abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_217207233


quote:
UFO of UAP?
UAP staat voor 'unidentified anomalous phenomena', of 'ongeïdentificeerde afwijkende verschijnselen', een verzamelnaam voor objecten die in de lucht, de zee en de ruimte zijn waargenomen zonder dat duidelijk is wat het zijn of waar ze vandaan komen.

De term ufo is uit de gratie geraakt omdat die nog steeds een associatie met zich meedroeg van een samenzweerderige en paranoïde denkwijze. (bron)
SPOILER: Officiele omschrijving van UAP in de wetgeving van dec 2022
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sinds 2017 zijn er veel ontwikkelingen rondom UAP's geweest. Een beknopt overzicht:

• Het begon in dec 2017 met een artikel in de New York Times waaruit bleek dat het Pentagon al jaren een geheim UAP programma heeft: Glowing Auras and 'Black Money': The Pentagon's Mysterious U.F.O. Program

• Het Pentagon gaf in 2020 toe dat in 2017 gelekte filmpjes echt zijn:


• Rapporten van het Pentagon uit 2021 en 2022 bevestigen nog eens dat er veel UFO waarnemingen zijn onderzocht en dat er honderden onverklaard blijven.


NASA doet in 2022 onderzoek naar UAP en stelt naar aanleiding hiervan in 2023 een directeur hiervoor aan.

quote:
In het nieuwe NASA-rapport worden uap's of ufo's "één van de grootste mysteries van onze planeet" genoemd.
• Eind 2022 is er UAP wetgeving toegevoegd aan de Amerikaanse Defensie wet (NDAA). Hierdoor is er een nieuwe UFO-office opgericht, AARO, die jaarlijks een rapport moet uitbrengen.

SPOILER: UAP klokkenluider regeling in wetgeving
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
• In februari 2023 veel aandacht voor een neergeschoten Chinese spionage ballon en drie onbekende objecten. Er zijn geen officiële verklaringen gegeven wat de objecten waren. Wel bijzondere uitspraken van geïnformeerde senatoren, zoals Blumenthal:

quote:
“The American people should be given more information. They're ready for it. They can handle it. And they need and deserve to know it.”
• In juni 2023 blijkt de klokkenluider regeling uit de wetgeving al te werken. David Grusch komt naar voren met opmerkelijke claims in een artikel in The Debrief (door dezelfde journalisten als het 2017 NY Times verhaal) en in een interview voor NewsNation.

Bekijk deze YouTube-video

• In juli 2023 herhaalt Grusch zijn claims - onder ede - tijdens een public hearing.



quote:
Zijn claims op basis van meer dan 40 getuigen-interviews:

• De US overheid heeft een decennialang programma waarin het geborgen UFO's verborgen houdt
• Ze zijn ook in het bezit van '[non-human] dead pilots' van deze UFO's.
• Er is een lange disinformatie campagne gaande.
• Chuck Schumer, de Democratische meerderheidsleider van de Senaat, introduceert in augustus 2023 een aanpassing voor de Defensiewet voor 2024. Dit Schumer Amendement heeft de opmerkelijke naam: ''UAP Disclosure Act of 2023''. Volgens Schumer heeft het publiek het recht om meer te weten over onbekende technieken, niet-menselijke-intelligentie en onverklaarde fenomenen.



• Schumer's voorstel wordt sterk afgezwakt aangenomen, een aantal senatoren is tegen. Maar Schumer geeft aan zich er niet bij neer te leggen. In de zomer van 2024 brengt hij samen met senator Rounds de UAPDA opnieuw in, met vrijwel gelijke inhoud.

• In november 2024 is er een nieuwe openbare hearing, dit keer met vier getuigen.


quote:
Verbergt de overheid bewust bewijs over UAP's voor het publiek?
o Timothy Gallaudet: "Yes, sir."
o Luis Elizondo: "100%."
o Michael Shellenberger: "Yes."
o Mike Gold: "Yes."

What do you believe UAP could be or are?
o Timothy Gallaudet: "Strong evidence that they are non-human higher intelligence."
o Lue Elizondo: "I echo my colleague's comment, Sir."
o Michael Shellenberger: "Genuinely do not know."
o Mike Gold: "Don't know but we must find out."
Quotes van vooraanstaande figuren op dit gebied:







Meer quotes mooi op een rij:
https://ufoquotes.com/

Up-to-date tijdlijn van alles UFO's:
https://ufotimeline.com/

Podcast
Need to Know podcast
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_217207237
In april een SCIF met Grusch, Elizondo en Mellon.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  vrijdag 28 maart 2025 @ 14:53:42 #3
307622 Perox
(niet de echte)
pi_217207723
Rep. Burlison Welcomes Former U.S. Air Force Officer David Grusch as Special Advisor


quote:
March 27, 2025
Press Release
Washington, D.C. – Congressman Eric Burlison (R-MO-07) is pleased to announce David Grusch, a decorated former U.S. Air Force officer and senior civilian intelligence official, as a Special Advisor. Grusch, recognized for his previous sworn testimony before House Oversight & Accountability Committee about the federal government’s Unidentified Anomalous Phenomena (UAP) activities, will contribute his expertise to Rep. Burlison’s efforts to promote transparency regarding UAP and other matters on the Task Force on the Declassification of Federal Secrets.

“The American people deserve answers about UAPs,” said Rep. Burlison. “David Grusch has risked his career to expose critical information. His expertise will be vital as we work to uncover the truth and hold the government accountable.”
pi_217227820
Benieuwd hoe Grusch ingezet gaat worden en wat eruit de SCIF gaat komen!
I want to believe...
pi_217277144
twitter
I want to believe...
pi_217277740
Ik ben wel helemaal klaar met Barber trouwens. :)

Volgens mij is dat gewoon de zoveelste idioot.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  donderdag 3 april 2025 @ 20:48:03 #7
307622 Perox
(niet de echte)
pi_217278987
quote:
0s.gif Op donderdag 3 april 2025 19:09 schreef Discombobulate het volgende:
Ik ben wel helemaal klaar met Barber trouwens. :)

Volgens mij is dat gewoon de zoveelste idioot.
Waarom eigenlijk?
Toevallig vandaag een update bij NewsNation bij Ross Coulthard, zelf nog niet afgekeken maar eerste stuk vind ik interessant. Ze moeten uiteraard nog wel leveren uiteindelijk.

Bekijk deze YouTube-video
pi_217281777
quote:
0s.gif Op donderdag 3 april 2025 19:09 schreef Discombobulate het volgende:
Ik ben wel helemaal klaar met Barber trouwens. :)

Volgens mij is dat gewoon de zoveelste idioot.
Ik snap het ergens wel, het hele psionics verhaal is wel erg 'woo'. Maar wat ik nu wel sterk vind, is dat ze publiekelijk met een plan/progrogramma komen om een en ander aan te gaan tonen....lijkt mijdat dat juist transparantie voorop staat.
Vergeet ook niet dat Gary Nolan zich hier publiekelijk al aan heeft verbonden. Draagt wat mij betreft, zeker op academisch vlak, wel bij aan de credibility van Skywatcher.
I want to believe...
  zaterdag 5 april 2025 @ 11:38:13 #9
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217293555
NJ drones verhaal blijft ook maar niet weggaan. Volgens Gillibrand weet de FAA ook niet wat het zijn. Dus die hele verklaring van het Witte Huis dat het 'FAA approved drones' waren kan de prullenbak in.

twitter
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
  zaterdag 5 april 2025 @ 11:53:44 #10
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217293672
quote:
0s.gif Op donderdag 3 april 2025 20:48 schreef Perox het volgende:

[..]
Waarom eigenlijk?
Toevallig vandaag een update bij NewsNation bij Ross Coulthard, zelf nog niet afgekeken maar eerste stuk vind ik interessant. Ze moeten uiteraard nog wel leveren uiteindelijk.

Bekijk deze YouTube-video
Video niet gekeken, maar even in NotebookLM gegooid voor een samenvatting:

quote:
Een recente YouTube-video van NewsNation bevat een interview met Jake Barber, een voormalig inlichtingendienstmedewerker, en Matthew Pines, de woordvoerder van de organisatie Skywatcher.

Skywatcher is opgericht om onbekende objecten (UAP's) te onderzoeken met een wetenschappelijke aanpak, met als doel van anekdotisch bewijs naar wetenschappelijke conclusies te komen. Ze zijn bezig met het ontwikkelen van een zesstappenprotocol, het "Skywatcher Discovery Framework", om hun onderzoek te structureren, data te verzamelen en hun bevindingen transparant te delen.

Skywatcher maakt gebruik van zowel electromechanische signalen ("dog whistle") als "neuromeditatieve interactie" om UAP's waar te nemen en potentieel aan te trekken, en claimt al significante resultaten te hebben geboekt, waaronder waarnemingen van bekende UAP-types zoals de "Tic Tac" en nieuwe, onbekende objecten.

Ze streven naar onafhankelijke verificatie van hun bevindingen en openbare discussie, met een ambitieuze doelstelling om tegen eind 2025 conclusies te trekken over de effectiviteit van hun methoden in het contacteren van mogelijk niet-menselijke intelligentie.

Ondanks speculatie ontkennen ze een door de overheid gestuurde operatie te zijn en beweren ze open en ondersteunend contact te hebben met verschillende overheidsinstanties, met een focus op wetenschappelijke ontdekking en transparantie binnen de grenzen van nationale veiligheid.
Dit is hun 6 niveau framework:

1. Preliminary observation (Voorlopige observatie)
2. Structured data collection (Gestructureerde dataverzameling)
3. Analysis and hypothesis testing (Analyse en hypothesetoetsing)
4. Independent verification and peer review (Onafhankelijke verificatie en collegiale toetsing)
5. Public disclosure and review (Openbaarmaking en beoordeling door het publiek)
6. Full disclosure and integration (Volledige openbaarmaking en integratie)

quote:
Skywatcher streeft ernaar om tegen het einde van 2025 een conclusieve vaststelling te bereiken of de technieken van elektromechanische signalering en neurom meditatieve interactie al dan niet gebruikt kunnen worden om een non-humane intelligentie uit te nodigen tot interactie met de mensheid.

Jake Barber gelooft dat hun inspanningen in 2025 het startpunt en lanceerpunt zullen zijn voor hoe men tot volledige openbaarmaking (niveau zes) zal komen.
Zo'n meer gestructureerde aanpak is natuurlijk prima. Videobeelden alleen zijn verre van voldoende.

Ga het interview toch maar eens luisteren.
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_217314155
Wat denken jullie hiervan?

Bekijk deze YouTube-video
I want to believe...
  maandag 7 april 2025 @ 22:05:17 #12
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217315439
quote:
0s.gif Op maandag 7 april 2025 19:41 schreef NoFoksGiven het volgende:
Wat denken jullie hiervan?

Bekijk deze YouTube-video
Ziet er erg gelikt uit.

Zijn verhaal is natuurlijk wel interessant, en eigenlijk verteld Grusch ongeveer hetzelfde.
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
  maandag 7 april 2025 @ 22:47:38 #13
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217315684
twitter


quote:
0s.gif Op donderdag 3 april 2025 20:48 schreef Perox het volgende:

[..]
Waarom eigenlijk?
Toevallig vandaag een update bij NewsNation bij Ross Coulthard, zelf nog niet afgekeken maar eerste stuk vind ik interessant. Ze moeten uiteraard nog wel leveren uiteindelijk.

Bekijk deze YouTube-video
Vandaag zou Skywatcher met beeldmateriaal komen. Ben benieuwd, nog niets zien langskomen.
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_217315826
quote:
0s.gif Op maandag 7 april 2025 22:47 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
[ x ]
[..]
Vandaag zou Skywatcher met beeldmateriaal komen. Ben benieuwd, nog niets zien langskomen.
Als dit niks is kunnen we ze gelijk afstrepen. Ik ben er bang voor...
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_217316511
quote:
0s.gif Op maandag 7 april 2025 22:05 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:

[..]
Ziet er erg gelikt uit.

Zijn verhaal is natuurlijk wel interessant, en eigenlijk verteld Grusch ongeveer hetzelfde.
Dat vind ik het interessante...Lazar is erg polariserend in UFO wereld....Maar de getuigenissen van nu, lijken verdacht veel op wat hij al sinds eind jaren 80 heeft gezegd.
I want to believe...
pi_217317719
quote:
Gaat niemand overtuigen, wel leuk dat het onbekende dingen zijn. Wat het ook is hé, wat mij part is het een ballon of een weersfenomeen of wat dan ook. Of buitenaards, maar dat gaan we nooit weten.

Hoe dan ook, we hebben echt betere dingen nodig... Anders blijven er de komende twintig jaar nog steeds wel dit soort filmpjes opduiken maar komen we geen steek verder.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_217325252
Weer een nieuwe video, genomen van de USS Jackson in 2023

Bekijk deze YouTube-video

Lijkt veel op die FLIR video van the USS Nimitz

In 2023 the U.S. Navy encountered four "TIC TAC" shaped UAPs off the coast of California. Personnel from the USS Jackson in the CIC (Combat Information Center) filmed them. One of the vehicles of unknown origin was observed exiting the water, transitioning directly into flight, demonstrating transmedium capability. No flight control surfaces or conventional propulsion signatures (heat plumes, exhaust) were detected. The UAPs executed an observed instantaneous, synchronized departure. Operator, purpose, capability, origin and intent are unknown. The craft remain unidentified.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_217328664
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2025 11:10 schreef Discombobulate het volgende:

[..]
Gaat niemand overtuigen, wel leuk dat het onbekende dingen zijn. Wat het ook is hé, wat mij part is het een ballon of een weersfenomeen of wat dan ook. Of buitenaards, maar dat gaan we nooit weten.

Hoe dan ook, we hebben echt betere dingen nodig... Anders blijven er de komende twintig jaar nog steeds wel dit soort filmpjes opduiken maar komen we geen steek verder.
Daarom juist goed dat ze een stappenplan hebben gepresenteerd om dit peer reviewed te onderzoeken en een tijdlijn hebben voor het presenteren van hun onderzoek.
I want to believe...
pi_217328703
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2025 11:49 schreef Discombobulate het volgende:
Weer een nieuwe video, genomen van de USS Jackson in 2023

Bekijk deze YouTube-video

Lijkt veel op die FLIR video van the USS Nimitz

In 2023 the U.S. Navy encountered four "TIC TAC" shaped UAPs off the coast of California. Personnel from the USS Jackson in the CIC (Combat Information Center) filmed them. One of the vehicles of unknown origin was observed exiting the water, transitioning directly into flight, demonstrating transmedium capability. No flight control surfaces or conventional propulsion signatures (heat plumes, exhaust) were detected. The UAPs executed an observed instantaneous, synchronized departure. Operator, purpose, capability, origin and intent are unknown. The craft remain unidentified.
Gereleased door Knapp en Corbell, toch?
Officieel vrijgegeven, of dat niet? Heb Weaponized nog niet terug kunnen luisteren.
I want to believe...
pi_217375136
Bekijk deze YouTube-video

Had ik deze al gespost? Mellon GOAT. Geen woo woo speculatie, gewoon observaties.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  dinsdag 15 april 2025 @ 16:33:06 #22
307622 Perox
(niet de echte)
pi_217377191
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 april 2025 12:25 schreef Discombobulate het volgende:
Bekijk deze YouTube-video

Had ik deze al gespost? Mellon GOAT. Geen woo woo speculatie, gewoon observaties.
Goed spreker is deze man toch. ^O^
Ik had wel eens interviewtje gezien van hem maar nog niets echt langers, dit was een mooie en vooral overtuigende opsomming van feiten rondom het fenomeen.

Houdt zich inderdaad weg van enige speculatie. Dat is prettig en nodig, zeker in zijn positie.

Hij deed het ook heel goed om binnen die feitelijkheid te blijven bij een aantal vragen.

"What is the most unusual case you've heard about?"
"What is you feeling about alien abductions?"

Verwijst dan zelfs naar "de dingen waar anderen over spreken" en doet er geen echte uitspraken over.
Ik snap wel dat je hem hoog hebt zitten.
pi_217377313
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 april 2025 16:33 schreef Perox het volgende:
Ik snap wel dat je hem hoog hebt zitten.
En die types hebben we precies nodig, want heel veel m.i. verpesten gewoon het discours.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_217384627
Van Reddit,

quote:
Rep Eric Burlison says Dave Grusch has provided House Oversight with names of 20 officials that are read-in to classified UFO programs - "Most of them I've never heard of ". “He gave us an indication of which ones will be hostile and which ones will not". "Some people we may have to subpoena.”
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  zaterdag 19 april 2025 @ 00:15:33 #25
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217408209
Nieuwe hearing binnenkort.

Met hulp van Grusch.

twitter
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_217411898
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 april 2025 00:15 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
Nieuwe hearing binnenkort.

Met hulp van Grusch.

[ x ]
Laten we hopen dat de SCIFS die recent zijn geweest, met de input van Grusch het publieke verhaal ook weer een stap verder gaan helpen!
I want to believe...
  zaterdag 19 april 2025 @ 22:03:42 #27
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217415165
Leuk artikel in 'Tijdschrift voor de Politie' om het stigma te verminderen, en wat historie over UAP meldingen.



twitter
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_217444493
Bekijk deze YouTube-video

Het lang verwachte interview van Harald Malmgren door Jesse Michels. Die laatste heb ik hoger zitten dan Ross Coulthart. Stukje context voor degenen die Harald Malmgren niet kennen. Hij overleed op 13 februari dit jaar. Dit bijna 4 uur durende interview is van vlak daarvoor.

Malmgren was adviseur van de presidenten John F. Kennedy, Lyndon B. Johnson, Richard Nixon en Gerald Ford. Heeft een academische achtergrond in natuurkunde. Absoluut geen nobody dus. Iemand met veel aanzien. Heeft o.a. papers geschreven over thermonucleaire oorlogsvoering.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  woensdag 23 april 2025 @ 11:07:20 #29
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217444947
quote:
0s.gif Op woensdag 23 april 2025 09:57 schreef alpeko het volgende:
Bekijk deze YouTube-video

Het lang verwachte interview van Harald Malmgren door Jesse Michels. Die laatste heb ik hoger zitten dan Ross Coulthart. Stukje context voor degenen die Harald Malmgren niet kennen. Hij overleed op 13 februari dit jaar. Dit bijna 4 uur durende interview is van vlak daarvoor.

Malmgren was adviseur van de presidenten John F. Kennedy, Lyndon B. Johnson, Richard Nixon en Gerald Ford. Heeft een academische achtergrond in natuurkunde. Absoluut geen nobody dus. Iemand met veel aanzien. Heeft o.a. papers geschreven over thermonucleaire oorlogsvoering.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wilde het net posten. Vind Malmgrem erg interessant, op Twitter deelde hij al een tijdje UAP zaken waar hij mee te maken heeft gehad.

Iemand met een enorme staat van dienst die vlak voor zijn dood een boekje open doet over UFO's. Maakt nieuwsgierig, ga het zeker kijken.
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_217445878
quote:
0s.gif Op woensdag 23 april 2025 09:57 schreef alpeko het volgende:
Bekijk deze YouTube-video

Het lang verwachte interview van Harald Malmgren door Jesse Michels. Die laatste heb ik hoger zitten dan Ross Coulthart. Stukje context voor degenen die Harald Malmgren niet kennen. Hij overleed op 13 februari dit jaar. Dit bijna 4 uur durende interview is van vlak daarvoor.

Malmgren was adviseur van de presidenten John F. Kennedy, Lyndon B. Johnson, Richard Nixon en Gerald Ford. Heeft een academische achtergrond in natuurkunde. Absoluut geen nobody dus. Iemand met veel aanzien. Heeft o.a. papers geschreven over thermonucleaire oorlogsvoering.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vanavond eens even op mijn gemak bekijken. ^O^

Gaan we weer, marked for deletion op Wikipedia. Kennelijk kwam hij te dichtbij.
https://en.wikipedia.org/wiki/Harald_Malmgren
pi_217446884
quote:
0s.gif Op woensdag 23 april 2025 11:07 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:

[..]
Wilde het net posten. Vind Malmgrem erg interessant, op Twitter deelde hij al een tijdje UAP zaken waar hij mee te maken heeft gehad.

Iemand met een enorme staat van dienst die vlak voor zijn dood een boekje open doet over UFO's. Maakt nieuwsgierig, ga het zeker kijken.
Ik weet dus echt niet meer wat ik er van moet denken. Aan de ene kant is het zo ontzettend "far out" en aan de andere kant heeft de persoon in kwestie wel een staat van dienst. Het zal m'n vriendin niet overtuigen allemaal. En mij eigenlijk ook niet.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_217447159
quote:
0s.gif Op woensdag 23 april 2025 14:23 schreef Discombobulate het volgende:
Het zal m'n vriendin niet overtuigen allemaal. En mij eigenlijk ook niet.
Snap ik maar dat zal zijn doel ook niet zijn. Ik denk dat zijn doel vooral was om de weg verder te plaveien. Wel jammer dat ie daar dan nu pas mee komt.
  woensdag 23 april 2025 @ 15:52:21 #33
496005 Jan_Onderwater
Culinair tegen Corona
pi_217447857
quote:
0s.gif Op woensdag 23 april 2025 14:23 schreef Discombobulate het volgende:

[..]
Ik weet dus echt niet meer wat ik er van moet denken. Aan de ene kant is het zo ontzettend "far out" en aan de andere kant heeft de persoon in kwestie wel een staat van dienst. Het zal m'n vriendin niet overtuigen allemaal. En mij eigenlijk ook niet.
Dat had Musk ook tot ie gek werd
pi_217448934
Bekijk deze YouTube-video

Mellon bij Cuomo. Hij geeft paar hele interessante aspecten met betrekking tot dingen die geheim zijn, black programs, etc., ook uit zijn eigen tijd als Deputy Assistant Secretary of Defense.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  woensdag 23 april 2025 @ 22:12:15 #35
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217451878
quote:
0s.gif Op woensdag 23 april 2025 14:59 schreef alpeko het volgende:

[..]
Snap ik maar dat zal zijn doel ook niet zijn. Ik denk dat zijn doel vooral was om de weg verder te plaveien. Wel jammer dat ie daar dan nu pas mee komt.
Jammer, maar ook begrijpelijk. Hij was 89 en wilde niet alles meenemen in zijn graf.

Het voegt m.i. wat geloofwaardigheid toe aan zijn verklaringen.

Voor de aandacht of eigengewin is dan namelijk minder waarschijnlijk.

En geen enkele op zichzelf staande verklaring zal iemand overtuigen, maar deze kan er weer bij op de groter wordende stapel met relevante getuigenissen.
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
  donderdag 24 april 2025 @ 00:20:16 #36
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_217452481
quote:
0s.gif Op woensdag 23 april 2025 12:39 schreef Dutchguy het volgende:

[..]

Gaan we weer, marked for deletion op Wikipedia. Kennelijk kwam hij te dichtbij.
https://en.wikipedia.org/wiki/Harald_Malmgren
Hmm, inderdaad een heel ding blijkbaar op Wikipedia..

Die van zijn dochter Pippa staat ook op de nominatie om verwijdert te worden.

En die van Christopher Mellon is zojuist verwijderd lees ik. Wtf, waarom.
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_217453653
quote:
0s.gif Op donderdag 24 april 2025 00:20 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
En die van Christopher Mellon is zojuist verwijderd lees ik. Wtf, waarom.
Ja, vraag ik me ook af. Kunnen ze niet zien wie z'n pagina verwijderd heeft?
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_217454759
quote:
0s.gif Op donderdag 24 april 2025 00:20 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:

[..]
Hmm, inderdaad een heel ding blijkbaar op Wikipedia..

Die van zijn dochter Pippa staat ook op de nominatie om verwijdert te worden.

En die van Christopher Mellon is zojuist verwijderd lees ik. Wtf, waarom.
Ze vermoeden dat Guerilla Scepticism er achter zit. Maar dit heeft niets met scepticisme te maken. Het is vandalisme.
pi_217459429
quote:
0s.gif Op donderdag 24 april 2025 09:09 schreef Discombobulate het volgende:

[..]
Ja, vraag ik me ook af. Kunnen ze niet zien wie z'n pagina verwijderd heeft?
Het is allemaal door dezelfde Wikipedia admin verwijderd. Chetsford is zijn username daar.

Dit pareltje van een artikel is ook van zijn hand. Ironisch genoeg worden hier nu deletion requests voor gemaakt.

https://en.m.wikipedia.or(...)ctives_on_UFO_belief
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')