Ik geloof ook niet dat ze in Letland of Georgië voor de TV bewust niet op ons gaan stemmen ofzo. Maar de winst moet je door de EBU ook gegund worden. Dat was dit jaar voor Oekraïne, Israël en ons (zelfs voor de DQ) duidelijk niet het geval. Geen idee waarom, misschien vonden ze Joost al een irritant figuur, misschien wilden ze niet twee keer in 5 edities dezelfde winnaar. Maar komend jaar zijn de voortekenen wat dat betreft alleen maar negatiever. Ik geloof er echt niet in dat de EBU blij zou worden van een winnaar uit het land dat het ESF en de EBU zo in diskrediet bracht, waar het ESF veel minder leeft, waar ze niet automatisch voor alle functies (arrogante) Zweden inhuren en waar de omroep zo lang bleef zeuren. Ze zouden er niet aan moeten denken dat dat schorriemorrie zomaar de ultiem gewenste winnaar Frankrijk of Duitsland van de winst zouden afhouden.quote:Op maandag 23 september 2024 15:28 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Die kans dat je wint is natuurlijk sowieso vrij klein, maar ik denk ook weer niet dat de rancuneuze lange arm van de EBU dusdanig ver gaat dat er behalve een belabberde startpositie echt gemanipuleerd kan worden met de jurystemmen of de mensen thuis. Als je wat goeds instuurt zul je echt wel weer een degelijke eindpositie halen.
Het is geen Starmaker waar onervaren figuren nog moeten leren zingen en op het podium leuk overkomen enzo hè. Als je nu Anouk belt of ze zaterdag haar briljante killersong kan komen zingen op het ESF, dan zou ze dat nog prima invullen. En dan is het ESF nog 236 dagen weg.quote:Op maandag 23 september 2024 15:41 schreef Greys het volgende:
[..]
Niet echt, want ze kunnen 1 november nog steeds nee zeggen. Nadat gesprekken/afspraken of weet ik veel wat niet naar tevredenheid bleken.
Ja zeggen wordt echter wat lastiger als je dan pas moet beginnen met zoeken. Imho niks mis met alvast zoeken 'voor het geval dat'.
Als je meerdere keuzes wilt hebben en niet 'nou doe die dan maar' wilt Pierre Kartneren is het toch gewoon prima om meerdere opties te onderzoeken. Misschien is de killersong van Anouk wel niet zo killerig.quote:Op maandag 23 september 2024 16:13 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Het is geen Starmaker waar onervaren figuren nog moeten leren zingen en op het podium leuk overkomen enzo hè. Als je nu Anouk belt of ze zaterdag haar briljante killersong kan komen zingen op het ESF, dan zou ze dat nog prima invullen. En dan is het ESF nog 236 dagen weg.
Ik denk inderdaad ook dat er meer gaande is achter de schermen dan wij denken/weten.quote:Op maandag 23 september 2024 15:50 schreef TheVulture het volgende:
Ik ga er eigenlijk van uit dat er wat degelijk wat gaat veranderen achter de schermen voor de delegaties. Misschien ben ik naïef maar het feit dat landen als IJsland, Ierland, Slovenie pas vrij laat hebben toegezegd en dat daarbij is vermeld dat er constructieve gesprekken zijn geweest met de EBU geeft me wel dat gevoel.
Dat NL/AVROTROS nog wat langer de tijd nodig hebben en aanvullende opmerkingen/eisen hebben nav de diskwalificatie van Joost kan ik me ook goed voorstellen.
Zie je Anouk al in de huidige omgeving daar van ESF? Jolige tiktoks, preparties. Die zou geen slaande beweging maken maar gewoon een harde klap uitdelen aan een opdringerige fotograafquote:Op maandag 23 september 2024 17:09 schreef Greys het volgende:
[..]
Als je meerdere keuzes wilt hebben en niet 'nou doe die dan maar' wilt Pierre Kartneren is het toch gewoon prima om meerdere opties te onderzoeken. Misschien is de killersong van Anouk wel niet zo killerig.![]()
Of gewoon op den duur het vliegtuig pakken naar huis.quote:Op maandag 23 september 2024 17:44 schreef Momo het volgende:
[..]
Zie je Anouk al in de huidige omgeving daar van ESF? Jolige tiktoks, preparties. Die zou geen slaande beweging maken maar gewoon een harde klap uitdelen aan een opdringerige fotograaf
Ik denk niet dat er veel baanbrekends verandert in 1,5 maand, als je nu bezig bent met artiesten dan weet je al hoe het gaat lopen. Als het namelijk nog erg negatief allemaal was, dan begin je daar niet eens aan en reageer je in eerste instantie al niet zo positief. Voor de beeldvorming komt de aankondiging nu gewoon nog te vroeg.quote:Op maandag 23 september 2024 15:37 schreef Greys het volgende:
[..]
Hoe dan, als de gesprekken (kennelijk?) nog bezig zijn?
Ik ben het met je eens hoor áls ze dat al zeker weten. Maar ik denk dat ze het nog niet zeker weten. Anders hadden ze ook geen uitstel tot november hoeven hebben.
Plus een Joost interval act in de finale zal ook erg belangrijk zijn om voorlopig te voorkomen.quote:Op maandag 23 september 2024 16:09 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ik geloof ook niet dat ze in Letland of Georgië voor de TV bewust niet op ons gaan stemmen ofzo. Maar de winst moet je door de EBU ook gegund worden. Dat was dit jaar voor Oekraïne, Israël en ons (zelfs voor de DQ) duidelijk niet het geval. Geen idee waarom, misschien vonden ze Joost al een irritant figuur, misschien wilden ze niet twee keer in 5 edities dezelfde winnaar. Maar komend jaar zijn de voortekenen wat dat betreft alleen maar negatiever. Ik geloof er echt niet in dat de EBU blij zou worden van een winnaar uit het land dat het ESF en de EBU zo in diskrediet bracht, waar het ESF veel minder leeft, waar ze niet automatisch voor alle functies (arrogante) Zweden inhuren en waar de omroep zo lang bleef zeuren. Ze zouden er niet aan moeten denken dat dat schorriemorrie zomaar de ultiem gewenste winnaar Frankrijk of Duitsland van de winst zouden afhouden.
Hahahaha ja dat ook.quote:Op maandag 23 september 2024 17:44 schreef Momo het volgende:
[..]
Zie je Anouk al in de huidige omgeving daar van ESF? Jolige tiktoks, preparties. Die zou geen slaande beweging maken maar gewoon een harde klap uitdelen aan een opdringerige fotograaf
Ik hoop zelf nog dat 'bezig met artiesten' in dit geval niet veel meer betekent dan 'aankloppen bij diverse artiesten en vragen of ze überhaupt eventueel iets hebben dat geschikt zou zijn'.quote:Op maandag 23 september 2024 19:40 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ik denk niet dat er veel baanbrekends verandert in 1,5 maand, als je nu bezig bent met artiesten dan weet je al hoe het gaat lopen. Als het namelijk nog erg negatief allemaal was, dan begin je daar niet eens aan en reageer je in eerste instantie al niet zo positief. Voor de beeldvorming komt de aankondiging nu gewoon nog te vroeg.
Ik hóóp dat Israël meedoet en dat ze dan winnen en dat het jaar erna dan amper een land mee wil doen en dat de hele shitzooi dan instort bij de EVOL EBU omdat ze niet meer weten hoe ze alles moeten oplossen en die nieuwe 'director' meteen haar/zijn/hun ontslag weer indient en gillend met de armen in de lucht het pand uit rent.quote:Ik sta er denk ik ook zo in omdat ik totaal niet denk dat er echt wat gaat veranderen en we sowieso hetzelfde mee gaan maken met Israël volgend jaar. Zij gaan namelijk niet veranderen. Maar we gaan het zien.![]()
De hele wereld is gewoon pro-Israël, dus dat wordt moeilijk.quote:Op dinsdag 24 september 2024 08:52 schreef Greys het volgende:
Ik hóóp dat Israël meedoet en dat ze dan winnen en dat het jaar erna dan amper een land mee wil doen en dat de hele shitzooi dan instort bij de EVOL EBU omdat ze niet meer weten hoe ze alles moeten oplossen en die nieuwe 'director' meteen haar/zijn/hun ontslag weer indient en gillend met de armen in de lucht het pand uit rent.
Die zit in haar hotelkamer na elke repetitie, geen ruimte voor toestanden. Maar het zou wel leuk zijn, iemand met heel veel geduld, die telkens zijn eigen grenzen en space bewaakt.quote:Op maandag 23 september 2024 17:44 schreef Momo het volgende:
[..]
Zie je Anouk al in de huidige omgeving daar van ESF? Jolige tiktoks, preparties. Die zou geen slaande beweging maken maar gewoon een harde klap uitdelen aan een opdringerige fotograaf
In een ver en grijs verleden is ze haar zelfbeheersing al eens verloren. Ergens halverwege deze pagina staat daar iets over.quote:Op maandag 23 september 2024 17:44 schreef Momo het volgende:
[..]
Zie je Anouk al in de huidige omgeving daar van ESF? Jolige tiktoks, preparties. Die zou geen slaande beweging maken maar gewoon een harde klap uitdelen aan een opdringerige fotograaf
quote:Op dinsdag 24 september 2024 08:52 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik hoop zelf nog dat 'bezig met artiesten' in dit geval niet veel meer betekent dan 'aankloppen bij diverse artiesten en vragen of ze überhaupt eventueel iets hebben dat geschikt zou zijn'.
[..]
Ik hóóp dat Israël meedoet en dat ze dan winnen en dat het jaar erna dan amper een land mee wil doen en dat de hele shitzooi dan instort bij de EVOL EBU omdat ze niet meer weten hoe ze alles moeten oplossen en die nieuwe 'director' meteen haar/zijn/hun ontslag weer indient en gillend met de armen in de lucht het pand uit rent.
Dat is zeker niet zo, maar omdat je niet tegen een land kunt stemmen, en omdat Palestina niet meedoet, kun je met een aantal fanatieke stemmers per land wel Israël de televote laten winnen zoals afgelopen jaar. Dit zegt verder weinig over wat “de hele wereld” vindt.quote:Op dinsdag 24 september 2024 09:08 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
De hele wereld is gewoon pro-Israël, dus dat wordt moeilijk.
Nou, ik weet niet of de landen in de rij zullen staan om naar Israël te gaan twee weken lang. Of je nou pro of niet bent, het is er best gevaarlijk met alles dat er aan de hand is.quote:Op dinsdag 24 september 2024 09:08 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
De hele wereld is gewoon pro-Israël, dus dat wordt moeilijk.
Een Songfestival met twee of drie deelnemers zou wel apart zijn.quote:Op dinsdag 24 september 2024 16:57 schreef sp3c het volgende:
Azerbedjan of zo'n knakenland zal dan wel gaan toch?
desnoods schuif je wat geld die kant op
Als Israël wint en het daar nog steeds zo onrustig is als nu, zal het ESF net als vorig jaar wel in het land van de nummer 2 plaatsvinden. En als dat een West-Europees land is, zal daar ook best animo voor zijn, want het ESF is financieel bijzonder interessant als promotie voor de stad. Mocht Oekraïne 2e worden en iets als Albanië 3e, dan wordt het wat lastiger, maar ook dan zal er in Duitsland of UK best interesse zijn.quote:Op dinsdag 24 september 2024 16:37 schreef Greys het volgende:
[..]
Nou, ik weet niet of de landen in de rij zullen staan om naar Israël te gaan twee weken lang. Of je nou pro of niet bent, het is er best gevaarlijk met alles dat er aan de hand is.
En dan moet een ander land het gaan doen en ik weet niet wie er dan heel enthousiast gaat doen om dat samen met Israël te gaan organiseren.
Hoe dan ook, het wordt gedoe.
Denk ik. En ik gun de EBU nog wel wat gedoe.
Nu al zin in dat kibbelkabbelliedje met een simpel synthesizerbeatje in steenkolenengelsquote:Op woensdag 25 september 2024 13:51 schreef Dave het volgende:
De vandaag aangekondigde club tour van Nick Painter eindigt op 12 april, dus dat zou passen…
...dat 'ie beter 15-20 jaar geleden in had kunnen zenden.quote:Op donderdag 26 september 2024 09:14 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Nu al zin in dat kibbelkabbelliedje met een simpel synthesizerbeatje in steenkolenengels
Over weeïge muziek gesproken.quote:
Best een goed nummer, hoog John Mayer-gehalte. Dit was het themanummer van de NOS voor de Olympische Spelen. Misschien dat het aanvankelijk voor Eurovisie bedoeld was, zou kunnen.quote:Op vrijdag 27 september 2024 10:01 schreef NailQueen het volgende:
Ik weet niet zo goed waar ik dit moet plaatsen dus daarom maar hier.
Het nieuwe nummer van Douwe Bob, I Believe, is al een tijdje uit. Maar is het iemand opgevallen dat het nummer precies 3 minuten duurt? Zou hij dit vorig jaar hebben ingestuurd?
quote:
Juiste instelling ook wel.quote:“Het lijkt Racoon wel leuk om ooit mee te doen aan het Eurovisie Songfestival.”
Hopelijk wel met een nummer dat “best aardig” is dan.quote:Op zaterdag 28 september 2024 12:40 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Beter dan dat het ze niet leuk lijkt.
Racoon is leuk voor de nederlandse huisvrouwen (en mannen). Voor Europa zijn het een paar oude mannen die een matig nummer doen. Soort 3JS 2.0.quote:
Op zich niks met met een EDM nummer, maar dan moet het wel een goed EDM nummer zijn.quote:Op maandag 30 september 2024 19:52 schreef Eightyone het volgende:
Nick Painter is nu met een EDM-nummer bij Eva Jinek.
Als 'ie de inzending wordt (grote kans), en het gaat hetzelfde soort inwisselbaar spul worden - ik voel het niet.
Ik zie zo voor mij dat hij dan aankomt met een nummer die uitgebracht had kunnen zijn in 2013quote:Op maandag 30 september 2024 19:55 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Op zich niks met met een EDM nummer, maar dan moet het wel een goed EDM nummer zijn.
Het zou wel passen in de traditie dat Nederlandse artiesten op het ESF iets anders doen dan waar ze heel goed in zijn, maar juist doen waarvan ze denken dat het ESF-publiek dat wil.quote:Op maandag 30 september 2024 20:05 schreef Momo het volgende:
[..]
Ik zie zo voor mij dat hij dan aankomt met een nummer die uitgebracht had kunnen zijn in 2013
Ik weet niet of hij echt in beeld is, misschien maken wij dat er wel van, maar Nick Schilder is volkomen kansloos. Haalt de finale niet eens. Dus sla dan lekker dit jaar over (zouden ze sowieso moeten doen, maar ok)quote:Op maandag 30 september 2024 19:52 schreef Eightyone het volgende:
Nick Painter is nu met een EDM-nummer bij Eva Jinek.
Als 'ie de inzending wordt (grote kans), en het gaat hetzelfde soort inwisselbaar spul worden - ik voel het niet.
Dit is wel de stijl waar Nick Schilder tegenwoordig in opereert: afgezaagde EDM-deuntjes voor huisvrouwen in Almere.quote:Op maandag 30 september 2024 20:25 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Het zou wel passen in de traditie dat Nederlandse artiesten op het ESF iets anders doen dan waar ze heel goed in zijn, maar juist doen waarvan ze denken dat het ESF-publiek dat wil.
Die maakt echt zulke generieke meuk dat zelfs Og3ne zou zeggen "nou nee dank je"quote:Op maandag 30 september 2024 19:52 schreef Eightyone het volgende:
Nick Painter is nu met een EDM-nummer bij Eva Jinek.
Als 'ie de inzending wordt (grote kans), en het gaat hetzelfde soort inwisselbaar spul worden - ik voel het niet.
Dat de AVROTROS hem gevraagd heeft om te praten over een eventuele deelname is al beschamend genoeg.quote:Op maandag 30 september 2024 20:46 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Ik weet niet of hij echt in beeld is, misschien maken wij dat er wel van, maar Nick Schilder is volkomen kansloos. Haalt de finale niet eens. Dus sla dan lekker dit jaar over (zouden ze sowieso moeten doen, maar ok)
Er is nog maar weinig tijd, en hij zit al in het binnenste van de 'inner circle' bij AvroTros.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 07:42 schreef molloot200 het volgende:
Mensen, waarom is ineens “de kans groot dat Nick Schilder voor ons gaat”? Wat heb ik gemist
Ja hmmm… Dat het zo zal gaan voel ik niet zo eerlijk gezegdquote:Op dinsdag 1 oktober 2024 07:43 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Er is nog maar weinig tijd, en hij zit al in het binnenste van de 'inner circle' bij AvroTros.
Hij is ook stabiel, er is niks geks van te verwachten. En ook niet dat 'ie opeens zo vals zingt als een kraai.
Stefania sluiten we ook niet uit. Godzijdank heeft Numidia al Nee gezegd.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 08:29 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Ja hmmm… Dat het zo zal gaan voel ik niet zo eerlijk gezegd
Ah leuk een doodsaaie inzending hebben we al eerder mee gewonnen dus waarom nietquote:
Duncan was ruim onder de 30 toen 'ie won. Dat maakt best veel uit.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 09:36 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ah leuk een doodsaaie inzending hebben we al eerder mee gewonnen dus waarom niet
Ach ja, Davina Michelle was vorige week bij Eva, ook met een nieuw album. Dus keus genoeg zou je denken.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 07:43 schreef Eightyone het volgende:
s nog maar weinig tijd, en hij zit al in het binnenste van de 'inner circle' bij AvroTros.
quote:Op maandag 30 september 2024 22:35 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Die maakt echt zulke generieke meuk dat zelfs Og3ne zou zeggen "nou nee dank jeRun, run, run!"
Mijn mening is eigenlijk precies omgekeerd. Numidia heeft iets wat Nick Schilder of Stefania niet hebben: ze komt authentiek over. Dat is het belangrijkst. Ze is ook nog eens een veel betere zangeres dan die twee.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 09:07 schreef Eightyone het volgende:
Die kan best zingen, maar heeft nog minder 'star quality' dan Nick.
Hopelijk bedenkt ze zich niet.
Stefania is een potentieel goed werkend totaalplaatje met enig gevoel voor show. Goed, heel bijzonder zingt ze niet, maar het is ook niet vals verder.
Niks. Sommigen voelen geloof ik hun grootste angst al waar worden haha. Maar dhr. Painter heeft op dit moment net zo veel kans als dat Douwe gaat. Of Anouk. Of S10. Of Froukje. Of weet ik veel wie.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 07:42 schreef molloot200 het volgende:
Mensen, waarom is ineens “de kans groot dat Nick Schilder voor ons gaat”? Wat heb ik gemist
Had Reesema Europapa er niet zo'n beetje eigenhandig doorheen gekregen? Dan valt het te hopen dat hij nog bij de selectie betrokken is.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:38 schreef Greys het volgende:
En vorige keer bejubelde iedereen hier nog De Commissie die voor Joost z'n Europapa ging (en dat dus uitstekend kozen) en kennelijk heeft dat bij sommigen nul vertrouwen gegeven dat ze heus geen flutlied sturen.
Maar als de rest er niet mee instemde had ie dat nooit in z'n eentje gekund hoor. Ze zijn toch met z'n allen naar Joost z'n concert gegaan enzo?quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 17:12 schreef Lt.Bookman het volgende:
[..]
Had Reesema Europapa er niet zo'n beetje eigenhandig doorheen gekregen? Dan valt het te hopen dat hij nog bij de selectie betrokken is.
Dat zou een reden kunnen zijn dat ik het wél zou willen dat 'ie gaat.quote:
Ik had zo'n beeld van Jaap Reesema als Henry Fonda in Twelve Angry Men. Één voor één de tegenstanders overhalendquote:Op dinsdag 1 oktober 2024 19:36 schreef Greys het volgende:
[..]
Maar als de rest er niet mee instemde had ie dat nooit in z'n eentje gekund hoor. Ze zijn toch met z'n allen naar Joost z'n concert gegaan enzo?
Ze hadden net zo goed voor Douwe en/of Numidia kunnen gaan of een van de anderen die meer in AvroTros straatje pasten.
Maar wat we elk jaar zeggen: er moet wel zoiets tussen zitten bij de inzendingen. Als het er niet is kan je het ook niet kiezen. We hebben nog nooit ná de keuze van de commissie een lied gehoord van een artiest die zei 'ja dit had ik dus ingezonden maar ze kozen het niet, dom he, deze hit'. Niks. Never. Nooit. Dus dan kunnen we er best enigszins van uitgaan dat die hits er niet tussen zaten. En afgelopen jaar wel.![]()
Oeh ja, dat kan leuk worden!quote:Als je meeleest Jaap: steek dit jaar je nek uit voor Prins S. en de Geit aub
Is er dan sprake van een commissie? De voorzitter is er alvast niet bij, Twan is er immers mee gekapt.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 19:36 schreef Greys het volgende:
[..]
Maar als de rest er niet mee instemde had ie dat nooit in z'n eentje gekund hoor. Ze zijn toch met z'n allen naar Joost z'n concert gegaan enzo?
Ze hadden net zo goed voor Douwe en/of Numidia kunnen gaan of een van de anderen die meer in AvroTros straatje pasten.
Maar wat we elk jaar zeggen: er moet wel zoiets tussen zitten bij de inzendingen. Als het er niet is kan je het ook niet kiezen. We hebben nog nooit ná de keuze van de commissie een lied gehoord van een artiest die zei 'ja dit had ik dus ingezonden maar ze kozen het niet, dom he, deze hit'. Niks. Never. Nooit. Dus dan kunnen we er best enigszins van uitgaan dat die hits er niet tussen zaten. En afgelopen jaar wel.![]()
Het wordt gewoon Dries Roelvink met een gevoelige, betekenisvolle ballad joh. Kan niet misgaan.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 19:59 schreef Greys het volgende:
PS als het Nick Painter zóu worden met een flutterig lied zal ik net zo hard mee mekkeren. Welgemeend ook. Plechtig beloofd. Ik zie het alleen echt niet gebeuren als (!) er betere opties tussen zitten.
Geen idee, maar helemaal niemand gaat het oké vinden als de directeur van de AvroTros of Cornald of wie dan ook de inzending helemaal in z'n eentje kiest. Dan kunnen ze wel inpakken. Dus dat gaat niet gebeuren. Ik heb ook nergens gelezen dat Jacqueline of Jaap enzo niet meer meedoen.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 14:54 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Is er dan sprake van een commissie? De voorzitter is er alvast niet bij, Twan is er immers mee gekapt.
Dries Roelbird with the emotional song 'The EBU is even more repulsive than my yellow swim trunks'.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 20:51 schreef Mandy040986 het volgende:
[..]
Het wordt gewoon Dries Roelvink met een gevoelige, betekenisvolle ballad joh. Kan niet misgaan.
Dreeze Rulefinch in the house met de emotionele ballad Return to Home. En dan in de halve finale naar huis.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 21:48 schreef Greys het volgende:
[..]
Dries Roelbird with the emotional song 'The EBU is even more repulsive than my yellow swim trunks'.
1 + 1 = Edsilia voor de derde keerquote:Op maandag 7 oktober 2024 18:53 schreef Fred_B het volgende:
[ x ]
Stefania dus normaliter niet als deelneemster in elk geval.
Al is ze wel als eerste artiest gestrikt voor EIC.
Yupquote:Op dinsdag 1 oktober 2024 22:04 schreef Lt.Bookman het volgende:
Als je meeleest Jaap: steek dit jaar je nek uit voor Prins S. en de Geit aub
Qft.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 16:38 schreef Greys het volgende:
[..]
Niks. Sommigen voelen geloof ik hun grootste angst al waar worden haha. Maar dhr. Painter heeft op dit moment net zo veel kans als dat Douwe gaat. Of Anouk. Of S10. Of Froukje. Of weet ik veel wie.
En vorige keer bejubelde iedereen hier nog De Commissie die voor Joost z'n Europapa ging (en dat dus uitstekend kozen) en kennelijk heeft dat bij sommigen nul vertrouwen gegeven dat ze heus geen flutlied sturen.
Nou, die kan dus op de suspects-lijst.quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 18:52 schreef Eightyone het volgende:
Stefania wil iig, vertelde ze zojuist in RTL Boulevard.
AJB niet.quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 18:52 schreef Eightyone het volgende:
Stefania wil iig, vertelde ze zojuist in RTL Boulevard.
Oh, ja. Eens. Zou ik ook zeker leuk vinden.quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 21:10 schreef Greys het volgende:
Claude wil ook wel.
Of sluit het iig niet uit.
Dat zou ik (voor 2026 dan, 2025 graag niet meedoen) wel een fijne deelnemer vinden. Afhankelijk van het lied uiteraard, maar ik vind het een enorm ontwapenend lief bescheiden mens.
https://www.rtl.nl/boulev(...)maar-eerst-dat-album
Ladada was gewoon een top 10 notering.quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 21:10 schreef Greys het volgende:
Claude wil ook wel.
Of sluit het iig niet uit.
Dat zou ik (voor 2026 dan, 2025 graag niet meedoen) wel een fijne deelnemer vinden. Afhankelijk van het lied uiteraard, maar ik vind het een enorm ontwapenend lief bescheiden mens.
https://www.rtl.nl/boulev(...)maar-eerst-dat-album
Ik begin haar een beetje moe te wordenquote:Op dinsdag 8 oktober 2024 21:08 schreef Greys het volgende:
[..]
AJB niet.
Leuke meid maar zelfs met haar spectaculaire act van destijds won ze niet dus mwah.Ik vind haar net zo 'echt' overkomen als OG3NE zeg maar.
Lijkt me een prima keuzequote:Op dinsdag 8 oktober 2024 21:10 schreef Greys het volgende:
Claude wil ook wel.
Of sluit het iig niet uit.
Dat zou ik (voor 2026 dan, 2025 graag niet meedoen) wel een fijne deelnemer vinden. Afhankelijk van het lied uiteraard, maar ik vind het een enorm ontwapenend lief bescheiden mens.
https://www.rtl.nl/boulev(...)maar-eerst-dat-album
Het is wel een leuke gozer, maar vocaal wel vrij zwak. Typisch een product van de autotune-generatie.quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 21:10 schreef Greys het volgende:
Claude wil ook wel.
Of sluit het iig niet uit.
Dat zou ik (voor 2026 dan, 2025 graag niet meedoen) wel een fijne deelnemer vinden. Afhankelijk van het lied uiteraard, maar ik vind het een enorm ontwapenend lief bescheiden mens.
https://www.rtl.nl/boulev(...)maar-eerst-dat-album
Dat is tegenwoordig (helaas of gelukkig, ik ben er nog niet echt uit) geen echt probleem meer voor het ESF. Zie bv Käärijä en Joost die niet bepaald wereldzangers zijn. Paar backings op tape en hop.quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 22:40 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Het is wel een leuke gozer, maar vocaal wel vrij zwak. Typisch een product van de autotune-generatie.
quote:Op woensdag 16 oktober 2024 14:44 schreef Dave het volgende:
Ik kan het niet meer terugvinden, maar was hier niet ergens gepost dat GJ verwacht dat Avrotros morgen tijdens het Televizier-Ring gala bekend maakt dat Nick Painter met de pakkende titel "Fading Under Cloudy Kingdoms (The Hues Emerge Ever Boldly Unseen)" ons land vertegenwoordigd?
quote:Op woensdag 16 oktober 2024 14:44 schreef Dave het volgende:
Ik kan het niet meer terugvinden, maar was hier niet ergens gepost dat GJ verwacht dat Avrotros morgen tijdens het Televizier-Ring gala bekend maakt dat Nick Painter met de pakkende titel "Fading Under Cloudy Kingdoms (The Hues Emerge Ever Boldly Unseen)" ons land vertegenwoordigd?
Pakkende titel, Deef.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 14:44 schreef Dave het volgende:
Ik kan het niet meer terugvinden, maar was hier niet ergens gepost dat GJ verwacht dat Avrotros morgen tijdens het Televizier-Ring gala bekend maakt dat Nick Painter met de pakkende titel "Fading Under Cloudy Kingdoms (The Hues Emerge Ever Boldly Unseen)" ons land vertegenwoordigt?
Oh Mandy! Daar staat ons Nick wel om bekend, dat moet jij toch weten!quote:Op woensdag 16 oktober 2024 15:38 schreef Mandy040986 het volgende:
[..]
Pakkende titel, Deef.![]()
Betekenisvol en met een boodschap.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.C’est Davie :o)
Eerste couplet:quote:Op woensdag 16 oktober 2024 14:44 schreef Dave het volgende:
Ik kan het niet meer terugvinden, maar was hier niet ergens gepost dat GJ verwacht dat Avrotros morgen tijdens het Televizier-Ring gala bekend maakt dat Nick Painter met de pakkende titel "Fading Under Cloudy Kingdoms (The Hues Emerge Ever Boldly Unseen)" ons land vertegenwoordigt?
quote:Op woensdag 16 oktober 2024 16:06 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Eerste couplet:
"Moving All Real Talk In Nights,
Overseeing Stars That Endure,
Running Down All Hopes In Life,
I Stand Alone, No Applause,
Still Holding On, Lost Every time."
quote:Op woensdag 16 oktober 2024 16:00 schreef Dave het volgende:
[..]
Oh Mandy! Daar staat ons Nick wel om bekend, dat moet jij toch weten!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Daarom mag ik dat zeggen.![]()
Dat filmpje. Over cringe gesproken.quote:Op vrijdag 18 oktober 2024 15:59 schreef Momo het volgende:
Og3ne heeft hun naam aangepast naar Ogene en lijkt met nieuwe muziek te komen, zo te zien hele rebrand/new era.
https://www.instagram.com/ogene/
Misschien dat hun interesse hebben?
Volgens mij heb ik nog liever Nick Schilder dan.quote:Op vrijdag 18 oktober 2024 15:59 schreef Momo het volgende:
Og3ne heeft hun naam aangepast naar Ogene en lijkt met nieuwe muziek te komen, zo te zien hele rebrand/new era.
https://www.instagram.com/ogene/
Misschien dat hun interesse hebben?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |