abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_217241349
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 10:49 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Ja leuk allemaal, maar kun je reageren op wat ik daadwerkelijk zeg?
Ik reageer ook op wat je zeg. Je hebt het over het nodig hebben van een meerderheid voor een grondwetswijziging maar dat is helemaal geen probleem in een de facto autocratie. In dat geval is een grondwet niks meer dan wat letters op papier. Jij hebt het over regels die gevolgd moeten worden alsof Trump uberhaupt nog volgens de regels probeert te opereren of hoeft te opereren.
Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.
pi_217241465
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 13:07 schreef MoreDakka het volgende:

[..]

De wittebroodsweken zijn ook alweer bijna voorbij.
Zie hier, de status van een aantal verkiezingsbeloften van Trump na bijna drie maanden:

- Rusland/Oekraïne, zou hij in 24 uur oplossen maar zit nog net zo vast als altijd. Putin heeft Trump nogal vernederd en dat krenkt Trump's ego, dus of er daadwerkelijk nog een keer een soort van staakt-het-vuren gaat komen lijkt onwaarschijnlijk. Kans is groter dat Trump interesse verliest en de hele kwestie gewoon vergeet
- Inflatie is nog steeds boven het gehoopte niveau, 3.5% op dit moment. Prijzen van goederen zijn nog steeds hoog, hoger nu dan onder Biden
- Uitzetten illegalen, dat gebeurt op dit moment vooral met machtsvertoon in individuele gevallen, maar van massale deportaties is nog steeds geen sprake. Het is dan ook helemaal niet zo simpel om dat te organiseren en het is niet alsof er een heel blik aan extra federale agenten opengetrokken wordt, integendeel. Veel van de zaken die het nieuws halen zijn of illegaal of studenten die misschien ooit iets gewelddadigs over Israël geroepen hebben (freedom of speech anyone?)
- Het hele DOGE gebeuren is een hoop hoepla maar hier en daar een miljoentje besparen doet niet zoveel. Het daadwerkelijke knippen in funding voor wetenschap is niet bijster populair op de lange termijn. (al is het natuurlijk prima om een hoop onwetenschappelijke drek niet meer te financieren met federale dollars, sowieso is het hele funding systeem van de NIH compleet kapot) Musk schreeuwt veel, maar ook dat gedoe over dat emailtje met de 5 dingen is alweer vergeten en heeft nooit gevolg gekregen. Een hele bak rechters hebben allerlei maatregelen geblokkeerd en er is weinig reden om te denken dat de Supreme Court altijd in het voordeel van Trump en Musk zal oordelen. Alle momentum is inmiddels alweer verloren.
- Afschaffen van Department of Education zal door Congress moeten gebeuren. De vraag is of die daar zin in hebben en zo ja zal dat ook nog wel minstens een jaar duren voordat men er aan kan beginnen.
- Er zijn nog steeds staten waar jongen en mannen mee mogen doen met vrouwensport en waar kinderen verminkt worden met onwetenschappelijke rommel omdat ze zogenaamd 'trans' zijn. De aggressieve top-down strategie waarmee Trump dit soort dingen probeert te bestrijden is niet zo effectief als hij zou willen, het enige instrument is het onthouden van federaal geld en dat werkt ook maar beperkt. Hij heeft op dit gebied een enorme meerderheid achter zich (zelfs onder Democraten op bepaalde punten) maar kan dat toch niet omzetten in daadwerkelijk goed beleid. Typisch. (Sowieso is het natuurlijk zo hypocriet als de pest dat conservatieven die graag zoveel macht bij de staten willen hebben dit soort dingen niet tegen proberen te houden, maar goed. Van die lui hoef je niet zoveel te verwachten).
- Er is wel wat succes geboekt op het gebied van bestrijden van racisme via 'DEI', maar wederom kan Trump het niet laten om dat onderwerp op de slechtste en minst genuanceerde manier te benaderen. Wederom staat er een meerderheid achter hem op dit onderwerp en heeft de Supreme Court goed gehandeld door bijvoorbeeld affirmative action te verbieden, maar hij kan het niet simpel inkoppen. Hij moet het weer in het extreme trekken waardoor legitieme kritiek op DEI naar de achtergrond verdwijnt. Hij zet bij wijze van spreken zelf een stropop op. Slappe hap.
- De tarriffs hebben alleen maar chaos gezaaid en nog niets opgeleverd. Trump heeft nu ook gezegd dat het hem niet uitmaakt als de prijzen stijgen van allerlei goederen. Hij denkt nog steeds dat het op de langere termijn beter zal zijn. Daarmee gooit hij zijn verkiezingsbelofte van lagere prijzen voor goederen alweer overboord.

Het zou mij verbazen als over een paar maanden op deze onderwerpen grote stappen zijn gezet.

[ Bericht 2% gewijzigd door MoreDakka op 31-03-2025 14:00:19 ]
pi_217241503
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 13:25 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]

Jij hebt het over regels die gevolgd moeten worden alsof Trump uberhaupt nog volgens de regels probeert te opereren of hoeft te opereren.
Nee, daarom moet je ook even lezen waar je daadwerkelijk op reageert. Ik heb het over het feit dat er een tweederde meerderheid moet zijn in beide huizen van Congress, daarna moet het ook aangenomen worden door tweederde van de staten. Dat heeft helemaal niets met Trump te maken, dat is een zaak van de wetgevende macht.
  maandag 31 maart 2025 @ 13:38:30 #104
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_217241531
Het afdoen van de dreiging van Trump voor de democratie door te hopen dat het met een sisser afloopt, is ontzettend naïef.

De structurele schade die zijn beleid veroorzaakt, zoals ondermijning van instituties en de rechtsstaat en het zaaien van verdeeldheid, is vaak lastig om te keren.

Zijn autoritaire neigingen en zijn verzwakken van fundamentele waarden brengen de democratie in gevaar, zelfs als specifieke beloftes niet worden nagekomen. Trump’s invloed is er één van eroderen.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  maandag 31 maart 2025 @ 14:16:25 #105
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_217241850
Hopelijk wint Trump dan de Republikeinse primaries en wordt hij op het laatste moment door een rechter tegengehouden.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_217241903
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 13:36 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Nee, daarom moet je ook even lezen waar je daadwerkelijk op reageert. Ik heb het over het feit dat er een tweederde meerderheid moet zijn in beide huizen van Congress, daarna moet het ook aangenomen worden door tweederde van de staten. Dat heeft helemaal niets met Trump te maken, dat is een zaak van de wetgevende macht.
Dat is nou juist het hele punt. Het heeft alles met Trump te maken. Trump is bezig om alle macht over te hevelen naar de uitvoerende macht en zodoende de wetgevende en juridische macht buitenspel te zetten. Jij hebt het over een situatie waarin die twee andere machten nog relevant zijn wat de facto niet meer zo is. Je leeft in het verleden. Trump gedraagt zich alsof alleen hij al de macht heeft en de grote meerderheid buigt al mee tot dusverre aan zowel Republikeinse als Democratische kant.
Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.
pi_217242313
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 13:07 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Uiteraard, maar dat is in de VS helemaal niet aan de orde. Trump is een ordinaire autoritair net als Putin en Erdogan, maar heeft simpelweg minder macht dan hij zelf denkt. Hij is ook veel minder competent, niet alleen als machthebber maar ook als politicus. Hij mag dan wel vrij eenvoudig de verkiezingen hebben gewonnen maar hij lijkt niet te weten waarom dat zo is en de marge van winst is nog steeds niet groot. Het lijkt erop dat hij nu denkt helemaal geen politiek meer te hoeven voeren, maar hij is natuurlijk nog wel onderdeel van een partij. De wittebroodsweken zijn ook alweer bijna voorbij.

De midterms in 2026 gaan het echte verhaal vertellen wat dat betreft.
De macht bij Maga ligt, om maar even captain obvious te spelen, in de driehoek Musk-Trump-Vance. En iedereen die goed toneel kan spelen en een rookgordijn bij corruptie kan optrekken. Voor Trump is het simpel, hij heeft Putin bediend en is met de hakken over de sloot gered van verdere vervolging. Die vindt nu alles wel best. Kan wat golfen, wat decreten tekenen en z'n tarievenstokpaardje een paar keer omhoog gooien. Maar hij heeft meer een bijrol in de hele beweging nu.
pi_217242455
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 13:36 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Nee, daarom moet je ook even lezen waar je daadwerkelijk op reageert. Ik heb het over het feit dat er een tweederde meerderheid moet zijn in beide huizen van Congress, daarna moet het ook aangenomen worden door tweederde van de staten. Dat heeft helemaal niets met Trump te maken, dat is een zaak van de wetgevende macht.
Door driekwart van de staten bedoel je.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_217242616
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 15:44 schreef Monolith het volgende:

[..]
Door driekwart van de staten bedoel je.
Correct, bedankt.
pi_217242624
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 14:25 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]
Dat is nou juist het hele punt. Het heeft alles met Trump te maken. Trump is bezig om alle macht over te hevelen naar de uitvoerende macht en zodoende de wetgevende en juridische macht buitenspel te zetten. Jij hebt het over een situatie waarin die twee andere machten nog relevant zijn wat de facto niet meer zo is.
Dit is gewoon onzin. Als je echt niet snapt hoe de scheiding van de machten werkt kun je beter niets zeggen.
pi_217242913
Het wordt vooral spannend op het moment dat de koers van de huidige regering echt gaat botsen met de andere machten. De SC kan beleidsvoorstellen blokkeren, maar in het MAGA-kamp wordt al gesuggereerd dat de regering gewoon lak moeten hebben aan rechterlijke uitspraken. 'De SC beschikt immers niet over een eigen leger of politiemacht en kan dus niets afdwingen', aldus sommige prominente MAGAts.

Hetzelfde geldt voor Trump en zijn eventuele derde termijn. Daar zal hij de handen niet voor op elkaar krijgen. Geen idee wat de benodigde meerderheden zijn, maar dat komt hij niet aan.

Ook hier geldt dat het pas echt spannend wordt als er verkiezingen zijn gehouden. We weten inmiddels dat Trump er alles aan zal doen om aan de macht te blijven (zie de bestorming van het Capitool). In 2021 werkte de Amerikaanse democratie naar behoren. Pence deed wat hij moest doen en Biden werd geïnstalleerd. Maar wat als Vance dat niet doet? Wat als een nipte Republikeinse meerderheid in de Senaat weigert Trumps verlies te erkennen? Misschien loopt het met een sisser af, maar ik zou daar niet zomaar vanuit gaan.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_217243114
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 16:32 schreef KoosVogels het volgende:
Het wordt vooral spannend op het moment dat de koers van de huidige regering echt gaat botsen met de andere machten. De SC kan beleidsvoorstellen blokkeren, maar in het MAGA-kamp wordt al gesuggereerd dat de regering gewoon lak moeten hebben aan rechterlijke uitspraken. 'De SC beschikt immers niet over een eigen leger of politiemacht en kan dus niets afdwingen', aldus sommige prominente MAGAts.

Hetzelfde geldt voor Trump en zijn eventuele derde termijn. Daar zal hij de handen niet voor op elkaar krijgen. Geen idee wat de benodigde meerderheden zijn, maar dat komt hij niet aan.

Ook hier geldt dat het pas echt spannend wordt als er verkiezingen zijn gehouden. We weten inmiddels dat Trump er alles aan zal doen om aan de macht te blijven (zie de bestorming van het Capitool). In 2021 werkte de Amerikaanse democratie naar behoren. Pence deed wat hij moest doen en Biden werd geïnstalleerd. Maar wat als Vance dat niet doet? Wat als een nipte Republikeinse meerderheid in de Senaat weigert Trumps verlies te erkennen? Misschien loopt het met een sisser af, maar ik zou daar niet zomaar vanuit gaan.
Trump is natuurlijk sowieso niet de kandidaat in 2028, dus dat scenario hoeven we niet over na te denken. De Republikeinen zullen met een andere kandidaat moeten komen, en als Trump al zijn krediet vergooit in de komende jaren (en dat is best denkbaar) dan zal die kandidaat ook in ieder geval gedeeltelijk moeten breken met Trump (net zoals Harris dat had moeten doen met Biden). Vance zelf is een inhoudsloze slang die Trump zonder pardon onder de bus gooit als het hemzelf goed uitkomt.
pi_217243171
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 17:00 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Trump is natuurlijk sowieso niet de kandidaat in 2028, dus dat scenario hoeven we niet over na te denken. De Republikeinen zullen met een andere kandidaat moeten komen, en als Trump al zijn krediet vergooit in de komende jaren (en dat is best denkbaar) dan zal die kandidaat ook in ieder geval gedeeltelijk moeten breken met Trump (net zoals Harris dat had moeten doen met Biden). Vance zelf is een inhoudsloze slang die Trump zonder pardon onder de bus gooit als het hemzelf goed uitkomt.
Wie zegt dat Trump niet de kandidaat is in 2028?

Zolang hij enigszins fit is zal hij proberen vast te houden aan de macht en zijn partij zal hem daar volop in steunen, vooral omdat de top van de RNC is volgepropt met Trump-loyalisten.

In 2021 dachten we ook dat het tijdperk Trump definitief ten einde was gekomen. Prominente Republikeinen keerden hem de rug toe, vonden dat een grens was overschreden met de bestorming van het Capitool. McConnell wilde hem niet impeachen omdat dat niet nodig zou zijn: Trump was klaar.

Inmiddels is Trump herkozen en is de GOP definitief verworden tot een sekte-achtige applausmachine voor Trump.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_217243185
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 17:05 schreef KoosVogels het volgende:

[..]
Wie zegt dat Trump niet de kandidaat is in 2028?

De wet, alleen al. Hij mag proberen wat hij wil, hij komt gewoon niet op het stembiljet.
  Overall beste user 2022 maandag 31 maart 2025 @ 17:08:33 #115
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_217243197
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 17:07 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
De wet, alleen al. Hij mag proberen wat hij wil, hij komt gewoon niet op het stembiljet.
Hij is POTUS, dan ben je eigenaar van de VS. Als hij zegt dat dat moet dan moet het.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_217243217
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 17:07 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
De wet, alleen al. Hij mag proberen wat hij wil, hij komt gewoon niet op het stembiljet.
Wie gaat die wet handhaven dan?

Een meer realistisch scenario is dat staten met een Republikeinse meerderheid Trump op het stembiljet zetten, terwijl Democratische staten dat weigeren.

Want inmiddels is wel duidelijk dat Republikeinen Trump geen strobreed in de weg gaan leggen. Hoe zo'n impasse eindigt? Geen idee. Maar een enigszins fitte Trump zal niet stilletjes van het toneel verdwijnen, zoveel is wel zeker.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_217243218
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 17:08 schreef Ulx het volgende:

[..]
Hij is POTUS, dan ben je eigenaar van de VS. Als hij zegt dat dat moet dan moet het.
Ok man.
pi_217243241
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 16:02 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Dit is gewoon onzin. Als je echt niet snapt hoe de scheiding van de machten werkt kun je beter niets zeggen.
We gaan het zien, ik hoop dat je gelijk krijgt en jouw theoretische werkelijkheid uiteindelijk toch zijn rug recht en hem liever vroeg dan laat een halt toeroept. Echter tot nu toe heeft Trump lak aan de wetgevende en juridische macht en wordt hij nog niet tegengehouden en breekt hij wet na wet na wet.... waardoor de praktische werkelijkheid is dat Amerika al geen rechtstaat meer is. Gezien de steun van de Republikeinse kiezer voor Trump nog ruimschoots aanwezig is, de Republikeinen hem slaafs volgen uit angst voor de kiezer en de wraak van Trump/Elon en de Democraten voornamelijk niets doen en rechts meebuigen zie ik voorlopig nog geen verandering en alleen nog maar verergering in het verschiet. Er komt een moment dat het niet (makkelijk) meer te repareren valt, wellicht dat we dat punt al voorbij zijn. De toekomst zal het uitwijzen.
Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.
pi_217243242
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 17:10 schreef KoosVogels het volgende:

[..]
Wie gaat die wet handhaven dan?

Uiteindelijk de Supreme Court natuurlijk.

quote:
Een meer realistisch scenario is dat staten met een Republikeinse meerderheid Trump op het stembiljet zetten, terwijl Democratische staten dat weigeren.
Dat kan dus niet. Of nou ja, ze kunnen het proberen maar de facto is er dan geen Republikeinse kandidaat. Gratis overwinning voor de Democraten dus. Of misschien een derde partij.

quote:
Want inmiddels is wel duidelijk dat Republikeinen Trump geen strobreed in de weg gaan leggen. Hoe zo'n impasse eindigt? Geen idee. Maar een enigszins fitte Trump zal niet stilletjes van het toneel verdwijnen, zoveel is wel zeker.
Hij mag proberen wat hij wil. Het is een beetje gek dat je Trump zo serieus neemt dat je ook lijkt te denken dat hij zoveel macht heeft als hij zichzelf toedicht. Dat is gewoon niet zo.
pi_217243263
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 17:13 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]
We gaan het zien, ik hoop dat je gelijk krijgt en jouw theoretische werkelijkheid uiteindelijk toch zijn rug recht en hem liever vroeg dan laat een halt toeroept. Echter tot nu toe heeft Trump lak aan de wetgevende en juridische macht en wordt hij nog niet tegengehouden en breekt hij wet na wet na wet.... waardoor de praktische werkelijkheid is dat Amerika al geen rechtstaat meer is.
Wederom, dit is onzin. De rechtsstaat doet gewoon zijn werk, dat Trump het niet leuk vindt is wat anders. Er zijn een hele hoop appeals nu, een aantal daarvan zullen bij de SC terecht komen.
pi_217243357
'De rechtsstaat doet gewoon zijn werk' over de VS zeggen, daar vind ik wat van.
What Would Goku Do
pi_217243362
quote:
14s.gif Op maandag 31 maart 2025 17:27 schreef viagraap het volgende:
'De rechtsstaat doet gewoon zijn werk' over de VS zeggen, daar vind ik wat van.
Je zou natuurlijk ook kunnen zeggen wat dat dan is.
  maandag 31 maart 2025 @ 17:29:20 #123
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_217243369
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 17:07 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
De wet, alleen al. Hij mag proberen wat hij wil, hij komt gewoon niet op het stembiljet.
De wet zegt ook dat hij geen commerciele producten mag verkopen of promoten vanuit de oval office.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
pi_217243391
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 17:28 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Je zou natuurlijk ook kunnen zeggen wat dat dan is.
Leek me niet nodig in dit topic. Waarom doe je ineens alsof je nog nooit zoiets gelezen hebt als het niet uitkomt? Ik geloof namelijk niet dat ik een uitzonderlijk geheugen heb en toch zou ik zweren dat zulke onderwerpen hier meerdere keren per jaar de revue passeren.
What Would Goku Do
pi_217243398
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 17:29 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
De wet zegt ook dat hij geen commerciele producten mag verkopen of promoten vanuit de oval office.
Welke wet is dat precies? Ik wil je wel geloven hoor, maar je snapt natuurlijk ook wel dat handhaving van wetten niet altijd op dezelfde manier gebeurt.
pi_217243413
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 17:29 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
De wet zegt ook dat hij geen commerciele producten mag verkopen of promoten vanuit de oval office.
"Alles is legaal wat de president doet totdat de SC erover geoordeeld heeft (en dan nog moeten we het nog maar zien)" is het nieuwe normaal blijkbaar. Van zowel Trump als MoreDakka. Bijzonder.
Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.
pi_217243422
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 17:33 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]
"Alles is legaal totdat de SC erover geoordeeld heeft (en dan nog moeten we het nog maar zien)" is het nieuwe normaal blijkbaar. Van zowel Trump als MoreDakka.
Nogmaals, als je echt niet weet hoe het werkt kun je beter niets zeggen. Er zijn al heel veel uitspraken van lagere rechtbanken geweest tegen bepaalde acties van Trump en de zijnen. Bij een aantal van hen is Trump in beroep gegaan.

Tot die tijd worden zijn acties gewoon geblokkeerd.
pi_217243442
Er zijn helemaal geen gevangenen naar El Salvador gevlogen jongens rustig maar.
What Would Goku Do
  maandag 31 maart 2025 @ 17:52:38 #129
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_217243603
quote:
10s.gif Op maandag 31 maart 2025 17:37 schreef viagraap het volgende:
Er zijn helemaal geen gevangenen naar El Salvador gevlogen jongens rustig maar.
Nee, er hadden geen gevangenen naar El Salvador gevlogen mogen worden.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
  maandag 31 maart 2025 @ 17:55:02 #130
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_217243634
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 17:08 schreef Ulx het volgende:

[..]
Hij is POTUS, dan ben je eigenaar van de VS. Als hij zegt dat dat moet dan moet het.
Wat is dat lawaai?
Oh, alleen maar alle Founding Fathers die zich als ventilatoren liggen te wentelen in hun graf bij dit soort opmerkingen.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
  maandag 31 maart 2025 @ 17:59:01 #131
496005 Jan_Onderwater
Culinair tegen Corona
pi_217243687
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 17:08 schreef Ulx het volgende:

[..]
Hij is POTUS, dan ben je eigenaar van de VS. Als hij zegt dat dat moet dan moet het.
Lees dit eens door, voordat je weer zoiets post.
pi_217243827
Het feit dat Trump nog steeds niet in de bak zit, zegt al iets over de toestand van de Amerikaanse rechtsstaat.

Ik wil best een positivo blijven, maar de praktijk in de VS werkt daarvoor helaas niet mee.
Sinds plusminus exact 2015/2016 precies ongeveer .
Ik doe het ff rustig aan.
  maandag 31 maart 2025 @ 18:20:38 #133
403588 mcmlxiv
Extremist volgens extremisten
pi_217243981
Een zeker ongemak over de mate waarin de Amerikaanse rechtsstaat deze periode ongeschonden door gaat komen lijkt mij best terecht. De MAGA sekte lijkt niet bijzonder geïnteresseerd te zijn om zaken binnen wetgeving uit te voeren. Of een systeem bestand is tegen dergelijke elementen is altijd een beetje lastig voorspelbaar. Het belangrijkste lijkt dan toch te zijn of de individuen die in de uitvoering werkzaam zijn handelen conform wetgeving of simpelweg luisteren naar “de baas” van dat moment.

De geschiedenis leert dat overdreven optimisme wellicht naïef is.
pi_217244309
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 17:59 schreef Jan_Onderwater het volgende:

[..]
Lees dit eens door, voordat je weer zoiets post.
Ik denk dat hij sarcastisch reageerde op Trumpfan MoreDakka :Y
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_217244972
quote:
1s.gif Op maandag 31 maart 2025 18:59 schreef StateOfMind het volgende:

[..]
Ik denk dat hij sarcastisch reageerde op Trumpfan MoreDakka :Y
Waarom zou je ook moeite doen met inhoudelijke posts als mensen toch alleen maar zwart-wit kunnen denken :D
  maandag 31 maart 2025 @ 20:02:25 #136
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_217245066
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 17:34 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Nogmaals, als je echt niet weet hoe het werkt kun je beter niets zeggen. Er zijn al heel veel uitspraken van lagere rechtbanken geweest tegen bepaalde acties van Trump en de zijnen. Bij een aantal van hen is Trump in beroep gegaan.

Tot die tijd worden zijn acties gewoon geblokkeerd.
...wat ze gewoon negeren.
Ja inderdaad, V. ja.
pi_217245106
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 20:02 schreef V. het volgende:

[..]
...wat ze gewoon negeren.
Wie zijn ze?
pi_217245334
twitter
When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Tiësto Live @ Melkweg 2000
Best pilot in history
  maandag 31 maart 2025 @ 20:32:03 #140
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_217245383
Ondertussen verkennen Japan en Zuid Korea wat China ze te bieden heeft. De Amerikaanse 'soft power' lost op in het niks.

twitter
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_217245509
En om de zielige boeren hun omzet verlies door tarieven en wegvallen van usaid contracten tegemoet te komen overweegt de stalmeester met zijn ander circusartiesten deze maar weer subsidies te geven. Miljarden waar blijft doge met commentaar over dit bizar socialistisch geld verkwistend plan.

White House Weighs Helping Farmers as Trump Escalates Trade War
  maandag 31 maart 2025 @ 20:42:27 #142
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_217245516
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 20:41 schreef Basp1 het volgende:
En om de zielige boeren hun omzet verlies door tarieven en wegvallen van usaid contracten tegemoet te komen overweegt de stalmeester met zijn ander circusartiesten deze maar weer subsidies te geven. Miljarden waar blijft doge met commentaar over dit bizar socialistisch geld verkwistend plan.

White House Weighs Helping Farmers as Trump Escalates Trade War
Wat een communist
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  maandag 31 maart 2025 @ 20:42:31 #143
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_217245519
Bron:
quote:
China, Japan, South Korea will jointly respond to US tariffs, Chinese state media says

BEIJING (Reuters) - China, Japan and South Korea agreed to jointly respond to U.S. tariffs, a social media account affiliated with Chinese state broadcaster CCTV said on Monday.

The comments came after the three countries held their first economic dialogue in five years on Sunday, seeking to facilitate regional trade as the Asian export powers brace against U.S. President Donald Trump's tariffs.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_217245692
quote:
Klopt, en hoe staat het daar nu mee? Is dat het enige voorbeeld?

De enige reden dat Trump hier op dit moment mee weg komt is omdat de fysieke actie van het verplaatsen van die lui naar El Salvador nogal lastig ongedaan te maken is, omdat El Salvador natuurlijk graag die zakken geld wil hebben.

Trump heeft de SC gevraagd om de blokkade van de rechter ongedaan te maken.
pi_217245727
twitter

Nou blijkt dat er toch verschillende standaarden gehanteerd werden voor vrouwen in het leger.
Gelukkig worden de standaarden voor iedereen nu gelijk dus wanneer een vrouw nu het leger in gaat en dus ook in een gevechtsrol terecht komt kunnen haar collega’s er van op aan dat ze fysiek capabel genoeg is om mee te komen.
Het zal de veiligheid en effectiviteit alleen maar ten goede komen.
Dit is dus het directe gevolg van mensen selecteren met ervaring op het vakgebied waar ze minister van zijn.
pi_217245770
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 21:00 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
Nou blijkt dat er toch verschillende standaarden gehanteerd werden voor vrouwen in het leger.
Gelukkig worden de standaarden voor iedereen nu gelijk dus wanneer een vrouw nu het leger in gaat en dus ook in een gevechtsrol terecht komt kunnen haar collega’s er van op aan dat ze fysiek capabel genoeg is om mee te komen.
Het zal de veiligheid en effectiviteit alleen maar ten goede komen.
Dit is dus het directe gevolg van mensen selecteren met ervaring op het vakgebied waar ze minister van zijn.
Zeker een goed plan.
Afgelopen jaren zijn er onevenredig meer vrouwen gesneuveld dan mannen.
Gelukkig trekt dat nu weer recht.
pi_217245856
Vance is veel te machtsgeil, die laat zich in 2028 echt niet aan de kant zetten door een 82-jarige. Het komt op me over dat hij nu al moeite moet doen om zijn verachting niet aan de buitenwereld te laten zien. Die wacht gewoon opportunistisch op de eerste de beste kans om president te worden.
pi_217245933
quote:
2s.gif Op maandag 31 maart 2025 21:09 schreef Lyrewyn het volgende:
Vance is veel te machtsgeil, die laat zich in 2028 echt niet aan de kant zetten door een 82-jarige. Het komt op me over dat hij nu al moeite moet doen om zijn verachting niet aan de buitenwereld te laten zien. Die wacht gewoon opportunistisch op de eerste de beste kans om president te worden.
Waarom zou hij aan de kant gezet moeten worden? Trumps termijn stopt in 2028 en tegen die tijd zijn er gewoon verkiezingen.
pi_217246092
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 21:17 schreef Chivaz het volgende:

[..]
Waarom zou hij aan de kant gezet moeten worden? Trumps termijn stopt in 2028 en tegen die tijd zijn er gewoon verkiezingen.
Trump gaat voor een derde termijn.
  maandag 31 maart 2025 @ 21:39:39 #150
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_217246209
Volgens mij heeft ie ook wel meer dan eens gerept over het einde van verkiezingen.

https://www.theguardian.c(...)nymore-fox-interview
Where law ends, tyrrany begins.
  maandag 31 maart 2025 @ 21:39:48 #151
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_217246210
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 20:06 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Wie zijn ze?
Wat denk je zelf?
Ja inderdaad, V. ja.
pi_217246457
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 21:39 schreef V. het volgende:

[..]
Wat denk je zelf?
Ik vraag het aan jou hé. Wordt toch eens concreet, wat heb je er nou aan om alleen maar halfbakken in de ruimte te lullen?
  maandag 31 maart 2025 @ 22:05:37 #153
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_217246631
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 21:52 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Ik vraag het aan jou hé. Wordt toch eens concreet, wat heb je er nou aan om alleen maar halfbakken in de ruimte te lullen?
Het zou je geloofwaardigheid en de mate waarin we je serieus nemen toch echt helpen als je wat minder zou doen of je de laatste weken onder een steen hebt geleefd, met een koptelefoon op die alleen maar MAGA nonsens uitbraakte en gewoon zou toegeven dat je verdomd goed weet wie er de bevelen van rechters aan hun laarzen lapt.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
pi_217246690
quote:
2s.gif Op maandag 31 maart 2025 21:39 schreef Gunner het volgende:
Volgens mij heeft ie ook wel meer dan eens gerept over het einde van verkiezingen.

https://www.theguardian.c(...)nymore-fox-interview
Wellicht kunnen we morgen bij de verkiezingen in Florida de eerste stap al gaan aanschouwen :9~
pi_217246878
quote:
18s.gif Op maandag 31 maart 2025 22:05 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]
Het zou je geloofwaardigheid en de mate waarin we je serieus nemen toch echt helpen als je wat minder zou doen of je de laatste weken onder een steen hebt geleefd, met een koptelefoon op die alleen maar MAGA nonsens uitbraakte en gewoon zou toegeven dat je verdomd goed weet wie er de bevelen van rechters aan hun laarzen lapt.
Leuk op de man weer, waarom is het zo moeilijk om ontopic te blijven?

Wie negeert bevelen en welke? We hebben de zogenaamde bendeleden naar El Salvador gehad, wat is er nog meer?
  maandag 31 maart 2025 @ 22:29:04 #156
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_217247016
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 22:21 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Leuk op de man weer, waarom is het zo moeilijk om ontopic te blijven?

Wie negeert bevelen en welke? We hebben de zogenaamde bendeleden naar El Salvador gehad, wat is er nog meer?
Ik verwijs je naar de strekking van mijn vorige post.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
pi_217247211
Ik zag dit op Reddit: No Democrats, no bots, no trolls.

This is a platform dedicated to collecting and sharing stories from Trump supporters who feel betrayed by Donald Trump and/or the elected (and unelected) officials who enable him. Our goal is to give voice to those who have experienced broken promises, policy reversals, or other actions that contradict the values and commitments they told us they believed in.

https://www.reddit.com/r/(...)rayed_by_trump_only/
En ik dacht, gezien de datum, dat dit een 1-april-grap is. Maar nu twijfel ik… ik heb de naam van de site ingetikt https://www.betrayedbytrump.com/stories en zo te zien worden er voor een grap wel veel verhalen gedeeld.

Trappen al die MAGAisten nu in een aprilgrap? Of was de grap zo goed gemaakt dat het inmiddels echt is?

[ Bericht 0% gewijzigd door la_perle_rouge op 31-03-2025 22:52:53 ]
  maandag 31 maart 2025 @ 22:56:35 #158
330914 Sherlock_Holmes
2de plaats WIDM prono 2020
pi_217247298
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 17:00 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Trump is natuurlijk sowieso niet de kandidaat in 2028, dus dat scenario hoeven we niet over na te denken. De Republikeinen zullen met een andere kandidaat moeten komen, en als Trump al zijn krediet vergooit in de komende jaren (en dat is best denkbaar) dan zal die kandidaat ook in ieder geval gedeeltelijk moeten breken met Trump (net zoals Harris dat had moeten doen met Biden). Vance zelf is een inhoudsloze slang die Trump zonder pardon onder de bus gooit als het hemzelf goed uitkomt.
Vance heeft natuurlijk hetzelfde probleem als Harris (gezien zijn functie).
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´
  maandag 31 maart 2025 @ 23:20:00 #159
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_217247429
Ja, en dan gewoon roepen dat het allemaal fraude is/was. Want ja, verkiezingen nemen de Trumpfans erg serieus.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  maandag 31 maart 2025 @ 23:20:35 #160
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_217247434
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 22:56 schreef Sherlock_Holmes het volgende:

[..]
Vance heeft natuurlijk hetzelfde probleem als Harris (gezien zijn functie).
Dat ie daar zit omdat ie zwart is én dat ie tegelijkertijd helemaal niet zwart is?
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  maandag 31 maart 2025 @ 23:32:53 #161
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_217247532
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 22:21 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Leuk op de man weer, waarom is het zo moeilijk om ontopic te blijven?

Wie negeert bevelen en welke? We hebben de zogenaamde bendeleden naar El Salvador gehad, wat is er nog meer?
Dat hele debacle rond federal spending en USAID zaten ook wat voorbeelden tussen.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
pi_217247542
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 22:21 schreef MoreDakka het volgende:

[..]

Wie negeert bevelen en welke? We hebben de zogenaamde bendeleden naar El Salvador gehad, wat is er nog meer?
Bijvoorbeeld deze:

https://www.npr.org/2025/(...)ze-restraining-order

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
of deze:

https://apnews.com/articl(...)31986ddcd3d1d17b249d

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:
However, on Wednesday morning the work did not appear complete: Some links on pages that had been pulled down weren’t working.
of deze:

https://www.govexec.com/w(...)oref=ge-author-river

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En het gaat nog niet eens echt om de specifieke gevallen. Het gaat om de overduidelijke brede strategie van Trump & co om regel na regel te breken en wanneer het voor de rechter komt en wordt tegengehouden ze standaard in beroep gaan, allerlei spelletjes spelen en zelfs inderdaad gewoon het oordeel volledig of deels negeren.

Alleen een struisvogel is hier blind voor en ontkent dit nog.... voor ieder ander persoon is dit hartstikke helder.
Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.
  maandag 31 maart 2025 @ 23:54:35 #163
213020 Ronald-Koeman
pi_217247672
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 21:00 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
Nou blijkt dat er toch verschillende standaarden gehanteerd werden voor vrouwen in het leger.
Gelukkig worden de standaarden voor iedereen nu gelijk dus wanneer een vrouw nu het leger in gaat en dus ook in een gevechtsrol terecht komt kunnen haar collega’s er van op aan dat ze fysiek capabel genoeg is om mee te komen.
Het zal de veiligheid en effectiviteit alleen maar ten goede komen.
Dit is dus het directe gevolg van mensen selecteren met ervaring op het vakgebied waar ze minister van zijn.
Ook echt nog heel relevant inderdaad in moderne oorlogsvoering inderdaad :') . Tuurlijk moet je fit zijn en zijn er ondergrenzen maar tegenwoordig moet je vooral goed tussen de oren zijn, goed getraind zijn en goed met wapens/voertuigen/apparatuur om kunnen gaan. Pure spierkracht en extreme conditie maken het verschil niet.

Doe mij maar een leger met mannen en vrouwen van welke kleur dan ook die goed zijn tussen de oren, goed getraind zijn en goed met wapens/voertuigen/apparatuur om kunnen gaan. Dan mag jij die domme spierbundels hebben die vooral zichzelf heel erg stoer vinden.
Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.
  dinsdag 1 april 2025 @ 00:10:49 #164
323401 Kijkertje
met filter
pi_217247728
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 23:33 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]
Bijvoorbeeld deze:

https://www.npr.org/2025/(...)ze-restraining-order

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
of deze:

https://apnews.com/articl(...)31986ddcd3d1d17b249d

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
of deze:

https://www.govexec.com/w(...)oref=ge-author-river

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En het gaat nog niet eens echt om de specifieke gevallen. Het gaat om de overduidelijke brede strategie van Trump & co om regel na regel te breken en wanneer het voor de rechter komt en wordt tegengehouden ze standaard in beroep gaan, allerlei spelletjes spelen en zelfs inderdaad gewoon het oordeel volledig of deels negeren.

Alleen een struisvogel is hier blind voor en ontkent dit nog.... voor ieder ander persoon is dit hartstikke helder.
Intussen is er grote schade aangericht aan de hele infrastructuur ook als court orders uiteindelijk wel opgevolgd werden. Het gaat er ook om dat al die acties ondernomen zijn terwijl ze dondersgoed weten dat ze teruggefloten worden door rechters omdat ze wetten overtreden. Dat maakt ze geen reet uit. In tegendeel dat kunnen ze dan weer gebruiken om rechters en advocaten te intimideren.
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
  dinsdag 1 april 2025 @ 00:15:26 #165
466498 Chivaz
pi_217247748
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 23:54 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]
Ook echt nog heel relevant inderdaad in moderne oorlogsvoering inderdaad :') . Tuurlijk moet je fit zijn en zijn er ondergrenzen maar tegenwoordig moet je vooral goed tussen de oren zijn, goed getraind zijn en goed met wapens/voertuigen/apparatuur om kunnen gaan. Pure spierkracht en extreme conditie maken het verschil niet.

Doe mij maar een leger met mannen en vrouwen van welke kleur dan ook die goed zijn tussen de oren, goed getraind zijn en goed met wapens/voertuigen/apparatuur om kunnen gaan. Dan mag jij die domme spierbundels hebben die vooral zichzelf heel erg stoer vinden.
Zeker relevant in de huidige tijd. Als je op een landmijn stapt of je bent neergeschoten is het wel fijn dat je strijdmakker sterk genoeg is om je naar veiligheid te dragen/slepen.
  dinsdag 1 april 2025 @ 00:18:09 #166
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_217247756
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 23:33 schreef Ronald-Koeman het volgende:
En het gaat nog niet eens echt om de specifieke gevallen. Het gaat om de overduidelijke brede strategie van Trump & co om regel na regel te breken en wanneer het voor de rechter komt en wordt tegengehouden ze standaard in beroep gaan, allerlei spelletjes spelen en zelfs inderdaad gewoon het oordeel volledig of deels negeren.
Het enge is dat een President hier planmatig de bedoeling van opgestelde wetten aan het ondermijnen is en er niet voor schroomt om zelfs de constitutie ter discussie te stellen. Dit nog even los van eigenrichting, ronduit leugens uitkramen, veroordeelde criminelen gratie te verlenen, andersdenkenden uit te sluiten en de persvrijheden in te perken.

quote:
bron: cnn
“What’s really remarkable here is the willingness to flout the law, to test the basic norms of settled governance,” Glasser said of Trump’s apparent desire to stay in office.

Rep. Dan Goldman, a New York Democrat, tried and failed to get his fellow lawmakers to take a vote last year before Trump took office clarifying that Trump could only serve the two terms.

Goldman said in a statement that he now sees Trump’s multiple “constitutionally suspect actions,” leading up to an effort to stay in office.

“Republicans are waging an all-out attack on the Judiciary to clear the way for Trump to serve a third term,” he said.

Trump would rather talk about challenging the Constitution than about the stock market, inflation or the economy, according to former Rep. Tim Ryan, an Ohio Democrat who appeared on CNN Monday.

“It is a serious thing and he is capable of doing it (seeking a third term),” Ryan said. But he argued Democrats must stay focused on the economic message that resonated with voters. “That’s what makes you crazy,” he said.
Wat mij ook verbaasd dat mensen nog allerlei redenaties erbij halen van "kan niet" en "zal wel meevallen". We hebben hier overduidelijk een gestoord figuur die lak heeft aan belangen en afspraken die niet stroken met de zijne(n).
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
  dinsdag 1 april 2025 @ 00:47:43 #167
330914 Sherlock_Holmes
2de plaats WIDM prono 2020
pi_217247824
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 23:20 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Dat ie daar zit omdat ie zwart is én dat ie tegelijkertijd helemaal niet zwart is?
Wat tussen de haakjes staat kun je inderdaad gewoon negeren om een punt te maken :7

Maar over jouw punt gesproken, dat was nog niet eens een top 3 probleem (los van het benoemde, is ze ook een vrouw, het hele alfabeTverhaal en niet te vergeten MichiganGODEN).
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´
  dinsdag 1 april 2025 @ 00:54:00 #168
11675 Beathoven
pi_217247831
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 23:20 schreef Vis1980 het volgende:
Ja, en dan gewoon roepen dat het allemaal fraude is/was. Want ja, verkiezingen nemen de Trumpfans erg serieus.
Het meest gehaaide was roepen dat het allemaal fraude was zodat wanneer er echt fraude wordt gepleegd dit niet meer kan worden geroepen.
  dinsdag 1 april 2025 @ 01:56:38 #169
323401 Kijkertje
met filter
pi_217247874
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 april 2025 00:54 schreef Beathoven het volgende:

[..]
Het meest gehaaide was roepen dat het allemaal fraude was zodat wanneer er echt fraude wordt gepleegd dit niet meer kan worden geroepen.
Van die massale fraude die volgens Musk door de Democraten gepleegd zou zijn via 'illegalen' (om stemmen te trekken) is ook nog steeds niets hard gemaakt.

Musk Blames Dems for Trump Giving Immigrants Social Security Numbers

The DOGE chief is whining about “noncitizens” automatically getting Social Security numbers. The program began under Trump






[ Bericht 1% gewijzigd door Kijkertje op 01-04-2025 02:03:11 ]
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
  dinsdag 1 april 2025 @ 03:17:18 #170
323401 Kijkertje
met filter
pi_217247947
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
  dinsdag 1 april 2025 @ 03:38:24 #171
466498 Chivaz
pi_217247962
quote:
Een nieuw Spartacus momentje lol.
  dinsdag 1 april 2025 @ 04:22:42 #172
323401 Kijkertje
met filter
pi_217247988
Het nare neveneffect als Trump pretendeert voor de belangen van jouw minderheid op te komen.

Some Jews worry that Trump’s antisemitism crackdown is putting them in danger

As college campuses are targeted, some warn that the Trump administration’s efforts are helping reinforce antisemitic tropes.

“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
  dinsdag 1 april 2025 @ 04:39:51 #173
323401 Kijkertje
met filter
pi_217248005
Blijkbaar hebben MAGA-leden van het Huis WANTED!-posters opgehangen van rechters die Trump niet in het gelijk stellen bij hun uitspraken.

https://bsky.app/profile/acyn.bsky.social/post/3llpa7bpuhc2u

“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
  dinsdag 1 april 2025 @ 06:13:54 #174
445753 Wantie
pi_217248081
quote:
Nederlandse bedrijven bereiden zich voor op diversiteitsverbod Trump


Nederlandse bedrijven bereiden zich voor op strenge regels uit de VS op het gebied van diversiteit, gelijkheid en inclusiviteit. Aanleiding is het decreet dat Trump op zijn eerste dag als president ondertekende. Hij eist dat bedrijven uit de EU die met de Amerikaanse overheid zaken willen doen, een punt zetten achter hun diversiteitsbeleid.

Belgische en Franse bedrijven hebben van de Amerikaanse ambassade in hun land een anti-diversiteitsbrief gekregen. Nederlandse bedrijven hebben, voor zover bekend, nog niet zo'n brief ontvangen, maar verwacht wordt dat dat wel gaat gebeuren.
https://nos.nl/artikel/25(...)rsiteitsverbod-trump
  dinsdag 1 april 2025 @ 06:55:06 #175
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_217248181
quote:
Alsof de senaat momenteel überhaupt een functie heeft.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
  dinsdag 1 april 2025 @ 06:58:32 #176
35511 Basp1
pi_217248194
quote:
Welke bedrijven in Nederland leveren eigenlijk diensten direct voor de Amerikaanse overheid?

Een booking.com waarbij de amerikaanse overheid van hun diensten gebruikt maakt of zo?
  dinsdag 1 april 2025 @ 07:26:59 #177
445753 Wantie
pi_217248355
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 april 2025 06:58 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Welke bedrijven in Nederland leveren eigenlijk diensten direct voor de Amerikaanse overheid?

Een booking.com waarbij de amerikaanse overheid van hun diensten gebruikt maakt of zo?
Geen idee.
Ik heb er wel naar gezocht, maar ik kon daar verder geen data over vinden.
  dinsdag 1 april 2025 @ 07:57:44 #178
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_217248448
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 april 2025 06:58 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Welke bedrijven in Nederland leveren eigenlijk diensten direct voor de Amerikaanse overheid?

Een booking.com waarbij de amerikaanse overheid van hun diensten gebruikt maakt of zo?
Wat ik zo kan verzinnen is IT-bedrijven, banken of financiële instellingen, transport, defensie-contracteurs... maar of en hoeveel, geen idee.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
  dinsdag 1 april 2025 @ 08:11:47 #179
35511 Basp1
pi_217248493
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 20:58 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Klopt, en hoe staat het daar nu mee? Is dat het enige voorbeeld?

De enige reden dat Trump hier op dit moment mee weg komt is omdat de fysieke actie van het verplaatsen van die lui naar El Salvador nogal lastig ongedaan te maken is, omdat El Salvador natuurlijk graag die zakken geld wil hebben.

Trump heeft de SC gevraagd om de blokkade van de rechter ongedaan te maken.
Dat voorbeeld is nog steeds aan de gang gisteren is het 4e vliegtuig met mensen afgeleverd. Maar nu zegt de regering wel dat het onder een andere wet doet welke daar zijn ze dan natuurlijk niet duidelijk in..

U.S. Deports More Detainees to El Salvador, Calling Them ‘Violent Criminals’
  dinsdag 1 april 2025 @ 09:46:40 #180
48205 kipknots
pi_217249059
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 april 2025 08:11 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Dat voorbeeld is nog steeds aan de gang gisteren is het 4e vliegtuig met mensen afgeleverd. Maar nu zegt de regering wel dat het onder een andere wet doet welke daar zijn ze dan natuurlijk niet duidelijk in..

U.S. Deports More Detainees to El Salvador, Calling Them ‘Violent Criminals’

Nog geen 3 maand bezig, honderd + mensen zonder process laten verdwijnen naar een gevangenis buiten de VS die bekend staat om zijn martelingen... en ook nog lachen omdat de rechter te laat zou zijn om het e blokkeren.

Dat is het belangrijkste voorbeeld. Denk je dat als de regering in zo'n korte tijd daar al mee weg komt er niet meer gaat volgen?

Je ziet sowieso al dat ze allerlei maatregelen proberen te nemen die zo duidelijk tegen de regels in gaan dat ze geen enkele kans maken bij de rechtbank. En ondertussen de macht van rechters constant in twijfel trekken. Waarom zouden ze dat doen?
  dinsdag 1 april 2025 @ 09:54:48 #181
492539 MoreDakka
pi_217249090
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2025 23:33 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]
Bijvoorbeeld deze:

https://www.npr.org/2025/(...)ze-restraining-order

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
of deze:

https://apnews.com/articl(...)31986ddcd3d1d17b249d

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
of deze:

https://www.govexec.com/w(...)oref=ge-author-river

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En het gaat nog niet eens echt om de specifieke gevallen.
Het gaat natuurlijk wel om specifieke gevallen, anders is het maar gelul in de ruimte.

Voor al deze voorbeelden geldt dat de Trump administratie in beroep gaat en de uitspraken zoveel mogelijk traineert, als strategie. Maar van compleet negeren is geen sprake, dat zie je ook in de artikelen zelf die je linkt (derde voorbeeld, Trump wilde die mensen ontslaan, mag niet van de rechter dus wordt het 'administrative leave'. Rechter zegt dan, mag ook niet). De strategie van Trump is overduidelijk, zoveel mogelijk vertragen, traineren, in beroep gaan en als het even kan alsnog proberen door te drukken. Dat is ook zodat Trump ondertussen de overwinning kan claimen en als hij verliest om een rechter aan te vallen. Zoals je ziet werkt dat maar zeer beperkt. Trump en Musk blazen hoog van de toren maar tot nu toe hebben ze feitelijk zeer weinig success geboekt.

Dit is trouwens ook iets compleet anders dan jouw hysterische geschreeuw dat de rechtsstaat niet meer bestaat. Je eigen linkjes bewijzen het tegendeel.
  dinsdag 1 april 2025 @ 10:26:23 #182
58768 KaheemSaid
pi_217249288
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 april 2025 09:46 schreef kipknots het volgende:

[..]
Nog geen 3 maand bezig, honderd + mensen zonder process laten verdwijnen naar een gevangenis buiten de VS die bekend staat om zijn martelingen... en ook nog lachen omdat de rechter te laat zou zijn om het e blokkeren.

Dat is het belangrijkste voorbeeld. Denk je dat als de regering in zo'n korte tijd daar al mee weg komt er niet meer gaat volgen?

Je ziet sowieso al dat ze allerlei maatregelen proberen te nemen die zo duidelijk tegen de regels in gaan dat ze geen enkele kans maken bij de rechtbank. En ondertussen de macht van rechters constant in twijfel trekken. Waarom zouden ze dat doen?
We mogen Omtzicht wel dankbaar zijn dat hij het noodwet deksel op de pot gehouden heeft.
  dinsdag 1 april 2025 @ 10:59:42 #183
213020 Ronald-Koeman
pi_217249508
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 april 2025 09:54 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Het gaat natuurlijk wel om specifieke gevallen, anders is het maar gelul in de ruimte.

Voor al deze voorbeelden geldt dat de Trump administratie in beroep gaat en de uitspraken zoveel mogelijk traineert, als strategie. Maar van compleet negeren is geen sprake, dat zie je ook in de artikelen zelf die je linkt (derde voorbeeld, Trump wilde die mensen ontslaan, mag niet van de rechter dus wordt het 'administrative leave'. Rechter zegt dan, mag ook niet). De strategie van Trump is overduidelijk, zoveel mogelijk vertragen, traineren, in beroep gaan en als het even kan alsnog proberen door te drukken. Dat is ook zodat Trump ondertussen de overwinning kan claimen en als hij verliest om een rechter aan te vallen. Zoals je ziet werkt dat maar zeer beperkt. Trump en Musk blazen hoog van de toren maar tot nu toe hebben ze feitelijk zeer weinig success geboekt.

Dit is trouwens ook iets compleet anders dan jouw hysterische geschreeuw dat de rechtsstaat niet meer bestaat. Je eigen linkjes bewijzen het tegendeel.
We gaan het niet eens worden ben ik bang. Jij ziet mij als hysterisch en ik zie jou als de "this is fine" meme. We gaan het zien.

Ondertussen belanden we in de volgende fase van de strategie: het bedreigen en ontslaan van rechters en aanklagers door Trump & co. Echt heel normaal en rechtstatelijk.
Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.
  dinsdag 1 april 2025 @ 11:05:38 #184
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_217249569
Trump voedt de haat:

twitter
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  dinsdag 1 april 2025 @ 11:12:42 #185
492539 MoreDakka
pi_217249633
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 april 2025 10:59 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]
We gaan het niet eens worden ben ik bang. Jij ziet mij als hysterisch en ik zie jou als de "this is fine" meme

Het gebrek aan nuance is jouw probleem, niet dat van mij. Trump is een autoritaire kleuter die veel schade aanricht en aan gaat richten, maar dat betekent niet dat (jouw woorden) de rechtsstaat niet meer bestaat. Of dat Congress geen macht meer heeft, ook jouw woorden. Dat soort hysterische onzin heeft niemand wat aan, als je gewoon ingaat op wat er daadwerkelijk gebeurt en met enige kennis van zaken af kunt wegen waar Trump wel succes boekt en waar niet komt je ook zelf wel tot die conclusie.

Zie bijvoorbeeld: MoreDakka in POL / [AMV] VS #1193 Florida
  dinsdag 1 april 2025 @ 11:30:30 #186
154335 Knipoogje
*smile*
pi_217249927
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 april 2025 11:05 schreef Perrin het volgende:
Trump voedt de haat:

[ x ]
En je ziet zelfs spillover naar democraten. Als je het maar 24/7 in het nieuws brengt dan wordt het vanzelf waarheid. Vandaar ook dat eindeloze geroep om fraude etc. Trump's mantra: repeat something often enough and people see it as truth en met de voltallige rechtse media 24/7 achter zich.
beter een knipoog dan een blauw oog
  dinsdag 1 april 2025 @ 11:37:23 #187
58768 KaheemSaid
pi_217249977
Zullen er in 2026 nog eerlijke midterm verkiezingen zijn?
  dinsdag 1 april 2025 @ 11:39:19 #188
172882 Sabata
pi_217249989
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 april 2025 11:37 schreef KaheemSaid het volgende:
Zullen er in 2026 nog eerlijke midterm verkiezingen zijn?
dat hangt ervan af hoeveel overwinningen op staats niveau de democraten pakken. Als het teveel wordt duurt het niet lang meer voor de eerste "anti-fraude" wetten worden uitgerold
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
  dinsdag 1 april 2025 @ 11:55:00 #189
139130 Lord-Ronddraai
pi_217250122
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 april 2025 11:37 schreef KaheemSaid het volgende:
Zullen er in 2026 nog eerlijke midterm verkiezingen zijn?
Hoe kunnen eerlijke verkiezingen mogelijk zijn in het social media tijdperk. In een land waar de rijkste persoon op aarde miljoenenchecks uitdeelt.
  dinsdag 1 april 2025 @ 12:35:51 #190
11675 Beathoven
pi_217250443
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 april 2025 11:05 schreef Perrin het volgende:
Trump voedt de haat:

[ x ]
Ik hoorde laatst een bewering dat als je 10 dollar in je broekzak hebt zonder uitstaande schulden, je al rijker bent dan een significant percentage Amerikanen.

Als je bestaanszekerheid in eigen land met een rottempo doelbewust de grond inrijdt en deportaties met gevangenissen in El-salvador als straf voorhoudt én een grote leugen opvoert. Dan is dit inderdaad de uitkomst in een land waar de dijken steeds verder doorbreken.

Deels zijn de ondervraagden wellicht families met kinderen met grote angst voor het tegendraads zijn naar een gevaarlijk regime. Deels ook omdat de standaarden elders steeds hoger worden door de vrije val en veel wetenschapper en rijkeren naar Canada en de EU kunnen trekken.
  dinsdag 1 april 2025 @ 12:39:50 #191
285350 Citizen.Erased
7\
pi_217250469
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 april 2025 12:35 schreef Beathoven het volgende:

[..]
Ik hoorde laatst een bewering dat als je 10 dollar in je broekzak hebt zonder uitstaande schulden, je al rijker bent dan een significant percentage Amerikanen.

Als je bestaanszekerheid in eigen land met een rottempo doelbewust de grond inrijdt en deportaties met gevangenissen in El-salvador als straf voorhoudt én een grote leugen opvoert. Dan is dit inderdaad de uitkomst in een land waar de dijken steeds verder doorbreken.

Deels zijn de ondervraagden wellicht families met kinderen met grote angst voor het tegendraads zijn naar een gevaarlijk regime. Deels ook omdat de standaarden elders steeds hoger worden door de vrije val en veel wetenschapper en rijkeren naar Canada en de EU kunnen trekken.
Mensen die achterlopen met betalen van hypotheken loopt ook weer op. Allemaal onderdeel van het grotere plan.
  dinsdag 1 april 2025 @ 12:41:41 #192
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_217250478
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 april 2025 12:39 schreef Citizen.Erased het volgende:

[..]
Mensen die achterlopen met betalen van hypotheken loopt ook weer op. Allemaal onderdeel van het grotere plan.
Als deze 'moeder van alle zeepbellen' klapt dan gaat het ze niet meer lukken een nieuwe zeepbel te blazen zoals in 2008.


Dat wordt een bank run zoals we nooit eerder zagen.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  dinsdag 1 april 2025 @ 12:42:34 #193
285350 Citizen.Erased
7\
pi_217250486
quote:
15s.gif Op dinsdag 1 april 2025 12:41 schreef Perrin het volgende:

[..]
Als deze 'moeder van alle zeepbellen' klapt dan gaat het ze niet meer lukken een nieuwe zeepbel te blazen zoals in 2008.


Dat wordt een bank run zoals we nooit eerder zagen.
Zolang je de ander de schuld kunt geven daarvan maakt het allemaal niet zoveel uit.
  dinsdag 1 april 2025 @ 12:43:32 #194
171727 StateOfMind
Ashen One
pi_217250498
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 april 2025 12:35 schreef Beathoven het volgende:

[..]
Ik hoorde laatst een bewering dat als je 10 dollar in je broekzak hebt zonder uitstaande schulden, je al rijker bent dan een significant percentage Amerikanen.

Als je bestaanszekerheid in eigen land met een rottempo doelbewust de grond inrijdt en gevangenissen in El-salvador als straf voorhoudt én een grote leugen opvoert. Dan is dit inderdaad de uitkomst.

Deels zijn de ondervraagden wellicht families met kinderen met grote angst voor het tegendraads zijn naar een gevaarlijk regime. Deels ook omdat de standaarden elders steeds hoger worden door de vrije val en veel wetenschapper en rijkeren naar Canada en de EU kunnen trekken.
Car loans (en dan gaat hel vaak om vele tienduizenden dollars, niet zelden een 60k+, beetje pickup truck is zelfs al snel boven de 100k) zijn daar heel gewoon, ook voor auto's die men zich eigenlijk helemaal niet kan veroorloven.

Car payments liggen meestal tussen de 400 en 1000 dollar per maand, wat boven op de huur/hypotheek komt.

En met het almaar duur wordende leven daar, doen repo bedrijven (reposession) enorm goede zaken nu.
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
  dinsdag 1 april 2025 @ 12:45:52 #195
323401 Kijkertje
met filter
pi_217250508
An ‘Administrative Error’ Sends a Maryland Father to a Salvadoran Prison

The Trump administration says it mistakenly deported an immigrant with protected status but that courts are powerless to order his return.



Wat een nonsens weer. De wil ontbreekt dus gewoon.

quote:
But in Monday's court filing, attorneys for the government admitted that the Salvadoran man, Kilmar Abrego Garcia, was deported accidentally. "Although ICE was aware of his protection from removal to El Salvador, Abrego Garcia was removed to El Salvador because of an administrative error," the government told the court. Trump lawyers said the court has no ability to bring him back now that Abrego Garcia is in Salvadoran custody.

Simon Sandoval-Moshenberg, Abrego Garcia's attorney, said he's never seen a case in which the government knowingly deported someone who had already received protected legal status from an immigration judge. He is asking the court to order the Trump administration to ask for Abrego Garcia's return and, if necessary, to withhold payment to the Salvadoran government, which says it's charging the United States $6 million a year to jail U.S. deportees.

Trump administration attorneys told the court to dismiss the request on multiple grounds, including that Trump's "primacy in foreign affairs" outweighs the interests of Abrego Garcia and his family.
8)7

[ Bericht 26% gewijzigd door Kijkertje op 01-04-2025 12:57:06 ]
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
  dinsdag 1 april 2025 @ 12:53:14 #196
171727 StateOfMind
Ashen One
pi_217250580
quote:
81s.gif Op dinsdag 1 april 2025 12:45 schreef Kijkertje het volgende:
An ‘Administrative Error’ Sends a Maryland Father to a Salvadoran Prison

The Trump administration says it mistakenly deported an immigrant with protected status but that courts are powerless to order his return.

[ afbeelding ]

Wat een nonsens weer.
Foutje, bedankt.

Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
  dinsdag 1 april 2025 @ 12:57:13 #197
11675 Beathoven
pi_217250662
quote:
81s.gif Op dinsdag 1 april 2025 12:45 schreef Kijkertje het volgende:
An ‘Administrative Error’ Sends a Maryland Father to a Salvadoran Prison

The Trump administration says it mistakenly deported an immigrant with protected status but that courts are powerless to order his return.

[ afbeelding ]

Wat een nonsens weer.
Dit soort "errors" zijn meermaals gemaakt en dat is precies waarom snoeiharde autocraten medestanders genereren in belachelijke statements qua statistieken. Symboolpolitiek juichen.

Het is ook niet verwonderlijk dat artiesten niet veel verder komen dan "and so we pray" als thema voor deze geweldige tijden.
  dinsdag 1 april 2025 @ 12:59:51 #198
192657 xpompompomx
^(;,;)^
pi_217250693
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 april 2025 12:57 schreef Beathoven het volgende:

[..]
Dit soort "errors" zijn meermaals gemaakt en dat is precies waarom snoeiharde autocraten medestanders genereren in belachelijke statements qua statistieken.

Het is ook niet verwonderlijk dat artiesten niet veel verder komen dan "and so we pray" als thema voor deze geweldige tijden.
En ondertussen zijn ze lekker aan het lachen om "fun movies". :r
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
  dinsdag 1 april 2025 @ 13:00:52 #199
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_217250696
quote:
13s.gif Op dinsdag 1 april 2025 12:59 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
En ondertussen zijn ze lekker aan het lachen om "fun movies". :r
Enige beschaving is ver te zoeken.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  dinsdag 1 april 2025 @ 13:07:55 #200
48205 kipknots
pi_217250729
quote:
81s.gif Op dinsdag 1 april 2025 12:45 schreef Kijkertje het volgende:
An ‘Administrative Error’ Sends a Maryland Father to a Salvadoran Prison

The Trump administration says it mistakenly deported an immigrant with protected status but that courts are powerless to order his return.

[ afbeelding ]

Wat een nonsens weer. De wil ontbreekt dus gewoon.
[..]
8)7
Sowieso, het overgrote deel wordt blijkbaar aan Tren de Aragua gelinkt vanwege hun tatoeages...

De bende heeft niet eens tatoeages voor hun leden. Daarom ook dat iedere Venezeluaan met wat voor tattoo ook als verdacht wordt beschouwd door het Trump regime.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')