Leuk, maar die moet dan nog wel forklift certified zijn, probeer het met "cashier" voor diezelfde regio en het schiet naar beneden. Haal die bedragen door een paycheck calculator, dan zie je dat je tussen de $1,200-$1,300 overhoudt als heftruckchauffeur. En als je het dan naast deze tabel legt is het nog steeds geen living wage om prima van te leven; https://livingwage.mit.edu/states/13quote:Op donderdag 24 oktober 2024 17:30 schreef Chivaz het volgende:
[..]
https://www.indeed.com/m/(...)autocomplete&sameL=1
Heftruckchauffeur coca cola Atlanta betaald bijna $19 per uur. Laaggeschoold werk en ik neem aan dat dit slechts het startsalaris is.
Veel simpeler dan dit word het niet, ik kan het weten want ik heb precies hetzelfde gedaan jaren geleden toevallig ook bij Coca Cola.
Nu kan het zijn dat $19 per uur in de VS een hongerloontje is maar in Nederland kun je hier prima van leven.
Van Vince McMahon geloof ik het maar niet van Linda McMahon. Vince hield er nogal rare hobby’s op na en is ook zijn bedrijf kwijt geraakt vanwege zijn seksuele escapades.quote:
Het blijft toch wel schrikken met de kosten voor gezondheidszorg en huisvesting. $3000 dollar om jezelf te verzekeren en dan nog eens $15000 per jaar voor een woning. Ik had altijd het idee dat wonen in de VS een stuk minder koste dan wat ik hier nu zie.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 17:49 schreef OMG het volgende:
[..]
Leuk, maar die moet dan nog wel forklift certified zijn, probeer het met "cashier" voor diezelfde regio en het schiet naar beneden. Haal die bedragen door een paycheck calculator, dan zie je dat je tussen de $1,200-$1,300 overhoudt als heftruckchauffeur. En als je het dan naast deze tabel legt is het nog steeds geen living wage om prima van te leven; https://livingwage.mit.edu/states/13
Yep, het appartement waar we woonden kostte net wat meer dan $500 per maand toen we daar gingen wonen voor iets met 2 slaapkamers, na een paar jaar zat het tegen de $750 toen we eindelijk iets kochten. Een tijdje terug voor de grap gekeken en een 1 slaapkamer apartment kost daar nu meer dan $900, het floor plan dat wij hadden is nu op z'n minst $1,100 per maand.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 17:58 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Het blijft toch wel schrikken met de kosten voor gezondheidszorg en huisvesting. $3000 dollar om jezelf te verzekeren en dan nog eens $15000 per jaar voor een woning. Ik had altijd het idee dat wonen in de VS een stuk minder koste dan wat ik hier nu zie.
Misschien is het ook omdat ik lang geleden een collega had die kwam uit Houston Texas die mij vol trots vertelde dat hij voor $750 een vrijstaand huis huurde met een garage.
Uiteraard, maar het ging me even om iets waar je eigenlijk vrij weinig voor hoeft te kunnen naast dingen over scanner heen te schuiven.quote:Overigens is een certificaat halen echt een kwestie van een aantal uurtjes cursus volgen. Echt iedere debiel kan op een heftruck zitten en enigszins capabel rijden na een week.
Ten overvloede:quote:Op donderdag 24 oktober 2024 18:56 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
Obama met wat advies, ik snap best dat hij wilt dat Harris gaat winnen maar om nu te gaan praten over oude mannen……..
Obama zou gewoon mee gaan met het gelieg over Bidens mentale toestand. Wat dat betreft is het maar goed voor de democraten dat het debat erg vroeg was deze keer. Zou het later zijn geweest dan zaten ze met Biden in de maag en loog hij er nog volop op los.
In Nederland protesteren tegen de overheid betekent verplicht klompen dragen en wordt je gedwongen om naar Boulevard te kijken.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 17:07 schreef Chivaz het volgende:
[..]
We hebben het gezien met de vrijheid in Canada, protesteer je daar tegen de overheid dan stelen ze je brandhout en blokkeren ze je bankrekening.
In het VK is het ronduit gevaarlijk om te protesteren want met Starmer als PM loop je het risico om het gevang in te worden gegooid voor wilde handgebaren.
Wat een idioot. Alsof een verkrachter ook maar enige stem heeft in zo’n zaak. Hoewel ik me persoonlijk niet voor kan stellen dat je zo’n kind zou willen baren, is het hier wel de vrouw die beslist. Niemand kan haar waar toe dan ook dwingen.quote:
Dat zal z'n bron geweest zijn. Dank jequote:Op woensdag 23 oktober 2024 13:24 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Je bedoelt dit :
[..]
Bron: https://www.historischnieuwsblad.nl/een-gezond-en-zuiver-volk/
Plus als het figuur mijn echtgenoot zu zijn: daar is het gat van de deur.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 20:51 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Wat een idioot. Alsof een verkrachter ook maar enige stem heeft in zo’n zaak. Hoewel ik me persoonlijk niet voor kan stellen dat je zo’n kind zou willen baren, is het hier wel de vrouw die beslist. Niemand kan haar waar toe dan ook dwingen.
Ik zou wel denken dat zuigcurrettage, zo snel mogelijk, en een onderzoek naar venerische ziekten aan te raden zijn. Ongewenste zwangerschap is niet fijn, maar een geslachtsziekte wil je ook zo snel mogelijk bestrijden.
Nog een volle week te gaan...quote:Op donderdag 24 oktober 2024 21:21 schreef kladderadatsch het volgende:
So no October surprise this year, bummer...
Deze tactiek heb ik nooit begrepen, maar goed met andere onderwerpen komt dit ook naar voren.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 15:30 schreef Hawkxyz het volgende:
Als je ook alleen maar overweegt om Trump te stemmen dan moet je jezelf na laten kijken want dan spoor je totaal niet. Ja, ik kan het zeggen en ik meen het ook nog. Je kan nog beter een schaap als presidents kandidaat neer zetten en dan moet dat schaap het met gemak kunnen winnen.. uhm 99.9% van de stemmen krijgen.
De wanhoop nabij. Aaron Rupar voorspelde het al:quote:Op donderdag 24 oktober 2024 23:47 schreef KoosVogels het volgende:
[ x ]
Jaja mensen, als Trump opnieuw president wordt hoeven Amerikanen nooit meer belasting te betalen.
Hoe komt het toch, dat ondanks l het bewijs dat ervoor bestaat - de simpele realiteit dat in vrijwel de gehele ontwikkelde wereld het minimumloon vele malen hoger ligt dan dat in de VS en de werkloosheid vergelijkbaar of lager is - mensen toch maar door blijven gaan met dit soort hol gelul? Het is gewoon aantoonbaar onwaar.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 15:53 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Yes, maar dat ligt niet aan het minimumloon. Ik durf zelfs te stellen dat met het verhogen van het minimumloon er zelfs meer armoede komt.
Veel banen zullen onrendabel zijn met een te hoog minimumloon met als gevolg dat die banen compleet verdwijnen.
quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 01:28 schreef AnneX het volgende:
Op de rally in Atlanta is het geluid bijgesteld.
Na Warnock is nu een goeie spreker aan het woord. Het publiek vreet hem op.
Ken hem niet. Een regisseur geloof ik.
Nu Obama…
Ik zag dat gerucht al eerder langskomen ...quote:
Het is ook precies omgekeerd, er is een significante groep die geen fuck meer geeft wat Trump doet, ze stemmen toch wel op Trump. Zelfs al laat ie over heel Amerika stront regenen en claimt hij dat hij dat heeft gedaan, dan nog volgen die mensen hem blind.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 23:44 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Deze tactiek heb ik nooit begrepen, maar goed met andere onderwerpen komt dit ook naar voren.
Ik zeg er ook bij, het enige wat ze Trump kwalijk zouden nemen zou zijn...: Hij pakt zijn machinegeweer en knalt net zo lang door op, vul maar in.... immigranten, moslims, klimaatactivisten, noem maar op.. onschuldige burgers dus die hem toevallig niet goed uitkomen... daar komt hij niet mee weg, maar ALLES daaronder... en hij komt er mee weg.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 07:40 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Het is ook precies omgekeerd, er is een significante groep die geen fuck meer geeft wat Trump doet, ze stemmen toch wel op Trump. Zelfs al laat ie over heel Amerika stront regenen en claimt hij dat hij dat heeft gedaan, dan nog volgen die mensen hem blind.
Er is natuurlijk ook een groep precies andersom, die zullen nooit op Trump stemmen. Maar ja, gaat die groep naar de stembus?
Als je 74 bent kan dat net wat makkelijker.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 08:03 schreef GarlandBriggs het volgende:
[ x ]
Country over Party, deeltje....tel kwijt
Gezien de peilingen wordt dat een lastige zaak hoor, voor “de menigte”quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 07:59 schreef Hawkxyz het volgende:
[..]
Ik zeg er ook bij, het enige wat ze Trump kwalijk zouden nemen zou zijn...: Hij pakt zijn machinegeweer en knalt net zo lang door op, vul maar in.... immigranten, moslims, klimaatactivisten, noem maar op.. onschuldige burgers dus die hem toevallig niet goed uitkomen... daar komt hij niet mee weg, maar ALLES daaronder... en hij komt er mee weg.
Maar over die mensen naar de stembus, nou.. 4 jaar geleden lukte dat wel. De menigte HAAT Trump en dat vind ik 100% terecht.
Ja, daar verbaas ik me dan ook over.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 08:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Gezien de peilingen wordt dat een lastige zaak hoor, voor “de menigte”
Klopt natuurlijk. Alhoewel sommige mensen binnen de Rep partij wellicht de kans schoon zien om hun straatje snel schoon te vegen en afstand te nemen van Trump(isme).quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 08:07 schreef nostra het volgende:
[..]
Als je 74 bent kan dat net wat makkelijker.
Vertellen of zwijgen....het is een vaag verontrustend verhaalquote:Op vrijdag 25 oktober 2024 02:35 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ik zag dat gerucht al eerder langskomen ...
[ x ]
?quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 09:16 schreef Beathoven het volgende:
[ afbeelding ]
We moeten niet zo lui doen. Dit kan veel beter.
Het stoppen van federalen belastingen is natuurlijk, confederatie gelul. Want de staten zelf zullen dan wel belastingen innen. maar je heft dan inprincipe de federatie (dus de) 'Verenigde' staten op.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 23:47 schreef KoosVogels het volgende:
[ x ]
Jaja mensen, als Trump opnieuw president wordt hoeven Amerikanen nooit meer belasting te betalen.
Grote omslag sinds wanneer? Het is meer een transitie geweest dan een grote omslag. Musk werd door Trump nog voor advies benaderd tijdens zijn regeerperiode. Musk was toen ook al in Rusland te vinden. Kan ook best zijn dat Musk een post krijgt onder Trump.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 10:36 schreef Korenfok het volgende:
Musk zijn grote omslag rondom trump, rusland etc, lijkt toch een kremlin interventie aan vooraf te zijn gegaan:
https://www.politico.eu/a(...)russia-war-starlink/
Genoeg landen waar de overheid geen minimumloon in heeft gesteld. De Scandinavische landen die men alom bejubeld doen dat anders. Daar onderhandelt de vakbond met het bedrijfsleven het minimumloon uit zodat voor beiden partijen het optimale resultaat word behaald.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 01:13 schreef JAM het volgende:
[..]
Hoe komt het toch, dat ondanks l het bewijs dat ervoor bestaat - de simpele realiteit dat in vrijwel de gehele ontwikkelde wereld het minimumloon vele malen hoger ligt dan dat in de VS en de werkloosheid vergelijkbaar of lager is - mensen toch maar door blijven gaan met dit soort hol gelul? Het is gewoon aantoonbaar onwaar.
Om er nog eentje in te gooien: hoe komt het toch dat vrijwel de gehele ontwikkelde wereld wl over redelijk betaalbare (of thans niet in de ernst dat je er persoonlijk bankroet van gaat) gezondheidszorg beschikt en de VS nota bene mr van hun BNP uitgeven aan gezondheidszorg?
Om er nog eentje in te gooien: hoe komt het toch dat vrijwel de gehele ontwikkelde wereld wl over redelijk toegankelijk onderwijs en openbaar vervoer beschikt en... nou ja, zo kan ik wel even doorgaan. Hebben de Twittereconomen daar ook een mooi antwoord op?
Precies dit, veel meer is het niet namelijk. Ze willen gewoon niet de geschiedenisboeken ingaan als degenen die een vent hebben gesteund die de democratie om zeep heeft geholpen. Niet dat ik denk dat het zover gaat komen, want volgens mij wint Harris op 5 november, maar voor hen is het ws een kwestie van better safe than sorry.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 08:40 schreef GarlandBriggs het volgende:
[..]
Klopt natuurlijk. Alhoewel sommige mensen binnen de Rep partij wellicht de kans schoon zien om hun straatje snel schoon te vegen en afstand te nemen van Trump(isme).
Zo'n Chris Sununu (Gouverneur van een D staat) zou ook kunnen zeggen: "Dikke vette waanzin dat Trump Hitler leuk vindt, ik doe hier niet aan mee" ipv "het Hitler leuk vinden zit ingebakken in de Republikeinse stem". Dat is een schandvlek waar hij nooit meer vanaf komt en hij kan wellicht fluiten naar een politieke carrire als hij Gouverneur af is.
Het zou ook zomaar kunnen dat er veel Republikeinen ook stiekem niet op Trump stemmen om hem zodoende te lozen zodat ze verder kunnen als partij.
Alleen gaan er veel Maga afhaken als hij niet meer meedoet. Dat konijnenhol gaat te diep
Dan betekent dat ook meteen het einde van de VS als supermacht. Met zo'n verdeeld land, waar alle macht bij de staten ligt, kun je onmogelijk een vuist maken en een eenduidig buitenlandbeleid uitdragen.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 12:31 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
En toch blijf ik dit interessant vinden en het dwingt de VS terug naar een tijd dat staten meer beleid moeten maken met als gevolg meer democratie lokaal.
Dit zal helaas nooit gebeuren want er zijn simpelweg teveel mensen direct of indirect afhankelijk van de federale overheid.
Het mooie is wel dat mocht de VS echt zo radicaal veranderen het wel meteen de polarisatie die er nu is definitief de nek omdraait.
Het idee is om de federale overheid zo klein mogelijk te maken. Het zou zelfs de deur kunnen open zetten voor nieuwe partijen. Californi zou zo maar eens een sociale democratie kunnen worden zoals ze wensen.
Je moet hier wel bij vertellen dat de Scandinavische vakbonden zo een organisatiegraad hebben dat zij helemaal geen wettelijk minimumloon willen. Zij zijn de grootste tegenstander van een WML.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 12:01 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Genoeg landen waar de overheid geen minimumloon in heeft gesteld. De Scandinavische landen die men alom bejubeld doen dat anders. Daar onderhandelt de vakbond met het bedrijfsleven het minimumloon uit zodat voor beiden partijen het optimale resultaat word behaald.
Lukraak het federale minimumloon ophogen naar een niveau die weliswaar gunstig is voor bijvoorbeeld NY heeft als gevolg dat bedrijven in bijvoorbeeld Mississippi het moeilijk krijgen met als gevolg baanverlies.
Dat individuele staten het minimumloon zelf verhogen lijkt mij een veel beter plan.
One size fits all beleid werkt simpelweg niet in zo’n immens land waar de verschillen in levensonderhoud etc enorm zijn.
Er zijn nog steeds federale verkiezingen in zo’n systeem dus ik zie niet in waarom je geen vuist kan maken.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 12:48 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dan betekent dat ook meteen het einde van de VS als supermacht. Met zo'n verdeeld land, waar alle macht bij de staten ligt, kun je onmogelijk een vuist maken en een eenduidig buitenlandbeleid uitdragen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |