is niet de goeie versiequote:
wel bij de goeie grap danquote:
Dit geeft een Snapjuhhhh vibequote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:34 schreef Li0nHeart het volgende:
Jordy vindt dat BB antwoord moet geven. Hij heeft al 2 dagen geleden een vraag gesteld over het eten.
Zou het eten op zijn omdat ze het niet alleen als avondeten eten?
Dat wist hij wel. Iedereen hier zegt dat hij boos is dat hij 'de macht' niet heeft maar zijn punt was het feit dat Kiki het weg gaf wat hij niet snapte en het gedrag van Elsa (niet het feit dat ze DM is)quote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:33 schreef Li0nHeart het volgende:
Dus mastermind Jordy hoorde afgelopen avond/nacht de papegaai zeggen 'Wie heeft de macht ' (of zoiets). Maar hij kan niet bedenken dat bij de eerste actie daarna in de ochtend die macht ook daadwerkelijk verdeeld gaat worden?
Jawel, juist wel....wilde niet dat Elsa hem pakte maar Keanuquote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:33 schreef Li0nHeart het volgende:
Dus mastermind Jordy hoorde afgelopen avond/nacht de papegaai zeggen 'Wie heeft de macht ' (of zoiets). Maar hij kan niet bedenken dat bij de eerste actie daarna in de ochtend die macht ook daadwerkelijk verdeeld gaat worden?
Hij heeft afgelopen nacht nog gewezen naar de bokaal icm de opmerking van peter. Hij wilde de bokaal pakken maar dat vonden de andere geen goed idee. Vanmorgen wilde hij dat Keanu de bokaal kreeg maar die gaf het af aan Elsa. Hij was een van de weinige die door had dat het voor dm was.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:33 schreef Li0nHeart het volgende:
Dus mastermind Jordy hoorde afgelopen avond/nacht de papegaai zeggen 'Wie heeft de macht ' (of zoiets). Maar hij kan niet bedenken dat bij de eerste actie daarna in de ochtend die macht ook daadwerkelijk verdeeld gaat worden?
Volgens mij hebben ze gevraagd tot wanneer dit eten gebruikt moet worden omdat ze anders niet weten hoe de verdeling moet zijn. En dat wordt niet verteld.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:34 schreef Li0nHeart het volgende:
Jordy vindt dat BB antwoord moet geven. Hij heeft al 2 dagen geleden een vraag gesteld over het eten.
Zou het eten op zijn omdat ze het niet alleen als avondeten eten?
Dat is vragen naar de bekende weg toch? BB heeft al een paar keer gezegd dat het eten avondeten is en als ze honger hebben ze slob moeten pakkenquote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:34 schreef Li0nHeart het volgende:
Jordy vindt dat BB antwoord moet geven. Hij heeft al 2 dagen geleden een vraag gesteld over het eten.
Zou het eten op zijn omdat ze het niet alleen als avondeten eten?
Alle beslissingen 100 x in twijfel trekkenquote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:38 schreef Li0nHeart het volgende:
Ben eigenlijk wel blij dat Kiki geen DM is... dat zou vermoeiend zijn.
quote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:38 schreef Li0nHeart het volgende:
Jordy die vindt dat Elsa soms te druk is, is wel classic.
Denk dat Febo ook wel stiekem blij is, anders hadden ze de hele week naar zijn zielige gedoe moeten luisterenquote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:38 schreef Li0nHeart het volgende:
Ben eigenlijk wel blij dat Kiki geen DM is... dat zou vermoeiend zijn.
Ja ze denken nooit aan Jolienquote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:40 schreef Li0nHeart het volgende:
Jolien #howcanimakethisaboutme wil ook wat zeggen.
Calimero 2quote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:41 schreef ledn81 het volgende:
Jolien heeft een paar woordjes van Jeffrey geleerd "niet gegund"
Jordy ziet nog steeds niet dat dat ook voor hem geldtquote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:42 schreef Li0nHeart het volgende:
Jordy : Het is gewoon zo, degene met de grootste bek krijgt het.
Is lastig he, er zijn geen spiegels in dat huis.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:43 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Jordy ziet nog steeds niet dat dat ook voor hem geldt
wie tegen wie?quote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:43 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Lekker sfeertje in de keuken, als blikken konden doden .....
Ze heeft al veel? Ze loopt al weken rond zonder dat ze haar haar kan wassen. Ze loopt al weken rond in het uniform van BB. Ze houdt de was bij van al die mensen daar. Ik vraag me af wat ze dan 'veel' heeft.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:41 schreef Verity het volgende:
Jolien: Vind het niet leuk dat er weeral niet naar mij wordt gekeken. Ik mag Elsa hartstikke graag, maar ze heeft al veel.
Ook nog zelfinzicht van die mensen vragen is wel wat veel gevraagd.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:45 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ze heeft al veel? Ze loopt al weken rond zonder dat ze haar haar kan wassen. Ze loopt al weken rond in het uniform van BB. Ze houdt de was bij van al die mensen daar. Ik vraag me af wat ze dan 'veel' heeft.
oh ja... dat is waar ookquote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:46 schreef Li0nHeart het volgende:
[..]
Ook nog zelfinzicht van die mensen vragen is wel wat veel gevraagd.
Hij deed helemaal niet moeilijk maar jammer dat niemand het geloofde wat de werkelijke bedoeling was en niet alleen over de games zou gaan.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:41 schreef Li0nHeart het volgende:
Kiki wou dus zelf niet .. wat doet Jordy dan moeilijk...?
nee nu hebben we Jordyquote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:39 schreef mazaru het volgende:
Wat een heerlijke streams zo zonder die chagrijnige kop van Jeffrey
Zeker dat is ook altijd was Elsa doet. Je groot maken .quote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:43 schreef Verity het volgende:
Eva heeft wel gelijk. Ze geeft de tip mee aan Jolien en Jordy, dat als je iets wilt, moet gaan staan en hardop spreken.
Veel impact. Jaloersmakendquote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:45 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ze heeft al veel? Ze loopt al weken rond zonder dat ze haar haar kan wassen. Ze loopt al weken rond in het uniform van BB. Ze houdt de was bij van al die mensen daar. Ik vraag me af wat ze dan 'veel' heeft.
Jordy is altijd boosquote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:49 schreef Hznootje het volgende:
Waarom is Jordy boos op Elsa? Keanu gaf de beker toch weg?
Dacht eerst dat ik naar een herhaling zat te kijken......ze hebben zelfs de juiste plek en houding als vanmorgen.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:43 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Lekker sfeertje in de keuken, als blikken konden doden .....
Eva ook!quote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:50 schreef Li0nHeart het volgende:
Jordy is op dit moment ook wel flink aan het stoken.
Dat kan. Maar ik bedoelde die ik had gepost dus dat was de goeie? Die bedoelde ik.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:45 schreef Joyce-43 het volgende:
[..]
Bekijk deze YouTube-video
deze stond in de top 40 is een andere soort versie
Ik heb meer het gevoel dat ze best naief is, en gewoon eruit flapt wat in haar hoofd zit.. maar ik kan het mis hebben.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:52 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Eva is ook een klein stokertje ......
Sjorry kwam er achter dat het toch een ander soort liedje is wel bijna hetzelfde maar toch anders nummerquote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:53 schreef Ireth het volgende:
[..]
Eehhmm... j
[..]
Dat kan. Maar ik bedoelde die ik had gepost dus dat was de goeie? Die bedoelde ik.
Elsa is stomquote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:49 schreef Hznootje het volgende:
Waarom is Jordy boos op Elsa? Keanu gaf de beker toch weg?
quote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:54 schreef Joyce-43 het volgende:
[..]
Sjorry kwam er achter dat het toch een ander soort liedje is wel bijna hetzelfde maar toch anders nummer
Die observeren, gooien er af en toe een opmerking in en observeren verderquote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:54 schreef Verity het volgende:
Valt me op dat Pootje en David soms zeggen wat ze vinden en verder afzijdig houden.
Geven beide ook steeds aan dat ze er niet voor het spel zijn.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:56 schreef Ireth het volgende:
[..]
Die observeren, gooien er af en toe een opmerking in en observeren verder
Ik ben maar weer weggegaan van deze streamquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:01 schreef ledn81 het volgende:
[..]
ik wilde net op opnemen gaan drukken vanwege de het stoken en toen keek ik naar de stream![]()
Gisteren wilde de hele groep een pot pasta gebruiken maar Elsa besloot dat dat niet mocht.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:39 schreef Joyce-43 het volgende:
het ging toch niet zoals jolien zegt van ohh geven aan Elsa en klaar
Jordy gaf hem toch aan Kiki en die gaf hem toch Elsa daarom was er niet gediscussieerd.
en wat bedoeld Jordy met het eten van gistere?
is misschien wel een hele slimme zet geweest van Elsaquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:02 schreef marky het volgende:
[..]
Gisteren wilde de hele groep een pot pasta gebruiken maar Elsa besloot dat sat niet mocht.
Daar gaat het niet om. Als de groep beslist kan zij niet gaan bepalen.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:04 schreef Verida het volgende:
[..]
is misschien wel een hele slimme zet geweest van Elsa
ze hadden gisteren een heel groot bord met eten, kwamen niets te kort. Dus als er nu nog een pot is, hebben ze ook vanavond in ieder geval pasta.
en het is niet zo dat Elsa die pasta voor zichzelf heeft bewaard, of voor haar eigen groepje.
Zij was aan het koken. Anderen die het beter weten of anders willen moeten dan zelf maar gaan kokenquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:07 schreef marky het volgende:
[..]
Daar gaat het niet om. Als de groep beslist kan zij niet gaan bepalen.
Ik dacht het net.. wat gebeurt daarquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:09 schreef Ireth het volgende:
Ik heb het geluid maar ff zachter gezet, mijn buren denken zo nog dat ik p0rnhub zit te kijken met dat gekreun van Jane
kom op zegquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:07 schreef marky het volgende:
[..]
Daar gaat het niet om. Als de groep beslist kan zij niet gaan bepalen.
quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:10 schreef spapaars het volgende:
Nu de gemeenschappelijke doelwit thuiszit, is het hier een stuk minder eensgezind.
Geen idee, ik zette hem net aan en ik zag ditquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:11 schreef zodeju het volgende:
[..]had ff wat anders opstaan.......dikkemaatjes ofwat??
Kleuter is een passende omschrijvingquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:15 schreef ledn81 het volgende:
Ah de nijd zit bij Jordy dat Elsa hem gister niet heeft aangemoedigd![]()
kleuter
En Elsa is nog steeds boos om de elleboog en om het look.....dat wordt niet in een paar dagen opgelost.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:15 schreef ledn81 het volgende:
Ah de nijd zit bij Jordy dat Elsa hem gister niet heeft aangemoedigd![]()
kleuter
Nostrajordyquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:16 schreef Puzzie het volgende:
Jordy wist alles alles al voordat hij het huis inging
Hoor net dat ze ook geen pizza wil, want dat lust ze niet?quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:15 schreef zodeju het volgende:
Maakt Elsa nu uit dat er bruinbrood komt en geen wit,,,,kan toch half om half
vreselijk.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:18 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Hoor net dat ze ook geen pizza wil, want dat lust ze niet?
ze zitten te dollen he dat hebben jullie wel door toch mag ik hopenquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:18 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Hoor net dat ze ook geen pizza wil, want dat lust ze niet?
Ze zit met ze te dollenquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:18 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Hoor net dat ze ook geen pizza wil, want dat lust ze niet?
Dit vind een perfect voorbeeld hoe Mattie is. Lekker plakken bij Elsa om daarna in de slaapkamer erg lelijk over haar roddelen.quote:
Dacht ik ook bij gameleider.....quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:19 schreef Joyce-43 het volgende:
[..]
ze zitten te dollen he dat hebben jullie wel door toch mag ik hopen
Stofzuigenquote:Op zaterdag 8 februari 2025 13:43 schreef Li0nHeart het volgende:
Eva zegt gewoon zinnige dingen.
Jordy daarna : Eva, ga maar lekker zuigen meid.
En Jolien gaf even aan dat het van Pootje kwam .....quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:19 schreef Puzzie het volgende:
Jordy disclaimer :'ik heb het wel via via '
Jordy neemt de plek van Jeffrey in? Haatacties naar Janequote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:21 schreef Puzzie het volgende:
Jane gaat bij die club en heeft dan overal een vinger in de pap volgens Jordy
quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:22 schreef mazaru het volgende:
[..]
Jordy neemt de plek van Jeffrey in? Haatacties naar Jane
Beetje dom. Kijk wat het Jeffrey heeft gebrachtquote:
Uithalen zegt dat ze goed met elsa en zo is en ook met hun.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:20 schreef Hznootje het volgende:
Oh Jordy nog even uithalen naar Jane..
vies ventje hoorquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:22 schreef mazaru het volgende:
[..]
Jordy neemt de plek van Jeffrey in? Haatacties naar Jane
Is toch niet uithalen? Is wel de waarheid. Ze heeft overal de vinger in de pap, deel van het spel. Speelt ze goed. Jane is van plan om uit te zoeken op wie Jordy gaat en of hij z'n gamechanger gaat inzetten. Jordy zal daar ongetwijfeld weer voor vallen.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:20 schreef Hznootje het volgende:
Oh Jordy nog even uithalen naar Jane..
Jordy heeft wat dat betreft een bord voor zijn hoofdquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:23 schreef mazaru het volgende:
[..]
Beetje dom. Kijk wat het Jeffrey heeft gebracht
Ja dat denk ik ook wel. Jordy is meer van het mokken dan van een snedig repliekquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:23 schreef Verida het volgende:
[..]
vies ventje hoor
maar ik heb het gevoel dat Jane ook Jordy wel aan kan
Nou ja heel zwart wit gezien zit ze bij meerdere groepenquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:21 schreef Puzzie het volgende:
Jane gaat bij die club en heeft dan overal een vinger in de pap volgens Jordy
Zeggen dat ze aan allebei de kanten meepraten is toch geen haat. Heeft hij ook over en tegen mattie gezegdquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:22 schreef mazaru het volgende:
[..]
Jordy neemt de plek van Jeffrey in? Haatacties naar Jane
Dat vind ik geen uithalen, dat is meer hou het een beetje in de gaten want ze is bij beide bondjes aardig.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:23 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Uithalen zegt dat ze goed met elsa en zo is en ook met hun.
Kloptquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:24 schreef ledn81 het volgende:
Elsa heeft dat helemaal niet zo gezegd. Er werd door Sharice en Milena ofzo over 'gegrapt' dat zij nu wel genoeg op de bank hadden gezeten en dat het deze week tijd is voor mensen die nog niet op de bank hebben gezeten.
Jordy brengt het nu telkens. "Elsa heeft het gezegd he.. Jullie gaan erop"
Het was al een kleuter.. nu is het een roddelkleuter
De gamechanger, en weken later alsnog inzetbaar, grote fout van BB.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:23 schreef Verity het volgende:
[..]
Is toch niet uithalen? Is wel de waarheid. Ze heeft overal de vinger in de pap, deel van het spel. Speelt ze goed. Jane is van plan om uit te zoeken op wie Jordy gaat en of hij z'n gamechanger gaat inzetten. Jordy zal daar ongetwijfeld weer voor vallen.
Ik vind van wel. Ze komt hem de laatste dagen steeds steunenquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:25 schreef zodeju het volgende:
[..]
Dat vind ik geen uithalen, dat is meer hou het een beetje in de gaten want ze is bij beide bondjes aardig.
Tot hij plots zegtquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:25 schreef spapaars het volgende:
[..]
De gamechanger, en weken later alsnog inzetbaar, grote fout van BB.
Zeker een grote fout van BB. Daar moet een houdbaarheidsdatum op komen.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:25 schreef spapaars het volgende:
[..]
De gamechanger, en weken later alsnog inzetbaar, grote fout van BB.
Jordy hangt ook bij meerdere mensen, ben je dan ook een groepje?quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:24 schreef greysbones het volgende:
[..]
Nou ja heel zwart wit gezien zit ze bij meerdere groepen
Maar ze neemt het wel voor degene op die haar lief zijn
Dat kan ik wel waarderen.
Ik mis niemandquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:27 schreef ledn81 het volgende:
Ze missen Sjefke![]()
Ik heb hem nog nergens gemist
Elsa steunt iedereen die in de put zit. Van de week zat ze ook als 1 van de weinig bij Jeffrey.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:26 schreef Hznootje het volgende:
[..]
Ik vind van wel. Ze komt hem de laatste dagen steeds steunen
Ik denk dat Jane bij meerdere mensen goed valtquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:27 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Jordy hangt ook bij meerdere mensen, ben je dan ook een groepje?
Ik denk dat ik je verkeerd heb begrepen want nu snap ik je niet meer..quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:26 schreef Hznootje het volgende:
[..]
Ik vind van wel. Ze komt hem de laatste dagen steeds steunen
Ja nee okay dat zegt dan wat over hem en weinig over haar, dus dat als verwijt brengen snap ik dan niet.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:28 schreef greysbones het volgende:
[..]
Ik denk dat Jane bij meerdere mensen goed valt
Jordy daarentegen niet
Dat zegt wat over Jordy
Maar vindt het wel leuk dat er nog een paar bewoners hem wel een beetje missen.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:27 schreef greysbones het volgende:
[..]
Ik mis niemand
En ga ook niemand missen
Heerlijk !
Is ook geen verwijtquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:29 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Ja nee okay dat zegt dan wat over hem en weinig over haar, dus dat als verwijt brengen snap ik dan niet.
Ik bedoelde vanuit Jordyquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:29 schreef greysbones het volgende:
[..]
Is ook geen verwijt
Van mij uit
Jordy heeft een wat negatieve kijk op dingen
Vandaag rolt hij zijn kleding lijn uit .....quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:27 schreef ledn81 het volgende:
Ze missen Sjefke![]()
Ik heb hem nog nergens gemist
schoenenquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:31 schreef Kissingbird het volgende:
bb :bewoners jullie lot ligt in handen van Matthie en david
elsa heeft hun uitgekozen
Kom naar de PR
sportkleding zeer graag en?
sportkleding en schoenen : )quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:31 schreef Kissingbird het volgende:
bb :bewoners jullie lot ligt in handen van Matthie en david
elsa heeft hun uitgekozen
Kom naar de PR
sportkleding zeer graag en?
Met wie wil hij dan Valentijn vieren? Heeft hij zijn opblaaspop meegenomen?quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:33 schreef Hznootje het volgende:
Het enige wat ik nog van Jordy hoor is zeiken over een ander, valentijn en een etentje..
Hopelijk wint die ouwe danquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:33 schreef mazaru het volgende:
Mattheus en David moeten een game spelen. Hopelijk voor een nominatie
quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:33 schreef mazaru het volgende:
[..]
Met wie wil hij dan Valentijn vieren? Heeft hij zijn opblaaspop meegenomen?
Godverrrquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:33 schreef mazaru het volgende:
[..]
Met wie wil hij dan Valentijn vieren? Heeft hij zijn opblaaspop meegenomen?
quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:33 schreef mazaru het volgende:
Mattheus en David moeten een game spelen. Hopelijk voor een nominatie
Nog niet helemaal. Ik hoopte ook op Eva, gisteren hadden er 2 weg moeten gaanquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:35 schreef zodeju het volgende:
[..]Nee, voorlopig niet Mattie......je hebt al je zin gekregen.
In een seconde verschillende uitdrukkingen....en bijna hele Jordy vast kunnen leggen...quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:34 schreef ledn81 het volgende:
BB : "om te strijden...kom "
Jordy : "voor eten eten diner"
BB "naar de panic room"
Jordy : "Panic room"![]()
[ afbeelding ]
Dit kan alleen maar als de rat daar rond loopt en gevangen moet worden.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:38 schreef ledn81 het volgende:
Misschien nu echt iets 'panic' room achtigs om te strijden in de panic room en komt die naam eindelijk tot zijn recht
Mattie die als een piepend meisje faalt en David S als stoere wijze oude man die iets heel panic achtigs overwint
Dat laat ze niet toe want ze had al bepaalt dat ze deze week met de makkelijke producten wilde blijven koken. Als de groep zegt doe alles dan is het niet aan haar. Vorige week hebben Jordy Niels ook gemaakt wat de groep wilde want die wilde de stamppot niet maar apart. Ze is een bazige kenau met een meanstreek.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:09 schreef ledn81 het volgende:
[..]
Zij was aan het koken. Anderen die het beter weten of anders willen moeten dan zelf maar gaan koken
Ze zetten David een bord groente voor. Eens kijken hoe stoer hij is.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:38 schreef ledn81 het volgende:
Misschien nu echt iets 'panic' room achtigs om te strijden in de panic room en komt die naam eindelijk tot zijn recht
Mattie die als een piepend meisje faalt en David S als stoere wijze oude man die iets heel panic achtigs overwint
Dit is al eerder ook gezegd. De hele groep heeft ze zelfs gevraagd om te koken omdat ze de manier waarop ze deze afgelopen week gekookt hebben zo lekker vonden.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:41 schreef marky het volgende:
[..]
Dat laat ze niet toe want ze had al bepaalt dat ze deze week met de makkelijke producten wilde blijven koken. Als de groep zegt doe alles dan is het niet aan haar. Vorige week hebben Jordy Niels ook gemaakt wat de groep wilde want die wilde de stamppot niet maar apart. Ze is een bazige kenau met een meanstreek.
het is elke week de DM die bepaalt wat de producten voor het avondeten worden, Keuze uit 3 mogelijkheden volgens mijquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:41 schreef marky het volgende:
[..]
Dat laat ze niet toe want ze had al bepaalt dat ze deze week met de makkelijke producten wilde blijven koken. Als de groep zegt doe alles dan is het niet aan haar. Vorige week hebben Jordy Niels ook gemaakt wat de groep wilde want die wilde de stamppot niet maar apart. Ze is een bazige kenau met een meanstreek.
Nee de groep heeft ze niet gevraagd ze hebben het zelf voorgesteld waarbij de groep aangaf dat het ok was.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:43 schreef ledn81 het volgende:
[..]
Dit is al eerder ook gezegd. De hele groep heeft ze zelfs gevraagd om te koken omdat ze de manier waarop ze deze afgelopen week gekookt hebben zo lekker vonden.
Jij ziet het vast anders, maar dat zij iets heeft bepaald is niet het geval.
Ik heb het opgenomen en staat vast ergens op X of ander kanaal.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:45 schreef marky het volgende:
[..]
Nee de groep heeft ze nietd gevraagd ze hebben het zelf voorgesteld waarbij de groep aangaf dat het ok was.
Zij vroeg het aan Wicky en Jane om het voor te stellen en zij heeft bepaald dat ee niet meer pasta mocht worfen gegeten.
Raar ook de keus die ze moeten maken.....waarom niet halve week pasta halve week aardappels. Hele week hetzelfde komt toch je neus uit. Ik vind een kliekje de volgende dag heerlijk maar moet er niet aan denken om de hele week hetzelfde te eten.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:45 schreef marky het volgende:
[..]
Nee de groep heeft ze nietd gevraagd ze hebben het zelf voorgesteld waarbij de groep aangaf dat het ok was.
Zij vroeg het aan Wicky en Jane om het voor te stellen en zij heeft bepaald dat ee niet meer pasta mocht worfen gegeten.
Zou zomaar kunnen.....quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:46 schreef Gerrie_55 het volgende:
Zou Jeff geweigerd hebben om filmpje in de auto op te nemen en dat we nu constant Niels krijgen
Het gaat niet om de keuze van het voedsel want dat waren Eva en Sharice. Het gaat erom dat zij bepaalde gister dat er niet meer pasta gegeten mocht worden terwijl de groep dat wel wilde.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:44 schreef Verida het volgende:
[..]
het is elke week de DM die bepaalt wat de producten voor het avondeten worden, Keuze uit 3 mogelijkheden volgens mij
en elke week staan de anderen te roepen wat ze wel en niet willen hebben, wel of niet vis, wel of niet vlees.
Ik snap niet goed waarom dat nu ineens anders zou moeten zijn omdat het Elsa is die kiest.
Ze lopen daar toch altijd achter met die filmpjes? Zelfde met de podcast, nieuw podcast is er al, maar zenden nog steeds de oude uit.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:46 schreef Gerrie_55 het volgende:
Zou Jeff geweigerd hebben om filmpje in de auto op te nemen en dat we nu constant Niels krijgen
Tis ook nog maar 1dag geleden....maar als hij kan weigeren ik weet het niet....Zijn afscheid in de dbk kwam ook maar van 1kant.....quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:50 schreef Droopie het volgende:
[..]
Nee joh, die moeten nog even ingeladen worden, net als de podcast.
Die camera staan en filmen zullen ze.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:51 schreef zodeju het volgende:
[..]
Tis ook nog maar 1dag geleden....maar als hij kan weigeren ik weet het niet....Zijn afscheid in de dbk kwam ook maar van 1kant.....
Of mogen ze allemaal even slapen, behalve Mattheus en David.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:52 schreef Hznootje het volgende:
Misschien mogen ze wel meekijken via het scherm
Ze stagiair zal wel gedacht hebben ik moet kiezen tussen beelden van Niels,Jeff of deze SL, dan is deze de beste optiequote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:36 schreef ledn81 het volgende:
Verkeerde knopje stagiaire Of ze zijn Niels zijn exit en podcast zelf ook zat![]()
[ afbeelding ]
Die heeft vannacht nog gesproken.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:54 schreef Lrod01 het volgende:
Met de papegaai doen ze trouwens ook helemaal niets meer he? Zo jammer, dat ding had zoveel potentie.
Vroeg ik me ook al af.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:46 schreef Gerrie_55 het volgende:
Zou Jeff geweigerd hebben om filmpje in de auto op te nemen en dat we nu constant Niels krijgen
Ja, Jordy is de lessen van Niels vergeten.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:55 schreef ledn81 het volgende:
Niels over de grijze zone die hij bij Jordy meer hoopt te zien : "niet alles zwart wit is en dat je ook de grijze zone toelaat. Dus ook mensen die iets verkeerd doen in je ogen, om arm het en accepteer het en maak er niet meteen korte metten mee "
Toepasselijk voor vanmorgen wel
quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:58 schreef RelDaThief het volgende:
[..]
Natuurlijk zou hij zoiets nooit weigeren.
Het was het hem gewoon niet gegund...
Misschien heeft Niels Jordy een Valentijnskaartje gestuurd, met daarop een van zijn wijze lessen.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:56 schreef basicsaint het volgende:
[..]
Ja, Jordy is de lessen van Niels vergeten.
Zou mooi zijn als ze dat ding wat van het geroddel in huis van sommige mensen daar laten afspelen, maarja wishful thinking. Is de huidige programmaleiding te soft voor helaas.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:55 schreef Droopie het volgende:
[..]
Die heeft vannacht nog gesproken.
Maar alleen Jordy hoorde hem, alleen die zag de urgentie niet om naar de DBK te gaan
Herken ik niet. Jordy is een goedbedoelende sukkel die het spel wil spelen, maar het spel niet begrijpt.. Hij heeft het spel mogen spelen, maar zijn rol is nu wel uitgespeeld. Maar Keanu mag eerst naar huis.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:00 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Nu Jeff weg is, is hier het volgende slachtoffer al gekozen: Jordy.
Die jongen kan niets meer goed doen. Beetje jammer
Dit seizoen hebben ze een paar goede dingen bedacht, maar slecht uitgevoerd. De papegaai is daar een van.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:01 schreef Lrod01 het volgende:
[..]
Zou mooi zijn als ze dat ding wat van het geroddel in huis van sommige mensen daar laten afspelen, maarja wishful thinking. Is de huidige programmaleiding te soft voor helaas.
Hij gedraagt zich vanmorgen gewoon even niet zo leuk. Morgen is het weer iemand andersquote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:00 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Nu Jeff weg is, is hier het volgende slachtoffer al gekozen: Jordy.
Die jongen kan niets meer goed doen. Beetje jammer
Was dacht ik altijd pas vanaf zondag.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:46 schreef Gerrie_55 het volgende:
Zou Jeff geweigerd hebben om filmpje in de auto op te nemen en dat we nu constant Niels krijgen
Krijgen we dit weerquote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:00 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Nu Jeff weg is, is hier het volgende slachtoffer al gekozen: Jordy.
Die jongen kan niets meer goed doen. Beetje jammer
Precies, Elsa denkt alles te kunnen bepalen en dat kan niet!quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:50 schreef marky het volgende:
[..]
Het gaat niet om de keuze van het voedsel want dat waren Eva en Sharice. Het gaat erom dat zij bepaalde gister dat er niet meer pasta gegeten mocht worden terwijl de groep dat wel wilde.
Wat ze deze week beslist doet er niet toe daar gaat het niet over.
Mevrouw ligt nu voor de derde week in de suite want er wordt haar niets gegunt of ze gunt zichzelf niets.
Maar zolang niemand haar daar (openlijk) op wijst zal ze dat toch blijven doen?quote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:06 schreef riri het volgende:
[..]
Precies, Elsa denkt alles te kunnen bepalen en dat kan niet!
Van mij had ze dat allang te horen gekregen
Wegwezen uit dat huis, vandaag laat ze helemaal haar ware aard zien, Jordi had dat al heel lang over haar en daar zat hij goed mee!
Niemand wil de toorn van Elsa over zich heen, dus zal iedereen de mond houdenquote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:10 schreef Flory- het volgende:
[..]
Maar zolang niemand haar daar (openlijk) op wijst zal ze dat toch blijven doen?
Yordy heeft geen lessen nodig van iemand die eruit ligtquote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:56 schreef basicsaint het volgende:
[..]
Ja, Jordy is de lessen van Niels vergeten.
Er zijn nou eenmaal mensen die dat een beetje automatisch doen om verschillende redenen.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:11 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Niemand wil de toorn van Elsa over zich heen, dus zal iedereen de mond houden
Volgens mij is daar verder idd nog niks over bekend, maar kan ook wat gemist hebbenquote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:14 schreef Pindakoek het volgende:
Als 1e, dank jullie dat ik hier mag mee lezen.
En meteen een vraag, Elza heeft een medaille voor GM (game master)
Maar dan is ze toch geen DM
Dus bepaald zij toch niks over boodschappen ed.
Maar alleen voor spelletjes
Of mis ik wat?
Gezellig dat je meeleestquote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:14 schreef Pindakoek het volgende:
Als 1e, dank jullie dat ik hier mag mee lezen.
En meteen een vraag, Elza heeft een medaille voor GM (game master)
Maar dan is ze toch geen DM
Dus bepaald zij toch niks over boodschappen ed.
Maar alleen voor spelletjes
Of mis ik wat?
Elsa spreekt zelf ook mensen op een normale manier aan, ik vind dat ze dit altijd heel goed doet. Of Elsa net zo goed kan incasseren als uitdelen, is waar ik dan weer benieuwd naar ben.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:13 schreef Flory- het volgende:
[..]
Er zijn nou eenmaal mensen die dat een beetje automatisch doen om verschillende redenen.
Wat is er mis mee om haar daar op een normale manier op aan te spreken?
Niets, maar ze heeft nogal een scherpe tong en daar schrikken sommigen voor terug. Ze is overheersend en dominant, maar de groep laat dat gebeuren.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:13 schreef Flory- het volgende:
[..]
Er zijn nou eenmaal mensen die dat een beetje automatisch doen om verschillende redenen.
Wat is er mis mee om haar daar op een normale manier op aan te spreken?
Daar houdt ze niet zo van, dan heeft ze spontaan migrainequote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:18 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Elsa spreekt zelf ook mensen op een normale manier aan, ik vind dat ze dit altijd heel goed doet. Of Elsa net zo goed kan incasseren als uitdelen, is waar ik dan weer benieuwd naar ben.
Denk niet dat ze dat kan.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:18 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Elsa spreekt zelf ook mensen op een normale manier aan, ik vind dat ze dit altijd heel goed doet. Of Elsa net zo goed kan incasseren als uitdelen, is waar ik dan weer benieuwd naar ben.
Klopt, dat laatste hebben we nog niet veel van gezien, misschien gaat ze dan weer in bed liggenquote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:18 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Elsa spreekt zelf ook mensen op een normale manier aan, ik vind dat ze dit altijd heel goed doet. Of Elsa net zo goed kan incasseren als uitdelen, is waar ik dan weer benieuwd naar ben.
Dat is waar, maar dat zal toch moeten, met ruzie of niet.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:18 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Niets, maar ze heeft nogal een scherpe tong en daar schrikken sommigen voor terug. Ze is overheersend en dominant, maar de groep laat dat gebeuren.
of de stream is live na 6 januariquote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:25 schreef Flory- het volgende:
Mijn vriend vraagt al waarom die vent in die auto steeds op tv is
Reclame om melk te drinken, mist alleen nog een glas melkquote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:25 schreef Flory- het volgende:
Mijn vriend vraagt al waarom die vent in die auto steeds op tv is
Ja die ookquote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:26 schreef Sestra666 het volgende:
[..]
of de stream is live na 6 januari![]()
Gemiste kans iddquote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:27 schreef Verity het volgende:
[..]
Reclame om melk te drinken, mist alleen nog een glas melk
echt hoorquote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:30 schreef Jackiegekkie het volgende:
Niels had echt een heel mooi en oprecht interview in de auto. Maar ik heb het er nu wel mee gehad, FEBO!
Ik kan het ondertussen al bijna letterlijk mee-zeggen
Ik heb het nog geen 1x af geluisterdquote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:30 schreef Jackiegekkie het volgende:
Niels had echt een heel mooi en oprecht interview in de auto. Maar ik heb het er nu wel mee gehad, FEBO!
Ik kan het ondertussen al bijna letterlijk mee-zeggen
quote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:35 schreef Verity het volgende:
Iemand al last van afkickverschijnselen?
Ik zou graag de laatste podcast zien, die met Jane, Elsa, Eva en Jeffrey.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:42 schreef -river- het volgende:
Waarom de hele tijd hetzelfde filmpje, ik snak bijna terug naar fleur haar makelaar filmpje.
Staaf op Spotify las ik hier, heb niet gezocht want die zie ik vast nog vaak genoegquote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:43 schreef Jackiegekkie het volgende:
[..]
Ik zou graag de laatste podcast zien, die met Jane, Elsa, Eva en Jeffrey.
Die werd donderdag al opgenomen, dus die is toch al lang gemonteerd?
Elsa is heel selectief met wie ze aanspreekt. Ze heeft Jordy nog niet aangesproken en ik vermoed omdat Jordy verbaal iets sterker is dan zij en dat ze dat ook niet durft. Ze heeft veel moeite om toe te geven dat bleek wel bij Keanu waar ze maar snel zei dat het een grapje was.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:18 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Elsa spreekt zelf ook mensen op een normale manier aan, ik vind dat ze dit altijd heel goed doet. Of Elsa net zo goed kan incasseren als uitdelen, is waar ik dan weer benieuwd naar ben.
Ja idem, ik bedoelde idd dat ik hem in de SL wil zien ipv Niels zijn interview.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:44 schreef Flory- het volgende:
[..]
Staaf op Spotify las ik hier, heb niet gezocht want die zie ik vast nog vaak genoeg
Ik zit van verveling naar zijn tong te kijken en normaal doe je dat niet maar het lijkt net of zijn tong te groot is voor zijn mond.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:30 schreef Jackiegekkie het volgende:
Niels had echt een heel mooi en oprecht interview in de auto. Maar ik heb het er nu wel mee gehad, FEBO!
Ik kan het ondertussen al bijna letterlijk mee-zeggen
quote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:56 schreef zodeju het volgende:
[..]
Ik zit van verveling naar zijn tong te kijken en normaal doe je dat niet maar het lijkt net of zijn tong te groot is voor zijn mond.Maar of dat enig belang heeft, nou nee maar daardoor kan ik hem misschien slecht verstaan
Uiteraard is Elsa selectief daarin, maar het ging (mij) niet om wie, maar om de manier waarop. Wie verbaal sterker is doet niet ter zake als je een gelijkwaardig gesprek wil voeren, het is geen wedstrijdje. Ik geloof niet dat Elsa bang is voor Jordy, maar ze was wel flink geïrriteerd. Dan is het beter om even te wachten met het aangaan van een gesprek. Het staat Jordy overigens ook volledig vrij om zelf Elsa aan te spreken in plaats van die eeuwigdurende klaagzang over anderen.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:47 schreef marky het volgende:
[..]
Elsa is heel selectief met wie ze aanspreekt. Ze heeft Jordy nog niet aangesproken en ik vermoed omdat Jordy verbaal iets sterker is dan zij en dat ze dat ook niet durft. Ze heeft veel moeite om toe te geven dat bleek wel bij Keanu waar ze maar snel zei dat het een grapje was.
Dat incident typeerde Elsa wel een beetje.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 16:01 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
.
Met Keanu was een incident imho, en Keanu reageerde ook als door een hond gebeten, nodeloos fel in mijn beleving.
Lulkoek, er is geen melding te vinden van wat dan ook in de buurt van het BB-hokquote:Op zaterdag 8 februari 2025 16:11 schreef Hznootje het volgende:
Ik lees de gekste dingen over de SL
* Er is iemand over het hek geklommen
* Er staat een ambulance bij het BB huis
* Er is iemand opgestapt
Ze zijn gewoon een game aan het spelen hoorquote:Op zaterdag 8 februari 2025 16:11 schreef Hznootje het volgende:
Ik lees de gekste dingen over de SL
* Er is iemand over het hek geklommen
* Er staat een ambulance bij het BB huis
* Er is iemand opgestapt
quote:Op zaterdag 8 februari 2025 16:11 schreef Hznootje het volgende:
Ik lees de gekste dingen over de SL
* Er is iemand over het hek geklommen
* Er staat een ambulance bij het BB huis
* Er is iemand opgestapt
Ik zie het alleen maar voorbijkomen.. staat toch eenquote:Op zaterdag 8 februari 2025 16:15 schreef BigBreg83 het volgende:
[..]
Ze zijn gewoon een game aan het spelen hoor
Of een let iT go topicquote:Op zaterdag 8 februari 2025 16:10 schreef Li0nHeart het volgende:
Volgens mij hebben we weer een Voer voor Psychologen topic nodig
Ja, dat bleek wel die keer dat ze in splagaat gaat ......met het dansen. Ze is aan een kant bang om ouder gezien te worden en anderzijds wil ze de moederkloek spelen...quote:Op zaterdag 8 februari 2025 16:09 schreef Droopie het volgende:
[..]
Dat incident typeerde Elsa wel een beetje.
Keanu met zijn staart tussen zijn benen een gesprek aanknopen, eerst de was doen, toen gestoord worden en aandacht daar aangeven en toen bleek het allemaal een grapje.
Ja ze is meer volwassen dan de rest van de groep en zoekt structuur in de groep. Maar heel veel volwassener is ze ook niet, ook al doet ze dat zichzelf voornemen, iig in het huis.
De ene keer, jongens niet zomaar eten pakken, maar vraagt Jane het, "pak maar, de rest doet het ook"
Neigt naar wispelturigheid en vriendjespolitiek.
Dat laatste ben ik wel met je eens.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 16:09 schreef Droopie het volgende:
[..]
Dat incident typeerde Elsa wel een beetje.
Keanu met zijn staart tussen zijn benen een gesprek aanknopen, eerst de was doen, toen gestoord worden en aandacht daar aangeven en toen bleek het allemaal een grapje.
Ja ze is meer volwassen dan de rest van de groep en zoekt structuur in de groep. Maar heel veel volwassener is ze ook niet, ook al doet ze dat zichzelf voornemen, iig in het huis.
De ene keer, jongens niet zomaar eten pakken, maar vraagt Jane het, "pak maar, de rest doet het ook"
Neigt naar wispelturigheid en vriendjespolitiek.
Dan waren ze nu al klaar geweest...quote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:38 schreef Droopie het volgende:
[..]
Straks zijn 2x 45 minuten aan het voetballen.
Nou dat gaat het hele weekend duren met die zweudsche schreufjesquote:Op zaterdag 8 februari 2025 15:44 schreef kater1 het volgende:
Ze zijn al meer dan een uur bezig. Misschien wie het snelst IKEA tuinmeubelen in elkaar kan zetten?
De olympische spelen duren 2 weken, dan zal het dat wel wordenquote:Op zaterdag 8 februari 2025 16:26 schreef Ireth het volgende:
[..]
Dan waren ze nu al klaar geweest...
[..]
Desnoods rechtsbeneden even vermelden, we zijn rond 1700 terugquote:Op zaterdag 8 februari 2025 16:31 schreef spapaars het volgende:
Ze kunnen ook niet even wat anders laten zien op de streams, steeds opnieuw Niels in herhaling.
Stond hier op als levend behang zonder geluidquote:Op zaterdag 8 februari 2025 16:36 schreef Droopie het volgende:
Hebben er nu zoveel mensen 2 uur naar de SL zitten kijken
Leuk
De maaltijd was vroeg vandaagquote:Op zaterdag 8 februari 2025 16:37 schreef 5thencounter het volgende:
De pizza bij Febo is ook weer op, de cams mogen weer aan
Ze wat privé tijd gegeven?quote:Op zaterdag 8 februari 2025 16:36 schreef Ireth het volgende:
Beeld en zo te horen zijn alleen de game-spelers weggeweest en de rest gewoon in het huis![]()
Waarom dan een dubbele SL
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |