abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_217207233


quote:
UFO of UAP?
UAP staat voor 'unidentified anomalous phenomena', of 'ongeïdentificeerde afwijkende verschijnselen', een verzamelnaam voor objecten die in de lucht, de zee en de ruimte zijn waargenomen zonder dat duidelijk is wat het zijn of waar ze vandaan komen.

De term ufo is uit de gratie geraakt omdat die nog steeds een associatie met zich meedroeg van een samenzweerderige en paranoïde denkwijze. (bron)
SPOILER: Officiele omschrijving van UAP in de wetgeving van dec 2022
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sinds 2017 zijn er veel ontwikkelingen rondom UAP's geweest. Een beknopt overzicht:

• Het begon in dec 2017 met een artikel in de New York Times waaruit bleek dat het Pentagon al jaren een geheim UAP programma heeft: Glowing Auras and 'Black Money': The Pentagon's Mysterious U.F.O. Program

• Het Pentagon gaf in 2020 toe dat in 2017 gelekte filmpjes echt zijn:


• Rapporten van het Pentagon uit 2021 en 2022 bevestigen nog eens dat er veel UFO waarnemingen zijn onderzocht en dat er honderden onverklaard blijven.


NASA doet in 2022 onderzoek naar UAP en stelt naar aanleiding hiervan in 2023 een directeur hiervoor aan.

quote:
In het nieuwe NASA-rapport worden uap's of ufo's "één van de grootste mysteries van onze planeet" genoemd.
• Eind 2022 is er UAP wetgeving toegevoegd aan de Amerikaanse Defensie wet (NDAA). Hierdoor is er een nieuwe UFO-office opgericht, AARO, die jaarlijks een rapport moet uitbrengen.

SPOILER: UAP klokkenluider regeling in wetgeving
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
• In februari 2023 veel aandacht voor een neergeschoten Chinese spionage ballon en drie onbekende objecten. Er zijn geen officiële verklaringen gegeven wat de objecten waren. Wel bijzondere uitspraken van geïnformeerde senatoren, zoals Blumenthal:

quote:
“The American people should be given more information. They're ready for it. They can handle it. And they need and deserve to know it.”
• In juni 2023 blijkt de klokkenluider regeling uit de wetgeving al te werken. David Grusch komt naar voren met opmerkelijke claims in een artikel in The Debrief (door dezelfde journalisten als het 2017 NY Times verhaal) en in een interview voor NewsNation.

Bekijk deze YouTube-video

• In juli 2023 herhaalt Grusch zijn claims - onder ede - tijdens een public hearing.



quote:
Zijn claims op basis van meer dan 40 getuigen-interviews:

• De US overheid heeft een decennialang programma waarin het geborgen UFO's verborgen houdt
• Ze zijn ook in het bezit van '[non-human] dead pilots' van deze UFO's.
• Er is een lange disinformatie campagne gaande.
• Chuck Schumer, de Democratische meerderheidsleider van de Senaat, introduceert in augustus 2023 een aanpassing voor de Defensiewet voor 2024. Dit Schumer Amendement heeft de opmerkelijke naam: ''UAP Disclosure Act of 2023''. Volgens Schumer heeft het publiek het recht om meer te weten over onbekende technieken, niet-menselijke-intelligentie en onverklaarde fenomenen.



• Schumer's voorstel wordt sterk afgezwakt aangenomen, een aantal senatoren is tegen. Maar Schumer geeft aan zich er niet bij neer te leggen. In de zomer van 2024 brengt hij samen met senator Rounds de UAPDA opnieuw in, met vrijwel gelijke inhoud.

• In november 2024 is er een nieuwe openbare hearing, dit keer met vier getuigen.


quote:
Verbergt de overheid bewust bewijs over UAP's voor het publiek?
o Timothy Gallaudet: "Yes, sir."
o Luis Elizondo: "100%."
o Michael Shellenberger: "Yes."
o Mike Gold: "Yes."

What do you believe UAP could be or are?
o Timothy Gallaudet: "Strong evidence that they are non-human higher intelligence."
o Lue Elizondo: "I echo my colleague's comment, Sir."
o Michael Shellenberger: "Genuinely do not know."
o Mike Gold: "Don't know but we must find out."
Quotes van vooraanstaande figuren op dit gebied:







Meer quotes mooi op een rij:
https://ufoquotes.com/

Up-to-date tijdlijn van alles UFO's:
https://ufotimeline.com/

Podcast
Need to Know podcast
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_217207237
In april een SCIF met Grusch, Elizondo en Mellon.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  vrijdag 28 maart 2025 @ 14:53:42 #3
307622 Perox
(niet de echte)
pi_217207723
Rep. Burlison Welcomes Former U.S. Air Force Officer David Grusch as Special Advisor


quote:
March 27, 2025
Press Release
Washington, D.C. – Congressman Eric Burlison (R-MO-07) is pleased to announce David Grusch, a decorated former U.S. Air Force officer and senior civilian intelligence official, as a Special Advisor. Grusch, recognized for his previous sworn testimony before House Oversight & Accountability Committee about the federal government’s Unidentified Anomalous Phenomena (UAP) activities, will contribute his expertise to Rep. Burlison’s efforts to promote transparency regarding UAP and other matters on the Task Force on the Declassification of Federal Secrets.

“The American people deserve answers about UAPs,” said Rep. Burlison. “David Grusch has risked his career to expose critical information. His expertise will be vital as we work to uncover the truth and hold the government accountable.”
pi_217227820
Benieuwd hoe Grusch ingezet gaat worden en wat eruit de SCIF gaat komen!
I want to believe...
pi_217277144
twitter
I want to believe...
pi_217277740
Ik ben wel helemaal klaar met Barber trouwens. :)

Volgens mij is dat gewoon de zoveelste idioot.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  donderdag 3 april 2025 @ 20:48:03 #7
307622 Perox
(niet de echte)
pi_217278987
quote:
0s.gif Op donderdag 3 april 2025 19:09 schreef Discombobulate het volgende:
Ik ben wel helemaal klaar met Barber trouwens. :)

Volgens mij is dat gewoon de zoveelste idioot.
Waarom eigenlijk?
Toevallig vandaag een update bij NewsNation bij Ross Coulthard, zelf nog niet afgekeken maar eerste stuk vind ik interessant. Ze moeten uiteraard nog wel leveren uiteindelijk.

Bekijk deze YouTube-video
pi_217281777
quote:
0s.gif Op donderdag 3 april 2025 19:09 schreef Discombobulate het volgende:
Ik ben wel helemaal klaar met Barber trouwens. :)

Volgens mij is dat gewoon de zoveelste idioot.
Ik snap het ergens wel, het hele psionics verhaal is wel erg 'woo'. Maar wat ik nu wel sterk vind, is dat ze publiekelijk met een plan/progrogramma komen om een en ander aan te gaan tonen....lijkt mijdat dat juist transparantie voorop staat.
Vergeet ook niet dat Gary Nolan zich hier publiekelijk al aan heeft verbonden. Draagt wat mij betreft, zeker op academisch vlak, wel bij aan de credibility van Skywatcher.
I want to believe...
  zaterdag 5 april 2025 @ 11:38:13 #9
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217293555
NJ drones verhaal blijft ook maar niet weggaan. Volgens Gillibrand weet de FAA ook niet wat het zijn. Dus die hele verklaring van het Witte Huis dat het 'FAA approved drones' waren kan de prullenbak in.

twitter
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
  zaterdag 5 april 2025 @ 11:53:44 #10
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217293672
quote:
0s.gif Op donderdag 3 april 2025 20:48 schreef Perox het volgende:

[..]
Waarom eigenlijk?
Toevallig vandaag een update bij NewsNation bij Ross Coulthard, zelf nog niet afgekeken maar eerste stuk vind ik interessant. Ze moeten uiteraard nog wel leveren uiteindelijk.

Bekijk deze YouTube-video
Video niet gekeken, maar even in NotebookLM gegooid voor een samenvatting:

quote:
Een recente YouTube-video van NewsNation bevat een interview met Jake Barber, een voormalig inlichtingendienstmedewerker, en Matthew Pines, de woordvoerder van de organisatie Skywatcher.

Skywatcher is opgericht om onbekende objecten (UAP's) te onderzoeken met een wetenschappelijke aanpak, met als doel van anekdotisch bewijs naar wetenschappelijke conclusies te komen. Ze zijn bezig met het ontwikkelen van een zesstappenprotocol, het "Skywatcher Discovery Framework", om hun onderzoek te structureren, data te verzamelen en hun bevindingen transparant te delen.

Skywatcher maakt gebruik van zowel electromechanische signalen ("dog whistle") als "neuromeditatieve interactie" om UAP's waar te nemen en potentieel aan te trekken, en claimt al significante resultaten te hebben geboekt, waaronder waarnemingen van bekende UAP-types zoals de "Tic Tac" en nieuwe, onbekende objecten.

Ze streven naar onafhankelijke verificatie van hun bevindingen en openbare discussie, met een ambitieuze doelstelling om tegen eind 2025 conclusies te trekken over de effectiviteit van hun methoden in het contacteren van mogelijk niet-menselijke intelligentie.

Ondanks speculatie ontkennen ze een door de overheid gestuurde operatie te zijn en beweren ze open en ondersteunend contact te hebben met verschillende overheidsinstanties, met een focus op wetenschappelijke ontdekking en transparantie binnen de grenzen van nationale veiligheid.
Dit is hun 6 niveau framework:

1. Preliminary observation (Voorlopige observatie)
2. Structured data collection (Gestructureerde dataverzameling)
3. Analysis and hypothesis testing (Analyse en hypothesetoetsing)
4. Independent verification and peer review (Onafhankelijke verificatie en collegiale toetsing)
5. Public disclosure and review (Openbaarmaking en beoordeling door het publiek)
6. Full disclosure and integration (Volledige openbaarmaking en integratie)

quote:
Skywatcher streeft ernaar om tegen het einde van 2025 een conclusieve vaststelling te bereiken of de technieken van elektromechanische signalering en neurom meditatieve interactie al dan niet gebruikt kunnen worden om een non-humane intelligentie uit te nodigen tot interactie met de mensheid.

Jake Barber gelooft dat hun inspanningen in 2025 het startpunt en lanceerpunt zullen zijn voor hoe men tot volledige openbaarmaking (niveau zes) zal komen.
Zo'n meer gestructureerde aanpak is natuurlijk prima. Videobeelden alleen zijn verre van voldoende.

Ga het interview toch maar eens luisteren.
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_217314155
Wat denken jullie hiervan?

Bekijk deze YouTube-video
I want to believe...
  maandag 7 april 2025 @ 22:05:17 #12
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217315439
quote:
0s.gif Op maandag 7 april 2025 19:41 schreef NoFoksGiven het volgende:
Wat denken jullie hiervan?

Bekijk deze YouTube-video
Ziet er erg gelikt uit.

Zijn verhaal is natuurlijk wel interessant, en eigenlijk verteld Grusch ongeveer hetzelfde.
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
  maandag 7 april 2025 @ 22:47:38 #13
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217315684
twitter


quote:
0s.gif Op donderdag 3 april 2025 20:48 schreef Perox het volgende:

[..]
Waarom eigenlijk?
Toevallig vandaag een update bij NewsNation bij Ross Coulthard, zelf nog niet afgekeken maar eerste stuk vind ik interessant. Ze moeten uiteraard nog wel leveren uiteindelijk.

Bekijk deze YouTube-video
Vandaag zou Skywatcher met beeldmateriaal komen. Ben benieuwd, nog niets zien langskomen.
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_217315826
quote:
0s.gif Op maandag 7 april 2025 22:47 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
[ x ]
[..]
Vandaag zou Skywatcher met beeldmateriaal komen. Ben benieuwd, nog niets zien langskomen.
Als dit niks is kunnen we ze gelijk afstrepen. Ik ben er bang voor...
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_217316511
quote:
0s.gif Op maandag 7 april 2025 22:05 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:

[..]
Ziet er erg gelikt uit.

Zijn verhaal is natuurlijk wel interessant, en eigenlijk verteld Grusch ongeveer hetzelfde.
Dat vind ik het interessante...Lazar is erg polariserend in UFO wereld....Maar de getuigenissen van nu, lijken verdacht veel op wat hij al sinds eind jaren 80 heeft gezegd.
I want to believe...
pi_217317719
quote:
Gaat niemand overtuigen, wel leuk dat het onbekende dingen zijn. Wat het ook is hé, wat mij part is het een ballon of een weersfenomeen of wat dan ook. Of buitenaards, maar dat gaan we nooit weten.

Hoe dan ook, we hebben echt betere dingen nodig... Anders blijven er de komende twintig jaar nog steeds wel dit soort filmpjes opduiken maar komen we geen steek verder.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_217325252
Weer een nieuwe video, genomen van de USS Jackson in 2023

Bekijk deze YouTube-video

Lijkt veel op die FLIR video van the USS Nimitz

In 2023 the U.S. Navy encountered four "TIC TAC" shaped UAPs off the coast of California. Personnel from the USS Jackson in the CIC (Combat Information Center) filmed them. One of the vehicles of unknown origin was observed exiting the water, transitioning directly into flight, demonstrating transmedium capability. No flight control surfaces or conventional propulsion signatures (heat plumes, exhaust) were detected. The UAPs executed an observed instantaneous, synchronized departure. Operator, purpose, capability, origin and intent are unknown. The craft remain unidentified.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_217328664
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2025 11:10 schreef Discombobulate het volgende:

[..]
Gaat niemand overtuigen, wel leuk dat het onbekende dingen zijn. Wat het ook is hé, wat mij part is het een ballon of een weersfenomeen of wat dan ook. Of buitenaards, maar dat gaan we nooit weten.

Hoe dan ook, we hebben echt betere dingen nodig... Anders blijven er de komende twintig jaar nog steeds wel dit soort filmpjes opduiken maar komen we geen steek verder.
Daarom juist goed dat ze een stappenplan hebben gepresenteerd om dit peer reviewed te onderzoeken en een tijdlijn hebben voor het presenteren van hun onderzoek.
I want to believe...
pi_217328703
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2025 11:49 schreef Discombobulate het volgende:
Weer een nieuwe video, genomen van de USS Jackson in 2023

Bekijk deze YouTube-video

Lijkt veel op die FLIR video van the USS Nimitz

In 2023 the U.S. Navy encountered four "TIC TAC" shaped UAPs off the coast of California. Personnel from the USS Jackson in the CIC (Combat Information Center) filmed them. One of the vehicles of unknown origin was observed exiting the water, transitioning directly into flight, demonstrating transmedium capability. No flight control surfaces or conventional propulsion signatures (heat plumes, exhaust) were detected. The UAPs executed an observed instantaneous, synchronized departure. Operator, purpose, capability, origin and intent are unknown. The craft remain unidentified.
Gereleased door Knapp en Corbell, toch?
Officieel vrijgegeven, of dat niet? Heb Weaponized nog niet terug kunnen luisteren.
I want to believe...
pi_217375136
Bekijk deze YouTube-video

Had ik deze al gespost? Mellon GOAT. Geen woo woo speculatie, gewoon observaties.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  dinsdag 15 april 2025 @ 16:33:06 #22
307622 Perox
(niet de echte)
pi_217377191
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 april 2025 12:25 schreef Discombobulate het volgende:
Bekijk deze YouTube-video

Had ik deze al gespost? Mellon GOAT. Geen woo woo speculatie, gewoon observaties.
Goed spreker is deze man toch. ^O^
Ik had wel eens interviewtje gezien van hem maar nog niets echt langers, dit was een mooie en vooral overtuigende opsomming van feiten rondom het fenomeen.

Houdt zich inderdaad weg van enige speculatie. Dat is prettig en nodig, zeker in zijn positie.

Hij deed het ook heel goed om binnen die feitelijkheid te blijven bij een aantal vragen.

"What is the most unusual case you've heard about?"
"What is you feeling about alien abductions?"

Verwijst dan zelfs naar "de dingen waar anderen over spreken" en doet er geen echte uitspraken over.
Ik snap wel dat je hem hoog hebt zitten.
pi_217377313
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 april 2025 16:33 schreef Perox het volgende:
Ik snap wel dat je hem hoog hebt zitten.
En die types hebben we precies nodig, want heel veel m.i. verpesten gewoon het discours.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_217384627
Van Reddit,

quote:
Rep Eric Burlison says Dave Grusch has provided House Oversight with names of 20 officials that are read-in to classified UFO programs - "Most of them I've never heard of ". “He gave us an indication of which ones will be hostile and which ones will not". "Some people we may have to subpoena.”
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  zaterdag 19 april 2025 @ 00:15:33 #25
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217408209
Nieuwe hearing binnenkort.

Met hulp van Grusch.

twitter
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_217411898
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 april 2025 00:15 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
Nieuwe hearing binnenkort.

Met hulp van Grusch.

[ x ]
Laten we hopen dat de SCIFS die recent zijn geweest, met de input van Grusch het publieke verhaal ook weer een stap verder gaan helpen!
I want to believe...
  zaterdag 19 april 2025 @ 22:03:42 #27
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217415165
Leuk artikel in 'Tijdschrift voor de Politie' om het stigma te verminderen, en wat historie over UAP meldingen.



twitter
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_217444493
Bekijk deze YouTube-video

Het lang verwachte interview van Harald Malmgren door Jesse Michels. Die laatste heb ik hoger zitten dan Ross Coulthart. Stukje context voor degenen die Harald Malmgren niet kennen. Hij overleed op 13 februari dit jaar. Dit bijna 4 uur durende interview is van vlak daarvoor.

Malmgren was adviseur van de presidenten John F. Kennedy, Lyndon B. Johnson, Richard Nixon en Gerald Ford. Heeft een academische achtergrond in natuurkunde. Absoluut geen nobody dus. Iemand met veel aanzien. Heeft o.a. papers geschreven over thermonucleaire oorlogsvoering.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  woensdag 23 april 2025 @ 11:07:20 #29
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217444947
quote:
0s.gif Op woensdag 23 april 2025 09:57 schreef alpeko het volgende:
Bekijk deze YouTube-video

Het lang verwachte interview van Harald Malmgren door Jesse Michels. Die laatste heb ik hoger zitten dan Ross Coulthart. Stukje context voor degenen die Harald Malmgren niet kennen. Hij overleed op 13 februari dit jaar. Dit bijna 4 uur durende interview is van vlak daarvoor.

Malmgren was adviseur van de presidenten John F. Kennedy, Lyndon B. Johnson, Richard Nixon en Gerald Ford. Heeft een academische achtergrond in natuurkunde. Absoluut geen nobody dus. Iemand met veel aanzien. Heeft o.a. papers geschreven over thermonucleaire oorlogsvoering.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wilde het net posten. Vind Malmgrem erg interessant, op Twitter deelde hij al een tijdje UAP zaken waar hij mee te maken heeft gehad.

Iemand met een enorme staat van dienst die vlak voor zijn dood een boekje open doet over UFO's. Maakt nieuwsgierig, ga het zeker kijken.
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_217445878
quote:
0s.gif Op woensdag 23 april 2025 09:57 schreef alpeko het volgende:
Bekijk deze YouTube-video

Het lang verwachte interview van Harald Malmgren door Jesse Michels. Die laatste heb ik hoger zitten dan Ross Coulthart. Stukje context voor degenen die Harald Malmgren niet kennen. Hij overleed op 13 februari dit jaar. Dit bijna 4 uur durende interview is van vlak daarvoor.

Malmgren was adviseur van de presidenten John F. Kennedy, Lyndon B. Johnson, Richard Nixon en Gerald Ford. Heeft een academische achtergrond in natuurkunde. Absoluut geen nobody dus. Iemand met veel aanzien. Heeft o.a. papers geschreven over thermonucleaire oorlogsvoering.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vanavond eens even op mijn gemak bekijken. ^O^

Gaan we weer, marked for deletion op Wikipedia. Kennelijk kwam hij te dichtbij.
https://en.wikipedia.org/wiki/Harald_Malmgren
pi_217446884
quote:
0s.gif Op woensdag 23 april 2025 11:07 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:

[..]
Wilde het net posten. Vind Malmgrem erg interessant, op Twitter deelde hij al een tijdje UAP zaken waar hij mee te maken heeft gehad.

Iemand met een enorme staat van dienst die vlak voor zijn dood een boekje open doet over UFO's. Maakt nieuwsgierig, ga het zeker kijken.
Ik weet dus echt niet meer wat ik er van moet denken. Aan de ene kant is het zo ontzettend "far out" en aan de andere kant heeft de persoon in kwestie wel een staat van dienst. Het zal m'n vriendin niet overtuigen allemaal. En mij eigenlijk ook niet.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_217447159
quote:
0s.gif Op woensdag 23 april 2025 14:23 schreef Discombobulate het volgende:
Het zal m'n vriendin niet overtuigen allemaal. En mij eigenlijk ook niet.
Snap ik maar dat zal zijn doel ook niet zijn. Ik denk dat zijn doel vooral was om de weg verder te plaveien. Wel jammer dat ie daar dan nu pas mee komt.
  woensdag 23 april 2025 @ 15:52:21 #33
496005 Jan_Onderwater
Culinair tegen Corona
pi_217447857
quote:
0s.gif Op woensdag 23 april 2025 14:23 schreef Discombobulate het volgende:

[..]
Ik weet dus echt niet meer wat ik er van moet denken. Aan de ene kant is het zo ontzettend "far out" en aan de andere kant heeft de persoon in kwestie wel een staat van dienst. Het zal m'n vriendin niet overtuigen allemaal. En mij eigenlijk ook niet.
Dat had Musk ook tot ie gek werd
pi_217448934
Bekijk deze YouTube-video

Mellon bij Cuomo. Hij geeft paar hele interessante aspecten met betrekking tot dingen die geheim zijn, black programs, etc., ook uit zijn eigen tijd als Deputy Assistant Secretary of Defense.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  woensdag 23 april 2025 @ 22:12:15 #35
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217451878
quote:
0s.gif Op woensdag 23 april 2025 14:59 schreef alpeko het volgende:

[..]
Snap ik maar dat zal zijn doel ook niet zijn. Ik denk dat zijn doel vooral was om de weg verder te plaveien. Wel jammer dat ie daar dan nu pas mee komt.
Jammer, maar ook begrijpelijk. Hij was 89 en wilde niet alles meenemen in zijn graf.

Het voegt m.i. wat geloofwaardigheid toe aan zijn verklaringen.

Voor de aandacht of eigengewin is dan namelijk minder waarschijnlijk.

En geen enkele op zichzelf staande verklaring zal iemand overtuigen, maar deze kan er weer bij op de groter wordende stapel met relevante getuigenissen.
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
  donderdag 24 april 2025 @ 00:20:16 #36
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217452481
quote:
0s.gif Op woensdag 23 april 2025 12:39 schreef Dutchguy het volgende:

[..]

Gaan we weer, marked for deletion op Wikipedia. Kennelijk kwam hij te dichtbij.
https://en.wikipedia.org/wiki/Harald_Malmgren
Hmm, inderdaad een heel ding blijkbaar op Wikipedia..

Die van zijn dochter Pippa staat ook op de nominatie om verwijdert te worden.

En die van Christopher Mellon is zojuist verwijderd lees ik. Wtf, waarom.
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_217453653
quote:
0s.gif Op donderdag 24 april 2025 00:20 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
En die van Christopher Mellon is zojuist verwijderd lees ik. Wtf, waarom.
Ja, vraag ik me ook af. Kunnen ze niet zien wie z'n pagina verwijderd heeft?
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_217454759
quote:
0s.gif Op donderdag 24 april 2025 00:20 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:

[..]
Hmm, inderdaad een heel ding blijkbaar op Wikipedia..

Die van zijn dochter Pippa staat ook op de nominatie om verwijdert te worden.

En die van Christopher Mellon is zojuist verwijderd lees ik. Wtf, waarom.
Ze vermoeden dat Guerilla Scepticism er achter zit. Maar dit heeft niets met scepticisme te maken. Het is vandalisme.
pi_217459429
quote:
0s.gif Op donderdag 24 april 2025 09:09 schreef Discombobulate het volgende:

[..]
Ja, vraag ik me ook af. Kunnen ze niet zien wie z'n pagina verwijderd heeft?
Het is allemaal door dezelfde Wikipedia admin verwijderd. Chetsford is zijn username daar.

Dit pareltje van een artikel is ook van zijn hand. Ironisch genoeg worden hier nu deletion requests voor gemaakt.

https://en.m.wikipedia.or(...)ctives_on_UFO_belief
pi_217492207
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  dinsdag 29 april 2025 @ 22:47:55 #41
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217496836
quote:
Ik merk dat ik het prettig vind om dit soort filmpjes even door AI te laten samenvatten, scheelt weer 10 minuten kijken.

quote:
Luis Elizondo is onlangs in Washington D.C. geweest voor een reeks belangrijke vergaderingen die een week duurden. Hij was daar met collega's zoals Chris Mellon, verschillende advocaten, admiraal Tim Gaudette en Mike Gold van NASA. Het hoofddoel van deze bijeenkomsten was het houden van **geclassificeerde briefings** ("classified briefings") met leden van het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden, gevolgd door vergelijkbare vergaderingen in de Senaat.

Het doel van deze vergaderingen is niet alleen het uitwisselen van informatie, maar om de overheid beter te laten functioneren. Specifiek gaat het om discussies op geheim niveau tussen vertegenwoordigers van de wetgevende macht (het Congres) en de uitvoerende macht (de 'executive branch').

De vertegenwoordigers van het Congres die bij deze vergaderingen betrokken zijn, omvatten Congreslid Luna, die deel uitmaakt van een speciale taskforce voor transparantie en waarheid, en wiens agenda onderwerpen zoals de JFK-dossiers, de MLK-moord en UAP (ongeïdentificeerde luchtfenomenen) bevat. UAP staat hoog op haar lijst van prioriteiten. Andere deelnemende Congresleden zijn Eric Burlison en Tim Burchett.

Aan de zijde van de uitvoerende macht waren er personen van de **Federal Bureau of Investigation (FBI)**, het **Department of Defense (DoD)**, en de **inlichtingsgemeenschap** aanwezig. De specifieke organisaties binnen het DoD worden niet genoemd om individuen te beschermen, maar er wordt wel een speciale dank uitgesproken aan US Space Command (USSPACECOM), een 'combatant command' dat verantwoordelijk is voor de ruimte en uitstekend werk levert. Ook de FBI krijgt lof voor hun onderzoekswerk naar dit onderwerp.

Het **belangrijkste aspect** van deze vergaderingen is dat elementen van de uitvoerende macht (FBI, DoD, inlichtingsgemeenschap) en de wetgevende macht (leden van het Congres) voor het eerst samen een **geclassificeerde discussie** hebben over wat zij weten over het UAP-onderwerp, inclusief de nieuwste informatie en onderzoeksresultaten.

Luis Elizondo benadrukt dat de drijfveer achter deze inspanningen het verlangen is om de **waarheid aan het Amerikaanse volk te openbaren**, iets wat volgens hem al veel te lang geheim wordt gehouden. Hij beschrijft het als gezond verstand dat de twee takken van de overheid samenkomen voor een doordacht gesprek over dit onderwerp. Waar in het verleden vaak sprake was van "obfuscation" (verduistering/ontwijkend antwoorden) en ontkenningen, zijn er nu elementen in de uitvoerende macht die zich vrijwillig aanmelden om dit gesprek te voeren.

Hoewel er bureaucratische uitdagingen zijn, zoals het verschil in beveiligingsmachtigingen (security clearances) tussen de uitvoerende en wetgevende macht, en het feit dat de uitvoerende macht deze machtigingen controleert, wordt er hard gewerkt om ervoor te zorgen dat de juiste mensen de juiste informatie op het juiste moment krijgen. De hoop is dat deze briefings het Congres zullen helpen om de juiste plaatsen te vinden waar informatie mogelijk is achtergehouden en om specifieke gegevens op te vragen.

Er zijn ook geruchten over **nieuwe wetgeving** ("new legislation winkling"), wat als een positieve ontwikkeling wordt gezien. Vele mensen, zowel binnen als buiten de overheid, werken namens het Amerikaanse volk om de overheid effectiever en efficiënter te laten werken op dit gebied. De Congresleden die betrokken zijn, worden beschreven als onbevreesd in hun zoektocht naar de waarheid, gedreven door de wens om hun kiezers te dienen.

Ten slotte wordt vermeld dat er ook een bredere inspanning gaande is om UAP-onderzoek te integreren tussen federale wetshandhaving (zoals de FBI) en wetshandhaving op staats-, lokaal en stammenniveau, wat wordt gezien als een "force multiplier". Elizondo is optimistisch over de huidige situatie en beschouwt het als een opmerkelijke tijd, mogelijk zelfs historisch, waarin de overheid elementen bevat die de onthulling van de waarheid steunen.
Mogelijk dus nieuwe UAP wetgeving, nice.
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
  dinsdag 29 april 2025 @ 23:04:24 #42
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217496916
Weer een klokkenluider die naar buiten treedt. Ditmaal de schrijver van het stuk (Immaculate Constellation) dat vorig jaar tijdens de UAP hearing openbaar is gemaakt.

quote:
“Fundamentally, this comes from - and is secondary to - what we've been told is the biggest question, which is, ‘Is humanity alone?’ The answer is no, and the secrecy that has been defended is at the cost of, in my mind, human dignity, freedom, and progress.”


Whistleblower Goes Public on ‘IMMACULATE CONSTELLATION’ - Alleges Covert U.S. Program Monitoring UFOs

quote:
Immaculate Constellation
De klokkenluider Matthew Brown, die voorheen werkte bij het Department of Defense en het State Department en over top secret veiligheidsmachtiging beschikte, is publiekelijk naar voren gekomen om te getuigen over een vermeend Ongeclassificeerd Speciaal Toegangsprogramma (uSAP) genaamd 'IMMACULATE CONSTELLATION'. Dit programma zou belast zijn met het volgen van geavanceerde vaartuigen van zowel menselijke als niet-menselijke oorsprong. Brown heeft een rapport over dit programma ingediend bij de Congressional Record in november 2024.

Grote zwarte driehoek nabij Russische schepen
Volgens Brown werd IMMACULATE CONSTELLATION opgericht na de publieke onthulling van het Pentagon's UAP-programma AATIP in 2017. Brown ontdekte details over dit programma in een rapport gevonden op het Joint Worldwide Intelligence Communications System (JWICS), een beveiligd netwerk voor gevoelige informatie binnen de inlichtingengemeenschap. Dit rapport bevond zich in een bestand met de titel "2018 Schriever Wargames". Een slide in het rapport bevatte het gezicht van Lue Elizondo, die eerder AATIP leidde. Het rapport beschrijft een inzamelingsincident in de Stille Oceaan bij Kamtsjatka, waarbij een grote zwarte driehoek verscheen boven meerdere Russische marine-inlichtingenschepen.

Geheimhouding
Brown beschrijft het huidige geheimhoudingsapparaat als een "parallelle realiteit" die doordringend is en ieder aspect van de samenleving heeft gecorrumpeerd om de belangen van een zeer elite selecte groep te dienen. Hij meent dat deze geheimhouding ten koste gaat van wetenschap, technologie en de fundamentele realiteit dat de mensheid wordt bezocht door niet-menselijke intelligentie.
twitter
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_217498928
Linkje naar de Weaponized aflevering stond hier nog niet.

Bekijk deze YouTube-video

Hier kan ik meer mee dan met alles van Barber. Down to earth zoals Grusch maar dan first hand witness van documenten/foto's/video's. Disclaimer is natuurlijk wederom dat het één bron is die we op z'n woord moeten geloven maar wel iemand die meer te verliezen heeft dan te winnen. Moedig van Brown dat hij zich bekend maakt.

Geen juicy details (nog). Vooral duiding op basis van wat Brown baseert dat er een Unacknowledged Special Access Program (USAP) bestaat met de naam Immaculate Constellation. Drie dingen die me opvielen:

• "or we live in a world where we have been left behind.” Waarmee hij de optie openhoudt dat hetgeen hij heeft gezien wel van menselijke origine is maar van een soort van breakaway civilization.

• Russische vloot die voor de kust van Kamtsjatka lijkt te wachten op een encouter. Zou ook nog kunnen dat het zwarte, driehoekige voorwerp dat uit het niets verscheen op zo'n 200m boven de vloot van Russische makelij was. Vastgelegd in kleur door een vermoedelijke onderwater drone van US origine.

• Een weggepiepte naam. De naam van degene (vrouw) die het geheime bestand als laatste had bekeken. Iemand die destijds niet in het Pentagon werkte volgens het Pentagon dus hoe kreeg zij daar toegang toe?

Er komen nog 2 delen aan. Preview aan het einde is interessant. Daar gaat het over (o.a.) Rubio en Kirkpatrick. En dat Rubio via Kirkpatrick (die zogenaamd niks noemenswaardig had gevonden) weet van het UAP legacy program.
pi_217510597
Op dit moment is er weer een briefing.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_217517200
@Brave_Sir_Robin,

Heb je de foto van Lue gezien? En het verhaal daarachter van mensen dat op Reddit te lezen is? Het spijt me heel erg, maar Lue is echt totaal z'n geloofwaardigheid kwijt nu. Heel jammer, want steeds krijg ik meer en meer afkeer van dit onderwerp, wat in het begin zo goed was.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_217517609
quote:
0s.gif Op donderdag 1 mei 2025 19:41 schreef Discombobulate het volgende:
Op dit moment is er weer een briefing.
Bedoel je dit:
twitter


Wordt gehost door congress, maar is geen briefing/hearing volgens mij, wordt georganiseerd door het UAP Disclosure Fund.
I want to believe...
pi_217517625
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 mei 2025 13:13 schreef Discombobulate het volgende:
@:Brave_Sir_Robin,

Heb je de foto van Lue gezien? En het verhaal daarachter van mensen dat op Reddit te lezen is? Het spijt me heel erg, maar Lue is echt totaal z'n geloofwaardigheid kwijt nu. Heel jammer, want steeds krijg ik meer en meer afkeer van dit onderwerp, wat in het begin zo goed was.
Dat ging inderdaad erg snel, lijkt inderdaad snel duidelijk wat de verklaring kan zijn. Zonde dat hij nu al 2x een zo makkelijk te weerleggen foto in zijn presentaties gebruikt. Ik vind het vooral slordig, onnodig. Het geeft nog geen twijfel aan zijn geloofwaardigheid wat mij betreft.
I want to believe...
  vrijdag 2 mei 2025 @ 13:57:11 #48
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217517642
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 mei 2025 13:13 schreef Discombobulate het volgende:
@:Brave_Sir_Robin,

Heb je de foto van Lue gezien? En het verhaal daarachter van mensen dat op Reddit te lezen is? Het spijt me heel erg, maar Lue is echt totaal z'n geloofwaardigheid kwijt nu. Heel jammer, want steeds krijg ik meer en meer afkeer van dit onderwerp, wat in het begin zo goed was.
Ik zag het op twitter langskomen inderdaad. Wat een flater inderdaad. En niet de eerste keer.

twitter


Voor het geval de twitterlink niet goed werk (waarom is dat al tijden zo'n ellende?):

Elizondo's 'UFO'


Irrigatie cirkel


Ik snap ook niet dat hij met zo'n foto naar voren treed. Op het eerste gezicht lijkt het wellicht zou je er een grote vliegende schotel in kunnen zien, maar iets langer bekijken en je ziet zelf ook al dat het nader onderzoek vereist.

Dus of hem worden dit soort foto's toegespeeld door mensen die hij vertrouwd. Maar dan is hij zelf niet kritisch genoeg, en naief want dit is hem pas geleden ook al overkomen.

Of hij probeert bewust met desinformatie te komen. Maar dan is hij ook naief want hij weet dat alles wat hij laat zien meteen door de hele community wordt uitgeplozen.

Ik vind het vreemd, en het doet het onderwerp geen goed inderdaad.

Zie ook wilde claims langskomen van Eric Davis tijdens de hearing van gisteren, maar heb nog geen tijd gehad alles goed tot me te nemen. Stick to the basics is mijn eerste neiging.

Het helpt ook niet dat het steeds meer alleen een republikeins feestje lijkt te worden.
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_217517643
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 mei 2025 13:54 schreef NoFoksGiven het volgende:
Het geeft nog geen twijfel aan zijn geloofwaardigheid wat mij betreft.
Nou zekerste weten wel.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_217517647
Exit Lue wat mij betreft
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  vrijdag 2 mei 2025 @ 17:20:33 #51
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217519159
Lue's reactie:

twitter


quote:
As you know, I am always first to admit mistakes, but this is not one of those times. The facts regarding the photo I shared from a private pilot (as I emphasized several times yesterday during the forum) are as follows:

1. The specific photo had only just been provided to me (by a private pilot) that morning, prior to the forum.

2. The photo had NOT YET been vetted.

3. The dimensions I quoted, were per the pilot’s own assessment of what he saw, based on altitude and experience.

The purpose of me showing the photo was to illustrate the need for civilian and commercial pilots to have a central reporting mechanism to report potential anomalous sightings. In this case, the pilot who took the photo, using his own camera, did not have a way to report what he believed was anomalous.

Once again, as I stated during the forum, I only received permission to release it that morning and only was made aware of it shortly before.

Not sure how many times I need to say it, so I will say it again. The photo was not yet vetted, and I made that perfectly clear.

This illustrates a bigger point here. When pilots, or anyone else for that matter, come out to share what they feel may be anomalous, are faced with fierce ridicule (instead of productive dialogue) from some in the UFO community, they learn quickly not to ever share again.

As I communicated during the forum, my purpose of sharing the photo was to simply illustrate there is no central reporting mechanism in place for private and commercial pilots to report what they believe might be anomalous and for these photos or videos to be vetted. This remains a serious issue. Pilots see things on a daily basis they can’t explain (some identified, some mis-identified, and some truly anomalous) that require additional analysis.

In the end, whether a private pilot sees what turns out to be a cloud, a balloon, a tennis shoe, or a UAP, we need a reporting mechanism to ensure it can be analyzed and resolved. This was the reason I shared the photo, and I emphasized that several times during the forum.

I could have used a photo of an innertube to prove my point, but I used instead a real photo, taken by a real pilot, of something he thought was anomalous (which I emphasized had not been analyzed yet).

The ones who are screaming about it (instead of discussing respectfully it as I hoped) missed the entire point of the photo and are not helping other pilots in the future from coming forward.
TLDR:
Lue benadrukt dat de getoonde foto – aangeleverd diezelfde ochtend door een privé‑piloot – nog niet was geverifieerd. De genoemde afmetingen kwamen uitsluitend uit de inschatting van de piloot. Het doel van het tonen was niet bewijzen leveren, maar duidelijk maken dat er voor privé‑ en lijnpiloten geen centraal meldpunt bestaat om mogelijke anomalieën veilig te rapporteren en te laten analyseren. Door de heftige publieke kritiek durven veel piloten zulke waarnemingen niet meer te delen; juist daarom is een betrouwbaar, niet‑veroordelend meldsysteem hard nodig.
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
  vrijdag 2 mei 2025 @ 21:12:53 #52
307622 Perox
(niet de echte)
pi_217520951
Foutje 2 van Lue in korte tijd. Zou beter moeten weten.
Het geeft zo'n ruis omdat je weet dat anti kamp alles uitvergroot dus je moet zeer voorzichtig zijn. Waarom iets tonen dat je diezelfde ochtend krijgt aangeleverd. Dit soort impulsiviteit past niet bij die rol.
pi_217521419
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 mei 2025 17:20 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
Lue's reactie:

[ x ]
[..]
TLDR:
Lue benadrukt dat de getoonde foto – aangeleverd diezelfde ochtend door een privé‑piloot – nog niet was geverifieerd. De genoemde afmetingen kwamen uitsluitend uit de inschatting van de piloot. Het doel van het tonen was niet bewijzen leveren, maar duidelijk maken dat er voor privé‑ en lijnpiloten geen centraal meldpunt bestaat om mogelijke anomalieën veilig te rapporteren en te laten analyseren. Door de heftige publieke kritiek durven veel piloten zulke waarnemingen niet meer te delen; juist daarom is een betrouwbaar, niet‑veroordelend meldsysteem hard nodig.
Een piloot kan toch zien dat het een irrigatie cirkel is, want die ziet het zoals op de satellietfoto, alleen van nog dichterbij? De "piloot" heeft daarnaast de foto bewust onscherp gemaakt of iets met het contrast gedaan, zodat je op het eerste gezicht denkt dat het om een UAP gaat die een schaduw op de grond werpt. De “piloot” heeft precies het tegenovergestelde bewerkstelligd dan wat Elizondo voor ogen had en verdedigd in zijn verklaring: het belachelijk maken van het onderwerp. Dat Elizondo zo’n foto meteen in het openbaar gooit, zonder het te controleren, terwijl hij weet dat hij in het middelpunt staat, maakt hem i.m.o. zelf ook verdacht. Hij had veel betere, duidelijkere en betrouwbare foto's van piloten kunnen aandragen als voorbeeld.

[ Bericht 1% gewijzigd door ejtleeditnA op 02-05-2025 22:27:58 ]
pi_217533385
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 mei 2025 13:57 schreef Discombobulate het volgende:

[..]
Nou zekerste weten wel.
Lue heeft ook gereageerd op X, dat hij erbij gezegd heeft dat de foto nog niet ' vetted' is, maar dat dit juist een eden is dat er een goede procedure moet zijn voor piloten om meldingen te maken.
Neemt niet weg dat het erg slordig is.
I want to believe...
pi_217533627
quote:
0s.gif Op zondag 4 mei 2025 12:03 schreef NoFoksGiven het volgende:

[..]
Lue heeft ook gereageerd op X, dat hij erbij gezegd heeft dat de foto nog niet ' vetted' is, maar dat dit juist een eden is dat er een goede procedure moet zijn voor piloten om meldingen te maken.
Neemt niet weg dat het erg slordig is.
Ik weet oprecht niet meer of dat dit slordig is of dat het desinfo is om mensen te ontmoedigen nog langer geïnteresseerd te laten zijn in dit onderwerp.
  maandag 5 mei 2025 @ 21:37:30 #56
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217552022
Leuk, een echt UFO filmfestival in Nederland deze zomer.



Het eerste UFO-filmfestival van Nederland landt in Hilversum

De openingsfilm lijkt me wel tof: The Alien Perspective | Openingsfilm UAP IFF
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_217564115
quote:
0s.gif Op zondag 4 mei 2025 12:31 schreef Dutchguy het volgende:

[..]
Ik weet oprecht niet meer of dat dit slordig is of dat het desinfo is om mensen te ontmoedigen nog langer geïnteresseerd te laten zijn in dit onderwerp.
Dat laatste lijkt me de minst logische verklaring...minder interesse is minder boekverkoop ;)
I want to believe...
pi_217564118
quote:
0s.gif Op maandag 5 mei 2025 21:37 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
Leuk, een echt UFO filmfestival in Nederland deze zomer.

[ link | afbeelding ]

Het eerste UFO-filmfestival van Nederland landt in Hilversum

De openingsfilm lijkt me wel tof: The Alien Perspective | Openingsfilm UAP IFF
Ik zag het ook langs komen op de sociale media's....wel interesse. Eens kijken of het in de agenda past.
I want to believe...
pi_217564843
Deel II van Matthew Brown's verhaal. Niet heel boeiend. Vooral wat meer uitleg over tegen welke muren hij is aangelopen bij het naar buiten brengen van zijn bevindingen. Die niet alleen gebaseerd zijn op dat ene document. Irritant dat Corbell en Knapp het als een drieluik brengen met aan het einde een teaser voor deel III.

Bekijk deze YouTube-video
pi_217568444
quote:
0s.gif Op woensdag 7 mei 2025 10:54 schreef alpeko het volgende:
Deel II van Matthew Brown's verhaal. Niet heel boeiend. Vooral wat meer uitleg over tegen welke muren hij is aangelopen bij het naar buiten brengen van zijn bevindingen. Die niet alleen gebaseerd zijn op dat ene document. Irritant dat Corbell en Knapp het als een drieluik brengen met aan het einde een teaser voor deel III.

Bekijk deze YouTube-video
Maar niets nieuws er in?
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_217568963
quote:
0s.gif Op woensdag 7 mei 2025 18:30 schreef Discombobulate het volgende:

[..]
Maar niets nieuws er in?
Weinig. Nog weer een verhaal over beelden van een Russische vloot met een driehoekig object er boven.

Het feit dat Kirkpatrick onder ede heeft gelogen. Die ontkent dat ie ooit heeft gezegd tegen Rubio dat er bij AARO wel zaken waren binnen gekomen die het fenomeen bevestigen.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het gaat vooral over hoe Brown tot zijn stuk is gekomen. Ik mis wel wat relevante vragen als hoe hij zo zeker weet dat het document dat hij heeft gelezen niet een fictief scenario betrof (war game). Toen hij zijn baas confronteerde met het document kreeg hij te horen: verwijderen het en spreek er met niemand over. Toen hij dat escaleerde naar de baas van zijn baas reageerde die met dat het document een grap was. Tja. En op basis van welke andere info hij tot de conclusies is gekomen die hij met ons deelt. Matige journalistiek van Corbell en Knapp.

[ Bericht 1% gewijzigd door alpeko op 07-05-2025 19:49:32 ]
  woensdag 7 mei 2025 @ 22:01:20 #62
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217570726
quote:
0s.gif Op woensdag 7 mei 2025 19:39 schreef alpeko het volgende:

[..]
Weinig. Nog weer een verhaal over beelden van een Russische vloot met een driehoekig object er boven.

Het feit dat Kirkpatrick onder ede heeft gelogen. Die ontkent dat ie ooit heeft gezegd tegen Rubio dat er bij AARO wel zaken waren binnen gekomen die het fenomeen bevestigen.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het gaat vooral over hoe Brown tot zijn stuk is gekomen. Ik mis wel wat relevante vragen als hoe hij zo zeker weet dat het document dat hij heeft gelezen niet een fictief scenario betrof (war game). Toen hij zijn baas confronteerde met het document kreeg hij te horen: verwijderen het en spreek er met niemand over. Toen hij dat escaleerde naar de baas van zijn baas reageerde die met dat het document een grap was. Tja. En op basis van welke andere info hij tot de conclusies is gekomen die hij met ons deelt. Matige journalistiek van Corbell en Knapp.
Ik vond deze beschouwing van John Greenewald wel treffend over deze klokkenluider via Corbell en Knapp

quote:
[..] notice how this new whistleblower interview is a tightly edited, multi-camera production being released in multiple "parts." That’s not transparency - it’s content marketing.
Ik hecht voorlopig weinig waarde aan deze Brown iig.
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_217572053
quote:
0s.gif Op woensdag 7 mei 2025 22:01 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:

[..]
Ik vond deze beschouwing van John Greenewald wel treffend over deze klokkenluider via Corbell en Knapp
[..]
Ik hecht voorlopig weinig waarde aan deze Brown iig.
Daar kan Brown niks aan doen behalve dat ie voor de verkeerde mensen heeft gekozen om zijn verhaal te delen. Ik vind hem vallen in de categorie Grusch. Komt oprecht over en maakt een gespannen, bange indruk. Zeker niet dol op in het middelpunt staan.
pi_217588961
twitter


Nieuwe video van AARO zelf. Conclusie: we hebben geen flauw idee. Het fijne vind ik dat het van AARO zelf komt en als die het zelfs niet weten dan kunnen we echt wel zeggen dat het iets bijzonders is.

Hoe dan ook, er zullen vast veel spectaculaire video's zijn die we nog niet hebben gezien en achter gesloten deuren blijven.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  vrijdag 9 mei 2025 @ 23:16:02 #65
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217590192
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 21:07 schreef Discombobulate het volgende:
[ x ]

Nieuwe video van AARO zelf. Conclusie: we hebben geen flauw idee. Het fijne vind ik dat het van AARO zelf komt en als die het zelfs niet weten dan kunnen we echt wel zeggen dat het iets bijzonders is.

Hoe dan ook, er zullen vast veel spectaculaire video's zijn die we nog niet hebben gezien en achter gesloten deuren blijven.
Ze weten wel weer wat ze delen. Bewegende pixels op een vage achtergrond. Geen idee waar je naar kijkt. Hier loopt niemand warm voor.
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_217592336
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 23:16 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:

[..]
Ze weten wel weer wat ze delen. Bewegende pixels op een vage achtergrond. Geen idee waar je naar kijkt. Hier loopt niemand warm voor.
Naja het feit dat het van AARO komt en dat ze zelf ook toegeven dat ze geen flauw idee hebben wat het is zegt mij veel meer dan die domme ei video wat m.i. ontzettend fishy ruikt.

Dit doet mij meer in ieder geval.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_217592674
Ik vind het interessanter dat ze blijkbaar toch video's kunnen vrijgeven, zonder alle gevoelige data die eerder reden waren om zaken niet vrij te geven. Dat belooft misschien nog wat voor de toekomst.
I want to believe...
pi_217616163
Ik lees wisselende berichten over de komende UAP hearing, gaat het nu wel of niet door?
I want to believe...
pi_217691712
Last van longdisclosure. Uche
pi_217697249
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 mei 2025 08:35 schreef NoFoksGiven het volgende:
Ik lees wisselende berichten over de komende UAP hearing, gaat het nu wel of niet door?
Iemand hier meer insights over?
I want to believe...
  woensdag 21 mei 2025 @ 21:37:03 #71
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217711821
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2025 13:15 schreef NoFoksGiven het volgende:

[..]
Iemand hier meer insights over?
Ik dacht dat er wat gesloten hearings zijn geweest. Met Burlison, Grusch en AARO. Mogelijk dat er nog open hearings komen, maar ik lees er weinig over momenteel.
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_217716799
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2025 21:37 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:

[..]
Ik dacht dat er wat gesloten hearings zijn geweest. Met Burlison, Grusch en AARO. Mogelijk dat er nog open hearings komen, maar ik lees er weinig over momenteel.
Het lijkt inderdaad wat onduidelijk, weinig nieuws of duidelijke ontwikkelingen. Ben benieuwd of er nog een open hearing gaat komen.

Loop zelf ook wat achter in het nieuws, nog mijn beeld aan het vormen over Matthew Brown nav. de 3-part weaponized.
I want to believe...
  donderdag 22 mei 2025 @ 17:09:10 #73
307622 Perox
(niet de echte)
pi_217717608
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2025 21:37 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:

[..]
Ik dacht dat er wat gesloten hearings zijn geweest. Met Burlison, Grusch en AARO. Mogelijk dat er nog open hearings komen, maar ik lees er weinig over momenteel.
Dit klopt was gesloten meeting, dus meer dan "Het was geweldig dat Grusch erbij was" heb ik niet gehoord, ik dacht in Weaponized voorbij gekomen.
pi_217723951
quote:
0s.gif Op donderdag 22 mei 2025 17:09 schreef Perox het volgende:

[..]
Dit klopt was gesloten meeting, dus meer dan "Het was geweldig dat Grusch erbij was" heb ik niet gehoord, ik dacht in Weaponized voorbij gekomen.
Vooralsnog zou Grusch maar een beperkte tijd in functie zijn toch? Loopt dat niet gelijk met de 6 maanden waarin Luna met haar team alle bijzondere dossiers zou openbaren (of een poging doen tot...)?
I want to believe...
  vrijdag 23 mei 2025 @ 10:30:58 #75
307622 Perox
(niet de echte)
pi_217724115
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 mei 2025 10:15 schreef NoFoksGiven het volgende:

[..]
Vooralsnog zou Grusch maar een beperkte tijd in functie zijn toch? Loopt dat niet gelijk met de 6 maanden waarin Luna met haar team alle bijzondere dossiers zou openbaren (of een poging doen tot...)?
Ja hij is ingehuurd door Burlison als special advisor. Volgens mij zodat ze wat makkelijker de juiste vragen stellen en zich wat minder snel met een kluitje in het riet laten sturen.
  zondag 25 mei 2025 @ 00:38:02 #76
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217742320
Burlison heeft gehoord dat de tictac geavanceerde nieuwe technologie van Lockheed Martin is..

twitter
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_217745348
quote:
0s.gif Op zondag 25 mei 2025 00:38 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
Burlison heeft gehoord dat de tictac geavanceerde nieuwe technologie van Lockheed Martin is..

[ x ]
Dat zou bizar zijn! Interessant om te weten via welke weg (via wie) hij dat heeft vernomen!
Meer whistleblowers incoming?
I want to believe...
  zondag 25 mei 2025 @ 13:02:02 #78
496005 Jan_Onderwater
Culinair tegen Corona
pi_217745774
* Jan_Onderwater wacht nog steeds op verrassend nieuwe technologie
pi_217786987
twitter
I want to believe...
  donderdag 29 mei 2025 @ 13:40:43 #80
307622 Perox
(niet de echte)
pi_217787484
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 12:34 schreef NoFoksGiven het volgende:
[ x ]
Vreemde ontwikkeling dit.
pi_217787565
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2025 13:40 schreef Perox het volgende:

[..]
Vreemde ontwikkeling dit.
Inderdaad..niet perse slecht....maar dan met name benieuwd naar welke organisatie wel ' full transparancy ' aanbiedt.
I want to believe...
  vrijdag 30 mei 2025 @ 11:50:22 #82
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217796407
twitter


ESA-topman Josef Aschbacher hint op meer aandacht voor ufo’s
quote:
De ESA-baas reageerde dat zijn organisatie wellicht meer aandacht zou moeten schenken aan de onverklaarbare fenomenen boven onze hoofden.
„Ufo’s zijn natuurlijk iets dat heel actueel is en ook veel discussie oproept. Om eerlijk te zijn doen we er niet zoveel mee. Misschien moeten we hier meer aandacht aan besteden. Dit is een onderwerp waar je misschien meer in moet investeren om er echt dieper op in te kunnen gaan.”
quote:
Want, zo vertelt hij, ook de Europese ruimtevaartorganisatie krijgt regelmatig mailtjes en brieven over opmerkelijke waarnemingen.
Die worden ook verzameld, en bovendien is er een ’centraal coördinatiekantoor’ en nauw contact met de Amerikaanse evenknie NASA over dit onderwerp. „Maar we hebben hier geen groot team op zitten.”
Europa loopt mijlenver achter. En daar lijkt geen verandering in te komen.
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_217816890
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 mei 2025 11:50 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
[ x ]

ESA-topman Josef Aschbacher hint op meer aandacht voor ufo’s
[..]
[..]
Europa loopt mijlenver achter. En daar lijkt geen verandering in te komen.
Wel interssant dat hij zegt dat er een 'centraal coördinatiekantoor' is en nauw contact met NASA over dit onderwerp. NASA hield zich hier niet mee bezig toch? (behoudens het laatste onderzoeksteam, dat onderzocht hoe het onderzocht moet worden...of heb ik die uitkomst gemist?)
I want to believe...
pi_217818016
quote:
0s.gif Op zondag 25 mei 2025 00:38 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
Burlison heeft gehoord dat de tictac geavanceerde nieuwe technologie van Lockheed Martin is..

[ x ]
Wat ik raar aan het verhaal vind is dat er gezegd wordt dat een aandrijfsysteem gelijk aan Tic Tic wordt geplaatst in conventioneel uitziende vliegtuigen. Maar volgens mij heb je met zo'n aandrijfsysteem juist onconventioneel uitziende vaartuigen nodig gezien de zwaartekracht werking / G-krachten op die vaartuigen wanneer je gekke bewegingen gaat maken zoals de Tic Tac. M.a.w. ik vraag me af "vliegtuigveugels" uberhaupt bestand zijn tegen dat soort krachten. Een UFO heb ik ook nog nooit op afbeeldingen gezien met vleugels, dat zal een reden hebben niet waar?
pi_217829868
quote:
0s.gif Op zondag 1 juni 2025 13:43 schreef Dutch_view het volgende:

[..]
Wat ik raar aan het verhaal vind is dat er gezegd wordt dat een aandrijfsysteem gelijk aan Tic Tic wordt geplaatst in conventioneel uitziende vliegtuigen. Maar volgens mij heb je met zo'n aandrijfsysteem juist onconventioneel uitziende vaartuigen nodig gezien de zwaartekracht werking / G-krachten op die vaartuigen wanneer je gekke bewegingen gaat maken zoals de Tic Tac. M.a.w. ik vraag me af "vliegtuigveugels" uberhaupt bestand zijn tegen dat soort krachten. Een UFO heb ik ook nog nooit op afbeeldingen gezien met vleugels, dat zal een reden hebben niet waar?
Is het in de theorieën van UAP's niet zo dat er een krachtveld (bubbel) om het object zou liggen? Dan maakt de vorm niet uit en de G krachten zouden ook geen enkel effect op alles binnen die bubbel hebben.
  dinsdag 10 juni 2025 @ 14:54:03 #86
496005 Jan_Onderwater
Culinair tegen Corona
pi_217901886
Hallo lieve vriendjes, het is duidelijk, en het is waar, de geest is uit de fles. Er steekt een enorm complot achter UFOs, van het Pentagon nog wel. De Wall Street Journal heeft er een uitvoerig bericht over.

https://www.wsj.com/polit(...)opwebshare_permalink
  dinsdag 10 juni 2025 @ 22:45:29 #87
496005 Jan_Onderwater
Culinair tegen Corona
pi_217906749
Goh, Ik had toch jubel en jolijt verwacht dat dingen nu in duidelijk waren.
  woensdag 11 juni 2025 @ 00:13:39 #88
307622 Perox
(niet de echte)
pi_217907394
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2025 22:45 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Goh, Ik had toch jubel en jolijt verwacht dat dingen nu in duidelijk waren.
Hah echt waar? Of ben je niet helemaal serieus?

Wat het artikel min of meer betoogt: (disclaimer, AI gebruikt, verder wel de hele tekst gelezen)
De Amerikaanse overheid heeft decennialang bewust UFO-mythen gevoed als dekmantel voor geheime militaire projecten en nationale veiligheidsoperaties, waarbij desinformatie en extreme geheimhouding een eigen leven gingen leiden. Hoewel veel mysterieuze waarnemingen uiteindelijk een aardse verklaring kregen, blijven onverklaarde incidenten en het gebrek aan transparantie samenzweringstheorieën en publieke scepsis voeden.

Fijn dat je ons weer even met 2 benen op de grond zet. Vind je het erg als we gewoon wel even al het nieuws rond het onderwerp blijven volgen? Ga jij maar vast, het is hier wel zo goed als klaar, wij houden het verder wel in de gaten. ;)
pi_217909359
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2025 22:45 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Goh, Ik had toch jubel en jolijt verwacht dat dingen nu in duidelijk waren.
Uuh, veel mensen zijn hier gewoon sceptisch en nemen het met een korrel zout. Zoals velen van ons altijd al doen. Zo vaak over gehad hier dat het echt vermoeiend is dat je het nog steeds probeert.

Je moet eens kappen met dat getroll. Jij verwijt ons vooral veel dingen die we totaal niet zijn. Alsof we alles maar voor waar aannemen... Al helemaal bij een onderwerp als dit.

Mensen, don't feed the troll.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  woensdag 11 juni 2025 @ 15:25:58 #90
496005 Jan_Onderwater
Culinair tegen Corona
pi_217912024
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juni 2025 09:48 schreef Discombobulate het volgende:

[..]
Uuh, veel mensen zijn hier gewoon sceptisch en nemen het met een korrel zout.

Zoals velen van ons altijd al doen. Zo vaak over gehad hier dat het echt vermoeiend is dat je het nog steeds probeert.

Je moet eens kappen met dat getroll. Jij verwijt ons vooral veel dingen die we totaal niet zijn. Alsof we alles maar voor waar aannemen... Al helemaal bij een onderwerp als dit.

Mensen, don't feed the troll.
Dit is NWS, Niet BNW of TRU
pi_217912083
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juni 2025 15:25 schreef Jan_Onderwater het volgende:

[..]
Dit is NWS, Niet BNW of TRU
Je hoeft het niet te lezen uiteraard. Het wordt je niet opgedrongen.

Bovendien wordt er ook flink gehakt gemaakt van dat artikel.
Bekijk deze YouTube-video
  woensdag 11 juni 2025 @ 16:45:00 #92
496005 Jan_Onderwater
Culinair tegen Corona
pi_217912826
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juni 2025 15:33 schreef Dutchguy het volgende:

[..]
Je hoeft het niet te lezen uiteraard. Het wordt je niet opgedrongen.

Bovendien wordt er ook flink gehakt gemaakt van dat artikel.
Bekijk deze YouTube-video
Oh ja, een meer dan 2 uur durende video is een goede manier om kritiek te leveren....
Echt, dat kan op een half A4tje
pi_217912926
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juni 2025 15:25 schreef Jan_Onderwater het volgende:

[..]
Dit is NWS, Niet BNW of TRU
Doe dat lekker in feedback
pi_217913179
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juni 2025 15:25 schreef Jan_Onderwater het volgende:

[..]
Dit is NWS, Niet BNW of TRU
Ja, precies! _O-

Oh, wat ben je een slechte troll zeg. _O-
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_217913297
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juni 2025 15:25 schreef Jan_Onderwater het volgende:

[..]
Dit is NWS, Niet BNW of TRU
Waarom neem je steeds deel aan een discussie waaraan je niet wilt deelnemen?
pi_217913419
Don't feed the troll jongens.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter vrijdag 13 juni 2025 @ 00:26:59 #97
485843 crew  Jippie
pi_217925883
Geveegd

  vrijdag 13 juni 2025 @ 12:53:49 #98
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217929445
Luna is bezig met een nieuwe UAP hearing. En zegt dat het WSJ artikel bullshit is.

twitter


Maar ik zie er voorlopig niet zoveel interessants uitkomen. In de shitshow die Trump met zich meebrengt krijgt het moeizame UAP topic geen tractie.

Ik hoop dat die Age of Disclosure docu nog eens voor breed publiek uitkomt.
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
  vrijdag 13 juni 2025 @ 23:05:25 #99
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217936390
Al een tijdje op mijn watchlist staan, maar nog niet aan toe gekomen. Deels gekeken, en hoe fijn dat ChatGPT gewoon bestaat.

Eigenlijk niets nieuws wat hij zegt.

Bekijk deze YouTube-video

Hier is een beknopte samenvatting van Chris Mellon’s betoog uit de video:

---

## 🌌 1. Historische en filosofische context

Mellon opent met het eeuwenoude menselijk besef dat we niet alleen zijn — een gedachte die al bij Lucretius en Giordano Bruno leeft — en onderbouwt dit met hedendaagse inzichten zoals de miljoenen exoplaneten en schattingen dat alleen in onze Melkweg al duizenden intelligent beschavingen zouden kunnen bestaan.

---

## 🛸 2. UAP's: erkende anomalieën

Moderne getuigenissen, vooral militaire waarnemingen met sensor- en radarondersteuning, wijzen op objecten met uiterst geavanceerde manoeuvreerbaarheid. Mellon benadrukt dat dit geen gemakkelijke misinterpretatie is, maar consistent optreedt in goed gedocumenteerde gevallen .

---

## 🧩 3. Wetenschappelijke en experimentele uitdagingen

* UAP’s tonen prestatieniveaus “waar wij geen replicatie voor hebben” — geen conventionele vliegtuigen, ballonnen of satellieten.
* Omdat deze objecten extreem slim zijn, vallen zij niet eenvoudig te vangen met traditionele wetenschappelijke methoden zoals sluitstuk-herhaalbaarheid .

---

## 👁️‍🗨️ 4. Mogelijke oorsprongen: biologische of AI-agenten

* Mellon verkent de mogelijkheid dat we niet te maken hebben met biologische wezens, maar met autonome AI-bots of von Neumann-achtige zelf-replicerende machines die ruimte verkennen.
* Hij benadrukt het idee dat zulke entiteiten mogelijk al lang universa doorkruisen — een visie die aansluit bij vroege speculatie zoals die van John von Neumann .

---

## 📢 5. Kloof in publieke perceptie

Er is volgens Mellon een groot contrast tussen de fascinatie voor alien sciencefiction (zoals Star Wars) en de relatieve stilte rond echte UAP-incidenten. Die stilte komt voort uit 'cognitieve dissonantie' — het idee dat mensen zulke mogelijkheden liever niet cognitief onder ogen willen zien .

---

## 🔎 6. De wetenschappelijke taak en urgentie

* Mellon roept op tot een systematische, internationale aanpak: geopenbaarde databases, gedeelde instrumentatie en interdisciplinaire data-analyse.
* Zo’n benadering erkent de uniekheid van UAP’s — ze vallen buiten reguliere protocollen — maar blijft streven naar rigoureuze, open wetenschap .

---

### ✨ Conclusie

Chris Mellon verwoordt een evenwicht tussen een open geest ("we begrijpen het niet") en wetenschappelijke ernst ("laten we dit structureel onderzoeken"). Zijn perspectief begint bij de overtuiging dat het universum levendig en vol verrassingen is, en dat UAP’s meer dan curiositeit verdienen — namelijk een methodisch en open onderzoek, zonder aannames vooraf.
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_217979583
Nieuwe video,

Bekijk deze YouTube-video

Zeker meer indrukwekkend dan dat we gewend zijn. Interessant!
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_217980249
Edit: verkeerde topic
  woensdag 18 juni 2025 @ 22:02:47 #102
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217980860
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juni 2025 19:27 schreef Discombobulate het volgende:
Nieuwe video,

Bekijk deze YouTube-video

Zeker meer indrukwekkend dan dat we gewend zijn. Interessant!
Heb een beetje een allergie voor Corbell, maar ben benieuwd naar de analyses hiervan.

Als ik het goed begrijp zijn het 3 video's van hetzelfde moment. Is me onduidelijk of het van dezelfde camera is met andere uitsneden / zoomlevels, of van verschillende camera's?

In video 1 zie ik trouwens helemaal niets.

Interessant is de verandering van richting, dat sluit veel camera-glitches e.d. uit.
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_217987524
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juni 2025 22:02 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:

[..]

Als ik het goed begrijp zijn het 3 video's van hetzelfde moment. Is me onduidelijk of het van dezelfde camera is met andere uitsneden / zoomlevels, of van verschillende camera's?

Ja, volgens mij heeft de airforce het ook vertraagd. Al die edits zijn door de air force zelf gemaakt, niet door iemand die het origineel heeft gekregen. A.I. enhancement is wel toegevoegd. Weet niet of ze alle drie hetzelfde zijn, maar dacht twee wel.

Hele bijzondere video, eindelijk weer eens een betere.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  maandag 30 juni 2025 @ 20:51:41 #104
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_218084487
Volhardend wel die senator Rounds, de UAPDA gaat weer op voor een nieuwe ronde.

twitter


Ter herinnering, voor wie niet weet wat de UAP Disclosure Act (UAPDA) is:
https://www.congress.gov/(...)-amendment/2610/text

Jammer dat het WSJ artikel dit helemaal niet heeft genoemd..

Check vooral even de gestelde definities:

quote:
(13) Non-human intelligence.--The term ``non-human
intelligence'' means any sentient intelligent non-human
lifeform regardless of nature or ultimate origin that may be
presumed responsible for unidentified anomalous phenomena or
of which the Federal Government has become aware.
quote:
(19) Technologies of unknown origin.--The term
``technologies of unknown origin'' means any materials or
meta-materials, ejecta, crash debris, mechanisms, machinery,
equipment, assemblies or sub-assemblies, engineering models
or processes, damaged or intact aerospace vehicles, and
damaged or intact ocean-surface and undersea craft associated
with unidentified anomalous phenomena or incorporating
science and technology that lacks prosaic attribution or
known means of human manufacture.
quote:
(22) Unidentified anomalous phenomena.--
(A) In general.--The term ``unidentified anomalous
phenomena'' means any object operating or judged capable of
operating in outer-space, the atmosphere, ocean surfaces, or
undersea lacking prosaic attribution due to performance
characteristics and properties not previously known to be
achievable based upon commonly accepted physical principles.

Unidentified anomalous phenomena are differentiated from both
attributed and temporarily non-attributed objects by one or
more of the following observables:
(i ) Instantaneous acceleration absent apparent inertia.
(ii) Hypersonic velocity absent a thermal signature and
sonic shockwave.
(iii) Transmedium (such as space-to-ground and air-to-
undersea) travel.
(iv) Positive lift contrary to known aerodynamic
principles.
(v) Multispectral signature control.
(vi) Physical or invasive biological effects to close
observers and the environment.
Ingebracht vorig jaar dus door Rounds (R), Schumer (D), Gillibrand (D) en Heinrich (D).

Deze aanpak blijft m.i. de beste manier. Strakke wetgeving. 4x is scheepsrecht hopelijk..
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_218146573
Volgens RossCo is de TicTac LockheedMartin technologie:

twitter


Laatste NeedToKnow nog niet teruggeluisterd, maar wilde dit alvast delen!
I want to believe...
pi_218147395
quote:
0s.gif Op maandag 7 juli 2025 08:33 schreef NoFoksGiven het volgende:
Volgens RossCo is de TicTac LockheedMartin technologie:

[ x ]

Laatste NeedToKnow nog niet teruggeluisterd, maar wilde dit alvast delen!
Niks nieuws, Steven Greer roept dit al jaren (in interviews en documentaires) dat de Tic Tac technologie van Lockheed Martin is. Als op het einde de interviewer vraagt "Waar komt deze informatie vandaan? Hoe weten we dit?" antwoord Ross: "Let's not go there" (wil hij Greer niet benoemen of heeft hij andere bronnen?) Direct hierna, in het volledige interview, zegt hij dat de VS deze technologie van de Tic Tac ontwikkeld/gekopieerd heeft van NHI (Non-Human Intelligence).
  maandag 7 juli 2025 @ 17:23:31 #107
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_218150973
quote:
0s.gif Op maandag 7 juli 2025 10:34 schreef ejtleeditnA het volgende:

[..]
Niks nieuws, Steven Greer roept dit al jaren (in interviews en documentaires) dat de Tic Tac technologie van Lockheed Martin is. Als op het einde de interviewer vraagt "Waar komt deze informatie vandaan? Hoe weten we dit?" antwoord Ross: "Let's not go there" (wil hij Greer niet benoemen of heeft hij andere bronnen?) Direct hierna, in het volledige interview, zegt hij dat de VS deze technologie van de Tic Tac ontwikkeld/gekopieerd heeft van NHI (Non-Human Intelligence).
Zegt Ross dat? Of bedoel je Greer?

Ik moet deze Need to Know nog luisteren.

Zou wel fucking bizar zijn, als het van Lockheed zou zijn. 2004 hebben we het over hè, als het over de Tictac gaat. De implicaties zijn gigantisch, op zoveel terreinen.
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
  maandag 7 juli 2025 @ 17:42:45 #108
496005 Jan_Onderwater
Culinair tegen Corona
pi_218151134
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juni 2025 22:02 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:

[..]
Heb een beetje een allergie voor Corbell, maar ben benieuwd naar de analyses hiervan.

Als ik het goed begrijp zijn het 3 video's van hetzelfde moment. Is me onduidelijk of het van dezelfde camera is met andere uitsneden / zoomlevels, of van verschillende camera's?

In video 1 zie ik trouwens helemaal niets.

Interessant is de verandering van richting, dat sluit veel camera-glitches e.d. uit.
Lens flare noem je dat

Bekijk deze YouTube-video

Wat je ziet een een refectie van het lichtpunt in de lens zelf.
pi_218151860
quote:
0s.gif Op maandag 7 juli 2025 17:23 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:

[..]
Zegt Ross dat? Of bedoel je Greer?

Ik moet deze Need to Know nog luisteren.

Zou wel fucking bizar zijn, als het van Lockheed zou zijn. 2004 hebben we het over hè, als het over de Tictac gaat. De implicaties zijn gigantisch, op zoveel terreinen.
Het is Ross die dat zegt in het volledige interview:

Bekijk deze YouTube-video

Vanaf 54:30 wordt Ross gevraagd "Where is this from? How do we know this?" Ross: "I'm sorry, Bryce. I can't go there." en vanaf 54:40: "The issue isn't: is there NHI? There is. Absolutely there is. And the US knows that full blunt, beyond any shadow of a doubt. And they know that, they're trying to develop technology from that NHI tech. And it's been a secret now for 80, 90 years that they've desperately tried to keep using intimidation, threats, murder, and it's failed. It's slowly starting to creek open."

Het zou kunnen dat wat Greer (en nu Ross) zegt waar is, maar Greer heeft voor zover ik me herinner nooit echt concreet bewijs geleverd voor zijn bewering (dat het van Lockheed Martin is). Het blijft een theorie van hem. In de Shawn Ryan Show zegt Greer dat hij de beelden van de Tic Tac vergeleek met een foto uit 1967 van een Lockheed Martin antizwaartekracht-apparaat en dat ze er hetzelfde uitzagen (dat iets er hetzelfde uitziet, wil niet zeggen dat het om hetzelfde toestel gaat?). Hij beweert (hier) ook ooggetuigen te hebben die een Tic Tac‑achtig toestel zagen uitgeladen worden uit een C‑130 transportvliegtuig tijdens de Golfoorlog in 1991. Op die manier linkt hij ze dus aan elkaar, maar zoals ik al zei, het blijft daarmee bij een vermoeden. Ik vraag me dus ook af hoe Ross dit weet: heeft hij het van Greer, of heeft hij zijn eigen bronnen, maar in de video hierboven ontwijkt Ross die vraag.
pi_218152712
quote:
0s.gif Op maandag 7 juli 2025 17:42 schreef Jan_Onderwater het volgende:

[..]
Lens flare noem je dat

Bekijk deze YouTube-video

Wat je ziet een een refectie van het lichtpunt in de lens zelf.
Goh, hij heeft weer wat gevonden hoor. _O-

Debunk 'm nou eens echt. :P
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  maandag 7 juli 2025 @ 21:06:02 #111
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_218153217
quote:
0s.gif Op maandag 7 juli 2025 18:34 schreef ejtleeditnA het volgende:

[..]
Het is Ross die dat zegt in het volledige interview:

Bekijk deze YouTube-video

Vanaf 54:30 wordt Ross gevraagd "Where is this from? How do we know this?" Ross: "I'm sorry, Bryce. I can't go there." en vanaf 54:40: "The issue isn't: is there NHI? There is. Absolutely there is. And the US knows that full blunt, beyond any shadow of a doubt. And they know that, they're trying to develop technology from that NHI tech. And it's been a secret now for 80, 90 years that they've desperately tried to keep using intimidation, threats, murder, and it's failed. It's slowly starting to creek open."

Het zou kunnen dat wat Greer (en nu Ross) zegt waar is, maar Greer heeft voor zover ik me herinner nooit echt concreet bewijs geleverd voor zijn bewering (dat het van Lockheed Martin is). Het blijft een theorie van hem. In de Shawn Ryan Show zegt Greer dat hij de beelden van de Tic Tac vergeleek met een foto uit 1967 van een Lockheed Martin antizwaartekracht-apparaat en dat ze er hetzelfde uitzagen (dat iets er hetzelfde uitziet, wil niet zeggen dat het om hetzelfde toestel gaat?). Hij beweert (hier) ook ooggetuigen te hebben die een Tic Tac‑achtig toestel zagen uitgeladen worden uit een C‑130 transportvliegtuig tijdens de Golfoorlog in 1991. Op die manier linkt hij ze dus aan elkaar, maar zoals ik al zei, het blijft daarmee bij een vermoeden. Ik vraag me dus ook af hoe Ross dit weet: heeft hij het van Greer, of heeft hij zijn eigen bronnen, maar in de video hierboven ontwijkt Ross die vraag.
Heb het inmiddels geluisterd/gekeken. Hij zegt het absoluut zeker te weten. Lijkt me dan niet dat hij alleen op Greer afgaat, voor zover dat al zijn bron is.

quote:
Ross Coultharts Claims over de TicTac Technologie

• Ross Coulthart stelt "categorisch" dat de TicTac-technologie van Lockheed Martin is. Hij benadrukt dat hij hier nu "heel, heel zeker" van is, hoewel er al langer speculatie over was.

• Hij gelooft dat de TicTac deel uitmaakt van minstens twee verschillende platforms waaraan Lockheed Martin heeft gewerkt.

• Deze technologie was tot zeer recent onbekend bij het grootste deel van het Congres.

• Coulthart suggereert dat de Amerikaanse overheid, in samenwerking met de nationale veiligheidsstaat, de vooruitgang in deze technologie geheimhoudt. Hij vermoedt dat dit komt doordat ze zich realiseren dat ze worden ingehaald door buitenlandse tegenstanders.

• Bryce Zabel merkt op dat als dit waar is, de VS "goed spul" heeft, gezien het "waanzinnige" gedrag van de TicTac, die tijdens het Nimitz-incident in minder dan een seconde van 80.000 voet naar zeeniveau ging.

• Ross Coulthart vraagt zich echter af hoeveel van deze technologie wordt gedeeld met het daadwerkelijke Amerikaanse ministerie van Defensie dat verantwoordelijk is voor de landsverdediging. Hij kan zijn bronnen voor deze claim niet identificeren.
NotebookLM samenvatting

Dus - volgens Coulthart - er zijn al decennia geleden UAP geborgen en ge-reverse-engineerd door Lockheed, wat nieuwe natuurkundige ontdekkingen heeft opgeleverd wat weer tot het kunnen maken van de Tictac heeft geleid.

Dat zijn nogal claims met flinke implicaties..

Korte samenvatting van wat het Tictac incident ook alweer was:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 17% gewijzigd door Brave_Sir_Robin op 07-07-2025 21:55:26 ]
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
  maandag 7 juli 2025 @ 21:07:10 #112
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_218153233
quote:
0s.gif Op maandag 7 juli 2025 17:42 schreef Jan_Onderwater het volgende:

[..]
Lens flare noem je dat

[..]

Wat je ziet een een refectie van het lichtpunt in de lens zelf.
Thanks voor het oplossen!
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
  maandag 7 juli 2025 @ 21:46:15 #113
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_218153659
quote:
0s.gif Op maandag 7 juli 2025 18:34 schreef ejtleeditnA het volgende:

[..]
Het is Ross die dat zegt in het volledige interview:

[..]
Ik vind Ross' verwijzingen naar de 60 Minutes uitzending van een tijdje geleden ook wel interessant. Hij merkt terecht op dat Generaal Glenn Van Herk en Generaal Gregory Guillo daar toch - on the record - een aantal opmerkelijke zaken hebben bevestigd over de 'drones' van eerder.

Wie zijn deze generaals?

quote:
Generaal Glenn Van Herk was de voormalige gezamenlijke commandant van NORAD (North American Aerospace Defense Command) en Northcom (U.S. Northern Command). Dit zijn de militaire commando's die verantwoordelijk zijn voor de verdediging van het Noord-Amerikaanse luchtruim. Zijn positie gaf hem direct inzicht in de luchtverdedigingscapaciteiten van de VS en de bedreigingen waaraan deze wordt blootgesteld. Hij ging met pensioen vóór het interview, maar had deze functie gedurende de incidenten.

Generaal Gregory Guillo is de huidige commandant van NORAD en Northcom. Hij nam de leiding ongeveer een jaar voor het 60 Minutes interview over van Van Herk en is een gevechtsveteraan.
Wat zeggen ze

quote:
Beide generaals gaven in het 60 Minutes interview direct toe dat de Amerikaanse strijdkrachten machteloos staan tegenover technologisch superieure "dronetechnologie" die ongestraft opereert boven gevoelige militaire bases in de Verenigde Staten.

Generaal Van Herk verklaarde expliciet dat ze de objecten niet kunnen volgen, niet kunnen zien waar ze vandaan komen of heengaan, en dat er al meer dan vijf jaar geen antwoorden zijn op vergelijkbare inbreuken.

Generaal Guillo gaf toe dat de dreiging hun detectie- en volgvermogen heeft overtroffen en dat ze vandaag de dag waarschijnlijk nog steeds geen zwerm drones op lage hoogte boven een basis als Langley kunnen detecteren. Hij stelde ook dat ze "zeker nieuwe systemen nodig hebben om deze dreiging tegen te gaan".
Ongelooflijk eigenlijk dat hier verder weinig aandacht voor is geweest.
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_218160976
quote:
0s.gif Op maandag 7 juli 2025 21:06 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:

[..]
Heb het inmiddels geluisterd/gekeken. Hij zegt het absoluut zeker te weten. Lijkt me dan niet dat hij alleen op Greer afgaat, voor zover dat al zijn bron is.
[..]
NotebookLM samenvatting

Dus - volgens Coulthart - er zijn al decennia geleden UAP geborgen en ge-reverse-engineerd door Lockheed, wat nieuwe natuurkundige ontdekkingen heeft opgeleverd wat weer tot het kunnen maken van de Tictac heeft geleid.

Dat zijn nogal claims met flinke implicaties..

Korte samenvatting van wat het Tictac incident ook alweer was:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vraag blijft natuurlijk hoe ze dat weten. Als je kijkt naar het 'Varginha Ufo incident' (wat toch ook wel een geloofwaardig verhaal is met alle getuigen en gebeurtenissen) dan gaat het ook om een sigaarvormig tictac-achtig toestel, en dat was met NHI's. Je moet dan wel heel goede bronnen hebben (van binnenuit Lockheed?) als je beweert dat het object (in het Tictac-voorval) van Lockheed is. Dat ze de tech. gekopieerd hebben kan best, maar dan nog moet je specifiek weten dat in het object mensen van Lockheed zaten en niet NHI's. Het is jammer dat Ross helemaal niks over die bronnen zegt.
  dinsdag 8 juli 2025 @ 21:31:25 #115
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_218162378
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 juli 2025 19:29 schreef ejtleeditnA het volgende:

[..]
Vraag blijft natuurlijk hoe ze dat weten. Als je kijkt naar het 'Varginha Ufo incident' (wat toch ook wel een geloofwaardig verhaal is met alle getuigen en gebeurtenissen) dan gaat het ook om een sigaarvormig tictac-achtig toestel, en dat was met NHI's. Je moet dan wel heel goede bronnen hebben (van binnenuit Lockheed?) als je beweert dat het object (in het Tictac-voorval) van Lockheed is. Dat ze de tech. gekopieerd hebben kan best, maar dan nog moet je specifiek weten dat in het object mensen van Lockheed zaten en niet NHI's. Het is jammer dat Ross helemaal niks over die bronnen zegt.
Lijkt me niet dat er uberhaupt mensen in de Tictac zaten.

Het hele Lockheed verhaal geeft wel weer allerlei nieuwe vragen. Fravor zei dat de tictac ook de radar zou hebben gejammed.



En het plotseling verschijnen op het geheime CAP point.

Dat wist Lockheed dan dus ook allemaal te doen?
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_218163219
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 juli 2025 21:31 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:

[..]
Lijkt me niet dat er uberhaupt mensen in de Tictac zaten.

Het hele Lockheed verhaal geeft wel weer allerlei nieuwe vragen. Fravor zei dat de tictac ook de radar zou hebben gejammed.

[ link | afbeelding ]

En het plotseling verschijnen op het geheime CAP point.

Dat wist Lockheed dan dus ook allemaal te doen?
Zolang Ross niks over de bronnen zegt, blijft het voor mij daarom ook speculatie.

[ Bericht 7% gewijzigd door ejtleeditnA op 09-07-2025 10:32:11 ]
pi_218164769
We weten dat RossCo zijn bronnen niet vrijgeeft, als ik het goed heb gehoord geeft hij wel aan dat het vanuit meerdere bronnen is bevestigd dat het LM betreft.
Ondanks dat Greer jaren geleden best interessante dingen heeft kunnen delen, weet ik niet of hij momenteel nog het aanzien heeft om hem op zijn woord te geloven.

Eens met @Brave_Sir_Robin, dit roept zeker meer vragen op. Hetzelfde geldt voor de stelligheid waarmee RossCo heeft gezegd dat de drone incursions Chinese tech is.

Ik begrijp echt het argument van Coulthard en collega's, over het niet vrijgeven en beschermen van bronnen...Maar het helpt de disclosure dicussie niet, voor mensen die het onderwerp volgen is het interessant, maar er volgt geen bewijs. Het grote publiek hoort het niet, omdat de MSM het onderwerp ridicuul blijft maken en alleen een formele Pentagon lijn publiceert (enkele uitzonderingen daargelaten...)
I want to believe...
pi_218170284
Jesse Michels heeft met David Fravor gesproken die zegt dat de tictacs niet van Lockheed Martin zijn.

Ik kreeg de tweet niet gekopieerd dus dan maar even zo.
pi_218171116
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 juli 2025 22:54 schreef ejtleeditnA het volgende:

[..]
Zolang Ross niks over de bronnen zegt, blijft het voor mij daarom ook speculatie.

Dit, zoals altijd bij hem en zoals het altijd wel zal gaan ben ik bang. Ik heb niet zo veel met Ross.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_218174130
quote:
1s.gif Op woensdag 9 juli 2025 18:56 schreef Dutchguy het volgende:
Jesse Michels heeft met David Fravor gesproken die zegt dat de tictacs niet van Lockheed Martin zijn.

Ik kreeg de tweet niet gekopieerd dus dan maar even zo.
Is Fravor nu inderdaad niet werkzaam bij een van de grote aerospace companies?
I want to believe...
pi_218175266
quote:
0s.gif Op donderdag 10 juli 2025 09:20 schreef NoFoksGiven het volgende:

[..]
Is Fravor nu inderdaad niet werkzaam bij een van de grote aerospace companies?
Ik zou het eerlijk gezegd niet weten. Ik hoop dat we nog te weten krijgen waarom hij deze uitspraak deed.
pi_218217432
quote:
0s.gif Op donderdag 10 juli 2025 12:00 schreef Dutchguy het volgende:

[..]
Ik zou het eerlijk gezegd niet weten. Ik hoop dat we nog te weten krijgen waarom hij deze uitspraak deed.
Gister begonnen met een ThatUFOPodcast breakdown over de uitspraken van RossCo. Dan geeft inderdaad aan dat Fraver nu werkzaam is bij een van de aerospace companies. Volgens mij zelfs bij LockheedMartin zelf.
I want to believe...
pi_218225943
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2025 08:55 schreef NoFoksGiven het volgende:

[..]
Gister begonnen met een ThatUFOPodcast breakdown over de uitspraken van RossCo. Dan geeft inderdaad aan dat Fraver nu werkzaam is bij een van de aerospace companies. Volgens mij zelfs bij LockheedMartin zelf.
Ik zag deze video ook nog via Reddit. Lijkt me ook interessant. Vanavond eens bekijken.
Bekijk deze YouTube-video
pi_218232814
twitter


Weer een stap in de goede richting i.p.v. het constante gebrabbel van Ross c. q. het typische groepje dat hun bronnen moet 'beschermen' maar werkelijk waar maanden niets levert behalve hearsay. En ik ben daar ook wel klaar mee eerlijk gezegd.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_218241685
quote:
0s.gif Op woensdag 16 juli 2025 08:59 schreef Dutchguy het volgende:

[..]
Ik zag deze video ook nog via Reddit. Lijkt me ook interessant. Vanavond eens bekijken.
Bekijk deze YouTube-video
Inderdaad vandeweek al in de auto teruggeluisterd. Interessant, maar op zich niet heel veel nieuws, een panel discussie over de uitspraken van Ross.
I want to believe...
pi_218242550
Net nog een ufo voorbij zien vliegen. Het was bolvormig en zilverachtig van kleur, geen vliegtuig, satelliet of drone. Het vloog met een hoge snelheid hierlangs. De voortbeweging op zich was apart en niet vergelijkbaar met een vliegtuig of drone, het leek alsof het door ruimte gleed, moeiteloos, en het maakte geen geluid. Het vloog helaas te snel om mijn camera te pakken en het te filmen.
pi_218248088
quote:
0s.gif Op donderdag 17 juli 2025 19:24 schreef ejtleeditnA het volgende:
Net nog een ufo voorbij zien vliegen. Het was bolvormig en zilverachtig van kleur, geen vliegtuig, satelliet of drone. Het vloog met een hoge snelheid hierlangs. De voortbeweging op zich was apart en niet vergelijkbaar met een vliegtuig of drone, het leek alsof het door ruimte gleed, moeiteloos, en het maakte geen geluid. Het vloog helaas te snel om mijn camera te pakken en het te filmen.
Waar is dit geweest?
Altijd benieuwd naar dit soort berichten. Heb je dit ook ergens anders gemeld?
I want to believe...
pi_218248551
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2025 10:09 schreef NoFoksGiven het volgende:

[..]
Waar is dit geweest?
Altijd benieuwd naar dit soort berichten. Heb je dit ook ergens anders gemeld?
Gelderland, en nee, niet gemeld, zie het nut daarvan niet in. Een jaar geleden zag ik nog een duidelijk zichtbare sigaarvormige ufo voorbijvliegen, ook overdag. Dat heb ik toen wel met mijn telefoon kunnen filmen, maar je ziet die sigaarvorm een beetje als ik helemaal inzoom. Met het blote oog was het veel duidelijker zichtbaar. Op YouTube zijn er betere filmpjes te vinden van dit type.
pi_218248614
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2025 11:03 schreef ejtleeditnA het volgende:

[..]
Gelderland, en nee, niet gemeld, zie het nut daarvan niet in. Een jaar geleden zag ik nog een duidelijk zichtbare sigaarvormige ufo voorbijvliegen, ook overdag. Dat heb ik toen wel met mijn telefoon kunnen filmen, maar je ziet die sigaarvorm een beetje als ik helemaal inzoom. Met het blote oog was het veel duidelijker zichtbaar. Op YouTube zijn er betere filmpjes te vinden van dit type.
Gaaf. Hier ook gld. benieuwd welke regio jij dan dingen hebt gezien.
Dat is een van de problemen, telefoons zijn niet gemaakt voor lange afstand en inzoomen, dat wordt nooit wat.
I want to believe...
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')