quote:Op zondag 23 juni 2024 12:27 schreef Puala het volgende:
Dit weertje is genieten, maar mn uitzicht ook
[ afbeelding ]
Lekkerquote:Op zondag 23 juni 2024 12:27 schreef Puala het volgende:
Dit weertje is genieten, maar mn uitzicht ook
[ afbeelding ]
Ik ga van het bedenken mogelijk mn werk makenquote:Op maandag 24 juni 2024 12:20 schreef BE het volgende:
Oh mens, wat een weelde!Ik ben gewoon wel een beetje jaloers hoor!
![]()
Lijkt me een prima idee.quote:Op maandag 24 juni 2024 12:30 schreef Puala het volgende:
[..]
Ik ga van het bedenken mogelijk mn werk maken
Goed plan!quote:Op maandag 24 juni 2024 12:30 schreef Puala het volgende:
[..]
Ik ga van het bedenken mogelijk mn werk maken
Inderdaad goed plan, doen wat je leuk vindt en je bent er goed in. Succes!quote:Op maandag 24 juni 2024 12:30 schreef Puala het volgende:
[..]
Ik ga van het bedenken mogelijk mn werk maken
De kunst is om het ook zo te houden, maar op zich zou dat met dit formaat tuin prima te doen moeten zijn. Het vorige huis was daarin echt pittiger en ik was veel strenger voor mezelf. Nu kies ik wat meer de makkelijke weg qua planten, bodembedekking en onderhoud. Toen vond ik dat nog lastigerquote:Op maandag 24 juni 2024 12:26 schreef Troel het volgende:
Ik word altijd jaloers als ik zulke mooie tuinen zie.
Ja moet ff kijken, die tuin hier was een hele bevalling. Of ik dat zo voor anderen bedacht kan krijgen weet ik niet. Maar ik heb tot eind augustus om mn papiertje te halen. Dan verloopt mn examenmogelijkheid.quote:Op maandag 24 juni 2024 12:35 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Lijkt me een prima idee.
Je schudt ook alles zo gewoon uit je mouw.
Bij mij thuis is het natuurlijk grotendeels bos, daar kan ik toch al vrij weinig mee, daar hebben we overigens ook gewoon een tuinman voor (iets te veel om zelf te doen). Bij mijn vriend is er jaren niets aan gedaan en is de halve tuin ingenomen door een braam zonder bramen maar met stekels. En stukje bij beetje doen we wel iets, maar er echt iets mee doen gaat op die manier nog jaren duren. En zomaar de boel eruit trekken is niet echt een optie zonder hulp en ik wil niet eens weten wat dat gaat kosten. Zo jammer, want het is een fijne tuin waar je een heleboel mee zou kunnen doenquote:Op maandag 24 juni 2024 15:58 schreef Puala het volgende:
[..]
De kunst is om het ook zo te houden, maar op zich zou dat met dit formaat tuin prima te doen moeten zijn. Het vorige huis was daarin echt pittiger en ik was veel strenger voor mezelf. Nu kies ik wat meer de makkelijke weg qua planten, bodembedekking en onderhoud. Toen vond ik dat nog lastiger
[..]
Ja moet ff kijken, die tuin hier was een hele bevalling. Of ik dat zo voor anderen bedacht kan krijgen weet ik niet. Maar ik heb tot eind augustus om mn papiertje te halen. Dan verloopt mn examenmogelijkheid.
quote:Op maandag 24 juni 2024 12:30 schreef Puala het volgende:
[..]
Ik ga van het bedenken mogelijk mn werk maken
Doornroosje had nog steeds geslapen als ze Doornbraampje had geheten.quote:Op maandag 24 juni 2024 18:51 schreef Troel het volgende:
[..]
Bij mij thuis is het natuurlijk grotendeels bos, daar kan ik toch al vrij weinig mee, daar hebben we overigens ook gewoon een tuinman voor (iets te veel om zelf te doen). Bij mijn vriend is er jaren niets aan gedaan en is de halve tuin ingenomen door een braam zonder bramen maar met stekels. En stukje bij beetje doen we wel iets, maar er echt iets mee doen gaat op die manier nog jaren duren. En zomaar de boel eruit trekken is niet echt een optie zonder hulp en ik wil niet eens weten wat dat gaat kosten. Zo jammer, want het is een fijne tuin waar je een heleboel mee zou kunnen doen
Wat fantastisch mooi Puala!!!quote:Op maandag 24 juni 2024 12:18 schreef Puala het volgende:
Nog een paar foto's dan van hoe t geworden isDe week vakantie is wel lekker zo
![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Omdat behang lastig verftquote:Op woensdag 17 juli 2024 21:07 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ziet er weer goed uit! Maar waarom heb je de achterwand en kast niet los van elkaar geverfd? Je hebt daar vast een goede reden voor.
Recht tegenover de keuken, de wand bij de garage naast de bankquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Eerst Bluetooth speaker op de erfgrens zetten dan naar binnen
En als ze gaan kijken …… meezoeken waar het nou vandaan komt
Hier ook gedaan met luide terras gasten ennaar binnen
Ik heb Dana nog overquote:Op vrijdag 20 september 2024 18:21 schreef Seven. het volgende:
Wat sneu van Noortje.. maar like voor de leuke foto. Hoeveel katten heb je nu nog? Sterkte.
En die buren, je treft het wel, zeg. Zijn je schuin achterburen ook nieuw?
Ja dat is t zekerquote:
quote:Op vrijdag 20 september 2024 19:56 schreef ikweethetookniet het volgende:
Oplossing isIk leef een beetje met t motto "wat gij niet wilt dat u geschied, toe dat ook een ander niet". Dus geluid met geluid bestrijden voelt wat verkeerd als ik eerlijk ben. Maar goed, hopelijk is t na dit weekend afgelopen. T zal toch een keer te koud worden voor zeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Eerst Bluetooth speaker op de erfgrens zetten dan naar binnen
En als ze gaan kijken …… meezoeken waar het nou vandaan komt
Hier ook gedaan met luide terras gasten ennaar binnen
Ik heb dat wel echt onderschat, die pijnquote:Op vrijdag 20 september 2024 23:13 schreef bleiblei het volgende:
Ach Noortje... Wij hebben ook een Noortje gehad. Zwart poesje, witte "bef" en pootje. Is helaas 2 jaar geleden heen gegaan. Blijft pijn doen, als huisgenootjes gaan...![]()
Ik heb een vimle idd, maar mijn robotstofzuiger past er ook niet onderdoor. Ik overweeg idd andere pootjes, maar nog nooit werk van gemaaktquote:Op zaterdag 26 oktober 2024 11:36 schreef vlindertje89 het volgende:
@:Pualavoor poes
![]()
En een vraag: jij hebt een vimle bank toch? Hoe bevalt die? Ook qua inzakken etc na aantal jaar gebruik?
En weet je toevallig of er ook andere pootjes onder te zetten zijn? Ik zou namelijk liefst minstens 10cm onder de bank hebben ivm robotstofzuiger, maar volgens mij is de vimle maar 6cm.
Late reactie, maar thanks!!quote:Op zondag 27 oktober 2024 10:55 schreef Puala het volgende:
[..]
Ik heb een vimle idd, maar mijn robotstofzuiger past er ook niet onderdoor. Ik overweeg idd andere pootjes, maar nog nooit werk van gemaakt![]()
Ik heb een 2zits en 3zits aan elkaar gekoppeld. En de meeste kussens zijn na 4,5 jaar nog top! Maar er zijn 2 kussens die een stuk zachter zitten en dat is wat gek als je op 2 kussens tegelijk zit (hard/zacht naast elkaar) t lijkt dus op pech met 1 bank? Maar ben nog niet terug geweest naar ikea om dat te bespreken.
Maar als ik kijk naar prijs, kwaliteit etc. Vind ik deze bank een prima aankoop
Ik heb de gunnared beigequote:Op vrijdag 1 november 2024 09:53 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Late reactie, maar thanks!!
Welke stof heb jij erop? En hoe is dat met katten? Mijn huidige bank (smedstorp, stof viarp beige) is echt aan gort gekrabd én heeft geen verwisselbare hoezen. Ik twijfel nu tussen de smedstorp kopen in djuparp blauw (fluweel - hadden ze nog niet toen ik hem 2.5j geleden kocht), of de vimle kopen. Die is er ook in djuparp stof, maar als ze ook een andere stof hebben die krab-proof is dan zou dat fijn zijn.
Ah goed om te weten thanks! Ook van kater van ex. Daar zie je dus niet echt veel van? Veel krabben en dan paar haaltjes? Dat zou wel echt fijn zijn. Ik had eerder een ektorp jonsboda bruin en die hoes was briljant, katten hebben er 1.5 jaar aan gekrabd en er is nauwelijks wat van te zien. De huidige stof was na twee maanden aan gortquote:Op vrijdag 1 november 2024 09:55 schreef Puala het volgende:
[..]
Ik heb de gunnared beigeEn ik was 2x per jaar mn hoezen, dat gaat inmiddels al 4,5 jaar perfect. Geen slijtage te zien, geen problemen bij de ritsen of wat dan ook. En ik heb alleen haaltjes van toen de XXL kater van mn ex hem als krabpaal gebruikte. Mijn eigen katten krabben aan hout/karton, dus niet specifiek aan meubels. En van het gewone normale liggen/opstaan/rennen heb ik geen slijtage kunnen vinden.
Ikke niet, geen zin in dat soort programma's. Laat me maar lekker prutsen en pielen thuisquote:Op dinsdag 5 november 2024 11:02 schreef Ronzz het volgende:
Ik was deze reeks even uit het oog verloren maar wauw, wat super vet!
Echt respect ook hoe actief je bezig bent met alles. Ooit aan gedacht om je op te geven voor de Allerkunners?
Nee andere trapquote:Op donderdag 2 januari 2025 18:52 schreef Doedezemaar het volgende:
Oh my, die bende, op je mooie zelf gestoffeerde trap
Ik schrok al. Wat ga je met de zolder doen?quote:Op donderdag 2 januari 2025 19:07 schreef Puala het volgende:
[..]
Nee andere trapdaarom ook niet afgedekt
Benieuwd waar dit straks weer toe gaat leiden.quote:Op donderdag 2 januari 2025 18:10 schreef Puala het volgende:
2025 is begonnen en ik ben ook maar begonnen aan een klusje. Toch jammer dat bij t leuke deel, slopen, zo’n bende ontstaat![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Het moet eerst slechter worden voordat het beter word!quote:Op donderdag 2 januari 2025 18:10 schreef Puala het volgende:
2025 is begonnen en ik ben ook maar begonnen aan een klusje. Toch jammer dat bij t leuke deel, slopen, zo’n bende ontstaat![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dak isolerenquote:Op donderdag 2 januari 2025 19:10 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Ik schrok al. Wat ga je met de zolder doen?
Als t goed is een geïsoleerd dak, 2 slaapkamers en een 2e badkamer. Maar in etappes.quote:Op donderdag 2 januari 2025 20:11 schreef Seven. het volgende:
[..]
Benieuwd waar dit straks weer toe gaat leiden.
Ja, kriebelt het weer?quote:Op donderdag 2 januari 2025 20:28 schreef Puala het volgende:
[..]
Dak isolerenmaar t budget is beperkt, dus in eerste instantie vooral met wat ik nog heb liggen qua materiaal.
[..]
Als t goed is een geïsoleerd dak, 2 slaapkamers en een 2e badkamer. Maar in etappes.
Of dr komt een ander leuk huis voorbij en dan verbouw ik die ff
Een badkamer op zolder?quote:Op donderdag 2 januari 2025 20:28 schreef Puala het volgende:
[..]
Dak isolerenmaar t budget is beperkt, dus in eerste instantie vooral met wat ik nog heb liggen qua materiaal.
[..]
Als t goed is een geïsoleerd dak, 2 slaapkamers en een 2e badkamer. Maar in etappes.
Of dr komt een ander leuk huis voorbij en dan verbouw ik die ff
Ja, voor kerst al een bezichtiging gehad. Maar doe t nietquote:
Ah ja, leuk. Ik was slechts even in de war waar de extra badkamer zou komen.quote:Op donderdag 2 januari 2025 21:39 schreef Puala het volgende:
[..]
Ik heb gewoon een volwaardige etage daar met vaste trap
Dat vraag je op Fok! Vanaf je zolderkamerquote:Op donderdag 2 januari 2025 19:10 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik schrok al. Wat ga je met de zolder doen?
Goed bezig. 💪🏻quote:Op vrijdag 10 januari 2025 10:39 schreef Puala het volgende:
Isoleren kun je leren![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De eerste meters zitten dr in. Na dit was ik wel klaar met de pir-sneeuw over me heen en ben ik wat anders gaan doen
oh nou ik vind pir met een handzaag en een bietje pur echt een prima combi. En die RD waarde is wel nice.quote:Op vrijdag 10 januari 2025 11:30 schreef bleiblei het volgende:
Ah, zo een fijn klusje.
Dé reden dat ik bij ons huidige huis voor wol ben gegaan. Lagere RD. Maar vooral zoveel minder gezeik om het er netjes in te krijgen.
Tenzij je een randje kranten uit 1986 boven de spouw en overgang dak meetelt nietquote:Op vrijdag 10 januari 2025 12:17 schreef monsterd. het volgende:
Onvermoeibaar Pualazaten er niets qua isolatie tussen de pannen trouwens?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 14 april 2025 12:59 schreef Puala het volgende:
Kennen jullie dat verhaal van dat huis wat 80% af is en dat toch ineens best aantrekkelijk is om af te maken ivm andere objecten die te koop komen?Wacht ff..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bedoel je nou juist dat je gewoon je eigen huis afmaakt om te wonen of dat er een nieuw huis aan komt![]()
Eigen huis afmaken voor verkoopquote:Op maandag 14 april 2025 13:07 schreef deadly_kiss het volgende:
[..]
Wacht ff..
Bedoel je nou juist dat je gewoon je eigen huis afmaakt om te wonen of dat er een nieuw huis aan komt
Ik snap niet waarom mensen je daarom raar aankijkenquote:Op maandag 14 april 2025 13:15 schreef SV-tje het volgende:
En dan kijken mensen ons raar aan als ik zeg dat we over 5 a 10 jaar waarschijnlijk weer willen verhuizen
Ik ben wezen kijken bij 90m2 vrijstaand met ongeveer 6x zoveel grond als dat ik nu heb. Met buren op 200-300meter afstand. Ik denk dat menigeen dit wel zou snappen tochquote:Op maandag 14 april 2025 13:21 schreef Piles het volgende:
[..]
Nee joh
Ach, waarom verbaast het me ook
Zekerquote:Op maandag 14 april 2025 13:22 schreef Puala het volgende:
[..]
Ik ben wezen kijken bij 90m2 vrijstaand met ongeveer 6x zoveel grond als dat ik nu heb. Met buren op 200-300meter afstand. Ik denk dat menigeen dit wel zou snappen toch
Alleen al benieuwd wat je gaat doen hoor, nog los van kopen en klussenquote:Op maandag 14 april 2025 13:26 schreef Puala het volgende:
[..]
T is nog niet gekochtMaar het blijkt wel haalbaar
Wow.quote:Op maandag 14 april 2025 13:22 schreef Puala het volgende:
[..]
Ik ben wezen kijken bij 90m2 vrijstaand met ongeveer 6x zoveel grond als dat ik nu heb. Met buren op 200-300meter afstand. Ik denk dat menigeen dit wel zou snappen toch
Dus geen nieuwe drama's over een raam op de erfgrens? Tegenvaller weerquote:Op maandag 14 april 2025 13:22 schreef Puala het volgende:
[..]
Ik ben wezen kijken bij 90m2 vrijstaand met ongeveer 6x zoveel grond als dat ik nu heb. Met buren op 200-300meter afstand. Ik denk dat menigeen dit wel zou snappen toch
Zou ik ook zo voor tekenen ja.quote:Op maandag 14 april 2025 13:22 schreef Puala het volgende:
[..]
Ik ben wezen kijken bij 90m2 vrijstaand met ongeveer 6x zoveel grond als dat ik nu heb. Met buren op 200-300meter afstand. Ik denk dat menigeen dit wel zou snappen toch
Doen! Buitenkans!!quote:Op maandag 14 april 2025 13:22 schreef Puala het volgende:
[..]
Ik ben wezen kijken bij 90m2 vrijstaand met ongeveer 6x zoveel grond als dat ik nu heb. Met buren op 200-300meter afstand. Ik denk dat menigeen dit wel zou snappen toch
Wat let je?quote:Op maandag 14 april 2025 14:40 schreef Doedezemaar het volgende:
Vrijstand met buren op enorme afstand, ik wil ook
De huizenprijzenquote:
Yup, en iets dergelijks is qua nieuwbouw al helemaal niet te vinden. Een klushuis is geen optie. Dus ik geniet maar mee van wat Puala nu weer allemaal van plan isquote:
oh nou zulk spul staat hier wel vaker. Maar de aankopend makelaar heeft al 2 terugbelverzoeken en is wederom niet bereikbaar. Dus ik vrees met grote vrezen dat ik inmiddels al te laat ben en t al weg is.quote:Op maandag 14 april 2025 16:00 schreef blomke het volgende:
[..]
Doen! Buitenkans!!
Zoiets komt maar 1x voorbij in je leven.
Ik weet niet welke regio? Hier komt in t dorp vrijstaand te koop met redelijke percelen en volgens mij ook nog wel betaalbaar-ish.quote:Op maandag 14 april 2025 17:44 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Yup, en iets dergelijks is qua nieuwbouw al helemaal niet te vinden. Een klushuis is geen optie. Dus ik geniet maar mee van wat Puala nu weer allemaal van plan is
Dream on...quote:Op maandag 14 april 2025 17:51 schreef Puala het volgende:
[..]
oh nou zulk spul staat hier wel vaker. Maar de aankopend makelaar heeft al 2 terugbelverzoeken en is wederom niet bereikbaar. Dus ik vrees met grote vrezen dat ik inmiddels al te laat ben en t al weg is.
Maar goed, zoals ik zei komt dr meer van dit soort spul te koop dus is t niet onmogelijk om het een keer op de kop te tikken. Al kan t ook goed zijn dat ik een soort gelijk iets koop en nog 1x goed flip maar dan budgetairder dan afgelopen 2 verbouwingen. En dan pas voor t vrijstaande object ga.
Wij ook niet 😂quote:Op maandag 14 april 2025 13:16 schreef Puala het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom mensen je daarom raar aankijken
quote:Op maandag 14 april 2025 13:15 schreef SV-tje het volgende:
En dan kijken mensen ons raar aan als ik zeg dat we over 5 a 10 jaar waarschijnlijk weer willen verhuizen
Heel eerlijk. T is nog niet af, dus dat kluseinde in zicht is er niet. Maar mijn schuin achterburen schreeuwen in gesprekken naar elkaar. Elk woord van hun gesprek kan ik woord voor woord verstaan. En dat is tot daar aan toe. Maar ze geven op hoge frequentie feestjes tot diep in de nacht. Zonder rekening te houden met welke buren dan ook. Vrijdag-zaterdagnacht was het 3.50 toen er iemand opstond en naar huis ging. De rest ging toen ook, rond 4.15 was t stil.quote:Op dinsdag 15 april 2025 12:42 schreef deadly_kiss het volgende:
[..]
Maar waarom?
Vind je het saai dat het klus-einde in zicht is of ben je er niet gelukkig?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |