abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 3 november 2024 @ 21:45:56 #1
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_215468412




Ik ga hier nu drie argumenten geven waarom Vitesse een parodie op een voetbalclub is. Deze kunnen uiteraard naar gelang aangevuld worden in dit stormlooptopic!

Argument 1: het stadion



Het gelredome is, zoals het ooit op de gevels stond in bovenstaande foto, geen voetbalstadion. Het doet meer aan als een soort kruising tussen een evenementenhal en een troosteloze sovjetfabriek aan de buitenkant. Eenmaal binnen heb je totdat je een deur opent om de tribune op te gaan ook totaal niet het idee dat je in een voetbalstadion loopt. Overigens is het wel een prima locatie om meerdere pillen in je muil te stoppen onder het genot van wat harde housebeats, maar dit geheel terzijde.

Argument 2: het publiek (of beter gezegd, het gebrek daaraan)


Hoewel Vitesse, helemaal voor een middelgrote pauperstad, gemiddeld best een respectabel aantal toeschouwers trekt is het gelredome (zie argument 1) een maatje of 2-3 te groot voor de voetbalclub (Vitesse) die het stadion zo nu en dan huurt. Dit levert behoorlijk wat lege plekken op en een nog troostelozere sfeer dan het stadion an sich al met zich meebrengt. Dit probeert de voetbalclub te verhullen door zwarte doeken op de lege plekken neer te leggen, ter info.

Tevens grossiert Vitesse in tokkiegedrag van haar aanhang de laatste tijd. Gestaakte wedstrijden zijn schering en inslag en tevens vinden ze het blijkbaar leuk om het urinoir in de voetbalstadion waar ze spelen te vernielen. Wat er dus weer voor zorgt dat ze niet naar dat zelfde urinioir kunnen. Rare jongens, die Arnhemmers. :{

twitter


Argument 3: het veld
twitter


Hoewel Karel Aalbers, de man die dit gedrocht van een stadion ooit bedacht heeft, met het geniale idee kwam dat het veld naar buiten gerold kan worden en zo goed onderhouden blijft is het veld van Vitesse te vergelijken met die van voetbalclub de Paasberg (net zo'n tokkievereniging in dezelfde stad). Hoewel sommige users de verhuurder de schuld blijven geven kan je als voetbalclub natuurlijk ook best wat investeren als er simpelweg niet op te voetballen valt.


:T

[ Bericht 11% gewijzigd door Caland op 05-11-2024 13:07:17 ]
VBL SC influencer
Left, right, behind
  dinsdag 5 november 2024 @ 10:34:38 #2
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_215481385
Dames en heren. Vitesse gaat dit jaar niet voor het kampioenschap.

pi_215482742
............
  dinsdag 5 november 2024 @ 13:03:36 #4
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_215482750
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 november 2024 13:03 schreef Idisrom het volgende:
@:Caland .
Welkom in her derde deel moet zijn: Nog steeds welkom in het zesde deel
En het was wel @Caland zijn OP!
  dinsdag 5 november 2024 @ 13:03:58 #5
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215482755
Makkelijk 20e.
pi_215482801
Aangepast, bedankt vriendjes en vriendinnetjes :)
VBL SC influencer
Left, right, behind
  Trouwste user 2022 dinsdag 5 november 2024 @ 13:57:54 #7
7889 tong80
Spleenheup
pi_215483274
De 6 V's mooi gebroederlijk onderin. :) Jammer van de combibreker.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  dinsdag 5 november 2024 @ 18:26:05 #8
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_215485401
Ooh, wat een (verrassende) strontpot.

twitter
pi_215485450
quote:
10s.gif Op dinsdag 5 november 2024 18:26 schreef maxi-mus het volgende:
Ooh, wat een (verrassende) strontpot.

[ x ]
En die toezichthouders hebben inmiddels al tonnen gedeclareerd voor stront

John JaakkeGod @PowerLoungen
VBL SC influencer
Left, right, behind
  dinsdag 5 november 2024 @ 18:35:38 #10
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_215485531
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 november 2024 18:29 schreef Caland het volgende:

[..]
En die toezichthouders hebben inmiddels al tonnen gedeclareerd voor stront

John JaakkeGod @:powerloungen
Het pluche zit zo lekker en warm .

RED ONS HENNIEGOD
pi_215485620
quote:
10s.gif Op dinsdag 5 november 2024 18:26 schreef maxi-mus het volgende:
Ooh, wat een (verrassende) strontpot.

[ x ]
Bewust gelogen dus en bewust op het verkeerde been gezet dus.

Dit mag zéér zware gevolgen krijgen wat mij betreft.

De licentiecommissie is zeer coulant geweest met keer op keer op keer nieuwe deadlines en tig laatste kansen, maar nu dit bekend is hoop ik dat ze de licentie alsnog intrekken.
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
  Forum Admin dinsdag 5 november 2024 @ 18:44:12 #12
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_215485641
quote:
9s.gif Op dinsdag 5 november 2024 18:35 schreef PowerLoungen het volgende:

[..]
Het pluche zit zo lekker en warm .

[ afbeelding ]
Jezus wat een oude jongens krentenbrood zuipherses zeg.
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
  dinsdag 5 november 2024 @ 18:45:32 #13
503118 Bezsen
We Call Them Poor
pi_215485662
mening @yats?
  dinsdag 5 november 2024 @ 18:49:31 #14
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_215485719
quote:
10s.gif Op dinsdag 5 november 2024 18:44 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]
Jezus wat een oude jongens krentenbrood zuipherses zeg.
Lekker met alle oude vriendjes uit de jaren 70 je nog steeds overal doorheen glibberen omdat je er maar niet genoeg van kan krijgengenot.
RED ONS HENNIEGOD
  dinsdag 5 november 2024 @ 19:50:51 #15
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_215486597
quote:
9s.gif Op dinsdag 5 november 2024 18:49 schreef PowerLoungen het volgende:

[..]
Lekker met alle oude vriendjes uit de jaren 70 je nog steeds overal doorheen glibberen omdat je er maar niet genoeg van kan krijgengenot.
Van die figuren die hun hele professionele carrière al met allerlei fraude en grijze zaken wegkomen. Brrrrr...
  vrijdag 8 november 2024 @ 16:30:21 #16
498282 Scrummie
Feyenoord kampioen 2025/2026
pi_215521344
https://nos.nl/artikel/25(...)-nieuwe-straf-dreigt

quote:
Vitesse wacht mogelijk een nieuwe (punten)straf van de KNVB. De Arnhemse club heeft geen uitstel gekregen voor het inleveren van de jaarrekening van afgelopen seizoen. Daardoor is er nu een jaarrekening ingediend zonder handtekening van de accountant.
  Trouwste user 2022 vrijdag 8 november 2024 @ 16:53:34 #17
7889 tong80
Spleenheup
pi_215521698
quote:
Wilde het net posten. Ik zou willen zeggen doek maar op. Maar m'n voetbalhart zegt eigenlijk nee.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_215522351
Fijn voor jong utrecht dat ze eens niet onderaan staan
pi_215523383
quote:
Puntenaftrek als je al onderaan staat in een competitie waaruit je niet kan degraderen is natuurlijk geen echte straf. Niet dat ze van mij eruit gezet moeten worden, maar als puntenaftrek de enige straf is zullen ze dat in Arnhem niet erg vinden, denk ik.
And the man in the back said Everyone attack and it turned into a ballroomblitz
pi_215524956
Staan ook alweer achter :')
pi_215525126
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2024 16:53 schreef tong80 het volgende:

[..]
Wilde het net posten. Ik zou willen zeggen doek maar op. Maar m'n voetbalhart zegt eigenlijk nee.

:T
Ze belazeren de boel wederom dus mijn voetbalhart zegt opdoeken
  dinsdag 12 november 2024 @ 12:27:55 #22
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215557611
quote:
Vitesse vraagt Coley Parry om nieuw uitstel; Amerikaan stelt salarisverlaging algemeen directeur Edwin Reijntjes voor

ARNHEM - De betrokkenen in het Vitesse-drama blijven rollend over straat gaan. Daarvan getuigt een statement dat de Amerikaanse zakenman Coley Parry, de grootste schuldeiser van Vitesse, dinsdag naar buiten heeft gebracht. Parry opent daarin vol de aanval op algemeen directeur Edwin Reijntjes, die in zijn ogen faalt en desondanks ’vorstelijk beloond’ zou worden.

Volgens Parry heeft de in zijn voortbestaan bedreigde Arnhemse club onlangs opnieuw gevraagd om de schuld langer op te schorten, iets wat de Amerikaan afgelopen zomer al eens heeft gedaan, waardoor Vitesse in extremis de licentie om betaald voetbal te spelen terug heeft gekregen.

In een statement dat hij namens Common Group vanochtend naar buiten heeft gebracht, stelt Parry: „Op vrijdag 8 november zijn we ervan op de hoogte gebracht in een videocall met Edwin Reijntjes, dat hij ons verzocht om hulp bij het nieuwe BDO-issue (BDO is de accountant, red.) en dat onderdeel van het plan om een handtekening (onder de jaarrekening, red.) te krijgen voor hen is dat Common voor een vierde keer de vervaldata op de leningen naar voren schuift.”

Parry geeft Reijntjes van onderuit de zak
Parry geeft aan daartoe bereid te zijn, maar geeft in het statement ook Reijntjes onder uit de zak met een opsomming van mislukkingen door het huidige management onder leiding van Reijntjes in de ogen van de Amerikaan. Daarbij noemt Parry de mislukte WHOA-procedure, die meerdere miljoenen heeft gekost, het onvermogen om een sluitende begroting op te stellen, wat eerder dit jaar heeft geleid tot intrekking van de licentie, de mislukte overname door Guus Franke en het herhaaldelijke missen van de deadlines om door de accountant getekende jaarrekeningen in te dienen bij de KNVB.

Parry is van mening dat Reijntjes nog altijd niet „op een productieve wijze werkt” en noemt daar enkele voorbeelden van. De Amerikaan stelt, dat de algemeen directeur van Vitesse gedurende anderhalve maand niets heeft ondernomen, nadat hij ervan op de hoogte was gesteld, dat de overeenkomst tussen Parry en de toen nog beoogde eigenaar Guus Franke was beëindigd. Ook stelt Parry dat Reijntjes een verkeerde voorstelling van zaken heeft gegeven over de sideletter met een geheime afspraak tussen de Amerikaan en de voormalige overnamekandidaat.

Verkeerde voorstelling van zaken
„Hij heeft een verkeerde voorstelling van zaken gegeven in de media, dat hij niet wist dat Guus Franke niet de volledige informatie had verschaft en zijn poging om ’damage control’ te doen door Common de schuld te geven, terwijl Common nul invloed had over Franke’s handelen.” Ook beklaagt Parry zich over de onwil van Reijntjes om persoonlijk met hem te praten en dat alleen te doen via advocaten, wat de club volgens hem tienduizenden euro’s heeft gekost de afgelopen maanden en is hij ontstemd over het afzeggen van een voor vandaag geagendeerde meeting.

De Amerikaan geeft aan desondanks bereid te zijn de claim opnieuw op te schorten, maar stelt daar wel eisen aan. Zo wil hij dat er een Task Force wordt opgericht waarin ook een vertegenwoordiger van de STAK Sterkhouders Vitesse-Arnhem, een lid van de Raad van Toezicht en een vertegenwoordiger van de Supportersvereniging moeten plaatsnemen. Parry stelt bovendien voor, dat Reijntjes in het belang van de club de bepaling in zijn contract, dat hij een bonus van 75.000 euro ontvangt als hij erin slaagt een overname van de club af te ronden, laat vallen. Ook stelt hij voor, dat de raad van commissarissen een klaarblijkelijke salarisverhoging van twintig procent voor Reijntjes heroverweegt.

„Common stelt voor, dat de rvc overweegt om de salarisverhoging van twintig procent te verwijderen die hij voor zichzelf heeft geconstrueerd terwijl hij werknemers vertelde, dat de club zich niet langer hun salarissen kon veroorloven. Uiteindelijk brengen veel stakeholders offers in het belang van Vitesse (supporters, Sterkhouders, werknemers, crowdfunders, Common), terwijl Edwin vorstelijk beloond blijft worden voor een klus waarin hij faalt in alle opzichten en waarmee hij Vitesse gijzelt met zijn gebrek aan urgentie.”

Reactie Reijntjes
Gevraagd naar een reactie op het statement van Parry geeft Reijntjes aan: „We gaan er inhoudelijk niet op reageren, dat is niet in het belang van Vitesse. We gaan door met waar we mee bezig zijn, dat is belangrijker. Alles wat daarin staat, is voor zijn rekening. Het enige wat ik er wel over kan zeggen, is dat ik niet zelf de condities bepaal waaronder ik werk maar de aandeelhouder (de stichting Vitesse voor Altijd, red.). En die bepaalt ook of ik door kan gaan met mijn werk. Niet Coley Parry bepaalt dat.”
https://www.telegraaf.nl/(...)edwin-reijntjes-voor
pi_215557927
quote:
Parry gaat er met 2 benen gestrekt in.

Is zijn kant van het verhaal natuurlijk maar ben het zeker ermee eens dat er geen mogelijkheid moet zijn dat je nu nog bonussen en salarisverhogingen aan het bestuur moet gaan geven. Dat past gewoon écht niet in een tijd dat de club de broekriem zo hard aan moet halen dat ze niet meer kan schijten :T
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  zaterdag 23 november 2024 @ 10:41:04 #24
476357 Nukubu
Op=op, weg=weg!
pi_215659570
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 november 2024 13:05 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]
Parry gaat er met 2 benen gestrekt in.

Is zijn kant van het verhaal natuurlijk maar ben het zeker ermee eens dat er geen mogelijkheid moet zijn dat je nu nog bonussen en salarisverhogingen aan het bestuur moet gaan geven. Dat past gewoon écht niet in een tijd dat de club de broekriem zo hard aan moet halen dat ze niet meer kan schijten :T
Je doet geen reddingsactie als supporter maar je zorgt dat de algemeen directeur zijn hoge salaris kan behouden. Faal club.
De heer is mijn herder, maar honderd euro brengt me verder.
  zaterdag 23 november 2024 @ 11:03:17 #26
138120 Yozzz
Éireann go Brach
pi_215659650
quote:
En nog steeds met 16.000 man op de tribune. Is toch wat anders dan de provincialo's die een Top 3 club supporten omdat ze hun hele leven al de weg van de minste weerstand zoeken.
pi_215660254
quote:
quote:
De 0-6 betekende de grootste thuisnederlaag ooit voor Vitesse in competitieverband.
Was de 0 - 5 op 18 maart 1981 tegen Cambuur dan tot gisteren de grootste thuisnederlaag ooit voor Vitesse?
pi_215660474
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 november 2024 11:03 schreef Yozzz het volgende:

[..]
En nog steeds met 16.000 man op de tribune. Is toch wat anders dan de provincialo's die een Top 3 club supporten omdat ze hun hele leven al de weg van de minste weerstand zoeken.
Hoeveel daarvan zaten er nog op het eind?
  zaterdag 23 november 2024 @ 12:58:44 #29
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_215660495
Doek op die club joh.
pi_215660523
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 november 2024 11:03 schreef Yozzz het volgende:

[..]
En nog steeds met 16.000 man op de tribune. Is toch wat anders dan de provincialo's die een Top 3 club supporten omdat ze hun hele leven al de weg van de minste weerstand zoeken.
Ik ga denk ik binnenkort ook een keertje als echte ramptoerist. Je wil toch mogelijk de laatste wedstrijd meegemaakt hebben :)
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_215661709
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 november 2024 11:03 schreef Yozzz het volgende:

[..]
En nog steeds met 16.000 man op de tribune. Is toch wat anders dan de provincialo's die een Top 3 club supporten omdat ze hun hele leven al de weg van de minste weerstand zoeken.
de wedstrijden tegen de top 3 waren de enige keren dat het gelredome wel vol zat.
De heer is mijn herder, maar honderd euro brengt me verder.
  zaterdag 23 november 2024 @ 16:22:29 #32
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_215661945
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 november 2024 11:03 schreef Yozzz het volgende:

[..]
En nog steeds met 16.000 man op de tribune. Is toch wat anders dan de provincialo's die een Top 3 club supporten omdat ze hun hele leven al de weg van de minste weerstand zoeken.
Sow dan KOEKOEK user @Yozzz haalt uit naar heel VBL / AFC AJAX #3831 WELKOM TERUG OUWE
  zaterdag 23 november 2024 @ 17:25:48 #33
138120 Yozzz
Éireann go Brach
pi_215662338
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 november 2024 16:03 schreef KlapMongeaul het volgende:

[..]
de wedstrijden tegen de top 3 waren de enige keren dat het gelredome wel vol zat.
Nee hoor, tegen Inter, Liverpool en Tottenham was het ook volle bak.
pi_215662415
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 november 2024 17:25 schreef Yozzz het volgende:

[..]
Nee hoor, tegen Inter, Liverpool en Tottenham was het ook volle bak.
Dus nog op geen 2 handen te tellen.
De heer is mijn herder, maar honderd euro brengt me verder.
pi_215662446
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 november 2024 17:25 schreef Yozzz het volgende:

[..]
Nee hoor, tegen Inter, Liverpool en Tottenham was het ook volle bak.
Ja als je tegen die ploegen nog je stadion niet uitverkocht krijgt kun je beter de club opdoeken, in het geval van Vitesse zou dat alsnog terecht zijn, niet geloofwaardig meer van de LC als ze hier mee wegkomen
pi_215662531
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 november 2024 17:35 schreef Cupfighter het volgende:

[..]
Ja als je tegen die ploegen nog je stadion niet uitverkocht krijgt kun je beter de club opdoeken, in het geval van Vitesse zou dat alsnog terecht zijn, niet geloofwaardig meer van de LC als ze hier mee wegkomen
Er kwamen waarschijnlijk veel uitsupporters mee :+
De heer is mijn herder, maar honderd euro brengt me verder.
pi_215662592
Ach aan de andere kant is het fantastisch leedvermaak dat ze er nog zijn, strak onderaan in de kkd en met 0-6 verliezen van Cambuur
  zaterdag 23 november 2024 @ 22:12:12 #38
138120 Yozzz
Éireann go Brach
pi_215665573
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 november 2024 17:33 schreef KlapMongeaul het volgende:

[..]
Dus nog op geen 2 handen te tellen.
Haha, gewoon uitgeluld.
pi_215665776
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 november 2024 22:12 schreef Yozzz het volgende:

[..]
Haha, gewoon uitgeluld.
Nou nou, wees er trots op, op die grootheidswaanzin van je bijna failliete club :')
De heer is mijn herder, maar honderd euro brengt me verder.
pi_215665815
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 november 2024 22:12 schreef Yozzz het volgende:

[..]
Haha, gewoon uitgeluld.
Grote bek voor iemand van wie zijn fraude clubje onderaan staat in de kkd en amper of geen toekomst heeft
pi_215666172
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 november 2024 16:03 schreef KlapMongeaul het volgende:

[..]
de wedstrijden tegen de top 3 waren de enige keren dat het gelredome wel vol zat.
De eerste keer dat ik in het gelredome was ging dat volgens mij ook om een toeschouwersrecord. Tegen Feyenoord. Vrije trap Van Gastel. In de tijd van Machlas
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_215666488
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 november 2024 23:13 schreef Caland het volgende:

[..]
De eerste keer dat ik in het gelredome was ging dat volgens mij ook om een toeschouwersrecord. Tegen Feyenoord. Vrije trap Van Gastel. In de tijd van Machlas
Never forget Vitesse - Feyenoord in 2017 _O-
  Moderator zondag 24 november 2024 @ 00:34:17 #43
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_215666622
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 november 2024 23:13 schreef Caland het volgende:

[..]
De eerste keer dat ik in het gelredome was ging dat volgens mij ook om een toeschouwersrecord. Tegen Feyenoord. Vrije trap Van Gastel. In de tijd van Machlas
Tering dat is lang geleden. Stukje boomer.
What can change the nature of a man?
  Moderator / Redactie FP zondag 24 november 2024 @ 01:23:45 #44
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_215666912
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 november 2024 23:13 schreef Caland het volgende:

[..]
De eerste keer dat ik in het gelredome was ging dat volgens mij ook om een toeschouwersrecord. Tegen Feyenoord. Vrije trap Van Gastel. In de tijd van Machlas
Genot.
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
  zondag 24 november 2024 @ 08:23:57 #45
138120 Yozzz
Éireann go Brach
pi_215668570
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 november 2024 22:29 schreef KlapMongeaul het volgende:

[..]
Nou nou, wees er trots op, op die grootheidswaanzin van je bijna failliete club :')
In september 2024 nog uitverkocht tegen nota bene Jong Ajax. Echte clubliefde bestaat, ik snap dat dat beangstigend kan voelen voor een buitenstaander.
pi_215669086
quote:
0s.gif Op zondag 24 november 2024 08:23 schreef Yozzz het volgende:

[..]
In september 2024 nog uitverkocht tegen nota bene Jong Ajax. Echte clubliefde bestaat, ik snap dat dat beangstigend kan voelen voor een buitenstaander.
Tja, als er een grote club langskomt is het wel uitverkocht. Af en toe dus maar.
De heer is mijn herder, maar honderd euro brengt me verder.
  Forum Admin zondag 24 november 2024 @ 11:43:50 #47
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_215670464
quote:
0s.gif Op zondag 24 november 2024 09:01 schreef KlapMongeaul het volgende:

[..]
Tja, als er een grote club langskomt is het wel uitverkocht. Af en toe dus maar.
Je bent er maar druk mee.
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
pi_215670756
quote:
0s.gif Op zondag 24 november 2024 11:43 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]
Je bent er maar druk mee.
Heb jij ook wat doen :)
De heer is mijn herder, maar honderd euro brengt me verder.
pi_215671538
quote:
0s.gif Op zondag 24 november 2024 08:23 schreef Yozzz het volgende:

[..]
In september 2024 nog uitverkocht tegen nota bene Jong Ajax. Echte clubliefde bestaat, ik snap dat dat beangstigend kan voelen voor een buitenstaander.
Of het vol is of niet laat ik even buiten beschouwing, maar ik ben zelden in een meer sfeerloze put geweest dan het Gelredome.
  zondag 24 november 2024 @ 18:58:53 #50
138120 Yozzz
Éireann go Brach
pi_215674026
quote:
0s.gif Op zondag 24 november 2024 14:03 schreef Solispolar het volgende:

[..]
Of het vol is of niet laat ik even buiten beschouwing, maar ik ben zelden in een meer sfeerloze put geweest dan het Gelredome.
Ik was op de tribune gaan zitten, best gezellig.
  donderdag 28 november 2024 @ 13:07:10 #51
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215706868
Komen ze nog goed weg.
pi_215706871
Nepstrafje
VBL SC influencer
Left, right, behind
  donderdag 28 november 2024 @ 13:09:12 #54
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215706875
Staan nu op -15 _O-
pi_215706879
Hahahaha min 21 punten :D
  donderdag 28 november 2024 @ 13:09:57 #56
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215706880
quote:
1s.gif Op donderdag 28 november 2024 13:08 schreef Caland het volgende:
Nepstrafje
In elk ander land word je gewoon een divisie teruggezet, maar in lachwekkend KNVB-land werken we nog steeds met een gesloten systeem uit de jaren 60.
  Forum Admin donderdag 28 november 2024 @ 13:10:33 #57
35723 crew  GGMM
pi_215706884
Worden dus weer gespaard. Het boeit dus helemaal niks wat je doet je komt er toch wel mee weg
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_215706921
Ik gun het de supporters niet maar hoe in hemelsnaam bestaat deze club nog? Dit is de zoveelste straf.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
pi_215706935
Nog twee kansen op een periodetitel na de winterstop.
  donderdag 28 november 2024 @ 13:29:21 #60
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215707022
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 13:17 schreef Idisrom het volgende:
Nog twee kansen op een periodetitel na de winterstop.
  donderdag 28 november 2024 @ 13:31:54 #61
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_215707035
Op deze manier kun je nooit weer een voetbalclub opheffen.
pi_215707046
21 is 5 hehe
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 donderdag 28 november 2024 @ 13:39:09 #63
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_215707077
Wat een straf voor een club die al praktisch laatste stond. :')
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
pi_215707080
Is Sjon al opgestapt?
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
  donderdag 28 november 2024 @ 13:41:46 #65
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215707098
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 13:31 schreef maxi-mus het volgende:
Op deze manier kun je nooit weer een voetbalclub opheffen.
Even los van alle sentimenten had die licentie nu gewoon afgepakt moeten worden, ja. En dan te bedenken dat Haarlem, AGOVV, Veendam en RBC voor heel wat minder geld zijn gesaneerd.
  donderdag 28 november 2024 @ 13:46:42 #66
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_215707128
Komen ze dit seizoen nog boven de 0 punten uit? Voor de voetballers daar wel kut, voetbal je eigenlijk voor Jan Lul.
pi_215707137
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 13:41 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Even los van alle sentimenten had die licentie nu gewoon afgepakt moeten worden, ja. En dan te bedenken dat Haarlem, AGOVV, Veendam en RBC voor heel wat minder geld zijn gesaneerd.
Sommigen van die clubs gingen ook nog eens daadwerkelijk failliet, zo ver is het (nog) niet voor Vitesse.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_215707149
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 13:46 schreef Momo het volgende:
Komen ze dit seizoen nog boven de 0 punten uit? Voor de voetballers daar wel kut, voetbal je eigenlijk voor Jan Lul.
Dan moeten ze 16 punten halen dit seizoen, dan hebben ze 1 punt. Nog 22 speelrondes, dus 66 potentiële punten te vergaren.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
  donderdag 28 november 2024 @ 13:50:39 #69
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215707160
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 13:47 schreef Caland het volgende:

[..]
Sommigen van die clubs gingen ook nog eens daadwerkelijk failliet, zo ver is het (nog) niet voor Vitesse.
Dat is zo, maar je kunt je onderhand afvragen hoe die geldstromen bij Vitesse nu eigenlijk lopen. Het feit dat ze geen ondertekende jaarrekening konden indienen, de dubieuze casus Franke etc stemmen wat dat betreft wel zorgwekkend.
pi_215707183
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 13:50 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Dat is zo, maar je kunt je onderhand afvragen hoe die geldstromen bij Vitesse nu eigenlijk lopen. Het feit dat ze geen ondertekende jaarrekening konden indienen, de dubieuze casus Franke etc stemmen wat dat betreft wel zorgwekkend.
Op de één of andere manier krijgen ze het wel elke keer voor elkaar om op het allerlaatste moment (vreemd) vermogen aan te trekken. Vitesse heeft natuurlijk ook wel gewoon een stuk meer bestaansrecht dan de clubjes die jij opnoemt.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  donderdag 28 november 2024 @ 13:57:25 #71
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215707223
quote:
10s.gif Op donderdag 28 november 2024 13:52 schreef Caland het volgende:

[..]
Op de één of andere manier krijgen ze het wel elke keer voor elkaar om op het allerlaatste moment (vreemd) vermogen aan te trekken. Vitesse heeft natuurlijk ook wel gewoon een stuk meer bestaansrecht dan de clubjes die jij opnoemt.
Laatste ook eens, maar de KNVB moet wel een keer een grens stellen lijkt me. Bestaansrecht of niet, als je er elke keer een teringzooi van maakt mag er wel eens echt worden ingegrepen.
  Trouwste user 2022 donderdag 28 november 2024 @ 13:57:53 #72
7889 tong80
Spleenheup
pi_215707227
quote:
10s.gif Op donderdag 28 november 2024 13:52 schreef Caland het volgende:

[..]
Op de één of andere manier krijgen ze het wel elke keer voor elkaar om op het allerlaatste moment (vreemd) vermogen aan te trekken. Vitesse heeft natuurlijk ook wel gewoon een stuk meer bestaansrecht dan de clubjes die jij opnoemt.
Hoe wordt er bij jullie daar op gereageerd ?

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_215707233
quote:
1s.gif Op donderdag 28 november 2024 13:57 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Laatste ook eens, maar de KNVB moet wel een keer een grens stellen lijkt me. Bestaansrecht of niet, als je er elke keer een teringzooi van maakt mag er wel eens echt worden ingegrepen.
Ja die lijkt me al aardig bereikt dus wat dat betreft ook wel eens met o.a. @maxi-mus

Als je er hier de stekker niet uittrekt ga je dat nooit meer kunnen doen.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  donderdag 28 november 2024 @ 14:13:52 #74
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_215707327
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 13:17 schreef Idisrom het volgende:
Nog twee kansen op een periodetitel na de winterstop.
twitter
pi_215707376
Voor die fietstas supporters die Ajax vorig seizoen uitlachten met die 18e plek is dit echt maximale karma _O-
De heer is mijn herder, maar honderd euro brengt me verder.
pi_215707426
Hef op die club, doe uit dat licht

pi_215707428
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 14:13 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
[ x ]
Wat is dat voor een regel joh!!
:D

Stel er zijn 21 of meer clubs.. Nope, alleen de nummer 20.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_215707453
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 13:09 schreef WheeledWarrior het volgende:
Staan nu op -15 _O-
Boeiend. Deden toch al niet meer mee voor directe promotie, periode kunnen ze nog altijd pakken en degraderen kan toch niet.
  donderdag 28 november 2024 @ 14:37:06 #79
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_215707486
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 14:29 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Wat is dat voor een regel joh!!
:D

Stel er zijn 21 of meer clubs.. Nope, alleen de nummer 20.
Dat geldt voor de nummer laatst natuurlijk, als er 21 clubs waren stond hier 21.
  donderdag 28 november 2024 @ 14:37:21 #80
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_215707489
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 14:32 schreef Halcon het volgende:

[..]
Boeiend. Deden toch al niet meer mee voor directe promotie, periode kunnen ze nog altijd pakken en degraderen kan toch niet.
Nou ja dat kan dus niet, die periode als ze laatste staan.
pi_215707505
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 14:37 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
Nou ja dat kan dus niet, die periode als ze laatste staan.
De vorige puntenaftrek telde niet mee voor de periode.
  donderdag 28 november 2024 @ 14:41:59 #82
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_215707518
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 14:39 schreef Halcon het volgende:

[..]
De vorige puntenaftrek telde niet mee voor de periode.
Als je laatste staat in de competitie kun je geen periode winnen. Vitesse gaat laatste worden.
pi_215707546
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 14:39 schreef Halcon het volgende:

[..]
De vorige puntenaftrek telde niet mee voor de periode.
Het gaat erom dat de nummer laatst, als ze een periode pakken, alsnog niet mee mag doen met de nacompetitie, Hans.
pi_215707550
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 14:41 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
Als je laatste staat in de competitie kun je geen periode winnen. Vitesse gaat laatste worden.
Oh, dat eerste wist ik niet. Blijkt wel zo te zijn, ja. Dan is het seizoen wel klaar. Jonathans in de winterstop maar verpatsen dan.
pi_215707560
Dit is niet eens een straf. Zitten toch geen gevolgen aan als je niet kan degraderen.

Lachwekkend die KNVB. Hoe sneu ook, licentie had allang ingetrokken moeten worden.
“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”
pi_215707568
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 14:48 schreef LordVoldermort het volgende:
Dit is niet eens een straf. Zitten toch geen gevolgen aan als je niet kan degraderen.

Lachwekkend die KNVB. Hoe sneu ook, licentie had allang ingetrokken moeten worden.
:D

Dit is wel geniaal inderdaad. Ik zou ze ook nog even uitsluitend van Europees voetbal de komende 2 seizoenen, dat zal ze leren!
pi_215707572
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 14:45 schreef Saekerhett het volgende:

[..]
Het gaat erom dat de nummer laatst, als ze een periode pakken, alsnog niet mee mag doen met de nacompetitie, Hans.
Ohh dan heeft de straf nog wel iets van gevolgen. Al zouden ze waarschijnlijk toch niet meedoen om een periodetitel.
“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”
pi_215707588
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 14:13 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
[ x ]
Is dit DE Stijn?
“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”
pi_215707589
quote:
10s.gif Op donderdag 28 november 2024 14:49 schreef LordVoldermort het volgende:

[..]
Ohh dan heeft de straf nog wel iets van gevolgen. Al zouden ze waarschijnlijk toch niet meedoen om een periodetitel.
Tsja, je weet het niet hè. Den Bosch pakte ook een periode. Kan soms raar lopen als je een gunstig programma hebt in een bepaalde periode.
  donderdag 28 november 2024 @ 14:59:44 #90
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215707636
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 14:51 schreef Halcon het volgende:

[..]
Tsja, je weet het niet hè. Den Bosch pakte ook een periode. Kan soms raar lopen als je een gunstig programma hebt in een bepaalde periode.
Den Bosch heeft ook wel een heel wat beter team dan Vitesse.
pi_215707800


De situatieschets. @RamboDirk
pi_215707816
wanneer is het nou einde voor deze kutclub
pi_215707863
Op een gegeven moment is het toch wel écht een keer mooi geweest na 40-45 kansen.

Ik gun de supporters alles maar inmiddels is het wel klaar nu.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  donderdag 28 november 2024 @ 15:50:01 #94
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_215707909
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 14:45 schreef Saekerhett het volgende:

[..]
Het gaat erom dat de nummer laatst, als ze een periode pakken, alsnog niet mee mag doen met de nacompetitie, Hans.
Wel een beetje suf dat de nr 19 wel mee zou mogen doen. Trek die grens dan tot de 12e plek ofzo
  donderdag 28 november 2024 @ 15:58:42 #95
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215707947
quote:
1s.gif Op donderdag 28 november 2024 15:50 schreef RamboDirk het volgende:

[..]
Wel een beetje suf dat de nr 19 wel mee zou mogen doen. Trek die grens dan tot de 12e plek ofzo
Die hele eerste divisie is suf. Zo'n Jong Utrecht wat jaar in jaar uit ergens onderin bungelt maar ook niet kan degraderen. Wissel bijvoorbeeld het laagstgeklasseerde Jong-team met het hoogstgeklasseerde Jong-team uit de tweede divisie. Doe in elk geval iets.
  Trouwste user 2022 donderdag 28 november 2024 @ 16:14:11 #96
7889 tong80
Spleenheup
pi_215708036
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 14:49 schreef Solispolar het volgende:

[..]
:D

Dit is wel geniaal inderdaad. Ik zou ze ook nog even uitsluitend van Europees voetbal de komende 2 seizoenen, dat zal ze leren!
Gebeurde ook ooit met FC Den Bosch. :D

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_215708128
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 15:58 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Die hele eerste divisie is suf. Zo'n Jong Utrecht wat jaar in jaar uit ergens onderin bungelt maar ook niet kan degraderen. Wissel bijvoorbeeld het laagstgeklasseerde Jong-team met het hoogstgeklasseerde Jong-team uit de tweede divisie. Doe in elk geval iets.
Jong FCU kan in principe wel degraderen. Tenminste, als Jong Sparta of Jong Almere City één of twee eindigt, willen promoveren en de eerste teams niet degraderen uit de Eredivisie.

Jong Sparta en Jong Almere City staan in het rechterrijtje, dus gaat niet gebeuren. Die zouden het in de 1e divisie ook niet beter doen dan Jong FCU, dus om ze nu om te wisselen...
  donderdag 28 november 2024 @ 16:49:42 #98
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_215708245
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 16:28 schreef Halcon het volgende:

[..]
Jong FCU kan in principe wel degraderen. Tenminste, als Jong Sparta of Jong Almere City één of twee eindigt, willen promoveren en de eerste teams niet degraderen uit de Eredivisie.

Jong Sparta en Jong Almere City staan in het rechterrijtje, dus gaat niet gebeuren. Die zouden het in de 1e divisie ook niet beter doen dan Jong FCU, dus om ze nu om te wisselen...
Jong Feyenoord zou op termijn de plek van Jong Utrecht over kunnen nemen, maar zo lang ze niet in de piramide zitten nemen ze het Jong elftal niet serieus genoeg waardoor het ze steeds niet lukt om te promoveren.
pi_215708248
Bizar dat deze club in feite nog een periode zou kunnen pakken en zo mee zou kunnen doen voor promotie.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_215708269
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 16:50 schreef Jor_Dii het volgende:
Bizar dat deze club in feite nog een periode zou kunnen pakken en zo mee zou kunnen doen voor promotie.
Leuk dat je meeleest.
  donderdag 28 november 2024 @ 17:15:12 #101
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215708372
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 16:28 schreef Halcon het volgende:

[..]
Jong FCU kan in principe wel degraderen. Tenminste, als Jong Sparta of Jong Almere City één of twee eindigt, willen promoveren en de eerste teams niet degraderen uit de Eredivisie.

Jong Sparta en Jong Almere City staan in het rechterrijtje, dus gaat niet gebeuren. Die zouden het in de 1e divisie ook niet beter doen dan Jong FCU, dus om ze nu om te wisselen...
Ah okee, dat van die regeling zoals jij die benoemt wist ik niet.
pi_215708377
Trek godverdomme een keer die stekker eruit man.

Rbc, Veendam, Haarlem noem ze op, dat was gewoon na 2x klaar he.
Zonder wrijving geen glans
pi_215708400
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 16:14 schreef tong80 het volgende:

[..]
Gebeurde ook ooit met FC Den Bosch. :D

:T
Volgens mij gebeurde dat uiteindelijk niet, maar was dat een dreiging dat als ze naar burgerrechter zouden gaan dat ze dan die schorsing zouden krijgen.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_215708423
Dat vand die Sideletter lijkt me gewoon een legitieme reden om helemaal de licentie in te trekken, dat is geen administratief foutje maar gewoon weer een nieuw hoofdstuk nadat ze zogenaamd opnieuw waren begonnen.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
  Trouwste user 2022 donderdag 28 november 2024 @ 17:47:19 #105
7889 tong80
Spleenheup
pi_215708529
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 17:20 schreef raptorix het volgende:

[..]
Volgens mij gebeurde dat uiteindelijk niet, maar was dat een dreiging dat als ze naar burgerrechter zouden gaan dat ze dan die schorsing zouden krijgen.
Klopt. Bekerfinale die voortijdig werd afgefloten en Den Bosch de 0-1 achterstand tegen Feijenoord, met doelman van Grinsven in de aanval, niet meer kon goed maken.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  donderdag 28 november 2024 @ 17:49:11 #106
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_215708548
De KNVB trekt liever geen licenties in van clubs van het formaat Vitesse uit een stad als Arnhem, dat lijkt me wel duidelijk.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_215708785
Ciao ciao, doei doei, al het goeie.
pi_215710386
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 17:15 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Ah okee, dat van die regeling zoals jij die benoemt wist ik niet.
In de praktijk stelt het ook weinig voor. Jong Sparta, Jong Volendam en Jong Almere City spelen/speelden Tweede Divisie. Jong Volendam kan al niet promoveren als Volendam niet promoveert. Jong Almere City idem dito als Almere 1e divisie speelt / degradeert uit de Eredivisie.

Jong Feyenoord won de beloftencompetitie, maar omdat Almere niet laag genoeg eindigde konden ze niet promoveren. Misschien dit seizoen.
pi_215710430
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 16:49 schreef hhh38 het volgende:

[..]
Jong Feyenoord zou op termijn de plek van Jong Utrecht over kunnen nemen, maar zo lang ze niet in de piramide zitten nemen ze het Jong elftal niet serieus genoeg waardoor het ze steeds niet lukt om te promoveren.
Ze zijn afhankelijk van Jong Almere City en Jong Sparta. Die moeten 10e of lager eindigen om te kunnen promoveren vanuit de O21-competitie. Jong Almere City werd vorig jaar achtste en Jong Sparta zevende.
  Moderator donderdag 28 november 2024 @ 21:58:18 #110
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_215711237
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 17:16 schreef Haags het volgende:
Trek godverdomme een keer die stekker eruit man.

Rbc, Veendam, Haarlem noem ze op, dat was gewoon na 2x klaar he.
Eens, dit is een farce.
What can change the nature of a man?
pi_215711690
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 21:58 schreef Coco het volgende:

[..]
Eens, dit is een farce.
Resultaten schrappen en met 19 ploegen verder gaan is ook aids.
pi_215712947
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 13:17 schreef Idisrom het volgende:
Nog twee kansen op een periodetitel na de winterstop.
Periodetitel winnen, via nacompetitie promoveren
Honey ! Take me drunk, i am home !
pi_215713872
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2024 04:31 schreef LangeTabbetje het volgende:

[..]
Periodetitel winnen, via nacompetitie promoveren
En dus niet als 20e eindigen, wat nog een hele klus wordt.
  vrijdag 29 november 2024 @ 10:14:22 #114
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215713941
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2024 10:05 schreef Halcon het volgende:

[..]
En dus niet als 20e eindigen, wat nog een hele klus wordt.
24 punten achter slechts op plek 19.
  vrijdag 29 november 2024 @ 10:15:20 #115
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_215713950
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2024 10:14 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
24 punten achter slechts op plek 19.
Appeltje eitje lijkt me.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_215714113
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 17:24 schreef raptorix het volgende:
Dat vand die Sideletter lijkt me gewoon een legitieme reden om helemaal de licentie in te trekken, dat is geen administratief foutje maar gewoon weer een nieuw hoofdstuk nadat ze zogenaamd opnieuw waren begonnen.
Dat hangt ervan af. Wist het bestuur van Vitesse van die sideletter?
Als Vitesse intern kan functioneren zonder die sideletter, dan is er volgens mij niets aan de hand.

Als Biden en Rutte onderling stiekeme afspraken hebben gemaakt over de niet-levering van chipmachines aan China, om zo Rutte aan een baan bij de NAVO te helpen, dan is dat het bedrijf ASML niet te verwijten.
pi_215714280
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2024 10:44 schreef Idisrom het volgende:

[..]
Dat hangt ervan af. Wist het bestuur van Vitesse van die sideletter?
Als Vitesse intern kan functioneren zonder die sideletter, dan is er volgens mij niets aan de hand.

Als Biden en Rutte onderling stiekeme afspraken hebben gemaakt over de niet-levering van chipmachines aan China, om zo Rutte aan een baan bij de NAVO te helpen, dan is dat het bedrijf ASML niet te verwijten.
Goed punt, het is natuurlijk lastig te zeggen, daarom ben ik ook geen voorstander van dit soort eigenaars constructies.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
  vrijdag 29 november 2024 @ 22:10:47 #118
138120 Yozzz
Éireann go Brach
pi_215719196
Més que un club!
  Trouwste user 2022 maandag 2 december 2024 @ 19:11:02 #119
7889 tong80
Spleenheup
pi_215750186
Commissarissen treden af bij Vitesse: snel zoektocht naar nieuwe bestuurders
Vitesse krijgt een nieuwe raad van commissarissen. Barbara van Hussen, Richard le Grand en Erik Henstra treden per direct af in Arnhem. Dit besluit is genomen in samenspraak met de Ondernemingskamer in Amsterdam. Die had de rvc aangesteld om het bestuur van de voetbalclub op orde te brengen.

Van Hussen, Le Grand en Henstra werden in de zomer door de rechtbank aangesteld. Vitesse verkeerde in zwaar weer. De KNVB dreigde de proflicentie in te trekken.

Hoofdpijndossiers en Guus Franke
Onder de trojka werden meerdere hoofdpijndossiers opgelost. Maar het driemanschap stond ook aan het roer bij de overname van de zakenman Guus Franke. Dat proces werd een regelrechte ramp, omdat de zaken in de top van de club niet op orde waren. De leiding was niet op de hoogte van de veelbesproken sideletter, waarin Franke met de Amerikaanse schuldeiser Coley Parry een geheime, onderhandse en verboden deal beklonk. Het ‘pact’ zorgde voor veel boze gezichten bij de KNVB.

Vitesse nam in de zomer zelf het initiatief om de bestuurlijke organisatie via de Ondernemingskamer te veranderen. Omdat duidelijk was dat de crisis anders niet werd overleefd. Zo moest er dringend en direct met het verleden, met de Russische invloed, worden gebroken. Daarbij waren de verhoudingen met huisbankier ING en accountant BDO vertroebeld. Zodoende werden de commissarissen Peter van Bussel en de Rus Andrey Soloviev vervangen.

Doel van de ingreep was een onafhankelijk bestuur te krijgen bij Vitesse. Daarbij werd een onderzoek ingesteld naar het verleden van de club en toenmalige bestuurders. Dat onderzoek wordt nu afgesloten.

‘De keuze om de procedure stop te zetten, is genomen vanwege de hoge bestuurlijke kosten en de lange looptijd van een dergelijk onderzoek, die de club in de huidige situatie niet wenselijk acht’, verklaart Vitesse. ‘Zeker met het oog op de negatieve impact richting potentiële nieuwe aandeelhouders. Vitesse is actief op zoek naar een nieuwe eigenaar en wil een frisse start maken, zonder verdere juridische procedures.’

Samenspraak
De wijziging in het bestuur van de club is genomen in samenspraak met de aandeelhouders, die zitten in de Stichting Vitesse voor Altijd en Stichting Betaald Voetbal Vitesse-Arnhem, het orgaan dat het ‘gouden aandeel’ beheert.

Vitesse ‘wil benadrukken dat dit besluit niks te maken heeft met de opgelegde puntenstraffen vanuit de licentiecommissie.’ De onafhankelijke bestuurders hebben de club wel tonnen aan salaris gekost.

Nieuwe commissarissen
Vitesse moet nu per direct op zoek naar nieuwe commissarissen. Dat doen de aandeelhouders, verenigd in de Stichting Vitesse voor Altijd. Samen met algemeen directeur Edwin Reijntjes en de Stichting Betaald Voetbal Vitesse-Arnhem vormt dit orgaan het bestuur van de club.

De Stichting Betaald Voetbal Vitesse-Arnhem wordt bestuurd door Leendert Combee en Simone Sanders. Haar man Boudewijn Sanders droeg in de zomer Guus Franke aan als nieuwe eigenaar. De club is na dat fiasco op zoek naar een nieuwe investeerder. Reijntjes stelt dat zich drie kandidaten hebben gemeld.

https://www.ad.nl/voetbal(...)estuurders~a7fe6954/

'De onafhankelijke bestuurders hebben de club wel tonnen aan salaris gekost.'

Ze konden nog wel een paar tonnetjes missen. :D


:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator maandag 16 december 2024 @ 12:32:50 #120
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_215885757
quote:
Vitesse vindt een kandidaat-koper en gaat volgende fase in: ‘Cruciaal dat we nu zorgvuldig te werk gaan’ Vitesse zet de volgende stap in het overnameproces. De club start het vertrouwensonderzoek naar een kandidaat-koper. Er is één partij die concrete en vergaande interesse in de eerstedivisionist heeft.
The saga continues..

@Caland
@maxi-mus
@yats
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_216413928
https://www.gelderlander.(...)esteerders~ab7fb3d7/

5 investeerders zodat ze onder de 25% per persoon blijven en dan zou de lincentiecomissie geen onderzoek doen?

Hoe lang voordat de aap uit de mouw komt dat het alleen op papier 5 investeerders zijn? maar dat het geld nog steeds ergens uit een louche constructie komt?

dit gelooft toch niemand?
pi_216414014
Benieuwd wie de club heeft gekocht en wie de 4 andere stromannen zijn.

quote:
7s.gif Op vrijdag 24 januari 2025 14:37 schreef koemleit het volgende:
https://www.gelderlander.(...)esteerders~ab7fb3d7/

5 investeerders zodat ze onder de 25% per persoon blijven en dan zou de lincentiecomissie geen onderzoek doen?

Hoe lang voordat de aap uit de mouw komt dat het alleen op papier 5 investeerders zijn? maar dat het geld nog steeds ergens uit een louche constructie komt?

dit gelooft toch niemand?
De Barca truc, morgen verkoopt Vitesse Vitesse TV voor 200 miljoen :P
  vrijdag 24 januari 2025 @ 14:50:49 #123
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_216414059
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 januari 2025 14:45 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Benieuwd wie de club heeft gekocht en wie de 4 andere stromannen zijn.
[..]
De Barca truc, morgen verkoopt Vitesse Vitesse TV voor 200 miljoen :P
Guus, Gijs, Frank, Frenk en Frenkie?
  Forum Admin vrijdag 24 januari 2025 @ 15:05:04 #124
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_216414208
Ik gok dat Melis en vd Kuyt partijen zijn
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
pi_216414227
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 januari 2025 15:05 schreef Straatcommando. het volgende:
Ik gok dat Melis en vd Kuyt partijen zijn
Buitenlandse eigenaren dus. Zal wel weer een (Amerikaanse) investment group achter zitten.

https://www.gld.nl/sport/(...)aren-nemen-club-over

Maar voorlopig zijn WIJ in ieder geval gered.
Vitesse, Celtic FC, Everton, Green Bay Packers.
  Forum Admin vrijdag 24 januari 2025 @ 15:12:02 #126
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_216414268
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 januari 2025 15:07 schreef Arnhemunited het volgende:

[..]
Buitenlandse eigenaren dus. Zal wel weer een (Amerikaanse) investment group achter zitten.

https://www.gld.nl/sport/(...)aren-nemen-club-over

Maar voorlopig zijn WIJ in ieder geval gered.
Tja dat zullen de enige partijen zijn die dat nog durven. Ik hoop het maar heb er een heel hard hoofd in.
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
  vrijdag 24 januari 2025 @ 15:18:55 #127
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_216414332
Toevallig ga ik vanavond weer eens kijken bij Vitesse, ik verwacht nu EUFORISCHE taferelen.
pi_216414351
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 januari 2025 15:12 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]
Tja dat zullen de enige partijen zijn die dat nog durven. Ik hoop het maar heb er een heel hard hoofd in.
We kunnen in ieder geval weer een aantal jaar vooruit totdat de volgende crisis aanbreekt. Zo gaat het al 25 jaar met de club. :P
Vitesse, Celtic FC, Everton, Green Bay Packers.
  Forum Admin vrijdag 24 januari 2025 @ 15:27:44 #129
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_216414417
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 januari 2025 15:18 schreef WheeledWarrior het volgende:
Toevallig ga ik vanavond weer eens kijken bij Vitesse, ik verwacht nu EUFORISCHE taferelen.
Dan zou ik een blauwe mitsu nemen pik
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
pi_216414606
Mooi hoor ^O^
Incelfrikandel
  vrijdag 24 januari 2025 @ 15:53:32 #131
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_216414641
  Trouwste user 2022 vrijdag 24 januari 2025 @ 18:20:34 #132
7889 tong80
Spleenheup
pi_216415929
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 januari 2025 15:20 schreef Arnhemunited het volgende:

[..]
We kunnen in ieder geval weer een aantal jaar vooruit totdat de volgende crisis aanbreekt. Zo gaat het al 25 jaar met de club. :P
Het houdt je van de straat. Maar gefeliciteerd hoor. Er zijn al te veel traditionele clubs verdwenen. Wat moeten bv TOP en die jong-elftallen nou in het betaald voetbal.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_216415987
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 januari 2025 15:18 schreef WheeledWarrior het volgende:
Toevallig ga ik vanavond weer eens kijken bij Vitesse, ik verwacht nu EUFORISCHE taferelen.
Gratis bier
pi_216417866
Nieuwe Vitesse-eigenaren komen uit buitenland en willen Europees voetbal halen

https://www.nu.nl/voetbal(...)s-voetbal-halen.html

Schrik niet mensen. @De_Kraam
  vrijdag 24 januari 2025 @ 21:04:45 #135
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_216417996
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 januari 2025 20:55 schreef Zipportal het volgende:
Nieuwe Vitesse-eigenaren komen uit buitenland en willen Europees voetbal halen

https://www.nu.nl/voetbal(...)s-voetbal-halen.html

Schrik niet mensen. @:de_kraam
Bekijk deze YouTube-video

_O_
pi_216418052
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 januari 2025 20:55 schreef Zipportal het volgende:
Nieuwe Vitesse-eigenaren komen uit buitenland en willen Europees voetbal halen

https://www.nu.nl/voetbal(...)s-voetbal-halen.html

Schrik niet mensen. @:de_kraam
Dit leest echt als de voorzet voor de volgende soap in Arnhem.

5 verschillende buitenlandse eigenaren waarvan de namen niet genoemd mogen worden, dat is natuurlijk een garantie voor stabiliteit en succes :D

quote:
En dan gaan meespelen om Europees voetbal. De investeerders weten dat met Europees voetbal geld te verdienen is. Dat is hun doel.
Kan alleen maar goed gaan, iedereen weet dat betaald voetbalclubs bekend staan om hun geweldige rendementen voor investeerders.

Dat terugkeren naar de Eredivsie volgend jaar is nog wel een redelijk realistisch doel als er geld beschikbaar komt. Maar zelfs in de KKD koop je niet zomaar een kampioensploeg bij elkaar.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  vrijdag 24 januari 2025 @ 21:19:54 #137
312215 Näsenbar
State of the Art.
pi_216418195
Ben echt heel erg benieuwd wie die geldschieters zijn.

Dit voedt de speculaties natuurlijk ook al een beetje:
Volgens Reijntjes gaat het om investeerders "met ervaring in de voetbalwereld". "De investeerders zitten vol plannen en die spreken mij erg aan. Als je hun cv ziet, zul je merken dat ze wat toe kunnen voegen aan het Nederlandse voetbal."
Denk aan het milieu voordat u deze post print.
  vrijdag 24 januari 2025 @ 21:21:23 #138
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_216418219
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 januari 2025 21:19 schreef Näsenbar het volgende:
Ben echt heel erg benieuwd wie die geldschieters zijn.

Dit voedt de speculaties natuurlijk ook al een beetje:
Volgens Reijntjes gaat het om investeerders "met ervaring in de voetbalwereld". "De investeerders zitten vol plannen en die spreken mij erg aan. Als je hun cv ziet, zul je merken dat ze wat toe kunnen voegen aan het Nederlandse voetbal."
Sinterklaas en 4 pieten?
  vrijdag 24 januari 2025 @ 21:25:18 #139
312215 Näsenbar
State of the Art.
pi_216418276
quote:
1s.gif Op vrijdag 24 januari 2025 21:21 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]
Sinterklaas en 4 pieten?
Vijf redbull directieleden? De 'Class of 92' die ook Salford hebben? 5 sjeiks/oligarchen? Five Guys? Een paar acteurs uit Hollywood die Welcome to Wrexham hebben gezien?
Denk aan het milieu voordat u deze post print.
  vrijdag 24 januari 2025 @ 21:55:09 #140
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_216418951
Daar gaan we weer.

De enige reden om geld in zo'n bodemloze put te donderen is als je het wilt witwassen.
pi_216419067
Ben eigenlijk wel benieuwd of Parry er ook tussenzit, en zo een tussenweg heeft gevonden toch deels eigenaar te blijven.
  vrijdag 24 januari 2025 @ 22:04:09 #142
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_216419182
quote:
10s.gif Op vrijdag 24 januari 2025 21:09 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]
Dit leest echt als de voorzet voor de volgende soap in Arnhem.

5 verschillende buitenlandse eigenaren waarvan de namen niet genoemd mogen worden, dat is natuurlijk een garantie voor stabiliteit en succes :D
[..]
Kan alleen maar goed gaan, iedereen weet dat betaald voetbalclubs bekend staan om hun geweldige rendementen voor investeerders.

Dat terugkeren naar de Eredivsie volgend jaar is nog wel een redelijk realistisch doel als er geld beschikbaar komt. Maar zelfs in de KKD koop je niet zomaar een kampioensploeg bij elkaar.
Selectie van nu kunnen ze in elk geval helemaal vervangen, echt compleet brandhout.
pi_216419431
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 januari 2025 22:04 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Selectie van nu kunnen ze in elk geval helemaal vervangen, echt compleet brandhout.
Ik geef ze het iig te doen. Ideaal scenario om 15 spelers aan te trekken waar ze weer veel te veel voor moeten betalen.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 januari 2025 @ 04:45:38 #144
7889 tong80
Spleenheup
pi_216421301
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 januari 2025 18:29 schreef PotjeSambal het volgende:

[..]
Gratis bier
Joost de Wit :) Nog tegen gevoetbald en door de benen gespeeld.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 25 januari 2025 @ 08:43:53 #145
30919 mitt
Michael Corleone
pi_216421936
5 buitenlanders waarvan we de nationaliteit (nog) niet bekend maken.

Wat een soap.
Op dinsdag 9 september 2003 13:57 schreef Dr.Daggla het volgende:
[13:57:43] <@Daggla> ik weet ei'k ook niet wie corleone is.. Uit ER ofzo?
  zaterdag 25 januari 2025 @ 09:59:29 #146
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_216422606
Lijkt me weer goed voer voor Follow The Money dit.
pi_216422847
De kans is zeer aanwezig dat de 5 investeerders bekende zijn van Parry, zo omzeilen ze op 2 manieren de licentie commissie
  zaterdag 25 januari 2025 @ 10:46:20 #148
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_216423117
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 januari 2025 22:18 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]
Ik geef ze het iig te doen. Ideaal scenario om 15 spelers aan te trekken waar ze weer veel te veel voor moeten betalen.
Ongetwijfeld gaan ze weer in alle bekende valkuilen trappen ja om maar zo snel mogelijk weer succes te halen. Opportunisme viert toch hoogtij in het voetbal en die investeerders zijn vast niet geïnteresseerd in een rustige opbouw met eerst nog 3-5 jaar KKD voordat ze weer promoveren.
pi_216423208
Hahaha, vijf buitenlandse investeerders. Wat kan er fout gaan…. _O-
#12 is not for sale!
pi_216423647
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 januari 2025 10:46 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Ongetwijfeld gaan ze weer in alle bekende valkuilen trappen ja om maar zo snel mogelijk weer succes te halen. Opportunisme viert toch hoogtij in het voetbal en die investeerders zijn vast niet geïnteresseerd in een rustige opbouw met eerst nog 3-5 jaar KKD voordat ze weer promoveren.
Dit dus, je zou zeggen dat men leert van fouten
  zaterdag 25 januari 2025 @ 12:03:43 #151
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_216423939
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 januari 2025 11:34 schreef Cupfighter het volgende:

[..]
Dit dus, je zou zeggen dat men leert van fouten
Ach ze kunnen weinig anders. Op een normale manier gaan ze die miljoenenschuld niet meer wegkrijgen. Dus ze zijn afhankelijk van rijke avonturiers die geld in een bodemloze put willen kieperen.

En Parry kan ook weinig anders uiteindelijk. Als Vitesse failliet is, dan is hij dat ook met zijn geleende geld.
pi_216427599
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 januari 2025 12:03 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Ach ze kunnen weinig anders. Op een normale manier gaan ze die miljoenenschuld niet meer wegkrijgen. Dus ze zijn afhankelijk van rijke avonturiers die geld in een bodemloze put willen kieperen.

En Parry kan ook weinig anders uiteindelijk. Als Vitesse failliet is, dan is hij dat ook met zijn geleende geld.
Klopt maar echt zuiver en eerlijk vind ik het niet
  zaterdag 25 januari 2025 @ 20:04:22 #153
348749 dikkedaniel
a.k.a. Big Dick Daniel (BDD)
pi_216429152
Vitesse _O_ _O_ _O_
"Zou Je Haar Geven?? :P"
  zaterdag 25 januari 2025 @ 21:03:13 #154
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_216430045
De soap gaat vrolijk verder

quote:
https://www.ad.nl/arnhem/(...)adion-meer~a9216568/
Eigenaar GelreDome legt bom: ‘Vitesse heeft na 2030 geen stadion meer’

Michael van de Kuit is ‘verbaasd’ over de deal die Vitesse heeft gesloten voor de overname. De stadioneigenaar vermoedt dat de overeenkomst met vijf buitenlandse partijen het werk is van Coley Parry, die zo invloed houdt op de voetbalclub. ,,Ik neem aan dat de nieuwe eigenaren grondig worden onderzocht”, zegt hij.

Van de Kuit heeft ‘uit de krant’ vernomen dat Vitesse een coalitie krijgt van vijf eigenaren. De ondernemer is ‘toch een belangrijke partij’ voor de club, maar hij is naar eigen zeggen nergens van op de hoogte gesteld. ,,Dat zegt alles over de relatie die Vitesse wil onderhouden.”

Invloed Coley Parry
Wat betreft de overeenkomst: daar heeft Van de Kuit ‘zeer grote twijfels’ over. ,,Vitesse-directeur Edwin Reijntjes schermt eerst met een Nederlandse partij. Blijkbaar komt hij er daarmee niet uit en ineens ligt er een deal met vijf buitenlandse eigenaren. Vijf, die allemaal met een minderheidsaandeel instappen en zo de licentiecommissie omzeilen. En ineens gaat Coley Parry als grote schuldeiser overal mee akkoord. Waar hij eerder juist overal voor ging liggen.”

,,Ik ben ervan overtuigd dat Coley Parry deze overeenkomst heeft uitgedokterd, opgezet en heeft uit laten voeren. Waarmee hij invloed blijft behouden. Hier heeft Reijntjes helemaal niks over te zeggen gehad. En ik betwijfel ook of er ooit wel een Nederlandse partij in de markt is geweest.”

Van de Kuit pleit voor een grondige check van de vijf eigenaren en de hele constructie die door Vitesse is opgezet. ,,Dit is duidelijk een manier om de licentiecommissie buitenspel te zetten. Dat roept dus heel veel vragen op. Dit moet de KNVB onderzoeken. Als stadioneigenaar wil ik ook een onderzoek uitvoeren. Ik moet wel weten wie mijn stadion huren.”

Banden met Parry verbroken
Reijntjes stelt dat het consortium absoluut te vertrouwen is. En dat alle banden met Parry nu zijn doorgesneden. ,,Er zijn geen onderhandse deals gesloten of verborgen en verboden overeenkomsten”, verklaart de directeur van Vitesse. ,,Vitesse is van de schuld én van Parry af en heeft nu ineens een positief eigen vermogen van 3 miljoen euro.”

Tegelijkertijd zegt Reijntjes ook de details uit de overeenkomst met de ‘Coalitie van Vijf’ niet te kennen. ,,Dat is hun deal.”

Geheimzinnigheid
Voor Van de Kuit zegt dat genoeg. Parry kan best ‘weg’ zijn, zegt hij. Maar de vastgoedondernemer vindt de hele overname ‘zeer duister’.

,,Waarom is niet meteen bekend gemaakt waar de eigenaren vandaan komen en wie ze zijn? Die geheimzinnigheid is gewoon verdacht.”

Van de Kuit heeft ‘ook weer via-via’ vernomen dat het consortium het stadion wil kopen. Hij neemt dat voor kennisgeving aan. ,,Het stadion is helemaal niet te koop”, zegt hij.

Einde huurovereenkomst
Vitesse is voor Van de Kuit zelfs op weg naar ‘de exit’. ,,In 2030 eindigt de huurovereenkomst van GelreDome met Vitesse. Daar heeft Vitesse zelf voor getekend. Ik heb de koers voor het stadion al uitgestippeld. Wij gaan inzetten op evenementen. Een toekomst zonder Vitesse. De plannen liggen al klaar. Dat gaat zorgen voor werkgelegenheid en een bruisend Arnhem.”

,,Vitesse moet in de stad maar ergens op zoek gaan naar een lap grond, om een eigen stadion te bouwen. Ik lees dat ze weer Europees willen voetballen. Nou, dan moet dat stadion in elk geval aan allerlei voorwaarden voldoen. Ik wens ze veel geluk en wijsheid.”

Van de Kuit stelt zich ‘duidelijk en ferm’ op met reden. ,,Ik heb geen enkele reden meer om met Vitesse in gesprek te gaan. Wij moeten uit de krant vernemen dat er een andere eigenaar is. Vitesse wil niets met mij te maken hebben. Dan is er voor mij ook geen reden om met Vitesse in gesprek te gaan. Als deze nieuwe eigenaren een toekomstvisie hebben, gaan ze op zoek naar een nieuw stadion.”

Veld GelreDome
Met een goed veld, wil hij nog kwijt. ,,De grasmat in GelreDome verkeert in een zeer slechte staat. Dat is de verantwoordelijkheid van Vitesse. In onze overeenkomst is vastgelegd dat de voetbalclub gaat over het veld. Het is bekend dat de drainage kapot is en vervangen moet worden. Wij hebben Vitesse daarop aangeschreven. Maar er volgt geen enkele respons. Vitesse komt de afspraken niet na.”
Al vraag ik me af of je het Gelredome ooit rendabel krijgt zonder voetbal erin.
pi_216432941
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 januari 2025 21:03 schreef Hexagon het volgende:
De soap gaat vrolijk verder
[..]
Al vraag ik me af of je het Gelredome ooit rendabel krijgt zonder voetbal erin.
Hilarisch wel. Maar geef het die gast wel te doen als hij denkt dat hij een stadion rendabel kan krijgen zonder dat er een voetbalclub in speelt.

Maar goed, 2030 is nog ver weg, zeker in de voetballerij.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_216438828
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 januari 2025 21:03 schreef Hexagon het volgende:
De soap gaat vrolijk verder
[..]
Al vraag ik me af of je het Gelredome ooit rendabel krijgt zonder voetbal erin.
Van de Kuit is een ruziezoeker, Vitesse uit het GelreDome verwijderen gaat hij nooit doen.
Incelfrikandel
pi_216438887
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 januari 2025 21:03 schreef Hexagon het volgende:
De soap gaat vrolijk verder
[..]
Al vraag ik me af of je het Gelredome ooit rendabel krijgt zonder voetbal erin.
Gewoon onderdeel van de onderhandelingen lijkt me. Nu zijn er ineens 5 mensen die met miljoenen smijten, en daar wilt hij ook een graantje van meepikken. Maar ik geloof wel dat Parry achter de schermen nog aan de touwtjes trekt.
pi_216438911
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 januari 2025 10:46 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Ongetwijfeld gaan ze weer in alle bekende valkuilen trappen ja om maar zo snel mogelijk weer succes te halen. Opportunisme viert toch hoogtij in het voetbal en die investeerders zijn vast niet geïnteresseerd in een rustige opbouw met eerst nog 3-5 jaar KKD voordat ze weer promoveren.
In Den Bosch bouwen ze ook redelijk rustig op.
  zondag 26 januari 2025 @ 16:53:39 #159
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_216439388
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 januari 2025 21:03 schreef Hexagon het volgende:
De soap gaat vrolijk verder
[..]
Al vraag ik me af of je het Gelredome ooit rendabel krijgt zonder voetbal erin.
Hij gaat voor 3 miljoen per jaar extra piratenfestivals organiseren.
  zondag 26 januari 2025 @ 21:10:55 #160
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_216442658
Hartelijk gelachen om dit soort teksten

quote:
,,De investeerders zitten vol plannen en die spreken mij erg aan”, stelt Edwin Reijntjes, de algemeen directeur van Vitesse. ,,Zij willen de club weer opbouwen. En wel in rap tempo. Vitesse moet volgend jaar terug naar de eredivisie. En dan gaan meespelen om Europees voetbal. Vitesse moet AZ, FC Twente en FC Utrecht gaan bedreigen.”
  Forum Admin zondag 26 januari 2025 @ 21:29:40 #161
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_216442951
quote:
0s.gif Op zondag 26 januari 2025 21:10 schreef WheeledWarrior het volgende:
Hartelijk gelachen om dit soort teksten
[..]

Niks geleerd in ieder geval.
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
  zondag 26 januari 2025 @ 22:15:50 #162
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_216443667
quote:
0s.gif Op zondag 26 januari 2025 21:29 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]
Niks geleerd in ieder geval.
Kan zijn dat hij niet helemaal goed is geciteerd, maar anders is het toch megadom dit meteen alweer te roepen. Prima als je uitspreekt dat je op termijn terug wilt zonder er al teveel druk op te zetten maar dit soort uitlatingen getuige wel van een dikke plaat voor de kop.
  maandag 27 januari 2025 @ 14:31:42 #163
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_216449786
https://www.voetbalzone.n(...)/blt625ac551c0f0b576

Edwin Reijntjes tegenover De Gelderlander.
“Vitesse moet volgend jaar terug naar de Eredivisie en dan gaan meespelen om Europees voetbal. De investeerders weten dat met Europees voetbal geld te verdienen is met Vitesse. Dus dat is hun doel.”

Geld verdienen met Vitesse _O-
  maandag 27 januari 2025 @ 14:34:21 #164
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_216449822
twitter


Het circus begint weer van voor af aan.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  maandag 27 januari 2025 @ 15:58:03 #165
168804 Buitendam
Commissaris.
pi_216450696
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 14:31 schreef leolinedance het volgende:
https://www.voetbalzone.n(...)/blt625ac551c0f0b576

Edwin Reijntjes tegenover De Gelderlander.
“Vitesse moet volgend jaar terug naar de Eredivisie en dan gaan meespelen om Europees voetbal. De investeerders weten dat met Europees voetbal geld te verdienen is met Vitesse. Dus dat is hun doel.”

Geld verdienen met Vitesse _O-
Wat kleeft er aan die club dat het al-tijd zo gaat?
Dit, dus.
pi_216450866
Waarom heeft men eigenlijk zoveel vertrouwen in Edwin Reijntjes? Toch wel opmerkelijk dat het eigenlijk maar 1 persoon is waar de hele club afhankelijk van is geworden.
  maandag 27 januari 2025 @ 19:01:15 #167
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_216452626
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 15:58 schreef Buitendam het volgende:

[..]
Wat kleeft er aan die club dat het al-tijd zo gaat?
Ze hebben zoveel schulden en zulke hoge kosten dat ze het niet gaan redden met een paar lokale ondernemers die de schouders eronder zetten. Dus zijn ze afhankelijk van buitenlanders met teveel geld en een aandachtspanne van hooguit twee jaar.
  Forum Admin maandag 27 januari 2025 @ 20:00:09 #168
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_216453654
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 19:01 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Ze hebben zoveel schulden en zulke hoge kosten dat ze het niet gaan redden met een paar lokale ondernemers die de schouders eronder zetten. Dus zijn ze afhankelijk van buitenlanders met teveel geld en een aandachtspanne van hooguit twee jaar.
Er hangt ook grootheidswaanzin omheen en dat vind wel zo jammer na alles. Gewoon weer doorgaan waar je gebleven bent. Shit speelt al sinds Aalbers..

Ironisch genoeg was de Russen best wel betrokken en wilden ze er ook echt wat van maken. Maar ja, de rest er om heen he.
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
  dinsdag 28 januari 2025 @ 15:45:35 #169
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_216460346
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 20:00 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]
Er hangt ook grootheidswaanzin omheen en dat vind wel zo jammer na alles. Gewoon weer doorgaan waar je gebleven bent. Shit speelt al sinds Aalbers..

Ironisch genoeg was de Russen best wel betrokken en wilden ze er ook echt wat van maken. Maar ja, de rest er om heen he.
Ze moeten bij Vitesse eens accepteren dat ze ook met gezonde financien gewoon een provincieclub zijn net zoals NEC, Willem II, Heracles en NAC. Dan kun je best af en toe play-offs spelen en een keer Europees voetbal halen, maar meer moet je er ook niet van maken.
  dinsdag 28 januari 2025 @ 16:20:24 #170
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_216460554
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 januari 2025 15:45 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Ze moeten bij Vitesse eens accepteren dat ze ook met gezonde financien gewoon een provincieclub zijn net zoals NEC, Willem II, Heracles en NAC. Dan kun je best af en toe play-offs spelen en een keer Europees voetbal halen, maar meer moet je er ook niet van maken.
Klopt, maar investeerders die dat als ambitie hebben, hebben dan weer niet genoeg geld om de schuldenput van Vitesse te dichten.
  donderdag 13 februari 2025 @ 22:29:05 #171
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_216672909
https://www.gelderlander.(...)oe-ik-niet~aaa4a558/

Benieuwd of het nou echt goed is, of dat er nog lijken uit de kast komen.

En de kopers heten Timo Braasch, Dane Murphy, Flint Reilly, Leon Mueller en Bryan Mornaghi. Geen Arnhemse jongens dus.

https://www.gelderlander.(...)an-vitesse~a34c2f17/
  vrijdag 14 februari 2025 @ 11:14:04 #172
30919 mitt
Michael Corleone
pi_216677154
Reijntjes :W

quote:
Het kwintet nieuwe eigenaren heeft de touwtjes in handen genomen, waardoor er geen rol meer is weggelegd voor Reijntjes. Hij heeft de afgelopen elf maanden als troubleshooter gefungeerd. Eén van de nieuwe eigenaren, de Duitser Timo Braasch, is de nieuwe algemeen directeur, terwijl Jaap Noltes, de huidige commercieel manager, als operationeel directeur gaat fungeren.
bron: Telegraaf
Op dinsdag 9 september 2003 13:57 schreef Dr.Daggla het volgende:
[13:57:43] <@Daggla> ik weet ei'k ook niet wie corleone is.. Uit ER ofzo?
pi_216677435
quote:
12s.gif Op vrijdag 14 februari 2025 11:14 schreef mitt het volgende:
Reijntjes :W
[..]
bron: Telegraaf
Taak volbracht.

quote:
Kunt u op uw hart zweren dat Parry dan weg is?
,,Parry is weg. Maar aan zweren doe ik niet. Ik lees dat Bryan Mornaghi en Parry bij elkaar in de klas hebben gezeten. Is dat dan bewijs? Ik weet er niets van. Meer kan ik niet zeggen."
Nog wel een interessant stukje uit het interview met Reijntjes in het AD/Gelderlander.
  vrijdag 14 februari 2025 @ 11:47:02 #174
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_216677524
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 februari 2025 11:37 schreef Wienerschnitzels het volgende:

[..]
Taak volbracht.
[..]
Nog wel een interessant stukje uit het interview met Reijntjes in het AD/Gelderlander.
Over hoeveel maanden zou Follow the Money bewijs hebben dat Parry daar toch weer achter zit?

[ Bericht 0% gewijzigd door Hexagon op 14-02-2025 12:13:17 ]
pi_216677946
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 februari 2025 11:47 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Over hoeveel maanden zou Follow the Money bewijs hebben dat Parry daar
toch weer achter zit?
Andere 4 zullen wel uiteindelijk zijn schoonmaker, accountant, chauffeur en verre neef blijken te zijn. :P
pi_216678218
quote:
0s.gif Op donderdag 13 februari 2025 22:29 schreef Hexagon het volgende:
https://www.gelderlander.(...)oe-ik-niet~aaa4a558/

Benieuwd of het nou echt goed is, of dat er nog lijken uit de kast komen.

En de kopers heten Timo Braasch, Dane Murphy, Flint Reilly, Leon Mueller en Bryan Mornaghi. Geen Arnhemse jongens dus.

https://www.gelderlander.(...)an-vitesse~a34c2f17/
Het feit alleen al dat ze met zijn 5-en zijn, zodat ze elk onder de 25% zitten, waardoor de licentie commissie geen onderzoek doet, doet bij mij al wat alarmbellen rinkelen.

Je kunt op je klompen aanvoelen dat dat geen toeval is.
En over toeval gesproken, een van hen heeft bij Parry in de klas gezeten.

Nee, dit riekt enorm.
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_216678264
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 februari 2025 12:27 schreef StateOfMind het volgende:

[..]
Het feit alleen al dat ze met zijn 5-en zijn, zodat ze elk onder de 25% zitten, waardoor de licentie commissie geen onderzoek doet, doet bij mij al wat alarmbellen rinkelen.

Je kunt op je klompen aanvoelen dat dat geen toeval is.
En over toeval gesproken, een van hen heeft bij Parry in de klas gezeten.

Nee, dit riekt enorm.
Maar, wat riekt er? Wat is er gevaarlijk aan deze constructie?
  vrijdag 14 februari 2025 @ 12:30:48 #178
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_216678273
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 februari 2025 12:27 schreef StateOfMind het volgende:

[..]
Het feit alleen al dat ze met zijn 5-en zijn, zodat ze elk onder de 25% zitten, waardoor de licentie commissie geen onderzoek doet, doet bij mij al wat alarmbellen rinkelen.

Je kunt op je klompen aanvoelen dat dat geen toeval is.
En over toeval gesproken, een van hen heeft bij Parry in de klas gezeten.

Nee, dit riekt enorm.
Wat ik me dan afvraag. Kan de KNVB iets doen als iemand anders bewijs levert dat Parry erachter zit?
pi_216678464
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 februari 2025 12:30 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Maar, wat riekt er? Wat is er gevaarlijk aan deze constructie?
Dat Parry er nog steeds achter zit en de KNVB hier achter komt en alsnog de liscensie afpakt.

(denk ik).

buiten dat wordt het een groot fiasco natuurlijk, deze mensen willen hun geld eruit halen. Dat wordt heel moeilijk in te duur (of geen) stadion met te weinig supporters.

Dus over een aantal jaar sta je weer aan de rand van de afgrond.
  zaterdag 15 februari 2025 @ 09:54:22 #180
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_216690516
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 februari 2025 12:30 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Maar, wat riekt er? Wat is er gevaarlijk aan deze constructie?
Het blijft Vitesse, de constructie hoeft niet eens gevaarlijk te zijn, ze maken er daar toch wel weer een puinhoop van.
  zaterdag 15 februari 2025 @ 21:25:28 #181
138120 Yozzz
Éireann go Brach
pi_216694535
quote:
7s.gif Op vrijdag 14 februari 2025 12:43 schreef koemleit het volgende:

[..]
Dat Parry er nog steeds achter zit en de KNVB hier achter komt en alsnog de liscensie afpakt.

(denk ik).

buiten dat wordt het een groot fiasco natuurlijk, deze mensen willen hun geld eruit halen. Dat wordt heel moeilijk in te duur (of geen) stadion met te weinig supporters.

Dus over een aantal jaar sta je weer aan de rand van de afgrond.
"Te weinig supporters" begint wel een beetje ongeïnformeerd te klinken. Met ongeveer evenveel seizoenskaarthouders als AZ en FC Utrecht, en veruit het hoogste toeschouwersaantal van de KKD. Ruim meer dan NEC, en op één uitvak na steeds uitverkocht.
  vrijdag 21 maart 2025 @ 18:08:36 #182
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_217132275
twitter


Ach, Vitesse
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_217132322
_O-
pi_217132367
Gewoon de oven. @RamboDirk
  vrijdag 21 maart 2025 @ 18:55:35 #185
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_217132617
Heel erg mooi
RED ONS HENNIEGOD
pi_217132886
Je verwacht het niet.
  vrijdag 21 maart 2025 @ 19:19:05 #187
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_217132986
Never a dull moment in Arnhem.
pi_217135842
I want off Mr Vitesse's wild ride
pi_217136007
Nou licentie commissie, trek de stekker er maar uit daar
  vrijdag 21 maart 2025 @ 22:30:19 #190
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_217136045
FC Hollywood aan de Rijn
pi_217245397
twitter


Ciao ciao, doei doei, al het goeie.
pi_217245412
Niks boetes. Oprotten.
  Moderator maandag 31 maart 2025 @ 20:47:30 #193
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_217245563
Boetes :')
What can change the nature of a man?
  maandag 31 maart 2025 @ 20:52:26 #194
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_217245637
De KNVB is een nog grotere parodie dan Vitesse.
  Moderator / Redactie FP dinsdag 1 april 2025 @ 00:04:46 #195
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_217247712
Man man man man man...
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
pi_217247954
Boete?

Eruit flikkeren die club
pi_217248721
Lol. Van praatjes over meedoen voor Europees voetbal naar weer wat minpunten :')
pi_217248728
Gelachen, alweer. Het lijken wel daklozen. Die stapelen ook boetes die ze toch nooit kunnen betalen.
pi_217343168
Drie punten in mindering. Goh.
pi_217344352
twitter
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  vrijdag 11 april 2025 @ 20:54:42 #201
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_217344699
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 april 2025 17:32 schreef T3hTommay het volgende:
Drie punten in mindering. Goh.
Alweer een fopstrafje @Caland @GGMM
pi_217345143
Echt waar flikker die club er toch uit
pi_217345312
Daar gaat hun droom voor de 19de plek.
  vrijdag 11 april 2025 @ 22:38:47 #204
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_217345521
RED ONS HENNIEGOD
  vrijdag 11 april 2025 @ 22:56:17 #205
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_217345654
quote:
Zou Yats echt geloven in de onafhankelijkheid van deze 5 "geldschieters"?
pi_217385785
quote:
Licentie Vitesse weer onder druk
De overname van Vitesse staat onder druk. De vijf buitenlandse investeerders verzuimen tot dusver essentiële en noodzakelijke informatie aan te leveren bij de licentiecommissie van de KNVB. Die koppige houding en het besmette verleden van de club brengt de profvergunning in gevaar.

Vitesse en de nieuwe eigenaren bevinden zich momenteel op een dood spoor in voetballand, zo stellen bronnen tegenover De Gelderlander. De Arnhemse eerstedivisionist tracht willens en wetens de licentiecommissie te omzeilen. Maar de nieuwe clubeigenaren moeten gewoon voldoen aan de informatieplicht naar de voetbalbond. Tot in detail.

Goedkeuringsproces ontlopen
De vijf kopers van Vitesse bedienen zich van een minderheidsaandeel - onder de 25 procent - waarmee ze het goedkeuringsproces van de toezichthouder op het Nederlandse voetbal willen ontlopen. Het betreft de Amerikanen Dane Murphy en Flint Reilly, de Italo-Amerikaan Bryan Mornaghi, en de Duitsers Timo Braasch en Leon Müller. Zij zijn in januari vanuit het niets gepresenteerd als nieuwe eigenaren van de club en zoeken volgens ingewijden ‘de mazen van de wet’ op.

Maar de investeerders moeten tegenover de licentiecommissie juist exact aantonen hoe de deal met de Amerikaan Coley Parry - noodzaak voor de overname van Vitesse - er uitziet. Daarbij zal ongetwijfeld ook de vraag uitstaan waar hun geld vandaan komt.
Dat gebeurt allemaal met een reden. Het orgaan wil de integriteit en continuïteit van het profvoetbal bewaken, overtredingen van de KNVB-regels voorkomen, zorgen dat de financiële huishouding op orde is en zaken als witwassen tegengaan.

Signaal
De nieuwe eigenaren van Vitesse geven tot dusver niet thuis. Ze hebben wel een verklaring afgelegd, maar dat is niet het (gehele) origineel van de overeenkomst met Parry. Vitesse heeft zo als waarschuwing nu drie punten in mindering gekregen. De sanctie geldt als signaal dat het achterhouden van informatie niet wordt gepikt.
De situatie bij Vitesse wordt door meerdere bronnen als ‘zeer zorgelijk’ bestempeld. Er ligt een sterke verdenking dat er in Arnhem een ‘schijnconstructie’ is opgezet. Met Parry als de architect. De Amerikaan zou achter de schermen de controle uitoefenen. De vijf fungeren dan als stromannen.

De investeerders ontkennen elke betrokkenheid van Coley Parry. En de Amerikaan zelf beweert ook ‘geen enkele invloed’ meer op Vitesse uit te oefenen.
Maar enkele zaken vallen op, stellen bronnen aan De Gelderlander. De New Yorkse zakenman bediende zich bij zijn overnamepoging voortdurend van juridische haarkloverij. Parry werd uiteindelijk afgekeurd en bestempeld tot persona non grata in het Nederlandse profvoetbal. Nu gaat de trukendoos bij de ‘coalitie van vijf’ blijkbaar opnieuw open. Er is geen enkele openheid.

Verder zijn controlerende organen binnen Vitesse kaltgestellt. Zo is de onafhankelijke raad van commissarissen (rvc) rond de overname vervangen en de Stichting Vitesse voor Altijd, tot voor kort beheerder van de aandelen, opgedoekt. De macht ligt zo volledig bij de investeerders, nog voordat de overname is goedgekeurd.

Door de hele gang van zaken, en de nieuwe reeks van complicaties, wordt het voortbestaan van Vitesse nu op het spel gezet, stellen bronnen van De Gelderlander. Volharden de investeerders in stilzwijgen en het ontlopen van hun verplichtingen, dan dreigen consequenties voor Vitesse. Dat zit in nieuwe strafpunten en boetes. En ‘in het uiterste geval’ kan dat ook ten koste gaan van de proflicentie.
https://www.gelderlander.(...)onder-druk~a42a8630/
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_217386463
Trek in die handel.
Meerdere keren bewust niet aan de regels gehouden.

Na 1 keer een tweede kans geven okee, maar daarna is het over.
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_217386494
quote:
1s.gif Op woensdag 16 april 2025 18:16 schreef StateOfMind het volgende:
Trek in die handel.
Meerdere keren bewust niet aan de regels gehouden.

Na 1 keer een tweede kans geven okee, maar daarna is het over.
Die club heeft al zoveel tweede kansen gehad, bijna meer als hun puntenaantal in de competitie :)
  woensdag 16 april 2025 @ 18:22:22 #209
503714 SebbeSwensje
No one here is exactly what he
pi_217386506
Liever tot op de grond toe af laten branden dan in handen laten komen van de Amerikanen.
Appears.
Je bent een Heraclied, of je bent het niet!
pi_217386518
quote:
0s.gif Op woensdag 16 april 2025 18:20 schreef Cupfighter het volgende:

[..]
Die club heeft al zoveel tweede kansen gehad, bijna meer als hun puntenaantal in de competitie :)
Op een gegeven moment moet het afgelopen zijn.

Op deze manier schep je (of beter gezegd hebben ze) een precedent, waar andere clubs in de toekomst naar gaan wijzen ("ja maar Vitesse...).
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_217386523
quote:
1s.gif Op woensdag 16 april 2025 18:22 schreef SebbeSwensje het volgende:
Liever tot op de grond toe af laten branden dan in handen laten komen van de Amerikanen.
Daar zullen vast wel wat Nimweegse harde kern leden zin in hebben :D
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
  woensdag 16 april 2025 @ 18:46:04 #212
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_217386734
quote:
1s.gif Op woensdag 16 april 2025 18:24 schreef StateOfMind het volgende:

[..]
Daar zullen vast wel wat Nimweegse harde kern leden zin in hebben :D
NEC heeft juist een rivaal zoals Vitesse nodig om het eigen bestaansrecht nog van enige zingeving te voorzien.
pi_217387670
quote:
0s.gif Op woensdag 16 april 2025 18:46 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
NEC heeft juist een rivaal zoals Vitesse nodig om het eigen bestaansrecht nog van enige zingeving te voorzien.
Rivaliteit is mooi dat ben ik met je eens, maar nodig hebben om het eigen bestaansrecht van zingeving te voorzien , nee
pi_217412009
twitter


🤣
  zaterdag 19 april 2025 @ 20:35:57 #215
348749 dikkedaniel
a.k.a. Big Dick Daniel (BDD)
pi_217414341
geel-zwert ff Roda JC anaal vernederd zojuist _O_
"Zou Je Haar Geven?? :P"
pi_217415454
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 april 2025 20:35 schreef dikkedaniel het volgende:
geel-zwert ff Roda JC anaal vernederd zojuist _O_
Wees er trots met je club zonder bestaansrecht
pi_217423487
twitter


Misschien dat de 4e keer puntenvermindering dit seizoen effect zal hebben

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_217423650
Gewoon de oven in.
  zondag 20 april 2025 @ 22:01:41 #219
138120 Yozzz
Éireann go Brach
pi_217426300
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 april 2025 20:35 schreef dikkedaniel het volgende:
geel-zwert ff Roda JC anaal vernederd zojuist _O_
Volle bak, feestdag!
pi_217427241
Als Utrecht fan kan ik alleen maar juichen dat die club eindelijk geen roet meer in ons eten gooit. Hoe slecht hun spelers en team ook waren, Utrecht struikelde bijna altijd in Arnhem.

Vitesse is gedegradeerd tot ons satellietclubje! Jonathans laat zien wat Utrecht ermee wint en ik zit al te wachten tot we de volgende parel voor wisselgeld inpikken. Tot ziens, Vites. (en yats)
ik word gedreven door krachten die voor de meesten onbekend zijn.
I have not come to unite, but to divide." ~Jesus Christ
pi_217427247
quote:
0s.gif Op maandag 21 april 2025 00:50 schreef -Deluzion- het volgende:
Als Utrecht fan kan ik alleen maar juichen dat die club eindelijk geen roet meer in ons eten gooit. Hoe slecht hun spelers en team ook waren, Utrecht struikelde bijna altijd in Arnhem.

Vitesse is gedegradeerd tot ons satellietclubje! Jonathans laat zien wat Utrecht ermee wint en ik zit al te wachten tot we de volgende parel voor wisselgeld inpikken. Tot ziens, Vites. (en yats)
Dat dit je emotie is na een 4-0 overwinning op Ajax.
pi_217427267
quote:
0s.gif Op maandag 21 april 2025 00:52 schreef Makamba_ het volgende:

[..]
Dat dit je emotie is na een 4-0 overwinning op Ajax.
Die emotie van toen is allang weg, die zat vooral tijdens de wedstrijd. Ik lachte me rot om hoe Hato zo simpel werd uitgekapt, hoe Rodriguez die bal prachtig in de kruising ramde en hoe Aaronson even later met die geplaatste bal scoorde terwijl die Ajax keeper als een standbeeld stond vastgelijmd. Genoten van de goals maar ik kwam niet meer bij om die keeper, Hato en Berghuis.

En Brobbey, daar kun je alleen maar medelijden mee hebben. Die gast is geen spits, maar een tank. Zet hem als verdediger met die kracht want voetballen dat kan hij voor geen meter.
ik word gedreven door krachten die voor de meesten onbekend zijn.
I have not come to unite, but to divide." ~Jesus Christ
pi_217427285
quote:
0s.gif Op maandag 21 april 2025 01:00 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]
Die emotie van toen is allang weg, die zat vooral tijdens de wedstrijd. Ik lachte me rot om hoe Hato zo simpel werd uitgekapt, hoe Rodriguez die bal prachtig in de kruising ramde en hoe Aaronson even later met die geplaatste bal scoorde terwijl die Ajax keeper als een standbeeld stond vastgelijmd. Genoten van de goals maar ik kwam niet meer bij om die keeper, Hato en Berghuis.

En Brobbey, daar kun je alleen maar medelijden mee hebben. Die gast is geen spits, maar een tank. Zet hem als verdediger met die kracht want voetballen dat kan hij voor geen meter.
Bedoel meer van. Kan jou vitesse schelen, leef in het moment en geniet van je kans op plek 3 en de overwinning.

Lijkt niet of de emotie al voorbij is verder af te lezen aan deze post.
pi_217427289
quote:
1s.gif Op maandag 21 april 2025 01:08 schreef Makamba_ het volgende:

[..]
Bedoel meer van. Kan jou vitesse schelen, leef in het moment en geniet van je kans op plek 3 en de overwinning.

Lijkt niet of de emotie al voorbij is verder af te lezen aan deze post.
Vitesse boeit me niet echt maar dat komt vooral door die Yats. De onzin die hij uitslaat heb ik nog nooit eerder gezien.
ik word gedreven door krachten die voor de meesten onbekend zijn.
I have not come to unite, but to divide." ~Jesus Christ
pi_217427340
quote:
0s.gif Op maandag 21 april 2025 01:11 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]
Vitesse boeit me niet echt maar dat komt vooral door die Yats. De onzin die hij uitslaat heb ik nog nooit eerder gezien.
Ik weet bij God niet wie yats is maar oke
pi_217428430
quote:
0s.gif Op maandag 21 april 2025 01:38 schreef Makamba_ het volgende:

[..]
Ik weet bij God niet wie yats is maar oke
Yats E, van dat dobbelspel 🎲
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_217428741
Wat ik het meest bijzonder vind is dit:

quote:
De licentiecommissie wil bewijs zien dat het vijftal de club daadwerkelijk heeft overgenomen en dat Parry niet meer betrokken is.
Zou het wellicht handig zijn dat je voordat iets goedkeurt je bewijs ziet, anders blijven we aan de gang, en gewoon de regels aanscherpen: Dus omgekeerd bewijs, als de KNVB niet overtuigd is van een constructie dan GEEN licentie.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_217439321
Vitesse krijgt nieuwe puntenstraf na overname, teller staat al op 39 strafpunten

https://www.nu.nl/voetbal(...)-39-strafpunten.html
  Redactie Sport dinsdag 22 april 2025 @ 15:16:53 #229
274204 crew  Mexicanobakker
pi_217439397
Leuk, een puntenstraf. Die hadden ze nog niet gehad.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_217439407
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 april 2025 15:16 schreef Mexicanobakker het volgende:
Leuk, een puntenstraf. Die hadden ze nog niet gehad.
Zijn ze nu wel gedegradeerd?
pi_217439499
Goede tijden slechte tijden verbleekt in vergelijking met deze soap
  dinsdag 22 april 2025 @ 15:40:42 #232
433994 jigggy
moegenblatvlekker
pi_217439557
Verklaar dit hoopje ellende gewoon failliet :')
pi_217439633
quote:
9s.gif Op dinsdag 22 april 2025 15:18 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]
Zijn ze nu wel gedegradeerd?
Nee, enkel de jong teams kunnen degraderen.
  Moderator dinsdag 22 april 2025 @ 15:56:45 #234
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_217439645
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 april 2025 15:16 schreef Mexicanobakker het volgende:
Leuk, een puntenstraf. Die hadden ze nog niet gehad.
:D
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Moderator dinsdag 22 april 2025 @ 15:57:17 #235
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_217439650
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_217439662
Dat zal ze leren!
pi_217439693
Maar het was een mooie overwinning tegen Roda JC.

-6 punten deze week.
pi_217439701
quote:
Dit blijft gewoon hilarisch
  Trouwste user 2022 dinsdag 22 april 2025 @ 16:10:34 #239
7889 tong80
Spleenheup
pi_217439715
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 april 2025 15:16 schreef Mexicanobakker het volgende:
Leuk, een puntenstraf. Die hadden ze nog niet gehad.
Dit gaat nergens meer over. Nu ben ik ook voor het opdonderen. Er zijn clubs voor minder van hun licentie beroofd.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  dinsdag 22 april 2025 @ 16:56:33 #240
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_217439981
:')
  Moderator / Redactie FP dinsdag 22 april 2025 @ 16:57:06 #241
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_217439986
Hef op die club :')
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
pi_217440111
Complete slapstick. Los het op of trek de licentie in. Dit voegt niks meer toe aan de situatie.
#12 is not for sale!
  dinsdag 22 april 2025 @ 17:26:19 #243
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_217440130
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 april 2025 17:22 schreef Haringkop het volgende:
Complete slapstick. Los het op of trek de licentie in. Dit voegt niks meer toe aan de situatie.
Nu komen ook alle gebreken van het gesloten systeem dat we in Nederland hanteren aan het licht. Anders had je ze gewoon naar de tweede of derde divisie kunnen zetten.
  dinsdag 22 april 2025 @ 17:28:00 #244
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_217440139
Wat heeft puntenaftrek voor zin bij een club die toch al stijf onderaan staat (wat ook al geen consequenties heeft)?
  dinsdag 22 april 2025 @ 17:28:43 #245
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_217440145
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 april 2025 17:28 schreef fetX het volgende:
Wat heeft puntenaftrek voor zin bij een club die toch al stijf onderaan staat (wat ook al geen consequenties heeft)?
De enige straf na puntenaftrek is vrij definitief en je moet dan toch iets.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_217440920
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 april 2025 15:06 schreef Zipportal het volgende:
Vitesse krijgt nieuwe puntenstraf na overname, teller staat al op 39 strafpunten

https://www.nu.nl/voetbal(...)-39-strafpunten.html
Bekijk deze YouTube-video
Ciao ciao, doei doei, al het goeie.
pi_217441389
Ach, 9 punten maar. Vorige straf was 21 punten. Ze gaan er dus op vooruit.
  dinsdag 22 april 2025 @ 20:24:45 #248
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_217441487
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 april 2025 20:18 schreef Halcon het volgende:
Ach, 9 punten maar. Vorige straf was 21 punten. Ze gaan er dus op vooruit.
Graag een huldiging op de Korenmarkt.
RED ONS HENNIEGOD
pi_217442183
Wat bezielt die malloten om steeds maar de deadline te missen...

als ze het 16 uur later wel kunnen, kunnen ze het ook 24 uur eerder.
Weg met de riooljournalistiek. Klik er niet op. Ze vergiftigen de maatschappij.
pi_217442895
Het houdt niet op, niet vanzelf
Incelfrikandel
  dinsdag 22 april 2025 @ 22:30:03 #251
433994 jigggy
moegenblatvlekker
pi_217442928
Nooit meer naar Arnhem :D
  woensdag 23 april 2025 @ 08:36:03 #252
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_217444019
In beroep gaan tegen 3 punten in mindering en er dan weer 9 krijgen _O-
  donderdag 8 mei 2025 @ 08:55:35 #253
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_217572756
twitter


Wat een treurigheid
pi_217573717
quote:
0s.gif Op donderdag 8 mei 2025 08:55 schreef hhh38 het volgende:
[ x ]

Wat een treurigheid
BEGINT?? Dat zijn ze al vanaf minimaal toen het Gelredome er neer gezet is.
  donderdag 8 mei 2025 @ 11:20:54 #255
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_217573956
Pak die licentie maar gewoon af, van de club is toch niks meer over
VBL SC influencer
Left, right, behind
  donderdag 8 mei 2025 @ 13:54:06 #256
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_217575136
quote:
1s.gif Op donderdag 8 mei 2025 11:20 schreef Caland het volgende:
Pak die licentie maar gewoon af, van de club is toch niks meer over
Zitten morgen wel weer 18.000 man kennelijk voor een nietszeggend potje tegen Den Bosch.

Maar organisatorisch en financieel is dit een bodemloze put vol ellende inderdaad.
pi_217583428
https://www.gelderlander.(...)n-den-brom~aba74eb6/

Die man heeft het vorig jaar overgenomen met 0 middelen, en 0 toekomstperspectief en als beloning wordt ie eruit gezet.
  vrijdag 9 mei 2025 @ 10:40:51 #258
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_217583511
We noteren Vitesse voor 2026-2027 ook alvast als eerstedivisionist @RamboDirk

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_217583648
quote:
7s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 10:30 schreef koemleit het volgende:
https://www.gelderlander.(...)n-den-brom~aba74eb6/

Die man heeft het vorig jaar overgenomen met 0 middelen, en 0 toekomstperspectief en als beloning wordt ie eruit gezet.
Jezelf "icoon van de club" noemen doen alleen gekkies als Sjaak Swart.
pi_217583707
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 11:02 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
Jezelf "icoon van de club" noemen doen alleen gekkies als Sjaak Swart.
doet ie dat?
dat is inderdaad niet best.
pi_217583731
quote:
7s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 11:15 schreef koemleit het volgende:

[..]
doet ie dat?
dat is inderdaad niet best.
https://www.voetbalzone.n(...)/bltf20f83e347140251

“De board had deze beslissing genomen, werd mij verteld. Maar ik heb geen argumenten gekregen”, vertelt de verbouwereerde trainer aan Omroep Gelderland.

“Echt nul. Ik ben ook echt verschrikkelijk boos. Ze schuiven gewoon een icoon van de club terzijde. Dat doet pijn.”
  vrijdag 9 mei 2025 @ 11:24:01 #262
498282 Scrummie
Feyenoord kampioen 2025/2026
pi_217583744
quote:
7s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 10:30 schreef koemleit het volgende:
https://www.gelderlander.(...)n-den-brom~aba74eb6/

Die man heeft het vorig jaar overgenomen met 0 middelen, en 0 toekomstperspectief en als beloning wordt ie eruit gezet.
Heeft maar 2 punten, lijkt me niet meer dan terecht.
  vrijdag 9 mei 2025 @ 11:27:02 #263
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_217583766
Ach, Sjon
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_217583822
quote:
9s.gif Op dinsdag 22 april 2025 22:26 schreef Frikandelbroodje het volgende:
Het houdt niet op, niet vanzelf
Incelfrikandel
  vrijdag 9 mei 2025 @ 11:37:46 #265
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_217583862
User @Scrummie benoemt FEITEN
  vrijdag 9 mei 2025 @ 11:38:52 #266
30919 mitt
Michael Corleone
pi_217583871
Nu lullig voor vd Brom, maar zorgt er wel voor dat hij altijd een legend zal blijven voor de supporters.

Voor de rest, Vitesse :')
Op dinsdag 9 september 2003 13:57 schreef Dr.Daggla het volgende:
[13:57:43] <@Daggla> ik weet ei'k ook niet wie corleone is.. Uit ER ofzo?
  vrijdag 9 mei 2025 @ 13:56:06 #267
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_217584777
Een clubicoon is Sturing die zich overal doorheen glibbert en konten kust om maar te blijven .

Verder is Sjon een emotionele dwaas die iemand inhuurde die dacht dat spelen in een zandbak goed zou zijn voor je zelfvertrouwen.
RED ONS HENNIEGOD
pi_217586450
Onze (eventuele) nieuwe eigenaren hebben er in ieder geval zin in

twitter
Vitesse, Celtic FC, Everton, Green Bay Packers.
  vrijdag 9 mei 2025 @ 16:47:20 #269
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_217586551
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 16:35 schreef Arnhemunited het volgende:
Onze (eventuele) nieuwe eigenaren hebben er in ieder geval zin in

[ x ]
Zien eruit als twee gasten die een shitcoin proberen te pushen @onlogisch
VBL SC influencer
Left, right, behind
  vrijdag 9 mei 2025 @ 16:47:31 #270
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_217586554
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 16:35 schreef Arnhemunited het volgende:
Onze (eventuele) nieuwe eigenaren hebben er in ieder geval zin in

[ x ]
Is die linker de zanger van Spandau Ballet?
pi_217587069
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 11:21 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
https://www.voetbalzone.n(...)/bltf20f83e347140251

“De board had deze beslissing genomen, werd mij verteld. Maar ik heb geen argumenten gekregen”, vertelt de verbouwereerde trainer aan Omroep Gelderland.

“Echt nul. Ik ben ook echt verschrikkelijk boos. Ze schuiven gewoon een icoon van de club terzijde. Dat doet pijn.”

Ciao ciao, doei doei, al het goeie.
pi_217591666
Duits gaat blijkbaar de voertaal worden bij Vitesse
pi_217660911
Ik verdenk Braasch van het zijn van een reptilien.
pi_217723668
quote:
Vitesse raakt de proflicentie kwijt. De Arnhemse club voldoet niet aan de regels van de KNVB.

De vijf nieuwe eigenaren zitten al langere tijd in het overnameproces en dat loopt moeilijk. De KNVB ziet nu teveel bezwaren om een licentie te verlenen.

Later meer.
Bron

Doei! :W
  FOK!fotograaf vrijdag 23 mei 2025 @ 09:51:57 #275
842 Zorro
Z
pi_217723696
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 mei 2025 09:14 schreef Cupfighter het volgende:
Duits gaat blijkbaar de voertaal worden bij Vitesse
Ja. Vooral "Auf Wiedersehen"
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  vrijdag 23 mei 2025 @ 09:52:55 #276
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_217723712
Dat werd tijd.
pi_217723718
Rot voor de supporters maar dat werd idd tijd.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  Redactie Sport vrijdag 23 mei 2025 @ 09:53:38 #278
274204 crew  Mexicanobakker
pi_217723719
Ja, jammer.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Moderator vrijdag 23 mei 2025 @ 09:56:46 #279
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_217723750
Eindelijk, dit duurde eeuwen.
What can change the nature of a man?
  vrijdag 23 mei 2025 @ 09:58:08 #280
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_217723772
Is @yats al gesignaleerd op de John Frostbrug?
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
  vrijdag 23 mei 2025 @ 09:59:40 #281
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_217723797
quote:
1s.gif Op vrijdag 2 augustus 2024 10:46 schreef Caland het volgende:

[..]
Die soap gaat nog wel even door vermoed ik

Vitesse krijgt de licentie, Franke trekt zich uiteindelijk terug en dan begint alles weer opnieuw ergens aan het eind van komend seizoen is mijn voorzichtige inschatting
Called it
VBL SC influencer
Left, right, behind
  vrijdag 23 mei 2025 @ 10:00:02 #282
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_217723800
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 mei 2025 09:58 schreef TweedeKlum het volgende:
Is @:yats al gesignaleerd op de John Frostbrug?
Die had niet 1, maar 2 Vitesse brillen op. Schitterende user was dat, vooral als hij boos was.

Hopelijk gaat het goed met hem.
  vrijdag 23 mei 2025 @ 10:00:47 #283
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_217723807
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 mei 2025 10:00 schreef fetX het volgende:

[..]
Die had niet 1, maar 2 Vitesse brillen op. Schitterende user was dat, vooral als hij boos was.

Hopelijk gaat het goed met hem.
Hij zit nog regelmatig te schuimbekken op VP.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
  vrijdag 23 mei 2025 @ 10:02:13 #284
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_217723820
Ook wel knap om binnen 1 jaar net helemaal niks te komen :')
  vrijdag 23 mei 2025 @ 10:02:40 #285
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_217723828
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 mei 2025 10:00 schreef TweedeKlum het volgende:

[..]
Hij zit nog regelmatig te schuimbekken op VP.
Mensen die op VP zitten hebben zonder uitzondering een micropenis.
pi_217723837
quote:
1s.gif Op vrijdag 23 mei 2025 09:59 schreef Caland het volgende:
Called
Yep, ze hebben zoveel "schijnconstructies" opgetrokken om maar tijd te rekken.

Maar puntje bij paaltje kwamen ze gewoon enkele Miljoenen tekort die alleen criminele nog wilde ophoesten, maar daar stak de KNVB terecht een stokje voor.

tja.
pi_217723869
wiki is er ook snel bij:
quote:
Vitesse Arnhem, officieel Stichting Betaald Voetbal (SBV) Vitesse-Arnhem en was in het verleden algemeen bekend als Vitesse, was een Nederlandse profvoetbalclub uit Arnhem. De club is opgericht op 14 mei 1892 en is overleden op † 23 mei 2025.
https://nl.wikipedia.org/wiki/SBV_Vitesse
“To destroy a people you must first sever their roots.”
pi_217723928
Ach, die gaan wel weer in beroep.

Een KKD met 19 clubs is ook weer zoiets. Je kunt moeilijk achteraf nog een regel bedenken dat het slechtst presterende beloftenteam maar degradeert (en waar naar toe... naar de 2e divisie, naar de beloftencompetitie?)
pi_217723940
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 mei 2025 10:13 schreef Halcon het volgende:
Ach, die gaan wel weer in beroep.

Een KKD met 19 clubs is ook weer zoiets. Je kunt moeilijk achteraf nog een regel bedenken dat het slechtst presterende beloftenteam maar degradeert (en waar naar toe... naar de 2e divisie, naar de beloftencompetitie?)
In het verleden hebben we wel vaker een oneven aantal gehad.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
  vrijdag 23 mei 2025 @ 10:15:48 #290
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_217723950
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 mei 2025 10:14 schreef raptorix het volgende:

[..]
In het verleden hebben we wel vaker een oneven aantal gehad.
Dat dus. Een jong club in de laatste ronde vrij plannen en dan heb je mooie slotronde.
pi_217723954
Zonde. Blijft vanuit de historie toch een redelijke grote club met een redelijke aanhang; jammer dat die door wanbeleid verdwijnen.

Waarom zijn mensen hierboven trouwens zo blij? Zo'n hekel aan de club Vitesse?
pi_217723966
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 mei 2025 10:14 schreef raptorix het volgende:

[..]
In het verleden hebben we wel vaker een oneven aantal gehad.
Klopt, maar dat is irritant. Ook met periodes en zo.
pi_217724018
@WheeledWarrior vanmiddag afspreken op Berg en Bos en alvast het stadion weer KKD waardig maken? ik zie kansen :P
Hooray for boobies!
  vrijdag 23 mei 2025 @ 10:29:16 #294
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_217724087
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 mei 2025 10:16 schreef Solispolar het volgende:
Zonde. Blijft vanuit de historie toch een redelijke grote club met een redelijke aanhang; jammer dat die door wanbeleid verdwijnen.

Waarom zijn mensen hierboven trouwens zo blij? Zo'n hekel aan de club Vitesse?
Omdat ze al twee jaar lang aan het liegen zijn. Een gemiddeld club was allang failliet verklaard en daarvan licentie ontnomen.
pi_217724106
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 mei 2025 10:29 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
Omdat ze al twee jaar lang aan het liegen zijn. Een gemiddeld club was allang failliet verklaard en daarvan licentie ontnomen.
Dat zijn een paar mensen binnen de organisatie, maar daarom hoop je toch niet voor alle fans/de stad (en misschien ook zelfs voor de Eredivisie) dat een club verdwijnt?
  vrijdag 23 mei 2025 @ 10:31:15 #296
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_217724121
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 mei 2025 10:22 schreef Spockjuh_ het volgende:
@:WheeledWarrior vanmiddag afspreken op Berg en Bos en alvast het stadion weer KKD waardig maken? ik zie kansen :P
Nieuwe grasmat komt er al volgende maand!
pi_217724157
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 mei 2025 10:31 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Nieuwe grasmat komt er al volgende maand!
en met 3750 plaatsen kunnen we ook wel even vooruit. Nu alleen nog een team, organisatie en licentie hosselen
Hooray for boobies!
pi_217724168
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 mei 2025 10:34 schreef Spockjuh_ het volgende:

[..]
en met 3750 plaatsen kunnen we ook wel even vooruit. Nu alleen nog een team, organisatie en licentie hosselen
Ik bied mij aan als investeerder, ik heb een legit onderneming in Dubai die 1.5 miljard per jaar omzet, baas zit even ergens anders en komt niet zo snel terug.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
  vrijdag 23 mei 2025 @ 10:37:00 #299
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_217724180
Die Duitser die er nu zit in Arnhem, lijkt mij ook niet te vertrouwen.
pi_217724239
Ironisch genoeg, mochten ze nu alsnog een licentie krijgen, dan gaan ze weer gelijk starten met een smak strafpunten :')
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_217724243
dolle boel
Hooray for boobies!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')