Niet bepaaldquote:Op donderdag 12 augustus 2021 22:26 schreef molloot200 het volgende:
[..]
GTA op een Nintendo consoleThat's a first
Jawel, maar het staat niet in mijn top 25 van Nick Cave liedjesquote:
Naja, het is meer dat iedereen dit lied kent als het om Nick Cave gaat, terwijl hij veel mooiers gemaakt heeft, wat dan onbekend is.quote:Op donderdag 12 augustus 2021 22:25 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Nick Cave heeft nog andere prachtige liedjes ook inderdaad, maar op dit moment zit deze even in mijn hoofd hahahaGeen fan van merk ik?
Dat zei ik dus ook, vorige topicquote:Op donderdag 12 augustus 2021 22:34 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik heb die spellen nooit uitgespeeld. Ik vond het meestal het leukste om een beetje radio te luisteren en rondjes te rijden.
Zijn toch geen consoles, dat zijn handheldsquote:Op donderdag 12 augustus 2021 22:32 schreef H_T het volgende:
[..]
Niet bepaald
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Moeders kende Where the wild roses grow niet kwam ik net achterquote:Op donderdag 12 augustus 2021 22:35 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Jawel, maar het staat niet in mijn top 25 van Nick Cave liedjes
[..]
Naja, het is meer dat iedereen dit lied kent als het om Nick Cave gaat, terwijl hij veel mooiers gemaakt heeft, wat dan onbekend is.
Handheld consolesquote:Op donderdag 12 augustus 2021 22:48 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Zijn toch geen consoles, dat zijn handhelds
Overigens heb ik Chinatown Wars zelf nog gespeeld op m'n DS lang geleden
Ik heb 3,Vice City, SA, 4 en 5 tot het eind uitgespeeld los van wat kleine dingetjes zoals side quests. Wel gecheat bij SA, want vliegtuigen besturen kan ik echt niet. Bij 4 is wel irritant hoe vaak Roman belt. Ben je gewoon een beetje aan het rond prutsen in de stad. Hey Cousin, let's go bowling.quote:Op donderdag 12 augustus 2021 22:44 schreef H_T het volgende:
Vice City en San Andreas heb ik het einde van het verhaal gehaaldNiet 100%, want side missions en al die geheimen vinden konden echt de hik krijgen
4 voor een deel gespeeld, daarna overgeschakeld op Saints Row. 3 tot 100% gehaald, 4 in elk geval het einde van het verhaal gehaald en hetzelfde bij Gat out of Hell, maar die laatste sowieso niet 100%.
En Roman is een eikel die maar eens met een ander moet gaan bowlen
Jíj krijgt een like!quote:Op donderdag 12 augustus 2021 22:50 schreef molloot200 het volgende:
[..]
...
Laat ik die H_T nu maar gelijk geven, anders krijg ik het aan de stok met een mod
Vliegen had ik nooit zoveel moeite meequote:Op donderdag 12 augustus 2021 22:51 schreef Momo het volgende:
[..]
Ik heb 3,Vice City, SA, 4 en 5 tot het eind uitgespeeld los van wat kleine dingetjes zoals side quests. Wel gecheat bij SA, want vliegtuigen besturen kan ik echt niet. Bij 4 is wel irritant hoe vaak Roman belt. Ben je gewoon een beetje aan het rond prutsen in de stad. Hey Cousin, let's go bowling.
Dat ligt er maar aan. Als het een film is over de geschiedenis van GTA games op handheld Nintendo consoles zou ik zeggen dat het lijkt alsof je aardig goed zat op te letten.quote:Op donderdag 12 augustus 2021 23:01 schreef H_T het volgende:
Ik heb ondertussen een film aan staan maar de mate waarin ik hier reageer geeft wel aan dat de film me niet helemaal kan pakken
Nah, het is Grosse Pointe Blankquote:Op donderdag 12 augustus 2021 23:10 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Dat ligt er maar aan. Als het een film is over de geschiedenis van GTA games op handheld Nintendo consoles zou ik zeggen dat het lijkt alsof je aardig goed zat op te letten.
Na een korte blik op imdb kan ik me voorstellen dat het misschien niet de beste film ever is.quote:
Het is de favoriete film van een Twitteraar die ik volg, daarom wilde ik hem wel es zien. Dat 'wel es' is inmiddels al een paar jaar en toen ik vandaag niet echt voor een film kon kiezen was het daar wel een geschikt moment voorquote:Op donderdag 12 augustus 2021 23:21 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Na een korte blik op imdb kan ik me voorstellen dat het misschien niet de beste film ever is.
quote:Op donderdag 12 augustus 2021 22:36 schreef zorro28 het volgende:
[..]
Dat zei ik dus ook, vorige topic
quote:Op vrijdag 13 augustus 2021 08:15 schreef egeltje1985 het volgende:
Ow, voor de mensen die benieuwd zijn waar mijn superdeluxe ontbijt vandaag uit bestaat: crêpe met Nutella, yoghurt met walnoten en honing, gekookt eitje, bladerdeeg-dinfetje met zalm, croissantje en cake. Ik kreeg t niet allemaal op.
Lekker hoorquote:Op vrijdag 13 augustus 2021 08:15 schreef egeltje1985 het volgende:
Ow, voor de mensen die benieuwd zijn waar mijn superdeluxe ontbijt vandaag uit bestaat: crêpe met Nutella, yoghurt met walnoten en honing, gekookt eitje, bladerdeeg-dinfetje met zalm, croissantje en cake. Ik kreeg t niet allemaal op.
Haagsquote:Op vrijdag 13 augustus 2021 09:56 schreef Haags het volgende:
Hallo!
Goed om jullie allemaal weer eens te zien![]()
Eyo!quote:Op vrijdag 13 augustus 2021 09:56 schreef Haags het volgende:
Hallo!
Goed om jullie allemaal weer eens te zien![]()
Normaal is mijn ontbijt een kopje thee en een cracker, dat wordt afkicken.quote:Op vrijdag 13 augustus 2021 08:58 schreef Arizona het volgende:
[..]
Lekker hoor![]()
![]()
Mijn ontbijt is een kopje thee en twee beschuiten, een met kaas en een met hagelslag
Eentje die afkort tot GRA. Wat dat met San Andreas te maken heeft kan ik je dan weer niet vertellenquote:
oh.quote:Op vrijdag 13 augustus 2021 11:10 schreef AgnesGru het volgende:
Ik ga zo second breakfast/early lunch doen met een soepje![]()
Straks sollicitatiegesprek en had daarvoor nog een andere afspraak, ging onderweg mijn auto raar doen. Dus kan vanuit het gesprek gelijk door naar de garage
Jaquote:
Positieve, dan zal je sollicitatiegesprek wel goed gaan, anders heb je wel erg veel pech vandaag.quote:Op vrijdag 13 augustus 2021 11:11 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Ja![]()
Nooit problemen en dan vandaag ineens wel![]()
Inderdaadquote:Op vrijdag 13 augustus 2021 11:14 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Positieve, dan zal je sollicitatiegesprek wel goed gaan, anders heb je wel erg veel pech vandaag.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |