Nee, geen linkjequote:Op maandag 24 juli 2023 09:46 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Echt? Daar weet ik dan niets van. Heb je daar een linkje van?
Dan weet ik niet waar het wel is aangeboden, maar in ieder geval niet in dit topicquote:
De stok is even op vakantie, maar we verwachten hem deze week weer terugquote:
Ow?quote:Op maandag 24 juli 2023 10:08 schreef Deisyy het volgende:
[..]
De stok is even op vakantie, maar we verwachten hem deze week weer terug
quote:o Zoek de Stok! en verplaats hem binnen 24 uur naar een plaatsnaambord van een andere stad, dorp of gehucht.
- Kun je dat niet binnen 24 uur doen, laat de stok dan gewoon liggen.
o Neem daar minimaal 3 foto's van, die je z.s.m. in het lopende topic plaatst:
- Een van de voorkant én een van de achterkant van het nieuwe plaatsnaambord.
- plus een foto waarop de omgeving van het plaatsnaambord te zien is.
quote:Op maandag 24 juli 2023 14:30 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Oh wacht, er is geen sprake van vakantie, maar de 2e keer dat Monique de stok heeft is een ban aan haar broek heeft.
Bijzonder knap ...
Dat noemen we hier vakantie.quote:Op maandag 24 juli 2023 14:30 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Oh wacht, er is geen sprake van vakantie, maar de 2e keer dat Monique de stok heeft is een ban aan haar broek heeft.
Bijzonder knap ...
Het is nu daadwerkelijk vakantietijd, dus sprake van verwarring.quote:
Blijkbaar een week, als ik de eerdere posts hierover mag geloven.quote:Op maandag 24 juli 2023 14:56 schreef Zucht. het volgende:
Ze had eerst de stok en daarna pas de verplichte vakantie gekregen... Hoelang die vakantie gaat duren weet ik niet...
Gaat niet gebeuren, is een uur van haar huis rijden. Doet ze niet nog eens.quote:Op maandag 24 juli 2023 15:01 schreef Mickytjuh het volgende:
Daarom willen we dat de stok op oude locatie terugkomt
Want niemand mag namens haar posten nu, dus enige remedie is stok als de wiedeweerga terug.
jij ging kijken om m op te halen en te leggen?quote:Op maandag 24 juli 2023 15:02 schreef Zucht. het volgende:
[..]
Gaat niet gebeuren, is een uur van haar huis rijden. Doet ze niet nog eens.
Is het ooit voorgekomen dat er twee stokken tegelijk in het spel zijn?quote:Op maandag 24 juli 2023 16:37 schreef Deisyy het volgende:
Bans gaan we hier niet bespreken, er komt deze week weer een stok het spel in, want ik begreep van @:DJMO dat zij een reservestok heeft
Volgens mij wel, maar dat was dan wel voor mijn tijd, deze reeks loopt alweer bijna 19 jaarquote:Op maandag 24 juli 2023 17:42 schreef bloempjuh het volgende:
[..]
Is het ooit voorgekomen dat er twee stokken tegelijk in het spel zijn?
Ja, omdat een user de Stok had gepakt en dat drie dagen lang vergat te melden (en nee, diegene had geen "vakantie"). Zie verplaatsingen 302 en 304 van ronde 12 in de Wiki.quote:Op maandag 24 juli 2023 17:42 schreef bloempjuh het volgende:
[..]
Is het ooit voorgekomen dat er twee stokken tegelijk in het spel zijn?
Jij kan er inmiddels een boek over schrijven.quote:Op maandag 24 juli 2023 18:09 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ja, omdat een user de Stok had gepakt en dat drie dagen lang vergat te melden (en nee, diegene had geen "vakantie"). Zie verplaatsingen 302 en 304 van ronde 12 in de Wiki.
Edit: En in ronde twee (dan praten we over 2004) hebben er een tijdje twee stokken aan elkaar rondgezworven.
[ afbeelding ]
Zoals je ziet maakten users er destijds een heel kunstwerk van.
Ik wacht op de verfilming.quote:Op maandag 24 juli 2023 18:16 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Jij kan er inmiddels een boek over schrijven.
Als ik de stok in deze staat had gevonden, had ik 'm laten liggen. Hier heb je bijna een aanhanger voor nodigquote:Op maandag 24 juli 2023 18:09 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ja, omdat een user de Stok had gepakt en dat drie dagen lang vergat te melden (en nee, diegene had geen "vakantie"). Zie verplaatsingen 302 en 304 van ronde 12 in de Wiki.
Edit: En in ronde twee (dan praten we over 2004) hebben er een tijdje twee stokken aan elkaar rondgezworven.
[ afbeelding ]
Zoals je ziet maakten users er destijds een heel kunstwerk van.
Steekkarretje mee nemen om de stok op te gaan halenquote:Op maandag 24 juli 2023 21:05 schreef bloempjuh het volgende:
[..]
Als ik de stok in deze staat had gevonden, had ik 'm laten liggen. Hier heb je bijna een aanhanger voor nodig
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |