Ik vond de statistieken van Ueda en Ivanusec nou niet bepaald goed, zeker als je over alle competities kijkt. Alhoewel ze die laatste potjes wel een beetje loskwamen, bij Zerrouki gebeurde dat niet eens.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:33 schreef CR7 het volgende:
[..]
Opzich was Ivanusec ook helemaal niet slecht. 10 g/a in 1500 minuten. Was alleen lang geblesseerd. Dat was Lang ook maar die ziet ook niemand als miskoop. Alhoewel die fit wel wat bepalender was als Ivanusec. Maar ook een stuk duurder. Ueda 7 g/a in 800 minuten in de ED. Tuurlijk meer van verwacht maar dit zijn volgens mij wel introverte jongens die wat aandacht nodig hebben.
Alleen Zerrouki vond ik echt kut.
Ueda vergelijken met Immers, dat kan toch niet jongens.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:38 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik vond de statistieken van Ueda en Ivanusec nou niet bepaald goed, zeker als je over alle competities kijkt. Alhoewel ze die laatste potjes wel een beetje loskwamen, bij Zerrouki gebeurde dat niet eens.
Die soort van cultheld-status die Ueda nu krijgt stoor ik mij wel een beetje aan. Je recordaankoop die een seizoen lang vrijwel alles verkeerd doet maar het is zo'n schattig Japannertje die veel rent en op het einde had ie wat intikkers. Krijg er een Lex Immers gevoel bij. Terwijl iemand als Zerrouki wel voortdurend afgezeken wordt.
En vertrouwen doet ook veel. Zo'n Zerrouki past gewoon niet zo in het Slot-bal plaatje. Terwijl hij in een 3-4-3 (als Priske dit gaat doen natuurlijk) best wel eens uitstekend voor de dag kan gaan komen. Die jongen kan er echt wel wat van.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:33 schreef CR7 het volgende:
[..]
Opzich was Ivanusec ook helemaal niet slecht. 10 g/a in 1500 minuten. Was alleen lang geblesseerd. Dat was Lang ook maar die ziet ook niemand als miskoop. Alhoewel die fit wel wat bepalender was als Ivanusec. Maar ook een stuk duurder. Ueda 7 g/a in 800 minuten in de ED. Tuurlijk meer van verwacht maar dit zijn volgens mij wel introverte jongens die wat aandacht nodig hebben.
Alleen Zerrouki vond ik echt kut.
Ueda moet alleen eens wat minder snel op zijn billetjes gaan zitten. Voor de rest zit het wel snor.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:45 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ueda vergelijken met Immers, dat kan toch niet jongens.
Dat extreme downplayen van de kwaliteiten van Ueda door te doen alsof hij alleen maar rent en per ongeluk op de goede plek staat voor wat intikkers is echt een vermoeiende rubriek.
Komt door twee dingen; had Kökçü voor zich, waardoor hij niet op z’n beste positie kon excelleren + er is vorig jaar rond deze tijd lactose intolerantie bij hem vastgesteldquote:Op donderdag 13 juni 2024 16:35 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Het is geen argument.
Wel een schitterend voorbeeld.
Verschrikkelijk is tamelijk overdreven maar gezien het spelersmateriaal wat er van het kampioensjaar overbleef had je met betere aankopen wellicht nog een stuk beter kunnen presteren dan al is gedaan. Nog nooit meegemaakt dat je zoveel spelers had van echte buitenklasse en daarvan was er geen enkele een aankoop van afgelopen zomer. En met Smal en Moussa ben ik ook niet echt blij moet ik zeggen.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:28 schreef Caland het volgende:
Met drie verschrikkelijke windows achter de rug uiteindelijk meer punten halen dan in je kampioensjaar is trouwens bizar knap. Maar @:zka had ook al een grondige hekel aan Arne
Verschrikkelijk nog welquote:Op donderdag 13 juni 2024 16:16 schreef ZKA het volgende:
[..]
Feyenoord heeft na Hancko toch nagenoeg alleen maar derde rangs materiaal aangetrokken? Club heeft 3 verschrikkelijke windows achter de rug. Startsein goede window is gegeven met komst Nadje en Carranza. En oh ja, Smal en Moussa. Maar die vallen nog onder het slechte tijdperk.
Op naar meer mooie scoutingsaanwinsten! Derderangsmateriaal Carranza en Nadje? Ik noteer hem even mee hoor, 13/6/2024. Gr
Op Beelen na scheelde het allemaal niet veel. Maar goed, die periode zit er weer op. Feyenoord gaat het garaamte van het elftal nu wel verliezen, maar werkt weer met scouting. Gaat wel weer even duren om fouten van vorige drie windows te herstellen, maar we kunnen weer mooie aanwinsten verwachten.quote:Op donderdag 13 juni 2024 17:12 schreef alopio het volgende:
[..]
Verschrikkelijk nog wel![]()
Je doet het voorkomen alsof er spelers van het niveau van Beukering, Ie, Babovic en Kelly gehaald zijn
Die gast heeft echt te veel FM gespeeld, waardoor die ontzettend in zichzelf is blijven gelovenquote:Op donderdag 13 juni 2024 17:34 schreef Pistolero het volgende:
Ik vind ZKA en zijn visie over de scouting toch zo'n leuke rubriek heh.
Maar hoe komen/kwamen die fouten dan, scouting werd overgeslagen of hoe moet ik dat zien?quote:Op donderdag 13 juni 2024 17:18 schreef ZKA het volgende:
[..]
Op Beelen na scheelde het allemaal niet veel. Maar goed, die periode zit er weer op. Feyenoord gaat het garaamte van het elftal nu wel verliezen, maar werkt weer met scouting. Gaat wel weer even duren om fouten van vorige drie windows te herstellen, maar we kunnen weer mooie aanwinsten verwachten.
Je hebt het over 3 windows (lekker selectief 3 nemen ipv 4) Daar is echt wel meer gehaald dan “alleen Beelen”. En het scheelt niet veel, tja dat je uberhaupt al een Ivanusec durft te vergelijken met een Kelly of Babovic zegt genoeg over je.quote:Op donderdag 13 juni 2024 17:18 schreef ZKA het volgende:
[..]
Op Beelen na scheelde het allemaal niet veel. Maar goed, die periode zit er weer op. Feyenoord gaat het garaamte van het elftal nu wel verliezen, maar werkt weer met scouting. Gaat wel weer even duren om fouten van vorige drie windows te herstellen, maar we kunnen weer mooie aanwinsten verwachten.
Gaat het nog goed met je?quote:Op donderdag 13 juni 2024 17:48 schreef ZKA het volgende:
[..]
Die gast heeft echt te veel FM gespeeld, waardoor die ontzettend in zichzelf is blijven geloven
quote:Op donderdag 13 juni 2024 17:38 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Achja zo heeft iedereen zijn eigen voetbalvisie.
En dat is gewoon hartstikke mooi.
25 miljoen en één van de grootste verdedigende talenten van Europa klinkt wel aantrekkelijkquote:Milan Zone meldt op het officiële X-profiel dat Feyenoord een bedrag van 25 miljoen euro vraagt. Ook wordt de naam van de 19-jarige centrale middenvelder Jan-Carlo Simic genoemd, die bij de deal betrokken zou kunnen worden.
Jan-Carlo Simic is geboren op 2 mei 2005 in Nürtingen, Duitsland. Sinds 2021 vertegenwoordigt Simic de jeugdelftallen van Servië.
Leuk staaltje zelfreflectie.quote:Op donderdag 13 juni 2024 17:48 schreef ZKA het volgende:
[..]
Die gast heeft echt te veel FM gespeeld, waardoor die ontzettend in zichzelf is blijven geloven
Van Pelle had ook niemand iets verwacht.quote:Op donderdag 13 juni 2024 16:33 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik haat dit argument zo erg.
Dat zou een werelddeal zijn.quote:Op donderdag 13 juni 2024 20:02 schreef Caland het volgende:
[..]
25 miljoen en één van de grootste verdedigende talenten van Europa klinkt wel aantrekkelijk
Jorgensen raakte na dat miljoenenbod geen bal meer goedquote:Op donderdag 13 juni 2024 20:17 schreef fetX het volgende:
[..]
Van Pelle had ook niemand iets verwacht.
Dertig!!1!quote:Op donderdag 13 juni 2024 21:08 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Jorgensen raakte na dat miljoenenbod geen bal meer goed
Transfervrij dus je kan er geen buil aan vallen
Lopez heb Kudus uit de wedstrijd gespeeld
Breed gedragen, kent de stad en kijkt fris uit zijn ogen
Dertien keer de aankoopprijs
En Dick Advocaat perst er het maximale uit (als een sinaasappel)
Klopt, Slot hoefde maar met z’n vingers te knipperen en spelers kwamen (ook Moussa, Smal). Slechte structuur, maar dat kan alleen de fan concluderen die uitzoomt op situaties zonder een goed gevoel bij de (vind ik ook) toptrainer te hebben die Slot is. Gaan we nog veel last van ondervinden komende tijd.quote:Op donderdag 13 juni 2024 17:58 schreef Tarado het volgende:
[..]
Maar hoe komen/kwamen die fouten dan, scouting werd overgeslagen of hoe moet ik dat zien?
Hij heeft kwaliteiten, maar die zijn niet voldoende als je stappen wil maken. Niet voor niks ook dat Koeman hem niet oproept.quote:Op donderdag 13 juni 2024 11:20 schreef Caland het volgende:
[..]
Als je de kwaliteiten van Stengs niet ziet maar wel van Steijn dan zou ik gewoon stoppen met voetbal kijken. Dat is gewoon niet helemaal je ding dan.
Haha ja ben een klein jaartje met sabbatical/op doorreis. Zit nu in China, op het punt om naar de Filippijnen te vliegen, maar zit tot december nog wel in gekke tijdzonesquote:Op donderdag 13 juni 2024 12:19 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Ik kan me herinneren dat @:Kerftminister in andere contreien zijn leven gaande houdt.
minimaal 40 miljoen vragenquote:'AC Milan legt eerste contacten met management Wieffer'
12/06/2024 23:47 1067 reacties
Mats Wieffer staat in de belangstelling van AC Milan. De Italiaanse topclub heeft de eerste contacten gelegd met het management van de 24-jarige middenvelder van Feyenoord. Dit meldt de Spaanse journalist Matteo Moretto. Eerder werd al bekend dat Wieffer deze zomer een toptransfer wil maken en hij is ervan overtuigd dat dit het juiste moment is.
AC Milan is nu de club die concreet lijkt te worden voor Wieffer. De club uit de Serie A heeft de Oranje-international al langer op de korrel. "Het voelt natuurlijk wel lekker, dan weet je in ieder geval dat je goed bezig bent en dat er naar je gekeken wordt. Je kunt zeggen dat het niet lekker is, maar uiteindelijk is dat wel zo. Het streelt wel een beetje je ego," reageerde Wieffer op de berichtgeving van afgelopen zomer.
Wieffer koos er toen voor om nog een seizoen bij Feyenoord te blijven. Inmiddels voelt de rechtspoot dat de tijd rijp is om een stap omhoog te maken. Wieffers marktwaarde wordt geschat op een bedrag van dertig miljoen euro. Hij heeft een doorlopend contract tot medio 2027 in De Kuip. Naast AC Milan worden ook Atletico Madrid en enkele clubs uit de Premier League gelinkt aan Wieffer.
Wordt een vol helikoptertje zo.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 11:07 schreef Caland het volgende:
[ x ]
Al drie selectievullingspelers binnen. Dennis is aan het koken.
Was jij ook niet degene die dacht dat Minteh voor O21 of Dordrecht was?quote:Op vrijdag 14 juni 2024 11:20 schreef Caland het volgende:
[..]
Nu al benieuwd hoe Nadje de KKD op een hoop gaat spelen.
Dat we het weten in ieder geval.quote:Nadje is gehaald voor het eerste elftal van Feyenoord en wil spelen voor de prijzen.
Dan moet je naar Heerenveen.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 12:02 schreef Caland het volgende:
Ik wacht nog altijd op de eerste speler die aangeeft dat ‘ie zich thuisvoelt in de grijze middenmoot
quote:Feyenoord bereikt akkoord met toptalent en verwelkomt zomeraanwinst
quote:Feyenoord heeft een akkoord bereikt met Aleks Zekovic, zo meldt 1908.nl. De zeventienjarige aanvallende middenvelder komt over van Angers SCO, waar zijn contract afliep. De verwachting is dat Zekovic op korte termijn een contract tot medio 2026 zal tekenen en vervolgens zal aansluiten bij het beloftenteam van de Rotterdammers, dat volgend seizoen onder leiding staat van Pascal Bosschaart.
Stengs was eigenlijk wel de speler bij wie ik sowieso had verwacht dat hij zou blijven. Aderlating, want zo houd je echt niemand meer over op het middenveld. Behalve Zerrouki en Hockeyhoofd.quote:
Het middenveld is juist nu al best prima gevuld. Zelfs als Wieffer, Timber en Stengs allemaal vertrekken.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 17:48 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Stengs was eigenlijk wel de speler bij wie ik sowieso had verwacht dat hij zou blijven. Aderlating, want zo houd je echt niemand meer over op het middenveld. Behalve Zerrouki en Hockeyhoofd.
Aan de andere kant zou Ivanusec aardig zijn rol moeten kunnen overnemen, en die gaat vlammen onder Priske.
Ja leuk, daarmee ga je weer voor plek 5-7quote:Op vrijdag 14 juni 2024 17:51 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Het middenveld is juist nu al best prima gevuld. Zelfs als Wieffer, Timber en Stengs allemaal vertrekken.
Met Zerrouki, Zechiel, Nadje, Milambo, 't Zand en Ivanusec heb je zelfs al alles dubbel bezet. Men moet echt veel meer vertrouwen gaan hebben in de jeugd.
Deze post is te obvious. Je troll-oevre is hiermee definitief ontmaskerd, makker.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 17:51 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Het middenveld is juist nu al best prima gevuld. Zelfs als Wieffer, Timber en Stengs allemaal vertrekken.
Met Zerrouki, Zechiel, Nadje, Milambo, 't Zand en Ivanusec heb je zelfs al alles dubbel bezet. Men moet echt veel meer vertrouwen gaan hebben in de jeugd.
quote:Op vrijdag 14 juni 2024 17:52 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja leuk, daarmee ga je weer voor plek 5-7
Omdat eigen jeugd ophemelen iets is voor extreem autistische figuren. Als er iets is wat onzeker of fragiel is, is het jeugdvoetbal. Tegenwoordig maken mensen er een sport van om ongekende voetbalpedofilie te bestieren.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 17:55 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Waarom is er toch altijd zo'n extreem gebrek aan vertrouwen in de eigen jeugd. Niet alleen bij Feyenoord, maar eigenlijk in het hele voetbal.
Al je dragende spelers verkopen en het lot in handen leggen van talenten en obscure spelers uit tweede divisies door heel Europa. Zou zweren dat ze dat concept ergens anders vrij recent hebben geprobeerdquote:Op vrijdag 14 juni 2024 17:55 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Waarom is er toch altijd zo'n extreem gebrek aan vertrouwen in de eigen jeugd. Niet alleen bij Feyenoord, maar eigenlijk in het hele voetbal.
quote:Op vrijdag 14 juni 2024 17:57 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Omdat eigen jeugd ophemelen iets is voor extreem autistische figuren. Als er iets is wat onzeker of fragiel is, is het jeugdvoetbal. Tegenwoordig maken mensen er een sport van om ongekende voetbalpedofilie te bestieren.
Jeetje, ik heb een gevoelige snaar geraakt merk ik.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 17:57 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Ik haat jeugdvoetbalwatchers met hart en ziel. Die zijn vrijwel altijd het contact met de realiteit verloren. Sontje Hansen, Naci Ünuvar, wat hebben we er van genoten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |