Vraag je je toch af hoeveel stront er nog niet aan de oppervlakte is verschenen. Valt op dat in de tijden van de PvdA Plasterk niet wordt aangepakt, maar zodra hij in de running is voor premier in een pvv kabinet gooien ze de vuile was buiten. Hoeveel vuile was is er nog in het linkerkant van het politieke spectrum en waarom wordt dat pas bekend gemaakt zodra ze de PVV een hak kunnen zetten. Was hij niet in de running geweest als premier dan hadden we dit niet geweten, want dat zou de PvdA niet ten goede komen.quote:Op maandag 20 mei 2024 12:48 schreef ReplaR het volgende:
Links wachtend op de volgende kandidaat:
[ afbeelding ]
Hmm nou die patentkwestie en het gedoe met Sywert liggen natuurlijk ver na zn actieve PvdA dagen...quote:Op maandag 20 mei 2024 12:56 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Vraag je je toch af hoeveel stront er nog niet aan de oppervlakte is verschenen. Valt op dat in de tijden van de PvdA Plasterk niet wordt aangepakt, maar zodra hij in de running is voor premier in een pvv kabinet gooien ze de vuile was buiten. Hoeveel vuile was is er nog in het linkerkant van het politieke spectrum en waarom wordt dat pas bekend gemaakt zodra ze de PVV een hak kunnen zetten. Was hij niet in de running geweest als premier dan hadden we dit niet geweten, want dat zou de PvdA niet ten goede komen.
Hopen dat hij nu met Rita Verdonk komt aanzetten.
Misschien omdat dit toen nog niet speelde. Ik weet niet, is maar een ideetje hoor.quote:Op maandag 20 mei 2024 12:56 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Valt op dat in de tijden van de PvdA Plasterk niet wordt aangepakt
Waarom niet? Keijzer is een populaire keuze bij de PVV achterban.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:00 schreef Confetti het volgende:
[..]
Wilders bepaalt en hij gaat echt niet Keijzer voordragen.
Hahahaha tuurlijk. Als deze kwestie rondom Rutte had gespeeld dan stond Geert woest te stampen om zn aftreden.quote:
Eens, maar ook ver voor zijn PVV tijd.quote:Op maandag 20 mei 2024 12:58 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Hmm nou die patentkwestie en het gedoe met Sywert liggen natuurlijk ver na zn PvdA dagen...
Het was de coalitie zelf die hem niet moest hebben. Daar zit geen enkele linkse politicus tussen hoor.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:03 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Eens, maar ook ver voor zijn PVV tijd.
Dat de man wordt aangepakt ben ik helemaal voor, we willen integere politici. Maar dan vraag ik mij af hoeveel er nog op de plank ligt en ze pas gebruiken zodra het ze goed uitkomt. Wie weet hoeveel corrupte politici we nog hebben aan de linkerkant maar waar ze het doodzwijgen. Het valt natuurlijk op dat het nu uitkomt en niet jaren geleden terwijl het al jaren bekend blijkt te zijn, dat zijn politieke spelletjes, waar ik nogmaals herhaal dat het de eigen schuld van Plasterk is en ik hem daardoor premier onwaardig vind. Maar hadden we dit geweten als hij niet in de running voor premier was geweest? Was het dan uitgekomen en zo opgeblazen? Iets zegt mij van niet, anders hadden we dit al langer geleden gehoord, en dat vind ik een angstige ontwikkeling in dit land.
Laten we eerlijk zijn, als ie niet voor premierschap was gegaan was ie nooit aangeklaagd.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:00 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Misschien omdat dit toen nog niet speelde. Ik weet niet, is maar een ideetje hoor.
Calimero? Ik constateer gewoon iets, nergens krijs ik dat plasterk geen premier wordt. Het gaat mij even niet om Plasterk maar om het feit dat zijn integriteit pas in twijfel wordt getrokken zodra hij aan een pvv kabinet wil meedoen.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:04 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Het was de coalitie zelf die hem niet moest hebben. Daar zit geen enkele linkse politicus tussen hoor.
Wat is dat toch tegenwoordig met dat eeuwige gecalimero van rechtse types?!
Flauwekul. Het onderzoek naar het patent liep al een tijdje.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:07 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Laten we eerlijk zijn, als ie niet voor premierschap was gegaan was ie nooit aangeklaagd.
Ze hoort bij de BBB, een coalitiepartij. Waarom zou Wilders daar niet een 'eigen' mannetje neerzetten die hij beter kan controleren?quote:Op maandag 20 mei 2024 13:00 schreef Cilantro het volgende:
[..]
Waarom niet? Keijzer is een populaire keuze bij de PVV achterban.
Wacht, watquote:Op maandag 20 mei 2024 12:56 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Vraag je je toch af hoeveel stront er nog niet aan de oppervlakte is verschenen. Valt op dat in de tijden van de PvdA Plasterk niet wordt aangepakt,
Ver? Ga jij eens wat feiten opzoeken, de patent aanvraag loopt nog in de VS en is daar nog niet eens toegekend.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:03 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Eens, maar ook ver voor zijn PVV tijd.
Dat de man wordt aangepakt ben ik helemaal voor, we willen integere politici. Maar dan vraag ik mij af hoeveel er nog op de plank ligt en ze pas gebruiken zodra het ze goed uitkomt. Wie weet hoeveel corrupte politici we nog hebben aan de linkerkant maar waar ze het doodzwijgen. Het valt natuurlijk op dat het nu uitkomt en niet jaren geleden terwijl het al jaren bekend blijkt te zijn, dat zijn politieke spelletjes, waar ik nogmaals herhaal dat het de eigen schuld van Plasterk is en ik hem daardoor premier onwaardig vind. Maar hadden we dit geweten als hij niet in de running voor premier was geweest? Was het dan uitgekomen en zo opgeblazen? Iets zegt mij van niet, anders hadden we dit al langer geleden gehoord, en dat vind ik een angstige ontwikkeling in dit land.
Dat wel, want dat onderzoek liep al, het had alleen minder aandacht gekregen.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:07 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Laten we eerlijk zijn, als ie niet voor premierschap was gegaan was ie nooit aangeklaagd.
Dat weet je helemaal niet.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:10 schreef Tekaschi het volgende:
Het gaat mij even niet om Plasterk maar om het feit dat zijn integriteit pas in twijfel wordt getrokken zodra hij aan een pvv kabinet wil meedoen.
Kleine tip:quote:Op maandag 20 mei 2024 12:48 schreef ReplaR het volgende:
Links wachtend op de volgende kandidaat:
[ afbeelding ]
Buiten dat heeft ome Ronald tijdens zijn politieke carrière ook genoeg stront over zich heen gehad. Terecht trouwens, want hij is gewoon niet zo capabel.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:19 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dat weet je helemaal niet.
Je weet helemaal niet dat of hij bij een D66 of SP kabinet naar voren was geschoven hij niet even onder een vergrootglas komt te liggen. Een beetje onderzoek lijkt me toch belangrijk bij een functie als mp.
Dus ja, dit is weer de zoveelste huil en emo post van je.
Sorry, maar Plasterk is feitelijk een PvdA-lid. Dus…quote:Op maandag 20 mei 2024 13:20 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Kleine tip:
Bewaar deze post als template, zodat je bij ieder nieuw schandaal, publiekelijk uitgevochten ruzie of falen, het kunt pogen alsnog op 'links' te schuiven, welke rotzooi deze partijen er zelf van maken
Op basis van wat we nu weten verdient Plasterk dit volledig, wat een onzin is deze Tweet ook weer. Is dubieus gedrag soms alleen maar laakbaar wanneer het om linkse politici of buitenlanders gaat of zo?quote:
Ach man dat zegt helemaal niks meer joh, die is 8 jaar geleden al naar rechts gevlogen.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:23 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Sorry, maar Plasterk is feitelijk een PvdA-lid. Dus…
Hoe wil je hier dan rechts de schuld van geven?
Hoezo, dat kan toch allemaal? Als er verdragen opengebroken kunnen worden bij de EU, zijn die 'coalitieafspraken' natuurlijk ook boterzacht en op ieder moment te herzien.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:23 schreef KingRoland het volgende:
Wilders zou echt de beste zijn, niemand die hem kan breken in de tweede kamer. En ervaring.
Jammer dat Omtzigt moeilijk doet, maar zou echt een grote plot twist zijn
Ratioquote:Op maandag 20 mei 2024 13:20 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Kleine tip:
Bewaar deze post als template, zodat je bij ieder nieuw schandaal, publiekelijk uitgevochten ruzie of falen, het kunt pogen alsnog op 'links' te schuiven, welke rotzooi deze partijen er zelf van maken
Die reacties onder die tweet krijg je ook gewoon oogtyfus van.quote:
Wilders is vooral heel erg goed in vanaf de zijlijn oppositie voeren. Om premier te zijn heb je toch nog wel wat andere kwaliteiten nodig.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:23 schreef KingRoland het volgende:
Wilders zou echt de beste zijn, niemand die hem kan breken in de tweede kamer. En ervaring.
Jammer dat Omtzigt moeilijk doet, maar zou echt een grote plot twist zijn
quote:
Zodra er geld verdiend werd vloog hij inderdaad naar rechts, eigenlijk is Plasterk de salonsocialist in optima formaquote:Op maandag 20 mei 2024 13:24 schreef XLVNB het volgende:
[..]
Ach man dat zegt helemaal niks meer joh, die is 8 jaar geleden al naar rechts gevlogen.
Ik moedig dat aan.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:23 schreef KingRoland het volgende:
Wilders zou echt de beste zijn, niemand die hem kan breken in de tweede kamer. En ervaring.
Het zou inderdaad helpen als de progressief linkse media niet achter elke potentiële kandidaat zou aangaan om deze in een negatief daglicht te zetten.quote:Op maandag 20 mei 2024 12:54 schreef Ludachrist het volgende:
Schuld van links, Plasterk is gewoon top, iedereen heeft wel een krasje, je mag ook niks meer maar binnenkort wel weer alle trekkers 130 op de snelweg, enzovoorts.
Titel coalitieakkoord:quote:Op maandag 20 mei 2024 13:29 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Ik pleit nog steeds voor een zakenkabinet onder leiding van Harry Mens. Lekker wijntje erbij, en dan laten we lobbyisten, organisaties en regeringsleiders slechts tegen forse betaling met hem praten.
Uitstekend plan. En als Mens zegt dat hij geen actieve herinnering meer heeft aan het gesprek van gisteren, dan klopt dat ook gewoon. Zo behoud je nog iets van integriteit in dit land.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:29 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Ik pleit nog steeds voor een zakenkabinet onder leiding van Harry Mens. Lekker wijntje erbij, en dan laten we lobbyisten, organisaties en regeringsleiders slechts tegen forse betaling met hem praten.
WNL en Telegraaf zijn progressief linkse media?quote:Op maandag 20 mei 2024 13:30 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het zou inderdaad helpen als de progressief linkse media niet achter elke potentiële kandidaat zou aangaan om deze in een negatief daglicht te zetten.
Nee, zij hebben het slechts opgepakt nadat progressief linkse media het vuurtje hadden opgestookt.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:33 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
WNL en Telegraaf zijn progressief linkse media?
GeenStijl is ook extreemlinks, daarom kwamen zij ook met de scoop over het contact met Sywertquote:Op maandag 20 mei 2024 13:33 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
WNL en Telegraaf zijn progressief linkse media?
Schei uit joh.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:34 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, zij hebben het slechts opgepakt nadat progressief linkse media het vuurtje hadden opgestookt.
Het zou nog meer helpen als rechts geen kandidaten met malversaties in hun resume naar voren zou schuiven.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:30 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het zou inderdaad helpen als de progressief linkse media niet achter elke potentiële kandidaat zou aangaan om deze in een negatief daglicht te zetten.
Als GS en NRC daadwerkelijk met een heksenjacht bezig zijn had hij dat natuurlijk makkelijk kunnen ontkrachtenquote:Op maandag 20 mei 2024 13:14 schreef XLVNB het volgende:
Joh straks wordt dat flut onderzoek van NRC ontkracht en heeft hij feitelijk niks fout gedaan. Ik zou ook vriendelijk bedanken als het complete politieke speelveld 1 grote heksenjacht is geworden waar ze met modder gooien om elkaar buitenspel proberen te zetten. Triest zooitje begint het te worden. Zou ook een vriendelijke middelvinger geven en lekker op m'n 5 miljoen gaan zitten, aju!
Ja dat wil Wilders dus helemaal niet; hoe onderzoekjournalistiek en waarheid? Daar heb je toch niets aan als PVV?quote:Op maandag 20 mei 2024 13:36 schreef Hatseflats22 het volgende:
[..]
Schei uit joh.
Als iemand brokken maakt, of lijkt te maken, wordt daarover gepubliceerd. Wees blij dat het naar buiten komt vóórdat hij premier is geworden.
quote:Op maandag 20 mei 2024 13:34 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, zij hebben het slechts opgepakt nadat progressief linkse media het vuurtje hadden opgestookt.
Het probleem is hier een beetje dat volgens velen binnenprogressief links, min of meer elke kandidaat mankementen heeft omdat de realiteit is dat men simpelweg geen rechts kabinet wil. Mona Keijzer werd bijvoorbeeld genoemd, nou, dat is dan ook alweer niet goed. Nou, wie zou het dan wél moeten worden? Als elke mogelijkheid wordt afgekraakt blijft er weinig meer over.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:37 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Het zou nog meer helpen als rechts geen kandidaten met malversaties in hun resume naar voren zou schuiven.
Dit was natuurlijk hoe dan ook naar buiten gekomen, en eerder vroeger dan later. En daar zou je als je hecht aan een transparante en eerlijke overheid blij mee moeten zijn.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:30 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het zou inderdaad helpen als de progressief linkse media niet achter elke potentiële kandidaat zou aangaan om deze in een negatief daglicht te zetten.
Dat moet je de opsteller van die post dus vragen....quote:Op maandag 20 mei 2024 13:23 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Sorry, maar Plasterk is feitelijk een PvdA-lid. Dus…
Hoe wil je hier dan rechts de schuld van geven?
Er was niks binnengehouden. Er is nauwelijks een 'dit', iedereen was destijds akkoord.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:43 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Dit was natuurlijk hoe dan ook naar buiten gekomen, en eerder vroeger dan later. En daar zou je als je hecht aan een transparante en eerlijke overheid blij mee moeten zijn.
Nee hoor, dat is helemaal het probleem niet. Het probeem is dat Wilders voor de tweede keer iemand naar voren schuift met malversaties op zijn conto. En dat in het hele verhaal van (in)formateurs tot op heden er welgeteld een persoon van een rechtse signatuur is benoemd door Wilders en co en dat was iemand die al veroordeeld was voor frauduleuze handelingen in een civiele zaak.dquote:Op maandag 20 mei 2024 13:43 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het probleem is hier een beetje dat volgens velen binnenprogressief links, min of meer elke kandidaat mankementen heeft omdat de realiteit is dat men simpelweg geen rechts kabinet wil. Mona Keijzer werd bijvoorbeeld genoemd, nou, dat is dan ook alweer niet goed. Nou, wie zou het dan wél moeten worden? Als elke mogelijkheid wordt afgekraakt blijft er weinig meer over.
Tja, voor mij is de hele Links-Rechts discussie sowieso veel te zwart-wit.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:24 schreef XLVNB het volgende:
[..]
Ach man dat zegt helemaal niks meer joh, die is 8 jaar geleden al naar rechts gevlogen.
Je doet net alsof de kandidaat langs een of andere linkse goedkeuringscommissie moet ofzo. Maar rechts heeft de fucking macht. Ze hebben overal de meerderheid. Als ze Plasterk willen voordragen moeten ze dat lekker doen en houdt niemand ze tegen. Maar ga dan niet janken als de media gewoon hun werk doen en elke kandidaat kritisch tegen het licht houden. Die slachtofferrol is echt bizar in een landschap waar je in elk opzicht de macht hebt.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:43 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het probleem is hier een beetje dat volgens velen binnenprogressief links, min of meer elke kandidaat mankementen heeft omdat de realiteit is dat men simpelweg geen rechts kabinet wil. Mona Keijzer werd bijvoorbeeld genoemd, nou, dat is dan ook alweer niet goed. Nou, wie zou het dan wél moeten worden? Als elke mogelijkheid wordt afgekraakt blijft er weinig meer over.
Het is toch nooit goed in de ogen van sommigen.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:43 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het probleem is hier een beetje dat volgens velen binnenprogressief links, min of meer elke kandidaat mankementen heeft omdat de realiteit is dat men simpelweg geen rechts kabinet wil. Mona Keijzer werd bijvoorbeeld genoemd, nou, dat is dan ook alweer niet goed. Nou, wie zou het dan wél moeten worden? Als elke mogelijkheid wordt afgekraakt blijft er weinig meer over.
Precies, velen vergeten dat de individuen die een land willen regeren, nooit van onbesproken gedrag zijn.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:47 schreef Tijger_m het volgende:
Richt daar je boosheid eens op want daar ligt het probleem.
BBB heeft 7 zetels en komt in het kabinet. Het CDA heeft er 2 minder en zal oppositie zijn.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:53 schreef luxerobots het volgende:
Vindt Geert dat BBB te weinig zetels heeft om de premier te leveren?
Want zelfs voor de verkiezingen had BBB Mona Keijzer al naar voren geschoven.
BBB schuift Mona Keijzer naar voren als premierskandidaat
Enige persoon die het meest op een personage uit Flodder lijkt is die hangbuikzijn van Pvda/GL.quote:
Een links kabinet had hem sowieso niet naar voren geschoven, want incompetent.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:19 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dat weet je helemaal niet.
Je weet helemaal niet dat of hij bij een D66 of SP kabinet naar voren was geschoven hij niet even onder een vergrootglas komt te liggen. Een beetje onderzoek lijkt me toch belangrijk bij een functie als mp.
Dus ja, dit is weer de zoveelste huil en emo post van je.
Caroline kan er ook wat vanquote:Op maandag 20 mei 2024 14:05 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Enige persoon die het meest op een personage uit Flodder lijkt is die hangbuikzijn van Pvda/GL.
Die man is zo saai dat ik nu al ben vergeten wie dat was.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:50 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Richard van Zwol gaat het gewoon zelf worden. We krijgen kabinet van Zwol 1.
U las dat hier voor het eerst.
Jaaaaaaaaaa. Een wappie als premierquote:Op maandag 20 mei 2024 13:53 schreef luxerobots het volgende:
Vindt Geert dat BBB te weinig zetels heeft om de premier te leveren?
Want zelfs voor de verkiezingen had BBB Mona Keijzer al naar voren geschoven.
BBB schuift Mona Keijzer naar voren als premierskandidaat
quote:Op maandag 20 mei 2024 14:05 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Enige persoon die het meest op een personage uit Flodder lijkt is die hangbuikzijn van Pvda/GL.
Welke regeringquote:Op maandag 20 mei 2024 14:22 schreef kree het volgende:
je verwacht t niet he ???
over paar maanden maar opnieuw stemmen, stel trieste kut regering is het ook.
Mijn moeder heeft met de beste man samengewerkt en het schijnt in zijn doen en laten een extreem enge griezel te zijn.quote:Op maandag 20 mei 2024 14:18 schreef Farenji het volgende:
[..]
Die man is zo saai dat ik nu al ben vergeten wie dat was.
Zie hier de start van kabinet Griezel 1.quote:Op maandag 20 mei 2024 14:26 schreef Rnie het volgende:
[..]
Mijn moeder heeft met de beste man samengewerkt en het schijnt in zijn doen en laten een extreem enge griezel te zijn.
Mediahetze hè. Eerst al met die PVV verkenner. Van de NPO'66 moeten ze het niet hebben.quote:Op maandag 20 mei 2024 12:46 schreef TheFreshPrince het volgende:
Kabinet zit er nog niet eens en er is al gerommel.
#nietmijnpremierquote:Op maandag 20 mei 2024 14:27 schreef Arcee het volgende:
[..]
Zie hier de start van kabinet Griezel 1.
He tried to grab her by the pussy?quote:Op maandag 20 mei 2024 14:26 schreef Rnie het volgende:
[..]
Mijn moeder heeft met de beste man samengewerkt en het schijnt in zijn doen en laten een extreem enge griezel te zijn.
quote:Op maandag 20 mei 2024 14:28 schreef Nober het volgende:
[..]
Mediahetze hè. Eerst al met die PVV verkenner. Van de NPO'66 moeten ze het niet hebben.
ze heeft iig 2 goede punten wel.quote:Op maandag 20 mei 2024 14:20 schreef Captain_Ghost het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Die kees wordt onze premier..
Iemand zonder verleden vinden. Lastig.quote:Op maandag 20 mei 2024 14:31 schreef xpompompomx het volgende:
[..]![]()
Of je zorgt gewoon voor een kandidaat die geen lijken in de kast heeft.
Dan moeten we een jonge iemand vinden. die nog een eigen verleden maken.quote:
quote:Op maandag 20 mei 2024 13:19 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Je weet helemaal niet dat of hij bij een D66 of SP kabinet naar voren was geschoven hij niet even onder een vergrootglas komt te liggen.
Goed punt ja, je bedoeld Gom van Strien, ik was het alweer even vergeten maar goed dat je het aankaart; die PVV weet wel een stelletje fraudeurs aan te trekken hè? 1 keer is toeval; 2 keer is inderdaad wel een patroon...quote:Op maandag 20 mei 2024 14:28 schreef Nober het volgende:
[..]
Mediahetze hè. Eerst al met die PVV verkenner. Van de NPO'66 moeten ze het niet hebben.
Gerrit Zalmquote:Op maandag 20 mei 2024 14:46 schreef Kukelecucktsju10 het volgende:
Bellen ze Wouter Bos toch gewoon.
Misschien tijd om iemand als Alexander Pechtold, Halbe Zijlstra, Wijnand Duyvendak of toch gewoon Volkert van der Graaf te vragen inderdaad.quote:Op maandag 20 mei 2024 14:46 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Goed punt ja, je bedoeld Gom van Strien, ik was het alweer even vergeten maar goed dat je het aankaart; die PVV weet wel een stelletje fraudeurs aan te trekken hè? 1 keer is toeval; 2 keer is inderdaad wel een patroon...
Ik denk dat Wilders alles best vind, die verkoopt zijn eigen moeder nog om met dit plan in de kamer te komen om straks te kunnen zeggen dat het gefaald is door weet ik veel wie behalve zichzelf.quote:Op maandag 20 mei 2024 14:49 schreef Nober het volgende:
[..]
Misschien tijd om iemand als Alexander Pechtold, Halbe Zijlstra, Wijnand Duyvendak of toch gewoon Volkert van der Graaf te vragen inderdaad.
Ik denk niet dat men nog veel voor zijn moeder wil betalen...quote:Op maandag 20 mei 2024 14:53 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Ik denk dat Wilders alles best vind, die verkoopt zijn eigen moeder nog om met dit plan in de kamer te komen om straks te kunnen zeggen dat het gefaald is door weet ik veel wie behalve zichzelf.
Nou bij nieuwe verkiezingen gaat de PVV nog meer zetels halen, da's dus ook nog een optie.quote:Op maandag 20 mei 2024 14:53 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Ik denk dat Wilders alles best vind, die verkoopt zijn eigen moeder nog om met dit plan in de kamer te komen om straks te kunnen zeggen dat het gefaald is door weet ik veel wie behalve zichzelf.
Na 14 jaar Rutte en een Wilders-lemming in het vooruitzicht klinkt Balkenende zo slecht niet meer.quote:
Geen optie; dat was het plan al die tijd al, lijkt me toch vrij evident niet?quote:Op maandag 20 mei 2024 14:59 schreef Nober het volgende:
[..]
Nou bij nieuwe verkiezingen gaat de PVV nog meer zetels halen, da's dus ook nog een optie.
Ik zou als ik Wilders was mijn vingers niet meer branden aan PvdA politici, die blijken nogal corrupt en niet integer.quote:Op maandag 20 mei 2024 14:46 schreef Kukelecucktsju10 het volgende:
Bellen ze Wouter Bos toch gewoon.
Stuk hypocriet is dat.quote:Op maandag 20 mei 2024 15:12 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
Ik zou het alleen al mooi vinden om de progressieven te zien worstelen met de eerste vrouwelijke premier van NL, kom er maar in Mona.
Hij kan beter in de PVV vijver vissen of niet hahahaquote:Op maandag 20 mei 2024 15:15 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Ik zou als ik Wilders was mijn vingers niet meer branden aan PvdA politici, die blijken nogal corrupt en niet integer.
Ahhh ja een premier puur om links boos te willen makenquote:Op maandag 20 mei 2024 15:12 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
Ik zou het alleen al mooi vinden om de progressieven te zien worstelen met de eerste vrouwelijke premier van NL, kom er maar in Mona.
Snap ook niet waarom hij niet gewoon leden uit zijn eigen partij voordraagt.quote:Op maandag 20 mei 2024 15:15 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Ik zou als ik Wilders was mijn vingers niet meer branden aan PvdA politici, die blijken nogal corrupt en niet integer.
Wat is fucking nieuw in die functiequote:
Dus dat hartje is een grote grap ... gelukkig maarquote:Op maandag 20 mei 2024 15:24 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
Wat is fucking nieuw in die functie
Politici zijn zo integer.quote:
Welnee, ik zou er echt oprecht van genieten om de implosie te zien als zij het wordt, totaly worth itquote:Op maandag 20 mei 2024 15:24 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Dus dat hartje is een grote grap ... gelukkig maar
Nou ja daar heb je wel een punt.quote:Op maandag 20 mei 2024 15:25 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
Welnee, ik zou er echt oprecht van genieten om de implosie te zien als zij het wordt, totaly worth it
Alsof ik enige invloed hebquote:Op maandag 20 mei 2024 15:22 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Ahhh ja een premier puur om links boos te willen maken
Je denkt dat progressieven het wat interesseert dat het specifiek een vrouw zou zijn als die het wordt?! In wat voor rare twitter-verse leef jij joh?quote:Op maandag 20 mei 2024 15:25 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
Welnee, ik zou er echt oprecht van genieten om de implosie te zien als zij het wordt, totaly worth it
Zou "heks" gelegitimeerd worden?quote:
Die aangifte tegen Gom was gewoon met voorbedachte rade? Of moet de media zulke dingen stelselmatig stil houden?quote:Op maandag 20 mei 2024 14:28 schreef Nober het volgende:
[..]
Mediahetze hè. Eerst al met die PVV verkenner. Van de NPO'66 moeten ze het niet hebben.
Blijkt vooral dat Wilders zijn kandidaten slecht onderzoekt en dat diezelfde kandidaten denken dat ze overal wel mee weg zullen komen.quote:Op maandag 20 mei 2024 15:29 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Die aangifte tegen Gom was gewoon met voorbedachte rade? Of moet de media zulke dingen stelselmatig stil houden?
Lijkt wel een politiek spelletjequote:
Ik hoop dat alle rechtsen heel blij zijn dat we geen PvdA minister president krijgen.quote:Op maandag 20 mei 2024 15:15 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Ik zou als ik Wilders was mijn vingers niet meer branden aan PvdA politici, die blijken nogal corrupt en niet integer.
Punt is dat dit de krant sowieso wel had gehaald, puur op het feit dat het om een oud-minister gaat.quote:Op maandag 20 mei 2024 15:42 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Moeten kranten stoppen met het nagaan van de acties voor mogelijk toekomstige premiers?
Gom die al civiel veroordeeld was, he?quote:Op maandag 20 mei 2024 15:29 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Die aangifte tegen Gom was gewoon met voorbedachte rade? Of moet de media zulke dingen stelselmatig stil houden?
Het moet toch juist in de doofpot omdat het anders karaktermoord is? Een linkse hetze?quote:Op maandag 20 mei 2024 15:46 schreef Leandra het volgende:
[..]
Punt is dat dit de krant sowieso wel had gehaald, puur op het feit dat het om een oud-minister gaat.
Net zoals Willem Vermeend intens voor schut stond toen bleek dat hij al die nonsens van Rian van Rijbroek serieus genomen had, Vermeend wordt ook door niemand meer serieus genomen door die stupiditeit.
VVD een stuk beterquote:Op maandag 20 mei 2024 15:15 schreef Tekaschi het volgende:
Ik zou als ik Wilders was mijn vingers niet meer branden aan PvdA politici, die blijken nogal corrupt en niet integer.
Ik zie "links" eigenlijk nooit iets zeggen over rechts en als dat als zo is het op inhoud.quote:Op maandag 20 mei 2024 15:26 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
Alsof ik enige invloed heben dan zou ik niet mogen genieten? Alsof die minachting niet wederzijds is, cognitieve dissonantie is je gelukkig niet vreemd
lolquote:Op maandag 20 mei 2024 15:49 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
VVD een stuk beter![]()
![]()
![]()
https://isereenvvderopgestapt.nl/
Al 332 dagen zonder opstappers![]()
Ze blijven tegenwoordig gewoon zittenquote:Op maandag 20 mei 2024 15:49 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
VVD een stuk beter![]()
![]()
![]()
https://isereenvvderopgestapt.nl/
Al 332 dagen zonder opstappers![]()
Beter tegenwoordig dat ze een stoelendans doen dan dat ze dansen naar de pijpen van de fractiediscipline en partijbestuurquote:Op maandag 20 mei 2024 16:12 schreef zatoichi het volgende:
Nou ja, er zit dan wel enige consistentie in zeg maar. Van een PvdA-er die zodra hij macht ruikt overstapt naar de PVV naar een CDA-er die zodra ze macht ruikt overstapt naar de BBB.
Zeg maar mensen die macht prefereren boven idealen.
Dan neemt hij toch iemand uit zijn eigen partij?quote:Op maandag 20 mei 2024 15:15 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Ik zou als ik Wilders was mijn vingers niet meer branden aan PvdA politici, die blijken nogal corrupt en niet integer.
Wilders was van plan om de poffertjeskraamhouder naar voren te schuiven, maar Caroline moet op de lijn letten.quote:Op maandag 20 mei 2024 15:15 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Ik zou als ik Wilders was mijn vingers niet meer branden aan PvdA politici, die blijken nogal corrupt en niet integer.
Al 63 keer herhaald in dit topic, net zoals het blijkbaar het enige argument op de socials blijkt. Hopelijk verzint de hivemind snel wat anders, want begint een beetje treurig te worden.quote:Op maandag 20 mei 2024 16:17 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dan neemt hij toch iemand uit zijn eigen partij?
Misschien moet hij iemand uit zijn eigen partij kiezen.quote:Op maandag 20 mei 2024 16:21 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Al 63 keer herhaald in dit topic, net zoals het blijkbaar het enige argument op de socials blijkt. Hopelijk verzint de hivemind snel wat anders, want begint een beetje treurig te worden.
quote:Op maandag 20 mei 2024 16:18 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Wilders was van plan om de poffertjeskraamhouder naar voren te schuiven, maar Caroline moet op de lijn letten.
Jij als kwaliteitsuser mag dat zeggen.quote:Op maandag 20 mei 2024 16:21 schreef probeer het volgende:
[..]
Misschien moet hij iemand uit zijn eigen partij kiezen.
Ow wacht ...
Ja als Timmermans de grootste wordt en Israel bedreigd wordtquote:Op maandag 20 mei 2024 16:20 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Zou hij ook ooit net zo'n ommekeer maken?
Gom van Strien is een PVV'er en een fraudeur met publieke gelden. Waar is je boosheid daarover?quote:Op maandag 20 mei 2024 15:15 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Ik zou als ik Wilders was mijn vingers niet meer branden aan PvdA politici, die blijken nogal corrupt en niet integer.
... Ok Dilan, bedankt voor alweer een nutteloze bijdrage.quote:
Is dit dezelfde minister die vorige week nog Tim Hofman op zijn donder gaf omdat hij volgens haar eenzijdige journalistiek bedrijft?quote:
Kan niet.quote:Op maandag 20 mei 2024 16:24 schreef recursief het volgende:
Ik vind dat als dit kabinet er komt, Wilders PM moet worden. Als hij wil regeren dan moet ie dat ook doen in een positie waarin hij verantwoording moet afleggen voor dat regeren, in plaats van weer 4 jaar roeptoeteren vanaf de zijlijn.
Men is sowieso van het padje af als men een land wil regeren.quote:Op maandag 20 mei 2024 16:27 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Kan niet.
Het probleem is dat Geert de ex mentor is van Rutte en een nog grotere draaikont. Als je het land de verdoemenis en staatsrechtelijk de afgrond in wilt helpen is Geert je man in het torentje.
Je zag het ook met De Donald bij onze buren. Helemaal wappie die man wanneer het niet gaat zoals hij wilt en dat nu familieleden in het bestuur van de RNC zitten en conservatieve gekkies in het hooggerechtshof zegt genoeg
Ja hoor.quote:Op maandag 20 mei 2024 16:27 schreef recursief het volgende:
[..]
Is dit dezelfde minister die vorige week nog Tim Hofman op zijn donder gaf omdat hij volgens haar eenzijdige journalistiek bedrijft?
Ja, maar dit is gericht tegen van der Plas.quote:Op maandag 20 mei 2024 16:27 schreef recursief het volgende:
[..]
Is dit dezelfde minister die vorige week nog Tim Hofman op zijn donder gaf omdat hij volgens haar eenzijdige journalistiek bedrijft?
Toch is dat de enige manier om hem de consequenties van zijn radicale geschreeuw te laten voelen. Nu zit ie altijd goed: wordt het kabinet een succes, dan is Wilders de gevierde man. En wordt het een groot drama dan ligt het altijd aan anderen want Geert stond slechts langs de zijlijn. Die fout is al eerder gemaakt toen de PVV gedoogpartner werd.quote:Op maandag 20 mei 2024 16:27 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Kan niet.
Het probleem is dat Geert de ex mentor is van Rutte en een nog grotere draaikont. Als je het land de verdoemenis en staatsrechtelijk de afgrond in wilt helpen is Geert je man in het torentje.
Je zag het ook met De Donald bij onze buren. Helemaal wappie die man wanneer het niet gaat zoals hij wilt en dat nu familieleden in het bestuur van de RNC zitten en conservatieve gekkies in het hooggerechtshof zegt genoeg
Dat zou andersom natuurlijk nooit gebeurenquote:Op maandag 20 mei 2024 13:30 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het zou inderdaad helpen als de progressief linkse media niet achter elke potentiële kandidaat zou aangaan om deze in een negatief daglicht te zetten.
Het is zoiets als dit maar dan Links voor Wokequote:Op maandag 20 mei 2024 16:31 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Je eeuwige eindeloze gehak op "links" begint toch wel een beetje sneu te worden, knul. Is er in de rechtse hivemind nou echt geen beter copingmechanisme voor het eigen gefaal?
Tjahhh we kunnen ook Thierry vragen of hij mp wilt worden en dan vragen of hij in de deep state zit na een poos. Maar het ambt is veel belangrijker dan de persoon.quote:Op maandag 20 mei 2024 16:32 schreef recursief het volgende:
[..]
Toch is dat de enige manier om hem de consequenties van zijn radicale geschreeuw te laten voelen. Nu zit ie altijd goed: wordt het kabinet een succes, dan is Wilders de gevierde man. En wordt het een groot drama dan ligt het altijd aan anderen want Geert stond slechts langs de zijlijn. Die fout is al eerder gemaakt toen de PVV gedoogpartner werd.
Als Thierry lang genoeg op het pluche blijft, kan hij over een verkiezing of twee weer heel groot worden, als Wilders weer eens heeft afgedaan.quote:Op maandag 20 mei 2024 16:33 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Tjahhh we kunnen ook Thierry vragen of hij mp wilt worden en dan vragen of hij in de deep state zit na een poos. Maar het ambt is veel belangrijker dan de persoon.
Dat snap ik, maar een klein beetje hypocriet vind ik het wel. Of ze moet ook zeggen dat ze haar tweet tegen Tim Hofman niet had moeten schrijven. Het laat trouwens ook weer eens zien hoe wankel de verstandhouding tussen de beoogde regeringspartijen echt is.quote:Op maandag 20 mei 2024 16:31 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, maar dit is gericht tegen van der Plas.
Vooral dat laatste. De sfeer word er zo te zien niet echt beter op.quote:Op maandag 20 mei 2024 16:35 schreef recursief het volgende:
[..]
Dat snap ik, maar een klein beetje hypocriet vind ik het wel. Of ze moet ook zeggen dat ze haar tweet tegen Tim Hofman niet had moeten schrijven. Het laat trouwens ook weer eens zien hoe wankel de verstandhouding tussen de beoogde regeringspartijen echt is.
Alleen ma flodder lijkt erop, de rest niet maar goed je moet even langs de opticien dan maar.quote:Op maandag 20 mei 2024 14:20 schreef Captain_Ghost het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Die kees wordt onze premier..
Tjahhh 3 van de 4 partijen hebben geen (echt) bestuur waar de partijleiders fractievoorzitters verantwoording voor tegen hoeven af te leggen.quote:Op maandag 20 mei 2024 16:35 schreef recursief het volgende:
[..]
Dat snap ik, maar een klein beetje hypocriet vind ik het wel. Of ze moet ook zeggen dat ze haar tweet tegen Tim Hofman niet had moeten schrijven. Het laat trouwens ook weer eens zien hoe wankel de verstandhouding tussen de beoogde regeringspartijen echt is.
Fractievoorzitters zijn volksvertegenwoordigers en die leggen géén verantwoording af aan partijbonzen. Dat zou antidemocratisch zijn, zoals die zgn interne partijdemocratie wel meer antidemocratische tendensen kent.quote:Op maandag 20 mei 2024 16:46 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Tjahhh 3 van de 4 partijen hebben geen (echt) bestuur waar de partijleiders fractievoorzitters verantwoording voor tegen hoeven af te leggen.
Oh, the irony.quote:Op maandag 20 mei 2024 16:31 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Je eeuwige eindeloze gehak op "links" begint toch wel een beetje sneu te worden, knul. Is er in de rechtse hivemind nou echt geen beter copingmechanisme voor het eigen gefaal?
En als ze dan betalen stelt hij geen lastige vragen meer zeker.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:29 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Ik pleit nog steeds voor een zakenkabinet onder leiding van Harry Mens. Lekker wijntje erbij, en dan laten we lobbyisten, organisaties en regeringsleiders slechts tegen forse betaling met hem praten.
En dat moet je ook meer zien in de context van de baas die voor haar mensen(agenten) als werkgever gaat staan. Nog steeds dan geen handige tweet overigensquote:Op maandag 20 mei 2024 16:31 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, maar dit is gericht tegen van der Plas.
Natuurlijk doen ze dat. Het is hun taak om als er stront is daar eens flink in te gaan roeren.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:30 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het zou inderdaad helpen als de progressief linkse media niet achter elke potentiële kandidaat zou aangaan om deze in een negatief daglicht te zetten.
Een beetje zoals De Telegraaf burgemeester Halsema met rust laat.quote:Op maandag 20 mei 2024 13:30 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het zou inderdaad helpen als de progressief linkse media niet achter elke potentiële kandidaat zou aangaan om deze in een negatief daglicht te zetten.
Ging het niet ook hier over?quote:Op maandag 20 mei 2024 17:32 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
En dat moet je ook meer zien in de context van de baas die voor haar mensen(agenten) als werkgever gaat staan. Nog steeds dan geen handige tweet overigens
de grootste partij levert de MPquote:Op maandag 20 mei 2024 17:35 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Natuurlijk doen ze dat. Het is hun taak om als er stront is daar eens flink in te gaan roeren.
Aan onze Geert iemand te vinden waar geen stront te vinden is.
Ja, of toen met Pechtold en zn appartement in Scheveningen. Is gewoon inherent aan het vak.quote:Op maandag 20 mei 2024 17:37 schreef Arcee het volgende:
[..]
Een beetje zoals De Telegraaf burgemeester Halsema met rust laat.
Dat kan maar dan is er geen rechtse regering mogelijk. Lastig.quote:Op maandag 20 mei 2024 17:53 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
de grootste partij levert de MP
dat is altijd zo geweest
hoezo verklaar je naderquote:Op maandag 20 mei 2024 18:05 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat kan maar dan is er geen rechtse regering mogelijk. Lastig.
Ach niet zo vreemd dat Van der Plas graag samen wilt met Plasterkquote:Op maandag 20 mei 2024 17:53 schreef Origami94 het volgende:
Caroline van der Plas moet haar bolle waffel houden
Dat doet ze wel hoor, in ruil voor 4 Bosschebollen .quote:Op maandag 20 mei 2024 17:53 schreef Origami94 het volgende:
Caroline van der Plas moet haar bolle waffel houden
Maar oh wee als je ze fascist noemt hoor.quote:Op maandag 20 mei 2024 18:19 schreef KaheemSaid het volgende:
[ x ]
[ link | afbeelding ]
Edgar Mulder (PVV) heeft Yesilguz tweet nog niet gelezen!
Oh?quote:Op maandag 20 mei 2024 17:53 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
de grootste partij levert de MP
dat is altijd zo geweest
accepteerdenquote:Op maandag 20 mei 2024 18:17 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
NSC en VVD accepteren Wilders niet als premier.
nu is de PVV de grootste partijquote:Op maandag 20 mei 2024 18:29 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Oh?
Volgens mij is de PvdA van Den Uil ooit nog eens een keer gepasseerd omdat VVD en CDA zélf een meerderheid konden behalen (met nog wat klei grut geloof ik, het was een tijdje geleden)
Tja, wat nu? Ben benieuwd. Maar uiteindelijk komt er gewoon iemand.quote:
"Geert Wilders nam het voortouw in het bekritiseren van Alexander Pechtold, die een geschonken appartement niet opgaf in het giftenregister. "quote:Op maandag 20 mei 2024 13:01 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Hahahaha tuurlijk. Als deze kwestie rondom Rutte had gespeeld dan stond Greet woest te stampen om zn aftreden.
Wilders liep voorop in de ophef over Pechtold en zijn aankoop, dus ach...quote:Op maandag 20 mei 2024 13:10 schreef Tekaschi het volgende:
Misschien moet Wilders kijken als Pechtold te porren is voor de functie, hoewel ik dan verwacht dat het appartementje, de abortus en de puinhopen bij het CBR pas echt aan de oppervlakte komen, als jij bij dat gedrag geen problemen ziet is aan jou, zelf hoor ik graag welke andere politici nog lijken in de kast hebben liggen en niet pas zodra ze in de running zijn voor een rechts kabinet.
Oh jee, moeten we nu al terug tot fucking Pechtold om argumenten te vinden?quote:Op maandag 20 mei 2024 13:10 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Misschien moet Wilders kijken als Pechtold te porren is voor de functie, hoewel ik dan verwacht dat het appartementje, de abortus en de puinhopen bij het CBR pas echt aan de oppervlakte komen, als jij bij dat gedrag geen problemen ziet is aan jou, zelf hoor ik graag welke andere politici nog lijken in de kast hebben liggen en niet pas zodra ze in de running zijn voor een rechts kabinet.
Dat is niet zekerquote:Op maandag 20 mei 2024 18:37 schreef Magister_Artium het volgende:
[..]
En nu levert ook de PVV vooralsnog geen premier.
Zo’n beetje als de meeste demonstranten de laatste tijd.quote:Op maandag 20 mei 2024 18:57 schreef Knipoogje het volgende:
Krijg een beetje MAGA vibes hier. Als je je potentieel crimineel gedraagt, dan mag dit, zolang je maar aan onze zijde staat
Niets is zeker behalve de dood en de belastingen.quote:
en whataboutisms natuurlijjk, ook het handelsmerk van de zelfde groep.quote:Op maandag 20 mei 2024 18:59 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Zo’n beetje als de meeste demonstranten de laatste tijd.
Ja, dat zit wat crimineel gedrag tussen.
Daar sturen we de politie dan ook op af. Ik snap je punt niet zo goed, wil je dat er politie op fractieleiders of politici afgestuurd word?quote:Op maandag 20 mei 2024 18:59 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Zo’n beetje als de meeste demonstranten de laatste tijd.
Ja, dat zit wat crimineel gedrag tussen.
Ja, dat werkt altijd maar één kant op.quote:Op maandag 20 mei 2024 18:59 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
en whataboutisms natuurlijjk, ook het handelsmerk van de zelfde groep.
Mijn punt? Je komt met alles weg, zolang je maar deugt.quote:Op maandag 20 mei 2024 19:00 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Daar sturen we de politie dan ook op af. Ik snap je punt niet zo goed, wil je dat er politie op fractieleiders of politici afgestuurd word?
22 jaar terug naar Fortuyn en linkse kogels doen het ook altijd prima.quote:Op maandag 20 mei 2024 18:51 schreef Lichtloper het volgende:
[..]
Oh jee, moeten we nu al terug tot fucking Pechtold om argumenten te vinden?Heb je nog iets over Melkert anders, of Domela Nieuwenhuis?
Dat lijkt mij evidente onzin die geen enkele connectie met de realiteit heeft.quote:Op maandag 20 mei 2024 19:03 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Mijn punt? Je komt met alles weg, zolang je maar deugt.
Jeetje. Interessante realiteit waarin jij leeft.quote:Op maandag 20 mei 2024 19:04 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat lijkt mij evidente onzin die geen enkele connectie met de realiteit heeft.
Zat je echt te wachten op een PvdA premier?quote:Op maandag 20 mei 2024 12:48 schreef ReplaR het volgende:
Links wachtend op de volgende kandidaat:
[ afbeelding ]
Ah, maar deze was door Wilders en de Telegraaf goedgekeurdquote:Op maandag 20 mei 2024 19:27 schreef capricia het volgende:
[..]
Zat je echt te wachten op een PvdA premier?
Ik kan me dat zo moeilijk voorstellen als rechts geaard mens.
Ja. Maar dan nog.quote:Op maandag 20 mei 2024 19:32 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ah, maar deze was door Wilders en de Telegraaf goedgekeurd
Volgens mij wil niemand Gaza-demonstranten premier maken.quote:Op maandag 20 mei 2024 18:59 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Zo’n beetje als de meeste demonstranten de laatste tijd.
Ja, dat zit wat crimineel gedrag tussen.
Ik zie het liefst iemand met een goed verstand, wat integriteit en een goed geheugen.quote:Op maandag 20 mei 2024 19:37 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. Maar dan nog.
Een PvdA premier. Dat moet je toch niet willen?
Een rechts kabinet heeft een rechtse premier nodig. Denk ik dan.
Ja. Ik ook. En geen strafblad. Zoals Wilders.quote:Op maandag 20 mei 2024 19:39 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Ik zie het liefst iemand met een goed verstand, wat integriteit en een goed geheugen.
Ach een links lullen rechts vullen premier past ook wel.quote:Op maandag 20 mei 2024 19:37 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. Maar dan nog.
Een PvdA premier. Dat moet je toch niet willen?
Een rechts kabinet heeft een rechtse premier nodig. Denk ik dan.
hoeft alleen maar minister van algemene zaken te zijn, dat stelt niet heel veel voor , niet van gemene zakenquote:Op maandag 20 mei 2024 19:43 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ach een links lullen rechts vullen premier past ook wel.
Misschien kunnen ze rouleren? Iedere 6 maanden een ander uit de coalitie.quote:Op maandag 20 mei 2024 19:47 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
hoeft alleen maar minister van algemene zaken te zijn, dat stelt niet heel veel voor , niet van gemene zaken
Was een win-win:quote:Op maandag 20 mei 2024 19:27 schreef capricia het volgende:
[..]
Zat je echt te wachten op een PvdA premier?
Ik kan me dat zo moeilijk voorstellen als rechts geaard mens.
nee dat gaat nietquote:Op maandag 20 mei 2024 19:48 schreef capricia het volgende:
[..]
Misschien kunnen ze rouleren? Iedere 6 maanden een ander uit de coalitie.
Parttime dan, een duo baan? Het stelt toch niet zoveel voor, zeg je.quote:
Nee Pieter die had het moeten doenquote:Op maandag 20 mei 2024 19:50 schreef capricia het volgende:
[..]
Parttime dan, een duo baan? Het stelt toch niet zoveel voor, zeg je.
quote:Pieter Omtzigt deelt de lakens uit in Wilders-coalitie
Toen De Telegraaf in 2021 als eerste berichtte over de strapatsen van Pieter Omtzigt, verscheen bij HP/De Tijd terstond een artikel dat er een CDA-fluistercampagne tegen de politicus was gestart.
Zulks werd bevestigd door ’een bron met kennis van de situatie’.
Inderdaad, maar Wilders wil geen electorale concurrent in het zadel helpen en de premierbonus betaalt altijd flink uit.quote:Op maandag 20 mei 2024 19:37 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. Maar dan nog.
Een PvdA premier. Dat moet je toch niet willen?
Een rechts kabinet heeft een rechtse premier nodig. Denk ik dan.
Of Geert zelf.quote:Op maandag 20 mei 2024 19:51 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Nee Pieter die had het moeten doen
Maar ja, die wil in het vuur staan
[..]
voor het uitschelden van KUT marrokanenquote:Op maandag 20 mei 2024 19:53 schreef capricia het volgende:
[..]
Of Geert zelf.
Maar ja. Heb je wel een premier met een strafblad.
Als ik eerlijk ben; iedereen heeft kunnen zien wat er gebeurt als iemand heel lang aan de macht is. Niemand kon Rutte nog wat maken.quote:Op maandag 20 mei 2024 19:48 schreef capricia het volgende:
[..]
Misschien kunnen ze rouleren? Iedere 6 maanden een ander uit de coalitie.
Ja. Eens.quote:Op maandag 20 mei 2024 20:01 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Als ik eerlijk ben; iedereen heeft kunnen zien wat er gebeurt als iemand heel lang aan de macht is. Niemand kon Rutte nog wat maken.
Gerrit Zalm binnenkort met strafbladquote:Op maandag 20 mei 2024 19:53 schreef capricia het volgende:
Of Geert zelf.
Maar ja. Heb je wel een premier met een strafblad.
Kutmarokkanen was Rob Oudkerk. Dat van Wilders ging om de "minder Marokkanen" uitspraak + "Nah, dan gaan we dat regelen".quote:Op maandag 20 mei 2024 19:54 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
voor het uitschelden van KUT marrokanen
je roept met verkiezingen een paar keer hypotheekrente aftrek, je lacht daarna wat op de fiets, maakt de oppositieleider tot je beste vriend , en verder laat je het de rest van je termijn maar waaienquote:Op maandag 20 mei 2024 20:01 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Als ik eerlijk ben; iedereen heeft kunnen zien wat er gebeurt als iemand heel lang aan de macht is. Niemand kon Rutte nog wat maken.
Klopt.quote:Op maandag 20 mei 2024 12:59 schreef thedeedster het volgende:
Dit bedoelt Frenske dus met “alle middelen”.
Prima achterkamertjespolitiek van Timmermans.quote:Op maandag 20 mei 2024 20:53 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Klopt.
Timmermans heeft partijgenoot zover gekregen dat hij ten onrechte het alleenrecht op een patent claimt, waardoor er nu een onderzoek loopt naar Plasterk. Vervolgens heeft Frans NRC ingeseind, en de rest is geschiedenis.
Ook heeft Timmermans Omtzigt ingefluisterd dat hij de dienstauto van Plasterk moest stelen, om de pers in te lichten over zijn besluit om uit de formatiegesprekken te stappen. Kers op de taart was Omtzigt ervan te overtuigen dat hij publiekelijke excuses moest eisen van Plasterk, waarna die een hilarische brief liet plaatsen in de Telegraaf.
De val van Plasterk, georkestreerd door mastermind Timmermans.
Dit dus. Ik lees dit veel te weinig terug in reacties van figuren die denken dat het nu de beurt is aan Mona Keijzer.quote:Op maandag 20 mei 2024 19:51 schreef Arcee het volgende:
[..]
Inderdaad, maar Wilders wil geen electorale concurrent in het zadel helpen en de premierbonus betaalt altijd flink uit.
En ook al 3 jaar geleden Plasterk naar Sywert laten bellen om geld van hem te lenen. Wat een vooruitziende blik, wat een strateeg.quote:Op maandag 20 mei 2024 20:53 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Klopt.
Timmermans heeft zijn partijgenoot zover gekregen dat hij ten onrechte het alleenrecht op een patent claimt, waardoor er nu een onderzoek loopt naar Plasterk. Vervolgens heeft Frans NRC ingeseind, en de rest is geschiedenis.
Ook heeft Timmermans Omtzigt ingefluisterd dat hij de dienstauto van Plasterk moest stelen, om de pers in te lichten over zijn besluit om uit de formatiegesprekken te stappen. Kers op de taart was Omtzigt ervan te overtuigen dat hij publiekelijke excuses moest eisen van Plasterk, waarna die een hilarische brief liet plaatsen in de Telegraaf.
De val van Plasterk, georkestreerd door mastermind Timmermans.
Kim Putters gaat het wordenquote:Op maandag 20 mei 2024 21:18 schreef Grishenko_ het volgende:
Mona Keizer moet het worden. Was sowieso al de beste optie. Beter dan Plasterk.
quote:Op maandag 20 mei 2024 21:10 schreef Hexagon het volgende:
Overigens wel zielig voor de PvdA.
Nu hebben ze geen grond meer om Plasterk te royeren.
quote:Weet je wat, ik citeer de moslimgeleerde Doi eens: „
Er is een consensus onder de vier canonieke islamitische wetscholen dat een afvallige moet worden geëxecuteerd.”
Welnu, zeker wanneer de afvallige zijn heil bij de grootste vijand zoekt, bestaat die consensus in de linkse kerk eveneens.
In dat geval zoeken ze net zolang naar keien waarmee ze hem kunnen stenigen totdat ze een bruikbaar stapeltje hebben gevonden, waarbij ze er zelfs niet voor terugdeinzen bevriende gelovigen uit te nodigen de party te joinen (in dit geval een advocaat die reeds als Wilders-hater te boek stond).
Sluitende bewijzen voor wat zij beweren zijn er niet, het onderzoek loopt nog (goh, wat is onschuldpresumptie ook alweer).
Toch werd elders in de alliantie ook Johan Remkes van stal gehaald, die zei dat er niets aan een premier mag kleven.
Dat is een vreemde vogel.quote:
zeer deskundige vogelquote:Op maandag 20 mei 2024 21:20 schreef Grishenko_ het volgende:
[..]
Dat is een vreemde vogel.
Liever Mona.
Hij is wel deskundig.quote:
Waarom zou die man zichzelf dat in vredesnaam aandoen, inderdaad?quote:
nu vooruit dan moet mona het maar doen , jij je zinquote:Op maandag 20 mei 2024 21:23 schreef Grishenko_ het volgende:
[..]
Hij is wel deskundig.
Maar dat is Mona ook naar mijn menng. Ook heeft Mona een betere uitstraling dan die Putters, die op mij overkomt als een halve Omtzigt.
nee die kan wel betere baantjes krijgenquote:
Probleem is nogal dat de whataboutisms m.b.t. recht altijd erg in onbalans zijn. De GOP miept over Hunter Biden en de democraten miepen over Trump. Het ene is NIET gelijk aan het ander.quote:Op maandag 20 mei 2024 19:03 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Ja, dat werkt altijd maar één kant op.
Als er één plek is waar whataboutism belangrijk is, dan is het voor het recht.
Dan moeten ze samen maar een rechtse premier kiezen. Het ligt volledig bij de 4 formerende partijen dat dat blijkbaar niet lukt. Spreek ze er als rechtse kiezer maar op aan dan. Dit is jullie pakkie an.quote:Op maandag 20 mei 2024 20:11 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. Eens.
En als NL gewoon rechts gestemd heeft, dan zit ik niet te wachten op een linkse premier. Ik vind dat raar. Dat klopt toch niet?
Dit gerommel is voornamelijk door kwaadaardige linkse media ontstaan. De volgende kandidaat zal ook wel door het slijk worden gehaaldquote:Op maandag 20 mei 2024 12:46 schreef TheFreshPrince het volgende:
Kabinet zit er nog niet eens en er is al gerommel.
Ja.quote:Op maandag 20 mei 2024 22:47 schreef probeer het volgende:
[..]
Dan moeten ze samen maar een rechtse premier kiezen. Het ligt volledig bij de 4 formerende partijen dat dat blijkbaar niet lukt.
Nee hoor, het is niet de linkse media die sjoemelt met patenten. Dat is Plasterk zelf.quote:Op maandag 20 mei 2024 22:49 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Dit gerommel is voornamelijk door kwaadaardige linkse media ontstaan. De volgende kandidaat zal ook wel door het slijk worden gehaald
Die wordt dan na de benoeming geroyeerd. Dus een D66 premier komt er sowieso niet.quote:Op maandag 20 mei 2024 22:50 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja.
Als Geert het niet kan, dan moet ie dat gewoon aangeven. 'Ik heb niemand, het lukt me niet, help'.
Bedoel, straks zitten we met een of andere D66 premier. Dat kan toch nooit de bedoeling zijn.
Tsja. Of je mailt Dilan (ik gok hier even dat je dan VVD gestemd hebt) dat ze Geert maar gewoon moet accepteren.quote:Op maandag 20 mei 2024 22:50 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja.
Als Geert het niet kan, dan moet ie dat gewoon aangeven. 'Ik heb niemand, het lukt me niet, help'.
Blijkbaar wel dan. Rechtse stemmers hebben die 4 hun mandaat gegeven. En dat is wat die 4 beslissen. Als je dat ervaart als kiezersbedrog, tsja, anders stemmen de volgende keer.quote:Bedoel, straks zitten we met een of andere D66 premier. Dat kan toch nooit de bedoeling zijn.
Het was na WNL al een uitgemaakt zaak.quote:Op maandag 20 mei 2024 22:49 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Dit gerommel is voornamelijk door kwaadaardige linkse media ontstaan. De volgende kandidaat zal ook wel door het slijk worden gehaald
Emile Roemer is beschikbaar.quote:Op maandag 20 mei 2024 22:53 schreef probeer het volgende:
[..]
Tsja. Of je mailt Dilan (ik gok hier even dat je dan VVD gestemd hebt) dat ze Geert maar gewoon moet accepteren.
[..]
Blijkbaar wel dan. Rechtse stemmers hebben die 4 hun mandaat gegeven. En dat is wat er uit komt rollen. En als je dat ervaart als kiezersbedrog, tsja, anders stemmen de volgende keer.![]()
Woensdag, dan wordt er een motie ingediend om Geert Premier te maken. Ben benieuwd hoe de TK gaat stemmen.quote:Op maandag 20 mei 2024 22:53 schreef probeer het volgende:
[..]
Tsja. Of je mailt Dilan (ik gok hier even dat je dan VVD gestemd hebt) dat ze Geert maar gewoon moet accepteren.
[..]
Blijkbaar wel dan. Rechtse stemmers hebben die 4 hun mandaat gegeven. En dat is wat die 4 beslissen. Als je dat ervaart als kiezersbedrog, tsja, anders stemmen de volgende keer.![]()
Als Emile het zou worden, dan is dat blijkbaar waar de rechtse kiezers voor gekozen hebben. 4 fractievoorzitters die elkaar zodanig niets gunnen én geen competente mensen aan kunnen dragen, waardoor alleen een SP-er over blijft. Rechts stemde voor deze kneuzenkermis, en dus ook voor wat er uit komt rollen.quote:
Alle linkse partijen gaan voor stemmenquote:Op maandag 20 mei 2024 22:57 schreef capricia het volgende:
[..]
Woensdag, dan wordt er een motie ingediend om Geert Premier te maken. Ben benieuwd hoe de TK gaat stemmen.
Dat is dan toch ook precies de reden dat er een rechtse premier moet komen. 'Own your shit'.quote:Op maandag 20 mei 2024 22:58 schreef probeer het volgende:
[..]
Als Emile het zou worden, dan is dat blijkbaar waar de rechtse kiezers voor gekozen hebben. 4 fractievoorzitters die elkaar zodanig niets gunnen én geen competente mensen aan kunnen dragen, waardoor alleen een SP-er over blijft. Rechts stemde voor deze kneuzenkermis, en dus ook voor wat er uit komt rollen.
Dat zou echt hilarisch zijn.quote:Op maandag 20 mei 2024 22:59 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Alle linkse partijen gaan voor stemmen
Wilders MP is de enige manier om stemmers terug te krijgen op dit moment.quote:Op maandag 20 mei 2024 23:01 schreef probeer het volgende:
[..]
Dat zou echt hilarisch zijn.
Daarna natuurlijk wel enorm kut, want dan zitten we 1-2 jaar met Wilders.
Maar voor heel eventjes wel enorm grappig. Een mooie 'fuck you' naar Pieter en Dilan.
Rechts heeft op mensen gestemd die dat blijkbaar niet kunnen of willen. Dat is dan de keuze van de rechtse stemmer.quote:Op maandag 20 mei 2024 23:00 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat is dan toch ook precies de reden dat er een rechtse premier moet komen. 'Own your shit'.
Als we nou zeker wisten dat hij daarna uit de politiek zou verdwijnen, ben ik nog bijna geneigd om te zeggen 'ja, doen!'quote:Op maandag 20 mei 2024 23:02 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Wilders MP is de enige manier om stemmers terug te krijgen op dit moment.
quote:Op maandag 20 mei 2024 22:59 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Alle linkse partijen gaan voor stemmen
Ja. Correct.quote:Op maandag 20 mei 2024 23:02 schreef probeer het volgende:
[..]
Rechts heeft op mensen gestemd die dat blijkbaar niet kunnen of willen. Dat is dan de keuze van de rechtse stemmer.
Dat is dan waar de 4 voor kiezen, en de rechtse stemmer heeft ze het mandaat gegeven om die keuze te maken. Dan kijken ze zichzelf er maar op aan.quote:
Ik vind inmiddels dat Wilders maar moet laten zien dat hij meer kan dan trollen vanaf de zijlijn. Laat hem maar premier worden. Het gaat een vreselijke beschamende shitshow worden, nog veel erger dan het nu al is, maar dat is misschien de enige manier om "het volk" met de neus op de feiten te drukken.quote:Op maandag 20 mei 2024 22:57 schreef capricia het volgende:
[..]
Woensdag, dan wordt er een motie ingediend om Geert Premier te maken. Ben benieuwd hoe de TK gaat stemmen.
Natuurlijk gebeurt dat niet. Het gros weet amper wat feiten zijn, en ik ben er ook niet zeker van dat ze hun neus kunnen vinden.quote:Op maandag 20 mei 2024 23:06 schreef Farenji het volgende:
[..]
Ik vind inmiddels dat Wilders maar moet laten zien dat hij meer kan dan trollen vanaf de zijlijn. Laat hem maar premier worden. Het gaat een vreselijke beschamende shitshow worden, nog veel erger dan het nu al is, maar dat is misschien de enige manier om "het volk" met de neus op de feiten te drukken.
Tja het is misschien ijdele hoop, geef ik toe. Met Trump hoopte ik er ook op, is ook niet gebeurd, en daar zijn ze nu reddeloos verloren. Maar in Polen bijvoorbeeld zijn ze nog wel net op tijd wakker geworden.quote:Op maandag 20 mei 2024 23:08 schreef probeer het volgende:
[..]
Natuurlijk gebeurt dat niet. Het gros weet amper wat feiten zijn, en ik ben er ook niet zeker van dat ze hun neus kunnen vinden.
Schuld van links en de media. Altijd fijn. Zag op de socials vandaag weer talloze oproepen om 'de media' de mond te snoeren.quote:Op maandag 20 mei 2024 23:04 schreef probeer het volgende:
Maar goed ... Ipv dat de rechtse stemmer verantwoordelijkheid neemt voor diens stem, lees ik hier voornamelijk dat het blijkbaar toch weer allemaal aan links ligt dat de 4 formerende fractievoorzitters vinden wat ze vinden.
Het zal ook weer eens niet.
Ach men moet zich niet laten ontmoedigen door PVV-minions.quote:Op maandag 20 mei 2024 23:15 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Schuld van links en de media. Altijd fijn. Zag op de socials vandaag weer talloze oproepen om 'de media' de mond te snoeren.
En aanzienlijk deel van het electoraat zou er totaal geen moeite mee hebben als ons land wordt omgevormd tot een autocratie, geschoeid op Russische leest.
Dit kabinet zal het moeten doen,anderen dat gaat niet dat weten we nuquote:Op maandag 20 mei 2024 23:24 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ach men moet zich niet laten ontmoedigen door PVV-minions.
Zolang je vaak genoeg buigt wordt metaal vanzelf moe.
Doen, dan haalt onze GeertGOD 50+ zetels.quote:Op maandag 20 mei 2024 23:05 schreef Cupfighter het volgende:
Laat Mona het maar worden dan zijn we nog sneller van dat kabinet af
Die hij dan weghaalt bij zijn coalitiepartners: de PVV vreet zowel de VVD als NSC leeg. Wilders is voor een coalitie vervolgens aangewezen op dezelfde partijen, maar Omtzigt en Yesilgoz zullen daar weinig zin in hebben, gezien hun electorale verlies.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 07:52 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Doen, dan haalt onze GeertGOD 50+ zetels.
Wat?quote:Op maandag 20 mei 2024 22:49 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Dit gerommel is voornamelijk door kwaadaardige linkse media ontstaan. De volgende kandidaat zal ook wel door het slijk worden gehaald
Nielsch; gebruik die pan eens daarboven? Probeer het zelf eens te beantwoorden.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 08:53 schreef Nielsch het volgende:
Waarom zou Geert die idiote Mona Keijzer vragen als ie ook Fleur Agema naar voren kan schuiven?
Fantastisch idee, want dan gaat deze geweldige soap nog wel even door.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 07:52 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Doen, dan haalt onze GeertGOD 50+ zetels.
Haha omdat een PVV premier dan verantwoordelijk kan worden gehouden voor de grote faal die dit gaat worden.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 08:54 schreef xzaz het volgende:
[..]
Nielsch; gebruik die pan eens daarboven? Probeer het zelf eens te beantwoorden.
Sterker nog; de PVV bestaat niet. Fleur Agema is helemaal geen lid van de PVV; er is geen PVV. Geert Wilders is PVV en ze willen niet dat Geert / PVV de premier levert.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 08:56 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Haha omdat een PVV premier dan verantwoordelijk kan worden gehouden voor de grote faal die dit gaat worden.
Maar maakt het Wilders echt wat uit of ie regeert? Hij is uiterst succesvol gebleken in zijn rol aan de zijlijn: tegen alles en iedereen aanschoppen zonder enige serieuze consequentie.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 08:50 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Die hij dan weghaalt bij zijn coalitiepartners: de PVV vreet zowel de VVD als NSC leeg. Wilders is voor een coalitie vervolgens aangewezen op dezelfde partijen, maar Omtzigt en Yesilgoz zullen daar weinig zin in hebben, gezien hun electorale verlies.
Zelfs als Wilders een aangeslagen VVD zover krijgt om mee te doen, zal de PVV de grootste bijdrage moeten leveren. Nog groter dan nu.
Dat betekent dat de PVV meer Kamerleden en meer bewindslieden nodig heeft. En we hebben gezien dat het Wilders nu al gigantisch veel moeite kost om geschikte mensen te vinden.
Kortom, ook voor de PVV zijn nieuwe verkiezingen helemaal geen aanlokkelijk vooruitzicht.
Precies daarom wil Wilders een premier die hij kan aansturen, die zijn verlengstuk is in het Torentje. Het zou dus een domme zet zijn om een mp accepteren die gelieerd is aan een andere coalitiepartij.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 08:57 schreef xzaz het volgende:
[..]
Sterker nog; de PVV bestaat niet. Fleur Agema is helemaal geen lid van de PVV; er is geen PVV. Geert Wilders is PVV en ze willen niet dat Geert / PVV de premier levert.
En terecht natuurlijk.
Hoe zie jij "deze soap" eindigen dan? Timmermans aan het roer?quote:Op dinsdag 21 mei 2024 08:54 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Fantastisch idee, want dan gaat deze geweldige soap nog wel even door.
Soaps hebben elke dag een nieuwe cliffhanger. Daarin worden we de laatste dagen ook niet teleurgesteld.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 09:02 schreef XLVNB het volgende:
[..]
Hoe zie jij "deze soap" eindigen dan? Timmermans aan het roer?
Wie zou die naar voren schuiven dan denk jij?quote:Op dinsdag 21 mei 2024 09:05 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Soaps hebben elke dag een nieuwe cliffhanger. Daarin worden we de laatste dagen ook niet teleurgesteld.
Timmermans zou overigens weinig problemen hebben met het vinden van een MP-kandidaat, dit in tegenstelling tot Wilderfail.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |