Bekijk deze YouTube-videoquote:Op woensdag 6 november 2024 13:26 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Heb je hier ook voorbeelden van?
Oh ja, random YouTube filmpjes, dat is altijd hét empirische bewijs voor brede claims.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:51 schreef Elan het volgende:
[..]
Bekijk deze YouTube-video
Vanaf 05:00 zie je een voorbeeld de doorgeslagen feministische beweging. Ze geeft het ongeboren kind zelfs een naam met haar vriendinnetjes alvorens ze abortus pleegt. Vrij normaal om niet aan de pil te zijn in dat soort kringen want hormonen en vervolgens ook geen condooms gebruiken.
Maar de kiezer "dom" noemen omdat hij stemt op een politicus die de belofte doet zijn/haar leven beter te maken is wel een beetje te kort door de bocht toch?quote:Op woensdag 6 november 2024 13:49 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je hebt helemaal gelijk als je stelt dat dat het heersende sentiment was. Maar dat betekent niet dat de kiezer het ook goed ziet. Want Trumps plannen, voor zover die bestaan, hebben volgens deskundigen nou juist een extreem negatief effect op de Amerikaanse economie:
Trump’s economic plans would worsen inflation, experts say
Maar zoals ik al aangaf in mijn eerdere bijdrage: het draait om perceptie. Mensen zien dat de prijzen zijn gestegen en hoog blijven. Daaruit concluderen ze dat Biden en de Dems het slecht hebben gedaan en gokken ze op Trump. Met daadwerkelijke economische plannen heeft het geen reet te maken.
Je kunt er alles van vinden maar je hebt geen kut te maken met wat die vrouwen beslissen. Net als als hun dat niet hebben wat jij allemaal uitspookt. Of je nou een roze hanenkam als kapsel neemt , een neusverkleining ondergaat of elke dag in een 18 delig pak gaat lopen. Waarom zouden mensen zich moeten schikken naar (religieuze) overtuigingen van anderen? Nou dan pleeg je zelf geen abortus.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:51 schreef Elan het volgende:
[..]
Bekijk deze YouTube-video
Vanaf 05:00 zie je een voorbeeld de doorgeslagen feministische beweging. Ze geeft het ongeboren kind zelfs een naam met haar vriendinnetjes alvorens ze abortus pleegt. Vrij normaal om niet aan de pil te zijn in dat soort kringen want hormonen en vervolgens ook geen condooms gebruiken.
Ten eerste is dit totaal niet in lijn met jouw claim. Jij stelde namelijk dat vrouwen trots zijn op het aantal abortussen dat ze gepleegd hebben, dat komt in ieder geval in minuut 5 niet voor. Ten tweede, zelfs al zou dat zo zijn, jouw redering is dus dat, omdat die vrouwen er zijn, het recht op abortus dus maar direct in zijn totaliteit gestopt moet worden? Bijzonder. Ten derde ben ik ook nog wel even benieuwd naar de aantallen waar ik om vroeg.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:51 schreef Elan het volgende:
[..]
Bekijk deze YouTube-video
Vanaf 05:00 zie je een voorbeeld de doorgeslagen feministische beweging. Ze geeft het ongeboren kind zelfs een naam met haar vriendinnetjes alvorens ze abortus pleegt. Vrij normaal om niet aan de pil te zijn in dat soort kringen want hormonen en vervolgens ook geen condooms gebruiken.
Ik denk ook dat de figuren die het beleidsmatige gedeelte nog enigszins draaiend krijgen, en de narcistische Trump kunnen handelen (door hem het gevoel te geven dat hij geweldig is), de figuren van Agenda 2025 zullen zijn.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:52 schreef JAM het volgende:
Jammer! Natuurlijk is het erg dat Trump gewonnen heeft - omdat dat gewoon een volkomen incompetente, narcistische leugenaar is die op geen enkele wijze in staat is om dat land normaal te besturen,- maar wat nog eigenlijk veel erger is, is de hele prairietaliban die daarachter zit. Die is ditmaal een stuk beter voorbereid dan acht jaar geleden en is er alles aan gelegen om de rechtstaat, de democratie en de persoonlijke vrijheden in dat land nog verder uit te hollen dan al reeds het geval is. We gaan het beleven!
Onweerlegbaar, laten we alle vrouwen maar verbieden abortus te plegenquote:Op woensdag 6 november 2024 13:53 schreef Monolith het volgende:
[..]
Oh ja, random YouTube filmpjes, dat is altijd hét empirische bewijs voor brede claims.
Dit is jouw voorbeeld van die talloze vrouwen die talloze late abortussen hebben gehad?quote:Op woensdag 6 november 2024 13:51 schreef Elan het volgende:
[..]
Bekijk deze YouTube-video
Vanaf 05:00 zie je een voorbeeld de doorgeslagen feministische beweging. Ze geeft het ongeboren kind zelfs een naam met haar vriendinnetjes alvorens ze abortus pleegt. Vrij normaal om niet aan de pil te zijn in dat soort kringen want hormonen en vervolgens ook geen condooms gebruiken.
Ik mag daar prima iets van vinden.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:55 schreef Momo het volgende:
[..]
[b]Je kunt er alles van vinden maar je hebt geen kut te maken met wat die vrouwen beslissen. Net als als hun dat niet hebben wat jij allemaal uitspookt. Of je nou een roze hanenkam als kapsel neemt , een neusverkleining ondergaat of elke dag in een 18 delig pak gaat lopen. Waarom zouden mensen zich moeten schikken naar (religieuze) overtuigingen van anderen? Nou dan pleeg je zelf geen abortus.
Dat is zijn punt niet, geloof ik. De prijsstijgingen hebben plaatsgevonden onder Biden en wiens schuld dat ook is, de kiezer heeft dat niet als progressie ervaren.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:36 schreef Leandra het volgende:
[..]
Die is lekker makkelijk, de wereldeconomie heeft daar niets mee te maken? Je denkt dat er ook geen prijsstijgingen zouden zijn geweest als Trump de afgelopen 4 jaar ook president was geweest?
Sterker nog: het zou zomaar kunnen zijn dat de inflatie van de afgelopen 4 jaar het gevolg was van het beleid van de 4 jaar daarvoor...
Dit is jouw voorbeeld van die talloze vrouwen die talloze late abortussen hebben gehad?quote:Op woensdag 6 november 2024 13:51 schreef Elan het volgende:
[..]
Bekijk deze YouTube-video
Vanaf 05:00 zie je een voorbeeld de doorgeslagen feministische beweging. Ze geeft het ongeboren kind zelfs een naam met haar vriendinnetjes alvorens ze abortus pleegt. Vrij normaal om niet aan de pil te zijn in dat soort kringen want hormonen en vervolgens ook geen condooms gebruiken.
Je mag daar iets van vinden maar zodra dat daadwerkelijk beleid wordt mag je opflikkeren.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:58 schreef Elan het volgende:
[..]
Ik mag daar prima iets van vinden.
En voor je er een gender-discussie van maakt en je feministische beest los laat, ook veel vrouwen stemmen in Amerika pro-life.
Ik noem niemand 'dom'. Feit is nou eenmaal dat de gemiddelde persoon geen boodschap heeft aan inflatiecijfers, macro-economie en allerlei modellen. Die kijkt naar de prijzen in de supermarkt en trekt daaruit zijn conclusies. Ik ben het daar niet mee eens, maar ik beschuldig niemand van domheid.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:53 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Maar de kiezer "dom" noemen omdat hij stemt op een politicus die de belofte doet zijn/haar leven beter te maken is wel een beetje te kort door de bocht toch?
Harris haar positie was dat ze progressie hebben geboekt de afgelopen 4 jaar en dat wilde doorzetten, maar dat resoneert niet zo lekker bij mensen die minder te besteden hebben en opeens 2 banen moeten hebben om rond te komen - die delen dat beeld over progressie niet. Wat dat betreft is dit veel meer een 'afrekening' met het huidige beleid dan een Trumpiaans wonder waar men in gelooft.
Daarnaast is Trump de populist, populisten hebben de wind mee in deze tegenvallende tijden, en het helpt niet mee dat de Dem Party eigenlijk veel te lang is doorgegaan met een Biden die zichtbaar broos en achteruit aan het gaan was, daar hadden ze veel assertiever op moeten reageren.
Wat dat betreft neem ik het de Dems veel kwalijker dat ze Trump min of meer aan de macht hebben geholpen met deze dramatische campagne.
Dat weet ik wel zeker, alleen omwille de simpele vraag: wie anders? Moeten we nu echt geloven dat Trump opeens gaat zeggen: 'Nee, jongens, ik heb er goed over nagedacht, dit zijn mijn beleidsvoornemens, daar wil ik deze ploeg voor hebben en die ziet er toch héél anders uit dan project 2025.' Daar wordt inderdaad gewoon de prairietaliban aangesteld.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:56 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ik denk ook dat de figuren die het beleidsmatige gedeelte nog enigszins draaiend krijgen, en de narcistische Trump kunnen handelen (door hem het gevoel te geven dat hij geweldig is), de figuren van Agenda 2025 zullen zijn.
Huh? Het was toch al weken zo dat Trump een (hele) lichte voorsprong had?quote:Op woensdag 6 november 2024 12:22 schreef Scorpie het volgende:
[..]
En de hosanna stemming was torenhoog. Harris zou met gemak winnen. Zo zie je ook maar weer dat peilingen niks zeggen.
Tja, het is natuurlijk niet zo dat Biden internationaal rust heeft gebracht met het op krankzinnige wijze verlaten van Afghanistan waarbij de nodige slachtoffers zijn gevallen en veel Afghaanse bondgenoten in de steek zijn gelaten en daarnaast zijn er nog twee oorlogen uitgebroken. De realiteit is dat het onder Trump internationaal rustiger was dan onder Biden.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:40 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ach, deze verkiezingen zijn weliswaar een tegenvaller voor de Dems, maar de zwevende Amerikaanse kiezer is nou eenmaal grillig. In 2008 en 2012 won Obama vrij overtuigend, daarna ging Trump er verrassend genoeg met de winst vandoor. Biden won in 2020 weer met een tamelijk riante voorsprong. De tussentijdse verkiezingen is ook telkens stuivertje wisselen tussen Reps en Dems.
De economie is waarschijnlijk doorslaggevend geweest, of dat nou terecht is of niet. De inflatie was jarenlang torenhoog, wat leidde tot flinke prijzenstijgingen. Inmiddels is de inflatie gedaald naar 2,4 procent, wat een normaal percentage is. De prijzen blijven echter onverminderd hoog, ze stijgen alleen minder hard. Ze gaan ook niet dalen, tenzij er deflatie optreedt. Maar dat is realistisch noch wenselijk.
Eigenlijk heeft de Biden-regering het helemaal niet zo gek gedaan, want de inflatie is dus genormaliseerd en gestabiliseerd. Maar dat verhaal valt lastig uit te leggen aan veel kiezers. Die kijken naar de prijzen en zien dat die nog altijd hoog zijn. Met een genuanceerd verhaal over dalende inflatie kunnen zij vrij weinig.
Een vergelijking met acht jaar geleden is naar mijn idee niet terecht. Dat de 'wereld zou vergaan' was natuurlijk een beetje bespottelijk, maar de eerste Trump-termijn was in veel opzichten krankzinnig en chaotisch. Handelsoorlogen met bondgenoten, geflirt met dictators, het in de steek laten van de Jezidi's in Syrië, het benoemen van conservatieve rechters met als gevolg dat abortus in een hoop statten nu praktisch illegaal is. The Atlantic heeft destijds een overzicht gemaakt: [url=]50 Moments That Define an Improbable.
Daar komt dat Trump gedurende zijn eerste termijn in toom werd gehouden door gematigde Republikeinen die onderdeel waren van zijn eerste kabinet. Je weet wel, de gematigde Reps die zich later massaal tegen hem keerden en hem inmiddels een groot gevaar noemen.
Hoe ziet een tweede Trump-termijn als hij zich omringt door kontenlikkers met extreme opvattingen? Ik ben bang dat we daar de komende maanden en jaren achter gaan komen.
Nou dan plegen die vrouwen geen abortus als ze ongewenst zwanger raken, moeten ze lekker zelf weten. Waarom moeten die mensen zich wel bemoeien met beslissingen van mensen met een andere levensovertuiging? Lekker kritiek hebben op besluiten in Afghanistan en Iran, maar zelf met een christen taliban light aan komen zetten.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:58 schreef Elan het volgende:
[..]
Ik mag daar prima iets van vinden.
En voor je er een gender-discussie van maakt en je feministische beest los laat, ook veel vrouwen stemmen in Amerika pro-life.
Oh daar kunnen we het prima over hebben hoor. Trump die de NAVO wil verlaten zou verschrikkelijk zijn, maar daar hebben we zelf natuurlijk wel een handje in gehad door consequent, structureel en zonder voorbehoud veel te lang op de zak van Uncle Sam te teren, dus die schop die Trump nu aan ons uitdeelt hadden we moeten zien aankomen, en lijkt me niet meer dan een terechte observatie vanuit kamp USA. Dat het ons veel pijn gaat doen reken ik niet Trump alleen aan maar vooral onze eigen leiderschap.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:51 schreef SEMTEX het volgende:
Het gaat mij vooral om de internationale gevolgen (Oekraine, de NAVO en Trump die heeft gedreigd eruit te willen stappen, de invloed van Putin, China die Taiwan wil binnenvallen, etc), zoals ik al eerder noemde en daar ga je verder niet op in.
Het is meten met twee maten, Trump is cognitief ook duidelijk achteruit aan het gaan, slaat regelmatig complete wartaal uit op rallies (altijd mooi om transcripts terug te lezen van wat hij uitkraamt op rallies: er valt geen touw aan vast te knopen). Ze schelen ook maar twee jaar.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:53 schreef Scorpie het volgende:
Daarnaast is Trump de populist, populisten hebben de wind mee in deze tegenvallende tijden, en het helpt niet mee dat de Dem Party eigenlijk veel te lang is doorgegaan met een Biden die zichtbaar broos en achteruit aan het gaan was, daar hadden ze veel assertiever op moeten reageren.
Elke vrouw die dat doet is er eentje teveel. Is gewoon moord uiteindelijk. Als het nooit gebeurde hoefde de wetgeving niet te worden aangepast. Het aantal abortussen is stijgende in de VS dat is een feit, waarvan 1% na de 20 weken. Dus tijd dat vrouwen zich verantwoordelijker gaan gedragen.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:58 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dit is jouw voorbeeld van die talloze vrouwen die talloze late abortussen hebben gehad?
Sterk verhaal wel.
Hij was voor mij kraakhelder toen hij de penis van Arnold Palmer omschreef.quote:Op woensdag 6 november 2024 14:01 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Het is meten met twee maten, Trump is cognitief ook duidelijk achteruit aan het gaan, slaat regelmatig complete wartaal uit op rallies (altijd mooi om transcripts terug te lezen van wat hij uitkraamt op rallies: er valt geen touw aan vast te knopen). Ze schelen ook maar twee jaar.
Vind jij in je neoliberale bubbeltje.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:59 schreef viagraap het volgende:
[..]
Je mag daar iets van vinden maar zodra dat daadwerkelijk beleid wordt mag je opflikkeren.
Yes. Dit.quote:Op woensdag 6 november 2024 14:00 schreef KoosVogels het volgende:
Verder denk ik dat stemmen op een (zwarte) vrouw voor veel latino's en zwarte mannen nog een brug te ver was. Laten we wel wezen: dat zijn veelal bijzonder conservatieve gasten.
Gast je gaat me niet vertellen dat je 'vergeten' bent wie er daadwerkelijk verantwoordelijk was voor hoe het in Afghanistan gingquote:Op woensdag 6 november 2024 14:01 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Tja, het is natuurlijk niet zo dat Biden internationaal rust heeft gebracht met het op krankzinnige wijze verlaten van Afghanistan waarbij de nodige slachtoffers zijn gevallen en veel Afghaanse bondgenoten in de steek zijn gelaten en daarnaast zijn er nog twee oorlogen uitgebroken. De realiteit is dat het onder Trump internationaal rustiger was dan onder Biden.
Gelukkig denken veel andere landen daar anders over, en is West-Europees denken niet de norm.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:55 schreef Momo het volgende:
[..]
Je kunt er alles van vinden maar je hebt geen kut te maken met wat die vrouwen beslissen. Net als als hun dat niet hebben wat jij allemaal uitspookt. Of je nou een roze hanenkam als kapsel neemt , een neusverkleining ondergaat of elke dag in een 18 delig pak gaat lopen. Waarom zouden mensen zich moeten schikken naar (religieuze) overtuigingen van anderen? Nou dan pleeg je zelf geen abortus.
Nou ja, dat de wereld weer een stukje instabieler gaat worden lijkt me evident.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:40 schreef KoosVogels het volgende:
Hoe ziet een tweede Trump-termijn als hij zich omringt door kontenlikkers met extreme opvattingen? Ik ben bang dat we daar de komende maanden en jaren achter gaan komen.
MaAr WHAt AlS JeE VerKrAacHt BeEnTquote:Op woensdag 6 november 2024 13:51 schreef Elan het volgende:
[..]
Bekijk deze YouTube-video
Vanaf 05:00 zie je een voorbeeld de doorgeslagen feministische beweging. Ze geeft het ongeboren kind zelfs een naam met haar vriendinnetjes alvorens ze abortus pleegt. Vrij normaal om niet aan de pil te zijn in dat soort kringen want hormonen en vervolgens ook geen condooms gebruiken.
Je mag van alles vinden.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:58 schreef Elan het volgende:
[..]
Ik mag daar prima iets van vinden.
En voor je er een gender-discussie van maakt en je feministische beest los laat, ook veel vrouwen stemmen in Amerika pro-life.
Het is gewoon het Europese superioriteitsgevoel, als de VS niet precies doet wat Europa zou doen zijn ze verkeerd bezig.quote:Op woensdag 6 november 2024 14:03 schreef Elan het volgende:
[..]
Vind jij in je neoliberale bubbeltje.
Veel conservatieve Amerikanen denken daar anders over en veel staten passen hun wetgeving daarop aan.
Omdat abortus moord is. Zeker een late abortus.quote:Op woensdag 6 november 2024 14:01 schreef Momo het volgende:
[..]
Nou dan plegen die vrouwen geen abortus als ze ongewenst zwanger raken, moeten ze lekker zelf weten. Waarom moeten die mensen zich wel bemoeien met beslissingen van mensen met een andere levensovertuiging? Lekker kritiek hebben op besluiten in Afghanistan en Iran, maar zelf met een christen taliban light aan komen zetten.
Geldt dat niet voor elke wet?quote:Op woensdag 6 november 2024 14:05 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Je mag van alles vinden.
Het probleem met een verbod op abortus is dat wat anderen vinden ineens wet wordt voor mensen die daar anderes over denken. Dat gaat verder dan er iets van vinden.
En buiten dat heeft het ook veel ongewenste en levensbedreigende gevolgen voor mensen die geen zwangerschap willen afbreken omdat ze dit kind niet willen, maar juist voor vrouwen voor wie het als noodzakelijke medische zorg ingezet zou moeten worden.
Dat laatste is helaas zo ja, en nu? En mijn neoliberale bubbel? Je hebt echt geen idee wat je lult hehquote:Op woensdag 6 november 2024 14:03 schreef Elan het volgende:
[..]
Vind jij in je neoliberale bubbeltje.
Veel conservatieve Amerikanen denken daar anders over en veel staten passen hun wetgeving daarop aan.
Ik denk vooral dat veel mensen een goede vergelijking kunnen maken tussen hun economische situatie nu en die onder Trump vier, vijf jaar geleden en dit misschien een waardevollere graadmeter vinden dan wat sommige economen zeggen.quote:Op woensdag 6 november 2024 14:00 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik noem niemand 'dom'. Feit is nou eenmaal dat de gemiddelde persoon geen boodschap heeft aan inflatiecijfers, macro-economie en allerlei modellen. Die kijkt naar de prijzen in de supermarkt en trekt daaruit zijn conclusies. Ik ben het daar niet mee eens, maar ik beschuldig niemand van domheid.
Ik pretendeer niet precies te weten waarom de Dems hebben verloren. Het te lang vasthouden aan Biden heeft niet geholpen, net zoals het simpelweg aanwijzen van Harris, zonder voorverkiezingen te houden. Sowieso speelde de relatieve onbekendheid van Harris haar nog altijd parten. Veel Amerikanen geven geen zier om politiek, verdiepen zich er amper in. Maar ze kennen Trump en Harris niet. Onbekend maar onbemind.
Verder denk ik dat stemmen op een (zwarte) vrouw voor veel latino's en zwarte mannen nog een brug te ver was. Laten we wel wezen: dat zijn veelal bijzonder conservatieve gasten.
Nou, daar gaan we weer.quote:Op woensdag 6 november 2024 14:02 schreef Elan het volgende:
[..]
Elke vrouw die dat doet is er eentje teveel. Is gewoon moord uiteindelijk. Als het nooit gebeurde hoefde de wetgeving niet te worden aangepast. Het aantal abortussen is stijgende in de VS dat is een feit, waarvan 1% na de 20 weken. Dus tijd dat vrouwen zich verantwoordelijker gaan gedragen.
Nouja wat fijn dat in veel landen geen keuzevrijheid is met dit soort zaken. En wat vervelend voor je dat je in een samenleving woont waar mensen zelf mogen beslissen over abortus.quote:Op woensdag 6 november 2024 14:04 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Gelukkig denken veel andere landen daar anders over, en is West-Europees denken niet de norm.
Maar mogen Oekraïense vrouwen die door Russen zijn verkracht wel abortus laten plegen van jou?quote:Op woensdag 6 november 2024 14:02 schreef Elan het volgende:
[..]
Elke vrouw die dat doet is er eentje teveel. Is gewoon moord uiteindelijk. Als het nooit gebeurde hoefde de wetgeving niet te worden aangepast. Het aantal abortussen is stijgende in de VS dat is een feit, waarvan 1% na de 20 weken. Dus tijd dat vrouwen zich verantwoordelijker gaan gedragen.
Jazeker, dat was Biden.quote:Op woensdag 6 november 2024 14:04 schreef viagraap het volgende:
[..]
Gast je gaat me niet vertellen dat je 'vergeten' bent wie er daadwerkelijk verantwoordelijk was voor hoe het in Afghanistan ging
Je hebt volgens mij niet door dat ik Trump een verschrikkelijk figuur vind, maar ik heb het hier uitsluitend over de Democraten, hun verkiezingsstrijd, hun campagne, strategie en hoe ze gefaald hebben te reageren op het populisme van Trump. En dat is niet allemaal de schuld van Donald Trump - dat is met name de Democratische partij die tekortschoot.quote:Op woensdag 6 november 2024 14:01 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Het is meten met twee maten, Trump is cognitief ook duidelijk achteruit aan het gaan, slaat regelmatig complete wartaal uit op rallies (altijd mooi om transcripts terug te lezen van wat hij uitkraamt op rallies: er valt geen touw aan vast te knopen). Ze schelen ook maar twee jaar.
Oh, maar dan alsnog snap ik je vreugde niet over het verkozen worden van een schoothondje van alles wat er fout is aan wereldleiders.quote:Op woensdag 6 november 2024 14:01 schreef Scorpie het volgende:
Maar al die voorbeelden die je noemt passen allemaal in een groter, globaal spelende trend, namelijk de wereldmachten die zich meer en meer concentreren op interne aangelegenheden danwel vergroten van hun macht, en minder op stabilisatie en vrede. Dat baart mij wel zorgen; ik verwacht binnen nu en 15 jaar wel een grote WO3 ten gevolge van alles wat er nu speelt, niet alleen in de VS, maar in de hele wereld. Ik ben alleen niet zo opportunistisch om te zeggen dat het allemaal de schuld van de Amerikanen is - wijzelf hebben daar ook een rol in gespeeld.
Vind jij. Het is nogal ingrijpend om jouw mening te promoveren tot een verbod over de lichamen van anderen.quote:Op woensdag 6 november 2024 14:05 schreef Elan het volgende:
[..]
Omdat abortus moord is. Zeker een late abortus.
Mag iemand van 13 zelfmoord plegen?quote:Op woensdag 6 november 2024 14:06 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Maar mogen Oekraïense vrouwen die door Russen zijn verkracht wel abortus laten plegen van jou?
Je wil vrijheid voor jou als individu ten koste van alles. Zelfs dat van een ongeboren kind dat zich niet kan verdedigen en geen stem kan laten horen. Dan ben je geen stuiver waard als mens.quote:Op woensdag 6 november 2024 14:06 schreef viagraap het volgende:
[..]
Dat laatste is helaas zo ja, en nu? En mijn neoliberale bubbel? Je hebt echt geen idee wat je lult heh
Je zal wel balen dat we hier geen Iran of Saudi-Arabië zijn.quote:Op woensdag 6 november 2024 14:04 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Gelukkig denken veel andere landen daar anders over, en is West-Europees denken niet de norm.
En mannen dan ook. Altijd ene condoom om, dan is de kans dat je iemand zwanger maakt een heel stuk kleiner.quote:Op woensdag 6 november 2024 14:02 schreef Elan het volgende:
[..]
Elke vrouw die dat doet is er eentje teveel. Is gewoon moord uiteindelijk. Als het nooit gebeurde hoefde de wetgeving niet te worden aangepast. Het aantal abortussen is stijgende in de VS dat is een feit, waarvan 1% na de 20 weken. Dus tijd dat vrouwen zich verantwoordelijker gaan gedragen.
Als veel mensen zo denken wordt het een wet dat heet democratie.quote:Op woensdag 6 november 2024 14:07 schreef viagraap het volgende:
[..]
Vind jij. Het is nogal ingrijpend om jouw mening te promoveren tot een verbod over de lichamen van anderen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |