FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Witte Huis roept Amerikanen op nieuwe covid-boosterprikken te halen
Ali_boodinsdag 22 augustus 2023 @ 16:27
https://www.rtlnieuws.nl/(...)ona-verenigde-staten

quote:
De regering-Biden gaat er bij alle Amerikanen op aandringen om de komende herfst een boosterprik te halen voor het coronavirus om een nieuwe golf infecties tegen te gaan. Dit zei een woordvoerder van het Witte Huis gisteren.

Volgens de ambtenaar ziet de Amerikaanse gezondheidsdienst Centers for Disease Control and Prevention (CDC) een toename in het aantal infecties en ziekenhuisopnames door het virus, maar blijven de cijfers vooralsnog laag.

De vaccinmakers Moderna, Novavax, Pfizer en BioNTech hebben eigen versies gemaakt van de boosterprik als bescherming tegen een aantal subvarianten van het coronavirus.

Afhankelijk van de goedkeuring van de gezondheidsautoriteiten in de Verenigde Staten en Europa verwachten de bedrijven de nieuwe prikken de komende weken beschikbaar te hebben voor de herfstvaccinaties.

"We willen alle Amerikanen aanmoedigen deze boosterprikken te gaan halen, naast griepprikken en RSV-prikken", zei het Witte Huis.

Veel doden

De VS werd volgens de officiële cijfers het hardst getroffen door de epidemie. In het land raakten meer dan honderd miljoen mensen besmet met het virus. Meer dan een miljoen mensen kwamen in het land door covid om het leven.
Ze hebben nu al een plan van aankap

twitter


De maskers komen terug

twitter


En natuurlijk niet te vergeten, de boosters

twitter


Mag alleen maar hopen dat het ook in Nederland terugkomt O+
Elandinsdag 22 augustus 2023 @ 16:31
Wanneer lockdown + avondklok?
Was uw handen stuk.

0 patiënten met Covid op de IC's _O- _O-
FLATTTENtheCURVEdinsdag 22 augustus 2023 @ 16:34
Na 8uur geen alcohol _O_
Naqindinsdag 22 augustus 2023 @ 16:38
Als je je nu nog bang laat maken voor maatregelen zit het Covid trauma wel heel diep.
sturmpiedinsdag 22 augustus 2023 @ 16:50
tegenwoordig wil iedereen dood spuiten
Ali_boodinsdag 22 augustus 2023 @ 16:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 16:31 schreef Elan het volgende:
Wanneer lockdown + avondklok?
Was uw handen stuk.

0 patiënten met Covid op de IC's _O- _O-
Met een nieuwe variant die zich onder de bevolking bevind moet dat wel lukken :7
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 16:34 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
Na 8uur geen alcohol _O_
Wat een feest was dat zeg :D
Ali_boodinsdag 22 augustus 2023 @ 17:02
Voor de geïnteresseerden het gaat om de BA.2.86 variant. Ook wel bekend als Eris

twitter


[ Bericht 0% gewijzigd door Ali_boo op 22-08-2023 17:07:26 ]
architodinsdag 22 augustus 2023 @ 17:05
Ach, de boostercampagne is niet veel anders dan de griepprik tegenwoordig. Ook een griepgolf kan ernstige druk op de zorg leggen. Dus prima als ze in Nederland ook gaan stimuleren dat die doelgroep ook meteen een booster haalt voor covid.
Ali_boodinsdag 22 augustus 2023 @ 17:06
Meer info over BA.2.86

https://tpo.nl/2023/08/19(...)ieuwe-covid-variant/

quote:
19 augustus (Reuters) – De WHO en de Amerikaanse CDC volgen een nieuwe, sterk gemuteerde stam van het virus dat COVID-19 veroorzaakt.

Sinds eind juli zijn er zes gevallen in vier landen ontdekt. Wetenschappers houden de nieuwe stam, BA.2.86 genaamd, in de gaten omdat het 36 mutaties heeft die het onderscheiden van de momenteel dominante XBB.1.5-variant.

Tot nu toe is er geen bewijs dat BA.2.86 zich sneller verspreidt of ernstigere ziekten veroorzaakt dan eerdere versies. De CDC zei dat haar advies om uzelf tegen COVID te beschermen hetzelfde blijft.
Wat is er nieuw aan de Eris-variant?

COVID-infecties en ziekenhuisopnames zijn toegenomen in de VS, Europa en Azië, met meer gevallen in de afgelopen maanden toegeschreven aan de EG.5 ‘Eris subvariant, een afstammeling van de Omicron-lijn die oorspronkelijk opdook in november 2021.

De afgelopen dagen hebben volksgezondheidsautoriteiten elk één geval van BA.2.86 gedocumenteerd in de Verenigde Staten, het Verenigd Koninkrijk en Israël, en drie gevallen in Denemarken.
Wetenschappers over BA.2.86

BA.2.86 stamt van een “eerdere tak” van het coronavirus, dus het verschilt van de variant waarop de huidige vaccins zijn gericht, legt Dr. S. Wesley Long, medisch directeur van diagnostische microbiologie in het Houston Methodist Hospital, uit.

Hij zei dat het nog maar de vraag is of BA.2.86 in staat zal zijn om andere virusstammen te verslaan of enig voordeel zal hebben bij het ontsnappen aan immuunreacties van eerdere infecties of vaccinaties.

Maar veel landen hebben het testen van patiënten en hun inspanningen om het genoom te analyseren van de virussen die nieuwe COVID-gevallen veroorzaken, drastisch verminderd. In die situatie ziet het traject van BA.2.86 er “op dit moment niet goed uit”, gezien de snelheid waarmee nieuwe gevallen worden geïdentificeerd, aldus Dr. Eric Topol, een genomica-expert en directeur van het Scripps Research Translational Institute in La Jolla, Californië.

De vele mutaties maken BA.2.86 “radicaal anders van structuur” in vergelijking met eerdere varianten, zei Topol.

De belangrijkste vraag, voegde hij eraan toe, is of BA.2.86 in hoge mate overdraagbaar zal blijken te zijn.
Maakt de Eris-variant mensen zieker?

Bezoeken aan de Amerikaanse spoedeisende hulp en ziekenhuisopnames voor COVID blijven laag, maar zijn sinds begin juli gestegen, volgens gegevens op de CDC-website. Tot nu toe hebben artsen echter gemeld dat patiënten die de afgelopen weken zijn gezien, terwijl de Eris-variant zich verspreidde, niet zo ziek zijn als de patiënten die ze tijdens eerdere golven van de pandemie hebben behandeld.

Een bredere verspreiding van BA.2.86 zou waarschijnlijk meer ziekte en sterfte veroorzaken bij kwetsbare bevolkingsgroepen, aldus Topol.

Het is nog te vroeg om te weten of BA.2.86 ernstiger ziekten zal veroorzaken.

“Op basis van het beschikbare bewijsmateriaal weten we nog niet welke risico’s (BA.2.86) eventueel voor de gezondheid van het publiek kan opleveren, naast wat er al is waargenomen bij andere momenteel circulerende varianten,” zei een woordvoerder van de CDC.
Beschermen vaccins nog tegen de Eris-variant?

Door het afnemen van de pandemie kan het een jaar of langer geleden zijn dat veel mensen eerder besmet zijn geraakt of gevaccineerd zijn tegen COVID.

“Het vaccin biedt nog steeds een goede bescherming tegen ziekte en dood,” zei Long.

Bijgewerkte COVID-boostershots die nu worden ontwikkeld, zijn ontworpen om de Omicron subvariant XBB.1.5 aan te pakken.

Moderna zegt dat voorlopige onderzoeksgegevens suggereren dat de nieuwste versie van het vaccin veelbelovend is tegen Eris en een verwante variant genaamd Fornax, die in de VS begint te circuleren.

Pfizer Inc. heeft gezegd dat zijn bijgewerkte COVID-19-prik neutraliserende activiteit tegen de Eris-subvariant vertoonde in een onderzoek bij muizen.
etuiedelapieldinsdag 22 augustus 2023 @ 17:07
Snel vuurwerk inslaan.
Red_85dinsdag 22 augustus 2023 @ 17:27
Dat college :')

0 bewijs op erger of besmettelijker maar wel totaal in de paniekstand.
Over wappie en trauma's besproken.
Ali_boodinsdag 22 augustus 2023 @ 17:39
Ik krijg serieus 2020 flashbacks

twitter
#ANONIEMdinsdag 22 augustus 2023 @ 17:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 16:38 schreef Naqin het volgende:
Als je je nu nog bang laat maken voor maatregelen zit het Covid trauma wel heel diep.
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 17:05 schreef archito het volgende:
Ach, de boostercampagne is niet veel anders dan de griepprik tegenwoordig. Ook een griepgolf kan ernstige druk op de zorg leggen. Dus prima als ze in Nederland ook gaan stimuleren dat die doelgroep ook meteen een booster haalt voor covid.
voor de rest is dit een wappieverzameltopic _O-
FLATTTENtheCURVEdinsdag 22 augustus 2023 @ 17:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 17:02 schreef Ali_boo het volgende:
Voor de geïnteresseerden het gaat om de BA.2.86 variant. Ook wel bekend als Eris

[ twitter ]
oh knoes is dat zoiets als de Engelse variant...? _O-
ReplaRdinsdag 22 augustus 2023 @ 17:50
Toeval?:

https://www.reuters.com/b(...)-decline-2023-08-01/

'Pfizer considers cost cuts as demand for COVID products falls'
Ali_boodinsdag 22 augustus 2023 @ 17:52
twitter
Document1dinsdag 22 augustus 2023 @ 17:55
Ik snap het niet zo goed. Jaren riepen wappies het is de griep, nu wordt het als een griep behandeld en is het weer niet goed.
Ali_boodinsdag 22 augustus 2023 @ 17:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 17:50 schreef ReplaR het volgende:
Toeval?:

https://www.reuters.com/b(...)-decline-2023-08-01/

'Pfizer considers cost cuts as demand for COVID products falls'
Nu is een goede tijd om Pfizer aandelen te kopen :Y

Winst was met meer dan 90% gedaald maar met een mogelijke nieuwe variant
Kan dat zomaar weer keren :9
tralalaladinsdag 22 augustus 2023 @ 17:59
FvD'ers die zich nog steeds druk maken om COVID. :')
Toefjesdinsdag 22 augustus 2023 @ 18:03
quote:
10s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 17:39 schreef Ali_boo het volgende:
Ik krijg serieus 2020 flashbacks

[ twitter ]
Morgen een bericht over een uitbraak op een cruise boot
Hathordinsdag 22 augustus 2023 @ 18:06
Allemaal weer een masker op en 3 meter uit elkaar, dus geen gehijg meer in mijn nek aan de kassa bij de super. *O*
WheeledWarriordinsdag 22 augustus 2023 @ 18:23
Moeten zij weten
etuiedelapieldinsdag 22 augustus 2023 @ 18:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 17:56 schreef Ali_boo het volgende:

[..]
Nu is een goede tijd om Pfizer aandelen te kopen :Y

Winst was met meer dan 90% gedaald maar met een mogelijke nieuwe variant
Kan dat zomaar weer keren :9
Was de omzet op de top geen ¤3000 per seconde?
#ANONIEMdinsdag 22 augustus 2023 @ 18:29
quote:
Op dinsdag 22 augustus 2023 16:27 schreef Ali_boo het volgende:

(...)

De maskers komen terug

(...)
Denk erom:

Ed8atz8-XYAAbf-NR.jpg

[ Bericht 19% gewijzigd door #ANONIEM op 22-08-2023 18:29:54 ]
Ali_boodinsdag 22 augustus 2023 @ 18:32
Ook Hollywood eist nu dat je een masker opdoet, anders kom je er niet meer in :6

twitter


F4IviitWsAACaSn?format=jpg&name=small
TomNookdinsdag 22 augustus 2023 @ 18:32
Regel eerst eens een fatsoenlijk zorgstelsel... :r
Madderhatdinsdag 22 augustus 2023 @ 18:33
quote:
10s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 18:32 schreef Ali_boo het volgende:
Ook Hollywood eist nu dat je een masker opdoet, anders kom je er niet meer in :6

[ twitter ]

[ afbeelding ]
zie hier ook weer mensen opduiken met een mondkapje
qajariaqdinsdag 22 augustus 2023 @ 18:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 17:27 schreef Red_85 het volgende:
Dat college :')

0 bewijs op erger of besmettelijker maar wel totaal in de paniekstand.
Over wappie en trauma's besproken.
Hoezo paniek? Als er een aanwijzing is dat er weer een golf aan kan komen dan is er op voorbereiden wel slim eigenlijk.
Als de brandweer op maandagavond gaat oefenen schreeuw jij dan ook dat ze in paniek zijn?
grimselmandinsdag 22 augustus 2023 @ 18:43
In Nederland ook weer een nieuwe ronde. Itt de VS alleen voor risicogroepen en zorgmedewerkers.

https://www.rijksoverheid(...)n-en-zorgmedewerkers
Metalfrostdinsdag 22 augustus 2023 @ 19:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 16:31 schreef Elan het volgende:
Wanneer lockdown + avondklok?
Was uw handen stuk.

0 patiënten met Covid op de IC's _O- _O-
Iets met kouder weer en de leefbaarheid van het virus, alsmede de nieuwere virusvarianten die resistent kunnen zijn voor de oudere vaccinaties. Denk ik.
Verder ook het relatief grote aantal mensen wat in de VS woont en in een verscheidenheid van gebieden leeft. Dan kun je ervoor kiezen om elk gebiedje apart te gaan informeren, maar aangezien veel Amerikanen van hot naar her reist, kan men de keuze maken om er een landelijke campagne op poten te zetten. Wat hier nu dus ook gebeurt.

In Nederland zou je dergelijke zaken niet kunnen doen omdat a) mensen vinden het allemaal wel prima zo, b) het vertrouwen in de politiek is weg, c) mensen willen hun vrijheid behouden en d) het bedrijfsleven zou een tweede crisis niet overleven.
VEM2012dinsdag 22 augustus 2023 @ 19:51
Wel verstandig om nu alvast weer mondkapjes te gaan dragen, aangezien die toch niet significant helpen om de verspreiding tegen te gaan. Met domme maatregelen kun je maar het beste beginnen.
Jed1Gamdinsdag 22 augustus 2023 @ 19:55
Veel obesitassen daar, begrijpelijk.
Stoney3Kdinsdag 22 augustus 2023 @ 20:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 18:43 schreef grimselman het volgende:
In Nederland ook weer een nieuwe ronde. Itt de VS alleen voor risicogroepen en zorgmedewerkers.

https://www.rijksoverheid(...)n-en-zorgmedewerkers
Ja, die stond ook al sinds de laatste ronde op de planning en die wordt gewoon onderdeel van de jaarlijkse griepprik-ronde. Weinig nieuws aan.
Mortaxxdinsdag 22 augustus 2023 @ 20:09
ik doe niet meer mee
Donaldsondinsdag 22 augustus 2023 @ 20:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 16:38 schreef Naqin het volgende:
Als je je nu nog bang laat maken voor maatregelen zit het Covid trauma wel heel diep.
Als je je nu nog coronamaatregelen laat voorschrijven dan zit het overheidstrauma wel heel diep.
Donaldsondinsdag 22 augustus 2023 @ 20:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 18:32 schreef TomNook het volgende:
Regel eerst eens een fatsoenlijk zorgstelsel... :r
Wie dat zei ondermijnde het Nederlandse coronabeleid en werd als vijand van de staat gezien.
Jojokedinsdag 22 augustus 2023 @ 20:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 20:08 schreef Stoney3K het volgende:

[..]
Ja, die stond ook al sinds de laatste ronde op de planning en die wordt gewoon onderdeel van de jaarlijkse griepprik-ronde. Weinig nieuws aan.
Precies dit. Er zijn in de vele decennia 2 pandemieën geweest. De eerste heeft geresulteerd in een jaarlijkse griepprik en de tweede is de jaarlijkse coronabooster. Zo eenvoudig is het soms.
grimselmandinsdag 22 augustus 2023 @ 20:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 20:08 schreef Stoney3K het volgende:

[..]
Ja, die stond ook al sinds de laatste ronde op de planning en die wordt gewoon onderdeel van de jaarlijkse griepprik-ronde. Weinig nieuws aan.
Eh nee. Besluit over vaccinatie dit najaar en jaarlijks vaccineren is pas deze zomer genomen door de gezondheidsraad. Verrassend is het natuurlijk niet.
Elandinsdag 22 augustus 2023 @ 20:47
quote:
7s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 19:35 schreef Metalfrost het volgende:

[..]
Iets met kouder weer en de leefbaarheid van het virus, alsmede de nieuwere virusvarianten die resistent kunnen zijn voor de oudere vaccinaties. Denk ik.
Verder ook het relatief grote aantal mensen wat in de VS woont en in een verscheidenheid van gebieden leeft. Dan kun je ervoor kiezen om elk gebiedje apart te gaan informeren, maar aangezien veel Amerikanen van hot naar her reist, kan men de keuze maken om er een landelijke campagne op poten te zetten. Wat hier nu dus ook gebeurt.

In Nederland zou je dergelijke zaken niet kunnen doen omdat a) mensen vinden het allemaal wel prima zo, b) het vertrouwen in de politiek is weg, c) mensen willen hun vrijheid behouden en d) het bedrijfsleven zou een tweede crisis niet overleven.
Alsof er in de VS wel vertrouwen is in de politiek :')

Daarbij is zeker de helft in buitengebieden van het kaliber dat men hier rechtstreeks als wappie zou betitelen. Die gaan echt niet aan de vaccins. Laat staan een booster.
Naqindinsdag 22 augustus 2023 @ 20:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 20:12 schreef Donaldson het volgende:

[..]
Als je je nu nog coronamaatregelen laat voorschrijven dan zit het overheidstrauma wel heel diep.
Die zijn er dus al een tijdje niet meer he 8)7
Hexagondinsdag 22 augustus 2023 @ 20:55
Een soort van prik bedenken voor figuren die nog steeds niet over de COVID-tijd heen zijn lijkt me wel een goede.
voetbalmanager2dinsdag 22 augustus 2023 @ 21:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 20:13 schreef Donaldson het volgende:

[..]
Wie dat zei ondermijnde het Nederlandse coronabeleid en werd als vijand van de staat gezien.
Je bedoeld die mensen die riepen dat we zonder maatregelen konden als we maar gewoon wat meer personeel in de ziekenhuizen hadden. Ook als we al 2 maanden wekelijks 50% extra patienten in de ziekenhuizen kregen met covid.

Die mensen werden vooral als ontzettend dom gezien ipv 'vijanden van de staat'.
Red_85dinsdag 22 augustus 2023 @ 22:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 18:39 schreef qajariaq het volgende:

[..]
Hoezo paniek? Als er een aanwijzing is dat er weer een golf aan kan komen dan is er op voorbereiden wel slim eigenlijk.
Als de brandweer op maandagavond gaat oefenen schreeuw jij dan ook dat ze in paniek zijn?
:')
Die vergelijkingen ook weer :D

Check het nieuwsbericht even. 'Geen bewijs voor zieker of besmettelijker'.
Maar bel jij de brandweer alvast maar als iemand zn aansteker uit zn broekzak haalt om het in de keukenla te doen...
Ali_boodinsdag 22 augustus 2023 @ 22:19
Nu ook Zuid-Afrika
Land nr 5 inmiddels :{w

twitter
voetbalmanager2dinsdag 22 augustus 2023 @ 22:28
quote:
RIVM waarschuwt voor stijging coronabesmettingen: 'Uit voorzorg'
Het aantal coronabesmettingen is in de afgelopen weken weer toegenomen, blijkt uit cijfers van het RIVM. Maar er is geen reden tot paniek. "Het is vooral belangrijk dat mensen zich ervan bewust zijn dat de besmettingen toenemen in het najaar. Zo kunnen mensen die kwetsbaarder zijn op tijd een vaccinatie halen", zegt Susan van den Hof van het RIVM.
https://www.rtlnieuws.nl/(...)kwetsbare-vaccinatie
tesssssssssdinsdag 22 augustus 2023 @ 22:44
twitter
Beathovendinsdag 22 augustus 2023 @ 22:53
quote:
10s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 17:39 schreef Ali_boo het volgende:
Ik krijg serieus 2020 flashbacks

[ twitter ]
Klein verschil was dat toen “heel Wuhan” op de intensive care lag en later beelden uit Italië kwamen van artsen die op hun tandvlees liepen.

Mocht het hier weer een ding worden dan haal ik mijn booster niet voor mezelf maar we om te voorkomen dat degenen die onze gezondheidszorg op peil houden er weer lekker mee mogen dealen met overuren.
tesssssssssdinsdag 22 augustus 2023 @ 22:57
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 22:53 schreef Beathoven het volgende:

[..]
Klein verschil was dat toen “heel Wuhan” op de intensive care lag en later beelden uit Italië kwamen van artsen die op hun tandvlees liepen.

Mocht het hier weer een ding worden dan haal ik mijn booster niet voor mezelf maar we om te voorkomen dat degenen die onze gezondheidszorg op peil houden er weer lekker mee mogen dealen met overuren.
Met nog minder personeel, waarschijnlijk.
Beathovendinsdag 22 augustus 2023 @ 23:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 22:57 schreef tesssssssss het volgende:

[..]
Met nog minder personeel, waarschijnlijk.
Ja inderdaad.

Lichtpuntje is dat er heel veel medewerkers van de tijdelijke vaccinatiepunten mee zijn gestopt en deze bij een crisis mogelijk weer terugkeren.

Men begrijpt zoiets ook wel als het land 1 dorp met een ziekenhuis zou zijn dat met tekorten zit. Dan begrijpt men dat je het personeel al erg helpt door ze op z’n minst niet voor de voeten te lopen.
Noberdinsdag 22 augustus 2023 @ 23:21
Benieuwd wanneer COR heropend.

FB / Mag COR weer open?
tesssssssssdinsdag 22 augustus 2023 @ 23:28
https://www.rtlnieuws.nl/(...)kwetsbare-vaccinatie

RIVM waarschuwt voor stijging coronabesmettingen: 'Uit voorzorg'

Geen reden tot paniek

Het aantal coronabesmettingen is in de afgelopen weken weer toegenomen, blijkt uit cijfers van het RIVM. Maar er is geen reden tot paniek. "Het is vooral belangrijk dat mensen zich ervan bewust zijn dat de besmettingen toenemen in het najaar. Zo kunnen mensen die kwetsbaarder zijn op tijd een vaccinatie halen", zegt Susan van den Hof van het RIVM.

Een eenduidige oorzaak voor de stijging kan het RIVM niet geven. Van den Hof: "Het is langer geleden dat de meeste mensen een infectie of laatste vaccinatie hebben gehad, mede omdat we geen zomerse coronagolf hebben gehad. Hun afweer is dus minder goed."

Meer virusdeeltjes in rioolwater
Het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu baseert zich bij de stijging van het aantal besmettingen op het aantal virusdeeltjes in het rioolwater. Die is in de tweede week van augustus sterk gestegen vergeleken met de week ervoor - een stijging van 58 procent. Afgelopen week daalde dat gemiddelde weer, met 22 procent.

n het ziekenhuis zijn tot nu toe nog maar weinig mensen met corona opgenomen. In de afgelopen week werden in totaal 50 mensen met corona in het ziekenhuis opgenomen, vergeleken met 42 mensen in de week ervoor. Op basis van de infectieradar, een groep vrijwilligers uit de bevolking die wekelijks doorgeeft dat ze klachten hebben, is te zien dat mensen meer coronagerelateerde klachten hebben.

Door het ontbreken van teststraten zijn de cijfers van het RIVM minder gedetailleerd dan voorheen. Wel kan het instituut zeggen dat het aantal besmettingen het snelst toeneemt onder jongeren. "Dat heeft mogelijk met vakantie te maken, maar dat weten we niet zeker", zegt Van den Hof. Ook zegt ze dat jongeren 'überhaupt meer contacten hebben'.

'Niet zorgelijk'
Het RIVM benadrukt dat de stijging 'niet zorgelijk is', maar wil mensen wel uit voorzorg ervan bewust maken dat het aantal besmettingen zal toenemen in het najaar en winter. Mensen die een grotere kans hebben om ziek te worden, wordt dan ook geadviseerd om een coronavaccinatie te halen. In oktober is het voor mensen met een medisch verleden mogelijk om een herhaalprik te halen.

Daarnaast wijst Van den Hof op een ander punt: de algemene hygiëneadviezen. "Zo kun je voorkomen dat je andere mensen besmet." Dan kun je denken aan adviezen als 'als je ziek bent, blijf je thuis', hoest en nies in je elleboog, was je handen en probeer te ventileren.
JopieKlaassendinsdag 22 augustus 2023 @ 23:31
Zijn de wappies al bij de veearts geweest voor een dosis ivermectine?
core2duowoensdag 23 augustus 2023 @ 06:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 16:31 schreef Elan het volgende:
Wanneer lockdown + avondklok?
Was uw handen stuk.

0 patiënten met Covid op de IC's _O- _O-
Lockdown... minder hangjongeren *O*
myShizzlewoensdag 23 augustus 2023 @ 06:40
Ondertussen dumpt de roverheid vele honderden pallets met mondmaskers, honderden pallets met rubber handschoenen en vele zuurstofmachines in diverse veilingen op onlineveilingmeester.nl.

Kom maar naar beneden en SLA JE SLAG!
NaarMensjewoensdag 23 augustus 2023 @ 06:44
Pfizer moet z'n kwartaalcijfers halen zeker? Ze doen maar wat ze niet laten kunnen.
Monomeismwoensdag 23 augustus 2023 @ 06:59
Vax-molen-paniek.jpg
NeeOfTochJAwoensdag 23 augustus 2023 @ 07:10
quote:
1s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 06:44 schreef NaarMensje het volgende:
Pfizer moet z'n kwartaalcijfers halen zeker? Ze doen maar wat ze niet laten kunnen.
De CEO wil een nieuw superjacht.
qajariaqwoensdag 23 augustus 2023 @ 09:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 22:17 schreef Red_85 het volgende:

[..]
:')
Die vergelijkingen ook weer :D

Check het nieuwsbericht even. 'Geen bewijs voor zieker of besmettelijker'.
Maar bel jij de brandweer alvast maar als iemand zn aansteker uit zn broekzak haalt om het in de keukenla te doen...
Maar wel bewijs van vaker ziek en meer mensen richting hospitaal.

En ja, als een hoop mensen met kaarsen en lampionnen op straat zitten dan loopt de brandweer ook in de buurt rond.
Red_85woensdag 23 augustus 2023 @ 09:33
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 06:30 schreef core2duo het volgende:

[..]
Lockdown... minder hangjongeren *O*
Geen sociale verplichtingen :D
Tekaschiwoensdag 23 augustus 2023 @ 09:34
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 09:33 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Geen sociale verplichtingen :D
Leker thuis werken, die deur niet uit hoeven, heerlijk :)
VEM2012woensdag 23 augustus 2023 @ 09:35
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 09:07 schreef qajariaq het volgende:

[..]
Maar wel bewijs van vaker ziek en meer mensen richting hospitaal.

En ja, als een hoop mensen met kaarsen en lampionnen op straat zitten dan loopt de brandweer ook in de buurt rond.
Corona zal nooit verdwijnen, maar nu we een basisbescherming hebben opgebouwd wordt het als ieder ander verkoudheidsvirus. Comes and goes, nobody cares.

Dus ja, aantal besmettingen neemt toe. Dus ook het aantal mensen met (niet door, maar met…) corona in het ziekenhuis. En dat zal wel blijven stijgen de komende maanden. Totdat het daalt.

Maar ik mag toch hopen dat niemand in Nederland zo idioot is om meteen weer aan de mondkapjes te gaan. Wat dat betreft zie je uit die reactie in de VS hoe ver progressieven daar los staan van iedere realiteit.
NeeOfTochJAwoensdag 23 augustus 2023 @ 10:14
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 09:33 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Geen sociale verplichtingen :D
Je kan ook gewoon nee zeggen dan heb je ook geen verplichtingen.
Ali_boowoensdag 23 augustus 2023 @ 13:51
Mannetje van Pfizer maakt zich zorgen over de nieuwe variant

twitter
qajariaqwoensdag 23 augustus 2023 @ 13:51
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 09:35 schreef VEM2012 het volgende:
Maar ik mag toch hopen dat niemand in Nederland zo idioot is om meteen weer aan de mondkapjes te gaan. Wat dat betreft zie je uit die reactie in de VS hoe ver progressieven daar los staan van iedere realiteit.
Maar ik mag toch hopen dat er nu wel zaken als mondkapjes op voorraad zijn.

Wie kan er nu in godsnaam op tegen zijn dat er voorbereidingen worden getroffen dat als het weer crisis wordt dat er dan adequater opgetreden kan worden? Dus b.v. fatsoenlijke mondkapjes op voorraad en plannen hebben liggen hoe wat vlotter en gerichter te reageren in bepaalde situaties. Maatregelen voorbereiden is totaal iets anders dan ze alvast maar uitvoeren.

Ik heb sterk de indruk dat veel mensen er kennelijk al op tegen zijn als er over nagedacht wordt hoe te handelen als de ziekenhuizen weer vollopen. Je kan je kop wel in het zand steken maar je kan ook nu alvast verzinnen hoe je als maatschappij slimmer kan reageren dan de vorige keer. Je moet durven leren van je fouten.
Ali_boowoensdag 23 augustus 2023 @ 13:56
Ook andere experts making zich zorgen over BA.2.86 variant

twitter
Ali_boowoensdag 23 augustus 2023 @ 13:59
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 22:53 schreef Beathoven het volgende:

[..]
Klein verschil was dat toen “heel Wuhan” op de intensive care lag en later beelden uit Italië kwamen van artsen die op hun tandvlees liepen.

Mocht het hier weer een ding worden dan haal ik mijn booster niet voor mezelf maar we om te voorkomen dat degenen die onze gezondheidszorg op peil houden er weer lekker mee mogen dealen met overuren.
Wat een onzelfzuchtige daad van je Beathoven

Je doet het idd voor een ander c_/
Ali_boowoensdag 23 augustus 2023 @ 14:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 23:21 schreef Nober het volgende:
Benieuwd wanneer COR heropend.

FB / Mag COR weer open?
Kan de beslissing van team blauw wel begrijpen
Er is op dit moment nog onvoldoende bewijs om te zeggen dat ronde 2 eraan zit te komen. In theorie kan het met een sisser aflopen, zie delta, omicrom ect
In het geval dat het echt terugkomt dan zal COR weer een van de drukst bezochte subforums van FOK! worden
Geef het een maand of 5 a 6 zou ik zeggen :Y
Ali_boowoensdag 23 augustus 2023 @ 14:15
quote:
6s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 18:29 schreef Treinhomo het volgende:

[..]
Denk erom:

Ed8atz8-XYAAbf-NR.jpg
Wat jij wilt jochie:

F4JpyE4WMAEYtKB?format=jpg&name=small
mailywoensdag 23 augustus 2023 @ 14:29
quote:
6s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 18:29 schreef Treinhomo het volgende:

[..]
Denk erom:

Ed8atz8-XYAAbf-NR.jpg
_O_
ipa84woensdag 23 augustus 2023 @ 14:40
quote:
9s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 13:56 schreef Ali_boo het volgende:
Ook andere experts making zich zorgen over BA.2.86 variant

[ twitter ]
Vraagje heb je het artikel gelezen of alleen de titel?
Ali_boowoensdag 23 augustus 2023 @ 14:42
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 14:40 schreef ipa84 het volgende:

[..]
Vraagje heb je het artikel gelezen of alleen de titel?
Artikel zit achter een paywall

Wat heb ik gemist?
Purritowoensdag 23 augustus 2023 @ 14:43
Corona is voorbij, dit is puur geldklopperij.
Ali_boowoensdag 23 augustus 2023 @ 14:44
Ook Australië begint weer met boosteren *O*

twitter
TheFreshPrincewoensdag 23 augustus 2023 @ 14:45
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 14:43 schreef Purrito het volgende:
Corona is voorbij, dit is puur geldklopperij.
Corona is op zich niet voorbij, het virus bestaat nog in meerder varianten en je kan ook nog steeds ziek worden.
De pandemie is voorbij, dat kan je wel stellen.
ipa84woensdag 23 augustus 2023 @ 14:51
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 14:42 schreef Ali_boo het volgende:

[..]
Artikel zit achter een paywall

Wat heb ik gemist?
Dat het al 3 a 4 maanden rond gaat in de VS en dat het nog niet tot problemen heeft geleid zoals in 2022 en de jaren er voor en dat ook niet verwachten. Alleen dat ze het opmerkelijk vinden dat er zoveel mutaties zijn. Aangezien Omicron een veel groter probleem was in de VS dan in Europa en ze daar al niet dezelfde problemen verwachten als toen zal het allemaal wel meevallen. Ik ben al vaker dit soort titels boven artikelen tegen gekomen over deze maar ook andere varianten. Maar als je dan het artikel leest valt het allemaal wel mee. Daarom ook niet altijd elke click bait meteen posten met de wereld vergaat weer en ook niet de onzin van de zerocovidians posten want zag ook al weer een tweet voorbij komen van Eric Ding in dit topic. De man die door angst zaaien over covid zijn geld verdient.
Ali_boowoensdag 23 augustus 2023 @ 15:04
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 14:51 schreef ipa84 het volgende:

[..]
Dat het al 3 a 4 maanden rond gaat in de VS en dat het nog niet tot problemen heeft geleid zoals in 2022 en de jaren er voor en dat ook niet verwachten. Alleen dat ze het opmerkelijk vinden dat er zoveel mutaties zijn. Aangezien Omicron een veel groter probleem was in de VS dan in Europa en ze daar al niet dezelfde problemen verwachten als toen zal het allemaal wel meevallen. Ik ben al vaker dit soort titels boven artikelen tegen gekomen over deze maar ook andere varianten. Maar als je dan het artikel leest valt het allemaal wel mee. Daarom ook niet altijd elke click bait meteen posten met de wereld vergaat weer en ook niet de onzin van de zerocovidians posten want zag ook al weer een tweet voorbij komen van Eric Ding in dit topic. De man die door angst zaaien over covid zijn geld verdient.
Bedankt voor de samenvatting ^O^

Wat ik tot nu toe heb meegekregen van de media is dat het een vrij recente mutatie is. De WHO en de CDC houden de ontwikkelingen in de gaten

En niet te vergeten dat het super besmettelijk is. Zo'n 4 a 5 dagen terug is er de eerste melding geweest van de nieuwe variant. Inmiddels is het aantal landen met deze nieuwe besmetting gestegen naar 5 landen in totaal

Om de NYT even het voordeel van de twijfel te geven, indien het al een aantal maanden actief is dan zou je toch veel meer besmettingen kunnen verwachten?
#ANONIEMwoensdag 23 augustus 2023 @ 15:18
quote:
Op woensdag 23 augustus 2023 14:15 schreef Ali_boo het volgende:

Wat jij wilt jochie:

[ afbeelding ]
Red_85woensdag 23 augustus 2023 @ 15:22
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 13:51 schreef Ali_boo het volgende:
Mannetje van Pfizer maakt zich zorgen over de nieuwe variant

[ twitter ]
Zolang alleen commerciëlen zich zorgen maken, hoef je je nergens zorgen over te maken.
Red_85woensdag 23 augustus 2023 @ 15:23
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 14:43 schreef Purrito het volgende:
Corona is voorbij, dit is puur geldklopperij.
Jep
tessssssssswoensdag 23 augustus 2023 @ 15:26
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 15:04 schreef Ali_boo het volgende:

[..]
Bedankt voor de samenvatting ^O^

Wat ik tot nu toe heb meegekregen van de media is dat het een vrij recente mutatie is. De WHO en de CDC houden de ontwikkelingen in de gaten

En niet te vergeten dat het super besmettelijk is. Zo'n 4 a 5 dagen terug is er de eerste melding geweest van de nieuwe variant. Inmiddels is het aantal landen met deze nieuwe besmetting gestegen naar 5 landen in totaal

Om de NYT even het voordeel van de twijfel te geven, indien het al een aantal maanden actief is dan zou je toch veel meer besmettingen kunnen verwachten?
Marion Koopmans heeft ook al gezegd dat het waarschijnlijk niet ziekmakender is.


https://www.rtlnieuws.nl/(...)anization-who-corona


""Er is nog niet veel onderzoek gedaan naar deze variant omdat onderzoek naar Covid-19 overal ter wereld is afgeschaald, maar er is een aantal laboratoriumstudies die laten zien dat EG.5 niet heel anders is dan eerdere omikronvarianten."
ipa84woensdag 23 augustus 2023 @ 15:31
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 15:04 schreef Ali_boo het volgende:

[..]
Bedankt voor de samenvatting ^O^

Wat ik tot nu toe heb meegekregen van de media is dat het een vrij recente mutatie is. De WHO en de CDC houden de ontwikkelingen in de gaten

En niet te vergeten dat het super besmettelijk is. Zo'n 4 a 5 dagen terug is er de eerste melding geweest van de nieuwe variant. Inmiddels is het aantal landen met deze nieuwe besmetting gestegen naar 5 landen in totaal

Om de NYT even het voordeel van de twijfel te geven, indien het al een aantal maanden actief is dan zou je toch veel meer besmettingen kunnen verwachten?
De WHO betiteld hem als een Variant of Intresting niet als Variant of Concern. Maar het artikel in de NYT is een week oud. Dat hij al 3 of 4 maanden rond gaat in de VS had ik fout maar ging over een andere variant ook een voi was. Maar ze verwachten wel dezelfde uitkomt als met deze variant. Ik had dat in the Gaurdian gelezen namelijk. Maar het verhaal komt op hetzelfde neer met andere aan het woord.
https://www.theguardian.c(...)s-detected-in-london

Dat ze hem nu ineens over heel de wereld vinden is niet zo vreemd. Er word minder getest en minder onderzoek gedaan naar varianten dan tijdens de pandemie. Dus niet gek als er weer meer onderzoek gedaan word dat hij op meer plekken gevonden werd. Sowieso zagen we tijdens de pandemie al als er een nieuwe variant er was dat hij daarna al veel verder verspreid was dan verwacht.

Maar goed het is gewoon een mutatie die voor een gedeelte een immuun escape is dus zullen weer veel mensen her besmet raken. Daarom dat ze in veel landen de risicogroep adviseren om een booster te nemen die ook weer iets zijn upgedate. Hetzelfde als wat we doen met de griepprik. Dus zullen er weer mensen zieken, in het ziekenhuis komen of er aan overlijden, ja maar het zal allemaal niet zo erg worden als afgelopen jaren omdat mensen door vaccins en infecties de laatste jaren gewoon een behoorlijke bescherming hebben opgebouwd.
Monomeismwoensdag 23 augustus 2023 @ 15:46
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 13:51 schreef qajariaq het volgende:

[..]
Maar ik mag toch hopen dat er nu wel zaken als mondkapjes op voorraad zijn.

Wie kan er nu in godsnaam op tegen zijn dat er voorbereidingen worden getroffen dat als het weer crisis wordt dat er dan adequater opgetreden kan worden? Dus b.v. fatsoenlijke mondkapjes op voorraad en plannen hebben liggen hoe wat vlotter en gerichter te reageren in bepaalde situaties. Maatregelen voorbereiden is totaal iets anders dan ze alvast maar uitvoeren.

Ik heb sterk de indruk dat veel mensen er kennelijk al op tegen zijn als er over nagedacht wordt hoe te handelen als de ziekenhuizen weer vollopen. Je kan je kop wel in het zand steken maar je kan ook nu alvast verzinnen hoe je als maatschappij slimmer kan reageren dan de vorige keer. Je moet durven leren van je fouten.
:')
VEM2012woensdag 23 augustus 2023 @ 15:59
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 13:51 schreef qajariaq het volgende:

[..]
Maar ik mag toch hopen dat er nu wel zaken als mondkapjes op voorraad zijn.

Wie kan er nu in godsnaam op tegen zijn dat er voorbereidingen worden getroffen dat als het weer crisis wordt dat er dan adequater opgetreden kan worden? Dus b.v. fatsoenlijke mondkapjes op voorraad en plannen hebben liggen hoe wat vlotter en gerichter te reageren in bepaalde situaties. Maatregelen voorbereiden is totaal iets anders dan ze alvast maar uitvoeren.

Ik heb sterk de indruk dat veel mensen er kennelijk al op tegen zijn als er over nagedacht wordt hoe te handelen als de ziekenhuizen weer vollopen. Je kan je kop wel in het zand steken maar je kan ook nu alvast verzinnen hoe je als maatschappij slimmer kan reageren dan de vorige keer. Je moet durven leren van je fouten.
Mondkapjes helpen niet. En ik zie ze nog steeds zwerven in de bossen. Dus laten we deze milieuonvriendelijke maatregelen maar nooit meer nemen.
VEM2012woensdag 23 augustus 2023 @ 16:00
quote:
9s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 13:56 schreef Ali_boo het volgende:
Ook andere experts making zich zorgen over BA.2.86 variant

[ twitter ]
7 cases. Dominant.

Wat is het nu?
Beathovenwoensdag 23 augustus 2023 @ 16:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 22:17 schreef Red_85 het volgende:

[..]
:')
Die vergelijkingen ook weer :D

Check het nieuwsbericht even. 'Geen bewijs voor zieker of besmettelijker'.
Maar bel jij de brandweer alvast maar als iemand zn aansteker uit zn broekzak haalt om het in de keukenla te doen...
Als jij voor een bedrijf zou werken dat risicocalculatie zou moeten doen voor de komende twee jaar, en je je werk goed zou uitvoeren zou je hier heel anders instaan dan als privé persoon.
qajariaqwoensdag 23 augustus 2023 @ 16:41
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 15:59 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Mondkapjes helpen niet.
Als je ze onder je kin hangt dan doen ze inderdaad weinig. Dat is tenminste de conclusie van een artikel op medisch contact. Maar goed, om op mijn punt terug te komen. Dit is het moment om dat soort onderzoek nu dus te doen en dus niet wachten tot er weer crisis is.
quote:
En ik zie ze nog steeds zwerven in de bossen. Dus laten we deze milieuonvriendelijke maatregelen maar nooit meer nemen.
Iedereen schijnt blikjes en mondkapjes tegen te komen in het bos. Ik kom dat in het bos niet tegen terwijl ik wel een buitenmens ben. De enige plek waar ik nog mondkapjes tegen kom is in zakken van jassen of vesten die ik kennelijk niet zo veel draag.
Beathovenwoensdag 23 augustus 2023 @ 16:43
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 13:59 schreef Ali_boo het volgende:

[..]
Wat een onzelfzuchtige daad van je Beathoven

Je doet het idd voor een ander c_/
Ik kan ook zeggen dat ik het maar laat schieten zoals m’n booster en wel zie waar het schip strandt, wetende dat ik altijd nog in het ziekenhuis terecht kan.
Ali_boowoensdag 23 augustus 2023 @ 16:45
Nu ook in Zwitserland
Komt wel dichtbij zo -O-

twitter
Stoorzendertwoensdag 23 augustus 2023 @ 16:56
Gemiste kans om dit de ‘Baracus’ variant te noemen
Ali_boowoensdag 23 augustus 2023 @ 16:57
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 15:31 schreef ipa84 het volgende:

[..]
De WHO betiteld hem als een Variant of Intresting niet als Variant of Concern. Maar het artikel in de NYT is een week oud. Dat hij al 3 of 4 maanden rond gaat in de VS had ik fout maar ging over een andere variant ook een voi was. Maar ze verwachten wel dezelfde uitkomt als met deze variant. Ik had dat in the Gaurdian gelezen namelijk. Maar het verhaal komt op hetzelfde neer met andere aan het woord.
https://www.theguardian.c(...)s-detected-in-london

Dat ze hem nu ineens over heel de wereld vinden is niet zo vreemd. Er word minder getest en minder onderzoek gedaan naar varianten dan tijdens de pandemie. Dus niet gek als er weer meer onderzoek gedaan word dat hij op meer plekken gevonden werd. Sowieso zagen we tijdens de pandemie al als er een nieuwe variant er was dat hij daarna al veel verder verspreid was dan verwacht.

Maar goed het is gewoon een mutatie die voor een gedeelte een immuun escape is dus zullen weer veel mensen her besmet raken. Daarom dat ze in veel landen de risicogroep adviseren om een booster te nemen die ook weer iets zijn upgedate. Hetzelfde als wat we doen met de griepprik. Dus zullen er weer mensen zieken, in het ziekenhuis komen of er aan overlijden, ja maar het zal allemaal niet zo erg worden als afgelopen jaren omdat mensen door vaccins en infecties de laatste jaren gewoon een behoorlijke bescherming hebben opgebouwd.
Ik snap het punt wat je probeert te maken

Maar waarom zouden ze de 2020 maatregelen uit de kast halen voor een virus waar ze weinig vanaf weten ?

Daarnaast krijg ik hele sterke 2020 flahsback, maar goed dat kan ook aan mij liggen :P
Ali_boowoensdag 23 augustus 2023 @ 16:59
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 15:26 schreef tesssssssss het volgende:
waarschijnlijk niet ziekmakender is
''waarschijnlijk niet ziekmakender is''

En dat noemt zichzelf een expert :D
VEM2012woensdag 23 augustus 2023 @ 17:02
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 16:41 schreef qajariaq het volgende:

[..]
Als je ze onder je kin hangt dan doen ze inderdaad weinig. Dat is tenminste de conclusie van een artikel op medisch contact. Maar goed, om op mijn punt terug te komen. Dit is het moment om dat soort onderzoek nu dus te doen en dus niet wachten tot er weer crisis is.
[..]
Iedereen schijnt blikjes en mondkapjes tegen te komen in het bos. Ik kom dat in het bos niet tegen terwijl ik wel een buitenmens ben. De enige plek waar ik nog mondkapjes tegen kom is in zakken van jassen of vesten die ik kennelijk niet zo veel draag.
Zou het kunnen dat jij in een ander bos loopt dan ik? En als je echt nooit mondkapjes ziet slingeren in de buitenlucht, dan raad ik het aan om even naar de opticien te gaan. Of vaker buitenkomen. Een van de twee.

En mondkapjes maken echt geen significant verschil. Daar kun je genoeg over vinden als je er interesse in hebt.
ipa84woensdag 23 augustus 2023 @ 17:03
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 16:57 schreef Ali_boo het volgende:

[..]
Ik snap het punt wat je probeert te maken

Maar waarom zouden ze de 2020 maatregelen uit de kast halen voor een virus waar ze weinig vanaf weten ?

Daarnaast krijg ik hele sterke 2020 flahsback, maar goed dat kan ook aan mij liggen :P
Ik totaal niet ik zie alleen dat er in de VS wat mensen raar doen. Maar daar was het corona beleid sowieso al heel politiek. De blauwe staten waar vol op tig maatregelen werd ingezet en in rode staten werd corona bijna ontkent. Ik heb genoeg kritiek op Nederland zeker wat betreft onzin maatregelen maar toch was er nog iets van een balans. Maar dat ze in Hollywood weer aan de mondkapjes beginnen is niet zo gek. In Californië waren veel coronamaatregelen nog tot diep 2022 aanwezig terwijl wij die al lang en breed hadden afgeschaft.
VEM2012woensdag 23 augustus 2023 @ 17:06
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 17:03 schreef ipa84 het volgende:

[..]
Ik totaal niet ik zie alleen dat er in de VS wat mensen raar doen. Maar daar was het corona beleid sowieso al heel politiek. De blauwe staten waar vol op tig maatregelen werd ingezet en in rode staten werd corona bijna ontkent. Ik heb genoeg kritiek op Nederland zeker wat betreft onzin maatregelen maar toch was er nog iets van een balans. Maar dat ze in Hollywood weer aan de mondkapjes beginnen is niet zo gek. In Californië waren veel coronamaatregelen nog tot diep 2022 aanwezig terwijl wij die al lang en breed hadden afgeschaft.
Ik vind medische maatregelen afdwingen op basis van politieke overtuiging vrij gestoord eerlijk gezegd.
qajariaqwoensdag 23 augustus 2023 @ 17:21
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 17:06 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Ik vind medische maatregelen afdwingen op basis van politieke overtuiging vrij gestoord eerlijk gezegd.
Feiten ontkennen op basis van politieke overtuiging is niet vreemd?
ipa84woensdag 23 augustus 2023 @ 17:22
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 17:06 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Ik vind medische maatregelen afdwingen op basis van politieke overtuiging vrij gestoord eerlijk gezegd.
Ligt aan de maatregel om eerlijk te zijn. Voorbeeld in Nederland is het normaal als je ziek bent dat je wordt door betaald. In veel landen is dat niet het geval zeker niet bij lagere lonen. Daar zag je ook dat veel mensen die toch al moeilijk rond komen toch half ziek gaan werken want inkomen is belangrijker dan corona te voorkomen. Wat heel begrijpelijk is als je geen 2 weken inkomen kan missen. Maar stel nu zegt de overheid/politiek van als je ziek bent en positief test op corona moet de werkgever het loon door betalen. Is op basis van een medisch advies om corona te voorkomen maar is ook een menselijke maatregel. Het is niet allemaal zwart wit in dit soort gevallen.
tessssssssswoensdag 23 augustus 2023 @ 17:26
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 16:59 schreef Ali_boo het volgende:

[..]
''waarschijnlijk niet ziekmakender is''

En dat noemt zichzelf een expert :D
Dat weten ze pas als er heel veel mensen ziek zijn geweest. Als die maar een beetje ziek zijn is die variant niet gevaarlijk. :)

Als mensen heel erg ziek worden dan hebben we wel een probleem. Want dan zijn de ziekhuizen straks weer overvol.

Maar dat weet nog niemand gewoon omdat er nog "te weinig"mensen ziek zijn geweest.

Te weinig om het zeker te weten.
Regilio_woensdag 23 augustus 2023 @ 17:26
quote:
10s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 18:32 schreef Ali_boo het volgende:
Ook Hollywood eist nu dat je een masker opdoet, anders kom je er niet meer in :6

[ twitter ]

[ afbeelding ]
In Hollywood zijn ze helemaal knettah dus dit is eerder logisch dan afwijkend.
Red_85woensdag 23 augustus 2023 @ 17:49
quote:
1s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 16:08 schreef Beathoven het volgende:

[..]
Als jij voor een bedrijf zou werken dat risicocalculatie zou moeten doen voor de komende twee jaar, en je je werk goed zou uitvoeren zou je hier heel anders instaan dan als privé persoon.
Risicocalculatie bij pfizer en hun vriendjes = covid is weg, groot deel van onze inkomsten ook, laten we paniek veroorzaken.

Dat is wat hier aan de hand is.
NeeOfTochJAdonderdag 24 augustus 2023 @ 07:22
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 17:26 schreef tesssssssss het volgende:

[..]
Dat weten ze pas als er heel veel mensen ziek zijn geweest. Als die maar een beetje ziek zijn is die variant niet gevaarlijk. :)

Als mensen heel erg ziek worden dan hebben we wel een probleem. Want dan zijn de ziekhuizen straks weer overvol.

Maar dat weet nog niemand gewoon omdat er nog "te weinig"mensen ziek zijn geweest.

Te weinig om het zeker te weten.
De ziekenhuizen zijn bij het minste of geringste vol dat is vooral wanbeleid en niet zozeer een virusje.
NeeOfTochJAvrijdag 25 augustus 2023 @ 20:54
BA.2.86 may be more capable of causing infection in people who have previously had COVID-19 or who have received COVID-19 vaccines. Scientists are evaluating the effectiveness of the forthcoming, updated COVID-19 vaccine.
https://www.cdc.gov/respi(...)ovid-19-variant.html
Bezsenvrijdag 25 augustus 2023 @ 20:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 augustus 2023 20:54 schreef NeeOfTochJA het volgende:
BA.2.86 may be more capable of causing infection in people who have previously had COVID-19 or who have received COVID-19 vaccines. Scientists are evaluating the effectiveness of the forthcoming, updated COVID-19 vaccine.
https://www.cdc.gov/respi(...)ovid-19-variant.html
qbjfgouzm1z71.jpg
etuiedelapielvrijdag 25 augustus 2023 @ 21:01
Is @Za nog niet gearriveerd hier?
#ANONIEMvrijdag 25 augustus 2023 @ 22:23
quote:
Op vrijdag 25 augustus 2023 21:01 schreef etuiedelapiel het volgende:
Is @:Za nog niet gearriveerd hier?
Die heeft z'n eigen topic.
Enchantervrijdag 25 augustus 2023 @ 22:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 augustus 2023 20:54 schreef NeeOfTochJA het volgende:
BA.2.86 may be more capable of causing infection in people who have previously had COVID-19 or who have received COVID-19 vaccines. Scientists are evaluating the effectiveness of the forthcoming, updated COVID-19 vaccine.
https://www.cdc.gov/respi(...)ovid-19-variant.html
En mensen die geen COVID hebben gehad en ook niet gevaccineerd zijn ?
Zavrijdag 25 augustus 2023 @ 22:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 augustus 2023 20:54 schreef NeeOfTochJA het volgende:

BA.2.86 may be more capable of causing infection in people who have previously had COVID-19 or who have received COVID-19 vaccines. Scientists are evaluating the effectiveness of the forthcoming, updated COVID-19 vaccine.
https://www.cdc.gov/respi(...)ovid-19-variant.html
Waarbij elke logica ver te zoeken is.

Op welke wijze zouden mensen die reeds covid gehad hebben ontvankelijker zijn voor een infectie met deze variant?
Sapstengelvrijdag 25 augustus 2023 @ 22:55
Volgend jaar verkiezingen in de VS natuurlijk. En als er geen lockdown is kan er ook niet gefraudeerd worden met stemmen per post.
Ali_boovrijdag 25 augustus 2023 @ 22:55
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 augustus 2023 22:48 schreef Za het volgende:

[..]
Waarbij elke logica ver te zoeken is.

Op welke wijze zouden mensen die reeds covid gehad hebben ontvankelijker zijn voor een infectie met deze variant?
Het virus moet juist mensen hebben die gevaccineerd zijn. Hoe dat allemaal kan is niet zo relevant, mond dicht en vertrouw op de wetenschap O+

twitter
Ali_boovrijdag 25 augustus 2023 @ 22:58
Oh jeetje toch

F4U_wcWXIAEbiu3?format=png&name=small

Tijd om deze badboys weer uit de kast te halen

twitter
Ali_boovrijdag 25 augustus 2023 @ 22:59
twitter
Ali_boovrijdag 25 augustus 2023 @ 23:01
Nu ook in Thailand actief

twitter
SnertMetChocovrijdag 25 augustus 2023 @ 23:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 augustus 2023 22:55 schreef Sapstengel het volgende:
Volgend jaar verkiezingen in de VS natuurlijk. En als er geen lockdown is kan er ook niet gefraudeerd worden met stemmen per post.
Naja, dat kon vorige keer ook al niet echt, dus dat scheelt.
Kansenjongerevrijdag 25 augustus 2023 @ 23:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 augustus 2023 22:55 schreef Sapstengel het volgende:
Volgend jaar verkiezingen in de VS natuurlijk. En als er geen lockdown is kan er ook niet gefraudeerd worden met stemmen per post.
Als stemmen per post zo fraudegevoelig is volgens de Trumpfans, waarom stemde hun held zelf dan ook per post?
Ali_boovrijdag 25 augustus 2023 @ 23:07
Ik zie echt zoveel overeenkomsten met de 2020/22 periode :B

twitter


twitter
Ali_boovrijdag 25 augustus 2023 @ 23:10
@Za wellicht biedt mevrouw Cohen wel wat duidelijkheid

twitter
Zazaterdag 26 augustus 2023 @ 00:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 augustus 2023 22:55 schreef Ali_boo het volgende:

Het virus moet juist mensen hebben die gevaccineerd zijn. Hoe dat allemaal kan is niet zo relevant, mond dicht en vertrouw op de wetenschap O+

[ twitter ]
Volgens het CDC eveneens Covid herstelden, die logica ontgaat me. Het is nog een Omicron subvariant ook.
Zazaterdag 26 augustus 2023 @ 05:50
twitter


He added that it’s “tentatively” recommended “that everybody get it,” once the shots are ready.

https://www.pbs.org/newsh(...)new-covid-19-vaccine
VEM2012zaterdag 26 augustus 2023 @ 06:52
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 17:21 schreef qajariaq het volgende:

[..]
Feiten ontkennen op basis van politieke overtuiging is niet vreemd?
Ook. Maar geen idee waar je nu op doelt.
VEM2012zaterdag 26 augustus 2023 @ 06:53
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 17:21 schreef qajariaq het volgende:

[..]
Feiten ontkennen op basis van politieke overtuiging is niet vreemd?
Ook. Maar geen idee waar je nu op doelt.
quote:
0s.gif Op woensdag 23 augustus 2023 17:22 schreef ipa84 het volgende:

[..]
Ligt aan de maatregel om eerlijk te zijn. Voorbeeld in Nederland is het normaal als je ziek bent dat je wordt door betaald. In veel landen is dat niet het geval zeker niet bij lagere lonen. Daar zag je ook dat veel mensen die toch al moeilijk rond komen toch half ziek gaan werken want inkomen is belangrijker dan corona te voorkomen. Wat heel begrijpelijk is als je geen 2 weken inkomen kan missen. Maar stel nu zegt de overheid/politiek van als je ziek bent en positief test op corona moet de werkgever het loon door betalen. Is op basis van een medisch advies om corona te voorkomen maar is ook een menselijke maatregel. Het is niet allemaal zwart wit in dit soort gevallen.
Ik had het specifiek over de verplichting om weer mondkapjes te gaan dragen.
NeeOfTochJAzaterdag 26 augustus 2023 @ 07:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 augustus 2023 23:07 schreef Ali_boo het volgende:
Ik zie echt zoveel overeenkomsten met de 2020/22 periode :B

[ twitter ]

[ twitter ]
Door al die nieuwsberichten gaan meer mensen testen en dus meer cases. Same scam different year.
Red_85zaterdag 26 augustus 2023 @ 07:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 augustus 2023 20:55 schreef Bezsen het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Waarom ga je dan idd?
BeriBerizaterdag 26 augustus 2023 @ 07:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 augustus 2023 22:58 schreef Ali_boo het volgende:
Oh jeetje toch

[ afbeelding ]

Tijd om deze badboys weer uit de kast te halen

[ twitter ]
Hier in Athene dragen mensen nog steeds mondkapjes in de metro en de bus :')
HSGzaterdag 26 augustus 2023 @ 08:46
Snel alles in Nederland dichtgooien. Horeca mag nooit meer open en mensen mogen alleen nog maar op straat met toestemming.
ascozaterdag 26 augustus 2023 @ 08:50
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 augustus 2023 07:56 schreef BeriBeri het volgende:

[..]
Hier in Athene dragen mensen nog steeds mondkapjes in de metro en de bus :')
Zou ik ook doen in die stinkstad. :r
grimselmanzaterdag 26 augustus 2023 @ 09:09
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 augustus 2023 22:48 schreef Za het volgende:

[..]
Waarbij elke logica ver te zoeken is.

Op welke wijze zouden mensen die reeds covid gehad hebben ontvankelijker zijn voor een infectie met deze variant?
Dat wordt niet beweerd in het artikel. Deze variant is mogelijk beter in het ontwijken van immuniteit dan de omikron varianten. Niet dat gevaccineerden en personen die covid gehad hebbeb sneller besmet raken.
GemMagiczaterdag 26 augustus 2023 @ 10:17
Ah, corona maatregelen. Avondklok en samenscholingsverbod. Bemoeienis achter de voordeur. Stiekem op bezoek. Illegale boswandeling. Fijn dat die periode achter ons ligt. Denk dat we in Nederland de kapjes-reflex wel voorbij zijn.
qajariaqzaterdag 26 augustus 2023 @ 11:04
Wonderlijk dat al die wappies zo vreselijk getraumatiseerd zijn dat ze bij de eerste constatering van iets meer zieken gelijk al op de barricades gaan springen.

Terwijl de rest van de wereld hoopt dat er niets aan de hand is maar wel voorbereidingen wil laten verzinnen voor als er toch meer zieken komen dan gewenst. Juist door nu te anticiperen heb je veel minder kans dat maatregelen vergaand moeten zijn.

Maar ja, als je de romantische tijd op de barricaden nog steeds mist....
Zazaterdag 26 augustus 2023 @ 16:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 augustus 2023 09:09 schreef grimselman het volgende:

Dat wordt niet beweerd in het artikel. Deze variant is mogelijk beter in het ontwijken van immuniteit dan de omikron varianten. Niet dat gevaccineerden en personen die covid gehad hebbeb sneller besmet raken.
Ik schreef niet dat mijn interpretatie was dat ze sneller besmet raakten.
Zazaterdag 26 augustus 2023 @ 16:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 augustus 2023 11:04 schreef qajariaq het volgende:

wappies
Wat zijn dat eigenlijk precies, kun je wat meer duiding geven?


quote:
zo vreselijk getraumatiseerd zijn dat ze bij de eerste constatering van iets meer zieken gelijk al op de barricades gaan springen.

Terwijl de rest van de wereld hoopt dat er niets aan de hand is maar wel voorbereidingen wil laten verzinnen voor als er toch meer zieken komen dan gewenst. Juist door nu te anticiperen heb je veel minder kans dat maatregelen vergaand moeten zijn.

Maar ja, als je de romantische tijd op de barricaden nog steeds mist....
Het werkelijke schandaal is dat er niets aan de hand is, maar de POTUS wederom iedereen wil laten vaccineren en gerenomeerde media doen of er een gevaarlijke variant op de loer ligt die het heeft voorzien op gevaccineerden.
grimselmanzaterdag 26 augustus 2023 @ 17:01
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 augustus 2023 16:08 schreef Za het volgende:

[..]
Ik schreef niet dat mijn interpretatie was dat ze sneller besmet raakten.
Wat is dan jouw interpretatie?
qajariaqzaterdag 26 augustus 2023 @ 17:06
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 augustus 2023 16:11 schreef Za het volgende:
Wat zijn dat eigenlijk precies, kun je wat meer duiding geven?

In dit verband mensen die zich door die term aangesproken of zelfs aangevallen voelen. #vragennaardebekendeweg.
Zazaterdag 26 augustus 2023 @ 17:26
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 augustus 2023 17:06 schreef qajariaq het volgende:

In dit verband mensen die zich door die term aangesproken of zelfs aangevallen voelen. #vragennaardebekendeweg.
Je bent vrij om aan te nemen wat je wilt verder, maar graag wat meer duiding, zodat duidelijk wordt wat je precies bedoelt.
Zie je jezelf als een wappie?
Zazaterdag 26 augustus 2023 @ 17:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 augustus 2023 17:01 schreef grimselman het volgende:

Wat is dan jouw interpretatie?
Er is een verschil tussen een besmetting en een infectie.
grimselmanzaterdag 26 augustus 2023 @ 17:53
quote:
BA.2.86 may be more capable of causing infection in people who have previously had COVID-19 or who have received COVID-19 vaccines. Scientists are evaluating the effectiveness of the forthcoming, updated COVID-19 vaccine.
https://www.cdc.gov/respi(...)ovid-19-variant.html
Waarbij elke logica ver te zoeken is.

Op welke wijze zouden mensen die reeds covid gehad hebben ontvankelijker zijn voor een infectie met deze variant?
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 augustus 2023 17:32 schreef Za het volgende:

[..]
Er is een verschil tussen een besmetting en een infectie.
Dat is geen interpretatie maar het ontwijken van de vraag
Zazaterdag 26 augustus 2023 @ 18:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 augustus 2023 17:53 schreef grimselman het volgende:

Dat is geen interpretatie maar het ontwijken van de vraag
*Zucht*

Je bent niet zo goed in staat begrijpend te lezen.
Ontvankelijk zijn voor een infectie en sneller besmet raken zijn twee verschillende dingen.

quote:
0s.gif Op zaterdag 26 augustus 2023 09:09 schreef grimselman het volgende:

Dat wordt niet beweerd in het artikel. Deze variant is mogelijk beter in het ontwijken van immuniteit dan de omikron varianten. Niet dat gevaccineerden en personen die covid gehad hebbeb sneller besmet raken.
Quote anders even waar ik de woorden 'sneller besmet raken' gebruik.
grimselmanzaterdag 26 augustus 2023 @ 18:48
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 augustus 2023 18:42 schreef Za het volgende:

[..]
*Zucht*

Je bent niet zo goed in staat begrijpend lezen.
Ontvankelijk zijn voor een infectie en sneller besmet raken zijn twee verschillende dingen.
[..]
Quote anders even waar ik de woorden 'sneller besmet raken' gebruik.
Oh ja daar had geinfecteerd moeten staan. Anyway als de nieuwe variant beter is in het ontwijken van immuunsyssteem dan zullen gevaccineerden minder beschermd zijn. Het is niet alsof deze variant het voorzien heeft op gevaccineerden.
Zazaterdag 26 augustus 2023 @ 19:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 augustus 2023 18:48 schreef grimselman het volgende:

Het is niet alsof deze variant het voorzien heeft op gevaccineerden.
Ook die bewering heb ik niet gedaan.

Het is wel klaar zo denk ik.
Ali_boozondag 27 augustus 2023 @ 11:43
Nu ook Texas

twitter
Akathisiazondag 27 augustus 2023 @ 11:47
'including' COVID?
Ali_boozondag 27 augustus 2023 @ 12:08
twitter
Ali_boozondag 27 augustus 2023 @ 12:09
quote:
0s.gif Op zondag 27 augustus 2023 11:47 schreef Akathisia het volgende:
'including' COVID?
Reguliere covid + nieuwe variant?

Tenminste zo lees ik het :P
Morri2maandag 28 augustus 2023 @ 12:12
Gaat COR nu ook weer open?
BertVmaandag 28 augustus 2023 @ 12:20
Het is maar goed dat er geen mrna-techniek was tijdens de pokken.
Vis1980maandag 28 augustus 2023 @ 12:54
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 augustus 2023 17:55 schreef Document1 het volgende:
Ik snap het niet zo goed. Jaren riepen wappies het is de griep, nu wordt het als een griep behandeld en is het weer niet goed.
Dit dus, ze roepen maar wat, als het maar tegen de media, de politiek en de overheid is.
tesssssssssmaandag 28 augustus 2023 @ 13:06
quote:
0s.gif Op maandag 28 augustus 2023 12:12 schreef Morri2 het volgende:
Gaat COR nu ook weer open?
Nee, als ik het goed begrepen heb, is deze variant niet ziekmakender.

Dus als het goed is veranderd er niks.
epicbeardmanmaandag 28 augustus 2023 @ 14:41
1hmqmD6Udylc.jpeg
R2Rmaandag 28 augustus 2023 @ 14:50
Ik mis nog wel een belangrijke zaak die nog niet aan bod is gekomen in dit topic.

Heeft iedereen al voldoende WC papier ingeslagen?
GemMagicmaandag 28 augustus 2023 @ 18:06
quote:
0s.gif Op maandag 28 augustus 2023 14:50 schreef R2R het volgende:
Ik mis nog wel een belangrijke zaak die nog niet aan bod is gekomen in dit topic.

Heeft iedereen al voldoende WC papier ingeslagen?
Jazeker, 50x 1.000 stuks. Als de pleuris uitbreekt, lever ik ze voor ¤2,50 de rol aan Ernst. 'Om niet' uiteraard.
Ali_boomaandag 28 augustus 2023 @ 22:32
Witte Huis moedigt mensen aan om zich te laten prikken O+

twitter
Ali_boomaandag 28 augustus 2023 @ 22:34
quote:
0s.gif Op maandag 28 augustus 2023 14:50 schreef R2R het volgende:
Ik mis nog wel een belangrijke zaak die nog niet aan bod is gekomen in dit topic.

Heeft iedereen al voldoende WC papier ingeslagen?
Uitstekende vraag, ik ga meteen een voorraad bestellen c_/

[ Bericht 1% gewijzigd door Ali_boo op 28-08-2023 22:53:38 ]
Cockwhalemaandag 28 augustus 2023 @ 22:35
Ook nog maar een neuk geven om covid sinds omikron :') :')
Ali_boowoensdag 30 augustus 2023 @ 14:17
Get boosted NOW :9

get-boosted-NOW.webp
Ali_boowoensdag 30 augustus 2023 @ 14:21
We kunnen Zweden, Canada, Duitsland en Spanje aan de lijst toevoegen

twitter


twitter


twitter
Ali_boowoensdag 30 augustus 2023 @ 14:22
En Portugal natuurlijk, was die even vergeten aan mijn lijst toe te voegen :@

twitter
#ANONIEMwoensdag 30 augustus 2023 @ 14:24
Maar goed dat we gister net weer een hoop toilet papier in huis hebben gehaald O+
WheeledWarriorwoensdag 30 augustus 2023 @ 14:26
quote:
14s.gif Op woensdag 30 augustus 2023 14:24 schreef AlwaysHappy het volgende:
Maar goed dat we gister net weer een hoop toilet papier in huis hebben gehaald O+
Hadden jullie Vietnamees besteld?
#ANONIEMwoensdag 30 augustus 2023 @ 14:27
quote:
0s.gif Op woensdag 30 augustus 2023 14:26 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Hadden jullie Vietnamees besteld?
Nah, kopen het altijd standaard in bulk bij aanbiedingen :P
Ali_boowoensdag 30 augustus 2023 @ 14:33
quote:
14s.gif Op woensdag 30 augustus 2023 14:24 schreef AlwaysHappy het volgende:
Maar goed dat we gister net weer een hoop toilet papier in huis hebben gehaald O+
Het lijkt er echt op dat er een tweede ronde aan zit komen. Moet zelf ook een beetje opschieten wil ik de paniek en chaos voor zijn -O-
Ali_boowoensdag 30 augustus 2023 @ 14:38
twitter
Momowoensdag 30 augustus 2023 @ 14:47
Boosters shots voor ouderen, zieken en mensen die dat willen, prima toch. Nieuwe variant is toch niet ernstiger dan de varianten sinds omikron of wel?
Hexagonwoensdag 30 augustus 2023 @ 14:50
quote:
1s.gif Op woensdag 30 augustus 2023 14:47 schreef Momo het volgende:
Boosters shots voor ouderen, zieken en mensen die dat willen, prima toch. Nieuwe variant is toch niet ernstiger dan de varianten sinds omikron of wel?
Kennelijk veroorzaakt het aanvallen van onderbuikdiarree bij de bekende wappies.
Monomeismwoensdag 30 augustus 2023 @ 16:05
quote:
0s.gif Op woensdag 30 augustus 2023 14:50 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Kennelijk veroorzaakt het aanvallen van onderbuikdiarree bij de bekende wappies.
Wat kan jou dat nou schelen wat allerlei wappies daarvan vinden. Denk er niet verder over na en ga gewoon niet op Rumble kijken naar de talloze compilaties van mensen die "sudden death" wereldwijd in allerlei situaties achterover of voorover vallen, en neem straks gewoon jouw overheerlijke booster.

Nummer 7 toch inmiddels?

Kolere hee :')
voetbalmanager2woensdag 30 augustus 2023 @ 16:07
quote:
0s.gif Op woensdag 30 augustus 2023 14:21 schreef Ali_boo het volgende:
We kunnen Zweden, Canada, Duitsland en Spanje aan de lijst toevoegen

[ twitter ]

[ twitter ]

[ twitter ]
quote:
0s.gif Op woensdag 30 augustus 2023 14:22 schreef Ali_boo het volgende:
En Portugal natuurlijk, was die even vergeten aan mijn lijst toe te voegen :@

[ twitter ]
Godzijdank Nederland nog niet.
voetbalmanager2woensdag 30 augustus 2023 @ 16:08
quote:
1s.gif Op woensdag 30 augustus 2023 14:47 schreef Momo het volgende:
Boosters shots voor ouderen, zieken en mensen die dat willen, prima toch. Nieuwe variant is toch niet ernstiger dan de varianten sinds omikron of wel?
Mensen met nog het oude vaccin zijn minder beschermd tegen deze nieuwe variant en deze variant zorgt voor een hoop extra long covid gevallen.
Hexagonwoensdag 30 augustus 2023 @ 16:19
quote:
0s.gif Op woensdag 30 augustus 2023 16:05 schreef Monomeism het volgende:

[..]
Wat kan jou dat nou schelen wat allerlei wappies daarvan vinden. Denk er niet verder over na en ga gewoon niet op Rumble kijken naar de talloze compilaties van mensen die "sudden death" wereldwijd in allerlei situaties achterover of voorover vallen, en neem straks gewoon jouw overheerlijke booster.

Nummer 7 toch inmiddels?

Kolere hee :')
Wappies zorgen voor allerlei overlast zoals met dit topic ook weer te zien is, dus dat kan het me schelen.
NeeOfTochJAwoensdag 30 augustus 2023 @ 16:32
cc2.jpg
Monomeismwoensdag 30 augustus 2023 @ 16:36
quote:
0s.gif Op woensdag 30 augustus 2023 16:19 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Wappies zorgen voor allerlei overlast zoals met dit topic ook weer te zien is, dus dat kan het me schelen.
Daar heb je wel gelijk in. Het spijt me. :+
Ali_boowoensdag 30 augustus 2023 @ 18:56
quote:
1s.gif Op woensdag 30 augustus 2023 14:47 schreef Momo het volgende:
Boosters shots voor ouderen, zieken en mensen die dat willen, prima toch. Nieuwe variant is toch niet ernstiger dan de varianten sinds omikron of wel?
Ook tieners en gevaccineerden( en mensen die covid hebben opgelopen in het verleden) zijn niet meer veilig

twitter


F4UCyg8XAAAsSSf?format=png&name=small
Ali_boowoensdag 30 augustus 2023 @ 18:59
quote:
0s.gif Op woensdag 30 augustus 2023 16:07 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]
[..]
Godzijdank Nederland nog niet.
Nog niet maar als ik iets zie op sociale media dan post ik het uiteraard hier

Wel zijn er nieuwe gevallen in Noorwegen

twitter
Ali_boowoensdag 30 augustus 2023 @ 19:01
De Britten beginnen eerder met vaccineren vanwege de nieuwe variant

twitter
Ali_boowoensdag 30 augustus 2023 @ 19:04
Klein overzicht van de besmette landen tot nu toe

twitter
Ali_boowoensdag 30 augustus 2023 @ 19:09
Vooral de gevaccineerden zijn in gevaar :B

twitter
Ali_boowoensdag 30 augustus 2023 @ 19:11
Neem je boosters beste mensen
Ook al heb je het zelf niet nodig
Je doet het voor het ander O+
Ali_boowoensdag 30 augustus 2023 @ 19:15
Dit kan best wel vervelende gevolgen hebben ( mocht het waar zijn uiteraard)

F4t3W2YXUAAaj9D?format=jpg&name=small

BA.2.86's mutations include changes at key parts of the virus that could help the variant dodge the body's immune defenses from prior infections or vaccinations.

https://www.cbsnews.com/n(...)hat-to-know-experts/
spicymchaggiswoensdag 30 augustus 2023 @ 19:30
quote:
0s.gif Op woensdag 30 augustus 2023 16:08 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]
Mensen met nog het oude vaccin zijn minder beschermd tegen deze nieuwe variant en deze variant zorgt voor een hoop extra long covid gevallen.
Euhm... Wat? In geen enkel nieuwsartikel over de nieuwe mutatie wat ik hier voorbij heb zien komen is iets te lezen over het ziektebeeld er van.
Ali_boowoensdag 30 augustus 2023 @ 19:31
Uiteraard konden we hier niet achterblijven ;(

Moet ook Nederland iedereen boosteren tegen de nieuwe coronavariant eris?

De Verenigde Staten bereiden zich met een vaccinatieprogramma voor op de coronavariant EG.5. Is dat in Nederland ook nodig?

https://www.trouw.nl/zorg(...)riant-eris~b70b0d10/
Ali_boowoensdag 30 augustus 2023 @ 19:34
quote:
1s.gif Op woensdag 30 augustus 2023 19:30 schreef spicymchaggis het volgende:

[..]
Euhm... Wat? In geen enkel nieuwsartikel over de nieuwe mutatie wat ik hier voorbij heb zien komen is iets te lezen over het ziektebeeld er van.
Klopt alleen dat het de immuunsysteem weet te omzeilen
Gevallen van ''long covid'' ben ik nog niet tegengekomen
Intintwoensdag 30 augustus 2023 @ 19:35
Dankzij de wappies die elke keer schuimbekkend blijven posten wanneer ze het woordje covid ergens lezen blijf ik mij herinneren dat het ooit heeft bestaan. Ik ben daar zelf namelijk niet zo mee bezig omdat ik eigenlijk best een leuk leven heb met genoeg dingen die mijn aandacht waard zijn. Dankjewel hiervoor wappies!
Ali_boowoensdag 30 augustus 2023 @ 19:36
Alle chappies die het gevaar van covid weten te downplayen :{w
qajariaqwoensdag 30 augustus 2023 @ 20:27
quote:
0s.gif Op woensdag 30 augustus 2023 16:07 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]
[..]
Godzijdank Nederland nog niet.
Nou, het is hier nog niet gevonden in ieder geval. Aangezien een hoop landen rondom ons wel gevallen hebben geconstateerd is het dus alleen een kwestie van tijd voordat er hier ook iets gevonden wordt. We testen niet meer dus wordt het vinden wat uitgesteld.

En nee beste wappies. Er raakt niemand nog in paniek maar we controleren wel even de voorraad mondkapjes en wc papier natuurlijk. Ondertussen mogen de jongens en meisjes van Janssen en Co weer overuren maken.
Weird-woensdag 30 augustus 2023 @ 21:13
quote:
10s.gif Op woensdag 30 augustus 2023 19:09 schreef Ali_boo het volgende:
Vooral de gevaccineerden zijn in gevaar :B

[ twitter ]
Je opmerking komt niet echt overeen met de tweet
Zazaterdag 2 september 2023 @ 06:10
As new Covid variants gain traction, reinfections become more common and cases climb in certain areas, a few schools and businesses are reinstating mask requirements. Experts say it makes sense to increase precautions, including turning back to masks.

“I tend to say, if you’re going to go out, make sure you have a mask in your car, a couple masks at home or at work, so you always have something available to put on,” said Andrew Pekosz, a professor of molecular microbiology and immunology at the Johns Hopkins University Bloomberg School of Public Health.

https://www.nytimes.com/2(...)-masks-guidance.html
NeeOfTochJAzaterdag 2 september 2023 @ 07:23
quote:
0s.gif Op woensdag 30 augustus 2023 19:31 schreef Ali_boo het volgende:
Uiteraard konden we hier niet achterblijven ;(

Moet ook Nederland iedereen boosteren tegen de nieuwe coronavariant eris?

De Verenigde Staten bereiden zich met een vaccinatieprogramma voor op de coronavariant EG.5. Is dat in Nederland ook nodig?

https://www.trouw.nl/zorg(...)riant-eris~b70b0d10/
Als experten zeggen dat we dat moeten doen dan doen we dat gewoon. Trust the science.
SnertMetChocozaterdag 2 september 2023 @ 08:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 september 2023 07:23 schreef NeeOfTochJA het volgende:

[..]
Als experten zeggen dat we dat moeten doen dan doen we dat gewoon. Trust the science.
Lijkt me allicht doorgaans beter voor veruit de meeste mensen, dan wat willekeurige twitter- of youtube-dwaallichten te volgen.
Hexagonzaterdag 2 september 2023 @ 09:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 september 2023 07:23 schreef NeeOfTochJA het volgende:

[..]
Als experten zeggen dat we dat moeten doen dan doen we dat gewoon. Trust the science.
Inderdaad, gelukkig weten experts er meer van dan wappies.
Wirelessmousezaterdag 2 september 2023 @ 09:16
Gezien de verspreiding over landen van deze nieuwe variant... de komende 2 weken worden cruciaal.
NeeOfTochJAzaterdag 2 september 2023 @ 09:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 september 2023 09:09 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Inderdaad, gelukkig weten experts er meer van dan wappies.
Uiteraard die krijgen er flink voor betaald door Pfizer en co.
Hexagonzaterdag 2 september 2023 @ 09:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 september 2023 09:18 schreef NeeOfTochJA het volgende:

[..]
Uiteraard die krijgen er flink voor betaald door Pfizer en co.
Toon maar aan en sleep ze voor de rechter
ascozaterdag 2 september 2023 @ 09:33
Ik zet me vast deze song op. Op de een of andere manier voor altijd gelinkt aan die aparte periode.

Knipoogjezaterdag 2 september 2023 @ 10:33
quote:
1s.gif Op woensdag 30 augustus 2023 19:30 schreef spicymchaggis het volgende:

[..]
Euhm... Wat? In geen enkel nieuwsartikel over de nieuwe mutatie wat ik hier voorbij heb zien komen is iets te lezen over het ziektebeeld er van.
Er zijn bijna wel dagelijks bijna 1000 nieuwe ziekenhuisopnames in de VS, dus dat gaat best hard. Als dat tempo zich doorzet krijgen ze weer verstopping in de zorg. Snap wel dat ze weer snel op vaccinaties inzetten om de druk wat te verlichten.
Momozaterdag 2 september 2023 @ 10:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 september 2023 09:18 schreef NeeOfTochJA het volgende:

[..]
Uiteraard die krijgen er flink voor betaald door Pfizer en co.
Alle wetenschappers worden betaald door Pfizer?
Wantiezaterdag 2 september 2023 @ 11:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 september 2023 10:40 schreef Momo het volgende:

[..]
Alle wetenschappers worden betaald door Pfizer?
Uiteraard ;)
Weltschmerzzaterdag 2 september 2023 @ 12:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 september 2023 07:23 schreef NeeOfTochJA het volgende:

[..]
Als experten zeggen dat we dat moeten doen dan doen we dat gewoon. Trust the science.
Ik wacht nog even de mening van college drop out Bill Gates af.
Wantiezaterdag 2 september 2023 @ 12:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 september 2023 12:01 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]
Ik wacht nog even de mening van college drop out Bill Gates af.
College dropout _O-
Ali_boozaterdag 2 september 2023 @ 13:02
We kunnen twee landen aan de lijst toevoegen: Frankrijk en Schotland

twitter
Ali_boozaterdag 2 september 2023 @ 13:05
Staat nr 5 met de nieuwe variant

twitter
Ali_boozaterdag 2 september 2023 @ 13:07
Duitsland in paniek

twitter
Ali_boozaterdag 2 september 2023 @ 13:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 september 2023 07:23 schreef NeeOfTochJA het volgende:

[..]
Als experten zeggen dat we dat moeten doen dan doen we dat gewoon. Trust the science.
Wetenschap in je lijst injecteren, helemaal niets mis mee o|O
Ali_boozaterdag 2 september 2023 @ 13:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 september 2023 12:01 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]
Ik wacht nog even de mening van college drop out Bill Gates af.
De volgende pandemie zal zo'n groot impact hebben dan het zelfs de grootste critici de mond zal snoeren

Dat zei die iets meer dan een jaar terug in een interview
Managarmzaterdag 2 september 2023 @ 13:14
quote:
7s.gif Op woensdag 30 augustus 2023 19:34 schreef Ali_boo het volgende:

[..]
Klopt alleen dat het de immuunsysteem weet te omzeilen
Gevallen van ''long covid'' ben ik nog niet tegengekomen
Dat is ruk voor al die mensen die vertrouwen op hun immuunsysteem.
NeeOfTochJAzaterdag 2 september 2023 @ 13:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 september 2023 12:01 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]
Ik wacht nog even de mening van college drop out Bill Gates af.
Dr. Bill Gates.
brokjespoeszaterdag 2 september 2023 @ 16:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 september 2023 10:40 schreef Momo het volgende:
Alle wetenschappers worden betaald door Pfizer?
En zelfs al was dat zo, dan heerst er hier op Fok! best wel een hoop onwetendheid hoeveel invloed een financier op de uitslag van een onderzoek heeft. Natuurlijk wil zo'n geldschietert graag een bepaalde uitkomst zien, maar een onderzoeker wil nóg veel grager dat dit niet zijn laatste klus wordt, zoals bv. astrofysicus Willie Soon overkwam toen uitkwam dat hij was "vergeten" een fossiele sponsor te noemen - en dat was dus meteen het eind van zijn carrière, want wie laat daarna ooit nog iets door zo'n man onderzoeken? :P

En daardoor gebeurt het maar al te vaak dat er uit zo'n onderzoek iets totaal anders komt rollen en dan heb je als geldschieter pech gehad. De meeste onderzoekers zijn nu eenmaal niet erg gecharmeerd van wetenschappelijke zelfmoord, want op de 1 of andere manier komt het vrijwel altijd uit als een financier heeft zitten "bijsturen".

Mooiste voorbeeld van zo'n onverwacht resultaat is voor mij nog altijd het hevig door de fossiele industrie gesponsorde BEST-onderzoek dat "voor eens en altijd een einde moest maken aan de 'opwarmingsmythe'" en waarvan vrijwel het hele ontkennerskamp van te voren aankondiigde dat ze de resultaten dit keer wél zouden accepteren, omdat al hun bezwaren tegen eerdere datasets nu volledig waren meegenomen. (Een belangrijkse kritiekpunt bij de bestaande datasets was bv. dat data van een vervangen meetstation niet moest worden gezien als een voortzetting van de oude, maar als een geheel nieuwe datareeks.)

En toen en toen en toen... toen kwamen de eerste resultaten en kon het BEST-team alleen maar comcluderen dat de bestaande datasets (NASA/GISS, NOAA/NCEI, HadCRUT4, Cowtan&Way & Copernicus) zo gek nog niet waren. OK, we hadden nu dankzij BEST een decimaaltje extra, plus dat de eerste 30 jaren een heel stuk preciezer waren geworden, maar toch kwam klap bij sommigen evenzo BEST (= woordspeling) wel hard aan.

Vreemd genoeg heeft niemand van het BEST-team toen aan de sponsors gevraagd hoeveel het ze waard was om dit-en-dat een beetje op te rekken, of een bepaald gedeelte schielijk in een donker laatje te proppen. Waarschijnlijk is dit omdat de onderzoekswetenschap simpelweg niet zo wérkt.

.
TLDR; het maakt in de serieuze onderzoekswetenschap geen drol uit wie de knip trekt... zodra uitkomt dat er bewust is gesjoemeld (al dan niet op verzoek), kan de betreffende sjoemelaar/onverlaat stante pedo op zoek naar een nieuwe baan.
qajariaqzaterdag 2 september 2023 @ 21:30
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 september 2023 16:18 schreef brokjespoes het volgende:
TLDR; het maakt in de serieuze onderzoekswetenschap geen drol uit wie de knip trekt... zodra uitkomt dat er bewust is gesjoemeld (al dan niet op verzoek), kan de betreffende sjoemelaar/onverlaat stante pedo op zoek naar een nieuwe baan.
De financier kan natuurlijk wel de opdracht dusdanig (her)formuleren waardoor er best wel een beetje valt te sturen in het resultaat. Daarnaast zoekt de opdrachtgever ook zelf de onderzoekers uit, ook al sturing.

Persoonlijk vind ik het altijd wel fijn om te weten wie de opdrachtgever van een onderzoek is.
NeeOfTochJAzondag 3 september 2023 @ 01:18
Mask study published by NIH suggests N95 Covid masks may expose wearers to dangerous level of toxic compounds linked to seizures and cancer
A study published in April found disposable masks can have toxic chemicals
Experts said this could make newly instated mask mandates ineffective


https://www.dailymail.co.(...)eizures-cancer.html#
Wantiezondag 3 september 2023 @ 01:31
quote:
0s.gif Op zondag 3 september 2023 01:18 schreef NeeOfTochJA het volgende:
Mask study published by NIH suggests N95 Covid masks may expose wearers to dangerous level of toxic compounds linked to seizures and cancer
A study published in April found disposable masks can have toxic chemicals
Experts said this could make newly instated mask mandates ineffective


https://www.dailymail.co.(...)eizures-cancer.html#
Vandaar dat chirurgen niet oud worden....
Monomeismmaandag 4 september 2023 @ 06:47
quote:
1s.gif Op zondag 3 september 2023 01:31 schreef Wantie het volgende:

[..]
Vandaar dat chirurgen niet oud worden....
Ja want die gasten lopen 24/7 met een Lidl mondkapje rond.
Zelfs als ze niet aan het opereren zijn natuurlijk.
Wantiemaandag 4 september 2023 @ 07:05
quote:
0s.gif Op maandag 4 september 2023 06:47 schreef Monomeism het volgende:

[..]
Ja want die gasten lopen 24/7 met een Lidl mondkapje rond.
Zelfs als ze niet aan het opereren zijn natuurlijk.

Niemand loopt 24/7 met een mondkapje op.
Monomeismmaandag 4 september 2023 @ 07:33
quote:
1s.gif Op maandag 4 september 2023 07:05 schreef Wantie het volgende:

[..]
Niemand loopt 24/7 met een mondkapje op.
Tuurlijk niet. Alleen de gek gemaakten en gehersenspoelden die onder ons weer overal worden aangetroffen.
Wantiemaandag 4 september 2023 @ 09:37
quote:
0s.gif Op maandag 4 september 2023 07:33 schreef Monomeism het volgende:

[..]
Tuurlijk niet. Alleen de gek gemaakten en gehersenspoelden die onder ons weer overal worden aangetroffen.
Geen idee in wat voor contreien jij je begeeft, maar ik heb tijdens de hele pandemie niemand hier gezien die 24/7 met mondkapje op liep. Hooguit een idioot die met mondkapje op de fiets zit, maar ook die doet dat niet 24/7.
Ali_boomaandag 4 september 2023 @ 15:12
Tijd voor uw dagelijkse covid updates c_/

twitter
Ali_boomaandag 4 september 2023 @ 15:20
twitter
Isdatzomaandag 4 september 2023 @ 15:22
quote:
0s.gif Op zondag 3 september 2023 01:18 schreef NeeOfTochJA het volgende:
suggests
may
linked to
can
could
Verder niet geklikt.
Ali_boomaandag 4 september 2023 @ 15:24
twitter
Intintmaandag 4 september 2023 @ 15:27
quote:
0s.gif Op maandag 4 september 2023 07:33 schreef Monomeism het volgende:

[..]
Tuurlijk niet. Alleen de gek gemaakten en gehersenspoelden die onder ons weer overal worden aangetroffen.
Zo iemand heb ik nog nooit gezien. Jij ook niet maar dit verzin je even omdat dat het een stukje makkelijker maakt om anti mondkapjes te zijn.
Ali_boodinsdag 5 september 2023 @ 13:33
Oh gaan we weer :')

twitter
Ali_boodinsdag 5 september 2023 @ 13:37
twitter
Ali_boodinsdag 5 september 2023 @ 13:40
Opa is bezorgd

twitter
Ali_boodinsdag 5 september 2023 @ 14:42
En de eerste celeb heeft het weer te pakken

F5MQHOQXoAAsUWJ?format=jpg&name=900x900
Noberdinsdag 5 september 2023 @ 14:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 september 2023 13:33 schreef Ali_boo het volgende:
Oh gaan we weer :')

[ twitter ]
:+

twitter
xpompompomxdinsdag 5 september 2023 @ 14:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 september 2023 14:50 schreef Nober het volgende:

[..]
:+

[ twitter ]
Mutatie blijft een lastig te begrijpen concept begrijp ik.
Ali_boodinsdag 5 september 2023 @ 14:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 september 2023 14:50 schreef Nober het volgende:

[..]
:+

[ twitter ]
Was het niet voor de vaccine dan lag ze nu 3 meter onder de grond enzo 8)7
SymbolicFrankdinsdag 5 september 2023 @ 15:00
Ik wil ook een nieuwe boosterprik, maar ik kom er niet voor in aanmerking.

Gewoon, voor de zekerheid. Er zijn veel te veel mensen die last hebben van allerlei bijwerkingen. Ik zou het bijvoorbeeld heel onplezierig vinden als ik de rest van mijn leven niets meer kan ruiken en proeven. Of dat ik zo weinig zuurstof binnenkrijg dat iedere inspanning te veel is. Er is zo een heel lijstje.
Wantiedinsdag 5 september 2023 @ 16:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 september 2023 15:00 schreef SymbolicFrank het volgende:
Ik wil ook een nieuwe boosterprik, maar ik kom er niet voor in aanmerking.

Gewoon, voor de zekerheid. Er zijn veel te veel mensen die last hebben van allerlei bijwerkingen. Ik zou het bijvoorbeeld heel onplezierig vinden als ik de rest van mijn leven niets meer kan ruiken en proeven. Of dat ik zo weinig zuurstof binnenkrijg dat iedere inspanning te veel is. Er is zo een heel lijstje.
Je zou met je huisarts kunnen overleggen.
Er zijn namelijk uitzonderingen mogelijk.
Zoddiedinsdag 5 september 2023 @ 16:56
quote:
14s.gif Op dinsdag 5 september 2023 14:53 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Mutatie blijft een lastig te begrijpen concept begrijp ik.
Het is niet eens alleen mutaties.
Je lichaam krijgt het sowieso ook al ben je 100x gevaccineerd.
Alleen is je lichaam beter getrained om de Covid te verslaan en wordt je dus minder ziek.

Nu heeft ze alleen milde klachten, zonder vaccinaties lag ze wellicht in het ziekenhuis.
Noberdinsdag 5 september 2023 @ 16:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 september 2023 16:56 schreef Zoddie het volgende:

[..]
Het is niet eens alleen mutaties.
Je lichaam krijgt het sowieso ook al ben je 100x gevaccineerd.
Alleen is je lichaam beter getrained om de Covid te verslaan en wordt je dus minder ziek.

Nu heeft ze alleen milde klachten, zonder vaccinaties lag ze wellicht in het ziekenhuis.
Is ook niet viesdik dus niks aan de hand, ondanks onbetrouwbare test.
Ali_boodinsdag 5 september 2023 @ 22:38
twitter
Ali_boodonderdag 7 september 2023 @ 12:13
Biden draagt weer een masker *O*

twitter


Hij is niet de enige

F5XGM1haYAIAzz8?format=jpg&name=small
Ali_boodonderdag 7 september 2023 @ 12:15
De Witte Huis is het hier mee eens

twitter


[ Bericht 0% gewijzigd door Ali_boo op 07-09-2023 12:28:03 ]
Ali_boodonderdag 7 september 2023 @ 12:17
Volgens Marianne moeten we ons voorbereiden om nieuwe pandemieën

twitter
NeeOfTochJAdonderdag 7 september 2023 @ 12:23
quote:
11s.gif Op donderdag 7 september 2023 12:17 schreef Ali_boo het volgende:
Volgens Marianne moeten we ons voorbereiden om nieuwe pandemieën

[ twitter ]
Komt door klimaatverandering.
Wantiedonderdag 7 september 2023 @ 13:18
quote:
11s.gif Op donderdag 7 september 2023 12:17 schreef Ali_boo het volgende:
Volgens Marianne moeten we ons voorbereiden om nieuwe pandemieën

[ twitter ]
Heeft ze gelijk in, voorbereid zijn scheelt weer een stuip waarin we schieten als er weer een grote uitbraak is.
Monomeismdonderdag 7 september 2023 @ 16:19
quote:
1s.gif Op donderdag 7 september 2023 13:18 schreef Wantie het volgende:

[..]
Heeft ze gelijk in, voorbereid zijn scheelt weer een stuip waarin we schieten als er weer een grote uitbraak is.
Het is warm vandaag. Straks komen ze weer :')

photo-2022-08-13-23-21-02.jpg

[ Bericht 12% gewijzigd door Monomeism op 07-09-2023 16:34:27 ]
Isdatzodonderdag 7 september 2023 @ 16:40
quote:
11s.gif Op donderdag 7 september 2023 12:17 schreef Ali_boo het volgende:
Volgens Marianne moeten we ons voorbereiden om nieuwe pandemieën

[ twitter ]
En daarmee ben je het eens? Oneens? Iets anders? Geen mening?
Glazenmakerdonderdag 7 september 2023 @ 16:50
quote:
7s.gif Op donderdag 7 september 2023 16:40 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
En daarmee ben je het eens? Oneens? Iets anders? Geen mening?
Deze pandemie hebben de wappies geen stapels lijken op straat gezien, dus ziektes bestaan helemaal niet meer. Tenzij veroorzaakt door een vaccin uiteraard.
Zadonderdag 7 september 2023 @ 17:14
Trump gaat Covid afschaffen.


mootiedonderdag 7 september 2023 @ 17:17
quote:
10s.gif Op dinsdag 5 september 2023 14:54 schreef Ali_boo het volgende:

[..]
Was het niet voor de vaccine dan lag ze nu 3 meter onder de grond enzo 8)7
Nee, door het vaccin zou ze nu toch allang overleden moeten zijn of moeten kampen met zeer ernstige bijwerkingen?
Wantiedonderdag 7 september 2023 @ 17:18
quote:
Nee, hij schreeuwt gewoon vanaf de zijlijn wat zijn achterban graag hoort.
mootiedonderdag 7 september 2023 @ 17:18
quote:
11s.gif Op donderdag 7 september 2023 12:17 schreef Ali_boo het volgende:
Volgens Marianne moeten we ons voorbereiden om nieuwe pandemieën

[ twitter ]
Lijkt me ook uitermate verstandig. Op covid waren we nou niet bijzonder goed voorbereid.
Wantiedonderdag 7 september 2023 @ 17:21
quote:
14s.gif Op dinsdag 5 september 2023 14:53 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Mutatie blijft een lastig te begrijpen concept begrijp ik.
Nou, nu hoor je niemand meer over die superieure immuniteit die je krijgt na een besmetting.

Ze weten dus heus wel hoe het zit.
Zadonderdag 7 september 2023 @ 17:29
quote:
1s.gif Op donderdag 7 september 2023 17:18 schreef Wantie het volgende:

hij schreeuwt
Het is juist zo krachtig dat hij nooit schreeuwt.

(en hij heeft gelijk)
Wantiedonderdag 7 september 2023 @ 17:31
quote:
1s.gif Op donderdag 7 september 2023 17:29 schreef Za het volgende:

[..]
Het is juist zo krachtig dat hij nooit schreeuwt.

(en hij heeft gelijk)
Hij schreeuwt altijd, en inderdaad: de bühne slikt het als zoete koek. Beide maken hem populair.
Zadonderdag 7 september 2023 @ 17:33
quote:
1s.gif Op donderdag 7 september 2023 17:31 schreef Wantie het volgende:

Hij schreeuwt altijd
Hij spreekt juist altijd heel ingetogen.
xpompompomxdonderdag 7 september 2023 @ 17:37
quote:
Op welke magische manier precies? :?
xpompompomxdonderdag 7 september 2023 @ 17:38
quote:
1s.gif Op donderdag 7 september 2023 17:33 schreef Za het volgende:

[..]
Hij spreekt juist altijd heel ingetogen.
En ik ben de kerstman.
spicymchaggisdonderdag 7 september 2023 @ 17:44
quote:
1s.gif Op donderdag 7 september 2023 17:33 schreef Za het volgende:

[..]
Hij spreekt juist altijd heel ingetogen.
Voor zover mensen met de intellectuele capaciteiten van een zesjarige "ingetogen" kunnen spreken. Meer dan driehonderd miljoen inwoners, twee partijen en dan enkel met een hoogbejaarde oranje kleuter als presidentskandidaat op de proppen kunnen komen. Dan heeft je democratie toch echt een grondige renovatie nodig.
grimselmandonderdag 7 september 2023 @ 18:22
quote:
Nee hij gaat alle maatregelen afschaffen. Volgens de Trump logica is covid dan verdwenen. Typisch struisvogelgedrag.
Wantiedonderdag 7 september 2023 @ 18:24
quote:
1s.gif Op donderdag 7 september 2023 17:33 schreef Za het volgende:

[..]
Hij spreekt juist altijd heel ingetogen.
Dan is er iets goed mis met je perceptie.
Wantiedonderdag 7 september 2023 @ 18:27
quote:
0s.gif Op donderdag 7 september 2023 18:22 schreef grimselman het volgende:

[..]
Nee hij gaat alle maatregelen afschaffen. Volgens de Trump logica is covid dan verdwenen. Typisch struisvogelgedrag.
Maar volgens zijn aanhang bestaat Covid niet, dus dan schaft hij in feite Covid af.

En vanaf de zijlijn kan hij dat lekker zeggen.
Toen hij president was heeft hij Covid ook niet afgeschaft.

Maar dat is zijn achterban allang alweer vergeten...

763?appId=93a17a8fd81db0de025c8abd1cca1279&quality=0.8
Ali_boomaandag 11 september 2023 @ 22:49
Nieuwe vaccins zijn goedgekeurd *O*

twitter
Ali_boomaandag 11 september 2023 @ 22:51
Zo goed als, als je wil mierenneuken :{
Lospedrosamaandag 11 september 2023 @ 23:00
Aaaaarrrggghj niet dit gelul opnieuw :(
Zadinsdag 12 september 2023 @ 05:43
twitter


Sept. 11, 2023 – The FDA today authorized the newest COVID-19 vaccine, the first not to target the initial or “ancestral” strain of the virus.

Last year, the FDA authorized a bivalent vaccine aimed at both the old and the new. This time, it’s a “monovalent” or single-strain vaccine with one main objective: to minimize health risks, hospitalizations, and deaths associated with newer variants like the XBB.1.5 Omicron subvariant.

The FDA said the new vaccine should be available for anyone age 5 and older regardless of previous vaccination status as long as it’s been more than 2 months since you’ve received a COVID shot.

https://www.webmd.com/vac(...)w-covid-19-vaccine#1
etuiedelapieldinsdag 12 september 2023 @ 05:46
quote:
1s.gif Op donderdag 7 september 2023 17:18 schreef mootie het volgende:

[..]
Lijkt me ook uitermate verstandig. Op covid waren we nou niet bijzonder goed voorbereid.
Hoe wil je hier op voorbereiden dan?
etuiedelapieldinsdag 12 september 2023 @ 05:52
Kunnen we de term Wappie achterwege laten? Want wat is er mis met kritisch denken en niet alles maar voor waar aannemen?
Basp1dinsdag 12 september 2023 @ 07:03
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 september 2023 05:52 schreef etuiedelapiel het volgende:
Kunnen we de term Wappie achterwege laten? Want wat is er mis met kritisch denken en niet alles maar voor waar aannemen?
Kritisch denken of achter elke bericht een complot van de grote overheid zien daar zit het verschil daarom mogen zulke types gewoon wappies genoemd worden.

Hier een gedeeld artikel die het goed bloot legt.


As Covid-19 Cases Tick Higher, Conspiracy Theorists Stoke New Fears
etuiedelapieldinsdag 12 september 2023 @ 12:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 september 2023 07:03 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Kritisch denken of achter elke bericht een complot van de grote overheid zien daar zit het verschil daarom mogen zulke types gewoon wappies genoemd worden.

Hier een gedeeld artikel die het goed bloot legt.


As Covid-19 Cases Tick Higher, Conspiracy Theorists Stoke New Fears
Laten we wel wezen. In het begin van de Corona was het een grote chaos regeringen wisten van gekkigheid niet wat ze moesten doen, dat heeft zijn weerslag op het volk gehad.
Geen alcohol na 20uur 8)7
Geen vuurwerk afsteken 8)7
Avondklok 8)7
Basp1dinsdag 12 september 2023 @ 12:44
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 september 2023 12:41 schreef etuiedelapiel het volgende:

[..]
Laten we wel wezen. In het begin van de Corona was het een grote chaos regeringen wisten van gekkigheid niet wat ze moesten doen, dat heeft zijn weerslag op het volk gehad.
Geen alcohol na 20uur 8)7
Geen vuurwerk afsteken 8)7
Avondklok 8)7
het heeft zijn weerslag gehad op een subgroep van de bevolking.

Achteraf de koe in de kont kijken is altijd het makkelijkst, beleid uitzetten tijdens de corona crisis kon men toch niet voor iedereen goed doen.

Maar ben je het eens dat doorgeschoten mensen gewoon wappies genoemd kunnen worden..
etuiedelapieldinsdag 12 september 2023 @ 12:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 september 2023 12:44 schreef Basp1 het volgende:

[..]
het heeft zijn weerslag gehad op een subgroep van de bevolking.

Achteraf de koe in de kont kijken is altijd het makkelijkst, beleid uitzetten tijdens de corona crisis kon men toch niet voor iedereen goed doen.

Maar ben je het eens dat doorgeschoten mensen gewoon wappies genoemd kunnen worden..
Natuurlijk, uitzonderingen heb je altijd met wat voor een maatregel dan ook.
Intintdinsdag 12 september 2023 @ 15:28
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 september 2023 05:52 schreef etuiedelapiel het volgende:
Kunnen we de term Wappie achterwege laten? Want wat is er mis met kritisch denken en niet alles maar voor waar aannemen?
Ondanks dat wappies daar zelf anders over denken heeft wappisme juist helemaal niets met kritisch denken te maken. Een belangrijk element van kritisch denken is objectiviteit en dat is natuurlijk ver te zoeken.
WheeledWarriordinsdag 12 september 2023 @ 15:36
Geef mijn prikkie maar aan Fikkie.
Zawoensdag 13 september 2023 @ 07:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 september 2023 07:03 schreef Basp1 het volgende:

Kritisch denken of achter elke bericht een complot van de grote overheid zien daar zit het verschil daarom mogen zulke types gewoon wappies genoemd worden.
Wat is eigenlijk de internationale term voor wappie?

Of is het een typische Hollandse benaming (voor covid vaccine-hesitancy), waar Jan met de Pet massaal een herschreven kerstnummer van Youp van het Hek napapegaait?

Niet in staat in discussie te gaan met de ander, zijn of haar argumenten te weerleggen, of gewoon weigeren iemands lichamelijke integriteit en zelfbeschikkingsrecht te respecteren, een andere mening eng vinden, en dus maar gaan scheiden, zelfs nog jaren na dato.

Tegenwoordig inzetbaar voor vrijwel alles en iedereen wiens opvattingen niet raken aan de mening van de elkaar napratende massa.

Ook blijft de woede tov destijds ongevaccineerden van kracht, zelfs al haalden de wappie roepers zelf geen boosters.

Ik vind het getuigen van een onvermogen tot het voeren van een respectvolle discussie op enig niveau.

Noem mij gerust wappie, ik voel me nl ver verheven boven een ieder die zich van dit soort termen bedient, en men met name zichzelf voor schut zet door het etaleren van dit verbaal onvermogen.
Wantiewoensdag 13 september 2023 @ 07:16
quote:
1s.gif Op woensdag 13 september 2023 07:01 schreef Za het volgende:

[..]
Wat is eigenlijk de internationale term voor wappie?

Of is het een typische Hollandse benaming (voor covid vaccine-hesitancy), waar Jan met de Pet massaal een herschreven kerstnummer van Youp van het Hek napapegaait?

Niet in staat in discussie te gaan met de ander, zijn of haar argumenten te weerleggen, of gewoon weigeren iemands lichamelijke integriteit en zelfbeschikkingsrecht te respecteren, een andere mening eng vinden, en dus maar gaan scheiden, zelfs nog jaren na dato.

Tegenwoordig inzetbaar voor vrijwel alles en iedereen wiens opvattingen niet raken aan de mening van de elkaar napratende massa.

Ook blijft de woede tov destijds ongevaccineerden van kracht, zelfs al haalden de wappie roepers zelf geen boosters.

Ik vind het getuigen van een onvermogen tot het voeren van een respectvolle discussie op enig niveau.

Noem mij gerust wappie, ik voel me nl ver verheven boven een ieder die zich van dit soort termen bedient, en men met name zichzelf voor schut zet door het etaleren van dit verbaal onvermogen.
Met een wappie valt niet op niveau te discussiëren.

De Engelse term is 'Loon'.

Of jij jezelf ziet als wappie is verder aan jou, op dit forum gebruiken we de term niet richting andere Fokkers en hebben we moderators die toezien op respectvol discussiëren..
Akathisiawoensdag 13 september 2023 @ 07:19
-

[ Bericht 50% gewijzigd door Akathisia op 13-09-2023 07:23:02 ]
voetbalmanager2woensdag 13 september 2023 @ 17:03
quote:
Het boosterprikken voor het najaar begint weer: vanaf 2 oktober
Mensen die een verhoogd risico lopen om ernstig ziek te worden door corona, kunnen vanaf 2 oktober een nieuwe coronavaccinatie krijgen. Naast 60-plussers en zwangere vrouwen komen ook zorgmedewerkers die contact hebben met patiënten als eerste aan de beurt voor een boosterprik. De GGD voert de vaccinatieronde uit met het XBB-vaccin, dat het best beschermt tegen de huidige varianten van het virus.
https://www.rtlnieuws.nl/(...)nt-weer-op-2-oktober
Monomeismwoensdag 13 september 2023 @ 18:39
quote:
Zwangere vrouwen. Goed idee! :+

Gelukkig volg ik o.a. sinds 2021 de wijze raad van Pierre Capel.



Deel 1


Deel 2

[ Bericht 47% gewijzigd door Monomeism op 13-09-2023 18:46:02 ]
Wantiewoensdag 13 september 2023 @ 19:01
quote:
0s.gif Op woensdag 13 september 2023 18:39 schreef Monomeism het volgende:

[..]
Zwangere vrouwen. Goed idee! :+


Klopt, die kunnen beter geen Covid krijgen...
Ali_boowoensdag 13 september 2023 @ 19:05
Vaccins uit 2021 bieden je geen bescherming meer, haal daarom een booster c_/

twitter
Ali_boowoensdag 13 september 2023 @ 19:09
CDC raadt boosters aan voor iedereen 6 maanden en ouder

twitter


RVIM zal vast snel volgen :D
Monomeismwoensdag 13 september 2023 @ 19:09
quote:
1s.gif Op woensdag 13 september 2023 19:01 schreef Wantie het volgende:

[..]
Klopt, die kunnen beter geen Covid krijgen...
Je moet de groeten hebben van 2021
spicymchaggiswoensdag 13 september 2023 @ 19:18
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 september 2023 05:52 schreef etuiedelapiel het volgende:
Kunnen we de term Wappie achterwege laten? Want wat is er mis met kritisch denken en niet alles maar voor waar aannemen?
Er is niets mis met kritisch denken of voor jezelf besluiten om wel of geen vaccin te nemen, maar zulke mensen worden dan ook niet met "wappie" aangeduid.
Lospedrosawoensdag 13 september 2023 @ 19:43
quote:
1s.gif Op woensdag 13 september 2023 19:18 schreef spicymchaggis het volgende:

[..]
Er is niets mis met kritisch denken of voor jezelf besluiten om wel of geen vaccin te nemen, maar zulke mensen worden dan ook niet met "wappie" aangeduid.
Omdat mensen die geen vaccin nemen wappie genoemd worden?
Wantiewoensdag 13 september 2023 @ 19:44
quote:
1s.gif Op woensdag 13 september 2023 19:43 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Omdat mensen die geen vaccin nemen wappie genoemd worden?
Dat is niet het geval.
Wantiewoensdag 13 september 2023 @ 19:45
quote:
10s.gif Op woensdag 13 september 2023 19:09 schreef Monomeism het volgende:

[..]
Je moet de groeten hebben van 2021
Daar ben jij blijven steken :Y
spicymchaggiswoensdag 13 september 2023 @ 19:45
quote:
1s.gif Op woensdag 13 september 2023 19:43 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Omdat mensen die geen vaccin nemen wappie genoemd worden?
Mensen die geen vaccin nemen omdat ze vinden dat Nederland een WEF-dictatuur is en dat alles een complot is worden terecht "wappie" genoemd.
Monomeismwoensdag 13 september 2023 @ 19:52
quote:
1s.gif Op woensdag 13 september 2023 19:45 schreef spicymchaggis het volgende:

[..]
Mensen die geen vaccin nemen omdat ze vinden dat Nederland een WEF-dictatuur is en dat alles een complot is worden terecht "wappie" genoemd.
Precies. Complotten bestaan niet. Zeker niet in de politiek. :{w Fauci is gewoon ok en de prikkies van Bourla zijn goddelijk.
spicymchaggiswoensdag 13 september 2023 @ 19:57
quote:
0s.gif Op woensdag 13 september 2023 19:52 schreef Monomeism het volgende:

[..]
Precies. Complotten bestaan niet. Zeker niet in de politiek. :{w Fauci is gewoon ok en de prikkies van Bourla zijn goddelijk.
Zeker zijn er "complotten", maar als je die aan het licht wil brengen zul je toch echt journalist moeten worden en onderzoeksjournalisme moeten verrichten ipv met kartonnen bordjes hersenloos op straat gaan schreeuwen.
Lospedrosawoensdag 13 september 2023 @ 19:58
quote:
1s.gif Op woensdag 13 september 2023 19:45 schreef spicymchaggis het volgende:

[..]
Mensen die geen vaccin nemen omdat ze vinden dat Nederland een WEF-dictatuur is en dat alles een complot is worden terecht "wappie" genoemd.
Dat zijn gewoon totaal idioten.
Maar een jaar of 1,5 geleden zouden mensen die gewoon geen vaccin wouden het niet snel uiten.
Op sommige banen was je niet welkom. En wat zei Hugo de Jonge toen ook weer?

Nu is het ineens anders, nu ook de “ikgeloofalleswatdeoverheid en media zeggen” types inzien dat er bedrijven als Pfizer en moderna ontzettend belang hebben bij vaccins en zich via de politiek hebben ingemengd.
Zie de VS waar moderna nu aanmoedigt het nieuwe vaccin te nemen (samen met de overheid)
Wantiewoensdag 13 september 2023 @ 20:06
quote:
1s.gif Op woensdag 13 september 2023 19:58 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Dat zijn gewoon totaal idioten.
Maar een jaar of 1,5 geleden zouden mensen die gewoon geen vaccin wouden het niet snel uiten.
Op sommige banen was je niet welkom. En wat zei Hugo de Jonge toen ook weer?

Nu is het ineens anders, nu ook de “ikgeloofalleswatdeoverheid en media zeggen” types inzien dat er bedrijven als Pfizer en moderna ontzettend belang hebben bij vaccins en zich via de politiek hebben ingemengd.
Zie de VS waar moderna nu aanmoedigt het nieuwe vaccin te nemen (samen met de overheid)
Beetje vreemde insteek.

Alsof men dacht dat de fabrikant uit altruïsme miljarden steken in de ontwikkeling van vaccins...

Dat slaat natuurlijk nergens op.


En op wat voor banen was je niet welkom?

Het verschil tussen gevaccineerden en ongevaccineerden is dat gevaccineerden gewoon verder zijn gegaan met hun leven, terwijl ongevaccineerden nog steeds zoeken naar legitimatie voor het weigeren van het vaccin.
Straatcommando.woensdag 13 september 2023 @ 20:06
quote:
1s.gif Op woensdag 13 september 2023 19:18 schreef spicymchaggis het volgende:

[..]
Er is niets mis met kritisch denken of voor jezelf besluiten om wel of geen vaccin te nemen, maar zulke mensen worden dan ook niet met "wappie" aangeduid.
Hoewel dit klopt waren er wel mensen die de andere kant op doorgeslagen waren. De "voorgeencovid" of "voormindercovid" en die waren eigenlijk zelf net zo wapperdeflap, maar dan de andere kant op. En die hadden er echt een handje van om mensen al snel als wappie weg te zetten.

Toegegeven, dit is echt zo'n social media ding geweest, voornamelijk Twitter. Ik ben en was kritisch op het gevoerde beleid, doch heeft niemand mij in het echte leven een wappie genoemd.
spicymchaggiswoensdag 13 september 2023 @ 20:22
quote:
0s.gif Op woensdag 13 september 2023 20:06 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]
Hoewel dit klopt waren er wel mensen die de andere kant op doorgeslagen waren. De "voorgeencovid" of "voormindercovid" en die waren eigenlijk zelf net zo wapperdeflap, maar dan de andere kant op. En die hadden er echt een handje van om mensen al snel als wappie weg te zetten.

Toegegeven, dit is echt zo'n social media ding geweest, voornamelijk Twitter. Ik ben en was kritisch op het gevoerde beleid, doch heeft niemand mij in het echte leven een wappie genoemd.
Die voorweinigcovid en containmentnu figuren zijn inderdaad net zulke wappies.
Monomeismwoensdag 13 september 2023 @ 20:25
Ach het was best een leuke tijd.

IMG-6418.jpg
Wantiewoensdag 13 september 2023 @ 20:28
quote:
0s.gif Op woensdag 13 september 2023 20:25 schreef Monomeism het volgende:
Ach het was best een leuke tijd.

[ afbeelding ]
Nou, je hebt wel geleerd wie je echte vrienden zijn ^O^
Monomeismwoensdag 13 september 2023 @ 20:54
quote:
1s.gif Op woensdag 13 september 2023 20:28 schreef Wantie het volgende:

[..]
Nou, je hebt wel geleerd wie je echte vrienden zijn ^O^
Ik heb geleerd dat mensen altijd de meerderheid volgen. Er lopen slechts wat blaffende honden omheen om ze de juiste weg op te blaffen

Sterftekans-Covid.jpg
NeeOfTochJAwoensdag 13 september 2023 @ 20:56
quote:
0s.gif Op woensdag 13 september 2023 20:25 schreef Monomeism het volgende:
Ach het was best een leuke tijd.

[ afbeelding ]
oud linkje of actueel?
Wantiewoensdag 13 september 2023 @ 21:03
quote:
0s.gif Op woensdag 13 september 2023 20:54 schreef Monomeism het volgende:

[..]
Ik heb geleerd dat mensen altijd de meerderheid volgen. Er lopen slechts wat blaffende honden omheen om ze de juiste weg op te blaffen

Niet mijn ervaring, ik heb op mijn feestjes geen ongevaccineerden geweigerd, en mensen die ongevaccineerde vrienden weigeren zijn wat mij betreft geen echte vrienden.

En wat die overlevingskans betreft: een schitterend voorbeeld van niet begrijpen wat de pandemie precies in hield...
Monomeismwoensdag 13 september 2023 @ 21:21
quote:
0s.gif Op woensdag 13 september 2023 20:56 schreef NeeOfTochJA het volgende:

[..]
oud linkje of actueel?
Nee 2021. :) Toen kon je nog overal ervaren hoe iedereen kortsluiting kreeg
ttututtuitittitututt.jpg

Deze vond ik destijds ook wel accuraat verzonnen.
Monomeismwoensdag 13 september 2023 @ 22:04
quote:
1s.gif Op woensdag 13 september 2023 21:03 schreef Wantie het volgende:

[..]
Niet mijn ervaring, ik heb op mijn feestjes geen ongevaccineerden geweigerd, en mensen die ongevaccineerde vrienden weigeren zijn wat mij betreft geen echte vrienden.

En wat die overlevingskans betreft: een schitterend voorbeeld van niet begrijpen wat de pandemie precies in hield...
Ik ga nog even John Campbell kijken. Je weet wel die dood gewone verpleger. ;)

Ik kwam hier nog wel eens tegen dat Campbell werd weggelachen. Logisch want hij waarschuwt tegen de spuit. En dan ben je dus al-tijd een kwakzalver of afvallige of een criminele doctor. En dan ga je weer eens kijken of dat soort beschuldigingen en beschimpingen eigenlijk wel allemaal terecht zijn.

Nee dus. Want wat de man letterlijk doet is zoeken naar de laatste informatie en de cijfers.
Waar hij nota bene voortdurend legitieme en accurate bronnen en cijfers aan levert en daarnaast ook nog eens super voorzichtig is in eventuele conclusies.

Ik vind het intrigerend hoe Dr. John Campbell aanvankelijk braaf mee ging in het rond-prik narratief.

Vervolgens stuit hij op allerlei tegenstrijdigheden en nog meer ellende waarna hij op zijn YouTube kanaal langzaamaan begint te waarschuwen tegen hetgeen waar hij eerst zelf volledig achterstond.

tv-age.jpg

Je moet echter je ogen en oren en hetgeen daar weer tussen zit wel de kans geven tegenstrijdigheden op te merken
Wantiewoensdag 13 september 2023 @ 22:19
quote:
0s.gif Op woensdag 13 september 2023 22:04 schreef Monomeism het volgende:

[..]
Ik ga nog even John Campbell kijken. Je weet wel die dood gewone verpleger. ;)

Ik kwam hier nog wel eens tegen dat Campbell werd weggelachen. Logisch want hij waarschuwt tegen de spuit. En dan ben je dus al-tijd een kwakzalver of afvallige of een criminele doctor. En dan ga je weer eens kijken of dat soort beschuldigingen en beschimpingen eigenlijk wel allemaal terecht zijn.

Nee dus. Want wat de man letterlijk doet is zoeken naar de laatste informatie en de cijfers.
Waar hij nota bene voortdurend legitieme en accurate bronnen en cijfers aan levert en daarnaast ook nog eens super voorzichtig is in eventuele conclusies.

Ik vind het intrigerend hoe Dr. John Campbell aanvankelijk braaf mee ging in het rond-prik narratief.

Vervolgens stuit hij op allerlei tegenstrijdigheden en nog meer ellende waarna hij op zijn YouTube kanaal langzaamaan begint te waarschuwen tegen hetgeen waar hij eerst zelf volledig achterstond.

[ afbeelding ]

Je moet echter je ogen en oren en hetgeen daar weer tussen zit wel de kans geven tegenstrijdigheden op te merken
Precies dat inderdaad..

Alle gevaccineerden zijn gewoon verder gegaan met hun leven, terwijl ongevaccineerden nog steeds op zoek gaan naar video's die hun keuze rechtvaardigen.

Dat zegt eigenlijk wel genoeg over hoe ze er zelf in staan.

Want als je echt achter je keuze staat, waarom ga je dan anno september 2023 nog video's kijken van een verpleegkundige die geen expertise heeft op dit vlak, puur omdat datgene te horen dat je horen wilt.
Zoals dat plaatje van je weergeeft.
Lospedrosawoensdag 13 september 2023 @ 22:48
quote:
1s.gif Op woensdag 13 september 2023 20:06 schreef Wantie het volgende:

[..]
Beetje vreemde insteek.

Alsof men dacht dat de fabrikant uit altruïsme miljarden steken in de ontwikkeling van vaccins...

Dat slaat natuurlijk nergens op.


En op wat voor banen was je niet welkom?

Het verschil tussen gevaccineerden en ongevaccineerden is dat gevaccineerden gewoon verder zijn gegaan met hun leven, terwijl ongevaccineerden nog steeds zoeken naar legitimatie voor het weigeren van het vaccin.
https://kroesewevers.nl/a(...)-weigeren-vaccinatie
Zijn er genoeg onder druk gezet of ontslagen om het niet vaccineren.
Trouwens vooral in Californië maar zo nu en dan ook in nl, vooral in de zorg.

Ps ik ben zelf in bezit van een vaccinpaspoort :P
Intintwoensdag 13 september 2023 @ 22:58
quote:
0s.gif Op woensdag 13 september 2023 20:54 schreef Monomeism het volgende:

[..]
Ik heb geleerd dat mensen altijd de meerderheid volgen. Er lopen slechts wat blaffende honden omheen om ze de juiste weg op te blaffen

[ afbeelding ]
Als je anno 2023 nog komt aanzetten met overlevingskans dan ben je dom of je moet doen alsof je dom bent om ideologisch consistent te blijven.
Monomeismwoensdag 13 september 2023 @ 23:08
quote:
1s.gif Op woensdag 13 september 2023 22:19 schreef Wantie het volgende:

[..]

...video's kijken van een verpleegkundige die geen expertise heeft op dit vlak, puur omdat datgene te horen dat je horen wilt
Dit is altijd het truukje. Nu ga je het over Campbell hebben

Het gaat om de informatie, de cijfers en de bronnen, en niet om Campbell.

:) bare with me

Ik leg dus net uit dat het ook net zo goed jouw tandarts of je huisarts of je groenteboer zou mogen zijn mits de informatie die hij zou aanleveren maar accuraat en legitiem is. En dat is bij Campbell dus gewoon het geval.

Ergo: Het is dus to-taal geen probleem dat hij maar een verpleger is. Zijn verhaal klopt gewoon steeds. Zijn mate van expertise is hier helemaal niet relevant maar wellicht zelfs een aanvulling voor zijn onderzoek en het uitzoeken van deze bronnen voor de juistheid ervan. Zijn basic- onderzoek, is gewoon heel goed. En je denkt dat het voorbij is. Het is niet voorbij. De wereld krijgt weer wat rust. Het is als vlak voor het kookpunt waar mensen massaal door draaien je toch maar even het gas wat lager zet. Maar zoals gezegd, je kijkt niet. Daarom zijn dit soort gesprekjes vaak zo zinloos. Na zoveel jaar moet je toch zien dat de hele wereld inclusief de overbevolking kunstmatig naar de kloten wordt geholpen? De mensheid mag inkrimpen.
Doe je best allemaal.

Daar hoef je geen complot denker voor te zijn.

[ Bericht 0% gewijzigd door Monomeism op 13-09-2023 23:14:24 ]
Monomeismwoensdag 13 september 2023 @ 23:16
-laat maar eigenlijk-
Goedensmorgens maken we er maar van

[ Bericht 45% gewijzigd door Monomeism op 14-09-2023 05:59:41 ]
Wantiedonderdag 14 september 2023 @ 06:33
quote:
1s.gif Op woensdag 13 september 2023 22:48 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
https://kroesewevers.nl/a(...)-weigeren-vaccinatie
Zijn er genoeg onder druk gezet of ontslagen om het niet vaccineren.
Trouwens vooral in Californië maar zo nu en dan ook in nl, vooral in de zorg.

Ps ik ben zelf in bezit van een vaccinpaspoort :P
Ah, Californië...

En daar gaan we ons in Nederland druk over maken...
Wantiedonderdag 14 september 2023 @ 06:37
quote:
0s.gif Op woensdag 13 september 2023 23:08 schreef Monomeism het volgende:

[..]
Dit is altijd het truukje. Nu ga je het over Campbell hebben

Het gaat om de informatie, de cijfers en de bronnen, en niet om Campbell.

:) bare with me

Ik leg dus net uit dat het ook net zo goed jouw tandarts of je huisarts of je groenteboer zou mogen zijn mits de informatie die hij zou aanleveren maar accuraat en legitiem is. En dat is bij Campbell dus gewoon het geval.

Ergo: Het is dus to-taal geen probleem dat hij maar een verpleger is. Zijn verhaal klopt gewoon steeds. Zijn mate van expertise is hier helemaal niet relevant maar wellicht zelfs een aanvulling voor zijn onderzoek en het uitzoeken van deze bronnen voor de juistheid ervan. Zijn basic- onderzoek, is gewoon heel goed. En je denkt dat het voorbij is. Het is niet voorbij. De wereld krijgt weer wat rust. Het is als vlak voor het kookpunt waar mensen massaal door draaien je toch maar even het gas wat lager zet. Maar zoals gezegd, je kijkt niet. Daarom zijn dit soort gesprekjes vaak zo zinloos. Na zoveel jaar moet je toch zien dat de hele wereld inclusief de overbevolking kunstmatig naar de kloten wordt geholpen? De mensheid mag inkrimpen.
Doe je best allemaal.

Daar hoef je geen complot denker voor te zijn.
Leuk verhaal, maar jij beweert dat het volgens Campbell allemaal niet klopt.

En je ziet dat op youtube...


Ik laat mijn medische dossier ook niet lezen door mijn kapper als ik wil weten hoe ik dat moet duiden.

En ik laat mijn juridische dossiers ook niet duiden door de groenteboer.

Daarvoor ga je naar iemand die daarin is gespecialiseerd..

Campbell is dat niet, en jij ook niet.
Wantiedonderdag 14 september 2023 @ 09:34
quote:
14s.gif Op woensdag 13 september 2023 19:05 schreef Ali_boo het volgende:
Vaccins uit 2021 bieden je geen bescherming meer, haal daarom een booster c_/

[ twitter ]
Dat is geen nieuws natuurlijk.
Iedereen weet dat.
Enchanterdonderdag 14 september 2023 @ 09:45
Ik denk dat ik deze keer maar weer oversla.
iedereen die zich geroepen voelt om de vaccinatie te halen , lekker doen ,degene die dat niet willen , lekker niet doen.
Ali_boodonderdag 14 september 2023 @ 12:28
quote:
15s.gif Op donderdag 14 september 2023 09:45 schreef Enchanter het volgende:
Ik denk dat ik deze keer maar weer oversla.
iedereen die zich geroepen voelt om de vaccinatie te halen , lekker doen ,degene die dat niet willen , lekker niet doen.
Onzelfzuchtig als ik ben, geef ik mijn vaccin aan iemand die het echt nodig heeft
Perrindonderdag 14 september 2023 @ 12:40
quote:
14s.gif Op donderdag 14 september 2023 12:28 schreef Ali_boo het volgende:

[..]
Onzelfzuchtig als ik ben, geef ik mijn vaccin aan iemand die het echt nodig heeft
Ik neem er wel 2.
Ali_boodonderdag 14 september 2023 @ 12:57
quote:
17s.gif Op donderdag 14 september 2023 12:40 schreef Perrin het volgende:

[..]
Ik neem er wel 2.
Ik zal ze voor je bewaren :P
Wantiedonderdag 14 september 2023 @ 13:01
Mijn laatste booster leverde ¤500,00 op :7
voetbalmanager2donderdag 14 september 2023 @ 13:06
Prikken maar!