 km ultraslow uittrapperen ivm tuin-sleur-activiteiten gisteren. Net niet omvallen bij tegenwind is ook een kunst
Lekker bewegen maar niet overdrijven is een kunstquote:Op dinsdag 29 april 2025 21:55 schreef fietsie het volgende:
[..]
Knap hoor.
Ik deed 15 km ultraslow uittrapperen ivm tuin-sleur-activiteiten gisteren. Net niet omvallen bij tegenwind is ook een kunst
Tennisbal of iets van die grote gebruiken. Deze op tafel leggen en er met de hand overheen draaien/bewegen.quote:Op dinsdag 29 april 2025 22:03 schreef fietsie het volgende:
[..]
Dat doet intens zeer in de andere duim
Andere duim niet gebruiken. Beweging moet vanuit je pols komen.quote:Op dinsdag 29 april 2025 22:03 schreef fietsie het volgende:
[..]
Dat doet intens zeer in de andere duim
**krak**quote:
Ik had dus een ding geprint wat geschroefd moet worden aan een ding met vingers zodat je er flessen op kunt drogen; dat randje blijkt een fijn massagerandje.quote:Op dinsdag 29 april 2025 22:06 schreef z80 het volgende:
[..]
Tennisbal of iets van die grote gebruiken. Deze op tafel leggen en er met de hand overheen draaien/bewegen.
Neem geen knikker, werkt wel goed, maar doet au!!!
Ja - de schade kwam op ¤1500 ofzo, en ze hadden heel netjes ook berekend wat het exact kostte aan hogere premie in de komende jaren om hen te laten betalen, en dat was ¤900 ofzo. Dus dat was een simpele keuze.quote:Op dinsdag 29 april 2025 21:57 schreef sigme het volgende:
[..]
Maar heb je de schade van toen ook geclaimd?
Goeie vraag aan Lucky…quote:Op dinsdag 29 april 2025 22:57 schreef vlindertje89 het volgende:
Oh en @:fietsie spierpijn in je handen is zo stom. Eerste hockeytraining van het seizoen geeft dat standaardvan knijpen in stick.
Wat me doet denken aan @:Lucky_Strike: hoe is het met jouw handen? Ik heb het even niet meer scherp, had je inmiddels de afspraken voor de injecties gehad? Hoe is dat gegaan? En heeft het positief effect gehad?
Ik vond m erg fijn.quote:Op dinsdag 29 april 2025 23:18 schreef AnneX het volgende:
Goeie vraag aan Lucky…
Hoe was de film @:Blues Vanavond hoorde ik van iemand anders, die vanavond is geweest. Geen recensie, alleen dat hij de film had gezien.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 7% gewijzigd door Blues op 30-04-2025 10:17:49 ]
Je hebt hem goed ingevuld nu hoor. Is mijn werkquote:Op dinsdag 29 april 2025 22:47 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Ja - de schade kwam op ¤1500 ofzo, en ze hadden heel netjes ook berekend wat het exact kostte aan hogere premie in de komende jaren om hen te laten betalen, en dat was ¤900 ofzo. Dus dat was een simpele keuze.
Overigens wordt dat niet gevraagd bij Independer:
"Heb jij, een thuiswonend gezinslid of medebestuurder, in de laatste 5 jaar schade gehad met of aan een motorrijtuig?
We bedoelen hier alle schades die je met een motorrijtuig hebt gehad in de laatste 5 jaar. Het maakt niet uit of jij de schade zelf hebt veroorzaakt of niet. Dus ook een ruitschade, diefstal of brand moet je hier melden."
En bij i-tje klikken:
"Wat is een motorrijtuig?
Onder motorrijtuig verstaan we naast auto of motor ook bromfietsen, scooters en brommobielen. Ook schades ontstaan aan of met deze motorrijtuigen moeten worden gemeld.
Welke schades moet je opgeven?
Het gaat om alle schades met een motorrijtuig in de laatste 5 jaar. Het maakt niet uit of je de schade zelf hebt veroorzaakt of niet, je moet alle schades hier melden."
Ik vind het onduidelijk geformuleerd wel ook of het ook gaat over schade die je hebt gemaakt aan andermans auto - er staat schade gehad en dat heb ik niet. Alleen schade veroorzaakt, want mijn auto had geen schade. Maar ik heb wel ja gedaan, want op site Allianz zelf stond de vraag weer anders en heb ik via chat nagevraagd en ging het om alle geclaimde schades, of dat nou ivm schade aan mijn of andermans motorrijtuig is. Dus heb het op die manier ingevuld nu.
Ongetwijfeld speelt het voer van de koe mee voor de smaak van melk, maar daar heb je als consument geen invloed op. Alleen door andere melk te proberen en die hebben we gelukkig gevonden.quote:Op dinsdag 29 april 2025 21:57 schreef sigme het volgende:
@:madmaster
De smaak van melk wordt erg beïnvloed door wat de koe vreet. Ik hou niet van wintermelk als de koeien kuil vreten. Diezelfde koeien geven in het weideseizoen wel lekkere melk.
Ik wijk daarom uit naar bd-melk (Demeter) in de winter, want die mogen geen kuil.
Al moet ik zeggen dat ik de verse melk rechtstreeks van de boer nog lekkerder vind, kuil of geen kuil.
Ik ben - als passagier - ooit betrokken geweest bij een aanrijding waar ik eigenlijk niets van vernam, toch was de auto waar we tegenaan reden total lossquote:Op dinsdag 29 april 2025 21:53 schreef vlindertje89 het volgende:
Dank @:z80 en @:DerLudolf! Voor mij voelt aanrijding als 'heftiger' ofzo, maar ik ben natuurlijk inderdaad wel ergens tegenaan gereden
Ik heb dus drie keer zitten teruglezen om te onderkken hoe het vervoer van koeien invloed heeft op de smaak van melk. Maar ik denk dat ik m nu snap.quote:Op woensdag 30 april 2025 07:56 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ongetwijfeld speelt het voer van de koe mee voor de smaak van melk, maar daar heb je als consument geen invloed op. Alleen door andere melk te proberen en die hebben we gelukkig gevonden.
Zal binnenkort nog wel eens een keer zo'n ander pak melk bestellen, eens kijken of de smaak na de winter beter is…
Je weet dat er karnemelk uitkomen door t schudden tijdens vervoerquote:Op woensdag 30 april 2025 09:07 schreef fietsie het volgende:
[..]
Ik heb dus drie keer zitten teruglezen om te onderkken hoe het vervoer van koeien invloed heeft op de smaak van melk. Maar ik denk dat ik m nu snap.
Wat naar van je rugpijnquote:Op woensdag 30 april 2025 08:30 schreef Kaatje1 het volgende:
Mogge!
Rugpijn lijkt alleen maar erger te worden, dus afgemeld voor morgen.
Raar gedroomd vannacht. Was op de fiets naar m'n nichtje die ipv in Utrecht opeens in het huis van mijn oma in Oldenzaal woonde. En uiteraard verdwaalde ik op de terugweg en kwam in Duiven uit.
Dat zijn betere dromen. Keek vorige week nog even terug naar foto's van Pompeï, zo bijzonder (wilde eigenlijk kijken of ik in die kerk was geweest waar de paus is bijgezet, nee dus)quote:Op woensdag 30 april 2025 10:24 schreef Blues het volgende:
[..]
Wat naar van je rugpijn
Ik droomde dat ik in Pompeï was en heel goed kon drummen
KuchozempicKuchquote:Op dinsdag 29 april 2025 21:49 schreef fietsie het volgende:
[..]
Jup.
Vorige week, bariatrisch chirurg: "Mannen met jouw postuur kunnen niet afvallen zonder een operatie".
Huh, je bent toch heel veel afgevallen?quote:Op dinsdag 29 april 2025 21:49 schreef fietsie het volgende:
Vorige week, bariatrisch chirurg: "Mannen met jouw postuur kunnen niet afvallen zonder een operatie".
Door die beelden in de film kreeg ik wel een redelijk beeld. Wat was het grOOtquote:Op woensdag 30 april 2025 10:28 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Dat zijn betere dromen. Keek vorige week nog even terug naar foto's van Pompeï, zo bijzonder (wilde eigenlijk kijken of ik in die kerk was geweest waar de paus is bijgezet, nee dus)
Enorm groot. Hadden een dag voor "vaticaanstad". Bleek dat we best vroeg op moesten om naar Rome te gaan, dacht nog, wat overdreven. Maar toen kwamen we aan voor de St. Pauls en daar stond al een beste rij. Eindelijk binnen heb ik rondgekeken want groot, zo zo zo enorm groot. En ook zo ontzettend mooi en eigenlijk heel stil ook al waren er heel veel mensen. Daarna zijn we naar de Vaticaanse musea gegaan (geloof tussendoor nog wel lunch) en daar krijg je pijn in je nek van het naar boven kijken. Maar ook weer een rijkdom aan schilderijen en versieringen (moet dan altijd wel denken aan de mensen die enorm geleden hebben om dit mogelijk te maken) en dan vervolgens naar de Sixtijnse kapel.quote:Op woensdag 30 april 2025 10:38 schreef Blues het volgende:
[..]
Door die beelden in de film kreeg ik wel een redelijk beeld. Wat was het grOOt
Ja, en toen ging mijn vader dood, kwam ik weer een beetje aan omdat ik niet meer 4x per week kon sporten omdat ik voordurend heen en weer reed tussen rotterdam en friesland, kreeg ik een dubbele longontsteking enz enz. En toen was dat zijn aanleiding om deze conclusie te trekken.quote:Op woensdag 30 april 2025 10:37 schreef Blues het volgende:
[..]
Huh, je bent toch heel veel afgevallen?
quote:Op woensdag 30 april 2025 10:49 schreef fietsie het volgende:
[..]
Ja, en toen ging mijn vader dood, kwam ik weer een beetje aan omdat ik niet meer 4x per week kon sporten omdat ik voordurend heen en weer reed tussen rotterdam en friesland, kreeg ik een dubbele longontsteking enz enz. En toen was dat zijn aanleiding om deze conclusie te trekken.
Ze houden je daar wel bezigquote:Op woensdag 30 april 2025 11:33 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Voor het importeren van de auto is een formulier nodig, modelo 6. Opgehaald en ingevuld bij een belastingkantoor. Naar de bank gegaan omdat je zulke formulieren meestal moet betalen. Nee, zit geen streepjescode op. Naar de DGT ('rdw') gegaan. Ja, dit formulier moet nog betaald worden maar daar moet nog een modelo 6 bij, daarmee betaal je je wegenbelasting voor de gemeente.
Naar het belastingkantoor. Modelo 6 dubbel meegekregen.
Naar de bank. Nee, dat moet nog verder aan en ingevuld worden door de gemeente.
Naar de gemeente. Ja, dat is van het prinsendom Asturias maar we gaan bellen en dan kunnen we het bedrag invullen.
Ingevuld. Naar de bank. Ja, nee, de code van de gemeente mist. Je moet naar het kantoor van economische zaken hier om de hoek.
Code ingevuld, nu terug aan het lopen naar de bank.
Maar goed, straks wel 26,3x minder wegenbelasting betalen
Doet me denken aan de papiermolen en vooral het heen en weer lopen tussen verschillende partijen toen ik hier wilde trouwen met een Argentijnsequote:Op woensdag 30 april 2025 11:33 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Voor het importeren van de auto is een formulier nodig, modelo 6. Opgehaald en ingevuld bij een belastingkantoor. Naar de bank gegaan omdat je zulke formulieren meestal moet betalen. Nee, zit geen streepjescode op. Naar de DGT ('rdw') gegaan. Ja, dit formulier moet nog betaald worden maar daar moet nog een modelo 6 bij, daarmee betaal je je wegenbelasting voor de gemeente.
Naar het belastingkantoor. Modelo 6 dubbel meegekregen.
Naar de bank. Nee, dat moet nog verder aan en ingevuld worden door de gemeente.
Naar de gemeente. Ja, dat is van het prinsendom Asturias maar we gaan bellen en dan kunnen we het bedrag invullen.
Ingevuld. Naar de bank. Ja, nee, de code van de gemeente mist. Je moet naar het kantoor van economische zaken hier om de hoek.
Code ingevuld, nu terug aan het lopen naar de bank.
Maar goed, straks wel 26,3x minder wegenbelasting betalen
Papierwinkel.quote:Op woensdag 30 april 2025 11:56 schreef flipsen het volgende:
[..]
Doet me denken aan de papiermolen en vooral het heen en weer lopen tussen verschillende partijen toen ik hier wilde trouwen met een ArgentijnseFijn van loket 1 (op lokatie A) naar loket 2 (op lokatie B, 5km verderop) en weer terug, dat soort grappen...
Nu ben je in vervoering?quote:Op woensdag 30 april 2025 09:07 schreef fietsie het volgende:
[..]
Ik heb dus drie keer zitten teruglezen om te onderkken hoe het vervoer van koeien invloed heeft op de smaak van melk. Maar ik denk dat ik m nu snap.
Van hier naar de DGT is 170 kilometerquote:Op woensdag 30 april 2025 11:56 schreef flipsen het volgende:
[..]
Doet me denken aan de papiermolen en vooral het heen en weer lopen tussen verschillende partijen toen ik hier wilde trouwen met een ArgentijnseFijn van loket 1 (op lokatie A) naar loket 2 (op lokatie B, 5km verderop) en weer terug, dat soort grappen...
Dank.quote:
Ha, goed om te weten. Heb inmiddels de bevestiging ook binnen, en de bevestiging van opzegging. Hoeraquote:Op woensdag 30 april 2025 07:37 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Je hebt hem goed ingevuld nu hoor. Is mijn werkzou geen problemen moeten geven verder.
Ik heb gisteravond de uitstel optie maar getriggered.quote:Op woensdag 30 april 2025 13:42 schreef Clubsoda het volgende:
Ik ben ook maar een begonnen met de belastingaangifte![]()
Ik kan dat heel goed uitstellen.
Nopequote:Op woensdag 30 april 2025 13:42 schreef Clubsoda het volgende:
Ben ik de enige die steeds heel corporaal "pik! het is lente?" leest?![]()
Whaha herkenbaar. Ik kom wel eens kleding tegen op de bovenste plank van mijn kast, daar heb ik echt een trap bij nodig en die pak ik niet iedere keer. Dan denk ik "misschien wel weggegooid" en bij het uitmesten van de kast "Tada daar is die weer"quote:Op woensdag 30 april 2025 13:56 schreef AnneX het volgende:
![]()
![]()
![]()
en yeah: zojuist mijn jas gevonden: ‘gewoon’ in de kleding kast van MnX achter zijn lange donkerblauwe winterjas.
Daar zag ik een klein rood stukje jas uitsteken.😂
Huh in Enschede ookquote:Op woensdag 30 april 2025 13:44 schreef AnneX het volgende:
Stroomstoring😳 in het heeeele (lint) dorp.
Dat is lang geleden.
Edit: shut er is meer stuk!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 30 april 2025 14:19 schreef Blues het volgende:
Goed nieuws van ons front
Wat fijn allemaal! Zo gaan jullie straks een stuk lekkerder op vakantieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.We have far more in common than that which devides us..
quote:Op woensdag 30 april 2025 14:19 schreef Blues het volgende:
Goed nieuws van ons front
Ingekapseld en stabiel.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat is beter nieuws!
Wat betreft stroomstoring: Henny de gras robot maaier viel stil midden in het halve voetbalveld voor de deur.
Krijgt ws geen gps signaal(???) meer?
Maar wat was dat dan met die molen? Nee, daar heb ik geen klap van gehad. Maar dat was toch ook zoiets? Shit, ik moet weer wat meer Nederlands spreken/lezen, of weer als collega van @Lucky_Strike aan de gangquote:
Medische molenquote:Op woensdag 30 april 2025 14:31 schreef flipsen het volgende:
[..]
Maar wat was dat dan met die molen? Nee, daar heb ik geen klap van gehad. Maar dat was toch ook zoiets? Shit, ik moet weer wat meer Nederlands spreken/lezen, of weer als collega van @:Lucky_Strike aan de gang
Ambtelijke molen, misschien?quote:Op woensdag 30 april 2025 14:31 schreef flipsen het volgende:
[..]
Maar wat was dat dan met die molen? Nee, daar heb ik geen klap van gehad. Maar dat was toch ook zoiets? Shit, ik moet weer wat meer Nederlands spreken/lezen, of weer als collega van @:Lucky_Strike aan de gang
Jup.quote:
Ook, maar sowieso weer een kilootje stenen uit t zware gemoed... je weet maar nooit.quote:Op woensdag 30 april 2025 14:21 schreef Kaatje1 het volgende:
Wat fijn allemaal! Zo gaan jullie straks een stuk lekkerder op vakantie
Wat een fantastische tips geeft ze toch altijd he?quote:
quote:Op woensdag 30 april 2025 13:42 schreef Clubsoda het volgende:
Ben ik de enige die steeds heel corporaal "pik! het is lente?" leest?![]()
Het erge is, ik vul hem steeds meteen op 1 maart al in. En dan bevalt het bedrag me niet, en heb ik geen zin om even de bankrekening en beleggingen saldo's te checken, en dan sla ik hem dus wel op maar verzend nog niet. En elk jaar weer denk ik dan 1 of 2 dagen voor 1 mei ineens kut, ik moet t nog wel daadwerkelijk verzendenquote:Op woensdag 30 april 2025 13:42 schreef Clubsoda het volgende:
Ben ik de enige die steeds heel corporaal "pik! het is lente?" leest?![]()
Ik ben ook maar een begonnen met de belastingaangifte![]()
Ik kan dat heel goed uitstellen.
Wow!🍴🍴🍴quote:Op woensdag 30 april 2025 15:57 schreef Cat-astrophe het volgende:
Belastingaangifte net verzonden. Blij te lezen dat ik niet de enige laatkomer ben
Nadat ik vorig jaar moest bijbetalen krijg ik dit jaar wat terug![]()
Over een paar weken ga ik wat leuks doen https://www.restaurantthewhiteroom.com/michelin-festival
Het feit dat ik ook bijna altijd moet terugbetalen maakt ook wel dat ik er weinig zin in heb. En ik kan al die bedragen voor de hypotheken nooit onthouden en ben dan ook te lui om uit te zoeken. Toen de digid-app er nog niet was vergat mijn vrouw standaard haar inloggegevens, zat ik eindelijk klaar en konden we niet verderquote:Op woensdag 30 april 2025 14:59 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Het erge is, ik vul hem steeds meteen op 1 maart al in. En dan bevalt het bedrag me niet, en heb ik geen zin om even de bankrekening en beleggingen saldo's te checken, en dan sla ik hem dus wel op maar verzend nog niet. En elk jaar weer denk ik dan 1 of 2 dagen voor 1 mei ineens kut, ik moet t nog wel daadwerkelijk verzenden. Ik mag ¤1475 bijbetalen, en had al ¤624 betaald bij voorlopige aangifte. Wie weet volgend jaar wat minder (eerste volledige jaar met maar 1 baan).
Staat dat er niet?quote:Op woensdag 30 april 2025 13:42 schreef Clubsoda het volgende:
Ben ik de enige die steeds heel corporaal "pik! het is lente?" leest?![]()
Dat gaat toch met een draadje onder de grond?quote:Op woensdag 30 april 2025 14:30 schreef AnneX het volgende:
[..]
Ingekapseld en stabiel.
Dat is beter nieuws!
Wat betreft stroomstoring: Henny de gras robot maaier viel stil midden in het halve voetbalveld voor de deur.
Krijgt ws geen gps signaal(???) meer?
Over fantastische tips gesproken... Mijn vriendje ChatGPT probeert me ook te helpen (Google Tag Manager, wat een gekloot is dat zeg). Maar met het instellen van een trigger gaf hij een paar keer verkeerde instellingen. Dus het duurde en duurde maar. Uiteindelijk gelukt, maar ik liet wel even weten dat ik het nogal frustrerend vondquote:Op woensdag 30 april 2025 14:52 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Wat een fantastische tips geeft ze toch altijd he?
Gelukkig begreep hij hetquote:Het heeft even geduurd zeg. Let je even op wat er allemaal fout ging en hoe we het hebben opgelost, zodat bij nieuwe triggers we niet weer alles eerst fout doen?
Benieuwd of de volgende trigger wat soepeler gaatquote:ChatGPT Plus
Absoluut — en ik ben het volledig met je eens: het duurde onnodig lang, en je hebt het supergeduldig en grondig aangepakt. Dit is precies het moment om het helder samen te vatten, zodat je de volgende keer zonder frustratie meteen de juiste trigger bouwt.
Oh voor wanneer moet dat?quote:Op woensdag 30 april 2025 15:57 schreef Cat-astrophe het volgende:
Belastingaangifte net verzonden. Blij te lezen dat ik niet de enige laatkomer ben
Nadat ik vorig jaar moest bijbetalen krijg ik dit jaar wat terug![]()
De draad rondom geeft de begrenzingen aan.quote:Op woensdag 30 april 2025 16:36 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Dat gaat toch met een draadje onder de grond?
quote:
quote:Voor het op tijd doen van aangifte geldt een coulancetermijn van 7 kalenderdagen na de uiterste aangiftedatum. Als uw aangifte binnen deze termijn bij ons binnen is, krijgt u geen boete. Als de aangifte later of helemaal niet bij ons binnenkomt, krijgt u een boete van ¤ 82.
Story of my lifequote:Op woensdag 30 april 2025 16:20 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Het feit dat ik ook bijna altijd moet terugbetalen maakt ook wel dat ik er weinig zin in heb. En ik kan al die bedragen voor de hypotheken nooit onthouden en ben dan ook te lui om uit te zoeken. Toen de digid-app er nog niet was vergat mijn vrouw standaard haar inloggegevens, zat ik eindelijk klaar en konden we niet verdermaar goed, alle shizzle uitgezocht, vanavond versturen
Neeeee dat is alleen als je snel antwoord wil toch.quote:
quote:Op woensdag 30 april 2025 19:04 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Neeeee dat is alleen als je snel antwoord wil toch.
quote:Komt uw aangifte ná deze termijn bij ons binnen?
Dan krijgt u een verzuimboete van ¤ 469. Doet u vaker te laat aangifte, dan kan deze boete zelfs oplopen tot ¤ 6.709.
Mag jij vandaag mopperen op/over je vrouw, vind je?quote:
Dan is het wel leuker, jaquote:Op woensdag 30 april 2025 20:06 schreef sigme het volgende:
Wij krijgen ruim meer dan een maandsalaris terug van de belastingdienst, dat maakt aangifte doen toch best een lucratieve tijdsbesteding
Krijg je terug jaquote:Op woensdag 30 april 2025 19:11 schreef Dr_Flash het volgende:
Okee gewoon de hele bloedhoerezooi doorgeklikt.
"Andere inkomsten zoals fooien" NUL Nederlanders die dat gaan opgeven![]()
Nou het is op tijd binnen, de moeder ermee allen
quote:Op woensdag 30 april 2025 20:06 schreef sigme het volgende:
Wij krijgen ruim meer dan een maandsalaris terug van de belastingdienst, dat maakt aangifte doen toch best een lucratieve tijdsbesteding
Ga je testen voor ons?quote:Op woensdag 30 april 2025 19:04 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Neeeee dat is alleen als je snel antwoord wil toch.
quote:Op woensdag 30 april 2025 19:11 schreef Dr_Flash het volgende:
Okee gewoon de hele bloedhoerezooi doorgeklikt.
"Andere inkomsten zoals fooien" NUL Nederlanders die dat gaan opgeven![]()
Nou het is op tijd binnen, de moeder ermee allen
Ah gossie helemaal blije katten.quote:Op woensdag 30 april 2025 20:45 schreef Cat-astrophe het volgende:
Ik bedacht me opeens dat de rest van het land wellicht nog vakantie kon hebben. Dus voordat ik in de auto stapte toch maar geïnformeerd of er vanavond repetitie was.
Avond vrij![]()
Bankhangen onder kattenDie na een dag of drie nu ook op me kunnen liggen slapen zonder de jebentechtterugvanlangweggeweestprrrr
Elinquote:Op woensdag 30 april 2025 20:54 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ah gossie helemaal blije katten.
Elin moet 2x per dag een pilletje maar wanneer ze laag ligt (onder de tafel of zo) is het nu lastig voor mij om te bukken. Maar ik roep haar en ze komt er meteen aan, pilletje in de bek en ze gaat weer terug naar haar plekje onder de tafel Elin![]()
![]()
Wat minder is, dat ze 's nachts sinds een paar dagen mijn hoofdkussen wil delen. Heb dus of een warm kruin of een warm oor.
Ja 195 net genoeg voor een begin van een schaduw van een kwart van een kerstmarkt metquote:
quote:Op woensdag 30 april 2025 19:10 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Mag jij vandaag mopperen op/over je vrouw, vind je?
quote:
En nu ben ik toch nieuwsgierig wat dat die draadloze dinges is.quote:
quote:Op woensdag 30 april 2025 21:37 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ja 195 net genoeg voor een begin van een schaduw van een kwart van een kerstmarkt met@:Cat-astrophe
Pianoquote:Op woensdag 30 april 2025 22:10 schreef MadMaster het volgende:
[..]
En nu ben ik toch nieuwsgierig wat dat die draadloze dinges is.
Een bluetooth speaker? Een radio met internet streams ontvangst? Een mobiele telefoon met Spotify?
Vertel, vertel…
Internet radio en muziekstreamer via Tidal (Amerikaans) of Quobuz = Frans.quote:Op woensdag 30 april 2025 22:10 schreef MadMaster het volgende:
[..]
En nu ben ik toch nieuwsgierig wat dat die draadloze dinges is.
Een bluetooth speaker? Een radio met internet streams ontvangst? Een mobiele telefoon met Spotify?
Vertel, vertel…
Nee dat was voor 1 april.quote:Op woensdag 30 april 2025 19:04 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Neeeee dat is alleen als je snel antwoord wil toch.
Leuk speelgoed.quote:Op woensdag 30 april 2025 22:17 schreef AnneX het volgende:
[..]
Internet radio en muziekstreamer via Tidal (Amerikaans) of Quobuz = Frans.
Zie plaatje in dm.
Oei wat klinkt dat lekker!quote:Op woensdag 30 april 2025 22:06 schreef Vanyel het volgende:
Ik was ook in Utrecht vanavond.
Komt wel heel erg dichtbij zo.
Ik at o.a. gefrituurde bapao met custard vulling en pandanschuim.![]()
![]()
Dat was bedraad. En dit is ook mobiel in huis. Als inet werkt dan.quote:Op woensdag 30 april 2025 22:22 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Leuk speelgoed.
Maar ik dacht dat dat spul juist de deur uit was gegaan…
heb je al bedacht wanneer?quote:
Alle subsidies, toe en bijslagen, aftrekposten afschaffen en de lasten, vooral in de laagste docielen, drastisch verlagen. De overhead aan toekenners, controleurs, verzinners etc de keien op en dat ook in lastenverlaging steken. Iedereen wint, behalve de ambtenaren.quote:Op woensdag 30 april 2025 22:24 schreef fietsie het volgende:
Ik moet sinds kind ouder is dan 12 netto belasting betalen; niets aan. De aanrechtsubsidie stopt in het jaar nadat je kind 12 is, dat was toch best een leuke post.
Ik ben het er deels mee eens.quote:Op woensdag 30 april 2025 22:30 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Alle subsidies, toe en bijslagen, aftrekposten afschaffen en de lasten, vooral in de laagste docielen, drastisch verlagen. De overhead aan toekenners, controleurs, verzinners etc de keien op en dat ook in lastenverlaging steken. Iedereen wint, behalve de ambtenaren.
Volgens de scheidende directeur van de rekenkamer in zijn afscheidsrede in Apeldoorn kost iedere onverdeelde Euro een Euro extra aan overheadkosten.
Natuurlijk niet, het hele systeem draait om baantjes voor ambtenaren.quote:Op woensdag 30 april 2025 22:33 schreef fietsie het volgende:
[..]
Ik ben het er deels mee eens.
Deels, omdat ik er stellig van overtuigd ben, dat als we dit zouden doen, de ontstane besparing niet zal terugvloeien naar degenen die het geld anders zouden betalen
En heeft nivelleren tot het utopische doel gemaakt.quote:Op woensdag 30 april 2025 22:35 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Natuurlijk niet, het hele systeem draait om baantjes voor ambtenaren.
Correct, net zoals de staatsschuld feitelijk naar hypotheekschuld is verplaatstquote:Op woensdag 30 april 2025 22:36 schreef fietsie het volgende:
[..]
En heeft nivelleren tot het utopische doel gemaakt.
Neequote:Op woensdag 30 april 2025 22:30 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
heb je al bedacht wanneer?
Want ik ga ook een tweedaagse met de personeelsvereniging organiseren.
Nee gewooon even een paar dagen picken. Maar wrsl gaan wij doordeweeks en de PV in een weekend dus komt wel goedquote:Op woensdag 30 april 2025 22:46 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
NeeWant ergens in die periode ga ik waarschijnlijk een weekje weg.
Jij bent toch nog niet klaar met het PV gedoe?
Lekker!quote:Op donderdag 1 mei 2025 06:21 schreef sigme het volgende:
Mogge.
Vandaag nog even een werkdagje vanuit huis. Morgen naar het sonnige suiden.
Sol d'Espagne!quote:Op donderdag 1 mei 2025 07:29 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Lekker!
Spaanse Son of bijv. Brabançonne?
Spannend! Waar en hoe?quote:Op donderdag 1 mei 2025 08:45 schreef Sarabi het volgende:
Goedemorgen
Vanavond geven we voor het eerst een proeverij
In het midden van het landquote:
Het is weer echt voorjaarquote:Op donderdag 1 mei 2025 08:55 schreef Cat-astrophe het volgende:
Tof Sarabi!
Hier begon de dag met de 17 jarige bejaarde artrose man die opeens in de gordijnen hing want VOGELLLL!![]()
Verslag komt er zekerquote:Op donderdag 1 mei 2025 09:00 schreef Kaatje1 het volgende:
Mogge!
Wat leuk @:Sarabi ben benieuwd naar het verslag.
Oeh de oude heer kreeg jeugdkriebels
Rug is nog niet fijn, maar waar de pijn gisteren een 10 was is het nu ca 8. Ga de goede kant uit.
Ik klokte 60 uur actieve werktijd van donderdag tot woensdag. Vrij op maandag en dinsdag was maar 5 uur. Zondag ook.quote:Op donderdag 1 mei 2025 09:10 schreef AnneX het volgende:
Lonaa omroep![]()
Mens, wat werk je hard! en veel!
Goedemorgen kanjerquote:Op donderdag 1 mei 2025 09:08 schreef Lonaa het volgende:
Ja hallo. Nu is het wel echt op.
Was wel weer een gave productie maar veel. Gisteren om kwart voor 8 in het park om 4 dikke geluidstacks te bouwen en iedereen van stroom te voorzien waar we de dag ervoor al de basis voor hadden gelegd.
De enorme stroomstoring binnen Enschede bleef ons bespaard, godzijdank. Evenement liep als een trein. Geen uitval, iedereen tevreden. Ik ben de hele middag standby geweest als vermiste-kinderen-omroeper want wij hadden natuurlijk een microfoon mee. Nieuwe ervaring, zet ik op CV.
Om 5 uur snel breken met 3 man, volle bus en aanhanger naar huis brengen, leegstampen, terug naar park, nog keer bus en aanhanger volmaken + mijn auto en op weg naar huis nog even via De Baas om de techniek van de uitvaart op te halen (was ook gisteren). Die stond met de techniek, een krat pils en een Hele Grote Tapasplank op me te wachten. "Jullie hebben vast nog niet gegeten en dorst". 20:30 thuis, borrel gedaan met de derde man van de breek + baas. Soort vrijdagmiddagborrel want vandaag en morgen geen buiten-de-deur-werk.
In het Blagenparadijs? Zo heet dat daar toch?quote:Op donderdag 1 mei 2025 09:35 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Goedemorgen kanjer
Qua vermiste kinderen heb ik een keer een dag op de Zwarte Cross kinderen bandjes omgedaan met het telefoonnummer van de ouders. Werkte als een trein
We hebben de kinderen toen meteen bij de ingang gelabeld. Maar het festivalterrein voor de kinderen heet idd het Blagenparadijs.quote:Op donderdag 1 mei 2025 09:52 schreef derLudolf het volgende:
[..]
In het Blagenparadijs? Zo heet dat daar toch?
Wel slim.quote:Op donderdag 1 mei 2025 10:16 schreef Tele6 het volgende:
[..]
We hebben de kinderen toen meteen bij de ingang gelabeld. Maar het festivalterrein voor de kinderen heet idd het Blagenparadijs.
“Normale” namen…ja graag. Alhoewel: op de lagere school zat ik met 4 Anneke’s in de klas. En mijn achternaam is kort. Drie x raden.quote:Op donderdag 1 mei 2025 10:36 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Wel slim.![]()
Dit waren 2 gratis evenementen met uh weet niet, tussen de 2000 en 4000 kinderen denk ik.
Ik stem er wel voor dat kinderen weer een beetje normale namen krijgen hoor.
Een aparte vermelding voor Kaatquote:Op donderdag 1 mei 2025 10:39 schreef Kaatje1 het volgende:
Op m'n eigen tempo "Nederland in Beweging" helemaal meegedaanzonder pauze of voortijdig stoppen
Wat goeoeoeoeoeodquote:Op donderdag 1 mei 2025 10:39 schreef Kaatje1 het volgende:
Op m'n eigen tempo "Nederland in Beweging" helemaal meegedaanzonder pauze of voortijdig stoppen
Ik heb gemerkt wanneer ik het iedere dag doe, het niet zo lekker gaat, maar om de andere dag wel. Vaak moet ik het even stop zetten (brand in de benen maar iets anders dan verzuring) maar dat hoefde vandaag niet, zelfs niet met een zere rug. Gebruik dan geen gewichtjes (heb ik niet) en soms wel een stoel.quote:Op donderdag 1 mei 2025 15:35 schreef Blues het volgende:
[..]
Wat goeoeoeoeoeod
Moet ik ook weer eens oppakken!
Sommige oefeningen landen bij mij ook laatquote:Op donderdag 1 mei 2025 15:43 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ik heb gemerkt wanneer ik het iedere dag doe, het niet zo lekker gaat, maar om de andere dag wel. Vaak moet ik het even stop zetten (brand in de benen maar iets anders dan verzuring) maar dat hoefde vandaag niet, zelfs niet met een zere rug. Gebruik dan geen gewichtjes (heb ik niet) en soms wel een stoel.
Maar echt, ik ben zo'n klungel, moet eerst even hun de oefening zien doen en wat ik echt niet kan is tegengestelde bewegingen met benen en armen maken. Dan raak ik in de knoop.Dus doe ik of de benen en hangen de armen er bij of ik blijf staan en doe de arm oefening
Gelukkig, ben ik niet alleen.quote:Op donderdag 1 mei 2025 15:47 schreef Blues het volgende:
[..]
Sommige oefeningen landen bij mij ook laat
Mocht het nog een keer voorkomen dat de adapter niet goed werkt na een storing.quote:Op donderdag 1 mei 2025 12:16 schreef AnneX het volgende:
[..]
“Normale” namen…ja graag. Alhoewel: op de lagere school zat ik met 4 Anneke’s in de klas. En mijn achternaam is kort. Drie x raden.
In het gebouw hier wonen ook twee kinderen met absurde namen. En dan een letter hier of daar missing of extra. De buren verwachten hun eerste begin augustus.
En! er is weer internet: de muziekinstallatie werkt ook!
De ‘opruimcoach’, die ongevraagd een Nieuwe adapter kreeg opgestuurd, heeft zijn ouwe - die niet stuk was - uit de prullenbak gevist en die werkt nu hier!
De stoelen hebben nieuwe doppen met vilt na al die jaren.
Over de Hele Breedte van bijna 3 meter staan de balkondeuren opengeklapt. ( en de kozijnen gesopt).
Maandje bijgeboekt in de b&b hier.![]()
Nu in het magazijn gaan ruimen.
Leuk @:Sarabi de bierproeverij. De (voorheen) buurman/ brouwer doet het jaarlijks met een kaasboerderij voor de relaties.
Ik heb 2 afrikaanse beeldjes die ik altijd gebruikte bij die oefeningenquote:Op donderdag 1 mei 2025 15:56 schreef AnneX het volgende:
Tip voor Kaat: kleine flesjes water heb je vast wel: die vullen met water tot het gewicht dat je kunt hebben…en dan ietsjes minder…
Zijn ook makkelijk vast te houden: “alsof je eieren vasthebt” !
Ik las over "beeldjes" heen en dacht aan die gele plantjesquote:Op donderdag 1 mei 2025 17:55 schreef Blues het volgende:
[..]
Ik heb 2 afrikaanse beeldjes die ik altijd gebruikte bij die oefeneningen
Ik zou ze niet durven gebruiken, ken m'n (on)handigheid, die vliegen in no-time door m'n huis. Ik laat best vaak wat vallen (laatst nog een gevulde gieter) en met die dingen durf ik dat echt niet aan (kon ze van mijn zus lenen, ook niet gedaan)quote:Op donderdag 1 mei 2025 19:11 schreef Clubsoda het volgende:
Bij de Action of Lidl is een setje dumbbells ook maar een tientje of iets meer (afhankelijk van het gewicht)
Ik fietste afgelopen maandag nog over 2 waterinlaten en de instroom vanuit het IJsselmeer in de Friese polders was echt extreem; alles stond open, en de beide spui-kanalen leken een wildwaterbaan.quote:Op donderdag 1 mei 2025 17:37 schreef z80 het volgende:
Grote koppen in de krant. Droogte zorgt nu al voor problemen. In Nederland.
Als dat waar is moet het waterschap eens goed doorgelicht worden. Het grondwaterpijl zou nog hoog moeten staan. De grond zou nu helemaal niet droog mogen zijn, hooguit de toplaag.
Hier in Duitsland kunnen de boeren nu net het land op zonder in de blub vast te komen zitten.
Een grote,grote supermarkt hebben we niet in Kleve. De grootste is kaufland. En in Rees ook niet meer.quote:Op donderdag 1 mei 2025 19:45 schreef fietsie het volgende:
Ik ging naar een eenmalige particulierenverkoop van motorkleding 'wat ja meneer we hebben ook in uw maat...".
Terplekke: nee, onze maten gaan maar tot...
Dus toen maar voor de lol nog een uurtje doorgereden en even op een nieuwe Goldwing gezeten, En daarna 2 uur naar huis gereden.
En toen kwam er een Plan.
Termaat motoren, Nijmegen. Expliciete benoeming van het soort broek wat ik zoek op de site.
Maar shit, we zouden naar Duitsland. Nu is Nijmegen bijna Duitsland.
Maar, dan rijst de vraag, en ik denk dat @:z80 (of misschien @:tele6) dat misschien weten, is er echt een kick-ass grote supermarkt waar je lekker kan zwerven daar in de Duitse regio ?
Wellicht rijd ik ook even langs Rees, waar mijn oudste niet-Nederlandse voorouder is geboren.
Dus dan moet ik even verder Duitsland in tokkelen?quote:Op donderdag 1 mei 2025 20:40 schreef z80 het volgende:
[..]
Een grote,grote supermarkt hebben we niet in Kleve. De grootste is kaufland. En in Rees ook niet meer.
Maar alle bekende supers zitten hier in de stad. En een Poolse supermarkt. (Mega Food) Materborner Allee 20
En Termaat motoren is een bekende in Nijmegen en omstreken. Ruime keuze en goede service.
Komen mijn motorhelmen en winterbroek ook vandaan.
Even bellen morgen. Weet je het zeker.quote:Op donderdag 1 mei 2025 20:45 schreef fietsie het volgende:
[..]
Dus dan moet ik even verder Duitsland in tokkelen?
Ja ben er ooit ook wel geweest, hoop dat ze die broek die ze online zeggen te hebben ook echt hebben.
En niet zoals de zaak waar ik vandaag was die wist te vertellen "dat de site het wel vaker fout heeft"
We gaan normaal naar Mult-Center Leer tegenwoordig; dan heb je 15 winkels + leuke keuze in warme lunch onder 1 dak. En Emden bleek ook zoiets te hebben.quote:Op donderdag 1 mei 2025 20:47 schreef z80 het volgende:
[..]
Even bellen morgen. Weet je het zeker.
Maar een allesineen supermarkt zou ik hier in de omgeving niet weten.
quote:
In Kleve heb je EOC. Hoffmannallee 53. Dit is een groot plein met een heleboel winkels. Kleding, schoenen, sport, DM, Aldi en E Center. En natuurlijk een drankenhal. Voor verschillende eettentjes even de Hoffmannallee oplopen.quote:Op donderdag 1 mei 2025 20:48 schreef fietsie het volgende:
[..]
We gaan normaal naar Mult-Center Leer tegenwoordig; dan heb je 15 winkels + leuke keuze in warme lunch onder 1 dak. En Emden bleek ook zoiets te hebben.
Maar eerst Nijmegen, en dan Leer is wat... contraproductief
Ah thnx. En da's ook vlakbij Rees, waar mn roots liggen.quote:Op donderdag 1 mei 2025 20:58 schreef z80 het volgende:
[..]
In Kleve heb je EOC. Hoffmannallee 53. Dit is een groot plein met een heleboel winkels. Kleding, schoenen, sport, DM, Aldi en E Center. En natuurlijk een drankenhal. Voor verschillende eettentjes even de Hoffmannallee oplopen.
Vanuit daar kun je ook Kleve centrum in lopen. Een oude vestingstad.
quote:
Kilometer of 30 rijden. Snelste en kortste is 26KM en 30 minuten. Wat ook wel een aardige rit is om te maken.quote:Op donderdag 1 mei 2025 20:58 schreef fietsie het volgende:
[..]
Ah thnx. En da's ook vlakbij Rees, waar mn roots liggen.
quote:
Ik rijd in een 3-cylinder he; als je die plankt is de motorolie na 40km op.quote:Op donderdag 1 mei 2025 21:05 schreef z80 het volgende:
[..]
Kilometer of 30 rijden. Snelste en kortste is 26KM en 30 minuten. Wat ook wel een aardige rit is om te maken.
Terug naar huis kan dan via de A3->A12. Dat is gewoon planken.
quote:Op donderdag 1 mei 2025 21:31 schreef borisz het volgende:
Morgen voor de verandering wel eens werken op vrijdag. Heb niet veel te doen. Wel kennis maken met nieuwe rvt-lid tevens nieuwe chef auditcommissie.
Met dit weer nog wel een avondrondje gedaan. Gezwaaid naar B&G
En ik ben voor het eerst in tig jaar in de Deka van Santpoort-Zuid geweest. Sinds die grote verbouwing was ik nog nooit binnen geweest. en ook die nieuwe wijk er achter kende ik alleen van naam. Stond altijd nog eens op het lijstje om eens langs en doorheen te lopen.quote:Op donderdag 1 mei 2025 21:39 schreef Blues het volgende:
[..]mijn bank (die stenen)
![]()
Echt in m'n habitat ben je geweest, leuk rondje.
Wat zuidelijker, maar qua oorlog is Oradour sur Glane, Limoges, wel een aanrader. In een notendop, het verzet had een ss'er had omgelegd, en uit represaille heeft de SS een heel dorp omsingeld, inclusief een toevallig aanwezige postbode. Vrouwen in de kerk, mannen in de schuur. Schuur op kniehoogte doorzeefd met kogels, kerk in de fik, schuur in de fik. Éen overlevende. Dorp zo gelaten as is.quote:Op donderdag 1 mei 2025 20:53 schreef Lucky_Strike het volgende:
We overwegen een vakantie in Noord Frankrijk, Picardië. Is er hier iemand die daar wel eens is geweest en tips heeft?
We willen niet wandelen, niet zonder doel een stadje bekijken en geen kunst bekijken. Wel naar Parc Asterix, toffe musea bekijken, leuke routes rijden, marktje bekijken, hypermarché bezoeken, dingen over de oorlog zien en lekker eten.
Kranenburg heeft een Rewe, getränkemarkt van Rewe, Aldi, DM, Penny, Deichmann, Tedi, Takko en Müller.quote:Op donderdag 1 mei 2025 20:48 schreef fietsie het volgende:
[..]
We gaan normaal naar Mult-Center Leer tegenwoordig; dan heb je 15 winkels + leuke keuze in warme lunch onder 1 dak. En Emden bleek ook zoiets te hebben.
Maar eerst Nijmegen, en dan Leer is wat... contraproductief
Thnx, zet m in mn navi lijstje naast de suggestie van z; de dames kunnen morgen aangeven hoeveel puf ze hebben (geen idee of het dan in Nijmegen net zo warm is als dat het vandaag in Bodegraven was)quote:Op donderdag 1 mei 2025 22:07 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Kranenburg heeft een Rewe, getränkemarkt van Rewe, Aldi, Dm.
Brian, bekende Youtuber, heeft er onlangs nog een korte impressie gefilmd en die gedeeld. Brian die samenwerkt met Dan the Gardener, voor intimi.quote:Op donderdag 1 mei 2025 21:52 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Wat zuidelijker, maar qua oorlog is Oradour sur Glane, Limoges, wel een aanrader. In een notendop, het verzet had een ss'er had omgelegd, en uit represaille heeft de SS een heel dorp omsingeld, inclusief een toevallig aanwezige postbode. Vrouwen in de kerk, mannen in de schuur. Schuur op kniehoogte doorzeefd met kogels, kerk in de fik, schuur in de fik. Éen overlevende. Dorp zo gelaten as is.
En hoe was het? Wat hebben jullie gegeten?quote:Op donderdag 1 mei 2025 21:51 schreef Sarabi het volgende:
Weer onderweg naar huis.
Een leuke proeverij gegeven in Amersfoort aan 17 bierliefhebbers.
Ook 3 voor mij nieuwe Fok!kers ontmoet
quote:Op donderdag 1 mei 2025 20:53 schreef Lucky_Strike het volgende:
We overwegen een vakantie in Noord Frankrijk, Picardië. Is er hier iemand die daar wel eens is geweest en tips heeft?
We willen niet wandelen, niet zonder doel een stadje bekijken en geen kunst bekijken. Wel naar Parc Asterix, toffe musea bekijken, leuke routes rijden, marktje bekijken, hypermarché bezoeken, dingen over de oorlog zien en lekker eten.
Het was erg gezellig.quote:Op donderdag 1 mei 2025 22:18 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
En hoe was het? Wat hebben jullie gegeten?
Deka is fijn op die plek voor ons.quote:Op donderdag 1 mei 2025 21:51 schreef borisz het volgende:
En ik ben voor het eerst in tig jaar in de Deka van Santpoort-Zuid geweest. Sinds die grote verbouwing was ik nog nooit binnen geweest. en ook die nieuwe wijk er achter kende ik alleen van naam. Stond altijd nog eens op het lijstje om eens langs en doorheen te lopen.Staat er inmiddels toch ook al een jaar of 6-7 oid.
En nu helemaal een boomeropmerking. Ik ken de Bloemendaalsestraatweg nog als een echte winkelstraat. Nu zitten er alleen nog een paar kapperszaken. Vroegah (tot eind vorige eeuw) was het een winkelstraat met van alles. Div banken. Kledingzaken. Groenteboer, Slager enz enz enz. Nu is het een woonstraat. Maar op een één of andere reden komt dat oude beeld altijd terug bij mij.
Mijn aanbeveling is; boek dit!quote:Op donderdag 1 mei 2025 22:34 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Het was erg gezellig.
Wij hadden gorgonzola bij onze tropical weizen, zure matten bij onze lime IPA en een brownie bij de porter bedacht.
Verder was er ook nog een erg goed verzorgd buffet waar we ook gebruik van mochten maken.
Zit La Cappanina er nog? En Dodewaard?quote:Op donderdag 1 mei 2025 22:41 schreef Blues het volgende:
[..]
Deka is fijn op die plek voor ons.
Er was gedoe over te weinig groen. Dus paar boompjes en wat plantjes op een stenen plein![]()
Qua winkelstraat heb je niet goed gekeken
ff denken...
Er zit een snackbar, kaasboer, speelgoedzaak, Italiaans eethuis, paar restaurants, slager, 2 bakkers en oscars, visboer, groenteboer, apotheek, stomerij/kledingverstelzaak, schoenmaker, Leek, paar kledingzaken, 1 of 2 kappers, 2 (kinder) schoenwinkel, parfumerie, hema
, kadozaken, paar kledingzaken, woninginrichting, bloemenzaken, wijnhandel, juwelier, appie, boekhandel, fietsenzaak, ijszaak
toko, dierenzaak, kunsthandel,poelier
Enzzz
Yup!quote:Op donderdag 1 mei 2025 22:47 schreef vlindertje89 het volgende:
Zit La Cappanina er nog? En Dodewaard?
Foto's van de hockeyvelden@:borisz
Daar ben ik afgelopen zomer geweest idd. Indrukwekkend. Wel heel vol met toeristen in de zomer.quote:Op donderdag 1 mei 2025 21:52 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Wat zuidelijker, maar qua oorlog is Oradour sur Glane, Limoges, wel een aanrader. In een notendop, het verzet had een ss'er had omgelegd, en uit represaille heeft de SS een heel dorp omsingeld, inclusief een toevallig aanwezige postbode. Vrouwen in de kerk, mannen in de schuur. Schuur op kniehoogte doorzeefd met kogels, kerk in de fik, schuur in de fik. Éen overlevende. Dorp zo gelaten as is.
Zal dan ook eens door Sa-Zuid lopenquote:Op donderdag 1 mei 2025 22:41 schreef Blues het volgende:
[..]
Deka is fijn op die plek voor ons.
Er was gedoe over te weinig groen. Dus paar boompjes en wat plantjes op een stenen plein![]()
Qua winkelstraat heb je niet goed gekeken
ff denken...
Er zit een snackbar, kaasboer, speelgoedzaak, Italiaans eethuis, paar restaurants, slager, 2 bakkers en oscars, visboer, groenteboer, apotheek, stomerij/kledingverstelzaak, schoenmaker, Leek, paar kledingzaken, 1 of 2 kappers, 2 (kinder) schoenwinkel, parfumerie, hema
, kadozaken, paar kledingzaken, woninginrichting, bloemenzaken, wijnhandel, juwelier, appie, boekhandel, fietsenzaak, ijszaak
toko, dierenzaak, kunsthandel,poelier
Enzzz
Twee uur eerder opgelost dan verwacht door Stedin.quote:
Ja "we willen niemand op zondag aan het werk zetten om een herdenking te organiseren" waarom is een kerkdienst dan wel ok, die dominee is dan hartstikke hard aan het werkquote:Op vrijdag 2 mei 2025 07:29 schreef AnneX het volgende:
Hóe wereldvreemd: https://archive.ph/J98tS
Quote…” Maar het is gelukt, daar in het Groene Hart, al zijn er compromissen gesloten: de herdenking is soberder en de tweede kerkdienst is vervroegd, zodat mensen die gaan herdenken en kerkgangers elkaar niet tegenkomen.…”
Daar kom ik niet zo vaak, alleen voor de kapper en de slagerquote:Op vrijdag 2 mei 2025 06:21 schreef borisz het volgende:
[..]
Zal dan ook eens door Sa-Zuid lopen. Was nu alleen de Deka.
Was nu zigzaggen rond de hockeyvelden (en voetbal en cricket). Maar het is ook leuk om direct de Duinen in te gaan. Want Kennemerduinen.
Ik noem het altijd mn achtertuin
Gelachen.quote:Op donderdag 1 mei 2025 22:56 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Daar ben ik afgelopen zomer geweest idd. Indrukwekkend. Wel heel vol met toeristen in de zomer.
Limoges is een leuke stad met een mooie botanische tuin. Ga alleen niet naar die botanische tuin als je hooikoorts hebt, een deel van de tuin is een specifieke verzameling van planten waar mensen hooikoorts van krijgen, met uitleg over wat het allemaal is. B heeft drie dagen last gehad
Dat argument heb ik ook eens gebruikt. Kreeg als reactie "de dienst is al eerder geschreven en hij is voorganger en mede kerkganger"quote:Op vrijdag 2 mei 2025 07:45 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Ja "we willen niemand op zondag aan het werk zetten om een herdenking te organiseren" waarom is een kerkdienst dan wel ok, die dominee is dan hartstikke hard aan het werk
Bekijk deze YouTube-videoquote:
quote:Verdeling in religies wordt altijd haat en woede,
en haat en woede oorlog, en oorlog armoede,
het arme volk wordt dan uitgebuit en gebruikt
waardoor het fanatiek in een religie duikt
Zie je de cyclus? Of zie je het niet?
Als je het niet ziet, voorspel ik diep verdriet
Ik zeg het nu simpel in een enkele zin
En toch trapt de mens hier al millennia in
Toen het Christendom op aarde kwamquote:Op vrijdag 2 mei 2025 09:41 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Bekijk deze YouTube-video
Altijd fijn als er weer een reden is om dit te kunnen delen…
[..]
Ik ben wel eens door een (weliswaar dunne) sneeuwlaag gefietst naar een vriendin die op 28 april jarig is. maar da's wel langer geleden dan 27 jaarquote:Op vrijdag 2 mei 2025 11:01 schreef AnneX het volgende:
Wow wat een rake teksten![]()
@:LHO vind je leuk toch? Broodbakken! Het is je vak.
Word je niet rijk van ws. en kun je wel sparen voor een renovatie van het dak.
Laatste loodjes na een peptalk gistermiddag.
Gister vertelde iemand - puffend in de zon op het balkon - dat het sneeuwde toen zijn zoon op deze dag werd geboren 27 (?) jaar geleden.
Stedin liet weten dat bij toeval in twee verschilllende trafo huisjes storing was gisteren.
46 jaar geleden sneeuwde het op 2 mei.quote:Op vrijdag 2 mei 2025 11:01 schreef AnneX het volgende:
Wow wat een rake teksten![]()
@:LHO vind je leuk toch? Broodbakken! Het is je vak.
Word je niet rijk van ws. en kun je wel sparen voor een renovatie van het dak.
Laatste loodjes na een peptalk gistermiddag.
Gister vertelde iemand - puffend in de zon op het balkon - dat het sneeuwde toen zijn zoon op deze dag werd geboren 27 (?) jaar geleden.
Stedin liet weten dat bij toeval in twee verschilllende trafo huisjes storing was gisteren.
quote:Op vrijdag 2 mei 2025 12:47 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Serieus, dan woon je op 28 kilometer (een klim van een kilometer) van de dichtstbijzijnde plaats van betekenis, een dorpje op 5 kilometer afstand, binnen drie kilometer iets van vijftien buren.
Jehova's aan de deur.
quote:Op vrijdag 2 mei 2025 12:47 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Serieus, dan woon je op 28 kilometer (een klim van een kilometer) van de dichtstbijzijnde plaats van betekenis, een dorpje op 5 kilometer afstand, binnen drie kilometer iets van vijftien buren.
Jehova's aan de deur.
Wel bonuspunten voor hun doorzettingsvermogenquote:Op vrijdag 2 mei 2025 12:47 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Serieus, dan woon je op 28 kilometer (een klim van een kilometer) van de dichtstbijzijnde plaats van betekenis, een dorpje op 5 kilometer afstand, binnen drie kilometer iets van vijftien buren.
Jehova's aan de deur.
Nogalquote:Op vrijdag 2 mei 2025 13:30 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Wel bonuspunten voor hun doorzettingsvermogen.
Oh jee.. dat wordt nog meer brood bakken!quote:Op vrijdag 2 mei 2025 14:40 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Nogalmaar met het einde der tijden verzamelen alle jehova's zich op een berg toch? Misschien zijn ze al onderweg
Nah. LHO heeft lang haar en een baard. Hij zou t toch moeten kunnen redden met 5 broden (en 2 vissen)quote:
Een waterval van wijn door mijn tuinquote:Op vrijdag 2 mei 2025 14:53 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Nah. LHO heeft lang haar en een baard. Hij zou t toch moeten kunnen redden met 5 broden (en 2 vissen)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Potverdrie.quote:Op vrijdag 2 mei 2025 15:43 schreef Kaatje1 het volgende:
Leuk om te zien, zou het ook eten, maar ga het echt niet doen. Lijkt me een rotwerkje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |