In geen enkele county heeft Harris Biden outperformed (minstens 3% beter gedaan).quote:Op woensdag 6 november 2024 12:04 schreef Barbusse het volgende: Begrijp ik nu goed dat Trump niet alleen heeft gewonnen doordat er meer mensen op hem stemden, maar vooral ook doordat veel minder mensen op Harris stemden dan de vorige keer voor Biden? Ik heb het geprobeerd te volgen afgelopen nacht maar viel in slaap voordat de echte uitslagen binnenkwamen
![]()
![]()
Omdat dat gebied pro Rusland is, is zelfs een referendum over geweest. Wat de Westerse propagandisten vanzelfsprekend niet erkennen omdat de uitkomst hun niet aan stond.quote:
Goh.quote:Op woensdag 6 november 2024 12:07 schreef Zwansen het volgende:
[..]
In geen enkele county heeft Harris Biden outperformed (minstens 3% beter gedaan).
Met een homoseksuele man maak je meer kansquote:Op woensdag 6 november 2024 12:10 schreef Elan het volgende:
[..]
Goh.
Je moet ook helemaal geen vrouwelijke kandidaat naar voren schuiven. De wereld en zeker Amerika is daar nog helemaal niet klaar voor.
Poetin gaat in dat geval denk ik niet onderhandelen of ze lopen echt op de allerlaatste benen.quote:Op woensdag 6 november 2024 12:01 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
'Nee' van wie?
Als de VS de wapensteun aan Oekraïne stopzet, dan is het niet ondenkbaar dat Kiev geen andere keuze heeft.
Ja, dus de totale campagne van de Dems is geflopt.quote:Op woensdag 6 november 2024 12:07 schreef Zwansen het volgende:
[..]
In geen enkele county heeft Harris Biden outperformed (minstens 3% beter gedaan).
Wat het conflict verergert heeft is de Russische inval van 2022. Niets meer, niets minder. Geen Russische inval = geen Rusland die oorlog voert in Oekraïne.quote:Op woensdag 6 november 2024 12:08 schreef Elan het volgende:
[..]
Omdat dat gebied pro Rusland is, is zelfs een referendum over geweest. Wat de Westerse propagandisten vanzelfsprekend niet erkennen omdat de uitkomst hun niet aan stond.
Je kunt wel heel moralistisch gaan lopen doen wie goed of fout is maar vredesbesprekingen zijn in ieders belang. Niet in de laatste plaats van Ukraine. Ik ben van mening dat Trump de juiste man is om de beide partijen aan tafel te krijgen en dat Westerse wapenleveranties het conflict alleen maar verlengen en verergeren. .
Bohquote:Op woensdag 6 november 2024 12:07 schreef Zwansen het volgende:
[..]
In geen enkele county heeft Harris Biden outperformed (minstens 3% beter gedaan).
Lijkt me vanuit religieuze hoek weer lastig.quote:Op woensdag 6 november 2024 12:11 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Met een homoseksuele man maak je meer kans
Nee, niemand opteert daar namelijk voor.quote:Op woensdag 6 november 2024 12:03 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Oh wat erg. Een Groot-Israel moeten we willen!
Je kunt moralistisch doen maar daar los je het conflict niet mee op.quote:Op woensdag 6 november 2024 12:12 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Wat het conflict verergert heeft is de Russische inval van 2022. Niets meer, niets minder. Geen Russische inval = geen Rusland die oorlog voert in Oekraïne.
In Europa zullen we wel doorgaan met vergroening. Tijdens 2016-2020 zag je ook dat een staat als Californië zijn eigen klimaatbeleid ging voeren.quote:Op woensdag 6 november 2024 12:15 schreef Hanca het volgende:
Ik vind trouwens de gevolgen voor het klimaat en de klimaatakkoorden minstens zo erg als het gevolg voor de conflictgebieden. Hoe groot is de kans nu nog dat de VS ontwikkelingslanden financieel gaat helpen klimaatneutraal te worden (waar de top nu over gaat)? En als de VS niet helpt, komt de rest dan wel over de brug? Vaak is dit een 'als 1 land zich terugtrekt, doet geen enkel land wat'.
quote:Op woensdag 6 november 2024 12:10 schreef Elan het volgende:
[..]
Goh.
Je moet ook helemaal geen vrouwelijke kandidaat naar voren schuiven. De wereld en zeker Amerika is daar nog helemaal niet klaar voor.
Na ons de zondvloed. Misschien nemen ze het letterlijk daar in Amerika.quote:Op woensdag 6 november 2024 12:15 schreef Hanca het volgende:
Ik vind trouwens de gevolgen voor het klimaat en de klimaatakkoorden minstens zo erg als het gevolg voor de conflictgebieden. Hoe groot is de kans nu nog dat de VS ontwikkelingslanden financieel gaat helpen klimaatneutraal te worden (waar de top nu over gaat)? En als de VS niet helpt, komt de rest dan wel over de brug? Vaak is dit een 'als 1 land zich terugtrekt, doet geen enkel land wat'.
Ach, Nederland is niet veel beter hoor. Een bangig, afgunstig en wantrouwend volkje geworden. We hebben nog nooit een vrouwelijke MP gehad.quote:Op woensdag 6 november 2024 12:15 schreef Elan het volgende:
[..]
Lijkt me vanuit religieuze hoek weer lastig.
Hoorde van de week zo'n Amerikadeskundige ergens aan een talkshowtafel zeggen dat veel zwarten en latino's principieel nooit op een vrouw zouden stemmen. Kunnen wij ons weinig bij voorstellen maar zeker in het binnenland zijn een hoop staten gewoon nog ultraconservatief. Dat zie je ook wel aan de abortuswetgeving, pro-doodstraf en zo.
Vergroening wel, andere landen financieel helpen te vergroenen?quote:Op woensdag 6 november 2024 12:17 schreef luxerobots het volgende:
[..]
In Europa zullen we wel doorgaan met vergroening. Tijdens 2016-2020 zag je ook dat een staat als Californië zijn eigen klimaatbeleid ging voeren.
En uiteindelijk is er ook met groene energie en nieuwe technologieën gewoon goed geld te verdienen.
Die klimaatwaanzin moeten we zo snel mogelijk mee stoppen. Genoeg veel urgentere problemen dan de temperatuur potentieel 0,2 graden omlaag brengen in de komende 100 jaar.quote:Op woensdag 6 november 2024 12:15 schreef Hanca het volgende:
Ik vind trouwens de gevolgen voor het klimaat en de klimaatakkoorden minstens zo erg als het gevolg voor de conflictgebieden. Hoe groot is de kans nu nog dat de VS ontwikkelingslanden financieel gaat helpen klimaatneutraal te worden (waar de top nu over gaat)? En als de VS niet helpt, komt de rest dan wel over de brug? Vaak is dit een 'als 1 land zich terugtrekt, doet geen enkel land wat'.
Idd, ik hoorde Raymond Mens en andere zeggen. Ja de laatste week heeft Trump het niet goed aangepakt en Harris blabla sterke eindsprint.quote:Op woensdag 6 november 2024 11:51 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ik denk dat 'de geleerden' steeds minder goed zijn geworden in voorspellen, omdat ze verkeerde graadmeters gebruiken. De Amerikaanse verkiezingen zouden er ook goed aan doen om het allemaal in een veel korter tijdsbestek te doen, mensen in huidige generaties gaan echt niet maanden of jaren aan informatie integreren voor hun keuze. De vraag is of het hele traject in zijn totaal even belangrijk is.
Margaret Thatcher was te woke voor je?quote:Op woensdag 6 november 2024 12:10 schreef Elan het volgende:
[..]
Goh.
Je moet ook helemaal geen vrouwelijke kandidaat naar voren schuiven. De wereld en zeker Amerika is daar nog helemaal niet klaar voor.
In Nederland heeft geen van de potentiële winnende partijen ooit een vrouw als lijsttrekker gehad. Schippers was de grootste kans. Maar we hebben dus nog nooit kunnen stemmen om een vrouw MP te laten worden. En nee, Kaag was kansloos, D66 heeft niet de potentie om de grootste te worden, nooit gehad.quote:Op woensdag 6 november 2024 12:18 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Ach, Nederland is niet veel beter hoor. Een bangig, afgunstig en wantrouwend volkje geworden. We hebben nog nooit een vrouwelijke MP gehad.
Echt heel slecht. Terwijl de positieve polls je hier om de oren vlogen de laatste dagen...quote:Op woensdag 6 november 2024 12:07 schreef Zwansen het volgende:
[..]
In geen enkele county heeft Harris Biden outperformed (minstens 3% beter gedaan).
Jongens?quote:
En de hosanna stemming was torenhoog. Harris zou met gemak winnen. Zo zie je ook maar weer dat peilingen niks zeggen.quote:Op woensdag 6 november 2024 12:21 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Echt heel slecht. Terwijl de positieve polls je hier om de oren vlogen de laatste dagen...
Zegswijze!quote:
Onder de streep is het inderdaad een klap tegen vergroening en klimaatbeleid.quote:Op woensdag 6 november 2024 12:18 schreef Hanca het volgende:
[..]
Vergroening wel, andere landen financieel helpen te vergroenen?
Elizabeth Warren wint van Trump met twee vingers in de neusquote:Op woensdag 6 november 2024 12:21 schreef ChevyCaprice het volgende:
Kijk een vrouw kan op zich president worden van de VS
Alleen voor een vrouw is het waarschijnlijk onmogelijk om Trump te verslaan. Trump is gewoon zo ongelofelijk goed dat je bizar veel in huis moet hebben.
Nou, daar is zelfreflectie voor nodig en dat ontbreekt per definitie in zulke kringen. Wat ik al eerder aangaf, waarschijnlijk gaat men gewoon weer naar externe factoren wijzen.quote:Op woensdag 6 november 2024 12:21 schreef Scorpie het volgende:
[..]
De Dems beginnen langzaam door te krijgen dat het niet gelukt is door eigen toedoen.
Oekraïne doet aan landje pikquote:Op woensdag 6 november 2024 12:17 schreef Elan het volgende:
[..]
Je kunt moralistisch doen maar daar los je het conflict niet mee op.
Verbaas me altijd dat Nederland ontzettend pro-Israël is maar vervolgens ook pro-Ukraine, terwijl dat in beide gevallen alleen maar uitgelegd kan worden als landjepik.
Mwah, dat is erg onwaarschijnlijk.quote:Op woensdag 6 november 2024 12:22 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Elizabeth Warren wint van Trump met twee vingers in de neus
Alleen de DNC en lobby's willen dat niet
quote:Op woensdag 6 november 2024 12:21 schreef Scorpie het volgende:
[..]
De Dems beginnen langzaam door te krijgen dat het niet gelukt is door eigen toedoen.
Verdonk had 2010 makkelijk gewonnen als de VVD top niet liever een man wouquote:Op woensdag 6 november 2024 12:21 schreef Hanca het volgende:
[..]
In Nederland heeft geen van de potentiële winnende partijen ooit een vrouw als lijsttrekker gehad. Schippers was de grootste kans. Maar we hebben dus nog nooit kunnen stemmen om een vrouw MP te laten worden. En nee, Kaag was kansloos, D66 heeft niet de potentie om de grootste te worden, nooit gehad.
https://www.usnews.com/ne(...)swing-states-say-yesquote:
Senaat en Huis zijn ook Republikeins en durven niet tegen Trump in te gaan.quote:Op woensdag 6 november 2024 12:22 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Onder de streep is het inderdaad een klap tegen vergroening en klimaatbeleid.
Maar gelukkig is de macht van de Amerikaanse president ook beperkt, er is een senaat, en een congres, en de ambtenaren en lobbyisten hebben natuurlijk ook nog in de melk te brokkelen.
53.3 en 45.3 voor Trump.quote:Op woensdag 6 november 2024 12:11 schreef Houtenbeen het volgende:
Poh Illinois is ook maar 51% voor Harris
Bron, cq. voorbeeld?quote:Op woensdag 6 november 2024 12:21 schreef ChevyCaprice het volgende:
Moderator
Kijk een vrouw kan op zich president worden van de VS
Nee hoor, Israël pikt niets, Israël heeft vorig jaar oktober met de zoveelste grootschalige terreuraanslag te maken gehad vanuit Palestijnse hoek, gericht op Israëlische burgers. Zowel Israël als Oekraïne zijn dus aangevallen en verdedigen zich.quote:Op woensdag 6 november 2024 12:17 schreef Elan het volgende:
[..]
Je kunt moralistisch doen maar daar los je het conflict niet mee op.
Verbaas me altijd dat Nederland ontzettend pro-Israël is maar vervolgens ook pro-Ukraine, terwijl dat in beide gevallen alleen maar uitgelegd kan worden als landjepik.
Lol Amerika is geen UK.quote:Op woensdag 6 november 2024 12:21 schreef Ulx het volgende:
[..]
Margaret Thatcher was te woke voor je?
Verder prima. Vanochtend was het wel ff bedompt in huize Briggs omdat de verwachting nogal anders lag, maar inmiddels is het gewoon wat het is.quote:
3% ziet het niet zitten met een vrouw. Dat percentage ligt bij Trump hoger als crimineelquote:Op woensdag 6 november 2024 12:24 schreef Elan het volgende:
[..]
https://www.usnews.com/ne(...)swing-states-say-yes
Lees dit. Een meerderheid is weliswaar voor (in de democrate swingstaten) maar het geeft ook aan dat veel mensen er wel degelijk een issue mee hebben om op een vrouw te stemmen.
Sterkte.quote:Op woensdag 6 november 2024 12:24 schreef GarlandBriggs het volgende:
[..]
Verder prima. Vanochtend was het wel ff bedompt in huize Briggs omdat de verwachting nogal anders lag, maar inmiddels is het gewoon wat het is.
Een beetje zoals bij de Brexit, zeg maar...zo ervaar ik het.
Wat mijzelf betreft...ik zal dit nooit begrijpen en er komt onherroepelijk veel (!) ellende van. Maar ik had een stevige verwachting neergelegd. Die moet ik nu ook met me meedragen. Die zelfreflectie gaat nog wel wat tijd in beslag nemen
Geen idee. Mijn punt is alleen maar dat het afhangt van de tegenstander of een vrouw president zou kunnen worden.quote:
Beter dan vannacht. Toen er mensen wel 20 posts zonder iets aan inhoud plaatsen behalve wat cijfers van wedkantoortjes. Of constant gedoe over komende meltdowns ofzo.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |