Het ging Trump dan ook vnl om het ontlopen van de strafzaken tegen hem en dat is gelukt mede dankzij de hulp van Musk.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 14:42 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Beetje lastig aangezien hij de eigenaar van X is, z’n mening daar continu verkondigd en vertrouweling van de komende president van de USA is.
Je hoort meer over Musk de laatste tijd dan over Trump, en ik vind Trump steeds meer een mak en lief lammetje naast Musk.
quote:Op zaterdag 4 januari 2025 15:14 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Musk zou strafrechtelijk vervolgd moeten worden voor het verspreiden van leugens en misinformatie.
Kun je enorm grappig vinden, maar de invloed van Musk moet niet worden onderschat. Met leugens zet hij mensen op tegen Britse kabinetsleden. Levensgevaarlijk, gezien zijn positie.quote:
Ik vind het inderdaad enorm grappig dat je oprecht oproept om mensen te arresteren voor liegen op het internetquote:Op zaterdag 4 januari 2025 16:10 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Kun je enorm grappig vinden, maar de invloed van Musk moet niet onderschat. Met leugens zet hij mensen op tegen Britse kabinetsleden. Levensgevaarlijk, gezien zijn positie.
Waarom snappen mensen niet dat er een verschil is tussen de gemiddelde fok-user die liegt en Musk?quote:Op zaterdag 4 januari 2025 16:12 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Ik vind het inderdaad enorm grappig dat je oprecht oproept om mensen te arresteren voor liegen op het internet
Als dat mocht zou er niemand meer over zijn in dit topic
Wat is daar grappig aan? Er bestaat gewoon wetgeving tegen smaad en laster.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 16:12 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Ik vind het inderdaad enorm grappig dat je oprecht oproept om mensen te arresteren voor liegen op het internet
Als dat mocht zou er niemand meer over zijn in dit topic
Ben bang dat het geen gekte is, maar bewuste strategie.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 16:34 schreef MissButterflyy het volgende:
Musk is trouwens helemaal los aan het gaan op X over moslims, dat het merendeel pedofilie goedkeurt, grootste dreiging van het westen, de UK moet gered worden….![]()
Zou hij naar een psychose schieten tegen eind januari? Hij wordt steeds maller.
Schijnt dat hij deze manifesto geschreven heeft.quote:Op vrijdag 3 januari 2025 20:17 schreef GarlandBriggs het volgende:
[..]
Klopt. Toch is hij niet voor de Amtrack van Colorado Springs gesprongen maar heeft hij een Tesla gehuurd, 4 keer opgeladen, 1300 km gereden, de container volgestopt met gasflessen en vuurwerk en heeft hij zich voor de ingang van Trump Tower Vegas van het leven beroofd waarna de boel ontploft is...daar had hij vast een reden voor
Types als Musk, Poetin en Trump zijn onderling gezellig de wereld opnieuw aan het indelen terwijl het plebs zich door deze heren zand in de ogen laat strooien over die duivelse immigranten.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 16:34 schreef MissButterflyy het volgende:
Musk is trouwens helemaal los aan het gaan op X over moslims, dat het merendeel pedofilie goedkeurt, grootste dreiging van het westen, de UK moet gered worden….![]()
Zou hij naar een psychose schieten tegen eind januari? Hij wordt steeds maller.
Smaad en laster is wat anders dan 'leugens en misinformatie'. Maar dat weet je zelf ook wel.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 16:37 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Wat is daar grappig aan? Er bestaat gewoon wetgeving tegen smaad en laster.
Wat is het verschil?quote:Op zaterdag 4 januari 2025 16:25 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Waarom snappen mensen niet dat er een verschil is tussen de gemiddelde fok-user die liegt en Musk?
Of zijn ze al zo gehersenspoeld dat ze denken gelijken te zijn?![]()
![]()
Musk gebruikt leugens om Starmer en andere Labour-politici aan te wijzen als de schuldigen achter het 'gang rape'-schandaal. Hij suggereert zelfs dat Britse ambtenaren 'opgehangen' moeten worden.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 17:32 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Smaad en laster is wat anders dan 'leugens en misinformatie'. Maar dat weet je zelf ook wel.
Er is dus niks veranderd in de tijd dat JP Morgan, Carnegie en Rockenfeller dat deden. Later kwam Randolph Hearst er nog bij en in zekere zin ook Keith Murdoch (vader van Rupert Murdoch)quote:Op zaterdag 4 januari 2025 17:23 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Types als Musk, Poetin en Trump zijn onderling gezellig de wereld opnieuw aan het indelen terwijl het plebs zich door deze heren zand in de ogen laat strooien over die duivelse immigranten.
Immigranten zijn niet het grote ontwrichtende gevaar, het zijn deze drie types.
En een aardig giftige en potentieel gevaarlijke cocktail is dat wel.
Als je hem van smaad en laster wil beschuldigen moet je hem aanklagen daarvoor, maar nogmaals dat is iets totaal anders dan 'leugens en misinformatie' waar je het eerder over had.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 17:41 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat gaat alle perken te buiten. En als je bestuurders met behulp van leugens aan misdaden koppelt dan ga je de grens van strafbaarheid over. Je kunt niet zomaar zulke valse beschuldigingen uiten, zeker niet door de enorme megafoon waar Musk over beschikt.
quote:Op zaterdag 4 januari 2025 17:23 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Types als Musk, Poetin en Trump zijn onderling gezellig de wereld opnieuw aan het indelen terwijl het plebs zich door deze heren zand in de ogen laat strooien over die duivelse immigranten.
Immigranten zijn niet het grote ontwrichtende gevaar, het zijn deze drie types.
En een aardig giftige en potentieel gevaarlijke cocktail is dat wel.
Klopt.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 17:50 schreef MoreDakka het volgende:
Als er na deze comments van Musk geen nieuwe rellen komen, wordt dan ook het belachelijke idee dat social media posts direct te maken hebben met dat soort geweld ook eindelijk in de prullenbak gegooid? Ach, domme vraag, natuurlijk niet
M.b.t. "hang them for treason" ben ik volledig met je eens dat dat alle perken te buiten gaat. Direct oproepen tot dodelijk geweld tegen mensen gaat wat mij betreft echt de grens over van het toelaatbare.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 17:41 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Musk gebruikt leugens om Starmer en andere Labour-politici aan te wijzen als de schuldigen achter het 'gang rape'-schandaal. Hij suggereert zelfs dat Britse ambtenaren 'opgehangen' moeten worden.
Lees ook dit stuk: Elon Musk Is Posting Nonstop Falsehoods About ‘Grooming Gangs’
Dat gaat alle perken te buiten. En als je bestuurders met behulp van leugens aan misdaden koppelt dan ga je de grens van strafbaarheid over. Je kunt niet zomaar zulke valse beschuldigingen uiten, zeker niet door de enorme megafoon waar Musk over beschikt.
En z’n volgers vinden het geweldig… roepen al op tot rellen in de UK.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 18:23 schreef Repentless het volgende:
[..]
M.b.t. "hang them for treason" ben ik volledig met je eens dat dat alle perken te buiten gaat. Direct oproepen tot dodelijk geweld tegen mensen gaat wat mij betreft echt de grens over van het toelaatbare.
Het is in mijn optiek jammer dat iemand die redelijk lijkt in het begin (met veel van zijn visie op 'free speech' ben ik het eens), dan toch zo lijkt te ontsporen naarmate de tijd vordert. Ik vond het verfrissend dat 'het andere geluid' nu meer gehoord kon worden en er niet slechts 1 gedachtenpolitie was die vooraf bepaalde of iets goed of fout was, slechts op basis van uit welke hoek het kwam.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 18:50 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
En z’n volgers vinden het geweldig… roepen al op tot rellen in de UK.
Hopelijk blijft het rustig daar.
Ik heb me ook in hem vergist. Een paar jaar geleden zei hij nog de strijd aan te willen gaan tegen klimaatverandering en het gevaar van AI.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 19:02 schreef Repentless het volgende:
[..]
Het is in mijn optiek jammer dat iemand die redelijk lijkt in het begin (met veel van zijn visie op 'free speech' ben ik het eens), dan toch zo lijkt te ontsporen naarmate de tijd vordert. Ik vond het verfrissend dat 'het andere geluid' nu meer gehoord kon worden en er niet slechts 1 gedachtenpolitie was die vooraf bepaalde of iets goed of fout was, slechts op basis van uit welke hoek het kwam.
Nu zal het voor sommigen wellicht een "zie je wel"-reactie oproepen. Dat kan ik begrijpen. Het valt me oprecht tegen van Musk dat hij nu dit soort dingen tweet. Is voor mij echter nog steeds geen reden om niet met net zo veel scepsis naar alle uitingen van de andere zijde te blijven kijken.
Precies! Laat hem maar gewoon achter de schermen de democratie om zeep helpen.... oh wacht.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 14:39 schreef GarlandBriggs het volgende:
[..]
Het beste wat iedereen kan doen, media, journalisten en politici voorop, is Musk de aandacht geven die hij verdient...niks dus
'Maar Twitter had ook een bias waar we heel hard geroepen hebben dat dat het probleem was, maar nu de bias aan onze kant ligt doen we net alsof het gewoon business as usual is.Als het maar geen Soros of Schwaab is.'quote:Op zaterdag 4 januari 2025 16:10 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Kun je enorm grappig vinden, maar de invloed van Musk moet niet worden onderschat. Met leugens zet hij mensen op tegen Britse kabinetsleden. Levensgevaarlijk, gezien zijn positie.
Het komt omdat mensen in de historie constant de fout maken te denken dat een persoon wel even in zijn eentje alles kan gaan bepalen. Dat is nooit gezond. Arne Slot heeft ook niet alleen maar jaknikkers om zich heen. Mensen die nooit op andere gedachtes worden gezet of denken alles te weten, gaan vroeg of laat ten onder aan paranoia, zelfoverschatting, zelfverrijking en de macht gebruiken om mensen die het niet met hem eens zijn op de een of andere manier uitschakelen.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 19:02 schreef Repentless het volgende:
[..]
Het is in mijn optiek jammer dat iemand die redelijk lijkt in het begin (met veel van zijn visie op 'free speech' ben ik het eens), dan toch zo lijkt te ontsporen naarmate de tijd vordert. Ik vond het verfrissend dat 'het andere geluid' nu meer gehoord kon worden en er niet slechts 1 gedachtenpolitie was die vooraf bepaalde of iets goed of fout was, slechts op basis van uit welke hoek het kwam.
Nu zal het voor sommigen wellicht een "zie je wel"-reactie oproepen. Dat kan ik begrijpen. Het valt me oprecht tegen van Musk dat hij nu dit soort dingen tweet. Is voor mij echter nog steeds geen reden om niet met net zo veel scepsis naar alle uitingen van de andere zijde te blijven kijken.
quote:Op zaterdag 4 januari 2025 23:06 schreef Vis1980 het volgende:
'Masculinity is good and men must be leaders' om vervolgens allerlei problemen op te noemen die we aan moeten pakken, veroorzaakt door juist die groep. Ja, gast, jouw partij gaat niets constructiefs doen tegen dakloosheid. Gewoon doorgaan met ze overal weg te sturen, maar niets aanpakken. Je hebt mensen nodig die er willen zijn voor alle Amerikanen, niet alleen voor zichzelf.
Ik snap die blindheid echt niet, noemt allerlei socialistische zaken op en stemt dan op wereldvreemde miljardairs.
Bezos kreeg op zijn beurt een cadeautje van een prijzenwinnende cartoonist als aanbidder van Trump Maar die heeft men afgewezen. En met die afwijzing ging het viraal.quote:Op zondag 5 januari 2025 17:04 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Melania krijgt ook een cadeautje van Bezos:
[ afbeelding ]
Dat staat ook op de project 2025 wensenlijst toch?quote:
Een complete pornoban in Amerika?quote:Op maandag 6 januari 2025 00:20 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Dat staat ook op de project 2025 wensenlijst toch?
Dit:quote:
quote:Pornography, manifested today in the omnipresent propagation of transgender ideology and sexualization of children, for instance, is not a political Gordian knot inextricably binding up disparate claims about free speech, property rights, sexual liberation, and child welfare. It has no claim to First Amendment protection. Its purveyors are child predators and misogynistic exploiters of women. Their product is as addictive as any illicit drug and as psychologically destructive as any crime. Pornography should be outlawed. The people who produce and distribute it should be imprisoned. Educators and public librarians who purvey it should be classed as registered sex offenders. And telecommunications and technology firms that facilitate its spread should be shuttered.
Wtfquote:Op maandag 6 januari 2025 09:32 schreef BlackLining het volgende:
[ x ]Toch nog een democratisch aspect aan het omver werpen van de Britse regering; we kunnen allemaal stemmen!![]()
(70% yes momenteel)
90% daarvan zijn vermoedelijk bots.quote:Op maandag 6 januari 2025 09:32 schreef BlackLining het volgende:
[ x ]Toch nog een democratisch aspect aan het omver werpen van de Britse regering; we kunnen allemaal stemmen!![]()
(70% yes momenteel)
Opzich offtopic, maar in het Spoorwegmuseum hing lange tijd een foto van Elon als 'uitvinder' van de hyperloop op de muur "Hogeschool voor treintechniek". Echter afgelopen bezoek was zijn foto afgeplakt met de tekst:quote:Op maandag 6 januari 2025 09:32 schreef BlackLining het volgende:
[ x ]Toch nog een democratisch aspect aan het omver werpen van de Britse regering; we kunnen allemaal stemmen!![]()
(70% yes momenteel)
Op zich wel positief dat je niks van een Veep hoort. Hij zit nog een paar maanden de Senator uit te hangen (lees: geld te tellen dat hem door Miljardairs is toegestopt het afgelopen jaar) en lekker bankhangen met zijn vrouw, die helaas niet wit isquote:Op maandag 6 januari 2025 10:04 schreef BlackLining het volgende:
Heb trouwens al weken niks over JD Vance gelezen. Die zal zich ook wel lekker gepasseerd voelen nu Musk de VP blijkt te zijn
Totaal gestoord.quote:Op maandag 6 januari 2025 09:32 schreef BlackLining het volgende:
[ x ]Toch nog een democratisch aspect aan het omver werpen van de Britse regering; we kunnen allemaal stemmen!![]()
(70% yes momenteel)
Benieuwd of al die krantenkoppen 'Where is JD?' en 'Wat did JD accomplish?' verschijnen. Oh wacht.quote:Op maandag 6 januari 2025 10:04 schreef BlackLining het volgende:
Heb trouwens al weken niks over JD Vance gelezen. Die zal zich ook wel lekker gepasseerd voelen nu Musk de VP blijkt te zijn
We lachen erom - wat kunnen we ook anders? - maar dit is natuurlijk extreem kwalijk en zorgwekkend.quote:Op maandag 6 januari 2025 09:32 schreef BlackLining het volgende:
[ x ]Toch nog een democratisch aspect aan het omver werpen van de Britse regering; we kunnen allemaal stemmen!![]()
(70% yes momenteel)
Is dit nu de opdringende conservatieve manier van de eerlijke verkiezingen in Rusland nadoen?quote:Op maandag 6 januari 2025 09:32 schreef BlackLining het volgende:
[ x ]Toch nog een democratisch aspect aan het omver werpen van de Britse regering; we kunnen allemaal stemmen!![]()
(70% yes momenteel)
Zoals we allemaal massaal stemden op Schoofs en Vanderleyen en de Engelsen op May, Truss en Sunak!quote:Op maandag 6 januari 2025 09:32 schreef BlackLining het volgende:
[ x ]Toch nog een democratisch aspect aan het omver werpen van de Britse regering; we kunnen allemaal stemmen!![]()
(70% yes momenteel)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |