Het gaat erom dat er aantoonbaar geen grond verslechterd wordt door er 'viezere' grond op toe te passen. Er zijn nog geen normen behalve die risicogrenzen en de detectielimiet.quote:Op zondag 20 oktober 2019 22:20 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
PFAS. We weten niet precies wat het is, en hoe schadelijk het is, dus laten we er voor de zekerheid maar een norm op zetten die ongeveer tien keer zo streng is als in alle ons omringende landen.
De bouwsector begon langzamerhand weer ergens op te lijken sinds de laatste crisis. Dat moeten we niet hebben, dus doodgooien met regeltjes die club. Wat denken ze wel, een beetje huizen bouwen.
Dit idd, een bouwproject en/of ontwikkeling duurt vaak 10 jaar.quote:Op maandag 21 oktober 2019 03:17 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Wat een domme post.
'Snel geld' in de bouwsector!
Vandaar ook de neiging van projectontwikkelaars om alles te zetten op goedkope productie en zoveel mogelijk speculatie.quote:Op maandag 21 oktober 2019 08:59 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Dit idd, een bouwproject en/of ontwikkeling duurt vaak 10 jaar.
En daar is het zoveelste argument om alles bij het oude te laten.quote:Overigens dat met hout bouwen klinkt leuk maar vaak zijn er sterke chemische middelen nodig om het hout te beschermen en te verduurzamen.
Wat wij uitvoeren heeft 0.0 zin.quote:Op zondag 20 oktober 2019 18:47 schreef michaelmoore het volgende:
logisch toch, de natuur is kwetsbaar en we hebben al zo weinig natuur, dat jonge mensen geen woning meer kunnen vinden en geen gezin stichten en kindjes maken, maakt niet uit
De Stikstofproblematiek en de stikstof depositie is uiterst belangrijk
Dan snap je niet hoe het werkt....quote:Op maandag 21 oktober 2019 09:59 schreef Craptacular het volgende:
[..]
Wat wij uitvoeren heeft 0.0 zin.
Ga eens in china/us/rusland regeltjes doorvoeren
Simpelweg niet waar, juist omdat bouwen zo duur is vindt er veel innovatie plaats.quote:Op maandag 21 oktober 2019 09:08 schreef Ringo het volgende:
[..]
Vandaar ook de neiging van projectontwikkelaars om alles te zetten op goedkope productie en zoveel mogelijk speculatie.
De ideologie van het grote geld laat simpelweg geen (dure) innovatie toe.
[..]
Ligt eraan soms lijken zaken duurzaam maar zijn ze dat niet op de lange termijn.quote:En daar is het zoveelste argument om alles bij het oude te laten.
Calimero-complex.quote:Op maandag 21 oktober 2019 09:59 schreef Craptacular het volgende:
Wat wij uitvoeren heeft 0.0 zin.
Ga eens in china/us/rusland regeltjes doorvoeren
Kennelijk zijn er toch nog veel blinde vlekken en dogmaʼs die innovatie tegenhouden.quote:Op maandag 21 oktober 2019 11:07 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Simpelweg niet waar, juist omdat bouwen zo duur is vindt er veel innovatie plaats.
Bouwtijden, materiaalonderzoek en prefab elementen zijn sterk verbeterd.
Beton neemt geen CO2 op en is niet recyclebaar. Het kost enorm veel energie om te produceren, betonproductie is heel vervuilend.quote:Ligt eraan soms lijken zaken duurzaam maar zijn ze dat niet op de lange termijn.
Een betonnen/stenen woning gaat veel langer mee dan een houten woning.
Die vraag kun je creëren, daar kun je communicatie voor inzetten. Onbekend maakt onbemind.quote:Maar dat valt nog wel te ondervangen echter is er in NL ook amper vraag naar huizen van hout.
Mensen willen jaren 30 stijl en zeer modern.
Een houten flat is ook niet wat he...quote:Op maandag 21 oktober 2019 11:14 schreef Ringo het volgende:
Beton neemt geen CO2 op en is niet recyclebaar. Het kost enorm veel energie om te produceren, betonproductie is heel vervuilend.
Alles heeft een reden en een voor en een tegen. Maar niet alle redenen zijn altijd even legitiem.quote:Op maandag 21 oktober 2019 11:52 schreef AchJa het volgende:
Een houten flat is ook niet wat he...
Het heeft een reden he dat wij vnl met steen en beton bouwen... In de tijd van de houten huizen brandde de halve stad af als iemand de vlam in de pan kreeg... Daarbij gaat hout vergeleken met beton/ steen maar heel kort mee en moeten er liters verf op gesmeerd worden.
Maar goed, ook die houten huizen mogen nu in veel gebieden niet gebouwd worden omdat ook de bouw van die huizen extra stikstof opleveren.quote:Op maandag 21 oktober 2019 12:51 schreef Ringo het volgende:
[..]
Alles heeft een reden en een voor en een tegen. Maar niet alle redenen zijn altijd even legitiem.
Kijk die Tegenlicht-uitzending nu gewoon maar eens. Niet dat daar een walhalla wordt gepredikt, maar vrijwel alle proʼs en contraʼs komen langs en het resultaat biedt genoeg stof tot nadenken.
quote:Vakbonden sluiten zich mogelijk aan bij landelijke actie boze bouwers
Vakbonden en werkgevers in de bouwsector bekijken de komende dagen of ze zich aansluiten bij de landelijke protestactie volgende week woensdag. Facebookgroep Grond in Verzet kondigde afgelopen weekeinde aan naar het Malieveld in Den Haag te willen. Inmiddels hebben zich daar duizenden mensen uit de bouwsector bij aangesloten.
https://www.gelderlander.(...)ze-bouwers~a8a5817c/
Kennelijk wel aanzienlijk minder dan de ouderwetse manier van bouwen. Ben benieuwd of dit uiteindelijk aanslaat, het klinkt als een veelbelovende methode.quote:Op maandag 21 oktober 2019 13:28 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Maar goed, ook die houten huizen mogen nu in veel gebieden niet gebouwd worden omdat ook de bouw van die huizen extra stikstof opleveren.
In gebieden waar de stikstofwaardes al te hoog zijn mag helemaal niets meer gebouwd worden. Elke toch afgegeven vergunning zal een rechter terug moeten draaien.quote:Op maandag 21 oktober 2019 18:38 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Kennelijk wel aanzienlijk minder dan de ouderwetse manier van bouwen. Ben benieuwd of dit uiteindelijk aanslaat, het klinkt als een veelbelovende methode.
Niemand zegt dan ook dat dat de oplossing is voor de huidige situatie.quote:Op maandag 21 oktober 2019 19:03 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
In gebieden waar de stikstofwaardes al te hoog zijn mag helemaal niets meer gebouwd worden. Elke toch afgegeven vergunning zal een rechter terug moeten draaien.
Dus ook het meest zuinige houten huis mag niet gebouwd worden.
Ringo hint daar anders wel op. Maar goed, Ringo is ook bang dat wij als mensen gevaar lopen te stikken vanwege te hoge stikstofwaardes. Die hoef je inderdaad niet serieus te nemen.quote:Op maandag 21 oktober 2019 19:09 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Niemand zegt dan ook dat dat de oplossing is voor de huidige situatie.
Ik hint op een mogelijke oplossing voor de toekomst. Omdat onze huidige manier van produceren, en van bouwen, een zekere weg naar het einde is. Het huidige stikstofdilemma is van die werkelijkheid niet meer dan een bureaucratisch derivaat.quote:Op maandag 21 oktober 2019 19:16 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Ringo hint daar anders wel op. Maar goed, Ringo is ook bang dat wij als mensen gevaar lopen te stikken vanwege te hoge stikstofwaardes. Die hoef je inderdaad niet serieus te nemen.
Ok, maar je hebt geen realistisch beeld van het probleem en waarom wij onszelf stikstofnormen opleggen.quote:Op maandag 21 oktober 2019 19:46 schreef Ringo het volgende:
[..]
Ik hint op een mogelijke oplossing voor de toekomst. Omdat onze huidige manier van produceren, en van bouwen, een zekere weg naar het einde is. Het huidige stikstofdilemma is van die werkelijkheid niet meer dan een bureaucratisch derivaat.
Dat “stikken” uit mijn eerdere post is figuurlijk, dat begrijp jij ook.quote:Op maandag 21 oktober 2019 20:30 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Ok, maar je hebt geen realistisch beeld van het probleem en waarom wij onszelf stikstofnormen opleggen.
Rond natuurgebieden hebben wij deze strenge normen omdat anders vanwege te hoge concentraties stikstof bepaalde flora plaats moeten maken voor andere natuur. Er is geen enkel risico dat er natuur verdwijnt en al helemaal niet dat er mensen zullen stikken vanwege te hoge waardes.
Beton is wel recyclebaar hoor. Je zult wel altijd nieuw basismateriaal toe moeten voegen.quote:Op maandag 21 oktober 2019 11:14 schreef Ringo het volgende:
[..]
Kennelijk zijn er toch nog veel blinde vlekken en dogmaʼs die innovatie tegenhouden.
[..]
Beton neemt geen CO2 op en is niet recyclebaar. Het kost enorm veel energie om te produceren, betonproductie is heel vervuilend.
[..]
Die vraag kun je creëren, daar kun je communicatie voor inzetten. Onbekend maakt onbemind.
Maar zolang er bij beleidsmakers, ontwikkelaars en investeerders geen wil is om te veranderen, houdt het op.
Geloof me maar, de politiek is wel wakker geworden wat betreft de urgentie van het probleem. Ze weten van gekkigheid niet meer wat ze moeten doen om te voorkomen dat het hele land (en economie, dat vinden ze in Den Haag net wat belangrijker) straks stil ligt.quote:Op maandag 21 oktober 2019 11:14 schreef VoMy het volgende:
Is er al een begin van een wet om stikstofuitstoot te reguleren? Welk van de partijen heeft een werkbaar idee? Totdat er een nieuwe wet is, blijft dit een probleem. Ipv op trekkers rondrijden, zouden de politici zich beter in kunnen spannen met het doorvoeren van juridisch kloppende wetgeving zodat het probleem zo snel mogelijk van tafel is.
Ik vraag me ook af wat voor nut dit soort acties dus gaan hebben, de urgentie mag toch überhaupt al wel duidelijk zijn...
quote:Zeker tienduizend bouwvakkers gaan protesteren op Malieveld: ‘Laat materieel thuis’
https://www.ad.nl/binnenl(...)ieel-thuis~a9171809/
Beetje een laf protest zo zonder materieel. Als je serieuze druk wilt uitoefenen, dan neem je je materieel mee (bij voorkeur wel buiten de spits om het draagvlak groot te houden).quote:
Die mogen niet meer naar het malieveld, want tractoren zijn ook te zwaar. Volgens dit artikel, dan.quote:Op dinsdag 15 oktober 2019 21:19 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Op naar het Malieveld met shovels en graafmachines!
Ja, dat gaf mijn laatste update al aan. Ten tijde van de OP was het plan om met materieel te komen.quote:Op woensdag 23 oktober 2019 23:26 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Die mogen niet meer naar het malieveld, want tractoren zijn ook te zwaar. Volgens dit artikel, dan.
https://www.ad.nl/den-haa(...)k-niet-aan~af3b037b/
Klopt is is grotendeels de bevolkingsgroei.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 10:13 schreef Nicksanders het volgende:
[..]
Toenemende bevolking in Nederland door onder andere dit. Maar niet alleen specifiek in Nederland wereldwijd speelt dit probleem.
Je kan niet vergelijken ja maar in 1960 was er wereldwijd maar zoveel uitstoot de bevolking blijft maar en blijft maar groeien dus het consumeren ook.
https://www.worldometers.info/nl/
Niemand durft de olifant in de kamer de benoemen.![]()
Er is niet zoveel aan te doen qua wetgeving.quote:Op maandag 21 oktober 2019 11:14 schreef VoMy het volgende:
Is er al een begin van een wet om stikstofuitstoot te reguleren? Welk van de partijen heeft een werkbaar idee? Totdat er een nieuwe wet is, blijft dit een probleem. Ipv op trekkers rondrijden, zouden de politici zich beter in kunnen spannen met het doorvoeren van juridisch kloppende wetgeving zodat het probleem zo snel mogelijk van tafel is.
Ik vraag me ook af wat voor nut dit soort acties dus gaan hebben, de urgentie mag toch überhaupt al wel duidelijk zijn...
Je moet een systeem implementeren dat vergunningen kan verlenen in de buurt van natuurgebieden als daar aantoonbaar werkende compensatiemaatregelenen tegenover gezet worden. Dus niet, zoals nu het geval was, de vergunning verlenen en gewoon maar hopen dat het vanzelf weer beter wordt, maar substantiëlere zaken.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 10:30 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Er is niet zoveel aan te doen qua wetgeving.
Heel erg fors snijden in de depositie is een oplossing, een andere is wellicht het aantal Natura2000 gebieden verminderen. Geen idee of dat laatste zomaar kan.
Beide maatregelen gaan echter meerdere jaren duren met verschillende belangengroeperingen die in bezwaar gaan etc.
Ik verwacht de komende jaren dus nog wel grote problemen qua bouwprojecten etc.
Was het hele idee achter de uitspraak niet dat je éérst de uitstoot moet terugdringen en dán pas ruimte hebt voor nieuwe uitstoot?quote:Op donderdag 24 oktober 2019 10:36 schreef VoMy het volgende:
[..]
Je moet een systeem implementeren dat vergunningen kan verlenen in de buurt van natuurgebieden als daar aantoonbaar werkende compensatiemaatregelenen tegenover gezet worden. Dus niet, zoals nu het geval was, de vergunning verlenen en gewoon maar hopen dat het vanzelf weer beter wordt, maar substantiëlere zaken.
Probleem is natuurlijk dat, doordat we al tientallen jaren met dit systeem werken, sommige natuurgebieden in abominabele staat verkeren en dat 'compenseren' nu niet goed genoeg meer is - er werd in het rapport Remkes geloof ik zelfs gesproken over een algeheel verbod in de buurt van sommige van die natuurgebieden; een verbod dat eventueel niet nodig was geweest als er 10 jaar geleden geen PAS maar een daadwerkelijk goede oplossing was ingevoerd.
Maar ik mag toch hopen dat er wel ergens geschreven gaat worden aan een vervanging van de PAS-wet, anders gaat het allemaal wel heel lang duren voordat dit voorbij is.
Eerlijk gaan meten zou ook al een stuk schelen lijkt me, microbeleid voeren op macrogegevens gaat natuurlijk nergens over. Kijk bv. naar Friesland, 1 fucking meetpunt welke alleen no2 en no meet... Geen enkele die de depositie meet. Het was toch vooral een lokaal probleem?quote:Op donderdag 24 oktober 2019 10:30 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Er is niet zoveel aan te doen qua wetgeving.
Heel erg fors snijden in de depositie is een oplossing, een andere is wellicht het aantal Natura2000 gebieden verminderen. Geen idee of dat laatste zomaar kan.
Beide maatregelen gaan echter meerdere jaren duren met verschillende belangengroeperingen die in bezwaar gaan etc.
Ik verwacht de komende jaren dus nog wel grote problemen qua bouwprojecten etc.
Daar zou winst te halen zijn wellicht.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 12:45 schreef AchJa het volgende:
[..]
Eerlijk gaan meten zou ook al een stuk schelen lijkt me, microbeleid voeren op macrogegevens gaat natuurlijk nergens over. Kijk bv. naar Friesland, 1 fucking meetpunt welke alleen no2 en no meet... Geen enkele die de depositie meet. Het was toch vooral een lokaal probleem?
[ afbeelding ]
En dan komt vraag twee, wie is er verantwoordelijk voor de depositie, zijn dat echt de boeren?quote:Op donderdag 24 oktober 2019 14:09 schreef Drekkoning het volgende:
Daar zou winst te halen zijn wellicht.
(Of wie weet blijkt het er dan nog veel meer depositie te zijn, dan ben je helemaal ver van huis)
Ik ben bang van wel. Het is dat het mestprobleem al niet 30 jaar een probleem is.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 15:04 schreef AchJa het volgende:
[..]
En dan komt vraag twee, wie is er verantwoordelijk voor de depositie, zijn dat echt de boeren?
quote:Op woensdag 23 oktober 2019 10:43 schreef Oostwoud het volgende:
NOS: Na stikstof nu impasse door PFAS, bouwsector maakt zich op voor acties
AD: Na de boeren nu de bouwvakkers: 'Acties tegen stikstofbeleid op Malieveld’
Nu.nl: Ook bouwsector wil grote demonstratie tegen stikstofbeleid
Omroep West: Ook bouwsector komt naar Malieveld: 'We gaan Den Haag lamleggen zoals zij dat met Nederland doen'
[..]
quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 11:35 schreef Oostwoud het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
@:bitterbal het zou, ondanks dat het niet mogelijk is, inderdaad vet zijn als de Bagger 288 mee komt demonstreren.
Terecht dat de bouwsector gaat demonstreren. Dit kabinet neemt in een veel te hoog tempo allerlei beslissingen die het land platleggen. Vele groepen mensen voelen zich daardoor in de hoek gezet. Polariseren kun je leren, zo blijkt.
Veel te laag tempo bedoel je. Men had makkelijk jaren geleden al geleidelijk verbeteringen kunnen invoeren; maar stelde dat liever uit. En nu komt de rekening.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 11:35 schreef Oostwoud het volgende:
Terecht dat de bouwsector gaat demonstreren. Dit kabinet neemt in een veel te hoog tempo allerlei beslissingen die het land platleggen.
Wat wij gepost hebben sluit elkaar niet uit. Door niet de weg der geleidelijkheid te kiezen, moet er nu in een te korte tijd veel teveel tegelijk worden doorgedrukt. De samenleving kookt daardoor nu over. Ik meen ook dat niet alle besluiten verstandig zijn.quote:Op zondag 27 oktober 2019 08:19 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Veel te laag tempo bedoel je. Men had makkelijk jaren geleden al geleidelijk verbeteringen kunnen invoeren; maar stelde dat liever uit. En nu komt de rekening.
Maarja. Verantwoordelijkheid nemen zit er natuurlijk niet in.
Tja, in die zin dat als je de boeren toezeggingen doet die je niet waar kunt maken de bouw dan ook volgt.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 11:35 schreef Oostwoud het volgende:
Terecht dat de bouwsector gaat demonstreren.
Dit kabinet neemt geen beslissingen uit eigen initiatief. Er liggen vonnissen op tafel die gevolgd moeten worden.quote:Dit kabinet neemt in een veel te hoog tempo allerlei beslissingen die het land platleggen.
Ach, schei toch uit. Mensen doen net alsof de boeren gepest worden en als je iets anders vindt dan de uitgangspunten van de boeren word je ineens tot tegenstander gebombardeerd. Dat polariseren gebeurt juist door mensen die niet eens meer nuchter naar de feitelijke situatie kijken en "HULLIE ZIJN TEGEN ONZE BOEREN" roepen. Of figuren die beweren dat er zonder boeren geen voedsel meer voor ons is.quote:Vele groepen mensen voelen zich daardoor in de hoek gezet. Polariseren kun je leren, zo blijkt.
Dat ook idd. Als Drent steun ik de boeren. Het is prima als voedsel leveren voor Nederland en de buurlanden. Maar dat zo'n klein land het voedsel levert voor de hele wereld is wel erg kromquote:Op zondag 27 oktober 2019 17:48 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Tja, in die zin dat als je de boeren toezeggingen doet die je niet waar kunt maken de bouw dan ook volgt.
[..]
Dit kabinet neemt geen beslissingen uit eigen initiatief. Er liggen vonnissen op tafel die gevolgd moeten worden.
[..]
Ach, schei toch uit. Mensen doen net alsof de boeren gepest worden en als je iets anders vindt dan de uitgangspunten van de boeren word je ineens tot tegenstander gebombardeerd. Dat polariseren gebeurt juist door mensen die niet eens meer nuchter naar de feitelijke situatie kijken en "HULLIE ZIJN TEGEN ONZE BOEREN" roepen. Of figuren die beweren dat er zonder boeren geen voedsel meer voor ons is._!
quote:Eerste bouwmachines vanavond al op Malieveld
https://www.ad.nl/den-haa(...)-malieveld~a4984620/
twitter:jeroenhofsink twitterde op dinsdag 29-10-2019 om 20:28:46Opbouw #malieveld #grondinverzet https://t.co/EKStQ1yCcG reageer retweet
De bouw IS de motor van de economiequote:Op dinsdag 29 oktober 2019 20:04 schreef BoneThugss het volgende:
Die hele bouwsector, waaronder ik werkzaam ben en MILJOENEN mensen zullen nog wel eens gaan zien wat Den Haag allemaal van plan is.
De bouw in zo'n beetje de motor van de economie.
twitter:BoereninActie twitterde op dinsdag 29-10-2019 om 19:43:56Groot aantal kiepwagens met vervuilde grond onderweg naar het Malieveld! Wij steunen de bouw & grond !! #bouwprotest #grondinverzet #denhaag #malieveld #bouw #boerinactie https://t.co/dQEGd7dBCs reageer retweet
het hele Binnenhof moet afgebroken worden en de woning van de tweede Kamerleden ook , die van Rob Jetten het eerstquote:Op dinsdag 29 oktober 2019 21:43 schreef vouwdeurtje het volgende:
Zou de Tweede Kamer op met PFAS vervuilde grond zijn gebouwd?
twitter:jeroenhofsink twitterde op dinsdag 29-10-2019 om 22:02:11Gearriveerd in #DenHaag #malieveld Dat er velen mogen volgen!#grondinverzet https://t.co/RocCrof9RT reageer retweet
twitter:
En zo'n beetje alles moet nog vertrekken:quote:
Woon jij in een huis en maak je weleens gebruik van dingen als wegen, openbare gebouwen of diensten? Misschien is de bouw dan toch ergens goed voor.quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:18 schreef Takadanobaba het volgende:
Wat zijn ze weer zielig, ze moeten toch wel de natuur kunnen blijven verneuken?
Nee het probleem is dat de politiek zowel met stikstof en PFAS jarenlang weggekeken hebben. Zeker met PFAS.en nu is het 5 voor 12 en moeten er opeens dit soort maatregelen genomen worden. Logisch dat boer en bouw op hun achterste benen staan.quote:Op dinsdag 15 oktober 2019 21:38 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
En dat werkelijke probleem is een complot van het RIVM om de Nederlandse economie te slopen?
En tegen die vonnissen hebben ze zich jaren verzet, tijd die ze beter hadden kunnen besteden.quote:Op zondag 27 oktober 2019 17:48 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Tja, in die zin dat als je de boeren toezeggingen doet die je niet waar kunt maken de bouw dan ook volgt.
[..]
Dit kabinet neemt geen beslissingen uit eigen initiatief. Er liggen vonnissen op tafel die gevolgd moeten worden.
[..]
Ach, schei toch uit. Mensen doen net alsof de boeren gepest worden en als je iets anders vindt dan de uitgangspunten van de boeren word je ineens tot tegenstander gebombardeerd. Dat polariseren gebeurt juist door mensen die niet eens meer nuchter naar de feitelijke situatie kijken en "HULLIE ZIJN TEGEN ONZE BOEREN" roepen. Of figuren die beweren dat er zonder boeren geen voedsel meer voor ons is._!
Het is al lang goed geweest in Nederland, met fatsoenlijk beleid zou je niks meer bij hoeven bouwen. Alleen verbouwen dan.quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:21 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Woon jij in een huis en maak je weleens gebruik van dingen als wegen, openbare gebouwen of diensten? Misschien is de bouw dan toch ergens goed voor.
twitter:wrvandenbroek twitterde op dinsdag 29-10-2019 om 22:29:26Uit betrouwbare bron heb ik vernomen dat deze kraan onderweg is naar het Binnenhof! #grondinverzet #genoegisgenoeg https://t.co/N1Zf3sRvtg reageer retweet
Mooi spul hè?quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:19 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
En zo'n beetje alles moet nog vertrekken:
[ afbeelding ]
Heb je het nou alweer over je moeder?quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:29 schreef vouwdeurtje het volgende:
De gevaarlijke linkse trollen zijn weer wakker gewordenMensen die nog nooit een dag in hun leven hebben gewerkt, de samenleving alleen maar geld kosten, maar toch een grote mond hebben
Dit is om veel verschillende redenen een debiele opmerking. Maar goed, je wilt onder andere niet dat we -windmolens en zonneparken bouwen?quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:30 schreef Takadanobaba het volgende:
[..]
Het is al lang goed geweest in Nederland, met fatsoenlijk beleid zou je niks meer bij hoeven bouwen. Alleen verbouwen dan.
Ah de bouwvakkers protesteren omdat ze het zo goed met de natuur voor hebben en alleen nog maar dit soort positieve projecten uit willen voeren?quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:33 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Dit is om veel verschillende redenen een debiele opmerking. Maar goed, je wilt onder andere niet dat we -windmolens en zonneparken bouwen?
- Nieuwbouwhuizen bouwen die veel en veel energiezuiniger zijn dan woningen uit de jaren 30, 40 en 50?
Ga je morgen weer liveverslag uitbrengen en bitterballen uitdelen aan de mannen?quote:
Weet het nog niet. Denk niet dat er zoveel voertuigen komen als de trekkers toch?quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:39 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ga je morgen weer liveverslag uitbrengen en bitterballen uitdelen aan de mannen?
De bouwsector heeft niet, zoals jij denkt, als doel om de natuur te slopen. En ze zijn, meer nog dan de boeren, noodzakelijk om ervoor te zorgen dat dit land niet stilstaat.quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:37 schreef Takadanobaba het volgende:
[..]
Ah de bouwvakkers protesteren omdat ze het zo goed met de natuur voor hebben en alleen nog maar dit soort positieve projecten uit willen voeren?
Jij woont niet in een huis begrijp ik?quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:18 schreef Takadanobaba het volgende:
Wat zijn ze weer zielig, ze moeten toch wel de natuur kunnen blijven verneuken?
1000 schatten ze.quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:40 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Weet het nog niet. Denk niet dat er zoveel voertuigen komen als de trekkers toch?
Dat is zeker niet de bedoeling. Als je morgen ergens heen moet dan ben je hoogstens wat langer bezig om Den Haag uit te komen.quote:
Oh dan is het niet zo spannend. Met de boeren hing er nog een sfeer.quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:42 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
1000 schatten ze.
[..]
Dat is zeker niet de bedoeling. Als je morgen ergens heen moet dan ben je hoogstens wat langer bezig om Den Haag uit te komen.
Heb jij geen last van als kraker hequote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:23 schreef Ringo het volgende:
Zo, alweer een beroepsgroep die het recht opeist om de wereld te blijven verkankeren.
Ja dat dus. En de PFAS norm oprekken tot 1,0 ug/kg leidt niet tot extra vervuiling.quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:41 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
De bouwsector heeft niet, zoals jij denkt, als doel om de natuur te slopen. En ze zijn, meer nog dan de boeren, noodzakelijk om ervoor te zorgen dat dit land niet stilstaat.
Ik heb het alleen over de voertuigen die op het Malieveld mogen. Het aantal bouwlui dat morgen op dat veld staat zal zeker boven de 10000 komen.quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:43 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Oh dan is het niet zo spannend. Met de boeren hing er nog een sfeer.
Dit dus. De bouwsector is trouwens 1 van de belangrijkste van Nederland qua werkgelegenheid. Bij de grote aannemers is volgend jaar al nijpend, kan je nagaan de kleinere bedrijfjes.quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:41 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
De bouwsector heeft niet, zoals jij denkt, als doel om de natuur te slopen. En ze zijn, meer nog dan de boeren, noodzakelijk om ervoor te zorgen dat dit land niet stilstaat.
twitter:AnthonyJansen15 twitterde op dinsdag 29-10-2019 om 23:38:44Volgende konvooi #Malieveld #grondinverzet #bouwprotest #klimaat #klimaatwaanzin https://t.co/xmQl5lI6Zx reageer retweet
twitter:alexanderbakker twitterde op dinsdag 29-10-2019 om 23:23:21Dit is weer even iets anders dan trekkers op het Malieveld #bouwprotest https://t.co/BZ95zUI4HX reageer retweet
twitter:boerinactie twitterde op dinsdag 29-10-2019 om 23:14:20Laat Den Haag maar Razen!#grondinverzet #bouwprotest #denhaag #pfas #PFAS #malieveld https://t.co/B7AEM1faWr reageer retweet
twitter:alexanderbakker twitterde op dinsdag 29-10-2019 om 23:47:16Politie is al druk met voorbereidingen. Bij ministerie van Financiën staan versperringen klaar. Eerder vanavond parkeerde de ME op het Binnenhof #bouwprotest https://t.co/WlknWhr25C reageer retweet
quote:
Te dom om te poepen we hebben er weer éénquote:
Ben jij een zwerver of een trol?quote:
None of the above. Jij?quote:
Je bent wel echt een downie.quote:Op woensdag 30 oktober 2019 00:36 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
None of the above. Jij?
Bouwvakker geroepen?quote:
Waar?quote:Op woensdag 30 oktober 2019 00:45 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Bouwvakker geroepen?
Jij? Of was jij boer?quote:
Helaas voor jou hebben die kutbouwvakkers al half hun zin gekregen nog voordat hun protest begonnen is. Het kabinet is al bezig om te kijken hoever ze de PFAS-norm kunnen verruimen zonder dat dat tot 'onaanvaardbare risico's' leid.quote:
Wat kan mij dat nou schelen? Ze gaan morgen een deel van de randstad lam leggen en ze moeten gewoon optiefen.quote:Op woensdag 30 oktober 2019 00:53 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Helaas voor jou hebben die kutbouwvakkers al half hun zin gekregen nog voordat hun protest begonnen is. Het kabinet is al bezig om te kijken hoever ze de PFAS-norm kunnen verruimen zonder dat dat tot 'onaanvaardbare risico's' leid.
Wat kan hun dat nou verrotten? Ze gaan morgen gewoon staken en figuren als jou mogen van hun in de stront zakken.quote:Op woensdag 30 oktober 2019 00:54 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Wat kan mij dat nou schelen? Ze gaan morgen een deel van de randstad lam leggen en ze moeten gewoon optiefen.
Dat is ook precies wat er mis is met 'dat soort mensen'. Ze moeten lekker optiefen. Kutvolk.quote:Op woensdag 30 oktober 2019 00:56 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Wat kan hun dat nou verrotten?
Kutlimbo's.quote:De ANWB verwacht dat een grote colonne, die vanuit het Limburgse Kerkrade is vertrokken, via Den Bosch en Utrecht koers zet naar Den Haag. Het laatste deel zou worden afgelegd met een snelheid van 25 kilometer per uur.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |