FOK!forum / Muziek / Top 2000 Editie 2021 #6 - Nog een paar uur te gaan
Chiappuccivrijdag 3 december 2021 @ 10:51
57OnWyF.gif]

[Afbeelding: @MadMaster ]
[OP-tekst: @Mexicanobakker )

Nederland is tot op het bot verdeeld. Wie had dat kunnen bedenken, begin 2020. Twee kampen lijnrecht tegenover elkaar, en dat terwijl ze eigenlijk bijna hetzelfde willen. Nouja, ze willen het allebei net op een andere manier. De een wil terug naar het oude normaal. Precies zoals het in 2019 was. Sommige anderen vinden het inmiddels ook allemaal wel overdreven, maar kunnen er wel mee leven dat het zo is gegaan. En dan heb je nog mensen die het eigenlijk ten zeerste toejuichen. De grote vraag is: Wanneer is het voorbij? Blijft de tweedeling ook de komende tijd zo groot? Of zal het vanzelf rustiger worden?

Jullie hadden het waarschijnlijk al door, maar ik heb het natuurlijk over de verrassende nummer 1 van vorig jaar, Danny Vera! Hij won verrassend de strijd van Queen. Zal dat dit jaar weer gebeuren? Spannend. Als hij weer wint weet ik niet wat de gevolgen zullen worden. Protesterende menigtes voor het Top 2000 Café? Zo erg dat heel Beeld en Geluid dicht moet? Misschien verliest Studio 21 ook wel al zijn omzet. Starten jullie alvast de inzamelingsactie op?

Ja, zoals jullie wel merken was het opnieuw een bijzonder jaar. Je las het vaak. 2020 was een kutjaar, maar 2021 zou GEWELDIG worden. Een beetje naief, nietwaar? Alsof Corona ineens een vakantie naar de Spaanse costa ging boeken op 1 januari 2021. De eerste periode was echt aanmodderen, manmanman. Avondklokje hier, dichte horeca daar. Het was zo saai dat de debatten in Den Haag het hoogtepunt van de week werden. Jeetje, wat een hoop flaters van ONS kabinet. Of nouja, ONS ex-kabinet. Of nouja, ONS nog-altijd-demissionair kabinet. We kunnen wel spreken over de puinhopen van. Maar goed, laten we dit niet te veel POL laten worden, hier gaan we het vast nog uitgebreid over hebben.

Gelukkig was er eind juni ineens heel veel mogelijk. Lekker feesten. Eindelijk weer uitgaan. Muziek. Weetikwat. Nouja twee weekjes en toen gingen de besmettingscijfers nog harder omhoog dan de nummers van George Michael en ABBA de afgelopen jaren. Was dit dan het einde van het feest? Nou, gelukkig lijkt het inmiddels redelijk weer hersteld. Wie weet komt er nog wel een concertbonus!

Leuke dingen dit jaar? Ja, het ESF ging eindelijk door. Velen van ons waren erbij. En ook leuk, er werd gewonnen door een act die rawck speelt, aldus Daniel Dekker. Daar gaan we dus nog jaren van genieten tijdens de Top 2000. Italië, trouwens. De Spelen gingen ook door. Zonder publiek, maar met quarantaines. De 100 meter was het hoogtepunt. Wie won er ook alweer? Oja, Italië. Het EK was ook een leuke rubriek met Engelse tokkies die helemaal leip gingen. Ik moet wel even nadenken wie de finale ook alweer won. Zou het Italië kunnen zijn?

Met deze statistiek in het achterhoofd lijkt het me wel duidelijk. Dit jaar wordt Con te Partiro de nummer 1 in de Top 2000. Of misschien Max. Past hopelijk nog goed bij de uiteindelijke winnaar van het wereldkampioenschap autorijden. Ja, want dat wordt toch wel weer fenomenaal he, die Top 2000. Queen, Danny Vera, Paolo Conte, zij mogen het uitmaken in een prachtige lijst. 2000 liedjes om het jaar af te sluiten, toch wel het ultieme genot!

Radio 2 Top 2000: Editie 2021
Voor de 23e keer gaan we op reis door het muzikaal landschap. Er is in die tijd veel gebeurd, in 1999 waren acts als Metallica nog taboe, nu domineren dat soort acts de bovenste regionen. Het evenement is groter dan ooit, goede marketing van Radio 2 wel. Hierdoor is het wel weer spannend welk lobbyclubje dit jaar weer een plaat hoog weet te krijgen. Zoals ik vorig jaar al zei, de 2000 meest voor gelobbyde platen aller tijden, en toch klinken ze af en toe best wel lekker!

Wat kunnen wij doen?
Helemaal niets. Zoals ik zei, Nederland is tot op het bot verdeeld en het gaat helemaal mis in Den Haag, maar toch stemmen we ELKE KEER weer op dezelfde poppetjes. Nouja, hier en daar een keer een frisse wind tegenover het liedjeskartel.
We kunnen er wel weer met zijn allen over klagen. En op zich een keer op andere liedjes stemmen. Zoals elk jaar wil ik met stemtips komen van artiesten die er bijna uitvallen, maar dit jaar staat er onderin weinig met maar 1 nummer. Het kartel heeft gewonnen.

Ik ga voor twee extremen: Ray Charles is de eerste. Staat er nog maar 1x in. Voor zo'n grote naam is dat best weinig, maar hij staat ook nog eens op 1941 met Georgia on my Mind. Het zou toch zonde zijn als ie eruit valt, dan kunnen we nooit meer lachen om Weet je wat Doris Day, of over het feit of ie misschien over de Kaukasus zingt.

Mijn tweede stemtip is Niall Horan. Dit wil waarschijnlijk niemand Horan, aangezien hij zijn nummers recent heeft opgenomen, maar Nice to Meet Ya is echt een heerlijk nummer. George Michael had hem kunnen maken. Ian Brown zou toch juichend op de banken moeten staan voor dit genot. Misschien wel het beste popnummer van de laatste jaren, maar we zullen het wel weer met de twaalfde Sheeran moeten doen, want hij staat op 1967.

Oja, en blijven stemmen op Hall en Oates, anders liggen ze er weer uit. Dat jullie het weten.

Wanneer?
Het ies tredisie om te eindigen op 31 december, middernacht met Bohemian Rhapsody. Soms wordt deze traditie verbroken, dan is de wereld te klein. Ooit was de muzikale marathon 144 uur, maar tegenwoordig moet er ook ruimte zijn voor Echoes, de Pokemon Theme Song in volledige versie, dronken gewauwel van Ruud de Wild, reclames over Café Weltschmerz, het Gijs-alarm en natuurlijk de Wals van Van Inkel. Zodoende is het nu 168 uur.

De lijst van 2020: https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php

Presentatie

00.00 - 02.00 uur - Jeroen van Inkel
02.00 - 04.00 uur - Rick van Velthuysen
04.00 - 06.00 uur - Frank van ‘t Hof
06.00 - 08.00 uur - Carolien Borgers
08.00 - 10.00 uur - Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 - 12.00 uur - Bart Arens
12.00 - 14.00 uur - Annemieke Schollaardt
14.00 - 16.00 uur - Gijs Staverman
16.00 - 18.00 uur - Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur - Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur - Emmely de Wilt
22.00 - 00.00 uur - Giel Beelen

NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook

Kabelfrequenties in de verschillende steden: http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet: http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

De Top 2000 in beeld
Cultura 24 NPO 1 Extra:
Vorig jaar zagen we hier zoomers. Ook wat FOK!kers waren op de zoom te zien, zoals U hieronder kunt bewonderen. Dit jaar heb ik vermoedens van een café dat weer open gaat. Wel met QR-code hopelijk. Dan zien we tenminste minder huismoeders die alleen losgaan op André Hazes. ERG MOOI.

Nederland 3
Diep in de nacht. Daar kijkt dus eigenlijk niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen
Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC (UPC bestaat toch helemaal niet meer joh, dit gedeelte is ook jaren niet fatsoenlijk aangepast hahaha), Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men NPO 2 Extra of NPO 3 Extra of wat het ook is 1 op 1 naar omzet!

Geen idee welke providers er nu nog zijn, maar je zoekt zelf maar even voor je eigen provider waar het zit. Of je vraagt het even in het topic, als het rustig is heb je kans op een antwoord.

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen? Meestal eind november/begin december pas. Ruim de tijd!

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify: Deze link werkte niet meer, weg ermee. Je kunt vast wel op Spotify zelf oude Top 2000s vinden

Staat ie in de top 2000? https://staatieindetop2000.nporadio2.nl/danny-vera/roller-coaster
GENOT.
De nieuwe site gaat vast midden december een keer live.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen
Topicreeks: Top 2000 Editie 2010 & 2011
Topicreeks: Top 2000 Editie 2012
Topicreeks: Top 2000 Editie 2013
Topicreeks: Top 2000 Editie 2014
Topicreeks: Top 2000 Editie 2015
Topicreeks: Top 2000 Editie 2016
Topicreeks: Top 2000 Editie 2017
Topicreeks: Top 2000 Editie 2018
Topicreeks: Top 2000 Editie 2019
Topicreeks: Top 2000 Editie 2020

Nog wat classics:
SPOILER
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
[ ec4c429ae94ae8e51b15f359931cec61.gif
FOKkers in beeld

SPOILER: PippenScottie
SPOILER: Dagoduck
image.png
[spoiler=Dagoduck]image.png
image.png
SPOILER: Aoibhin
Jobi.gif
SPOILER: ArnieAlberts
De lijst door de jaren heen:
2020.png

@Cassa95 onderzocht: Veranderingen in de Keuzelijst
@Cassa95 onderzocht: Erin ... en eruit (nieuw cq gesneuveld in Top 2000 2020)
@VdB95 analyseerde: De 107 nieuwkomers
@peaceman rekende uit: Onze Eigen FOK!-lijst! (met verrassende nummer 2)
Mexicanobakkervrijdag 3 december 2021 @ 10:56
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 december 2021 10:45 schreef Cee het volgende:
Op 2001 nu High Hopes.
Panic! neem ik aan, mag wel weg.
PzKpfwvrijdag 3 december 2021 @ 11:01
De hond wou ook nog even stemmen:

3 Doors Down - Kryptonite
AC/DC - Whole Lotta Rosie (Albumversie)
Billy Idol - Rebel Yell
Blue Öyster Cult - Don't Fear The Reaper
Cream - Sunshine Of Your Love
De Staat - Witch Doctor
Deep Purple - Child In Time
Deep Purple - Smoke On The Water (Albumversie)
Doors - L.A. Woman
Doors - Love Her Madly
Foo Fighters - The Pretender
Golden Earring - The Devil Made Me Do It
Guns N' Roses - You Could Be Mine
Jefferson Airplane - White Rabbit
Journey - Don't Stop Believin'
Kinks - You Really Got Me
Led Zeppelin - Black Dog
Led Zeppelin - Kashmir
Led Zeppelin - Stairway To Heaven
Mart Hoogkamer - Ik Ga Zwemmen
Metallica - One
Metallica - Sad But True
Motorhead - Ace Of Spades
Nirvana - Smells Like Teen Spirit
Peter Schilling - Major Tom (Völlig Losgelöst)
Phil Collins - Another Day In Paradise
Pink Floyd - Wish You Were Here
Proclaimers - I'm Gonna Be (500 Miles)
Rolling Stones - Brown Sugar
Rolling Stones - Sympathy For The Devil
Rolling Stones - You Can't Always Get What You Want (Albumversie)
Rowwen Hèze - Auto Vliegtuug
Stranglers - Always The Sun
The Verve - Bitter Sweet Symphony (Albumversie)
Van Halen - Jump
Van Halen - Runnin' With The Devil

Good boy. O-)
molloot200vrijdag 3 december 2021 @ 11:04
Ik zie High Hopes er nog wel randje in komen :Y Genoeg (jongere) fans heeft dat nummer nog wel denk ik :Y
PzKpfwvrijdag 3 december 2021 @ 11:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 11:04 schreef molloot200 het volgende:
Ik zie High Hopes er nog wel randje in komen :Y Genoeg (jongere) fans heeft dat nummer nog wel denk ik :Y
Is dat nummer met die blaffende zanger?
dyctovrijdag 3 december 2021 @ 11:09
Ook maar even gestemd. Wel m'n favoriete nummer vergeten.

:')
Ceevrijdag 3 december 2021 @ 11:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 11:01 schreef PzKpfw het volgende:
De hond wou ook nog even stemmen:

Good boy. O-)
Extra snoepje voor de hond. ^O^
DecoAorestevrijdag 3 december 2021 @ 11:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 10:56 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Panic! neem ik aan, mag wel weg.
Versie van Kodaline is beter. :P
Symphonicvrijdag 3 december 2021 @ 11:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 11:01 schreef PzKpfw het volgende:
De hond wou ook nog even stemmen:

3 Doors Down - Kryptonite
AC/DC - Whole Lotta Rosie (Albumversie)
Billy Idol - Rebel Yell
Blue Öyster Cult - Don't Fear The Reaper
Cream - Sunshine Of Your Love
De Staat - Witch Doctor
Deep Purple - Child In Time
Deep Purple - Smoke On The Water (Albumversie)
Doors - L.A. Woman
Doors - Love Her Madly
Foo Fighters - The Pretender
Golden Earring - The Devil Made Me Do It
Guns N' Roses - You Could Be Mine
Jefferson Airplane - White Rabbit
Journey - Don't Stop Believin'
Kinks - You Really Got Me
Led Zeppelin - Black Dog
Led Zeppelin - Kashmir
Led Zeppelin - Stairway To Heaven
Mart Hoogkamer - Ik Ga Zwemmen
Metallica - One
Metallica - Sad But True
Motorhead - Ace Of Spades
Nirvana - Smells Like Teen Spirit
Peter Schilling - Major Tom (Völlig Losgelöst)
Phil Collins - Another Day In Paradise
Pink Floyd - Wish You Were Here
Proclaimers - I'm Gonna Be (500 Miles)
Rolling Stones - Brown Sugar
Rolling Stones - Sympathy For The Devil
Rolling Stones - You Can't Always Get What You Want (Albumversie)
Rowwen Hèze - Auto Vliegtuug
Stranglers - Always The Sun
The Verve - Bitter Sweet Symphony (Albumversie)
Van Halen - Jump
Van Halen - Runnin' With The Devil

Good boy. O-)
En dan gewoon niet op deze stemmen


Je moet je hond toch beter opvoeden
PzKpfwvrijdag 3 december 2021 @ 11:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 11:35 schreef Symphonic het volgende:

[..]
En dan gewoon niet op deze stemmen


Je moet je hond toch beter opvoeden
Ik heb geen Korgi :{w
#ANONIEMvrijdag 3 december 2021 @ 11:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 11:35 schreef Symphonic het volgende:

[..]
En dan gewoon niet op deze stemmen


Je moet je hond toch beter opvoeden
Die zijn cute! O+
Chiappuccivrijdag 3 december 2021 @ 11:49
Radio 2 wil ook gewoon dat Martje Hoogkamer in de top 500 komt :')
molloot200vrijdag 3 december 2021 @ 11:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 11:49 schreef Chiappucci het volgende:
Radio 2 wil ook gewoon dat Martje Hoogkamer in de top 500 komt :')
Die hype was toch eind augustus al voorbij? _O-
Mexicanobakkervrijdag 3 december 2021 @ 11:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 11:49 schreef Chiappucci het volgende:
Radio 2 wil ook gewoon dat Martje Hoogkamer in de top 500 komt :')
Dat moet je niet willen. Dat nummer is vrij snel weer weg gok ik
Tussle266vrijdag 3 december 2021 @ 11:53
Het is allemaal best schattig, zo'n stemweek en zo'n finaledag.
PzKpfwvrijdag 3 december 2021 @ 11:54
Guns N' Roses niet kennen, de jeugd van tegenwoordig :')
Chiappuccivrijdag 3 december 2021 @ 11:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 11:54 schreef PzKpfw het volgende:
Guns N' Roses niet kennen, de jeugd van tegenwoordig :')
Dat ligt dan meer aan de ouders. Die zijn daar min of meer mee opgegroeid.
ascovrijdag 3 december 2021 @ 12:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 11:54 schreef PzKpfw het volgende:
Guns N' Roses niet kennen, de jeugd van tegenwoordig :')
Echt? 😳
MielMonteurvrijdag 3 december 2021 @ 12:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 11:35 schreef Symphonic het volgende:

[..]
En dan gewoon niet op deze stemmen


Je moet je hond toch beter opvoeden
Ik neem zeker een corgi wanneer ik in een iets betere woning zit
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 12:04
Gokje op de top 10:
1. Rollercoaster
2. BohRhap
3. A Whiter Shade
4. Black
5. Hotel California
6. Stairway
7. Piano Man
8. Fix You
9. Avond
10. Radar Love

Pianoman verwacht ik maar net aan in of uit de top 5.
BillDauterivevrijdag 3 december 2021 @ 12:05
Ik vrees heel erg voor Soldier On in mijn top 10.

edit: ik bedoel 'in de top 10'.

[ Bericht 30% gewijzigd door BillDauterive op 03-12-2021 12:15:36 ]
molloot200vrijdag 3 december 2021 @ 12:06
Is het mogelijk dat dit jaar Avond de top 10 weer uitspringt?
peacemanvrijdag 3 december 2021 @ 12:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 12:06 schreef molloot200 het volgende:
Is het mogelijk dat dit jaar Avond de top 10 weer uitspringt?
Zou niet erg zijn..
Mexicanobakkervrijdag 3 december 2021 @ 12:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 12:04 schreef Scorpion_17 het volgende:
Gokje op de top 10:
1. Rollercoaster
2. BohRhap
3. A Whiter Shade
4. Black
5. Hotel California
6. Stairway
7. Piano Man
8. Fix You
9. Avond
10. Radar Love

Pianoman verwacht ik maar net aan in of uit de top 5.
Oja, Piano Man heeft wel een probleem denk ik
Mexicanobakkervrijdag 3 december 2021 @ 12:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 12:05 schreef BillDauterive het volgende:
Ik vrees heel erg voor Soldier On in mijn top 10.
Ik vrees heel erg dat die daar niet in staat inderdaad.
hhh38vrijdag 3 december 2021 @ 12:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 11:53 schreef molloot200 het volgende:

[..]
Die hype was toch eind augustus al voorbij? _O-
In september stond bij ons nog iedereen in de kantine op de tafel als dat nummer gedraaid werd :')
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 12:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 12:11 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Oja, Piano Man heeft wel een probleem denk ik
Ja populair genoeg om wel nog de top 10 te halen maar aanmerkelijk minder vers in het geheugen. En goede ontwikkeling. Wat mij betreft hoort ie ook totaal niet in de top 10.
BillDauterivevrijdag 3 december 2021 @ 12:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 12:11 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ik vrees heel erg dat die daar niet in staat inderdaad.
Ow, in 'de top 10' bedoelde ik :P Die komt nooit in mijn top 10. Het enige Nederlandse wat ik in mijn lijstje verwacht is Claw Boys Claw.
PzKpfwvrijdag 3 december 2021 @ 12:16
Spookrijder: 'probeer degene met lichtsignalen te waarschuwen'

Alsof die persoon daar niet snel zelf achter is gekomen :')
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 12:18
Bang het hard nu op de radio. Ik hoop dat van Rob de Nijs 'Niet voor het laatst' de lijst haalt. Prachtig nummer uit zn late oeuvre en vat mooi het einde van zn carrière samen.
Gale_Boettichervrijdag 3 december 2021 @ 12:19
Cornald Maas die vertelt dat Uncertain Smile van The The voor hem dé plaat van de zomer van 1984 was en dan Rob de Nijs vervolgens draaien..
PippenScottievrijdag 3 december 2021 @ 12:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 12:19 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Cornald Maas die vertelt dat Uncertain Smile van The The voor hem dé plaat van de zomer van 1984 was en dan Rob de Nijs vervolgens draaien..
Cornald Maas die niet weet hoe hij daarop moet reageren en dus maar een beetje onzeker gaat glimlachen
molloot200vrijdag 3 december 2021 @ 12:22
Ah ze draaien High Hopes al :P
Gale_Boettichervrijdag 3 december 2021 @ 12:23
Hoor toch liever deze High Hopes dan die van Pink Floyd
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 12:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 12:19 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Cornald Maas die vertelt dat Uncertain Smile van The The voor hem dé plaat van de zomer van 1984 was en dan Rob de Nijs vervolgens draaien..
Het dwangmatige van playlists
Mexicanobakkervrijdag 3 december 2021 @ 12:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 12:23 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Hoor toch liever deze High Hopes dan die van Pink Floyd
Dan hebben wij vanaf nu ruzie.
Tussle266vrijdag 3 december 2021 @ 12:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 12:23 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Hoor toch liever deze High Hopes dan die van Pink Floyd
Ga anders even een uurtje liggen?
MadMastervrijdag 3 december 2021 @ 12:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 12:23 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Hoor toch liever deze High Hopes dan die van Pink Floyd
Leuk voor tijdens de kinderdisco…
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 12:25
Als je gewoon jaarlijks een top 1000 maakt, kun je ook niks vergeten
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 12:27
Cornald stemt op allemaal kansloze NLse nrs
peacemanvrijdag 3 december 2021 @ 12:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 12:25 schreef Scorpion_17 het volgende:
Als je gewoon jaarlijks een top 1000 maakt, kun je ook niks vergeten
Ehm ik weet uit ervaring dat dit niet klopt :@
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 12:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 12:29 schreef peaceman het volgende:

[..]
Ehm ik weet uit ervaring dat dit niet klopt :@
Maak er dan een Top 2000 van :P
peacemanvrijdag 3 december 2021 @ 12:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 12:30 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Maak er dan een Top 2000 van :P
Ook dan vergeet je liedjes.
Kerftministervrijdag 3 december 2021 @ 12:36
Ben dit keer voor een compleet ander lijstje gegaan. Dingen die ik het afgelopen jaar (her)ontdekt heb, nummers met een verhaal en artiesten waarvan ik vind dat er echt meer nummers van in moeten komen.

quote:
• Kanye West ft Syleena Johnson - All Falls Down
• Franz Ferdinand - Dark Of The Matinee
• Prince & The Revolution - Raspberry Beret
• Prince & The Revolution - Purple Rain (Albumversie)
• Editors - The Racing Rats
• Yes - Roundabout (Albumversie)
• OutKast - Roses
• The Killers - Mr. Brightside
• Stone Roses - Fools Gold
• D'Angelo - Untitled (How Does It Feel)
• Bloc Party - Helicopter
• Fleetwood Mac - Tusk
• Muse - Plug In Baby
• Television - Marquee Moon
• Rainbow - Catch The Rainbow
• Dua Lipa - Physical
• Caesars Palace - Jerk It Out
• Kylie Minogue - In Your Eyes
• David Bowie - Lazarus
• Blur - Parklife
• Sade - No Ordinary Love
• Electric Light Orchestra - Mr. Blue Sky
• Tame Impala - The Less I Know The Better
• Deep Purple - Child In Time
• Robert Miles - Children
• Billy Ocean - When The Going Gets Tough, The Tough Get Going
• Donna Summer - I Feel Love
• Modjo - Lady (Hear Me Tonight)
• Vampire Weekend - A-Punk
• Blondie - Heart Of Glass
• Curtis Mayfield - Move On Up
• Black Keys - Little Black Submarines
• Spinvis - Smalfilm
• James Brown - The Payback
• The Strokes - Someday
Blijf er overigens bij dat ik vind dat de Indie movement van begin 2000 en Hip-Hop als genre überhaupt echt teveel verwaarloosd worden. Maar 1 nummer van The Strokes, Arctic Monkeys ook maar 5 o.i.d., van Wu-Tang Clan alleen Gravel Pit, jammer.

Ergste vind ik trouwens dat van Neil Young niet alleen Cortez the Killer, maar ook Down by the River niet op de lijst staan! :o
MielMonteurvrijdag 3 december 2021 @ 12:37
Ik heb nog steeds een pleidooi voor Teen Age Riot of iets van Pavement in de lijst maar ik vrees ervoor
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 12:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 12:37 schreef MielMonteur het volgende:
Ik heb nog steeds een pleidooi voor Teen Age Riot of iets van Pavement in de lijst maar ik vrees ervoor
Harness Your Hope..
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 12:44
Barbara Pravi > Maneskin
molloot200vrijdag 3 december 2021 @ 12:45
Barbara Pravi staat erin *G*

Arcade dalende trend
Waterloo stijgende trend

Maneskin staat er ook in. Welk nummer werd niet genoemd.
hhh38vrijdag 3 december 2021 @ 12:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 12:44 schreef Scorpion_17 het volgende:
Barbara Pravi > Maneskin
ESF winnen is leuk, maar hoger staan in de Top2000 is natuurlijk waar het echt om draait
Bargehassusvrijdag 3 december 2021 @ 12:46
Drenthe best stemmende provincie. Dat is dan relatief en niet absoluut neem ik aan.
Mexicanobakkervrijdag 3 december 2021 @ 12:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 12:44 schreef Scorpion_17 het volgende:
Barbara Pravi > Maneskin
Verrassend. Chansons-effect groter dan Maneskin kleuters dus
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 12:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 12:45 schreef molloot200 het volgende:
Barbara Pravi staat erin *G*

Arcade dalende trend
Waterloo stijgende trend

Maneskin staat er ook in. Welk nummer werd niet genoemd.
Ging over t Songfestival dus Zitti en Buoni natuurlijk
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 12:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 12:47 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Verrassend.
Zo had t bij t Songfestival ook moeten zijn
molloot200vrijdag 3 december 2021 @ 12:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 12:47 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Ging over t Songfestival dus Zitti en Buoni natuurlijk
Verrassend. Als Zitti e Buoni erin staat dan gok ik I Wanna Be Your Slave en Beggin' ook, die zijn veel populairder (bij fans).
Fred_Bvrijdag 3 december 2021 @ 12:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 12:47 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Zo had t bij t Songfestival ook moeten zijn
Aan Nederland heeft het niet gelegen. 24 punten voor Voilà (12 van jury en publiek) en alleen 2 publiekspunten voor Zitti E Buoni.
TommyL0204vrijdag 3 december 2021 @ 12:52
Worden we vanmiddag BLACKED of toch RADAR LOVED? Eerlijk, de top 10 luister ik toch bijna nooit 'live' op oudjaarsavond. Ik vind de onderste 1000 platen vaak veel interessanter, van die Oh Ja momenten!
Chiappuccivrijdag 3 december 2021 @ 12:52
Die stemfinaledag hangt wel echt aan elkaar van de voorspelbare nummers. Heb nog weinig verrassends gehoord.
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 12:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 12:52 schreef TommyL0204 het volgende:
Worden we vanmiddag BLACKED of toch RADAR LOVED? Eerlijk, de top 10 luister ik toch bijna nooit 'live' op oudjaarsavond. Ik vind de onderste 1000 platen vaak veel interessanter, van die Oh Ja momenten!
Dit is een dagjesmensopinie
TLCvrijdag 3 december 2021 @ 12:54
Oh net te laat uitgekomen om er op te stemmen


;( -O- ~:)
TLCvrijdag 3 december 2021 @ 12:56
Ik lees dit topic toch best aardig en ik heb nog nergens Rollercoaster in een lijstje zien staan

Dus ik heb ijdele hoop dat we niet het jaar ermee afsluiten
PippenScottievrijdag 3 december 2021 @ 13:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 12:56 schreef TLC het volgende:
Ik lees dit topic toch best aardig en ik heb nog nergens Rollercoaster in een lijstje zien staan

Dus ik heb ijdele hoop dat we niet het jaar ermee afsluiten
Stemden wij daar vorig jaar wel op?
In de Evergreen lijst stond hij gewoon op een, dus de boomers houden er wel van.
alpekovrijdag 3 december 2021 @ 13:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 12:56 schreef TLC het volgende:
Ik lees dit topic toch best aardig en ik heb nog nergens Rollercoaster in een lijstje zien staan

Dus ik heb ijdele hoop dat we niet het jaar ermee afsluiten
Bij mij. In mijn planten-lijstje.
TommyL0204vrijdag 3 december 2021 @ 13:08
Och
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 13:06 schreef alpeko het volgende:

[..]
Bij mij. In mijn planten-lijstje.
Och ja, is ook zo. De magnolia's hadden weer een stemactie op touw gezet
peacemanvrijdag 3 december 2021 @ 13:11
Niemand in de stad _O_
Ceevrijdag 3 december 2021 @ 13:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 12:56 schreef TLC het volgende:
Ik lees dit topic toch best aardig en ik heb nog nergens Rollercoaster in een lijstje zien staan

Dus ik heb ijdele hoop dat we niet het jaar ermee afsluiten
Hé hoi, mijn lijstje niet gezien?
Dagoduckvrijdag 3 december 2021 @ 13:12
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 december 2021 13:06 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Stemden wij daar vorig jaar wel op?
In de Evergreen lijst stond hij gewoon op een, dus de boomers houden er wel van.
Was ook een beetje een coronanummer vorig jaar, dat al het gedoe zo'n rollercoaster was.

Ofzo.
Tussle266vrijdag 3 december 2021 @ 13:13
100 lijstjes op een forum is echt een goede graadmeter.
peacemanvrijdag 3 december 2021 @ 13:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 13:12 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Was ook een beetje een coronanummer vorig jaar, dat al het gedoe zo'n rollercoaster was.

Ofzo.
Terwijl dat juist niet zo was.. niks ging door. :P
peacemanvrijdag 3 december 2021 @ 13:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 13:13 schreef Tussle266 het volgende:
100 lijstjes op een forum is echt een goede graadmeter.
Vorig jaar hadden we er 141; nu misschien 100 ofzo.
alpekovrijdag 3 december 2021 @ 13:14
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 december 2021 13:11 schreef Cee het volgende:

[..]
Hé hoi, mijn lijstje niet gezien?
Schaamteloos toegeven ook gewoon :P

In mijn geval is het een dingetje van mij en mijn vriendin (en onze magnolia). Daarmee vind ik niet dat het in de Top 10 thuishoort maar ik ik gun het succes Danny wel. Al heeft ie betere nummers gemaakt. Was ook het enige concert van dit jaar dat wel (net aan) doorging. Ging ie het het nummer opnieuw doen omdat er iemand doorheen ging ouwehoeren.
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 13:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 13:14 schreef alpeko het volgende:

[..]
Schaamteloos toegeven ook gewoon :P

In mijn geval is het een dingetje van mij en mijn vriendin (en onze magnolia). Daarmee vind ik niet dat het in de Top 10 thuishoort maar ik ik gun het succes Danny wel. Al heeft ie betere nummers gemaakt. Was ook het enige concert van dit jaar dat wel (net aan) doorging.
Oranje Glow _O_

Mexicanobakkervrijdag 3 december 2021 @ 13:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 13:13 schreef Tussle266 het volgende:
100 lijstjes op een forum is echt een goede graadmeter.
Sowieso wel, hierop gebaseerd heb ik vertrouwen in de Cure
alpekovrijdag 3 december 2021 @ 13:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 13:16 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Sowieso wel, hierop gebaseerd heb ik vertrouwen in de Cure
The Cure zou in tijden van pandemie sowieso in de top 10 moeten staan.
Ceevrijdag 3 december 2021 @ 13:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 13:14 schreef alpeko het volgende:

[..]
Schaamteloos toegeven ook gewoon :P

In mijn geval is het een dingetje van mij en mijn vriendin (en onze magnolia). Daarmee vind ik niet dat het in de Top 10 thuishoort maar ik ik gun het succes Danny wel. Al heeft ie betere nummers gemaakt. Was ook het enige concert van dit jaar dat wel (net aan) doorging.
O+

Heb dit jaar een paar heel dierbare mensen verloren waardoor dit nummer nu heel veel voor hen en voor mij betekent. Het is niet eens schaamteloos dat ik het doe. :) Als er iets is wat dit jaar, nog meer dan vorig jaar, in muziek verwoordt dan is het (helaas) Roller coaster. Kon niet anders (en ik vind het an sich ook gewoon een prima nummer).
Tussle266vrijdag 3 december 2021 @ 13:19
Mensen 20 maanden lang schapen noemen en dan een actie voor de Top 2000 opzetten is wel echt een fijn dingetje.
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 13:20
En we pluggen Hoogkamer nog maar eens
Mexicanobakkervrijdag 3 december 2021 @ 13:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 13:20 schreef Scorpion_17 het volgende:
En we pluggen Hoogkamer nog maar eens
Die komt Hoog binnen
Ceevrijdag 3 december 2021 @ 13:24
Van Broekhuijzen omschrijft de clip van Kate Bush met Donald Sutherland en Wout en Frankie zeggen Wuthering Heights, de clowns.
Gale_Boettichervrijdag 3 december 2021 @ 13:25
Vervolgens wel een terechte Kate Bush plug
TLCvrijdag 3 december 2021 @ 13:25
Ik blijf Rollercoaster een 13-in-een-dozijn nummer vinden. Het zou bij mij niet eens de Top2000 halen :s)
Mexicanobakkervrijdag 3 december 2021 @ 13:25
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 december 2021 13:24 schreef Cee het volgende:
Van Broekhuijzen omschrijft de clip van Kate Bush met Donald Sutherland en Wout en Frankie zeggen Wuthering Heights, de clowns.
Met die jingle van Frank en Wout weet je al dat het een kutduo is
Gale_Boettichervrijdag 3 december 2021 @ 13:27
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 december 2021 13:24 schreef Cee het volgende:
Van Broekhuijzen omschrijft de clip van Kate Bush met Donald Sutherland en Wout en Frankie zeggen Wuthering Heights, de clowns.
Trefwoorden Donald Sutherland en weermachine waren ook niet duidelijk ofzo.. ;(
peacemanvrijdag 3 december 2021 @ 13:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 13:25 schreef TLC het volgende:
Ik blijf Rollercoaster een 13-in-een-dozijn nummer vinden. Het zou bij mij niet eens de Top2000 halen :s)
Ik vind het ook niet wat.
MielMonteurvrijdag 3 december 2021 @ 13:28
S
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 13:18 schreef alpeko het volgende:

[..]
The Cure zou in tijden van pandemie sowieso in de top 10 moeten staan.
Samen met de Vaccines ja
TommyL0204vrijdag 3 december 2021 @ 13:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 13:28 schreef MielMonteur het volgende:
S
[..]
Samen met de Vaccines ja
En dan op 3 nog: Corona - The Rhythm of the Night
peacemanvrijdag 3 december 2021 @ 13:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 13:28 schreef MielMonteur het volgende:
S
[..]
Samen met de Vaccines ja
The needle and the damage done van Neil Young voor de antivaxers..
Pindakaasfanaticusvrijdag 3 december 2021 @ 13:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 13:29 schreef peaceman het volgende:

[..]
The needle and the damage done van Neil Young voor de antivaxers..
En Engel van Rammstein.
MielMonteurvrijdag 3 december 2021 @ 13:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 13:29 schreef peaceman het volgende:

[..]
The needle and the damage done van Neil Young voor de antivaxers..
"Am i part of the cure, or am i part of the disease"
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 13:57
Paultje met zn grote bril. Jammer dat ie niet meedoet
Knutknuttssonvrijdag 3 december 2021 @ 14:12
Tracy Chapman - Fast Car
Ben E. King - Stand By Me
Daniel Lohues - Hier Kom Ik Weg
Skik - Op Fietse
Robyn - With Every Heartbeat
Placebo - Pure Morning
First Aid Kit - My Silver Lining
Europe - The Final Countdown
Sweet - The Ballroom Blitz
ABBA - I Have A Dream
ABBA - Summer Night City
Michael Kiwanuka - Cold Little Heart (Albumversie)
Rolling Stones - Paint It Black
Harry Styles - Sign Of The Times
Anita Meyer - Why Tell Me Why
Pearl Jam - Just Breathe
Beach Boys - Sloop John B
Rammstein - Du Hast
Neil Young - Rockin' In The Free World
Nothing But Thieves - Amsterdam
Focus - Hocus Pocus (Albumversie)
Kansas - Carry On Wayward Son (Albumversie)
White Lies - Farewell To The Fairground
Fischer-Z - The Worker
Fleetwood Mac - Go Your Own Way
Turtles - Happy Together
Editors - Papillon
Marvin Gaye - I Heard It Through The Grapevine
Melanie & The Edwin Hawkins Singers - Lay down
Uriah Heep - Easy Livin'
Clash - Rock The Casbah
Common Linnets - Calm After The Storm
Creedence Clearwater Revival - Fortunate Son
Tommy James and the Shondelles - Crimson and Clover
Peter Schilling - Major Tom ( Losgelöst)

Hoorde net dat “mijn” Emmen de best stemmende stad is. Dat wordt Lohues in de top 10 ^O^
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 14:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:12 schreef Knutknuttsson het volgende:
Tracy Chapman - Fast Car
Ben E. King - Stand By Me
Daniel Lohues - Hier Kom Ik Weg
Skik - Op Fietse
Robyn - With Every Heartbeat
Placebo - Pure Morning
First Aid Kit - My Silver Lining
Europe - The Final Countdown
Sweet - The Ballroom Blitz
ABBA - I Have A Dream
ABBA - Summer Night City
Michael Kiwanuka - Cold Little Heart (Albumversie)
Rolling Stones - Paint It Black
Harry Styles - Sign Of The Times
Anita Meyer - Why Tell Me Why
Pearl Jam - Just Breathe
Beach Boys - Sloop John B
Rammstein - Du Hast
Neil Young - Rockin' In The Free World
Nothing But Thieves - Amsterdam
Focus - Hocus Pocus (Albumversie)
Kansas - Carry On Wayward Son (Albumversie)
White Lies - Farewell To The Fairground
Fischer-Z - The Worker
Fleetwood Mac - Go Your Own Way
Turtles - Happy Together
Editors - Papillon
Marvin Gaye - I Heard It Through The Grapevine
Melanie & The Edwin Hawkins Singers - Lay down
Uriah Heep - Easy Livin'
Clash - Rock The Casbah
Common Linnets - Calm After The Storm
Creedence Clearwater Revival - Fortunate Son
Tommy James and the Shondelles - Crimson and Clover
Peter Schilling - Major Tom ( Losgelöst)

Hoorde net dat “mijn” Emmen de best stemmende stad is. Dat wordt Lohues in de top 10 ^O^
Wel graag met Annelie dan
BillDauterivevrijdag 3 december 2021 @ 14:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:12 schreef Knutknuttsson het volgende:
Hoorde net dat “mijn” Emmen de best stemmende stad is. Dat wordt Lohues in de top 10 ^O^
Een van de artiesten die ik alleen tijdens de top 2000 hoor en eigenlijk altijd mooi vind. :)
alpekovrijdag 3 december 2021 @ 14:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:12 schreef Knutknuttsson het volgende:
Hoorde net dat “mijn” Emmen de best stemmende stad is. Dat wordt Lohues in de top 10 ^O^
Of Jannes.
Knutknuttssonvrijdag 3 december 2021 @ 14:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:15 schreef alpeko het volgende:

[..]
Of Jannes.
Oh ja, dat kan ook nog _O-
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 14:18
Ik vind 'ik do do do, ik da da da maar wat' een betere inzending van The Police vanuit het kabinet dan Dont stand so Close to me. Walking to the moon zou ook een advies kunnen zijn. Message in a bottle. Over coronapatiënten: Every Breath You Take

Eigenlijk past zo ongeveer alles wel.
alpekovrijdag 3 december 2021 @ 14:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:17 schreef Knutknuttsson het volgende:

[..]
Oh ja, dat kan ook nog _O-
Of Crash Test Dummies met Mmm Mmm Mmm Mmm
Dat zijn een heleboel Emmen :D :@ :')
alpekovrijdag 3 december 2021 @ 14:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:18 schreef alpeko het volgende:

[..]
Of Crash Test Dummies met Mmm Mmm Mmm Mmm
Dat zijn een heleboel Emmen :D :@ :')
Of Martje Hoogkamer met: Ik wil zwemmen in Bacardi Emmen o|O
Wie geeft mij een ban? Please.
Tussle266vrijdag 3 december 2021 @ 14:28
Zo’n stemfinaledag werd ook weleens beter ingevuld he?
Ceevrijdag 3 december 2021 @ 14:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:21 schreef alpeko het volgende:

[..]
Of Martje Hoogkamer met: Ik wil zwemmen in Bacardi Emmen o|O
Wie geeft mij een ban? Please.
Dit kán toch niet.
alpekovrijdag 3 december 2021 @ 14:30
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:29 schreef Cee het volgende:

[..]
Dit kán toch niet.
Eens. Zet maar een TR. Dit is een serieus topic.
Chiappuccivrijdag 3 december 2021 @ 14:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:28 schreef Tussle266 het volgende:
Zo’n stemfinaledag werd ook weleens beter ingevuld he?
Ja, vond ik ook al. Anders had je vaak van 8 tot 18 uur elk uur een andere bn'er met dat hele uur nummers uit zijn of haar stemlijst. Nu mis ik een beetje het speciale gevoel.
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 14:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:31 schreef Chiappucci het volgende:

[..]
Ja, vond ik ook al. Anders had je vaak van 8 tot 18 uur elk uur een andere bn'er met dat hele uur nummers uit zijn of haar stemlijst. Nu mis ik een beetje het speciale gevoel.
Die heb je nu toch ook? Cornald Maas al gehoord, Frances van Broekhuyzen, zo Victor Mids
Chiappuccivrijdag 3 december 2021 @ 14:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:32 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Die heb je nu toch ook? Cornald Maas al gehoord, Frances van Broekhuyzen, zo Victor Mids
Ja, af en toe tussendoor wel inderdaad. Maar zit voor mijn gevoel weinig structuur in. Wat vaker de Top 2000 shuffle, soms even schakelen met Wouter/Frank of Jeroen. Maar ook veel 'gewone' radio.
koffieleukvrijdag 3 december 2021 @ 14:36
Een Maneskin kleuter meldt zich :)

Level 42 - Lessons In Love
Tame Impala - Let It Happen
Chic - Good Times
Skunk Anansie - Weak
Marvin Gaye - What's Going On
Rage Against The Machine - Killing In The Name
Keane - Somewhere Only We Know
Stromae - Papaoutai
Johnny Cash - Hurt
Gorki - Mia
Linkin Park - In The End
Het Goede Doel - Vriendschap
Eminem ft. Dido - Stan
Fatboy Slim - Praise You
Tanita Tikaram - Twist In My Sobriety
Yann Tiersen - Comptine d'un autre été: L'après-midi
Joy Division - Atmosphere
Måneskin - Zitti e buoni
Placebo - Pure Morning
Taylor Swift ft. Bon Iver - Exile
Temptations - My Girl
Manic Street Preachers - If You Tolerate This Your Children Will Be Next
Talking Heads - Once In A Lifetime
Tears For Fears - Mad World
Zombies - She's Not There
White Lies - Time To Give
Poppys - Non, non, rien n'a changé
Simple Minds - Don't You (Forget About Me)
Editors - Munich
Tori Amos - Winter
Pet Shop Boys - West End Girls
Nick Cave & The Bad Seeds - Into My Arms
Lil Nas X - Montero (Call Me By Your Name)
Peter Fox - Haus am See
The Fray - How To Save A Life
Cassa95vrijdag 3 december 2021 @ 14:37
Hele stemweek lijkt veel minder te leven. Die verbindende opleving van vorig jaar door covid is er nu wel weer vanaf en dan voel je helemaal dat alle plannen die ze wellicht hadden voor deze week niet door konden gaan.

Of misschien dat ze een stemweek megalomaan aanpakken juist willen voorkomen om stemacties tegen te gaan.
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 14:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:34 schreef Chiappucci het volgende:

[..]
Ja, af en toe tussendoor wel inderdaad. Maar zit voor mijn gevoel weinig structuur in. Wat vaker de Top 2000 shuffle, soms even schakelen met Wouter/Frank of Jeroen. Maar ook veel 'gewone' radio.
Ik snap wel wat je bedoelt hoor. Ik ben dat Top 2000-gevoel sowieso aan het kwijtraken. Of het nou mijn eigen leeftijd is, maar de stap van een liefhebbersevenement naar een massa-evenement heeft me nooit kunnen bekoren. Dat is lang nog wel leuk gebleven vanwege presentatoren met een hart voor radiomaken en lijstjes die het echte Top 2000-gevoel konden overbrengen (Schiffers, Stasse en in mindere mate ook nog Roodbeen) maar die zijn bijna allemaal vervangen ten faveure van presentatoren die zo'n stemfinaledag en ook een Top 2000-dag als another day at the office beschouwen. Daar komt nog es bij dat radio 2 de lijst nog veel meer zichtbaar is gaan beïnvloeden (vroeger weerden ze nrs, dat was met sommige fanclubacties zo slecht nog niet, nu omarmen ze die acties). De invloed van acties op de lijst is te groot geworden. En dan heb je nog: het idee dat dit de beste of iig leukstelijst allertijden is, is er wel van af. Teveel SkyRadio-opvullende niemendalletjes in mijn ogen. Meer van hetzelfde van een bepaalde band. Niet meer de platen die de Top 2000 uniek maken.

Het doet een hoop af aan wat de lijst (voor mij) ooit was.
Mexicanobakkervrijdag 3 december 2021 @ 14:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:36 schreef koffieleuk het volgende:
Een Maneskin kleuter meldt zich :)

Level 42 - Lessons In Love
Tame Impala - Let It Happen
Chic - Good Times
Skunk Anansie - Weak
Marvin Gaye - What's Going On
Rage Against The Machine - Killing In The Name
Keane - Somewhere Only We Know
Stromae - Papaoutai
Johnny Cash - Hurt
Gorki - Mia
Linkin Park - In The End
Het Goede Doel - Vriendschap
Eminem ft. Dido - Stan
Fatboy Slim - Praise You
Tanita Tikaram - Twist In My Sobriety
Yann Tiersen - Comptine d'un autre été: L'après-midi
Joy Division - Atmosphere
Måneskin - Zitti e buoni
Placebo - Pure Morning
Taylor Swift ft. Bon Iver - Exile
Temptations - My Girl
Manic Street Preachers - If You Tolerate This Your Children Will Be Next
Talking Heads - Once In A Lifetime
Tears For Fears - Mad World
Zombies - She's Not There
White Lies - Time To Give
Poppys - Non, non, rien n'a changé
Simple Minds - Don't You (Forget About Me)
Editors - Munich
Tori Amos - Winter
Pet Shop Boys - West End Girls
Nick Cave & The Bad Seeds - Into My Arms
Lil Nas X - Montero (Call Me By Your Name)
Peter Fox - Haus am See
The Fray - How To Save A Life
Die term is meer bedoeld voor dat fanleger vol pubers dan voor de algemene stemmer :D
Gale_Boettichervrijdag 3 december 2021 @ 14:43
Michael Stipe deed een Susanna Hoffsje bij het inzingen van Losing My Religion :D
Ceevrijdag 3 december 2021 @ 14:43
Intergalactic op 2001 nu DIT MAG ER NIET UIT.
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 14:44
Ik hoop toch eens dat een dj zegt bij die plaat op 2001: "Prima,kutnr, mag er wel uit"
laxus13vrijdag 3 december 2021 @ 14:45
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:43 schreef Cee het volgende:
Intergalactic op 2001 nu DIT MAG ER NIET UIT.
Die is er al 2 jaar uit :P
molloot200vrijdag 3 december 2021 @ 14:46
Kaleo O+ Ga ik volgend jaar naar een concert van.

Maar dan toch met een nummer in de lijst waar ik zelf nooit op zou stemmen :')
molloot200vrijdag 3 december 2021 @ 14:46
Zoutelande gezakt *G*
Ceevrijdag 3 december 2021 @ 14:46
Brabant gezakt, Limburg gestegen.
Beatles gezakt.
TheVulturevrijdag 3 december 2021 @ 14:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 12:45 schreef molloot200 het volgende:
Barbara Pravi staat erin *G*

Arcade dalende trend
Waterloo stijgende trend

Maneskin staat er ook in. Welk nummer werd niet genoemd.
Wat een leuke verrassing :o
Ceevrijdag 3 december 2021 @ 14:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:45 schreef laxus13 het volgende:

[..]
Die is er al 2 jaar uit :P
Ik ben met terugwerkende kracht verontwaardigd.
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 14:48
Flikker op met je pokemontheme
molloot200vrijdag 3 december 2021 @ 14:48
Davina Michelle pluggen -O-
Gale_Boettichervrijdag 3 december 2021 @ 14:49
Coldplay en Beatles zijn zakkende. Heeft die Disney+ docu weinig impact blijkbaar
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 14:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:48 schreef molloot200 het volgende:
Davina Michelle pluggen -O-
buttpluggen moeten ze der!
Mexicanobakkervrijdag 3 december 2021 @ 14:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:48 schreef Scorpion_17 het volgende:
Flikker op met je pokemontheme
Gestegen? Zolang ie maar DIEP IN DE NACHT blijft
Mexicanobakkervrijdag 3 december 2021 @ 14:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:49 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
buttpluggen moeten ze der!
Doet ze vast thuis, maar dat moet zij weten.
molloot200vrijdag 3 december 2021 @ 14:50
Maar Coldplay zakkende *G* Fix You niet in de top 10?
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 14:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:49 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Gestegen? Zolang ie maar DIEP IN DE NACHT blijft
Deed het goed onder vrijgezellen zeiden ze
alpekovrijdag 3 december 2021 @ 14:50
Dit nummer duurt te lang
laxus13vrijdag 3 december 2021 @ 14:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:48 schreef Scorpion_17 het volgende:
Flikker op met je pokemontheme
Pokemon _O_
Evenstarvrijdag 3 december 2021 @ 14:51
Beatles en Coldplay zakkende is sowieso een mooi jaar dan _O_
TLCvrijdag 3 december 2021 @ 14:51
En hoe zit t met Cats en Blof ??
BillDauterivevrijdag 3 december 2021 @ 14:51
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:43 schreef Cee het volgende:
Intergalactic op 2001 nu DIT MAG ER NIET UIT.
Ah, ik had No Sleep To Brooklyn al in mijn stemlijstje staan, maar zet deze er ook nog wel bij! ik heb nog een uur, het wordt spannend :P
laxus13vrijdag 3 december 2021 @ 14:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:51 schreef Evenstar het volgende:
Beatles en Coldplay zakkende is sowieso een mooi jaar dan _O_
Beatles zakken al jaren :{

Stijgen alleen mocht Paul of in mindere mate Ringo het loodje leggen.
zorro28vrijdag 3 december 2021 @ 14:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:50 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Deed het goed onder vrijgezellen zeiden ze
FOK-kers dus.
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 14:55
quote:
9s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:53 schreef zorro28 het volgende:

[..]
FOK-kers dus.
FOK-kers zijn fap-pers
alpekovrijdag 3 december 2021 @ 14:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:52 schreef laxus13 het volgende:

[..]
Beatles zakken al jaren :{

Ik heb een aardige collectie Beatles LP's maar stem er zelden op. Sowieso heel veel keus en alles is een 7-8 in mijn optiek. Geen 9's en 10-en.
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 14:56
Zit Matijn vanaf nu in een rolstoel? :o
Pindakaasfanaticusvrijdag 3 december 2021 @ 15:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:40 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Ik snap wel wat je bedoelt hoor. Ik ben dat Top 2000-gevoel sowieso aan het kwijtraken. Of het nou mijn eigen leeftijd is, maar de stap van een liefhebbersevenement naar een massa-evenement heeft me nooit kunnen bekoren. Dat is lang nog wel leuk gebleven vanwege presentatoren met een hart voor radiomaken en lijstjes die het echte Top 2000-gevoel konden overbrengen (Schiffers, Stasse en in mindere mate ook nog Roodbeen) maar die zijn bijna allemaal vervangen ten faveure van presentatoren die zo'n stemfinaledag en ook een Top 2000-dag als another day at the office beschouwen. Daar komt nog es bij dat radio 2 de lijst nog veel meer zichtbaar is gaan beïnvloeden (vroeger weerden ze nrs, dat was met sommige fanclubacties zo slecht nog niet, nu omarmen ze die acties). De invloed van acties op de lijst is te groot geworden. En dan heb je nog: het idee dat dit de beste of iig leukstelijst allertijden is, is er wel van af. Teveel SkyRadio-opvullende niemendalletjes in mijn ogen. Meer van hetzelfde van een bepaalde band. Niet meer de platen die de Top 2000 uniek maken.

Het doet een hoop af aan wat de lijst (voor mij) ooit was.
Mja, dat heb ik zelf ook een beetje. Ik mis de dagen dat die typische Top 2000-platen als Anak, Versailles, Tell Me Your Plans en al die vergeten jaren 60-pareltjes er in stonden. Misschien komt het ook door het feit dat de jingles, de DJ's en het algehele gevoel van de lijst de afgelopen jaren zienderoten veranderd is. Bovendien hebben stemacties à la die boerenplaten ook een beetje te veel invloed gehad de afgelopen jaren.

Ik mis de 'oude' Top 2000.
peacemanvrijdag 3 december 2021 @ 15:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 14:55 schreef alpeko het volgende:

[..]
Ik heb een aardige collectie Beatles LP's maar stem er zelden op. Sowieso heel veel keus en alles is een 7-8 in mijn optiek. Geen 9's en 10-en.
I want you (she’s so heavy) is een 10 hoor.
peacemanvrijdag 3 december 2021 @ 15:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 15:00 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Mja, dat heb ik zelf ook een beetje. Ik mis de dagen dat die typische Top 2000-platen als Anak, Versailles, Tell Me Your Plans en al die vergeten jaren 60-pareltjes er in stonden. Misschien komt het ook door het feit dat de jingles, de DJ's en het algehele gevoel van de lijst de afgelopen jaren zienderoten veranderd is. Bovendien hebben stemacties à la die boerenplaten ook een beetje te veel invloed gehad de afgelopen jaren.

Ik mis de 'oude' Top 2000.
Motors - AirPort
(Annemieke deed er deze week nog een pleidooi voor)
Tussle266vrijdag 3 december 2021 @ 15:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 15:00 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Mja, dat heb ik zelf ook een beetje. Ik mis de dagen dat die typische Top 2000-platen als Anak, Versailles, Tell Me Your Plans en al die vergeten jaren 60-pareltjes er in stonden. Misschien komt het ook door het feit dat de jingles, de DJ's en het algehele gevoel van de lijst de afgelopen jaren zienderoten veranderd is. Bovendien hebben stemacties à la die boerenplaten ook een beetje te veel invloed gehad de afgelopen jaren.

Ik mis de 'oude' Top 2000.
Tot het is einde der tijden dezelfde lijst blijven uitzenden is ook niet heel erg aantrekkelijk. Er kunnen wel wat dingen anders, maar dat de koers verlegd is van platen die je zelf al als vergeten omschrijft is niet heel gek.
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 15:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 15:00 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Mja, dat heb ik zelf ook een beetje. Ik mis de dagen dat die typische Top 2000-platen als Anak, Versailles, Tell Me Your Plans en al die vergeten jaren 60-pareltjes er in stonden. Misschien komt het ook door het feit dat de jingles, de DJ's en het algehele gevoel van de lijst de afgelopen jaren zienderoten veranderd is. Bovendien hebben stemacties à la die boerenplaten ook een beetje te veel invloed gehad de afgelopen jaren.

Ik mis de 'oude' Top 2000.
Het zijn er veel. Niet eens per se mijn eigen favorieten, maar ik denk ook aan dingen als Joey Dyser - 100 years, Peter Schaap - Adem Mijn Adem, Dimitri van Toren, veel oude Songfestivalplaten, Los Bravos - Black is Black, Detroit Spinners - Working My Way Back To You Babe, Three Degrees - Dirty Old Man. En ga zo maar door
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 15:06
Arie Ribbens dood. Net te laat voor een snelle polonaise Hollandaise
Chiappuccivrijdag 3 december 2021 @ 15:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 15:06 schreef Scorpion_17 het volgende:
Arie Ribbens dood. Net te laat voor een snelle polonaise Hollandaise
De timing valt me tegen van Arie.
Mexicanobakkervrijdag 3 december 2021 @ 15:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 15:06 schreef Scorpion_17 het volgende:
Arie Ribbens dood. Net te laat voor een snelle polonaise Hollandaise
Erg jammer, wij hadden allen graag Bennie Solo in de lijst gezien
peacemanvrijdag 3 december 2021 @ 15:11
Jeanny O+
alpekovrijdag 3 december 2021 @ 15:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 15:11 schreef peaceman het volgende:
Jeanny O+
Mooie ode aan WIjnaldum
Ceevrijdag 3 december 2021 @ 15:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 15:06 schreef Scorpion_17 het volgende:
Arie Ribbens dood. Net te laat voor een snelle polonaise Hollandaise
Ik dacht dat ie allang dood was. :@
#ANONIEMvrijdag 3 december 2021 @ 15:18
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 december 2021 15:16 schreef Cee het volgende:

[..]
Ik dacht dat ie allang dood was. :@
Ik ook :o
molloot200vrijdag 3 december 2021 @ 15:19
Victor heeft een prima lijst :Y
laxus13vrijdag 3 december 2021 @ 15:19
Arie Ribbens -O-
TLCvrijdag 3 december 2021 @ 15:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 15:00 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Mja, dat heb ik zelf ook een beetje. Ik mis de dagen dat die typische Top 2000-platen als Anak, Versailles, Tell Me Your Plans en al die vergeten jaren 60-pareltjes er in stonden. Misschien komt het ook door het feit dat de jingles, de DJ's en het algehele gevoel van de lijst de afgelopen jaren zienderoten veranderd is. Bovendien hebben stemacties à la die boerenplaten ook een beetje te veel invloed gehad de afgelopen jaren.

Ik mis de 'oude' Top 2000.
Bij de allereerste Top2000 zat ik steeds in spanning bij het radiocassettedek om snel op record te drukken als een van de nummers waarop ik gestemd had langs kwam.
Dat cassettebandje met die nummers van de eerste Top2000 heb ik nog steeds :) Ook keurig opgeschreven welke liedjes erop staan :@
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 15:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 15:19 schreef laxus13 het volgende:
Arie Ribbens -O-
Is meer Arie RIP-ens nu
TLCvrijdag 3 december 2021 @ 15:24
Nu is het ook moeilijk voor te stellen dat het einde van de Top2000 ooit werd uitgezonden vanaf de woonboot van Hans Schiffers :')

Nostalgie O+
Kanaroevrijdag 3 december 2021 @ 15:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 15:00 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Mja, dat heb ik zelf ook een beetje. Ik mis de dagen dat die typische Top 2000-platen als Anak, Versailles, Tell Me Your Plans en al die vergeten jaren 60-pareltjes er in stonden. Misschien komt het ook door het feit dat de jingles, de DJ's en het algehele gevoel van de lijst de afgelopen jaren zienderoten veranderd is. Bovendien hebben stemacties à la die boerenplaten ook een beetje te veel invloed gehad de afgelopen jaren.

Ik mis de 'oude' Top 2000.
Anak, daar wilden wij nog een stem op uitbrengen, maar hij staat er kennelijk niet meer in, jammer
BillDauterivevrijdag 3 december 2021 @ 15:27
Mijn stemlijstje:

SPOILER
Arcade Fire - Reflektor
Beastie Boys - Intergalactic
Buffalo Tom - I'm Allowed
Clouseau - Domino
Counting Crows - A Long December
Cranberries - Linger
Editors - A Ton of Love
Eels - Novocaine for the Soul
Fatboy Slim - Praise You
Joy Division - Atmosphere
Kaiser Chiefs - Ruby
Kraftwerk - Autobahn
Led Zeppelin - Rock and Roll
Linkin Park - Numb
Long John Baldry - (Walk Me Out) In The Morning Dew
Muse - Sing For Absolution
Neil Young - The Needle and the Damage Done
Nina Hagen - Unbeschreiblich Weiblich
Nirvana - All Apologies
Oasis - Live Forever
Paul Kalkbrenner - Sky and Sand
Portishead - Glory Box
The Prodigy - Out of Space
Radiohead - Exit Music (For a Film)
R.E.M. - Drive
R.E.M. - Man on the Moon
Smashing Pumpkins - Tonight, Tonight
Snow Patrol - Run
XTC - Making Plans For Nigel

Arctic Monkeys - 505
Matt Berninger - One More Second
The National - Fake Empire
Portishead - The Rip
Radiohead - Everything In Its Right Place
Sigur Rós - Hoppípolla
Ik gok dat er zo'n 25 liedjes bij zitten waar ik vorig jaar ook op gestemd had :P
hhh38vrijdag 3 december 2021 @ 15:30
Ik ben pas vanaf 2010 ongeveer gaan luisteren en nog later pas gaan stemmen, maar toen riep alles aan de lijst een coherent sfeertje op. De jingles, de DJs, de muziek. Het was gewoon een jas die heel lekker zat, met af en toe een ergelijk Nederlands nummer er tussendoor. Nu is het veel meer een mengelmoes van verschillende stijlen waarbij het niet altijd meer om de muziek gaat. Dat is democratisch, maar gaat een beetje ten koste van het sfeertje eromheen.
4-elementsvrijdag 3 december 2021 @ 15:32
Op de valreep mijn stemlijstje compleet gemaakt. Had mij voorgenomen er dit jaar de tijd voor te nemen. Totdat het plots stemweek was...

Queen - Innuendo
Deep Purple - Child In Time
Q65 - The Life I Live
Depeche Mode - Enjoy The Silence
Saybia - I Surrender
Golden Earring - Radar Love (Albumversie)
Roy Orbison - In Dreams
Nightwish - The greatest show on earth
Creedence Clearwater Revival - I Heard It Through The Grapevine
Metallica - One
Jefferson Airplane - White Rabbit
Pearl Jam - Alive
Enigma - Return To Innocence
KISS - I Was Made For Lovin' You
Boudewijn de Groot - Verdronken Vlinder
Manic Street Preachers - If You Tolerate This Your Children Will Be Next
De Staat - Devil's blood
Nirvana - Smells Like Teen Spirit
White Lies - Holy ghost
Queens Of The Stone Age - No One Knows
Muse - Psycho
Nick Cave & Kylie Minogue - Where The Wild Roses Grow
Led Zeppelin - Kashmir
First Aid Kit - My Silver Lining
Saybia - The Second You Sleep
Indila - Dernière danse
John Lennon - Imagine
Offspring - Pay the man
Iron Butterfly - In A Gadda Da Vida (Albumversie)
Amy MacDonald - This Is The Life
Earth & Fire - Song Of The Marching Children
Black Keys - Little Black Submarines
ZZ & De Maskers - La comparsa
Franz Ferdinand - Take Me Out
Rolling Stones - Paint It Black
Chiappuccivrijdag 3 december 2021 @ 15:46
Deze komt erg hoog binnen vrees ik.
Gale_Boettichervrijdag 3 december 2021 @ 15:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 15:46 schreef Chiappucci het volgende:
Deze komt erg hoog binnen vrees ik.
Mutemomentje
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 15:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 15:46 schreef Chiappucci het volgende:
Deze komt erg hoog binnen vrees ik.
Terwijl het zelfs voor Adele-maatstaven gewoon een matig nr is
Mexicanobakkervrijdag 3 december 2021 @ 15:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 15:46 schreef Chiappucci het volgende:
Deze komt erg hoog binnen vrees ik.
Please... go easy on me. :{
laxus13vrijdag 3 december 2021 @ 15:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 15:48 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Terwijl het zelfs voor Adele-maatstaven gewoon een matig nr is
Adele hoog binnen was wel te verwachten toch?

Ongelofelijke zeikmuziek trouwens
DarkSonic2vrijdag 3 december 2021 @ 15:50
Ook maar even een lijstje ingeleverd. Mijn vrije keuzes zijn vrij kansloos en ik ben vast heel veel nummers vergeten, maar het is goed zo.

Eagles - Desperado
Metallica - One
Metallica - Enter Sandman
Deep Purple - Child In Time
Eagles - Hotel California
Metallica - Fade To Black
Pink Floyd - Comfortably Numb (Albumversie)
Pink Floyd - Echoes
Iron Maiden - Fear Of The Dark (Live)
Lynyrd Skynyrd - Free Bird (Albumversie)
Lynyrd Skynyrd - Simple Man
Pulp - Common People
Metallica - Master Of Puppets
Rage Against The Machine - Killing In The Name
Pink Floyd - Wish You Were Here
Muse-Psycho
Muse-Knights Of Cydonia (Albumversie)
Santana-Black Magic Woman
Porcupine Tree-Arriving Somewhere but not Here (hoort er gewoon in maar als het niet in de keuzelijst staat gebeurt dat nooit)
Dream Theater - A Change of Seasons (gaat het natuurlijk nooit halen)
Van Halen - Hot For Teacher
Focus - Hocus Pocus (Albumversie)
Rush - Spirit Of Radio (Albumversie)
Dire Straits - Sultans Of Swing
Volbeat - Sad Man's Tongue
Dire Straits - Telegraph Road
Queen - Innuendo
Michael Kiwanuka - Cold Little Heart (Albumversie)
AC/DC - Whole Lotta Rosie (Albumversie)
Paolo Nutini - Iron Sky (Albumversie)
Floor Jansen & Henk Poort - Phantom Of The Opera
Tool - Schism
Pink Floyd - Shine On You Crazy Diamond (Pts. 1-5)
Pink Floyd - One Of These Days
Gorki - Mia
Chiappuccivrijdag 3 december 2021 @ 15:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 15:48 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Terwijl het zelfs voor Adele-maatstaven gewoon een matig nr is
Ben sowieso geen fan van haar, maar haar eerste 2 albums zijn nog best te pruimen inderdaad.
30 is gewoon vervelend gejengel.
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 15:51
quote:
10s.gif Op vrijdag 3 december 2021 15:50 schreef DarkSonic2 het volgende:
Ook maar even een lijstje ingeleverd. Mijn vrije keuzes zijn vrij kansloos en ik ben vast heel veel nummers vergeten, maar het is goed zo.

Eagles - Desperado
Eagles - Hotel California
Lynyrd Skynyrd - Free Bird (Albumversie)
Pulp - Common People
Pink Floyd - Wish You Were Here
Dire Straits - Sultans Of Swing
Dire Straits - Telegraph Road
Paolo Nutini - Iron Sky (Albumversie)
Gorki - Mia
Wij kunnen vrienden worden
peacemanvrijdag 3 december 2021 @ 15:51
Toto gaat zakken *O*
Ceevrijdag 3 december 2021 @ 15:52
Hé jongens!
De stembussen gaan sluiten.
peacemanvrijdag 3 december 2021 @ 15:52
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 december 2021 15:52 schreef Cee het volgende:
Hé jongens!
De stembussen gaan sluiten.
ik ben nog druk aan het tellen...
Mexicanobakkervrijdag 3 december 2021 @ 15:52
quote:
7s.gif Op vrijdag 3 december 2021 15:51 schreef peaceman het volgende:
Toto gaat zakken *O*
Zak zak zak zak zak zak zak maar lekker door door door
alpekovrijdag 3 december 2021 @ 15:52
quote:
7s.gif Op vrijdag 3 december 2021 15:51 schreef peaceman het volgende:
Toto gaat zakken *O*
Vanwege de omicron variant? Gezapig overrated nummer dit.
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 15:53
quote:
7s.gif Op vrijdag 3 december 2021 15:51 schreef peaceman het volgende:
Toto gaat zakken *O*
Toto I've got a feeling we're not in the top 20 anymore

hqdefault.jpg
Mexicanobakkervrijdag 3 december 2021 @ 15:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 15:52 schreef alpeko het volgende:

[..]
Vanwege de omicron variant?
Vanwege de irritante reclame met die twee rare vogels, Wesley Sneijder en Hans Klok.
Fred_Bvrijdag 3 december 2021 @ 15:53
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 december 2021 15:52 schreef Cee het volgende:
Hé jongens!
De stembussen gaan sluiten.
We schuiven Bløf hun stemmen aan de kant.
alpekovrijdag 3 december 2021 @ 15:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 15:53 schreef Fred_B het volgende:

[..]
We schuiven Bløf hun stemmen aan de kant.
Er staat al een streep door de o. Nu nog door die andere 3 letters :P
molloot200vrijdag 3 december 2021 @ 15:55
quote:
7s.gif Op vrijdag 3 december 2021 15:51 schreef peaceman het volgende:
Toto gaat zakken *O*
320.jpg
Tussle266vrijdag 3 december 2021 @ 15:58
Zitten jullie gordels vast?
hhh38vrijdag 3 december 2021 @ 16:00
Nog net een Red de lijst lijstje ingestuurd, volgt zometeen!
Ceevrijdag 3 december 2021 @ 16:00
Eerste jaar dat ik niet op Coldplay heb gestemd trouwens.
Mexicanobakkervrijdag 3 december 2021 @ 16:00
Zo, tijd om te gaan stemmen. Waar moet ik zijn?
peacemanvrijdag 3 december 2021 @ 16:02
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:00 schreef Cee het volgende:
Eerste jaar dat ik niet op Coldplay heb gestemd trouwens.
Daar ga je veel likes op krijgen :D
Tussle266vrijdag 3 december 2021 @ 16:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:00 schreef Mexicanobakker het volgende:
Zo, tijd om te gaan stemmen. Waar moet ik zijn?
Eerst links, dan rechts.
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 16:02
Oeteldonk!
Ceevrijdag 3 december 2021 @ 16:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:02 schreef peaceman het volgende:

[..]
Daar ga je veel likes op krijgen :D
Dat denk ik ook. _O-
VdB95vrijdag 3 december 2021 @ 16:04
Ik ben wel benieuwd hoor. Ik was de hele week in de veronderstelling dat de Earring hoger zou komen dan Procol Harum, maar nu ik dit topic vandaag heb doorgelezen zou het me niet verbazen als Whiter Shade op 1 komt. Maar goed, is alsnog beter dan Danny (ook al is zijn nummer zeker top 100-waardig).
peacemanvrijdag 3 december 2021 @ 16:04
B:)B proost allemaal
Mexicanobakkervrijdag 3 december 2021 @ 16:05
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:00 schreef Cee het volgende:
Eerste jaar dat ik niet op Coldplay heb gestemd trouwens.
Jammer, toch een goede band.
Mexicanobakkervrijdag 3 december 2021 @ 16:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:04 schreef VdB95 het volgende:
Ik ben wel benieuwd hoor. Ik was de hele week in de veronderstelling dat de Earring hoger zou komen dan Procol Harum, maar nu ik dit topic vandaag heb doorgelezen zou het me niet verbazen als Whiter Shade op 1 komt. Maar goed, is alsnog beter dan Danny (ook al is zijn nummer zeker top 100-waardig).
Procol Harum moet wel écht van te ver komen ben ik bang. Dan is P1 wel heel veel.
Ceevrijdag 3 december 2021 @ 16:06
We beginnen het uur met het beste nummer aller tijden. _O_
laxus13vrijdag 3 december 2021 @ 16:06
Hier nog een voorspelling voor de top 5:

5 Procol Harum
4. Led Zep
3.Eagles
2.Danny
1.Queen
hhh38vrijdag 3 december 2021 @ 16:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:00 schreef hhh38 het volgende:
Nog net een Red de lijst lijstje ingestuurd, volgt zometeen!
Smiths - How Soon Is Now
Norah Jones - Don't Know Why
Fink - Looking Too Closely
America - A Horse With No Name
Steely Dan - Do It Again

Crash Test Dummies - Mmm Mmm Mmm Mmm
Gossip - Heavy Cross
Dido - White Flag
Fatboy Slim - Praise You
Santa Esmeralda - Don't Let Me Be Misunderstood

Genesis - Invisible Touch
Sweet - Fox On The Run
Pet Shop Boys - It's A Sin
The Verve - The Drugs Don't Work
Kinks - Sunny Afternoon

Mecano - Hijo De La Luna
Paul Simon - Still Crazy After All These Years
Randy Crawford - One Day I'll Fly Away
Hall & Oates - Maneater
Clouseau - Domino

Temper Trap - Sweet Disposition
Elbow - Grounds For Divorce
Radiohead - High And Dry
Of Monsters And Men - Little Talks
Byrds - Mr. Tambourine Man

Monkees - Daydream Believer
Roxy Music - Love Is The Drug
Orchestral Manoeuvres In The Dark - Enola Gay
Falco - Der Kommissar
Boney M. - Rasputin

Carpenters - (They Long To Be) Close To You
Tears For Fears - Mad World
Reinhard Mey - Gute Nacht Freunde
INXS - Original Sin
Joe Jackson - Steppin' Out

:)
Rellende_Rotscholiervrijdag 3 december 2021 @ 16:06
Op het laatste moment ook nog maar even een lijstje in elkaar gedraaid. Vergelijkbaar met mijn lijstje van vorig jaar, vooral totaal kansloze nummers, een aantal nummers in de onderste regionen van de lijst en een paar uitzonderingen. Het idee blijft leuk, in de praktijk gaat het er weer op neer komen dat we opnieuw tot de conclusie zullen komen dat Nederland een smakeloos land is.

Tim Hardin - How Can We Hang On To A Dream
Nick Drake - Day Is Done
MGMT - Time To Pretend
Miles Davis - So What
Tröckener Kecks - Met Hart en Ziel
Tröckener Kecks - Niemand Thuis
Kendrick Lamar - King Kunta
Echo & The Bunnymen - Killing Moon
Gorki - Mia
Curtis Mayfield - Move On Up
The Strokes - Someday
Spinvis - Smalfilm
Outkast - Roses
Alan Parsons Project - Old And Wise
Lighthouse Family - High
Damien Rice - Cannonball
Glen Hansard & Marketa Irglova - Falling Slowly
Bon Iver - Skinny Love
Lykke Li - I Follow Rivers
Duncan Browne - The Wild Places
Noir Desir - Le Vent Nous Portera
Radiohead - High And Dry
Crowded House - Into Temptation
Agnes Obel - Riverside
Angus & Julia Stone - Big Jet Plane
Prodigy - Out Of Space
Nick Drake - Pink Moon
Bright Eyes - First Day Of My Life
Ibrahim Maalouf - True Sorry
Charles Bradley - The World (Is Going Up In Flames)
Two Door Cinema Club - What You Know
The National - Fake Empire
Arcade Fire - Rebellion (Lies)
Tom Petty - A Face In The Crowd
Mexicanobakkervrijdag 3 december 2021 @ 16:07
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:06 schreef Cee het volgende:
We beginnen het uur met het beste nummer aller tijden. _O_
Ik hoor A Forest niet?
molloot200vrijdag 3 december 2021 @ 16:07
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:06 schreef Cee het volgende:
We beginnen het uur met het beste nummer aller tijden. _O_
Beste nummer wil ik niet zeggen, maar wel beste nummer als je echt even positieve energie nodig hebt. Werkt deze altijd goed ^O^
hhh38vrijdag 3 december 2021 @ 16:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:06 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Op het laatste moment ook nog maar even een lijstje in elkaar gedraaid. Vergelijkbaar met mijn lijstje van vorig jaar, vooral totaal kansloze nummers, een aantal nummers in de onderste regionen van de lijst en een paar uitzonderingen. Het idee blijft leuk, in de praktijk gaat het er weer op neer komen dat we opnieuw tot de conclusie zullen komen dat Nederland een smakeloos land is.

-
Genottelijk lijstje weer R_R
Mexicanobakkervrijdag 3 december 2021 @ 16:08
Ik luister eerst de Song van het Jaar ontknoping, daarna ga ik lekker dit luisteren. Jullie zien mij dus over 2 uur.
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 16:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:08 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik luister eerst de Song van het Jaar ontknoping, daarna ga ik lekker dit luisteren. Jullie zien mij dus over 2 uur.
Zijn die tegenwoordig zo vroeg met hun ontknoping? Voorgaande jaren was dat tot dik in de avond
hhh38vrijdag 3 december 2021 @ 16:09
Wat is het programma op de radio nu?

Ik was de laagste 200 nummers van vorig jaar aan het luisteren en daar wilde ik nog wel even mee doorgaan :P
Mexicanobakkervrijdag 3 december 2021 @ 16:09
Nog 1x mijn voorspelling:

1. Queen
2. Danny Vera
3. Egels
4. Led Zeppelin
5. Procol Harum
___
6. Billy Joel
7. Golden Earring
8. Pearl Jam
9. Boudewijn de Groot
10. Pink Floyd
Mexicanobakkervrijdag 3 december 2021 @ 16:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:09 schreef hhh38 het volgende:
Wat is het programma op de radio nu?

Ik was de laagste 200 nummers van vorig jaar aan het luisteren en daar wilde ik nog wel even mee doorgaan :P
16.45 wordt top 5 bekend gemaakt
VdB95vrijdag 3 december 2021 @ 16:10
16:30 komen de nummers 10 t/m 6, 16:45 de top 5.
Gretzlvrijdag 3 december 2021 @ 16:12
Gestemd op de volgende nummers:

Amy Macdonald - Mr. Rock & Roll (2007)
Arcade Fire - Rebellion (Lies) (2004)
Arctic Monkeys - Fluorescent Adolescent (2007)
Atmosphere - Painting (2008)
Beach House - Myth (2012)
Billie Eilish - Everything I Wanted (2019)
Bon Iver - Skinny Love (2007)
Bright Eyes - First Day of My Life (2005)
C½ur de Pirate - Place de la République (2011)
Damien Rice - The Blower's Daughter (2001)
Dua Lipa - Don't Start Now (2019)
Eefje de Visser - Scheef (2015)
Johan - Tumble and Fall (2001)
Kacey Musgraves - Happy and Sad (2018)
Keane - Bedshaped (2004)
Love - Alone Again Or (1967)
MGMT - Kids (2007)
Nelly Furtado - Try (2004)
Nena & Kim Wilde - Anyplace, Anywhere, Anytime (2003)
Nick Drake - Day Is Done (1969)
Nils Frahm - Says (2013)
Radiohead - Street Spirit (Fade Out) (1995)
Robyn - Dancing on My Own (2010)
Sia - Breathe Me (2004)
Spinvis - Bagagedrager (2002)
Tame Impala - The Less I Know the Better (2015)
Taylor Swift - All Too Well [10 Minute Version] [Taylor’s Version] (From the Vault)
Taylor Swift - Blank Space (2014)
The Killers - Mr. Brightside (2004)
The Last Shadow Puppets - My Mistakes Were Made for You (2008)
The National - Fake Empire (2007)
The National - Bloodbuzz Ohio (2020)
The Smiths - There Is a Light That Never Goes Out (1986)
Vampire Weekend - A-Punk (2008)
Yann Tiersen - Comptine D'un Autre Été, L'après-Midi (2001)
hhh38vrijdag 3 december 2021 @ 16:12
Ik zal ook nog wel even mijn voorspelling sturen

1. BohRap
2. Rollercoaster
3. Hotel California
4. Whiter Shade
5. Stairway to Heaven
6. Radar Love
7. Black
8. Piano Man
9. Wish You Were Here
10. Avond
ok01vrijdag 3 december 2021 @ 16:13
Ik gok dat Danny Vera weer nr 1 wordt
4-elementsvrijdag 3 december 2021 @ 16:13
Is het gek dat ik het gek vind dat ze nu al de top 10 bekend maken?
Diaan73vrijdag 3 december 2021 @ 16:14
Eigenlijk is het helemaal niet leuk dat ze de top10 al bekend maken. Gewoon lekker in het ongewisse laten.
Diaan73vrijdag 3 december 2021 @ 16:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:13 schreef 4-elements het volgende:
Is het gek dat ik het gek vind dat ze nu al de top 10 bekend maken?
Nee ik vind het zelfs stom.
Mexicanobakkervrijdag 3 december 2021 @ 16:14
quote:
2s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:14 schreef Diaan73 het volgende:
Eigenlijk is het helemaal niet leuk dat ze de top10 al bekend maken. Gewoon lekker in het ongewisse laten.
Ja maar dit levert lekker exposure
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 16:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:14 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ja maar dit levert lekker exposure
hadden ze t beter nog meer kunnen spreiden. Vandaag stemfinale, volgende week top 10, week erna rest vd lijst
Gale_Boettichervrijdag 3 december 2021 @ 16:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:12 schreef Gretzl het volgende:
Gestemd op de volgende nummers:

Amy Macdonald - Mr. Rock & Roll (2007)
Arcade Fire - Rebellion (Lies) (2004)
Arctic Monkeys - Fluorescent Adolescent (2007)
Atmosphere - Painting (2008)
Beach House - Myth (2012)
Billie Eilish - Everything I Wanted (2019)
Bon Iver - Skinny Love (2007)
Bright Eyes - First Day of My Life (2005)
C½ur de Pirate - Place de la République (2011)
Damien Rice - The Blower's Daughter (2001)
Dua Lipa - Don't Start Now (2019)
Eefje de Visser - Scheef (2015)
Johan - Tumble and Fall (2001)
Kacey Musgraves - Happy and Sad (2018)
Keane - Bedshaped (2004)
Love - Alone Again Or (1967)
MGMT - Kids (2007)
Nelly Furtado - Try (2004)
Nena & Kim Wilde - Anyplace, Anywhere, Anytime (2003)
Nick Drake - Day Is Done (1969)
Nils Frahm - Says (2013)
Radiohead - Street Spirit (Fade Out) (1995)
Robyn - Dancing on My Own (2010)
Sia - Breathe Me (2004)
Spinvis - Bagagedrager (2002)
Tame Impala - The Less I Know the Better (2015)
Taylor Swift - All Too Well [10 Minute Version] [Taylor’s Version] (From the Vault)
Taylor Swift - Blank Space (2014)
The Killers - Mr. Brightside (2004)
The Last Shadow Puppets - My Mistakes Were Made for You (2008)
The National - Fake Empire (2007)
The National - Bloodbuzz Ohio (2020)
The Smiths - There Is a Light That Never Goes Out (1986)
Vampire Weekend - A-Punk (2008)
Yann Tiersen - Comptine D'un Autre Été, L'après-Midi (2001)
Killerlijst _O_ Had ook niet anders van jou verwacht
hhh38vrijdag 3 december 2021 @ 16:15
Waarom is het eigenlijk 2 uur eerder dit jaar?
ReibRekkelvrijdag 3 december 2021 @ 16:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 15:00 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Mja, dat heb ik zelf ook een beetje. Ik mis de dagen dat die typische Top 2000-platen als Anak, Versailles, Tell Me Your Plans en al die vergeten jaren 60-pareltjes er in stonden. Misschien komt het ook door het feit dat de jingles, de DJ's en het algehele gevoel van de lijst de afgelopen jaren zienderoten veranderd is. Bovendien hebben stemacties à la die boerenplaten ook een beetje te veel invloed gehad de afgelopen jaren.

Ik mis de 'oude' Top 2000.
Ja eens, ik luister nog steeds met veel plezier, maar het kan niet meer tippen aan de "oude" top 2000. Met verhalen van luisteraars verteld door de DJs ipv lollige voiceclips, rustig het uur afkondigen aan einde van elk uur, betere DJs, meer verscheidenheid aan artiesten. Gelukkig zijn alle oude top 2000s nog terug te luisteren, dat doe ik dan ook weleens in een melancholische bui haha
Diaan73vrijdag 3 december 2021 @ 16:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:14 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ja maar dit levert lekker exposure
Dat is waar.... maar er waren dan ook nog wel andere opties. Nu is het 3 weken "stil" rondom de top2000.
Ceevrijdag 3 december 2021 @ 16:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:15 schreef hhh38 het volgende:
Waarom is het eigenlijk 2 uur eerder dit jaar?
Omdat na 17:00 uur niets meer mag!
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 16:17
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:16 schreef Cee het volgende:

[..]
Omdat na 17:00 uur niets meer mag!
Ik neem aan dat dit cafe ook gewoon om 5 uur dicht moet, dus alles uitrekenen kun je maar tot 4 uur laten stemmen en dan met publiek uur erna bekendmaken
TheVulturevrijdag 3 december 2021 @ 16:18
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:00 schreef Cee het volgende:
Eerste jaar dat ik niet op Coldplay heb gestemd trouwens.
The Scientist blijft een juweeltje, stem er altijd op O+
hhh38vrijdag 3 december 2021 @ 16:19
Oh er is publiek :o
Ceevrijdag 3 december 2021 @ 16:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:18 schreef TheVulture het volgende:

[..]
The Scientist blijft een juweeltje, stem er altijd op O+
Het zat nu helaas in m’n bubbling under, ik laat mezelf graag geloven dat Barbara Pravi hun plaats heeft ingenomen dit jaar. O+
Kleffe_Dopvrijdag 3 december 2021 @ 16:20
Lijstje ook nog netjes ingeleverd vanmiddag.
Hopende op geen Rollercoaster op 1. :{
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 16:21
Oh huh, Miles Davis haalde bijna de top 2000? _O-
VdB95vrijdag 3 december 2021 @ 16:22
Miles Davis zo dichtbij de Top 2000? Verrassend.
Diaan73vrijdag 3 december 2021 @ 16:22
Zoutelande gezakt *O*
peacemanvrijdag 3 december 2021 @ 16:22
even voor de hel losbarst over de top 10... ik verwacht in de loop van dit weekend de echte lijst klaar te hebben..
VdB95vrijdag 3 december 2021 @ 16:22
Bökkers heeft meer dan 1 nummer?
peacemanvrijdag 3 december 2021 @ 16:22
quote:
6s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:20 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Lijstje ook nog netjes ingeleverd vanmiddag.
Hopende op geen Rollercoaster op 1. :{
nog wel ff posten hier
Diaan73vrijdag 3 december 2021 @ 16:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:22 schreef VdB95 het volgende:
Bökkers heeft meer dan 1 nummer?
Twee mooie muts momentjes. ;)
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 16:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:22 schreef VdB95 het volgende:
Bökkers heeft meer dan 1 nummer?
iederene hef een repetoire
MTheBassmanvrijdag 3 december 2021 @ 16:24
ik ben zo bezig met andere dingen dat ik niet eens doorhad dat die bekendmaking zo is _O-

Tja ik verwacht er niet veel van, zal wel weer een teleurstelling worden dus dan kan niks verwachten alleen maar meevallen :s)
VdB95vrijdag 3 december 2021 @ 16:24
Harry Styles - Golden dus nieuw in de lijst. Net als Bökkers - Kold bloed.
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 16:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:24 schreef VdB95 het volgende:
Harry Styles - Golden dus nieuw in de lijst.
Watermelon sugar gaat over orale seks, gaat dit dan over golden showers?
laxus13vrijdag 3 december 2021 @ 16:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:24 schreef VdB95 het volgende:
Bökkers - Kold bloed
Bokkers :')
laxus13vrijdag 3 december 2021 @ 16:27
Is het gek dat ik nog nooit van dat nummer gehoord heb :P
peacemanvrijdag 3 december 2021 @ 16:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:27 schreef laxus13 het volgende:
Is het gek dat ik nog nooit van dat nummer gehoord heb :P
het pleit voor je ^O^
Pindakaasfanaticusvrijdag 3 december 2021 @ 16:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:16 schreef ReibRekkel het volgende:

[..]
Ja eens, ik luister nog steeds met veel plezier, maar het kan niet meer tippen aan de "oude" top 2000. Met verhalen van luisteraars verteld door de DJs ipv lollige voiceclips, rustig het uur afkondigen aan einde van elk uur, betere DJs, meer verscheidenheid aan artiesten. Gelukkig zijn alle oude top 2000s nog terug te luisteren, dat doe ik dan ook weleens in een melancholische bui haha
👀 waar kan dat? Ik weet nog wel dat het tot een paar jaar geleden mogelijk was om uitzendingen tot 2012 terug te luisteren, weet niet meer of dat nu nog kan...
Chiappuccivrijdag 3 december 2021 @ 16:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:27 schreef laxus13 het volgende:
Is het gek dat ik nog nooit van dat nummer gehoord heb :P
Nee hoor, het is dat Radio 2 het een tijdje wat vaker gedraaid heeft. En het is langsgekomen bij Beste Zangers in de versie van Anneke van Giersbergen ;)
Cassa95vrijdag 3 december 2021 @ 16:28
De Bökkers binnenkomer is een combinatie van steeds meer regio en Beste Zangers exposure
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 16:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:27 schreef laxus13 het volgende:
Is het gek dat ik nog nooit van dat nummer gehoord heb :P
Ik hoor nu bij 3FM voor t eerst Snelle en Maan met Blijven Slapen. Er gaat wel meer ongezien voorbij.
laxus13vrijdag 3 december 2021 @ 16:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:28 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Ik hoor nu bij 3FM voor t eerst Snelle en Maan met Blijven Slapen. Er gaat wel meer ongezien voorbij.
Die heb ik wel vaker gehoord :P
laxus13vrijdag 3 december 2021 @ 16:29
2x Bokkers in de lijst :')
DustinHendersonvrijdag 3 december 2021 @ 16:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:24 schreef VdB95 het volgende:
Bökkers - Kold bloed.
Nooit van gehoord. Klinkt boers
Lucifer_Doosjevrijdag 3 december 2021 @ 16:30
Wat moet die Bokkers daar? Met z'n kutmuziek
Chiappuccivrijdag 3 december 2021 @ 16:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:28 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Ik hoor nu bij 3FM voor t eerst Snelle en Maan met Blijven Slapen. Er gaat wel meer ongezien voorbij.
I envy you. Een van de irritantste nummers van het jaar. Gewoon 10 weken op 1 in de Top 40 :')
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 16:31
10. Boudewijn de Groot - Avond. Toch weer
#ANONIEMvrijdag 3 december 2021 @ 16:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:28 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Ik hoor nu bij 3FM voor t eerst Snelle en Maan met Blijven Slapen. Er gaat wel meer ongezien voorbij.
Elke, let wel: élke ochtend op sky radio dit jaar :')
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 16:31
Black gezakt _O- zo representatief die Facebook-groepen _O-
peacemanvrijdag 3 december 2021 @ 16:31
Black gezakt ^O^
molloot200vrijdag 3 december 2021 @ 16:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:31 schreef Scorpion_17 het volgende:
10. Boudewijn de Groot - Avond. Toch weer
Bijna weg uit de top 10 *G*
Diaan73vrijdag 3 december 2021 @ 16:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:30 schreef Poppejans het volgende:

[..]
Nooit van gehoord. Klinkt boers
Dat is het ook. Salland -O-
Lucifer_Doosjevrijdag 3 december 2021 @ 16:32
Nog steeds dat Avond niet uit de top 10 -O-
molloot200vrijdag 3 december 2021 @ 16:32
Nothin Else Matters :o
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 16:32
Procol Harum in de top 5 jongens, en Piano Man toch ook weer
Diaan73vrijdag 3 december 2021 @ 16:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:32 schreef molloot200 het volgende:
Nothin Else Matters :o
-O-
molloot200vrijdag 3 december 2021 @ 16:32
Stairway op 7 :')
MielMonteurvrijdag 3 december 2021 @ 16:32
Radar Love genot
Ceevrijdag 3 december 2021 @ 16:32
Radar Love :o
VdB95vrijdag 3 december 2021 @ 16:32
6 - Radar Love
7 - Stairway to Heaven
8 - Nothing Else Matters
9 - Black
10 - Avond
MielMonteurvrijdag 3 december 2021 @ 16:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:32 schreef molloot200 het volgende:
Nothin Else Matters :o
Ja die stond toch altijd een stapje lager?
laxus13vrijdag 3 december 2021 @ 16:32
Black op 9 :o

Metallica ook in de top 10 :o
peacemanvrijdag 3 december 2021 @ 16:32
Wat doet Metallica daar?
Ceevrijdag 3 december 2021 @ 16:33
Sow.
Ik zou m’n voorspelling zo maar eens goed hebben.
Chiappuccivrijdag 3 december 2021 @ 16:33
Metallica van 17 naar 8 gestegen. Opvallend.
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 16:33
Metallica heeft al eens in de top 10 gestaan.

Maar coldplay er dus uit
hhh38vrijdag 3 december 2021 @ 16:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:12 schreef hhh38 het volgende:
Ik zal ook nog wel even mijn voorspelling sturen

1. BohRap
2. Rollercoaster
3. Hotel California
4. Whiter Shade
5. Stairway to Heaven
6. Radar Love
7. Black
8. Piano Man
9. Wish You Were Here
10. Avond
Voorlopig 2 goed :P
MTheBassmanvrijdag 3 december 2021 @ 16:33
radar love op 6 slaat ook echt helemaal nergens op.
Fred_Bvrijdag 3 december 2021 @ 16:33
quote:
7s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:32 schreef peaceman het volgende:
Wat doet Metallica daar?
En wat doet Led Zeppelin zo laag?
MielMonteurvrijdag 3 december 2021 @ 16:34
quote:
6s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:33 schreef MTheBassman het volgende:
radar love op 6 slaat ook echt helemaal nergens op.
Naja veel lager moet die ook niet hoor
Peter88Onlinevrijdag 3 december 2021 @ 16:34
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:00 schreef Cee het volgende:
Eerste jaar dat ik niet op Coldplay heb gestemd trouwens.
En ik voor het eerst niet op U2. Ben een beetje U2fan af, terwijl ik dat niet met andere oude artiesten heb die ik al mijn leven lang luister (Beatles, Stones, Bruce Springsteen...)
molloot200vrijdag 3 december 2021 @ 16:35
Fix You ook uit de top 10 dus *G*
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 16:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 12:04 schreef Scorpion_17 het volgende:
Gokje op de top 10:
1. Rollercoaster
2. BohRhap
3. A Whiter Shade
4. Black
5. Hotel California
6. Stairway
7. Piano Man
8. Fix You
9. Avond
10. Radar Love

Pianoman verwacht ik maar net aan in of uit de top 5.
3 vd 5 bij de onderste 5 goed voorspeld, alleen de nummertjes kloppen niet
MTheBassmanvrijdag 3 december 2021 @ 16:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:35 schreef molloot200 het volgende:
Fix You ook uit de top 10 dus *G*
dat werd ook echt wel tijd, heb dat al jaren een walgelijk lied gevonden
Ceevrijdag 3 december 2021 @ 16:36
Nog even m’n voorspelling uit het vorige topic:

1. Roller coaster
2. BohRap
3. Whiter shade of pale
4. Hotel California
5. Piano man
laxus13vrijdag 3 december 2021 @ 16:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:35 schreef molloot200 het volgende:
Fix You ook uit de top 10 dus *G*
Goed nieuws als dat betekend dat Coldplay wat vaker weg zakt *O*
Fred_Bvrijdag 3 december 2021 @ 16:36
quote:
6s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:33 schreef MTheBassman het volgende:
radar love op 6 slaat ook echt helemaal nergens op.
GE met deze aanleiding en dit nummer lijkt me niet zo’n bezwaar. Het is niet dat Paskal Jacobsen een blauwe nagel had en daarvoor beloond werd.
Arth_NLvrijdag 3 december 2021 @ 16:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:35 schreef molloot200 het volgende:
Fix You ook uit de top 10 dus *G*
Beste nieuws van de dag. *O*
TommyL0204vrijdag 3 december 2021 @ 16:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:36 schreef Fred_B het volgende:

[..]
GE met deze aanleiding en dit nummer lijkt me niet zo’n bezwaar. Het is niet dat Paskal Jacobsen een blauwe nagel had en daarvoor beloond werd.
Blauwe ruis
peacemanvrijdag 3 december 2021 @ 16:37
Wat doet Metallica in hemelsnaam in de top 10 met dat matige liedje?
MielMonteurvrijdag 3 december 2021 @ 16:38
quote:
7s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:37 schreef peaceman het volgende:
Wat doet Metallica in hemelsnaam in de top 10 met dat matige liedje?
Oh veel mensen hebben erop gestemd
MTheBassmanvrijdag 3 december 2021 @ 16:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:36 schreef Fred_B het volgende:

[..]
GE met deze aanleiding en dit nummer lijkt me niet zo’n bezwaar. Het is niet dat Paskal Jacobsen een blauwe nagel had en daarvoor beloond werd.
Oh ja, ik woon onder een steen, ben vergeten dat ze stoppen 8)7

Vind vooralsnog Radar Love al jaren veel te hoog staan, er zijn meerdere nummers van ze waar ik liever naar luister
Berkeryvrijdag 3 december 2021 @ 16:39
Als ik mijn FB bubbel mag geloven staat Child in Time op 1 *O*
Peter88Onlinevrijdag 3 december 2021 @ 16:39
Mijn lijstje dit jaar:

Bruce Springsteen - Jungleland
The Beatles - A Day In The Life
The Beatles - For No One
Nina Simone - Ain't Got No, I Got Life (Original)
Franz Ferdinand - Take Me Out
Nick Drake - Northern Sky
Marvin Gaye - What's Going On
Golden Earring - Another 45 Miles
Beach Boys - God Only Knows
Queen - Spread Your Wings
Isley Brothers - The Highways Of My Life
War On Drugs - Pain
Tom Petty & The Heartbreakers - Learning To Fly
Aretha Franklin - I Say A Little Prayer
Wings - Maybe I'm Amazed (Live)
John Lennon - Jealous Guy
George Harrison - Got My Mind Set On You
Rolling Stones - Memory Motel
Joni Mitchell - River
Damien Rice - The Blower's Daughter
Bertolf - Back To The Garden
Kate Bush - Cloudbusting
David Gray - The One I Love
The Band - The Weight
Who - Baba O'Riley
Simon & Garfunkel - The Boxer
Smiths - There Is a Light That Never Goes Out
Kinks - Schooldays
Michael Kiwanuka - Cold Little Heart (Albumversie)
Bob Dylan - Most Of The Time
Fleetwood Mac - Landslide
Oasis - Whatever
Nick Cave & The Bad Seeds - Into My Arms
Billie Holiday - Strange Fruit
Little Steven - Forever
hhh38vrijdag 3 december 2021 @ 16:39
Zou dit nummer zijn gestegen met al die mensen die Nederland een kutland vinden?
VdB95vrijdag 3 december 2021 @ 16:39
De enige reden die ik zou kunnen bedenken voor de Metallica-hype is het 30-jarige jubileum van het Black Album en de daarbij horende heruitgave. Anders heb ik geen idee wat die in de top 10 te zoeken heeft. Staat niet eens in de top 10 beste Metallica-nummers :')
peacemanvrijdag 3 december 2021 @ 16:40
quote:
14s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:39 schreef Berkery het volgende:
Als ik mijn FB bubbel mag geloven staat Child in Time op 1 *O*
NU al 1 van de beste posts in deze reeks _O_
MielMonteurvrijdag 3 december 2021 @ 16:40
België is ook een heerlijk nummer toch
ReibRekkelvrijdag 3 december 2021 @ 16:40
Dan zullen wss Wish You Were Here, Heroes en Fix You uit de top 10 gevallen zijn. Of er moet nog wat geks gebeurd zijn bij de bovenste 5
TommyL0204vrijdag 3 december 2021 @ 16:40
*O* Ik kan niet naar Duitsland, want daar mag ik niet in *O* :M :lijstje:
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 16:40
quote:
14s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:39 schreef Berkery het volgende:
Als ik mijn FB bubbel mag geloven staat Child in Time op 1 *O*
Diezelfde bubbel die dit jaar Black in de top 3 terecht zag komen?
Berkeryvrijdag 3 december 2021 @ 16:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:40 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Diezelfde bubbel die dit jaar Black in de top 3 terecht zag komen?
In mijn bubbel is Alive de favoriet
Cassa95vrijdag 3 december 2021 @ 16:41
Als Whiter Shade Of Pale op 1 zou staan, zouden de DJs de bekendmaking van zometeen toch al veel meer ophypen?
molloot200vrijdag 3 december 2021 @ 16:42
Hoe in dit nummer het in Polen "te goed" gaat _O-
molloot200vrijdag 3 december 2021 @ 16:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:41 schreef Cassa95 het volgende:
Als Whiter Shade Of Pale op 1 zou staan, zouden de DJs de bekendmaking van zometeen toch al veel meer ophypen?
Ik zie die echt maximaal op 3 belanden.
hhh38vrijdag 3 december 2021 @ 16:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:41 schreef Cassa95 het volgende:
Als Whiter Shade Of Pale op 1 zou staan, zouden de DJs de bekendmaking van zometeen toch al veel meer ophypen?
Kan me dat ook echt totaal niet voorstellen. 4 of 5 wordt het
MTheBassmanvrijdag 3 december 2021 @ 16:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:39 schreef VdB95 het volgende:
De enige reden die ik zou kunnen bedenken voor de Metallica-hype is het 30-jarige jubileum van het Black Album en de daarbij horende heruitgave. Anders heb ik geen idee wat die in de top 10 te zoeken heeft. Staat niet eens in de top 10 beste Metallica-nummers :')
Laat ik nou net dit tegenkomen in mijn youtube feed :') _O-
ok01vrijdag 3 december 2021 @ 16:43
Dan moet Child in Time wel in de top 5 staan
laxus13vrijdag 3 december 2021 @ 16:43
BELGIEEEEE *O*
Ceevrijdag 3 december 2021 @ 16:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 16:41 schreef Cassa95 het volgende:
Als Whiter Shade Of Pale op 1 zou staan, zouden de DJs de bekendmaking van zometeen toch al veel meer ophypen?
Nou ja, de laatste dagen vond ik dat ze verrassend vaak alle Peter R-liedjes aan het pushen en draaien waren.
Homdeckvrijdag 3 december 2021 @ 16:44
Wow ik had Black op 3 voorspeld. 9 had ik echt niet gedacht
TommyL0204vrijdag 3 december 2021 @ 16:44
Black -O- Zo jammer..
hhh38vrijdag 3 december 2021 @ 16:46
Nummer 3 :o
peacemanvrijdag 3 december 2021 @ 16:46
Eagles op 4 -O-
Diaan73vrijdag 3 december 2021 @ 16:46
mooie nummer 3 O+
Homdeckvrijdag 3 december 2021 @ 16:46
Queen weer op 1 *O*
peacemanvrijdag 3 december 2021 @ 16:47
*O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
Scorpion_17vrijdag 3 december 2021 @ 16:47
Jaaaaa Bohrhap-logica is weer hersteld