Hebben we maar 1 mod die dit kan?quote:
Sprint race na kwalificatie.quote:
Ik heb 19:00 staan voor de kwalificatiequote:Op donderdag 31 oktober 2024 06:53 schreef ESF1Gamer het volgende:
Tijden kwalificatie en sprintrace zijn ingewisseld @:3rr0r
Sprintrace is om 3 uur en kwalificatie is om 8 uur
o ja.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 07:57 schreef Rianne84 het volgende:
[..]
Ik heb 19:00 staan voor de kwalificatie
Ja denk het ook!quote:Op donderdag 31 oktober 2024 08:41 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
https://www.facebook.com/share/GpX6tQJ3ujFVX3zv/?mibextid=WC7FNe
Zoals verwacht worden de Britse kanonnen ingezet. Ik wacht nog op de oproep tot diskwalificatie van Verstappen bij een gezamenlijke crash.
Zo jammer ditquote:
Die kunnen zich makkelijk laten overrulen door een persoon als herbert.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 09:06 schreef ChevyCaprice het volgende:
Ter info: er zijn altijd nog 3 andere stewards.
Alles kan. Het kan ook zijn dat dat niet gebeurt en iedereen zijn eigen mening geeft in die steward room. Een scenario wat ik geloofwaardiger vind.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 09:09 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Die kunnen zich makkelijk laten overrulen door een persoon als herbert.
Uitsluiten kunnen we het niet. We moeten ze op hun blauwe ogen vertrouwen dat ze onpartijdig werken.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 09:11 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Alles kan. Het kan ook zijn dat dat niet gebeurt en iedereen zijn eigen mening geeft in die steward room. Een scenario wat ik geloofwaardgier vind.
Dan zijn ze de titel steward niet waard.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 09:09 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Die kunnen zich makkelijk laten overrulen door een persoon als herbert.
Maar wat is je bron dat Herbert ze zou overrulen?quote:Op donderdag 31 oktober 2024 09:13 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Uitsluiten kunnen we het niet. We moeten ze op hun blauwe ogen vertrouwen dat ze onpartijdig werken.
Iets waar ik bij herbert wel aan twijfel gezien zijn media optredens. De andere stewards hoor je namelijk nauwelijks in de media.
Maar wat is je bron dat Herbert ze niet zou overrulen?quote:Op donderdag 31 oktober 2024 09:14 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Maar wat is je bron dat Herbert ze zou overrulen?
Dat is de basis waar je van uit moet gaan, stel dat 1 steward was omgekocht, zou die dan andere zo makkelijke kunnen overrulen, om zijn steekpenningen te behouden. Het lijkt mij erg sterk dat dat zo makkelijk zou zijn. Ze bestaan verder ook niet in een vacuüm hun functioneren wordt vast ook beoordeeld het zijn stewards geen rechters.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 09:18 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Maar wat is je bron dat Herbert ze niet zou overrulen?
quote:Masi was removed from his position following an FIA analysis into his failure to correctly follow the safety car restart procedure at the 2021 Abu Dhabi Grand Prix.
Wedden en sport is helaas onlosmakelijk verbonden geraakt. Ik geloof dat er ook voetbalteams zijn met een gokboer als sponsor.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 09:23 schreef pmponer het volgende:
Ik snap uberhaupt niet dat Herbert steward mag zijn, maakt notabene reclame voor een betting site.
We laten de gehele Masi discussie buiten dit topic. Het ouwe koeien topic is daarvoor bedoeld.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 09:24 schreef Abid-Meher het volgende:
[..]
Dat is de basis waar je van uit moet gaan, stel dat 1 steward was omgekocht, zou die dan andere zo makkelijke kunnen overrulen, om zijn steekpenningen te behouden. Het lijkt mij erg sterk dat dat zo makkelijk zou zijn. Ze bestaan verder ook niet in een vacuüm hun functioneren wordt vast ook beoordeeld het zijn stewards geen rechters.
En als er grote blunders worden begaan zijn er ook repercussies:
[..]
True. Pierluigi Collina heeft ook heel veel stront over zich heen gekregen "dankzij" zijn sponsordeal met Opel destijds. Opel was ook sponsor van AC Milan.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 09:28 schreef pmponer het volgende:
Ja maar dit is een scheidsrechter die openlijk reclame maakt voor een gokboer, ik vind het bijzonder. Er zijn zoveel meer personen die je zou kunnen vragen zonder de schijn tegen te hebben
Ja maar als je gewoon lekker transparant bent mag dat toch geen probleem zijn. F1 coureurs krijgen ook soms gratis autos van merken. Dan kun je zeggen: oh Hamilton gaat naar Ferrari meer kreeg onlangs nog een Mercedes van Mercedes gratis. Die gaat tijdens wedstrijden de boel saboteren als hij Mercedes kan helpen.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 09:28 schreef pmponer het volgende:
Ja maar dit is een scheidsrechter die openlijk reclame maakt voor een gokboer, ik vind het bijzonder. Er zijn zoveel meer personen die je zou kunnen vragen zonder de schijn tegen te hebben
Hij was steward, hij maakte een keuze en hij is daarvoor beoordeeld.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 09:34 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
We laten de gehele Masi discussie buiten dit topic. Het ouwe koeien topic is daarvoor bedoeld.
Voetbal wedstrijden tussen naties vergelijken met formule 1 coureurs die wel een vlaggetje hebben maar grotendeels aan teams vasthangen. Dit moet je meer vergelijken met Champions League niet WK of EK'squote:Op donderdag 31 oktober 2024 09:49 schreef schommelstoel het volgende:
Laten we voortaan bij elke voetbal wedstrijd van Nederland tegen Engeland een Nederlands scheidsrechter team aanstellen.
En een VAR team dat bestaat uit één brit tussen Nederlanders.
Jij hebt het over spelers, ik over scheidsrechters. Je kan je toch wel voorstellen dat minimaal de hoogte van de straf mogelijk beinvloed wordt of misschien wel de straf? Transparantie is sowieso gelul als het om F1 gaat bij geen enkele sport verdwijnt er zoveel in de doofpot of wordt er niet ingegrepen als bij F1 (neem bijvoorbeeld de flexwings of het benzine truukje van Ferrari).quote:Op donderdag 31 oktober 2024 09:37 schreef Abid-Meher het volgende:
[..]
Ja maar als je gewoon lekker transparant bent mag dat toch geen probleem zijn. F1 coureurs krijgen ook soms gratis autos van merken. Dan kun je zeggen: oh Hamilton gaat naar Ferrari meer kreeg onlangs nog een Mercedes van Mercedes gratis. Die gaat tijdens wedstrijden de boel saboteren als hij Mercedes kan helpen.
Ja als we zo moeten gaan denken kan ik maar beter mijn bed vandaag niet uitkomen, want dan moet ik al wantrouwen dat iemand naar me glimlacht, of 1 meter in de buurt van mijn auto komt.
Ik moet helemaal niks.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 09:54 schreef Abid-Meher het volgende:
[..]
Voetbal wedstrijden tussen naties vergelijken met formule 1 coureurs die wel een vlaggetje hebben maar grotendeels aan teams vasthangen. Dit moet je meer vergelijken met Champions League niet WK of EK's
Hij was geen steward maar de race director. Dus daar gaat het betoog al de mist in.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 09:41 schreef Abid-Meher het volgende:
[..]
Hij was steward, hij maakte een keuze en hij is daarvoor beoordeeld.
Stewards worden dus gecontroleerd en zijn niet onfeilbaar. Wat mij betreft is de discussie dat Herbert partijdig is en iedereen kan overrulen ook een oude koe. Daar er sinds toen en nu niks veranderd is en diezelfde regels nog gelden. Je kan wel mooi naar het oude koeien topic verwijzen maar dit was toch relevant voor de discussie? Of willen we enkel een echo chamber waar we gaan roepen dat Herbert partijdig is? Dit is oprecht waarom sommige users hier gewoon niet mee kunnen posten.
Het ging mij niet om die wat jij een oude koe noemt, het ging mij erom dat ik een praktijkvoorbeeld kom met dit gebeurd wanneer iemand keuzes gaat maken en mensen gaat overrulen of zich laat overrulen. Jammer dat je mij dan verwijst naar het oude koeien topic, inhoudelijk niet reageert maar zelf met de meest inhoudsloze beweringen komt zonder bronnen en als iemand je ernaar vraagt keer je de bewijslast om, erg vruchtbare grond voor discussie op deze manier.
Daarom hebben ze de zoon van de oprichter van McLaren erbij gezet.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 09:11 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Alles kan. Het kan ook zijn dat dat niet gebeurt en iedereen zijn eigen mening geeft in die steward room. Een scenario wat ik geloofwaardiger vind.
Laat duidelijk zijn: in vrijwel elke andere sport zou de steward bezetting tot enorm grote ophef leiden. In de formule 1 niet, omdat 95% van de content geproduceerd wordt door Britse media en de rest niet durft dit schandaal aan te wakkeren, want dan word je weggezet als complot denker. Maar objectief bezien slaan het helemaal nergens op, met als klap op de vuurpijl Herbert die ook nog interviews gaat geven.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 09:54 schreef pmponer het volgende:
[..]
Jij hebt het over spelers, ik over scheidsrechters. Je kan je toch wel voorstellen dat minimaal de hoogte van de straf mogelijk beinvloed wordt of misschien wel de straf? Transparantie is sowieso gelul als het om F1 gaat bij geen enkele sport verdwijnt er zoveel in de doofpot of wordt er niet ingegrepen als bij F1 (neem bijvoorbeeld de flexwings of het benzine truukje van Ferrari).
Alles voor een spannende ontknoping
Zoals al aangegeven door user Star: "Zoon van een voormalige eigenaar van McLaren, niet de oprichter. Dat was Bruce McLaren. Na zijn dood heeft Teddy Mayer het team overgenomen."https://forum.fok.nl/topic/2722600/1/999/#p215403334quote:Op donderdag 31 oktober 2024 10:20 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Daarom hebben ze de zoon van de oprichter van McLaren erbij gezet.
https://www.formule1.nl/evenement/gp-sao-paulo/quote:Op donderdag 31 oktober 2024 07:57 schreef Rianne84 het volgende:
[..]
Ik heb 19:00 staan voor de kwalificatie
I'll keep this in mind.quote:Vrijdag 1 november
15:30 – 16:30 uur 1e vrije training
19:30 – 20:14 uur sprint kwalificatie
Zaterdag 2 november
15:00 – 16:00 uur sprint
19:00 – 20:00 uur kwalificatie
Zondag 3 november
18:00 – 20:00 uur race
In het hele interview heeft hij het specifiek over die acties. Hij zegt Verstappen een goede coureur te vinden, die dat soort streken niet nodig heeft.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 11:44 schreef Nattekat het volgende:
Het zijn wel weer echt de standaard figuren die niet snappen dat je gigantisch negatief uitlaten in de media over een coureur nou niet bepaald het toonbeeld van onpartijdigheid is.
Herbert zou gewoon niet meer binnen een straal van 10m van het stewardshok mogen komen na zijn uitspraken, klaar.
Maak maar 10km ervanquote:Op donderdag 31 oktober 2024 11:44 schreef Nattekat het volgende:
Het zijn wel weer echt de standaard figuren die niet snappen dat je gigantisch negatief uitlaten in de media over een coureur nou niet bepaald het toonbeeld van onpartijdigheid is.
Herbert zou gewoon niet meer binnen een straal van 10m van het stewardshok mogen komen na zijn uitspraken, klaar.
Inderdaad. Het gaat om de acties, niet om de coureur.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 11:47 schreef potjecreme het volgende:
[..]
In het hele interview heeft hij het specifiek over die acties. Hij zegt Verstappen een goede coureur te vinden, die dat soort streken niet nodig heeft.
Er zijn wel iets hardere woorden gebruikt dan dat. En dat is ook het hele punt: je bent een journalist/presentator die vrij zijn ongezouten mening overal over geeft, of je bent de neutrale scheidsrechter die zich daar afzijdig van houdt en hooguit wat toelichting geeft.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 11:47 schreef potjecreme het volgende:
[..]
In het hele interview heeft hij het specifiek over die acties. Hij zegt Verstappen een goede coureur te vinden, die dat soort streken niet nodig heeft.
100 meter?quote:Op donderdag 31 oktober 2024 12:01 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ze mogen nog wel naar het circuit komen van mij.
Moest aan abortusklinieken denken.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 11:44 schreef Nattekat het volgende:
Het zijn wel weer echt de standaard figuren die niet snappen dat je gigantisch negatief uitlaten in de media over een coureur nou niet bepaald het toonbeeld van onpartijdigheid is.
Herbert zou gewoon niet meer binnen een straal van 10m van het stewardshok mogen komen na zijn uitspraken, klaar.
Standaard figuren getuigd ook van weinig respect. Ik vind dat kritiek hebben op Israël iemand geen antisemiet maakt. Net zo vind ik dat kritiek hebben op een coureur niet betekent dat iemand direct partijdig is. Een steward kijkt naar de acties niet naar de persoon.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 11:44 schreef Nattekat het volgende:
Het zijn wel weer echt de standaard figuren die niet snappen dat je gigantisch negatief uitlaten in de media over een coureur nou niet bepaald het toonbeeld van onpartijdigheid is.
Herbert zou gewoon niet meer binnen een straal van 10m van het stewardshok mogen komen na zijn uitspraken, klaar.
quote:Op donderdag 31 oktober 2024 12:04 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Er zijn wel iets hardere woorden gebruikt dan dat. En dat is ook het hele punt: je bent een journalist/presentator die vrij zijn ongezouten mening overal over geeft, of je bent de neutrale scheidsrechter die zich daar afzijdig van houdt en hooguit wat toelichting geeft.
Hij heeft de schijn tegen, en dat is genoeg om hem ongeschikt te maken voor de rol van hoofdsteward.
https://www.f1maximaal.nl(...)-fabelen-belachelijkquote:In Mexico waren de andere stewards Amerikaans, Belgisch en Braziliaans en zij hebben allemaal dezelfde bevoegdheden. Zeggen dat er sprake is van partijdigheid is belachelijk', herhaalt Herbert nog maar eens. 'En toen we de twee straffen van tien seconden aan Verstappen oplegden, waren we het allemaal met elkaar eens. Onthoud altijd dat er vier stewards zijn die deze beslissingen nemen', benadrukt de Brit
Het hele punt is dat je geen scheidsrechter kan zijn als je je zo hebt uitgelaten. Dat er nog andere scheidsrechters zijn verandert daar helemaal niets aan, zeker niet als je bedenkt dat Herbert hoofdscheidsrechter is.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 12:44 schreef potjecreme het volgende:
[..]
[..]
https://www.f1maximaal.nl(...)-fabelen-belachelijk
Dat is hij niet. Zoon van een voormalige eigenaar, niet de oprichter. Anders had hij wel McLaren gehetenquote:Op donderdag 31 oktober 2024 10:20 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Daarom hebben ze de zoon van de oprichter van McLaren erbij gezet.
Hoofdscheidsrechter? Waar haal je dit vandaan?quote:Op donderdag 31 oktober 2024 12:45 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Herbert hoofdscheidsrechter is.
quote:Op donderdag 31 oktober 2024 12:50 schreef DeeBee het volgende:
Ik wacht op Olav Mol and Jack Plooij als stewards bij de volgende Dutch GP
En regen mogelijk!quote:Op donderdag 31 oktober 2024 12:52 schreef Nebelwerfer het volgende:
Och, verstappen komt dit weekend toch geen directe concurrenten tegen. De rest moet ie zonder gekloot wel voorbij geraken.
Bij de sprint minder risico natuurlijk.
En pa Mayer heeft zijn aandelen in 1982 verkocht. Das mon dieu meer dan 40 jaar geledenquote:Op donderdag 31 oktober 2024 12:47 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Dat is hij niet. Zoon van een voormalige eigenaar, niet de oprichter. Anders had hij wel McLaren geheten
Misschien grappig bedoeld, maar waarom is er nog geen Nederlandse steward geweest?quote:Op donderdag 31 oktober 2024 12:50 schreef DeeBee het volgende:
Ik wacht op Olav Mol and Jack Plooij als stewards bij de volgende Dutch GP
Oh, maar dat maakt het niet uit.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 10:37 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Zoals al aangegeven door user Star: "Zoon van een voormalige eigenaar van McLaren, niet de oprichter. Dat was Bruce McLaren. Na zijn dood heeft Teddy Mayer het team overgenomen."https://forum.fok.nl/topic/2722600/1/999/#p215403334
.
Gaat Danny Makkelie ook zijn mening geven over Steven Berghuis of komt zoiets raar over?quote:Op donderdag 31 oktober 2024 11:47 schreef potjecreme het volgende:
[..]
In het hele interview heeft hij het specifiek over die acties. Hij zegt Verstappen een goede coureur te vinden, die dat soort streken niet nodig heeft.
wat een onzin weer, in de regen gaat het om de coureur.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 12:57 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Max zei ooit dat een auto die op het droge niet snel is in de regen ook niet snel is
Zet J Verstappen er neer.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 12:56 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Misschien grappig bedoeld, maar waarom is er nog geen Nederlandse steward geweest?
Als ik iemands acties specifiek in de media ga becommentariëren dan is de kans groot dat ik bij een volgend incident overga tot een straf. Ik vind namelijk iets van iemand en ik laat mezelf daar regelmatig over uit. Totaal ongeschikt die man. Onbegrijpelijk dat mensen dat niet willen inzien.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 12:32 schreef Abid-Meher het volgende:
[..]
Standaard figuren getuigd ook van weinig respect. Ik vind dat kritiek hebben op Israël iemand geen antisemiet maakt. Net zo vind ik dat kritiek hebben op een coureur niet betekent dat iemand direct partijdig is. Een steward kijkt naar de acties niet naar de persoon.
Sterker nog ik kan het anders stellen: jij bent zelf een moderator op een forum een soort steward ja? Ben jij partijdig als mod omdat je Max fan bent, of kun jij dat prima separeren en zijn je modtaken hier neutraal?
Ik neem aan dat dat laatste waar is, ook al bestempeld je mensen als die figuren. Ik denk dat in de F1 ook zo werkt.
Als het erop aankomt is er neutraliteit.
Het is gewoon pure toeval dat 9 van de 10 beslissingen altijd in voordeel van een Brit vallen. Of dat er veel meer mag als er geen Brit bij betrokken is.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 12:45 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Het hele punt is dat je geen scheidsrechter kan zijn als je je zo hebt uitgelaten. Dat er nog andere scheidsrechters zijn verandert daar helemaal niets aan, zeker niet als je bedenkt dat Herbert hoofdscheidsrechter is.
Lewis ‘een van de netste rijders ooit’ Hamilton-Larbalestier.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 13:02 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Het is gewoon pure toeval dat 9 van de 10 beslissingen altijd in voordeel van een Brit vallen. Of dat er veel meer mag als er geen Brit bij betrokken is.
Allemaal toeval.
Gelukkig is Britse media ook absoluut niet partijdig of eenzijdig, dus komt allemaal goed en wij stellen ons aan.
Ik ben voor.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 13:01 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Zet J Verstappen er neer.
Is een Nederlander, Max is officieel belg.
Moet kunnen toch?
Puur voor de reacties van de Britten en Britsgezinden.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 12:50 schreef DeeBee het volgende:
Ik wacht op Olav Mol and Jack Plooij als stewards bij de volgende Dutch GP
Britten maken nooit fouten, denken ze zelf.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 13:08 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Ik zou graag aan de verdedigers van Herbert willen vragen:
Hoe zouden jullie denken dat de Britse media zou reageren wanneer een Nederlander steward zou zijn en L. Norris 20 seconden tijdstraf zou krijgen en deze steward nadien zou leeglopen over alle divebombs van Norris? Zou dat geaccepteerd worden denken jullie?
Ik reken niet op reacties, want dit is de ongemakkelijke waarheid, maar waag toch poging.
en vergeet vooral niet dat hij zelden fouten maaktquote:Op donderdag 31 oktober 2024 13:04 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Lewis ‘een van de netste rijders ooit’ Hamilton-Larbalestier.
Turkije 2020 was bijvoorbeeld niet bestquote:Op donderdag 31 oktober 2024 12:59 schreef THEFXR het volgende:
[..]
wat een onzin weer, in de regen gaat het om de coureur.
Gaan er niet komen.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 13:19 schreef Evenstar het volgende:
Oh ja, ik wacht ook nog steeds op een taakstraf voor Lawson (middelvinger) en Leclerc ("fuck" gezegd in persconferentie).
Waarom niet dan vraag ik mij af?quote:
Omdat het Max Verstappen is en abu Dhabi 2021 doet nog zeer bij een aantalquote:Op donderdag 31 oktober 2024 13:21 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Waarom niet dan vraag ik mij af?
"my car was fucked"
of
"then I thought, fuck!"
waarom ene een straf geven en andere niet?
Dan ook niet uit landen waar een team weer vandaan komt vanwege een mogelijke Italiaanse, Zwitserse, Amerikaanse of Oostenrijkse steward.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 13:05 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Ik ben voor.
Eigenlijk moet er een regel komen die verbied dat er een steward actief is uit een land waar ook een coureur uit rijd.
Zeker.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 13:28 schreef Nober het volgende:
[..]
Dan ook niet uit landen waar een team weer vandaan komt vanwege een mogelijke Italiaanse, Zwitserse, Amerikaanse of Oostenrijkse steward.
quote:
Je lacht wel en het is ook om te lachen, maar zie jij een andere logische beredenering?quote:
Klopt. Die ene pagina "F1Maximaal" had het ook over zogenaamd "zware straffen".quote:Op donderdag 31 oktober 2024 13:37 schreef potjecreme het volgende:
Bijna iedereen op tv heb ik zien zeggen dat de straf voor Verstappen terecht was. Sommige waren het niet eens met de 10sec ipv van de 5bsec. Het gedrag was gewoon fout wat je paspoort ook is. Ook bij Britse podcast is er discussie over de 10 ipv 5. Over zijn handelen op de baan is toch geen discussie? Daar heeft Herbert het over.
Ik vind het eigenlijk vrij bizar, want ik denk echt dat Max misschien wel serieus zit te denken om te stoppen, want hij heeft altijd vanaf het begin al gezegd dat hij geen zin heeft in dit soort onzin. HIj wil racen en alleen dat.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 13:35 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Het is puur omdat ze met die rijders geen rekening open hebben staan en met Verstappen een rekening die nooit afbetaald kan worden.
Als Max nou gewoon even clean rijdt dit weekend is er nog aan de hand hoor, met het kampioenschap.quote:
Dit is dan wel weer precies dat de FIA de fout in gaat. Communiceer dat dan gewoon.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 13:37 schreef opgebaarde het volgende:
Verstappen heeft zijn community service nog niet hoeven doen noch ja bekend wanneer hij dit moet doen. Misschien is na alle commotie en leclerc dit ook niet meer nodig
Genoeg Britten op de baan die hem er nu even strategisch vanaf kunnen tikken.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 13:41 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Als Max nou gewoon even clean rijdt dit weekend is er nog aan de hand hoor, met het kampioenschap.
Dus Herbert is zeker geen factor hierin. ( per se)
Denk dat er binnen de coureurs eigenlijk heel weinig coureurs zijn die echt problemen met Max hebben. Hooguit een Ocon ofzo, zelfs Norris niet. Norris heeft gewoon goed naar Lewis gekeken en wordt mede dankzij zijn team in zo'n zeikwijf hoekje geduwd nu, want dat heeft bij Lewis ook goed gewerkt.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 13:43 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Genoeg Britten op de baan die hem er nu even strategisch vanaf kunnen tikken.
Allemaal veel beter sinds Masi er niet meer isquote:Op donderdag 31 oktober 2024 13:43 schreef S95Sedan het volgende:
Van mij mogen ze de hele bende opdoeken en de bezem door de FIA+Stewards.
Elke race is er inmiddels wel iets waarbij regels gewoon totaal niet consequent nageleefd worden, en juist daardoor is het zo'n teringbende geworden.
Die uitspraken van Herbert ook, manman, en maar claimen dat de straffen niet conform bias zijn.
I know, veel coureurs kunnen buiten de baan gewoon goed met elkaar overweg.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 13:44 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Denk dat er binnen de coureurs eigenlijk heel weinig coureurs zijn die echt problemen met Max hebben. Hooguit een Ocon ofzo, zelfs Norris niet. Norris heeft gewoon goed naar Lewis gekeken en wordt mede dankzij zijn team in zo'n zeikwijf hoekje geduwd nu, want dat heeft bij Lewis ook goed gewerkt.
En er waren geen verzachtende omstandigheden. De straffen zijn wel te verdedigen imo, maar het is de regel die het gedrag eigenlijk uitlokt. Waarom is het dat je ervoor moet zitten halverwege de bocht, waarom niet bij het begin van de bocht?quote:Op donderdag 31 oktober 2024 13:39 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Klopt. Die ene pagina "F1Maximaal" had het ook over zogenaamd "zware straffen".
Nou ik heb nieuws voor ze: het bleek de standaard straf te zijn
Waar baseer je nu op dat Ocon iets tegen Max zou hebbenquote:Op donderdag 31 oktober 2024 13:44 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Denk dat er binnen de coureurs eigenlijk heel weinig coureurs zijn die echt problemen met Max hebben. Hooguit een Ocon ofzo, zelfs Norris niet.
Jammer dat je Norris zo neerzet.quote:Norris heeft gewoon goed naar Lewis gekeken en wordt mede dankzij zijn team in zo'n zeikwijf hoekje geduwd nu, want dat heeft bij Lewis ook goed gewerkt.
Het leuke van de regel is eigenlijk dat het helemaal niet uitlokt tot misbruik, in tegenstelling wat veel wordt gezegd.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 13:48 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
En er waren geen verzachtende omstandigheden. De straffen zijn wel te verdedigen imo, maar het is de regel die het gedrag eigenlijk uitlokt. Waarom is het dat je ervoor moet zitten halverwege de bocht, waarom niet bij het begin van de bocht?
Reageer eens op mijn post hierboven in plaats van open deuren in te trappen. Die straf is daarbij standaard, wordt alleen lang niet altijd standaard opgelegd en is daarmee niet standaard.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 13:39 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Klopt. Die ene pagina "F1Maximaal" had het ook over zogenaamd "zware straffen".
Nou ik heb nieuws voor ze: het bleek de standaard straf te zijn
Leuk en aardig maar dan moeten regels wel consequent nageleefd worden, en dat worden ze dus al jaren gewoon niet.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 13:58 schreef ChevyCaprice het volgende:
Kijk die richtlijnen zijn wat mij betreft niet echt nodig, maar het is niet zo dat het racen doodmaakt. Er is namelijk altijd een manier waarop je slimmer kan zijn dan je tegenstander en waarbij je binnen de regels kan handelen. En dat is dus het leuke aan racen.
Waarom was er in T4 geen verzachtende omstandigheid dan? Leg eens uit? Gewoon een duel waarbij Norris uiteindelijk wijd gaat maar wel de positie wint. Waarom is daar geen verzachtende omstandigheid dan? Wat is dan nog wel een verzachtende omstandigheid?quote:Op donderdag 31 oktober 2024 13:48 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
En er waren geen verzachtende omstandigheden. De straffen zijn wel te verdedigen imo, maar het is de regel die het gedrag eigenlijk uitlokt. Waarom is het dat je ervoor moet zitten halverwege de bocht, waarom niet bij het begin van de bocht?
Of je moet je gewoon aan de regels houden en dan is er geen gezeik.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 13:59 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Leuk en aardig maar dan moeten regels wel consequent nageleefd worden, en dat worden ze dus al jaren gewoon niet.
Ik had het over mijn post over Nederlandse stewards.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 13:58 schreef ChevyCaprice het volgende:
Kijk die richtlijnen zijn wat mij betreft niet echt nodig, maar het is niet zo dat het racen doodmaakt. Er is namelijk altijd een manier waarop je slimmer kan zijn dan je tegenstander en waarbij je binnen de regels kan handelen. En dat is dus het leuke aan racen.
Als regels intrepatable zijn, kloppen ze niet. Of klopt de handhaving niet. Kies maar.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 14:02 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Of je moet je gewoon aan de regels houden en dan is er geen gezeik.
En buiten dat: stewards behouden altijd de vrijheid om verschillende incidenten verschillend te beoordelen. Het blijft altijd arbitrair. En haast geen incident is gelijk.
Stewards moeten verstand hebben van racen.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 14:18 schreef Abdus18 het volgende:
Waaron sturen we Chevy niet als steward
Heb ik ook. Kijk maar hierboven wat ik heb opgeschreven.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 14:20 schreef Armani XL het volgende:
[..]
Stewards moeten verstand hebben van racen.
De perfecte steward:quote:Op donderdag 31 oktober 2024 14:18 schreef Abdus18 het volgende:
Waaron sturen we Chevy niet als steward
Doe dan toch maar Herbert.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 14:18 schreef Abdus18 het volgende:
Waaron sturen we Chevy niet als steward
De perfecte steward:quote:Op donderdag 31 oktober 2024 14:27 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
De perfecte steward:
[ [url=https://r.testifier.nl/Acbs8526SDKI/resizing_type:fill/watermark:Gettyimages/plain/https://s3-newsifier.ams3(...).jpg@webp]afbeelding[/url] ]
gelikedquote:Op donderdag 31 oktober 2024 14:20 schreef Armani XL het volgende:
[..]
Stewards moeten verstand hebben van racen.
Dan heeft Formula1 er een potje van gemaakt want ik dubbelcheck altijd, zeg maar wat de juiste tijden zijn dan pas ik het aanquote:Op donderdag 31 oktober 2024 06:53 schreef ESF1Gamer het volgende:
Tijden kwalificatie en sprintrace zijn ingewisseld @:3rr0r
Sprintrace is om 3 uur en kwalificatie is om 8 uur
https://www.formula1.com/en/racing/2024/brazilquote:Op donderdag 31 oktober 2024 15:04 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Dan heeft Formula1 er een potje van gemaakt want ik dubbelcheck altijd, zeg maar wat de juiste tijden zijn dan pas ik het aan
Ik ook! Samen tegen de wereld.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 14:41 schreef ChevyCaprice het volgende:
Hoeveel simcoureurs posten hier eigenlijk mee? Of ben ik de enige
Heb jij zeker, jij weet altijd alle antwoorden als wij vragen hebben.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 14:24 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Heb ik ook. Kijk maar hierboven wat ik heb opgeschreven.
En ik hoef te minste niet goedkoop te scoren voor likes.
Aangepast.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 15:09 schreef franklop het volgende:
[..]
https://www.formula1.com/en/racing/2024/brazil
Dit was ook al bekend. Dus hopen op regen zondagquote:
2016 vibesquote:Op donderdag 31 oktober 2024 15:37 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Dit was ook al bekend. Dus hopen op regen zondag
Zodat ze niet rijden?quote:Op donderdag 31 oktober 2024 15:37 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Dit was ook al bekend. Dus hopen op regen zondag
Hmm... Zit wel regen in de lucht maar verwachting is pas voor maandag.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 15:37 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Dit was ook al bekend. Dus hopen op regen zondag
Om elkaar vervolgens helemaal iedereen de moeder te sue'en?quote:Op donderdag 31 oktober 2024 16:32 schreef MoreDakka het volgende:
Het idee dat ex-coureurs een bepaalde expertise zouden hebben over toepassing van regels is al heel lang falliet. Zet er een paar goedbetaalde advocaten neer die helemaal niets met F1 hebben.
Niemand vond Vettel leuk in zijn top jaren. Alsof wij hem leuk vonden op een enkeling na. Rosberg hebben de meeste geen hoge pet van op. Ook Verstappen niet. Probeer het nog maar eens.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 18:05 schreef Donderkonijn het volgende:
Kom op zeg. De hele wereld behalve de Britten zelf is het er over eens dat en al zo'n beetje een decennia+ een enorme britse bias is binnen de FIA en alle pundits er om heen. Vettel, Rosberg... beiden hebben dezelfde lading stront over zich heen gekregen als Max nu. Als je de F1 al lang volgt weet je dat, want het ligt er al jaren gewoon heel dik boven op.
Dat gezanik over een bron altijd.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 09:14 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Maar wat is je bron dat Herbert ze zou overrulen?
quote:Op donderdag 31 oktober 2024 18:14 schreef Bonobo11 het volgende:
Wel genieten van de totale meltdown in dit topic.
Hey maar vriend, krijgen we nog een onderbouwing of blijft het bij een hit and run?quote:Op donderdag 31 oktober 2024 14:20 schreef Armani XL het volgende:
[..]
Stewards moeten verstand hebben van racen.
Een van de huisregels hier is dat je je stellingen onderbouwt. En dus niet zomaar van alles roeptoetert.quote:
we zeggen wat we willen, jij ookquote:Op donderdag 31 oktober 2024 18:20 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Een van de huisregels hier is dat je je stellingen onderbouwt. En dus niet zomaar van alles roeptoetert.
Ik heb het over de Engelsen, niet over ons. Die pakten Zowel Rosberg als Vettel met dezelfde smeerlapperij en partijdigheid aan als Max hoor. En zodra er iemand anders als Max opstaat die het kampioenschap van een brit afpakt, gebeurt daar hetzelfde mee. Engelsen zijn zo'n beetje het onsportiefste volk wat er bestaat.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 18:09 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Niemand vond Vettel leuk in zijn top jaren. Alsof wij hem leuk vonden op een enkeling na. Rosberg hebben de meeste geen hoge pet van op. Ook Verstappen niet. Probeer het nog maar eens.
Het laatste.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 18:19 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Hey maar vriend, krijgen we nog een onderbouwing of blijft het bij een hit and run?
Dat is gewoon de Engelse pers. Fergie pas bevallen noemde ze 'Duchess of Pork’. Dit vanwege haar gewichtstoename.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 18:47 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Ik heb het over de Engelsen, niet over ons. Die pakten Zowel Rosberg als Vettel met dezelfde smeerlapperij en partijdigheid aan als Max hoor. En zodra er iemand anders als Max opstaat die het kampioenschap van een brit afpakt, gebeurt daar hetzelfde mee. Engelsen zijn zo'n beetje het onsportiefste volk wat er bestaat.
Blijft mooi hoe hij eerlijk en recht door zee blijftquote:"Als ik wel uitgebreid ga antwoorden, ga ik misschien dingen zeggen waar ik weer een straf voor krijg. Grappig trouwens, op de persconferentie van Mexico hoorde ik ook iemand schelden, maar daar heb ik niks over gehoord."
Daarmee doelde Verstappen op Ferrari-rijder Charles Leclerc, die na zijn derde plek in Mexico op de persconferentie per ongeluk 'fuck' zei. De Monegask werd na afloop van die persconferentie overigens wel streng toegesproken door een medewerker van de FIA.
Ook op de vraag naar wie Verstappen dan wel luistert, wilde hij geen uitgebreid antwoord geven. "Ik luister naar goede mensen die ik vertrouw en die een goed hart hebben. Wie dat zijn? Dat hoef ik niet te zeggen. Het zijn in ieder geval geen mensen die bevooroordeeld zijn."
Dit is dus precies het punt wat ik nu de hele tijd al probeer te maken. Zodra het om Max gaat is de FIA zo partijdig als wat, mede dankzij de invloed van de media, terwijl het een onafhankelijk orgaan moet zijn.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 19:01 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Blijft mooi hoe hij eerlijk en recht door zee blijft![]()
Dit niet consequente en constant bij Max een voorbeeld proberen te maken is wat het op dit moment zo kut maakt. Rest krijgt 5s straf omdat er omstandigheden zijn die het zogenaamd minder erg maken, Leclerc krijgt geen taakstraf, omdat ja .... waarom eigenlijk. Lawson steekt middelvinger op, maar daar hoor je ook niks van.
Het is een Brit, die denkt dat typisch onbevooroordeeld sportsmanship van hem is.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 11:44 schreef Nattekat het volgende:
Het zijn wel weer echt de standaard figuren die niet snappen dat je gigantisch negatief uitlaten in de media over een coureur nou niet bepaald het toonbeeld van onpartijdigheid is.
Herbert zou gewoon niet meer binnen een straal van 10m van het stewardshok mogen komen na zijn uitspraken, klaar.
Ik juich ook wel een beetje voor een Belgische Monegask.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 18:50 schreef ChevyCaprice het volgende:
Ja goh. Engelsen zijn voor de Engelsen en Nederlanders voor de Nederlanders.
Engelsen snappen niet hoe niet iedereen net zo voor de Engelsen is als zij zijn, want de Engelsen zijn alleen maar voor de Engelsen omdat de Engelsen in alles beter zijn, niet vanwege de nationaliteit.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 18:50 schreef ChevyCaprice het volgende:
Ja goh. Engelsen zijn voor de Engelsen en Nederlanders voor de Nederlanders.
Ooit kon je dat inderdaad zeggen van de meeste Britten maar die tijd ligt inmiddels achter ons.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 19:07 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Het is een Brit, die denkt dat typisch onbevooroordeeld sportsmanship van hem is.
Zijn ze altijd geweest, vooral de engelsen dan, als een schot wint is hij een brit, als hij verliest is hij een schot.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 19:12 schreef quo_ het volgende:
[..]
Ooit kon je dat inderdaad zeggen van de meeste Britten maar die tijd ligt inmiddels achter ons.
Qua sportiviteit zijn het inmiddels zielige eilandbewoners geworden.
Wat wij hier hebben met voetballers waarvan de ouders of grootouders uit Marokko, Suriname ,Turkije enz, enz komt.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 19:15 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zijn ze altijd geweest, vooral de engelsen dan, als een schot wint is hij een brit, als hij verliest is hij een schot.
Ja, ik zie hier echt zoveel troep gegooid worden. Van 'Daar heb je die standaard users weer.' Tot aan de Engelse zijn onsportief en blabla....quote:Op donderdag 31 oktober 2024 19:09 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Engelsen snappen niet hoe niet iedereen net zo voor de Engelsen is als zij zijn, want de Engelsen zijn alleen maar voor de Engelsen omdat de Engelsen in alles beter zijn, niet vanwege de nationaliteit.
https://en.wikipedia.org/wiki/Judy_Guinnessquote:Judy Guinness, British fencer
At the 1932 Olympic Games in Los Angeles, Britain’s Judy Guinness was on her way to a gold medal when she informed officials that her opponent, Austria’s Ellen Preis, had touched her twice. The hits would have gone undetected and Guinness would have won. Instead she relinquished the win and took the silver medal.
Wat een onsportieve monsters die Engelsequote:Ronnie O’Sullivan was praised for his apparent sportsmanship during his quarter-final match with Stuart Bingham at the World Snooker Championship in Sheffield.
The seven-time world champion opted to end his break by playing a safety shot, rather than attempt to pot a red, as he did not believe the black was sitting on its spot properly and appeared unwilling to gain an unfair advantage.
Gruwelijk hoe ze dat doen, krijg er kriebels van.quote:After England defeated Nigeria in a penalty shootout to progress in the Women's World Cup, the usual scenes of jubilation were stalled by a few Lionesses who decided to pay their respects to a defiant Nigerian side - especially their despondent goalkeeper Chiamaka Nnadozie.
Die vergelijking slaat nergens op.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 19:17 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Wat wij hier hebben met voetballers waarvan de ouders of grootouders uit Marokko, Suriname ,Turkije enz, enz komt.
Leclerc zou zich dit weekend moeten melden bij de stewards, las ik.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 19:01 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Blijft mooi hoe hij eerlijk en recht door zee blijft![]()
Dit niet consequente en constant bij Max een voorbeeld proberen te maken is wat het op dit moment zo kut maakt. Rest krijgt 5s straf omdat er omstandigheden zijn die het zogenaamd minder erg maken, Leclerc krijgt geen taakstraf, omdat ja .... waarom eigenlijk. Lawson steekt middelvinger op, maar daar hoor je ook niks van.
Dat heb ik in de IndyCar gezien, inderdaad. Met een coureur die het nog aanmoedigt ook, in plaats van er afstand van neemt.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 19:48 schreef VoMy het volgende:
Fascinerend hoe hier een discussie speelt over de onsportiviteit van de Engelsen. Wacht maar tot de Argentijn Colapinto het stoeltje naast MAX heeft, dan ga je nog wat meemaken qua onsportief volksgedrag.
Sorry, maar jij snapt het nog steeds niet. Het gaat niet om de voetballers, hockeyers, coureurs etc ....het gaat om de scheidsrechters, jury, umpires en stewards.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 19:27 schreef Abid-Meher het volgende:
Nederlanders zijn erg sportief:
[ afbeelding ]
Wat snap ik niet?quote:Op donderdag 31 oktober 2024 19:58 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Sorry, maar jij snapt het nog steeds niet. Het gaat niet om de voetballers, hockeyers, coureurs etc ....het gaat om de scheidsrechters, jury, umpires en stewards.
Media kan partijdig zijn, geen probleem. SkyF1 kan partijdig zijn, geen probleem. Ziggo kan partijdig zijn, geen probleem. Die hebben allemaal een "target audience" en moeten die te vriend houden.
F1TV mag van mij eigenlijk niet partijdig zijn, want het is een internationaal gebeuren en geen Brits onderonsje.
Coureurs, spelers, teams etc moeten partijdig zijn, het zijn hun belangen en daar hoort aan de top ook af en toe onsportief gedrag bij. Weer geen probleem.
Een steward kan niet nadat hij straffen heeft uitgedeeld roepen dat hij Max afschuwelijk vind. Ook niet als hij begint met "ik ben fan van hem".
Hoe denk je dat het was afgelopen als Nederland Argentinië was gefloten door een Nederlander die na de wedstrijd had gezegd "ik ben groot fan van Messi, maar hij is echt afschuwelijk op dit moment" en de FIFA daarna dezelfde scheidsrechter naar de finale had gestuurd
Ik snap de onkunde en onwil om toe te geven dat dit fout is echt totaal niet.
quote:Op donderdag 31 oktober 2024 18:47 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Ik heb het over de Engelsen, niet over ons. Die pakten Zowel Rosberg als Vettel met dezelfde smeerlapperij en partijdigheid aan als Max hoor. En zodra er iemand anders als Max opstaat die het kampioenschap van een brit afpakt, gebeurt daar hetzelfde mee. Engelsen zijn zo'n beetje het onsportiefste volk wat er bestaat.
quote:Op donderdag 31 oktober 2024 19:09 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Engelsen snappen niet hoe niet iedereen net zo voor de Engelsen is als zij zijn, want de Engelsen zijn alleen maar voor de Engelsen omdat de Engelsen in alles beter zijn, niet vanwege de nationaliteit.
quote:Op donderdag 31 oktober 2024 19:15 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zijn ze altijd geweest, vooral de engelsen dan, als een schot wint is hij een brit, als hij verliest is hij een schot.
Ik krijg hier niet echt de indruk dat in deze posts om enkel de Stewards gaat. Vergeef me, maar met woorden als: volk, de Britten en zo maar door, lees ik daar heel iets anders in dan: 'Het gaat hier enkel om de stewards.' Vind het raar dat je mij ervan beticht iets niet te snappen, wanneer dit soort posts er gewoon tussen staan.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 19:12 schreef quo_ het volgende:
[..]
Ooit kon je dat inderdaad zeggen van de meeste Britten maar die tijd ligt inmiddels achter ons.
Qua sportiviteit zijn het inmiddels zielige eilandbewoners geworden.
Kan op een discussieforum niet echt verwachten dat iedereen voor 30-40 minuten aan video's gaat kijken, om vervolgens met een reactie te komen, kan je niet een beetje samenvatten als ze allemaal gezien hebt?quote:
Je snapt het nopg steeds niet. Moeilijk he, onderscheid maken. Het gaat niet om de sporters zelf, het gaat om de media en het scheidsrechtersorgaan, die zijn zo partijdig als wat. En omdat de media die om de F1 heen hangt voornamelijk een brits imperium is. ( Sky doet het internationale commentaar) en ze nogal veel oud britse coureurs als analisten en commentatoren hebben hebbenze nogal veel invloed, ook op de FIA. Als je de F1 al langer volgt is dat bijna niet te ontkennen.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 19:21 schreef Abid-Meher het volgende:
[..]
Ja, ik zie hier echt zoveel troep gegooid worden. Van 'Daar heb je die standaard users weer.' Tot aan de Engelse zijn onsportief en blabla....
Jezus zeg, ik vind het echt achterlijk dat we een hele nationaliteit gaan wegzetten als onsportief.
Kijk je mag zeggen wat je wil, maar ik vind dat je hier echt mensen te kort mee doet en ik vind dat echt fout, maar dan ook fout.
Hier wat voorbeelden van die onsportieve Engelse:
[..]
https://en.wikipedia.org/wiki/Judy_Guinness
Maar ook een Bellingham in het voetballen bijvoorbeeld:
https://www.thesun.co.uk/(...)therlands-euro-2024/
Maar nee alle Engelse willen alleen Engelse zien winnen. Bollocks....
Oh en hier nog een voorbeeld uit het Snooker van die onsportieve Engelse
https://www.independent.c(...)trauss-b2538033.html
[..]
Wat een onsportieve monsters die Engelse![]()
Nog een voorbeeld uit het vrouwenvoetbal:
https://www.indy100.com/s(...)aka-nnadozie-nigeria
[..]
Gruwelijk hoe ze dat doen, krijg er kriebels van.
Tja ook tegen jou zeg ik....quote:Op donderdag 31 oktober 2024 20:24 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Je snapt het nopg steeds niet. Moeilijk he, onderscheid maken. Het gaat niet om de sporters zelf, het gaat om de media en het scheidsrechtersorgaan, die zijn zo partijdig als wat. En omdat de media die om de F1 heen hangt voornamelijk een brits imperium is. ( Sky doet het internationale commentaar) en ze nogal veel oud britse coureurs als analisten en commentatoren hebben hebbenze nogal veel invloed, ook op de FIA. Als je de F1 al langer volgt is dat bijna niet te ontkennen.
Bovendien, fact check jij de dingen die je aanhaalt wel? iets uit 1932..... das bijna 100 jaar terug, een opt om een bal safe te leggen van de beste snookeraar ooit, en iets uit het vrouwenvoetbal, waarbij dat gewoon een goedmakertje was voor de harde overtreding die dat mens daarvoor maakte en ze direct diep rood kreeg. De enige waarmee je een punt had, was Bellingham....
Gebruik niet dit soort woorden als je de scheidsrechters blabla bedoelt in de F1 dan zeg je dat erbij.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 18:47 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Ik heb het over de Engelsen, niet over ons. Die pakten Zowel Rosberg als Vettel met dezelfde smeerlapperij en partijdigheid aan als Max hoor. En zodra er iemand anders als Max opstaat die het kampioenschap van een brit afpakt, gebeurt daar hetzelfde mee. Engelsen zijn zo'n beetje het onsportiefste volk wat er bestaat.
quote:Betekenis 'volk'
Je hebt gezocht op het woord: volk.
volk (het; o; meervoud: volken, volkeren)
1
historisch gegroeide gemeenschap van erfelijk verwante mensen met min of meer gelijke taal en gewoonten: het Engelse volk
2
de gezamenlijke bewoners van een staat: het volk toespreken
3
mensenmenigte: er was veel volk op de been
4
slag van mensen: raar volk; scheepsvolk
5
gewone mensen: een man van het volk iem. die de taal van het gewone volk spreekt (en er meestal ook uit afkomstig is)
6
de bijen van een korf
Ayrton Senna kan in het oude koeien topic.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 20:31 schreef potjecreme het volgende:
Vettel is ook aanwezig.
[ x ]
[ x ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 17% gewijzigd door #ANONIEM op 31-10-2024 20:37:20 ]
Omdat Max er niet voor zat op de apex, en Norris had nu waarschijnlijk wel binnen de lijnen kunnen blijven.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 14:02 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Waarom was er in T4 geen verzachtende omstandigheid dan? Leg eens uit? Gewoon een duel waarbij Norris uiteindelijk wijd gaat maar wel de positie wint. Waarom is daar geen verzachtende omstandigheid dan? Wat is dan nog wel een verzachtende omstandigheid?
ik zou gewoon niet kijken.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 20:23 schreef Abid-Meher het volgende:
[..]
Kan op een discussieforum niet echt verwachten dat iedereen voor 30-40 minuten aan video's gaat kijken, om vervolgens met een reactie te komen, kan je niet een beetje samenvatten als ze allemaal gezien hebt?
Burnquote:
Aan de andere kant was Charles op de hoogte van straf na de overtreding van Max. Een gewaarschuwd mens...quote:Op donderdag 31 oktober 2024 19:43 schreef Rianne84 het volgende:
Leclerc zei wel direct sorry, dus zie hem er nog mee wegkomen
Herbert zien we trouwens dit seizoen niet meer als stewardquote:
Huh?quote:Op donderdag 31 oktober 2024 21:06 schreef ZaZoe het volgende:
[..]
Herbert zien we trouwens dit seizoen niet meer als steward
Ik weet eigenlijk niet of dat wel zo was of gewoon een mythe van als we twee Engelse cricketteams tegen elkaar zagen.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 19:12 schreef quo_ het volgende:
[..]
Ooit kon je dat inderdaad zeggen van de meeste Britten maar die tijd ligt inmiddels achter ons.
Qua sportiviteit zijn het inmiddels zielige eilandbewoners geworden.
Ik zeg niet dat er nooit een Engelsman in staat is geweest iets sportiefs te doen, zeker niet in de jaren 20 en 30 van de vorige eeuw. Mijn punt is dat de sportcultuur onsportief is omdat ze niet zoals wij de gelijkheid van nationale chauvinismes erkennen. Er zit iets fout in die mentaliteit daar, het is entitled.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 19:21 schreef Abid-Meher het volgende:
[..]
Ja, ik zie hier echt zoveel troep gegooid worden. Van 'Daar heb je die standaard users weer.' Tot aan de Engelse zijn onsportief en blabla....
Jezus zeg, ik vind het echt achterlijk dat we een hele nationaliteit gaan wegzetten als onsportief.
Kijk je mag zeggen wat je wil, maar ik vind dat je hier echt mensen te kort mee doet en ik vind dat echt fout, maar dan ook fout.
Hier wat voorbeelden van die onsportieve Engelse:
Maar wel klagen om zijn paspoort. Tsja.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 22:18 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
https://nl.motorsport.com(...)-1-paddock/10668831/
MaxGod geeft geen fuck
Het is ongelofelijk dat je nu nog niet snapt wat het verschil tussen Mexico T4 en Austin T12 was.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 14:02 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Waarom was er in T4 geen verzachtende omstandigheid dan? Leg eens uit? Gewoon een duel waarbij Norris uiteindelijk wijd gaat maar wel de positie wint. Waarom is daar geen verzachtende omstandigheid dan? Wat is dan nog wel een verzachtende omstandigheid?
Dus je scheert de hele Engelse bevolking over een kam, aan de hand van wat F1 fans of voetbalfans? Ik vind dat walgelijk, ik ben al heel lang samen met een Engelse, en chauvinistisch? Laat me niet lachen. Ja, er zijn chauvinistische Engelse, maar je hebt ook chauvinistische Nederlanders.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 21:49 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ik weet eigenlijk niet of dat wel zo was of gewoon een mythe van als we twee Engelse cricketteams tegen elkaar zagen.
[..]
Ik zeg niet dat er nooit een Engelsman in staat is geweest iets sportiefs te doen, zeker niet in de jaren 20 en 30 van de vorige eeuw. Mijn punt is dat de sportcultuur onsportief is omdat ze niet zoals wij de gelijkheid van nationale chauvinismes erkennen. Er zit iets fout in die mentaliteit daar, het is entitled.
"Wij' zijn zo van joepie wij zijn voor Verstappen, jullie voor Norris prima dan, flink applaus voor Norris op Zandvoort want hij heeft eerlijk en overtuigend gewonnen. Dat was tot verbazing van de Engelsen, zoals de waard is vertrouwt hij zijn gasten. Die Engelsen vinden dat hun nationale favoriet eigenlijk iedereen zijn favoriet moet zijn, omdat ze dus niet die gelijkheid van nationale voorkeur erkennen maar denken dat hun voorkeur niet gewoon chauvinistisch zoals alle andere. Daarom moet en zal ook iedereen Hamilton de grootste ooit vinden.
Als we het over het voetbal gaan hebben is altijd 'wanneer gaan weer eens het EK winnen', omdat ze ooit dankzij een arbitrale blunder van hier tot ginder en algehele bevoordeling een WK in eigen land hebben gewonnen. Niet 'hoever zullen we komen', nee ze menen er recht op te hebben. En maar wel door blijven emmeren een niet opgemerkt handsballetje in de jaren 80 alsof niet elk nationaal team buiten Brazilie dat soort dingen in de geschiedenis heeft. Of doodleuk weer een moment van 30 jaar geleden omhoog halen omdat tegen Engeland een Nederlandse verdediger geel ipv rood kreeg en daarna een doelpunt maakte. Een scheidsrechter moest eens onderduiken omdat hij een goal had afgekeurd nadat de Engelsman de keeper in zijn doelgebied een elleboog in het gezicht gaf.
Engelse spelers maken ook nooit schwalbes, als het zo lijkt omdat er geen contact is dan heet het 'not a player like that' te zijn. Op het 'football is coming home' toernooi van 2021 waarbij Engeland een oneigenlijk thuisvoordeel had zonder het gastland laat staan een goede gastheer te zijn werd voor de controntatie met Engeland de Deense keeper door een Engelse journalist gevraagd of hij ook niet vond dat Engeland het toernooi zou moeten winnen omdat het al zo lang geleden was en het Engeland na corona wel aan een feestje toe was.
Als een stuk vleugel te breed is of een vloerplaat te dun dan is het maar een paar mm dus zou men een oogje toe moeten knijpen. Of ze gooien flessen bier op de baan stuk zodat de race nog niet van start kan gaan en ze een millimeter vleugel van de auto van Hunt af konden zagen, nadat ze boos werden dat ook de Engelsman gewoon aan die regel moest voldoen.
Het is die manier van denken die gewoon giftig is, ze zien hun enorme eigen chauvinisme niet. Iedereen zou moeten zien dat dat eiland een speciaal soort, bijzondere en superieure mensen voortbrengt die altijd de beste zijn. Dan wordt eerlijk stewarden wel erg moeilijk. Er is ook het dedain voor de ander. Ze doen alsof de F1 als sport uit Engeland komt, dat is in de verste verte niet waar, net zo min als internationaal voetbal trouwens. Bij de podiuminterviews in Monza over hun reeds een week dode koningin beginnen, schaamteloos.
Verstappen zijn 1e WK illegitiem verklaren? Alsof het niks is, ze hebben zich niet eens afgevraagd hoe groot dat eigenlijk is. Filmpje van Hamilton die Verstappen in de muur ramt in de kerstgroet, niemand die eraan denkt dat dat echt niet kan. Dat is de werkomgeving van Herbert. Het vreugdevolle moment waaarop Verstappen voor de 2e keer WK wordt in de soep laten lopen, ach ja, wat maakt het ook uit, het was immers toch geen Engelsman die WK werd, zij hadden niks te vieren.
Welke coureur heeft er ooit een Engelsman verslagen zonder dat er 'controverse' was, zonder illegale auto's, dirty driving, geluk en uiteraard een rocketship met enorme straight line speed waarmee iedereen WK had kunnen worden. Verstappen geen respect, Rosberg geen respect, Vettel geen respect, Schumacher geen respect. Het is alleen dat Perez een beetje met zichzelf in de knoop zit maar als de auto wat makkelijker wordt gaat hij gewoon weer winnen in die superieure auto. Ik kwam laatst nog een oud filmpje met Brundle commentaar, en ja hoor daar was ie weer "look at that straight line speed!" van de coureur die met Hamilton in de slag was.
Nederlanders zijn dat toch ook chauvinistische zeurpieten die hun zin niet krijgen en dan maar gaan klagen? Ik vind dat @ChevyCaprice het beste heeft verwoord. De Engelse zullen vaak inderdaad voor een Engelse zijn en Nederlanders zullen vaak voor een Nederlander zijn.quote:Scheidsrechter Felix Zwayer onder vuur na halve finale: ‘Nederland is beroofd’
Felix Zwayer, de scheidsrechter van Nederland-Engeland woensdagavond, ligt flink onder vuur. Voetbalkijkers zijn het niet eens met beslissingen die de Duitse scheidsrechter maakte. Het is niet de eerste keer dat Zwayer in opspraak komt. Op social media wordt een eerder incident met de scheids opgerakeld.
Bij Gasly werd ook alleen maar gekeken naar de minieme achterstand die hij had op de apex om minder straf ts geven. Had bij Verstappen ook gekund. Dus consistent is het niet.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 20:40 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Omdat Max er niet voor zat op de apex, en Norris had nu waarschijnlijk wel binnen de lijnen kunnen blijven.
Gast, hou eens op. Niet alleen kom je uitermate betweterig en irritant over, je verneukt het hele topic met je onzin.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 22:59 schreef Abid-Meher het volgende:
[..]
Dus je scheert de hele Engelse bevolking over een kam, aan de hand van wat F1 fans of voetbalfans? Ik vind dat walgelijk, ik ben al heel lang samen met een Engelse, en chauvinistisch? Laat me niet lachen. Ja, er zijn chauvinistische Engelse, maar je hebt ook chauvinistische Nederlanders.
Ik vind dat je echt flink over een kam scheert om niks, op die tour kan ik ook heel veel nare dingen zeggen over Nederlanders, en ik ben zelf Nederlander. En geloof me als ik heel wat Nederlanders ken die hun eigen chauvinisme of blindheid niet kunnen zien. Maar ik denk niet dat het de bedoeling is elke Nederlander over een kam te scheren.
Ik vind het gewoon ronduit triest dat een heel volk wordt weggezet als onsportief.
Wat vind je dan van dit soort dingen?
https://www.flair.nl/maat(...)lix-zwayer~bf24bfa6/
[..]
Nederlanders zijn dat toch ook chauvinistische zeurpieten die hun zin niet krijgen en dan maar gaan klagen? Ik vind dat @:chevycaprice het beste heeft verwoord. De Engelse zullen vaak inderdaad voor een Engelse zijn en Nederlanders zullen vaak voor een Nederlander zijn.
Maar om er van alles bij te gaan halen om de Engelse dan maar onsportief te noemen en een heel volk weg te zetten als ratten of zo, dat gaat er bij mij niet in. Gaat volgens mij ook tegen de policy, want het is best discriminerend. En geloof me als Nederland bij een grote wedstrijd verliest zoals bij de voetbal dan komt er ook volop kritiek vanuit de Nederlandse media.
En in het WK met Mexico bijvoorbeeld:
[ afbeelding ]
Ik kan je zat voorbeelden geven waar Nederland fout zat, of Nederlandse mensen fout waren, maar moeten we daarom elke Nederlander gaan wegzetten als onsportief en zonder het reflecterende vermogen om dat zelf te zien? Als jij zo naar de Engelse kijkt, heb ik maar een mededeling voor jou: Nederlanders zijn geen haar beter.
Omdat ze zagen wat Verstappen deed.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 23:01 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Bij Gasly werd ook alleen maar gekeken naar de minieme achterstand die hij had op de apex om minder straf ts geven. Had bij Verstappen ook gekund. Dus consistent is het niet.
Grappig dat jij en andere hun mening mogen hebben en ik niet. Want je zegt eigenlijk: laat ons onze mening hebben, en of jij bent het met ons eens, of je houdt je mening maar weg, want ik vind het niet leuk en je verneukt er het topic mee.quote:Op vrijdag 1 november 2024 06:09 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Gast, hou eens op. Niet alleen kom je uitermate betweterig en irritant over, je verneukt het hele topic met je onzin.
Bovendien ben je aan het manipuleren en aan het bepalen wat we wel en niet mogen zeggen, al zeg je van niet.
Zo lang de mods niet ingrijpen mag een mening gewoon. Klaar. Of je het nou leuk vind of niet. Lekker boeiend dat je dat fout vind, moet jij weten, mag hier gewoon, is je goed recht. Maar je blijft erop drammen als een klein kind, ook als er met voorbeelden en tegenargumenten gekomen word die gewoon hout snijden, en je negeert het gewoon als je eigen argumenten en voorbeelden onderuit gehaald worden, om vervolgens iedere keer de persoonlijke aanval te kiezen en een algemene dooddoener als "scheert iedereen over 1 kam" te hanteren als dat gebeurd terwijl dat duidelijk niet het geval is.
Op deze manier sla je het topic dood. En nu begin je ook nog over discriminatie, de standaard retoriek om op terug te vallen..... terwijl er niets discriminerend aan wat Weltschmertz zegt is. Zo sla je elke gezonde discussie kapot , met dat soort dooddoeners.
Je haalt nu zelfs een wedstrijd met een slechte scheidsrechter aan en wijst dan in de richting van Nederlanders. Die verontwaardiging op social media was wereldwijd, die beperkte zich niet tot Nederland. Die wedstrijd was niet eens bijzonder, die haalde het nieuws over de hele voetbalminnende wereld OMDAT die scheids zo slecht was en dan ook nog eens betrokken was geweest bij een eerder omkoopschandaal ,zo erg viel het op. En omdat niemand snapte waarom een scheids met zo'n veroordeling in godsnaam een semi-final op een eindtoernooi mocht fluiten. Je geeft (alweer) een uitermate slecht voorbeeld om aan te halen. De tweets die eronder staan komen stuk voor stuk niet uit Nederland, behalve 1tje. Je fact checkt je eigen bronnen niet eens, dat is echt ontzettend dom.
Wat dat betreft doe je echt heel erg aan Chevycaprice pre-ban denken, en dat is niet een goed iets. Grappig dat je juist hem aanhaalt, hij heeft niet voor niets een ban gehad hier. On topic blijven graag.
Dus mijn mening dat ik het discriminerend vindt om alle Engelse op een bepaalde manier weg te zetten, mag dan toch? De mods grijpen niet in, en ik doe niemand kwaad. Dat je het niet leuk vindt is een ander ding.quote:Zo lang de mods niet ingrijpen mag een mening gewoon. Klaar. Of je het nou leuk vind of niet. Lekker boeiend dat je dat fout vind, moet jij weten, mag hier gewoon, is je goed recht.
Wordt goeie!!quote:Op vrijdag 1 november 2024 08:21 schreef Dazalbest1 het volgende:
Wat gaat het worden in Brazilië mensen???
Let iT rain downquote:Op vrijdag 1 november 2024 08:21 schreef Dazalbest1 het volgende:
Wat gaat het worden in Brazilië mensen???
Als de vrije training begintquote:
Kijk even Brazilië 2016 terug.quote:Op vrijdag 1 november 2024 09:03 schreef ChevyCaprice het volgende:
Als de auto van Max slecht is gaat regen hem niet helpen. Ja, misschien zware regen. Maar dan rijden ze tegenwoordig al niet. DRS wordt uitgeschakeld. Maakt het ook nog eens moeilijker.
Je mag even goed lezen wat ik schrijf. Brazilië was ten eerste zware regen.quote:
Ten tweede had hij de tweede beste auto van het veld. Dat is nu al niet meer zo. Kortom: onmogelijk te vergelijken met nuquote:Ja, misschien zware regen
Het was toen 3de beste auto van het veld en het was niet continu zware regen die race.quote:Op vrijdag 1 november 2024 09:08 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Je mag even goed lezen wat ik schrijf. Brazilië was ten eerste zware regen.
[..]
Ten tweede had hij de tweede beste auto van het veld. Dat is nu al niet meer zo. Kortom: onmogelijk te vergelijken met nu
quote:Op vrijdag 1 november 2024 09:09 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Het was toen 3de beste auto van het veld
Hoezo deze opmerking? Ik kom hier gewoon om mijn mening te geven. Jij geeft jouw mening, ik de mijne. En ik geef af en toe de feiten weerquote:en het was niet continu zware regen die race.
Maar bij jou blijf ik tegen een steen praten.
Over die laatste zin hardop gelachen.quote:Op vrijdag 1 november 2024 09:19 schreef ChevyCaprice het volgende:
Hoezo deze opmerking? Ik kom hier gewoon om mijn mening te geven. Jij geeft jouw mening, ik de mijne. En ik geef af en toe de feiten weer
Niets anders dan Gasly, namelijk proberen als eerste bij de apex te zijn. En nu bleef hij wel op de baan. Het slaat gewoon nergens op.quote:Op vrijdag 1 november 2024 07:24 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Omdat ze zagen wat Verstappen deed.
Ik ga dat incident later nog eens even terugbekijken en dan kom ik erop terug.quote:Op vrijdag 1 november 2024 09:31 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Niets anders dan Gasly, namelijk proberen als eerste bij de apex te zijn. En nu bleef hij wel op de baan. Het slaat gewoon nergens op.
Dan verwijs ik je door naar ouwe koeien topic.quote:Op vrijdag 1 november 2024 09:36 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ik ga dat incident later nog eens even terugbekijken en dan kom ik erop terug.
Over een seizoen was RBR het derde team inderdaad. Of RBR of Ferrari de betere auto had was periode en circuit afhankelijk. Edit. RBR had aan het einde van het seizoen 70 punten meer dan Ferrari. Wat bedoel jij met derde beste auto?quote:Op vrijdag 1 november 2024 09:09 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Het was toen 3de beste auto van het veld en het was niet continu zware regen die race.
Maar bij jou blijf ik tegen een steen praten.
Wat een onzin. Natuurlijk is het niet exact dezelfde situatie, dat snapt iedereen. Het punt is dat ze in Austin ‘verzachtende omstandigheden zien’ en niet de standaard penalty uitdelen en in Mexico wel. Dat vind ik onzin. Natuurlijk zijn die er daar net zo hard, omdat het ‘slachtoffer’ zijn positie gewoon wint. Dat is wel degelijk een verzachtende omstandigheid. Mocht Verstappen ervoor zijn gebleven of mocht er een grindbak hebben gelegen dan is het een ander verhaal en gaat dat niet op.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 22:27 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Het is ongelofelijk dat je nu nog niet snapt wat het verschil tussen Mexico T4 en Austin T12 was.
Ook nog eens totaal verschillende situaties trouwens.
Die stewards zullen ook wel gedacht hebben, en dat horen ze niet te doen, dit ging vorige week al bijna verkeerd en dit geintje deed ie ook in Abu Dhabi 2021 in de eerste ronde.quote:Op vrijdag 1 november 2024 10:28 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Wat een onzin. Natuurlijk is het niet exact dezelfde situatie, dat snapt iedereen. Het punt is dat ze in Austin ‘verzachtende omstandigheden zien’ en niet de standaard penalty uitdelen en in Mexico wel. Dat vind ik onzin. Natuurlijk zijn die er daar net zo hard, omdat het ‘slachtoffer’ zijn positie gewoon wint. Dat is wel degelijk een verzachtende omstandigheid. Mocht Verstappen ervoor zijn gebleven of mocht er een grindbak hebben gelegen dan is het een ander verhaal en gaat dat niet op.
Er waren meer races dan diequote:Op vrijdag 1 november 2024 09:49 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Over een seizoen was RBR het derde team inderdaad. Of RBR of Ferrari de betere auto had was periode en circuit afhankelijk. Edit. RBR had aan het einde van het seizoen 70 punten meer dan Ferrari. Wat bedoel jij met derde beste auto?
ik besef dat ik nu hetzelfde ga doen, alleen naar de resultaten kijken, en dat dit een vertekend beeld kan geven
2016 podium
Italië mer-mer-fer (RBR op meer dan 25 sec van fer)
Singapore mer-rbr-mer
Malaysie rbr-rbr-mer
Japan mer-rbr-mer
Amerika mer-mer-rbr (Ferrari op meer dan 20 sec)
Mexico mer-mer-rbr
Bra mer-mer-rbr (Verstappen en Hamilton vergelijkbare rondetijden?)
A-D mer-mer-fer
In de regen verschuiven de verhoudingen. De ene coureur is sneller en stabieler dan de ander, de ene auto is sneller dan de ander. Dat is zeker waar en regen is in het belang van Verstappen. Of de huidig RBR beter of gelijkwaardig is aan de McLaren dat zal moeten blijken. Het is geen uitgemaakte zaak dat VER per se moet hopen op regen, een langzame auto is in de regen niet ineens stabiel en snel.
Wat is hij denkende ook echtquote:Op vrijdag 1 november 2024 09:22 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Over die laatste zin hardop gelachen.
Nog 1x en ik houd ik er over op. Norris kreeg 5 sec voor buiten de baan inhalen maar dat hij buiten de baan kwam was omdat Max hem er af duwde. Dat laatste was het verzachtende.quote:Op vrijdag 1 november 2024 10:28 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Wat een onzin. Natuurlijk is het niet exact dezelfde situatie, dat snapt iedereen. Het punt is dat ze in Austin ‘verzachtende omstandigheden zien’ en niet de standaard penalty uitdelen en in Mexico wel. Dat vind ik onzin. Natuurlijk zijn die er daar net zo hard, omdat het ‘slachtoffer’ zijn positie gewoon wint. Dat is wel degelijk een verzachtende omstandigheid. Mocht Verstappen ervoor zijn gebleven of mocht er een grindbak hebben gelegen dan is het een ander verhaal en gaat dat niet op.
Ik twijfel of ik het moet zeggen, maar ik doe het toch.quote:Op vrijdag 1 november 2024 09:22 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Over die laatste zin hardop gelachen.
Ga je nu serieus een wereldwijde sport vergelijken met een ( excuus op voorhand ) forumpje uit Nederland op een wereld wijd web !!quote:Op vrijdag 1 november 2024 12:23 schreef Abid-Meher het volgende:
[..]
Ik twijfel of ik het moet zeggen, maar ik doe het toch.
Hele argumentatie hier waarom Herbert geen goede steward kan zijn omdat hij zich negatief over Max uitlaat.
Jij bent moderator, een soort van steward, op een forum. Jij laat je negatief over iemand uit.
Is dat niet hetzelfde als Herbert? Ik vind het gewoon echt licht ironisch dat mensen dat niet doorhebben.
Begrijp me niet verkeerd. Ik vind dat Herbert nog prima steward kan zijn. Maar al die mensen die dat niet vinden, kunnen het wel niet laten om allemaal op een duimpje/like te klikken wanneer jij je negatief uitlaat over @:chevycaprice als mod/steward.
Ik hoop dat deze post niet wordt weggehaald, nogmaals ik ben van mening dat jij een prima neutrale mod kan zijn, ook na zo'n opmerking. Je bent mod en je bent mens. Net zo is Herbert mens en steward. Hij spreekt niet als steward op alle momenten.
Sorry dat ik het zo doe, maar ik vond dit gewoon echt een voorbeeld van hoe zoiets in het klein recht voor onze eigen neus gebeurd.
Je kunt nog 100 keer jezelf herhalen. Ik vind dat voor Verstappen ook verzachtende omstandigheden gelden. Jij niet, dat had ik 4x geleden ook al begrepen.quote:Op vrijdag 1 november 2024 10:53 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Nog 1x en ik houd ik er over op. Norris kreeg 5 sec voor buiten de baan inhalen maar dat hij buiten de baan kwam was omdat Max hem er af duwde. Dat laatste was het verzachtende.
Max kreeg 10 sec voor iemand van de baan drukken terwijl hij achter lag bij de apex.
Het gaat dus over 2 heel verschillende overtredingen.
Wordt vervolgd dit weekend.
Wat is het verschil met Gasly? Daar gaat het over de minieme marge tussen wel of niet voorliggen op de apex wat als verzachtende omstandigheid geldt.quote:Op vrijdag 1 november 2024 10:53 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Nog 1x en ik houd ik er over op. Norris kreeg 5 sec voor buiten de baan inhalen maar dat hij buiten de baan kwam was omdat Max hem er af duwde. Dat laatste was het verzachtende.
Max kreeg 10 sec voor iemand van de baan drukken terwijl hij achter lag bij de apex.
Het gaat dus over 2 heel verschillende overtredingen.
Wordt vervolgd dit weekend.
Herbert kan best steward zijn, maar dan moet zijn taken als reporter niet meer doen als hij steward is.quote:Op vrijdag 1 november 2024 12:23 schreef Abid-Meher het volgende:
[..]
Ik twijfel of ik het moet zeggen, maar ik doe het toch.
Hele argumentatie hier waarom Herbert geen goede steward kan zijn omdat hij zich negatief over Max uitlaat.
Jij bent moderator, een soort van steward, op een forum. Jij laat je negatief over iemand uit.
Is dat niet hetzelfde als Herbert? Ik vind het gewoon echt licht ironisch dat mensen dat niet doorhebben.
Begrijp me niet verkeerd. Ik vind dat Herbert nog prima steward kan zijn. Maar al die mensen die dat niet vinden, kunnen het wel niet laten om allemaal op een duimpje/like te klikken wanneer jij je negatief uitlaat over @:chevycaprice als mod/steward.
Ik hoop dat deze post niet wordt weggehaald, nogmaals ik ben van mening dat jij een prima neutrale mod kan zijn, ook na zo'n opmerking. Je bent mod en je bent mens. Net zo is Herbert mens en steward. Hij spreekt niet als steward op alle momenten.
Sorry dat ik het zo doe, maar ik vond dit gewoon echt een voorbeeld van hoe zoiets in het klein recht voor onze eigen neus gebeurd.
Ik zeg niet dat je de post doet voor likes. Ik zeg al die mensen die die post liken, vinden het niet erg als jij Chevy beetje belachelijk maakt in de capaciteit van mod. Maar vinden het wel erg wanneer Herbert dat in de pers doet bij Max wanneer hij niet optreed als steward.quote:Op vrijdag 1 november 2024 12:59 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Herbert kan best steward zijn, maar dan moet zijn taken als reporter niet meer doen als hij steward is.
Om elke schijn van partijdigheid te voorkomen.
Jij zegt dat ik dit doe voor de likes, maar kijk zelf wie jouw post like.
We houden nu op met deze discussiequote:Op vrijdag 1 november 2024 12:59 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Jij zegt dat ik dit doe voor de likes, maar kijk zelf wie jouw post like.
Prima, maar je blijft zelf steeds je standpunt herhalen en dan doe ik dat ook.quote:Op vrijdag 1 november 2024 12:51 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Je kunt nog 100 keer jezelf herhalen. Ik vind dat voor Verstappen ook verzachtende omstandigheden gelden. Jij niet, dat had ik 4x geleden ook al begrepen.
Ik denk dat dat toch ook de strekking van het verhaal van Herbert was. Hij heeft dat soort streken niet nodig. Jammer, want hij heeft een ander en zichzelf ermee.quote:Op vrijdag 1 november 2024 13:11 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Prima, maar je blijft zelf steeds je standpunt herhalen en dan doe ik dat ook.
Zeker omdat wat ik zeg feitelijk klopt met de regelementen.
En laat ik je ook vast waarschuwen voor morgen en overmorgen:
Verstappen ligt onder een vergrootglas en als hij nog één keer een streek probeert uit te halen wordt hij een race geschorst. Ze zijn 'm zo moe als koude pap.
We houden nu op met deze discussiequote:Op vrijdag 1 november 2024 12:23 schreef Abid-Meher het volgende:
[..]
Ik twijfel of ik het moet zeggen, maar ik doe het toch.
Hele argumentatie hier waarom Herbert geen goede steward kan zijn omdat hij zich negatief over Max uitlaat.
Jij bent moderator, een soort van steward, op een forum. Jij laat je negatief over iemand uit.
Is dat niet hetzelfde als Herbert? Ik vind het gewoon echt licht ironisch dat mensen dat niet doorhebben.
Begrijp me niet verkeerd. Ik vind dat Herbert nog prima steward kan zijn. Maar al die mensen die dat niet vinden, kunnen het wel niet laten om allemaal op een duimpje/like te klikken wanneer jij je negatief uitlaat over @:chevycaprice als mod/steward.
Ik hoop dat deze post niet wordt weggehaald, nogmaals ik ben van mening dat jij een prima neutrale mod kan zijn, ook na zo'n opmerking. Je bent mod en je bent mens. Net zo is Herbert mens en steward. Hij spreekt niet als steward op alle momenten.
Sorry dat ik het zo doe, maar ik vond dit gewoon echt een voorbeeld van hoe zoiets in het klein recht voor onze eigen neus gebeurd.
We houden nu op met deze discussiequote:Op vrijdag 1 november 2024 13:26 schreef Dazalbest1 het volgende:
[..]
Jeetje zeg kap allemaal eens...
Een discussieforumpje vergelijken met een miljoenensport....![]()
quote:Op vrijdag 1 november 2024 13:43 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Ik ga de enige VT missen helaas
Ik weet hetquote:
Je bent niet de enige.quote:Op vrijdag 1 november 2024 13:43 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Ik ga de enige VT missen helaas
Die maakt stiekem toch veel kilometers zo.quote:
Ja, wat ik zeg klopt ook met de regels. Dat wil jij maar niet inzien. Voor beide overtredingen, zowel in Austin als in Mexico staat 10 seconden straf. En voor beide situaties zouden verzachtende omstandigheden kunnen gelden. In Austin hebben ze willen zien (prima), in Mexico niet (hetgeen niet prima is, aangezien ze er gewoon zijn).quote:Op vrijdag 1 november 2024 13:11 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Prima, maar je blijft zelf steeds je standpunt herhalen en dan doe ik dat ook.
Zeker omdat wat ik zeg feitelijk klopt met de regelementen.
En laat ik je ook vast waarschuwen voor morgen en overmorgen:
Verstappen ligt onder een vergrootglas en als hij nog één keer een streek probeert uit te halen wordt hij een race geschorst. Ze zijn 'm zo moe als koude pap.
hoeveel sec is causing a collision?quote:Op vrijdag 1 november 2024 15:05 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Ja, wat ik zeg klopt ook met de regels. Dat wil jij maar niet inzien. Voor beide overtredingen, zowel in Austin als in Mexico staat 10 seconden straf. En voor beide situaties zouden verzachtende omstandigheden kunnen gelden. In Austin hebben ze willen zien (prima), in Mexico niet (hetgeen niet prima is, aangezien ze er gewoon zijn).
Het laatste deel van je post negeer ik, aangezien het pure nonsens is en het laat vooral jouw ware gezicht zien.
Uiteraard zegt ie dat.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 12:44 schreef potjecreme het volgende:
[..]
[..]
https://www.f1maximaal.nl(...)-fabelen-belachelijk
* greysbones zet de koffie en cake vast klaarquote:Op vrijdag 1 november 2024 13:44 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Wat moeten we nu doen @:greysbones
Dit laat eens temeer zien dat je toe moet naar onpartijdige, fulltime stewards die verder niet bij tv stations of op goksites te pas en te onpas interviews geven. Ik vind het hoogst opmerkelijk en hoogst ongebruikelijk dat iemand complete analyses geeft over wat iemands intenties volgens hem zijn. Dat kun je als analist doen (daar word je voor betaald), maar niet als steward of scheidsrechter. Dat kan gewoon niet. Een volgende situatie ga je dus beoordelen met in je achterhoofd dat je denkt dat iemand vast iets doet met de intentie om Norris iets te beletten. Echt te gek voor woorden, de vooringenomenheid.quote:
Mag thee ook?quote:Op vrijdag 1 november 2024 15:11 schreef greysbones het volgende:
[..]
* greysbones zet de koffie en cake vast klaar
Je bent vanavond en morgenmiddag er toch niet bijquote:
Eens.quote:Op vrijdag 1 november 2024 15:14 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Dit laat eens temeer zien dat je toe moet naar onpartijdige, fulltime stewards die verder niet bij tv stations of op goksites te pas en te onpas interviews geven. Ik vind het hoogst opmerkelijk en hoogst ongebruikelijk dat iemand complete analyses geeft over wat iemands intenties volgens hem zijn. Dat kun je als analist doen (daar word je voor betaald), maar niet als steward of scheidsrechter. Dat kan gewoon niet. Een volgende situatie ga je dus beoordelen met in je achterhoofd dat je denkt dat iemand vast iets doet met de intentie om Norris iets te beletten. Echt te gek voor woorden, de vooringenomenheid.
En dan het totaal belachelijk vinden dat je nationaliteit in rol speelt. Natuurlijk speelt dat wel een rol, hoe harder je roept dat het belachelijk is hoe ongeloofwaardiger.
ze moeten wat te zeuren hebbenquote:Op vrijdag 1 november 2024 15:17 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
26 graden en die Britten zeuren over zeer hoge temperaturen.
ziekquote:Op vrijdag 1 november 2024 15:19 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Alonso wel slim. Gewoon later aankomen, zodat je de mediadag kan overslaan.
Ja, dat weet ik, maar kwam hem vast niet slecht uit, om die te missen.quote:
Magnussen slaat een hele dag overquote:Op vrijdag 1 november 2024 15:20 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ja, dat weet ik, maar kwam hem vast niet slecht uit, om die te missen.
Is dat stiekem @Nattekat ?quote:Op vrijdag 1 november 2024 15:20 schreef greysbones het volgende:
[..]
Magnussen slaat een hele dag over
quote:Op vrijdag 1 november 2024 15:21 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Is dat stiekem @:Nattekat ?
Geen zin in de sprint.
Dan moet ie morgenmiddag ook afzeggen?quote:Op vrijdag 1 november 2024 15:21 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Is dat stiekem @:Nattekat ?
Geen zin in de sprint.
Sprintaidsquote:Op vrijdag 1 november 2024 15:21 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Is dat stiekem @:Nattekat ?
Geen zin in de sprint.
Bij F1tv zeiden ze net dat Magnussen de sprintshootout vandaag niet gaat rijden en dus morgen de sprintrace ook niet mag rijden. Maar dan wel de kwalificatie en race zou mogen rijden.quote:Op vrijdag 1 november 2024 15:22 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Dan moet ie morgenmiddag ook afzeggen?
Rijdt Magnussen geen sprintn shootout?
in ieder geval geen trainingquote:Op vrijdag 1 november 2024 15:22 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Dan moet ie morgenmiddag ook afzeggen?
Rijdt Magnussen geen sprintn shootout?
laatste sprint was zwaar vermakkelijkquote:
Ja, dat wel. Hopelijk weer een leuke (sprint)racequote:Op vrijdag 1 november 2024 15:23 schreef greysbones het volgende:
[..]
laatste sprint was zwaar vermakkelijk
beter dan de hoofdrace
en nu?
De hoofdrace was ook vermakelijk.quote:Op vrijdag 1 november 2024 15:23 schreef greysbones het volgende:
[..]
laatste sprint was zwaar vermakkelijk
beter dan de hoofdrace
en nu?
Oprokende bandjesquote:
quote:Op vrijdag 1 november 2024 15:29 schreef Nober het volgende:
Heeft Max al een penalty van een Britse steward ontvangen?
quote:Op vrijdag 1 november 2024 15:23 schreef greysbones het volgende:
[..]
laatste sprint was zwaar vermakkelijk
beter dan de hoofdrace
en nu?
Nog niets vernomen. Hij hoort bij de good guys Max bij de bad guys.quote:Op vrijdag 1 november 2024 15:30 schreef greysbones het volgende:
is er nu nog een reden gegeven dat Leclerc geen tuintje hoeft te schoffelen voor zijn FUCK
We wachten op de reactie van Herbert op Sky sportsquote:Op vrijdag 1 november 2024 15:30 schreef greysbones het volgende:
is er nu nog een reden gegeven dat Leclerc geen tuintje hoeft te schoffelen voor zijn FUCK
ja jij bent ook liefquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Thinking is difficult, that’s why most people judge
Waarschijnlijk wordt daar niks mee gedaan. Want hij zei enkel wat hij op dat moment dacht. En iets denken is niet verboden.quote:Op vrijdag 1 november 2024 15:30 schreef greysbones het volgende:
is er nu nog een reden gegeven dat Leclerc geen tuintje hoeft te schoffelen voor zijn FUCK
quote:Op vrijdag 1 november 2024 15:32 schreef greysbones het volgende:
[..]
ja jij bent ook liefNiet alle katjes zijn schatjesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op vrijdag 1 november 2024 15:32 schreef greysbones het volgende:
[..]
ja jij bent ook liefSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
Wat wil je met enigste vrije training van de dagquote:
Premium?quote:Op vrijdag 1 november 2024 15:35 schreef HiDiHo het volgende:
Waarom kan F1TV niet onthouden dat ik ingelogd ben?
hebben ze een nieuw DRS gat gemaakt?quote:Op vrijdag 1 november 2024 15:35 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
McLaren weer een nieuwe vleugel dit weekend.
Met een mini DRSquote:Op vrijdag 1 november 2024 15:35 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
McLaren weer een nieuwe vleugel dit weekend.
Eens.quote:Op vrijdag 1 november 2024 15:35 schreef HiDiHo het volgende:
Waarom kan F1TV niet onthouden dat ik ingelogd ben?
GMTAquote:Op vrijdag 1 november 2024 15:35 schreef greysbones het volgende:
[..]
hebben ze een nieuw DRS gat gemaakt?
quote:Op vrijdag 1 november 2024 15:35 schreef greysbones het volgende:
[..]
hebben ze een nieuw DRS gat gemaakt?
Ze hebben vast iets gevonden.quote:
Neem bier en nootjesquote:Op vrijdag 1 november 2024 15:36 schreef vosss het volgende:
Kan die teringdebiel eens optiefenmet zijn "esses"?
Sinds wanneer heeft ELKE GP een bochtencombinatie due zo heet?!
Oetlul![]()
Gooi jezelf weg.![]()
LOL, daar zit ik me ook al een paar races aan te ergerenquote:Op vrijdag 1 november 2024 15:36 schreef vosss het volgende:
Kan die teringdebiel eens optiefenmet zijn "esses"?
Sinds wanneer heeft ELKE GP een bochtencombinatie due zo heet?!
Oetlul![]()
Gooi jezelf weg.![]()
vosss zijn je nootjes op?quote:Op vrijdag 1 november 2024 15:36 schreef vosss het volgende:
Kan die teringdebiel eens optiefenmet zijn "esses"?
Sinds wanneer heeft ELKE GP een bochtencombinatie due zo heet?!
Oetlul![]()
Gooi jezelf weg.![]()
Zou wel grappig zijn als de auto wordt gediskwalificeerd wordt net als Lewis 3 jaar terug.quote:Op vrijdag 1 november 2024 15:36 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
[..]
Ze hebben vast iets gevonden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |