abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_213886023
OP van @tong80

quote:
De langverwachte rechtszaak van Ali B, die twee dagen duurt, begint woensdag in Haarlem. De rapper en voormalig coach van the Voice of Holland wordt verdacht van twee verkrachtingen en twee aanrandingen van in totaal drie vrouwen. Wat kunnen we verwachten en wat hangt hem boven het hoofd als de rechter hem veroordeelt?


Alexander van Eenennaam, Raymond Boere 11-06-24, 20:30

Waar wordt Ali B precies van verdacht?
De aanklacht tegen Ali B is grofweg in drie delen te splitsen. De ‘oudste’ zaak is die van zangeres Ellen ten Damme. In het voorjaar van 2014 was zij met Ali in Marokko voor het tv-programma Ali B en de muziekkaravaan. Daar zou de rapper ’s nachts haar kamer zijn binnengedrongen en Ten Damme tot seks hebben gedwongen. De zangeres heeft daarover wel verklaard bij de politie, maar deed geen aangifte. Desondanks ging het Openbaar Ministerie over tot vervolging.

De tweede aanklacht in chronologische volgorde is de aanranding, op 29 mei 2018, van zangeres Jill Helena. In 2013 haalde zij in the Voice of Holland als pupil van Ali de finale. De rapper zou haar in 2018 in een auto hebben meegenomen naar een afgelegen bospad en haar daar hebben gedwongen tot ‘ontuchtige handelingen’.

Bij de derde vrouw, een destijds 20-jarige muzikante die aanwezig was bij een schrijverskamp, gaat het om zowel een aanranding als een verkrachting. Zij vertelde daar in januari 2020 over in de uitzending van het onlineprogramma Boos van Tim Hofman. Zij had orale seks met een andere artiest op het moment dat Ali B zonder toestemming zijn vingers in haar stak. Later had ze ook orale seks met Ali B. Dat gebeurde volgens haar nadat hij maar bleef aandringen, ze wilde ‘er vanaf zijn’.

Wat mogen we verwachten van de rechtszaak?
Op de eerste dag komen de feiten op tafel. De rechters bespreken met Ali B minutieus de aangiftes en zullen hem aan de tand voelen over wat er allemaal is gebeurd. Ook de slachtoffers krijgen de gelegenheid iets te zeggen. Naar verwachting maakt het Openbaar Ministerie aan het einde van de dag bekent welke straf ze tegen B. eisen. Donderdag, de tweede procesdag, voert advocaat Bart Swier van Ali B zijn verdediging en krijgt Ali B aan het einde van de zitting het laatste woord.

Bart Swier, advocaat
De rapper zal zowel woensdag als donderdag ingaan op vragen van de rechtbank. Tot nu toe heeft hij de aantijgingen ontkend, maar in de rechtbank zal hij voor het eerst in detail treden. Ook zal hij volgens zijn advocaat Swier journalisten te woord staan. ,,Ali B ontkent nog steeds alle beschuldigingen en zal daarover ook uitgebreid verklaren tijdens de zitting en ingaan op alle vragen van de rechters. Ali B wil graag zijn verhaal doen. Zijn stem en beelden mogen worden opgenomen en uitgezonden. Ook loopt hij voor geen enkele journalist weg.”

Niet alleen het verhaal van Ali B komt aan bod, ook het vermeende slachtoffer Jill Helena zal haar kant van het verhaal vertellen. Volgens slachtofferadvocaat Sébas Diekstra heeft ze het zwaar in de aanloop naar het proces. ,,Jill is ontzettend gespannen en ziet enorm op tegen de rechtszaak. Ondanks haar inspanningen om rustig te blijven, heeft ze al weken last van hevige hartkloppingen”, aldus Diekstra. ,,Toch is ze vastbesloten om door te zetten. Ze beseft hoe belangrijk het is om haar verhaal te doen. Ze hoopt dat dit voor haar eindelijk de afsluiting zal zijn van iets waar zij al jaren mee worstelt.”

Ellen ten Damme is niet aanwezig bij de rechtszaak. Zij hield het bij een verklaring bij de politie. Daarmee steunt zij andere slachtoffers, maar mengt ze zich niet actief in het proces.



Wat hangt Ali B boven het hoofd als de rechter hem veroordeelt?
Wanneer de rechters hem schuldig bevinden aan verkrachting, dan wordt het sowieso een gevangenisstraf. De wet schrijft voor dat een taakstraf bij zo’n ernstig vergrijp niet opgelegd mag worden. Al zijn er rechters die deze regel in het verleden hebben omzeild, door één dag cel op te leggen in combinatie met een taakstraf. De maximumstraf voor verkrachting is twaalf jaar, maar dan gaat het om de zwaarste omstandigheden. Mocht Ali B worden veroordeeld, dan zal het er voor wat betreft de zwaarte van de straf ook van afhangen hoeveel van de aanklachten wettelijk en overtuigend worden bewezen. De uitspraak is vooralsnog voorzien voor 27 juni.

https://www.ad.nl/show/al(...)verwachten~a408d025/

'Later had ze ook orale seks met Ali B. Dat gebeurde volgens haar nadat hij maar bleef aandringen, ze wilde ‘er vanaf zijn’.' :? Nou voorhuid dan. Omdat jij het bent. :{

Update 12-6, eerste zittingsdag

quote:
Ali B is iemand "die meteen zijn tong in je bek steekt en denkt dat je dat leuk vindt", zo luidde de verklaring van zangeres Ellen ten Damme die vandaag in de rechtbank werd voorgelezen. De artiest wordt er door meerdere vrouwen van beschuldigd dat hij hen ongevraagd zoende en betastte en niet luisterde als ze vroegen om daarmee te stoppen.

B erkende "een flirt" te zijn, maar zei dat hij "nooit iets zou doen tegen iemands zin". Volgens de rapper ontstond rondom de BOOS-uitzending over seksuele misstanden bij The Voice "een onzichtbare schandpaal" in de samenleving, waarbij iedereen "iets wilde doen".

Daarmee verklaart hij de melding van Ten Damme. "Ik wil niet Ali Herhali zijn, maar tot die BOOS-uitzending heb ik nog nooit zoiets gehoord en ik heb met duizenden vrouwen gewerkt."
Twee aangiftes, één melding

Ali Bouali stond vandaag terecht voor twee aanrandingen en twee verkrachtingen. Van zangeres Ellen ten Damme ligt er een melding van een verkrachting in 2014 in Marokko. Jill van Leeuwen (artiestennaam Jill Helena), oud-kandidaat van The Voice of Holland, heeft aangifte gedaan van een aanranding in 2018 in Amsterdam. Daarnaast draait de zaak, die morgen verder gaat, om een aangifte van aanranding en verkrachting in Heiloo in 2018.

Over Jill van Leeuwen zei Ali B dat hij met haar "een stiekeme affaire" en "een liefdevolle band" had sinds haar deelname aan The Voice in 2013. De zangeres verklaarde echter dat de rapper haar in 2018 in het Amsterdamse Bos aanrandde in een auto. Ze zou meerdere keren hebben gezegd: "Ali, dit gaan we niet doen", maar uiteindelijk aan zijn druk hebben toegegeven.

'Jij duldt geen nee'


Van Leeuwen kwam aan het einde van de dag zelf aan het woord in de rechtbank. "Jij duldt geen nee", sprak ze. Hierbij refereerde ze ook aan de verzoeken van B om een mediationgesprek. "Je hebt me daar meerdere keren om gevraagd. Ik heb het overwogen, maar ik twijfelde aan de oprechtheid van je intenties. Ook de 'nee' die ik tegen de mediation heb gezegd, accepteerde je niet. Je wilde er een 'ja' van maken."

"Jill, ik weet echt niet hoe dit kan", reageerde de rapper. "Ik ben nooit agressief tegen jou geweest." Hij vroeg haar opnieuw om mee te doen aan mediation. "Open die deur voor het gesprek, geef het een kans."
'Surrealistisch'

Ten Damme was vandaag zelf niet aanwezig in de rechtbank. Haar verklaringen werden voorgelezen door de rechter. Ze zei dat ze op haar hotelkamer in Marokko was overvallen door de rapper, rondom de opnames voor Ali B en de Muziekkaravaan. "Binnen twee tellen was zijn broek uit, hij had een stijve lul en probeerde binnen te dringen." De zangeres kon B naar eigen zeggen van zich afduwen.

"Dit is niet alleen niet gebeurd, dit is onwerkelijk", zei B over het verhaal van Ten Damme. "Ik vind het surrealistisch."

Van een derde vrouw werd een verklaring voorgelezen naar aanleiding van haar aangifte over een aanranding en verkrachting op een schrijverskamp in Heiloo in 2018. Volgens de rapper, die dit ontkent, is de vrouw "mentaal kwetsbaar". Ook haar heeft hij gevraagd een mediationtraject aan te gaan. "Niet om vervolging te voorkomen, maar omdat het ook niet goed is voor haar wat er is gebeurd."
Lachen om tranen

Ali B werd tijdens de zitting regelmatig emotioneel. Hij zei dat hij het zwaar vond om tweeënhalf jaar niets te zeggen over de zaak, terwijl er van alles over hem werd gezegd en geschreven. Hij zegt in de media onterecht te zijn neergezet als "een seksueel roofdier". Dat vrat aan hem. "Ik kreeg angstaanvallen, had slapeloze nachten. Voor het eerst voelde de dood warmer dan leven."


'Nooit is tegen mij gezegd dat ik een vrouw iets heb aangedaan'

Wel zei hij strijdlustig te blijven, voor zijn kinderen. "Soms heb je tranen van het lachen, en soms moet je lachen om je tranen, zo ga ik erdoorheen."

Morgen is de tweede en laatste dag van zaak tegen Ali B. Dan komt het Openbaar Ministerie met een strafeis en houdt de advocaat van B zijn pleidooi. De artiest heeft daarna het laatste woord.



[ Bericht 6% gewijzigd door FvanS op 12-06-2024 22:25:08 ]
pi_213886029
quote:
1s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:07 schreef capricia het volgende:

[..]
Vanmorgen bij de opening, vertelde Ali dat hij aan zelfmoord gedacht heeft. Maar dat zijn geloof hem tegenhield. Fijn dat iemand steun aan zijn geloof heeft.

Maar ik kan dat niet goed rijmen met 20 jaar overspel en soms met 2 vrouwen achter elkaar op 1 avond. Toen zijn vrouw hoogzwanger thuis zat. Qua beleving van datzelfde geloof. Hoe rijmt zo iemand dat met elkaar..

En dat staat nog helemaal los van het feit of hij die vrouwen wel of niet aangerand heeft.

En als ik dan hier lees dat die vrouwen maar wat duidelijker Nee hadden moeten zeggen, of dat het hoeren waren, jeetje. Waar moet je dan beginnen?
Wat heeft Banshee daar dan mee te maken? Dus waarom zou je die vraag dan aan hem stellen? Het is gewoon laag, extreem laag.

Ali drinkt, gebruikt drugs, vunzige taal - noem maar op. Daarom was hij ook zo'n heerlijke knuffel Marokkaan, hij was zo goed geïntegreerd toch. Hij heeft helemaal niets op met religie - en dat hij zo nu en dan zo lekker selectief aan het shoppen is - dat moet hij verder lekker zelf weten.
Allah Al Watan Al Malik
  woensdag 12 juni 2024 @ 22:19:48 #3
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_213886049
quote:
0s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:18 schreef Mutant01 het volgende:

[..]
Wat heeft Banshee daar dan mee te maken? Dus waarom zou je die vraag dan aan hem stellen? Het is gewoon laag, extreem laag.
Ik was er ingestonken. Dacht dat de vraag oprecht was. :'(

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  woensdag 12 juni 2024 @ 22:20:16 #4
421394 Abrikozentaart
vrouw jong en hip
pi_213886053
Je bent gewoon een viespeuk als je je pener in andere vrouw steekt terwijl je getrouwd bent
ik ben gek op abrikozentaart en Zelda
  Moderator woensdag 12 juni 2024 @ 22:21:02 #5
236264 crew  capricia
pi_213886060
quote:
15s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:19 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
Ik was er ingestonken. Dacht dat de vraag oprecht was. :'(

:{²
Dat was het ook. :{
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_213886068
quote:
0s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:18 schreef Mutant01 het volgende:

[..]
Wat heeft Banshee daar dan mee te maken? Dus waarom zou je die vraag dan aan hem stellen? Het is gewoon laag, extreem laag.

Ali drinkt, gebruikt drugs, vunzige taal - noem maar op. Daarom was hij ook zo'n heerlijke knuffel Marokkaan, hij was zo goed geïntegreerd toch. Hij heeft helemaal niets op met religie - en dat hij zo nu en dan zo lekker selectief aan het shoppen is - dat moet hij verder lekker zelf weten.
Nogmaals, hij heeft aan geen zelfmoord te plegen vanwege zijn geloof. Waar was dat geloof bij 20 jaar vreemdgaan?

Zo kwam de vraag naar voren. Was totaal geen slechte vraag. Komen nu de moslims uit de holen gekropen. Veroordeel eerst eens zijn vreemdgaan gedrag ipv mensen die vragen wat er in de Islam staat mbt vreemdgaan.
pi_213886071
quote:
1s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:21 schreef capricia het volgende:

[..]
Dat was het ook. :{
Dat was voor genoeg mensen duidelijk.
  woensdag 12 juni 2024 @ 22:22:10 #8
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_213886072
quote:
0s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:20 schreef Abrikozentaart het volgende:
Je bent gewoon een viespeuk als je je pener in andere vrouw steekt terwijl je getrouwd bent
Kan wel zijn maar daar gaat het niet om.
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_213886073
quote:
1s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:13 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Natuurlijk gaat dat niet tot verzachtende omstandigheden leiden.
En daarom zou ik - als ik Ali B. zou zijn - dat geloof ook niet te berde brengen.
Zoals hier ook al gesteld: hij geeft inmiddels al grif toe dat hij zich op diverse onderdelen volstrekt niet aan de regels van dat geloof - waar hij blijkbaar zoveel houvast aan heeft en die hem hebben weerhouden van zelfmoord - heeft gehouden.

Tegenover een wereldlijke rechtbank kun je beter niet over (een) God beginnen.

Bovendien heeft God het al druk genoeg. Het is nogal een klus om alvast een voorselectie te maken voor de Dag des Oordeels, als Hij eindelijk Zelve de Rechter mag zijn.
Ik doe het ff rustig aan.
pi_213886077
quote:
15s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:19 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
Ik was er ingestonken. Dacht dat de vraag oprecht was. :'(

:{²
Ach arm slachtoffer dat je er bent ;(

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 12-06-2024 22:22:34 ]
  woensdag 12 juni 2024 @ 22:22:54 #11
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_213886082
quote:
1s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:21 schreef capricia het volgende:

[..]
Dat was het ook. :{
Dat dacht ik ook, tot ik je reactie daarop zag. Sloeg nergens op. :D

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  woensdag 12 juni 2024 @ 22:23:11 #12
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_213886085
Dat jullie dit gedrag niet verwachten van de usual suspects is ook wel wereldvreemd hoor

SurprisedPikachuFace.jpg
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_213886096
quote:
16s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:23 schreef FlippingCoin het volgende:
Dat jullie dit gedrag niet verwachten van de usual suspects is ook wel wereldvreemd hoor

SurprisedPikachuFace.jpg
Schei uit.
Het is binnen die wereld - en niet alleen daar - al tijden 'normaal' gedrag.
Dat er nu (wereldwijd) steeds meer rechtszaken over komen geeft aan dat de tijden aan het veranderen zijn.
Ik doe het ff rustig aan.
  woensdag 12 juni 2024 @ 22:25:43 #14
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_213886103
quote:
0s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:24 schreef Toby56 het volgende:

[..]
Schei uit.
Het is binnen die wereld - en niet alleen daar - al tijden 'normaal' gedrag.
Dat er nu (wereldwijd) steeds meer rechtszaken over komen geeft aan dat de tijden aan het veranderen zijn.
:?
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  woensdag 12 juni 2024 @ 22:26:03 #15
421394 Abrikozentaart
vrouw jong en hip
pi_213886106
quote:
16s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:22 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]
Kan wel zijn maar daar gaat het niet om.
ja wel het gaat hier ook om de publieke opinie over Ali B
ik ben gek op abrikozentaart en Zelda
pi_213886107
quote:
1s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:21 schreef potjecreme het volgende:

[..]
Nogmaals, hij heeft aan geen zelfmoord te plegen vanwege zijn geloof. Waar was dat geloof bij 20 jaar vreemdgaan?

Zo kwam de vraag naar voren. Was totaal geen slechte vraag. Komen nu de moslims uit de holen gekropen. Veroordeel eerst eens zijn vreemdgaan gedrag ipv mensen die vragen wat er in de Islam staat mbt vreemdgaan.
Waarom zou je Banshee daarover bevragen dan? Het is gewoon weer een typische frame. Net als 'nu komen de moslims uit hun holen gekropen'. Jij bent ook al zo'n naar vervelend trutje zeg, bah.
Allah Al Watan Al Malik
pi_213886112
quote:
0s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:20 schreef Abrikozentaart het volgende:
Je bent gewoon een viespeuk als je je pener in andere vrouw steekt terwijl je getrouwd bent
Wat heeft er dat mee te maken. Als je niet getrouwd en geen vriendin hebt is het ineens niet vies?
De handeling blijft even smerig.
pindazakje
  woensdag 12 juni 2024 @ 22:26:57 #18
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_213886114
quote:
0s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:26 schreef Abrikozentaart het volgende:

[..]
ja wel het gaat hier ook om de publieke opinie over Ali B
Nee het gaat over mogelijk misbruik, bij de les blijven graag zakazulu!
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_213886117
quote:
16s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:25 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]
:?
Of refereert u aan de usual suspects in het forum?
Dan heb ik je verkeerd begrepen. Ik dacht dat je de artiestenwereld bedoelde.
Ik doe het ff rustig aan.
  woensdag 12 juni 2024 @ 22:27:40 #20
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_213886126
quote:
16s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:23 schreef FlippingCoin het volgende:
Dat jullie dit gedrag niet verwachten van de usual suspects is ook wel wereldvreemd hoor

SurprisedPikachuFace.jpg
Het is altijd normaal daar. Eigenlijk overal wel. Je ziet steeds meer aandacht hiervoor, wereldwijd eigenlijk.

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_213886129
quote:
0s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:26 schreef Hyaenidae het volgende:

[..]
Wat heeft er dat mee te maken. Als je niet getrouwd en geen vriendin hebt is het ineens niet vies?
De handeling blijft even smerig.
Ja het is ronduit goor. :r
Ik doe het ff rustig aan.
pi_213886133
quote:
10s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:26 schreef Mutant01 het volgende:

[..]
Waarom zou je Banshee daarover bevragen dan? Het is gewoon weer een typische frame.
Omdat meneer typerende reacties geeft, die het frame vanzelf al versterken. Evenzo met jouw bijdragen.
  woensdag 12 juni 2024 @ 22:28:56 #23
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_213886138
quote:
0s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:27 schreef Toby56 het volgende:
Dan heb ik je verkeerd begrepen. Ik dacht dat je de artiestenwereld bedoelde.
Ik onderschrijf je mening volledig. Zeg net min of meer hetzelfde.

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  woensdag 12 juni 2024 @ 22:29:30 #24
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_213886139
quote:
4s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:28 schreef SpaceOddity het volgende:

[..]
Omdat meneer typerende reacties geeft, die het frame vanzelf al versterken. Evenzo met jouw bijdragen.
Welke dan? Ik ben zo logisch als maar zijn kan.

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_213886145
quote:
0s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:22 schreef Toby56 het volgende:

[..]
En daarom zou ik - als ik Ali B. zou zijn - dat geloof ook niet te berde brengen.
Zoals hier ook al gesteld: hij geeft inmiddels al grif toe dat hij zich op diverse onderdelen volstrekt niet aan de regels van dat geloof - waar hij blijkbaar zoveel houvast aan heeft en die hem hebben weerhouden van zelfmoord - heeft gehouden.

Tegenover een wereldlijke rechtbank kun je beter niet over (een) God beginnen.

Bovendien heeft God het al druk genoeg. Het is nogal een klus om alvast een voorselectie te maken voor de Dag des Oordeels, als Hij eindelijk Zelve de Rechter mag zijn.
Sterker nog, uit onderzoek is gebleken dat culturele (of religieuze) verweringen inbrengen in de praktijk tot hogere straffen leidt.
Allah Al Watan Al Malik
pi_213886147
Die Aran van rtl boulevard was tenenkrommend.
pi_213886177
quote:
15s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:29 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
Welke dan? Ik ben zo logisch als maar zijn kan.

:{²
Logisch in islamitische zin ja.

Zoiets als dit;
quote:
Dit wereldje is sowieso sodom en gomorra. Denk dat je bij elke soapserie of muziekprogramma je dit wel in min of meerdere mate wel voor de rechtbank kunt brengen. In principe ben je eigenlijk overgeleverd aan de genade van de vrouw in kwestie. Ze kan achteraf elk verhaal de wereld in helpen (waar of niet). Gestraft wordt hij dan toch, met of zonder bewijs. Is het niet via de rechter dan is het wel door de publieke opinie
Ik krijg dan alleen maar sterk de indruk dat jij jouw islamitische overtuigingen aan het opdringen bent.
pi_213886194
quote:
1s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:30 schreef potjecreme het volgende:
Die Aran van rtl boulevard was tenenkrommend.
Vertel. c_/
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  woensdag 12 juni 2024 @ 22:35:42 #30
330914 Sherlock_Holmes
2de plaats WIDM prono 2020
pi_213886199
quote:
1s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:01 schreef MissButterflyy het volgende:
Ik vind het allemaal niet zo interessant dat hij moslim is. Doet er niet toe.
De achtergrond kan een rol spelen in bepaalde acties. Welke normen en waarden je (niet) meekrijgt van jongs af aan kan gevolgen hebben voor later in het leven.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´
pi_213886201
quote:
0s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:30 schreef Mutant01 het volgende:

[..]
Sterker nog, uit onderzoek is gebleken dat culturele (of religieuze) verweringen inbrengen in de praktijk tot hogere straffen leidt.
Ik neem aan dat dat vooral zal gebeuren wanneer die religieuze of culturele opvattingen totaal niet stroken met de regels van onze rechtsstaat.
Ik doe het ff rustig aan.
pi_213886215
quote:
0s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:36 schreef Toby56 het volgende:

[..]
Ik neem aan dat dat vooral zal gebeuren wanneer die religieuze of culturele opvattingen totaal niet stroken met de regels van onze rechtsstaat.
Dat klopt, denk bijvoorbeeld aan zaken als eerwraak.

Strafverzachtende omstandigheden blijken nimmer aan de orde te zijn overigens, ook niet in dit soort zaken natuurlijk.
Allah Al Watan Al Malik
pi_213886240
quote:
0s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:35 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Vertel. c_/
0 kennis van rechtbanken. Stoorde zich er bv aan dat Ali daar in zijn 1tje zat. Moest meerdere keren tegen hem gezegd worden dat sommige rechtbanken zo zijn ingedeeld. Dat het niet Ali zijn keuze was.

Na de rechtzaak bleef Ali lang hangen met journalisten. Vond hij ongepast. Anderen die daar ook waren stoorden zich daar niet aan.
pi_213886298
quote:
2s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:37 schreef Mutant01 het volgende:

[..]
Dat klopt, denk bijvoorbeeld aan zaken als eerwraak.
[...]
Precies.

quote:
Strafverzachtende omstandigheden blijken nimmer aan de orde te zijn overigens, ook niet in dit soort zaken natuurlijk.
Nee, geen religieuze inderdaad.
Ik ben wel benieuwd of - als Ali B. een veroordeling krijgt - de 'trial by media' factor nog een rol gaat spelen bij het bepalen van de strafmaat.
Ik doe het ff rustig aan.
  woensdag 12 juni 2024 @ 22:47:29 #35
330914 Sherlock_Holmes
2de plaats WIDM prono 2020
pi_213886363
quote:
10s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:26 schreef Mutant01 het volgende:

[..]
Waarom zou je Banshee daarover bevragen dan? Het is gewoon weer een typische frame. Net als 'nu komen de moslims uit hun holen gekropen'. Jij bent ook al zo'n naar vervelend trutje zeg, bah.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´
pi_213886621
Vooralsnog ziet het er goed uit voor Ali B. geen bewijs, enkel verhalen. Die gaat worden vrijgesproken.
pi_213886631
quote:
1s.gif Op woensdag 12 juni 2024 20:49 schreef capricia het volgende:

[..]

Wat zegt de Koran er eigenlijk over? Over getrouwde mannen die 20 jaar vreemd gaan en als hun vrouw zwanger is soms twee vrouwen op 1 avond afwerken (en dan heb ik het hier alleen over dingen die hij zelf vandaag vertelde). Staat daar iets van een straf op, of is dat niet zo zwaar?

In De Naam van Allah, De Erbarmer, De Meest Barmhartige

Ik zag dat iemand had gereageerd, maar ter toevoeging:

In de islam zijn er twee hoofdbronnen; de Koran en sunnah (overleveringen van de profeet, God's vrede en prijzingen zij met hem). De Koran duidt er op dat we ook de sunnah moeten volgen. We kunnen de één dus niet zonder de ander zien.

Als je die beide bekijkt wordt duidelijk dat er een verschil wordt gemaakt tussen iemand die onwettige seksueele gemeenschap heeft - waarbij het mannelijke geslachtsorgaan naarbinnen gaat bij het vrouwelijke geslachtsorgaan - en nog nooit getrouwd is en iemand die wel getrouwd is. Degene die getrouwd is en al gemeenschap heeft gehad in het huwelijk wordt gestenigd tot de dood, terwijl degene die nog nooit gemeenschap heeft gehad in een correct huwelijk niet wordt gestenigd maar krijgt 100 zweepslagen (zoals een user ook aangaf) en wordt een jaar verbannen. Dit alles ongeacht of het een man of vrouw is.

Maar voordat een man of vrouw dit ten laste wordt gelegd zijn, is niet elke beschuldiging voldoende als bewijs. Het kan zijn dat het duidelijk wordt dat het is gebeurd middels een zwangerschap, een aantal getuigen welke getuigen dat echt de daad zelf is gebeurd of middels een bekentenis. En het onrechtmatig van iemand beschuldigen van onwettelijke gemeenschap is ook een zeer ernstige zonde wat ook bestraft kan worden. Het is dus in geen opzicht een lichte zaak.

Maar islamitisch gezien zijn sowieso in deze zaak Ali maar ook de aanklaagsters fout.

Één van de zaken waar ze zich (deels/allemaal) bijvoorbeeld aan schuldig maken is alleen zijn met iemand van het andere geslacht (van wie dat niet mag), wat natuurlijk kan - en het hoeft niet, maar het vergoot de kans wel - leiden naar vreemdgaan e.d..

[ Bericht 5% gewijzigd door Abdullah2 op 12-06-2024 23:16:09 ]
pi_213886655
quote:
0s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:44 schreef Toby56 het volgende:

[..]
Ik ben wel benieuwd of - als Ali B. een veroordeling krijgt - de 'trial by media' factor nog een rol gaat spelen bij het bepalen van de strafmaat.
Dat zou ik in deze niet terecht vinden. Los van de aanklachten van aanranding en verkrachting, een man die zijn vrouw 20 jaar bedriegt, zijn positie/bekendheid misbruikt en seks heeft met kandidaten van een programma en met meerdere vrouwen seks heeft op een 'schrijverskamp' terwijl zijn vrouw hoogzwanger is, mag sowieso wel gecancelled worden danwel als sponsor/organisatie wil je daarmee niet geassocieerd worden.

Als bijvoorbeeld een Yvonne al deze juice over hem had geout dan had dit ook consequenties gehad.
Het is geen éénmalig slippertje geweest. Zijn imago als knuffelmarokkaan heeft hijzelf te grabbel gegooid, niet de media.
pi_213886748
quote:
0s.gif Op woensdag 12 juni 2024 23:05 schreef theunderdog het volgende:
Vooralsnog ziet het er goed uit voor Ali B. geen bewijs, enkel verhalen. Die gaat worden vrijgesproken.
Ik heb zelf nog gelet op steunbewijs. Daar ben ik niet echt iets van tegengekomen. Jill zou iets aan Hind hebben verklaard indertijd, maar Hind kon niet worden gehoord (erg suf). Ronnie Flex bevestigt deels het verhaal van Naomi, maar heeft de verkrachting niet meegekregen. Verder kan alleen de vriend/manager van Ellen ten Damme bevestigen dat ze indertijd heeft gezegd verkracht te zijn.

Wat dan overblijft is zoiets als een patroon.

[ Bericht 3% gewijzigd door Claudia_x op 12-06-2024 23:19:54 ]
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_213886766
Ali zei dat hij nooit zelfmoord zou plegen vanwege zijn geloof, omdat hij gelooft dat iedereen iets krijgt wat die aankan.

Religie of Islam wordt hier helemaal niet genoemd door Ali (refererend naar meerdere berichten in dit topic).
pi_213886787
quote:
0s.gif Op woensdag 12 juni 2024 23:07 schreef FYazz het volgende:

[..]
Dat zou ik in deze niet terecht vinden. Los van de aanklachten van aanranding en verkrachting, een man die zijn vrouw 20 jaar bedriegt, zijn positie/bekendheid misbruikt en seks heeft met kandidaten van een programma en met meerdere vrouwen seks heeft op een 'schrijverskamp' terwijl zijn vrouw hoogzwanger is, mag sowieso wel gecancelled worden danwel als sponsor/organisatie wil je daarmee niet geassocieerd worden.

Als bijvoorbeeld een Yvonne al deze juice over hem had geout dan had dit ook consequenties gehad.
Het is geen éénmalig slippertje geweest. Zijn imago als knuffelmarokkaan heeft hijzelf te grabbel gegooid, niet de media.
Nou ja, je kunt wel zeggen niet de media maar dat is het effectief gewoon wél. Wij kunnen al zijn acties (ver)oordelen en als hij echt daadwerkelijk vrouwen heeft aangerand of verkracht dan mag er best een trial by media plaats vinden maar wat Ali in zijn privéleven doet moet hij lekker helemaal zelf weten. Wij weten bv niet of ze een open relatie hebben of niet en al hadden ze dat niet, moet iemand dan maar door de media kapot worden gemaakt?
pi_213886803
Moskovitch zei dat hij veel te bijdehand deed regen de rechter en dat dat zelden in je voorbeeld werkt :D
blablablabla
pi_213886806
quote:
1s.gif Op woensdag 12 juni 2024 23:15 schreef DutchBlend het volgende:
Ali zei dat hij nooit zelfmoord zou plegen vanwege zijn geloof, omdat hij gelooft dat iedereen iets krijgt wat die aankan.

Religie of Islam wordt hier helemaal niet genoemd door Ali (refererend naar meerdere berichten in dit topic).
Al-Baqarah 2:286

{Allah belast niemand dan volgens zijn vermogen.}

Dit is een interpretatie van een vers uit de Koran. Een erg bekend principe in de islam. Ook is zelfmoord streng verboden. En ten slot is het, gezien zijn achtergrond, erg aannemelijk dat Ali ondanks zijn tekortkomingen nog steeds de islam probeert aan te hangen.

[ Bericht 1% gewijzigd door Abdullah2 op 12-06-2024 23:33:41 ]
pi_213886811
quote:
0s.gif Op woensdag 12 juni 2024 23:13 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Ik heb zelf nog gelet op steunbewijs. Daar ben ik niet echt iets van tegengekomen. Jill zou iets aan Hind hebben verklaard indertijd, maar Hind kon niet worden gehoord (erg suf). Ronnie Flex bevestigt deels het verhaal van Naomi, maar heeft de verkrachting niet meegekregen. Verder kan alleen de vriend/manager van Ellen ten Damme bevestigen dat ze indertijd heeft gezegd verkracht te zijn.

Wat dan overblijft is zoiets als een patroon.
Iemand veroordelen op patroon, en slechts getuigen is Amerikaans. Mag toch hopen (en volgens mij is dat ook zo) dat wij dat hier niet (meer) doen.

Juridische onschuld staat overigens los van daadwerkelijke onschuld, voor de helderheid. Ik vertrouw die Ali B voor geen cent.
pi_213886876
quote:
0s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:22 schreef Toby56 het volgende:

[..]
En daarom zou ik - als ik Ali B. zou zijn - dat geloof ook niet te berde brengen.
Zoals hier ook al gesteld: hij geeft inmiddels al grif toe dat hij zich op diverse onderdelen volstrekt niet aan de regels van dat geloof - waar hij blijkbaar zoveel houvast aan heeft en die hem hebben weerhouden van zelfmoord - heeft gehouden.

Tegenover een wereldlijke rechtbank kun je beter niet over (een) God beginnen.

Bovendien heeft God het al druk genoeg. Het is nogal een klus om alvast een voorselectie te maken voor de Dag des Oordeels, als Hij eindelijk Zelve de Rechter mag zijn.
Iemand kan gelovig zijn en zondigen. Onwettige seksuele handelingen maken iemand niet ongelovig.

En je laatste alinea is echt totaal overbodig... Maar omdat je het gepost hebt: De Schepper is Almachtig, Alvermogend. Die is dus niet te 'druk' en raakt niet 'vermoeid' en dergelijke.

[ Bericht 0% gewijzigd door Abdullah2 op 12-06-2024 23:36:59 ]
pi_213886967
quote:
0s.gif Op woensdag 12 juni 2024 23:18 schreef Electric_Eye het volgende:

[..]
Maar wat Ali in zijn privéleven doet moet hij lekker helemaal zelf weten. Wij weten bv niet of ze een open relatie hebben of niet en al hadden ze dat niet, moet iemand dan maar door de media kapot worden gemaakt?
Ik ben geen fan van de Yvonne's op deze wereld en van mij hoeven al die roddels ook niet breed uitgemeten te worden online.
Helaas is dat wel de realiteit en daarbij zoeken BN'ers vaak genoeg zelf de media op als het in hun voordeel werkt, zeker een opportunist als Ali B, en dan is het wellicht niet smaakvol, maar ook niet heel vreemd dat de minder leuke dingen ook in de media komen.

En tja privéleven, ik vind het op het randje van privé als je seks hebt met een deelnemer van het programma waaraan je meewerkt of met iemand van je schrijverskamp die je 'professioneel' hoort te begeleiden. Dan gaat het niet alleen je vrouw aan, ook je baas/sponsors en misschien ook wel de deelnemers die met oprechte bedoelingen aan het programma/kamp willen meedoen.
pi_213887017
quote:
0s.gif Op woensdag 12 juni 2024 23:20 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Iemand veroordelen op patroon, en slechts getuigen is Amerikaans. Mag toch hopen (en volgens mij is dat ook zo) dat wij dat hier niet (meer) doen.

Juridische onschuld staat overigens los van daadwerkelijke onschuld, voor de helderheid. Ik vertrouw die Ali B voor geen cent.
Ik ben geen expert, maar ik heb begrepen dat in zedenzaken juist de geloofwaardigheid van de verklaringen belangrijk is. Kanttekening is dat een rechter niet louter op één op zichzelf staande verklaring af mag gaan zonder steunbewijs.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_213887067
quote:
0s.gif Op woensdag 12 juni 2024 21:27 schreef Antideeltje.. het volgende:

[..]
Ik moet ook Amber Heard gaan geloven uit "empathie".
Ik vind helemaal niet dat je alle vrouwen die zeggen dat ze seksueel zijn misbruikt moet geloven.

Maar suggereren dat hun getuigenis niet klopt omdat ze zich niet hebben verzet getuigt van weinig kennis en weinig empathie. Het is absoluut niet ongewoon om te bevriezen als je zoiets overkomt. Of maar te doen wat je opgedragen wordt uit angst.

En het is buitengewoon naargeestig om dat mensen na te dragen die in verreweg de meeste gevallen ook echt zijn misbruikt (slechts een zeer beperkt deel van de aangiftes is vals).
pi_213887100
quote:
1s.gif Op woensdag 12 juni 2024 23:33 schreef FYazz het volgende:
En tja privéleven, ik vind het op het randje van privé als je seks hebt met een deelnemer van het programma waaraan je meewerkt of met iemand van je schrijverskamp die je 'professioneel' hoort te begeleiden. Dan gaat het niet alleen je vrouw aan, ook je baas/sponsors en misschien ook wel de deelnemers die met oprechte bedoelingen aan het programma/kamp willen meedoen.
Als het zo zou zijn dat al die dames consent hebben gegeven dan is/was er sowieso al geen rechtszaak geweest maar ook in dat geval is het een keuze van 2 mensen waar wij bijzonder weinig mee te maken hebben. Je mag overal een oordeel over hebben maar moet een privekwestie iets zijn waar iemand in zijn carrière last van moet hebben?

Ook al moet ik niks van Ali B hebben, wat hem is aangedaan zonder veroordeling vind ik toch vrij ver gaan.
pi_213887108
twitter
Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/
  Moderator woensdag 12 juni 2024 @ 23:56:43 #51
236264 crew  capricia
pi_213887123
quote:
1s.gif Op woensdag 12 juni 2024 23:20 schreef Abdullah2 het volgende:

[..]
Al-Baqarah 2:286

{Allah belast niemand dan volgens zijn vermogen.}

Dit is een interpretatie van een vers uit de Koran. Een erg bekend principe in de islam. Ook is zelfmoord streng verboden. En ten slot is het, gezien zijn achtergrond, erg aannemelijk dat Ali ondanks zijn tekortkomingen nog steeds de islam probeert aan te hangen.
Zeker is dat aannemelijk.
Maar mij viel op dat in Ali's openingsstatement 'zelfmoord mag niet van mijn geloof', 'ik geloof dat iedereen iets krijgt wat die aankan' en het jarenlange overspel in 1 verhaal genoemd werden. Door hem zelf.

Ik vind dat moeilijk te rijmen. Dat overspel en zijn houvast aan zijn geloof.

Het is mij inmiddels duidelijk dat op overspel als getrouwd persoon de doodstraf staat, in zijn geloof. Dat lijkt me alleen al een waanzinnige struggle voor hem als moslim.
Het lijkt mij dan ook niet correct als mensen met dit geloof in hun hart aankomen met 'de dame in kwestie had wat duidelijker nee moeten zeggen'. Terwijl op wat die vent doet sws de doodstraf staat.

[ Bericht 4% gewijzigd door capricia op 13-06-2024 00:10:43 ]
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_213887130
Redactie BOOS: Ali B liegt
© Aangeboden door wel.nl

De redactie van het programma BOOS van Tim Hofman heeft woensdagavond op Instagram gereageerd op een aantal uitspraken die Ali B woensdag tijdens zijn rechtszaak deed. De uitspraken gingen over de uitzending van BOOS over de misstanden bij het RTL-programma The Voice of Holland, waar Ali B jurylid was.

Ali B stelde tijdens de zitting dat hij "gesmeekt" zou hebben om meer tijd tot wederhoor. Volgens de redactie van BOOS is dit niet het geval. "Wij ontvingen Ali B's reactie via zijn advocaat per mail, exact op moment van gestelde deadline. Er is ons geen verzoek gedaan tot meer tijd." Bovendien had Ali B volgens de redactie van BOOS al een statement over de kwestie op zijn Instagrampagina geplaatst. Hierin stelde de rapper "100 procent overtuigd te zijn van mijn onschuld".

De redactie beklemtoont dat "ons verzoek tot wederhoor aantijgingen van meerdere bronnen/getuigen bevatte. Gebaseerd op deze aantijgingen stelden wij Ali B twaalf vragen. Ali B heeft hierop geantwoord en ook toentertijd al aangegeven dat hij de aantijgingen ontkent". De reactie werd in zijn geheel voorgelezen in de uitzending van BOOS. Ook plaatste de redactie de reactie integraal op haar website.

Verder weerspreekt de redactie van BOOS de claim van Ali B dat hij bewijs heeft dat er zou zijn gelogen. "Wij hebben dit eventuele bewijs nooit van Ali B mogen ontvangen, ook niet naderhand", stelt de redactie op Instagram.
  donderdag 13 juni 2024 @ 00:01:57 #53
330914 Sherlock_Holmes
2de plaats WIDM prono 2020
pi_213887147
quote:
1s.gif Op woensdag 12 juni 2024 23:06 schreef Abdullah2 het volgende:

[..]

Maar islamitisch gezien zijn sowieso in deze zaak Ali maar ook de aanklaagsters fout.

Moet zeggen dat ik niet wist dat dan automatisch iedereen islamitisch wordt in deze zaak. Of gaat die leer ook over op mensen die niet geloven?
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´
pi_213887155
Ik vind verkrachting wel zware term voor denken dat je in een trio zit als ze naakt voor je neus een vriend van je aan het pijpen is. Mss als ze niet zo de slet uithangt dat men ook niet het idee krijgt dat je overal voor in bent?
  donderdag 13 juni 2024 @ 00:13:44 #55
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_213887188
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2024 00:05 schreef VacaLoca het volgende:
Ik vind verkrachting wel zware term voor denken dat je in een trio zit als ze naakt voor je neus een vriend van je aan het pijpen is. Mss als ze niet zo de slet uithangt dat men ook niet het idee krijgt dat je overal voor in bent?
Prachtige victim blame weer. Echt schitterend..
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_213887209
quote:
0s.gif Op woensdag 12 juni 2024 23:58 schreef luxerobots het volgende:
Redactie BOOS: Ali B liegt

Die kunnen beter gewoon hun grote waffel houden.
pi_213887217
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2024 00:05 schreef VacaLoca het volgende:
Ik vind verkrachting wel zware term voor denken dat je in een trio zit als ze naakt voor je neus een vriend van je aan het pijpen is. Mss als ze niet zo de slet uithangt dat men ook niet het idee krijgt dat je overal voor in bent?
Op basis van deze post kom je als een enorme domme lul over. En dan druk ik mij nog zachtjes uit.
pi_213887234
quote:
0s.gif Op woensdag 12 juni 2024 23:49 schreef Electric_Eye het volgende:

[..]

Ook al moet ik niks van Ali B hebben, wat hem is aangedaan zonder veroordeling vind ik toch vrij ver gaan.
Wat is hem nu precies aangedaan?
Ik vind dat ook dit best in perspectief geplaatst mag worden.

Hij is van een BN'er die leeft van zijn imago en die dat imago heeft gebouwd op 'integere knuffelmarokkaan' tijdelijk gedegradeerd tot een BN'er met een negatief imago en zonder allerlei BN'er voorrechten.

Hij kan echter nog steeds alles doen, hij kan nog zingen, muziek maken, documentaires filmen etc.
Ja, het grote publiek (in NL) is hij even kwijt en dus ook de flinke knaken en de fame. Zijn leven en carrière zijn echter niet over, hij heeft nog steeds een bepaalde roem en netwerk en als hij een beetje slim met zijn vermogen is omgegaan heeft hij het de rest van zijn leven financieel een stuk beter dan de gemiddelde burger. Hij zal alleen qua imago opnieuw moeten beginnen als hij weer die geliefde BN'er wil zijn.

Iets wat de gemiddelde burger ook moet doen bij een slippertje of grove fout, opnieuw beginnen.
Als ik met mijn positie op het werk, na het werk of tijdens een congres mij steeds seksueel opdring aan anderen of sex heb met een medewerker of deelnemer dan ben ik ook mijn baan kwijt en zal ik elders een nieuw baantje moeten vinden en dan heb ik thuis ook problemen.
En nee, het zal dan niet in de krant komen maar de tamtam gaat offline snel genoeg en dan word ik er ook op aangekeken. Ik zal dan als onbekende Nederlander ook op de blaren moeten zitten, Ali als bekende op wat grotere blaren.
pi_213887260
quote:
1s.gif Op woensdag 12 juni 2024 23:06 schreef Abdullah2 het volgende:

[..]
In De Naam van Allah, De Erbarmer, De Meest Barmhartige

Ik zag dat iemand had gereageerd, maar ter toevoeging:

In de islam zijn er twee hoofdbronnen; de Koran en sunnah (overleveringen van de profeet, God's vrede en prijzingen zij met hem). De Koran duidt er op dat we ook de sunnah moeten volgen. We kunnen de één dus niet zonder de ander zien.

Als je die beide bekijkt wordt duidelijk dat er een verschil wordt gemaakt tussen iemand die onwettige seksueele gemeenschap heeft - waarbij het mannelijke geslachtsorgaan naarbinnen gaat bij het vrouwelijke geslachtsorgaan - en nog nooit getrouwd is en iemand die wel getrouwd is. Degene die getrouwd is en al gemeenschap heeft gehad in het huwelijk wordt gestenigd tot de dood, terwijl degene die nog nooit gemeenschap heeft gehad in een correct huwelijk niet wordt gestenigd maar krijgt 100 zweepslagen (zoals een user ook aangaf) en wordt een jaar verbannen. Dit alles ongeacht of het een man of vrouw is.

Maar voordat een man of vrouw dit ten laste wordt gelegd zijn, is niet elke beschuldiging voldoende als bewijs. Het kan zijn dat het duidelijk wordt dat het is gebeurd middels een zwangerschap, een aantal getuigen welke getuigen dat echt de daad zelf is gebeurd of middels een bekentenis. En het onrechtmatig van iemand beschuldigen van onwettelijke gemeenschap is ook een zeer ernstige zonde wat ook bestraft kan worden. Het is dus in geen opzicht een lichte zaak.

Maar islamitisch gezien zijn sowieso in deze zaak Ali maar ook de aanklaagsters fout.

Één van de zaken waar ze zich (deels/allemaal) bijvoorbeeld aan schuldig maken is alleen zijn met iemand van het andere geslacht (van wie dat niet mag), wat natuurlijk kan - en het hoeft niet, maar het vergoot de kans wel - leiden naar vreemdgaan e.d..
Toen Elan vertelde dat mannen eerder vreemdgaan als hun vrouw zwanger is, heb ik even smakelijk meegelezen, maar dat met elkaar in dezelfde kamer zijn al een bepalende factor is, dat had ik toen niet beseft.
-nee-
  donderdag 13 juni 2024 @ 01:05:28 #60
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_213887307
quote:
4s.gif Op woensdag 12 juni 2024 22:33 schreef SpaceOddity het volgende:

[..]
Logisch in islamitische zin ja.

Zoiets als dit;
[..]
Ik krijg dan alleen maar sterk de indruk dat jij jouw islamitische overtuigingen aan het opdringen bent.
Klopt het of klopt het niet wat ik daar zeg?

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_213887542
quote:
1s.gif Op woensdag 12 juni 2024 23:25 schreef Abdullah2 het volgende:

[..]
Iemand kan gelovig zijn en zondigen. Onwettige seksuele handelingen maken iemand niet ongelovig.

En je laatste alinea is echt totaal overbodig... Maar omdat je het gepost hebt: De Schepper is Almachtig, Alvermogend. Die is dus niet te 'druk' en raakt niet 'vermoeid' en dergelijke.
Het eerste deel van mijn reactie had niets te maken met de vraag of iemand wel of niet gelovig kan zijn.
Ik vind het persoonlijk niet zo nuttig om je geloof in te brengen in een wereldlijke rechtszaak. Het kan tegen je werken als blijkt dat je hypocriet bent. In wereldlijke zin hypocriet, bedoel ik.

Over het tweede valt te twisten (en dat ga ik niet doen), maar het was van mijn kant inderdaad beter geweest om er een wink-smiley achter te zetten.
Ik doe het ff rustig aan.
pi_213887585
Vandaag gaat de zitting van de heer B. verder dus, als ik het niet verkeerd begrepen heb.
Misschien een film/serie erover maken? Misschien dat meneer B. zichzelf zou willen spelen in film/serie.
2 soorten films/series, de ene vertolkt de heer B. zijn verhaal. De andere film/serie vertolkt verhaal van de aanklagers.
Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/
pi_213887659
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2024 00:05 schreef VacaLoca het volgende:
Ik vind verkrachting wel zware term voor denken dat je in een trio zit als ze naakt voor je neus een vriend van je aan het pijpen is. Mss als ze niet zo de slet uithangt dat men ook niet het idee krijgt dat je overal voor in bent?
Een andere man luisterde wel naar haar nee. Een vrouw mag zelf bepalen met wie ze seks heeft. Ze wilde niet met Ali. Punt uit!
pi_213887671
quote:
1s.gif Op woensdag 12 juni 2024 23:56 schreef capricia het volgende:

[..]
Zeker is dat aannemelijk.
Maar mij viel op dat in Ali's openingsstatement 'zelfmoord mag niet van mijn geloof', 'ik geloof dat iedereen iets krijgt wat die aankan' en het jarenlange overspel in 1 verhaal genoemd werden. Door hem zelf.

Ik vind dat moeilijk te rijmen. Dat overspel en zijn houvast aan zijn geloof.

Het is mij inmiddels duidelijk dat op overspel als getrouwd persoon de doodstraf staat, in zijn geloof. Dat lijkt me alleen al een waanzinnige struggle voor hem als moslim.
Het lijkt mij dan ook niet correct als mensen met dit geloof in hun hart aankomen met 'de dame in kwestie had wat duidelijker nee moeten zeggen'. Terwijl op wat die vent doet sws de doodstraf staat.

Ik kan zeker begrijpen als dat wat je in de eerste alinea noemt zo overkomt. Maar om het wat in context te plaatsen:

- Het bevestigen en geloven dat God geen ziel belast boven haar vermogen kost in verhouding tot het afslaan van gewillige mooie jonge vrouwen een stuk minder moeite voor een gelovige man.

- Zelfmoord betekent het eindigen van dit leven, wat de plek van beproeving is, en brengt je snel naar het hiernamaals, wat de plek van afrekening is en waar degene die zelfmoord pleegt gelijk wordt gestraft voor het plegen van zelfmoord. Terwijl als je overspel pleegt, en je wordt niet gepakt door de overheid, of je bent op een plek waar de islamitische straffen hiervoor sowieso niet worden uitgevoerd, dan heb je nog tot de dood om oprecht berouw te tonen en je leven te beteren waarna je in het hiernamaals toch vergeven kan worden. (Ook op een plek waar de islamitische straffen worden uitgevoerd heb je natuurlijk nog de kans na oprecht berouw te worden vergeven in het hiernamaals.)

- Het plegen van overspel duidt ongetwijfeld op de zwakte van iemands geloof, maar het hoeft dus niet te betekenen dat iemands geloof afwezig is.

- Ook is het mogelijk dat Ali niet weet/wist wat de islamitische straf is voor overspel, er is namelijk helaas een grote onwetendheid bij veel moslims over hun eigen religie.

Ter verduidelijk van het 2e en 3e punt deel ik een Engelse interpretatie van een overlevering over een vrouw die zina (onwettige seksuele handeling(en)) had gepleegd in de tijd van de profeet (God's vrede en prijzingen zij met hem):

(...) The Prophet gave his commands and she was stoned to death. The Messenger of Allah offered funeral prayer for her and thereupon 'Umar said, 'O Messenger of Allah! You offer funeral prayer for her even though she committed adultery?' The Messenger of Allah replied, "She has offered such a repentance (for her sin) that if it was divided between seventy of the inhabitants of Madinah, it would be sufficient for them. Have you found such repentance better than sacrificing her life for the sake of Allah, the Almighty?"

[ Bericht 0% gewijzigd door Abdullah2 op 13-06-2024 05:53:52 (.) ]
pi_213887690
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2024 00:01 schreef Sherlock_Holmes het volgende:

[..]
Moet zeggen dat ik niet wist dat dan automatisch iedereen islamitisch wordt in deze zaak. Of gaat die leer ook over op mensen die niet geloven?
In het hiernamaals wordt iedereen volgens God's Wetten afgerekend.

In het wereldse leven is dit momenteel een theoretische kwestie omdat de rechtzaak in NL is; maar als deze zaak was gebeurd in een islamitisch land waar de islamitische wetten werden toegepast dan zouden moslims en ongelovigen die daar wonen beide worden veroordeeld middels dezelfde islamitische wetten.
  Miss 200.000.000! donderdag 13 juni 2024 @ 06:28:57 #66
367000 roos94
pi_213887787
Alsof er ook maar iets islamitisch is aan gokkende, zuipende, shisha rokende vreemdganger Ali B die een living heeft gemaakt van nog een grote zonde in de islam namelijk muziek maken met haram teksten... :)

Maar gelukkig eet je geen varkensvlees want je bent moslim :Z
pi_213887931
Geen idee van wie Abdullah een kutkloon is met zijn account gisteren aangemaakt, maar ik zit niet bepaald te wachten op die baggerteksten over de Islam.
pi_213887991
Ali B is gewoon een vreemdganger net zoals Danny de Munk en vieze Jeroentje is ook weer vrij man door gebrek aan bewijs. Is ook gewoon vreemgegaan.
Dus.
Ik denk dat Ali er ook wel zonder kleerscheuren vanaf komt.
En Marco ook wel.. want die vrouw die hem beschuldigt was jarenlang een vriendin en medewerker en jarenlang was alles goed en wel en toen werd ze ineens zuur omdat ze aan de kant gezet was.
Als er niks meer te bewijzen valt.. zo is het recht hier, dan ben je vrij om te gaan.
  donderdag 13 juni 2024 @ 07:29:40 #69
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_213888008
Iris Hond is ook een domme kut.

"Iris Hond zei ook dat ze met Ellen ten Damme had gesproken over de verkrachting, maar dat er in hun gesprek niet veel van overbleef. Hond: "Ik denk dat het achteraf haar beleving was, maar niet de feitelijke situatie."
Haters everywhere but I don't really care.
pi_213888023
quote:
1s.gif Op donderdag 13 juni 2024 00:13 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Prachtige victim blame weer. Echt schitterend..
Hij heeft wel een punt, maar als ik mij als man in zo’n situatie moet voorstellen zou ik eerst wel even vragen of het goed is dat ik haar aanraak.

Deed ik ook bij mijn huidige vriendin alweer sedert 11 jaar geleden op onze eerste date.

Maar ik ben in dit soort dingen erg ouderwets.
  Spellchecker donderdag 13 juni 2024 @ 07:34:10 #71
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_213888038
quote:
81s.gif Op donderdag 13 juni 2024 07:13 schreef mascara-klodder het volgende:
Geen idee van wie Abdullah een kutkloon is met zijn account gisteren aangemaakt, maar ik zit niet bepaald te wachten op die baggerteksten over de Islam.
Scrollen dan maar _O-
  donderdag 13 juni 2024 @ 07:34:40 #72
241690 kibo
Semper Fidelis
pi_213888042
quote:
1s.gif Op donderdag 13 juni 2024 05:57 schreef Abdullah2 het volgende:

[..]
In het hiernamaals wordt iedereen volgens God's Wetten afgerekend.

In het wereldse leven is dit momenteel een theoretische kwestie omdat de rechtzaak in NL is; maar als deze zaak was gebeurd in een islamitisch land waar de islamitische wetten werden toegepast dan zouden moslims en ongelovigen die daar wonen beide worden veroordeeld middels dezelfde islamitische wetten.
Flikker nou eens op met je gewauwel uit dat islam sprookjesboek
  Spellchecker donderdag 13 juni 2024 @ 07:36:01 #73
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_213888054
quote:
1s.gif Op donderdag 13 juni 2024 06:28 schreef roos94 het volgende:
Alsof er ook maar iets islamitisch is aan gokkende, zuipende, shisha rokende vreemdganger Ali B die een living heeft gemaakt van nog een grote zonde in de islam namelijk muziek maken met haram teksten... :)

Maar gelukkig eet je geen varkensvlees want je bent moslim :Z
Hij is een man.

Islamitische vrouwen zouden eerwraak over zich heen krijgen.
pi_213888081
quote:
1s.gif Op donderdag 13 juni 2024 07:36 schreef maily het volgende:

[..]
Hij is een man.

Islamitische vrouwen zouden eerwraak over zich heen krijgen.
Deze eergisteren gekeken met tranen in mijn ogen: https://www.mijnserie.nl/honour/

Aanrader!



[ Bericht 23% gewijzigd door #ANONIEM op 13-06-2024 07:41:55 ]
  donderdag 13 juni 2024 @ 07:41:08 #75
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_213888082
quote:
81s.gif Op donderdag 13 juni 2024 07:13 schreef mascara-klodder het volgende:
Geen idee van wie Abdullah een kutkloon is met zijn account gisteren aangemaakt, maar ik zit niet bepaald te wachten op die baggerteksten over de Islam.
Ik vind het een enorme verrijking en wil bij deze mijn dank tonen voor deze nieuwe gebruiker. Sterkte teksten.

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_213888089
quote:
15s.gif Op donderdag 13 juni 2024 07:41 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
Ik vind het een enorme verrijking en wil bij deze mijn dank tonen voor deze nieuwe gebruiker. Sterkte teksten.

:{²
Nieuwe gebruiker? Het zou me nieteens verbazen als jij achter dat account zit.
  Miss 200.000.000! donderdag 13 juni 2024 @ 07:43:09 #77
367000 roos94
pi_213888090
Fok krijgt helemaal geen nieuwe gebruikers.
  donderdag 13 juni 2024 @ 07:43:17 #78
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_213888094
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2024 07:26 schreef quirina het volgende:
Ali B is gewoon een vreemdganger net zoals Danny de Munk en vieze Jeroentje is ook weer vrij man door gebrek aan bewijs. Is ook gewoon vreemgegaan.
Gelegenheid maakt de dief.

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  donderdag 13 juni 2024 @ 07:44:01 #79
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_213888095
quote:
81s.gif Op donderdag 13 juni 2024 07:42 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Nieuwe gebruiker? Het zou me nieteens verbazen als jij achter dat account zit.
Dank je! :)

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_213888100
quote:
1s.gif Op donderdag 13 juni 2024 05:57 schreef Abdullah2 het volgende:

[..]
In het hiernamaals wordt iedereen volgens God's Wetten afgerekend.

In het wereldse leven is dit momenteel een theoretische kwestie omdat de rechtzaak in NL is; maar als deze zaak was gebeurd in een islamitisch land waar de islamitische wetten werden toegepast dan zouden moslims en ongelovigen die daar wonen beide worden veroordeeld middels dezelfde islamitische wetten.
Brrr....

Aldus mensen die in deze sprookjes geloven.
  donderdag 13 juni 2024 @ 07:46:59 #81
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_213888108
Als een vrouw met haar mondje wellicht "nee" zegt maar in haar hele hebben en houwen "ja" zegt. Knappe vent die zijn gewillige leuter dan binnenshuis weet te houden. Nogmaals, (in het liefdesspel is) de ene nee de andere niet.

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_213888116
quote:
15s.gif Op donderdag 13 juni 2024 07:46 schreef BansheeBoy het volgende:
Als een vrouw met haar mondje wellicht "nee" zegt maar in haar hele hebben en houwen "ja" zegt. Knappe vent die zijn gewillige leuter dan binnenshuis weet te houden. Nogmaals, (in het liefdesspel is) de ene nee de andere niet.

:{²
Als een vrouw nee zegt, is het gewoon nee.

Misselijke vent als je je dan niet in kan houden.
  donderdag 13 juni 2024 @ 07:50:29 #83
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_213888134
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2024 07:48 schreef Hatseflats22 het volgende:

[..]
Als een vrouw nee zegt, is het gewoon nee.
Er zijn zoveel andere variabelen die de zwaarte van een nee bepalen. Zo simpel is het niet. Sterker nog, soms is een nee gewoon een ja.

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_213888153
quote:
15s.gif Op donderdag 13 juni 2024 07:50 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
Er zijn zoveel andere variabelen die de zwaarte van een nee bepalen. Zo simpel is het niet. Sterker nog, soms is een nee gewoon een ja.

:{²
Nee is gewoon nee.
pi_213888199
quote:
15s.gif Op donderdag 13 juni 2024 07:50 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
Er zijn zoveel andere variabelen die de zwaarte van een nee bepalen. Zo simpel is het niet. Sterker nog, soms is een nee gewoon een ja.

:{²
En door zo'n denkwijze van sommige mannen, overkomt dit vrouwen.
Wellicht ook bij een Ali B., want weten die dames wel niet wie hij helemaal is?!

Nee is nee.
  donderdag 13 juni 2024 @ 07:57:34 #86
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_213888203
Benieuwd naar de strafeis vandaag. ^O^
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_213888207
Over dat gebrek aan bewijs.. er zijn wel meerdere vrouwen die onafhankelijk van elkaar tegen meneer B getuigen, en dat gaat hem wel een gevangenisstraf opleveren denk ik
"You can call me Susan if it makes you happy"
  donderdag 13 juni 2024 @ 07:59:44 #88
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_213888216
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2024 07:57 schreef Poppejans1.4 het volgende:

[..]
En door zo'n denkwijze van sommige mannen, overkomt dit vrouwen.
Wellicht ook bij een Ali B., want weten die dames wel niet wie hij helemaal is?!

Nee is nee.
Dat is een beetje het probleem bij hem. Soms kom je ook zulke mannen in het dagelijks leven tegen.
Alleen staan ze niet zo in de schijnwerpers met hun wangedrag. Maar dat is geen argument om Ali dan maar zielig te vinden of hem minder te straffen. Hij heeft ook geprofiteerd van het in de schijnwerpers staan.
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_213888223
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2024 00:05 schreef VacaLoca het volgende:
Ik vind verkrachting wel zware term voor denken dat je in een trio zit als ze naakt voor je neus een vriend van je aan het pijpen is. Mss als ze niet zo de slet uithangt dat men ook niet het idee krijgt dat je overal voor in bent?
En, dus heeft ze het eigenlijk gewoon over zichzelf afgeroepen?

Met Ali wou ze niet.
Hij accepteerde die grens niet.
Al zou ze er letterlijk naakt met haar reet staan te zwaaien en draaien; ze.wou.niet.met.hem.
  donderdag 13 juni 2024 @ 08:00:27 #90
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_213888225
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2024 07:58 schreef TLC het volgende:
Over dat gebrek aan bewijs.. er zijn wel meerdere vrouwen die onafhankelijk van elkaar tegen meneer B getuigen, en dat gaat hem wel een gevangenisstraf opleveren denk ik
Ik denk eerder een taakstraf ofzo. Of een hele korte gevangenisstraf zoals Thijs heeft gehad.
Wie dit leest is een lezer van dit
  donderdag 13 juni 2024 @ 08:01:02 #91
498210 KoningWouter
BE THE BEST&FUCK THE REST
pi_213888232
quote:
1s.gif Op donderdag 13 juni 2024 07:59 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Dat is een beetje het probleem bij hem. Soms kom je ook zulke mannen in het dagelijks leven tegen.
Alleen staan ze niet zo in de schijnwerpers met hun wangedrag. Maar dat is geen argument om Ali dan maar zielig te vinden of hem minder te straffen. Hij heeft ook geprofiteerd van het in de schijnwerpers staan.
Sterker nog, ik vind dat hij ook een voorbeeldfunctie bekleedt. Dat zou hem juist extra zwaar aangerekend moeten worden.
pi_213888253
quote:
1s.gif Op donderdag 13 juni 2024 08:00 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Ik denk eerder een taakstraf ofzo. Of een hele korte gevangenisstraf zoals Thijs heeft gehad.
Voor verkrachting krijg je geen taakstraf
"You can call me Susan if it makes you happy"
  donderdag 13 juni 2024 @ 08:04:38 #93
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_213888266
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2024 08:02 schreef TLC het volgende:

[..]
Voor verkrachting krijg je geen taakstraf
Dit moet je kunnen bewijzen. Slachtoffer verklaringen zijn niet voldoende.

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_213888282
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2024 08:02 schreef TLC het volgende:

[..]
Voor verkrachting krijg je geen taakstraf
Jawel, dat wil zeggen, het kan in combinatie met iets anders.
Bijvoorbeeld een voorwaardelijke gevangenisstraf met xxx uur taakstraf.

Daar kun je ook wel voorbeelden van vinden met wat googlen.
pi_213888297
Maar die vrouwen hebben allemaal geen aangifte gedaan van verkrachting. Daar kijkt een rechter ook naar.
Laten we wel even nuchter blijven.
Maxime Meiland zei ook verkracht te zijn. Heeft geen aangifte gedaan. Rechter zei ook dat er niks meer bewezen kon worden.
  donderdag 13 juni 2024 @ 08:07:56 #96
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_213888303
Publieke schandpaal (terecht), maar denk geen straf, want geen bewijs.
Haters everywhere but I don't really care.
pi_213888307
quote:
15s.gif Op donderdag 13 juni 2024 08:04 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
Dit moet je kunnen bewijzen. Slachtoffer verklaringen zijn niet voldoende.

:{²
Dat ligt eraan, bij meerdere verklaringen kan iets als aannemelijk beschouwd worden.

In deze zaak kom je wel wat tegenstrijdigheden tegen, hoe andere om de slachtoffers heen andere dingen of verhalen herinneren dan het slachtoffer zelf qua details.

Zoals het verhaal van Elle ten Damme of hoe ze ook alweer heet, klopt niet helemaal blijkbaar.
  donderdag 13 juni 2024 @ 08:10:02 #98
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_213888325
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2024 07:57 schreef Poppejans1.4 het volgende:

[..]
En door zo'n denkwijze van sommige mannen, overkomt dit vrouwen.
Wellicht ook bij een Ali B., want weten die dames wel niet wie hij helemaal is?!

Nee is nee.
Zelfs als een nee een nee is. Als iemand wordt overgehaald is de nee in een ja veranderd. Is iemand overhalen per definitie strafbaar? Denk het niet.

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_213888328
Een publieke schandpaal kan wel eens vervelende gevolgen hebben voor degenen die Ali beschuldigen zonder bewijzen. Hij kan een tegen aanklacht indienen. Hij is inkomen verloren, zijn goede naam te grabbel gegooid. Om even wat op te noemen.
En vergis je niet. Er zijn ook genoeg wannabe zangeresjes die er denken te komen door zichzelf omhoog te neuken.
  donderdag 13 juni 2024 @ 08:11:40 #100
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_213888335
Wel erkent hij dat hij zich herinnert dat hij ruzie kreeg met de vrouw in zijn eigen slaapkamer, waar ze bezig was met Ronnie Flex, omdat ze hem woorden als 'opdonderen' toesnauwde. "Dit vond ik erg disrespectvol."

:')
Haters everywhere but I don't really care.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')