Bier in plastic tassen van jumboquote:Op vrijdag 11 maart 2022 10:57 schreef Evenstar het volgende:
F1TV ook maar aangeschaft. Als ik netjes via Zweden doe is het ¤81 en met VPN via Nederland ¤51. Nou makkelijke keuzeHad toch nog adres en bankgegevens in NL
Ik heb vanuit Zweden met NL VPN gekocht en kan nu zonder VPN kijken.quote:Op vrijdag 11 maart 2022 11:32 schreef Arts-assistent het volgende:
Kan ik gewoon F1TV kopen met VPN uit Turkije, maar dan wel zonder VPN vanuit Nederland kijken, of heb ik dan elke keer VPN Turkije nodig?
Ik heb het enkele jaren geleden gewoon hier in Nederland gekocht, en op vakanties kan ik gewoon zonder VPN kijken, ook buiten Europa.quote:Op vrijdag 11 maart 2022 11:32 schreef Arts-assistent het volgende:
Kan ik gewoon F1TV kopen met VPN uit Turkije, maar dan wel zonder VPN vanuit Nederland kijken, of heb ik dan elke keer VPN Turkije nodig?
Vrijwillig naar Olav luisterenquote:Op vrijdag 11 maart 2022 12:08 schreef onlogisch het volgende:
https://gostreaming.nl/fo(...)av-mol-zo-werkt-het/
#GENIETEN
Ik heb er de ballen verstand van en een ware maxfanboy + autist. Ik kan dus niet zo goed tegen verandering. Ik geniet van Olavquote:
En dan ga je met de telefoon naast je of de oordopjes in ernaar luisteren of via bluetooth sturen naar een speakertje?quote:Op vrijdag 11 maart 2022 12:09 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ik installeer de app met commentaar van Olav
Chromecastje en streamen naar een bluetooth speaker.quote:Op vrijdag 11 maart 2022 12:16 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
En dan ga je met de telefoon naast je of de oordopjes in ernaar luisteren of via bluetooth sturen naar een speakertje?
Ok. Niet zeuren dan als die iets zegt wat niet kloptquote:Op vrijdag 11 maart 2022 12:13 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ik heb er de ballen verstand van en een ware maxfanboy + autist. Ik kan dus niet zo goed tegen verandering. Ik geniet van Olav
een aardige aanpassing voor iemand die niet tegen verandering kanquote:Op vrijdag 11 maart 2022 12:18 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Chromecastje en streamen naar een bluetooth speaker.
Oké dus je dient die audio zelf te synchroniseren met die slider, het gaat niet automatisch? Ik denk dat het nog niet zo makkelijk is om het precies gelijk te laten lopenquote:Op vrijdag 11 maart 2022 12:08 schreef onlogisch het volgende:
https://gostreaming.nl/fo(...)av-mol-zo-werkt-het/
#GENIETEN
In principe kan je gewoon de stream van Olav 5 minuten vertragen t.o.v. het beeld, dan heb je meestal wel een reactie op het juiste momentquote:Op vrijdag 11 maart 2022 12:26 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Oké dus je dient die audio zelf te synchroniseren met die slider, het gaat niet automatisch? Ik denk dat het nog niet zo makkelijk is om het precies gelijk te laten lopen
Dat is sowieso al verpest door de komst van Viaplay. Een gedeelte voorlopig via lineair kanaal, ander gedeelte Viaplay app, ander gedeelte F1 TV. Samen juichen krijgt een flink echo effect dit seizoen.quote:Op vrijdag 11 maart 2022 12:25 schreef Schnitzels het volgende:
Is het dan niet onmogelijk om overal live in Whatsapp-groepen, forums te mee te lezen of spannende races te kijken? Dan heb je toch zeker 15/20 seconde vertraging met de buurman of met vrienden en familie?
Dat was voorheen natuurlijk ook al zo. Sommige mensen keken lineair via Ziggo, anderen hadden een stream van Ziggo, en sommigen keken via F1 TV. Precies dezelfde situatie als nu met Viaplay.quote:Op vrijdag 11 maart 2022 12:40 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Dat is sowieso al verpest door de komst van Viaplay. Een gedeelte voorlopig via lineair kanaal, ander gedeelte Viaplay app, ander gedeelte F1 TV. Samen juichen krijgt een flink echo effect dit seizoen.
F1TV heeft gewoon NL commentaar.quote:Op donderdag 10 maart 2022 13:41 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Darts, NL-commentaar, de echte lineaire zender iig tot 1 augustus en vanaf 1 augustus Premier League.
Het laatste nieuws is dat Nederlands commentaar in juni beschikbaar komt. Dus de eerste races van dit seizoen hebben dat niet.quote:Op vrijdag 11 maart 2022 12:42 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
F1TV heeft gewoon NL commentaar.
Je kunt onderaan het scherm overschakelen naar commentaar van meerdere landen, waaronder het Ziggo commentaar. Ik ben benieuwd of dat dit jaar ook nog zo is.
Ja oké, dat wel, alleen eerst een veeel groter gedeelte met z'n allen direct op tv en nu meer verpreid over de groepenquote:Op vrijdag 11 maart 2022 12:41 schreef Tijn het volgende:
[..]
Dat was voorheen natuurlijk ook al zo. Sommige mensen keken lineair via Ziggo, anderen hadden een stream Ziggo, en sommigen keken via F1 TV. Precies dezelfde situatie als nu met Viaplay.
Ik denk dat ik dat ook mssr ga doen, want het commentaar is om te janken.quote:Op vrijdag 11 maart 2022 12:09 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ik installeer de app met commentaar van Olav
Ik vind deze koppels en domme dozen echt:aaaaarghquote:Op vrijdag 11 maart 2022 13:02 schreef ondeugend het volgende:
Ik ben juist blij dat ik van Olav af ben.
Oh dat past dan wel goed bij mijquote:Op vrijdag 11 maart 2022 13:04 schreef ChevyCaprice het volgende:
Dat commentaar van Olav had ook zo'n ongelofelijk arrogante air over zich, net zoals Olav sowieso heeft.
Nee ik ben wel blij met de ViaBoys.
Maar Je zou Amber met Rob Kamphues moeten vergelijken niet met Olav.quote:Op vrijdag 11 maart 2022 13:07 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ik vind deze koppels en domme dozen echt:aaaaargh
Oke oke 🤣quote:Op vrijdag 11 maart 2022 13:12 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Maar Je zou Amber met Rob Kamphues moeten vergelijken niet met Olav.
En dat meisje welke vanuit de pits verslag staat te doen met Jack Plooij.
Lichtjaren vooruitgang.quote:Op vrijdag 11 maart 2022 13:12 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Maar Je zou Amber met Rob Kamphues moeten vergelijken niet met Olav.
En dat meisje welke vanuit de pits verslag staat te doen met Jack Plooij.
Ja wat mij betreft welquote:
Meeste mensen snappen niet dat Olav gewenning is. Als je gewoon dit hele seizoen kijkt op ViaPlay ben je daar ook wel weer gewend aan.quote:Op vrijdag 11 maart 2022 13:01 schreef yvonne het volgende:
Ik denk dat ik dat ook mssr ga doen, want het commentaar is om te janken.
Ik begin een hekel aan vrouwen te krijgen
Ja, geen idee wie dat is, zat ik me ook al af te vragen.quote:Op vrijdag 11 maart 2022 13:14 schreef Evenstar het volgende:
Wie is die chick bij Sky/F1TV nou? Klinkt als een 12-jarige. Zit keihard te fangirlen.
Heb even teruggespoeld. Blijkbaar winnaar van een DHL commentary wedstrijd om jong talent te vinden. 19 jaar, uit de Filippijnenquote:Op vrijdag 11 maart 2022 13:22 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ja, geen idee wie dat is, zat ik me ook al af te vragen.
pics?quote:Op vrijdag 11 maart 2022 13:26 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Heb even teruggespoeld. Blijkbaar winnaar van een DHL commentary wedstrijd om jong talent te vinden. 19 jaar, uit de FilippijnenIs wel goed op de hoogte van alles moet ik zeggen en doet het echt goed voor een amateur
Fangirlen is haar vergeven, ik zou daar ook zo zitten
Iemand die veel geld heeft betaaldquote:Op vrijdag 11 maart 2022 13:14 schreef Evenstar het volgende:
Wie is die chick bij Sky/F1TV nou? Klinkt als een 12-jarige. Zit keihard te fangirlen.
Blijkbaar winnaar van https://inmotion.dhl/en/formula-1/commentator-challenge/quote:Op vrijdag 11 maart 2022 13:28 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Iemand die veel geld heeft betaald
Benzineprijzen te hoogquote:Op vrijdag 11 maart 2022 13:50 schreef Tijn het volgende:
Er wordt tot nu toe weinig gereden deze middag
Halve seconde stappen zijn best groot...quote:Op vrijdag 11 maart 2022 12:08 schreef onlogisch het volgende:
https://gostreaming.nl/fo(...)av-mol-zo-werkt-het/
#GENIETEN
Denk niet dat je daar heel veel van merkt, probeer het eerst überhaupt maar eens te syncenquote:Op vrijdag 11 maart 2022 14:03 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Halve seconde stappen zijn best groot...
Misschien komt Max zo wel met een compleet andere auto.quote:
Nee, die doen net alsof ze een overmacht dingetje hebben om zo vanavond samen met HAAS te mogen rijden tijdens dezelfde condities als volgend weekend de race heeft.quote:
Ik synchroniseer vaak genoeg video's, en dan is 0,1s al merkbaar.quote:Op vrijdag 11 maart 2022 14:06 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Denk niet dat je daar heel veel van merkt, probeer het eerst überhaupt maar eens te syncen
Als het om het geluid bij een video gaat is 0,1s inderdaad veel.quote:Op vrijdag 11 maart 2022 14:13 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik synchroniseer vaak genoeg video's, en dan is 0,1s al merkbaar.
En dat is niet in conflict met WK Voetbal?quote:Op vrijdag 11 maart 2022 14:23 schreef Sked het volgende:
Volgens Stephané is Kwatar toch een optie als vervanging van Rusland.
Bah bah bah
Als het zo is, dan is het zo.quote:Op vrijdag 11 maart 2022 14:23 schreef Sked het volgende:
Volgens Stephané is Kwatar toch een optie als vervanging van Rusland.
Bah bah bah
2 maanden eerder.quote:Op vrijdag 11 maart 2022 14:25 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
En dat is niet in conflict met WK Voetbal?
Dat kan wel toch? Eind september zou GP Rusland zijn, WK is pas in novemberquote:Op vrijdag 11 maart 2022 14:25 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
En dat is niet in conflict met WK Voetbal?
Dit viel me ook op ja. Dacht heel even dat er live verbinding was met een fan die een vraag mocht stellen ofzo..quote:Op vrijdag 11 maart 2022 13:14 schreef Evenstar het volgende:
Wie is die chick bij Sky/F1TV nou? Klinkt als een 12-jarige. Zit keihard te fangirlen.
Kijkt naar buiten en yup het is mooi weer om naar buiten te gaanquote:Op vrijdag 11 maart 2022 14:30 schreef ChevyCaprice het volgende:
MAX GAAT NAAR BUITEN
IK HERHAAL
MAX GAAT NAAR BUITEN
En toch zitten we met z'n allen binnen naar een vrij nutteloze F1-test te kijkenquote:Op vrijdag 11 maart 2022 14:30 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Kijkt naar buiten en yup het is mooi weer om naar buiten te gaan
Heel veel wijd idd. Al zie ik dat bij andere teams ook. En veel gestuiter. Nerveuze wagen.quote:Op vrijdag 11 maart 2022 14:34 schreef Evenstar het volgende:
Mercedes zal er volgende week gewoon, zoals altijd, vast wel weer staan. Ik vind ze in Bahrain tot nu toe wel heel raar ogen. Alsof ze moeite hebben met insturen en de auto rechttrekken na een bocht.
Juist met al die wijzigingen is het ook niet "gewoon" toch? Ik verwacht het ook wel hoor, maar als er een moment is dat ze de plank mogelijk misgeslagen hebben ten opzichte van andere teams, zou het nu zijnquote:Op vrijdag 11 maart 2022 14:34 schreef Evenstar het volgende:
Mercedes zal er volgende week gewoon, zoals altijd, vast wel weer staan. Ik vind ze in Bahrain tot nu toe wel heel raar ogen. Alsof ze moeite hebben met insturen en de auto rechttrekken na een bocht.
Ja, dat viel mij nu net ook opeens op. Eerste keer.quote:Op vrijdag 11 maart 2022 14:39 schreef alpeko het volgende:
RB rijdt ook niet bepaald op rails. Log. Veel onderstuur
Volgens mij was Verstappen helemaal niet bezig met de apexquote:Op vrijdag 11 maart 2022 14:39 schreef alpeko het volgende:
RB rijdt ook niet bepaald op rails. Log. Veel onderstuur
Dat zou best kunnen. Hij stuurt op het oog idd niet scherp in. Mist de apex geregeld.quote:Op vrijdag 11 maart 2022 14:41 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Volgens mij was Verstappen helemaal niet bezig met de apex
RB is de entry aan het testen, en dan ziet de exit er altijd slecht uit.
Kees van de Grintquote:
Ja, veel correcties, lock ups ook enzo.quote:Op vrijdag 11 maart 2022 14:34 schreef Evenstar het volgende:
Mercedes zal er volgende week gewoon, zoals altijd, vast wel weer staan. Ik vind ze in Bahrain tot nu toe wel heel raar ogen. Alsof ze moeite hebben met insturen en de auto rechttrekken na een bocht.
Vind je? Stukken minder cringe dan die ultra domme vragen van Kampheus aan Doornbos in de pitbox. Ik weet dat het een rol was van Rob, maar het was bijna minachting voor de kijker.quote:
doel vooral op Amber met d'r aardappel in d'r strot en d'r kinderen voor kinderen errrrrrrrrrrquote:
Je overdrijft.quote:Op vrijdag 11 maart 2022 14:47 schreef Danny het volgende:
[..]
doel vooral op Amber met d'r aardappel in d'r strot en d'r kinderen voor kinderen errrrrrrrrrr
Ik vind deze gesprekken ook niet heel hoogstaand. 'ja, die groene vloeistof dus. hier zie je het'. Dodelijk saai ook allemaal. Ze vinden zich nogal geweldig en alles moet vooral zo serieus mogelijk. Nee, ik vind 't sfeerloos gebrabbel.quote:Op vrijdag 11 maart 2022 14:46 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
Vind je? Stukken minder cringe dan die ultra domme vragen van Kampheus aan Doornbos in de pitbox. Ik weet dat het een rol was van Rob, maar het was bijna minachting voor de kijker.
Voor het zicht vind ik Amber best prettigquote:Op vrijdag 11 maart 2022 14:47 schreef Danny het volgende:
[..]
doel vooral op Amber met d'r aardappel in d'r strot en d'r kinderen voor kinderen errrrrrrrrrr
Kees van de Grint is top en lult ook gewoon lekker vlot, maar die andere twee? Nee. Die kunnen wmb beter iets anders gaan doen.
Het enige wat ze bij Ziggo hadden hoeven doen is Ducktales acteur Kamphues er na zijn corona besmetting uitgooien en Jack van Gelder het seizoen af laten maken. Het was ineens een heel stuk beter te pruimen die GP in Imola. Ik heb een paar minuten van zijn optreden bij de MotoGP meegekregen. Nog steeds even verschrikkelijk, Servus tv all the wayquote:Op vrijdag 11 maart 2022 14:46 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
Vind je? Stukken minder cringe dan die ultra domme vragen van Kampheus aan Doornbos in de pitbox. Ik weet dat het een rol was van Rob, maar het was bijna minachting voor de kijker.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |