https://www.thedefensepos(...)r-drone-123-million/quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:19 schreef Starhopper het volgende:
Hebben wij eigenlijk drones? Dat lijkt voor Oekraine toch echt een gamechanger te zijn
Ja, maar niet dat Turkse beest.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:19 schreef Starhopper het volgende:
Hebben wij eigenlijk drones? Dat lijkt voor Oekraine toch echt een gamechanger te zijn
Het gaat erom of die Putin gek genoeg is....quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:20 schreef Repentless het volgende:
[..]
Ja, het Europa van toen is direct vergelijkbaar met dat van nu. De NAVO met het Artikel 5-beginsel bestond toen ook al. Dat zag je toen Polen werd binnengevallen en wij neutraal wilden blijven.
Oekraïne verdelen over vier fictieve zones.quote:
SPOILER: BronOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.What can change the nature of a man?
,????quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:16 schreef Werkperd het volgende:
Polen heeft 100 tanks nabij de grens van Belarus gestuurd.
Zo te zien wil Polen als eerste een atoomvuist ontvangen.
Gekkenwerk dit. Europa gaat in oorlog.
Wat is de usernaam van Lukashenko?quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:22 schreef Coco het volgende:
[..]
Oekraïne verdelen over vier fictieve zones.
Dit is gejat van @:scrummie
Ik weet niet wie de grootste agressor is.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:20 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Irak, Libië, Syrië, Afghanistan. Wie is de grote agressor?
denk dat ze het niet kunnenquote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:24 schreef Sunri5e het volgende:
Misschien een domme vraag maar waarom bombarderen ze die Russische colonne van 60km plat?
Nee die hebben wij niet. Drones zijn geen gamechangers in een conventionele oorlog.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:19 schreef Starhopper het volgende:
Hebben wij eigenlijk drones? Dat lijkt voor Oekraine toch echt een gamechanger te zijn
Ik mag toch hopen dat de daar de air defense wel actief hebben staan in de voertuigen en ik verwacht ook air support.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:24 schreef Sunri5e het volgende:
Misschien een domme vraag maar waarom bombarderen ze die Russische colonne van 60km plat?
ja hebben we welquote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:24 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Nee die hebben wij niet. Drones zijn geen gamechangers in een conventionele oorlog.
Momenteel verrichten de TB2 drones aardige schade aan Russische oorlogstuig en soldaten maar die schade is nihil als we de percentages ervan moeten vergelijken met de totale macht die het Russische leger heeft.
Men wil nog steeds niet inzien dat Rusland niet op 100% offensive mode staat.
“Ik mag toch hopen” klinkt erg fout.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:25 schreef kevinrsd het volgende:
[..]
Ik mag toch hopen dat de daar de air defense wel actief hebben staan in de voertuigen en ik verwacht ook air support.
Wij hebben een onbewapende Reaper!quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:24 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Nee die hebben wij niet. Drones zijn geen gamechangers in een conventionele oorlog.
Momenteel verrichten de TB2 drones aardige schade aan Russische oorlogstuig en soldaten maar die schade is nihil als we de percentages ervan moeten vergelijken met de totale macht die het Russische leger heeft.
Men wil nog steeds niet inzien dat Rusland niet op 100% offensive mode staat.
Ik heb er geen enkele moeite mee om toe te geven dat de US over de afgelopen decennia de grootste agressor is geweest, met Rusland op een mooie tweede plek.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:23 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ik weet niet wie de grootste agressor is.
Zowel Saddam, Khadaffi, Assad als de Taliban doen mee om de hoofdprijs.
Duidelijk dat dit nauwkeurige aanvallen op militaire doelen zijn met nauwelijks of zelfs geen burger doden.quote:
Zou wat zijn hè als je ineens een atoombom live ziet ontploffen...quote:
De Russen laten er geen gras over groeien als het gaat om het 'bevrijden' van hun broedervolkquote:
De PI ontbreekt maar ik neem aan dat dit sarcastisch bedoeld isquote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:27 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Duidelijk dat dit nauwkeurige aanvallen op militaire doelen zijn met nauwelijks of zelfs geen burger doden.
Ho ho zekerquote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:28 schreef laforest het volgende:
[..]
Zou wat zijn hè als je ineens een atoombom live ziet ontploffen...
Damn.quote:
Is een val op het juiste moment de voorste opblazen dan staat alles stil en kun je de rest naar de hemel schieten. Deden ze in de middeleeuwen alquote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:24 schreef Sunri5e het volgende:
Misschien een domme vraag maar waarom bombarderen ze die Russische colonne van 60km plat?
De handen van de Amerikanen zullen wel jeuken om daar met een paar Warthogs huis te houden.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:24 schreef Sunri5e het volgende:
Misschien een domme vraag maar waarom bombarderen ze die Russische colonne van 60km plat?
Dit is thermobarisch wapen, heftig spul.quote:
quote:The explosives ignite the surrounding air, producing a lethal shock wave and sucking the air from the lungs of anyone in the vicinity.
Far more powerful than conventional explosives, thermobaric weapons — also known as fuel-air bombs and vacuum bombs — also have a longer burn time, which increases their destructive capacity.
Dit is zo te zien wel een andere dan dat depot.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:30 schreef Mano_ het volgende:
[..]
Is dat een nieuwe of dat ammo-depot van een paar dagen geleden?
NL loopt extreem achter op drone gebied. Er zijn 4 overpriced MQ-9 Reapers van Amerika gekocht maar de militaire doctrine (hoe het gebruikt wordt) loopt echt nog jaren achter op andere landen. Ik had liever gezien dat NL voor hetzelfde geld 8 ofzo Hermes 900 had gekocht. Die hebben een betere prijs/kwaliteitsverhouding en tevens heeft de leverancier Elbit Systems een heel drone ecosysteem zoals de E-CIX om verder op te bouwen.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:19 schreef Starhopper het volgende:
Hebben wij eigenlijk drones? Dat lijkt voor Oekraine toch echt een gamechanger te zijn
Wat het verschil in perspectief betreft ben ik het met je eens. Maar ook de usa voert zijn oorlogen natuurlijk uit eigenbelang en niet uit altruïsme.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:27 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ik heb er geen enkele moeite mee om toe te geven dat de US over de afgelopen decennia de grootste agressor is geweest, met Rusland op een mooie tweede plek.
Waarom we dat vanuit ons perspectief vaak anders beoordelen is omdat de US in veel gevallen hun aanvallen uitvoerde vanuit een belang dat dicht aan ons eigen belang raakte. En omdat in het geval van de US vooral landen werden aangevallen waar andere politieke normen en waarden gelden dan in ons land wat het wat makkelijker maakt om het te 'verwerken'.
Rusland is als agressor puur bezig met hun eigen belang en probeert te voorkomen dat landen democratisch worden. Dat maakt dat het vanuit Westers perspectief erger is wat ze doen.
Zit je in de Cariben? Anders hoef je je geen zorgen te maken, daar is die ene nu als het goed is.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:30 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Ach man die gebruiken ze om ons in de gaten te houden.
https://defbrief.com/2022(...)d-brigade-in-europe/quote:The US Army’s 405th Field Support Brigade fully activated its Army Prepositioned Stock-2 sites, and for the first time in the brigade’s APS-2 program history it’s tasked with outfitting an entire armored brigade combat team being deployed to Europe from the United States.
All four battalions assigned to the 405th AFSB prepared and pushed out hundreds of vehicles and equipment pieces from their respective APS-2 sites in Germany during the second week of February, and now the brigade is tasked with supporting the 1st Armored Brigade Combat Team, 3rd Infantry Division deploying to Germany from Fort Stewart, Georgia, as announced by the Pentagon.
[..]
Eerder een munitie opslagplaats.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:30 schreef Momo het volgende:
[..]
Dit is thermobarisch wapen, heftig spul.
[..]
Ja, focus is op het grensgebied. Putin wil de Krim verbinden. Tot dusver is dat konvooi bij Kiev een afleiding, iets achter de jand houden voor als het nodig is. Lijkt het.quote:
Eigenbelang, maar ook het belang van hun alliantie en dus dat van ons. Ik zie mezelf niet als onderdeel van de USA.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:30 schreef LXIV het volgende:
[..]
Wat het verschil in perspectief betreft ben ik het met je eens. Maar ook de usa voert zijn oorlogen natuurlijk uit eigenbelang en niet uit altruïsme.
Meer Kharkas als dit zo doorgaat. :/quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:29 schreef MissionPhailed het volgende:
[..]
De Russen laten er geen gras over groeien als het gaat om het 'bevrijden' van hun broedervolk
Volgens mij is Kharkov wel de stad die het het zwaarst te verduren heeft tot dusver in deze oorlog.
Eerste optie, daar lijkt het ook wel op.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:32 schreef Anton91 het volgende:
Als je die filmpjes ziet en hoort hoe vastberaden Poetin is zijn er volgens mij maar een paar uitkomsten of een combinatie ervan. Datgene wat de NAVO/EU voor ogen heeft valt daar niet onder.
- Of ze annexeren een deel van Oekraïne
- Of ze installeren een puppet regime
- WW3
Venezuela kan hun waardeloze geld opsturen, dat kan misschien als kinetische munitie ingezet wordenquote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:33 schreef Raw85 het volgende:
[ twitter ]
Wat een grap dat ze dit als iets positiefs melden
Ja en de worst voor de Oekraïne is dan dat ze met de rest verder kunnen zonder blok aan hun been.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:33 schreef laforest het volgende:
[..]
Eerste optie, daar lijkt het ook wel op.
Dan ook alle zijwegen.....quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:35 schreef VacaLoca het volgende:
Is het niet makkelijk om de plekken voor en achter die colonne te bombarderen zodat ze nergens heen kunnen?
Dat idee heb ik ook al een paar zien worden geopperd en klinkt op zich logisch. Voorste tanks en achterste tanks platgooien en lekker achterover leunen met popcorn.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:35 schreef VacaLoca het volgende:
Is het niet makkelijk om de plekken voor en achter die colonne te bombarderen zodat ze nergens heen kunnen?
Het was in Kharkiv, niet Mariupol. Kharkiv ligt 470 km van de Krim af.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:32 schreef laforest het volgende:
[..]
Ja, focus is op het grensgebied. Putin wil de Krim verbinden. Tot dusver is dat konvooi bij Kiev een afleiding, iets achter de jand houden voor als het nodig is. Lijkt het.
D66 is pragmatisch hè, niet zo orthodox als Groen-Linksquote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:38 schreef Halcon het volgende:
[ twitter ]
Is dat wel goed voor het klimaat?
Dan ligt Kharkov niet echt op de route.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:32 schreef laforest het volgende:
[..]
Ja, focus is op het grensgebied. Putin wil de Krim verbinden. Tot dusver is dat konvooi bij Kiev een afleiding, iets achter de jand houden voor als het nodig is. Lijkt het.
Te vroeg? hoezo te vroeg? Moet Rusland eerst meer land in hebben genomen daarvoor?quote:Biden zegt tegen Zelensky: er komt geen vliegverbod
De Oekraïense president Zelensky heeft vandaag dertig minuten gebeld met de Amerikaanse president Biden. Daarin drong Zelensky eropaan dat de NAVO komt met een no fly zone, oftewel een vliegverbod. Maar Biden vindt het nog te vroeg voor die optie, heeft Zelensky gezegd tegen Reuters.
Volgens Zelensky zou zo'n vliegverbod een "preventieve" maatregel zijn en niet bedoeld zijn om de NAVO direct te betrekken bij het conflict. Maar volgens experts is het instellen van een no fly zone juist een heel zware optie, die kan leiden tot een oorlog tussen Rusland en de NAVO, zegt bijzonder hoogleraar oorlogsstudies Frans Osinga.
Nog even en de bolivar is meer waard dan de roebelquote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:34 schreef Mano_ het volgende:
[..]
Venezuela kan hun waardeloze geld opsturen, dat kan misschien als kinetische munitie ingezet worden
Kunnen ze niet wat van dat spul doneren aan Oekraïne.. of zouden die er niet mee uit de weg kunnenquote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:29 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
De handen van de Amerikanen zullen wel jeuken om daar met een paar Warthogs huis te houden.
Hoe wil je een no fly zone handhaven zonder NAVO betrokkenheid?quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:40 schreef Momo het volgende:
[..]
Te vroeg? hoezo te vroeg? Moet Rusland eerst meer land in hebben genomen daarvoor?
Dat snap ik ook nietquote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:41 schreef Halcon het volgende:
[..]
Hoe wil je een no fly zone handhaven zonder NAVO betrokkenheid?
De maximale optie is Oekraïne afsnijden van de Zwarte zeequote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:39 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Het was in Kharkiv, niet Mariupol. Kharkiv ligt 470 km van de Krim af.
Ook al zou Poetin een punt hebben is dat nog steeds geen reden om Oekraïne binnen te vallen.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:10 schreef Alpha0 het volgende:
Waarom we ooit overwogen hebben Georgie lid te maken van de NAVO.![]()
Hier heeft Poetin wel een punt natuurlijk.
Het gaat om die hele oosterlijke strook.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:39 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Het was in Kharkiv, niet Mariupol. Kharkiv ligt 470 km van de Krim af.
D66 rolt elke dag een andere richting op.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:39 schreef Godshand het volgende:
[..]
D66 is pragmatisch hè, niet zo orthodox als Groen-Links
Nee, ze moeten eerst met kern... oh wacht...quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:40 schreef Momo het volgende:
[..]
Te vroeg? hoezo te vroeg? Moet Rusland eerst meer land in hebben genomen daarvoor?
Ik gok dat Biden gewoon nee gezegd heeft. Biden heeft steeds gezegd dat ze niet zouden tussenkomen. Een no-fly zone zou betekenen dat de NAVO Russische vliegtuigen neerschiet.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:40 schreef Momo het volgende:
[..]
Te vroeg? hoezo te vroeg? Moet Rusland eerst meer land in hebben genomen daarvoor?
Hij heeft wel gelijk. NAVO moet er gewoon buiten blijven en heeft behalve steun van buitenaf niks te zoeken daar nu.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:40 schreef Momo het volgende:
[..]
Te vroeg? hoezo te vroeg? Moet Rusland eerst meer land in hebben genomen daarvoor?
Denk niet dat dat kan. Geen idee of Zelensky dat weet. Zou toch wel moeten. Maar ja, hij wil graag de NAVO erin trekken natuurlijk.quote:
Code voor: niet zonder VN besluit. Feitelijk dus nooit.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:40 schreef Momo het volgende:
[..]
Te vroeg? hoezo te vroeg? Moet Rusland eerst meer land in hebben genomen daarvoor?
Ja en het eigen verloren strategische terrein van de USSR tijd weer terugnemen.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:42 schreef HiZ het volgende:
[..]
De maximale optie is Oekraïne afsnijden van de Zwarte zee
Dit ja. Lijkt me dat Zelensky dat ook wel weet.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:42 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Ik gok dat Biden gewoon nee gezegd heeft. Biden heeft steeds gezegd dat ze niet zouden tussenkomen. Een no-fly zone zou betekenen dat de NAVO Russische vliegtuigen neerschiet.
Zonder UN mandaat zou dat een Amerikaanse oorlogsverklaring aan Rusland zijn, he?quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:40 schreef Momo het volgende:
[..]
Te vroeg? hoezo te vroeg? Moet Rusland eerst meer land in hebben genomen daarvoor?
Het verklaart vooral waarom er niet zo bar veel Russen van zich durven te laten horen.quote:
Ja, corridor van Transnistria naar Donetsk. Daar zal het ook wel om te doen zijn. De rest is om aan de onderhandelingstafel wat te vertellen te hebben.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:42 schreef HiZ het volgende:
[..]
De maximale optie is Oekraïne afsnijden van de Zwarte zee
Vanuit zijn standpunt snap ik het natuurlijk wel, maar de EU en de NAVO moeten echt slim genoeg zijn om hier niet actief aan mee te doen.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:42 schreef Halcon het volgende:
[..]
Denk niet dat dat kan. Geen idee of Zelensky dat weet. Zou toch wel moeten. Maar ja, hij wil graag de NAVO erin trekken natuurlijk.
Dat is niet zo'n probleem, natuurlijk, het is geen verplichting om als NAVO te acteren is zo'n situatie, de no fly zone boven Irak werd ook niet door de NAVO in stand gehouden.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:41 schreef Halcon het volgende:
[..]
Hoe wil je een no fly zone handhaven zonder NAVO betrokkenheid?
Ja dat zeiden ze ook toen de Duitsers binnen vielen ... en daarna in Russische handen viel ... en nu gek vinden dat die polen Russen willen villenquote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:19 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Ja maar als Polen die tanks daar niet neerzet zou er toch helemaal geen sprake van geweld zijn als Rusland Polen probeert binnen te rijden? 100% De schuld van Polen.
En geen VS vloot in de Zwarte Zee tot in de eeuwigheid.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:43 schreef laforest het volgende:
[..]
Ja en het eigen verloren strategische terrein van de USSR tijd weer terugnemen.
Hoe weet je dat?quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:30 schreef Momo het volgende:
[..]
Dit is thermobarisch wapen, heftig spul.
[..]
Optie 4: de Russische economie stort in en Putin z'n positie wordt onhoudbaar en hij moet wieberen. De opvolger trekt alle troepen uit Ukraine terug en sluit vrede.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:32 schreef Anton91 het volgende:
Als je die filmpjes ziet en hoort hoe vastberaden Poetin is zijn er volgens mij maar een paar uitkomsten of een combinatie ervan. Datgene wat de NAVO/EU voor ogen heeft valt daar niet onder.
- Of ze annexeren een deel van Oekraïne
- Of ze installeren een puppet regime
- WW3
Welke andere opties zijn er? Want Poetin stopt niet zomaar.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:40 schreef Momo het volgende:
[..]
Te vroeg? hoezo te vroeg? Moet Rusland eerst meer land in hebben genomen daarvoor?
Wel door de Vs toch?quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:44 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat is niet zo'n probleem, natuurlijk, het is geen verplichting om als NAVO te acteren is zo'n situatie, de no fly zone boven Irak werd ook niet door de NAVO in stand gehouden.
Dat komt neer op oorlog met Rusland want je moet hun vliegtuigen en heli's uit de lucht knallen. No fucking way dat Biden dat gaat doen.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:40 schreef Momo het volgende:
[..]
Te vroeg? hoezo te vroeg? Moet Rusland eerst meer land in hebben genomen daarvoor?
Bedoel je de Smash AD of iets anders?quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:22 schreef pvdplanet het volgende:
[..]
https://www.thedefensepos(...)r-drone-123-million/
en anti-drone wapens
Welke worst en waarom zou iemand moeten ophouden met strijden voor vrijheid en gerechtigheid ?quote:Op dinsdag 1 maart 2022 17:52 schreef Aurelius het volgende:
Misschien moet de EU eens even ophouden om allerlei Oost-Europese shithole countries waar nog nooit iemand van heeft gehoord een worst voor te houden?
Het leger gaat nu zijn spullen pakken die in Ukraine is en gaat richting het rooie plein , en zegt hier heb je je spullen , als je wil vechten ga je zelf maarquote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:46 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Welke andere opties zijn er? Want Poetin stopt niet zomaar.
Poetin die zelfmoord pleegt, gevonden met 8 schoten in het achterhoofd.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:46 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Welke andere opties zijn er? Want Poetin stopt niet zomaar.
Yup en de Britten.quote:
Ik denk dat dat samengaat met WW3.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:46 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Optie 4: de Russische economie stort in en Putin z'n positie wordt onhoudbaar en hij moet wieberen. De opvolger trekt alle troepen uit Ukraine terug en sluit vrede.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Staat in de tweet. En volgens echte experts online worden deze thermobarische wapens gebruikt nu blijk uit de beelden.quote:
Die no fly zones van de kleine Bush waren niet onder VN vlag, toch?quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:48 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Yup en de Britten.
Maar dat was onder VN vlag, althans, VN authorisatie en dat zou in theorie ook bij Oekraine kunnen maar dan moet de VN wel een beslissing daarover nemen en daar zijn we nog lang niet, geloof ik.
Ja leuk en wel, maar dan grijpt navo toch in?quote:Op dinsdag 1 maart 2022 19:49 schreef Momo het volgende:
[..]
Staat in de tweet. En volgens echte experts online worden deze thermobarische wapens gebruikt nu blijk uit de beelden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |