SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
Hollandse Jongensquote:Op woensdag 12 juni 2024 21:54 schreef Tomatenboer het volgende:
Lopez en Bullaude vielen ook tegen. Aankopen in dezelfde categorie. (Bullaude komt trouwens ook weer terug deze zomer toch?)
Maar gokjes als Beelen en Wieffer hebben weer uitstekend uitgepakt.
Dat is als je de Moerdijk over bent al.quote:
Als je je eigen huis mooi maakt is niet gelijk het hele dorp gezellig geworden.quote:Op woensdag 12 juni 2024 20:01 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Je kan een lelijke huis met wat verbouwing erg mooi maken
Van den Belt, Kasanwirjo, Taabouni wat minderquote:Op woensdag 12 juni 2024 21:54 schreef Tomatenboer het volgende:
Lopez en Bullaude vielen ook tegen. Aankopen in dezelfde categorie. (Bullaude komt trouwens ook weer terug deze zomer toch?)
Maar gokjes als Beelen en Wieffer hebben weer uitstekend uitgepakt.
Natuurlijk wel. Die knul was gewoon zo goedkoop mogelijke selectievulling, die dan ook nog eens beste vriendjes was met Kokcu en naar het schijnt een positieve, gemotiveerde en professionele houding had. Niemand, inclusief hij zelf, heeft ooit écht gedacht dat die het ging halen.quote:Op woensdag 12 juni 2024 22:43 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Werd die niet gewoon gehaald als cadeautje voor Kokcu om nog een jaar te blijven?
Niet iedereen kan een boerenkoolnaam als Mats hebbenquote:Op woensdag 12 juni 2024 23:00 schreef De_Pel het volgende:
Mijn God. Neraysho Meritchio Kasanwirjo is broer van Nerivio Kasanwirjo (FC Lisse) en Kennynho Kasanwirjo (Ajax Jeugd).
Die ouders hebben stoned op het. Toetsenbord zitten rammen of wat?
Erg jammer…quote:Op woensdag 12 juni 2024 23:11 schreef Caland het volgende:
[..]
Niet iedereen kan een boerenkoolnaam als Mats hebben
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bestuur tegen de muur. Met de groeten van Ron Vlaar :W
Die is doelgericht maar voetballen kan die niet en creativiteit heeft die ook niet. Ook maar 3 assists dit jaar. Echt ver van weg blijven.quote:Op donderdag 13 juni 2024 05:16 schreef Kerftminister het volgende:
Stengs laten vertrekken en Steijntje halen zou ik wel een mooi scenario vinden.
quote:Op donderdag 13 juni 2024 05:16 schreef Kerftminister het volgende:
Stengs laten vertrekken en Steijntje halen zou ik wel een mooi scenario vinden.
Ah ja in dit geval, doe maar dan.quote:Op donderdag 13 juni 2024 06:56 schreef Kerftminister het volgende:
Tja Stengs kan alleen passen en geeft niet thuis in belangrijke wedstrijden. Al die eredivisie spelers mankeren ergens wel.
Stengs is wel een beetje de ultieme als het draait voetballer.quote:Op donderdag 13 juni 2024 08:05 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Dat ‘Stengs geeft niet thuis in belangrijke wedstrijden’ is ook wel zijn eigen leven gaan leiden, was nog altijd je beste man tegen Celtic en Lazio. En ja die potjes was je een stuk beter, maar het is wel zo’n beetje de enige speler die dat soort wedstrijden kan openbreken.
Niet helemaal eens met het eerste omdat Stengs nou ook plots beslissend kan zijn als het totaal niet draait. Vaak genoeg dat ik mij kapot erger aan hem en hij plots een beslissende actie heeft. En vuile meters maakt hij ook altijd wel in tegenstelling tot bijv de Kroaat. Alleen in wedstrijden waar veel duels op het middenveld worden uitgevochten is het niks, dan komt zijn slapheid naar boven.quote:Op donderdag 13 juni 2024 08:12 schreef Caland het volgende:
[..]
Stengs is wel een beetje de ultieme als het draait voetballer.
Maar dan nog zijn dat soort spelers alleen al ontzettend belangrijk om in je team te hebben als je tegen een muur moet aan voetballen. Alleen al de gedachte dat je de iets betere versie van Immers zou prefereren boven Stengs maakt mij misselijk.
Wel benieuwd of hij dit seizoen stappen kan maken, dat zit er namelijk wel in bij hem naar mijn mening. Afgelopen seizoen was hij toch ook een beetje aan het kloten nog steeds met fitheid. Nu kan hij lekker op een lange vakantie, geen EK. Maarja, als je dan op vakantie gaat met Joey Kooij en de hele familie De Boer kan ik me niet echt voorstellen dat je tot rust komt.quote:Op donderdag 13 juni 2024 08:19 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Niet helemaal eens met het eerste omdat Stengs nou ook plots beslissend kan zijn als het totaal niet draait. Vaak genoeg dat ik mij kapot erger aan hem en hij plots een beslissende actie heeft. En vuile meters maakt hij ook altijd wel in tegenstelling tot de Kroaat. Alleen in wedstrijden waar veel duels op het middenveld worden uitgevochten is het helemaal niks, dan komt zijn slapheid naar boven.
Verder wel eens alhoewel je Lingr het liefst wel vervangt door een lopende tien.
quote:Op donderdag 13 juni 2024 08:20 schreef Caland het volgende:
[..]
Wel benieuwd of hij dit seizoen stappen kan maken, dat zit er namelijk wel in bij hem naar mijn mening. Afgelopen seizoen was hij toch ook een beetje aan het kloten nog steeds met fitheid. Nu kan hij lekker op een lange vakantie, geen EK. Maarja, als je dan op vakantie gaat met Joey Kooij en de hele familie De Boer kan ik me niet echt voorstellen dat je tot rust komt.
Bedankt, ik heb er bijna een week over gedaan om dit filmpje van mijn netvlies te krijgen.quote:
Geen probleem.quote:Op donderdag 13 juni 2024 08:26 schreef Caland het volgende:
[..]
Bedankt, ik heb er bijna een week over gedaan om dit filmpje van mijn netvlies te krijgen.
Heeft meestal toch die ene schone pass, die Stengs. Niet elke wedstrijd is goed, maar man wat kan die gozert passes geven.quote:Op donderdag 13 juni 2024 08:12 schreef Caland het volgende:
[..]
Stengs is wel een beetje de ultieme als het draait voetballer.
Maar dan nog zijn dat soort spelers alleen al ontzettend belangrijk om in je team te hebben als je tegen een muur moet aan voetballen. Alleen al de gedachte dat je de iets betere versie van Immers zou prefereren boven Stengs maakt mij misselijk.
Steijn kan er geen reet van.quote:Op donderdag 13 juni 2024 05:16 schreef Kerftminister het volgende:
Stengs laten vertrekken en Steijntje halen zou ik wel een mooi scenario vinden.
Er is een tijd van komen en een tijd van gaan @fetXquote:Op donderdag 13 juni 2024 10:29 schreef fetX het volgende:
Tsja, die is ook volledig onhoudbaar natuurlijk.
Al mogen ze wel wat meer betalen natuurlijk.quote:Op donderdag 13 juni 2024 10:29 schreef fetX het volgende:
Tsja, die is ook volledig onhoudbaar natuurlijk.
Dit, je moet dat soort spelers wel hebben. Als je tegen een muur voetbalt is het echt fijn als je zulke spelers hebt die het kunnen openbreken.quote:Op donderdag 13 juni 2024 10:23 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Heeft meestal toch die ene schone pass, die Stengs. Niet elke wedstrijd is goed, maar man wat kan die gozert passes geven.
Italiaanse clubs zijn allemaal half failliet, beter komt er nog een PL clubquote:Op donderdag 13 juni 2024 10:28 schreef Caland het volgende:
[ x ]
Lijkt me een prima club voor hem, al betalen die Italiaantjes doorgaans niet
Als je de kwaliteiten van Stengs niet ziet maar wel van Steijn dan zou ik gewoon stoppen met voetbal kijken. Dat is gewoon niet helemaal je ding dan.quote:Op donderdag 13 juni 2024 11:19 schreef Kerftminister het volgende:
Dat jullie Steijntje niet zien zitten kan ik nog inkomen, maar ik zie die kwaliteiten van Stengs echt niet hoor. Natuurlijk is een creatieve speler fijner dan een loper, maar met Stengs ga je echt geen stappen zetten. Heeft geen snelheid, geen actie, geen dribbel, geen schot, geen power. Echt hoevaak die vorig jaar werd weggestuurd maar vanwege een gebrek aan snelheid en felheid gewoon niet bij de bal komt. Dan lijkt het net alsof de rest minder goed kan passen.
quote:Op donderdag 13 juni 2024 11:19 schreef Kerftminister het volgende:
Dat jullie Steijntje niet zien zitten kan ik nog inkomen, maar ik zie die kwaliteiten van Stengs echt niet hoor. Natuurlijk is een creatieve speler fijner dan een loper, maar met Stengs ga je echt geen stappen zetten. Heeft geen snelheid, geen actie, geen dribbel, geen schot, geen power. Echt hoevaak die vorig jaar werd weggestuurd maar vanwege een gebrek aan snelheid en felheid gewoon niet bij de bal komt. Dan lijkt het net alsof de rest minder goed kan passen.
Eens.quote:Op donderdag 13 juni 2024 05:16 schreef Kerftminister het volgende:
Stengs laten vertrekken en Steijntje halen zou ik wel een mooi scenario vinden.
Mooi weer terug naar tijdperk Immers. Een beetje technisch vernuft hebben, dat motten we niet op Zuid!quote:
Hij komt inderdaad wat te kort op het vlak van explosiviteit / duelkracht waardoor hij niet langs zijn man komt, ook omdat hij een jaar of zeven terug zo'n beetje alles heeft afgescheurd in zijn been wat ie kon afscheuren. Als dat er nog was had ie vermoedelijk de wereldtop gehaald (als buitenspeler), want qua techniek/schot is het buitenklasse en het is weldegelijk een loper, anders had Slot hem nooit opgesteld. Gewoon een prima speler voor ons.quote:Op donderdag 13 juni 2024 11:19 schreef Kerftminister het volgende:
Dat jullie Steijntje niet zien zitten kan ik nog inkomen, maar ik zie die kwaliteiten van Stengs echt niet hoor. Natuurlijk is een creatieve speler fijner dan een loper, maar met Stengs ga je echt geen stappen zetten. Heeft geen snelheid, geen actie, geen dribbel, geen schot, geen power. Echt hoevaak die vorig jaar werd weggestuurd maar vanwege een gebrek aan snelheid en felheid gewoon niet bij de bal komt. Dan lijkt het net alsof de rest minder goed kan passen.
Nederlandse enclave daarquote:Op donderdag 13 juni 2024 10:28 schreef Caland het volgende:
[ x ]
Lijkt me een prima club voor hem, al betalen die Italiaantjes doorgaans niet
Die post was om 5 uur in de ochtend, ik hoop dan maar dat de desbetreffende user de kroeg uit kwam rollen.quote:Op donderdag 13 juni 2024 12:15 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Sem Steijn willen ten koste van Calvin Stengs, dat is wel 'n goeie.
Ik kan me herinneren dat @Kerftminister in andere contreien zijn leven gaande houdt.quote:Op donderdag 13 juni 2024 12:16 schreef Caland het volgende:
[..]
Die post was om 5 uur in de ochtend, ik hoop dan maar dat de desbetreffende user de kroeg uit kwam rollen.
Niveau Martin van Geel scouting. Lekker meedoen om plek 3/5 met dit soort spelers.quote:Op donderdag 13 juni 2024 12:15 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Sem Steijn willen ten koste van Calvin Stengs, dat is wel 'n goeie.
Die is inmiddels richting de 30mln waard.quote:Op donderdag 13 juni 2024 12:12 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Eigenlijk zouden we Szymanski gewoon moeten terughalen.
Zoals voorspeld door de echte kennersquote:Op donderdag 13 juni 2024 12:34 schreef H.FR het volgende:
[..]
Die is inmiddels richting de 30mln waard.
Die vond de Turkse competitie en Conference League interessanter dan Champions League spelen onder OH ARNEquote:Op donderdag 13 juni 2024 12:12 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Eigenlijk zouden we Szymanski gewoon moeten terughalen.
We hadden veel sneller moeten handelen en meer geld kunnen bieden.quote:Op donderdag 13 juni 2024 12:44 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Die vond de Turkse competitie en Conference League interessanter dan Champions League spelen onder OH ARNE
Dan weet je wel wat voor vlees je in de kuip hebt
quote:Björn Hamberg staat op het punt om de overstap naar Feyenoord te maken. Dit meldt Sportbladet donderdagmiddag. De Zweed was jarenlang de rechterhand van Graham Potter bij Swansea City, Brighton & Hove Albion FC en later ook Chelsea FC. Sinds het ontslag van Potter bij de Engelse club zit Hamberg zonder werk en daar komt naar verluidt snel verandering in.
Dat lijkt op beleid.quote:
Die zou toch mee met Slot? Maar dat werd geloof ik lastig omdat hij geen papieren heeft.quote:Op donderdag 13 juni 2024 13:10 schreef Caland het volgende:
Wel benieuwd wat ze met die Reijnen gaan doen dan.
Nog even wachten tot in dit topic Daantje Rots wordt geopperd.quote:Op donderdag 13 juni 2024 12:30 schreef alopio het volgende:
[..]
Niveau Martin van Geel scouting. Lekker meedoen om plek 3/5 met dit soort spelers.
Ja dat feestje gaat niet meer door, misschien gaat hij wel iets wat meer achter de schermen doen dan. Analyse of scouting wat hij daarvoor volgens mij al deed.quote:Op donderdag 13 juni 2024 13:12 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Die zou toch mee met Slot? Maar dat werd geloof ik lastig omdat hij geen papieren heeft.
Gewoon 3 assistenten, en mascotte John. Niks mis meequote:Op donderdag 13 juni 2024 13:21 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja dat feestje gaat niet meer door, misschien gaat hij wel iets wat meer achter de schermen doen dan. Analyse of scouting wat hij daarvoor volgens mij al deed.
Een schimmige constructie bedenken om tien miljoen naar Rusland over te maken voor een Pool die een belachelijk salaris vroeg was gewoon niet haalbaar op dat moment.quote:Op donderdag 13 juni 2024 12:49 schreef H.FR het volgende:
[..]
We hadden veel sneller moeten handelen en meer geld kunnen bieden.
Je hebt dan deze Hamburger, Nielsen/Bababaloola en Sjon. Ik weet niet of Brian zit te wachten op een hockeyhoofd ernaast in de vorm van Reijnen.quote:Op donderdag 13 juni 2024 13:40 schreef alopio het volgende:
[..]
Gewoon 3 assistenten, en mascotte John. Niks mis mee
Alle vertrouwen in dat Brian de kwaliteit van Reijnen ziet. En Arne had met Hulshoff, Pusic, De Wolf en Reijnen ook 4 assistenten.quote:Op donderdag 13 juni 2024 13:46 schreef Caland het volgende:
[..]
Je hebt dan deze Hamburger, Nielsen/Bababaloola en Sjon. Ik weet niet of Brian zit te wachten op een hockeyhoofd ernaast in de vorm van Reijnen.
Nounou, het is maar een assistent he. Afgelopen zomer klonk het op papier ook heel goed en is uiteindelijk ook maar matig ingekocht. Laten we het even afwachten voordat we met allemaal superlatieven komen.quote:Op donderdag 13 juni 2024 13:13 schreef Cara het volgende:
Ten Kloese moet straks echt een standbeeld krijgen. Consistent beleid van hoog niveau. Door allerlei landen aan 'm getrokken, maar hij blijft gewoon - en dan ook nog eens blijven knallen. Baas.
Pusic ging weg, daar kwam Reijnen voor.quote:Op donderdag 13 juni 2024 13:52 schreef alopio het volgende:
[..]
Alle vertrouwen in dat Brian de kwaliteit van Reijnen ziet. En Arne had met Hulshoff, Pusic, De Wolf en Reijnen ook 4 assistenten.
Dat is waar ja. Ik dacht dat Reijnen op de achtergrond al betrokken was maar niet officieel als assistent.quote:Op donderdag 13 juni 2024 13:53 schreef Caland het volgende:
[..]
Pusic ging weg, daar kwam Reijnen voor.
Que?quote:Op donderdag 13 juni 2024 13:54 schreef Alaphilippe_ het volgende:
@:Onlogisch heeft de feiten niet op orde?
Die lust wel een broodje kroket tijdens de wedstrijd.quote:
Eetwedstrijden.quote:Op donderdag 13 juni 2024 13:14 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Wat zijn de kwaliteiten van die Hamberg?
#viesdikquote:
Je ziet wel dat je nooit naar een stadion gaat.quote:Op donderdag 13 juni 2024 15:24 schreef Coco het volgende:
[..]
Die lust ook wel aardbeien met een toefje slagroom.
Weer een nieuw hoofdstuk in zijn zelfgeschreven dagboek genaamd 'on my way becoming a premier league manager'quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:08 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Pascal Jansen naar Ferencvaros!
Is er al een definitief totaalakkoord over Elzas-Lotheringen?quote:
Jammer voor de media die geen andere Nederlandse coach konden aandragen dan hem.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:12 schreef Caland het volgende:
[..]
Weer een nieuw hoofdstuk in zijn zelfgeschreven dagboek genaamd 'on my way becoming a premier league manager'
Dat gaat een lang boek worden vrees ik.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:12 schreef Caland het volgende:
[..]
Weer een nieuw hoofdstuk in zijn zelfgeschreven dagboek genaamd 'on my way becoming a premier league manager'
Feyenoord heeft na Hancko toch nagenoeg alleen maar derde rangs materiaal aangetrokken? Club heeft 3 verschrikkelijke windows achter de rug. Startsein goede window is gegeven met komst Nadje en Carranza. En oh ja, Smal en Moussa. Maar die vallen nog onder het slechte tijdperk.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:12 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Is er al een definitief totaalakkoord over Elzas-Lotheringen?
Sowieso wel grappig dat Rutger alleen nog maar nieuwtjes krijgt over de derde keus-spelers dus dat hij het nu extra uitmelkt. Carranza en Nadje, u las het daar eerst.
Lekker selectief shoppen om na Hancko te zeggen terwijl Timber, Gimenez en Wieffer om maar wat te noemen in datzelfde window kwamen. Verder kunnen Beelen en Stengs er natuurlijk ook geen reet van en had Minteh totaal geen waarde afgelopen seizoenquote:Op donderdag 13 juni 2024 16:16 schreef ZKA het volgende:
[..]
Feyenoord heeft na Hancko toch nagenoeg alleen maar derde rangs materiaal aangetrokken? Club heeft 3 verschrikkelijke windows achter de rug. Startsein goede window is gegeven met komst Nadje en Carranza. En oh ja, Smal en Moussa. Maar die vallen nog onder het slechte tijdperk.
Op naar meer mooie scoutingsaanwinsten! Derderangsmateriaal Carranza en Nadje? Ik noteer hem even mee hoor, 13/6/2024. Gr
Beelen en Stengs zijn toch (heel) goede transfers geweest? Verder was het netto afgelopen zomer niet best nee, maar ik heb als Feyenoord-supporter toch een stuk slechter meegemaakt (lol).quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:16 schreef ZKA het volgende:
[..]
Feyenoord heeft na Hancko toch nagenoeg alleen maar derde rangs materiaal aangetrokken? Club heeft 3 verschrikkelijke windows achter de rug. Startsein goede window is gegeven met komst Nadje en Carranza. En oh ja, Smal en Moussa. Maar die vallen nog onder het slechte tijdperk.
Op naar meer mooie scoutingsaanwinsten! Derderangsmateriaal Carranza en Nadje? Ik noteer hem even mee hoor, 13/6/2024. Gr
Opzich was Ivanusec ook helemaal niet slecht. 10 g/a in 1500 minuten. Was alleen lang geblesseerd. Dat was Lang ook maar die ziet ook niemand als miskoop. Alhoewel die fit wel wat bepalender was als Ivanusec. Maar ook een stuk duurder. Ueda 7 g/a in 800 minuten in de ED. Tuurlijk meer van verwacht maar dit zijn volgens mij wel introverte jongens die wat aandacht nodig hebben.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:22 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Beelen en Stengs zijn toch (heel) goede transfers geweest? Verder was het netto afgelopen zomer niet best nee, maar ik heb als Feyenoord-supporter toch een stuk slechter meegemaakt (lol).
Ik hoop met je mee dat Nadje en Carranza inderdaad echt goede spelers blijken te zijnMaar het lijken mij geen spelers die direct in de basis kunnen staan. En er gaat nog een hoop vervangen moeten worden.
Ik haat dit argument zo erg.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:23 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Gelukkig had Timber ook een jaartje nodig om te vlammen.
Het is geen argument.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:33 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik haat dit argument zo erg.
Ik vond de statistieken van Ueda en Ivanusec nou niet bepaald goed, zeker als je over alle competities kijkt. Alhoewel ze die laatste potjes wel een beetje loskwamen, bij Zerrouki gebeurde dat niet eens.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:33 schreef CR7 het volgende:
[..]
Opzich was Ivanusec ook helemaal niet slecht. 10 g/a in 1500 minuten. Was alleen lang geblesseerd. Dat was Lang ook maar die ziet ook niemand als miskoop. Alhoewel die fit wel wat bepalender was als Ivanusec. Maar ook een stuk duurder. Ueda 7 g/a in 800 minuten in de ED. Tuurlijk meer van verwacht maar dit zijn volgens mij wel introverte jongens die wat aandacht nodig hebben.
Alleen Zerrouki vond ik echt kut.
Ueda vergelijken met Immers, dat kan toch niet jongens.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:38 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik vond de statistieken van Ueda en Ivanusec nou niet bepaald goed, zeker als je over alle competities kijkt. Alhoewel ze die laatste potjes wel een beetje loskwamen, bij Zerrouki gebeurde dat niet eens.
Die soort van cultheld-status die Ueda nu krijgt stoor ik mij wel een beetje aan. Je recordaankoop die een seizoen lang vrijwel alles verkeerd doet maar het is zo'n schattig Japannertje die veel rent en op het einde had ie wat intikkers. Krijg er een Lex Immers gevoel bij. Terwijl iemand als Zerrouki wel voortdurend afgezeken wordt.
En vertrouwen doet ook veel. Zo'n Zerrouki past gewoon niet zo in het Slot-bal plaatje. Terwijl hij in een 3-4-3 (als Priske dit gaat doen natuurlijk) best wel eens uitstekend voor de dag kan gaan komen. Die jongen kan er echt wel wat van.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:33 schreef CR7 het volgende:
[..]
Opzich was Ivanusec ook helemaal niet slecht. 10 g/a in 1500 minuten. Was alleen lang geblesseerd. Dat was Lang ook maar die ziet ook niemand als miskoop. Alhoewel die fit wel wat bepalender was als Ivanusec. Maar ook een stuk duurder. Ueda 7 g/a in 800 minuten in de ED. Tuurlijk meer van verwacht maar dit zijn volgens mij wel introverte jongens die wat aandacht nodig hebben.
Alleen Zerrouki vond ik echt kut.
Ueda moet alleen eens wat minder snel op zijn billetjes gaan zitten. Voor de rest zit het wel snor.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:45 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ueda vergelijken met Immers, dat kan toch niet jongens.
Dat extreme downplayen van de kwaliteiten van Ueda door te doen alsof hij alleen maar rent en per ongeluk op de goede plek staat voor wat intikkers is echt een vermoeiende rubriek.
Komt door twee dingen; had Kökçü voor zich, waardoor hij niet op z’n beste positie kon excelleren + er is vorig jaar rond deze tijd lactose intolerantie bij hem vastgesteldquote:Op donderdag 13 juni 2024 16:35 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Het is geen argument.
Wel een schitterend voorbeeld.
Verschrikkelijk is tamelijk overdreven maar gezien het spelersmateriaal wat er van het kampioensjaar overbleef had je met betere aankopen wellicht nog een stuk beter kunnen presteren dan al is gedaan. Nog nooit meegemaakt dat je zoveel spelers had van echte buitenklasse en daarvan was er geen enkele een aankoop van afgelopen zomer. En met Smal en Moussa ben ik ook niet echt blij moet ik zeggen.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:28 schreef Caland het volgende:
Met drie verschrikkelijke windows achter de rug uiteindelijk meer punten halen dan in je kampioensjaar is trouwens bizar knap. Maar @:zka had ook al een grondige hekel aan Arne
Verschrikkelijk nog welquote:Op donderdag 13 juni 2024 16:16 schreef ZKA het volgende:
[..]
Feyenoord heeft na Hancko toch nagenoeg alleen maar derde rangs materiaal aangetrokken? Club heeft 3 verschrikkelijke windows achter de rug. Startsein goede window is gegeven met komst Nadje en Carranza. En oh ja, Smal en Moussa. Maar die vallen nog onder het slechte tijdperk.
Op naar meer mooie scoutingsaanwinsten! Derderangsmateriaal Carranza en Nadje? Ik noteer hem even mee hoor, 13/6/2024. Gr
Op Beelen na scheelde het allemaal niet veel. Maar goed, die periode zit er weer op. Feyenoord gaat het garaamte van het elftal nu wel verliezen, maar werkt weer met scouting. Gaat wel weer even duren om fouten van vorige drie windows te herstellen, maar we kunnen weer mooie aanwinsten verwachten.quote:Op donderdag 13 juni 2024 17:12 schreef alopio het volgende:
[..]
Verschrikkelijk nog wel![]()
Je doet het voorkomen alsof er spelers van het niveau van Beukering, Ie, Babovic en Kelly gehaald zijn
Die gast heeft echt te veel FM gespeeld, waardoor die ontzettend in zichzelf is blijven gelovenquote:Op donderdag 13 juni 2024 17:34 schreef Pistolero het volgende:
Ik vind ZKA en zijn visie over de scouting toch zo'n leuke rubriek heh.
Maar hoe komen/kwamen die fouten dan, scouting werd overgeslagen of hoe moet ik dat zien?quote:Op donderdag 13 juni 2024 17:18 schreef ZKA het volgende:
[..]
Op Beelen na scheelde het allemaal niet veel. Maar goed, die periode zit er weer op. Feyenoord gaat het garaamte van het elftal nu wel verliezen, maar werkt weer met scouting. Gaat wel weer even duren om fouten van vorige drie windows te herstellen, maar we kunnen weer mooie aanwinsten verwachten.
Je hebt het over 3 windows (lekker selectief 3 nemen ipv 4) Daar is echt wel meer gehaald dan “alleen Beelen”. En het scheelt niet veel, tja dat je uberhaupt al een Ivanusec durft te vergelijken met een Kelly of Babovic zegt genoeg over je.quote:Op donderdag 13 juni 2024 17:18 schreef ZKA het volgende:
[..]
Op Beelen na scheelde het allemaal niet veel. Maar goed, die periode zit er weer op. Feyenoord gaat het garaamte van het elftal nu wel verliezen, maar werkt weer met scouting. Gaat wel weer even duren om fouten van vorige drie windows te herstellen, maar we kunnen weer mooie aanwinsten verwachten.
Gaat het nog goed met je?quote:Op donderdag 13 juni 2024 17:48 schreef ZKA het volgende:
[..]
Die gast heeft echt te veel FM gespeeld, waardoor die ontzettend in zichzelf is blijven geloven
quote:Op donderdag 13 juni 2024 17:38 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Achja zo heeft iedereen zijn eigen voetbalvisie.
En dat is gewoon hartstikke mooi.
25 miljoen en één van de grootste verdedigende talenten van Europa klinkt wel aantrekkelijkquote:Milan Zone meldt op het officiële X-profiel dat Feyenoord een bedrag van 25 miljoen euro vraagt. Ook wordt de naam van de 19-jarige centrale middenvelder Jan-Carlo Simic genoemd, die bij de deal betrokken zou kunnen worden.
Jan-Carlo Simic is geboren op 2 mei 2005 in Nürtingen, Duitsland. Sinds 2021 vertegenwoordigt Simic de jeugdelftallen van Servië.
Leuk staaltje zelfreflectie.quote:Op donderdag 13 juni 2024 17:48 schreef ZKA het volgende:
[..]
Die gast heeft echt te veel FM gespeeld, waardoor die ontzettend in zichzelf is blijven geloven
Van Pelle had ook niemand iets verwacht.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:33 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik haat dit argument zo erg.
Dat zou een werelddeal zijn.quote:Op donderdag 13 juni 2024 20:02 schreef Caland het volgende:
[..]
25 miljoen en één van de grootste verdedigende talenten van Europa klinkt wel aantrekkelijk
Jorgensen raakte na dat miljoenenbod geen bal meer goedquote:Op donderdag 13 juni 2024 20:17 schreef fetX het volgende:
[..]
Van Pelle had ook niemand iets verwacht.
Dertig!!1!quote:Op donderdag 13 juni 2024 21:08 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Jorgensen raakte na dat miljoenenbod geen bal meer goed
Transfervrij dus je kan er geen buil aan vallen
Lopez heb Kudus uit de wedstrijd gespeeld
Breed gedragen, kent de stad en kijkt fris uit zijn ogen
Dertien keer de aankoopprijs
En Dick Advocaat perst er het maximale uit (als een sinaasappel)
Klopt, Slot hoefde maar met z’n vingers te knipperen en spelers kwamen (ook Moussa, Smal). Slechte structuur, maar dat kan alleen de fan concluderen die uitzoomt op situaties zonder een goed gevoel bij de (vind ik ook) toptrainer te hebben die Slot is. Gaan we nog veel last van ondervinden komende tijd.quote:Op donderdag 13 juni 2024 17:58 schreef Tarado het volgende:
[..]
Maar hoe komen/kwamen die fouten dan, scouting werd overgeslagen of hoe moet ik dat zien?
Hij heeft kwaliteiten, maar die zijn niet voldoende als je stappen wil maken. Niet voor niks ook dat Koeman hem niet oproept.quote:Op donderdag 13 juni 2024 11:20 schreef Caland het volgende:
[..]
Als je de kwaliteiten van Stengs niet ziet maar wel van Steijn dan zou ik gewoon stoppen met voetbal kijken. Dat is gewoon niet helemaal je ding dan.
Haha ja ben een klein jaartje met sabbatical/op doorreis. Zit nu in China, op het punt om naar de Filippijnen te vliegen, maar zit tot december nog wel in gekke tijdzonesquote:Op donderdag 13 juni 2024 12:19 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Ik kan me herinneren dat @:Kerftminister in andere contreien zijn leven gaande houdt.
minimaal 40 miljoen vragenquote:'AC Milan legt eerste contacten met management Wieffer'
12/06/2024 23:47 1067 reacties
Mats Wieffer staat in de belangstelling van AC Milan. De Italiaanse topclub heeft de eerste contacten gelegd met het management van de 24-jarige middenvelder van Feyenoord. Dit meldt de Spaanse journalist Matteo Moretto. Eerder werd al bekend dat Wieffer deze zomer een toptransfer wil maken en hij is ervan overtuigd dat dit het juiste moment is.
AC Milan is nu de club die concreet lijkt te worden voor Wieffer. De club uit de Serie A heeft de Oranje-international al langer op de korrel. "Het voelt natuurlijk wel lekker, dan weet je in ieder geval dat je goed bezig bent en dat er naar je gekeken wordt. Je kunt zeggen dat het niet lekker is, maar uiteindelijk is dat wel zo. Het streelt wel een beetje je ego," reageerde Wieffer op de berichtgeving van afgelopen zomer.
Wieffer koos er toen voor om nog een seizoen bij Feyenoord te blijven. Inmiddels voelt de rechtspoot dat de tijd rijp is om een stap omhoog te maken. Wieffers marktwaarde wordt geschat op een bedrag van dertig miljoen euro. Hij heeft een doorlopend contract tot medio 2027 in De Kuip. Naast AC Milan worden ook Atletico Madrid en enkele clubs uit de Premier League gelinkt aan Wieffer.
Wordt een vol helikoptertje zo.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 11:07 schreef Caland het volgende:
[ x ]
Al drie selectievullingspelers binnen. Dennis is aan het koken.
Was jij ook niet degene die dacht dat Minteh voor O21 of Dordrecht was?quote:Op vrijdag 14 juni 2024 11:20 schreef Caland het volgende:
[..]
Nu al benieuwd hoe Nadje de KKD op een hoop gaat spelen.
Dat we het weten in ieder geval.quote:Nadje is gehaald voor het eerste elftal van Feyenoord en wil spelen voor de prijzen.
Dan moet je naar Heerenveen.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 12:02 schreef Caland het volgende:
Ik wacht nog altijd op de eerste speler die aangeeft dat ‘ie zich thuisvoelt in de grijze middenmoot
quote:Feyenoord bereikt akkoord met toptalent en verwelkomt zomeraanwinst
quote:Feyenoord heeft een akkoord bereikt met Aleks Zekovic, zo meldt 1908.nl. De zeventienjarige aanvallende middenvelder komt over van Angers SCO, waar zijn contract afliep. De verwachting is dat Zekovic op korte termijn een contract tot medio 2026 zal tekenen en vervolgens zal aansluiten bij het beloftenteam van de Rotterdammers, dat volgend seizoen onder leiding staat van Pascal Bosschaart.
Stengs was eigenlijk wel de speler bij wie ik sowieso had verwacht dat hij zou blijven. Aderlating, want zo houd je echt niemand meer over op het middenveld. Behalve Zerrouki en Hockeyhoofd.quote:
Het middenveld is juist nu al best prima gevuld. Zelfs als Wieffer, Timber en Stengs allemaal vertrekken.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 17:48 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Stengs was eigenlijk wel de speler bij wie ik sowieso had verwacht dat hij zou blijven. Aderlating, want zo houd je echt niemand meer over op het middenveld. Behalve Zerrouki en Hockeyhoofd.
Aan de andere kant zou Ivanusec aardig zijn rol moeten kunnen overnemen, en die gaat vlammen onder Priske.
Ja leuk, daarmee ga je weer voor plek 5-7quote:Op vrijdag 14 juni 2024 17:51 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Het middenveld is juist nu al best prima gevuld. Zelfs als Wieffer, Timber en Stengs allemaal vertrekken.
Met Zerrouki, Zechiel, Nadje, Milambo, 't Zand en Ivanusec heb je zelfs al alles dubbel bezet. Men moet echt veel meer vertrouwen gaan hebben in de jeugd.
Deze post is te obvious. Je troll-oevre is hiermee definitief ontmaskerd, makker.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 17:51 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Het middenveld is juist nu al best prima gevuld. Zelfs als Wieffer, Timber en Stengs allemaal vertrekken.
Met Zerrouki, Zechiel, Nadje, Milambo, 't Zand en Ivanusec heb je zelfs al alles dubbel bezet. Men moet echt veel meer vertrouwen gaan hebben in de jeugd.
quote:Op vrijdag 14 juni 2024 17:52 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja leuk, daarmee ga je weer voor plek 5-7
Omdat eigen jeugd ophemelen iets is voor extreem autistische figuren. Als er iets is wat onzeker of fragiel is, is het jeugdvoetbal. Tegenwoordig maken mensen er een sport van om ongekende voetbalpedofilie te bestieren.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 17:55 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Waarom is er toch altijd zo'n extreem gebrek aan vertrouwen in de eigen jeugd. Niet alleen bij Feyenoord, maar eigenlijk in het hele voetbal.
Al je dragende spelers verkopen en het lot in handen leggen van talenten en obscure spelers uit tweede divisies door heel Europa. Zou zweren dat ze dat concept ergens anders vrij recent hebben geprobeerdquote:Op vrijdag 14 juni 2024 17:55 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Waarom is er toch altijd zo'n extreem gebrek aan vertrouwen in de eigen jeugd. Niet alleen bij Feyenoord, maar eigenlijk in het hele voetbal.
quote:Op vrijdag 14 juni 2024 17:57 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Omdat eigen jeugd ophemelen iets is voor extreem autistische figuren. Als er iets is wat onzeker of fragiel is, is het jeugdvoetbal. Tegenwoordig maken mensen er een sport van om ongekende voetbalpedofilie te bestieren.
Jeetje, ik heb een gevoelige snaar geraakt merk ik.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 17:57 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Ik haat jeugdvoetbalwatchers met hart en ziel. Die zijn vrijwel altijd het contact met de realiteit verloren. Sontje Hansen, Naci Ünuvar, wat hebben we er van genoten.
Ja dat zo’n Wehrmann en Achahbar ergens in uithoeken van Oost Europa voetballen ligt gewoon allemaal aan de trainersquote:Op vrijdag 14 juni 2024 18:03 schreef Pistolero het volgende:
[..]
[..]
Jeetje, ik heb een gevoelige snaar geraakt merk ik.
Hansen en Unuvar hadden trouwens best kunnen slagen met de juiste begeleiding en trainers. Het probleem ligt zoals altijd bij de trainers.
Is het al weer de tijd van het jaar voor mijn mentale training betoog?quote:Op vrijdag 14 juni 2024 18:06 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja dat zo’n Wehrmann en Achahbar ergens in uithoeken van Oost Europa voetballen ligt gewoon allemaal aan de trainers
Als jij jezelf vrijwillig voor lul wil blijven zetten, ga je gang.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 18:08 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Is het al weer de tijd van het jaar voor mijn mentale training betoog?
Lijkt me onzin, alsof de Don Stengs voor zo’n fooitje zou wegdoen.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 18:37 schreef Kerftminister het volgende:
Mag toch hopen dat Don Kloesoe ervoor zorgt dat Timbertje nog een jaar blijft als Wieffer en Stengs weggaan.
De Don is ongekend aan het koken.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 18:37 schreef Caland het volgende:
Het EK is niet eens begonnen en we hebben er al 4 binnen
5 zelfs: Moussa, Smal, Nadje, Carranza en Zekovicquote:Op vrijdag 14 juni 2024 18:37 schreef Caland het volgende:
Het EK is niet eens begonnen en we hebben er al 4 binnen
Maar die Zekovic is wel echt direct voor de onder 21 meen ik.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 18:47 schreef Bombvis het volgende:
[..]
5 zelfs: Moussa, Smal, Nadje, Carranza en Zekovic
Dat is waar ja, maar het blijft een aanwinst die binnen is voor het EKquote:Op vrijdag 14 juni 2024 18:49 schreef Caland het volgende:
[..]
Maar die Zekovic is wel echt direct voor de onder 21 meen ik.
Lijkt me ook niet, daarnaast zou ik bij Lazio nog altijd een ‘De Vrij-boete’ bovenop de vraagprijs doen.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 18:39 schreef Caland het volgende:
[..]
Lijkt me onzin, alsof de Don Stengs voor zo’n fooitje zou wegdoen.
Timber blijft ook nog wel een jaar. En er komen vast prima versterkingen.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 17:48 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Stengs was eigenlijk wel de speler bij wie ik sowieso had verwacht dat hij zou blijven. Aderlating, want zo houd je echt niemand meer over op het middenveld. Behalve Zerrouki en Hockeyhoofd.
Aan de andere kant zou Ivanusec aardig zijn rol moeten kunnen overnemen, en die gaat vlammen onder Priske.
Niet echt CL materiaal op het eerste oog hè?quote:Op vrijdag 14 juni 2024 17:51 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Het middenveld is juist nu al best prima gevuld. Zelfs als Wieffer, Timber en Stengs allemaal vertrekken.
Met Zerrouki, Zechiel, Nadje, Milambo, 't Zand en Ivanusec heb je zelfs al alles dubbel bezet. Men moet echt veel meer vertrouwen gaan hebben in de jeugd.
Prima dat je ze kansen geeft maar hiermee kan je niet om de titel strijden laat staan Europa in. Bizarre postquote:Op vrijdag 14 juni 2024 17:55 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Waarom is er toch altijd zo'n extreem gebrek aan vertrouwen in de eigen jeugd. Niet alleen bij Feyenoord, maar eigenlijk in het hele voetbal.
Niveautje van het middenveld van Ajax afgelopen seizoen dus.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 17:51 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Het middenveld is juist nu al best prima gevuld. Zelfs als Wieffer, Timber en Stengs allemaal vertrekken.
Met Zerrouki, Zechiel, Nadje, Milambo, 't Zand en Ivanusec heb je zelfs al alles dubbel bezet. Men moet echt veel meer vertrouwen gaan hebben in de jeugd.
Wel bij de Aldi geshopt.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 18:37 schreef Caland het volgende:
Het EK is niet eens begonnen en we hebben er al 4 binnen
Die Nadje is alweer bijna 23...moet je wel heel veel mazzel hebben dat dit een Mahrez/Kanté verhaal gaat worden.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 20:08 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Wel bij de Aldi geshopt.
Maar goed, daar lagen Wieffer en Aursnes ook.
dit jaquote:Op vrijdag 14 juni 2024 19:05 schreef Haringkop het volgende:
[..]
Lijkt me ook niet, daarnaast zou ik bij Lazio nog altijd een ‘De Vrij-boete’ bovenop de vraagprijs doen.
https://www.vi.nl/nieuws/(...)arranza-bijna-binnenquote:De deal is voor 99 procent rond; alleen de Major League Soccer moet nog toestemming geven. Feyenoord betaalt geen transfersom voor de spits.
Voorkomen dat je met 12 man op het trainingsveld staat als Hancko, Wieffer, Timber, Gimenez etc allemaal weggaan.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 22:26 schreef De_Pel het volgende:
Vind het wel heel opmerkelijk. De club heeft meer geld dan de afgelopen 30 jaar, maar haalt ondertussen al 5 transfervrije spelers binnen. Ben benieuwd wat dit voor de rest van de transferzomer, en het komende seizoen, gaat betekenen.
Gaan we naar een grotere selectie toe? Gaan we veel spelers verhuren aan Dordrecht, Excelsior en eredivisieteams? Of verwachten ze dat zo’n jongen uit de 3e divisie direct een volwaardige plek in kan nemen in de selectie? Gaan we dan een aantal echte dure versterkingen aan de bovenkant er halen met het geld wat overblijft?
Spanning en sensatie alom. Nu eerst maar ff dat EK uitzitten zeker.
Ja, denk je dat deze transfervrije spelers uit B-/C-/D-competities ter vervanging van onze toppers zijn gehaald?quote:Op vrijdag 14 juni 2024 22:30 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Voorkomen dat je met 12 man op het trainingsveld staat als Hancko, Wieffer, Timber, Gimenez etc allemaal weggaan.
Neequote:Op vrijdag 14 juni 2024 22:32 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Ja, denk je dat deze transfervrije spelers uit B-/C-/D-competities ter vervanging van onze toppers zijn gehaald?
Ok, gaan we ze dan verhuren zodra de echte vervangers vastliggen?quote:
Jahanbakhsh en Minteh zijn sws al weg. Lopez gaat ook hoogstwaarschijnlijk weg. Hartman ligt er nog ruim 6 maanden uit. Die Nadje lijkt mij gewoon een gokje maar zal niet als een zekere selectiespeler opereren. En Moussa lijkt mij ook puur een bankspeler en kan nog wat forceren? Jahanbakhsh heeft de laatste jaren totaal geen actie meer.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 23:17 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Ok, gaan we ze dan verhuren zodra de echte vervangers vastliggen?
Of gaan we met een grotere selectie werken?
Ik ga me er nog niet voorbarig sterk over uitlaten, maar opmerkelijk is het wel.
Transfervrij zegt mij niets over de kwaliteit van de spelersquote:Op vrijdag 14 juni 2024 22:26 schreef De_Pel het volgende:
Vind het wel heel opmerkelijk. De club heeft meer geld dan de afgelopen 30 jaar, maar haalt ondertussen al 5 transfervrije spelers binnen. Ben benieuwd wat dit voor de rest van de transferzomer, en het komende seizoen, gaat betekenen.
Gaan we naar een grotere selectie toe? Gaan we veel spelers verhuren aan Dordrecht, Excelsior en eredivisieteams? Of verwachten ze dat zo’n jongen uit de 3e divisie direct een volwaardige plek in kan nemen in de selectie? Gaan we dan een aantal echte dure versterkingen aan de bovenkant er halen met het geld wat overblijft?
Spanning en sensatie alom. Nu eerst maar ff dat EK uitzitten zeker.
Ik zal nooit begrijpen waar het idee vandaan komt dat ´versterkingen aan de bovenkant´ (wat sowieso een walgelijke term is) per se dure spelers uit grote competities moeten zijn. Het is echt heel raar dat zo veel mensen kwaliteit nog steeds koppelen aan de hoogte van de transfersom. Helemaal omdat een paar van de grootste succesverhalen bij Feyenoord van de afgelopen jaren(Aursnes, Wieffer, Beelen) ook allemaal spotgoedkope spelers uit kleine competities waren.quote:Op zaterdag 15 juni 2024 00:12 schreef De_Pel het volgende:
Het zal me benieuwen wat de gedachtengang en strategie is. Bedoel, verkoop je zo’n natje over. 2. Jaar voor 2,5 miljoen, dus gewoon als handelswaar, ook dikke prima. Hoe dan ook lijkt het een bijzonder interessante zomer te worden. Ondanks dat wk.
Beetje van beiden gok ik. Maar je koopt beetje speelruimte, maar ook niet meer dan dat.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 23:17 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Ok, gaan we ze dan verhuren zodra de echte vervangers vastliggen?
Of gaan we met een grotere selectie werken?
Ik ga me er nog niet voorbarig sterk over uitlaten, maar opmerkelijk is het wel.
Gimenez en Hansco waren relatief gezien ook 0quote:Op zaterdag 15 juni 2024 07:27 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik zal nooit begrijpen waar het idee vandaan komt dat ´versterkingen aan de bovenkant´ (wat sowieso een walgelijke term is) per se dure spelers uit grote competities moeten zijn. Het is echt heel raar dat zo veel mensen kwaliteit nog steeds koppelen aan de hoogte van de transfersom. Helemaal omdat een paar van de grootste succesverhalen bij Feyenoord van de afgelopen jaren(Aursnes, Wieffer, Beelen) ook allemaal spotgoedkope spelers uit kleine competities waren.
Waarom zouden een Nadje en Carranza geen directe vervangers voor Gimenez en Wieffer kunnen zijn? Het hele idee van fatsoenlijke scouting is toch juist dat je dit soort spelers spotgoedkoop oppikt voordat ze echt doorbreken en er een godsvermogen voor betaald moet worden?
Dit ja en hij valt daar niet eens op, Messi en Suarez doen dat fluitend.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 22:52 schreef De_Kraam het volgende:
De MLS is een competitie waar Kool Bessut een hele meneer is dus ik moet het nog maar zien met die gozer.
Te Kloese kan nu helemaal los zonder tegengas van Slot die een grote lepel in de pap had, maar of dat voor Feyenoord het beste is betwijfel ik. Het zou een gezondere situatie zijn als er meer zwaargewichten zijn op technisch gebied in de organisatie zoals bij Psv het geval is. Sowieso moet er een technisch directeur komen blijf ik van mening.quote:Op zaterdag 15 juni 2024 08:36 schreef Pistolero het volgende:
[ x ]
Dit krijg je als Don Kloesoe niet meer op vakantie is.
Er is gewoon een nieuwe trainer ondertussen.....quote:Op zaterdag 15 juni 2024 10:37 schreef F.M.D. het volgende:
[..]
Te Kloese kan nu helemaal los zonder tegengas van Slot die een grote lepel in de pap had, maar of dat voor Feyenoord het beste is betwijfel ik. Het zou een gezondere situatie zijn als er meer zwaargewichten zijn op technisch gebied in de organisatie zoals bij Psv het geval is. Sowieso moet er een technisch directeur komen blijf ik van mening.
Was dus überhaupt nooit echt een optie. Mooi dat Feyenoord in alle rust de deal met Priske kon rondmaken en uiteindelijk één of andere Deense ZKA met de PRIMEUR kwam.quote:
Hoewel ik het standpunt van een TD of technisch manager (hoe je het ook precies wil invullen) prima kan volgen, vind ik toch juist dat Slot er een slecht voorbeeld in is. Slot zijn kwaliteit ligt wat mij betreft in het beter maken van de spelers, maar het is mijn observatie dat hij juist slecht is in het scouten. Juist ook spelers als Aursnes zag hij totaal niet zitten (en dan bedoel ik meer de komst dan toen hij er mee werkte), maar een Zerrouki wel. Dus of dat nu zo'n goede tegenkracht is als voorbeeld.quote:Op zaterdag 15 juni 2024 10:37 schreef F.M.D. het volgende:
[..]
Te Kloese kan nu helemaal los zonder tegengas van Slot die een grote lepel in de pap had, maar of dat voor Feyenoord het beste is betwijfel ik. Het zou een gezondere situatie zijn als er meer zwaargewichten zijn op technisch gebied in de organisatie zoals bij Psv het geval is. Sowieso moet er een technisch directeur komen blijf ik van mening.
optie voor de toekomst of hij moet echt doorstomenquote:
Nieuwkoop he. Daar ben ik achteraf toch best tevreden over, zeker nadat Beelen in de ploeg kwam en hij geen grote ruimtes hoefde te verdedigen. Had dat echt niet meer verwacht. En een echte Feyenoordert!quote:“Als ik er nu aan terugdenk, krijg ik weer kippenvel. Dan realiseer je je eens te meer dat Feyenoord de mooiste club van Nederland is. Of, beter: van de wereld. Als het aan mij ligt, blijf ik de rest van mijn carrière bij Feyenoord. Op voorwaarde uiteraard dat ik, zoals afgelopen seizoen, aan voldoende speelminuten kom."
Tja, dat is natuurlijk wat makkelijker plaatsen als. Feyenoord (eigenlijk een stukje boven) je plafond is. Lekker 4 ton pakken, dicht bij huis, ik snap het wel. Vind eigenlijk dat hij alsnog niet is wat. Je als basis moet nastreven. Desalniettemin inderdaad wel wat beter bevallen dan verwacht.quote:Op zaterdag 15 juni 2024 19:35 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Nieuwkoop he. Daar ben ik achteraf toch best tevreden over, zeker nadat Beelen in de ploeg kwam en hij geen grote ruimtes hoefde te verdedigen. Had dat echt niet meer verwacht. En een echte Feyenoordert!
Hij werd wel verkeerd gebruikt aan het begin. Naast een langzame Trauner of een inschuivende Geert werden de ruimtes te groot en moest hij vaak defensief bijspringen. Met een snelle Beelen naast hem is dat geen probleem meer en heeft hij lekker veel ruimte om naar voren te rennen. Ik hoop dat Read zich doorontwikkeld, maar tot die tijd is Nieuwkoop op rechtsback geen straf.quote:Op zaterdag 15 juni 2024 20:24 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Tja, dat is natuurlijk wat makkelijker plaatsen als. Feyenoord (eigenlijk een stukje boven) je plafond is. Lekker 4 ton pakken, dicht bij huis, ik snap het wel. Vind eigenlijk dat hij alsnog niet is wat. Je als basis moet nastreven. Desalniettemin inderdaad wel wat beter bevallen dan verwacht.
Ik zie Hancko als enige grote naam wel blijven eigenlijk.quote:Op zondag 16 juni 2024 13:05 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Ondertussen wordt door met-hagel-schieten-krantje Marca Hancko met Atlético in verband gebracht. Zegt lang niet alles, maar wel duidelijk dat Hancko zichzelf dit EK in de markt gaat spelen, nog een knuffel aan Priske geeft en dan pleite is.
Ik denk juist dat Timber blijft. Zou ook beter voor hem zijn 1 jaar nog. Ik zie Bijlow, Geert, Gimenez, Wieffer en Hancko wel gaanquote:Op zondag 16 juni 2024 13:27 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik zie Hancko als enige grote naam wel blijven eigenlijk.
Gimenez, Timber, Wieffer en Geertruida gaan sowieso weg.
Ik weet niet of Santi wel gaat.quote:Op zondag 16 juni 2024 13:33 schreef bbuddybb het volgende:
Timber staat pas een seizoen in de basis en speelt geen EK... Heeft in de slotfase ook geen geweldige indruk gemaakt. Mijn gevoel zegt dat hij blijft.
Mijns inziens gaan Geertruida (is anders transfervrij), Santi (hier gaat iedereen wel van uit, geloof ik), Hancko (eigenlijk te goed om te blijven) en Wieffer (wil zelf ook graag de volgende stap maken) wel een transfer maken.
Hoor je mij ook nergens zeggen he? Ik stel juist hardop deze vraag, waarbij het wel zo is dat Feyenoord al een paar keer naar spelers als Gil, Danjuma etc. heeft gekeken die eerder nog niet haalbaar bleken.quote:Op zaterdag 15 juni 2024 07:27 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik zal nooit begrijpen waar het idee vandaan komt dat ´versterkingen aan de bovenkant´ (wat sowieso een walgelijke term is) per se dure spelers uit grote competities moeten zijn. Het is echt heel raar dat zo veel mensen kwaliteit nog steeds koppelen aan de hoogte van de transfersom. Helemaal omdat een paar van de grootste succesverhalen bij Feyenoord van de afgelopen jaren(Aursnes, Wieffer, Beelen) ook allemaal spotgoedkope spelers uit kleine competities waren.
Waarom zouden een Nadje en Carranza geen directe vervangers voor Gimenez en Wieffer kunnen zijn? Het hele idee van fatsoenlijke scouting is toch juist dat je dit soort spelers spotgoedkoop oppikt voordat ze echt doorbreken en er een godsvermogen voor betaald moet worden?
Ben wel benieuwd hoe ze dit binnen de club zien. Je wilt natuurlijk ook geen ajaxje doen, maar die CL levert zo verdomd veel op. Het verschil tussen 1 plekje hoger of lager op de ranglijst kost je zo een Hancko-verkoop. (Of 80 Aursnessen inkoop)quote:Op zondag 16 juni 2024 21:46 schreef Tomatenboer het volgende:
Die goedkope spelers, helemaal als ze uit één of andere derderangs competitie komen, zijn altijd gokjes.
Als je voor plek 1 en 2 wil spelen zul je ook een aantal “zekerheidjes” moeten halen (al heb je die in feite nooit, maar de kans op een versterking met een speler voor 10 miljoen is wel groter dan bij een speler van 5 ton over het algemeen).
Mooi, optyven en van m'n zakken uitblijvenquote:'Atlético Madrid struikelt over hoge vraagprijs voor Hancko'
Het heeft er alle schijn van dat David Hancko gewoon bij Feyenoord blijft. De Rotterdammers mikken op een bedrag van minimaal veertig miljoen euro en dat is tot op heden te gortig gebleken voor diverse clubs. Atlético Madrid wil de Slowaakse verdediger dolgraag toevoegen aan de selectie, maar de verwachtingen zijn niet dat de Spanjaarden aan de financiële voorwaarden van Feyenoord kunnen of willen voldoen.
Marca wist zondagmiddag te melden dat Hancko de volgende grote transfertarget gaat worden voor Atlético Madrid. De betrouwbare journalist Matte Moretto bevestigt de interesse, maar vult aan dat er momenteel geen onderhandelingen plaatsvinden en dat de directie van de Spanjaarden nog in de aftastende fase zit. Hancko is wel een target en komt als een van de opties naar voren. Ook Aymeric Laporte en Jeison Murillo worden genoemd om de vacature in te vullen.
Atlético Madrid wil, nadat het de transfer van Robin Le Normand volledig heeft afgerond, de volgende centrale verdediger binnenhalen. Moretto verwacht dat een deal met Feyenoord gezien de vraagprijs een lastige klus gaat worden voor Atlético Madrid. Eerder werd Hancko al te duur bevonden door PSG. Na een gesprek met algemeen directeur Dennis te Kloese kwamen de Fransen erachter dat Hancko niet voor een fooi is los te weken uit De Kuip.
Hancko staat zelf ook niet te springen op een vertrek uit De Kuip. De 26-jarige verdediger heeft een doorlopend contract tot 2028 en heeft aangegeven Feyenoord alleen te willen verlaten voor de absolute top. Hancko voelt zich thuis in Nederland en is een vaste waarde in het elftal van de stadionclub. Daarnaast is het spelen in de Champions League voor Hancko een droom. Zijn transferwaarde wordt ingeschat op een bedrag van 35 miljoen euro. Feyenoord wil dus minimaal vijf miljoen euro meer vangen.
‘We gunnen hem deze transfer’quote:Op maandag 17 juni 2024 12:48 schreef De_Kraam het volgende:
Martin van GeelGod zou Hancko voor vijf miljoen weg laten gaan om vervolgens Viergever te kopen.
Er waren tijden dat Ajax Eriksen liet gaan en terugkwam met Lerin Duartequote:Op maandag 17 juni 2024 12:48 schreef De_Kraam het volgende:
Martin van GeelGod zou Hancko voor vijf miljoen weg laten gaan om vervolgens Viergever te kopen.
Liverpool schijnbaar concreet. Je verwacht het niet. Kan je net zo goed Hermoso transfervrij binnenhalen maar goed.quote:Op maandag 17 juni 2024 12:17 schreef Caland het volgende:
[..]
Mooi, optyven en van m'n zakken uitblijven
Dit dus.quote:
Baka en Lukoki opnieuw op hun plek gezetquote:Op maandag 17 juni 2024 19:24 schreef Irritatie100 het volgende:
HanckoGod, wat een redding
Tevens Hancko>Bakayoko @:PSVCL
Nee het inzoomen op zijn reet natuurlijk.quote:Op maandag 17 juni 2024 21:46 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Jij draagt geen onderbroek?
Jammer dat ze eerst die Ajacied de kans hebben gegeven om het te verpesten voor ze.quote:
Volgens mij weet jij zelfs accijnsverhoging nog aan Ajax toe te schrijven.quote:Op maandag 17 juni 2024 22:52 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Jammer dat ze eerst die Ajacied de kans hebben gegeven om het te verpesten voor ze.
Shell op de beurs.quote:Op maandag 17 juni 2024 23:26 schreef Wotte het volgende:
[..]
Volgens mij weet jij zelfs accijnsverhoging nog aan Ajax toe te schrijven.
Dat zonnige, waar is dat?quote:Op dinsdag 18 juni 2024 17:14 schreef Caland het volgende:
Heerlijk
Op een zonnige zaterdagmiddag de kop eraf (zuipen)
Nee, joh, mogen we er ook eens even van genieten? We gaan toch niet alles meteen doorverkopen, terwijl we deze jongen nog niet eens een heel seizoen hebben kunnen bewonderen. Sowieso is ie volgend jaar meer waard als je hem het hele seizoen in de basis zet.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 20:59 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Als Thomas een verstandige jongen is gaat hij eens in gesprek met David over een stukje carrièreplanning.
Al is 20 miljoen natuurlijk wel 10x WINST t.o.v. zijn aankoopbedrag. Doen dus.
Ziekquote:Op dinsdag 18 juni 2024 22:20 schreef Caland het volgende:
Uit zeer betrouwbare bron vernomen dat Feyenoord-Ajax op 1 september gepland staat
@:alaphilippe_ @:tjacka @:ggmm @:zka ter info
🥇
Laatste wedstrijd van Farioli.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 22:20 schreef Caland het volgende:
Uit zeer betrouwbare bron vernomen dat Feyenoord-Ajax op 1 september gepland staat
@:alaphilippe_ @:tjacka @:ggmm @:zka ter info
🥇
Bronvermelding maatje?quote:Op dinsdag 18 juni 2024 22:20 schreef Caland het volgende:
Uit zeer betrouwbare bron vernomen dat Feyenoord-Ajax op 1 september gepland staat
@:alaphilippe_ @:tjacka @:ggmm @:zka ter info
🥇
Oh dat kan best. Een week later weer dat stink Nederlands elftal.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 22:20 schreef Caland het volgende:
Uit zeer betrouwbare bron vernomen dat Feyenoord-Ajax op 1 september gepland staat
@:alaphilippe_ @:tjacka @:ggmm @:zka ter info
🥇
Kies je zelf voor.quote:Op woensdag 19 juni 2024 09:16 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Feyenoord-Ajax mijn eerste thuiswedstrijd van het seizoen
Ze hebben personeelstekort als je het lief vraagt mag je die celstraf vast wel op een ander moment uitzitten.quote:Op woensdag 19 juni 2024 09:16 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Feyenoord-Ajax mijn eerste thuiswedstrijd van het seizoen
Ajax heeft er dan al een halve competitie op zitten.quote:Op woensdag 19 juni 2024 09:20 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Sowieso Feyenoord-Ajax terwijl de transfermarkt nog open is (lol)
Sluit die niet 31 augustusquote:Op woensdag 19 juni 2024 09:20 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Sowieso Feyenoord-Ajax terwijl de transfermarkt nog open is (lol)
Die sluit in Nederland 2 september om 23:59:59 uur. België 6 september, de grote competities op 30 augustusquote:
Nu maar hopen dat Berghuis niet naar Gio gaat, is het toch nog ergens goed voor geweest.quote:Op woensdag 19 juni 2024 09:53 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Weghorst naar Ajax en geen netten.
We gaan de rest van het seizoen tegen netten aankijken dus.
Calandgodquote:Op dinsdag 18 juni 2024 22:20 schreef Caland het volgende:
Uit zeer betrouwbare bron vernomen dat Feyenoord-Ajax op 1 september gepland staat
@:alaphilippe_ @:tjacka @:ggmm @:zka ter info
🥇
De kampioenswedstrijd is 11 mei.quote:Op woensdag 19 juni 2024 10:31 schreef Zipportal het volgende:
Heerenveen weer als laatste. Je kunt het zo uittekenen.
Er gaan sowieso wel netten komen voor de Klassiekerquote:Op woensdag 19 juni 2024 09:53 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Weghorst naar Ajax en geen netten.
We gaan de rest van het seizoen tegen netten aankijken dus.
Heeft dat ergens gestaan? Zou ik wel een verstandige keuze vinden.quote:Op woensdag 19 juni 2024 10:46 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Er gaan sowieso wel netten komen voor de Klassieker
goede*quote:Op woensdag 19 juni 2024 10:25 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Leuk om zo’n insider hier te hebben
quote:Op dinsdag 18 juni 2024 22:20 schreef Caland het volgende:
Uit zeer betrouwbare bron vernomen dat Feyenoord-Ajax op 1 september gepland staat
@:alaphilippe_ @:tjacka @:ggmm @:zka ter info
🥇
Alleen Gimenez. Geen dank!!1quote:Op woensdag 19 juni 2024 11:44 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
@:caland wie blijven er van de volgende spelers:
Wieffer, Hancko, Gimenez en Timber.
Alvast bedankt!
quote:Op woensdag 19 juni 2024 12:00 schreef Zoon_John het volgende:
Hap hap hap, oh wat smaakt dat lekker.
We gaan lekker lunchen. GGMM zal wel weer eens te laat zijn en scrummie kun je sowieso niet van op aan.
Over op niet van op aan kunnen gesproken.quote:Op woensdag 19 juni 2024 12:00 schreef Zoon_John het volgende:
Hap hap hap, oh wat smaakt dat lekker.
We gaan lekker lunchen. GGMM zal wel weer eens te laat zijn en scrummie kun je sowieso niet van op aan.
quote:Op woensdag 19 juni 2024 13:05 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
https://x.com/LFC/status/1803382272399221128
Hartepijn?
Heb er wel vrede mee, en ik vind het weer leuk om Liverpool te volgenquote:Op woensdag 19 juni 2024 13:05 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
https://x.com/LFC/status/1803382272399221128
Hartepijn?
Wanneer Arend Martijn weer aan het katheder predikt over recht en onrecht, pink je vast een traantje weg.quote:Op woensdag 19 juni 2024 13:17 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Heb er wel vrede mee, en ik vind het weer leuk om Liverpool te volgen
Benieuwd hoe Arne het gaat doen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |