De geruchten gaan dat hij het wel doodsbenauwd kreeg van Covid, risicopatient.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:36 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Putin is voor niemand bang.
Het uitschakelen van de voertuigen lijkt mij voldoende.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:35 schreef ExTec het volgende:
[..]
Beschamend, dit.
Logistiek gezien is het Russische leger dus echt een bende.
Mag leijen dat ukraine snel wat soldaten stuurt om die Russische soldaten uit te schakelen.
AHAHAHAHAHAA HILARISCH JIJ BENT ZO GRAPPIG JE LIJKT WEL EEN CLOWNquote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:39 schreef theunderdog het volgende:
[..]
700.000 'men'...
Wel benieuwd of deze gender assuming ergens op is gebaseerd.
Cyprus draait op Russisch geld. Als die sancties met swift e.d. lang duren, kunnen ze steunpakketten aan gaan vragen bij andere EU-landen.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:36 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Wordt daarmee bedoeld dat cyprus geen kant gekozen heeft?
Kijkend naar de geopolitieke richting die Rusland volgt zien ze de Grieken als mensen die hen zal volgen/steunen. Kijkend naar de acties van de grieken lijkt dat wel te kloppen.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:40 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Eerder was Griekenland Pro-Amerika toch? Het land lag dicht tegen de sovjet imperium aan eerder en volgens mij hielp amerika daarbij.
Moreel en moraal zijn synoniemen in de betekenis 'zedelijke kracht, zelfvertrouwen, wil om door te zetten'. Moreel is een het-woord, moraal een de-woord.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:39 schreef Iblardi het volgende:
[..]
In het Nederlands is het "moreel". "Het moreel van de soldaten is uitstekend." Dat is een ander woord dan "moraal", als in "de moraal van het verhaal".
Heeft daar geen fluit mee te maken.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:39 schreef xminator het volgende:
[..]
Als ze Turkije zouden volgen zouden ze anti Rusland zijn. Griekenland is pro rusland.
Dit.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:35 schreef speknek het volgende:
[..]
Putin volgt al vijftien jaar lang het exacte plan van Dugin's Foundations of Geopolitics. Hij was zo uiterst bedreigd door het plotselinge oprukken van de NAVO dat hij wel exact moest doen wat er in 1997 al neergelegd werd door een fascistische nationalist om het Russische rijk in ere te herstellen.
Mwah het is zaterdag.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:42 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Goedemorgen Coco! Wat ben je laat.
Wat zijn de betere redenen dan? Ik hoor hem toch echt meerdere keren blaten over nazi's en genocide.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:42 schreef Montagui het volgende:
[..]
Dit.
Hij heeft nog lang gewacht. Waarschijnlijk om betere redenen aan te kunnen voeren dan 'genocide' en 'nazi's', want dat is grotendeels kul.
Je wil natuurlijk voorkomen dat die soldaten ergens anders ingezet kunnen worden.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:40 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Het uitschakelen van de voertuigen lijkt mij voldoende.
Ik ben serieus? is toch verschrikkelijk als je zo gruwelijk bent gestorven, en ook nog eens je gender identificatie niet wordt erkend? als je het niet weet, kun je ook gewoon 'zoveel gestorven soldaten' neerzetten.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:41 schreef speknek het volgende:
[..]
AHAHAHAHAHAA HILARISCH JIJ BENT ZO GRAPPIG JE LIJKT WEL EEN CLOWN
Gevangen nemenquote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:44 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Je wil natuurlijk voorkomen dat die soldaten ergens anders ingezet kunnen worden.
Krijgsgevangen maken dan maar.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:44 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Je wil natuurlijk voorkomen dat die soldaten ergens anders ingezet kunnen worden.
Gefeliciteerd! Ik ben erin getuind.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:44 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik ben serieus? is toch verschrikkelijk als je zo gruwelijk bent gestorven, en ook nog eens je gender identificatie niet wordt erkend? als je het niet weet, kun je ook gewoon 'zoveel gestorven soldaten' neerzetten.
quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:44 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik ben serieus? is toch verschrikkelijk als je zo gruwelijk bent gestorven, en ook nog eens je gender identificatie niet wordt erkend? als je het niet weet, kun je ook gewoon 'zoveel gestorven soldaten' neerzetten.
Je hebt nog gelijk ook. Wat een armoe de nederlandse taal tegenwoordig. Vergeet maar wat ik zei.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:42 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Moreel en moraal zijn synoniemen in de betekenis 'zedelijke kracht, zelfvertrouwen, wil om door te zetten'. Moreel is een het-woord, moraal een de-woord.
Ondanks de regen bleef het moreel / de moraal van de wielrenners erg goed.
Moraal heeft daarnaast ook nog de betekenissen 'heersende zeden en gebruiken', 'zedenleer' en 'zedenles'.
Zij schreef een boek over de moraal van de nazi's.
Voor het bijvoeglijk naamwoord wordt voor alle betekenissen moreel gebruikt.
Zij schreef een boek over de morele opvattingen van de nazi's.
De morele sterkte van de wielrenners bleef verbazend groot.
quote:
Dan heb je er zelf je handen vol aan. Iets wat Russen zelf ook goed begrijpen, die maken ook geen krijgsgevangenen.quote:
quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:46 schreef Makrelis het volgende:
[..]
Je hebt nog gelijk ook. Wat een armoe de nederlandse taal tegenwoordig. Vergeet maar wat ik zei.
Jochies die net 18 zijn en liever ook niet in deze situatie zitten een nekschot gevenquote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:46 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
[..]
Dan heb je er zelf je handen vol aan. Iets wat Russen zelf ook goed begrijpen, die maken ook geen krijgsgevangenen.
Misschien een beetje de 'Top-Gear' mentaliteitquote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:44 schreef kurk_droog het volgende:
1 tank Stata stil... En zijn bataljon is nergens. Geloof er niets van.
Nee, het gaat alleen maar om het verzamelen van zoveel mogelijk likes.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:28 schreef Gunner het volgende:
[..]
(kijkt niemand meer wat er recent gepost is?)
Is het ook niet, maar ze zouden het zelf ook gewoon doen vrees ik.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:48 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Jochies die net 18 zijn en liever ook niet in deze situatie zitten een nekschot gevenNee, dat is niet ok.
Ja, echt h? Blijkbaar een recente ontwikkeling uit de wielrennertaal. Tja, dat kijk ik ook nooit, dus dat is langs me heen gegaan. In de context van oorlogvoering ben ik zelf nooit iets anders dan "moreel" tegengekomen.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:46 schreef Makrelis het volgende:
[..]
Je hebt nog gelijk ook. Wat een armoe de nederlandse taal tegenwoordig. Vergeet maar wat ik zei.
Dat is geen IL 76quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:48 schreef polderturk het volgende:
Er zouden 100 Russische soldaten in dat vliegtuig gezeten hebben.
[ twitter ]
mag het voor de russen hopen van niet. die paar busjes nemen genoeg mee voor een uurtje vechten voor een kleine legereenheid, meer niet.quote:
Ergens wel eens gelezen dat het tactisch beter is om ze flink te verwonden dan dood te maken zodat de vijand daar meer werk aan heeft. Maar dat zal ook wel niet mogenquote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:49 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Is het ook niet, maar ze zouden het zelf ook gewoon doen vrees ik.
Orloog is ook niet okequote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:48 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Jochies die net 18 zijn en liever ook niet in deze situatie zitten een nekschot gevenNee, dat is niet ok.
Een paar lekkere boterhammetjes met ham en kaas ofzo voor een groep soldaten, dan is de ruimte wel op in die busjesquote:
Ik stel voor dat er geen twitter links meer geplaats mogen worden.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:28 schreef Gunner het volgende:
[..]
al besproken hans
(kijkt niemand meer wat er recent gepost is?)
https://www.nu.nl/spannin(...)en-aan-oekraine.htmlquote:Dit had Nederland al beloofd aan Oekrane (en een deel is al onderweg):
3.000 gevechtshelmen
2.000 scherfvesten met bijbehorende pantserplaten
Verschillende defensieve wapens, zoals metaaldetectoren en wapenlocatieradars
100 scherpschuttersgeweren met 30.000 stuks bijbehorende munitie
Potemkin Oblast.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:33 schreef raptorix het volgende:
Is al duidelijk waar die Iskander raket heen ging?
Genocide en nazi's zijn redenen om maar een reden te kunnen geven. Afleiding.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:44 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Wat zijn de betere redenen dan? Ik hoor hem toch echt meerdere keren blaten over nazi's en genocide.
Poetin is in principe een oud KGB agent die de ondergang van de USSR nooit heeft kunnen verwerken en dat wil herstellen. En daarboven op uiterst corrupt en is iemand die waarschijnlijk alleen aan zijn belangen denkt. Past in dat ligt prima bij een Adolf of Stalin. En denk ook wat wappies zoals Willem hier over denken? (Vaak ook Poetin aanhangers via hun nep informatie fabrieken.) Wat er nu in Oekrane gebeurd is pas vrijheid beperkend.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:35 schreef speknek het volgende:
[..]
Putin volgt al vijftien jaar lang het exacte plan van Dugin's Foundations of Geopolitics. Hij was zo uiterst bedreigd door het plotselinge oprukken van de NAVO dat hij wel exact moest doen wat er in 1997 al neergelegd werd door een fascistische nationalist om het Russische rijk in ere te herstellen.
Klopt. En of het toegestaan is of niet, weet ik zo niet. Ik weet wel dat oorlog een heel smerig iets is waarbij moraliteit al heel snel kan sneuvelen.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:53 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Ergens wel eens gelezen dat het tactisch beter is om ze flink te verwonden dan dood te maken zodat de vijand daar meer werk aan heeft. Maar dat zal ook wel niet mogen
Gelukkig vanmiddag weer tijd voor mister 75%, Vocsnor, Olvarit, racistische appelboer, Lulu en Poliep.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:51 schreef Iblardi het volgende:
[..]
Ja, echt h? Blijkbaar een recente ontwikkeling uit de wielrennertaal. Tja, dat kijk ik ook nooit, dus dat is langs me heen gegaan. In de context van oorlogvoering ben ik zelf nooit iets anders dan "moreel" tegengekomen.
DEF / Cadi broodje Rookworst?quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:53 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Een paar lekkere boterhammetjes met ham en kaas ofzo voor een groep soldaten, dan is de ruimte wel op in die busjes
Kwam voornamelijk doordat we een uitstekend bevolkingsregister hadden, inclusief vermelding van religiequote:Op zaterdag 26 februari 2022 09:57 schreef xminator het volgende:
[..]
Diep respect voor de verzetshelden, maar laten we niet wegkijken voor de realiteit. In geen enkele land zijn er zoveel Joden vermoord als in NL en dat komt mede door deze zwarte pagina.
Dit lijkt me een ander type toestel. Veel kleiner dan een IL76 en niet de juiste motoren onder de vleugels.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:48 schreef polderturk het volgende:
Er zouden 100 Russische soldaten in dat vliegtuig gezeten hebben.
[ twitter ]
quote:Polen is vanwege de oorlog in Oekrane niet van plan om volgende maand in actie te komen tegen Rusland in de strijd om kwalificatie voor het WK voetbal in Qatar. Het play-offduel staat 24 maart op het programma.
Helaas zitten die er ook tussen: zag gister beelden voorbijkomen van een tank met een Sovjet-vlag.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:38 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Zulke dingen geven wel mooi aan dat de bad guys vaak helemaal niet de mensen zijn die 'gewoon' hun werk doen, maar de grote bazen erboven. Wat logisch is natuurlijk, maar toch. Alsof dit soort lui daadwerkelijk zin hebben in een nutteloze oorlog.
https://liveuamap.com/nlquote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:57 schreef murp het volgende:
Er bestond toch ook een website waar je social media filmpjes kon kijken op een “Google maps” dinges? Die was er bijv ook bij die bestorming in Amerika.
Klopt, antipersoneels mijnen zijn meestal zo krachtig dat je voet of been er af ligt maar dat je het wel overleeft. 1 gewonde heeft al snel 2 soldaten nodig om hem te vervoeren/verzorgen.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:53 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Ergens wel eens gelezen dat het tactisch beter is om ze flink te verwonden dan dood te maken zodat de vijand daar meer werk aan heeft. Maar dat zal ook wel niet mogen
Dat is onvermijdelijk in een oorlog. Als snelle troepen bewegingen nodig zijn kunnen krijgsgevangenen lastig zijn. Zeker in een guerrilla oorlog.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:55 schreef Starhopper het volgende:
Maar dat wil niet zeggen dat het ok is om weerloze tegenstanders te executeren.
Dat kun je toch klikken op een eerdere OP.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:47 schreef Mexicanobakker het volgende:
Waarom is de OP totaal niet meer informatief? Enkel een lollige anekdote en een paar plaatjes.
Uiteraard. Ik schreef het wellicht wat onhandig, bedoelde vooral dat je in zo'n enorm leger gewoon grote groepen soldaten hebt die geen fuck zin hebben in deze onzin, maar natuurlijk ook groepen die wl wat Oekranse kont willen schoppen.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:57 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Helaas zitten die er ook tussen: zag gister beelden voorbijkomen van een tank met een Sovjet-vlag.
jaquote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:58 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Dat kun je toch klikken op een eerdere OP.
Overigens dat verhaal van Slangeneiland, klopt dat wel?
www.liveuamap.comquote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:57 schreef murp het volgende:
Er bestond toch ook een website waar je social media filmpjes kon kijken op een “Google maps” dinges? Die was er bijv ook bij die bestorming in Amerika.
Nu zou je toch al niet een WK moeten spelen in Qatar maar als dat gebeurd, stel ik een boycot van alle Europese landen voor. Niet dat dat gaat gebeuren.......quote:
Kan ja, maar inderdaad geen IL 76, die staart op het filmpje is echt niet van een IL 76.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:57 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Lijkt eerder zoiets. AN-26 (40 passagiers)
[ afbeelding ]
Zag een Tweet waarin gezegt werd dat ze veilig zijn, maar leek me op Russische propaganda, denk overigens dat het verhaal zelf ook propaganda is.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:58 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Dat kun je toch klikken op een eerdere OP.
Overigens dat verhaal van Slangeneiland, klopt dat wel?
Gast.. ik heb niet met je geknikkerd.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:24 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Gast, een meisje van begin 20 die een kartonnen bordje tevoorschijn haalt wordt daar al door 6 man de grond ingedrukt.
Las op Reddit een Rus die zei dat een Russsiche bank nu al in de problemen is door de opgelegde sancties en geen hypotheken meer kan verstreken.
Misschien dat die oude Sovjet fossielen erachter staan, maar de rest, ik betwijfel het, is ook een zinloze oorlog met enkel verliezers, en dat zijn met name de burgers.
En in het Russisch leger bekent niet willen vechten ook einde oefening vrees ikquote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:59 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Uiteraard. Ik schreef het wellicht wat onhandig, bedoelde vooral dat je in zo'n enorm leger gewoon grote groepen soldaten hebt die geen fuck zin hebben in deze onzin, maar natuurlijk ook groepen die wl wat Oekranse kont willen schoppen.
Lichamen zorgen voor lichamen. Want die twee die die gewonde komen ophalen zijn vrij eenvoudig neer te schieten.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:57 schreef raptorix het volgende:
[..]
Klopt, antipersoneels mijnen zijn meestal zo krachtig dat je voet of been er af ligt maar dat je het wel overleeft. 1 gewonde heeft al snel 2 soldaten nodig om hem te vervoeren/verzorgen.
En inmiddels ook 200 stingersquote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:54 schreef RAVW het volgende:
zo die ukrainers zijn niet van plan om zich zelf over te geven
[..]
https://www.nu.nl/spannin(...)en-aan-oekraine.html
https://nos.nl/collectie/(...)sade-gaat-naar-polenquote:Nederland levert luchtdoelraketten aan Oekrane
Het Nederlandse leger gaat zo snel mogelijk 200 Stinger-luchtdoelraketten leveren aan Oekrane. Dat gebeurt na een recent verzoek van Oekrane, melden ministers Hoekstra van Buitenlandse Zaken en Ollongren van Defensie aan de Tweede Kamer.
Nee inderdaad. De IL-76 lijkt op een C-17 Globemaster. Deze lijkt een stuk kleiner te zijnquote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:59 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Kan ja, maar inderdaad geen IL 76, die staart op het filmpje is echt niet van een IL 76.
2014quote:Op zaterdag 26 februari 2022 11:02 schreef polderturk het volgende:
Wow. Ongelofelijke aanval met molotofs. Kan dat gepantserde voertuig dit overleven?
[ twitter ]
Schijnbaar filmpje uit 2018quote:Op zaterdag 26 februari 2022 11:02 schreef polderturk het volgende:
Wow. Ongelofelijke aanval met molotofs. Kan dat gepantserde voertuig dit overleven?
[ twitter ]
Nog maar 34 keer.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 11:01 schreef westwoodblvd het volgende:
[ twitter ]
Weet niet of deze al langskomen was. Zelensky is een held
Het klinkt zo onwaarschijnlijk. Alle 13 dood.quote:
Dat gaat ze een hoop inkomsten kosten.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 11:02 schreef De-iets-tedikkewielrenner het volgende:
Cyprus schijnbaar ook om
[ twitter ]
Oekrainse vluchtelingen in Hongarije zetten dan is Hongarije ook omquote:Op zaterdag 26 februari 2022 11:02 schreef De-iets-tedikkewielrenner het volgende:
Cyprus schijnbaar ook om
[ twitter ]
Volgens mij gister al gepost dat dit een oud filmpje en dus fake is.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 11:02 schreef polderturk het volgende:
Wow. Ongelofelijke aanval met molotofs. Kan dat gepantserde voertuig dit overleven?
[ twitter ]
Nu gaan we zien hoe grote paria Orban wil wordenquote:Op zaterdag 26 februari 2022 11:02 schreef De-iets-tedikkewielrenner het volgende:
Cyprus schijnbaar ook om
[ twitter ]
Infantino is geen haar beter, maar Polen wordt echt niet gediskwalificeerdquote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:59 schreef falling_away het volgende:
[..]
Dat zou onder Blatter vast gebeurd zijn ja
Niet nodig, zijn verkiezingen daar binnen korte tijd (april geloof ik) en die zal Orban echt wel niet in willen gaan met een reputatie als marionet van Poetin.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 11:03 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Oekrainse vluchtelingen in Hongarije zetten dan is Hongarije ook om
Daar zijn beelden van.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:58 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Dat kun je toch klikken op een eerdere OP.
Overigens dat verhaal van Slangeneiland, klopt dat wel?
Nu is het gelukkig niet corrupt.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 10:59 schreef falling_away het volgende:
[..]
Dat zou onder Blatter vast gebeurd zijn ja
Mooi. Heel mooi.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 11:03 schreef polderturk het volgende:
Ongelofelijke beelden. Hele rij aan Russische voertuigen vernietigd.
Ik zie een enorme krater. Dan kan geen Javelin of een drone bommetje zijn geweest.
[ twitter ]
in ieder geval kan ik zijn one-liners waarderen :-Dquote:Op zaterdag 26 februari 2022 11:01 schreef westwoodblvd het volgende:
[ twitter ]
Weet niet of deze al langskomen was. Zelensky is een held
1992 werd Joegoslavi niet toegelaten, dat lijkt mij de optie.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 11:04 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Infantino is geen haar beter, maar Polen wordt echt niet gediskwalificeerd
Een protest begint met een kleine groep moedigen die daarna uitbreidt. Als die kleine groep direct gearresteerd wordt en de media ze als verraders weg zet dan zal de rest van de bevolking zich koest houden ook al denken ze er het hunne van.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 11:00 schreef l1ghted het volgende:
[..]
Gast.. ik heb niet met je geknikkerd.
Hoeveel inwoners heeft Rusland? Hoeveel macht zouden die kunnen hebben als ze in protest gaan?
Denk niet dat de groep zo groot is als het lijkt.
En al helemaal niet als je je mening baseert op een paar filmpjes op het internet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |