Omdat maxi het geplugt heeft?:)quote:Op donderdag 10 oktober 2019 15:26 schreef Gehenna het volgende: Ik vraag me toch af waar die enorme aandacht voor die band wegkomt, tot een paar jaar terug hoorde je er niemand over, en ineens lijkt het iedereens favo Japanse band. Vooral op RYM is het een 'dingetje'. Vind het zelf best aardig en sympathiek trouwens, maar ben nog niet helemaal om, het klinkt ook een beetje knullig of zo, en die hoge Japanse stemmetjes ga ik nooit zo heel lekker op.
Ik ken ze via r/indieheads, maar heb gezien dat het op RYM inderdaad een beetje een 'second coming of Jesus'-gehalte heeft.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 15:26 schreef Gehenna het volgende:
Ik vraag me toch af waar die enorme aandacht voor die band wegkomt, tot een paar jaar terug hoorde je er niemand over, en ineens lijkt het iedereens favo Japanse band. Vooral op RYM is het een 'dingetje'.
Vind het zelf best aardig en sympathiek trouwens, maar ben nog niet helemaal om, het klinkt ook een beetje knullig of zo, en die hoge Japanse stemmetjes ga ik nooit zo heel lekker op.
Niet permanent hoor; zit hier voor universiteitsresearch voor een kleine maand.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 15:36 schreef EP3 het volgende:
Zei Max nou dat ie momenteel in Tokyo zit?
Er evolueert niets. Integendeel...quote:Op donderdag 10 oktober 2019 12:25 schreef Beregd het volgende:
Ook veel meer vrouwen dan de 00s. Ik denk dat het gewoonweg een goede representatie is van hoe de muziekwereld evolueert.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 2% gewijzigd door The_Substitute op 10-10-2019 22:15:58 ]'Three angry deathclaws make for a lotta reconstructive surgery.'
Het valt me op dat je heel veel over games posts(e) op Fok! en dan af en toe daarvan pauze neemt om een anti-feministisch bericht te typen.quote:
Wat ben je? Een stalker!?quote:Op donderdag 10 oktober 2019 16:04 schreef Gehenna het volgende:
Het valt me op dat je heel veel over games posts(e) op Fok! en dan af en toe daarvan pauze neemt om een anti-feministisch bericht te typen.
quote:Op donderdag 10 oktober 2019 15:47 schreef Maxerazzi het volgende:
Niet permanent hoor; zit hier voor universiteitsresearch voor een kleine maand.
Oh, ik voel me totaal niet schuldig hoor!quote:
Heb je daar een bron voor? Ik vraag me af of dit waar is, in sommige genre's zeker maar over de hele linie weet ik het niet.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 15:51 schreef The_Substitute het volgende:
[..]
Mannen doen simpelweg meer aan muziek en mannen zijn daardoor de meerderheid van artiesten.
Hoe kan ik daar een bron voor geven? Er is geen centraal orgaan die dat allemaal bijhoudt. Ik neem aan dat je om je heen kunt kijken en zien dat het meeste gedaan wordt door mannen.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 17:12 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Heb je daar een bron voor? Ik vraag me af of dit waar is, in sommige genre's zeker maar over de hele linie weet ik het niet.
Sywert, ben jij het?quote:Op donderdag 10 oktober 2019 18:13 schreef The_Substitute het volgende:
[..]
Hoe kan ik daar een bron voor geven? Er is geen centraal orgaan die dat allemaal bijhoudt. Ik neem aan dat je om je heen kunt kijken en zien dat het meeste gedaan wordt door mannen.
Om het weer terug te brengen op biologie, mannen hebben status nodig om aantrekkelijk te zijn voor vrouwen. Vrouwen hebben geen status nodig om aantrekkelijk te zijn voor mannen. Mannen hebben daardoor de aangeboren én daarboven op de geconditioneerde motivatie om te moeten presteren. Dus mannen gaan de politiek in, het zakenleven in, naar de STEM fields, worden cabaretiers - en worden muzikanten. Allemaal posities die een bepaalde mate aan status hebben.
Vrouwen krijgen die motivatie niet, dus kiezen er ook minder snel voor. En ze hoeven in wezen ook niet te presteren, want mannen zijn bereid om vrouwen te voorzien. Mannen hebben die luxe niet.
Dit voorspelt de uitkomsten binnen al die beroepsgroepen. En aangezien niemand bewijs heeft van seksisme tegen vrouwen, is dit de meest waarschijnlijke verklaring.
Dat er zoveel aannames passen in zo'n stukje tekst, hè?quote:
shit, ik ben erb-quote:
Ik gebruik duidelijk de taal van de statistiek - voorspellende factoren. Dus als jij iets weet binnen de evolutionaire biologie en psychologie, anthropologie of zelfs onze geschiedenis, dat tegenspreekt wat ik net zeg, ga je gang.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 18:37 schreef EP3 het volgende:
Dat er zoveel aannames passen in zo'n stukje tekst, hè?
Over het algemeen is het idee van stellingnemen dat je een degelijke onderbouwing hebt. Ik kan niet om me heen kijken en zien dat het meeste gedaan wordt door mannen, als ik dat doe ben ik namelijk anekdotisch bezig. Dat zegt niks, misschien ga ik wel met meer mannen om dan met vrouwen dan lijkt het al snel dat ze meer doen.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 18:13 schreef The_Substitute het volgende:
[..]
Hoe kan ik daar een bron voor geven? Er is geen centraal orgaan die dat allemaal bijhoudt. Ik neem aan dat je om je heen kunt kijken en zien dat het meeste gedaan wordt door mannen.
Dit is natuurlijk geen biologie. Dit heeft te maken met maatschappelijke standaarden. Daarbij is het gewoon een aanname die lang niet altijd klopt.quote:Om het weer terug te brengen op biologie, mannen hebben status nodig om aantrekkelijk te zijn voor vrouwen. Vrouwen hebben geen status nodig om aantrekkelijk te zijn voor mannen.
Dit baseer je op foutieve aannames.quote:Mannen hebben daardoor de aangeboren én daarboven op de geconditioneerde motivatie om te moeten presteren. Dus mannen gaan de politiek in, het zakenleven in, naar de STEM fields, worden cabaretiers - en worden muzikanten. Allemaal posities die een bepaalde mate aan status hebben.
Dit is gewoon onzin.quote:Vrouwen krijgen die motivatie niet, dus kiezen er ook minder snel voor. En ze hoeven in wezen ook niet te presteren, want mannen zijn bereid om vrouwen te voorzien. Mannen hebben die luxe niet.
Niemand heeft bewijs van seksisme? Raar idee, daar is meer bewijs van dan waar jij mee aan komt kakken. Een beetje slap feiteloos geouwehoer terwijl je zelf het idee hebt dat jouw beleving een soort absolute waarheid is ofzo.quote:Dit voorspelt de uitkomsten binnen al die beroepsgroepen. En aangezien niemand bewijs heeft van seksisme tegen vrouwen, is dit de meest waarschijnlijke verklaring.
Je meent het echt héquote:Op donderdag 10 oktober 2019 18:50 schreef The_Substitute het volgende:
[..]
Ik gebruik duidelijk de taal van de statistiek - voorspellende factoren. Dus als jij iets weet binnen de evolutionaire biologie en psychologie, anthropologie of zelfs onze geschiedenis, dat tegenspreekt wat ik net zeg, ga je gang.
Zo niet, dat verwijs ik je nu naar het kabaal van geslachtsfundamentalisten, ondersteund door regeringen wereldwijd, die vrouwen speciale behandelingen geven - op basis van aannames.
Er is niets dat vrouwen weerhoudt de muziekwereld in te gaan. Als ze de mogelijkheid hebben, maar er niet voor kiezen, is er dus geen probleem. En is er dus ook niets om "opgelost" te worden.
Retweet!quote:Op donderdag 10 oktober 2019 17:23 schreef EP3 het volgende:
Ik kan me toch niet geheel aan de indruk onttrekken dat er het afgelopen decennium n scala aan zeer getalenteerde vrouwelijke ( solo- ) artiesten aanwezig was, die ook nog eens érg productief zijn geweest.
Ik kan nu ook zonder problemen een lijst van 20 vrouwen samenstellen die minstens 1 album hebben uitgebracht dat ik in de afgelopen 10 jaar helemaal heb grijsgedraaid. En nee, dat ga ik nu niet doen,.
Da's wel eens anders geweest. En ik ben echt niet op een andere manier naar muziek gaan luisteren, ofzo.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar goed, dit is mijn favoriete indie nummer zo ver dit jaar, om het maar weer terug te brengen op de muziek:
'Three angry deathclaws make for a lotta reconstructive surgery.'
quote:Op donderdag 10 oktober 2019 20:36 schreef The_Substitute het volgende:
...
Moet ik nou serieus eerst uit gaan leggen dat vrouwen kinderen kunnen krijgen, mannen niet? Dat...
Wow, jij hebt echt issues.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar goed, dit is mijn favoriete indie nummer zo ver dit jaar, om het maar weer terug te brengen op de muziek:
Doe dit maar niet meer, inderdaad.Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
En nog een. Briljant.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 20:59 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Wow, jij hebt echt issues.
Doe dit maar niet meer, inderdaad.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'Three angry deathclaws make for a lotta reconstructive surgery.'
Bij staan de dames ook al een paar jaar bovenaan in mijn jaarlijkse toplijstjequote:Op donderdag 10 oktober 2019 22:17 schreef EP3 het volgende:
Toch maar even n greep uit de collectie 'nieuwe dames' die ik heb grijsgedraaid afgelopen decennium.
Was zelf ook wel nieuwsgierig... :
Joanna Newsom
FKA twigs
Mitski
Jenny Hval
Julia Holter
Angel Olsen
Solange
SZA
Noname
Fever Ray
Let's Eat Grandma
Weyes Blood
Anna Meredith
Grouper
Janelle Monáe
Holly Herndon
Courtney Barnett
U.S. Girls
Grimes
Mica Levi
Kacey Musgraves
Waxahatchee
Jlin
Julien Baker
Jay Som
Zola Jesus
Natalie Prass
Laurel Halo
Sharon Van Etten
Gazelle Twin
Kan nog wel even doorgaan maar ik vind 30 wel genoeg,!
En ze hebben mijns inziens allemaal zeer inventieve albums uitgebracht die alle aandacht verdienen.
Kortom; 2010-2019=GIRLPOWER!!.
Ik begin er nu aanquote:Op vrijdag 11 oktober 2019 12:16 schreef Slobeend het volgende:
De nieuwe Elbow is ouderwets goed. Beter dan de drie hiervoor.
Heerlijke plaat. Heel anders dan UFOF ook.quote:Op vrijdag 11 oktober 2019 11:47 schreef Norrage het volgende:
Vind hem ook beter dan UFOF eigenlijk. Moet nog vaker luisteren om te bepalen waarom
Die is tof idd, begin van het jaar veel geluisterd, daarna niet echt meer. Komst ongetwijfeld verandering in, in de herfst komt de innerlijke goth wat meer naar bovenquote:Op vrijdag 11 oktober 2019 00:26 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Over Boy Harsher hoor ik hier eigenlijk nooit iemand. Ik denk dat ik hun album dit jaar het meest heb geluisterd. Darkwave/Coldwave in ieder geval synthy goddelijkheid.
Ik vind hem in lijn van de vorigen. Zit niet echt een noemenswaardig nummer op, maar het luistert wel lekker wegquote:Op vrijdag 11 oktober 2019 12:16 schreef Slobeend het volgende:
De nieuwe Elbow is ouderwets goed. Beter dan de drie hiervoor.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is toch duidelijk een wat minder gepolijste stijl?quote:Op vrijdag 11 oktober 2019 13:51 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik vind hem in lijn van de vorigen. Zit niet echt een noemenswaardig nummer op, maar het luistert wel lekker weg
Dat is zeker wel waar.quote:Op vrijdag 11 oktober 2019 14:16 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Het is toch duidelijk een wat minder gepolijste stijl?
quote:Op vrijdag 11 oktober 2019 11:47 schreef Norrage het volgende:
Vind hem ook beter dan UFOF eigenlijk. Moet nog vaker luisteren om te bepalen waarom
Uitstekend album, ja. Erg genoten van Not en Wolf. Ook The Toy luistert mooi weg.quote:Op vrijdag 11 oktober 2019 09:44 schreef EP3 het volgende:
Big Thief poept met Two Hands nog even n tweede album uit dat tot het beste van 2019 gerekend mag worden.
Ik ga volgende maand 3 weken naar Japan, weekje Tokyo ook is het idee. Nog tips? Wordt mn eerste keer Japan, wel al bijna alle andere landen in Oost Azië gehad.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 15:47 schreef Maxerazzi het volgende:
[..]
Ik ken ze via r/indieheads, maar heb gezien dat het op RYM inderdaad een beetje een 'second coming of Jesus'-gehalte heeft.
Ik vind zelf dat licht klungelige van hun vroegere werk gecombineerd met het totaal geraffineerde van het latere werk juist een van de charmes overigens. Komt op die liveplaat prachtig samen.
[..]
Niet permanent hoor; zit hier voor universiteitsresearch voor een kleine maand.
Precies dat had ik dus bij die nieuwequote:Op maandag 14 oktober 2019 15:23 schreef EP3 het volgende:
Common As Light is mi een ondergewaarde plaat. Die luister ik vaker dan het veelgeprezen Benji.
Op dat album is nog een delicate balans te vinden tussen muziek en vertelling waarmee ie een hypnotiserend klimaat weet te creëren dat ik uitermate prettig vind ( terwijl ik druk bezig ben met andere dingen ).
Anna von Hausswolff is wat mij betreft een van de beste artiesten van het decennium, alleen maar topmateriaal uitgebracht en ijzersterk live ookquote:Op donderdag 10 oktober 2019 22:30 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Bij staan de dames ook al een paar jaar bovenaan in mijn jaarlijkse toplijstjeAnna Von Hauswolff, Eefje de Visser, Susanne Sundfør, Chelsea Wolfe
Ik moet 'm nog luisteren, maar had toen hij uitkwam even geen zin in akoestische muziek. Inmiddels luister ik de afgelopen 2 weken al niets anders bijna, dus wordt tijd dat ik 'm eens probeerquote:Op maandag 14 oktober 2019 21:29 schreef Jabberwocky het volgende:
Ik zou hetzelfde zeggen van Chelsea Wolfe tot die nieuwe plaat die net uit is gekomen. Op de opener na kan ik er echt niet inkomen.
Als je er midden november zit, zijn de herfstkleuren op z'n hoogtepunt in Japan, dus dan zou ik vooral naar een plek als Nikko gaan (zit op zo'n anderhalf à twee uur van Tokyo). Of als je naar Osaka gaat, naar Koyasan. Verder is een week Tokyo niet heel veel - ik ben er nu voor de vierde keer en er valt nog steeds genoeg te zien.quote:Op maandag 14 oktober 2019 15:28 schreef Kerftminister het volgende:
[..]
Ik ga volgende maand 3 weken naar Japan, weekje Tokyo ook is het idee. Nog tips? Wordt mn eerste keer Japan, wel al bijna alle andere landen in Oost Azië gehad.Wordt ook tweede keer solo.
Niet.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Now which way do we go?" - Dorothy Gale
Goede tips! Het ronddwalen stond sowieso al op de planning.quote:Op dinsdag 15 oktober 2019 01:45 schreef Maxerazzi het volgende:
[..]
Als je er midden november zit, zijn de herfstkleuren op z'n hoogtepunt in Japan, dus dan zou ik vooral naar een plek als Nikko gaan (zit op zo'n anderhalf à twee uur van Tokyo). Of als je naar Osaka gaat, naar Koyasan. Verder is een week Tokyo niet heel veel - ik ben er nu voor de vierde keer en er valt nog steeds genoeg te zien.
Mijn tip is om een dag of avond naar een bepaalde wijk te gaan en daar gewoon rond te slenteren en zien wat je tegenkomt. Het leuke van Tokyo is vooral dat in ieder straatje of steegje wel iets verborgen zit, of dat je in een willekeurig gebouw op de vierde verdieping in een piepkleine bar belandt waar de barhouder de hele nacht obscure jazzplaten draait. In ieder geval, als je het moderne, 'elektrische' Tokyo wilt zien, moet je 's avonds naar wijken als Shinjuku, Roppongi en Akihabara gaan, en overdag naar Shibuya. Verder heeft Tokyo best wat stadsparken, waarbij het Yoyogipark (achter Harajuku Station, waar alle cosplayers op - ik meen - zondag zijn), Shinjuku Gyoen en Ueno Park de meeste bekende zijn.
Qua tempels is Sensō-ji waarschijnlijk het beste om te bezoeken; ligt op een kwartiertje lopen van Ueno. Als je meer wil weten over de geschiedenis van Tokyo/Japan dan zijn het Nationaal Museum van Tokyo (ook bij Ueno) en Edo-Tokyomuseum bij Ryogoku waarschijnlijk de beste opties. Qua kunst is Tokyo verder een walhalla - alleen al aan kunst- en fotografiemusea kun je een hele week kwijt zijn.
Mooi nummer. De stemmen van Berninger en Bridgers gaan erg goed samen.quote:
De alternatieve versie is misschien nog mooier.quote:Op vrijdag 18 oktober 2019 11:53 schreef Maxerazzi het volgende:
[..]
Mooi nummer. De stemmen van Berninger en Bridgers gaan erg goed samen.
Dat smaakt naar meer! Pun intended.quote:Op vrijdag 18 oktober 2019 12:30 schreef Maxerazzi het volgende:
Noname, Saba en Smino komen als Ghetto Sage met een plaat overigens. Erg benieuwd.
Ah eefje gaat ook voor de blurry gezicht op de hoes hypequote:
Oeh dit plaatje had ik nog niet eerder gezien, wordt dit de hoes?quote:Op maandag 21 oktober 2019 12:45 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ah eefje gaat ook voor de blurry gezicht op de hoes hype
[ afbeelding ]
Jupquote:Op maandag 21 oktober 2019 12:49 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Oeh dit plaatje had ik nog niet eerder gezien, wordt dit de hoes?
Ja! Ik wilde net deze tweet plaatsen:quote:Op dinsdag 22 oktober 2019 13:56 schreef Gehenna het volgende:
Vrijdag de eerste single van het nieuwe album van Roosbeef
Als je de icoontjes onderaan de youtube-afbeelding bestudeert, zou dit het vierde nummer kunnen zijn van dertien in totaal. En is de plaat dus klaar. Kom maar door zou ik zeggen.quote:
Had ik ook al bedacht, idd.quote:Op dinsdag 22 oktober 2019 15:22 schreef Z het volgende:
[..]
Als je de icoontjes onderaan de youtube-afbeelding bestudeert, zou dit het vierde nummer kunnen zijn van dertien in totaal. En is de plaat dus klaar. Kom maar door zou ik zeggen.
Jaquote:Op dinsdag 22 oktober 2019 13:56 schreef Gehenna het volgende:
Vrijdag de eerste single van het nieuwe album van Roosbeef
Dit heeft niks met je vorige post te maken, maar gewoon benieuwd; ken je deze?quote:Op dinsdag 22 oktober 2019 15:51 schreef methodmich het volgende:
Natuurlijk, je kunt via Spotify luisteren enzovoort, maar ik vind het altijd leuker om gewoon de CD te hebben.
Nope. Dacht even dat er een nieuw nummer van Method Man was, maar het is de songtitel. Niet verkeerd hoor!quote:Op woensdag 23 oktober 2019 08:04 schreef ranja het volgende:
[..]
Dit heeft niks met je vorige post te maken, maar gewoon benieuwd; ken je deze?
Het antwoord: ja. 24 januari staat bij dezen omcirkeld in de agenda. The Party is voor mij de beste indiefolkplaat van de jaren tien, dus ik kan niet wachten.quote:Op woensdag 23 oktober 2019 08:35 schreef Maxerazzi het volgende:
Nieuw nummer van Andy Shauf op Spotify. Zou er een nieuwe plaat in aantocht zijn?
Things I Do, a song by Andy Shauf on Spotify
Dat is een flinke uitspraak, maar inderdaad een uitstekend album. Z'n debuutalbum vond ik nóg beter. Zin in z'n nieuwe.quote:Op woensdag 23 oktober 2019 17:51 schreef Maxerazzi het volgende:
[..]
Het antwoord: ja. 24 januari staat bij dezen omcirkeld in de agenda. The Party is voor mij de beste indiefolkplaat van de jaren tien, dus ik kan niet wachten.
Ik vind The Party als concept zo ongelooflijk goed geslaagd, dat ik die net wat hoger aansla dan The Bearer of Bad News. Ook een supergoed album natuurlijk.quote:Op woensdag 23 oktober 2019 17:54 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Dat is een flinke uitspraak, maar inderdaad een uitstekend album. Z'n debuutalbum vond ik nóg beter. Zin in z'n nieuwe.
een van de leukste albums van het jaarquote:Op woensdag 23 oktober 2019 08:04 schreef ranja het volgende:
[..]
Dit heeft niks met je vorige post te maken, maar gewoon benieuwd; ken je deze?
Ik heb haar dinsdag live gezien, als voorprogramma van Priests maar die laatste vond ik minder interessant. Stef was erg goed.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 19:27 schreef Beregd het volgende:
een van de leukste albums van het jaar
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
Ik ben sowieso wel een Coldplay fan, dus wat dat betreft niets nieuws en vind Orphans ook wel leuk. Maar dat is gewoon normale stijl Coldplay. Maar die andere single, knap hoorquote:Op maandag 28 oktober 2019 08:49 schreef Maxerazzi het volgende:
Ik was ook positief verrast. Ze gaan een beetje terug richting Viva la Vida lijkt het, maar voegen er jazzy elementen aan toe. Erg leuk.
Orphans is mij betreft ook een prima nummer trouwens.
Ik werd hier heel enthousiast vanquote:Op maandag 28 oktober 2019 08:35 schreef Norrage het volgende:
Echt serieus, Coldplay goes Fela Kuti. Wie had dat gedacht. Hulde!
Hier verdween dat weer wat, Viva la Vida vind ik weer een van de meest verschrikkelijke nummers die ken. (dodelijke combi van het sowieso al super-irritant vinden en enorm overplayed zijn)quote:Op maandag 28 oktober 2019 08:49 schreef Maxerazzi het volgende:
Ik was ook positief verrast. Ze gaan een beetje terug richting Viva la Vida lijkt het, maar voegen er jazzy elementen aan toe. Erg leuk.
Viva la Vida vind ik het minste nummer van het gelijkgetitelde album, maar dat album is wel hun beste. Dat is de meest veelzijdige, zichzelf uitvindende, Coldplay die er is geweest. Geweldig. Zit gewoon shoegaze, folk, jazz, wereldmuziek en wat nog meer op die plaatquote:Op maandag 28 oktober 2019 09:26 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Ik werd hier heel enthousiast van
[..]
Hier verdween dat weer wat, Viva la Vida vind ik weer een van de meest verschrikkelijke nummers die ken. (dodelijke combi van het sowieso al super-irritant vinden en enorm overplayed zijn)
Maar moet toegeven, dit is gewoon een fijn nummer. Heeft naast wat toeters weinig met Fela te maken imhoMooi om te zien dat ze het toch nog in hun hebben, heel vroeger hadden ze ook best fijne nummers
Zoals Nor zei, ik had het over de plaat, niet de single (die inderdaad irritant is).quote:Op maandag 28 oktober 2019 09:26 schreef Gehenna het volgende:
Hier verdween dat weer wat, Viva la Vida vind ik weer een van de meest verschrikkelijke nummers die ken. (dodelijke combi van het sowieso al super-irritant vinden en enorm overplayed zijn)
ah, ik heb de plaat daardoor nooit aangedurfd hahaquote:Op maandag 28 oktober 2019 09:46 schreef Maxerazzi het volgende:
[..]
Zoals Nor zei, ik had het over de plaat, niet de single (die inderdaad irritant is).
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |