Is door Homer Simpson gemaakt:quote:Op zondag 10 januari 2021 12:35 schreef vipergts het volgende:
[..]
Hoe weet je dat heb je hem gezien, je zal maar net degene zijn die er wel bij omkomt.
Niet voor professionals.quote:Op zondag 10 januari 2021 12:36 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Dat zeg je nu achteraf, het is vantevoren enorm moeilijk om te bepalen hoe groot zo'n dreiging is alleen gebaseerd op social media posts.
D'r zijn mensen voor kleinere bommen in hun schoenen voor heel lang de gevangenis in gegaan.quote:Op zondag 10 januari 2021 12:39 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Is door Homer Simpson gemaakt:
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 10 januari 2021 11:29 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Paniek/sensatie is weer wat gedaald he.
Het valt ook allemaal wel mee. Geen coup maar een grote uit de hand gelopen rel.
En we hebben allemaal kunnen zien wat voor type mensen het waren. Zoals indianbuffaloviking. Erg bedreigend zagen ze er niet uit.
Op zondag 10 januari 2021 11:17 schreef AnneX het volgende:
Gelul, natuurlijk. Als je voor een BLM demo een heel leger aan anonieme federale agenten kan laten aanrukken dan kun je dat ook voor Trump supporters die geweld willen plegen en dat aankondigen.quote:
[ twitter ]quote:Op zondag 10 januari 2021 12:42 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
[ afbeelding ] Op zondag 10 januari 2021 11:17 schreef AnneX het volgende:
[ twitter ]
Kleinigheidje.
Bah, Parler censureert!quote:Wel een couppoging. Ze waren bedreigend genoeg, iemand doodslaan met een brandblusser kan je niet bagatelliseren, hoe de persoon in kwestie ook gekleed gaat.
Er liepen lieden tussen die op doden uit waren. Als de parlementsleden niet op tijd hadden kunnen vluchten omdat agenten de deur hadden gebarricadeerd, waren die ook onder hen gevallen en onder hun moordenaars. O ja, veel van wat er tussen liep gedroeg zich als een er per ongeluk verdwaalde toerist, maar als ze Pence of Pelosi gezien hadden, zou er ergens uit de groep om hun bloed geschreeuwd zijn, dan was het beeld in een keer gekanteld. Veel is daar niet voor nodig als je genoeg mensen bij elkaar hebt. Groepspsychologie en zo, massa’s gedragen zich niet rationeel.
Ja leuk plaatje een flink rotje waar alleen papier omheen zit die maar een fractie van het kruit bevat kan al iemand doden.quote:Op zondag 10 januari 2021 12:39 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Is door Homer Simpson gemaakt:
[ afbeelding ]
Gelul, natuurlijk.quote:Op zondag 10 januari 2021 12:43 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Gelul, natuurlijk. Als je voor een BLM demo een heel leger aan anonieme federale agenten kan laten aanrukken dan kun je dat ook voor Trump supporters die geweld willen plegen en dat aankondigen.
Snap niet dat je dit naar mij toegooit. Heb nergens gezegd dat ze niet opgepakt moeten worden en niet te ver zijn gegaan.quote:Op zondag 10 januari 2021 12:44 schreef Basp1 het volgende:
Stop nu eens met het downplayen en geef gewoon toe dat er wat extremistische republikeinen te ver gegaan zijn en gewoon opgepakt moeten worden vervolgens en berecht moeten worden volgens de leus van "law en order" waar die gasten zelf altijd keihard om schreeuwen.
Het zijn ook niet de meest slimme mensen die daar waren, dat neemt niet weg dat ik er toch liever niet naast sta mochten ze kennis genoeg hebben en hij gaat af.quote:Op zondag 10 januari 2021 12:39 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Is door Homer Simpson gemaakt:
[ afbeelding ]
Nee, feit. Ook een feit, Trump die zegt "When the looting starts, the shooting starts" en die over degenen die het Capitool plunderen dan zegt "We love you".quote:
+1 Helemaal mee eens.quote:Op zondag 10 januari 2021 12:17 schreef JFlip het volgende:
[..]
Zelfs met een banaan onder je jas. En ook al mislukt dat, je wordt door een rechter toch echt veroordeeld wegens een poging tot een gewapende overval.
Ik weet niet hoe het in het amerikaanse strafrecht geregeld is, maar hier speelt in ieder geval de intentie ook een groot rol, niet alleen de wijze van uitvoeren of het wapen waar je het mee uitvoert.
Verder bestaat de couppoging van Trump natuurlijk niet alleen maar uit de aanval op het capitool. Dit is al maanden aan de gang. Van roepen dat de verkiezingen alleen maar eerlijk kunnen verlopen als hij zou winnen, via het uitkleden van de USPS en het zaaien van twijfel over de validietei van poststemmen, tot het midden in der verkiezingsnacht uitroepen van de overwinning, tot de talloze verloren rechtszaken: 1 grote couppoging. Dat sommige mensen dat niet willen inzien verbaast me.
Het Capitool was ceremonieel beveiligd. Ze willen daar niet uitstralen dat wapens nodig zijn.quote:Op zondag 10 januari 2021 12:06 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
We kunnen de definities laten voor wat het zijn, het probleem blijft hetzelfde namelijk dat een van de zwaarst beveiligde lokaties in de VS schijnbaar niet veilig is voor figuren die explosieven en wapens naar binnen brengen. Voor mij blijft de vraag aanwezig hoe dat mogelijk was zondede r hulp van binnenaf.
Overdreven?quote:Op zondag 10 januari 2021 12:46 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Snap niet dat je dit naar mij toegooit. Heb nergens gezegd dat ze niet opgepakt moeten worden en niet te ver zijn gegaan.
Het is alleen geen staatsgreep, en ik vind de hysterie overdreven.
Dat zijn gewoon feiten die ik genoemd heb, hoor. Mischien moet jij je wat beter informeren als je er niet van op de hoogte bent? Lees even na:quote:Op zondag 10 januari 2021 12:52 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Nee, je eigen verzinsels. Ik ga niet in op conspiracy theories als dit.
Die ziet ze al jarenlang vliegen. Dat zijn Trumps advocaten dus. Wat ook logisch is omdat een advocaat die Trumps geraaskal niet steunt en herhaalt de laan uitvliegt.quote:
Weer een dag verder: waarom zit deze idioot nog steeds niet vast?quote:
Het doet mij erg veel denken aan IS.quote:
Snap ik ook niet. Wanneer je een docent bedreigt op Twitter dan word je van je bed gelicht, maar een oproep om de VP van Amerika dood te schieten blijft zonder gevolgen? 🧐quote:Op zondag 10 januari 2021 12:59 schreef Szura het volgende:
[..]
Weer een dag verder: waarom zit deze idioot nog steeds niet vast?
Ik vraag mij altijd af hoe ze zich dat voorstellen dan. De Federale regering die een privaat bedrijf gaat verplichten om diensten te verlenen aan een andere private partij die hun Terms of Service overtreed? Onder welke wetgeving denken ze dat dit kan?quote:
Wat heeft onderschatten met hypocriet te maken? Zo werkt dat toch? Tot het beest bijt denk je dat het wel meevalt. Braaf poesie, braaf poesie, rotkat! That's live.quote:Op zondag 10 januari 2021 13:05 schreef The_Playmaker het volgende:
Wel hypocriet dat veel media, journalisten en politici QAnon nu afschildert als een extremistische cult terwijl een hoop van hen dit jarenlang gebagatelliseerd hebben. Ze namen hen totaal niet serieus ondanks dat journalisten die al heel lang QAnon hebben bestudeerd hebben gewaarschuwd dat ze steeds meer extremer werden en steeds meer aanhangers kregen. Ze werden lang afgeschilderd als eenzame nerds die gek waren op complottheorieën maar weigerden in te zien dat ook politici, advocaten, militairen en politieagenten aanhangers zijn.
Lifequote:Op zondag 10 januari 2021 13:13 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Wat heeft onderschatten met hypocriet te maken? Zo werkt dat toch? Tot het beest bijt denk je dat het wel meevalt. Braaf poesie, braaf poesie, rotkat! That's live.
Vooral dat uitstel van oproepen van de NG. Staatsgreep by proxy.quote:Op zondag 10 januari 2021 12:50 schreef wdn het volgende:
[..]
+1 Helemaal mee eens.
En zo zijn er nog wel wat dingen toe te voegen aan je argumentatie.
Zoals het beledigen van Cain. Het beledigen van soldaten die het leven hebben gelaten.
Maar al helemaal het niet bellen met de familie van de dode agenten van afgelopen woensdag. En dat laatste toont aan dat hij dit goedkeurt.
[..]
Het Capitool was ceremonieel beveiligd. Ze willen daar niet uitstralen dat wapens nodig zijn.
Ik denk dat er hulp van binnen is geweest: een aantal senatoren die opdracht hebben gekregen de stemming tegen te werken. Een aantal binnen de politie die geen tegenstand hebben geboden.. Iemand in Washington die het oproepen van de Nationale Garde net eventjes uitstelt.
1 mannetje hier en daar is genoeg. En daar heeft Trump 4 jaar aan gewerkt. De lijst met ontslagen en opgestapte personen is zoooooooooooo bizar lang. Daar zat een plan achter.
Dit is alleen maar gefaald omdat er te weinig mensen waren die door wilde zetten toen het er echt om ging.
Er is een argument gemaakt door een advocaat dat Pence in daad het 25e Amendement heeft geactiveerd door de NG opdracht te geven naar Washington te gaan, Pence heeft daartoe alleen de bevoegdheid als hij President is, namelijk, als VP heeft hij die bevoegdheid niet dus, aldus het argument, het feit dat hij de opdracht gaf en dat die opdracht gevolgd is betekent dat het 25e Amendement de facto geactiveerd is.quote:Op zondag 10 januari 2021 13:17 schreef Felixa het volgende:
[..]
Vooral dat uitstel van oproepen van de NG. Staatsgreep by proxy.
Ik vind het veel interessanter dat Pence voor de eerste keer openlijk moed getoond heeft en het principe van de rechtsstaat voor een keer belangrijker vond dan zijn eigen persoonlijke veiligheid. Heeft wel heel lang geduurd maar toch.quote:Op zondag 10 januari 2021 13:20 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
Terecht of niet dat Trump dit weigert?
Ik heb begrepen dat Pence die opdracht helemaal niet gegeven heeft. Zat ook niet in the chain of command.quote:Op zondag 10 januari 2021 13:20 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Er is een argument gemaakt door een advocaat dat Pence in daad het 25e Amendement heeft geactiveerd door de NG opdracht te geven naar Washington te gaan, Pence heeft daartoe alleen de bevoegdheid als hij President is, namelijk, als VP heeft hij die bevoegdheid niet dus, aldus het argument, het feit dat hij de opdracht gaf en dat die opdracht gevolgd is betekent dat het 25e Amendement de facto geactiveerd is.
Op zich wel een interessant vraagstuk, natuurlijk.
Tja, dat is mij niet bekend, het is iig wel zo dat Trump die order niet gegeven heeft. Hogan heeft gezegd dat hij met Pence gesproken heeft over de inzet van de NG, volgens mij en dat die de opdracht gegeven heeft.quote:Op zondag 10 januari 2021 13:25 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik heb begrepen dat Pence die opdracht helemaal niet gegeven heeft. Zat ook niet in the chain of command.
Was het een opdracht van Pence ? Of was het een verzoek van Pence aan de hoogste commander NG ?quote:Op zondag 10 januari 2021 13:20 schreef Tijger_m het volgende:
Er is een argument gemaakt door een advocaat dat Pence in daad het 25e Amendement heeft geactiveerd door de NG opdracht te geven naar Washington te gaan, Pence heeft daartoe alleen de bevoegdheid als hij President is, namelijk, als VP heeft hij die bevoegdheid niet dus, aldus het argument, het feit dat hij de opdracht gaf en dat die opdracht gevolgd is betekent dat het 25e Amendement de facto
Zoals het MIJ bekend is, en ik heb niet de waarheid in pacht, is door de gouverneur van Maryland diverse malen geprobeerd om zijn NG (Maryland National Guard dus) naar Washington te sturen, zijn verzoeken daartoe richting het Pentagon werden genegeerd tot dat uiteindelijk Pence contact met hem opnam, buiten de chain of command om, en die hem autoriseerde om de Maryland NG naar Washington te sturen.quote:Op zondag 10 januari 2021 13:30 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Was het een opdracht van Pence ? Of was het een verzoek van Pence aan de hoogste commander NG ?
Trump ging beweren dat hij als snel opdracht gaf aan de NG... zo kan hij niet beweren dat die commander op eigen houtje heeft gehandeld. Bij de hoorzittingen moet men gericht onderzoeken hoe dat toeging met NG inzetten
Weigerde Trump ronduit of deed hij gewoon niks . Was het Pence die NG verzocht ?
In dit artikel staat het uitvoerig beschreven, inclusief tijdstippenquote:Op zondag 10 januari 2021 13:28 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Tja, dat is mij niet bekend, het is iig wel zo dat Trump die order niet gegeven heeft. Hogan heeft gezegd dat hij met Pence gesproken heeft over de inzet van de NG, volgens mij en dat die de opdracht gegeven heeft.
https://www.businessinsid(...)ional=true&r=US&IR=T
quote:Georgia Officials Reveal Third Trump Call Seeking to Influence Election Results
In a December call, President Trump told a Georgia election investigator that the official would be a “national hero” for finding evidence of fraud. White House officials’ pressure on the federal prosecutor in Atlanta to resign was also revealed.
ATLANTA — More than a week before President Trump called Georgia’s secretary of state, pressuring him to “find” votes to help overturn his electoral loss, the president made another call, this one to a top Georgia election investigator, in which he asked the investigator to “find the fraud” in the state.
The earlier phone call, which came to light on Saturday, along with the revelation that White House officials had pushed the top federal prosecutor in Atlanta to resign, underlined a broader push by Mr. Trump to overturn election results in the state.
Mr. Trump’s phone call, made in late December, was first reported by The Washington Post. The content of the Post report was verified by a state election official who requested anonymity because the official was not authorized to speak about the matter.
https://www.nytimes.com/2(...)lection-results.html
Was al gemeldquote:Op zondag 10 januari 2021 13:36 schreef Tijger_m het volgende:
Oh, en er was NOG een telefoontje van Trump naar Georgia om de resultaten aan te passen:
[..]
quote:Police officers who traveled to Washington are being investigated for connection to the Capitol melee.
Police departments across the country have suspended officers or referred them to internal reviews for attending the events on Jan. 6 in Washington that devolved into an assault on the U.S. Capitol.
The commanding officers or officials involved in the cases in New Hampshire, Pennsylvania, Texas and Washington State stressed that while the officers attended as private citizens, the question of whether they broke the law would be investigated.
In San Antonio, Sheriff Javier Salazar of Bexar County said he had referred Lt. Roxanne Mathai to the internal investigations department after she posted a video of herself on Facebook from near the Capitol, wearing a red, white and blue face mask and wrapped in an American flag. The officer waxed enthusiastic about the day but stated explicitly that she would not enter the Capitol.
https://www.nytimes.com/2(...)/capitol-police.html
Ze ging niet het gebouw in, maar ze stond erbij , keek verlekkerend toe en en deed niks.quote:Op zondag 10 januari 2021 13:41 schreef Tijger_m het volgende:
The officer waxed enthusiastic about the day but stated explicitly that she would not enter the Capitol.
Tja, Law and Order, he?quote:Op zondag 10 januari 2021 13:47 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Ze ging niet het gebouw in, maar ze stond erbij , keek verlekkerend toe en en deed niks.
Ga weg... of probeer mensen te bewegen niet naar binnen te gaan en terug naar huis.
Iets met een eed die je aflegt.quote:Op zondag 10 januari 2021 13:51 schreef MoreDakka het volgende:
Als ze niet naar binnen is gegaan en niet meegedaan heeft aan de bestorming doet ze niets verkeerd, protesteren mag gewoon.
Nou, bel de FBI en de Secret Services maar om hun grote onderzoek te stoppen. Hysterisch gedoe.quote:Op zondag 10 januari 2021 12:46 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Snap niet dat je dit naar mij toegooit. Heb nergens gezegd dat ze niet opgepakt moeten worden en niet te ver zijn gegaan.
Het is alleen geen staatsgreep, en ik vind de hysterie overdreven.
bovendien: ze noemen het een pijpBOM dan kun je er rekening mee houden dat dit de functie is van dit item. Anders zeiden ze wel dat ie nep was.quote:Op zondag 10 januari 2021 12:35 schreef vipergts het volgende:
[..]
Hoe weet je dat heb je hem gezien, je zal maar net degene zijn die er wel bij omkomt.
Ja. Oh en vergeet niet dat ze iemand hebben opgepakt die 10 molotov cocktails klaar had liggen.quote:Op zondag 10 januari 2021 13:59 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
bovendien: ze noemen het een pijpBOM dan kun je er rekening mee houden dat dit de functie is van dit item. Anders zeiden ze wel dat ie nep was.
Is wel wat anders dan verheerlijken natuurlijk.quote:Op zondag 10 januari 2021 13:58 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
En wat dan, in je eentje zonder coordinatie iets proberen te doen tegen zo'n mob?
Wat ze er mee willen bereiken ook.quote:Op zondag 10 januari 2021 13:12 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Maar goed, de hypocritie van de zgn. vrije denkers is zolangzamerhand wel bekend.
Prima, maar ze is daar op persoonlijke titel om mee te doen aan een protest. Ik denk dat het onmogelijk is om haar daar voor te straffen.quote:Op zondag 10 januari 2021 14:05 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Is wel wat anders dan verheerlijken natuurlijk.
Zouden ze die onder de kerstboom hebben gevonden? Het is allemaal zo onschuldig...quote:Op zondag 10 januari 2021 14:02 schreef wdn het volgende:
[..]
Ja. Oh en vergeet niet dat ze iemand hebben opgepakt die 10 molotov cocktails klaar had liggen.
Dat zijn ook geen leuke dingen.
In Nederland word je uit je functie gezet en krijg je een onderzoek. Dat kan straf opleveren. Ik weet niet hoe dat in Amerika is. Eigenlijk kan dit al als burger hier, maar reken maar dat je flink gezeik krijgt van je baas als agent.quote:Op zondag 10 januari 2021 14:07 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Prima, maar ze is daar op persoonlijke titel om mee te doen aan een protest. Ik denk dat het onmogelijk is om haar daar voor te straffen.
Libertariërs die de overheid smeken om in te grijpen, haha.quote:
Het lijkt me onmogelijk, het mogen meedoen aan een protest is een grondrecht.quote:Op zondag 10 januari 2021 14:08 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
In Nederland word je uit je functie gezet en krijg je een onderzoek. Dat kan straf opleveren. Ik weet niet hoe dat in Amerika is. Eigenlijk kan dit al als burger hier, maar reken maar dat je flink gezeik krijgt van je baas als agent.
Worden ook vaker gegooid bij voetbalrellen.quote:Op zondag 10 januari 2021 14:02 schreef wdn het volgende:
[..]
Ja. Oh en vergeet niet dat ze iemand hebben opgepakt die 10 molotov cocktails klaar had liggen.
Dat zijn ook geen leuke dingen.
Wat is naar binnen, is dat het gebouw naar binnen of de eerdere versperringen voorbij zijn gelopen.quote:Op zondag 10 januari 2021 13:51 schreef MoreDakka het volgende:
Als ze niet naar binnen is gegaan en niet meegedaan heeft aan de bestorming doet ze niets verkeerd, protesteren mag gewoon.
Aan een protest meedoen is geen probleem, verheerlijken van geweld op collega's, burgers en overheidsgebouwen zal een stuk minder worden gewaardeerd.quote:Op zondag 10 januari 2021 14:10 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Het lijkt me onmogelijk, het mogen meedoen aan een protest is een grondrecht.
Dat is iets anders inderdaad. Maar dat moet los gezien worden van deelname aan het protest zelf.quote:Op zondag 10 januari 2021 14:13 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Aan een protest meedoen is geen probleem, verheerlijken van geweld op collega's, burgers en overheidsgebouwen zal een stuk minder worden gewaardeerd.
Ik zal niet zeggen dat ik het zag aankomen, in tegendeel. Wel zou ik verwachten dat inlichtingendiensten zoiets kunnen zien aankomen, die zitten natuurlijk op een extreem hoog niveau in Amerika. Bovendien moet je ook een beetje probabilistisch denken. Er is een verschil tussen voorspellen dat er een bestorming gaat komen, en van tevoren inschatten dat er een gerede kans is op zoiets. Als je inschat dat er, zeg, 5% kans is op zoiets, moet je alsnog voorbereidingen treffen. Precautionary principle.quote:Op zondag 10 januari 2021 12:36 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Dat zeg je nu achteraf, het is vantevoren enorm moeilijk om te bepalen hoe groot zo'n dreiging is alleen gebaseerd op social media posts.
Leer mij complotdenkers kennenquote:Op zondag 10 januari 2021 12:29 schreef AllesKaputt het volgende:
[..]
Die eerste verklaring...bedenk je dit nu zelf of is dit al eerder ergens geopperd? Ik heb het nog nergens gelezen in ieder geval. Wel een prachtig voorbeeld van de idioterie van complottheorieën: wat er ook gebeurt, er is altijd wel een volledig geschifte verklaring te bedenken die precies in je eigen straatje/loopgraafje past.
Probleem is daarmee weer dat je dan de andere kant van de hindsight krijgt. Die 5% zuig je uit je duim natuurlijk, zowel jij als ik hebben geen idee hoe hoog die kans ingeschat werd.quote:Op zondag 10 januari 2021 14:15 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Ik zal niet zeggen dat ik het zag aankomen, in tegendeel. Wel zou ik verwachten dat inlichtingendiensten zoiets kunnen zien aankomen, die zitten natuurlijk op een extreem hoog niveau in Amerika. Bovendien moet je ook een beetje probabilistisch denken. Er is een verschil tussen voorspellen dat er een bestorming gaat komen, en van tevoren inschatten dat er een gerede kans is op zoiets. Als je inschat dat er, zeg, 5% kans is op zoiets, moet je alsnog voorbereidingen treffen. Precautionary principle.
Waarschijnlijk hadden ze wel veel op de radar: vliegbewegingen, hotelreserveringen, huurautoreserveringen, berichten op social media... Daarom kan het ook haast niet anders dat er van binnenuit hulp is beloofd en gegeven.quote:Op zondag 10 januari 2021 14:15 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Ik zal niet zeggen dat ik het zag aankomen, in tegendeel. Wel zou ik verwachten dat inlichtingendiensten zoiets kunnen zien aankomen, die zitten natuurlijk op een extreem hoog niveau in Amerika. Bovendien moet je ook een beetje probabilistisch denken. Er is een verschil tussen voorspellen dat er een bestorming gaat komen, en van tevoren inschatten dat er een gerede kans is op zoiets. Als je inschat dat er, zeg, 5% kans is op zoiets, moet je alsnog voorbereidingen treffen. Precautionary principle.
Deze agent was al op non-actief gesteld voor een andere kwestie, dacht ik.quote:Op zondag 10 januari 2021 14:08 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
In Nederland word je uit je functie gezet en krijg je een onderzoek. Dat kan straf opleveren. Ik weet niet hoe dat in Amerika is. Eigenlijk kan dit al als burger hier, maar reken maar dat je flink gezeik krijgt van je baas als agent.
En als je er naast staat ben je huisgemaakt dood hé.quote:Op zondag 10 januari 2021 11:40 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Och ja, een huisgemaakte pijpbom.
Als een lawinepijl tegen je aankomt ook.quote:Op zondag 10 januari 2021 14:27 schreef ExTec het volgende:
[..]
En als je er naast staat ben je huisgemaakt dood hé.
Dit is toch ook onzin, iedereen kan zo'n tweet plaatsen zonder gevolgen als men er naast zit.quote:Op zondag 10 januari 2021 14:35 schreef Felixa het volgende:
Ik weet niet of dit al gepost is...
Interview met politiek adviseur/analist die in december deze tweet plaatste:
[ twitter ]
https://www.gq.com/story/man-predicted-capitol-coup-interview
Die zijn dan ook in de meeste landen illegaal voor onbevoegd personeelquote:Op zondag 10 januari 2021 14:37 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Als een lawinepijl tegen je aankomt ook.
Uit het interview: "If Arieh Kovler knew, why didn’t everyone else?quote:Op zondag 10 januari 2021 14:37 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Dit is toch ook onzin, iedereen kan zo'n tweet plaatsen zonder gevolgen als men er naast zit.
Toen ik een functie bij de politie had, werd me duidelijk gemaakt dat zelfs te veel snelheidsovertredingen die functie in gevaar kon brengen.quote:Op zondag 10 januari 2021 14:07 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Prima, maar ze is daar op persoonlijke titel om mee te doen aan een protest. Ik denk dat het onmogelijk is om haar daar voor te straffen.
Goed argument.quote:Op zondag 10 januari 2021 14:37 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Als een lawinepijl tegen je aankomt ook.
Same here.quote:Op zondag 10 januari 2021 15:00 schreef ExTec het volgende:
[..]
Toen ik een functie bij de politie had, werd me duidelijk gemaakt dat zelfs te veel snelheidsovertredingen die functie in gevaar kon brengen.
Ik heb me ook netjes gedragen, die paar jaar.
En ik was niet beëdigd ofzo, ik had een kantoor functie.
Als er een piano op je valt van 15 hoog ook!quote:
Dat is tenminste nog een overtreding. Meedoen aan een protest kan dat nooit zijn. Opruiing of verheerlijken van geweld dan weer welquote:Op zondag 10 januari 2021 15:00 schreef ExTec het volgende:
[..]
Toen ik een functie bij de politie had, werd me duidelijk gemaakt dat zelfs te veel snelheidsovertredingen die functie in gevaar kon brengen.
Ik heb me ook netjes gedragen, die paar jaar.
En ik was niet beëdigd ofzo, ik had een kantoor functie.
vooral in een land waar je zelfs voor wat emails je 4 jaar lang achtervolgd en beschuldigd wordt...quote:Op zondag 10 januari 2021 14:08 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
In Nederland word je uit je functie gezet en krijg je een onderzoek. Dat kan straf opleveren. Ik weet niet hoe dat in Amerika is. Eigenlijk kan dit al als burger hier, maar reken maar dat je flink gezeik krijgt van je baas als agent.
Dit verhaal, en ook als je de achtergronden leest van types die nu gearresteerd zijn, dan krijg je toch de indruk dat Trump zijn hulptroepen recruteert uit ggz-klinieken.quote:Op zondag 10 januari 2021 14:26 schreef Hyperdude het volgende:
https://www.washingtonpos(...)hooting-trump-qanon/
Over die dode vrouw
Nice piece of work!
quote:
Only the best..quote:Op zondag 10 januari 2021 15:07 schreef OllieA het volgende:
D
[..]
Dit verhaal, en ook als je de achtergronden leest van types die nu gearresteerd zijn, dan krijg je toch de indruk dat Trump zijn hulptroepen recruteert uit ggz-klinieken.
quote:Op zondag 10 januari 2021 14:35 schreef Felixa het volgende:
Ik weet niet of dit al gepost is...
Interview met politiek adviseur/analist die in december deze tweet plaatste:
[ twitter ]
https://www.gq.com/story/man-predicted-capitol-coup-interview
Op het moment dat je als individu een delict pleegt tijden een demonstratie, dan verlies je de bescherming van de first amendment had ik begrepen.quote:Op zondag 10 januari 2021 15:06 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Dat is tenminste nog een overtreding. Meedoen aan een protest kan dat nooit zijn. Opruiing of verheerlijken van geweld dan weer wel
De hoeveelheid mensen die in leugens en waanzinnige complottheorieën is gaan geloven is volgens mij de laatste 2 decennia zo enorm gestegen... ik denk dat inmiddels meer dan de helft van onze planeet dan kan worden volgebouwd met dergelijke klinieken.quote:Op zondag 10 januari 2021 15:07 schreef OllieA het volgende:
[..]
Dit verhaal, en ook als je de achtergronden leest van types die nu gearresteerd zijn, dan krijg je toch de indruk dat Trump zijn hulptroepen recruteert uit ggz-klinieken.
openlijk trump wappie zijn is gevaarlijk, je wordt continu gebanned en uitgescholden, dus dan maar 5de colonne spelen....quote:Op zondag 10 januari 2021 11:42 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Slechts 50.000 voor tips over de legger ervan, dus klinkt inderdaad niet als iets dat ze serieus nemen.
Waarom voel jij zo de behoefte om deze gebeurtenissen te bagatelliseren en/of goed te praten?
Ik vind het geen probleem dat ze geloven dat Trumps onzin geweldig vinden, en dit hier posten, maar het gezuig en zieltjes winnen wat die gasten doen stuit me geregeld tegen de borst. en dat is wat hier gebeurd.quote:Op zondag 10 januari 2021 15:30 schreef vaarsuvius het volgende:
[..]
openlijk trump wappie zijn is gevaarlijk, je wordt continu gebanned en uitgescholden, dus dan maar 5de colonne spelen....
Ik zie het vooral met iets als Corona. Totaal normale mensen die een lading injecties namen voor hun drie weken in de tropen, probleemloos wat dan ook ernaast slikten of vraten en nu opeens is er een vaccin! De horror!quote:Op zondag 10 januari 2021 15:26 schreef Toby56 het volgende:
[..]
De hoeveelheid mensen die in leugens en waanzinnige complottheorieën is gaan geloven is volgens mij de laatste 2 decennia zo enorm gestegen... ik denk dat inmiddels meer dan de helft van onze planeet dan kan worden volgebouwd met dergelijke klinieken.
Ook in mijn eigen omgeving hoor ik die krankzinnige dingen steeds vaker. Hele aardige collega's die zeggen dat het bewezen is dat Hillary Clinton een pedofielennetwerk runt, dat Joe Biden 100 procent seniel is en stijf staat van de medicijnen... noem het maar op.
En ze vinden steun bij elkaar op het internet.
Ik vrees dat het alleen maar erger gaat worden.
Op deze zeer kwalijke beweging heeft ook Trump zijn succes kunnen bouwen.
Niettemin: I try to keep on smiling.
Als Giuliani de demonstratie omschrijft als 'trial by combat' en Trump, zoals hij 2 of 3 keer aangeeft, de demonstratie beschouwt als een middel to 'take back our country'... (en daarbij hoef je niet altijd vriendelijk te werk te gaan, vindt de beste man) dan is het misschien interessant of justitie en rechters dat uiteindelijk als een oproep tot een illegale/criminele daad tegen de rechtsstaat zullen beschouwen. Mocht dat zo zijn, dan is dat een probleem voor iedereen die aan die oproep gehoor heeft gegeven.quote:Op zondag 10 januari 2021 15:06 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Dat is tenminste nog een overtreding. Meedoen aan een protest kan dat nooit zijn. Opruiing of verheerlijken van geweld dan weer wel
Ja... de samenwerking tussen medicijnontwikkelaars- en bedrijven, de chemische industrie, artsen, politici en hoge ambtenaren om onschuldige mensen plat te spuiten met ziekelijke stoffen om ze zodoende weerloos en gehoorzaam te maken... dat is inderdaad ook een voorbeeld van de steeds heftiger wordende complottheorieën. Het Corona-gedoe is daar een vervolg op.quote:Op zondag 10 januari 2021 15:41 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Ik zie het vooral met iets als Corona. Totaal normale mensen die een lading injecties namen voor hun drie weken in de tropen, probleemloos wat dan ook ernaast slikten of vraten en nu opeens is er een vaccin! De horror!
Maar verbazingwekkend is het niet.quote:Op zondag 10 januari 2021 15:19 schreef Bluesdude het volgende:
waar ? niet waar?
onderzoek het.... is het intimidatie en bedreiging, is het meedoen aan de fraude van Trump, ontwrichting van de democratie
[ twitter ]
De geheime dienst had dit ook begrepen. Ze begeleidden Pence, Pelosi en andere top functionarissen naar een beveiligde kamer. En namen de stemuitslagen mee.quote:Op zondag 10 januari 2021 15:41 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Als Giuliani de demonstratie omschrijft als 'trial by combat' en Trump, zoals hij 2 of 3 keer aangeeft, de demonstratie beschouwt als een middel to 'take back our country'... (en daarbij hoef je niet altijd vriendelijk te werk te gaan, vindt de beste man) dan is het misschien interessant of justitie en rechters dat uiteindelijk als een oproep tot een illegale/criminele daad tegen de rechtsstaat zullen beschouwen. Mocht dat zo zijn, dan is dat een probleem voor iedereen die aan die oproep gehoor heeft gegeven.
Ach, gelukkig zijn er meerdere kopietjes van die uitslagen naar meerdere locaties verstuurdquote:Op zondag 10 januari 2021 16:07 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
De geheime dienst had dit ook begrepen. Ze begeleidden Pence, Pelosi en andere top functionarissen naar een beveiligde kamer. En namen de stemuitslagen mee.
[ afbeelding ]
daarmee hebben ze de democratie veilig gesteld
Niet als die gasten het Capitool zouden bezetten met Pelosi en andere politici in gijzeling.quote:Op zondag 10 januari 2021 16:09 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ach, gelukkig zijn er meerdere kopietjes van die uitslagen naar meerdere locaties verstuurd
Het zou hooguit voor wat vertraging gezorgd kunnen hebben, lijkt me.
Ja ok, ik doelde puur op de papieren met de uitslagen. Ik had wat duidelijker kunnen zijnquote:Op zondag 10 januari 2021 16:11 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Niet als die gasten het Capitool zouden bezetten met Pelosi en andere politici in gijzeling.
Wie zou ze anders kunnen tekenen dan Mike Pence en Pelosi?quote:Op zondag 10 januari 2021 16:12 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ja ok, ik doelde puur op de papieren met de uitslagen. Ik had wat duidelijker kunnen zijn
Dat bedoel ik met vertraging: er zijn nog zat kopietjes van, alleen moeten die eerst even naar Washington in zo'n geval. Dat duurt wat langer dan, maar verandert bar weinig.quote:Op zondag 10 januari 2021 16:13 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Wie zou ze anders kunnen tekenen dan Mike Pence en Pelosi?
En het is een dubbele uitleg. Het viel mee wat er gebeurd was en het was ook nog eens antifa. Dat er bekende figuren tussenliepen, zijn allemaal acteurs.quote:Op zondag 10 januari 2021 16:16 schreef klappernootopreis het volgende:
En nog steeds proberen ze de schuld van die staatgreep af te wimpelen op ANTI-fa en andere demonstranten.
Het probleem met deze framing is dat die niet zwaaien met Trump vlaggen.
Dat waren geen bekende figuren, maar beruchte. Dit zie je ook bij Hooligans, een beetje agent pikt die tronies direct uit een menigte. Ze weten waar ze wonen en weten wat hun bewegingen zijn. Daarom komen die Coupplegers ook uit andere staten. De lokale politie kennen ze niet, maar ze hebben zo weinig hersenen dat ze zich niet hebben vermomd. En werden laten door de FBI via beelden alsnog herkend en op de weg richting hun staat achtervolgd.quote:Op zondag 10 januari 2021 16:17 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
En het is een dubbele uitleg. Het viel mee wat er gebeurd was en het was ook nog eens antifa. Dat er bekende figuren tussenliepen, zijn allemaal acteurs.
Trump moet zeers nel weg , die man is levensgevaarlijkquote:Op zondag 10 januari 2021 11:40 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ik zou het een slecht signaal vinden wanneer het domme voetvolk wordt veroordeeld en de aanstichters niet worden aangepakt.
Heeft totaal geen zin om na de 20ste nog een impeachment te starten.quote:
quote:Op zondag 10 januari 2021 16:32 schreef wdn het volgende:
CLAIM: Nancy Pelosi’s son-in-law helped rioters access the U.S. Capitol.
-> Die gaat over ONZE Michiel Vos
quote:THE FACTS: The false claim stems from a photo of Pelosi's son-in-law, a Dutch American journalist, while he was reporting outside the Capitol on Wednesday. Michiel Vos, who is married to Pelosi's daughter, was reporting on the insurrection for the Dutch television channel RTL 4's talk show Jinek. The image shows Vos outside the Capitol with a rioter who was also photographed storming the building. The protester, Jake Angeli, wore a furry hat with horns. The photo of the two was shared on social media to promote the false theory that the riot had somehow been staged and Vos had helped. "How come this guy in the buffalo costume walked straight into the chamber for a photo op? Did he have a special pass? NO! He is friends with Pelosis' son pictured here," read one false post that was widely shared on Facebook. The photo was also used in posts that made the baseless claim that antifa was behind the insurrection. "Antifa capitol stormer allegedly with Nancy pelosi's son in law. .Vos. Is that how they got in?" a Facebook user wrote. The post has since been deleted. There is no evidence Angeli, a known Trump supporter, is an antifa activist, or that he was assisted by Vos. In an email, Vos told the AP, "I was in DC covering the events outside the Capitol." In a phone interview with the Dutch TV program, Vos said that Pelosi, his wife and son had to take shelter inside the building, while he reported from outside the building.
Hij was door voor RTL om verslag te doenquote:
Jammer van de muziek.quote:Op zondag 10 januari 2021 16:21 schreef Felixa het volgende:
[ twitter ]
Schwarzenegger: woensdag was de Kristallnacht van Amerika.
Ja bedacht ik me ook net.quote:Op zondag 10 januari 2021 16:37 schreef Tourniquet het volgende:
Dat Vos nu "in beeld" is bij de Trumpisten en ze nu weten dat hij Pelosi's schoonzoon is, is trouwens niet persé goed nieuws voor zijn mogelijkheden om daar nog vrijwel ongestoord rond te lopen.
De beste toespraak hierover die ik gehoord heb tot nog toe.quote:Op zondag 10 januari 2021 16:21 schreef Felixa het volgende:
[ twitter ]
Schwarzenegger: woensdag was de Kristallnacht van Amerika.
Die kan beter wat bodyguards inhuren idd.quote:Op zondag 10 januari 2021 16:37 schreef Tourniquet het volgende:
Dat Vos nu "in beeld" is bij de Trumpisten en ze nu weten dat hij Pelosi's schoonzoon is, is trouwens niet persé goed nieuws voor zijn mogelijkheden om daar nog vrijwel ongestoord rond te lopen.
Hiermee wordt Arnold groter dan zijn hele politieke CV tot nu toequote:Op zondag 10 januari 2021 16:21 schreef Felixa het volgende:
[ twitter ]
Schwarzenegger: woensdag was de Kristallnacht van Amerika.
Doet hij goed!quote:Op zondag 10 januari 2021 16:21 schreef Felixa het volgende:
[ twitter ]
Schwarzenegger: woensdag was de Kristallnacht van Amerika.
It s not over yetquote:
Het heeft toch geen haast (over 10 dagen is hij niet meer in functie) en het is ook wel zo nuttig om te zorgen dat het niet te veel ten koste gaat van andere zaken. Het zou nogal zuur zijn als je bepaalde gezondheidshervormingen of klimaatwetgeving niet gedaan krijgt omdat je te veel tijd kwijt bent aan een impeachmentproces van een voormalig president.quote:
quote:Op zondag 10 januari 2021 14:13 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Aan een protest meedoen is geen probleem, verheerlijken van geweld op collega's, burgers en overheidsgebouwen zal een stuk minder worden gewaardeerd.
quote:Op zaterdag 9 januari 2021 22:43 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Zoals deze schreeuwlelijk: [ twitter ]
Ik lees vaak op complotsites dat dit precies is wat het volk wilde.quote:Op zondag 10 januari 2021 16:59 schreef la_perle_rouge het volgende:
[
[..]
[..]
[ twitter ]
Verheerlijken van geweld op collega-volksvertegenwoordigers en aan het gepeupel proberen door te geven waar een collega zit, ook al is die van de andere partij, is ook nogal leuk. Wat is dit voor volksvertegenwoordiger?
De verrassing natuurlijk!quote:Op zondag 10 januari 2021 16:59 schreef 22 het volgende:
Ik lees al een tijdje mee hier, maar kan iemand me misschien uitleggen waarom 17 januari een protest wordt verwacht? 20 januari begrijp ik, maar 17 januari is toch geen speciale dag?
Jawel, pak hem zijn pensioen en reisgeldvergoeding af, en ga daarna stemmen dat hij noooooooit meer in overheidsdienst mag werken.quote:Op zondag 10 januari 2021 16:34 schreef wdn het volgende:
[..]
Heeft totaal geen zin om na de 20ste nog een impeachment te starten.
Na de 20ste kun je Trump laten oppakken door de FBI want hij is geen president meer.
Geen idee. Weet slechts dat er aanwijzingen voor zijn.quote:Op zondag 10 januari 2021 16:59 schreef 22 het volgende:
Ik lees al een tijdje mee hier, maar kan iemand me misschien uitleggen waarom 17 januari een protest wordt verwacht? 20 januari begrijp ik, maar 17 januari is toch geen speciale dag?
Impeachen kan dus achteraf nog?quote:Op zondag 10 januari 2021 17:08 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Jawel, pak hem zijn pensioen en reisgeldvergoeding af, en ga daarna stemmen dat hij noooooooit meer in overheidsdienst mag werken.
Ik denk dat die vraag door niemand hier echt kan worden beantwoord. De datum doet de rondte, omdat geheime diensten dat zouden hebben ontdekt... misschien willen de potentiële daders niet dat er al te veel van (hun) belastinggeld wordt uitgegeven aan de voorbereiding van de inauguratieceremonie? Maar hebben ze nog wel ff een dag of 10 nodig om hun eigen 'ceremonie' voor te bereiden?quote:Op zondag 10 januari 2021 16:59 schreef 22 het volgende:
Ik lees al een tijdje mee hier, maar kan iemand me misschien uitleggen waarom 17 januari een protest wordt verwacht? 20 januari begrijp ik, maar 17 januari is toch geen speciale dag?
Waarom specifiek de 17e weet ik niet, afgezien van dat dat weekend is en het vermoedelijk dan makkelijker is mensen op de been te krijgen. Waarom er over gesproken wordt wel... dat zingt online rond binnen die kringen.quote:Op zondag 10 januari 2021 16:59 schreef 22 het volgende:
Ik lees al een tijdje mee hier, maar kan iemand me misschien uitleggen waarom 17 januari een protest wordt verwacht? 20 januari begrijp ik, maar 17 januari is toch geen speciale dag?
quote:Capitol siege was planned online. Trump supporters now planning the next one.
[...]
The renewed calls to action in recent days have bristled with violent talk and vows to bring guns to Washington in defiance of the city’s strict weapons laws. A new analysis of such posts by Alethea Group, an organization combating disinformation that draws its name from the Greek word for “truth,” found abundant evidence of threatening plans on a range of platforms large and small.
The aggressive and often hateful chatter has appeared on both mainstream sites such as Twitter and Facebook and niche conservative sites such as TheDonald.win and Parler. The specified locations include the U.S. Capitol and the Mall in Washington, the Utah Capitol in Salt Lake City, and locations in Pittsburgh and Columbus, Ohio. Some events, including an “Armed March on All State Capitals,” include localized events in all 50 states.
“REFUSE TO BE SILENCED,” said one online post cited by Alethea Group, calling for an “ARMED MARCH ON CAPITOL HILL & ALL STATE CAPITOLS” for Jan. 17, the last Sunday of Trump’s polarizing presidency. Another post called for action at “DC & All State Capitols” and was signed by “common folk who are tired of being tread upon” declares: “We were warned!”
[...]
Misschien omdat het een zondag is? Zou het ook niet weten...quote:Op zondag 10 januari 2021 16:59 schreef 22 het volgende:
Ik lees al een tijdje mee hier, maar kan iemand me misschien uitleggen waarom 17 januari een protest wordt verwacht? 20 januari begrijp ik, maar 17 januari is toch geen speciale dag?
Die duurt een beetje erg langquote:
Jankerd..quote:Op zondag 10 januari 2021 17:11 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
Ach, wat zielig. Vooral om het op TV te zeggen.
Laat hem een stencilmachine kopen en lekker langs de deuren gaan met foldertjes.quote:Op zondag 10 januari 2021 17:11 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
Ach, wat zielig. Vooral om het op TV te zeggen.
Hoe moeten ze nu dan hun aanslagen plannen?quote:Op zondag 10 januari 2021 17:11 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
Ach, wat zielig. Vooral om het op TV te zeggen.
quote:Op zondag 10 januari 2021 17:11 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
Ach, wat zielig. Vooral om het op TV te zeggen.
De intelligentie in acht nemend kan het wel eens een typfout zijn en moet het de 19de zijnquote:Op zondag 10 januari 2021 17:14 schreef 22 het volgende:
Bedankt allemaal voor de snelle reacties. Ligt het dus niet aan mij dat ik geen idee had waarom het de 17e zou zijn.
Zelf had ik bedacht omdat het een zondag is en er dus meer mensen zouden kunnen komen.
Worden nog 10 spannende dagen.
De 20ste zal DC een groot bewaakt fort zijn dus dan aanvallen zal weinig nut hebben. Bij een inauguratie is er veel meer bewaking dan een handvol state capital police die ook nog eens de andere kant opkijken.quote:Op zondag 10 januari 2021 16:59 schreef 22 het volgende:
Ik lees al een tijdje mee hier, maar kan iemand me misschien uitleggen waarom 17 januari een protest wordt verwacht? 20 januari begrijp ik, maar 17 januari is toch geen speciale dag?
Als hij twee keer impeached wordt in één termijn, dan kan hij zijn aspiraties voor 2024 op de buik schrijvenquote:Op zondag 10 januari 2021 16:57 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Het heeft toch geen haast (over 10 dagen is hij niet meer in functie) en het is ook wel zo nuttig om te zorgen dat het niet te veel ten koste gaat van andere zaken. Het zou nogal zuur zijn als je bepaalde gezondheidshervormingen of klimaatwetgeving niet gedaan krijgt omdat je te veel tijd kwijt bent aan een impeachmentproces van een voormalig president.
Gewoon Soros-posters ophangen, de eindbaas van het hele gebeuren natuurlijk.quote:Op zondag 10 januari 2021 17:22 schreef The_Playmaker het volgende:
[..]
De 20ste zal DC een groot bewaakt fort zijn dus dan aanvallen zal weinig nut hebben. Bij een inauguratie is er veel meer bewaking dan een handvol state capital police die ook nog eens de andere kant opkijken.
Overigens gaan de meeste geruchten om gelijktijdig overal in het land de State capitols aan te vallen. De internet terroristen denken namelijk dat de meeste bewaking in DC zal plaatsvinden dus zullen andere state capitols minder streng bewaakt worden,
Ik denk ook dat hij gewoon uitgespeeld is. Het gaat niet meevallen de aandacht op zich te houden de komende jaren.quote:Op zondag 10 januari 2021 17:23 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Als hij twee keer impeached wordt in één termijn, dan kan hij zijn aspiraties voor 2024 op de buik schrijven
Maar daar is een aparte zaak te maken. Impeachment is daar niet voor nodigquote:Op zondag 10 januari 2021 17:23 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Als hij twee keer impeached wordt in één termijn, dan kan hij zijn aspiraties voor 2024 op de buik schrijven
Vraag me wel af wat voor boodschap ze dan precies willen kunnen communiceren. Op oproepen tot geweld of opruiing na is zo'n beetje alles wel op Twitter/Facebook/Instagram/Hyves toegestaan.quote:Op zondag 10 januari 2021 17:11 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
Ach, wat zielig. Vooral om het op TV te zeggen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |