Sjon?quote:
Mooiquote:
Ik was er wel bang voor hoor, al die jonge kinderen die gemakkelijk even online stemmen op Het Jachtseizoen.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 21:54 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Zelfs Zondag met Lubach had niet zoveel.
Maar goed, er was ook geen concurrentie.
Ik vind dat dus stiekem echt heel erg leukquote:
Talk to me. Ik durf niet meer te kijkenquote:
15-12 verloren inde 5e. Maar toch een (belangrijk) puntje meegepakt in de poule. En vooral heel veel aanknopingspunten voor de komende wedstrijden!quote:Op donderdag 6 oktober 2022 22:08 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Talk to me. Ik durf niet meer te kijken
Meke, mijn scrummeesteresquote:Op donderdag 6 oktober 2022 22:05 schreef Meke het volgende:
[..]
Ik vind dat dus stiekem echt heel erg leuk![]()
quote:
17-jarige Meke zou deze post echt niet gelovenquote:
Die hebben ze ook netjes bedanktquote:Op donderdag 6 oktober 2022 21:56 schreef sportfreak het volgende:
[..]
Mooi
Een artiest met een fanbase en een uitgebreide reclamecampagne is dus niet automatisch een overwinning.
En voor Even tot Hier een mooie beloning na al die jaren. Begonnen in het programma van Paul de Leeuw, waar daarna met De Kwis een eigen succesvol format uit voort kwam en vervolgens ook dit.
Het is weleens erger geweest, maar ze missen wel een type Sietse Bakker.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 22:05 schreef molloot200 het volgende:
Sowieso was het best een prima show voor Televizier Gala standaarden vond ik. Vond de avond niet zo ondraaglijk als het soms wel is.
Ik wilde vroeger dierenarts worden. Of apothekersassistent, of journalist.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 22:15 schreef Meke het volgende:
[..]
17-jarige Meke zou deze post echt niet geloven![]()
27-jarige ook niet trouwens denk ik![]()
quote:Op donderdag 6 oktober 2022 22:15 schreef Meke het volgende:
[..]
17-jarige Meke zou deze post echt niet geloven![]()
27-jarige ook niet trouwens denk ik![]()
Ik zou dus nooit op zo'n kantoor of in een of ander snel bedrijf kunnen werken, ik ben daar gewoon niet serieus genoeg voor. Zodra ik al die management en office-taal zie word ik alleen nog maar heel recalcitrant en wil ik alleen nog maar al chipsetend gamen of zo.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 22:17 schreef Guanabana het volgende:
Oke heb gegoogeld op scrum, jesus christ.
Scrum niet hè, bij ons is CI dat je naar processen kijkt en bekijkt hoe die beter kunnen. Als bijvoorbeeld iets in zeventien stappen moet en van afdeling A naar B naar D naar C naar A naar B, of je dan geen dingen samen kunt vatten en of dat echt nodig is.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 22:16 schreef Guanabana het volgende:
Wat betekent dat überhaupt, wat doe je dan?
Ik vind scrum ook niet per sé leuk hoorquote:Op donderdag 6 oktober 2022 22:17 schreef Guanabana het volgende:
Oke heb gegoogeld op scrum, jesus christ.
quote:Op donderdag 6 oktober 2022 22:17 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ik wilde vroeger dierenarts worden. Of apothekersassistent, of journalist.
Het beroep dat ik nu beoefen, is compleet iets anders en bestond toen ook nog niet
Ja maar het hoeft niet zo hèquote:Op donderdag 6 oktober 2022 22:19 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ik zou dus nooit op zo'n kantoor of in een of ander snel bedrijf kunnen werken, ik ben daar gewoon niet serieus genoeg voor. Zodra ik al die management en office-taal zie word ik alleen nog maar heel recalcitrant en wil ik alleen nog maar al chipsetend gamen of zo.
Ik heb er ook niets mee. Laat mij maar gewoon mijn werk doen met normale termenquote:Op donderdag 6 oktober 2022 22:19 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ik zou dus nooit op zo'n kantoor of in een of ander snel bedrijf kunnen werken, ik ben daar gewoon niet serieus genoeg voor. Zodra ik al die management en office-taal zie word ik alleen nog maar heel recalcitrant en wil ik alleen nog maar al chipsetend gamen of zo.
Wilde ik ook doenquote:Op donderdag 6 oktober 2022 22:17 schreef Guanabana het volgende:
Oke heb gegoogeld op scrum, jesus christ.
Het lijkt me volledig verdiend. In het (brede) genre van actuele humor is dit toch wel een klasse beter dan Dit Was Het Nieuws, De Avondshow, Vandaag Inside, enz.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 21:56 schreef sportfreak het volgende:
[..]
Mooi
Een artiest met een fanbase en een uitgebreide reclamecampagne is dus niet automatisch een overwinning.
En voor Even tot Hier een mooie beloning na al die jaren. Begonnen in het programma van Paul de Leeuw, waar daarna met De Kwis een eigen succesvol format uit voort kwam en vervolgens ook dit.
Ze hadden voor mij sowieso geen comeback hoeven makenquote:Op donderdag 6 oktober 2022 22:37 schreef Fred_B het volgende:
Net was bij die Avondshow Krezip trouwens met hun nieuwe single. Ik stel voor dat we dat muzikale behang maar niet naar het ESF sturen.
Scrum, ook weer zo'n hype die wel weer over gaatquote:Op donderdag 6 oktober 2022 22:17 schreef Guanabana het volgende:
Oke heb gegoogeld op scrum, jesus christ.
Ik moet ook heel erg wennen aan kantoorgebruiken en -termen hoorquote:Op donderdag 6 oktober 2022 22:19 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ik zou dus nooit op zo'n kantoor of in een of ander snel bedrijf kunnen werken, ik ben daar gewoon niet serieus genoeg voor. Zodra ik al die management en office-taal zie word ik alleen nog maar heel recalcitrant en wil ik alleen nog maar al chipsetend gamen of zo.
Rapper Donniequote:Op donderdag 6 oktober 2022 22:04 schreef NailQueen het volgende:
Dit heb ik even gemist. Wat is dit?
Het origineel is nog leuk fout
Ik vind dat zo'n kutband, snap niet wat Nederland er al jaren in ziet.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 22:37 schreef Fred_B het volgende:
Net was bij die Avondshow Krezip trouwens met hun nieuwe single. Ik stel voor dat we dat muzikale behang maar niet naar het ESF sturen.
Klasse beter dan De Avondshow? Overall misschien wel, maar de Avondshow en z'n voorlopers halen wel pieken die Even Tot Hier nooit haalt.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 22:35 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Het lijkt me volledig verdiend. In het (brede) genre van actuele humor is dit toch wel een klasse beter dan Dit Was Het Nieuws, De Avondshow, Vandaag Inside, enz.
Even Japke-d. gaan volgen danquote:Op donderdag 6 oktober 2022 22:54 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Ik moet ook heel erg wennen aan kantoorgebruiken en -termen hoorVooral dat laatste
Ik kan bij haar alleen maar kijken naar hoe haar tong bijna buiten haar mond hangt als ze zingtquote:Op donderdag 6 oktober 2022 22:37 schreef Fred_B het volgende:
Net was bij die Avondshow Krezip trouwens met hun nieuwe single. Ik stel voor dat we dat muzikale behang maar niet naar het ESF sturen.
Ik kijk er met plezier naar, maar ook in het tweede seizoen lijkt het alsof ze bij de Avondshow nog zoekende zijn naar het ideale format en dat vier dagen per week leuk en inhoudelijk zijn toch wat te veel is. Dat is jammer, want sterke items, zoals deze week over de Rabobank en de asieldeal met Marokko worden nog steeds afgewisseld door flauwe dingen als Geert Wilders over dat cruiseschip in Velsen of dat Sport Studio, dat meestal niet echt uit de verf komt.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 23:04 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Klasse beter dan De Avondshow? Overall misschien wel, maar de Avondshow en z'n voorlopers halen wel pieken die Even Tot Hier nooit haalt.
Was jij meer voor Norbert of Daggett?quote:
Hebben er al mensen met je willen zitten?quote:Op donderdag 6 oktober 2022 22:54 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Ik moet ook heel erg wennen aan kantoorgebruiken en -termen hoorVooral dat laatste
Die blonde!quote:Op donderdag 6 oktober 2022 23:31 schreef H_T het volgende:
[..]
Was jij meer voor Norbert of Daggett?
Norbert is datquote:
Noudiedanquote:
Ik vind het knap dat het überhaupt lukt om 4 dagen in de week een humoristisch programma te maken over het nieuws in Nederland, dat is hiervoor altijd mislukt. En met een relatief kleine redactie, vergeleken met wat ze bij de Daily Shows en de Last Week Tonights van deze wereld hebben lopen.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 23:30 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ik kijk er met plezier naar, maar ook in het tweede seizoen lijkt het alsof ze bij de Avondshow nog zoekende zijn naar het ideale format en dat vier dagen per week leuk en inhoudelijk zijn toch wat te veel is. Dat is jammer, want sterke items, zoals deze week over de Rabobank en de asieldeal met Marokko worden nog steeds afgewisseld door flauwe dingen als Geert Wilders over dat cruiseschip in Velsen of dat Sport Studio, dat meestal niet echt uit de verf komt.
quote:
Gelukkig niet allemaal, maar toch.quote:Brand verwoest beroemde Paaseilandbeelden
Door een bosbrand op Paaseiland is een aantal beroemde monumentale beelden verwoest. De brand, die maandag uitbrak, raasde in een gebied waar zich honderden eeuwenoude beelden bevinden.
"De schade die is aangericht door de vlammen kan niet meer ongedaan worden gemaakt", zei de burgemeester van het eiland Pedro Edmunds Paoa tegen lokale media.
[...]
https://nos.nl/artikel/24(...)de-paaseilandbeelden
Hoe durf je mijn vertrouwen te beschamen..quote:Op donderdag 6 oktober 2022 17:36 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Ben je daar even mooi ingetrapt. Het is namelijk niet waar![]()
Hij was een van de mannen van Dschinghis khan. Later is hij maar Nederlands gaan zingen.
Waarom matig?quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 11:16 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Als headliner zelfs. Dat vind ik een beetje matig.
Wel een wat lager niveau dan bijvoorbeeld Metallica, Muse, Bruce Springsteen.quote:
Wat Redefine zegtquote:
Ja, mee eens, maar het komt ook omdat we ouder en kritischer worden. Als je voor het eerst naar een festival gaat, dan vind je artiesten waar je fan van bent, met een albums of 2, al heel groot. 10 jaar later vind je een nieuwe artiest met 2 albums een stuk minder interessant.quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 13:25 schreef Hamlapjes het volgende:
Nou kan het aan mij liggen, maar ik vind sowieso wel dat de line-ups van de grote festivals langzaamaan steeds 'kariger' worden, lijkt steeds lastiger te worden om (genoeg) grote namen te boeken. Dat zal enerzijds vast aan budget liggen, maar ook wel aan artiesten die kieskeuriger lijken te worden in wanneer ze waar toeren (op zich goed voor de mentale gezondheid van de artiesten!)
Er omdat er zoveel festivals dat de keuze reuze is voor de artiesten.quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 13:25 schreef Hamlapjes het volgende:
Nou kan het aan mij liggen, maar ik vind sowieso wel dat de line-ups van de grote festivals langzaamaan steeds 'kariger' worden, lijkt steeds lastiger te worden om (genoeg) grote namen te boeken. Dat zal enerzijds vast aan budget liggen, maar ook wel aan artiesten die kieskeuriger lijken te worden in wanneer ze waar toeren (op zich goed voor de mentale gezondheid van de artiesten!)
Er zijn ook veel meer festivals, en weinig echt grote bands. Bands die iedereen kent. Pinkpop 2022 kwam met Pearl Jam en Metallica als publiekstrekkers, dat zijn bijna bejaarden joh.quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 13:25 schreef Hamlapjes het volgende:
Nou kan het aan mij liggen, maar ik vind sowieso wel dat de line-ups van de grote festivals langzaamaan steeds 'kariger' worden, lijkt steeds lastiger te worden om (genoeg) grote namen te boeken. Dat zal enerzijds vast aan budget liggen, maar ook wel aan artiesten die kieskeuriger lijken te worden in wanneer ze waar toeren (op zich goed voor de mentale gezondheid van de artiesten!)
Dacht dat die laatste kwam, maar is blijkbaar zijn eigen show op hetzelfde terrein.quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 13:16 schreef Redefine het volgende:
[..]
Wel een wat lager niveau dan bijvoorbeeld Metallica, Muse, Bruce Springsteen.
Al is P!nk alsnog een hele goede artiest
Een Ariana Grande, Ed Sheeran, Rihanna, Lady Gaga etc. staan ook niet echt snel op een festival. Mainstream is tegenwoordig meer pop, rap en hiphop en minder bands.quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 14:20 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Er zijn ook veel meer festivals, en weinig echt grote bands. Bands die iedereen kent. Pinkpop 2022 kwam met Pearl Jam en Metallica als publiekstrekkers, dat zijn bijna bejaarden joh.
P!nk is nog steeds een grote naam en een van de beste zangeressen die we hebben. Met haar aan het begin van de avond zou je haar echt te kort doen.quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 13:18 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Wat Redefine zegtBij Pinkpop verwacht je de top van de top. P!nk was leuk geweest voor aan het begin van de avond.
P!nk is een geweldig live artiest, dus waarom zou die niet tot de top behoren?quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 13:18 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Wat Redefine zegtBij Pinkpop verwacht je de top van de top. P!nk was leuk geweest voor aan het begin van de avond.
Ik weet ook weinig popaire jonge rockbands van nuquote:Op vrijdag 7 oktober 2022 15:06 schreef Momo het volgende:
[..]
Een Ariana Grande, Ed Sheeran, Rihanna, Lady Gaga etc. staan ook niet echt snel op een festival. Mainstream is tegenwoordig meer pop, rap en hiphop en minder bands.
De aanpak van de Zwarte Cross vind ik ook wel wat hebbenquote:Op vrijdag 7 oktober 2022 13:25 schreef Hamlapjes het volgende:
Nou kan het aan mij liggen, maar ik vind sowieso wel dat de line-ups van de grote festivals langzaamaan steeds 'kariger' worden, lijkt steeds lastiger te worden om (genoeg) grote namen te boeken. Dat zal enerzijds vast aan budget liggen, maar ook wel aan artiesten die kieskeuriger lijken te worden in wanneer ze waar toeren (op zich goed voor de mentale gezondheid van de artiesten!)
Dan zeg ik het iets anders... Bij Pinkpop verwacht je rockartiesten, geen P!nk. Niets mis mee hoor en het is vast een prachtige showquote:Op vrijdag 7 oktober 2022 18:27 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
P!nk is een geweldig live artiest, dus waarom zou die niet tot de top behoren?
Dat is wel zo! Ze hebben de laatste jaren genoeg grote popartiesten laten headlinen, dus wat dat betreft is P!nk wel een logische keuze. Ik zie dat ze een paar jaar terug ook op Werchter geheadlined heeft, dus dan begrijp ik nu ook wel dat ze een dag afsluit.quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 19:41 schreef Em31 het volgende:
Wie gaat er ondertussen naar Pinkpop? Juist het publiek dat zulke artiesten wil zien of nog echt zoals ‘vroeger’ voor bepaalde bands kwam waarvan ‘de jeugd’ nu bijna geen nummer kent (even generaliseren, niet iedereen etc. etc.). Dat is ook wel een ding gok ik. En wie wil Pinkpop juist trekken. Je kunt ook niet steeds in hetzelfde blijven hangen.
Ik vind P!nk geen slechte matchquote:Op vrijdag 7 oktober 2022 19:51 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Dan zeg ik het iets anders... Bij Pinkpop verwacht je rockartiesten, geen P!nk. Niets mis mee hoor en het is vast een prachtige showIk zou toch liever voor een Pearl Jam gaan.
Pink is wel een topper inderdaad. Misschien de Inter Milaan of Atletico Madrid onder de topartiesten, in vergelijking met de Metallica’s van deze wereld, maar nog wel iemand met ook actuele hits.quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 19:54 schreef H_T het volgende:
[..]
Ik vind P!nk geen slechte matchVoor een popartiest nog aardig rock. Het past er voor mij veel beter bij dan Justin Bieber, wat ze een paar jaar terug wilden doen
Dat is natuurlijk fair.quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 19:51 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Dan zeg ik het iets anders... Bij Pinkpop verwacht je rockartiesten, geen P!nk. Niets mis mee hoor en het is vast een prachtige showIk zou toch liever voor een Pearl Jam gaan.
Jij fietst en de rest van ons kan dan in de bak?quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 20:31 schreef Momo het volgende:
Nou allemaal met de bakfiets naar Liverpool
Jij kan alvast de bak in ja, als je dat zo graag wil.quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 21:49 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Jij fietst en de rest van ons kan dan in de bak?
@Momo gaat ons naar Liverpool fietsen, verder alles rustig hier.quote:
Top, ik ga alvast kussentjes verzamelen voor op die houten bankjes.quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 22:10 schreef Redefine het volgende:
[..]
Jij kan alvast de bak in ja, als je dat zo graag wil.
Wel te hopen dat er geen wolven zijn. Al is Liverpool nog niet zo ver als Omsk.quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 22:19 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
@:momo gaat ons naar Liverpool fietsen, verder alles rustig hier.
quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 13:16 schreef Redefine het volgende:
[..]
Wel een wat lager niveau dan bijvoorbeeld Metallica, Muse, Bruce Springsteen.
Al is P!nk alsnog een hele goede artiest
Mwoah niet me eensquote:Op vrijdag 7 oktober 2022 13:18 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Wat Redefine zegtBij Pinkpop verwacht je de top van de top. P!nk was leuk geweest voor aan het begin van de avond.
Och, wij zijn met meer dan dat kleine gezin uit dat lied.quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 22:21 schreef Redefine het volgende:
[..]
Wel te hopen dat er geen wolven zijn. Al is Liverpool nog niet zo ver als Omsk.
Goedquote:
Als je met veel gaat, heb je wel genoeg keuze om eraf te gooien. Dan redden een paar het zeker wel ja.quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 22:25 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Och, wij zijn met meer dan dat kleine gezin uit dat lied.
Wij komen er dus wel (de meesten dan toch)
* Meke neemt verdwaalde @molloot200 mee terug aan het handje naar de SCquote:
Het was ook vooral marketing hype. Plus wat nostalgie erbij en dan krijg je dit.quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 22:34 schreef Guanabana het volgende:
Top Gun Maverick gezien, vond het de hype totaal niet waard.
Hahaha, nee joh, dit kan echt nietquote:Op vrijdag 7 oktober 2022 22:34 schreef Meke het volgende:
[..]
* Meke neemt verdwaalde @:molloot200 mee terug aan het handje naar de SC
Extra leuk dat je een quote úít de SC had gepakt en in dat topic had gezet hahahaquote:Op vrijdag 7 oktober 2022 22:38 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Hahaha, nee joh, dit kan echt niet
Al een beetje gewend?quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 22:38 schreef molloot200 het volgende:
Nou ja, eerste werkweek hier ook overleefd dan
Ja, íets ging helemaal misquote:Op vrijdag 7 oktober 2022 22:39 schreef Meke het volgende:
[..]
Extra leuk dat je een quote úít de SC had gepakt en in dat topic had gezet hahaha![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |