SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
Sowieso dat fuuuuuucking ellendige geneuzel van mensen die (niet als suf grapje, maar serieus) zeggen dat pech of 'falen' typisch Nederlands is. Dan ben je gewoon oprecht zo dom en beperkt in je sportwereldbeeld. Net als wanneer je denkt dat pech voor een mountainbikester invloed heeft op pak 'm beet een roei- of beachvolleybalteam ofzo.quote:Op zondag 11 augustus 2024 09:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
Oja, nog een duidelijke flop:
- Het programma en de lekke band van Puck Pieterse, waardoor het vijf dagen duurde dat Nederland een medaille pakte en allemaal mensen die niet snapten dat de medailleregen pas zou komen als we finales gingen roeien serieus begonnen te denken dat het allemaal weinig zou worden met Nederland deze Spelen.
Deze dus. Op dezelfde avond als onze 3x3 goud. Maar ik was meer hype van Duplantis. Waanzinnige ambiance in het stadion, concurrenten die meehelpen het publiek op te zwepen en dan in de 3e en laatste beurt gewoon dat WR springen. Waanzinnig. Ik stond zo'n beetje te springen op de bank!quote:Op zondag 11 augustus 2024 09:31 schreef D_A het volgende:
Top: Polsstokhoogspringer Armand Duplantis
Maar daar ging het ook niet om, het ging meer om wat ze al een paar jaar laat zien. Daarom was ze (al heel lang) torenhoog 'favoriet' voor zilver, niet door die tijd in Zwitserland. Dat was echt heel erg een geval van zilver verloren, maar het blijft wel top dat ze echt voor goud ging, hoe onmogelijk dat vooraf ook leek.quote:Op zondag 11 augustus 2024 11:51 schreef Idisrom het volgende:
Die 50:95 op een achterafbaan van Zwitserland werd veel te veel gehypet.
Reacties als deze waren ook wel een beetje jammerquote:Op zondag 11 augustus 2024 09:41 schreef PippenScottie het volgende:
Hun prestaties werden volledig overschaduwd door een Australische oma die het onderdeel totaal niet serieus nam.
Tokyo had het die grandeur ook kunnen geven qua Japanse grandeur.quote:Op zondag 11 augustus 2024 09:39 schreef Terecht het volgende:
Top:
Parijs is een prachtig decor voor de OS. Gaf de spelen een grandeur die bij veel voorgaande edities ontbrak.
Flop:
Breaking. Onbegrijpelijk dat dit een Olympische discipline is.
Qua venues. Dat paleis van de 'vechtsporten'. Oh my wat een fantastische locatie.quote:Op zondag 11 augustus 2024 13:33 schreef hhh38 het volgende:
Tops:
- Zelf Parijs bezoeken, prachtige venues ervaren en de sfeer van de spelen meekrijgen
- Franse helden die leveren in eigen huis, met name Teddy Riner, Dupont en de volleybalmannen. Marchand ook, maar daar heb ik weinig van gezien.
- De prachtige plaatjes bij de nummers in de stad en het beachvolleybal.
- Alle volle stadions na het dooie Tokio.
- De boogschietfinale bij de mannen.
- De wegrit bij de vrouwen qua spanning.
- Sifan Hassan, 3x3 basketballers en de 4x400 estafette als mooiste gouden medailles voor NL.
Flops:
- Dat gedoe met het Seinewater.
- De hetze tegen Van de Velde.
- De veel te lang durende openingsceremonie.
- Gebrek aan wind bij het zeilen.
Sevens had ik een beetje gemist omdat het er voor zat. Wel teruggekeken. Heerlijk.quote:Op zondag 11 augustus 2024 13:45 schreef zorro28 het volgende:
Veel dingen zijn al langsgekomen, maar toch even een top: van de sporten die de laatste jaren zijn toegevoegd zijn rugby sevens en sportklimmen een absolute topEn de locatie in Versailles was ook een absolute top
![]()
Zeilen was een absolute flop en dat nieuwe systeem die ze bij bepaalde onderdelen gebruikten sloeg ook nergens op. Surfen blijft ook een flop en kan je net zo goed met 30 sec highlights af doen dan heb je alles wel gezien.
Bij atletiek ook helaas een aantal flopfinales, zoals het kogelslingeren bij de mannen, het hoogspringen bij mannen en vrouwen, 400 horden bij de vrouwen en speerwerpen bij de vrouwen. Beetje jammer als atletiekliefhebber.
Hele bijzondere take ditquote:- Gezeik om die beachvolleyballer, wat nog lekker verder opgeblazen werd door de Britse rioolpers en vooral demense die daardoor volledig anti-Nederland waren de hele Spelen online
Ik heb 1 TV waarop ik enkel de NOS aan heb, het is ook een gevalletje niet verbaasd maar wel teleurgesteldquote:Op zondag 11 augustus 2024 15:38 schreef Jane het volgende:
Nu de twee weken om zijn, moet me toch 1x van het hart dat de grootste flop op dit forum wat mij betreft het constante gezeik over de NOS was. En niet eens vanwege de NOS - alhoewel die duidelijk ook verbeteringen hebben doorgevoerd - maar vooral omdat er zoveel andere mogelijkheden waren om alles te volgen wat je maar wilde. Echt heel irritant en op sommige momenten heb ik FOK! daardoor maar gelaten voor wat het was, omdat het nergens anders over leek te gaan.
Dus wat mij betreft: Zet niet steeds toch weer die zender op waar je je zo aan stoort, schakel gewoon over en stem bij de volgende verkiezingen eens op een partij die niet de publieke omroep wil kapotbezuinigen.
Heb posts op Reddit gezien waarbij mensen opriepen om iedere Nederlandse sporter uit te gaan zitten fluiten omdat Nederland hem had toegelaten tot de Spelen. Ik vond dat ronduit belachelijk.quote:
quote:Op zondag 11 augustus 2024 15:38 schreef Jane het volgende:
Nu de twee weken om zijn, moet me toch 1x van het hart dat de grootste flop op dit forum wat mij betreft het constante gezeik over de NOS was. En niet eens vanwege de NOS - alhoewel die duidelijk ook verbeteringen hebben doorgevoerd - maar vooral omdat er zoveel andere mogelijkheden waren om alles te volgen wat je maar wilde. Echt heel irritant en op sommige momenten heb ik FOK! daardoor maar gelaten voor wat het was, omdat het nergens anders over leek te gaan.
Dus wat mij betreft: Zet niet steeds toch weer die zender op waar je je zo aan stoort, schakel gewoon over en stem bij de volgende verkiezingen eens op een partij die niet de publieke omroep wil kapotbezuinigen.
Oh nu zijn het nog random redditposts, net was het nog de media.quote:Op zondag 11 augustus 2024 15:48 schreef Mexicanobakker het volgende:
Heb posts op Reddit gezien waarbij mensen opriepen om iedere Nederlandse sporter uit te gaan zitten fluiten omdat Nederland hem had toegelaten tot de Spelen. Ik vond dat ronduit belachelijk.
Ik werk bij een groot bedrijf met vele werknemers. De kans dat daar iemand werkt die een pittige veroordeling heeft gehad is best aanwezig.quote:Op zondag 11 augustus 2024 15:49 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Oh nu zijn het nog random redditposts, net was het nog de media.
Maar als je een veroordeeld kinderverkrachter selecteert om je af te vaardigen dan is het toch heel normaal dat dat afstraalt op je hele team.
Dat zou buiten de sport precies zo zijn.
Verbeterpunten wat mij betreft:quote:Op zondag 11 augustus 2024 15:46 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Niet genoemd maar HBO MAX was top wat mij betreft, alles was live te zien, geen technische problemen, makkelijk terug te kijken/terug te spoelen, veel Nederlands commentaar en de mogelijkheid om hem op een ander commentaar te gooien mocht de Nederlandse niet bevallen.
Juichen of niet voor een vlaggetje zijn is best normaal. Oproepen tot uitfluiten van alle Nederlandse sporters vind ik dat niet.quote:Op zondag 11 augustus 2024 15:50 schreef Bezsen het volgende:
Verder zie je op dit forum ook continue "Ik ben tegen X-land, want Y-supporters/politieke reden"
Of minder geld uitgeven.quote:Op zondag 11 augustus 2024 15:49 schreef Mexicanobakker het volgende:
Overigens blijft de hoeveelheid reclame natuurlijk belachelijk bij de NOS, een stuk meer dan bij Sporza of de BBC. Maar ja, dan moet de politiek maar meer centen geven
Ja.quote:Op zondag 11 augustus 2024 15:52 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik werk bij een groot bedrijf met vele werknemers. De kans dat daar iemand werkt die een pittige veroordeling heeft gehad is best aanwezig.
Moet ik mij nu verantwoorden voor het gedrag van zo'n persoon?
Maar ik heb het idee dat de NOS al een mindere licentie heeftquote:
Heb daar gezeten. Dat taekwondo interesseerde me geen ene flikker, zat ook de halve finale waterpolo te kijken daar, maar die locatie was echt geweldig ja.quote:Op zondag 11 augustus 2024 15:16 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Qua venues. Dat paleis van de 'vechtsporten'. Oh my wat een fantastische locatie.
Niet per se voor de OS. Maar bijvoorbeeld ED samenvattingen én Nederlands elftal én F1-samenvattingen, ...quote:Op zondag 11 augustus 2024 16:29 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Maar ik heb het idee dat de NOS al een mindere licentie heeft
Absoluut ja. Het boogschieten en de finish van de marathon voor Invalides was ook erg mooi.quote:Op zondag 11 augustus 2024 16:20 schreef heywoodu het volgende:
Top: de plaatjes
Ik kan me echt weinig Olympische Spelen herinneren met meer iconische beelden dan Parijs, met als hoogtepunten de Eiffeltoren in de achtergrond en soms zelfs bijna in de voorgrond (beachvolleybal, wegwedstrijden die daar finishten) en alles in de tuinen van Versailles, dat was majestueus
Ik snap je punt en ja we overdrijven het ook zeker, want het is niet allemaal slecht wat ze doen (en daar doe ik zelf ook aan mee). Maar wel diverse keuzes die nogal vreemd waren. Positief was dat ze deze keer geen studioanalyses deden, waarbij het jammer is dat ze bij het atletiek dan wel weer uitgebreid gaan staan babbelen.quote:Op zondag 11 augustus 2024 15:38 schreef Jane het volgende:
Nu de twee weken om zijn, moet me toch 1x van het hart dat de grootste flop op dit forum wat mij betreft het constante gezeik over de NOS was. En niet eens vanwege de NOS - alhoewel die duidelijk ook verbeteringen hebben doorgevoerd - maar vooral omdat er zoveel andere mogelijkheden waren om alles te volgen wat je maar wilde. Echt heel irritant en op sommige momenten heb ik FOK! daardoor maar gelaten voor wat het was, omdat het nergens anders over leek te gaan.
Dus wat mij betreft: Zet niet steeds toch weer die zender op waar je je zo aan stoort, schakel gewoon over en stem bij de volgende verkiezingen eens op een partij die niet de publieke omroep wil kapotbezuinigen.
Die kritiek zat verpakt in een klein aantal topics die heel herkenbaar waren. Die had je dus heel makkelijk kunnen mijden i.p.v. het hele forum ontlopen. Er zijn zat topics op dit forum die ik ook bewust aan me voorbij laat gaan omdat ik weet dat ik me ga ergeren. Op een forum als Fok! mag je trouwens zowel kritiek leveren als kritiek verwachten: vooral als het om de NOS gaat.quote:Op zondag 11 augustus 2024 15:38 schreef Jane het volgende:
Nu de twee weken om zijn, moet me toch 1x van het hart dat de grootste flop op dit forum wat mij betreft het constante gezeik over de NOS was. En niet eens vanwege de NOS - alhoewel die duidelijk ook verbeteringen hebben doorgevoerd - maar vooral omdat er zoveel andere mogelijkheden waren om alles te volgen wat je maar wilde. Echt heel irritant en op sommige momenten heb ik FOK! daardoor maar gelaten voor wat het was, omdat het nergens anders over leek te gaan.
Nee, hij was al soort van gestopt op 36-37, maar heeft rustig gewandeld/gejogd tot hij ergens het parcours af kon dacht ik.quote:Op zondag 11 augustus 2024 16:51 schreef wdn het volgende:
Nageeya die op 40/41km stopt met marathon is een flop
VOORAL als je dan Lahmo uit Buthan de marathon zien afmaken, 100% top van haar
Lahmo mag wel een standbeeld krijgen in Buthan
Top: Florijn van de Skiff. 33 wedstrijden achter elkaar ongeslagen en nu op het koninginnenummer van het roeien dus ook.quote:Op zondag 11 augustus 2024 16:41 schreef WAvanBuren het volgende:
Top:
- Goud voor Djokovic
- Hij met de dubbel tijdrit en wegrit
- Dupont die Frankrijk naar rugbygoud loodste
- 3x3 Basketbal vinale
- WR van Duplantis
- 4x400 mixed
- De Buthaanse bij de marathon incl. het publiek daar
- Mooie plaatjes en locaties
Flop:
- Potsierlijke openingsceremonie buiten een stadion
- Kan geen Eiffeltoren meer zien
- De lekke band van Pieterse
- Amerikaanse dominantie bij het atletiek
- Scheidsrechterlijke dwaling bij de vrouwen skeet
- Gezeik rond het Seine water
- Gedoe bij het boksen
- Waardeloos in beeld gebrachte wegritten
- BMX parcours
Ik heb het alleen over de live sporttopics. In die dedicated klaagtopics kom ik sowieso niet.quote:Op zondag 11 augustus 2024 17:03 schreef beantherio het volgende:
[..]
Die kritiek zat verpakt in een klein aantal topics die heel herkenbaar waren. Die had je dus heel makkelijk kunnen mijden i.p.v. het hele forum ontlopen. Er zijn zat topics op dit forum die ik ook bewust aan me voorbij laat gaan omdat ik weet dat ik me ga ergeren. Op een forum als Fok! mag je trouwens zowel kritiek leveren als kritiek verwachten: vooral als het om de NOS gaat.
Inderdaad duidelijk een verbeterpunt voor HBO Max (of welke andere dienst dat in de toekomst gaat doen), maar dat kun je de NOS niet aanrekenen.quote:Op zondag 11 augustus 2024 16:54 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik snap je punt en ja we overdrijven het ook zeker, want het is niet allemaal slecht wat ze doen (en daar doe ik zelf ook aan mee). Maar wel diverse keuzes die nogal vreemd waren. Positief was dat ze deze keer geen studioanalyses deden, waarbij het jammer is dat ze bij het atletiek dan wel weer uitgebreid gaan staan babbelen.
Wat betreft je punt over het niet opzetten van de zender. Die optie is er momenteel nog te beperkt. Eurosport blijft altijd een wildcard met wat ze uitzenden en vooral of ze niet opeens toch ergens anders naartoe schakelen (wat overigens wel een stuk beter was dan voorgaande Spelen toen ze eigenlijk vooral een etalagekanaal waren voor de player). En de andere kanalen mis je toch dat het geen Nederlandse zender is. Plus dat de BBC van alle zenders qua babbelen in de studio veruit het ergste is.
Dan kun je zeggen, maar er is toch HBO Max? Ja klopt, heb ik ook heel veel gebruikt. Maar die app is momenteel nog ongeschikt om snel te kunnen schakelen. Van de ene naar de andere zender gaat het heel snel, maar om sport te kunnen kijken binnen de app moet je eerst naar die app toegaan, dan nog de OS selecteren, navigeren naar de sport die je wil zien, dan ook nog kijken of je wel naar de altijd live stream gaat, en daarna nog op live kijken klikken. Dan ben je al enige tijd verder. Andersom heb je met schakelen naar een andere stream dat het ook nog wel even duurt.
Dan werkt live kijken op tv nog steeds wel het beste. De streams zijn vooral perfect voor op het tweede scherm en om meerdere streams tegelijkertijd open te houden.
Was inderdaad leuk om onder werktijd aan te hebben staan. Beetje nieuws, achtergronden, live verslag. Prima mee vermaaktquote:Op zondag 11 augustus 2024 15:57 schreef Da_Sandman het volgende:
Ook hier nog even een top voor RadiOlympia.
De broodtrommelus meeneemus groet u. Alleen maar reclame en journaal met af en toe sport tussendoor. Matig.quote:Op zondag 11 augustus 2024 17:24 schreef JohnBercow het volgende:
[..]
Was inderdaad leuk om onder werktijd aan te hebben staan. Beetje nieuws, achtergronden, live verslag. Prima mee vermaakt
ah ze hadden op hbo steeds over 40/41kmquote:Op zondag 11 augustus 2024 17:06 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Nee, hij was al soort van gestopt op 36-37, maar heeft rustig gewandeld/gejogd tot hij ergens het parcours af kon dacht ik.
Die was inderdaad wel erg matig. Bij het open water zwemmen was ook wel wisselvallig qua regie.quote:Op zondag 11 augustus 2024 17:33 schreef Em31 het volgende:
Wat me zo te binnen schiet:
Top:
- ParijsEcht prachtige locaties en volle stadions met enthousiast publiek. Alles als geheel maakte dit wel echt een hele mooie OS.
- 4x400m mixed relay. Nog nooit zo relaxt naar een race zitten kijken waar Nederland goud won. Totaal onverwacht ineens die eindsprint van Femke Bol zien. Kan niet beter.![]()
- 3x3 basketbal. Dat laatste schot, iets wat nooit weer op zo’n perfecte manier gebeurt.
- Sifan Hassan![]()
- HBO Max: nog nooit zo goed alles kunnen volgen, was echt perfect.
- Tweede dag van het surfen met perfecte omstandigheden op die locatie was geweldig om te zien.
- Een vol atletiek stadion dat alleen nog naar Duplantis kijkt.
Flop:
- Regie was af en toe wel wat matig. Vooral bij het wielrennen.
- Judo zakte deze keer wel echt door de ondergrens.![]()
- Hoe dezelfde landen zwemmen en atletiek domineren. Vooral bij het zwemmen heb ik er daardoor weinig interesse in (naast dat het ook te veel is).
Vertegenwoordigen je collega's Nederland op de Olympische Spelen?quote:Op zondag 11 augustus 2024 15:52 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik werk bij een groot bedrijf met vele werknemers. De kans dat daar iemand werkt die een pittige veroordeling heeft gehad is best aanwezig.
Moet ik mij nu verantwoorden voor het gedrag van zo'n persoon?
Gelukkig niet, want dan hadden we niet 6e gestaan op de medaillespiegel.quote:Op zondag 11 augustus 2024 20:01 schreef superniger het volgende:
[..]
Vertegenwoordigen je collega's Nederland op de Olympische Spelen?
Geef ze namens mij maar complimenten voor deze opoffering.quote:Op zondag 11 augustus 2024 20:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Gelukkig niet, want dan hadden we niet 6e gestaan op de medaillespiegel.
5e?quote:Op zondag 11 augustus 2024 20:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Gelukkig niet, want dan hadden we niet 6e gestaan op de medaillespiegel.
Technisch directeur wil graag wegblijven van judotechnische zaken.quote:Op zondag 11 augustus 2024 20:13 schreef tralalala het volgende:
https://nos.nl/video/2531(...)voor-elkaar-gekregen
Flopmeneer, is hij al ontslagen?
Het was wel echt top geregeld allemaal ja. Alles was fantastisch aangegeven en overal stonden vrijwilligers om je eventueel te helpen. Dat maakte ondanks de afstanden een hoop mogelijk.quote:Op zondag 11 augustus 2024 20:40 schreef trein2000 het volgende:
In aanvulling op een hoop dat al gezegd is: de Franse organisatie was een top. Zowel ter plaatse als in z’n algemeenheid. Volgens mij de eerste (zomer)spelen sinds heel lang zonder grote relletjes.
Kleinigheidjes hou je altijd, er was ook wat gedoe in de eetzaal in het begin. Maar dat is peanuts op zo’n groot evenement natuurlijk.quote:Op zondag 11 augustus 2024 20:52 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Het was wel echt top geregeld allemaal ja. Alles was fantastisch aangegeven en overal stonden vrijwilligers om je eventueel te helpen. Dat maakte ondanks de afstanden een hoop mogelijk.
Enige minpuntje was dat er een paar venues echt heel erg afgelegen lagen en daardoor ook heel lastig te bereiken waren. Roeien was al een eindje met de trein bijvoorbeeld, en dan moest je daarbovenop ook nog ruim een half uur wandelen naar de ingang. Daar hadden shuttlebusjes niet misstaan. Maar goed, dat is ook wel echt een kleinigheidje.
Het enige echt grote minpunt was de tijdelijke internationale bushalte. Godver wat een onoverzichtelijke bende was datquote:Op zondag 11 augustus 2024 20:53 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Kleinigheidjes hou je altijd, er was ook wat gedoe in de eetzaal in het begin. Maar dat is peanuts op zo’n groot evenement natuurlijk.
Ik vond het ter plaatse echt dikke prima (al mogen ze best wat doen aan dat security theater), maar dat ligt natuurlijk bij de Franse staat.
Welke proletariër reist er dan ook per bus?quote:Op zondag 11 augustus 2024 20:57 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Het enige echt grote minpunt was de tijdelijke internationale bushalte. Godver wat een onoverzichtelijke bende was dat
Dat is niet echt het soort stress dat je wil hebben als je bus naar huis om 0:15 vertrekt.
Ikkequote:Op zondag 11 augustus 2024 20:58 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Welke proletariër reist er dan ook per bus?
Deze vond ik wat twijfelachtig. Ik snapte geen hol van de uitleg.quote:
Ik heb een clip gezien van de voorselelectie, maar dat niveau is minder dan de gemiddelde breakdancer die op straat zijn kunstje vertoond.quote:Op zondag 11 augustus 2024 21:36 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Deze vond ik wat twijfelachtig. Ik snapte geen hol van de uitleg.
Ze zou een Phd. in breakdance hebben. Maar dat klinkt meer als iemand die het bestudeert als fenomeen. Daarnaast zou ze wel dansen en verschillende stijlen doen. Ook kan ze volgens mij best wel redelijk goed breakdancen getuige wat clips in een uitzending van een maand geleden.
Maar toen ze de andere deelnemers zag zou ze haar powermoves hebben laten varen omdat ze dacht dat ze het daar niet op zou winnen en om unieker te zijn (?)
Ik denk dat ze best wel competent was maar uiteindelijk erachter kwam dat ze hekkensluiter zou worden en het toen over een hele andere boeg heeft gegooid met wat australische elementen zoals die kangoeroe. Wat het ook was.. vreemd was het wel.
Tja, maar als ze had laten zien wat ze in die clip liet zien dan kun je nog zeggen dat ze wat te kort komt ipv dat ze helemaal niets in breakdance te zoeken heeft zoals na haar demonstratie. En dat eerste is ook prima. Meedoen is voor sommigen het hoogst haalbare, ook in andere sporten. Maar doen dan in elk geval wat volgens het boekje.quote:Op zondag 11 augustus 2024 21:38 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Ik heb een clip gezien van de voorselelectie, maar dat niveau is minder dan de gemiddelde breakdancer die op straat zijn kunstje vertoond.
Gemiddelde hobby sporters horen niet thuis op de Olympische Spelen. 2018 winter was er dezequote:Op zondag 11 augustus 2024 21:43 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Tja, maar als ze had laten zien wat ze in die clip liet zien dan kun je nog zeggen dat ze wat te kort komt ipv dat ze helemaal niets in breakdance te zoeken heeft zoals na haar demonstratie. En dat eerste is ook prima. Meedoen is voor sommigen het hoogst haalbare, ook in andere sporten. Maar doen dan in elk geval wat volgens het boekje.
Ik denk dat deze australische mevrouw wel wat meer heeft laten zien voor de kwalificatie dan haar eigen draai die ze aan de wedstrijden gaf.quote:Op zondag 11 augustus 2024 21:48 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Gemiddelde hobby sporters horen niet thuis op de Olympische Spelen. 2018 winter was er deze![]()
[ afbeelding ]
Dat was wel echt puur gebruik maken van de kwalificatie-eisen. Zo moest ze top-30 eindigen in een World Cup en/of het WK, dus ging ze naar alle World Cups, en daar deden er meestal lang geen 30 aan mee in het freestyleskiën bij de vrouwen (zeker destijds niet). Dertien van haar top-30's kwamen in wedstrijden met minder dan 30 deelneemsters. Tja.quote:Op zondag 11 augustus 2024 21:48 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Gemiddelde hobby sporters horen niet thuis op de Olympische Spelen. 2018 winter was er deze![]()
[ afbeelding ]
Waarom vond je Biles gehyped? Ze heeft qua oefeningen haar eigen standaard gezet voor de rest van het veld. Bolt deed ook zoiets. Ik vond het wel op waarde beoordeeld. Als Biles is gehyped, dan ook Femke Bol waar de internationale media al even lyrisch over waren.quote:Op zondag 11 augustus 2024 22:40 schreef V-for-Vendetta het volgende:
Top:
- uitzendtijden - gaan we komende 12 jaar niet meer meemaken
- organisatie en decor - Frankrijk mag trots zijn
- prestaties TeamNL
- volle en enthousiaste stadions
- luiden van gong in atletiek, hopelijk uitrol naar alle stadions
Flop:
- Dionne de Graaf als interviewer bik praatprogramma
- Interview met TD judobond
- TeamNL die niet in actie kwam tegen hetze Steven van de Velde (continu gefluit van publiek werd toegestaan)
- Lange woke openingsceremonie
- Discutabele jurybeslissingen bij waanwielrennen, turnen en dressuur
- Gehype van Biles
Ik denk dat ze daar terecht de discussie niet over zijn aangegaan: daar had namelijk nooit een einde aan gekomen. De kwestie verloor ook eigenlijk (mede daardoor) al vrij snel de aandacht van de media.quote:Op zondag 11 augustus 2024 22:40 schreef V-for-Vendetta het volgende:
Flop:
- TeamNL die niet in actie kwam tegen hetze Steven van de Velde (continu gefluit van publiek werd toegestaan)
Bedoel je traditionele media? Ik heb twee weken wel echt bepaalde hoeken van het internet vermeden omdat iedere Nederlander die geen uitgesproken standpunt innam ineens een pedofiel was. AD ook deze week nog met 1 of ander grafriool-artikel.quote:Op maandag 12 augustus 2024 08:51 schreef beantherio het volgende:
[..]
Ik denk dat ze daar terecht de discussie niet over zijn aangegaan: daar had namelijk nooit een einde aan gekomen. De kwestie verloor ook eigenlijk (mede daardoor) al vrij snel de aandacht van de media.
Misschien dat we dan andere hoeken van het Internet bezoeken. Het AD bezoek ik trouwens al vele jaren niet meer: de term "grafriool" is een goede benaming voor de site in het algemeen.quote:Op maandag 12 augustus 2024 09:07 schreef Saboo het volgende:
[..]
Bedoel je traditionele media? Ik heb twee weken wel echt bepaalde hoeken van het internet vermeden omdat iedere Nederlander die geen uitgesproken standpunt innam ineens een pedofiel was. AD ook deze week nog met 1 of ander grafriool-artikel.
Dat zeker, daarom springt dat qua ondermaats niveau er boven uit. Van zo'n breakdancer verwacht ik minstens dat ze op een arm of twee een rondje kan draaien, maar dat zit er niet in bij haar. Ook haar leeftijd van 36, is nogal hoog in vergelijking met de andere, voor iets waarbij je eigenlijk zeer athletisch en flexibel moet zijn.quote:Op maandag 12 augustus 2024 07:29 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dat was wel echt puur gebruik maken van de kwalificatie-eisen. Zo moest ze top-30 eindigen in een World Cup en/of het WK, dus ging ze naar alle World Cups, en daar deden er meestal lang geen 30 aan mee in het freestyleskiën bij de vrouwen (zeker destijds niet). Dertien van haar top-30's kwamen in wedstrijden met minder dan 30 deelneemsters. Tja.
De kans voor zulke deelnemers is niet zo heel groot meer verder. Natuurlijk heb je in elke sport deelnemers die écht geen kans op een medaille hebben, prima, maar over het algemeen heeft zeker 98% van de deelnemers echt wel een degelijk minimaal niveau wat betreft beheersing van hun sport
Het is toch eigenlijk wel heel treurig. Ze hebben er zoveel tijd voor gehad om te zorgen dat het beter zou worden, wat ook echt blijvende voordelen voor de stad zelf zou hebben gehad. Al die berichten over deelnemers die nadien ziek werden waren wel echt heel treurig. Dit was een heel duidelijke flop ja.quote:
ik las over het voorbeeld van een Olympier die de medaille(s) lang op een bezweet lichaam droeg en ze ook te leen gaf aan vrienden (?). Het is niet een brok goud of brons zoals in de dure tijden van eerste spelen, waar ze per saldo ook gewoon minder medailles te vergeven hadden.quote:Op maandag 12 augustus 2024 09:59 schreef Faraday01 het volgende:
De medailles blijken ook een flop te zijn
https://sporza.be/nl/2024(...)onden~1723358461810/
Een trouwring is ook bestand tegen zweet em weersinvloedenquote:Op maandag 12 augustus 2024 12:20 schreef Beathoven het volgende:
[..]
ik las over het voorbeeld van een Olympier die de medaille(s) lang op een bezweet lichaam droeg en ze ook te leen gaf aan vrienden (?). Het is niet een brok goud of brons zoals in de dure tijden van eerste spelen, waar ze per saldo ook gewoon minder medailles te vergeven hadden.
Als je ze om je trainingspak hangt en ze niet als speelgoed behandeld en daarna goed opbergt blijven ze gewoon erfstukken.
Brons kan echt wel wat hebben, hoor: de stuivers en centen van vroeger bleven ook lang goed.quote:Op maandag 12 augustus 2024 19:13 schreef V-for-Vendetta het volgende:
[..]
Een trouwring is ook bestand tegen zweet em weersinvloeden
Ik heb een stukje van haar dissertation (en wat papers) gelezen. Ze lijkt zich vooral druk te maken over de achterblijvende vrouwenemancipatie binnen de breaking scene in Australië en het gebrek aan inclusiviteit. En nu lijkt ze zich inderdaad te ergeren aan het niveau, dat te hoog zou liggen.quote:Op zondag 11 augustus 2024 21:36 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Deze vond ik wat twijfelachtig. Ik snapte geen hol van de uitleg.
Ze zou een Phd. in breakdance hebben. Maar dat klinkt meer als iemand die het bestudeert als fenomeen. Daarnaast zou ze wel dansen en verschillende stijlen doen. Ook kan ze volgens mij best wel redelijk goed breakdancen getuige wat clips in een uitzending van een maand geleden.
Maar toen ze de andere deelnemers zag zou ze haar powermoves hebben laten varen omdat ze dacht dat ze het daar niet op zou winnen en om unieker te zijn (?)
Ik denk dat ze best wel competent was maar uiteindelijk erachter kwam dat ze hekkensluiter zou worden en het toen over een hele andere boeg heeft gegooid met wat australische elementen zoals die kangoeroe. Wat het ook was, het was volgens sommigen meer urban dan breakdance. Vreemd was het wel en die gok op de originaliteitsprijs is niet de juiste gok geweest. Beter had ze toch gewoon wat van die werkelijk goede moves laten zien.
En ze heeft kennelijk buiten alle anderen om samen met haar man een Australische breakdancebond opgezet, snel naar het IOC gegaan om te zeggen dat haar bond de sport in Australië vertegenwoordigt en vervolgens zelf de kwalificatie georganiseerd en alle subsidies gevangen. Nu gaan er verhalen dat zij en haar man wellicht in de problemen komen vanwege fraude.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 03:45 schreef Jedi_Pimp het volgende:
[..]
Ik heb een stukje van haar dissertation (en wat papers) gelezen. Ze lijkt zich vooral druk te maken over de achterblijvende vrouwenemancipatie binnen de breaking scene in Australië en het gebrek aan inclusiviteit. En nu lijkt ze zich inderdaad te ergeren aan het niveau, dat te hoog zou liggen.
Erg vermoeiend.
We kunnen slechts hopen!quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 07:40 schreef heywoodu het volgende:
[..]
En ze heeft kennelijk buiten alle anderen om samen met haar man een Australische breakdancebond opgezet, snel naar het IOC gegaan om te zeggen dat haar bond de sport in Australië vertegenwoordigt en vervolgens zelf de kwalificatie georganiseerd en alle subsidies gevangen. Nu gaan er verhalen dat zij en haar man wellicht in de problemen komen vanwege fraude.
Een Olympische medaille heeft niet dezelfde functie als een trouwring die je je leven lang om je vinger doet.quote:Op maandag 12 augustus 2024 19:13 schreef V-for-Vendetta het volgende:
[..]
Een trouwring is ook bestand tegen zweet em weersinvloeden
Wat een soapquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 07:40 schreef heywoodu het volgende:
[..]
En ze heeft kennelijk buiten alle anderen om samen met haar man een Australische breakdancebond opgezet, snel naar het IOC gegaan om te zeggen dat haar bond de sport in Australië vertegenwoordigt en vervolgens zelf de kwalificatie georganiseerd en alle subsidies gevangen. Nu gaan er verhalen dat zij en haar man wellicht in de problemen komen vanwege fraude.
Wat een drama van die Abe nadat ze verloor op ippon tegen de nummer 1 van de wereld en latere winnaar van het Olympisch goud.quote:Op zondag 11 augustus 2024 09:41 schreef PippenScottie het volgende:
Random puntjes die nog niet zijn genoemd. Ik weet niet of het hoogte- of dieptepuntjes waren.
Het hartverscheurende gehuil van Uta Abe na haar uitschakeling in het judotoernooi. Als je dit nog niet gezien hebt, zoek het filmpje op.
Amerikaanse dominantie bij de atletiek. Dit wordt onuitstaanbaar over vier jaar.
Het wereldrecord van Duplantis. Ik was in het stadion en ik heb iedereen en zijn moeder vooraf verteld dat ik hoopte op precies dit scenario. Het was fantastisch.
Dezelfde dag, van Klinken die faalde op de discus. Ik weet niet hoe dit op tv over kwam, maar na haar eerste twee worpen ging alles mis en heeft ze anderhalf uur versuft alleen gezeten.
Triumph en disaster liggen op zo’n avond dicht bij elkaar. Niet iedereen behandelt ze hetzelfde.
Steph Curry die het Amerikaanse basketbalteam redt door in de laatste twee wedstrijden 17 driepunters raak te schieten. Onwaarschijnlijk fenomeen.
De arme b-girls. Er zaten een paar goed getrainde meiden bij die zich al jaren inzetten voor deze sport. Hun prestaties werden volledig overschaduwd door een Australische oma die het onderdeel totaal niet serieus nam. Het was hilarisch, maar de winnaars verdienden de aandacht.
Parijs. De stad, de mensen.![]()
Er is nog veel, veel meer
Net toevalig nog geluisterd, het heeft het gevoel echt goed vastgehouden. Jammer dat er nergens een hogere kwaliteit versie van te vinden isquote:Op woensdag 14 augustus 2024 14:42 schreef SonicVolcano het volgende:
De themamuziek (?) vond ik mooi. Zeker bij de medailles.
Ja, hoezo staat dat niet op Spotifyquote:Op woensdag 14 augustus 2024 14:44 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Net toevalig nog geluisterd, het heeft het gevoel echt goed vastgehouden. Jammer dat er nergens een hogere kwaliteit versie van te vinden is
De seine bij de opening was dan wel weer leukquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 05:11 schreef sp3c het volgende:
Breakdancing was echt wel de grootste flop wmb, snapte er geen reet van en het was ook totaal niet om aan te zien
Daarna de Nederlandse judoka's en de Seine
Verder vond ik het wel een mooie editie![]()
Top Sifan Hassan en Worthy de Jong
Dit iets?quote:Op woensdag 14 augustus 2024 14:44 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Net toevalig nog geluisterd, het heeft het gevoel echt goed vastgehouden. Jammer dat er nergens een hogere kwaliteit versie van te vinden is
Daar komen echt louter Amerikanen ja.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 20:56 schreef beantherio het volgende:
Flop: de sub r/olympics op Reddit
Het enige waar het daar over gaat zijn de prestaties van team USA, Steven van de Velde en Raygun memes. Deze heeft nu definitief een plekje gekregen op mijn Reddit shitlist.
Reddit bestaat überhaupt natuurlijk voor 80-90% uit Amerikanen.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 21:18 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Daar komen echt louter Amerikanen ja.
Ja maar niet overal erge Amerikanen.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 21:31 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Reddit bestaat überhaupt natuurlijk voor 80-90% uit Amerikanen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |