SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De lijst door de jaren heen:![]()
Heb hem ook gezien, maar ze was gewoon een ghetto chick. Gebruikte die drugs al voor ze beroemd was.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:33 schreef Bugno3 het volgende:
Mooie docu ook over Whitney. Wat is die ook verpest door haar omgeving zeg.
Euhm, het gaat meer om hoe ze door haar omgeving continu onder druk werd gezet om in het perfecte plaatje te passen. En ja ze gebruikte, maar met vriend Bobby liep het helemaal uit de hand en ging ze mixen.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:35 schreef djenneke het volgende:
[..]
Heb hem ook gezien, maar ze was gewoon een ghetto chick. Gebruikte die drugs al voor ze beroemd was.
Ik vind het bij haar vooral zielig voor haar dochter.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:35 schreef djenneke het volgende:
[..]
Heb hem ook gezien, maar ze was gewoon een ghetto chick. Gebruikte die drugs al voor ze beroemd was.
Zij en Dionne:quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:35 schreef djenneke het volgende:
[..]
Heb hem ook gezien, maar ze was gewoon een ghetto chick. Gebruikte die drugs al voor ze beroemd was.
Een tragedie inderdaad. Schitterende docu!quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:33 schreef Bugno3 het volgende:
Mooie docu ook over Whitney. Wat is die ook verpest door haar omgeving zeg.
Het wordt allemaal wel mooi gepresenteerd, maar als het uitendelijk plaatsneemt, wordt het er allemaal niet fraaier opquote:
Eensch. En dit denk ik best vaak hahaquote:Op zaterdag 28 december 2019 12:36 schreef BillDauterive het volgende:
Ik denk er nooit aan om op Moby te stemmen, maar vind dit toch altijd weer een pareltje
Leest meequote:Op zaterdag 28 december 2019 12:36 schreef MTheBassman het volgende:
Hij praat niet over deze intro heen
Perfect voor een film of docu na je dood, is recentelijk herhaaldelijk gebleken.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:36 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Euhm, het gaat meer om hoe ze door haar omgeving continu onder druk werd gezet om in het perfecte plaatje te passen. En ja ze gebruikte, maar met vriend Bobby liep het helemaal uit de hand en ging ze mixen.
Ja, dat is ook, ook veel te jong haar moeder achterna gegaan.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:36 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ik vind het bij haar vooral zielig voor haar dochter.
sow koekoek.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:36 schreef Bugno3 het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]![]()
Ik las even Everlong en dacht wat heeft dit met de Foo Fighters te makenquote:Op zaterdag 28 december 2019 12:37 schreef Scorpion_17 het volgende:
Dit is veel beter dan dar gruizige Everloving waar ik niks mee kan
quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:36 schreef Guanabana het volgende:
peh.... peh..... peh ..... ho maar!
Nou, dat ben ik niet helemaal mee eens. Zo dacht ik altijd dat het was, tot ik die docu zag.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:36 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Euhm, het gaat meer om hoe ze door haar omgeving continu onder druk werd gezet om in het perfecte plaatje te passen. En ja ze gebruikte, maar met vriend Bobby liep het helemaal uit de hand en ging ze mixen.
Nee die hebben we een paar dagen geleden al gehoord in n overbodige versiequote:Op zaterdag 28 december 2019 12:37 schreef Isorden het volgende:
[..]
Ik las even Everlong en dacht wat heeft dit met de Foo Fighters te maken
Laatst nog gezien, vond 'm minder slecht dan toen ik 'm voor 't eerst zag.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:38 schreef Bugno3 het volgende:
The Beach is en van mijn meest bekeken films, en het boek staat in mijn top-5
Ik probeer al jaren Pure Shores ook in de lijst te stemmen, maar dat zal wel nooit meer gaan lukken.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:38 schreef Bugno3 het volgende:
The Beach is en van mijn meest bekeken films, en het boek staat in mijn top-5
quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:39 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Ik probeer al jaren Pure Shores ook in de lijst te stemmen, maar dat zal wel nooit meer gaan lukken.
Ze maakte tegen haar zin 'witte' muziek en kon niet openlijk lesbisch zijn. Dat hakt er wel in.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:38 schreef djenneke het volgende:
[..]
Nou, dat ben ik niet helemaal mee eens. Zo dacht ik altijd dat het was, tot ik die docu zag.
Oh wauw... wist niet dat de akoestische versie er nu ook instond....quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:38 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Nee die hebben we een paar dagen geleden al gehoord in n overbodige versie
Dat probeer ik altijd gescheiden te houden. Ook in het voetbal. Hoe de persoon is neemt niet weg van hun muzikaal of sportief talent, die ik altijd het meeste waardeer als het erop neerkomt.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:39 schreef Mansjester het volgende:
Jammer dat Moby zo'n zaadje is. Als ik een artiest als persoon niet tof vind,waardeer ik zn muziek altijd automatisch minder
Dat met die witte muziek daar kapte zo ook mee. Ze was niet alleen lesbisch, en deed toch wat ze wilde wel. Maar ja,het leven was inderdaad niet makkelijk voor haar, dat is absoluut waar.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:39 schreef Kopiko het volgende:
[..]
Ze maakte tegen haar zin 'witte' muziek en kon niet openlijk lesbisch zijn. Dat hakt er wel in.
Die heeft echt geniale producties gemaakt inderdaad. Vind Black Coffee en Beautiful Stranger ook heel tof.quote:
Hey Gijs!quote:
Ja snap echt niet wat dit nog zo hoog in de lijst doet.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:40 schreef Fred_B het volgende:
Dit is toch wel erg uit de tijd ondertussen
quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:40 schreef Kyran het volgende:
Dit staat 1000 duizenden plekken te hoog
Klopt. Tekst slaat anno nu nergens op en zo gedateerd.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:40 schreef Fred_B het volgende:
Dit is toch wel erg uit de tijd ondertussen
Was wel jammer dat alles in een keer kwam.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:40 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Die heeft echt geniale producties gemaakt inderdaad. Vind Black Coffee en Beautiful Stranger ook heel tof.
Frozen! Nou ja gewoon dat hele Ray Of Light album.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:40 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Die heeft echt geniale producties gemaakt inderdaad. Vind Black Coffee en Beautiful Stranger ook heel tof.
Klopt, toen was het kwaad al geschied. Ze werd door veel van haar eigen mensen toch uitgekotst en dat doet - zeker in de VS - diepe pijn. Denk ik.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:40 schreef djenneke het volgende:
Dat met die witte muziek daar kapte zo ook mee.
13 van Blurquote:Op zaterdag 28 december 2019 12:41 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Frozen! Nou ja gewoon dat hele Ray Of Light album.
Black Coffee noemde ik al hèquote:Op zaterdag 28 december 2019 12:41 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Was wel jammer dat alles in een keer kwam.
Black Coffee van Alle Saints ook van hem, nog beter dan Pure Shores vind ik.
Eens. Nothing Really Matters was ook genot.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:41 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Frozen! Nou ja gewoon dat hele Ray Of Light album.
Mensen zonder smaak is toch de juiste conclusie.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:42 schreef MTheBassman het volgende:
Ik vraag me oprecht af wat voor soort mensen concluderen dat dit nummer een van hun 35 favorieten op de stemlijst moet zijn.
alleen de tekst vind je slecht?quote:
Ja, daar heb je gelijk in.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:42 schreef Kopiko het volgende:
[..]
Klopt, toen was het kwaad al geschied. Ze werd door veel van haar eigen mensen toch uitgekotst en dat doet - zeker in de VS - diepe pijn. Denk ik.
Kan je hem helemaal meezingen?quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:41 schreef Slobeend het volgende:
Dit nummer heb ik indertijd zo vaak gehoord dat ie nog geregeld op onverwachte momenten in m’n hoofd zit.
Te hoog oorwurm gehalte.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:42 schreef MrBanaan1 het volgende:
Wat vindt iedereen hier nu zo kut aan dan?
Uitgejouwd bij de Black Music Awards was ook wel een littekentje.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:42 schreef Kopiko het volgende:
[..]
Klopt, toen was het kwaad al geschied. Ze werd door veel van haar eigen mensen toch uitgekotst en dat doet - zeker in de VS - diepe pijn. Denk ik.
35 keer Bløf is ook zo saai.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:42 schreef MTheBassman het volgende:
Ik vraag me oprecht af wat voor soort mensen concluderen dat dit nummer een van hun 35 favorieten op de stemlijst moet zijn.
Ja, Frozen natuurlijk ook. Die bliepjes die Orbit gebruikte zijn echt genieten.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:41 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Frozen! Nou ja gewoon dat hele Ray Of Light album.
Omdat het een puzzeltekst op zielloze liftmuziek is.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:42 schreef MrBanaan1 het volgende:
Wat vindt iedereen hier nu zo kut aan dan?
Dat nog net niet.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:43 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Kan je hem helemaal meezingen?
Swim kan ik ook iedereen aanraden.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:42 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Eens. Nothing Really Matters was ook genot.
Nee maar die slaat echt nergens opquote:Op zaterdag 28 december 2019 12:42 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
alleen de tekst vind je slecht?
Tekstueel slaat het anno 2019 nergens op. Het gaat over Jim uit idols en henk jan smits ( die dikke uit de jury)quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:42 schreef MrBanaan1 het volgende:
Wat vindt iedereen hier nu zo kut aan dan?
Wel mooi omschrevenquote:Op zaterdag 28 december 2019 12:43 schreef Kopiko het volgende:
[..]
Omdat het een puzzeltekst op zielloze liftmuziek is.
Hij kan gewoon niet timen.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:44 schreef Scorpion_17 het volgende:
Jezus zelfs bij de nr 1000 moet gijs door de zang heenpraten
Als PSV'er moet je toch weten dat de meeste verwachtingen niet uitkomen...quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:44 schreef tompsv18 het volgende:
Wow, had deze echt top 200/300 verwacht.
Het getal dat je wist dat ging komen.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:45 schreef Djeez het volgende:
Nu gaan we naar de driecijferige nummers
quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:45 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Als PSV'er moet je toch weten dat de meeste verwachtingen niet uitkomen...
quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:45 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Als PSV'er moet je toch weten dat de meeste verwachtingen niet uitkomen...
Sooooooquote:Op zaterdag 28 december 2019 12:45 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Als PSV'er moet je toch weten dat de meeste verwachtingen niet uitkomen...
Dat zou ook wel bijzonder zijn als je dat wel deedquote:Op zaterdag 28 december 2019 12:46 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Gelukkig verwacht ik dit seizoen helemaal niets meer.
Dit geeft me even een crisis van binnen.quote:
Nouja de beker ofzoquote:Op zaterdag 28 december 2019 12:48 schreef djenneke het volgende:
[..]
Dat zou ook wel bijzonder zijn als je dat wel deed
quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:46 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Gelukkig verwacht ik dit seizoen helemaal niets meer.
Nouquote:Op zaterdag 28 december 2019 12:47 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Fijne cover van Charlie Lownoise & Mental Theo
Synths zijn iig niet gay tochquote:Op zaterdag 28 december 2019 12:50 schreef Kopiko het volgende:
[..]
Mexicanobakker zou ontkennen dat dit gay is.
Stellig!
Viagra is een ding, hoorde ikquote:Op zaterdag 28 december 2019 12:50 schreef ArnieAlberts het volgende:
Als je maar lang genoeg luistert versta je I Just Can't Get It Off.
Simpel, tel alle nummers die gijs moet draaien bij elkaar op, weet je meteen hoeveel intros die heeft volgeluldquote:Op zaterdag 28 december 2019 12:51 schreef Pino112 het volgende:
Weer een intro volgeluld
Houd iemand een teller bij?
als we alle edities met Gijs moesten bijhouden, denk ik dat zelfs een rekenmachine dat getal niet gaat herkennen.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:51 schreef Pino112 het volgende:
Weer een intro volgeluld
Houd iemand een teller bij?
Alle platen waar Gijs DJ is minus Porcelain en Bedshaped.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:51 schreef Pino112 het volgende:
Weer een intro volgeluld
Houd iemand een teller bij?
quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:51 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Viagra is een ding, hoorde ik
Staat bij mij ook in het (niet al te lange) linkerrijtje.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:51 schreef MTheBassman het volgende:
een van de enige Stones die ik leuk vind![]()
![]()
#Gijsgedraaidquote:Op zaterdag 28 december 2019 12:51 schreef Pino112 het volgende:
Weer een intro volgeluld
Houd iemand een teller bij?
Hij geeft in ieder geval zijn assistenten veel tijd om te praten en hij zit altijd lekker aan de pils tijdens het draaien, dus die heeft nog een beetje de entertainment factorquote:Op zaterdag 28 december 2019 12:52 schreef MrBanaan1 het volgende:
Ik vind De Wild vele malen irritanter en zelfingenomen dan Gijs
Maak je daar dan ook een aparte pagina van op de site?quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:51 schreef Pino112 het volgende:
Weer een intro volgeluld
Houd iemand een teller bij?
DIK boven mijn BMI.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:52 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
als we alle edities met Gijs moesten bijhouden, denk ik dat zelfs een rekenmachine dat getal niet gaat herkennen.
quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:53 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Maak je daar dan ook een aparte pagina van op de site?
quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:53 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Maak je daar dan ook een aparte pagina van op de site?
Kopie iddquote:Op zaterdag 28 december 2019 12:55 schreef ChatGirl het volgende:
Ik dacht dat dit dat nummer van Gabrielle was
+1quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:55 schreef ChatGirl het volgende:
Ik dacht dat dit dat nummer van Gabrielle was
Dat vind ik ook echt een van hun slechtste nummers. Geef mij maar die lekkere harde rock die ik van ze gewend ben.quote:
Met een knipoogje toch?quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:55 schreef ChatGirl het volgende:
Ik dacht dat dit dat nummer van Gabrielle was
quote:996 I Would Die 4 U Prince & The Revolution 5,5
995 Love And Hate Michael Kiwanuka 7,5
994 Con Te Partiro Andrea Bocelli 6,5
993 Woman In Chains Tears for Fears 7
992 Hunger Strike Temple of the Dog ?
991 Go With The Flow Queens Of The Stone Age ?
990 Plush Stone Temple Pilots 8
989 When The Sun Goes Down Arctic Monkeys ?
988 Kingston Town UB40 6
987 Get Lucky Daft Punk ft. Pharrell Williams 5,5
986 Free Fallin' (Live) John Mayer 7
985 Ziggy Stardust David Bowie 9
quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:56 schreef ArnieAlberts het volgende:
Pffff. En dit is waarom 'FOK!'-berichtjes dus nooit meer het scherm zullen halen. Nu al 'ophef' rond die Ruinerwold-grap. Lange tenen-mongolen zitten er in NL nowadays.![]()
https://www.ad.nl/show/we(...)gn=socialsharing_web
https://www.ad.nl/show/we(...)gn=socialsharing_webquote:Op zaterdag 28 december 2019 12:57 schreef Isorden het volgende:
"NPO Radio 2 heeft zijn excuses aangeboden voor een misplaatste grap die tijdens de livestream van het Top 2000-café te zien was."
Lange Tenen Maatschappij in optima forma
quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:56 schreef ArnieAlberts het volgende:
Pffff. En dit is waarom 'FOK!'-berichtjes dus nooit meer het scherm zullen halen. Nu al 'ophef' rond die Ruinerwold-grap. Lange tenen-mongolen zitten er in NL nowadays.![]()
https://www.ad.nl/show/we(...)gn=socialsharing_web
Ongelofelijk weerquote:Op zaterdag 28 december 2019 12:57 schreef Isorden het volgende:
"NPO Radio 2 heeft zijn excuses aangeboden voor een misplaatste grap die tijdens de livestream van het Top 2000-café te zien was."
Lange Tenen Maatschappij in optima forma
Ik verlang terug naar de tijd dat het nog een rubbertegelmaatschappij wasquote:Op zaterdag 28 december 2019 12:57 schreef Isorden het volgende:
"NPO Radio 2 heeft zijn excuses aangeboden" [...] Lange Tenen Maatschappij in optima forma
Waarom mag zo'n grap niet?quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:58 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
https://www.ad.nl/show/we(...)gn=socialsharing_web
Werkelijk belachelijk. Ik vond het één van de betere.
Hear hearquote:Op zaterdag 28 december 2019 12:59 schreef Kopiko het volgende:
[..]
Ik verlang terug naar de tijd dat het nog een rubbertegelmaatschappij was
En 'een enkele doelgroep' is hier een gezin van 7 ofzo...quote:Op zaterdag 28 december 2019 13:00 schreef MTheBassman het volgende:
tja, niemands tere zieltjes mogen tegenwoordig gekwetst worden he. Geen ruimte meer voor grappen ten koste van een enkele doelgroep. Alleen maar serieusheid
Stuk beter dan de vorige iddquote:
Ja, echt he. Ik word er zo moe van onderhand.quote:Op zaterdag 28 december 2019 13:00 schreef MTheBassman het volgende:
tja, niemands tere zieltjes mogen tegenwoordig gekwetst worden he. Geen ruimte meer voor grappen ten koste van een enkele doelgroep. Alleen maar serieusheid
Omdat actualiteit een big no no is.quote:
En SAAMHORIGHEID natuurlijk. Want iedereen is even leuk en vindt elkaar aardig!!!!!121quote:Op zaterdag 28 december 2019 13:00 schreef MTheBassman het volgende:
niemands tere zieltjes mogen tegenwoordig gekwetst worden [...] Alleen maar serieusheid
En er wordt in de Top 2000 natuurlijk net zoveel vrouwen gedraaid als mannen.quote:Op zaterdag 28 december 2019 13:00 schreef Kopiko het volgende:
[..]
En SAAMHORIGHEID natuurlijk. Want iedereen is even leuk en vindt elkaar aardig!!!!!121
Kijk maar uit, volgend jaar komt er een quotumquote:Op zaterdag 28 december 2019 13:01 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
En er wordt in de Top 2000 natuurlijk net zoveel vrouwen gedraaid als mannen.
quote:Op zaterdag 28 december 2019 13:01 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Is Alice de Woman in Chains?
Vorig jaar al een trieste actie door vrouwenstemmen op Twitter. Randdebielen.quote:Op zaterdag 28 december 2019 13:01 schreef djenneke het volgende:
[..]
Kijk maar uit, volgend jaar komt er een quotum
Ik heb ook geen idee wat hier te verwachten valt.quote:Op zaterdag 28 december 2019 13:02 schreef MTheBassman het volgende:
Ik ken die hele Michael Kiwanuka eigenlijk niet. Die is uit het niets op de aardbodem verschenen als het aan mij ligt.
Dat wordt genot voor jouquote:Op zaterdag 28 december 2019 13:02 schreef MTheBassman het volgende:
Ik ken die hele Michael Kiwanuka eigenlijk niet. Die is uit het niets op de aardbodem verschenen als het aan mij ligt.
Nee, maar die Chain behoort wel tot Fleetwood Mac.quote:Op zaterdag 28 december 2019 13:01 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Is Alice de Woman in Chains?
En ik maar denken dat het om de mooiste platen ging :/quote:Op zaterdag 28 december 2019 13:02 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Vorig jaar al een trieste actie door vrouwenstemmen op Twitter. Randdebielen.
In welke kelder heb jij gezeten?quote:Op zaterdag 28 december 2019 13:02 schreef MTheBassman het volgende:
Ik ken die hele Michael Kiwanuka eigenlijk niet. Die is uit het niets op de aardbodem verschenen als het aan mij ligt.
Je maakt er een grap van maar ik ben hier dus serieus bang voorquote:Op zaterdag 28 december 2019 13:01 schreef djenneke het volgende:
[..]
Kijk maar uit, volgend jaar komt er een quotum
Spijker --> kop.quote:Op zaterdag 28 december 2019 13:03 schreef djenneke het volgende:
[..]
En ik maar denken dat het om de mooiste platen ging :/
Ruine... nee te makkelijkquote:Op zaterdag 28 december 2019 13:03 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
In welke kelder heb jij gezeten?
Ruinerwold, groetjes Gerrit?quote:Op zaterdag 28 december 2019 13:03 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
In welke kelder heb jij gezeten?
Ik blijf een beetje in mijn eigen muziekwereld, ik luister namelijk ook nooit radio. Ja, dan mis ik soms dingenquote:Op zaterdag 28 december 2019 13:03 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
In welke kelder heb jij gezeten?
The chaaaaaaain keep us togetherquote:Op zaterdag 28 december 2019 13:02 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Nee, maar die Chain behoort wel tot Fleetwood Mac.
Het is een beetje pretentieuze kijk-mij-eens-muziekkenner-zijn-muziek. Die moeilijke naam is natuurlijk ook expres.quote:Op zaterdag 28 december 2019 13:02 schreef MTheBassman het volgende:
Ik ken die hele Michael Kiwanuka eigenlijk niet. Die is uit het niets op de aardbodem verschenen als het aan mij ligt.
Allang niet meer. In 2010 werd er zelfs zo heftig geschoven door de redactie van Radio 2 dat talloze nummers van 480 > 500 > 1800(???) gingen. Radio 2 heeft het toen nooit toegegeven dat ze flink gesjoemeld hadden.quote:Op zaterdag 28 december 2019 13:03 schreef djenneke het volgende:
[..]
En ik maar denken dat het om de mooiste platen ging :/
Ok.quote:Op zaterdag 28 december 2019 13:04 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Het is een beetje pretentieuze kijk-mij-eens-muziekkenner-zijn-muziek. Die moeilijke naam is natuurlijk ook expres.
stemlijstgenotquote:Op zaterdag 28 december 2019 13:04 schreef Gale_Boetticher het volgende:
[..]
The chaaaaaaain keeps us together
Het klinkt gewoon als een Japanner ?quote:Op zaterdag 28 december 2019 13:04 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Het is een beetje pretentieuze kijk-mij-eens-muziekkenner-zijn-muziek. Die moeilijke naam is natuurlijk ook expres.
Geweldige plaat idd. Ben zelf voor Tusk gegaanquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |