abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_195213085
quote:
Akwasi start ’Omroep Zwart’

Waar maandagavond nog tal van BN’ers onder het mom van #ikdoenietmeermee hetzelfde bericht op sociale media plaatsten over de coronamaatregelen, delen dinsdag Akwasi en andere BN’ers en influencers massaal de oproep om lid te worden van een nieuwe omroep waar ’iedereen wordt gehoord en gezien’.

Dinsdag om 12.00 uur is Omroep ZWART gelanceerd, ’een klapper van een nieuwe omroep, waar iedereen wordt gehoord en iedereen wordt gezien’, zo staat te lezen op de website. „Hoe snel hebben we een nieuwe omroep gestart, denk je? Word lid”, schrijven onder meer Akwasi, Bizzey, Dio, Vjeze Fur en Jamie Li op sociale media bij een foto van zichzelf met daarbij de vraag ’Wakker?’. De omroep, waarvan verder nog niets bekend is, wordt tevens gesteund door de merken Top Notch, Noah’s Ark, PATTA, Daily paper, Filling Pieces, Smib, Melkweg, Paradiso en Tony’s Chocolonely.

Om een nieuwe omroep te beginnen moeten er op 31 december 2020 minstens 50.000 leden zijn. Tevens wordt verwacht dat dat de omroep een bepaalde stroming vertegenwoordigt en iets anders te bieden heeft dan het huidige aanbod. Frontman van Omroep Zwart is Akwasi.

Belangrijke maatschappelijke bijdrage
Vorige week ontving Akwasi nog een award voor zijn ’belangrijke maatschappelijke bijdrage’. Radiozenedr Fun X bekroonde hem vanwege zijn rol in de strijd tegen racisme. „Normaal gesproken worden alle awards door het publiek bepaald, maar voor deze bijzondere award maakte FunX een uitzondering door er zelf eentje te geven aan iemand die het verdient. Ondanks alles dat hij over zich heen krijgt, geeft hij niet op en blijft hij doorgaan. En dat allemaal voor de good cause.”

De rapper ligt de laatste maanden flink onder vuur. In juli beloofde hij tijdens een toespraak voor vijfduizend man dat hij ‘hem hoogstpersoonlijk op zijn gezicht zou trappen’ als hij in november een Zwarte Piet zou zien. Nadien doken er verschillende berichten op die de rapper door de jaren heen had geplaatst op Twitter. Stuk voor stuk van gewelddadige aard en hadden Sinterklaas en/of Zwarte Piet als onderwerp. Akwasi verwijderde na de ontdekking zijn volledige twitteraccount, waarmee hij ook zijn berichtengeschiedenis uitwiste. De zaak veroorzaakte veel reuring waarna een groep mensen aangifte deed tegen de rapper. Het OM besloot Akwasi niet te vervolgen omdat hij publiekelijk afstand heeft gedaan van zijn ’opruiende’ uitspraken.
https://www.telegraaf.nl/(...)i-start-omroep-zwart
quote:
Als Omroep Zwart niet in 2021 een voorlopige erkenning als omroepvereniging verkrijgt, zal zij gerechtigd zijn om de ontvangen contributie te gebruiken voor de daarvoor in de plaats komende doelstellingen van Omroep Zwart zonder dat daardoor een restitutierecht ontstaat. Die in de plaats komende doelstellingen zullen niet wezenlijk afwijken van haar huidige doel content te verzorgen waarin de maatschappelijke en (inter-)culturele stromingen van haar leden worden vertegenwoordigd.
https://omroepzwart.nl/algemene-voorwaarden/

[ Bericht 3% gewijzigd door Zipportal op 23-09-2020 11:07:02 ]
pi_195213110
Er kan nog steeds gestemd worden. :)

POLL
pi_195213133
Voor de geïnteresseerden:
quote:
0s.gif Op woensdag 23 september 2020 10:29 schreef Montagui het volgende:
Akwasi is overigens niet de enige met plannen voor een eigen zender, in deze link een overzicht:

https://www.nrc.nl/nieuws(...)oen-kijkers-a4011922
“To destroy a people you must first sever their roots.”
pi_195213163
Even het vorige topic doorgescand, maar FOK! is heus geen bubbel voor extreme racisten hoor. :)
Revolutions are the locomotives of history.
[img]https://i.imgur.com/jDiUACq.png[/img]
  Moderator woensdag 23 september 2020 @ 10:37:32 #5
451823 crew  Plompzakker
HAAAAAAA!
pi_195213178
quote:
0s.gif Op woensdag 23 september 2020 10:35 schreef Mikeytt het volgende:
Even het vorige topic doorgescand, maar FOK! is heus geen bubbel voor extreme racisten hoor. :)
Gezien de poll klopt dit ook
Deze user is best OK als je hem normaal aanspreekt via DM.
pi_195213197
quote:
0s.gif Op woensdag 23 september 2020 10:35 schreef Mikeytt het volgende:
Even het vorige topic doorgescand, maar FOK! is heus geen bubbel voor extreme racisten hoor. :)
pi_195213206
quote:
0s.gif Op woensdag 23 september 2020 10:39 schreef Zipportal het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Omg, deze heb ik opgeslagen O+ heb al een Famke .gif collectie van de Jinek uitzending
Revolutions are the locomotives of history.
[img]https://i.imgur.com/jDiUACq.png[/img]
pi_195213216
dan is alles racistisch.
je zou dan a4-papier uit de handel moeten halen want er is geen diversiteit. geen enkel zwart a4tje in een pak van 500 vel.
zelfde met slagroom, softijsjes, toiletpapier, zakdoekjes en sneeuw.
er is gewoon te weinig diversiteit bij al deze racistische dingen.

meer racisme begint overigens pas na 14:00 uur.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
pi_195213223
Wellicht niet voor extreme racisten maar de overvloed aan racistische grapje vond ik wel misselijkmakend..
pi_195213247
quote:
0s.gif Op woensdag 23 september 2020 10:32 schreef Zipportal het volgende:
Er kan nog steeds gestemd worden. :)

[poll=563]
ken die omroep mooi op zwart

of 24/7 zwarte piet uitzenden 8} 8} 8} 8} 8} 8}
pi_195213268
Zou wel ironisch zijn als die zender last gaat krijgen van ZWARTKIJKERS.
  Moderator / Redactie FP woensdag 23 september 2020 @ 10:45:32 #12
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_195213290
quote:
11s.gif Op woensdag 23 september 2020 10:43 schreef Scorpie het volgende:
Zou wel ironisch zijn als die zender last gaat krijgen van ZWARTKIJKERS.
Programma Black Watch.
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
  woensdag 23 september 2020 @ 10:57:53 #13
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_195213486
Orange is the new black.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
  woensdag 23 september 2020 @ 11:10:31 #14
159199 Rickocum
LOLZ! BACKWARD PWNAGE V3
pi_195213690
kan ik nog ergens dit terug kijken?
pi_195213714
quote:
0s.gif Op woensdag 23 september 2020 11:10 schreef RickoKun het volgende:
kan ik nog ergens dit terug kijken?
hoezo, is de omroep nu al op zwart gegaan?
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
pi_195213735
Akwasi is straks ook nog NPO zenderbaasje en harkt een salaris van 2 ton bij elkaar van uw belastinggeld.
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
  Moderator / Redactie FP woensdag 23 september 2020 @ 11:15:40 #17
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_195213764
quote:
0s.gif Op woensdag 23 september 2020 11:13 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Akwasi is straks ook nog NPO zenderbaasje en harkt een salaris van 2 ton bij elkaar van uw belastinggeld.
'Vorstelijk' salaris.
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
  woensdag 23 september 2020 @ 11:21:30 #18
232494 Boca_Raton
Voor al uw no nonsense
pi_195213842
quote:
0s.gif Op woensdag 23 september 2020 11:13 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Akwasi is straks ook nog NPO zenderbaasje en harkt een salaris van 2 ton bij elkaar van uw belastinggeld.
:o
pi_195213965
quote:
0s.gif Op woensdag 23 september 2020 11:10 schreef RickoKun het volgende:
kan ik nog ergens dit terug kijken?
Jazeker, zet de tv uit.
Het ligt aan de instanties zelf
pi_195214114
quote:
0s.gif Op woensdag 23 september 2020 11:30 schreef Poefbank het volgende:

[..]

Jazeker, zet de tv uit.
:D
pi_195216845
quote:
0s.gif Op woensdag 23 september 2020 10:33 schreef Montagui het volgende:
Voor de geïnteresseerden:
[..]

quote:
Omroep X
De inclusieve omroep van tv-veteranen Guilly Koster en Ivette Forster is ook bedoeld voor zwarte mensen, maar niet voor zwart in de etnische betekenis, zegt Koster: „Ik doel op zwart als overtuiging, dat alle mensen een gelijkwaardig kans moeten krijgen, en dat meerdere culturen in de samenleving een verrijking zijn, niet een bedreiging.” Koster is 65 jaar, hij ziet zichzelf hier in de ‘Mozesrol’: „Ik kan het volk naar de muren leiden, maar ik zal zelf het beloofde land niet ingaan.” De strijd voor een meer inclusieve samenleving voert hij voor zijn kleinkinderen: „We staan aan de rand van de woestijn, maar als ik in hun ogen kijk, denk ik: Het is nog maar een stukje.”
Juist, wit(heid) is een "psychose" en zwart de "overtuiging dat alle mensen een gelijkwaardig kans moeten krijgen, en dat meerdere culturen in de samenleving een verrijking zijn, niet een bedreiging.”.

Ik begin heel erg moe te worden van zwarte ultra-racisten en de mainstream acceptatie waarop zij om mij volstrekt onduidelijke redenen alsmaar weer kunnen rekenen. :r
pi_195216988
Als ik zo dat NRC artikel lees denk ik dat het allemaal wel mee gaat vallen, er zijn kennelijk talloze clubjes die heel graag een podium willen op het minst bezochte medium op Jomanda (na Silvia dan he) na.

Ach ja
pi_195217032
quote:
Stamppot
Stamppot is gericht op „de provincialen buiten de Randstedelijke bubbel”. Een terugkerende klacht uit de provincie is dat Hilversum zich te zeer op de Randstad richt. De omroep is bedacht door Ronnie Degen, de man achter het Achterhoekse festival Zwarte Cross en evenementenbedrijf De Feestfabriek. In De Gelderlander zei Degen: „Er is nog meer Nederlandse grond achter Amersfoort. Met historie, verhalen en op z’n minst even interessante snuiters. De omroep vanuit de Achterhoek zou trots kunnen geven aan de provinciaal.” Per 1 oktober begint Stamppot al met uitzenden via YouTube. We verwachten veel muziek.
gvd dat artikel leest als een Simon Carmiggelt stukje, wat een verzameling gekkies heb je toch overal, het is echt niet alleen op FOK! dus :D
pi_195217044
quote:
15s.gif Op woensdag 23 september 2020 14:21 schreef van_Lamehuizen het volgende:

[..]


[..]

Juist, wit(heid) is een "psychose" en zwart de "overtuiging dat alle mensen een gelijkwaardig kans moeten krijgen, en dat meerdere culturen in de samenleving een verrijking zijn, niet een bedreiging.”.

Ik begin heel erg moe te worden van zwarte ultra-racisten en de mainstream acceptatie waarop zij om mij volstrekt onduidelijke redenen alsmaar weer kunnen rekenen. :r
Zie het geheel als een stukje entertainment in zware tijden.

Net als Lewis Hamilton die Max en consorten op zijn nummer zet vanwege het niet knielen tijdens de F1. Vervolgens is meneer de week erna er gewoon niet bij... _O-

Uiteindelijk dus prachtige foto met Max als middelpunt.
  woensdag 23 september 2020 @ 14:46:00 #25
492341 Subw00fer
Levert lekker veel slagkracht
pi_195217199
Leuke TV wordt dat: Zwarte Pieten die worden gekopschopt.
pi_195217702
De programmering is al redelijk ver.
Elke vrijdag is Fastfoodfight-day bij Omroep zwart. Een uur lang de beste vechtpartijen bij de McDonalds, Burgerking, Fiveguys en KFC.

Wekelijks een overzicht van beelden uit Zaandam. Bij de moeder van de tuigvloggers. Is er weer een explosie?

Rolexhunt. Hoe kun je zien of een Rolex echt is of niet. En hoe krijg je een Rolex tegen iemand z'n wil van z'n pols.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  woensdag 23 september 2020 @ 15:50:28 #27
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_195218323
Ik mag hopen dat deze zender wel in de gaten wordt gehouden door een aantal waakhonden die haatzaaien en discriminatie moeten voorkomen en eventueel bereid zijn een rechtszaak aan te spannen. Maar dat zal wel weer niet.
  Moderator / Redactie FP woensdag 23 september 2020 @ 18:21:22 #28
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_195221127
quote:
0s.gif Op woensdag 23 september 2020 15:17 schreef spectrumanalyser het volgende:
De programmering is al redelijk ver.
Elke vrijdag is Fastfoodfight-day bij Omroep zwart. Een uur lang de beste vechtpartijen bij de McDonalds, Burgerking, Fiveguys en KFC.

Wekelijks een overzicht van beelden uit Zaandam. Bij de moeder van de tuigvloggers. Is er weer een explosie?

Rolexhunt. Hoe kun je zien of een Rolex echt is of niet. En hoe krijg je een Rolex tegen iemand z'n wil van z'n pols.
Vergeet niet Zwembad Aanrand. Hoe kan je makkelijk meisjes betasten en ermee wegkomen in een zwembad. Elke week een nieuw bad met nieuwe plekjes en gesprekken met ervaringsdeskundigen.
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
pi_195221266
quote:
15s.gif Op woensdag 23 september 2020 14:21 schreef van_Lamehuizen het volgende:

[..]

[..]

Juist, wit(heid) is een "psychose" en zwart de "overtuiging dat alle mensen een gelijkwaardig kans moeten krijgen, en dat meerdere culturen in de samenleving een verrijking zijn, niet een bedreiging.”.

Ik begin heel erg moe te worden van zwarte ultra-racisten en de mainstream acceptatie waarop zij om mij volstrekt onduidelijke redenen alsmaar weer kunnen rekenen. :r
Ja, goffer, nou moet het toch stoppen hoor. Heb ik er net, na meer dan een halve eeuw op deze aardkloot mee leren leven dat ik een extreem rechtse racist ben, blijk ik nog psychotisch ook.
  woensdag 23 september 2020 @ 19:30:44 #30
319685 Mubassie
Hallo kindertjes
pi_195222299
quote:
0s.gif Op woensdag 23 september 2020 18:21 schreef El_Thijs het volgende:

[..]

Vergeet niet Zwembad Aanrand. Hoe kan je makkelijk meisjes betasten en ermee wegkomen in een zwembad. Elke week een nieuw bad met nieuwe plekjes en gesprekken met ervaringsdeskundigen.
En elk jaar begin december de 'Zing met de Sint show'.
Met hits als Sinterklaas katoentje.

Ohnee wacht..
pi_195222624
quote:
1s.gif Op woensdag 23 september 2020 19:30 schreef Mubassie het volgende:

[..]

En elk jaar begin december de 'Zing met de Sint show'.
Met hits als Sinterklaas katoentje.

Door een ashantikoor.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  woensdag 23 september 2020 @ 22:38:19 #32
449329 Speekselklier
Komt niet meer terug
pi_195226124
quote:
0s.gif Op woensdag 23 september 2020 10:40 schreef spectrumanalyser het volgende:

je zou dan a4-papier uit de handel moeten halen want er is geen diversiteit.
nee natuurlijk niet. met een zwart a4-tje kan je niks. totaal onbruikbaar, nutteloos......
Tot nooit .......
pi_195226477
Ongetwijfeld valt hiermee een nieuw gratis potje subsidie leeg te plukken door die fopneger.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_195226725
twitter

Het is gewoon weer munt slaan uit zijn racistische inslag. Walgelijk.
  woensdag 23 september 2020 @ 23:24:06 #35
136343 BasEnAad
, die clown en die acrobaat!
pi_195226799
Akwasi moet ook niet zeiken, aan deze überwesterse maatschappij heeft hij wel zijn vastgoedportefeuille van miljoenen te danken.

quote:
De in opspraak geraakte rapper Akwasi is voor de helft eigenaar van een vastgoedproject in Weesp ter waarde van 6,4 miljoen euro. Hij zit ‘extreem goed in de slappe was’. Dat is deze week te lezen in het entertainmentblad Story. Akwasi speelt een prominente rol in het racismedebat, dat mede gaat over gelijke kansen voor iedereen: wit én zwart. Akwasi wordt nu neergezet als een zwarte BN’er die juist heel erg profiteert van de kansen in Nederland. Eerst door de Privé, nu door Story.
https://www.mediacourant.(...)joenen-aan-vastgoed/
  donderdag 24 september 2020 @ 00:20:36 #36
478286 Stray_cat
Veni, vidi, vagina
pi_195227116
Ik ben wel benieuwd, krijgen we dan ook de veroordeling te zien? Aanzetten tot geweld mag nog steeds niet, dus kom maar op.
pi_195227132
Prima toch, zo'n zwarte oproep? Laat dit soort initiatieven maar goed zichtbaar zijn en de rest van Nederland mag er een mening over vormen O-)
  donderdag 24 september 2020 @ 07:37:08 #38
464166 Captain_Jack_Sparrow
Why is all the rum gone?
pi_195228351
"This is the day you will always remember as the day you almost caught Captain Jack Sparrow".
  Moderator / Redactie FP donderdag 24 september 2020 @ 07:54:27 #39
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_195228505
quote:
quote:
Ergens is het verontrustend dat de oprichters deze inschatting niet kunnen maken. Buiten hangt weer een spruitjeslucht. Van uit de tijd toen iedereen nog onverstoorbaar in zijn eigen zuil paste en we met z’n allen lekker langs elkaar konden leven. Vooruitgang? Mwah.
Hij slaat de spijker goed op zijn kop. Al moest ik wel een klein beetje gniffelen om dat laatste stukje :P
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
pi_195229938
quote:
0s.gif Op woensdag 23 september 2020 22:38 schreef Speekselklier het volgende:

[..]

nee natuurlijk niet. met een zwart a4-tje kan je niks. totaal onbruikbaar, nutteloos......
Een zwart softijsje bestaat wel. zwarte vanille-ijs.
Vreemdgenoeg is softijs in Nederland populairder in de witte variant.

Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  donderdag 24 september 2020 @ 11:58:28 #41
319685 Mubassie
Hallo kindertjes
pi_195231536
quote:
0s.gif Op donderdag 24 september 2020 10:06 schreef spectrumanalyser het volgende:

[..]

Een zwart softijsje bestaat wel. zwarte vanille-ijs.
Vreemdgenoeg is softijs in Nederland populairder in de witte variant.

[ afbeelding ]
Zelf gedraaid? :+
pi_195232441
Hier alvast de eerste beelden van Omroep Zwart

Een man die zijn kans grijpt en met een kleine prijs de deur uit gaat
https://streamable.com/f5yzic
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  † In Memoriam † donderdag 24 september 2020 @ 13:34:52 #43
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_195232840

Zo'n lamme mediastrategie. Eerst een site dumpen waar niks op staat. Commentaar weigeren bij media. Dan in stukjes vage info droppen zoals in deze vid.
:')
pi_195233707
quote:
0s.gif Op donderdag 24 september 2020 13:34 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

Zo'n lamme mediastrategie. Eerst een site dumpen waar niks op staat. Commentaar weigeren bij media. Dan in stukjes vage info droppen zoals in deze vid.
Succes met hun (randstad) bubbel. Ik zal er, net als veel andere zenders weinig van mee krijgen.

ps. Zwart is alles. (wit is niets?) Huil, huil dat laatste hebben we niet gezegd.
pi_195233731
quote:
0s.gif Op woensdag 23 september 2020 23:17 schreef Zwarte_Piet het volgende:
[ twitter ]
Het is gewoon weer munt slaan uit zijn racistische inslag. Walgelijk.
Jij weet toch ook dat lid worden 5,72 euro kost bij een publieke omroep? Hoe kom je dan op 10,00 euro uit?
pi_195233776
"Je hebt iedere kleur nodig om de kleur zwart te krijgen"

Wat is dat nou weer voor loze kreet :')
Hier schreef Hooidraad het volgende:
Justin spreekt altijd de waarheid.
pi_195233850
zwart en wit zijn helemaal geen kleuren.
heb je ooit weleens iemand horen zeggen "goh dat zwart zeg... mooi kleurtje" :')
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
pi_195233867
quote:
0s.gif Op donderdag 24 september 2020 14:36 schreef JustinK het volgende:
"Je hebt iedere kleur nodig om de kleur zwart te krijgen"

Wat is dat nou weer voor loze kreet :')
Ja inderdaad. Dat is pertinente onzin in dit filmpje.
Ga je alle kleuren verf mengen dan krijg je bruin. Mix je alle kleuren licht, dan krijg je wit licht. Andersom zie je dat ook, zet een prisma in wit licht en je krijgt de regenboog.
Kortom dit geeft alweer het niveau aan van die zwartzender.
En Awkwardi zit straks weer z’n geld te tellen, die heeft nooit op zwart zaad gezeten in tegenstelling tot z’n moeder.
  Moderator / Redactie FP donderdag 24 september 2020 @ 14:55:20 #49
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_195234021
quote:
0s.gif Op donderdag 24 september 2020 10:06 schreef spectrumanalyser het volgende:

[..]

Een zwart softijsje bestaat wel. zwarte vanille-ijs.
Vreemdgenoeg is softijs in Nederland populairder in de witte variant.

[ afbeelding ]
Straks gaan ze nog zeiken dat de witte vlokken in Vlokfeest oververtegenwoordigd zijn.

"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
pi_195234086
Humberto Tan heeft vragen bij de procedure van de selectie van diverse assortiment paaseieren.
Het gaat hem niet zozeer om de witte chocolade maar om de procedure.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
pi_195234105
Dit is gewoon de verzuiling van de 21e eeuw. Deze hele BLM discussie en alle afgeleiden zorgen niet voor meer acceptatie en meer begrip voor diversiteit, het zorgt alleen maar voor hardere tegenstellingen. Ik had de (domme) hoop dat deze Akwasi na zijn blamage op de dam en zijn "excuses omdat het moet" zich nu wel even koest zou houden, maar het tegendeel is dus waar. Verder past deze onzin wel prima bij waar de NPO voor wil staan.
pi_195234164
quote:
0s.gif Op donderdag 24 september 2020 14:44 schreef MisChrartin het volgende:

[..]

Ja inderdaad. Dat is pertinente onzin in dit filmpje.
Ga je alle kleuren verf mengen dan krijg je bruin. Mix je alle kleuren licht, dan krijg je wit licht. Andersom zie je dat ook, zet een prisma in wit licht en je krijgt de regenboog.
Kortom dit geeft alweer het niveau aan van die zwartzender.
En Awkwardi zit straks weer z’n geld te tellen, die heeft nooit op zwart zaad gezeten in tegenstelling tot z’n moeder.
pi_195234735
quote:
6s.gif Op donderdag 24 september 2020 15:07 schreef MrBadGuy het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ha, dat doet me weer denken aan het juichende nieuwsitem over een "enorm divers" orkest. Hoezo divers als er uitsluitend mensen met een kleurtje meedoen... https://nos.nl/artikel/23(...)r-op-het-podium.html
  donderdag 24 september 2020 @ 15:44:38 #54
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_195234798
quote:
0s.gif Op donderdag 24 september 2020 15:04 schreef MrBadGuy het volgende:
Dit is gewoon de verzuiling van de 21e eeuw. Deze hele BLM discussie en alle afgeleiden zorgen niet voor meer acceptatie en meer begrip voor diversiteit, het zorgt alleen maar voor hardere tegenstellingen. Ik had de (domme) hoop dat deze Akwasi na zijn blamage op de dam en zijn "excuses omdat het moet" zich nu wel even koest zou houden, maar het tegendeel is dus waar. Verder past deze onzin wel prima bij waar de NPO voor wil staan.
Yup, het werkt enorm polariserend en legt meer en meer de nadruk op verschil in huidskleur. Voor clubjes die daar goed op teren is dat fijn, die krijgen meer aandacht en/of subsidie.

Net als Wilders ook baat heeft bij verdere polarisering tussen moslims en niet-moslims ipv mensen daadwerkelijk nader tot elkaar brengen wat juist veel problemen die hij aankaart zou oplossen.

Ik haat polarisering en mensen die daar op aansturen uit bewust eigen belang of daarbij helpen uit miskend eigen belang :( De samenleving wordt er niet leuker op dankzij hen.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  Forum Admin donderdag 24 september 2020 @ 15:51:27 #55
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_195234918
quote:
0s.gif Op donderdag 24 september 2020 15:44 schreef Perrin het volgende:

[..]

Yup, het werkt enorm polariserend en legt meer en meer de nadruk op verschil in huidskleur. Voor clubjes die daar goed op teren is dat fijn, die krijgen meer aandacht en/of subsidie.

Net als Wilders ook baat heeft bij verdere polarisering tussen moslims en niet-moslims ipv mensen daadwerkelijk nader tot elkaar brengen wat juist veel problemen die hij aankaart zou oplossen.

Ik haat polarisering en mensen die daar op aansturen uit bewust eigen belang of daarbij helpen uit miskend eigen belang :( De samenleving wordt er niet leuker op dankzij hen.
Goede post. Daarom is ook "wit en zwart" ipv blank en donker zo populair bij die groepen.

Wat ik overigens nog steeds walgelijk vind. De NOS is er ooit mee begonnen. Het is en blijft foutief taalgebruik dat maar een doel dient
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
pi_195235229
quote:
0s.gif Op donderdag 24 september 2020 15:51 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]

Goede post. Daarom is ook "wit en zwart" ipv blank en donker zo populair bij die groepen.

Wat ik overigens nog steeds walgelijk vind. De NOS is er ooit mee begonnen. Het is en blijft foutief taalgebruik dat maar een doel dient
Beide extremen binnen deze "discussie" profiteren dan ook van polatisatie, en dus het scheppen van een imaginaire doch duidelijke vijand. De ene kant schildert witten (sic) af als een collectief dat door de eeuwen heen een soort van stilzwijgend verbond zou hebben gesloten om iedereen met een kleurtje uit te persen, aan de andere kant zou er sprake zijn van een complot om blanken te laten verdwijnen en dat is evenzeer krankzinnig.

De media hebben in dezen ook een nogal dubieuze rol, wat naar mijn indruk dan weer het gevolg is naar het in toenemende mate hechten aan clicks (en dus met termen en ongenuanceerde, gemakzuchtige artikelen de boel op scherp zetten) in plaats van het leveren van uitgebalanceerde info met enige verdieping erin.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  donderdag 24 september 2020 @ 16:15:47 #57
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_195235319
quote:
0s.gif Op donderdag 24 september 2020 16:11 schreef saparmurat_niyazov het volgende:

[..]

Beide extremen binnen deze "discussie" profiteren dan ook van polatisatie, en dus het scheppen van een imaginaire doch duidelijke vijand. De ene kant schildert witten (sic) af als een collectief dat door de eeuwen heen een soort van stilzwijgend verbond zou hebben gesloten om iedereen met een kleurtje uit te persen, aan de andere kant zou er sprake zijn van een complot om blanken te laten verdwijnen en dat is evenzeer krankzinnig.

De media hebben in dezen ook een nogal dubieuze rol, wat naar mijn indruk dan weer het gevolg is naar het in toenemende mate hechten aan clicks (en dus met termen en ongenuanceerde, gemakzuchtige artikelen de boel op scherp zetten) in plaats van het leveren van uitgebalanceerde info met enige verdieping en erin.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Precies; het is hetzelfde als Pechthold vs. Wilders, die gewoon beide profiteerden van een positionering lijnrecht tegenover de ander.
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
pi_195235607
quote:
0s.gif Op donderdag 24 september 2020 15:51 schreef Straatcommando. het volgende:
De NOS is er ooit mee begonnen.
Het is nog veel kwalijker dan dat, allerhande mainstream media zijn er destijds na overleg gelijktijdig mee begonnen om tegemoet te komen aan zwarte rassenhitsers. :')

Dezelfde lui die nu komen met beweringen als "wit(heid) is een psychose" en "zwart als overtuiging, dat alle mensen een gelijkwaardig kans moeten krijgen, en dat meerdere culturen in de samenleving een verrijking zijn, niet een bedreiging."

Tegelijkertijd moest "blank" vervangen worden door "wit" omdat blank zogenaamd zou staan voor onbeschreven en rein. :') 8)7 Ken jij ook maar één iemand die blank betrokken op huidskleur zo interpreteerde? Ik buiten die amper nog verkapte black supremacists om niet één. |:(

Knettergek en/of zeer kwaadwillend zijn deze figuren en achterlijke whitey helpers laten zich enthousiast voor dit ultra-racistische karretje spannen. :r

[ Bericht 20% gewijzigd door van_Lamehuizen op 24-09-2020 16:33:54 ]
  Forum Admin donderdag 24 september 2020 @ 16:29:46 #59
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_195235639
quote:
15s.gif Op donderdag 24 september 2020 16:28 schreef van_Lamehuizen het volgende:

[..]

Het is nog veel kwalijker dan dat, allerhande mainstream media zijn er destijds na overleg gelijktijdig mee begonnen om tegemoet te komen aan zwarte rassenhitsers. :')
Dat is inderdaad nog erger. Ik kan me nog een verklaring van de NOS voor de geest halen die hier over ging.

Op een of andere reden kan ik er heel slecht tegen.
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
pi_195236153
quote:
15s.gif Op donderdag 24 september 2020 16:28 schreef van_Lamehuizen het volgende:

[..]

Het is nog veel kwalijker dan dat, allerhande mainstream media zijn er destijds na overleg gelijktijdig mee begonnen om tegemoet te komen aan zwarte rassenhitsers. :')

Dezelfde lui die nu komen met beweringen als "wit(heid) is een psychose" en "zwart als overtuiging, dat alle mensen een gelijkwaardig kans moeten krijgen, en dat meerdere culturen in de samenleving een verrijking zijn, niet een bedreiging."

Tegelijkertijd moest "blank" vervangen worden door "wit" omdat blank zogenaamd zou staan voor onbeschreven en rein. :') 8)7 Ken jij ook maar één iemand die blank betrokken op huidskleur zo interpreteerde? Ik buiten die amper nog verkapte black supremacists om niet één. |:(

Knettergek en/of zeer kwaadwillend zijn deze figuren en achterlijke whitey helpers laten zich enthousiast voor dit ultra-racistische karretje spannen. :r
In plaats van zwart gebruiken ze bij de NPO nu soms ook al de term "mensen van kleur" (net als "wit", een slechte, letterlijke vertaling vanuit het Engels). Gewoon verkrachting van de Nederlandse taal.

Maar in Den Haag willen ze het nu ook niet meer hebben over (de al politiek correcte term) lhbti'ers: de nieuwe politiek correcte term is aldaar het Engelse 'queer'. Queer was wat tot niet zo heel lang geleden gewoon een scheldwoord voor homo's en is vergelijkbaar met de Nederlandse term 'flikker'. Dat 'queer' nu soms als geuzennaam wordt gebruikt lijkt me nog niet echt een goede reden om het als politieke correcte term te gebruiken... maar voor een GroenLinks wethouder was dat dus wel voldoende en was 'lhbti' al niet meer goed genoeg. Waarschijnlijk hebben we het over een paar jaar dus ook niet meer over "mensen van kleur", maar gebruiken we de geuzennaam 'niggah' voor alles wat niet-blankwit is.

https://www.telegraaf.nl/(...)nders-voortaan-queer

Ik hou het gewoon liever bij de, in mijn ogen, neutrale Nederlandse termen als 'blank', 'donker', 'negroïde', 'allochtoon', 'autochtoon', 'homo', 'hetero', etc.
pi_195239765
quote:
0s.gif Op donderdag 24 september 2020 14:34 schreef Nober het volgende:

[..]

Jij weet toch ook dat lid worden 5,72 euro kost bij een publieke omroep? Hoe kom je dan op 10,00 euro uit?
Dat is wat Akwasi vraagt schijnbaar. Heeft hij sowieso al ¤ 4,28 in de pocket.
pi_195240475
quote:
0s.gif Op donderdag 24 september 2020 14:34 schreef Nober het volgende:

[..]

Jij weet toch ook dat lid worden 5,72 euro kost bij een publieke omroep? Hoe kom je dan op 10,00 euro uit?
Ze moeten minstens 5,72 vragen van een lid.

Akwasi neemt echter 4,28 meer.
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
  Moderator / Redactie FP donderdag 24 september 2020 @ 21:07:20 #63
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_195240547
quote:
0s.gif Op donderdag 24 september 2020 21:02 schreef hollandia02 het volgende:

[..]

Ze moeten minstens 5,72 vragen van een lid.

Akwasi neemt echter 4,28 meer.
Hij neemt en hij neemt, maar wat geeft hij nu eigenlijk terug? En dan bedoel ik echt iets wat wat toevoegt.
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
pi_195240658
quote:
0s.gif Op donderdag 24 september 2020 21:07 schreef El_Thijs het volgende:

[..]

Hij neemt en hij neemt, maar wat geeft hij nu eigenlijk terug? En dan bedoel ik echt iets wat wat toevoegt.
Een trap in het gezicht van Zwarte Piet/
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
  Moderator / Redactie FP donderdag 24 september 2020 @ 21:20:56 #65
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_195240843
quote:
0s.gif Op donderdag 24 september 2020 21:13 schreef hollandia02 het volgende:

[..]

Een trap in het gezicht van Zwarte Piet/
Ok, wat voor nuttigs voegt hij toe?
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
pi_195240922
quote:
0s.gif Op donderdag 24 september 2020 21:20 schreef El_Thijs het volgende:

[..]

Ok, wat voor nuttigs voegt hij toe?
Deze retorische vraag ga je hier niet beantwoord zien.

[ Bericht 1% gewijzigd door Vliegbaard op 24-09-2020 22:56:27 ]
pi_195241054
quote:
0s.gif Op donderdag 24 september 2020 21:20 schreef El_Thijs het volgende:

[..]

Ok, wat voor nuttigs voegt hij toe?
Helemaal niks, hij verontreinigt de lucht die ik inadem.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
  vrijdag 25 september 2020 @ 00:20:50 #68
478286 Stray_cat
Veni, vidi, vagina
pi_195244074
Wat voegt Ongehoord Nederland toe? Tsja, ook niks. Lekker laten wappiën, zendtijd zal ergens in de ochtend zijn. D Wel succes met al die werkenden die geen tv kijken en een 1 1/2 bejaarde.
pi_195244638
Laat de burger oorlog maar komen en Europa in vlammen opgaan we verdienen het
I will do what i must !!
pi_195244672
Die spartanen wisten wel hoe dat tuig buiten te houden
I will do what i must !!
  Moderator / Redactie FP vrijdag 25 september 2020 @ 08:44:32 #74
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_195246002
quote:
1s.gif Op donderdag 24 september 2020 21:23 schreef Vliegbaard het volgende:

[..]

Deze retorische vraag ga je hier niet beantwoord zien.
Dat was ook in de lijn der verwachting :P
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
pi_195247700
De mascotte van omroep zwart

Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  Moderator / Redactie FP vrijdag 25 september 2020 @ 11:20:19 #76
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_195247870
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 september 2020 11:10 schreef spectrumanalyser het volgende:
De mascotte van omroep zwart

[ afbeelding ]
Waarom die witte eierdop :(
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
pi_195249432
Als er maar geen belastingsgeld heen gaat
I will do what i must !!
pi_195249478
Verder kijkt er toch niemand meer tv _O-
I will do what i must !!
pi_195836986
Nou, Akwasi heeft met zijn scam toch al mooi 170 duizend euro verdiend.
quote:
De omroep Zwart van de rappende relschopper Akwasi heeft nog lang niet genoeg leden om aanspraak te kunnen maken op een plekje in het NPO-bestel. Na een maand zijn pas 17.000 van de benodigde 50.000 leden binnen.
https://www.mediacourant.(...)g-niet-genoeg-leden/
“To destroy a people you must first sever their roots.”
  zondag 25 oktober 2020 @ 00:25:11 #80
478286 Stray_cat
Veni, vidi, vagina
pi_195837233
Hoe zit het met zijn aanklacht tot opzetten tot geweld? Weg?

Hallo, OM :')
pi_195837335
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2020 00:25 schreef Stray_cat het volgende:
Hoe zit het met zijn aanklacht tot opzetten tot geweld? Weg?

Hallo, OM :')
Ja, zo roeien ze in regio Amsterdam
  zondag 25 oktober 2020 @ 00:36:56 #82
478286 Stray_cat
Veni, vidi, vagina
pi_195837353
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2020 00:35 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]

Ja, zo roeien ze in regio Amsterdam
Niks bekend dus?
pi_195837405
quote:
13s.gif Op zondag 25 oktober 2020 00:36 schreef Stray_cat het volgende:

[..]

Niks bekend dus?
Nee, heeft geen prioriteit blijkbaar. Zoals zoveel dingen momenteel.
  zondag 25 oktober 2020 @ 00:54:41 #84
478286 Stray_cat
Veni, vidi, vagina
pi_195837501
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2020 00:42 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]

Nee, heeft geen prioriteit blijkbaar. Zoals zoveel dingen momenteel.
Echt achterlijk, hij zit nu toch in 1 of ander diversiteits platform....

Soms word ik zo verdrietig, deze man moet vervolgd worden.

Juist vóór gelijkheid.
pi_195837688
quote:
13s.gif Op zondag 25 oktober 2020 00:54 schreef Stray_cat het volgende:

[..]

Echt achterlijk, hij zit nu toch in 1 of ander diversiteits platform....

Soms word ik zo verdrietig, deze man moet vervolgd worden.

Juist vóór gelijkheid.
Nooit verdrietig worden, ik kijk graag naar de gemeenteraadsvergaderingen van Amsterdam.

Wat gaat die doen dan met zijn zender? Alleen maar donkere mensen? Of divers? Dus zowel links als rechts?

Laat het maar gebeuren, hij heeft bij elke racistische zet, dus andersom meerdere rechtszaken aan zijn broek.
  zondag 25 oktober 2020 @ 01:41:02 #86
478286 Stray_cat
Veni, vidi, vagina
pi_195837717
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2020 01:34 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]

Nooit verdrietig worden, ik kijk graag naar de gemeenteraadsvergaderingen van Amsterdam.

Wat gaat die doen dan met zijn zender? Alleen maar donkere mensen? Of divers? Dus zowel links als rechts?

Laat het maar gebeuren, hij heeft bij elke racistische zet, dus andersom meerdere rechtszaken aan zijn broek.
Met verdrietig bedoel ik wat anders :+ Namelijk dat hij niet veroordeelt wordt voor zijn achterlijke gedrag en uitspraken. OM?
pi_195838559
quote:
0s.gif Op woensdag 23 september 2020 10:40 schreef spectrumanalyser het volgende:
dan is alles racistisch.
je zou dan a4-papier uit de handel moeten halen want er is geen diversiteit. geen enkel zwart a4tje in een pak van 500 vel.
zelfde met slagroom, softijsjes, toiletpapier, zakdoekjes en sneeuw.
er is gewoon te weinig diversiteit bij al deze racistische dingen.

meer racisme begint overigens pas na 14:00 uur.
Het is allemaal gekkigheid wat alleen bestaat heeft als men er aandacht aan besteed.
  zondag 25 oktober 2020 @ 06:51:10 #88
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_195838919
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2020 00:05 schreef Montagui het volgende:
Nou, Akwasi heeft met zijn scam toch al mooi 170 duizend euro verdiend.
[..]

https://www.mediacourant.(...)g-niet-genoeg-leden/
Elk nadeel heb ze voordeel; nu kunnen ze weer laten zien hoe hard ze gediscrimineerd worden. :Y

Ik zeg je, diversiteits-Walhalla “M” - dat jammer genoeg deze week weer terugkomt - maakt er direct weer een item van.
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
  † In Memoriam † zondag 25 oktober 2020 @ 07:42:45 #89
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_195839178
quote:
0s.gif Op donderdag 24 september 2020 15:04 schreef MrBadGuy het volgende:
Dit is gewoon de verzuiling van de 21e eeuw. Deze hele BLM discussie en alle afgeleiden zorgen niet voor meer acceptatie en meer begrip voor diversiteit, het zorgt alleen maar voor hardere tegenstellingen. Ik had de (domme) hoop dat deze Akwasi na zijn blamage op de dam en zijn "excuses omdat het moet" zich nu wel even koest zou houden, maar het tegendeel is dus waar. Verder past deze onzin wel prima bij waar de NPO voor wil staan.
Wel een kleine zuil als ze het niet lukt om een magere 50.000 leden aan te trekken
:')
  zondag 25 oktober 2020 @ 08:39:41 #90
319685 Mubassie
Hallo kindertjes
pi_195839613
Ik heb het ook al vaker gezegd.
De kloof tussen blank en zwart wordt alleen maar groter door types als Akwasi.

Al ben ik van mening dat dat zijn hele insteek is.

Deze rat moet heel snel opgeruimd worden.
  zondag 25 oktober 2020 @ 09:12:33 #91
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_195839928
quote:
1s.gif Op zondag 25 oktober 2020 08:39 schreef Mubassie het volgende:
Ik heb het ook al vaker gezegd.
De kloof tussen blank en zwart wordt alleen maar groter door types als Akwasi.

Al ben ik van mening dat dat zijn hele insteek is.

Deze rat moet heel snel opgeruimd worden.
Ik vind het een klootviool eerste klas, maar dit gaat me te ver.
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
  zondag 25 oktober 2020 @ 09:15:02 #92
54837 nixxx
NIET broer van TD
pi_195839953
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2020 09:12 schreef thedeedster het volgende:

[..]

Ik vind het een klootviool eerste klas, maar dit gaat me te ver.
Enkeltje Ghana zou wat mij betreft al goed zijn.
ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw
  zondag 25 oktober 2020 @ 09:17:00 #93
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_195839969
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2020 09:15 schreef nixxx het volgende:

[..]

Enkeltje Ghana zou wat mij betreft al goed zijn.
OK, dat lijkt mij ook een prima plan. :)
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
  zondag 25 oktober 2020 @ 09:19:43 #94
464166 Captain_Jack_Sparrow
Why is all the rum gone?
pi_195839999
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2020 07:42 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

Wel een kleine zuil als ze het niet lukt om een magere 50.000 leden aan te trekken
Zuiltje.

"This is the day you will always remember as the day you almost caught Captain Jack Sparrow".
pi_196307908
Ze hebben vandaag de 50.000 leden gehaald.
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2020 07:42 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

Wel een kleine zuil als ze het niet lukt om een magere 50.000 leden aan te trekken
Ze hebben het gehaald. 52.146 leden inmiddels.
pi_196308084
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2020 19:30 schreef Alaianaya het volgende:
Ze hebben vandaag de 50.000 leden gehaald.
[..]

Ze hebben het gehaald. 52.146 leden inmiddels.
52.146 racisten in ons land dus.
pi_196308208
apart. de teller bleef wekenlang op 25 duizend steken en sinds een week ineens boven de 50 duizend. dus na anderhalve maand 25 duizend leden en een week daarna opeens 50 duizend.

Noot: als de omroep er niet komt krijgt er maar 1 iemand geld en dat is Aquarium. Die ontvangt namelijk al het geld wat er binnen komt en geeft dat ook niet meer af.
dit staat letterlijk in de voorwaarden.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
pi_196308222
Leuk man, de hele dag reruns van Sanford and son, Fresh prince of Bell-Air, en de Cosby show. *O*
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_196308287
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2020 19:45 schreef spectrumanalyser het volgende:
Noot: als de omroep er niet komt krijgt er maar 1 iemand geld en dat is Aquarium. Die ontvangt namelijk al het geld wat er binnen komt en geeft dat ook niet meer af.
dit staat letterlijk in de voorwaarden.
Nee hoor. Dat staat er niet. Er staat wel dat de leden het geld dan niet terug krijgen.
pi_196308293
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2020 19:46 schreef Hathor het volgende:
Leuk man, de hele dag reruns van Sanford and son, Fresh prince of Bell-Air, en de Cosby show. *O*
yup. en verder herhalingen van
• Opgelicht!?
• Achter gesloten deuren
• Bureau burgwallen
• Opsporing verzocht
• Voor de rechter
• Celblok H
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
pi_196308327
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2020 19:49 schreef Sodemieters het volgende:

[..]

Nee hoor. Dat staat er niet. Er staat wel dat de leden het geld dan niet terug krijgen.
Hmm ik kan het niet checken nu want de website is op zwart gegaan

quote:
Is omroepzwart.nl down right now?
It's not just you! omroepzwart.nl is down.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  Moderator woensdag 18 november 2020 @ 19:51:49 #102
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_196308335
en NBA (liefst ook DBL) basketball *O*
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_196308395
De vraag is er of omroep Zwart er komt, het moet wel wat toevoegen zials het zich nu presenteert lijkt het erg veel op NTR

Ik heb een afstandbediening en zal geen minuut naar deze onzin kijken
  woensdag 18 november 2020 @ 19:59:48 #104
136343 BasEnAad
, die clown en die acrobaat!
pi_196308511
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2020 19:54 schreef Bottendaal het volgende:
De vraag is er of omroep Zwart er komt, het moet wel wat toevoegen zials het zich nu presenteert lijkt het erg veel op NTR

Ik heb een afstandbediening en zal geen minuut naar deze onzin kijken
Ik denk ook niet dat het veel toevoegt, de NPO is al doordrenkt van diversiteitsdenken.
Helaas wordt omroep Zwart toch wel toegelaten, het Commissariaat van de Media wil immers niet van racisme beschuldigd worden :')
pi_196308543
Segregatie gaat het helemaal worden in 2021.

Een aparte omroep,
aparte politie partij,
helemaal los van de rest van Nederland.
Geweldig zeg.

Alleen nog een eigen krant, dat ontbreekt nog.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  Moderator / Redactie FP woensdag 18 november 2020 @ 20:02:19 #106
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_196308563
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2020 20:01 schreef spectrumanalyser het volgende:
Segregatie gaat het helemaal worden in 2021.

Een aparte omroep,
aparte politie partij,
helemaal los van de rest van Nederland.
Geweldig zeg.

Alleen nog een eigen krant, dat ontbreekt nog.
"De Zwarte Bladzijde."
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
pi_196308594
Zou lachen zijn als ze niet worden toegelaten. Dat is namelijk de enige juiste reactie, want op de NPO is er bij uitstek ruimte voor Amsterdamse / grachtengordel problematiek.

Maar de realiteit is dat ze met open armen ontvangen worden door de deugmensen
Hallo
pi_196308638
Héle dag zwart beeld heerlijk
pi_196308662
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2020 20:03 schreef Sebbeszweet het volgende:
Zou lachen zijn als ze niet worden toegelaten. Dat is namelijk de enige juiste reactie, want op de NPO is er bij uitstek ruimte voor Amsterdamse / grachtengordel problematiek.

Maar de realiteit is dat ze met open armen ontvangen worden door de deugmensen
ja dat laatste zal vast gebeuren.
maargoed als die zwarte omtroep er eenmaal is dan kijkt er geen hond naar.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
pi_196308887
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2020 19:39 schreef Scrummie het volgende:

[..]

52.146 racisten in ons land dus.
Hoezo? Er worden niet alleen programma’s gemaakt voor en door zwarte mensen, toch? Voor zover ik begreep willen ze dat iedereen zich gehoord voelt en een podium heeft ongeacht afkomst, geslacht, seksuele voorkeur etc.
  woensdag 18 november 2020 @ 20:21:19 #111
22565 asco
Los in deze tent
pi_196308922
Wat ontzettend fout is dit.
Stel je voor dit was omroep BLANK of WIT. :')

Walgelijk dat er mensen zijn die dit verdedigen.
Stelletje kleurracisten. :r
pi_196308924
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2020 20:19 schreef Alaianaya het volgende:

[..]

Hoezo? Er worden niet alleen programma’s gemaakt voor en door zwarte mensen, toch? Voor zover ik begreep willen ze dat iedereen zich gehoord voelt en een podium heeft ongeacht afkomst, geslacht, seksuele voorkeur etc.
Jaja, voor iedereen. Behalve voor Zwarte Piet, die kan een schop op z'n kop krijgen omdat ie de verkeerde kleur heeft.
pi_196308951
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2020 19:45 schreef spectrumanalyser het volgende:
apart. de teller bleef wekenlang op 25 duizend steken en sinds een week ineens boven de 50 duizend. dus na anderhalve maand 25 duizend leden en een week daarna opeens 50 duizend.
Ze hebben de afgelopen week/weken gesproken over “verdubbelweken” en mensen gepusht om een ‘+1’ aan te laten melden. Ook hebben ze gesproken met veel BN’ers, dus ik denk dat dat ook meegeholpen heeft.
pi_196309056
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2020 20:19 schreef Alaianaya het volgende:

[..]

Hoezo? Er worden niet alleen programma’s gemaakt voor en door zwarte mensen, toch? Voor zover ik begreep willen ze dat iedereen zich gehoord voelt en een podium heeft ongeacht afkomst, geslacht, seksuele voorkeur etc.
_O- _O-

Die omroepen hebben we al genoeg, nee deze is exclusief.
pi_196309174
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2020 19:49 schreef Sodemieters het volgende:

[..]

Nee hoor. Dat staat er niet. Er staat wel dat de leden het geld dan niet terug krijgen.
de site had even een black-out. is nu weer bereikbaar.

er staat:
quote:
Als Omroep Zwart niet in 2021 een voorlopige erkenning als omroepvereniging verkrijgt, zal zij gerechtigd zijn om de ontvangen contributie te gebruiken voor de daarvoor in de plaats komende doelstellingen van Omroep Zwart zonder dat daardoor een restitutierecht ontstaat. Die in de plaats komende doelstellingen zullen niet wezenlijk afwijken van haar huidige doel content te verzorgen waarin de maatschappelijke en (inter-)culturele stromingen van haar leden worden vertegenwoordigd.
Goed, het bedrag gaat niet rechtstreeks naar zijn prive-rekening maar voor die 'doelstellingen' kan hij zichzelf inhuren. kijken we bij de inschrijving van Vereniging Omroep Zwart dan is daar 1 werknemer.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  Moderator woensdag 18 november 2020 @ 20:36:50 #116
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_196309368
ik ben wel benieuwd eigenlijk

het is een vervelende man maar hij lijkt niet dom en met zijn speeches alleen ga je niemand lang vermaken dus laat maar komen ... als het leuk is kijk ik wel

maar ik verwacht er weinig v an
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_196309369
Dit wordt gewoon een TV platform voor BLM/Bij1/Kozp en hun (extreem) linkse vriendjes. 1 grote racistenbende.

En dat voor (minimaal) bijna 3,5 miljoen euro belastinggeld.

(Althans volgens de wettelijke garantie in de laatste begroting voor de kleinste omroepen zoals bv HUMAN, WNL en POWNED)

https://over.npo.nl/organisatie/openbare-documenten/begroting
“To destroy a people you must first sever their roots.”
  Moderator woensdag 18 november 2020 @ 20:37:38 #118
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_196309385
een persbericht dat ze ondanks de massale steun er toch niet mee doorgaan want het aanstormende racisme maakt alles onmogelijk verwacht ik wel
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_196309525
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2020 20:30 schreef spectrumanalyser het volgende:

[..]

de site had even een black-out. is nu weer bereikbaar.

er staat:
[..]

Goed, het bedrag gaat niet rechtstreeks naar zijn prive-rekening maar voor die 'doelstellingen' kan hij zichzelf inhuren. kijken we bij de inschrijving van Vereniging Omroep Zwart dan is daar 1 werknemer.
Het zou me niet verbazen als later blijkt dat Akwasi de boel opgelicht heeft, ondertussen als een bling bling koning in Ghana zijn zegeningen telt en die goedgelovige mafklappers in Nederland vet uitlacht. Dikke neus! :7
“To destroy a people you must first sever their roots.”
pi_196309597
quote:
83s.gif Op woensdag 18 november 2020 20:36 schreef sp3c het volgende:
ik ben wel benieuwd eigenlijk

het is een vervelende man maar hij lijkt niet dom en met zijn speeches alleen ga je niemand lang vermaken dus laat maar komen ... als het leuk is kijk ik wel

maar ik verwacht er weinig v an
Een hoop poeha. Veel vorm, weinig inhoud. En veel mensen trappen daar toch in, de jeugd dan toch. Heb jij zijn raps weleens gehoord. 13 in dozijn. Daarbij mist hij de gun factor alhoewel...Hoeveel BN-ers bij de NPO hebben de gun factor bij de massa? Ook niet zo veel he. Eerder de irritatie factor.

[ Bericht 0% gewijzigd door Jeanne_Darc op 19-11-2020 00:42:32 ]
  Moderator woensdag 18 november 2020 @ 20:48:05 #121
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_196309687
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2020 20:44 schreef Jeanne_Darc het volgende:

[..]

Een hoop poeha. Veel vorm, weinig inhoud. En veel mensen trappen daar toch in, de jeugd dan toch. Heb jij zijn raps weleens gehoord. Het raakt of verrast niet. 13 in dozijn. Daarbij mist hij de gun factor alhoewel...Hoeveel BN-ers bij de NPO hebben de gun factor bij de massa? Ook niet zo veel he. Eerder de irritatie factor.
nee man daar heb ik ook helemaal geen behoefte aan joh

moet eerlijk zeggen dat ik de tv ook alleen nog aan heb staan voor studio sport ofzo ... ik kan haast geen BN'er opnoemen

en die serie met Fokker maar daar ken ik ook niemand _O-
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_196309813
quote:
83s.gif Op woensdag 18 november 2020 20:48 schreef sp3c het volgende:

[..]

nee man daar heb ik ook helemaal geen behoefte aan joh

moet eerlijk zeggen dat ik de tv ook alleen nog aan heb staan voor studio sport ofzo ... ik kan haast geen BN'er opnoemen

en die serie met Fokker maar daar ken ik ook niemand _O-
Scheelt je een hoop irritatie. Sinds de omroepen overspoeld worden met talkshows kijk ik niet meer. Alles is politiek geworden en islam wat de klok slaat. Mis de oppervlakkige jaren 90 weleens. Villa Felderhof bijvoorbeeld.
pi_196310198
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2020 20:01 schreef spectrumanalyser het volgende:
Segregatie gaat het helemaal worden in 2021.

Een aparte omroep,
aparte politie partij,
helemaal los van de rest van Nederland.
Geweldig zeg.

Alleen nog een eigen krant, dat ontbreekt nog.
Of eigen land natuurlijk.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_196310617
quote:
83s.gif Op woensdag 18 november 2020 20:36 schreef sp3c het volgende:
ik ben wel benieuwd eigenlijk

het is een vervelende man maar hij lijkt niet dom en met zijn speeches alleen ga je niemand lang vermaken dus laat maar komen ... als het leuk is kijk ik wel

maar ik verwacht er weinig v an
Heb die druktemaker gezien bij Beau en daar had ik al genoeg van 'm. wat een ADHD en vervelende toon. Er was een gast in de studio, een Nederlandse zanger geloof ik en toen deze man op Akwasi reageerde schoot 'ie helemaal door. "wie is deze gast". terwijl John de Bever rustig en kalm probeerde te discussiëren. bleek onmogelijk.

verder blijkt Akwasi zakelijk wel goed te boeren.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
pi_196311906
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2020 19:49 schreef Sodemieters het volgende:

[..]

Nee hoor. Dat staat er niet. Er staat wel dat de leden het geld dan niet terug krijgen.
Dat is op zich natuurlijk al vrij shady.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_196313066
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2020 22:08 schreef Hathor het volgende:

[..]

Dat is op zich natuurlijk al vrij shady.
Nee hoor, niet echt. Het is juist vrij netjes dat het er zo expliciet bij staat. Bij Ongehoord Nederland ben je bijv. ook meteen een jaar lid, of het nou doorgaat of niet.
pi_196313110
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2020 22:45 schreef Sodemieters het volgende:
Bij Ongehoord Nederland ben je bijv. ook meteen een jaar lid, of het nou doorgaat of niet.
Geef om deze Arnold Karskens. _O_
Zonder Pim Fortuin seances hoeft Ongehoord Nederland van mij niet meer. :{ :N
pi_196313150
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2020 20:19 schreef Alaianaya het volgende:

[..]

Hoezo? Er worden niet alleen programma’s gemaakt voor en door zwarte mensen, toch? Voor zover ik begreep willen ze dat iedereen zich gehoord voelt en een podium heeft ongeacht afkomst, geslacht, seksuele voorkeur etc.
Ja, de naam is ongelukkig gekozen en ik ben ook niet bepaald fan van Akwasi, maar in de promo's zie ik allerlei mensen. Ook blanke mensen. Ik zie in ieder geval Adriaan van Dis, Hadewych Minis, Faberyayo en Tanja Jess in die promoclip. Plus nog diverse mensen die ik niet herken.
pi_196313185
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2020 22:50 schreef Sodemieters het volgende:

[..]

Ja, de naam is ongelukkig gekozen en ik ben ook niet bepaald fan van Akwasi, maar in de promo's zie ik allerlei mensen. Ook blanke mensen. Ik zie in ieder geval Adriaan van Dis, Hadewych Minis, Faberyayo en Tanja Jess in die promoclip. Plus nog diverse mensen die ik niet herken.
De naam is waardeloos, de inhoud zal vrij weinig verschillen met alle meuk die nu ook al op de rest van de omroepen te zien is.
pi_196314712
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2020 22:50 schreef Sodemieters het volgende:

[..]

Ja, de naam is ongelukkig gekozen en ik ben ook niet bepaald fan van Akwasi, maar in de promo's zie ik allerlei mensen. Ook blanke mensen. Ik zie in ieder geval Adriaan van Dis, Hadewych Minis, Faberyayo en Tanja Jess in die promoclip. Plus nog diverse mensen die ik niet herken.
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2020 20:37 schreef Montagui het volgende:
Dit wordt gewoon een TV platform voor BLM/Bij1/Kozp en hun (extreem) linkse vriendjes. 1 grote racistenbende.
Adriaan van Dis, Hadewych Minis en Tanja Jess zijn 'whitey helpers' en anti Zwarte Piet vanaf het eerste uur.
“To destroy a people you must first sever their roots.”
pi_196314861
quote:
0s.gif Op donderdag 19 november 2020 06:47 schreef Montagui het volgende:

[..]


[..]

Adriaan van Dis, Hadewych Minis en Tanja Jess zijn 'whitey helpers' en anti Zwarte Piet vanaf het eerste uur.
Het zijn altijd dezelfde ‘usual suspects’ vanuit hun Amsterdamse extremistische echo chamber. Walgelijke mensen zijn het. Hebben niet door dat het extremisten zijn.
Hallo
pi_196314991
Ik ben benieuwd of mensen dit gesteund hebben op basis van een verwachting dat er mooie programma's worden gemaakt, of om een andere reden...
  Moderator donderdag 19 november 2020 @ 07:57:04 #133
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_196315071
quote:
0s.gif Op donderdag 19 november 2020 06:47 schreef Montagui het volgende:

[..]


[..]

Adriaan van Dis, Hadewych Minis en Tanja Jess zijn 'whitey helpers' en anti Zwarte Piet vanaf het eerste uur.
das op zichzelf geen probleem natuurlijk

het zou het maken van goede tv ook niet per se in de weg moeten staan lijkt me
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_196315375
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2020 20:01 schreef spectrumanalyser het volgende:
Segregatie gaat het helemaal worden in 2021.

Een aparte omroep,
aparte politie partij,
helemaal los van de rest van Nederland.
Geweldig zeg.

Alleen nog een eigen krant, dat ontbreekt nog.
Alleen nu doen ze het vrijwillig.
Maar voor de rest komt het op hetzelfde neer.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_196315392
quote:
0s.gif Op donderdag 19 november 2020 07:57 schreef sp3c het volgende:

[..]

das op zichzelf geen probleem natuurlijk

het zou het maken van goede tv ook niet per se in de weg moeten staan lijkt me
Alleen gaan straks de programma niet mooi zijn.
Alleen maar zeuren over vermeende ongelijkheid en hoe schadelijk 'witheid' is on hun ogen.

Dat voel je al aankomen.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  Moderator donderdag 19 november 2020 @ 08:47:13 #136
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_196315463
quote:
0s.gif Op donderdag 19 november 2020 08:39 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Alleen gaan straks de programma niet mooi zijn.
Alleen maar zeuren over vermeende ongelijkheid en hoe schadelijk 'witheid' is on hun ogen.

Dat voel je al aankomen.
ja dan kijk ik niet
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_196315471
quote:
0s.gif Op donderdag 19 november 2020 07:44 schreef MoreDakka het volgende:
Ik ben benieuwd of mensen dit gesteund hebben op basis van een verwachting dat er mooie programma's worden gemaakt, of om een andere reden...
Ik heb het ook gesteund. Niet omdat ik benieuwd ben naar de programma’s of omdat ik achter Akwasi zijn ideeën sta, maar omdat ik vind dat iedereen zich gehoord mag voelen. Evenals die mensen van Ongehoord Nederland. Hopelijk weer even een frisse wind na constant dezelfde types als Eva Jinek, Wendy van Dijk, Irene Moors, Bridget Maasland, Linda de Mol, Nicolette Kluijver, Chantal Janzen, Geraldine kemper etc.
pi_196315507
quote:
0s.gif Op donderdag 19 november 2020 08:47 schreef sp3c het volgende:

[..]

ja dan kijk ik niet
Zeker niet.

Maar waarom zeggen we dat eigenlijk niet over het sinterklaasjournaal waar kozp zich zo druk over maakt?
'kijk dan gewoon niet, ga niet naar de intocht. Dan zie je Zwarte Piet niet.'?
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  donderdag 19 november 2020 @ 08:53:54 #139
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_196315527
quote:
0s.gif Op donderdag 19 november 2020 08:39 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Alleen gaan straks de programma niet mooi zijn.
Alleen maar zeuren over vermeende ongelijkheid en hoe schadelijk 'witheid' is on hun ogen.

Dat voel je al aankomen.
Het zijn heel uitgenaste gasten. Het doel van de programma’s zal zijn de mensen uiteindelijk zo te vormen dat herstelbetalingen onvermijdelijk zijn.
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
pi_196315876
er zijn bureautjes die alleen producties doen met zegmaar... diversiteit. voor videoclips, daarvoor zoeken ze steevast mensen met een BMW, mensen met Arabisch uiterlijk.
het is bij dat bureau zo dat je niet hoeft te reageren tenzij er staat "Alle etniciteiten zijn welkom."

loop al wat jaartjes mee in dat wereldje en moet zeggen dat het sinds een paar jaar (blijkbaar) normaal is om mensen te selecteren op basis van afkomst, zolang er maar niet staat dat ze alleen blanke mensen zoeken. dat zul je never nooit zien. op de set bij GTST heb ik dagen dat ik de enige blanke Hollander ben die voor de camera staat.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  Moderator donderdag 19 november 2020 @ 09:28:30 #141
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_196315892
quote:
1s.gif Op donderdag 19 november 2020 08:51 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Zeker niet.

Maar waarom zeggen we dat eigenlijk niet over het sinterklaasjournaal waar kozp zich zo druk over maakt?
'kijk dan gewoon niet, ga niet naar de intocht. Dan zie je Zwarte Piet niet.'?
zeg ik ook, maar om de een of andere reden vind iedereen het belangrijk wat deze man te melden heeft
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_196316815
quote:
0s.gif Op donderdag 19 november 2020 07:25 schreef Sebbeszweet het volgende:

[..]

Het zijn altijd dezelfde ‘usual suspects’ vanuit hun Amsterdamse extremistische echo chamber. Walgelijke mensen zijn het. Hebben niet door dat het extremisten zijn.
Aldus onze gematige, doordachte en altijd genuanceerde user Sebbeszweet.

De pot verwijt de ketel dat ie zwart ziet, is zelden een meer toepasselijke uitdrukking geweest.
  donderdag 19 november 2020 @ 11:27:34 #143
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_196317473
Lijkt me echt zo'n omroep die voor de start al in ruzies uiteenvalt.
  Moderator / Redactie FP donderdag 19 november 2020 @ 11:52:22 #144
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_196317770
quote:
0s.gif Op donderdag 19 november 2020 11:27 schreef Hexagon het volgende:
Lijkt me echt zo'n omroep die voor de start al in ruzies uiteenvalt.
Wel een goed idee voor een programma.
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
  donderdag 19 november 2020 @ 11:57:56 #145
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_196317864
quote:
0s.gif Op donderdag 19 november 2020 11:52 schreef El_Thijs het volgende:

[..]

Wel een goed idee voor een programma.
Misschien wil Frans Bromet nog wel een keertje een leuke reportage maken.

Omroep van extreemlinkse activisten moet zichzelf klaarmaken om door de hoepeltjes van de minister te springen en om tot een inhoudelijk plan te komen dat uitvoerbaar is. Zouden ze het eens worden? Kijk vooral naar de serie.
  donderdag 19 november 2020 @ 12:00:11 #146
217808 gniffie
Ven der Vurt is baas!
pi_196317895
Genot hoe MAD iedereen is.

Als je naar de programma ideeën luistert gaat het mee vallen hoor. Gejank om niets hier.
"Plausibel zeg ik gewoon. Ik zeg gewoon eerlijk, plausibel"
pi_196318637
quote:
0s.gif Op donderdag 19 november 2020 10:34 schreef Sodemieters het volgende:

[..]

Aldus onze gematige, doordachte en altijd genuanceerde user Sebbeszweet.

De pot verwijt de ketel dat ie zwart ziet, is zelden een meer toepasselijke uitdrukking geweest.
Kom vechten dan
Hallo
pi_196319024
Begin Omroep Blank en t land is ineens te klein :')
"You can call me Susan if it makes you happy"
  donderdag 19 november 2020 @ 13:19:43 #149
319685 Mubassie
Hallo kindertjes
pi_196319035
quote:
0s.gif Op donderdag 19 november 2020 09:27 schreef spectrumanalyser het volgende:
er zijn bureautjes die alleen producties doen met zegmaar... diversiteit. voor videoclips, daarvoor zoeken ze steevast mensen met een BMW, mensen met Arabisch uiterlijk.
het is bij dat bureau zo dat je niet hoeft te reageren tenzij er staat "Alle etniciteiten zijn welkom."

loop al wat jaartjes mee in dat wereldje en moet zeggen dat het sinds een paar jaar (blijkbaar) normaal is om mensen te selecteren op basis van afkomst, zolang er maar niet staat dat ze alleen blanke mensen zoeken. dat zul je never nooit zien. op de set bij GTST heb ik dagen dat ik de enige blanke Hollander ben die voor de camera staat.
Zijn dat de bureautjes die de reconstructies voor Opsporing Verzocht in elkaar zetten?

Het is toch te gek eigenlijk hè..
  donderdag 19 november 2020 @ 13:28:48 #150
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_196319153
Maarre het moet toch onderhand wel aangiftes regenen van verontwaardigde tegenstanders van Akwasi?
pi_196319244
quote:
1s.gif Op donderdag 19 november 2020 13:19 schreef Mubassie het volgende:

[..]

Zijn dat de bureautjes die de reconstructies voor Opsporing Verzocht in elkaar zetten?

Het is toch te gek eigenlijk hè..
Nee die gaan via gerenommeerde castingbureaus.

dit zijn bureautjes die videoclips maken voor figuren, bijvoorbeeld ene rapper Momi. In de regel vraagt men daarvoor geen blanke Hollanders. de oproepen zitten vol met spelfouten en overdreven claims zoals nationale artiest. er is nu een oproep voor mensen van Arabische komaf.
bij dit bureau zie ik in vrijwel elke oproep staan "wij zijn op zoek naar acteurs van verschillende leeftijden met donkere huidskleur/getint"
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  donderdag 19 november 2020 @ 23:51:43 #152
478286 Stray_cat
Veni, vidi, vagina
pi_196328224
quote:
0s.gif Op donderdag 19 november 2020 13:28 schreef Hexagon het volgende:
Maarre het moet toch onderhand wel aangiftes regenen van verontwaardigde tegenstanders van Akwasi?
Het Om heeft het al moeilijk genoeg met de aangifte tot aanzetten van geweld tegen deze Mijnheer. Blijkbaar.
pi_197777877
Tientallen opzeggingen BNNVara na samenwerking met Omroep Zwart

https://www.ad.nl/show/ti(...)roep-zwart~a6b35e5f/
  dinsdag 2 februari 2021 @ 13:58:56 #154
466913 Eightyone
Bejaarde millennial
pi_197777997
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 februari 2021 13:51 schreef Zipportal het volgende:
Tientallen opzeggingen BNNVara na samenwerking met Omroep Zwart

https://www.ad.nl/show/ti(...)roep-zwart~a6b35e5f/
Dat was dan ook niet zo'n handige beslissing. Ze kunnen wel 1000 x benadrukken dat het gaat om praktische dingen als de ledenadministratie, maar dat ziet de buitenwereld toch niet zo.
pi_197778111
Het opzeggen van een BNNVARA lidmaatschap kan tussen 9:00 en 17:00 via telefoonnummer 0900-0123
De wachttijd is al de hele dag langer dan gebruikelijk.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  dinsdag 2 februari 2021 @ 14:09:36 #156
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_197778162
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 februari 2021 14:06 schreef spectrumanalyser het volgende:
Het opzeggen van een BNNVARA lidmaatschap kan tussen 9:00 en 17:00 via telefoonnummer 0900-0123
De wachttijd is al de hele dag langer dan gebruikelijk.
Ben nooit lid geweest. Maar misschien ga ik uit principe gewoon bellen. :Y
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
  dinsdag 2 februari 2021 @ 14:11:11 #157
466913 Eightyone
Bejaarde millennial
pi_197778195
Ik hou m'n blaadje gewoon, maar ze hadden het van mij idd niet hoeven doen.
pi_197778238
Ik wil al jaren mijn lidmaatschap opzeggen. Heb ook geen flauw idee waarom en wanneer ik ooit lid ben geworden :')
Zonder wrijving geen glans
  Moderator / Redactie FP dinsdag 2 februari 2021 @ 14:32:28 #159
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_197778480
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 februari 2021 14:09 schreef thedeedster het volgende:

[..]

Ben nooit lid geweest. Maar misschien ga ik uit principe gewoon bellen. :Y
"Ik wil opzeggen."

"Maar ik zie dat u nooit lid bent geweest..."

"Dan zeg je maar iemand anders op!"
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
  dinsdag 2 februari 2021 @ 14:43:12 #160
494852 Wicky030
Feitelijk incorrect
pi_197778627
quote:
0s.gif Op woensdag 23 september 2020 11:13 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Akwasi is straks ook nog NPO zenderbaasje en harkt een salaris van 2 ton bij elkaar van uw belastinggeld.
Rutger ook. Die kan alleen irritante vragen stellen.
Non-conformistisch onuitstaanbaar onverwoestbaar
  dinsdag 2 februari 2021 @ 14:46:57 #161
494852 Wicky030
Feitelijk incorrect
pi_197778666
quote:
0s.gif Op donderdag 19 november 2020 13:19 schreef TLC het volgende:
Begin Omroep Blank en t land is ineens te klein :')
Hoezo? Ik denk dat daar prima animo voor is dus ga je gang.

Overigens zijn blanken in Nederland niet onderdrukt noch geassimileerd. Als je verder kijkt dan de class/culture warfare dat komt van hogeraf.
Non-conformistisch onuitstaanbaar onverwoestbaar
pi_204890207
Eerste programma Omroep Zwart trekt 23.000 kijkers naar NPO 3

https://www.ad.nl/show/ee(...)naar-npo-3~add60407/

(lol) @Neef_Wuppie @de_boswachter
  zaterdag 28 mei 2022 @ 15:46:23 #163
229935 damsco
Internetheld sinds 2008
pi_204890301
Omroep Swoart _O_
pi_204890465
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 15:37 schreef Zipportal het volgende:
Eerste programma Omroep Zwart trekt 23.000 kijkers naar NPO 3

https://www.ad.nl/show/ee(...)naar-npo-3~add60407/

(lol) @:neef_wuppie @:de_boswachter
En waar zijn de rest van de leden dan die kunnen kijken? Oh wacht, die zijn alleen maar lid geworden om jankbal Akwasi...

:')
pi_204890543
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 16:01 schreef Toine51 het volgende:

[..]
En waar zijn de rest van de leden dan die kunnen kijken? Oh wacht, die zijn alleen maar lid geworden om jankbal Akwasi...

:')
In de gevangenis zonder tv.
pi_204890714
Maar wat nu als iemand Omroep Wit opricht?
pi_204890784
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 15:37 schreef Zipportal het volgende:
Eerste programma Omroep Zwart trekt 23.000 kijkers naar NPO 3

https://www.ad.nl/show/ee(...)naar-npo-3~add60407/

(lol) @:neef_wuppie @:de_boswachter
Tja, 's avonds laat op NPO3. De film die er na kwam haalde ook maar 40k kijkers. Kennelijk kijkt er op dat tijdstip sowieso geen hond.
  zaterdag 28 mei 2022 @ 16:26:58 #168
395101 pokkerdepok
bla bla bla
pi_204890850
t is dat ik nauwelijks tv kijk, maar anders keek ik.
goed initiatief
  Moderator / Redactie FP zaterdag 28 mei 2022 @ 16:27:47 #169
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_204890858
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 16:18 schreef Dunnevandale het volgende:
Maar wat nu als iemand Omroep Wit opricht?
Dan staat iedereen op zijn achterste benen om meteen racisme en discriminatie te schreeuwen.
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
pi_204890923
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 16:27 schreef El_Thijs het volgende:

[..]
Dan staat iedereen op zijn achterste benen om meteen racisme en discriminatie te schreeuwen.
Ja precies dat dus!
  zaterdag 28 mei 2022 @ 16:35:53 #171
271507 tesssssssss
meenjeniet?
pi_204890970
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 16:23 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
Tja, 's avonds laat op NPO3. De film die er na kwam haalde ook maar 40k kijkers. Kennelijk kijkt er op dat tijdstip sowieso geen hond.
Dat is misschien nog erger, want dan schakelen er na dat programma meer kijkers in.
Het is pas echt crisis als het bier op is.
pi_204891108
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 16:06 schreef Zipportal het volgende:

[..]
In de gevangenis zonder tv.
:D
pi_204891157
Hoe lang mogen ze het eigenlijk blijven proberen voordat zo'n omroep op Zwart gaat?
pi_204891192
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 16:27 schreef El_Thijs het volgende:

[..]
Dan staat iedereen op zijn achterste benen om meteen racisme en discriminatie te schreeuwen.
Ach welnee, Ongehoord Nederland is ook gewoon toegelaten.
pi_204891210
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 16:46 schreef spoilert het volgende:
Hoe lang mogen ze het eigenlijk blijven proberen voordat zo'n omroep op Zwart gaat?
In ieder geval vaker dan één uitzending.
pi_204891251
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 16:49 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
In ieder geval vaker dan één uitzending.
Was een serieuze vraag, maken de kijkcijfers überhaupt wat uit of gaat het alleen maar om het aantal leden?
pi_204891282
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 16:50 schreef spoilert het volgende:

[..]
Was een serieuze vraag, maken de kijkcijfers überhaupt wat uit of gaat het alleen maar om het aantal leden?
Het was ook een serieuze reactie. Beetje prematuur om daar na één uitzending al over te beginnen.

Ik weet niet precies hoe lang, maar zal sowieso wel een jaar zijn.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 28-05-2022 16:53:07 ]
pi_204891335
Het is blijkbaar meer een statement dat er z'n omroep moet zijn dan er interesse voor is gezien het aantal kijkers, als het zo blijft is het de vraag hoe lang het rendabel blijft
  zaterdag 28 mei 2022 @ 17:02:04 #179
61891 zakjapannertje
rijksmonument
pi_204891442
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 16:18 schreef Dunnevandale het volgende:
Maar wat nu als iemand Omroep Wit opricht?
dan hebben we een Russische burgeroorlog :P
pi_204891580
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 16:18 schreef Dunnevandale het volgende:
Maar wat nu als iemand Omroep Wit opricht?
En dan betere kijkcijfers _O-
-nee-
pi_204892183
Hoe kan een omroep met 50.000 betalende leden maar 23.000 kijkers hebben.
Heeft Akwasi net als Forum voor Democratie ook huisdieren toegelaten als betaald lid?
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  Moderator / Redactie FP zaterdag 28 mei 2022 @ 18:06:01 #182
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_204892303
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 17:53 schreef spectrumanalyser het volgende:
Hoe kan een omroep met 50.000 betalende leden maar 23.000 kijkers hebben.
Heeft Akwasi net als Forum voor Democratie ook huisdieren toegelaten als betaald lid?
Er zitten een hoop geiten, voor het programma Mekka-ren.
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
pi_204892377
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 18:06 schreef El_Thijs het volgende:

[..]
Er zitten een hoop geiten, voor het programma Mekka-ren.
het valt op dat ze pretenderen geen budget te hebben. Op veel plekken werken ze met stagaires. Feit is dat Omroep Zwart 3,5 miljoen euro subsidie ontvangen heeft, en volgend jaar ontvangen ze dat bedrag opnieuw.

Omroep zwart geld?
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  Moderator / Redactie FP zaterdag 28 mei 2022 @ 18:12:23 #184
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_204892386
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 18:11 schreef spectrumanalyser het volgende:

[..]
het valt op dat ze pretenderen geen budget te hebben. Feit is dat Omroep Zwart 3,5 miljoen euro subsidie ontvangen heeft, en volgend jaar ontvangen ze dat bedrag opnieuw.

Omroep zwart geld?
Zoiets wel ja. Tijd voor een onderzoek.
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
pi_204892495
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 16:18 schreef Dunnevandale het volgende:
Maar wat nu als iemand Omroep Wit opricht?
Dat is racisme en dus verboden.
pi_204892553
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 18:24 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Dat is racisme en dus verboden.
Kweethet
pi_204892558
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 18:24 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Dat is racisme en dus verboden.
Ik niet snap. Omroep Zwart is toch ook gewoon toegelaten tot het publieke bestel?
  Moderator / Redactie FP zaterdag 28 mei 2022 @ 18:32:48 #188
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_204892572
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 18:31 schreef DarkwingDuck het volgende:

[..]
Ik niet snap. Omroep Zwart is toch ook gewoon toegelaten tot het publieke bestel?
Ja, omdat het divers en inclusief is en zo.
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
pi_204892577
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 16:55 schreef Cupfighter het volgende:
Het is blijkbaar meer een statement dat er z'n omroep moet zijn dan er interesse voor is gezien het aantal kijkers, als het zo blijft is het de vraag hoe lang het rendabel blijft
Rendabel voor wie? Ze krijgen gratis geld en als je dat afzet tegen de productie, dan lijkt mij dat er wel degelijk rendement wordt gemaakt door Akwasie en zijn collega’s.
pi_204892594
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 18:31 schreef DarkwingDuck het volgende:

[..]
Ik niet snap. Omroep Zwart is toch ook gewoon toegelaten tot het publieke bestel?
Jij weet niet dat een omroep die programma’s maakt voor Zwarte mensen inclusief is en een omroep die dat doet voor Blanke mensen niet meer kan in 2022?

De woke hype gemist?
pi_204892614
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 18:35 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Jij weet niet dat een omroep die programma’s maakt voor Zwarte mensen inclusief is en een omroep die dat doet voor Blanke mensen niet meer kan in 2022?

De woke hype gemist?
Dat is vooral een hype bij de tegenstanders.

En in 2022 hebben we zelfs een omroep voor gekkies,racisten en landverraders, dat lijkt mij meer iets om druk om te maken.

[ Bericht 9% gewijzigd door #ANONIEM op 28-05-2022 18:37:57 ]
pi_204892660
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 18:35 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Jij weet niet dat een omroep die programma’s maakt voor Zwarte mensen inclusief is en een omroep die dat doet voor Blanke mensen niet meer kan in 2022?

De woke hype gemist?
Niet gemist, ik doe er enkel niet aan mee.
Racisme = racisme en positieve discriminatie is ook gewoon discriminatie en dus verwerpelijk.
pi_204892668
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 18:37 schreef Tijger_m het volgende:

[..]
Dat is vooral een hype bij de tegenstanders.

En in 2022 hebben we zelfs een omroep voor gekkies,racisten en landverraders, dat lijkt mij meer iets om druk om te maken.
Die hebben een andere visie maar wel een gezamenlijk doel; de samenleving ontwrichten.
Het ligt aan de instanties zelf
pi_204892702
Zijn de witte mensen die niet naar Omroep Zwart kijken plots allemaal racistisch?
pi_204892719
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 18:33 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Rendabel voor wie? Ze krijgen gratis geld en als je dat afzet tegen de productie, dan lijkt mij dat er wel degelijk rendement wordt gemaakt door Akwasie en zijn collega’s.
3,5 miljoen subsidie voor een omroep met zo weinig kijkers vind ik best veel geld, en dat staat los van de vraagtekens die ik nog meer heb over de persoon Akwasie en zijn medestanders
pi_204892756
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 18:41 schreef Poefbank het volgende:

[..]
Die hebben een andere visie maar wel een gezamenlijk doel; de samenleving ontwrichten.
Uh huh, en hoe doen ze dat bij Omroep Zwart dan precies? Verspreiden ze haat en propageren ze theorieen die elders tot massamoorden leiden?

Het enige programma tot dusverre is een braaf stukje met wat interviews en cultuur. Nou, wat een ontwrichting.

Ik vind het niets toevoegen maar ontwrichten is een lachwekkende typering. ON doet dat echter wel.

[ Bericht 6% gewijzigd door #ANONIEM op 28-05-2022 18:49:45 ]
pi_204892870
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 15:37 schreef Zipportal het volgende:
Eerste programma Omroep Zwart trekt 23.000 kijkers naar NPO 3

https://www.ad.nl/show/ee(...)naar-npo-3~add60407/

(lol) @:neef_wuppie @:de_boswachter
BLACKED
U MAD?
pi_204892872
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 18:48 schreef Tijger_m het volgende:

[..]
Uh huh, en hoe doen ze dat bij Omroep Zwart dan precies? Verspreiden ze haat en propageren ze theorieen die elders tot massamoorden leiden?

Het enige programma tot dusverre is een braaf stukje met wat interviews en cultuur. Nou, wat een ontwrichting.

Ik vind het niets toevoegen maar ontwrichten is een lachwekkende typering. ON doet dat echter wel.
Akwasi vond dat andere andere culturen lees: zwarte mensen, te weinig aan bod kwamen (oneens). De omroep is gebouwd op haat naar alles wat blank is (Nederlands) want dat is de drijfveer van Akwasi. Je moet als blank persoon meegaan en vooral erg onderdanig opstellen, anders ben je onderdeel van het ‘probleem’. De slachtofferrol wordt maximaal uitgeperst.

En dus ben je bezig met de samenleving aan het ontwrichten. Geef het even de tijd en de blankenhaat komt vanzelf naar voren zoals destijds ook het geval was.
Het ligt aan de instanties zelf
pi_204892889
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 19:02 schreef Poefbank het volgende:

[..]
Akwasi vond dat andere andere culturen lees: zwarte mensen, te weinig aan bod kwamen (oneens). De omroep is gebouwd op haat naar alles wat blank is (Nederlands) want dat is de drijfveer van Akwasi. Je moet als blank persoon meegaan en vooral erg onderdanig opstellen, anders ben je onderdeel van het ‘probleem’. De slachtofferrol wordt maximaal uitgeperst.

En dus ben je bezig met de samenleving aan het ontwrichten. Geef het even de tijd en de blankenhaat komt vanzelf naar voren zoals destijds ook het geval was.
Dat klinkt vooral als haat van jouw kant zonder veel onderbouwing wat niet uit jouw fantasie komt.
pi_204893089
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 19:03 schreef Tijger_m het volgende:

[..]
Dat klinkt vooral als haat van jouw kant zonder veel onderbouwing wat niet uit jouw fantasie komt.
Geen haat, wel sterke afkeer tegen dat soort mensen.

https://www.dumpert.nl/item/7929937_ee6aed03
Het ligt aan de instanties zelf
pi_204893121
Studenten die bij Omroep Zwart een stage willen moeten een vraag beantwoorden of ze zichzelf als zwart identificeren. :')

Net als BIJ1 hebben ze een vraag die wettelijk op het randje ligt. Voorheen stond in elke vacature van BIJ1 een verwerpelijke tekst dat ze op zoek zijn naar mensen van kleur. Dat is inmiddels aangepast naar dat ze op zoek zijn naar mensen 'uit de doelgroep'.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
pi_204893167
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 18:37 schreef Tijger_m het volgende:

[..]
Dat is vooral een hype bij de tegenstanders.

En in 2022 hebben we zelfs een omroep voor gekkies,racisten en landverraders, dat lijkt mij meer iets om druk om te maken.
Dat woke gekkies flinke invloed hebben op denken en doen kun je wel proberen te ontkennen, maar daar trapt niemand in.

Die idioten van ON hebben hun naam heel goed gekozen, niemand luistert.
pi_204893170
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 18:40 schreef DarkwingDuck het volgende:

[..]
Niet gemist, ik doe er enkel niet aan mee.
Racisme = racisme en positieve discriminatie is ook gewoon discriminatie en dus verwerpelijk.
Eens hoor. Maar het is de wereld van vandaag.
pi_204893189
Algemeen bekend dat gekleurde mensen niet goed vertegenwoordigd zijn in de media.
pi_204893197
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 19:35 schreef spectrumanalyser het volgende:
Studenten die bij Omroep Zwart een stage willen moeten een vraag beantwoorden of ze zichzelf als zwart identificeren. :')

Net als BIJ1 hebben ze een vraag die wettelijk op het randje ligt. Voorheen stond in elke vacature van BIJ1 een verwerpelijke tekst dat ze op zoek zijn naar mensen van kleur. Dat is inmiddels aangepast naar dat ze op zoek zijn naar mensen 'uit de doelgroep'.
Wettelijk is het ver over de rand, maar wat moet je er mee?

Het probleem is overigens niet ON of OZ, maar het publieke bestel. Achterhaald. Alles is al lang en breed te bekijken op YouTube. Democratisering van de TV is dus al bereikt. En wederom: niet door gratis geld, maar omdat er een markt voor is.
pi_204893213
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 19:45 schreef grrrrg het volgende:
Algemeen bekend dat gekleurde mensen niet goed vertegenwoordigd zijn in de media.
Als dat al zo is, wat dubieus is, dan ligt dat aan het ontbreken van de kijkers. Derksen blijft niet met zijn snufferd op TV omdat er ook bejaarden op TV moeten, maar omdat zonder hem helemaal geen hont meer naar de campingzender kijkt.
  zaterdag 28 mei 2022 @ 20:02:06 #207
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_204893331
De kijkcijfers van deze omroep geven alleen maar weer aan dat die hele inclusiviteits discussie helemaal niet leeft in de praktijk. Mensen laten gewoon hun hond uit en halen een netje sinasappels bij de supermarkt en behandelen witte piet en zwarte piet als gelijken. Er wordt niet gekeken naar kleur, het leeft niet, een mens is een mens.

Het is vooral iets van en voor de media met een aantal schreeuwende lieden voorop die er een verdienmodel van hebben gemaakt.
pi_204893512
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 19:45 schreef grrrrg het volgende:
Algemeen bekend dat gekleurde mensen niet goed vertegenwoordigd zijn in de media.
Mwa.... Bij menig castingbureau zijn er aan de lopende band oproepen voor mensen 'met een donkere huidskleur' of 'getinte man'.

Bij castingbureaus is het de normaalste zaak van de wereld om te selecteren op huidskleur, dat zal nooit veranderen.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  zaterdag 28 mei 2022 @ 20:33:07 #209
176450 Kaneelstokje
Archbishop of Banterbury
pi_204893647
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 19:45 schreef grrrrg het volgende:
Algemeen bekend dat gekleurde mensen niet goed vertegenwoordigd zijn in de media.
Vreemd dan dat iedere reclame doet alsof 75% van de mensen gekleurd is.
Emotionele exclusiviteit monogamie-adept
pi_204893852
quote:
1s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 20:02 schreef RamboDirk het volgende:
De kijkcijfers van deze omroep geven alleen maar weer aan dat die hele inclusiviteits discussie helemaal niet leeft in de praktijk. Mensen laten gewoon hun hond uit en halen een netje sinasappels bij de supermarkt en behandelen witte piet en zwarte piet als gelijken. Er wordt niet gekeken naar kleur, het leeft niet, een mens is een mens.

Het is vooral iets van en voor de media met een aantal schreeuwende lieden voorop die er een verdienmodel van hebben gemaakt.
Idd. Deze specifieke nieuwe omroepen (ik heb het dan over ON en OZ) lijken weliswaar vooral de uiterste meningen te willen bedienen waardoor ze wat spraakmakender zijn, maar al met al lijken ook de reeds gevestigde publieke omroepen niet echt meer in de buurt te komen van een afspiegeling van hetgeen "de Nederlander" oprecht interesseert. De gemiddelde burger is helemaal niet dagelijks bezig met diversiteit, kleurtjes, geslachtsdeeltjes, racisme door politieagenten in een land aan de andere kant van de oceaan, en wie waarop valt, maar zet een publieke zender aan en je zou gemakkelijk een andere indruk krijgen.

De best bekeken programma's zijn naar mijn weten ook juist van een format waarbij genoemde zaken nauwelijks spelen, of er althans niet overduidelijk krampachtig in verwerkt zijn. Boer zoekt vrouw, enzo.
pi_204894421
Edit

[ Bericht 99% gewijzigd door Poefbank op 28-05-2022 21:38:34 ]
Het ligt aan de instanties zelf
pi_204894686
Ik heb hun nachtprogramma op radio 1 een paar keer geluisterd. Was eigenlijk wel verfrissend na een hele dag en avond corona 'nieuws' en dergelijke.

Je moet dat programma van 'Prem' op de zondagnacht eens luisteren. Ik werd al snel depressief. Wat een rotzooi. Flikker die mafkees in de vuilnisbak.
pi_204894911
quote:
1s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 20:02 schreef RamboDirk het volgende:
De kijkcijfers van deze omroep geven alleen maar weer aan dat die hele inclusiviteits discussie helemaal niet leeft in de praktijk. Mensen laten gewoon hun hond uit en halen een netje sinasappels bij de supermarkt en behandelen witte piet en zwarte piet als gelijken. Er wordt niet gekeken naar kleur, het leeft niet, een mens is een mens.

Het is vooral iets van en voor de media met een aantal schreeuwende lieden voorop die er een verdienmodel van hebben gemaakt.
Ze hebben één keer een uurtje uitzending gehad en dat ging niet eens over inclusiviteit.
pi_204894973
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 18:33 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Rendabel voor wie? Ze krijgen gratis geld en als je dat afzet tegen de productie, dan lijkt mij dat er wel degelijk rendement wordt gemaakt door Akwasie en zijn collega’s.
Dat schijnt tegenwoordig nogal tegen te vallen. Destijds was het voor Powned wel de belangrijkste reden om in het publieke bestel te willen; zodat Dominic Weesie zichzelf een vorstelijk salaris kon toekennen. Tegenwoordig zijn er allerlei regeltjes die dat belemmeren.
pi_204895139
Omroep Zwart :') :r
Ongehoord Nederland :') :r
Prem :r
"You can call me Susan if it makes you happy"
pi_204895201
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 22:01 schreef TLC het volgende:
Omroep Zwart :') :r
Ongehoord Nederland :') :r
Prem :r
Prem zit daar niet geloof ik. Maar ik hoorde dat programma.
pi_204895747
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 21:52 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
Dat schijnt tegenwoordig nogal tegen te vallen. Destijds was het voor Powned wel de belangrijkste reden om in het publieke bestel te willen; zodat Dominic Weesie zichzelf een vorstelijk salaris kon toekennen. Tegenwoordig zijn er allerlei regeltjes die dat belemmeren.
Ik weet niet hoe extreem die Weesie zijn zakken heeft gevuld, maar ze zullen zichzelf wel een salaris toe mogen kennen. En ook als dat maar 120.000 per jaar is (ik neem aan dat de leden van de TK hun eigen salaris niet te hoog vinden), dan is dat nog altijd leuk als je daar in de praktijk maar 4 uur per week voor hoeft te werken.
pi_204899238
Zitten er ook excuusblanken bij of het is 100% zwart?
  zondag 29 mei 2022 @ 11:07:47 #219
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_204899250
Wat een dodelijk vermoeiend figuur is die Akwasi.
pi_204899919
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 22:30 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Ik weet niet hoe extreem die Weesie zijn zakken heeft gevuld, maar ze zullen zichzelf wel een salaris toe mogen kennen. En ook als dat maar 120.000 per jaar is (ik neem aan dat de leden van de TK hun eigen salaris niet te hoog vinden), dan is dat nog altijd leuk als je daar in de praktijk maar 4 uur per week voor hoeft te werken.
Volgens mij had Weesie zichzelf twee, mogelijk zelfs drie banen toebedeeld. Hij werd betaald als presentator, programmamaker en omroepdirecteur.
pi_204899942
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2022 12:35 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
Volgens mij had Weesie zichzelf twee, mogelijk zelfs drie banen toebedeeld. Hij werd betaald als presentator, programmamaker en omroepdirecteur.
Ik snap wel dat daar een stokje voor gestoken is. Maar ik denk wel dat als je gaat kijken waar het geld naartoe is gegaan dat niemand met droge ogen dat een goede bestemming van overheidsgelden gaat noemen.
pi_204903934
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 15:37 schreef Zipportal het volgende:
Eerste programma Omroep Zwart trekt 23.000 kijkers naar NPO 3

https://www.ad.nl/show/ee(...)naar-npo-3~add60407/
Even ter vergelijking, ON trok 225.000 kijkers bij de eerste uitzending. Dat Omroep Zwart niet eens de helft van haar ledental haalt is denk wel veelzeggend. Ze geloven er zelf niet eens in.
pi_204905224
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2022 18:45 schreef Cupfighter het volgende:

[..]
3,5 miljoen subsidie voor een omroep met zo weinig kijkers vind ik best veel geld, en dat staat los van de vraagtekens die ik nog meer heb over de persoon Akwasie en zijn medestanders
Zo zie je maar wat een verdienmodel het is, janken over racisme, slavernij, blanke "overheersing" op tv....

Dat deze flutzender maar snel van de buis gaat. Schandalig dat ik als belastingbetaler hier aan mee moet betalen..
pi_204905562
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2022 16:40 schreef Unstoppable-NMGN het volgende:

[..]
Even ter vergelijking, ON trok 225.000 kijkers bij de eerste uitzending. Dat Omroep Zwart niet eens de helft van haar ledental haalt is denk wel veelzeggend. Ze geloven er zelf niet eens in.
Ze zijn helemaal niet bezig met kijkcijfers, of denk jij van wel?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')