Wat briljant ook: je zet niet automatisch het nieuwste van het nieuwste neer maar je zet neer waar mensen behoefte aan hebben. Dat ligt toch redelijk voor de hand?quote:Op maandag 17 juli 2023 11:45 schreef HSG het volgende:
[..]
https://nl.linkedin.com/p(...)261137420017664-m0cP
Alles wat ik doe is supertof blablabla
Dat schijnt tegenwoordig supertof te zijn....iets neerzetten waar klanten behoefte aan hebben.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 20:28 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Wat briljant ook: je zet niet automatisch het nieuwste van het nieuwste neer maar je zet neer waar mensen behoefte aan hebben. Dat ligt toch redelijk voor de hand?
Dit dus.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 14:59 schreef daNpy het volgende:
[..]
Die sociale shizzle heeft m.i. helemaal geen functie op Linkedin. Ga naar Facebook, Instagram, Twitter of een ander platform met je zielige verhalen en aandachsthoererij.
Sorry?quote:Ik begrijp volkomen waarom je weg wilt bij je huidige werkgever en ik zou hier graag verder met je over praten.
Ik zou hem daarmee confronteren. Wat denkt hij te begrijpen?quote:Op dinsdag 18 juli 2023 22:53 schreef MyTiredFeet het volgende:
Per ongeluk mijn profiel op "OpenToWork" gezet. Krijg ik een mailtje van een recruiter met onderstaande zinsnede.
[..]
Sorry?
Wat bieden zij een overbodige service aan zeg. Dat bedrijven daar in trappen...quote:Op maandag 17 juli 2023 11:45 schreef HSG het volgende:
[..]
https://nl.linkedin.com/p(...)261137420017664-m0cP
Alles wat ik doe is supertof blablabla
Dat is inmiddels niet meer opvallend. Er zitten genoeg debielen op LinkedIn inmiddels.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 11:51 schreef Erasmus het volgende:
[..]
Dit soort mongolen bedoel ik dus.
Meer dan 7000 likes voor zoiets debiels
Tsja...meestal klinkt het altijd mooier dan wat het is.quote:Op woensdag 19 juli 2023 08:13 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Wat bieden zij een overbodige service aan zeg. Dat bedrijven daar in trappen...
De ICT stagaire doet dat meestal maar die doet dat niet voor "het gevoel wat je beleeft tijdens een teams meeting".quote:Op woensdag 19 juli 2023 08:13 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Wat bieden zij een overbodige service aan zeg. Dat bedrijven daar in trappen...
Ik denk dat dit soort shit gepost wordt door lui die zich te goed voelen voor Facebook, of een tijdje geleden hun Facebook profiel weggegooid hebben, maar wel menen dit soort shit te moeten delen op het enige sociale media platform dat ze nog gebruiken.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 21:59 schreef Erasmus het volgende:
Post informatieve vakinhoudelijke content uit je bedrijf of branche, of donder gewoon anders op naar Twitter of Feestboek.
Ik moet altijd lachen van mensen die op LinkedIn gaan posten dat hun kindlief naar het vmbo moet en vinden dat om die reden het hele onderwijssysteem maar omgegooid moet worden.quote:Op woensdag 19 juli 2023 09:41 schreef Berkery het volgende:
[..]
Ik denk dat dit soort shit gepost wordt door lui die zich te goed voelen voor Facebook, of een tijdje geleden hun Facebook profiel weggegooid hebben, maar wel menen dit soort shit te moeten delen op het enige sociale media platform dat ze nog gebruiken.
Dat verhaal over die patatbakjes ben ik in ieder geval al twee keer tegengekomen op FB
"[...] niet meer volgen " is mijn favoriete knopje in Linkedin.quote:Op woensdag 19 juli 2023 09:46 schreef HSG het volgende:
[..]
Ik moet altijd lachen van mensen die op LinkedIn gaan posten dat hun kindlief naar het vmbo moet en vinden dat om die reden het hele onderwijssysteem maar omgegooid moet worden.
Vervolgens heb ik nog nooit zoveel "onderwijsspecialisten" bij elkaar gezien.
Man man, wordt dat al gevierd tegenwoordig, zou eigenlijk voor meer dan 95% van de werknemers vanzelfsprekend moeten zijn.quote:Op maandag 17 juli 2023 11:47 schreef HSG het volgende:
[..]
https://nl.linkedin.com/p(...)254709862699008-dSnM
Wat "bijzonder" mevrouw heeft haar proefperiode doorstaan.
Ik zie het ook steeds meer, ik ga voortaan ook maar elk 'certificaat van deelneming' op LI zetten als ik een workshop of training heb bijgewoond.quote:Op woensdag 19 juli 2023 10:42 schreef Ronald het volgende:
Ik zie dit jaar wel extreem veel posts van jonge mensen die hun (waardeloze) diploma hebben gehaald.
Of het viel mij vroeger minder op.
Ik krijg zo de neiging om op al dit soort LinkedIN posts te reageren... and it wouldn't be pretty.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 20:28 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Wat briljant ook: je zet niet automatisch het nieuwste van het nieuwste neer maar je zet neer waar mensen behoefte aan hebben. Dat ligt toch redelijk voor de hand?
Dan wel een heel #inspirerend verhaal erboven zetten hoor.quote:Op woensdag 19 juli 2023 10:56 schreef Berkery het volgende:
[..]
Ik zie het ook steeds meer, ik ga voortaan ook maar elk 'certificaat van deelneming' op LI zetten als ik een workshop of training heb bijgewoond.
Dat is de tiktok generatie die alles deelt zonder iets bereikt te hebben. Een diploma betekent shit in deze maatschappij als je je niet eerst hebt bewezen op de arbeidsmarkt.quote:Op woensdag 19 juli 2023 10:42 schreef Ronald het volgende:
Ik zie dit jaar wel extreem veel posts van jonge mensen die hun (waardeloze) diploma hebben gehaald.
Of het viel mij vroeger minder op.
quote:Ja! Hij zei ja!
Na 10 jaar verkering is de vraag gesteld! En waarom wachten totdat de man dat doet als je dat ook prima zelf kan? Precies, maandag waren we 10 jaar samen op 10 juli, dit is het moment dacht ik, ik ga het 'gewoon' doen!
Stiekem shirtjes voor de jongens laten bedrukken en een mooie armband met onze initialen besteld. Hij had niks door.... Last minute toch nog besloten om er een nachtje weg van te maken en een enorm leuke safari lodge weten te bemachtigen bij Camping Buitenplaats De Oorsprong, aanrader!
En toen was het de dag, en op zijn Carlijn's, liep de dag anders dan gepland, dus een aanzoek op het strand ging het niet meer worden. Toen Bram van Eck even boodschappen ging doen heb ik de jongens omgekleed en geïnstrueerd. De blik op zijn gezicht toen hij terugkwam en ik samen met de jongens hem ten huwelijk vroeg was geweldig! Wat was hij verrast en blij, en hij zei gelukkig direct ja!
Ik kreeg overigens net een felicitatie van de juf, dat Joep heeft aangegeven dat papa en mama na 10 jr verkering eindelijk verlopen 😅 Ja, dat ook, dank kind.
Zin om samen plannen maken voor onze grote dag, mocht je nog goede tips hebben hiervoor; ze zijn welkom!❤
Ben jij getrouwd en zo ja, hoe was het aanzoek? Ik lees ze graag!
Haha, wat een laffe simp is die vent van haar.quote:Op donderdag 20 juli 2023 17:43 schreef de_boswachter het volgende:
Calijn ten Bos vermoeid ons met een verhaal wat niemand hoort te interesseren. Wtf heeft dit met Linkedin te maken? Sodemieter op naar Facebook kutje.
[..]
Is ze weddingplanner, trouwfotograaf, bloemist of banketbakker van beroep? Dan zou het nog nét kunnen.quote:Op donderdag 20 juli 2023 17:43 schreef de_boswachter het volgende:
Calijn ten Bos vermoeid ons met een verhaal wat niemand hoort te interesseren. Wtf heeft dit met Linkedin te maken? Sodemieter op naar Facebook kutje.
[..]
quote:Op donderdag 20 juli 2023 17:43 schreef de_boswachter het volgende:
Calijn ten Bos vermoeid ons met een verhaal wat niemand hoort te interesseren. Wtf heeft dit met Linkedin te maken? Sodemieter op naar Facebook kutje.
[..]
Nee.quote:Op donderdag 20 juli 2023 19:21 schreef Viv het volgende:
[..]
Is ze weddingplanner, trouwfotograaf, bloemist of banketbakker van beroep? Dan zou het nog nét kunnen.
quote:Een Beeld zegt meer dan 1000 woorden! Deze cliënt voelde zich door de eerdere hulpverleners niet begrepen. Ondanks uren praten en vragen beantwoorden. Wat wel hielp:
"Wil je eens neerzetten hoe het nu voor je is?".
Een eerste aarzeling. De verwachting was dat ik als hulpverlener nummer 'zoveel' ook tegenover haar ging zitten om vragen af te vuren die ze door de chaos in haar hoofd lastig kon beantwoorden.
- Ze koos een symbool voor zichzelf; de fee.
- Daarna haar gezinsleden (de houten poppetjes), haar thuis (de bomen) en haar wens voor haar kinderen 'dat iedereen mag schitteren zoals hij/zij is' (diamanten).
- Onbewust legde ze een cirkel (vlaggetjes) om haar thuissituatie heen en stond er (ook letterlijk) voor om alles wat haar dierbaar was te beschermen.
- Naast haar plaatste ze een symbool voor haar werk in het onderwijs. De fiets symboliseerde haar gevoel dat ze van de ene taak als juf naar de andere racete. Altijd bezig, nooit in het moment kunnen zijn en voor haar gevoel steeds aan het switchen tussen alles wat (ze dacht dat) anderen van haar verwachten. Ze had nooit rust en het kostte haar bergen energie.
- Haar innerlijke criticus (krokodil) keek haar constant aan. Hij is er altijd zei ze; 'Je doet het niet goed, je had eerder voor jezelf op moeten komen. Je laat over je heen lopen. Je bent niet goed genoeg.'
- Door het water probeerde ze haar krokodil op afstand te houden. Dit kostte haar zoveel energie dat ze er doodmoe van werd en haar gedachten nooit stil stonden.
- De ruiter op het paard symboliseerde haar kernwaarden; Ik ben een strijder, een vechter en kom op voor mezelf. Van haar kernwaarden was ze verwijderd door de blokkade die de krokodil vormde.
In één sessie werd de huidige situatie haar duidelijk. Maar nóg belangrijker, haar oplossingsrichting. Door met de symbolen te schuiven ervoer ze wat ze te doen had. De krokodil dichterbij halen gaf spanning. Behalve wanneer deze achter haar kwam staan. De ruiter naast haar plaatsen maakte haar sterk.
Daardoor hoefde ze minder te strijden en kon ze de cirkel van vlaggen openen, haar gezin dichterbij haar plaatsen en haar werk een plek op meer afstand geven.
Tranen van opluchting, van loslaten, van nieuwe wegen zien en zich weer sterk voelen.
Blauwprint® = Werken met beelden = In 1 sessie orde in de chaos brengen.
💡 Wil jij als hulpverlener ook visueel werken toepassen in je cliëntcontact?
✅ In oktober starten de nieuwe Blauwprint opleidingen in Breda en Venray (Noord- Limburg).
✅ Geaccrediteerd door SKJ met 48 punten.
✅ Accreditatie voor het Registerplein en de FVB zijn aangevraagd.
✅ Check je loopbaanbudget of vitaliteitsbudget bij je werkgever.
Meer informatie of de flyer ontvangen? Neem contact met me op.
#skj #visueelwerken #werkenmetjeblauwprint
#jeugdzorg #opleiding
En dat ze opperen om je loopbaanbudget of vitaliteitsbudget hiervoor aan te spreken.quote:Op donderdag 20 juli 2023 21:01 schreef Molo het volgende:
Blauwprint®![]()
Oh my, ze verzinnen wat af tegenwoordig![]()
Van Blauwprint®, naar doet u mij maar nog heel gauw een pint
Je zou er spontaan alcoholist van worden man
quote:1,5 jaar terug verliet ik mijn vorige werkgever voor een andere baan die wel 5x mijn salaris op dat moment wilde uitbetalen.
Na 1,5 jaar in dienst maakte ik een evaluatie en kwam ik tot de ontdekking dat ik veel verdiende, maar niet gelukkig was op mijn werkplek.
Ik begon weer te solliciteren en kreeg al gauw sollicitatiegesprekken.
Over een maand start ik met me nieuwe uitdaging op een andere werkplek, waar ik me helemaal thuis voel.
Wat het salaris betreft; ik ben wel ongeveer SRD 3500,- achteruit gegaan.
Maar ik ga werken in een gezonde organisatie, waar ik me thuis voel en ik elke dag weer met een enthousiast tevreden gevoel naar het werk ga.
Vaak genoeg is het belangrijker om te denken aan je mentale gezondheid.
Geld maakt niet altijd gelukkig.
"me nieuwe uitdaging"quote:Op donderdag 20 juli 2023 21:12 schreef Federer-fan het volgende:
Heeft een post als deze nou enig doel naast het vissen naar complimenten?
[..]
3500 srd? Dat is 90 euro.quote:Op donderdag 20 juli 2023 21:12 schreef Federer-fan het volgende:
Heeft een post als deze nou enig doel naast het vissen naar complimenten?
[..]
Wat een sletquote:Op donderdag 20 juli 2023 17:43 schreef de_boswachter het volgende:
Calijn ten Bos vermoeid ons met een verhaal wat niemand hoort te interesseren. Wtf heeft dit met Linkedin te maken? Sodemieter op naar Facebook kutje.
[..]
verlopenquote:Op donderdag 20 juli 2023 17:43 schreef de_boswachter het volgende:
Calijn ten Bos vermoeid ons met een verhaal wat niemand hoort te interesseren. Wtf heeft dit met Linkedin te maken? Sodemieter op naar Facebook kutje.
[..]
Whut?quote:
Ze hoereert anders wel haar verloving op LinkedIn voor de likes.quote:Op vrijdag 21 juli 2023 10:32 schreef Molo het volgende:
[..]
Ja na tien jaar verkering trouwen maakt je duidelijk een slet
[ afbeelding ]
Ja aandachtshoer is het absoluut, maar hoer en slet zijn wel andere uitingen m.i.quote:Op vrijdag 21 juli 2023 10:37 schreef Viv het volgende:
[..]
Ze hoereert anders wel haar verloving op LinkedIn voor de likes.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:We’re very excited to announce the closing of our third fund vintage. It’s hard to believe that nearly seven years ago the idea for my company was sketched during a long-haul flight on a paper-napkin only to be pitched the next day on a boat. I often look back with nostalgia, pride and disbelief at the fearless 30 year old I was who left a promising (and very stable…) corporate career to pursue a crazy idea (while 8 month pregnant!).
Wat is een "fund vintage".quote:Op zaterdag 22 juli 2023 10:16 schreef Federer-fan het volgende:
Can I post here too in the English?
[..]
Hij is gewoon geil dusquote:"Ik had een uur met mijn vader op de bank gezeten, omdat hij wat geld moest overmaken. Ik kon het niet laten en vroeg ...
`` Papa, waarom activeren we uw internetbankieren niet? ''
`` Waarom zou ik dat doen? '' Vroeg hij ...
`` Nou, dan hoef je hier geen uur door te brengen voor zaken als vervoer.
U kunt zelfs online uw boodschappen doen. Alles zal zo gemakkelijk zijn! ''
Ik was zo opgewonden om hem de wereld van internetbankieren te introduceren.
Hij vroeg: `` Als ik dat doe, hoef ik het huis niet uit?
'' Ja, ja ''! Ik zei. Ik vertelde hem hoe zelfs kruidenierswaren nu aan de deur kunnen worden bezorgd en hoe supermarkten alles bezorgen!
Zijn antwoord maakte me verbijsterd.
Hij zei: ``Sinds ik vandaag bij deze bank ben gekomen, heb ik vier van mijn vrienden ontmoet, ik heb een tijdje gepraat met het personeel dat me inmiddels heel goed kent.
Je weet dat ik alleen ben ... dit is wat ik nodig heb. Ik maak me graag klaar en kom naar de bank. Ik heb genoeg tijd, het is de fysieke aanraking waar ik naar verlang.
Twee jaar geleden werd ik ziek. De winkeleigenaar van wie ik fruit koop, kwam naar me toe en zat aan mijn bed en huilde.
Toen je moeder een paar dagen geleden viel tijdens haar ochtendwandeling, zag onze plaatselijke kruidenier haar en haalde onmiddellijk zijn auto om haar naar huis te brengen, omdat hij weet waar ik woon.
Zou ik die 'menselijke' aanraking hebben als alles online zou komen?
Waarom zou ik willen dat alles aan mij geleverd wordt en mij dwingen om alleen met mijn computer te communiceren?"
Ik ken graag de persoon met wie ik te maken heb en niet alleen de 'verkoper'. Het creëert relaties van relaties.
Leveren online supermarkten dit allemaal ook? '' '
Technologie is geen leven ...
Tijd doorbrengen met mensen .. Niet met apparaten, dat is leven"
Zaten ze nou op een bank of bij de bank?quote:Op zaterdag 22 juli 2023 11:19 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
Hij is gewoon geil dus
https://www.linkedin.com/(...)edium=member_desktop
Aldus de spiritueel numeroloog
Duidelijk verzonnen én uit het Engels vertaald, zie bijvoorbeeld:quote:Op zaterdag 22 juli 2023 11:19 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
Hij is gewoon geil dus
https://www.linkedin.com/(...)edium=member_desktop
Aldus de spiritueel numeroloog
quote:Zijn antwoord maakte me verbijsterd.
Dat lullige stukje water houdt die krokodil echt niet tegen hoor.quote:Op donderdag 20 juli 2023 20:17 schreef Viv het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
https://www.linkedin.com/(...):7087368238921064448
Sowieso: senioren die nog niet internetbankieren in ons land zijn echt al wel eens door hun bank benaderd.quote:Op zaterdag 22 juli 2023 11:23 schreef Viv het volgende:
[..]
Duidelijk verzonnen én uit het Engels vertaald, zie bijvoorbeeld:
[..]
Dat pleit eerder voor online winkelen. Wie zit hier nou op te wachten?quote:Twee jaar geleden werd ik ziek. De winkeleigenaar van wie ik fruit koop, kwam naar me toe en zat aan mijn bed en huilde.
quote:Het meisje en de vuilnisman - the story continues...
Een jaar geleden plaatste ik hier een bericht over het contact tussen onze dochter Fiep en de vuilnisman.
Over hoe zij elke keer bij het raam zit te wachten tot hij komt.
Over hoe hij elke keer de tijd neemt om te toeteren en te zwaaien.
Over hoe een klein gebaar (elke keer!) een grote impact heeft.
Inmiddels weten we dat de band tussen Fiep en de vuilnisman met elke toeter en zwaai meer waarde krijgt.
En inmiddels weten we dat onze vuilnisman Dennis heet, ontzettend bescheiden is en dat hij het allemaal heel gewoon vindt wat hij doet.
Inmiddels weten we óók dat hij veel meer doet dan 'gewoon' zijn werk.
Want:
Afgelopen week was Fiep jarig. De grote glimmende '5'-ballon voor het raam verklapte dit vrolijke feit.
Vanmorgen was er weer het toeter- en zwaaimoment.... en een tasje aan onze vuilnisbak.
Een tasje met daarin een berichtje van Dennis aan Fiep, met daarbij een klein kadootje: een bouwplaat van de vuilniswagen en een mini-vuilnisbakje.
Fiep is nu op school en krijgt haar kadootje vanmiddag als ze thuis komt.
Ik ben ontroerd en heb mijn kadootje van vandaag al gehad.
Dankjewel Dennis.
quote:?Sorry ik vind dit moeilijk te begrijpen dat jullie als ouders dit 'accepteren'. Het gaat hier ondanks slle bescheidenheid nog steeds om een ouder persoon en jullie dochter 5 jaar Fiep!
Wat voor n 'band' tolereren jullie tussen haar en hem?
quote:Op maandag 24 juli 2023 14:39 schreef daNpy het volgende:
Wie noemt z'n kind nou Fiep?
Ik dacht dat ik een hekel aan kinderen had, maar het kan altijd erger.
Klinkt als de introductie van zo'n true crime-aflevering.quote:Inmiddels weten we óók dat hij veel meer doet dan 'gewoon' zijn werk.
Of Jambers! Wie kent dat nog?quote:Op maandag 24 juli 2023 15:12 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Klinkt als de introductie van zo'n true crime-aflevering.
Vuilnisman Dennis is zelf ook aanwezig in de commentsquote:Op maandag 24 juli 2023 14:28 schreef Piles het volgende:
Weten we nog, dat heel Nederland naar de vuilnisman begon te zwaaien?
Het is nog niet klaar:
[..]
1 van de topreacties vond ik dan wel weer leuk:
[..]
Haha precies wat ik dacht.quote:Op maandag 24 juli 2023 16:20 schreef Viv het volgende:
[..]
Of Jambers! Wie kent dat nog?![]()
(Ging vaak over dubbellevens, zo van "Overdag werkt Dennis bij de plaatselijke plantsoenendienst, maar 's avonds verruilt hij zijn groene overall voor..." )
https://www.linkedin.com/(...)tm_medium=member_iosquote:. Alsof ik niet weet dat mensen over me praten. Ik woon in een dorp. Ik zie de snelle blikken, ik hoor de ontwijkende conversaties. En 's avonds bij pot en pint ben ik het gespreksonderwerp. Mochten mijn oren groeien telkens erover me gepraat wordt, ik was Mister Spock (of de paashaas). Gisteren kreeg ik een berichtje met de vraag: of ik nu nog in een psychose zit. Ik antwoordde van niet maar ik schreef ook dat ik het geen gekke vraag vond. Want wie gaat er anders op een gewone dag (niet eens haar trouwdag) haar man verrassen in haar trouwjurk. Ach, ik dacht dat als mensen me dan toch gek verklaren ik er maar beter de voordelen van neem ook. Ze oordelen toch, no matter what. Dan kan ik er maar beter plezier aan beleven. Dit is mijn antwoord op de psychose die vaak gevolgd wordt door een depressie. Ik kies voor het licht, voor de dag, voor de lach. En de nachten? Ik slaap intussen, zonder medicatie, van 21u tot 5u. Ik doe yoga, drink geen alcohol, drink veel water, eet geen vlees, neem geen drugs, doe aan sport, kijk geen televisie, lees boeken. Dat klopt. Dat is niet norm-aal, niet volgens de norm. Dus oordeel zoveel je wilt. Ik heb niets meer te verliezen. Ik kan alleen maar winnen.
Meerdere coaches gespot in de comments, dan weet je wel hoe laat het is.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 11:16 schreef Lospedrosa het volgende:
Een bericht vanuit een klein dorpje:
[..]
https://www.linkedin.com/(...)tm_medium=member_ios
Ik, ik, ik, ikquote:Op dinsdag 25 juli 2023 11:16 schreef Lospedrosa het volgende:
Een bericht vanuit een klein dorpje:
[..]
https://www.linkedin.com/(...)tm_medium=member_ios
Inderdaad, een nutcase.quote:Want wie gaat er anders op een gewone dag (niet eens haar trouwdag) haar man verrassen in haar trouwjurk.
https://nl.linkedin.com/p(...)048649649594368-xKEVquote:Neem jij jezelf eigenlijk wel serieus?
Op die hoge hakken
Met die lange blonde haren
En altijd die grote lach
Dat is toch helemaal niet zakelijk.
Wie denk jij wel niet dat je bent dan?
Zomaar een greep uit wat reacties van de afgelopen tijd
En gelukkig neem ik mezelf wel serieus en weet ik precies wat bij mij past. De (voor)oordelen op basis van uiterlijk en buitenkant is een fractie van waar het namelijk om gaat. De waarde die ik lever hoef ik niet te verdedigen. When you know, you know.
Ik zie dit altijd als een natuurlijke selectie.
De mensen die mij niet begrijpen (of in ieder geval van wat ze zien, want verder komen we niet) haken vanzelf af.
En dat is maar goed ook.
Want als je mij in het echt ontmoet ben ik net zo.
In een samenwerking is dat wat je kunt verwachten.
Ik ben al even gestopt met ‘doen omdat jij dat van mij verlangt’. En dat bevalt mij enorm.
Kan ik je trouwens ook aanraden.
Kom je er niet uit wat dan bij je past?
Omdat je het lastig vindt te verwoorden wat er in je hoofd zit?
Of omdat je het gevoel hebt dat mensen je niet (zullen) begrijpen?
En spreekt mijn stijl je aan?
Ik ben er.
Weten wat ik voor jou kan betekenen? Stuur me een bericht.
https://nl.linkedin.com/p(...)448659618025472-aVTsquote:Vandaag zien wij voor de zovéélste keer dat er een onbekende taxichauffeur voor ons huis stopt.
Mijn hart huilt. Mijn hoofd wordt heel bang en boos.
Hoe gaat Isabel hier over twee minuten op reageren?
Wij zijn afhankelijk van een taxibedrijf. Wij wonen in Den Bosch en Isabel gaat in Breda naar school. Dat is niet omdat wij het zo fijn vinden dat ze lekker ver weg naar school gaat. Dat is omdat Isabel niet naar een school dichterbij kan.
Isabel is blind en daarnaast heeft ze een zeer ernstige ontwikkelingsachterstand.
Zij begrijpt de wereld niet en het taxibedrijf waar we nu afhankelijk van zijn begrijpt haar niet!
Oooo wat zou ik toch graag een wens doen.
En ik dacht ik ga niet naar een wensput maar ik gooi het op LinkedIn. Voor mij is de grootste kans dat mijn wens in vervulling kan gaan hier op LinkedIn.
Want hier komt een groot divers Nederland bij elkaar.
Ik wens. Ik wens. Ik wens dat het taxibedrijf dat aankomend jaar onze lieve kwetsbare dochter gaat vervoeren haar wel gaat begrijpen. En haar wel de liefde en zorg biedt, die ze zo hard/t nodig heeft. En dat alle kwetsbare kinderen die afhankijk zijn van leerlingenvervoer de liefste en fijnste en aardigste en grappigste en zorgzaamste taxichauffeur krijgen die er voor hen nodig is.
Alweer een nieuw taxibedrijf heeft (voor aankomend jaar) de aanbesteding binnen gehaald! Proficiat met deze grote opdracht!
Laten we hopen dat ze ook snappen wat de aard van de opdracht inhoudt. En laten we hopen dat ze een hart hebben voor de zaak (lees: hun ‘cliënten’)
Willen jullie met me mee wensen!
Alvast bedankt!
Namens alle kwetsbare kinderen in Nederland. (En hun ouders en broertjes en zusjes en ooms en tantes en opa’s en oma’s en vrienden en vriendinnen en kennissen)
quote:Op dinsdag 25 juli 2023 22:38 schreef HSG het volgende:
[..]
https://nl.linkedin.com/p(...)048649649594368-xKEV
Gaaaaaaaap
Saïd nobody everquote:Neem jij jezelf eigenlijk wel serieus?
Op die hoge hakken
Met die lange blonde haren
En altijd die grote lach
Dat is toch helemaal niet zakelijk.
Wie denk jij wel niet dat je bent dan?
Ik zou het niet op LinkedIn zetten maar ik begrijp de vraag volkomen. Is echt niet zo onvoorstelbaar dat sommige kinderen het echt niet goed doen op elke dag een ander gezicht.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 22:41 schreef HSG het volgende:
[..]
https://nl.linkedin.com/p(...)448659618025472-aVTs
Ze hebben een gehandicapt kind dus eisen ze een privéchauffeur. Dat lost je op door een jankverhaal met foto van het kind (heeft daar geen toestemming voor gegeven natuurlijk want dat kan ze niet) op LinkdedIn te zetten.
Wees blij dat ze naar school kan op de kosten van de belastingbetaler want als je bijvoorbeeld in Roemenië woonde kon je de dagelijkse taxi op je buik schrijven.
Zat ik ook al aan te denken. Ik geloof er niks van wat ze allemaal zegt.quote:
Zij is niet de enige met een gehandicapt kind in Nederland want er zijn nog veeeele meer. Het wordt allemaal erg lastig als je al die wensen en eisen wilt voldoen. Daar gaat LinkedIn niet mee helpen.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 23:05 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ik zou het niet op LinkedIn zetten maar ik begrijp de vraag volkomen. Is echt niet zo onvoorstelbaar dat sommige kinderen het echt niet goed doen op elke dag een ander gezicht.
Namen worden met het jaar achterlijker in Nederlandquote:Op maandag 24 juli 2023 14:39 schreef daNpy het volgende:
Wie noemt z'n kind nou Fiep?
Ik dacht dat ik een hekel aan kinderen had, maar het kan altijd erger.
Zelf wegbrengen of verhuizen als het allemaal zo zwaar is.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 22:41 schreef HSG het volgende:
[..]
https://nl.linkedin.com/p(...)448659618025472-aVTs
Ze hebben een gehandicapt kind dus eisen ze een privéchauffeur. Dat lost je op door een jankverhaal met foto van het kind (heeft daar geen toestemming voor gegeven natuurlijk want dat kan ze niet) op LinkdedIn te zetten.
Wees blij dat ze naar school kan op de kosten van de belastingbetaler want als je bijvoorbeeld in Roemenië woonde kon je de dagelijkse taxi op je buik schrijven.
Nou het is meer dat klagers wel een oplossing willen maar daar moet een ander voor zorgen.quote:Op woensdag 26 juli 2023 07:30 schreef daNpy het volgende:
[..]
Zelf wegbrengen of verhuizen als het allemaal zo zwaar is.
Oh wacht, klagers willen geen oplossing. Die willen aandacht voor hun probleem.
Maar, maar, wat moeten ze dan nog op LinkedIn posten?quote:Op woensdag 26 juli 2023 08:19 schreef HSG het volgende:
[..]
Nou het is meer dat klagers wel een oplossing willen maar daar moet een ander voor zorgen.
Ik weet het. Het is heel gebruikelijk dat er vaste mensen rijden op vaste routes. Dat wordt vaak al bewust zo georganiseerd.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 23:27 schreef HSG het volgende:
[..]
Zij is niet de enige met een gehandicapt kind in Nederland want er zijn nog veeeele meer. Het wordt allemaal erg lastig als je al die wensen en eisen wilt voldoen. Daar gaat LinkedIn niet mee helpen.
Beetje als ik zou posten;quote:
quote:Op dinsdag 25 juli 2023 23:05 schreef Vanyel het volgende:
niet zo onvoorstelbaar dat sommige kinderen het echt niet goed doen op elke dag een ander gezicht.
quote:Isabel is blind
Gezicht -> stem, geur. Same difference.quote:
Mooie vrouw + dikke tieten.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 22:38 schreef HSG het volgende:
[..]
https://nl.linkedin.com/p(...)048649649594368-xKEV
Gaaaaaaaap
Goede vraag. Om te klagen dat het even niet gaat zoals zij het wil.quote:Op woensdag 26 juli 2023 08:20 schreef daNpy het volgende:
[..]
Maar, maar, wat moeten ze dan nog op LinkedIn posten?
Snap ik maar soms kan het even niet.quote:Op woensdag 26 juli 2023 08:47 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ik weet het. Het is heel gebruikelijk dat er vaste mensen rijden op vaste routes. Dat wordt vaak al bewust zo georganiseerd.
Helemaal mee eens maar het heeft niks op LinkedIn te zoeken.quote:Op woensdag 26 juli 2023 17:21 schreef Molo het volgende:
Oe zeg, een beetje stabiliteit willen voor je super kwetsbare blinde kind die afhankelijk is van alles en iedereen.
Schande
Ik heb eigenlijk graag dat we in dit tyfusrijke land hier gewoon netjes voor gaan zorgen. Neemt een hoop onrust weg en geeft enorm veel voor hen die het hard nodig hebben.
En het kan ook gewoon, is jarenlang compleet normaal geweest, maar kan niet met de huidige race to the bottom qua prijzen uithollen van zulke randvoorwaardelijke diensten
Tuurlijk heeft dat niks op LinkedIn te zoeken, dàt ben ik compleet met je eens jaquote:Op woensdag 26 juli 2023 20:05 schreef daNpy het volgende:
[..]
Helemaal mee eens maar het heeft niks op LinkedIn te zoeken.
Het verhaal gaat vooral om mevrouw zelf overigens.
Mét tietenjurken jaquote:Op woensdag 26 juli 2023 20:29 schreef GwanGwaa het volgende:
Dus LinkedIn is tegenwoordig een soort tokkie feesboek? Lekker dan
De ik-ik-ik-ik-mentaliteit dat daar vooral heerst en de duimpjes natuurlijk.quote:Op woensdag 26 juli 2023 20:05 schreef daNpy het volgende:
[..]
Helemaal mee eens maar het heeft niks op LinkedIn te zoeken.
Het verhaal gaat vooral om mevrouw zelf overigens.
Dit soort posts daar krijg ik nou wellicht wel het meeste jeuk van op LI. Zo’n figuur wat dan even uit de doeken doet hoe het leven er uit ziet.quote:Ze zijn er weer. De jonge stelletjes. De families met kinderen. Incidenteel een hond en heel soms is oma ook mee. Toeristen. Oftewel, zij die 50 weken werken voor 2 weken vrijheid.
Het is niet ontspannen om er lang over na te denken en dus doen de meesten het ook niet. De verhouding tussen vrije tijd en werktijd doet slechts weinigen kirren van genot.
Maar zoals je mag verwachten van een moderne messiasfiguur, heb ik het antwoord.
Komt ie.........Ga wonen op een plek waar je graag vakantie zou willen vieren.
In de basis is het heel simpel. Kies een plek waar je graag op vakantie gaat. Een plek waar je je fijn voelt. Een plek waar je graag voor zou betalen om erheen te mogen. En pak vervolgens je rommel in en verhuis gewoon naar die plek.
SMOESJES
Gianni, ja maar. Ja maar, ja maar.
Alle excuses heb ik al voorbij horen komen. Maar ik heb ook van alle mensen die het wél gedaan hebben, gehoord dat ze het veel eerder hadden moeten doen.
Stop even met excuses en denk in kansen. Draai het om en stel jezelf deze vraag:
Wat moet er gebeuren om het wél te laten lukken? Natuurlijk zijn er een paar landen waar ze je niet toelaten. Maar veruit de meeste landen kennen geen restricties. Het is vooral je mindset die je afremt.
Laten we eerlijk zijn. Een paar weken per jaar kunnen doorbrengen op de plek waar je vrijheid voelt is een beetje karig.
Vlam aan! En neem geen genoegen met een paar weken vrijheid.
ps. De foto heb ik vanaf ons terras gemaakt. Dit fenomeen noemt men zeevlam. Waarbij de mist vanaf de zee het land opkomt. Bij ons blijft de zeevlam altijd mooi laag en ongeveer een half uurtje hangen voordat hij oplost.
Waar is haar man in dit hele kontverhaal?quote:. Voordat dit meisje geboren wordt, een jaar of tien geleden, ben ik een festivalmeisje van eind twintig. Ik rijg festivalzomer aan festivalzomer, met een pols vol zweterige bandjes als kostbaar aandenken.
Rock Werchter, Lowlands, Loveland, Mysteryland, Awakenings, Wooferland, het houdt niet op. Van de moshpit van Limp Bizkit 'Fred, 'k heb Durst!' tot de legendarische Bloody Beetroots in een te kleine tent.
We staan natuurlijk altijd linksvoor, met oude bekenden en nieuwe besties. Bier zonder schuim en water zonder dop.
Regenponcho aan je wang geplakt en echt nog nooit voor het laatste nummer 'alvast alles uit de locker gehaald'. Thuis rollen er minimaal tien ongebruikte munten uit mijn broekzak.
Eén arm in de lucht, de beat tegen m'n borstkas, een knipoog naar de vreemde naast me. Volledig in het nu zijn, opgaan in de muziek. En eenmaal aangekomen bij toch echt de derde paal wéér mijn vrienden kwijt zijn, terwijl het doorweekte blad bier begint door te zakken.
'Doen we nog zo'n zomer, of geven we tijd aan onze kinderwens?' Eind 2011 is het dan toch echt tijd voor dat laatste.
Mijn buik groeit, de baby inventaris ook. Ik kijk uit naar het moederschap - en ik mis het meedoen op feestjes.
Het gevoel van grenzeloosheid is niet meer. Mijn energie is ineens de grens. Mijn nieuwe rol als 'zwangere vrouw' geeft kaders die ik niet had. Er wordt niet meer naar me geknipoogd.
Met zeven maanden stap ik nog op de mountainbike in de Ardennen, tijdens een vriendenweekend. Niet met alles meer meedoen is een struggle. Ik wil helemaal niet kiezen, I want it all...
En dan, om 03.00 uur 's nachts: een bloot baby'tje op mijn borst. Een kusje op haar hoofd, mijn hand om haar billetjes. Mijn lieve dochter Phileine. Ik sus, ik wieg en murmel lieve woordjes. Terwijl die verongelukte kano daar beneden weer enigszins in model wordt genaaid.
Festivalmeisje wordt moeder. In één klap. Ik voel me gelukkig. De nieuwe kaders zijn de rand van het bed (lang leve de klossen), het clipboard van de kraamhulp en een droge bek van het beschuit.
Vier weken na haar geboorte blijken die veilige kaders al wat op te schuiven, het festivalmeisje duwt haar neus opdringerig door de coulissen. Op 3 oktober, Leidens Ontzet, weet ik het zeker: de rol van moeder heb ik erbíj gekregen, niet in plaats van! Ik ben nog steeds een festivalmeisje!
Phileine wordt binnenkort elf jaar en ik kreeg nog twee mooie zoons. Ik voel me een oermoeder. Dat betekent niet dat het moederschap een eitje is, ook ik voel frustraties. Maar ik heb altijd vertrouwen in mezelf, in deze rol. Ik probeer, ik onderzoek, ik stuur bij. Ik hou met heel m'n hart van ze 🤎
Dit festivalmeisje is inmiddels eind dertig en maakte onlangs op #909 weer haar muntjes niet op. Ik knipoog en er wordt geknipoogd. Vandaag huiselijke stabiliteit, morgen avontuur!
Dat is de dualiteit in mij - zoals we allemaal uit uitersten bestaan. En ik omarm al mijn delen 🤎.
Dan had je ook gewoon een kutleven in een kutbuurt in een kutwoning in nederland. Je moet ook wel je standaard verlagen als couch, influencer of zoals hij waardeloze aandelen aansmeerder.quote:Op vrijdag 28 juli 2023 07:45 schreef de_boswachter het volgende:
Gianni Amato en zijn simpelheid ten top:
[..]
Dit soort posts daar krijg ik nou wellicht wel het meeste jeuk van op LI. Zo’n figuur wat dan even uit de doeken doet hoe het leven er uit ziet.
‘50 weken werken voor 2 weken vrijheid’. Alsof werken de grootste straf is die bestaat, ja voor sommigen ja.
En dan ‘ga gewoon wonen op de plek waar je vakantie wil vieren’. Ook zo’n dooddoener. Alsof het allemaal zo simpel is. Alsof het voor iedereen weggelegd is, alsof dat allemaal gratis is en daarbij: dan zou bijvoorbeeld Mallorca overbevolkt zijn.
Echt wat een mafklapper zo’n vent zeg. Kijk mij eens lekker doen zoals het leven hoort te zijn! Iedereen kan en moet dit doen! Wat natuurlijk onzin is.
Gianni, als je dat leest vanaf je balkonnetje: ga lekker naar Facebook jongen, mafkees. Met je vingertje.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |