Ik hoor het allemaal wel van d'r als we samen gaan botoxen.quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 01:04 schreef snetje het volgende:
[..]
Dan is het goed ... mij belt ze alleen ...
Dat mag wel snel weer dan,ze zag er wat lodderig uit deze keer.quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 01:07 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Ik hoor het allemaal wel van d'r als we samen gaan botoxen.
Ik zie haar morgen in: https://www.vandervalkhoteldordrecht.nl/ voor een leuk rendez vous.quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 01:07 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Ik hoor het allemaal wel van d'r als we samen gaan botoxen.
Dat schijnt nog bij te trekken ... alhoewel ik 2 weken thuis zou blijven onder de bank met de gordijnen dicht met zon smoel ...quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 01:09 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Dat mag wel snel weer dan,ze zag er wat lodderig uit deze keer.
Daar kom ik nooit met moeders Merel, het is hier wel letterlijk om de hoek.quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 01:10 schreef Paco55 het volgende:
[..]
Ik zie haar morgen in: https://www.vandervalkhoteldordrecht.nl/ voor een leuk rendez vous.
Ze komen niet meer aan huis?...quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 01:10 schreef Paco55 het volgende:
[..]
Ik zie haar morgen in: https://www.vandervalkhoteldordrecht.nl/ voor een leuk rendez vous.
Een meiertje voor een hotel voorkomt een hoop ellende thuis. Ik heb geen zin om alles van waarde in huis vast te lijmen met superglue om verdwijning van sommige items te voorkomen.quote:
Ik zou die meier en meerderen zelfs dan gaan opsparen voor een echte leuke date ...quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 01:19 schreef Paco55 het volgende:
[..]
Een meiertje voor een hotel voorkomt een hoop ellende thuis. Ik heb geen zin om alles van waarde in huis vast te lijmen met superglue om verdwijning van sommige items te voorkomen.
Ach,als je slaapt heb je toch je ogen dicht.quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 01:40 schreef snetje het volgende:
[..]
Ik zou die meier en meerderen zelfs dan gaan opsparen voor een echte leuke date ...![]()
Lex heeft der eigen inderdaad omgedraaid ... of het nu beter slaapt?
[ afbeelding ]
Vind het wel een karig kamertje zo hoor ... niet eens bloemen bij Jordie ...
hij wiebelt niet eensquote:Op dinsdag 20 augustus 2019 07:06 schreef Dotteke het volgende:
Gelukkig zijn de beelden over gegaan naar de buitenkant van de boot
[ afbeelding ]
Nee, althans niet te zien op deze afstand.quote:
Getverquote:Op dinsdag 20 augustus 2019 07:26 schreef Dotteke het volgende:
Het wippie is al weer klaar, wat een liefdevolle wip zal dat weer geweest zijn
[ afbeelding ]
Dat waren de stemmen van het publiek toen de groep besloot dat zij mocht blijven en die jonge jongen naar huis moest.quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 07:26 schreef Zucht.... het volgende:
Als Mariska vandaag 2 publieksstemmen krijgt, dan ga ik dat beeld terugzoeken, waarop dat bord staat met “Mariska 2 stemmen”. Dat hing achter haar bed op dat paarsige ding. Ik vraag me nog steeds af wat dat nou had kunnen zijn. Het was er binnen een paar tellen weer weggehaald.
Zou het kunnen zijn, dat haar 2 publieksstemmen is beloofd?
2 publiekstemmen kan niet, je kan er altijd maar 1 krijgenquote:Op dinsdag 20 augustus 2019 07:26 schreef Zucht.... het volgende:
Als Mariska vandaag 2 publieksstemmen krijgt, dan ga ik dat beeld terugzoeken, waarop dat bord staat met “Mariska 2 stemmen”. Dat hing achter haar bed op dat paarsige ding. Ik vraag me nog steeds af wat dat nou had kunnen zijn. Het was er binnen een paar tellen weer weggehaald.
Zou het kunnen zijn, dat haar 2 publieksstemmen is beloofd?
De lellebelquote:Op dinsdag 20 augustus 2019 00:39 schreef Poesjuh het volgende:
Kon vandaag niet kijken helaas, maar heeft Merel de boot vanavond weer laten schommelen? 😜
Aaaaaaah! Ja, dat is het! Thnx!quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 07:31 schreef Rhosyn het volgende:
[..]
Dat waren de stemmen van het publiek toen de groep besloot dat zij mocht blijven en die jonge jongen naar huis moest.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |