Thanks! Alleen beantwoordt het nog niet echt mijn vraag waarom Vitesse z’n heil zocht bij een Amerikaan. Het terugtreden van die Russen was toch de kans om de regie weer terug in NLse handen te krijgen.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 14:27 schreef Felagund het volgende:
[..]
https://www.nrc.nl/nieuws(...)b-nog-toekomst-heeft
Dit geeft wel een goed overzicht.
Ik denk dat je je vergist het probleem dat je dan hebt met de miljoenentekorten die er waren, doorlopende contracten etcetera. De noodzaak naar snel geld was groot.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 15:06 schreef Haringkop het volgende:
[..]
Thanks! Alleen beantwoordt het nog niet echt mijn vraag waarom Vitesse z’n heil zocht bij een Amerikaan. Het terugtreden van die Russen was toch de kans om de regie weer terug in NLse handen te krijgen.
Afgelopen jaar nog uitgesloten voor de playoffs door financiële problemen en liegen.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 13:26 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Ik denk dat acht jaar geleden 90% van de voetbalvolgers nog dacht, dat Fortuna Sittard de club zou zijn, die het eerste zou omvallen.
Aan Vitesse dacht toen nog niemand, maar Fortuna is inmiddels al jarenlang een stabiele club in de Eredivisie.
quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 15:02 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Popcorn, paprikachips, glaasje ranja met een rietje? Donderdag is het weer kortgedingdag.
https://nos.nl/artikel/2577205
Superstabiel!quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 15:14 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Afgelopen jaar nog uitgesloten voor de playoffs door financiële problemen en liegen.
Je eigen schuld om je in dat soort topics te begeven.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 15:23 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Dat is een user die vindt dat Oekraïne een groot deel van het land aan Rusland moet geven.
Je zal maar speler van Vitesse zijn en tot donderdag niet zeker weten of je over 2 dagen kunt voetballen. Al zullen de meesten inmiddels al wel gebeld hebben met hun zakenwaarnemer.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 15:02 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Popcorn, paprikachips, glaasje ranja met een rietje? Donderdag is het weer kortgedingdag.
https://nos.nl/artikel/2577205
Uiteraard, dat effect was er zeker. Maar nu staan er wel enkele mannen met geld op, waar waren die destijds?quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 15:10 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Ik denk dat je je vergist het probleem dat je dan hebt met de miljoenentekorten die er waren, doorlopende contracten etcetera. De noodzaak naar snel geld was groot.
Ik denk juist dat hij de redder was door er veel geld in te pompenquote:Op vrijdag 1 augustus 2025 10:28 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Begonnen met de luchtkastelen van Aalbers die uiteindelijk de eerste plankjes van de doodskist aan elkaar heeft getimmerd.
Ik hoor zijn naam te weinig de afgelopen weken, maar nummer 1 hoofdschuldige aan het uiteindelijke debacle.
het verschil is wel dat de meeste clubs die failliet gaan uiteindelijk de kans krijgen om helemaal onderaan de voetbalpiramide weer opnieuw te beginnen als semi amateurteam. het lijkt veel makkelijker om geld schieters te vinden in Duitsland voor zo'n onderneming.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 13:26 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
In Duitsland heb je ook wel van dit soort clubs gehad toch? Aachen en zo. @:Sabata
Spartelende visquote:Kort geding Vitesse tegen KNVB komende donderdag in Utrecht
Vitesse heeft een kort geding tegen de KNVB aangespannen. De Arnhemse club nam dat besluit nadat de licentie betaald voetbal is ingetrokken.
51 minuten geleden
Het kort geding is donderdag om 13.30 uur in Utrecht.
Vitesse zou twee dagen later de eerste competitiewedstrijd van het seizoen tegen Almere City FC moeten spelen. De KNVB heeft dat duel na het kwijtraken van de licentie uit het schema gehaald.
„Het ligt in de lijn der verwachting dat de rechter voor de wedstrijd uitspraak doet”, zegt een woordvoerder van de rechtbank Utrecht.
Wat had je dan verwacht? Een stille tocht?quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 16:12 schreef Hexagon het volgende:
Die feestende NEC lui zijn ook tamelijk dom om hier blij mee te zijn.
Een club die niet meer bestaat kun je niet meer vernederen.
In landen zoals Duitsland en Engeland is het ook onbestaanbaar dat je niet zou willen promoveren. Ik heb daar wel eens een boom over opgezet met wat Britten bijvoorbeeld, en die begrepen daar echt helemaal niets van. Die vroegen zich letterlijk af waar je dan voor voetbalt.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 15:49 schreef Sabata het volgende:
[..]
het verschil is wel dat de meeste clubs die failliet gaan uiteindelijk de kans krijgen om helemaal onderaan de voetbalpiramide weer opnieuw te beginnen als semi amateurteam. het lijkt veel makkelijker om geld schieters te vinden in Duitsland voor zo'n onderneming.
dat wil niet gelijk zeggen dat ze ook weer in de Bundesliga terecht komen. uerdingen heeft het al eens gehad, Wattenscheid, Duisburg inderdaad. zijn er ook aardig wat clubs uitgevallen die weer helemaal opnieuw moesten beginnen zoals Lok Leipzig en Chemie Halle. om nog maar te zwijgen over de clubs die zodanig met de politiek verweven waren dat ze helemaal opgedoekt werden
Jij moet vooral niet denken.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 15:49 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Ik denk juist dat hij de redder was door er veel geld in te pompen
Na zijn vertrek is het juist helemaal mis gegaan
Vitesse heeft alles aan die man te danken
Een club als vitesse heeft helemaal geen bestaansrecht zonder een persoon als karel aalbers daarvoor is het gewoon veel te klein in nederland en in de regio
Vitesse zou alleen kunnen overleven als er iedere wedstrijd 20000 man op de tribune zou zitten
Mwa Karel vertrouwde iets teveel op beste vriend Tob en dat zijn bedrijf niet moeilijk ging doen om fucking 60 miljoen guldenquote:Op vrijdag 1 augustus 2025 10:28 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Begonnen met de luchtkastelen van Aalbers die uiteindelijk de eerste plankjes van de doodskist aan elkaar heeft getimmerd.
Ik hoor zijn naam te weinig de afgelopen weken, maar nummer 1 hoofdschuldige aan het uiteindelijke debacle.
Die wedstrijden waren al lang niet meer als wat ze geweest zijn.quote:
In ieder geval geen feest. Die rivaliteit is toch een belangrijk deel van de lol als supporter. En dan mag de rivaliserende club volledig vernederd en uitgelachen worden.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 16:13 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Wat had je dan verwacht? Een stille tocht?
Is toch lachen man een beetje vuurwerk.
Vanaf 18 min.:quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 16:15 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Mwa Karel vertrouwde iets teveel op beste vriend Tob en dat zijn bedrijf niet moeilijk ging doen om fucking 60 miljoen gulden
Het is niet alsof ze er heel veel aan kunnen doen dat Vitesse nu weg is.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 16:19 schreef Hexagon het volgende:
[..]
In ieder geval geen feest. Die rivaliteit is toch een belangrijk deel van de lol als supporter. En dan mag de rivaliserende club volledig vernederd en uitgelachen worden.
Maar dat kan dus niet meer als ze weg zijn, dus dat is niet echt iets waar je blij mee moet zijn dan.
Wat de voorrondes van de CL niet kan doen met machtige mensjes.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 16:25 schreef RedWhiteArmy1983 het volgende:
[..]
Vanaf 18 min.:
Bekijk deze YouTube-video
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |