FOK!forum / Utopia / [COS-UTO2#4181] The dark night of the soul
FOKoffieleutmaandag 19 augustus 2019 @ 22:20
ed39018df56fb7a4e56755dd4928b3a0.jpg

Welkom in het Commentaar op Streams topic.

De beelden zijn te zien op: http://www.utopiatv.nl/live

Offtopic geklets mag in de Slow Chat
Caps van blote borsten mogen alleen in de daarvoor bestemde topicreeks
Voor meer info over Utopia 2 op FOK!: zie UTO / [EEN NIEUWE START] Welkom in Utopia 2 !!!

Inwoners:
2vdlnac.gif

Maandag 19 augustus 2019 - Paspoorthouders kunnen stemmen
Dinsdag 20 augustus 2019 - Nominatie inwoners
Woensdag 21 augustus 2019 - 2 visumhouders komen binnen
Zondag 25 augustus 2019 - 1 Nieuwe visumhouder gaat weg
Maandag 26 augustus 2019 - 1 Genomineerde inwoner naar huis

[ Bericht 0% gewijzigd door Gizmogirl28 op 19-08-2019 22:23:00 ]
Paco55maandag 19 augustus 2019 @ 22:20
>>> Vroege dagsluiting vandaag. Deze weken naar de stemming zijn echte mood killers. Ik kan er weinig van maken. <<<<<

Dagsluiting. De titel voor vandaag: Wurglijst en andere angsten.

In geen geval accuraat en beslist subjectief en soms per ongeluk relevant.

And now by popular demand: Mijn kijk op Utopia 2. Een wereld vol liefde, conflict en drama.


Half tien. De dagsluiting is er vroeg uit en ik ben er effe klaar ermee. Maar ja er is altijd weer morgen. Ga nog effe wat anders kijken.

-------

Half twee. Willem Buyse van www.glasentertainment.nl de glasblazer is binnen met zijn vrouw. Ze halen Willems bus leeg en maken een opstelling in de silo. Willem heeft veertig jaar ervaring als glasblazer. Het is een nogal lawaaiig proces. Die vlam wordt tweeduizend graden. Hij maakt een konijntje maar dat barst in stukken uiteen. Vervolgens een wijn glas op steel. En een bong voor Adriaan. Lexy wil ook een wijnglas. Hiske verknalt haar voorwerpje omdat ze zuigt in plaats van blazen.

ANTPQ-36 beschrijft het als volgt:

Glasblaazertje vraagt aan hitsige hipske: "Wat wil je maken?"

Rooie bevert "Een glas,...... DENK IK"

Ze zal der ook eens een keertje niet omheen draaien, echt zeggen wat ze er van vindt.
En wat doet ze?
Ze ZUIGT.
Het kan een rijbewijs halen?
Het kan zich voortplanten (indien gewenst)
En het mag stemmen?

Einde bericht.


Dylan wil en krijgt ook een bong.Gerrit wil een klein drinkglas. Vier streams op de glasblazerij is wel wat veel. Het geluid is verschrikkelijk.

Half vier. Jessie en Merel zitten boven. Jessie heeft hoofdpijn. Komt door de hitte zegt Merel. Beneden begint Willem aan zijn meesterwerk een zwangere vrouw met een baby in haar buik. Duurt een kwartier ongeveer. Op zijn site staat een foto van het object. Het object is klaar. Kwartiertje zoals afgesproken. De meeste bewoners zijn al afgehaakt. Asociale manier van doen.

Vier uur. Maris loopt weer rond. Ze klaagt tegen Andrea dat ze geen energie heeft. Als ze dat thuis had ging ze een dag op de bank liggen. De grote surprise is dat Merel is gearriveerd in de salon om Dyl te helpen met zeil leggen.

Half vijf. Heel verrassend is Merel nog steeds aan het helpen met het zeil leggen in de salon. Dylan doet het werk en Jordy kijkt toe. Nu zijn Brandon en Dyl bezig. Merel is er ook nog steeds. Die wil bewijzen hoe betrokken dat ze is en hoe ze zich aan afspraken houdt.

Kwart over vijf. Ik schrok me het lazarus, zag ineens Gerrit voorbijkomen met een kruiwagen bakstenen. Is hij gestoken door een werkbij of is er iets anders aan de hand. Nog zo een die zich in de kijker werkt door net te doen of hij zo goed bezig is. Ook Franny, Adriaan, Jens en Jordy helpen.

Half zes. Jessie klaagt dat hij zo moe is. Hij heeft slaap tekort omdat hij te kort slaapt oreert hij. Die week dat het uit was met Merel had hij heel goed geslapen. Dat gaat weer apart slapen worden voor hem. En kan Merel weer in het Franterpalace.

Zes uur. In de keuken staan Merel en Franny te koken. Er is niet genoeg voor iedereen. Andrea kan geen rijst koken.

Half zeven. Ze kruien nog steeds stenen. Hoop gesjouw die arbeidstherapie.

Kwart voor zeven. Merel en Franny op het rokersbankje. Weer over wie wat stemt. Er komt een zangcoach voor Mylene binnen. Ze krijgt eerst een rondleiding. In het Franterpalace zitten Merel en Franny te plotten en te rekenen met de mogelijke stemmen.

Acht uur. Maris heeft nog steeds geen energie. Ze helpt Lexy met het een of ander.

Kwart over acht. Hiske confronteert Maris met haar leugens en ontkenning. Hiske voelt dat Maris haar onder de bus heeft gegooid. Maris blijft liegen over de wurglijst. Hiske pissig, die wordt nu als leugenaar afgeschilderd en daar is ze niet van gediend. Maris valt haar daarin af, dat vindt ze niet eerlijk. Hiske gaat helemaal los!

Negen uur. De Jumbo is er met boodschappen. De bezorger vindt tot net binnen het hek genoeg. Jessie roept gelijk dan hadden we wel bij de Plus kunnen blijven. Haast ¤300 aan voedsel.

Kwart over negen. Andra heeft post ook van Kaylee dus ze roept Dyl. Ze zit aan een picnictafel met Maris te pimpelen. Maris is al behoorlijk opgeknapt na die fles wijn. Ze is een stuk vrolijker en levendiger dan eerder vandaag.

Half tien. Shelley is kwaad dat Yolanthe de hoofdrol heeft in de nieuwe SBS serie DNA. Zij had die rol moeten hebben zegt ze tegen Hiske. Dat kind is echt niet goed bij haar hoofd. Wat een gelul.

Tien uur. Nog steeds stemmingsperikelen. Overal zitten ze te lullen over wie op wie gaat. Het verveelt me. Dus tijd om te stoppen.

Nieuwe filmpjes in SV.

Agenda.

Elke Vrijdag: Pizza eten bij Mama Mia Pizzapaleis met vrije toegang. (aanname).

Dinsdag: 20 augustus 2019 - Nominatie inwoners
Woensdag: 21 augustus 2019 - 2 visumhouders komen binnen
Zondag 25 augustus 2019 - 1 Nieuwe visumhouder gaat weg
Maandag: 26 augustus 2019 - 1 Genomineerde inwoner naar huis
31 Augustus: krijgt Franny bezoek. Dank je FF.
1 September: Mariska heeft ook haar bezoek. Dank je DGK.
1 September: om 18:00 t/m 21:00 de Filmavond Premiere Lorenzo Starring Shelley.
2 September: Adriaan gaat naar huis. Dank je Maria.
29 September: Familiebezoek Jordy.
29 September: Happy Kids Familiemarkt. Dank je FF.
5 Oktober: Bezoek Brandon. Dank je FF.

Heb jij data die op de agenda kunnen. Stuur me dan een DM.

Iedereen kan en mag meedoen aan het liefste, leukste of meest humoristiese bericht van de morgen, middag, avond of nacht. Ik lees elke Cos en kijk voor de leukste, liefste of meest humoristiese bericht. Deze berichten neem ik op in de dagsluiting.

Ik wens, zoals gebruikelijk, iedereen hier een goede nacht en welterusten.
De nachtploeg wens ik een fijne nacht en fijne wacht.

Eventuele bedankjes en complimenten mogen, maar alleen in het daarvoor bestemde topic; UTO / Reacties en bedankjes, Utopia streamverslagen en updates.
Reacties op de inhoud van de tekst mogen wel in de cos maar hierbij mag de volledige tekst van de dagafsluiting niet gequote worden, dit i.v.m. de leesbaarheid van de cos.
Dank jullie bij voorbaat voor je medewerking!
cobain1994maandag 19 augustus 2019 @ 22:20
8d4d9312c49b9f4d08f524c1853a3360.png
5thencountermaandag 19 augustus 2019 @ 22:21
Het ijs van Miloontje is niet gestolen, Hisss heeft het uit de koelkast gehaald en in de vriezer gelegd.. de RelHomo liegt ook lekker
ThunderBitchmaandag 19 augustus 2019 @ 22:22
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:18 schreef Gizmogirl28 het volgende:

[..]

Merel aangepakt?

Kaap me maar.
Ik las het ook hier......

Zie nu pas, kaap me maar.
Mooi, Paco zijn dagsluiting komt dan mooi bovenaan.
ThunderBitchmaandag 19 augustus 2019 @ 22:23
Heeft Franny (en net zag ik nog Merel) Jordy en Alex al uitgehoord en/of gemanipuleerd.
Paco55maandag 19 augustus 2019 @ 22:23
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:22 schreef ThunderBitch het volgende:

[..]

Ik las het ook hier......

Zie nu pas, kaap me maar.
Mooi, Paco zijn dagsluiting komt dan mooi bovenaan.
Waar voor mijn dank.
mazarumaandag 19 augustus 2019 @ 22:24
Die denkt even te kunnen bepalen dat de camera uitgaat _O-
Staart in de camera en zegt dat hij zich uit gaat kleden en niet in beeld wil

5f8e450f001d5706551e1ffb54b0a37b.png

Lukt niet. Hij trekt zijn keutel in. Je ziet hem hangen in die blubberpens

3524bb1c543b70c6bbdd983e31c23e39.png
ThunderBitchmaandag 19 augustus 2019 @ 22:24
Die Jodry kletst ook de hele dag zeg.
Gizmogirl28maandag 19 augustus 2019 @ 22:25
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:22 schreef ThunderBitch het volgende:

[..]

Ik las het ook hier......

Zie nu pas, kaap me maar.
Mooi, Paco zijn dagsluiting komt dan mooi bovenaan.
Schreef ik er ook laten in.
Hiske en Maris ging het dus om lees ik net.
FreshFruitmaandag 19 augustus 2019 @ 22:25
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:24 schreef ThunderBitch het volgende:
Die Jodry kletst ook de hele dag zeg.
Vooral aannames en halve verhalen.
ThunderBitchmaandag 19 augustus 2019 @ 22:26
Ja hoor, daar gaat hij. Hij braakt al.
FreshFruitmaandag 19 augustus 2019 @ 22:27
Franny wil eigenlijk op Andrea stemmen.
Gizmogirl28maandag 19 augustus 2019 @ 22:27
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:25 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Vooral aannames en halve verhalen.
Hah. Die paar keer dat ik hem hoorde had ik al het gevoel dat ik de helft gemist had. Nou snap ik waarom. :)
5thencountermaandag 19 augustus 2019 @ 22:28
SL

Regiemoet effe SJORRIE ZC brullen
ThunderBitchmaandag 19 augustus 2019 @ 22:29
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:27 schreef FreshFruit72 het volgende:
Franny wil eigenlijk op Andrea stemmen.
Natuurlijk, want die 3 gaan ook al op Andrea. Ik denk dat ze het eerst liever makkelijk deed op Mariska. Stel je voor dat Andreas blijft. Ze is dinnetjes met Andrea. Lekker samen dansen enzo.
Als je haar volgt, is ze goed met iedereen, dus dan is het lastig stemmen geven.
Dottekemaandag 19 augustus 2019 @ 22:30
Lees in de dagafsluiting van gesprek tussen his en maris. Hopelijk komt er een filmpje van
ThunderBitchmaandag 19 augustus 2019 @ 22:31
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:25 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Vooral aannames en halve verhalen.
Ja, ik heb niet alles van hem gevolgd, wat hij praat zoveel, bemoeit zich met alles en iedereen etc. maar heb ik het idee dat hij doet alsof hij al maanden in Uto zit en het allemaal wel zal vertellen. Hij laat zich net zo goed inpakken.
5thencountermaandag 19 augustus 2019 @ 22:32
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:30 schreef Dotteke het volgende:
Lees in de dagafsluiting van gesprek tussen his en maris. Hopelijk komt er een filmpje van
Niet van mij, ik heb één wip te ver gedaan bij DM
ThunderBitchmaandag 19 augustus 2019 @ 22:33
quote:
3s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:23 schreef Paco55 het volgende:

[..]

Waar voor mijn dank.
^O^
Dottekemaandag 19 augustus 2019 @ 22:33
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:32 schreef 5thencounter het volgende:

[..]

Niet van mij, ik heb één wip te ver gedaan bij DM
O jee allemaal de schuld van jes en merel de vieze wipperts
FreshFruitmaandag 19 augustus 2019 @ 22:35
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:33 schreef Dotteke het volgende:

[..]

O jee allemaal de schuld van jes en merel de vieze wipperts
_O-
Sofia2019maandag 19 augustus 2019 @ 22:35
Wat een schattig schilderij wat Mylène maakt
FreshFruitmaandag 19 augustus 2019 @ 22:35
Adriaan nog wakker.
ThunderBitchmaandag 19 augustus 2019 @ 22:35
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:25 schreef Gizmogirl28 het volgende:

[..]

Schreef ik er ook laten in.
Hiske en Maris ging het dus om lees ik net.
Ja, even teruggelezen. Dacht dat het om Merel ging. Wou al zeggen. Die was eerder al met Mariska gesproken dacht ik.
Hiske, Hiske moet haar mond houden, die loopt ook de boel te besodemieteren. Zat constant te konkelen met Mariska. Nu de heilige madonna uithangen, omdat ze ter verantwoording wordt geroepen. Anders had ze zich van de domme gehouden.
5thencountermaandag 19 augustus 2019 @ 22:36
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:33 schreef Dotteke het volgende:

[..]

O jee allemaal de schuld van jes en merel de vieze wipperts
Blijkbaar, Ik heb die hele 5min12sec niet afgezien maar vieze Merel schijnt dus vieze taal uitgeslagen te hebben
ThunderBitchmaandag 19 augustus 2019 @ 22:36
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:32 schreef 5thencounter het volgende:

[..]

Niet van mij, ik heb één wip te ver gedaan bij DM
?? één wip te ver. Wat vreet je allemaal uit?
Dottekemaandag 19 augustus 2019 @ 22:37
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:36 schreef 5thencounter het volgende:

[..]

Blijkbaar, Ik heb die hele 5min12sec niet afgezien maar vieze Merel schijnt dus vieze taal uitgeslagen te hebben
Ha ha die ondeugende Merel toch
Gizmogirl28maandag 19 augustus 2019 @ 22:38
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:35 schreef ThunderBitch het volgende:

[..]

Ja, even teruggelezen. Dacht dat het om Merel ging. Wou al zeggen. Die was eerder al met Mariska gesproken dacht ik.
Hiske, Hiske moet haar mond houden, die loopt ook de boel te besodemieteren. Zat constant te konkelen met Mariska. Nu de heilige madonna uithangen, omdat ze ter verantwoording wordt geroepen. Anders had ze zich van de domme gehouden.
Ik had ook Merel in mijn hoofd, geen idee hoe. _O-

Jah stookster 1ste klas, mag om mij ook wel goed aangepakt worden.
ThunderBitchmaandag 19 augustus 2019 @ 22:39
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:36 schreef 5thencounter het volgende:

[..]

Blijkbaar, Ik heb die hele 5min12sec niet afgezien maar vieze Merel schijnt dus vieze taal uitgeslagen te hebben
Nou ja, vieze taal, viel eigenlijk wel mee. Ze kende een paar zinnetjes en ze werd gek van die Jessie die flink aan de weg timmerde, maar het lukte niet zo goed en zei dacht vast... ik zal hem even een eindje op weg helpen met wat geile zinnetjes. Het kwam er echt belabberd uit, eerlijk gezegd. Jessie van Jeffrie zou het nog geiler gedaan hebben. Toen hij zei... ik kom, kwam mevrouw ook. Die dacht vast.... en nu ophouwe met dat wilde gedoe... _O-
ThunderBitchmaandag 19 augustus 2019 @ 22:40
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:38 schreef Gizmogirl28 het volgende:

[..]

Ik had ook Merel in mijn hoofd, geen idee hoe. _O-

Jah stookster 1ste klas, mag om mij ook wel goed aangepakt worden.
:Y en flink ook.
Gizmogirl28maandag 19 augustus 2019 @ 22:40
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:40 schreef ThunderBitch het volgende:

[..]

:Y en flink ook.
~O>
FreshFruitmaandag 19 augustus 2019 @ 22:41
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:35 schreef ThunderBitch het volgende:

[..]

Ja, even teruggelezen. Dacht dat het om Merel ging. Wou al zeggen. Die was eerder al met Mariska gesproken dacht ik.
Hiske, Hiske moet haar mond houden, die loopt ook de boel te besodemieteren. Zat constant te konkelen met Mariska. Nu de heilige madonna uithangen, omdat ze ter verantwoording wordt geroepen. Anders had ze zich van de domme gehouden.
Filmpje staat in je DM.
5thencountermaandag 19 augustus 2019 @ 22:41
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:39 schreef ThunderBitch het volgende:

[..]

Nou ja, vieze taal, viel eigenlijk wel mee. Ze kende een paar zinnetjes en ze werd gek van die Jessie die flink aan de weg timmerde, maar het lukte niet zo goed en zei dacht vast... ik zal hem even een eindje op weg helpen met wat geile zinnetjes. Het kwam er echt belabberd uit, eerlijk gezegd. Jessie van Jeffrie zou het nog geiler gedaan hebben. Toen hij zei... ik kom, kwam mevrouw ook. Die dacht vast.... en nu ophouwe met dat wilde gedoe... _O-
En ik had nog speciaal een dom titeltje verzonnen om de zaak te verbloemen.. ze kijken dus toch vroeg of laat naar de inhoud..
PoezeligDingmaandag 19 augustus 2019 @ 22:42
Op wie probeert Brandon Dillul nu te laten stemmen?
PoezeligDingmaandag 19 augustus 2019 @ 22:43
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:41 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Filmpje staat in je DM.
Dat er nog geen filmavondje voor die Jessie en Merel geilers is georganiseerd. Ze krijgen er maar geen genoeg van.
Paco55maandag 19 augustus 2019 @ 22:43
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:42 schreef PoezeligDing het volgende:
Op wie probeert Brandon Dillul nu te laten stemmen?
Wie er kistjes maakt. In dit geval denk ik Jens de kistjesmaker.
FreshFruitmaandag 19 augustus 2019 @ 22:44
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:43 schreef PoezeligDing het volgende:

[..]

Dat er nog geen filmavondje voor die Jessie en Merel geilers is georganiseerd. Ze krijgen er maar geen genoeg van.
Hiske tegen Mariska.
Flow3rmaandag 19 augustus 2019 @ 22:44
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:41 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Filmpje staat in je DM.
waar is de mijne? >:) dankjewel O+
PoezeligDingmaandag 19 augustus 2019 @ 22:45
quote:
3s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:43 schreef Paco55 het volgende:

[..]

Wie er kistjes maakt. In dit geval denk ik Jens de kistjesmaker.
Ja, Brandon levert zelf natuurlijk alleen maar kwaliteit af. Ooit.
Gizmogirl28maandag 19 augustus 2019 @ 22:45
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:44 schreef Flow3r het volgende:

[..]

waar is de mijne? >:) dankjewel O+

_O-
PoezeligDingmaandag 19 augustus 2019 @ 22:46
Brandon heeft van zijn ouders geleerd dat als hij ergens last van heeft dat een ander dat niet voor hem oplost, dan moet hij zelf het hoge woord nemen en het oplossen.
snetjemaandag 19 augustus 2019 @ 22:47
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:42 schreef PoezeligDing het volgende:
Op wie probeert Brandon Dillul nu te laten stemmen?
Ditmaal geen Gerrit geloof ik ...
Paco55maandag 19 augustus 2019 @ 22:47
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:45 schreef PoezeligDing het volgende:

[..]

Ja, Brandon levert zelf natuurlijk alleen maar kwaliteit af. Ooit.
Ach hij is van goede wil. Maar als enige bouwer niet geschikt. Een vakman erbij en hij kan een hoop leren.
5thencountermaandag 19 augustus 2019 @ 22:47
Nog maar 5 op de streams..kaarten en BS'ten buiten in donker tijd op te gaan slapen.. film kijken
ThunderBitchmaandag 19 augustus 2019 @ 22:49
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:41 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Filmpje staat in je DM.
Thanks!
ThunderBitchmaandag 19 augustus 2019 @ 22:49
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:47 schreef snetje het volgende:

[..]

Ditmaal geen Gerrit geloof ik ...
Moet Gerrit, anders is Merel de enige overige optie. :+
ThunderBitchmaandag 19 augustus 2019 @ 22:51
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:43 schreef PoezeligDing het volgende:

[..]

Dat er nog geen filmavondje voor die Jessie en Merel geilers is georganiseerd. Ze krijgen er maar geen genoeg van.
Je weet dat er hier van Jessie niets nat wordt. Integendeel klem.
Van jou weet ik dat je een liefhebber bent. :P
ThunderBitchmaandag 19 augustus 2019 @ 22:53
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:41 schreef 5thencounter het volgende:

[..]

En ik had nog speciaal een dom titeltje verzonnen om de zaak te verbloemen.. ze kijken dus toch vroeg of laat naar de inhoud..
Prima .. good job. Kunnen ze ervan genieten als ze weer thuis zitten.
Flow3rmaandag 19 augustus 2019 @ 22:54
Jens : geloven in je eigen leugens is een ziekte
ThunderBitchmaandag 19 augustus 2019 @ 22:54
Ik moet zeggen dat ik het een saaie avond vind met die lui en hun kaarten.
snetjemaandag 19 augustus 2019 @ 22:58
Moet Adriaan niet braaf met zijn maatje Jens meestemmen? En er ook 3 op Mariska geven i.p.v Gerrit ...
snetjemaandag 19 augustus 2019 @ 23:00
Andrea weet niet zo goed wat ze met Mariska aanmoet ...
juul.maandag 19 augustus 2019 @ 23:02
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:41 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Filmpje staat in je DM.
Linkje please :)
FreshFruitmaandag 19 augustus 2019 @ 23:04
quote:
1s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:02 schreef juul. het volgende:

[..]

Linkje please :)
Done. :D
PoezeligDingmaandag 19 augustus 2019 @ 23:06
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:54 schreef ThunderBitch het volgende:
Ik moet zeggen dat ik het een saaie avond vind met die lui en hun kaarten.
Jij kijkt liever naar een wippende Merel en Jessie. >:) :*
PoezeligDingmaandag 19 augustus 2019 @ 23:07
Mandarijnen zijn in dit seizoen toch helemaal niet lekker?
Flow3rmaandag 19 augustus 2019 @ 23:09
SPOILER
Op de krant _O-
1dddaf77e19aa05ba3df149a59d300ec.png
ThunderBitchmaandag 19 augustus 2019 @ 23:12
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:06 schreef PoezeligDing het volgende:

[..]

Jij kijkt liever naar een wippende Merel en Jessie. >:) :*
Dan heb je niet goed gelezen en weiger je te luisteren naar wat ik zeg.
Nogmaals, die Jessie van jou doet mij helemaal niet. Ik walg van die vent en dat wist je ook.
Hou het liever bij jezelf. Wat ik over zijn kunsten te vertellen had, heb ik al gedaan. Vies ventje, vieze mond met leguanentong die absoluut niet weet wat hij met een vrouw moet. Zo denk ik over jouw Jessie. Het was lachwekkend en plaatsvervangende schaamte was mijn deel. :* Jij zou er meer aan hebben en het is je gegund. :P
Lavenderrmaandag 19 augustus 2019 @ 23:12
quote:
3s.gif Op maandag 19 augustus 2019 22:47 schreef Paco55 het volgende:

[..]

Ach hij is van goede wil. Maar als enige bouwer niet geschikt. Een vakman erbij en hij kan een hoop leren.
Dat zou hem zeker helpen.
PoezeligDingmaandag 19 augustus 2019 @ 23:12
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:09 schreef Flow3r het volgende:
SPOILER
Op de krant _O-
[ afbeelding ]
Hoi hoi Marijke :W
FreshFruitmaandag 19 augustus 2019 @ 23:12
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:09 schreef Flow3r het volgende:
SPOILER
Op de krant _O-
[ afbeelding ]
*O*
PoezeligDingmaandag 19 augustus 2019 @ 23:12
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:12 schreef ThunderBitch het volgende:

[..]

Dan heb je niet goed gelezen en weiger je te luisteren naar wat ik zeg.
Nogmaals, die Jessie van jou doet mij helemaal niet. Ik walg van die vent en dat wist je ook.
Hou het liever bij jezelf. Wat ik over zijn kunsten te vertellen had, heb ik al gedaan. Vies ventje, vieze mond met leguanentong die absoluut niet weet wat hij met een vrouw moet. Zo denk ik over jouw Jessie. Het was lachwekkend en plaatsvervangende schaamte was mijn deel. :* Jij zou er meer aan hebben en het is je gegund. :P
Was 'ie maar van mij. :'(
VitaSackvillemaandag 19 augustus 2019 @ 23:15
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:12 schreef PoezeligDing het volgende:

[..]

Was 'ie maar van mij. :'(
Of vN mij...ik zou M best met je kunnen delen,zo ben ik ook weer
ThunderBitchmaandag 19 augustus 2019 @ 23:15
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:12 schreef PoezeligDing het volgende:

[..]

Was 'ie maar van mij. :'(
Kijk, I know what you like. ;) It's all yours. _O-
Paco55maandag 19 augustus 2019 @ 23:16
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:09 schreef Flow3r het volgende:
SPOILER
Op de krant _O-
[ afbeelding ]
Marijke! Marijke! Marijke! Marijke! Marijke! Marijke! Marijke!
PoezeligDingmaandag 19 augustus 2019 @ 23:20
quote:
1s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:15 schreef VitaSackville het volgende:

[..]

Of vN mij...ik zou M best met je kunnen delen,zo ben ik ook weer
Oh, doen we dat toch, ik hoef hem niet elke dag om me heen te hebben. O+
PoezeligDingmaandag 19 augustus 2019 @ 23:21
Adriaan: Je krijgt hier genoeg tijd om aan je eigen doelen te werken, maar Utopia is ook Utopia, daar moet je ook aan meedoen ..
Flow3rmaandag 19 augustus 2019 @ 23:21
Al die Billies Merel's hier :{w
KeesAndersmaandag 19 augustus 2019 @ 23:22
Lachen dat zowel Andrea als Adriaan er echt van overtuigd zijn dat "de 4" op Mylene gaan stemmen.
Wil echt het hoofd van Andrea zien zodra de 1e van dat groepje zijn/haar stemmen op Andrea zet. Dus ik denk PS voor Andrea, Shelley en Merel.
Op de bank Mariska, Andrea en Gerrit.
Naar huis Mariska.
PoezeligDingmaandag 19 augustus 2019 @ 23:22
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:21 schreef Flow3r het volgende:
Al die Billies hier :{w
:{w Billy is een strontjaloers wijf.
Flow3rmaandag 19 augustus 2019 @ 23:23
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:22 schreef PoezeligDing het volgende:

[..]

:{w Billy is een strontjaloers wijf.
Je wil toch niet in dat rijtje belanden :6
PoezeligDingmaandag 19 augustus 2019 @ 23:24
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:23 schreef Flow3r het volgende:

[..]

Je wil toch niet in dat rijtje belanden :6
Dat beland ik toch ook niet? Alles komt onder mij te staan. :6
ThunderBitchmaandag 19 augustus 2019 @ 23:26
quote:
12s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:22 schreef KeesAnders het volgende:
Lachen dat zowel Andrea als Adriaan er echt van overtuigd zijn dat "de 4" op Mylene gaan stemmen.
Wil echt het hoofd van Andrea zien zodra de 1e van dat groepje zijn/haar stemmen op Andrea zet. Dus ik denk PS voor Andrea, Shelley en Merel.
Op de bank Mariska, Andrea en Gerrit.
Naar huis Mariska.
Die wil ik ook wel zien met haar zelfingenomenheid en geroddel met Merel over Mariska. Dezelfde Merel die haar een mes in haar rug zal steken. Ben er niet rouwig om. Heeft ze dubbel en dwars verdiend. Je moet daar voorzichtig opereren. Je kunt nergens zeker van zijn.
Flow3rmaandag 19 augustus 2019 @ 23:26
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:24 schreef PoezeligDing het volgende:

[..]

Dat beland ik toch ook niet? Alles komt onder mij te staan. :6
SPOILER
Oke, wijsneus :D _O_
Jens en Adriaan ruimen de keuken op

b8b035afee41bf9b41932f3b0873f094.gif
ThunderBitchmaandag 19 augustus 2019 @ 23:26
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:24 schreef PoezeligDing het volgende:

[..]

Dat beland ik toch ook niet? Alles komt onder mij te staan. :6
_O- ;) Jij durft.
FreshFruitmaandag 19 augustus 2019 @ 23:27
quote:
12s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:22 schreef KeesAnders het volgende:
Lachen dat zowel Andrea als Adriaan er echt van overtuigd zijn dat "de 4" op Mylene gaan stemmen.
Wil echt het hoofd van Andrea zien zodra de 1e van dat groepje zijn/haar stemmen op Andrea zet. Dus ik denk PS voor Andrea, Shelley en Merel.
Op de bank Mariska, Andrea en Gerrit.
Naar huis Mariska.
Echt hoor,Andrea heeft niks door.
Lavenderrmaandag 19 augustus 2019 @ 23:29
Ik blijf erbij dat Hiske weer eens een heleboel stemmen moet krijgen. Die glibbert zich overal tussendoor en ik hoop steeds dat de anderen dat nu eens door hebben.
snetjemaandag 19 augustus 2019 @ 23:29
Mylene hoopt op een aap als nieuwe bewoner ... je zal maar flink behaard zijn ... :')
Lavenderrmaandag 19 augustus 2019 @ 23:30
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:27 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Echt hoor,Andrea heeft niks door.
Dat is het helemaal prachtig als ze dan die stemmen op het bord ziet verschijnen. :o
ThunderBitchmaandag 19 augustus 2019 @ 23:30
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:29 schreef Lavenderr het volgende:
Ik blijf erbij dat Hiske weer eens een heleboel stemmen moet krijgen. Die glibbert zich overal tussendoor en ik hoop steeds dat de anderen dat nu eens door hebben.
Eens!
snetjemaandag 19 augustus 2019 @ 23:31
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:30 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Dat is het helemaal prachtig als ze dan die stemmen op het bord ziet verschijnen. :o
Shelley en Andrea de PS ... make my day ... :Y
FreshFruitmaandag 19 augustus 2019 @ 23:32
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:31 schreef snetje het volgende:

[..]

Shelley en Andrea de PS ... make my day ... :Y
En de derde?
ThunderBitchmaandag 19 augustus 2019 @ 23:32
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:31 schreef snetje het volgende:

[..]

Shelley en Andrea de PS ... make my day ... :Y
Merel heeft die van mij te pakken!
NieuweShagmaandag 19 augustus 2019 @ 23:32
Eerst die Gerrit maar eens naar huis
FreshFruitmaandag 19 augustus 2019 @ 23:33
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:32 schreef NieuweShag het volgende:
Eerst die Gerrit maar eens naar huis
Ben jij Marijke?
snetjemaandag 19 augustus 2019 @ 23:34
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:32 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

En de derde?
Zal inderdaad Merel worden ... maar zij verwacht hem al ...
FreshFruitmaandag 19 augustus 2019 @ 23:35
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:34 schreef snetje het volgende:

[..]

Zal inderdaad Merel worden ... maar zij verwacht hem al ...
Kan ik prima mee leven. ^O^
PoezeligDingmaandag 19 augustus 2019 @ 23:35
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:32 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

En de derde?
Dat mag van mij Tranny zijn.
DKUpmaandag 19 augustus 2019 @ 23:36
Ik denk dat Gerrie de derde publieksstem krijgt.
ThunderBitchmaandag 19 augustus 2019 @ 23:36
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:32 schreef NieuweShag het volgende:
Eerst die Gerrit maar eens naar huis
*O*
Geenfrietmaarpatatmaandag 19 augustus 2019 @ 23:36
e916b11b23278eab0d19068abd7a8e02.gif
NieuweShagmaandag 19 augustus 2019 @ 23:37
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:33 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Ben jij Marijke?
Niet dat ik weet :)
FreshFruitmaandag 19 augustus 2019 @ 23:37
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:37 schreef NieuweShag het volgende:

[..]

Niet dat ik weet :)
Welkom.
Mumbojumbomaandag 19 augustus 2019 @ 23:39
Als je op de uto krant kijkt wat er gestemd is zou de PS stem Andrea, Shelley, Merel moeten zijn. *O*
Maar ja, heb me vaker verbaast wat dat betreft -O-
NieuweShagmaandag 19 augustus 2019 @ 23:39
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:37 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Welkom.
Dank U. Ben hier een jaartje niet geweest. Ff weer meekijken
juul.maandag 19 augustus 2019 @ 23:40
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:31 schreef snetje het volgende:

[..]

Shelley en Andrea de PS ... make my day ... :Y
Ik kan niet wachten op het hoofd van Andrea morgen, vanavond zei ze over Gerrit, get the fuck out of my house, doei Andrea :W
PoezeligDingmaandag 19 augustus 2019 @ 23:41
Volgens Andrea gaat Brandon zijn stemmen verdelen en geeft Dillul er op Greet.

Het is wat Andrea denkt. Tranny, Mylene en de derde ben ik vergeten.
Geenfrietmaarpatatmaandag 19 augustus 2019 @ 23:41
72d7eb30d7862e19a7b007a5e93876e9.jpg
KeesAndersmaandag 19 augustus 2019 @ 23:41
quote:
1s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:40 schreef juul. het volgende:

[..]

Ik kan niet wachten op het hoofd van Andrea morgen, vanavond zei ze over Gerrit, get the fuck out of my house, doei Andrea :W
Ze zit nu samen met Shelley de drie stemmen van Brandon te verzinnen.
Paco55maandag 19 augustus 2019 @ 23:43
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:29 schreef Lavenderr het volgende:
Ik blijf erbij dat Hiske weer eens een heleboel stemmen moet krijgen. Die glibbert zich overal tussendoor en ik hoop steeds dat de anderen dat nu eens door hebben.
Ik doe mee. Weg met die emo-vampier. Die zuigt de levensvreugde uit de bewoners.
snetjemaandag 19 augustus 2019 @ 23:44
quote:
1s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:36 schreef DKUp het volgende:
Ik denk dat Gerrie de derde publieksstem krijgt.
Ik hoop van niet ... wil die koppen van Shelley en Andrea dan wel eens zien ...
KeesAndersmaandag 19 augustus 2019 @ 23:44
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:41 schreef PoezeligDing het volgende:
Volgens Andrea gaat Brandon zijn stemmen verdelen en geeft Dillul er op Greet.

Het is wat Andrea denkt. Tranny, Mylene en de derde ben ik vergeten.
Sowieso 1 stem naar Gerrit. Kwam SL toen Brandon de andere 2 noemde.

Alexandra zei meteen daarna dat ze 1 op Gerrit, 1 op Jens en 1 op Mylene ging doen.

Of dat exacte kopie was van stemmen Brandon, geen idee.
DKUpmaandag 19 augustus 2019 @ 23:46
quote:
0s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:44 schreef snetje het volgende:

[..]

Ik hoop van niet ... wil die koppen van Shelley en Andrea dan wel eens zien ...
Ik wil die koppen ook wel zien als zij de publieksstemmen krijgen en hij niet.
Mooi scenario inderdaad.
KeesAndersmaandag 19 augustus 2019 @ 23:48
Gerrit krijgt zeker geen PS. Op de krant ging alles en iedereen op Shelley, Andrea en Merel.
Heel af en toe Franny of Mariska, verder amper andere namen gezien.
ThunderBitchmaandag 19 augustus 2019 @ 23:59
quote:
1s.gif Op maandag 19 augustus 2019 23:40 schreef juul. het volgende:

[..]

Ik kan niet wachten op het hoofd van Andrea morgen, vanavond zei ze over Gerrit, get the fuck out of my house, doei Andrea :W
Ze hoeft niet weg, maar stemmen gun ik haar wel.
Poesjuhdinsdag 20 augustus 2019 @ 00:17
Ik heb net mijn PS aan merel gegeven 🙈
Paco55dinsdag 20 augustus 2019 @ 00:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 00:17 schreef Poesjuh het volgende:
Ik heb net mijn PS aan merel gegeven 🙈
Dank je wel!
FreshFruitdinsdag 20 augustus 2019 @ 00:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 00:17 schreef Poesjuh het volgende:
Ik heb net mijn PS aan merel gegeven 🙈
Zal ze vast heel blij mee zijn.
Straks krijg je boze DM`s van haar moeder.
Straatverlichtingdinsdag 20 augustus 2019 @ 00:23
Ik heb niet gestemd... Besluiteloos? Tja.
eskildinsdag 20 augustus 2019 @ 00:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 00:17 schreef Poesjuh het volgende:
Ik heb net mijn PS aan merel gegeven 🙈
Ik ook :Y
Poesjuhdinsdag 20 augustus 2019 @ 00:32
quote:
3s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 00:20 schreef Paco55 het volgende:

[..]

Dank je wel!
*O*
Poesjuhdinsdag 20 augustus 2019 @ 00:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 00:20 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Zal ze vast heel blij mee zijn.
Straks krijg je boze DM`s van haar moeder.
Say whattt _O-
Poesjuhdinsdag 20 augustus 2019 @ 00:34
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 00:25 schreef eskil het volgende:

[..]

Ik ook :Y
Nou wat eensgezind zijn we allemaal
FreshFruitdinsdag 20 augustus 2019 @ 00:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 00:33 schreef Poesjuh het volgende:

[..]

Say whattt _O-
Tijdens Merels bezoek vertelde moeders dat ze reageert wanneer er iets over haar dochter wordt geschreven op een forum.
Poesjuhdinsdag 20 augustus 2019 @ 00:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 00:34 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Tijdens Merels bezoek vertelde moeders dat ze reageert wanneer er iets over haar dochter wordt geschreven op een forum.
Oke nou in dat geval, laten we nog even doorgaan dan *O*
FreshFruitdinsdag 20 augustus 2019 @ 00:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 00:37 schreef Poesjuh het volgende:

[..]

Oke nou in dat geval, laten we nog even doorgaan dan *O*
_O- ^O^
Poesjuhdinsdag 20 augustus 2019 @ 00:39
Kon vandaag niet kijken helaas, maar heeft Merel de boot vanavond weer laten schommelen? 😜
FreshFruitdinsdag 20 augustus 2019 @ 00:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 00:39 schreef Poesjuh het volgende:
Kon vandaag niet kijken helaas, maar heeft Merel de boot vanavond weer laten schommelen? 😜
Vanavond niet.
Poesjuhdinsdag 20 augustus 2019 @ 00:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 00:39 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Vanavond niet.
Zijn die blauwe ogen al weggetrokken trouwens
FreshFruitdinsdag 20 augustus 2019 @ 00:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 00:40 schreef Poesjuh het volgende:

[..]

Zijn die blauwe ogen al weggetrokken trouwens
Dat wel,maar ik zie dit keer maar weinig verschil.Die vorige spoot er veel meer in.
snetjedinsdag 20 augustus 2019 @ 00:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 00:20 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Zal ze vast heel blij mee zijn.
Straks krijg je boze DM`s van haar moeder.
Krijg jij boze DM's van Merel haar moeder? ...
snetjedinsdag 20 augustus 2019 @ 00:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 00:34 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Tijdens Merels bezoek vertelde moeders dat ze reageert wanneer er iets over haar dochter wordt geschreven op een forum.
Ja maar niet via DM's ...
FreshFruitdinsdag 20 augustus 2019 @ 01:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 00:58 schreef snetje het volgende:

[..]

Krijg jij boze DM's van Merel haar moeder? ...
Dagelijks,we appen ook.
snetjedinsdag 20 augustus 2019 @ 01:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 01:00 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Dagelijks,we appen ook.
Dan is het goed ... mij belt ze alleen ...
PoezeligDingdinsdag 20 augustus 2019 @ 01:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 01:04 schreef snetje het volgende:

[..]

Dan is het goed ... mij belt ze alleen ...
Ik hoor het allemaal wel van d'r als we samen gaan botoxen.
FreshFruitdinsdag 20 augustus 2019 @ 01:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 01:07 schreef PoezeligDing het volgende:

[..]

Ik hoor het allemaal wel van d'r als we samen gaan botoxen.
Dat mag wel snel weer dan,ze zag er wat lodderig uit deze keer.
Paco55dinsdag 20 augustus 2019 @ 01:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 01:07 schreef PoezeligDing het volgende:

[..]

Ik hoor het allemaal wel van d'r als we samen gaan botoxen.
Ik zie haar morgen in: https://www.vandervalkhoteldordrecht.nl/ voor een leuk rendez vous.
snetjedinsdag 20 augustus 2019 @ 01:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 01:09 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Dat mag wel snel weer dan,ze zag er wat lodderig uit deze keer.
Dat schijnt nog bij te trekken ... alhoewel ik 2 weken thuis zou blijven onder de bank met de gordijnen dicht met zon smoel ...
KeesAndersdinsdag 20 augustus 2019 @ 01:13
quote:
3s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 01:10 schreef Paco55 het volgende:

[..]

Ik zie haar morgen in: https://www.vandervalkhoteldordrecht.nl/ voor een leuk rendez vous.
Daar kom ik nooit met moeders Merel, het is hier wel letterlijk om de hoek.
snetjedinsdag 20 augustus 2019 @ 01:13
quote:
3s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 01:10 schreef Paco55 het volgende:

[..]

Ik zie haar morgen in: https://www.vandervalkhoteldordrecht.nl/ voor een leuk rendez vous.
Ze komen niet meer aan huis?...
snetjedinsdag 20 augustus 2019 @ 01:18
Mjah ...
8e994cd3c011c977e8cc7d1cd02ffb94.png
Paco55dinsdag 20 augustus 2019 @ 01:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 01:13 schreef snetje het volgende:

[..]

Ze komen niet meer aan huis?...
Een meiertje voor een hotel voorkomt een hoop ellende thuis. Ik heb geen zin om alles van waarde in huis vast te lijmen met superglue om verdwijning van sommige items te voorkomen.
snetjedinsdag 20 augustus 2019 @ 01:40
quote:
3s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 01:19 schreef Paco55 het volgende:

[..]

Een meiertje voor een hotel voorkomt een hoop ellende thuis. Ik heb geen zin om alles van waarde in huis vast te lijmen met superglue om verdwijning van sommige items te voorkomen.
Ik zou die meier en meerderen zelfs dan gaan opsparen voor een echte leuke date ... ;)

Lex heeft der eigen inderdaad omgedraaid ... of het nu beter slaapt?
f6a35ed295b6b32cf05f5063521adfe0.png

Vind het wel een karig kamertje zo hoor ... niet eens bloemen bij Jordie ...
FreshFruitdinsdag 20 augustus 2019 @ 01:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 01:40 schreef snetje het volgende:

[..]

Ik zou die meier en meerderen zelfs dan gaan opsparen voor een echte leuke date ... ;)

Lex heeft der eigen inderdaad omgedraaid ... of het nu beter slaapt?
[ afbeelding ]

Vind het wel een karig kamertje zo hoor ... niet eens bloemen bij Jordie ...
Ach,als je slaapt heb je toch je ogen dicht. :D
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 07:04
Ik zet me streams aan, en het eerste wat ik zie a9f60d244ce44006c4976a60805ba507.gif
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 07:06
Gelukkig zijn de beelden over gegaan naar de buitenkant van de boot

9ee948375289d04dbe2be90e7dace3c5.gif
#ANONIEMdinsdag 20 augustus 2019 @ 07:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 07:06 schreef Dotteke het volgende:
Gelukkig zijn de beelden over gegaan naar de buitenkant van de boot

[ afbeelding ]
hij wiebelt niet eens
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 07:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 07:07 schreef sjampoeh het volgende:

[..]

hij wiebelt niet eens
Nee, althans niet te zien op deze afstand.
Ze zijn wel van de ochtend wipjes
Jessie zal wel een odolletje hebben, lekker makkelijk om dan te gaan wippen :P
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 07:14
Buiten het wippende maffia stel zie ik alle Utopianen nog lekker slapen. Althans degene die in beeld zijn.
Vandaag de stemmingen, de spanning is er al af, geen reet meer aan
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 07:16
Dat huisje van Lex ziet er wel netjes uit
#ANONIEMdinsdag 20 augustus 2019 @ 07:21
Succes met de stemmingen w/
ik wil merel op de bank, vd rest boeit het me niet.Maar wat ik zo lees gaat dat niet gebeuren. Een vies petertje gaan ze spelen.
Erik mocht niet.. :r die had tenminste een reden.
Hoe scheef allemaal.

my 2 cents
Zucht....dinsdag 20 augustus 2019 @ 07:26
Als Mariska vandaag 2 publieksstemmen krijgt, dan ga ik dat beeld terugzoeken, waarop dat bord staat met “Mariska 2 stemmen”. Dat hing achter haar bed op dat paarsige ding. Ik vraag me nog steeds af wat dat nou had kunnen zijn. Het was er binnen een paar tellen weer weggehaald.
Zou het kunnen zijn, dat haar 2 publieksstemmen is beloofd?
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 07:26
Het wippie is al weer klaar, wat een liefdevolle wip zal dat weer geweest zijn

7082a818b064ee222a0af7094a67f9e2.gif
Zucht....dinsdag 20 augustus 2019 @ 07:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 07:26 schreef Dotteke het volgende:
Het wippie is al weer klaar, wat een liefdevolle wip zal dat weer geweest zijn

[ afbeelding ]
Getver
Rhosyndinsdag 20 augustus 2019 @ 07:31
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 07:26 schreef Zucht.... het volgende:
Als Mariska vandaag 2 publieksstemmen krijgt, dan ga ik dat beeld terugzoeken, waarop dat bord staat met “Mariska 2 stemmen”. Dat hing achter haar bed op dat paarsige ding. Ik vraag me nog steeds af wat dat nou had kunnen zijn. Het was er binnen een paar tellen weer weggehaald.
Zou het kunnen zijn, dat haar 2 publieksstemmen is beloofd?
Dat waren de stemmen van het publiek toen de groep besloot dat zij mocht blijven en die jonge jongen naar huis moest.
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 07:34
Franny is op, ze zit achter de pc,
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 07:35
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 07:26 schreef Zucht.... het volgende:
Als Mariska vandaag 2 publieksstemmen krijgt, dan ga ik dat beeld terugzoeken, waarop dat bord staat met “Mariska 2 stemmen”. Dat hing achter haar bed op dat paarsige ding. Ik vraag me nog steeds af wat dat nou had kunnen zijn. Het was er binnen een paar tellen weer weggehaald.
Zou het kunnen zijn, dat haar 2 publieksstemmen is beloofd?
2 publiekstemmen kan niet, je kan er altijd maar 1 krijgen
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 07:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 00:39 schreef Poesjuh het volgende:
Kon vandaag niet kijken helaas, maar heeft Merel de boot vanavond weer laten schommelen? 😜
De lellebel _O- _O- _O- :P
Zucht....dinsdag 20 augustus 2019 @ 07:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 07:31 schreef Rhosyn het volgende:

[..]

Dat waren de stemmen van het publiek toen de groep besloot dat zij mocht blijven en die jonge jongen naar huis moest.
Aaaaaaah! Ja, dat is het! Thnx!
#ANONIEMdinsdag 20 augustus 2019 @ 07:37
:')

338375c9244f6ee260b33a1faea3ad90.png
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 07:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 07:21 schreef sjampoeh het volgende:
Succes met de stemmingen w/
ik wil merel op de bank, vd rest boeit het me niet.Maar wat ik zo lees gaat dat niet gebeuren. Een vies petertje gaan ze spelen.
Erik mocht niet.. :r die had tenminste een reden.
Hoe scheef allemaal.

my 2 cents
Dat Petertje moet Mariska worden ? zo ja dit gun ik haar niet , ze moet blijven en flink de pest er in krijgen , daar hou ik van , en Merel die mag van mij opzouten :P
Zucht....dinsdag 20 augustus 2019 @ 07:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 07:35 schreef Dotteke het volgende:

[..]

2 publiekstemmen kan niet, je kan er altijd maar 1 krijgen
Je hebt helemaal gelijk :Y

Ik weet het nu weer dankzij Rhosyn. Het was toen ze was gekozen om te mogen blijven.

[ Bericht 0% gewijzigd door Zucht.... op 20-08-2019 07:40:15 (Gekke zin) ]
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 07:42
Jij moet blijven kreng :P

36f9f6d52b53e44e3826651f881aa92d.png
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 07:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 07:37 schreef sjampoeh het volgende:
:')

[ afbeelding ]
Heb jij dat verstuurd Sjamp?
VitaSackvilledinsdag 20 augustus 2019 @ 07:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 07:42 schreef PTLe het volgende:
Jij moet blijven kreng :P

[ afbeelding ]
Al was t maar om haar "terror" eens te zien waar ze t altijd over heeft...zal ook wel weer een wassen neus zijn,voorlopig zie ik haar vooral janken
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 07:45
Zo zit ik nu eenmaal in elkaar, een sterke vrouw die opgevoed was om hard te werken, eerlijk te zijn en andere mensen te helpen, zo kwam ze binnen. Een sterke vrouw die vertelde altijd hard te werken, nooit ziek te zijn en niet van achterbakse mensen hield.

Nu kan ze zeggen, zo lig ik er bij, afgestomt, ziekelijk, leugenachtig en lui achterbaks mens
Maar goed, zo is ze nu eenmaal opgevoed, ja weet je

b932c820c4f0e8365222cbf3b9d76a20.gif
Rhosyndinsdag 20 augustus 2019 @ 07:46
Achtervolgd door een bende kippen.....ze kunnen amper lopen _O-

f2a37a82643a5e067231f582d5ec2869.gif
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 07:46
Lex gaat haar drie stemmen verdelen Jens, Mylene en die andere verstond ik niet
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 07:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 07:46 schreef Rhosyn het volgende:
Achtervolgd door een bende kippen.....ze kunnen amper lopen _O-

[ afbeelding ]
Mooi is dat altijd he
humptydinsdag 20 augustus 2019 @ 07:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 07:46 schreef Dotteke het volgende:
Lex gaat haar drie stemmen verdelen Jens, Mylene en die andere verstond ik niet
Omg heeft ze het er nu alweer over
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 07:47
Jordie heeft iets mogen doen waar mening Utopiaan jaloers op is, zegt hij
Hij heeft mogen zitten op de natte was van Brandon

Deze snap ik niet, waarom zouden Utopianen daar jaloers op zijn
Rhosyndinsdag 20 augustus 2019 @ 07:48
De sporthal :+

a198abb2e4b8e11cb25f94a57f7c4bc7.jpg
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 07:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 07:47 schreef humpty het volgende:

[..]

Omg heeft ze het er nu alweer over
Ja Merel vroeg het haar
VOlgens Merel kunnen deze stemmen weinig kwaad
De derde was volgens mij Ger, maar durf het niet met 100% zekerheid te zeggen
VitaSackvilledinsdag 20 augustus 2019 @ 07:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 07:45 schreef Dotteke het volgende:
Zo zit ik nu eenmaal in elkaar, een sterke vrouw die opgevoed was om hard te werken, eerlijk te zijn en andere mensen te helpen, zo kwam ze binnen. Een sterke vrouw die vertelde altijd hard te werken, nooit ziek te zijn en niet van achterbakse mensen hield.

Nu kan ze zeggen, zo lig ik er bij, afgestomt, ziekelijk, leugenachtig en lui achterbaks mens
Maar goed, zo is ze nu eenmaal opgevoed, ja weet je

[ afbeelding ]
Ze voelt aan alles dat ze daar geen poot aan de grond kreeg...haar zogenaamde leiderschap werkte niet bij de utopiaantjes. Ze heeft zoveel geldingsdrang dat ze daar niet mee over weg kan.
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 07:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 07:48 schreef Rhosyn het volgende:
De sporthal :+

[ afbeelding ]
Zit echt schot in _O-
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 07:50
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 07:48 schreef VitaSackville het volgende:

[..]

Ze voelt aan alles dat ze daar geen poot aan de grond kreeg...haar zogenaamde leiderschap werkte niet bij de utopiaantjes. Ze heeft zoveel geldingsdrang dat ze daar niet mee over weg kan.
Ergens wel jammer, had graag gezien dat Jessie en Merel van hun troon werden gestoten
DKUpdinsdag 20 augustus 2019 @ 07:54
Papa en mama achter de computers.
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 07:55
WIe zouden we dan op de bank moeten zetten, zegt Merel
Jessie zegt we hadden het wel bedacht, maar jullie gaan anders zonder overleg
Jullie laten je leiden door angst zegt Jessie
Volgens Jessie zit Ger er wel vaker naast
Zucht....dinsdag 20 augustus 2019 @ 07:55
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 07:48 schreef VitaSackville het volgende:

[..]

Ze voelt aan alles dat ze daar geen poot aan de grond kreeg...haar zogenaamde leiderschap werkte niet bij de utopiaantjes. Ze heeft zoveel geldingsdrang dat ze daar niet mee over weg kan.
Toch wel een beetje zielig.
Rhosyndinsdag 20 augustus 2019 @ 07:55
Merel en Jessie ruzie. Ze houden zich in.

Jessie is boos over het gekonkel van Merel dat ze wil dat de stemmen naar Mariska gaan.
Eigenlijk wil Jessie daar niet aan meedoen.
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 07:57
Wippie maken, groene broekie b57ad00231a8456c3314d87fbcf1b612.gif aan en gaan met die banaan
Zo vies kereltje, geen piemel wassen, maar gelijk in je broek stappen die je dag na dag aan hebt
We hebbenn u niet alleen een vieze Franny, maar ook een vieze Jessie
#ANONIEMdinsdag 20 augustus 2019 @ 07:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 07:43 schreef Dotteke het volgende:

[..]

Heb jij dat verstuurd Sjamp?
Nee gek
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 07:58
Andrea hoopt dat er twee hunks binnen komen, dat hoopt ze echt
magnaaldinsdag 20 augustus 2019 @ 07:58
Even teruggelezen en dan moet ik zeggen, dat vooral Shelley mij verbaasd...Hoezo moet zij de rol van Jolante hebben? Ik voel gewoon plaatsvervangende schaamte, als Shelley 'acteert', 'presenteert' enz..
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 07:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 07:57 schreef sjampoeh het volgende:

[..]

Nee gek
Love you to :P
Maar dan kan ik met een gerust hart zeggen dat mensen niet sporen om dit soort berichten te sturen
magnaaldinsdag 20 augustus 2019 @ 08:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 07:57 schreef Dotteke het volgende:
Wippie maken, groene broekie [ afbeelding ] aan en gaan met die banaan
Zo vies kereltje, geen piemel wassen, maar gelijk in je broek stappen die je dag na dag aan hebt
We hebbenn u niet alleen een vieze Franny, maar ook een vieze Jessie
Ja haha en dan beledigd als iemand je slonzig noemt..Hij had gisteren wel gedoucht trouwens
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:00
Jessie is gepikeerd, allemaal domme keuzes hij doet het wel maar is er niet blij mee

ALs ze uit elkaar lopen zegt Merel, als ik maar niet op de bank komt vind ik alles best
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:00 schreef magnaal het volgende:

[..]

Ja haha en dan beledigd als iemand je slonzig noemt..Hij had gisteren wel gedoucht trouwens
Ja, maar vanmorgen een wippie gemaakt en zo in zijn kleren gestapt
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:01
a683c2a6c20c41c3d93c88e7b57b9dab.gif
magnaaldinsdag 20 augustus 2019 @ 08:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:00 schreef Dotteke het volgende:

[..]

Ja, maar vanmorgen een wippie gemaakt en zo in zijn kleren gestapt
Maar hij heeft wel geprobeerd een sponsordeal te maken voor kleding, is hem dat niet gelukt? En loopt hij daarom in die gekke onderbroek?
Rhosyndinsdag 20 augustus 2019 @ 08:02
Jessie vindt het stom als ze hun stemmen aan Mariska geven. Merel zucht en steunt. Jessie zemelt maar door over dat ze zich laten leiden door angst en dan stomme keuzes maken. Maar hij vindt alles best. Dan moeten we zo naar het huisje komen zegt Merel en loopt zuchtend weg. Zegt: ik vind alles best. Nu gaat ze douchen.

Hoe loopt dit af.

Wint Merel?
Of.
Wint Jessie.
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 07:55 schreef Rhosyn het volgende:
Merel en Jessie ruzie. Ze houden zich in.

Jessie is boos over het gekonkel van Merel dat ze wil dat de stemmen naar Mariska gaan.
Eigenlijk wil Jessie daar niet aan meedoen.
Ik snap hem , als die gekke muts weg wil gaat ze zelf maar , maar owee ze heeft op het moment geen huis en geen geld , moeilijk moeilijk :P
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:00 schreef Dotteke het volgende:

[..]

Ja, maar vanmorgen een wippie gemaakt en zo in zijn kleren gestapt
Dat vinden ze daar heel gewoon ;)
magnaaldinsdag 20 augustus 2019 @ 08:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:04 schreef PTLe het volgende:

[..]

Ik snap hem , als die gekke muts weg wil gaat ze zelf maar , maar owee ze heeft op het moment geen huis en geen geld , moeilijk moeilijk :P
Eerst mocht Mariska blijven van Merel, om haar nog 2 mnd te kunnen zieken. Maar nu ze weten dat ze geen huis en geld heeft, is dat natuurlijk leuker
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:02 schreef magnaal het volgende:

[..]

Maar hij heeft wel geprobeerd een sponsordeal te maken voor kleding, is hem dat niet gelukt? En loopt hij daarom in die gekke onderbroek?
Ik heb geen idee, kijk tegenwoordig niet meer zoveel
In de ochtend wel.
Heb de afgelopen weken door omstandigheden heel veel niet mee gekregen

Waarom is Franny nu moeilijk aan het doen over de slaapplaats van de visum houders
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:02 schreef Rhosyn het volgende:
Jessie vindt het stom als ze hun stemmen aan Mariska geven. Merel zucht en steunt. Jessie zemelt maar door over dat ze zich laten leiden door angst en dan stomme keuzes maken. Maar hij vindt alles best. Dan moeten we zo naar het huisje komen zegt Merel en loopt zuchtend weg. Zegt: ik vind alles best. Nu gaat ze douchen.

Hoe loopt dit af.

Wint Merel?
Of.
Wint Jessie.
Merel
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:07
O ik snap het gezeur van Franny al
Visum houders in haar huisje, dan moet ze al haar kleren weghalen
Zelf slaapt ze nooit in dat huis de laatste dagen
Gekronkel van Franny om maar niet visum houders in haar huisje komt te slapen
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:06 schreef Dotteke het volgende:

[..]

Ik heb geen idee, kijk tegenwoordig niet meer zoveel
In de ochtend wel.
Heb de afgelopen weken door omstandigheden heel veel niet mee gekregen

Waarom is Franny nu moeilijk aan het doen over de slaapplaats van de visum houders
Ook ik alleen in de ochtend , later op de dag ga ik steeds meer dubbel zien , en ook ik krijg niet alles meer mee , probeer wel te volgen , maar lukt me niet echt :P
magnaaldinsdag 20 augustus 2019 @ 08:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:07 schreef Dotteke het volgende:
O ik snap het gezeur van Franny al
Visum houders in haar huisje, dan moet ze al haar kleren weghalen
Zelf slaapt ze nooit in dat huis de laatste dagen
Gekronkel van Franny om maar niet visum houders in haar huisje komt te slapen
Misschien komt er wel een leuke man binnen en dan Franny?
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:09
Daar hebben we onze eerlijke Mariska, die zegt het niet over een wurglijst te hebben gehad

9e971b9443b41a3fef5222b1bfef5c9f.gif
https://www.utopiatv.nl/v(...)ip/2019-08-09?fbclid
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:07 schreef Dotteke het volgende:
O ik snap het gezeur van Franny al
Visum houders in haar huisje, dan moet ze al haar kleren weghalen
Zelf slaapt ze nooit in dat huis de laatste dagen
Gekronkel van Franny om maar niet visum houders in haar huisje komt te slapen
Ik vind die frutsel echt zo een raar kind ?
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:08 schreef magnaal het volgende:

[..]

Misschien komt er wel een leuke man binnen en dan Franny?
O daar wil ze natuurlijk mee in haar huisje gaan liggen
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:09 schreef PTLe het volgende:

[..]

Ik vind die frutsel echt zo een raar kind ?
Ja, is ze ook,
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:09 schreef Dotteke het volgende:
Daar hebben we onze eerlijke Mariska, die zegt het niet over een wurglijst te hebben gehad

[ afbeelding ]
https://www.utopiatv.nl/v(...)ip/2019-08-09?fbclid
Ook dat van die wurglijst heb ik niet mee gekregen ?
Rhosyndinsdag 20 augustus 2019 @ 08:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:07 schreef Dotteke het volgende:
O ik snap het gezeur van Franny al
Visum houders in haar huisje, dan moet ze al haar kleren weghalen
Zelf slaapt ze nooit in dat huis de laatste dagen
Gekronkel van Franny om maar niet visum houders in haar huisje komt te slapen
Ze heeft gisteren met Merel afgesproken dat ze voor elkaar moet krijgen dat er 1 visumhouder daar komt. Dan kan ze hem of haar bespelen om Gerrit te laten blijven. Samen slapen schept een band.
Ze willen ook voorkomen dat 1 van de visumhouders in de caravan komt. Daar slapen Gerrit haters.

Ze hebben het er maar druk mee.
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:10 schreef PTLe het volgende:

[..]

Ook dat van die wurglijst heb ik niet mee gekregen ?
De link die ik er bij zet, daar zegt ze het van die wurglijst
magnaaldinsdag 20 augustus 2019 @ 08:11
Mariska loopt Katie voorbij in haar zwarte laarzen, leuk bij een zomerjurkje...
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:11 schreef Rhosyn het volgende:

[..]

Ze heeft gisteren met Merel afgesproken dat ze voor elkaar moet krijgen dat er 1 visumhouder daar komt. Dan kan ze hem of haar bespelen om Gerrit te laten blijven. Samen slapen schept een band.
Ze willen ook voorkomen dat 1 van de visumhouders in de caravan komt. Daar slapen Gerrit haters.

Ze hebben het er maar druk mee.
O, dat is het, wat een vies wijf ook die Merel, andere voor haar karretje spannen
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:11 schreef magnaal het volgende:
Mariska loopt Katie voorbij in haar zwarte laarzen, leuk bij een zomerjurkje...
f88e8f68cc755717e871f1b206d016e9.gif
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:11 schreef Dotteke het volgende:

[..]

De link die ik er bij zet, daar zegt ze het van die wurglijst
Owkee ff kijken ;)

4a99fc6013357190e86021863c3b1f77.png

:Y _O_ *O* *O* *O*
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:13
Lex vindt niet dat je visumhouders al een keuze moet geven. Leuk als je visum houder bent en het gekonkel is al begonnen voor je binnen bent
magnaaldinsdag 20 augustus 2019 @ 08:14
V olgens Jordy wordt deze stemmingsronde vuurwerk, Merel beaamt dat
magnaaldinsdag 20 augustus 2019 @ 08:14
Jessie en Franny in bontjas bij de pc's
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:14
Wat een gezeik, bulshit, zegt Andrea als ze naar buiten loopt
Angelique61dinsdag 20 augustus 2019 @ 08:15
Ik lees hier Mariska heeft geen geld en geen huis??? Der zitten mensen/vrienden in haar huis vertelde ze?
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:14 schreef magnaal het volgende:
V olgens Jordy wordt deze stemmingsronde vuurwerk, Merel beaamt dat
Ik heb zo maar het idee dat het een van de saaiste stemmingen gaat worden

Er is gewoon iemand die om 5 uur een bestelling heeft geplaatst lacht Franny
Misschien is die wel op vakantie
magnaaldinsdag 20 augustus 2019 @ 08:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:15 schreef Angelique61 het volgende:
Ik lees hier Mariska heeft geen geld en geen huis??? Der zitten mensen/vrienden in haar huis vertelde ze?
Ze heeft geen sleutel en die vrienden zijn op vakantie, ja ik weet ook niet wat ik moet geloven hoor
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:15 schreef Angelique61 het volgende:
Ik lees hier Mariska heeft geen geld en geen huis??? Der zitten mensen/vrienden in haar huis vertelde ze?
Haar laatste geld ingelegd , en denk haar huis verhuurd ? aanname ?
Angelique61dinsdag 20 augustus 2019 @ 08:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:16 schreef magnaal het volgende:

[..]

Ze heeft geen sleutel en die vrienden zijn op vakantie, ja ik weet ook niet wat ik moet geloven hoor
Ohh raar verhaal weer....
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:17
Andrea tegen SHel dat Franny aan het zeiken was over de slaapplaats van de visum houders.

Kijk maar uit, zegt Shel anders gaan ze op je stemmen.
ALs dat een reden is om op mij te stemmen is ga je goddelijke gang, zegt Andrea
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:16 schreef magnaal het volgende:

[..]

Ze heeft geen sleutel en die vrienden zijn op vakantie, ja ik weet ook niet wat ik moet geloven hoor
Tja wat moeten we wel geloven tussen haar leugens door :P
magnaaldinsdag 20 augustus 2019 @ 08:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:16 schreef PTLe het volgende:

[..]

Haar laatste geld ingelegd , en denk haar huis verhuurd ? aanname ?
Ja precies, maar als ze weggestemd wordt krijgt ze dan haar borg niet terug?
Rhosyndinsdag 20 augustus 2019 @ 08:17
Andrea kan haar huisje niet in. Shelly had de deur op slot gedaan omdat Katie probeerde binnen te komen.

Andrea mopperen over Franny. (huisjeskwestie)

Shelly zegt dat ze op moest passen want ze gaan misschien op haar.
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:15 schreef Angelique61 het volgende:
Ik lees hier Mariska heeft geen geld en geen huis??? Der zitten mensen/vrienden in haar huis vertelde ze?
Ik heb geen idee, zou het raar vinden want zelfs vrienden laat ze niet binnen?
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:17 schreef magnaal het volgende:

[..]

Ja precies, maar als ze weggestemd wordt krijgt ze dan haar borg niet terug?
Yep dan wel , niet als ze zelf vertrekt .
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:17 schreef Dotteke het volgende:

[..]

Ik heb geen idee, zou het raar vinden want zelfs vrienden laat ze niet binnen?
Ze lult zich zelf vast door al de leugens
Rhosyndinsdag 20 augustus 2019 @ 08:19
Merel had het plan om Andrea te laten verhuizen naar Jordy en Lexc.
Dan kan Hiske terug naar haar eigen huisje en een visumhouder bij Gerrit.

Franny schijnt er over begonnen te zijn tegen Andrea.

>:)
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:20
Andrea begint er achter te komen dat Franny een schijnheil is
magnaaldinsdag 20 augustus 2019 @ 08:20
Wat gaan we aan doen vandaag? Jessie: ik hou dit aan...Franny: lekker zomers?
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:21
De leverwaarde van Mariska is te hoog, en nog iets maar daar komt ze ff niet op
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:21
ALs Franny op de bank komt wil ze echt de laatste dagen in haar laatste dagen in haar huisje slapen
mootiedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:06 schreef magnaal het volgende:

[..]

Eerst mocht Mariska blijven van Merel, om haar nog 2 mnd te kunnen zieken. Maar nu ze weten dat ze geen huis en geld heeft, is dat natuurlijk leuker
Om haar te kunnen zieken? Heeft ze dat gezegd?
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:20 schreef Dotteke het volgende:
Andrea begint er achter te komen dat Franny een schijnheil is
Eindelijk dat heeft dan even wat geduurd O-)
magnaaldinsdag 20 augustus 2019 @ 08:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:21 schreef Dotteke het volgende:
De leverwaarde van Mariska is te hoog, en nog iets maar daar komt ze ff niet op
en hup, weer een fles wijn :)
Poezewoesdinsdag 20 augustus 2019 @ 08:21
Liegen is moeilijk, dan moet je veel onthouden, wat je allemaal verkondigt hebt, en zelfs dat kan Mariska niet leugens onthouden. -O-
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:21
Wat een bulshit verhaal als je huisje je zo lief is dan slaap je er ook wel als je alleen bent
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:21 schreef magnaal het volgende:

[..]

en hup, weer een fles wijn :)
Jij tikt het, ik dacht het
MariaElena2018dinsdag 20 augustus 2019 @ 08:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:21 schreef Dotteke het volgende:
De leverwaarde van Mariska is te hoog, en nog iets maar daar komt ze ff niet op
Tja dat doet drank he
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:21 schreef magnaal het volgende:

[..]

en hup, weer een fles wijn :)
Nu net ?
magnaaldinsdag 20 augustus 2019 @ 08:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:23 schreef PTLe het volgende:

[..]

Nu net ?
Nee, dat valt nog mee hoor...Maar soms per dag wel een paar glazen..Niet goed als je slechte leverwaarden hebt
Rhosyndinsdag 20 augustus 2019 @ 08:25
Tja Andrea. Ik irriteer me niet aan haar. Ze probeert te overleven in dat rattenhol. :7

Ze heeft wel Christel weg gestemd.
Om een paar stiften. }:|

Dus. Ja.
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:25
Die Andrea ziet een hoop dingen echt wel goed , ik zelf heb nog geen hekel aan haar .
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:25 schreef Rhosyn het volgende:
Tja Andrea. Ik irriteer me niet aan haar. Ze probeert te overleven in dat rattenhol. :7

Ze heeft wel Christel weg gestemd.

Om een paar stiften. }:|

Dus. Ja.
Ik vond het niet erg dat Cristel weg ging :@ :P
Veridadinsdag 20 augustus 2019 @ 08:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:25 schreef Rhosyn het volgende:
Tja Andrea. Ik irriteer me niet aan haar. Ze probeert te overleven in dat rattenhol. :7

Ze heeft wel Christel weg gestemd.
Om een paar stiften. }:|

Dus. Ja.

Dat wegstemmen van Christel zou best wel eens een toneelhaak kunnen zijn geweest.
magnaaldinsdag 20 augustus 2019 @ 08:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:25 schreef Rhosyn het volgende:
Tja Andrea. Ik irriteer me niet aan haar. Ze probeert te overleven in dat rattenhol. :7

Ze heeft wel Christel weg gestemd.
Om een paar stiften. }:|

Dus. Ja.

Gestemd moet er worden, maar voor mij hoeft Andrea ook niet weg, ze is een beetje meubilair aan het worden, net als Brandon
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:26 schreef Verida het volgende:

[..]

Dat wegstemmen van Christel zou best wel eens een toneelhaak kunnen zijn geweest.
Dat dacht ik dus ook , als ik haar s morgens in haar bed zag eten , dan dacht ik weg met jou , en ruzie maken met Hiske en altijd haar gelijk willen krijgen ..... maar ook Hiske had van mij weg gemogen .
Puzziedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:29
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:21 schreef mootie het volgende:

[..]

Om haar te kunnen zieken? Heeft ze dat gezegd?
Nee , ze zei dat Maris op die manier nog iets recht kon zetten, want de manier waarop Maris zich al liegend,ontkennend en draaiend laat zien kan haar na haar bizarre vertrek anders nog flink op gaan breken ...Iedereen heeft immers gezien wat ze heeft gezegd en hoe ze heeft gehandeld in die 2 maanden van haar verblijf . Je wil jezelf toch ook wel recht in de spiegel aan kunnen kijken (ongeveer zoiets zei/bedoelde Merel)
Hagenesiedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:29
Ik denk dat Mariska helemaal niet weg gaat.
Rhosyndinsdag 20 augustus 2019 @ 08:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:26 schreef Verida het volgende:

[..]

Dat wegstemmen van Christel zou best wel eens een toneelhaak kunnen zijn geweest.
Ik vond het heel raar dat zo'n newbie iemand van de eerste 5 ( ze kwam als 2e binnen) zo'n grote stem had dat ze Christel op de bank zette samen met Adriaan die het ook niet vond kunnen van die stiften. 8)7
Puzziedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:21 schreef Dotteke het volgende:
Wat een bulshit verhaal als je huisje je zo lief is dan slaap je er ook wel als je alleen bent
Tranny zat ruzie te zoeken , was bewust aan het zuigen bij Dree
Poezewoesdinsdag 20 augustus 2019 @ 08:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:25 schreef PTLe het volgende:
Die Andrea ziet een hoop dingen echt wel goed , ik zelf heb nog geen hekel aan haar .
Ik wel ik vind het een ontevreden sjaggo rot meid, die ideetjes steelt van anderen.
En de manier om Chris weg te stemmen, omdat ze zelf het hokje wat Chris gemaakt heeft wilde hebben, nu probeert ze dat DJ gedoe van Gerrit te stelen, dat mens heeft nog geen cent binnen gebracht, en vreet ook uit de ruif, net als A3.
En maar roddelen en stoken.
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:29 schreef Hagenesie het volgende:
Ik denk dat Mariska helemaal niet weg gaat.
Ik denk nog altijd dat ze opdracht krijgen om weg te sturen , het is altijd gewoon een show :P
Puzziedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:30 schreef Poezewoes het volgende:

[..]

Ik wel ik vind het een ontevreden sjaggo rot meid, die ideetjes steelt van anderen.
En de manier om Chris weg te stemmen, omdat ze zelf het hokje wat Chris gemaakt heet wilde hebben, nu probeert ze dat DJ gedoe van Gerrit te stelen, dat mens heeft nog geen cent binnen gebracht, en vreet ook uit de ruif, net als A3.
En maar roddelen en stoken.
Alsof je het over Tranny hebt bijna
Alleen doet Dree veel meer en Tranny amper wat
cobain1994dinsdag 20 augustus 2019 @ 08:32
a247d28c8387256f391c2d8d154755d8.gif
Angelique61dinsdag 20 augustus 2019 @ 08:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:21 schreef Dotteke het volgende:
De leverwaarde van Mariska is te hoog, en nog iets maar daar komt ze ff niet op
Alcootje...
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:30 schreef Poezewoes het volgende:

[..]

Ik wel ik vind het een ontevreden sjaggo rot meid, die ideetjes steelt van anderen.
En de manier om Chris weg te stemmen, omdat ze zelf het hokje wat Chris gemaakt heet wilde hebben, nu probeert ze dat DJ gedoe van Gerrit te stelen, dat mens heeft nog geen cent binnen gebracht, en vreet ook uit de ruif, net als A3.
En maar roddelen en stoken.
Heerlijk ;) :P neem het niet al te serieus *O*
Poezewoesdinsdag 20 augustus 2019 @ 08:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:32 schreef puzziepie het volgende:

[..]

Alsof je het over Tranny hebt bijna
Alleen doet Dree veel meer en Tranny amper wat
Zoals?
Puzziedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:33 schreef Poezewoes het volgende:

[..]

Zoals?
Zoals wat?
Poezewoesdinsdag 20 augustus 2019 @ 08:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:33 schreef PTLe het volgende:

[..]

Heerlijk ;) :P neem het niet al te serieus *O*
Nee maar het is wel een roddelslang!
cobain1994dinsdag 20 augustus 2019 @ 08:35
418663ef99da88e60f0a5b31822d9a96.gif
magnaaldinsdag 20 augustus 2019 @ 08:35
Godsamme die Franny...En ze lijkt inmiddels wel een spiegelbeeld te worden van haar poes...
Rhosyndinsdag 20 augustus 2019 @ 08:35
Franny bij Merel:

Andrea is lekker op dreef begint ze meteen.
Blablabla....huisje/mening ruzie.

Franny denkt dan Lexc op Andrea gaat want Lexc wordt gek van haar.
Poezewoesdinsdag 20 augustus 2019 @ 08:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:34 schreef puzziepie het volgende:

[..]

Zoals wat?
Je bedoelt het overgenomen werk wat Christel deed.
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:34 schreef Poezewoes het volgende:

[..]

Nee maar het is wel een roddelslang!
Vertel me ? wie roddelt daar nu niet Poez ? , geen een uitgezonderd O-)
Rhosyndinsdag 20 augustus 2019 @ 08:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:33 schreef Poezewoes het volgende:

[..]

Zoals?
Koken voor de groep.
Koken op woensdag samen met Hiske.
cobain1994dinsdag 20 augustus 2019 @ 08:36
7e5dd6a9d9e0ce2eab8c3b7d5b8c6406.gif
Puzziedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:37
ec6b67bf22c55bdb2c0ab757acf39584.gif
Puzziedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:36 schreef Rhosyn het volgende:

[..]

Koken voor de groep.
Koken op woensdag samen met Hiske.
Dat o.a idd :Y
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:37
quote:
Botox , dikke tieten , kleding en makeup en sieraden , dit is Merel :r
Frutseldinsdag 20 augustus 2019 @ 08:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:09 schreef PTLe het volgende:

[..]

Ik vind die frutsel echt zo een raar kind ?
note +1

:(
Poezewoesdinsdag 20 augustus 2019 @ 08:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:35 schreef PTLe het volgende:

[..]

Vertel me ? wie roddelt daar nu niet Poez ? , geen een uitgezonderd O-)
Dat is waar, maar zij luistert steeds stiekem, af maar ik heb vanaf het begin een hekel aan haar gehad, en nu lijkt ze op het na geboorte van Shelley!
humptydinsdag 20 augustus 2019 @ 08:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:37 schreef PTLe het volgende:

[..]

Botox , dikke tieten , kleding en makeup en sieraden , dit is Merel :r
en een grote bek...ordinaire oude opoe is het
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:39
quote:
16s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:37 schreef Frutsel het volgende:

[..]

note +1

:(
_O- _O- _O- Ach lieverd :*
Puzziedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:35 schreef PTLe het volgende:

[..]

Vertel me ? wie roddelt daar nu niet Poez ? , geen een uitgezonderd O-)
Dat dus,,,en niet alles is altijd roddelend bedoeld, maar wat Jessie gisteren zei klopt wel : je wereldje wordt klein , en je gaat op alles van je medebewoners letten , en klagen
Lelie68dinsdag 20 augustus 2019 @ 08:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:25 schreef PTLe het volgende:
Die Andrea ziet een hoop dingen echt wel goed , ik zelf heb nog geen hekel aan haar .
Ik ook niet en dat stoken.. ach dat doet iedereen in de slangenkuil die Utopia heet
Fritsie1960dinsdag 20 augustus 2019 @ 08:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:37 schreef PTLe het volgende:

[..]

Botox , dikke tieten , kleding en makeup en sieraden , dit is Merel :r
En alles zo nep mogelijk, alsof het op de kermis gevonden is :Y
Puzziedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:38 schreef Poezewoes het volgende:

[..]

Dat is waar, maar zij luistert steeds stiekem, af maar ik heb vanaf het begin een hekel aan haar gehad, en nu lijkt ze op het na geboorte van Shelley!
Mylene luistert ook af, Merel ook, eigenlijk doen ze dat allemaal daar
MariaElena2018dinsdag 20 augustus 2019 @ 08:41
quote:
Die is niet opgeknapt van de Botox die kop is nog boller geworden alles is nu rond.
Poezewoesdinsdag 20 augustus 2019 @ 08:41
Notes vermenigvuldigen razend snel, van 4 jaar op 5 note gestaan tot ineens 111.
Rhosyndinsdag 20 augustus 2019 @ 08:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:41 schreef Poezewoes het volgende:
Notes vermenigvuldigen razend snel, van 4 jaar op 5 note gestaan tot ineens 111.
:?
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:40 schreef puzziepie het volgende:

[..]

Mylene luistert ook af, Merel ook, eigenlijk doen ze dat allemaal daar
Precies , een corrupt zootje daar :P _O- _O- _O- sorry , ik blijf het zien als vermaak *O* *O*
Puzziedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:41
015d8ee6327ea28694d22c39017112c6.gif
Puzziedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:41 schreef PTLe het volgende:

[..]

Precies , een corrupt zootje daar :P _O- _O- _O- sorry , ik blijf het zien als vermaak *O* *O*
Beter :D
Rhosyndinsdag 20 augustus 2019 @ 08:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:41 schreef PTLe het volgende:

[..]

Precies , een corrupt zootje daar :P _O- _O- _O- sorry , ik blijf het zien als vermaak *O* *O*
Dat is het ook. Zoals heeeel vroeger de poppenkast van Jan klaassen en Katrein. :7
Poezewoesdinsdag 20 augustus 2019 @ 08:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:41 schreef PTLe het volgende:

[..]

Precies , een corrupt zootje daar :P _O- _O- _O- sorry , ik blijf het zien als vermaak *O* *O*
Ik zie het als een gekkenhuis, met gestoorde mensen.
MariaElena2018dinsdag 20 augustus 2019 @ 08:43
Sjellie wil een dance event organiseren, omdat franny dansen haar ding is wilde ze graag meehelpen organiseren na de stemmingen gaat sjellie zeggen dikke vinger ik ga het alleen organiseren.
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:41 schreef Poezewoes het volgende:
Notes vermenigvuldigen razend snel, van 4 jaar op 5 note gestaan tot ineens 111.
Ik weet niet eens of ik notes heb ?en waar je ze kan zien , ik zal me best een keer misdragen hebben ... jammer dan :P
mootiedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:29 schreef puzziepie het volgende:

[..]

Nee , ze zei dat Maris op die manier nog iets recht kon zetten, want de manier waarop Maris zich al liegend,ontkennend en draaiend laat zien kan haar na haar bizarre vertrek anders nog flink op gaan breken ...Iedereen heeft immers gezien wat ze heeft gezegd en hoe ze heeft gehandeld in die 2 maanden van haar verblijf . Je wil jezelf toch ook wel recht in de spiegel aan kunnen kijken (ongeveer zoiets zei/bedoelde Merel)
Ah, heel ander verhaal ineens.
Alocandadinsdag 20 augustus 2019 @ 08:43
quote:
Er staan nog bedden maar eigenlijk is het gewoon ipv de pop up store de inloopkast geworden voor de dames.
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:43 schreef Poezewoes het volgende:

[..]

Ik zie het als een gekkenhuis, met gestoorde mensen.
Dat dus Poezewoes gewoon lachen blijven *O* *O* *O*
Rhosyndinsdag 20 augustus 2019 @ 08:44
Adriaan sloft de trap op met zijn mok koffie en schaal met eten en roep;t och och och en bij de pc; wat een troep weer, als hij plek zoekt voor zijn eigen troep.

:{w
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:45
quote:
14s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:43 schreef mootie het volgende:

[..]

Ah, heel ander verhaal ineens.
Ook in de Cos staan verzinsels , daar moeten we maar mee leven ;)
Dottekedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:25 schreef PTLe het volgende:
Die Andrea ziet een hoop dingen echt wel goed , ik zelf heb nog geen hekel aan haar .
Ik ook niet hoor, vind het wel een leuke meid die denkt wat ze zegt en zoals jij al zegt de dingen goed doorziet
Fritsie1960dinsdag 20 augustus 2019 @ 08:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:41 schreef Poezewoes het volgende:
Notes vermenigvuldigen razend snel, van 4 jaar op 5 note gestaan tot ineens 111.
In nog geen week tijd heb IK er 9 bij gekregen, ik ben amper nog online 8)7
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:45 schreef Dotteke het volgende:

[..]

Ik ook niet hoor, vind het wel een leuke meid die denkt wat ze zegt en zoals jij al zegt de dingen goed doorziet
precies , maar of je wil het niet zien toch :P
Rhosyndinsdag 20 augustus 2019 @ 08:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:45 schreef PTLe het volgende:

[..]

Ook in de Cos staan verzinsels , daar moeten we maar mee leven ;)
:Y Soms is het heel erg dan ben ik een paar uur weg.
Poezewoesdinsdag 20 augustus 2019 @ 08:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:43 schreef MariaElena2018 het volgende:
Sjellie wil een dance event organiseren, omdat franny dansen haar ding is wilde ze graag meehelpen organiseren na de stemmingen gaat sjellie zeggen dikke vinger ik ga het alleen organiseren.
Weer een verlies gevend evenement , ze kost alleen maar geld. O-)
Rhosyndinsdag 20 augustus 2019 @ 08:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:45 schreef Fritsie1960 het volgende:

[..]

In nog geen week tijd heb IK er 9 bij gekregen, ik ben amper nog online 8)7
Wat zijn notes ??
Puzziedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:47
c299c5399ec67d342e607365d6f476ae.gif
PTLedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:46 schreef Rhosyn het volgende:

[..]

Wat zijn notes ??
Als je stoute dingen zegt in de Cos krijg je straf punten , dus pas maar op , en geen idee waar je die zien kan ?
Puzziedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:48
Ik hoop dat Maris toch wordt weggestuurd en dat Dree blijft
Fritsie1960dinsdag 20 augustus 2019 @ 08:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:46 schreef Rhosyn het volgende:

[..]

Wat zijn notes ??
Soort van waarschuwingen, tik op de vingers van de moderatie O-)
Poezewoesdinsdag 20 augustus 2019 @ 08:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:45 schreef Fritsie1960 het volgende:

[..]

In nog geen week tijd heb IK er 9 bij gekregen, ik ben amper nog online 8)7
Nu ineens weer 5 in totaal *O*
DKUpdinsdag 20 augustus 2019 @ 08:51
Dreetje naar huis zou mooi zijn en Naartje moet zelf maar gaan :9~
Rhosyndinsdag 20 augustus 2019 @ 08:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:48 schreef PTLe het volgende:

[..]

Als je stoute dingen zegt in de Cos krijg je straf punten , dus pas maar op , en geen idee waar je die zien kan ?
Ga weg... :o
Puzziedinsdag 20 augustus 2019 @ 08:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:52 schreef Rhosyn het volgende:

[..]

Ga weg... :o
:+
Poezewoesdinsdag 20 augustus 2019 @ 08:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:48 schreef Fritsie1960 het volgende:

[..]

Soort van waarschuwingen, tik op de vingers van de moderatie O-)
En bij een volle kaart 10% korting bij A Heijn O-)
Fritsie1960dinsdag 20 augustus 2019 @ 08:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:53 schreef Poezewoes het volgende:

[..]

En bij een volle kaart 10% korting bij A Heijn O-)
en 'n lapdance van Gert :Y
Straatverlichtingdinsdag 20 augustus 2019 @ 08:55
Stelletje relschoppers.... :( gedraag je. O-)
Frutseldinsdag 20 augustus 2019 @ 08:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:52 schreef Rhosyn het volgende:

[..]

Ga weg... :o
note +1 :(

jij hebt er inmiddels 1241 :')