Krijg je straks de jonge J.D. Vance als president.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:30 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Inderdaad en daar krijgen we weer vier vermoeiende jaren van tenzij hij of dood neervalt of zo dement wordt dat hij niet meer tot praten in staat is.
Je maakt er teveel van. Er is niet één reden waarom Trump won of Harris verloor. Zoals ik schreef: ik pak één reden, jij een ander.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:23 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Wat je eigenlijk zegt is dat de Democraten het spel te lief hebben gespeeld? Het heeft niks te maken met de pure paniekvoetbal die gespeeld is nadat Biden afgevoerd werd en in alle haast Harris naar voren werd geschoven terwijl ze by far de minst populaire keuze was vanuit de Dems?
Ik zit hier gewoon naar een knap staaltje geschiedenisherschrijving te kijken.
Magaïsten zullen er nog voor juichen ook.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:34 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Als Trump zijn tarievenplan gaat invoeren worden de meeste cijfers in de rechterkolom overtroffen. Die tarieven worden rechtstreeks doorgerekend aan de Amerikaanse consumenten en komen bovenop de huidige prijs.
Die is er niet. Je kunt altijd achteraf zeggen 'hadden ze maar...'. Maar ik vrees dat er weinig is wat het tij van een tijdsgeest en beweging in de tijd kan keren wanneer de spelregels qua tolerantie op uitlatingen zoek zijn. Het proberen te keren is bijna hetzelfde als tegen het weer gaan vechten.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:26 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Wat hadden of zouden de Democraten dan moeten doen om het tij te keren volgens jou?
Vastquote:Op woensdag 6 november 2024 13:34 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Als Trump zijn tarievenplan gaat invoeren worden de meeste cijfers in de rechterkolom overtroffen. Die tarieven worden rechtstreeks doorgerekend aan de Amerikaanse consumenten en komen bovenop de huidige prijs.
Dan zal het wel weer de schuld zijn van Biden, Woke, Liberals of de deep state.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:35 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Magaïsten zullen er nog voor juichen ook.
Random statistieken hier, zegt vrij weinig. Denk je nou echt dat dit wat laat zien?quote:Op woensdag 6 november 2024 13:30 schreef HeatWave het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Progressie noemen ze dat.
Die is lekker makkelijk, de wereldeconomie heeft daar niets mee te maken? Je denkt dat er ook geen prijsstijgingen zouden zijn geweest als Trump de afgelopen 4 jaar ook president was geweest?quote:Op woensdag 6 november 2024 13:30 schreef HeatWave het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Progressie noemen ze dat.
Is ook maar net hoe je naar statistiek kijkt he.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:30 schreef HeatWave het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Progressie noemen ze dat.
Ja, het laat zien WAAROM Amerikanen voor Trump hebben gestemd, onder andere danquote:Op woensdag 6 november 2024 13:36 schreef viagraap het volgende:
[..]
Random statistieken hier, zegt vrij weinig. Denk je nou echt dat dit wat laat zien?
Je hebt geen kennis van economie? Zo werken tarieven altijd. De Europese tarieven op BYD komen ook rechtstreeks boven op de aanschafprijs van de auto.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:36 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Vast. Dat doemgeroep horen we al jaren, we zullen het zien he? Ik denk dat het wel mee gaat vallen.
Dit kunnen we niet al jaren horen want Trump heeft zijn 'plan' over tarrifs pas onlangs op tafel gelegd.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:36 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Vast. Dat doemgeroep horen we al jaren, we zullen het zien he? Ik denk dat het wel mee gaat vallen.
Ach, ik ga weinig aannemen van mensen die tot 5 uur geleden nog zeker wisten dat Kamala zou winnenquote:Op woensdag 6 november 2024 13:37 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Je hebt geen kennis van economie? Zo werken tarieven altijd. De Europese tarieven op BYD komen ook rechtstreeks boven op de aanschafprijs van de auto.
Je moet wel van een compleet ontbrekend economisch inzicht beschikken als je inflatie toerekent aan de incumbent partij. Ooit van correlatie versus causaliteit gehoord? Enig idee wat lange periodes van lage rente, oorlog e.d. voor gevolgen hebben?quote:Op woensdag 6 november 2024 13:30 schreef HeatWave het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Progressie noemen ze dat.
Mja, je zit ook te reageren op dat geconditioneerde Pavlovgebral. Democraten zijn te gemeen, het is te woke en ga zo maar door.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:28 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Ik had juist de indruk dat de Democraten deze verkiezing juist een stuk minder op de identiteit-orgel aan het draaien waren, ik heb daar gisteren dit artikel nog over gepost.
Ik ben benieuwd naar de verkiezingsanalyse, maar ik heb de indruk dat het vooral in de economie heeft gezeten.
Daar ben ik er niet een van. Jammer joh.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:38 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ach, ik ga weinig aannemen van mensen die tot 5 uur geleden nog zeker wisten dat Kamala zou winnen.
Ik heb vast geen kennis van economie, maar blijkbaar wel van politiek.
Want dit alles komt door Harris en Biden en niet door tekorten op de wereldmarkten, internationale olieprijzen en dus hogere brandstofprijzen, etc. Wat is dit nu helemaal? Een plaatje zonder onderbouwing.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:30 schreef HeatWave het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Progressie noemen ze dat.
Ach, deze verkiezingen zijn weliswaar een tegenvaller voor de Dems, maar de zwevende Amerikaanse kiezer is nou eenmaal grillig. In 2008 en 2012 won Obama vrij overtuigend, daarna ging Trump er verrassend genoeg met de winst vandoor. Biden won in 2020 weer met een tamelijk riante voorsprong. De tussentijdse verkiezingen is ook telkens stuivertje wisselen tussen Reps en Dems.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:21 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ja, dat mag je vinden, maar juist dat constante "kijk-ons-eens-beter-weten-hou-je-kop-en-stem-voor-deze-minority-vrouw-anders-gaat-de-wereld-eraan" houding is wat uiteindelijk de Dems de das om heeft gedaan. Wat dat betreft laat je precies hetzelfde gedrag zien als toen de 1e keer Trump aan de macht kwam, toen zou de hele wereld ook ophouden met bestaan en was het allemaal verschrikkelijk en kommer en kwel en waren Trump stemmers allemaal domme mensen die eigenlijk stiekem geen stemrecht zouden moeten hebben.
Flash forward naar 2024 en de Dems en hun aanhangers komen nog steeds niet verder dan hetzelfde domme riedeltje afspelen als de trekpoppen die het zijn. Echt 0 zelfreflectie, 0 progressie en 0 change of plans, en dan maar janken dat ze door hun eigen falen weer opnieuw kunnen beginnen.
Omdat Biden inflatie veroorzaakt zou hebben? Je weet hopelijk dat dat niet zo werkt. Of bedoel je te zeggen dat dat een van de leugens/verdraaiingen van Trump en co. is geweest?quote:Op woensdag 6 november 2024 13:37 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, het laat zien WAAROM Amerikanen voor Trump hebben gestemd, onder andere dan.
Niets mis mee.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:35 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Krijg je straks de jonge J.D. Vance als president.
Dat wordt de eerste closet gay als president dan.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:35 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Krijg je straks de jonge J.D. Vance als president.
De reden dat Trump zo populair was onder de latino's was omdat ook hij de economische voorspoed voor hen gaat bespoedigen, aldus zijn belofte aan hen: Bekijk deze YouTube-videoquote:Op woensdag 6 november 2024 13:29 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Dan zijn we het gewoon niet eens. Je ziet dat veel conservatieve latino's ook in het republikeinse verhaaltje gestonken zijn en de uitslagen flink beinvloed hebben. Er is wel degelijk schade aangericht in die vier jaar en Trump is voor een deel daarvan ook aangeklaagd, alleen nog niet veroordeeld.
Biden heeft misschien economisch verstandig beleid (alhoewel we het daar ook over kunnen hebben) gevoerd, maar zijn probleem is dat de inflatie de afgelopen jaren torenhoog werd. De gemiddelde Amerikaan voelt dat in zijn portemonnee, en ziet Biden als degene die er voor gezorgd heeft dat levensmiddelen opeens 3x zo duur zijn geworden. En in zijn kielzog is Harris daar ook verantwoordelijk voor.quote:Verder heeft heeft Biden de afgelopen 4 jaar gewoon goed economisch beleid gevoerd en geinvesteerd in de infrastructuur en werkgelegenheid, lijkt me zeker wel progressie. Dus wat zou je daaraan moeten veranderen?
Trump heeft geen goed verhaal over de economie. Hij roept gewoon wat goed klinkt.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:40 schreef Scorpie het volgende:
De reden dat Trump zo populair was onder de latino's was omdat ook hij de economische voorspoed voor hen gaat bespoedigen: Bekijk deze YouTube-video
De Latino's vinden dat het onder Biden erger is dan onder Trump in 2016-2024. Economie, economie, economie. Daar heeft Trump gewoon keihard op gescoord. En Harris had daar een minder goed verhaal, zeker omdat ze eigenlijk het standpunt van Biden overnam.
Klasse post. Het kan inderdaad zeker geen kwaad om ook wat meer media of kanalen te volgen met perspectieven waar je het niet mee eens bent. Dat wil niet zeggen dat je je eigen mening hoeft bij te stellen, maar het schept wel een beter beeld van wat er buiten je eigen bubbel leeft.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:14 schreef GarlandBriggs het volgende:
[..]
Op basis van trends in onderzoeken, early voter data en serieuze polls. Er waren wat mensen die ik hoog had zitten die bepaalde trends waarnemen. Die hadden het nogal fout...en gaven dat ook direct toe.
Ik had het daardoor ook fout, en geef dat nu ook toe.
Ik moet daardoor ook wat aan mijn informatievergaring doen, want die klopt niet.
Ik blijf het overigens totaal onbegrijpelijk vinden dat mensen op de campagne en de persoon Trump hebben gestemd. Alle redenen die ik heb gehoord, begrijp ik totaal niet.
Het is als een soort nietzeggende oneliner. Doet het goed bij het klootjesvolk.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:37 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, het laat zien WAAROM Amerikanen voor Trump hebben gestemd, onder andere dan.
En ik maar denken dat persoonlijke aanvallen op politici in POL not done waren.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:40 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Dat wordt de eerste closet gay als president dan.
Waarom denk je dat ik het voor Trump zou willen opnemen als ik enkel dieper inga op waarom de Dems gefaald hebben deze verkiezingscampagne?quote:Op woensdag 6 november 2024 13:43 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Trump heeft geen goed verhaal over de economie. Hij roept gewoon wat goed klinkt.
Of denk jij dat lagere belastingen voor superrijken en tariffs op buitenlandse producten de situatie echt beter gaan maken?
Je hebt helemaal gelijk als je stelt dat dat het heersende sentiment was. Maar dat betekent niet dat de kiezer het ook goed ziet. Want Trumps plannen, voor zover die bestaan, hebben volgens deskundigen nou juist een extreem negatief effect op de Amerikaanse economie:quote:Op woensdag 6 november 2024 13:40 schreef Scorpie het volgende:
[..]
De reden dat Trump zo populair was onder de latino's was omdat ook hij de economische voorspoed voor hen gaat bespoedigen, aldus zijn belofte aan hen: Bekijk deze YouTube-video
De Latino's vinden dat het onder Biden erger is dan onder Trump in 2016-2024. Economie, economie, economie. Daar heeft Trump gewoon keihard op gescoord. En Harris had daar een minder goed verhaal, zeker omdat ze eigenlijk het standpunt van Biden overnam.
Ja, ook zo'n punt. Trump zal nooit verantwoordelijkheid nemen voor welke fout dan ook maar altijd afwimpelen op de 'ander' of een ondergeschikte onder de bus gooien en zal altijd de credits claimen voor welk positief punt dan ook al heeft hij daar niks voor gedaan. Daar hebben we inmiddels talloze voorbeelden van.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:36 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Dan zal het wel weer de schuld zijn van Biden, Woke, Liberals of de deep state.
Het is net of iemand denkt dat je pro-hamas bent wanneer je wilt uitleggen dat Israël slecht bezig is.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:48 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Waarom denk je dat ik het voor Trump wil opnemen als ik enkel dieper inga op waarom de Dems gefaald hebben deze verkiezingscampagne?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |