quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 18:42 schreef Lospedrosa het volgende:
Dit is een nieuw concept voor mij.
Dus je maakt mannen zelfverzekerder (als vrouw) door duur te eten, drinken en rijden in een dure auto, hem te laten betalen maar niet alleen daarvoor ook voor jouw aanwezigheid?
Dat had toch een andere naam?
https://www.linkedin.com/(...)tm_medium=member_ios
oh ze doet onlyfans ofzoquote:Op woensdag 23 augustus 2023 10:47 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Hier zit ze in First dates. Best wel een babe.
Juist en nu geeft ze dating tips aan wanhopige mannen die toch nooit aan de vrouw zullen komen. Hoeveel je ze ook meeneemt met een mooie vrouw. Die zijn helemaal niet genteresseerd in dat soort mannen.quote:
Pfffffffff....godsamme zeg.quote:Op maandag 21 augustus 2023 16:51 schreef manny het volgende:
[..]
De vele enters + deze zin hieronder activeert in ieder geval mijn onzinradar:
Zodat ik mijn bedrijf in 4 uur per dag kan leiden en mijn ideale leven kan leven op de manier waarop ik dat wil.
Doet jij het?quote:Op maandag 21 augustus 2023 20:05 schreef 111210 het volgende:
[..]
Heeft iemand al gereageerd dat ie zn bereik mede heeft te danken aan dit topic?
Heb geen account, wil ik graag zo houdenquote:Op woensdag 23 augustus 2023 23:34 schreef HSG het volgende:
[..]
Pfffffffff....godsamme zeg.
[..],
Doet jij het?
Verzonnen verhaal gevoed door onzekerheid.quote:Je jurk is te kort. Je haren te blond.
Je schreeuw naar aandacht te groot. Je intellect te laag.
Je nagels te rood. Je wangen te roze. 💄
Je lacht te weinig. Je praat te veel.
Je dromen te fors. Je resultaten te klein.
Je decollet te laag. Je laarzen te hoog.
Je verbaal te direct. Je aanpak te zacht.
Je ogen te lief. Je visie te wild. 🦁
Je leest, lacht en laat los.
Je kan het nooit voor iedereen goed doen.
En je kan ook niet voorkomen dat mensen hun mening uitten. Het enige wat jij kan doen is bepalen in hoeverre jij je laat raken door al die meningen. ❤
Wat een raar hoofd.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 08:33 schreef Lospedrosa het volgende:
https://www.linkedin.com/(...)tm_medium=member_ios
[..]
Verzonnen verhaal gevoed door onzekerheid.
Wel erg goede borsten deze vrouw
https://www.linkedin.com/(...)152892983173120-6nfzquote:Mijn hoofd ontploft na een lange werkdag.
Ik heb gemerkt dat als ik van kantoor direct naar huis ga, ik nog steeds ‘aan’ sta als ik thuis kom.
Thuis lukt het dan meestal niet om weer echt relaxed te worden.
Als mij dit voor een langere periode niet lukt, gaat mijn lichaam signalen afgeven.
Waar prikkels komen moet er ook tijd zijn voor ontprikkelen.
Ik dacht altijd een robot te zijn en constant aan te kunnen staan.
Dat is dus zeker niet waar.
Ik kan enorm hard en lang werken. Maar keihard ontspannen? Dat kende ik nog niet.
Nu wel. Maar hoe doe ik dat dan?
Iedere werkdag ga ik direct vanuit kantoor naar het bos. Niet gelijk naar huis.
Een uur lang ga ik wandelen. Zonder prikkels. Alleen.
Geen muziek, geen telefoon, geen podcast, en niet praten.
Alleen de natuur, en ik.
Mijn zintuigen zijn gefocust op alles, behalve mijn gedachten.
Ik voel dat ik weer mens word. Mijn hoofd komt tot rust.
Het haastige ritje naar het bos maakt plaats voor een hele kalme rit naar huis.
Dit doe ik nu voor een langere periode en het resultaat is gigantisch.
Als ik thuis kom, kan ik echt relaxen. Ik slaap veel beter. Mijn humeur is beter.
Spanningsklachten verdwijnen.
Gewoon even de moeilijke weg kiezen.
Wandelen door een bos i.p.v. direct naar huis stormen en hopen daar rust te vinden.
En uiteraard thuis minimaal prikkels opzoeken. Geen telefoon, geen mailtjes beantwoorden.
Nee, gewoon chill!
Rust, dat is toch wat we allemaal willen?
Zo'n stel kwam ik op vakantie tegen. Te pas en te onpas hun downer inzetten om aan te geven hoe fantastisch zij wel niet waren.quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 19:27 schreef Viv het volgende:
Ik heb vanochtend per ongeluk een wazig verhaal van drie kantjes weggeklikt op LinkedIn.
![]()
De strekking:
"Kijk ons eens nobel zijn dat we ons ongeboren kind met Down niet gaan aborteren."
En geschikt voor LinkedIn ook niet.quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 19:29 schreef Molo het volgende:
[..]
Als het je weloverwogen keuze is met de huidige tests, dat moet je zelf weten. Maar nobel is het alleszins niet
Nou, iddquote:
Teruggevonden!!quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 19:27 schreef Viv het volgende:
Ik heb vanochtend per ongeluk een wazig verhaal van drie kantjes weggeklikt op LinkedIn.
![]()
De strekking:
"Kijk ons eens nobel zijn dat we ons ongeboren kind met Down niet gaan aborteren."
https://www.linkedin.com/(...):7102160294528851968quote:𝐃𝐞 𝐦𝐚𝐧𝐧𝐞𝐧 𝐛𝐢𝐣 𝐝𝐞 𝐩𝐨𝐨𝐫𝐭
‘Weten jullie het echt zeker!?’, vroegen de mannen bij de poort.
Een prachtig lied van Herman van Veen over een zoon die aan zijn ouders vraagt waarom hij ‘zo’ is. De moeder vertelt een verhaal van een grote tuin vol met mooie bloemen. En bloem stond achteraf in de schaduw en kreeg weinig water. Deze bloem kozen ze:
𝑾𝒆𝒕𝒆𝒏 𝒋𝒖𝒍𝒍𝒊𝒆 𝒉𝒆𝒕 𝒘𝒆𝒍 𝒛𝒆𝒌𝒆𝒓?
𝑽𝒓𝒐𝒆𝒈𝒆𝒏 𝒎𝒂𝒏𝒏𝒆𝒏 𝒃𝒊𝒋 𝒅𝒆 𝒑𝒐𝒐𝒓𝒕
𝑫𝒆𝒛𝒆 𝒃𝒍𝒐𝒆𝒎 𝒗𝒓𝒂𝒂𝒈𝒕 𝒉𝒆𝒆𝒍 𝒗𝒆𝒆𝒍 𝒂𝒂𝒏𝒅𝒂𝒄𝒉𝒕
𝑯𝒆𝒕 𝒊𝒔 𝒆𝒆𝒏 𝒌𝒘𝒆𝒕𝒔𝒃𝒂𝒂𝒓 𝒔𝒐𝒐𝒓𝒕
Mijn lief en ik verwachten in december een prachtige bloem van een 'kwetsbaar' soort.
‘Weet je het wel zeker Martijn?’, vroegen de mannen aan de poort mij regelmatig. ‘Weet je het wel zeker?’ Sterker nog, ze zeiden: ‘Martijn, je moet dit niet willen. Het gaat jou en jullie teveel kosten. Doe het niet!’
Totdat er enkele weken geleden iets veranderde. En deze verandering startte door die mannen bij de poort vol in de ogen te kijken. Met andere woorden: door mijn eigen angst en zorg vol aan te kijken - n erbij te blijven.
Waar was ik bang voor, wat maakte dat ik dit niet wil? Wat maakte dat ik, steeds wanneer ik nadacht over ons leven met een dochtertje met het Syndroom van Down en een hartafwijking, zo in paniek raakte?
Het duurde even voordat ik dit antwoord wist, en ik snap nu ook waarom. Het gaat over ruimte. Mijn ruimte. Mijn plek. Mijn tijd. Mijn ruimte, plek en tijd om dingen te doen die ik belangrijk vind, waar ik energie van krijg en waar ik van ontspan. Daar gaat het over en ik ben als de dood dat ik deze ruimte straks kwijtraak.
Tegelijkertijd voelt deze gedachte ook heel egostisch. Hoezo ben ik bezig met mijn eigen ruimte wanneer we het samen hebben over ons tweede kind? Maar precies dit zelfdoordeel helpt niet. Het maakt dat ik de gedachte onderdruk en niet echt toelaat. Ik wil dat niet denken. Echter, alles wat we onderdrukken, alles waarvan je eigenlijk wil dat het er niet is, wordt daarmee juist groter en gaat een eigen leven leiden.
Ik heb mijn verlangen naar ruimte in de ogen gekeken. De mannen bij de poort hebben mij hierbij een onschatbare dienst bewezen. Namelijk door mij tegen te houden totdat ik dit aandurfde.
‘Martijn: dit moet je niet willen’, wordt dan:
'Martijn: kom tevoorschijn met datgene wat je echt nodig hebt. Zorg dat je op een volwassen manier je ruimte bevecht en wees hierin mild met je oordeel naar jezelf. Doe je werk en maak je schuldig!'
Natuurlijk gebeurt er iets met mijn ruimte bij een tweede kind. Vanzelfsprekend en daar gaat het ook niet om.
Waar het om gaat is dat ik nu met onze prachtige bloem door de poort kan. Ik heb dat voor mezelf mogelijk gemaakt door voor mijn eigen ruimte te mogen gaan en blijven staan. Een prachtig kado aan mijzelf en daarmee ook aan onze dochter.
𝐉𝐚, 𝐰𝐞 𝐰𝐞𝐭𝐞𝐧 𝐡𝐞𝐭 𝐳𝐞𝐤𝐞𝐫. 𝐃𝐞𝐳𝐞 𝐛𝐥𝐨𝐞𝐦 𝐰𝐢𝐥𝐥𝐞𝐧 𝐰𝐢𝐣
Martijn heeft dus een hulpbehoevend kind nodig wat nooit zelfstandig zal wordenquote:Op dinsdag 29 augustus 2023 19:41 schreef Viv het volgende:
[..]
Teruggevonden!!
[..]
https://www.linkedin.com/(...):7102160294528851968
Dat "kado" gaat overquote:Op dinsdag 29 augustus 2023 19:59 schreef Evangelion het volgende:
een prachtig kado aan mijzelf en onze dochter
Wat verder de juiste keuze is weet ik niet. Maar gaat vooral over zichzelf idd.
Deze ruimte dus:quote:Ik heb dat voor mezelf mogelijk gemaakt door voor mijn eigen ruimte te mogen gaan en blijven staan.
Oftewel, ze krijgen straks dat kind, en hij blijft lekker zijn eigen ding doen terwijl vrouwlief voor alles opdraait. En het dan toch zo weten te draaien op LinkedIn dat hij er goed vanaf komt. Bijna dan.quote:Het gaat over ruimte. Mijn ruimte. Mijn plek. Mijn tijd. Mijn ruimte, plek en tijd om dingen te doen die ik belangrijk vind, waar ik energie van krijg en waar ik van ontspan.
Denk eerder de zorginstelling en alle hulp die in NL geboden wordt.quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 20:12 schreef Viv het volgende:
[..]
Dat "kado" gaat over
[..]
Deze ruimte dus:
[..]
Oftewel, ze krijgen straks dat kind, en hij blijft lekker zijn eigen ding doen terwijl vrouwlief voor alles opdraait. En het dan toch zo weten te draaien op LinkedIn dat hij er goed vanaf komt. Bijna dan.
Natuurlijk met een groepsfoto van je 7 koppige team onder je post. Want die werken zo hard aan je succesquote:Waar let ik op als ik iemand aanneem voor mijn business 🤔
Ik heb ondertussen een team van 7 mensen.
Iets waar ik 5 jaar geleden niet over had kunnen dromen.
Nadat ik mijn onderneming de Viral Academy succesvol had opgezet, werd het tijd om sommige taken uit te besteden.
Maar waar let je op als je iemand aanneemt? 👀
Iedereen let op andere punten.
Zelf kijk ik altijd naar persoonlijke kwaliteiten en niet perse naar opleiding.
Het is wel handig als ik iemand aanneem, dat zij enige ervaring hebben op het gebied waarvoor ik ze aanneem.
Maar zoveel dingen zijn niet te leren.
Neem bijvoorbeeld het ondernemen.
Ik heb dan wel het vak ‘ondernemersschap’ op school gehad, maar echt ondernemen is toch anders.
Daarnaast heb ik voor ieder onderdeel in mijn onderneming een apart persoon.
Dit omdat ik geloof dat iedereen andere kwaliteiten heeft.
En deze kwaliteiten komen tot uiting op de verschillende gebieden.
En misschien wel het belangrijkste: ik vind het ook leuk om met verschillende mensen te werken!
Zolang de klik goed is en zij goed werk leveren, ben ik gelukkig als ondernemer 🚀
Waar let jij op als je mensen aanneemt?
Walgelijk inderdaad. Egopunten willen scoren over de rug van je kind-met-beperkingen.quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 19:47 schreef Molo het volgende:
[..]
Martijn heeft dus een hulpbehoevend kind nodig wat nooit zelfstandig zal worden
Ok
Zegt genoeg over hemzelf, wat een malloot als je dat zo ziet en uitvent
Geklikt en gelachenquote:Op dinsdag 29 augustus 2023 23:15 schreef Lospedrosa het volgende:
https://www.linkedin.com/(...)tm_medium=member_ios
[..]
Natuurlijk met een groepsfoto van je 7 koppige team onder je post. Want die werken zo hard aan je succes
Gekke Bentley Wief ook weer.quote:. Mijn Linkedin resultaten na 3 maanden.
1 juni ben ik begonnen met drie keer per week posten op Linkedin.
En hier zijn 3 maanden later erg leuke resultaten uitgekomen.
Binnen 3 maanden heb ik:
➡ 2000 volgers gegenereerd
➡ Nieuwe waardevolle connecties opgebouwd
➡ 80 leads binnen gehad via de link in mijn profiel
➡ 170.000 bereik op een post was mijn hoogste bereik ooit
➡ Veel geleerd over Linkedin via een training van Michel Mousa
➡ Tot 2 keer toe is mijn Bentley post viraal gegaan en heb ik door die twee posts alleen al 700 volgers erbij gekregen.
LinkedIn is een ontzettend krachtig platform.
En ik was me hier eerst niet van bewust…
Ik dacht dat Linkedin vooral heel zakelijk en een beetje saai was.
En vroeger was dit ook het geval, LinkedIn werd vooral gebruikt voor zakelijke doeleinden.
Maar nu zie je dat er een shift ontstaat.
De content op Linkedin wordt persoonlijker. Dit is ook een van de dingen die ik van Michel heb geleerd, deel waarde maar deel vooral JOUW WAARDEN.
Ze zeggen ook wel dat Linkedin het over gaat nemen van Instagram.
Hoe denk jij hierover? En wat heeft Linkedin jou tot nu toe opgeleverd?
https://www.linkedin.com/(...)edium=member_desktopquote:Je kunt later alleen maar spijt hebben van de dingen die je niet hebt gedaan...
Herken je dit? Je hebt een specifieke droom die regelmatig weer bij je naar boven komt. Niet iets dat je 'ook wel leuk lijkt', maar iets waar je cht naar verlangt, dat je niet meer los kunt laten en al jaren voor je ziet. Alleen zit er een groot verschil tussen blijven dromen en doen. Natuurlijk besef ik mij dat dit geen rechte weg is, maar n met hobbels, bochten en splitsingen.
Ik ben dankbaar dat ik op de route Jeoffrey ben tegengekomen met dezelfde droom en ambitie. We hebben elkaar geholpen om onze gezamenlijke droom concreter te maken en de stap te durven nemen er nu echt voor te gaan.
De laatste jaren hebben Jeoffrey van Bruggen en ik een belangrijke bijdrage geleverd aan het realiseren van JIP makelaars in Groningen. Gestart vanuit huis, zijn we erin geslaagd om er in 3 jaar een serieuze speler met een vestiging in de stad van te maken. Het was een mooi en leerzaam avontuur met vele uitdagingen in een sterk veranderende woningmarkt. Dank aan alle klanten en collega's van JIP makelaars voor het vertrouwen en de leuke tijd.
En nu dan? Wij gaan nu vooral DOEN: onze eigen droom waarmaken! Onze vakantie zit erop, we zijn opgeladen en klaar voor ons nieuwe avontuur. We hebben er enorm veel zin in en gaan er iets moois van maken. Hierover binnenkort meer...
PS onderstaande foto is van mijn afgelopen zomervakantie in de Auvergne, Frankrijk. Dit vind ik wel een toepasselijk beeld: een nieuwe weg die leidt naar iets moois.
https://www.linkedin.com/(...)edium=member_desktopquote:Beste connecties,
Verheugd ben ik om mede te delen dat ik vandaag ben gestart als consultant bij Yelgo in Drachten!
Graag wil ik Gosse Jorrit Kooistra bedanken voor deze kans. Ik heb enorm veel zin om hier samen met Sten Numan & Machteld Elzinga - Veltman een succes van te maken.
Yelgo bemiddelt professionals binnen de digitale wereld van IT, development en marketing. Wij geloven dat mensen het beste tot hun recht komen als ze hun volledige potentie kunnen benutten. Vanuit deze missie is Yelgo in 2017 opgericht, om als werkgever digitale professionals te helpen hun potentie maximaal in te zetten - en hen te matchen met opdrachtgevers waar zij deze volledig kunnen benutten.
Bij Yelgo sta jij aan het roer van jouw carrire. Ben jij op zoek naar een uitdaging in het digitale domein of heeft jouw organisatie personele behoefte? Ik denk graag met je mee
https://www.linkedin.com/(...)originalSubdomain=nlquote:Mijn hoofd ontploft na een lange werkdag.
Ik heb gemerkt dat als ik van kantoor direct naar huis ga, ik nog steeds ‘aan’ sta als ik thuis kom.
Thuis lukt het dan meestal niet om weer echt relaxed te worden.
Als mij dit voor een langere periode niet lukt, gaat mijn lichaam signalen afgeven.
Waar prikkels komen moet er ook tijd zijn voor ontprikkelen.
Ik dacht altijd een robot te zijn en constant aan te kunnen staan.
Dat is dus zeker niet waar.
Ik kan enorm hard en lang werken. Maar keihard ontspannen? Dat kende ik nog niet.
Nu wel. Maar hoe doe ik dat dan?
Iedere werkdag ga ik direct vanuit kantoor naar het bos. Niet gelijk naar huis.
Een uur lang ga ik wandelen. Zonder prikkels. Alleen.
Geen muziek, geen telefoon, geen podcast, en niet praten.
Alleen de natuur, en ik.
Mijn zintuigen zijn gefocust op alles, behalve mijn gedachten.
Ik voel dat ik weer mens word. Mijn hoofd komt tot rust.
Het haastige ritje naar het bos maakt plaats voor een hele kalme rit naar huis.
Dit doe ik nu voor een langere periode en het resultaat is gigantisch.
Als ik thuis kom, kan ik echt relaxen. Ik slaap veel beter. Mijn humeur is beter.
Spanningsklachten verdwijnen.
Gewoon even de moeilijke weg kiezen.
Wandelen door een bos i.p.v. direct naar huis stormen en hopen daar rust te vinden.
En uiteraard thuis minimaal prikkels opzoeken. Geen telefoon, geen mailtjes beantwoorden.
Nee, gewoon chill!
Rust, dat is toch wat we allemaal willen?
https://www.linkedin.com/(...)edium=member_androidquote:“God heeft je niet voor niets 1.83m gemaakt; Hij wil blijkbaar dat je opvalt.”
Ok, die kwam binnen.
Want ik zou liever een stukje kleiner zijn. Niet overal bovenuit torenen, maar wat meer op kunnen gaan in de massa.
En sowieso val ik liever niet op. Ik voel me veel fijner op de achtergrond en leidt het liefst een zo anoniem mogelijk leven.
Maar wat als ik daar niet voor bedoeld ben?
Wat als ik daadwerkelijk 𝘨𝘦𝘮𝘢𝘢𝘬𝘵 ben om op te vallen?
En dan niet alleen qua lengte – maar vooral ook door wie ik ben en wat ik te vertellen heb?
Haar opmerking raakte precies de juiste snaar. Omdat het bevestigt wat ik eigenlijk allang al weet.
Maar waar ik tegelijk soms zo hard tegen vecht omdat het zo oncomfortabel voelt en het soms zoveel in me losmaakt.
En ik zet wel stappen; ik heb een personal brand gebouwd, ik deel consistent content, ik laat foto’s van mezelf maken, ook al heb ik daar een bloedhekel aan.
Maar het is allemaal nog wel binnen wat ik comfortabel vind; de gepolijste 20 procent van wie ik ben en wat ik te vertellen heb.
En lange tijd dacht ik: zo te zien kom ik met die 20 procent ook al ver, dus waarom moeilijk doen als het makkelijk kan?
Maar inmiddels voel ik: ik kan niet langer blijven hangen op 20 procent van m’n potentie. Dat is niet waarvoor ik bedoeld ben.
𝘐 𝘯𝘦𝘦𝘥 𝘵𝘰 𝘴𝘵𝘦𝘱 𝘶𝘱 𝘮𝘺 𝘨𝘢𝘮𝘦 – hoe spannend ik dat ook vind.
Dus deze maand begin ik met datgene wat al mijn oude pijnen en grootste onzekerheden naar boven haalt:
Een traject om beter te leren spreken en mezelf in de spotlights te zetten.
Doodeng.
En tegelijk ben ik er helemaal klaar voor.
𝘓𝘦𝘵’𝘴 𝘥𝘰 𝘵𝘩𝘪𝘴.
HIJ KAN WEL ANDERS. GA LEKKER JE BOOMERTUIN AANHARKEN IN HET WEEKEND.quote:💚 Mijn man is geen radicaal, geen rebel, geen keiharde activist.
Toch staat hij vandaag met Extinction Rebellion op de A12. 🌍
Hij kan niet anders.
💚 Hij wil zijn kinderen en kleinkinderen in de ogen kunnen blijven kijken.
💚 Hen laten weten dat hij alles heeft gedaan om de aarde leefbaar te houden, voor hen, voor hun kinderen en kleinkinderen.
En met alleen vegetarisch eten en niet vliegen gaan we het niet redden.
Grotere veranderingen zijn nodig om de broodnodige transities mogelijk te maken.
Om de manier waarop we leven weer in harmonie te laten zijn met moeder aarde.
En dat betekent dat er geld moet worden gestoken in klimaatmaatregelen, niet in het verergeren van de klimaatverandering.
💚 Mijn man is een gewone burger, een bezorgde opa.
En nee, hij vindt het niet leuk wat hij doet vandaag, en hij vindt het ook spannend, hij is geen 20 meer.
Maar hij kan niet anders.
En hij is gelukkig niet alleen. 💚
#stopfossielesubsidies #moederaarde
quote:Lieve, scrollende lezertjes. Ik ga eerlijk met jullie zijn. Ik krijg jeuk van LinkedIn. Ik krijg jeuk van alle lijstjes met tips. Van mensen die posten om het posten. Van mensen die uitsluitend reageren voor zichtbaarheid. Van ‘bots’ voor linkbuilding en van boostgroepjes. En ja, dat zit allemaal in mij. Want je ergernissen schijnen een reflectie te zijn van jezelf.
Maar toch. Ik kan niet de enige zijn. Ik geloof dat in een wereld van toenemende automati- en robotisering, er maar een ding is dat ons gaat redden *insert melodramatisch muziekje* en dat is: menselijkheid. chte verbinding.
Ik word liever uitgekotst om iets dat ik uit het hart heb geschreven, dan geliked om iets dat ChatGPT voor me geschreven heeft, zodat een ander daarop kan reageren en weer een pietsje zichtbaarder is op de overweldigend schreeuwerige tijdlijn.
Ik schrijf liever vanuit flow, plezier en tijdloosheid over iets dat niets met mijn vak te maken heeft, dan een uitgeperste tekst op de klok omdat het weer tijd is om zichtbaar te zijn. Ik heb sowieso een broertje dood aan zichtbaar zijn. Als het niet handig was voor mijn werk, zag je me hier niet eens.
Daarmee zeg ik niet dat je posts immer inspirerend en fantastisch gepolijst moeten zijn. Maar iets van cht waardevolle inhoud, of spielerei waar het plezier vanaf straalt op mijn tijdlijn, doe es meer van dat.
[...]
PS Wat ik hierboven deed was prikken in een mierenhoop. Als je daar jeuk van krijgt… Het schijnt goed te zijn voor de interactie en het algoritme. Maar daar hou ik dus niet van.
#watjezegtbenjezelf #gimmejuice #emmertjezout #satire
------
Vliegende typ schrijft eigenwijze teksten in opdracht van intelligente dwarsdenkers in (middel)grote organisaties.
"Gestart vanuit huis, zijn we erin geslaagd om er in 3 jaar een serieuze speler met een vestiging in de stad van te maken."quote:Op maandag 4 september 2023 22:59 schreef HSG het volgende:
[..]
https://www.linkedin.com/(...)edium=member_desktop
Godsamme man wat een zweverig geneuzel.
Overduidelijk dat ze dit niet zelf heeft bedacht.quote:Op zaterdag 9 september 2023 21:25 schreef Viv het volgende:
Annemiek roept op LinkedIn dat ze jeuk krijgt van LinkedIn, waardoor ze meer zichtbaarheid en interactie krijgt, maar daar houdt ze dus niet van h.
![]()
Oh, en een tekstschrijver die met het tenenkrommende "Ik ga eerlijk met jullie zijn" begint, is meteen af. Dat is een slechte vertaling van "I am going to be honest with you", in het Nederlands ben je niet eerlijk mt iemand.
[..]
[ afbeelding ]
https://www.linkedin.com/(...):7102530383044333568
Teiltje aubquote:Wat geef jij je dochter mee?
Gister 13 km. gewandeld met mijn mooie dochter <REDACTED> ter voorbereiding op een trail die we binnenkort samen lopen. Top om de tijd te hebben om langer met elkaar te praten en mooi om te zien hoe zij zich ontwikkelt. Ik zie in haar veel terug van de boodschappen die wij haar hebben meegegeven:
💃 Kies je eigen pad
💃 Afspraak is afspraak
💃 Aanpakken en doorgaan
💃 Geef mensen de kans om te leren
💃 Respect voor andere meningen
Ik ben trots om haar moeder te zijn en te zien hoe zij haar eigen weg gaat. Natuurlijk met vallen en opstaan, maar altijd in verbinding en met een groot hart.
Welke boodschappen geef jij je dochter mee?
#vrouwelijkleiderschap
#ouderschap
#authenticiteit
"Kies je eigen pad" in een post over wandelen.quote:Op zondag 10 september 2023 21:52 schreef Molo het volgende:
Wat heeft dat dan weer met vrouwelijk leiderschap te maken ook
Mens, ga toch fietsen wandelen
Ik zie meteen zo'n krantenkop voor me van een tussenjaarchickie die een eigen pad heeft gekozen en waar drie weken later een half afgekloven voet van wordt gevonden in de bergen van n of ander exotisch landquote:Op zondag 10 september 2023 21:55 schreef Viv het volgende:
[..]
"Kies je eigen pad" in een post over wandelen.
Wat vinden jullie vrouwen er nou van dat sommige vrouwen AL hun zakelijk bedoelde posts afsluiten met een, aldan niet professionele shoot, selfie van hunzelf.quote:Op zaterdag 9 september 2023 21:25 schreef Viv het volgende:
Annemiek roept op LinkedIn dat ze jeuk krijgt van LinkedIn, waardoor ze meer zichtbaarheid en interactie krijgt, maar daar houdt ze dus niet van h.
![]()
Oh, en een tekstschrijver die met het tenenkrommende "Ik ga eerlijk met jullie zijn" begint, is meteen af. Dat is een slechte vertaling van "I am going to be honest with you", in het Nederlands ben je niet eerlijk mt iemand.
[..]
[ afbeelding ]
https://www.linkedin.com/(...):7102530383044333568
Waarom moet de naam van die 13-jarige dochter hier staan? Die heeft echt niet (vrijwillig) toestemming gegeven om uberhaupt op Fok of Linkedin te staanquote:
Ik vind het echt tenenkrommend, en het heeft inderdaad een averechts effect op mij.quote:Op zondag 10 september 2023 21:58 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Wat vinden jullie vrouwen er nou van dat sommige vrouwen AL hun zakelijk bedoelde posts afsluiten met een, aldan niet professionele shoot, selfie van hunzelf.
Ik vind dat gewoon denigrerend naar jezelf toe. Dat jouw professionaliteit, jouw kunnen en er toe doen niets voorstelt zonder een foto met groot cleavage of dure jurk.
Alleen mening vanuit mijzelf, niet namens (alle) vrouwenquote:Op zondag 10 september 2023 21:58 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Wat vinden jullie vrouwen er nou van dat sommige vrouwen AL hun zakelijk bedoelde posts afsluiten met een, aldan niet professionele shoot, selfie van hunzelf.
Ik vind dat gewoon denigrerend naar jezelf toe. Dat jouw professionaliteit, jouw kunnen en er toe doen niets voorstelt zonder een foto met groot cleavage of dure jurk.
Het gaat allemaal om aandacht. En sex still sells...quote:Op zondag 10 september 2023 21:58 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Wat vinden jullie vrouwen er nou van dat sommige vrouwen AL hun zakelijk bedoelde posts afsluiten met een, aldan niet professionele shoot, selfie van hunzelf.
Ik vind dat gewoon denigrerend naar jezelf toe. Dat jouw professionaliteit, jouw kunnen en er toe doen niets voorstelt zonder een foto met groot cleavage of dure jurk.
Zo'n zweefteef dat in een lalala-land leeft. Net als dat stelletje dat naar een islamitisch land gingen met als gedachten dat alle mensen in de basis goed zijn en twee dagen later dood zijn gereden door een IS-aanhanger.quote:Op zondag 10 september 2023 21:57 schreef Molo het volgende:
[..]
Ik zie meteen zo'n krantenkop voor me van een tussenjaarchickie die een eigen pad heeft gekozen en waar drie weken later een half afgekloven voet van wordt gevonden in de bergen van n of ander exotisch land
Oh god ja, dat herinner ik me nog jaquote:Op zondag 10 september 2023 23:21 schreef HSG het volgende:
[..]
Zo'n zweefteef dat in een lalala-land leeft. Net als dat stelletje dat naar een islamitisch land gingen met als gedachten dat alle mensen in de basis goed zijn en twee dagen later dood zijn gereden door een IS-aanhanger.
quote:Deze foto uit 1993 – dus nu 30 jaar geleden.
Het was in dat jaar dat ik kennismaakte met mijn “darling” Diny
waarmee ik nu al 27 jaar gelukkig getrouwd ben.
Verder vind je artikelen over de start van Radio 538 en RTL5.
Comeback concert in Paradiso te Amsterdam/Travestie/Colums Jan Rot
en Jacques d 'Ancona. Mijn plakboeken kun je vanaf 1960 bekijken op mijn website.
https://lnkd.in/ecsykF5z
Plakboekenquote:Op maandag 11 september 2023 08:37 schreef de_boswachter het volgende:
Ene Jacques Herb, singer/songwriter
[..]
Sowieso (gekunselde) vertalingen uit het Engelsquote:Op zaterdag 9 september 2023 21:25 schreef Viv het volgende:
Annemiek roept op LinkedIn dat ze jeuk krijgt van LinkedIn, waardoor ze meer zichtbaarheid en interactie krijgt, maar daar houdt ze dus niet van h.
![]()
Oh, en een tekstschrijver die met het tenenkrommende "Ik ga eerlijk met jullie zijn" begint, is meteen af. Dat is een slechte vertaling van "I am going to be honest with you", in het Nederlands ben je niet eerlijk mt iemand.
[..]
[ afbeelding ]
https://www.linkedin.com/(...):7102530383044333568
Wederom vertaaldiarree.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 16:34 schreef de_boswachter het volgende:
Charles Vrugt, spiritueel numeroloog (whut?)
[..]
Charles legt even haarfijn op Linkedin uit hoe je je moeder in een verzorgingstehuis kan stoppen zonder er zelf een schuldgevoel bij te hebben..
Dat is dus het probleem: waarom zou een vakspecalist (technisch, verplegend, onderwijzend, ...) niet meer kunnen verdienen dan de organisatorisch aansturende (ook wel manager genoemd)?quote:Op donderdag 10 augustus 2023 08:46 schreef daNpy het volgende:
[..]
Omdat technische schalen gewoon vl eerder stoppen dan management schalen en je salaris dus voor de rest van je leven vaststaat.
Als je op je 35e in de hoogste trede komt, verdien je dus nog 33 jaar hetzelfde + CAO verhogingen. Dan ga je een sombere tijd tegemoet met de huidige inflatie.
Waarom zou een expert niet beloond worden voor het uitbreiden van zijn kennis maar een manager wel voor het maken van kleurrijkere presentaties?
In de USA hebben ze het wel eens over 'legally blind', dus ben ik daarmee eens gaan googelen, i.c.m. 'Mrs. Jones'.quote:Op maandag 11 september 2023 11:08 schreef Rostrup het volgende:
Wederom vertaaldiarree.
En wat is "medisch blind"? Bestaat er ook niet-medisch blind"?
quote:Op maandag 11 september 2023 11:17 schreef Berkery het volgende:
[..]
In de USA hebben ze het wel eens over 'legally blind', dus ben ik daarmee eens gaan googelen, i.c.m. 'Mrs. Jones'.
Het zal je niet verbazen dat het geen origineel verhaal is:
Klik
WTF die foto en tekst daar bijquote:Op zaterdag 9 september 2023 21:25 schreef Viv het volgende:
Annemiek roept op LinkedIn dat ze jeuk krijgt van LinkedIn, waardoor ze meer zichtbaarheid en interactie krijgt, maar daar houdt ze dus niet van h.
![]()
Oh, en een tekstschrijver die met het tenenkrommende "Ik ga eerlijk met jullie zijn" begint, is meteen af. Dat is een slechte vertaling van "I am going to be honest with you", in het Nederlands ben je niet eerlijk mt iemand.
[..]
[ afbeelding ]
https://www.linkedin.com/(...):7102530383044333568
Dat kan ook makkelijk. Zeker de meer ervarenen verdienen bij ons regelmatig meer dan hun manager.quote:Op maandag 11 september 2023 11:12 schreef Rostrup het volgende:
[..]
Dat is dus het probleem: waarom zou een vakspecalist (technisch, verplegend, onderwijzend, ...) niet meer kunnen verdienen dan de organisatorisch aansturende (ook wel manager genoemd)?
https://www.linkedin.com/(...)edium=member_androidquote:Remote werken. Tijd om met de billen bloot te gaan 🍑
Zo lang ik mij kan herinneren heb ik de droom gehad om in het buitenland te wonen en werken. In een liefst zo tropisch mogelijke omgeving. Hier heb ik de afgelopen jaren hard naartoe gewerkt. En het is me gelukt ook. Ik heb volledig remote kunnen werken. Een droom die voor mij werkelijkheid is geworden.
Maar zo rozengeur en maneschijn was het niet altijd.
In het ene land voelde ik me prettiger dan in het ander. En het ene land had iets wat het andere weer niet had. Maar n land zal toch altijd een overkoepelend iets hebben. Nederland; het cht thuis zijn en je cht thuis voelen.
Tegenwoordig zie je steeds meer posts op social media met #remote en hoe geweldig het is. Wat het ook echt kan zijn, laat ik dat voorop stellen. Maar niemand heeft het over de uitdagende kant erachter. Om een paar dingen op te noemen:
◦ Je familie en naaste vrienden niet meer om je heen hebben. En daarmee belangrijke feestdagen met ze missen.
◦ Om diezelfde reden geforceerd nieuwe vrienden maken, want eenzaamheid is ook een stille sluiper.
◦ Wanneer de plaatselijke valuta zo duur is, je daarom niet een appartement of huis kan veroorloven en daarom een kamer moet huren of zelfs delen.
◦ De plaatselijke voertaal nooit 100% vloeiend spreken, en daarom wat onzeker zijn in je taalgebruik.
◦ Wanneer je goed ziek wordt en je naar de dokter of het ziekenhuis moet, je hoopt dat het hyginisch is en ze netjes zullen handelen.
◦ Of wanneer een familielid ziek is, je niet even de auto, fiets of trein kan pakken om naar ze toe te gaan.
◦ Je niet cht cht thuisvoelen. Je kan je huis nog zo knus aankleden en inrichten hoe jij het prettig vind, maar het zal je nooit dat warme gevoel van thuiskomen als bij je ouders geven.
Nu zullen er vast een paar tussen zitten waarvan jij denkt ‘nou dat valt reuze mee, niet zo overdrijven’. Dat kan kloppen. Maar iedereen beleeft het op zijn eigen manier. Over smaak valt niet te twisten.
Nu ben ik ontzettend dankbaar voor de ervaringen die ik heb mogen opdoen door het reizen en de mensen die ik in die tijd heb leren kennen. Ik kan het iedereen oprecht aanraden om het te doen als het iets is waar je van droomt. Maar ik wil ook de realistische dan wel uitdagende kant zien achter deze hype.
Die onrustige beentjes zullen vast terugkomen. Maar voor nu vind ik het heerlijk om in mijn geliefde Nederland te zijn 🇳🇱🧀🧡
Zijn er uitdagingen die boven nog niet genoemd zijn? Ik ben benieuwd naar jouw ervaringen.
En dan op een ander punt klagen over "hopen dat het ziekenhuis hyginisch is". Dacht ze als recruiter een villa te kunnen kopen op een tropisch vakantieland?quote:Wanneer de plaatselijke valuta zo duur is, je daarom niet een appartement of huis kan veroorloven en daarom een kamer moet huren of zelfs delen.
jezus christus, als vrienden en familie 'om je heen' zo belangrijk zijn, waarom ga je dan in het buitenland zittenquote:Op maandag 11 september 2023 16:14 schreef HSG het volgende:
[..]
https://www.linkedin.com/(...)edium=member_android
Klaag klaag klaag ga dan niet remote werken muts.
Zo’n muts die denkt dat de hele wereld een vakantieland is tot ze een endoscopie krijgen in India.quote:Op maandag 11 september 2023 16:40 schreef Ronald het volgende:
[..]
jezus christus, als vrienden en familie 'om je heen' zo belangrijk zijn, waarom ga je dan in het buitenland zitten
quote:Op maandag 11 september 2023 16:14 schreef HSG het volgende:
[..]
https://www.linkedin.com/(...)edium=member_android
Klaag klaag klaag ga dan niet remote werken muts.
quote:Die onrustige beentjes zullen vast terugkomen
Dat valt mij ook op inderdaad. Allemaal nietszeggende verhalen over hoe fantastische zij zichzelf vinden, hoe leuk ze het hebben ect waar niemand in is genteresseerd.quote:Op maandag 11 september 2023 20:35 schreef vainsteinsvainsteins het volgende:
Waar komen al die recruiters eigenlijk vandaan, en waarom profileren ze zich zo nadrukkelijk? Wat is dat voor belachelijk fenomeen? Zijn dat de moderne Jehova's getuigen ofzo, met hun gespam en gedram. Wie heeft bedrijven ooit wijsgemaakt dat er pseudo-experts nodig zijn om een goede kandidaat te vinden?
Not sure of je serieus bent. Maar we praten hier over een hele grote artiest die samen met Pierre Kartner 1 van de mooiste Nederlandse liedjes ooit heeft gemaakt.quote:Op maandag 11 september 2023 08:37 schreef de_boswachter het volgende:
Ene Jacques Herb, singer/songwriter
[..]
quote:𝐇𝐨𝐞 𝐝𝐞𝐳𝐞 𝐤𝐫𝐚𝐚𝐦 𝐦𝐞𝐭 𝐞𝐞𝐧 𝐬𝐢𝐦𝐩𝐞𝐥 𝐯𝐥𝐚𝐠𝐠𝐞𝐭𝐣𝐞 𝐚𝐥 𝐡𝐮𝐧 𝐩𝐨𝐭𝐞𝐧𝐭𝐢𝐥𝐞 𝐤𝐥𝐚𝐧𝐭𝐞𝐧 𝐰𝐞𝐠 𝐣𝐚𝐚𝐠𝐝𝐞...
Vanmorgen keek ik uit het raam.
Het was markt.
En zoals gewoonlijk, had iedereen hun vlaggetjes weer opgehangen:
“𝘝𝘦𝘳𝘴𝘦 𝘝𝘪𝘴” 🐟
“𝘎𝘳𝘰𝘦𝘯𝘵𝘦 𝘦𝘯 𝘍𝘳𝘶𝘪𝘵” 🍅🍌
“𝘔𝘢𝘭𝘴𝘦 𝘒𝘪𝘱” 🍗
Enzovoort…
Maar n schoot er bij mij echt bovenuit:
“𝐂𝐡𝐨𝐜𝐨𝐥𝐚𝐝𝐞, 𝐓𝐚𝐩𝐚’𝐬 𝐞𝐧 𝐍𝐨𝐭𝐞𝐧”. 🍫 🥘 🥜
3 totaal verschillende dingen die door n kraam verkocht werden.
Interessant.
Want wat is nou echt je specialiteit?
Chocolade?
Tapa’s?
Noten?
Of geen van allen?
Want tja…
Hoe kan je nou de allerbeste zijn in chocolade, tapa’s en noten tegelijkertijd?
Dat maakte het kraampje voor mij gelijk minder interessant.
En omdat ik benieuwd was of de rest dat ook vond, ging ik naar beneden om het uit te zoeken. 🧐
En ja hoor, overal stonden rijen met mensen, behalve bij…
…de kraam met de “meeste” opties. 🚫
Wat een verrassing, zou je denken.
Je hebt daar ten slotte de meeste keuze.
Maar…
𝐉𝐞 𝐦𝐨𝐞𝐭 𝐤𝐢𝐞𝐳𝐞𝐧 𝐨𝐦 𝐠𝐞𝐤𝐨𝐳𝐞𝐧 𝐭𝐞 𝐰𝐨𝐫𝐝𝐞𝐧.
Want als 𝐉𝐈𝐉 voor niemand kiest,
Ben je voor 𝐍𝐈𝐄𝐌𝐀𝐍𝐃 interessant.
Dus, wil jij absoluut GEEN wachtrij aan klanten creren? 🚷
Kies dan vooral GEEN specifieke doelgroep.
Dan kan ik je een 100% resultaat garantie beloven.
Ik ben wel benieuwd, zouden jullie naar deze kraam gaan?
quote:Ik ben het hier niet mee eens Roy! Ik sta elke week weer in een lange rij bij ERA als ik hun overheerlijke turkse feta spread ga halen (Die jij overigens ook erg lekker vindt Roy). Ze doen dus weldegelijk iets goed.
Ik zat er al hard op te cringen en zag toen jouw reactiequote:Op dinsdag 12 september 2023 17:44 schreef Viv het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
https://www.linkedin.com/(...)ial-actions-comments
Bonusklacht: Tapa's
quote:Op dinsdag 12 september 2023 18:31 schreef Smart_ass het volgende:
Reacties zijn waarschijnlijk niet helemaal waar hij op hoopte.
[..]
Haha hij krijgt geen enkel medeleven in de reacties, heerlijk.quote:Op dinsdag 12 september 2023 17:44 schreef Viv het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
https://www.linkedin.com/(...)ial-actions-comments
Bonusklacht: Tapa's
Enquote:. Ik ben oprecht onder de indruk hoe kort door de bocht deze post is. Zeker omdat de foto op de hele vroege ochtend genomen is, kijkend naar de schaduw en er letterlijk nog niemand op Kelfkensbos rondloopt. Dus ik vraag me af waar die rijen mensen zijn waar je het over hebt.
Daarnaast kan ik me voorstellen dat groente, fruit, vis, brood, vlees op de markt in de ochtenden vl beter verkoopt dan delicatessen. Wil je de verste vis en het lekkerste brood? Dan moet je er vroeg bij zijn. De bakker staat niet voor niets om 4:00 al brood te bakken.
De drie vlaggen aan de gevel van zijn kraam hebben echt helemaal niets te maken met de "wegblijvende rijen" die je noemt.
Chocolade, tapas, noten snapt iedereen. Een veel betere woordkeuze dan vlaggen met "delicatessen" of "traiteur".
Enquote:Dennis hij wilde gewoon heel graag een bepaald punt maken en doet dat met een extreem simpele en domme redenatie. Iedereen slaat wel is de plank mis toch? Roy weet waarschijnlijk heel veel van online business maar heel weinig van het echte leven...
Nooit gedacht ook dat markt verkopers ook weleens LinkedIn zouden kunnen hebben.quote:. Laat handelen maar aan markt mensen over, die weten wel wat in de echte wereld werkt.
https://www.linkedin.com/(...)edium=member_androidquote:Ik vond het altijd wel cool klinken, als iemand "𝗼𝗻𝘁𝘇𝗲𝘁𝘁𝗲𝗻𝗱 𝗱𝗿𝘂𝗸" was. 😎
Als 𝗵𝗮𝗹𝗳 𝗺𝗶𝘀𝗹𝘂𝗸𝘁𝗲 𝘃𝗲𝗿𝗸𝗼𝗽𝗲𝗿 𝗸𝗲𝗲𝗸 𝗶𝗸 𝗼𝗽 𝗻𝗮𝗮𝗿 𝗱𝗲 𝗰𝗼𝗹𝗹𝗲𝗴𝗮'𝘀 die niet wisten waar ze de tijd vandaan moesten halen om hun klanten te bedienen. 🏆
Iets waar ik met jaloezie naar op kon kijken. Zij verkochten goed, terwijl ik altijd onderaan de verkooplijstjes bungelde... 📊
"Druk zijn" moest wel iets goeds zijn....
Maar nu vind ik mezelf in de positie terug dat ik "razend druk" ben. 😬
Soms weet ik niet meer wat ik nu als eerste moet doen. Alles lijkt wel urgentie en prioriteit te hebben. Bovendien wil ik mijn imago niet zomaar te grabbel gooien:
👉 Een man een man, een woord een woord.
Die druk is me ook door niemand opgelegd. 𝘑𝘢, 𝘥𝘰𝘰𝘳 𝘮𝘦𝘻𝘦𝘭𝘧.
😔 Want ik ben altijd bang geweest. Bang om iets te missen. Bang om die mooie opdracht aan een ander te laten. Bang om niet genoeg omzet te draaien. Bang dat "een ander me zal inhalen".
Angst is een slechte raadgever. Ik hoor het je zeggen.
Dus.... 👇
Daar ga ik iets aan doen.
Ik vind het razend eng om zo hardop te zeggen.....
𝗜𝗸 𝘀𝘁𝗼𝗽 𝗲𝗿𝗺𝗲𝗲!
𝗗𝗶𝘁 𝗷𝗮𝗮𝗿 𝗻𝗲𝗲𝗺 𝗶𝗸 𝗴𝗲𝗲𝗻 𝗻𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗽𝗿𝗼𝗷𝗲𝗰𝘁𝗲𝗻 𝗺𝗲𝗲𝗿 𝗮𝗮𝗻.
Laten we dit bericht als de eerste stap beschouwen. Nu de daad nog bij het woord voegen. 𝘎𝘦𝘦𝘯 𝘸𝘰𝘰𝘳𝘥𝘦𝘯, 𝘮𝘢𝘢𝘳 𝘥𝘢𝘥𝘦𝘯 𝘑𝘰𝘩𝘯𝘯𝘺. 🔴⚪⚫
Ik hoop dat ik weer wat meer ruimte in mijn agenda kan brengen. Ruimte zodat ik weer meer kan verdiepen in de mooie wereld van elektrische vrachtwagens. ⚡🚚 Meer lezen, meer luisteren, meer kijken. 📚
Ik wil verder groeien. Als mens, maar ook zeker als professional. 📈🆙
Dezelfde energie in minder zaken leggen. Meer focus, minder afleiding.
𝗗𝘂𝘀:
👉 Geen nieuwe projecten meer ga aannemen in 2023 (ik blijf het eng vinden om te zeggen).
👉 Stoppen met het maken van afleveringen van de Elektrische Vrachtwagen Podcast ⚡🚚🎙️.
👉 Afscheid nemen van opdrachtgevers die niet meer zo goed bij mij passen.
𝗪𝗮𝘁 𝗶𝗸 𝘄𝗲𝗹 𝗴𝗮 𝗱𝗼𝗲𝗻?
• Opdrachten afmaken die al te lang zijn blijven liggen. ✅
• Focussen op het uitbouwen van eTrux Energy. Het bedrijf waarmee ik -samen met mijn compagnons Robert Gunsing en Mayk Thewessen- transportbedrijven help bij het opzetten van hun eigen laadinfrastructuur. ✅
• Focussen op het verbeteren van mijn producten. Meer toegevoegde waarde leveren. ✅
• Buitenhuis een kantoor openen en iemand aannemen die me kan ondersteunen. Dus wil je alles leren van eTrucks n er voor betaald krijgen.... je weet m'n DM te vinden. ✅
• Meer lezen, luisteren, kijken, schrijven en.... fietsen! 🚴♂️ (hier heb ik heel veel zin in!) ✨✅
Eens kijken of het me lukt om een stapje terug te doen. Eens kijken of ik de adviezen -die ik een ander geef- ook zelf kunt opvolgen.
Heb jij nog een goede tip voor mij?
#etrucks #elektrischevrachtwagen #ontwikkeling #focus
Noh weet ik niet, het gaat over werk, ondernemen, iets waar ondernemers mee worstelen. En hij wil eigenlijk zeggen tegen mensen dat die geen nieuw werk erbij kan gebruiken.quote:Op woensdag 13 september 2023 10:40 schreef HSG het volgende:
[..]
https://www.linkedin.com/(...)edium=member_android
man man man wat een kansloze post.
Ik vind het wel grappig dat iemand die zegt meer ruimte te willen in zijn agenda, kennelijk wel tijd heeft om een LinkedIn-post van 3 kantjes neer te pennen.quote:Op woensdag 13 september 2023 19:18 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Noh weet ik niet, het gaat over werk, ondernemen, iets waar ondernemers mee worstelen. En hij wil eigenlijk zeggen tegen mensen dat die geen nieuw werk erbij kan gebruiken.
Iets te langdradig en emotioneel maar inhoudelijk gaat het wel.
Ik zou het ook niet in een LinkedIn post zetten, maar inhoudelijk herken ik mijzelf wel in zijn verhaal. Liever 5 zaken goed doen dan 10 half.quote:Op donderdag 14 september 2023 01:05 schreef Viv het volgende:
[..]
Ik vind het wel grappig dat iemand die zegt meer ruimte te willen in zijn agenda, kennelijk wel tijd heeft om een LinkedIn-post van 3 kantjes neer te pennen.
en de fotoquote:Zichtbaar zijn..
Ik had er moeite mee.
Elke week 2x posten.
Telkens een foto van mezelf erbij.
Omdat dat nou eenmaal 'scoort' op LinkedIn.
Voordat ik zelfstandige werd, was ik weinig bezig met social media.
Laat staan met iets posten.
Facebook heb ik jaren geleden verwijderd en Instagram heb ik opnieuw moeten uitvinden.
Maar als zelfstandige is zichtbaar zijn wel handig.. 🙋♀️
Een webinar over Authenticiteit op LinkedIn van Anneke van der Voort-Kruk heeft me de ogen geopend:
Iedereen is onzeker.
Niemand wil kwetsbaar zijn.
Maar wat wil JIJ uitdragen?
Welk verhaal wil je vertellen?
Wat heb je te bieden?
En hoe komen de juiste mensen daarachter, als jij jezelf niet laat zien?
Drempels als 'wat weet ik nou, wat moet ik dan schrijven en komt zij weer' hielden me lang tegen om zichtbaar te zijn.
Inmiddels gaat het me steeds beter af.
En heb ik duidelijk waarom ik zichtbaar wil zijn.
💡 ik hoop te inspireren, motiveren, aanspreken en iets los te maken.
💡 ik mensen wil bereiken die zich herkennen in mijn verhaal van niet 100% gelukkig zijn in je werk. Of die een duwtje nodig hebben in die richting.
💡 ik wil laten zien wat ik doe. Waarom ik dat doe. En hoe.
💡 ik de mensen wil bereiken met wie ik het liefste samenwerk aan hun nieuwe loopbaan.
Daarom ben ik zichtbaar.
Waar wil jij zichtbaar voor zijn?
#zichtbaarzijn #loopbaancoach #loopbaancoaching
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Geen discussie voor LinkedIn.quote:“Kledingvoorschriften”
Het is warm en dan krijgen we weer de discussie over kledingvoorschriften. Jongeren, sorry…. er wordt bedoeld meiden, kleden zich met dit weer te bloot! Deze discussie is nu weer gaande op menig school.
Een ouder in onderstaand artikel zegt:
“Blijkbaar moeten vrouwen zich aanpassen omdat de heren zich niet kunnen gedragen”.
De school zelf gaf eveneens een reactie. “De beslissing is ook genomen om kinderen tegen zichzelf in bescherming te nemen. Korte kleding kan bepaalde gevoelens opwekken bij anderen. Daar zijn leerlingen op die leeftijd zich niet altijd voldoende van bewust.”
Om eerlijk te zijn moet ik zeggen dat ik het met de ouder eens ben. Zelf heb ik twee dochters en wil dat ze dragen wat ze zelf willen, zonder dat daar voorschriften voor worden opgelegd, omdat personen van mijn geslacht zich niet kunnen gedragen.
De school zegt dat ze kinderen tegen zichzelf in bescherming willen nemen, maar eigenlijk zeggen ze dat ze grensoverschrijdend gedrag van jongens cq mannen willen voorkomen. Punt! Zeg dat dan ook gewoon!
Het is niet een probleem van de kleding van de meiden, het is een probleem van de jongens en mannen. De jongens moeten opgevoed worden met dat ze met hun handen van de meiden afblijven en vervelende grensoverschrijdend opmerkingen voor zich houden. En dit geldt uiteraard ook voor volwassen mannen!
Wanneer gaan we het probleem eens aanpakken waar het cht aangepakt moet worden?
quote:Macarons! Van een prachtige zaak! Dus… dat wordt smullen!
Maar in dit doosje zit voor mij zoveel meer dan alleen lekkere koekjes…
Ik kreeg het van een werknemer na afronding van een opdracht. Als dank voor de begeleiding in een persoonlijk proces. Dit soort bedankjes van tijdelijke collega’s die ik als ad interim HRadviseur heb begeleid -omdat dit om wat voor reden dan ook nodig was- betekenen zoveel voor me.
Dat ik iemand kan bijstaan in een dergelijk proces.
Dat er -ondanks dat je elkaar zo kort kent- al snel een vertrouwde band ontstaat.
Dat die begeleiding -blijkens zo’n lief gebaar- echt gewaardeerd wordt.
Dt zijn de pareltjes in mijn werk. En dus het echte cadeau onder het mooie papiertje.
Dit najaar heb ik weer ruimte voor een nieuwe opdracht. Kan ik je helpen?
Niet vergeten je aan te melden h?quote:Mijn tekst is klaar 🤩. Vandaag de laatste dag om je nog aan te melden voor het bijwonen van mijn oratie over heilig geloof in wetgeving volgende week👇. Ik zie uit naar je komst in Groningen👋.
quote:Morgen is het een jaar geleden dat het IZA ondertekend is. Inmiddels is mijn boekje gekreukeld, zit het onder de koffie en zijn verschillende hoofdstukken meerdere keren gelezen op interpretatie van de geschreven tekst. Want van papier naar praktijk en de echte bedoeling blijft soms lastig. Het in verbinding blijven met elkaar, echt uitdiepen wat de ander bedoelt, dat graag willen weten en bereid zijn elkaar zaken te gunnen is mijn inziens cruciaal. En soms helpt de telefoon of een live gesprek dan het beste. Dus drink een koffie met elkaar, zonder te morsen zoals ik, en heb vooral samen het goede gesprek. Ik wens iedereen die hard bezig is met de slag van papier naar praktijk veel doorzettingsvermogen, veel kopjes koffie en natuurlijk met een gezonde dosis humor! Zet 'm op!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |