abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 18 maart 2019 @ 17:43:08 #1
468509 _--_
In varietate concordia
pi_185695735
Wat weten we nu:

18:31 Hoofdverdachte aangehouden

quote:
15:01
Burgemeester Jan van Zanen meldt net dat er drie doden zijn gevallen en negen gewonden door de schietpartij in Utrecht.
GemeenteUtrecht twitterde op maandag 18-03-2019 om 14:54:05 Burgemeester Jan van Zanen reageert op het schietincident eerder vandaag https://t.co/PzI6t2tPtX reageer retweet
quote:
quote:
In de Utrechtse wijk Kanaleneiland heeft maandagochtend een schietpartij plaatsgevonden. Het vuur werd geopend op de inzittenden van een tram bij het 24 Oktoberplein. Dit is wat we tot nu toe weten over het incident.
In het kort

Schutter gevlucht, politie zoekt 37-jarige verdachte
Omgeving 24 Oktoberplein afgezet
Dreigingsniveau 5 voor provincie Utrecht
Terroristisch motief niet uitgesloten
Een schutter opent rond 10.45 uur het vuur in een tram. Volgens een getuige "begon een man in het wilde weg te schieten". Meerdere inzittenden raken gewond en moeten met spoed naar het ziekenhuis.

Voor de slachtoffers is in Utrecht een calamiteitenhospitaal geopend. Het Rode Kruis heeft de website ikbenveilig.nl opengesteld voor mensen die zich ongerust maken over de situatie in Utrecht.

Het 24 Oktoberplein is na de schietpartij ruim afgezet. "Kom niet in de buurt van de plaats van het incident", meldt de politie. Bij een woning aan de Trumanlaan, in de buurt van het 24 Oktoberplein, zijn meerdere politie-eenheden ter plaatse. Volgens de NOS zijn hier en op andere plaatsen invallen gedaan.



https://www.nu.nl/schietp(...)rtij-in-utrecht.html


Livestream:

De verdachte:

PolitieUtrecht twitterde op maandag 18-03-2019 om 14:17:27 De politie vraagt u uit te kijken naar de 37-jarige Gökman Tanis (geboren in Turkije) in verband met het incident vanmorgen aan het #24oktoberplein in Utrecht. Benader hem niet zelf maar bel direct de opsporingstiplijn 0800-6070 https://t.co/QZ88s3Wl0k reageer retweet
Laatste nieuwsberichten
quote:
Ooggetuige Niels (21): ‘Hij schoot op die mensen die die vrouw hielpen’

De 21-jarige Niels zat in de tram in Utrecht waar vanmorgen ‘mogelijke terreurverdachte’ Gökman Tanis begon te schieten. Niels ‘had het gevoel’ dat de dader zich op één persoon richtte. ,,Hij mikte op die mensen die die vrouw probeerde te helpen.”

Niels is net weer thuis, na door de politie te zijn gehoord, nog stevig onder de indruk van wat hij heeft gezien. ,,Het gebeurde in het tramstel achter mij. Er was ineens commotie. De tram kwam stil te staan in een bocht dus ik kon goed zien wat er in het tramstel achter mij gebeurde. De deur van de tram werd geforceerd en er werden ramen ingeslagen. In ons tramstel was verwarring maar bleef het redelijk kalm.”

,,Er was op dat moment op zeker al geschoten in dat tramstel achter mij. Je hoorde van die plop-plop-plop-geluiden, alsof er een geluiddemper op zat. Daarna zag ik mensen naar buiten rennen, echt voor hun leven. Ik had het gevoel dat hij zich speciaal op een iemand richtte want ik zag een vrouw naar buiten kruipen. Omstanders probeerden haar weg te trekken maar toen ze dat deden ging die man speciaal achter haar aan en mikte op die omstanders.”

,,Nee, ik kon niet goed zien hoe hij eruit zag. Hij had een donkere jas aan, normaal postuur, en had een lang pistool in zijn hand. Gewoon zo’n handpistool, geen automatisch wapen, voor zover ik kon zien. Daarna ging ie nog achter iemand aan, met een geel hesje, die die vrouw probeerde te helpen, en daarna kon ik het niet meer zien.”

https://www.ad.nl/binnenl(...)uw-hielpen~abd214eb/
quote:
Gezochte Gökmen Tanis stond terecht wegens schieten met vuurwapen en verkrachting
UTRECHT - De 37-jarige Gökmen Tanis, die wordt gezocht vanwege het schietdrama bij het 24 Oktoberplein, is vaak in aanraking geweest met justitie. Hij stond in 2014 terecht omdat hij zou hebben geschoten met een vuurwapen en wegens poging tot doodslag.

Zijn strafblad is lang: hij zou in oktober 2014 een vrouw hebben beledigd en naar haar hebben gespuugd. Ook beledigde en bedreigde hij toen een agent. Tevens zou hij dat jaar onder invloed hebben gereden.

Zeer recent stond hij ook voor de rechter: twee weken terug nog omdat hij een vrouw zou hebben verkracht. Ook zou hij zich onlangs schuldig hebben gemaakt aan het stelen van een fiets en een inbraak in een bedrijfspand. Die delicten dateren van september en oktober vorig jaar.

De verkrachting zou zijn gebeurd in juli 2017 in Utrecht. Precies twee weken geleden was een zogenoemde regiezitting.

De politie heeft een foto van Tanis verspreid. De man, die Turkse roots heeft, zou vanochtend hebben geschoten in of bij een tram op het 24 Oktoberplein. Daarbij is een nog onbekend aantal mensen gewond geraakt en er zijn mogelijk ook mensen overleden. Tanis is nog voortvluchtig.
PolitieUtrecht twitterde op maandag 18-03-2019 om 16:28:03 Het aantal gewonden is zojuist naar beneden bijgesteld. Het gaat om 5 gewonden in plaats van de eerder genoemde 9. Het aantal overledenen is op dit moment onveranderd. https://t.co/9tStbq1f0B reageer retweet
Liveblogs
Schietpartij Utrecht: dader opgepakt
https://nos.nl/liveblog/2(...)trecht-verlaten.html

https://www.rtvutrecht.nl/nieuws/1895347/

[ Bericht 0% gewijzigd door ijs_beer op 18-03-2019 18:29:29 ]
Crack the following and we will get back to you: !1!llssod000;;
  maandag 18 maart 2019 @ 17:43:23 #2
94080 VeX-
HAHA..JIJ hebt HEUL veel POSTS
pi_185695737
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:29 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Het is alleen terreur als de dader een duidelijk terroristisch motief had (regering of samenleving ontwrichten, onrust zaaien enz).

Het is nog helemaal niet duidelijk of de dader dat als motief had.

Verder; mensen die dit aangrijpen om politiek te bedrijven. :')
Nee, want de regering en samenleving is natuurlijk niet tijdelijk ontwricht door alle afzettingen, omleidingen en extra beveiliging door belangrijke delen van Nederland.. En het neermaaien en doden van een dozijn mensen in het openbaar vervoer veroorzaakt natuurlijk ook geen onrust in de samenleving.. En daarbij het roepen van islamitische kreten hebben we ook nooit gezien bij terroristische aanslagen in Europa.. En het is natuurlijk ook geen nationaal nieuws.. En het dreigingsniveau is niet omhoog..

Puur uit aard van de daad zelf blijkt al dat hij dat als motief had. Het is te laat voor wegpraten. Het kwaad is al geschiedt. Ongeacht hoe graag mensen zoals jij het ook wegmoffelen.
Life is just a series of peaks and troughs, yeah. And you don't know whether you're in a trough until you're climbing out, or on a peak, 'till you're coming down. And that's it. - David Brent
  maandag 18 maart 2019 @ 17:43:31 #3
407635 warp995
Tussen neus en lippen door
pi_185695739
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:41 schreef _--_ het volgende:
Wilders :')
En dan bedenken dat die man zoveel zetels haalt. Wtf is mis met de samenleving. :')
Wat is er mis met de samenleving? Volk zoals de verdachte is wat er mis mee is
pi_185695744
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:41 schreef TjjWester het volgende:

[..]

Niet in nederland zijn.
Hoe dan? Aan het filmpje te zien komt ie ook best achterlijk over eigenlijk :@.
pi_185695747
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:36 schreef matspontius het volgende:

[..]

[..]

Het is zeker niet de schuld van de immigranten toch? Want die doen hun uiterste best
Dit is niet de schuld van 'de immigranten' inderdaad. Alsof dat een homogene groep is die collectief schuld heeft aan deze aanslag.
pi_185695761
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:43 schreef Moneyfornothing1 het volgende:

[..]

Hoe dan? Aan het filmpje te zien komt ie ook best achterlijk over eigenlijk :@.
Familie.
speak only if it improves the silence.
  maandag 18 maart 2019 @ 17:44:22 #7
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_185695763
quote:
2s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:41 schreef Ringo het volgende:
#wezijnallemaalutrechtenaren >:)
Utrechters.
Utrechtenaren zijn weer een specifiek soort Utrechters.
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  maandag 18 maart 2019 @ 17:44:28 #8
468509 _--_
In varietate concordia
pi_185695764
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:43 schreef warp995 het volgende:

[..]

Wat is er mis met de samenleving? Volk zoals de verdachte is wat er mis mee is
Haatzaaien, dat is wat er mis is. Mensen zoals wilders en diens aanhangers maken de problemen complexer en heviger. Ze hebben geen toegevoegde waarde aan politiek en hebben alleen maar negatief effect. Weg ermee.
Crack the following and we will get back to you: !1!llssod000;;
pi_185695769
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:43 schreef VeX- het volgende:

[..]

Nee, want de regering en samenleving is natuurlijk niet tijdelijk ontwricht door alle afzettingen, omleidingen en extra beveiliging door belangrijke delen van Nederland.. En het neermaaien en doden van een dozijn mensen in het openbaar vervoer veroorzaakt natuurlijk ook geen onrust in de samenleving.. En daarbij het roepen van islamitische kreten hebben we ook nooit gezien bij terroristische aanslagen in Europa.. En het is natuurlijk ook geen nationaal nieuws.. En het dreigingsniveau is niet omhoog..

Puur uit aard van de daad zelf blijkt al dat hij dat als motief had. Het is te laat voor wegpraten. Het kwaad is al geschiedt. Ongeacht hoe graag mensen zoals jij het ook wegmoffelen.
Je onzin wordt niet sterker als je het twee keer post.
pi_185695774
Hij kan toch ook gewoon in de buurt zich ergens schuil houden in een woning bij iemand. Lijkt me niet zo moeilijk.
pi_185695785
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:44 schreef bloodymary1 het volgende:
Hij kan toch ook gewoon in de buurt zich ergens schuil houden in een woning bij iemand. Lijkt me niet zo moeilijk.
Al lang gecheckt.
speak only if it improves the silence.
pi_185695790
quote:
13s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:40 schreef Ringo het volgende: Twintig minuten op Twitter. Die huilende Nijn hangt me nu al de keel uit.
Twitter 😂
pi_185695793
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:44 schreef TjjWester het volgende:

[..]

Familie.
In hst filmpje zie je wel een net zo’n achterlijke vriend.. maar goed we horen het vanzelf.
  maandag 18 maart 2019 @ 17:45:46 #14
407635 warp995
Tussen neus en lippen door
pi_185695794
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:44 schreef _--_ het volgende:

[..]

Haatzaaien, dat is wat er mis is. Mensen zoals wilders en diens aanhangers maken de problemen complexer en heviger. Ze hebben geen toegevoegde waarde aan politiek en hebben alleen maar negatief effect. Weg ermee.
Goh, waarom denk je dat een partij als de PVV is ontstaan en keer op keer zoveel zetels haalt?
pi_185695800
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:44 schreef _--_ het volgende:

[..]

Haatzaaien, dat is wat er mis is. Mensen zoals wilders en diens aanhangers maken de problemen complexer en heviger. Ze hebben geen toegevoegde waarde aan politiek en hebben alleen maar negatief effect. Weg ermee.
Klinkt als haatzaaien jegens Wilders en diens aanhangers...

Gelukkig is het probleem helemaal niet complex en hevig...
  maandag 18 maart 2019 @ 17:46:15 #16
468509 _--_
In varietate concordia
pi_185695807
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:45 schreef warp995 het volgende:

[..]

Goh, waarom denk je dat een partij als de PVV is ontstaan en keer op keer zoveel zetels haalt?
Cirkelredenatie en dus een drogreden: next.
Crack the following and we will get back to you: !1!llssod000;;
pi_185695810
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:45 schreef TjjWester het volgende:

[..]

Al lang gecheckt.
Oh, heb ik gemist. Hebben ze echt alle woningen gecontroleerd? Knap.
pi_185695813
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:44 schreef bloodymary1 het volgende:
Hij kan toch ook gewoon in de buurt zich ergens schuil houden in een woning bij iemand. Lijkt me niet zo moeilijk.
Mij wel eigenlijk als je net 8 mensen overhoop hebt geknald.
  maandag 18 maart 2019 @ 17:46:33 #19
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_185695815
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:39 schreef VoMy het volgende:
De meest recente berichten wijzen toch niet echt op een terreurdaad, meer een gerichte actie met nevenslachtoffers.
Met de kennis van nu ja.... 7 uur later.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_185695819
quote:
Buurtbewoners: aanslag kwamen waarschijnlijk eerder voort uit relationele problemen

Inwoners die Gökmen Tanis zeggen te kennen uit de wijken Kanaleneiland en Lombok denken niet dat hij een terroristisch motief had. Weliswaar had hij periodes waarin hij als een gelovige moslim leefde, zijn baard liet groeien en lange gewaden droeg. Maar op andere momenten dronk hij weer. Hij zou vooral instabiel zijn geweest en veelvuldig in aanraking zijn geweest met de politie.

Volgens deze bronnen kwam de aanslag waarschijnlijk eerder voort uit relationele problemen. Zabit Elmaci, die met hem samenwerkte in een restaurantje waar Tanis actief was als afwasser, vertelt dat het een jaar of twee geleden slechter met hem vanaf het moment dat hij scheidde van zijn vrouw.

Sommigen bronnen zeggen dat het zijn ex was op wie hij in eerste instantie zou hebben geschoten in de tram, volgens anderen was het een lid van zijn schoonfamilie. Ook het Turkse persbureau AA citeert bekenden van de man die zeggen dat het met "familie" te maken heeft. "We houden alle scenario's open", zei politiewoordvoerder Bernard Jens over dit relationele motief. "We moeten die goed uitzoeken, ik kan hier inhoudelijks niets over zeggen."
pi_185695820
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:46 schreef Moneyfornothing1 het volgende:

[..]

Mij wel eigenlijk als je net 8 mensen overhoop hebt geknald.
Bij vrienden of bekenden.
  maandag 18 maart 2019 @ 17:46:54 #22
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_185695821
Hebben ze die gozer nu nog steeds niet? En Nederland, ga je schamen, ga je schamen, ga je schamen. Waardeloos, waardeloos, waardeloos.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_185695826
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:45 schreef TjjWester het volgende:

[..]

Al lang gecheckt.
Alle panden in laten we zeggen de provincie Utrecht zijn al gecheckt?
  maandag 18 maart 2019 @ 17:47:08 #24
148813 Vader_Aardbei
Stem JA21 in maart!
pi_185695828
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:44 schreef _--_ het volgende:

[..]

Haatzaaien, dat is wat er mis is. Mensen zoals wilders en diens aanhangers maken de problemen complexer en heviger. Ze hebben geen toegevoegde waarde aan politiek en hebben alleen maar negatief effect. Weg ermee.
Natuurlijk, het is allemaal de schuld van Wilders en aanhang. Niet de mensen die hem al 10+ jaar naar het leven staan. Die zijn kop eraf willen hakken. Die onlangs nog een vrouw veroordeelden tot 20 jaar cel en 145 zweepslagen omdat ze voor vrouwenrechten opkwam.

Wilders is niet het probleem. De mensen voor wie hij waarschuwt zijn het probleem. Weg ermee.
  maandag 18 maart 2019 @ 17:47:17 #25
217808 gniffie
Ven der Vurt is baas!
pi_185695829
\
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:45 schreef MrBadGuy het volgende:

[..]

Klinkt als haatzaaien jegens Wilders en diens aanhangers...

Gelukkig is het probleem helemaal niet complex en hevig...
Nee joh, Uit de EU en het schengenverdrag. Internationale verdrag van de rechten van de mens ontbinden. Nederlandse staatsburgers hun staatsschap afppaken en mensen kidnappen en een vliegtuig opzetten.

Simpele oplossing
"Plausibel zeg ik gewoon. Ik zeg gewoon eerlijk, plausibel"
pi_185695834
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:46 schreef Koffieplanter het volgende:
Hebben ze die gozer nu nog steeds niet? En Nederland, ga je schamen, ga je schamen, ga je schamen. Waardeloos, waardeloos, waardeloos.
Geert zal trots op je zijn.
  maandag 18 maart 2019 @ 17:47:54 #27
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_185695840
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:47 schreef Linkse_krijger het volgende:

[..]

Geert zal trots op je zijn.
Wat?
Put these foolish ambitions to rest.
  maandag 18 maart 2019 @ 17:47:55 #28
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_185695841
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:44 schreef bloodymary1 het volgende:
Hij kan toch ook gewoon in de buurt zich ergens schuil houden in een woning bij iemand. Lijkt me niet zo moeilijk.
Al dan niet onder dwang....
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_185695848
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:42 schreef archito het volgende:

[..]

De wereld is niet zo zwart/wit als je misschien zou willen. Dat is inderdaad niet alleen de schuld van de Turken en Marokkanen.
Sorry hoor maar als jij het falen van de integratie van Turken en Marokkanen op Nederland wil afschuiven zit er iets niet goed bij je. Ze hebben zelf ook verantwoordelijkheid. Ze weigeren zich aan te passen en blijven hangen in hun eigen kliek en gewoontes. Hoe kun je dat op Nederland afschuiven als bijvoorbeeld een Marokkaans gezin niet wil dat hun kinderen met Nederlandse kinderen spelen. Dat de vrouwen van eerste en tweede generatie soms nog geen Nederlands spreken. Dat ze weigeren om deel te nemen aan sociale activiteiten enzovoort.

Nee het is alleen de schuld van Nederland natuurlijk dat de integratie mislukt is? :') Gek dat andere bevolingsgroepen wel succesvol integreren dan.
  maandag 18 maart 2019 @ 17:48:05 #30
292596 Faux.
Fan van zichzelf
pi_185695850
Lekker van de Uithof naar CS gelopen :') Begrijpelijk maar erg jammer dat het ov niet rijdt
Hier schreef tong80 het volgende:
Faux is een FOK!held, zoals dat vroeger Gellarboy en Brechtje waren. Users die je koestert.
pi_185695851
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:46 schreef Koffieplanter het volgende:
Hebben ze die gozer nu nog steeds niet? En Nederland, ga je schamen, ga je schamen, ga je schamen. Waardeloos, waardeloos, waardeloos.
Schamen waarvoor precies? Dit valt niet uit te sluiten en dat de dader niet binnen een paar uur is gepakt zegt ook niet alles. Wie heeft volgens jou waar steken laten vallen?
pi_185695855
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:46 schreef bloodymary1 het volgende:

[..]

Bij vrienden of bekenden.
Ja dan nog, lijkt me onmogelijk. Dat moeten ze toch allang hebben uitgezocht.
pi_185695863
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:47 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]

Wat?
Die is ook dol op inhoudsloze en populistische kreten.
  maandag 18 maart 2019 @ 17:49:12 #34
61660 Lariekoek
Zo, jij bent echt grappig.
pi_185695870
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:46 schreef Koffieplanter het volgende:
Hebben ze die gozer nu nog steeds niet? En Nederland, ga je schamen, ga je schamen, ga je schamen. Waardeloos, waardeloos, waardeloos.
Schamen waarvoor?

Omdat een of andere debiel zo nodig eerwraak moet plegen?
Of om de debiele reactie van de samenleving daarop?

In het geval van dat laatste. Eens.
la·rie·koek (de ~ (m.)) 1 onzin
pi_185695872
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:46 schreef Ketchupcurry het volgende:

[..]

Als je een Turk bent, draait alles in je leven om islam, of je dat leuk vindt of niet.
Familieproblemen? Islam.
Geldproblemen? Islam.
Any other? Islam.
"magis quam dimidium convertit in omni tempore."
"In praeteritum fuerit, discere est. In posterum venturus est: compararim in ea. In praesens adest, frui."
"Acuto homine nobis opus est, qui pervestiget quid sui cives cogitent."
  maandag 18 maart 2019 @ 17:49:26 #36
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_185695875
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:48 schreef Linkse_krijger het volgende:

[..]

Die is ook dol op inhoudsloze en populistische kreten.
Jij moet je klassiekers beter leren kennen jongeman.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_185695878
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:48 schreef Moustachio het volgende:

[..]

Sorry hoor maar als jij het falen van de integratie van Turken en Marokkanen op Nederland wil afschuiven zit er iets niet goed bij je. Ze hebben zelf ook verantwoordelijkheid. Ze weigeren zich aan te passen en blijven hangen in hun eigen kliek en gewoontes. Hoe kun je dat op Nederland afschuiven als bijvoorbeeld een Marokkaans gezin niet wil dat hun kinderen met Nederlandse kinderen spelen. Dat de vrouwen van eerste en tweede generatie soms nog geen Nederlands spreken. Dat ze weigeren om deel te nemen aan sociale activiteiten enzovoort.

Nee het is alleen de schuld van Nederland natuurlijk dat de integratie mislukt is? :') Gek dat andere bevolingsgroepen wel succesvol integreren dan.
Ben je nou met jezelf in discussie? :D
  maandag 18 maart 2019 @ 17:49:37 #38
407635 warp995
Tussen neus en lippen door
pi_185695880
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:46 schreef _--_ het volgende:

[..]

Cirkelredenatie en dus een drogreden: next.
Dus de Islam heeft een toegevoegde waarde in de samenleving? En het is een fabeltje dat vele een probleem hebben met de multiculturele samenleving?
Feit is dat lang niet iedereen zit te wachten op de Islam.
pi_185695881
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:48 schreef Moustachio het volgende:

[..]

Sorry hoor maar als jij het falen van de integratie van Turken en Marokkanen op Nederland wil afschuiven zit er iets niet goed bij je. Ze hebben zelf ook verantwoordelijkheid. Ze weigeren zich aan te passen en blijven hangen in hun eigen kliek en gewoontes. Hoe kun je dat op Nederland afschuiven als bijvoorbeeld een Marokkaans gezin niet wil dat hun kinderen met Nederlandse kinderen spelen. Dat de vrouwen van eerste en tweede generatie soms nog geen Nederlands spreken. Dat ze weigeren om deel te nemen aan sociale activiteiten enzovoort.

Nee het is alleen de schuld van Nederland natuurlijk dat de integratie mislukt is? :') Gek dat andere bevolingsgroepen wel succesvol integreren dan.
Ga je nou met jezelf in discussie? Misschien ben je een beetje in de war.
pi_185695882
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:48 schreef Moustachio het volgende:

[..]

Sorry hoor maar als jij het falen van de integratie van Turken en Marokkanen op Nederland wil afschuiven zit er iets niet goed bij je. Ze hebben zelf ook verantwoordelijkheid. Ze weigeren zich aan te passen en blijven hangen in hun eigen kliek en gewoontes. Hoe kun je dat op Nederland afschuiven als bijvoorbeeld een Marokkaans gezin niet wil dat hun kinderen met Nederlandse kinderen spelen. Dat de vrouwen van eerste en tweede generatie soms nog geen Nederlands spreken. Dat ze weigeren om deel te nemen aan sociale activiteiten enzovoort.

Nee het is alleen de schuld van Nederland natuurlijk dat de integratie mislukt is? :') Gek dat andere bevolingsgroepen wel succesvol integreren dan.
Ik vind het wel een beetje jammer da mt het meteen over integratie gaat als een jongen met Turkse roots om zich heen loopt te schieten op een station. Het heeft geen reet met integratie te maken.
  maandag 18 maart 2019 @ 17:49:54 #41
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_185695885
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:43 schreef VeX- het volgende:

[..]


Puur uit aard van de daad zelf blijkt al dat hij dat als motief had.
Bijzonder dat jij deze analyse al weet te maken, nog voordat de verdachte opgepakt is zelfs. Met die gave zou je iets moeten doen!

quote:
Het is te laat voor wegpraten. Het kwaad is al geschiedt. Ongeacht hoe graag mensen zoals jij het ook wegmoffelen.
Ik weet niet wat kwalijker is: het wegmoffelen van dingen (ik zou daar nog wel even aanwijzingen voor willen zien eigenlijk) of ongehinderd door ook maar enige kennis van feiten of omstandigheden allerlei conclusies gaan trekken.
Huilen dan.
  maandag 18 maart 2019 @ 17:49:56 #42
468509 _--_
In varietate concordia
pi_185695886
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:47 schreef Vader_Aardbei het volgende:

[..]

Natuurlijk, het is allemaal de schuld van Wilders en aanhang. Niet de mensen die hem al 10+ jaar naar het leven staan. Die zijn kop eraf willen hakken. Die onlangs nog een vrouw veroordeelden tot 20 jaar cel en 145 zweepslagen omdat ze voor vrouwenrechten opkwamm.

Wilders is niet het probleem. De mensen voor wie hij waarschuwt zijn het probleem. Weg ermee.
Wilders heeft een hoop verbeterd. Not.

Sinds de opkomst van rechtsextremisten die belang hebben bij een 100% puur witte staat na een stroompje van immigratie worden dingen erger. Vroeger waren er amper aanslagen. Vroeger leefde arbeidimmigranten samen met Nederlanders. Niets aan de hand. Maar ja, er waren mensen die teveel kleur zagen en dat was uiteindelijk wat alles erger maakte. Je houdt hier niemand voor de gek.

En isis is overigens een ander onderwerp voordat je dat er bij wil betrekken.
Crack the following and we will get back to you: !1!llssod000;;
pi_185695899
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:43 schreef Moneyfornothing1 het volgende:

[..]

Hoe dan? Aan het filmpje te zien komt ie ook best achterlijk over eigenlijk :@.
Met een auto? Je kan via Oostenrijk zonder enige controle naar Italie rijden.

Alleen hoe houd je het kenteken onbekend.
.
pi_185695913
quote:
7s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:49 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Bijzonder dat jij deze analyse al weet te maken, nog voordat de verdachte opgepakt is zelfs. Met die gave zou je iets moeten doen!
[..]

Ik weet niet wat kwalijker is: het wegmoffelen van dingen of ongehinderd door ook maar enige kennis van feiten of omstandigheden allerlei conclusies gaan trekken.
Dat gebeurt hier sowieso aan de lopende band. Van: het is in de relationele sfeer tot het is een aanslag.
pi_185695917
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:49 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]

Jij moet je klassiekers beter leren kennen jongeman.
Is dat al een klassieker? Manmanman.
pi_185695918
Is er nu eigenlijk al duidelijk wat er op dat briefje in die gekaapte Clio stond?
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_185695919
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:49 schreef Linkse_krijger het volgende:

[..]

Ben je nou met jezelf in discussie? :D
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:49 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:

[..]

Ga je nou met jezelf in discussie? Misschien ben je een beetje in de war.
Sinds die nieuwe Fok update is het quoten op mobiel soms lastig. Het ging hier even mis.
pi_185695925
quote:
9s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:48 schreef Faux. het volgende:
Lekker van de Uithof naar CS gelopen :') Begrijpelijk maar erg jammer dat het ov niet rijdt
_O-
  maandag 18 maart 2019 @ 17:52:26 #49
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_185695929
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:49 schreef Linkse_krijger het volgende:

[..]

Ben je nou met jezelf in discussie? :D
Dat zou zomaar eens tot verrassende inzichten kunnen leiden.
Huilen dan.
  maandag 18 maart 2019 @ 17:52:28 #50
309164 Woelwater
oranje-blanje-bleu
pi_185695933
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:49 schreef _--_ het volgende:
Vroeger leefde arbeidimmigranten samen met Nederlanders.
Toen werkten ze nog ja en hadden we nog de hoop dat het ook Nederlanders zouden worden.
  maandag 18 maart 2019 @ 17:52:30 #51
217808 gniffie
Ven der Vurt is baas!
pi_185695935
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:51 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Is er nu eigenlijk al duidelijk wat er op dat briefje in die gekaapte Clio stond?
"Dit is niet mijn auto, vriend"
"Plausibel zeg ik gewoon. Ik zeg gewoon eerlijk, plausibel"
pi_185695941
Zolang er nog niet vrijgegeven word dat een van de slachtoffers zijn schoon zus is/was is het allemaal nog giswerk denk ik wat het motief is
De identiteit van de slachtoffers, moet denk allang bekend zijn (verplichting van id dragen, al doet niet iedereen dit)
Maar dat zal dan denk in de loop van de dag wel bekend worden
  maandag 18 maart 2019 @ 17:53:21 #53
468509 _--_
In varietate concordia
pi_185695950
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:52 schreef Woelwater het volgende:

[..]

Toen werkte ze nog ja en hadden we nog de hoop dat het ook Nederlanders zouden worden.
Denken dat Turkse arbeidsimigranten niet werken. Kijk voor de lol naar de statistieken. :')
Crack the following and we will get back to you: !1!llssod000;;
  maandag 18 maart 2019 @ 17:53:43 #54
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_185695955
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:52 schreef b_engeltje het volgende:
Zolang er nog niet vrijgegeven word dat een van de slachtoffers zijn schoon zus is/was is het allemaal nog giswerk denk ik wat het motief is
De identiteit van de slachtoffers, moet denk allang bekend zijn (verplichting van id dragen, al doet niet iedereen dit)
Maar dat zal dan denk in de loop van de dag wel bekend worden
Familie mag ook eerder ingelicht worden dan het publiek...
  maandag 18 maart 2019 @ 17:53:56 #55
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_185695961
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:51 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Is er nu eigenlijk al duidelijk wat er op dat briefje in die gekaapte Clio stond?
Nee, denk je dat "het volk" dat moet weten?
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_185695966
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:52 schreef gniffie het volgende:

[..]

"Dit is niet mijn auto, vriend"
"Je weet tochhhh"
pi_185695969
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:52 schreef gniffie het volgende:

[..]

"Dit is niet mijn auto, vriend"
Laatste zin was iets met Allah , begreep ik, maar dat kan ook van alles betekenen
Wraakmoord, word vaak ook gedaan, van uit het geloof ..
pi_185695978
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:53 schreef Leandra het volgende:

[..]

Nee, denk je dat "het volk" dat moet weten?
Wat?
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_185695980
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:53 schreef _--_ het volgende:

[..]

Denken dat Turkse arbeidsimigranten niet werken. Kijk voor de lol naar de statistieken. :')
Kijk eens in de turkse koffietentjes om 11 uur sochtends...
"magis quam dimidium convertit in omni tempore."
"In praeteritum fuerit, discere est. In posterum venturus est: compararim in ea. In praesens adest, frui."
"Acuto homine nobis opus est, qui pervestiget quid sui cives cogitent."
  Moderator / Redactie Sport maandag 18 maart 2019 @ 17:54:58 #60
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_185695981
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:49 schreef DoubleUU het volgende:

[..]

Als je een Turk bent, draait alles in je leven om islam, of je dat leuk vindt of niet.
Familieproblemen? Islam.
Geldproblemen? Islam.
Any other? Islam.
Wat een bullshit kraam jij uit. Heerlijk generaliseren.
  maandag 18 maart 2019 @ 17:55:05 #61
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_185695984
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:51 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Is er nu eigenlijk al duidelijk wat er op dat briefje in die gekaapte Clio stond?
"Rij deze bak even langs de NOS cameraploeg voor een dolkomische meme"
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  maandag 18 maart 2019 @ 17:55:23 #62
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_185695990
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:54 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Wat?
Wat op het briefje stond.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_185695991
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:53 schreef Leandra het volgende:

[..]

Nee, denk je dat "het volk" dat moet weten?
Waarom niet ?
"magis quam dimidium convertit in omni tempore."
"In praeteritum fuerit, discere est. In posterum venturus est: compararim in ea. In praesens adest, frui."
"Acuto homine nobis opus est, qui pervestiget quid sui cives cogitent."
  maandag 18 maart 2019 @ 17:55:36 #64
469863 RobjeGeus
Hier word ik vrolijk van!!
pi_185695997
Broertje is meegenomen voor verhoor
pi_185696000
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:54 schreef Kyran het volgende:

[..]

Wat een bullshit kraam jij uit. Heerlijk generaliseren.
Heerlijke feiten bedoel je..
"magis quam dimidium convertit in omni tempore."
"In praeteritum fuerit, discere est. In posterum venturus est: compararim in ea. In praesens adest, frui."
"Acuto homine nobis opus est, qui pervestiget quid sui cives cogitent."
  maandag 18 maart 2019 @ 17:55:50 #66
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_185696001
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:55 schreef DoubleUU het volgende:

[..]

Waarom niet ?
Je weet niet wat er op stond, maar je weet wel dat er geen reden zou kunnen zijn waarom het volk dat niet zou mogen weten?
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_185696005
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:49 schreef _--_ het volgende:

[..]

Wilders heeft een hoop verbeterd. Not.

Sinds de opkomst van rechtsextremisten die belang hebben bij een 100% puur witte staat na een stroompje van immigratie worden dingen erger. Vroeger waren er amper aanslagen. Vroeger leefde arbeidimmigranten samen met Nederlanders. Niets aan de hand. Maar ja, er waren mensen die teveel kleur zagen en dat was uiteindelijk wat alles erger maakte. Je houdt hier niemand voor de gek.

En isis is overigens een ander onderwerp voordat je dat er bij wil betrekken.
Vroeger was het percentage islamitische ''arbeidsmigranten'' hier lager.
  maandag 18 maart 2019 @ 17:56:04 #68
309164 Woelwater
oranje-blanje-bleu
pi_185696007
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:54 schreef DoubleUU het volgende:

[..]

Kijk eens in de turkse koffietentjes om 11 uur sochtends...
Ja of in een Utrechtse tram bijvoorbeeld ;(
  maandag 18 maart 2019 @ 17:56:11 #69
407635 warp995
Tussen neus en lippen door
pi_185696010
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:53 schreef _--_ het volgende:

[..]

Denken dat Turkse arbeidsimigranten niet werken. Kijk voor de lol naar de statistieken. :')
En de syriers en alle Afrikanen? Ondanks dat ze werken kunnen er alsnog cultuurverschillen zijn en mensen die te geobsedeerd zijn door de Islam.
pi_185696013
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:54 schreef DoubleUU het volgende:

[..]

Kijk eens in de turkse koffietentjes om 11 uur sochtends...
Veel van de allereerste gastarbeiders zijn inmiddels gepensioneerd ja.
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
  Moderator / Redactie Sport maandag 18 maart 2019 @ 17:56:41 #71
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_185696023
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:55 schreef DoubleUU het volgende:

[..]

Heerlijke feiten bedoel je..
Al die Turken die ik ken die niet streng gelovig of zelfs helemaal niet gelovig zijn zijn natuurlijk verzinsels van mij. Jij zal het wel beter weten man.
pi_185696025
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:48 schreef Moustachio het volgende:

[..]

Sorry hoor maar als jij het falen van de integratie van Turken en Marokkanen op Nederland wil afschuiven zit er iets niet goed bij je. Ze hebben zelf ook verantwoordelijkheid. Ze weigeren zich aan te passen en blijven hangen in hun eigen kliek en gewoontes. Hoe kun je dat op Nederland afschuiven als bijvoorbeeld een Marokkaans gezin niet wil dat hun kinderen met Nederlandse kinderen spelen. Dat de vrouwen van eerste en tweede generatie soms nog geen Nederlands spreken. Dat ze weigeren om deel te nemen aan sociale activiteiten enzovoort.

Nee het is alleen de schuld van Nederland natuurlijk dat de integratie mislukt is? :') Gek dat andere bevolingsgroepen wel succesvol integreren dan.
leer eens lezen, ‘niet alleen’ betekent dus dat deze user niet bij een (1) groep de schuld neerlegt
pi_185696026
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:55 schreef Leandra het volgende:

[..]

Wat op het briefje stond.
Wat insinueer je hier mee?

quote:
Nee, denk je dat "het volk" dat moet weten?

Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  maandag 18 maart 2019 @ 17:56:48 #74
468509 _--_
In varietate concordia
pi_185696027
quote:
4s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:56 schreef SpaceOddity het volgende:

[..]

Vroeger was het percentage islamitische ''arbeidsmigranten'' hier lager.
Nou en, is de economie met al die moslims nu naar de klote dan? Juist, integendeel.
Crack the following and we will get back to you: !1!llssod000;;
pi_185696028
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:53 schreef _--_ het volgende:

[..]

Denken dat Turkse arbeidsimigranten niet werken. Kijk voor de lol naar de statistieken. :')
https://www.cbs.nl/nl-nl/achtergrond/2016/47/uitkeringen
Gedaan, en nu?
  maandag 18 maart 2019 @ 17:57:25 #76
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_185696037
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:56 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Wat insinueer je hier mee?
[..]

Ik stel je een vraag.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_185696038
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:55 schreef Leandra het volgende:

[..]

Je weet niet wat er op stond, maar je weet wel dat er geen reden zou kunnen zijn waarom het volk dat niet zou mogen weten?
Kan je het nog onduidelijker zeggen? Of niet duidelijker zeggen dan dat je niet hebt ongedaan?

De inhoud van dat briefje moet publiek worden. Punt uit.
"magis quam dimidium convertit in omni tempore."
"In praeteritum fuerit, discere est. In posterum venturus est: compararim in ea. In praesens adest, frui."
"Acuto homine nobis opus est, qui pervestiget quid sui cives cogitent."
  maandag 18 maart 2019 @ 17:57:31 #78
26414 greatgonzo
Gonzo met een G
pi_185696043
Ondertussen vanavond wel avondvullend DWDD en pauw.. Met een uur giswerk?
Bij tijd en wijle aanwezig...
pi_185696056
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:57 schreef DoubleUU het volgende:

[..]

Kan je het nog onduidelijker zeggen? Of niet duidelijker zeggen dan dat je niet hebt ongedaan?

De inhoud van dat briefje moet publiek worden. Punt uit.
En dan?
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_185696058
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:54 schreef DoubleUU het volgende:

[..]

Kijk eens in de turkse koffietentjes om 11 uur sochtends...
Kijk eens in een willekeurige kroeg om 11uur in de ochtend.
pi_185696060
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:56 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Veel van de allereerste gastarbeiders zijn inmiddels gepensioneerd ja.
Gepensioneerd op je 25ste....Doe ik toch iets fout..
"magis quam dimidium convertit in omni tempore."
"In praeteritum fuerit, discere est. In posterum venturus est: compararim in ea. In praesens adest, frui."
"Acuto homine nobis opus est, qui pervestiget quid sui cives cogitent."
  maandag 18 maart 2019 @ 17:58:38 #82
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_185696067
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:57 schreef DoubleUU het volgende:

[..]

Kan je het nog onduidelijker zeggen? Of niet duidelijker zeggen dan dat je niet hebt ongedaan?

De inhoud van dat briefje moet publiek worden. Punt uit.
Als je niet weet wat er op het briefje staat ben je zeker niet in staat te oordelen of de inhoud van het briefje openbaar moet worden.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_185696075
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:56 schreef Kyran het volgende:

[..]

Al die Turken die ik ken die niet streng gelovig of zelfs helemaal niet gelovig zijn zijn natuurlijk verzinsels van mij. Jij zal het wel beter weten man.
Grote kans inderdaad.
"magis quam dimidium convertit in omni tempore."
"In praeteritum fuerit, discere est. In posterum venturus est: compararim in ea. In praesens adest, frui."
"Acuto homine nobis opus est, qui pervestiget quid sui cives cogitent."
pi_185696077
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:56 schreef _--_ het volgende:

[..]

Nou en, is de economie met al die moslims nu naar de klote dan? Juist, integendeel.
Wat een niveau zeg. Wilders is niet voor een 100% blanke samenleving, het is niet Wilders (of zijn achterban) die aanslagen pleegt en correlatie is geen causaliteit (moslims / economie).
  maandag 18 maart 2019 @ 17:59:18 #85
217808 gniffie
Ven der Vurt is baas!
pi_185696085
quote:
quote:
Het hogere onderwijsniveau en de betere prestaties van de niet-westerse tweede generatie op de arbeidsmarkt werken ook door in het percentage van hen dat een bijstandsuitkering krijgt. De 5,4 procent onder de tweede generatie is veel lager dan de 18,0 procent van eerste generatie.
Het probleem is dus onderwijs en niet ras :D bedankt voor de link
"Plausibel zeg ik gewoon. Ik zeg gewoon eerlijk, plausibel"
  maandag 18 maart 2019 @ 17:59:27 #86
299769 SoS87
FC Utereg
pi_185696090
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:58 schreef Appelflaap het volgende:

[..]

Kijk eens in een willekeurige kroeg om 11uur in de ochtend.
Dicht of leeg.
  maandag 18 maart 2019 @ 17:59:34 #87
94080 VeX-
HAHA..JIJ hebt HEUL veel POSTS
pi_185696094
quote:
7s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:49 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Bijzonder dat jij deze analyse al weet te maken, nog voordat de verdachte opgepakt is zelfs. Met die gave zou je iets moeten doen!
[..]

Ik weet niet wat kwalijker is: het wegmoffelen van dingen (ik zou daar nog wel even aanwijzingen voor willen zien eigenlijk) of ongehinderd door ook maar enige kennis van feiten of omstandigheden allerlei conclusies gaan trekken.
Soms kan je uit beperkte feiten al de waarheid afleiden.

Tenzij je de waarheid natuurlijk niet wilt weten (zoals bijvoorbeeld bepaalde politiek correcten onder ons).
Life is just a series of peaks and troughs, yeah. And you don't know whether you're in a trough until you're climbing out, or on a peak, 'till you're coming down. And that's it. - David Brent
  maandag 18 maart 2019 @ 17:59:37 #88
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_185696095
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:57 schreef DoubleUU het volgende:

[..]

Kan je het nog onduidelijker zeggen? Of niet duidelijker zeggen dan dat je niet hebt ongedaan?

De inhoud van dat briefje moet publiek worden. Punt uit.
Het volk eist antwoord!! Ze hoeven helemaal niets publiek te maken, en zeker niet om de nieuwsgierigheid te bevredigen van DoubleUU van Forum FOK! .
pi_185696106
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:58 schreef DoubleUU het volgende:

[..]

Gepensioneerd op je 25ste....Doe ik toch iets fout..
Ik geloof niet dat het gros zo jong is.

Maar goed, jij zal het wel weten.

Ik kom er verder nooit. Zeker niet om 11 uur 's ochtends, dan zit ik op mijn werk.

Maar jij schijnt geregeld om 11.00 uur te checken zo te zien. :)
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
  maandag 18 maart 2019 @ 18:00:08 #90
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_185696110
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:59 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Het volk eist antwoord!! Ze hoeven helemaal niets publiek te maken, en zeker niet om de nieuwsgierigheid te bevredigen van DoubleUU van Forum FOK! .
Amen.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_185696111
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:58 schreef Appelflaap het volgende:

[..]

Kijk eens in een willekeurige kroeg om 11uur in de ochtend.
Lastig als ie nog dicht is maar ik zal het eens proberen.
"magis quam dimidium convertit in omni tempore."
"In praeteritum fuerit, discere est. In posterum venturus est: compararim in ea. In praesens adest, frui."
"Acuto homine nobis opus est, qui pervestiget quid sui cives cogitent."
pi_185696125
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:58 schreef Leandra het volgende:

[..]

Als je niet weet wat er op het briefje staat ben je zeker niet in staat te oordelen of de inhoud van het briefje openbaar moet worden.
Want? Dat is afhankelijk van de inhoud ? En jij kan dat wel? Lees jij jezelf wel of ?
Dit is gewoon uit je mond poepen wat je doet.
"magis quam dimidium convertit in omni tempore."
"In praeteritum fuerit, discere est. In posterum venturus est: compararim in ea. In praesens adest, frui."
"Acuto homine nobis opus est, qui pervestiget quid sui cives cogitent."
pi_185696131
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:56 schreef HaverMoutKoekje het volgende:

[..]

leer eens lezen, ‘niet alleen’ betekent dus dat deze user niet bij een (1) groep de schuld neerlegt
Bij wie nog meer dan?
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_185696136
Kunnen we bij NOS toch nog even op de valreep de terreurexpert even langs laten komen straks...
pi_185696139
Waar kunnen we de persco zien? Nos gaat weer een uur alles samenvatten
pi_185696152
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:01 schreef Maver24 het volgende:
Waar kunnen we de persco zien? Nos gaat weer een uur alles samenvatten
Rtv utrecht
speak only if it improves the silence.
pi_185696158
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:57 schreef Leandra het volgende:

[..]

Ik stel je een vraag.
Ik ben gewoon benieuwd wat er op dat briefje stond en ik vroeg me af of dat al bekend was.
Als je niet gewoon antwoord daarop kan geven zonder allerlei raadsels en/of insinuaties, geef dan gewoon geen antwoord.

Zo moeilijk is dat niet.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  maandag 18 maart 2019 @ 18:02:21 #98
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_185696160
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:01 schreef DoubleUU het volgende:

[..]

Want? Dat is afhankelijk van de inhoud ? En jij kan dat wel? Lees jij jezelf wel of ?
Dit is gewoon uit je mond poepen wat je doet.
Nee, ik weet niet wat de inhoud is, maar ik weet wel dat de inhoud dusdanig kan zijn dat het juist niet publiek gemaakt moet worden, en zeker niet direct.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_185696162
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:01 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Bij wie nog meer dan?
Vraag het de betreffende user, per DM het liefst aangezien deze discussie totaal nutteloos is hier
  maandag 18 maart 2019 @ 18:02:38 #100
94080 VeX-
HAHA..JIJ hebt HEUL veel POSTS
pi_185696167
Wat er op het briefje stond volgens deze bron.
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:42 schreef Jimbo het volgende:
chrisververs twitterde op maandag 18-03-2019 om 16:23:54 Vrouw gesproken die melding maakte van verdachte auto. ,,Hij stond te draaien. Ik vond het maar vreemd. Het raam stond open en er lag een briefje in met een tekst en heel groot Allah erop.” #utrecht #pijlsweerd reageer retweet
Life is just a series of peaks and troughs, yeah. And you don't know whether you're in a trough until you're climbing out, or on a peak, 'till you're coming down. And that's it. - David Brent
  maandag 18 maart 2019 @ 18:02:40 #101
407635 warp995
Tussen neus en lippen door
pi_185696168
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:01 schreef Maver24 het volgende:
Waar kunnen we de persco zien? Nos gaat weer een uur alles samenvatten
NOS zendt hem uit zodra hij begint.
pi_185696173
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:00 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Ik geloof niet dat het gros zo jong is.

Maar goed, jij zal het wel weten.

Ik kom er verder nooit. Zeker niet om 11 uur 's ochtends, dan zit ik op mijn werk.

Maar jij schijnt geregeld om 11.00 uur te checken zo te zien. :)
Ik deed nog voorzichtig maar ik rijd erlangs om acht uur en om half 5, allebei de tijden is het behoorlijk druk. Nu blijkt inderdaad dat ik er meer van weet, en dat jij begint te roepen dat ik het niet kan weten, terwijl je zelf al zegt geen idee te hebben. Grapjurk.
"magis quam dimidium convertit in omni tempore."
"In praeteritum fuerit, discere est. In posterum venturus est: compararim in ea. In praesens adest, frui."
"Acuto homine nobis opus est, qui pervestiget quid sui cives cogitent."
  maandag 18 maart 2019 @ 18:03:17 #103
78918 SeLang
Black swans matter
pi_185696181
quote:
Onduidelijk is of de voortvluchtige verdachte het vanochtend op één persoon had voorzien. Een Turks persbureau meldt dat het schietincident in Utrecht een familie-achtergrond heeft.
Eigenlijk weinig aan de hand dus. Gevalletje eerwraak oid. Business as usual.
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
  maandag 18 maart 2019 @ 18:03:25 #104
217808 gniffie
Ven der Vurt is baas!
pi_185696185
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:02 schreef VeX- het volgende:
Wat er op het briefje stond volgens deze bron.
[..]

Waarom zou er Allah in een westers schrift opstaan en niet arabisch. Vrouw had wss geen bril op
"Plausibel zeg ik gewoon. Ik zeg gewoon eerlijk, plausibel"
  maandag 18 maart 2019 @ 18:03:29 #105
194695 franklop
Fran knock
pi_185696186
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:02 schreef VeX- het volgende:
Wat er op het briefje stond volgens deze bron.
[..]

Eerst gaf die vrouw nog aan alleen de laatste zin te hebben gelezen en dat liever niet te willen zeggen wat erop stond :?
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_185696192
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:56 schreef HaverMoutKoekje het volgende:

[..]

leer eens lezen, ‘niet alleen’ betekent dus dat deze user niet bij een (1) groep de schuld neerlegt
Alsof het de verantwoordelijkheid van Nederland moet zijn om 3e generatie Turken te laten integreren? :') Bovendien heeft Nederland genoeg gedaan. Maar Turken willen zelf niet integreren.
  maandag 18 maart 2019 @ 18:04:00 #107
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_185696200
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:01 schreef Maver24 het volgende:
Waar kunnen we de persco zien? Nos gaat weer een uur alles samenvatten
NOS zegt dat ze het gaan laten zien zodra de perso begint.
Maar RTV-Utrecht zou het ook uitzenden.

https://www.rtvutrecht.nl/nieuws/1895347/
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  maandag 18 maart 2019 @ 18:04:07 #108
94080 VeX-
HAHA..JIJ hebt HEUL veel POSTS
pi_185696204
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:03 schreef franklop het volgende:

[..]

Eerst gaf die vrouw nog aan alleen de laatste zin te hebben gelezen en dat liever niet te willen zeggen wat erop stond :?
De mond gesnoerd bijv..
Life is just a series of peaks and troughs, yeah. And you don't know whether you're in a trough until you're climbing out, or on a peak, 'till you're coming down. And that's it. - David Brent
  maandag 18 maart 2019 @ 18:04:09 #109
194695 franklop
Fran knock
pi_185696205
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:03 schreef SeLang het volgende:

[..]

Eigenlijk weinig aan de hand dus. Gevalletje eerwraak oid. Business as usual.
Dan had hij zich wel beperkt tot 1 persoon en niet ook nog 7 anderen geraakt. Denk ik dan.

Kan wel helemaal doorgedraaid zijn uiteraard
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_185696221
Dit vind ik niet meer leuk. Dit is super heftig joh.
pi_185696222
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:04 schreef VeX- het volgende:

[..]

De mond gesnoerd bijv..
DOOR DE ROVERHEID!!!!
pi_185696223
Waarom bel je de politie niet als je zo'n auto ziet staan? Of ben ik dan te paranoïde.
pi_185696224
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:02 schreef Leandra het volgende:

[..]

Nee, ik weet niet wat de inhoud is, maar ik weet wel dat de inhoud dusdanig kan zijn dat het juist niet publiek gemaakt moet worden, en zeker niet direct.
Ik zei ook niet direct, maar dit briefje zal hoe dan ook publiek worden, gewild of ongewild. En dat hoort ook want dit is een publieke zaak. Wat jij verder wilt en wat ik verder wil is irrelevant. Ik zeg alleen wat gaat gebeuren en dat het briefje openbaar gemaakt gaat worden, dat is een feit.
"magis quam dimidium convertit in omni tempore."
"In praeteritum fuerit, discere est. In posterum venturus est: compararim in ea. In praesens adest, frui."
"Acuto homine nobis opus est, qui pervestiget quid sui cives cogitent."
pi_185696226
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:02 schreef DoubleUU het volgende:

[..]

Ik deed nog voorzichtig maar ik rijd erlangs om acht uur en om half 5, allebei de tijden is het behoorlijk druk. Nu blijkt inderdaad dat ik er meer van weet, en dat jij begint te roepen dat ik het niet kan weten, terwijl je zelf al zegt geen idee te hebben. Grapjurk.
Ah, je weet dus helemaal niet of ze massaal om 11 uur 's ochtends in het Turkse theehuis zitten.
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
  Moderator maandag 18 maart 2019 @ 18:05:38 #115
138438 crew  Pizzakoppo
pi_185696236
Ik verwacht dat de dader of in de gesloten Turkse gemeenschap opgevangen wordt of al naar Duitsland is gevlucht om vanuit daar naar Turkije te gaan waar hij in alle rust kan verder leven.

Als hij in de gemeenschap wordt opgevangen dan zien we hem de komende tijd niet meer, de Turken zullen er alles aan doen om hem op vrije voeten te houden. Bedek de zonde.
pi_185696241
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:03 schreef SeLang het volgende:

[..]

Eigenlijk weinig aan de hand dus. Gevalletje eerwraak oid. Business as usual.
Dat neem je zo klakkeloos over? Vast gelovig..
"magis quam dimidium convertit in omni tempore."
"In praeteritum fuerit, discere est. In posterum venturus est: compararim in ea. In praesens adest, frui."
"Acuto homine nobis opus est, qui pervestiget quid sui cives cogitent."
  maandag 18 maart 2019 @ 18:06:17 #117
429367 DKUp
ON TOUR
pi_185696244
Theo staat al bijna acht uur buiten.
SOONY
pi_185696247
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:04 schreef DoubleUU het volgende:

[..]

Ik zei ook niet direct, maar dit briefje zal hoe dan ook publiek worden, gewild of ongewild. En dat hoort ook want dit is een publieke zaak.
Nou nee, zolang nog niet alles bekend is en de dader voortvluchtig is het zeker geen publieke zaak.
pi_185696249
Hou het graag een beetje on-topic hier
pi_185696271
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:05 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Ah, je weet dus helemaal niet of ze massaal om 11 uur 's ochtends in het Turkse theehuis zitten.
Als ze er tussen 8 en 9 zitten, dan ook wel om 11 uur. En maakt het nog uit ?
"magis quam dimidium convertit in omni tempore."
"In praeteritum fuerit, discere est. In posterum venturus est: compararim in ea. In praesens adest, frui."
"Acuto homine nobis opus est, qui pervestiget quid sui cives cogitent."
pi_185696278
Helikopter vliegt hier nu rondjes. Ongeveer boven Overvecht zuid.
pi_185696281
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:03 schreef franklop het volgende:

[..]

Eerst gaf die vrouw nog aan alleen de laatste zin te hebben gelezen en dat liever niet te willen zeggen wat erop stond :?
"Je halve kont staat open" stond erop.
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
  maandag 18 maart 2019 @ 18:08:43 #123
407635 warp995
Tussen neus en lippen door
pi_185696285
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:04 schreef westwoodblvd het volgende:
Waarom bel je de politie niet als je zo'n auto ziet staan? Of ben ik dan te paranoïde.
Had ze toch ook gedaan? Dacht ik..
pi_185696287
WTF

is deze aanslag erger dan die in australie ofzo....49 doden..

het lijkt er wel op van wel volgens de nederlandse media 8)7
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
pi_185696291
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:48 schreef Moustachio het volgende:

[..]

Sorry hoor maar als jij het falen van de integratie van Turken en Marokkanen op Nederland wil afschuiven zit er iets niet goed bij je. Ze hebben zelf ook verantwoordelijkheid. Ze weigeren zich aan te passen en blijven hangen in hun eigen kliek en gewoontes. Hoe kun je dat op Nederland afschuiven als bijvoorbeeld een Marokkaans gezin niet wil dat hun kinderen met Nederlandse kinderen spelen. Dat de vrouwen van eerste en tweede generatie soms nog geen Nederlands spreken. Dat ze weigeren om deel te nemen aan sociale activiteiten enzovoort.

Nee het is alleen de schuld van Nederland natuurlijk dat de integratie mislukt is? :') Gek dat andere bevolingsgroepen wel succesvol integreren dan.
Net zoals heel veel Nederlandse ouders niet willen dat hun kinderen niet met Turkse of Marokkaanse kinderen spelen. :)
pi_185696294
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:03 schreef gniffie het volgende:

[..]

Waarom zou er Allah in een westers schrift opstaan en niet arabisch.
Omdat het een Turk betreft en geen Arabier? :')
pi_185696296
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:04 schreef VeX- het volgende:

[..]

De mond gesnoerd bijv..
Jij bent sowieso niet serieus te nemen. Onderstaande reageer je dat het een eenzeidige verhaal is om een conclusie te trekken. Maar nu weet je het wel allemaal?

quote:
0s.gif Op woensdag 6 maart 2019 23:25 schreef VeX- het volgende:
Beetje eenzijdig dit, je weet niet wat voor dingen die agente gezegd kan hebben.
  maandag 18 maart 2019 @ 18:09:30 #128
65846 Bocaj
47th President.
pi_185696297
Verdachte stond in 2017 voor de rechtbank inz. verkrachtingszaak....

Blijkbaar niet zo ernstig want hij loopt vrij rond.... :')
  Eindredactie Games maandag 18 maart 2019 @ 18:09:35 #129
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_185696301
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:08 schreef klaasweetalles het volgende:
WTF

is deze aanslag erger dan die in australie ofzo....49 doden..

het lijkt er wel op van wel volgens de nederlandse media 8)7
Coolcat is failliet
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
  maandag 18 maart 2019 @ 18:09:59 #130
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_185696307
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:08 schreef klaasweetalles het volgende:
WTF

is deze aanslag erger dan die in australie ofzo....49 doden..

het lijkt er wel op van wel volgens de nederlandse media 8)7
Men vindt een kind in een put ergens in Spanje hier ook erger dan een aanslag op christenen ergens in het midden-oosten, ik neem aan dat iemand van Harvard ondertussen wel door heeft hoe de media werken?
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
pi_185696309
Wel mooi dat de dader al eerder bekend was via powned. Met de waardige zin: 'je halve kont staat open'..
  Moderator maandag 18 maart 2019 @ 18:10:02 #132
138438 crew  Pizzakoppo
pi_185696310
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:09 schreef Mahra het volgende:

[..]

Net zoals heel veel Nederlandse ouders niet willen dat hun kinderen niet met Turkse of Marokkaanse kinderen spelen. :)
Maar wel met Italiaanse, Spaanse of Chinese kinderen.
pi_185696314
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:09 schreef Bocaj het volgende:
Verdachte stond in 2017 voor de rechtbank inz. verkrachtingszaak....

Blijkbaar niet zo ernstig want hij loopt vrij rond.... :')
Nee begin maart dit jaar, over een zaak uit 2017
  maandag 18 maart 2019 @ 18:10:27 #134
407635 warp995
Tussen neus en lippen door
pi_185696318
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:08 schreef klaasweetalles het volgende:
WTF

is deze aanslag erger dan die in australie ofzo....49 doden..

het lijkt er wel op van wel volgens de nederlandse media 8)7
Wie zegt dat het erger is? Het is alleen andere koek nu het in centraal Nederland is ipv aan de andere kant van de wereld.
pi_185696321
Gewoon reclame tussen journaals word er misselijk van en dan ook nog ff spotje van FDV wat ik al helemaal niet begrijp na de berichtgeving over stoppen campagne :)
Mijn Nederlands is bagger dat is bij mij bekend !!!!
  maandag 18 maart 2019 @ 18:11:11 #136
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_185696327
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:09 schreef Bocaj het volgende:
Verdachte stond in 2017 voor de rechtbank inz. verkrachtingszaak....

Blijkbaar niet zo ernstig want hij loopt vrij rond.... :')
Nee, twee weken geleden (4 maart) was de regiezitting voor een verkrachtingszaak in 2017.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 18 maart 2019 @ 18:11:22 #137
163650 Greys
pi_185696332
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:09 schreef Bocaj het volgende:
Verdachte stond in 2017 voor de rechtbank inz. verkrachtingszaak....

Blijkbaar niet zo ernstig want hij loopt vrij rond.... :')
In oa Telegraaf hadden ze het over een lang strafblad met eerder ook al poging tot doodslag. Benieuwd wat ervan waar is en zo ja, waarom hij dan überhaupt een tram in kon gaan in vrijheid.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  maandag 18 maart 2019 @ 18:11:28 #138
32597 ShaoliN
*BLiNg bLiNG*
pi_185696336
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:09 schreef Bocaj het volgende:
Verdachte stond in 2017 voor de rechtbank inz. verkrachtingszaak....

Blijkbaar niet zo ernstig want hij loopt vrij rond.... :')
En poging tot doodslag in 2013, en daartussen nog een 5 tal incidenten. Deze is klaarblijkelijk stuk. Toch wel weer bijzonder dat hij vrij rond wandelt.
  maandag 18 maart 2019 @ 18:11:35 #139
194695 franklop
Fran knock
pi_185696337
Persco gaat beginnen
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_185696338
Persconferentie nu
zie email 27 oktober
pi_185696341
Persco.
I´m back.
  maandag 18 maart 2019 @ 18:11:57 #142
215658 Trashcanman
I talk to planets baby!
pi_185696347
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:43 schreef VeX- het volgende:

[..]

Nee, want de regering en samenleving is natuurlijk niet tijdelijk ontwricht door alle afzettingen, omleidingen en extra beveiliging door belangrijke delen van Nederland.. En het neermaaien en doden van een dozijn mensen in het openbaar vervoer veroorzaakt natuurlijk ook geen onrust in de samenleving.. En daarbij het roepen van islamitische kreten hebben we ook nooit gezien bij terroristische aanslagen in Europa.. En het is natuurlijk ook geen nationaal nieuws.. En het dreigingsniveau is niet omhoog..

Puur uit aard van de daad zelf blijkt al dat hij dat als motief had. Het is te laat voor wegpraten. Het kwaad is al geschiedt. Ongeacht hoe graag mensen zoals jij het ook wegmoffelen.
Puur uit de aard van de daad ja? Ik lees vooral dat hij heel bewust achter een persoon aanging en daarna de mensen die zich om haar bekommerden beschoot.

Dat in combinatie met het niet weten van een verklaring lijkt me voldoende reden om nog even te wachten met het roepen dat het een terroristisch oogmerk heeft.

Maar als je graag de boel nog meer op wil zwepen en meer drama wil maken, ga je gang :)
pi_185696350
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:08 schreef warp995 het volgende:

[..]

Had ze toch ook gedaan? Dacht ik..
Hij stond er al drie uur toch?
  maandag 18 maart 2019 @ 18:12:27 #144
407635 warp995
Tussen neus en lippen door
pi_185696357
Audio is wel slecht zeg.
  † In Memoriam † maandag 18 maart 2019 @ 18:12:40 #145
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_185696360
Versta het bijna niet
:')
pi_185696363
Spannend! Denk geen terreur.
pi_185696364
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:12 schreef warp995 het volgende:
Audio is wel slecht zeg.
Je moet ook even wachten japie.
pi_185696366
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:02 schreef DoubleUU het volgende:

[..]

Ik deed nog voorzichtig maar ik rijd erlangs om acht uur en om half 5, allebei de tijden is het behoorlijk druk. Nu blijkt inderdaad dat ik er meer van weet, en dat jij begint te roepen dat ik het niet kan weten, terwijl je zelf al zegt geen idee te hebben. Grapjurk.
Dus jij concludeert dat Turken niet werken op basis van de waarneming die je beschrijft?

En jij hebt Einstein in je avatar _O-
  maandag 18 maart 2019 @ 18:13:11 #149
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_185696369
[quote]1s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:12 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Spannend! Denk geen terreur.
[/quote
denk het wel
graag op anoniem
  maandag 18 maart 2019 @ 18:13:18 #150
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_185696370
De rechterlijke macht heeft voor de techniek gezorgd dus.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
pi_185696372
Inleiding lijkt toe te werken naar bevestigen van terreurdaad.
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
pi_185696373
Waarom kan de media hun apparatuur niet inprikken in een centraal mengpaneel?
speak only if it improves the silence.
pi_185696374
Die strop das kan echt niet ;)
Mijn Nederlands is bagger dat is bij mij bekend !!!!
  † In Memoriam † maandag 18 maart 2019 @ 18:14:01 #154
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_185696380
Ja ja was het terreur of niet
:')
  maandag 18 maart 2019 @ 18:14:08 #155
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_185696381
quote:
14s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:13 schreef napoleonfour het volgende:
De rechterlijke macht heeft voor de techniek gezorgd dus.
poging tot doodslag in 2013

en alsnog op vrije voeten naja tenzij hij 9 jaar heeft gekregen

wat een grap ons systeem napo WAT EEN GRAP
graag op anoniem
  Eindredactie Sport / Forummod maandag 18 maart 2019 @ 18:14:09 #156
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_185696382
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:13 schreef MMXMMX het volgende:
Die strop das kan echt niet ;)
Strop das ipv stropdas ook niet
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_185696386
Als je NOS journaal nu ziet word je toch gewoon misselijk van de massa hysterie in Nederland :r

De ouders moeten kinderen ophalen van school? Waar slaat dat op?
Heel Utrecht op slot? Alsof die vent even ergens wat gaat lopen doen, laat staan random even nog naar een school gaat.
Ouders die zogenaamd bang zijn dat er wel iets bij de school kan gebeuren, nee natuurlijk niet.
Mooie reden dat wel om legaal te spijbelen.

Wat een hysterisch land zeg....
  maandag 18 maart 2019 @ 18:14:46 #158
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_185696388
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:14 schreef bianconeri het volgende:
Als je NOS journaal nu ziet word je toch gewoon misselijk van de massa hysterie in Nederland :r

De ouders moeten kinderen ophalen van school? Waar slaat dat op?
Heel Utrecht op slot? Alsof die vent even ergens wat gaat lopen doen, laat staan random even nog naar een school gaat.
Ouders die zogenaamd bang zijn dat er wel iets bij de school kan gebeuren, nee natuurlijk niet.
Mooie reden dat wel om legaal te spijbelen.

Wat een hysterisch land zeg....
Wat zouden ze in Italië dan doen?
graag op anoniem
  maandag 18 maart 2019 @ 18:14:59 #159
407635 warp995
Tussen neus en lippen door
pi_185696389
Fijn die samenvatting vooraf.
'Lang nog niet alles is duidelijk..'
  maandag 18 maart 2019 @ 18:15:00 #160
66714 YuckFou
Nu niet, nooit niet...
pi_185696390
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:49 schreef _--_ het volgende:

Wilders heeft een hoop verbeterd. Not.

Sinds de opkomst van rechtsextremisten die belang hebben bij een 100% puur witte staat na een stroompje van immigratie worden dingen erger. Vroeger waren er amper aanslagen. Vroeger leefde arbeidimmigranten samen met Nederlanders. Niets aan de hand. Maar ja, er waren mensen die teveel kleur zagen en dat was uiteindelijk wat alles erger maakte. Je houdt hier niemand voor de gek.

En isis is overigens een ander onderwerp voordat je dat er bij wil betrekken.
Hoe oud ben je? 15?
Het vroeger waar je op doelt is pre 9/11, voor die tijd waren de spanningen tussen "buitenlanders" en Nederlanders minimaal.
Pas toen die torens omlaag kwamen, de VS hun " you're with us, or against us' uitspraken en de " war on terror" begonnen is dat gezeik begonnen en jaren later kwam Geert ineens met z'n PVV nadat ie uit de VVD was gestapt waar hij eerder nog de Islam een prima religie vond.

Overigens zijn echt rechts extremisten geen PVV aanhangers maar hokken die bij het nietszeggende NVU waar iedereen vanaf de oprichting al van moet kotsen, Nederland is in de basis nooit echt racistisch geweest, we zijn een open land waar al honderden jaren getinte, zwarte, Aziatische en anderen dan blanken meer dan welkom waren zolang ze maar net als de Nederlanders zelf werkten, al dat polariserende gezeik is echt van na 2001 en is door het gedrag van de VS in het Midden Oosten ontploft tot de wereld waarin we nu leven.

OT, ergens hoop ik echt dat dit een eerwraak ding was en geen extremitsche aanslag vanuit de moslim hoek, ik vind het vreselijk voor de doden en gewonden, maar het idee dat die mafklapper z'n ex, of de aangeefster van verkrachting wilde doden snijd voor mij meer hout dan een lone wolf actie die hij in een tram wilde uitvoeren.
Are we not savages, innately destined to maim and kill?
Blame it on the environment, heredity or evolution: we're still responsible
Our intelligence may progress at geometric rates
Yet socially we remain belligerent neonates
pi_185696393
Onduidelijkheid. Jammer maar begrijpelijk.
  Moderator maandag 18 maart 2019 @ 18:15:10 #162
138438 crew  Pizzakoppo
pi_185696395
Gaaf, na 22 uur is alles weer goed.
  maandag 18 maart 2019 @ 18:15:13 #163
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_185696397
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:14 schreef heywoodu het volgende:

[..]

Strop das ipv stropdas ook niet
das, knor.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
pi_185696399
quote:
6s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:14 schreef KingRoland het volgende:

[..]

poging tot doodslag in 2013

en alsnog op vrije voeten naja tenzij hij 9 jaar heeft gekregen

wat een grap ons systeem napo WAT EEN GRAP
Waarom zou hij in 2019 niet vrij kunnen zijn na die veroordeling in 2013 daarvoor lol xD.
  † In Memoriam † maandag 18 maart 2019 @ 18:15:18 #165
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_185696400
Oh nog niet duidelijk :{
:')
  Moderator maandag 18 maart 2019 @ 18:15:33 #166
18653 crew  D.
pi_185696407
Als Christchurch niet geweest was was dit vast een ‘gewone’ schietpartij geweest...
  maandag 18 maart 2019 @ 18:15:40 #167
65846 Bocaj
47th President.
pi_185696411
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:14 schreef bianconeri het volgende:
Als je NOS journaal nu ziet word je toch gewoon misselijk van de massa hysterie in Nederland :r

De ouders moeten kinderen ophalen van school? Waar slaat dat op?
Heel Utrecht op slot? Alsof die vent even ergens wat gaat lopen doen, laat staan random even nog naar een school gaat.
Ouders die zogenaamd bang zijn dat er wel iets bij de school kan gebeuren, nee natuurlijk niet.
Mooie reden dat wel om legaal te spijbelen.

Wat een hysterisch land zeg....
Het nog niet zo 'gewoon' een aanslag in ons land.....
pi_185696412
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:14 schreef heywoodu het volgende:

[..]

Strop das ipv stropdas ook niet
Okee jei bend de baaz dus ja ik biet mein exkuuz aan
Mijn Nederlands is bagger dat is bij mij bekend !!!!
  † In Memoriam † maandag 18 maart 2019 @ 18:16:06 #169
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_185696417
Breaking: burgemeester vindt het erg
:')
pi_185696418
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:14 schreef bianconeri het volgende:
Als je NOS journaal nu ziet word je toch gewoon misselijk van de massa hysterie in Nederland :r

De ouders moeten kinderen ophalen van school? Waar slaat dat op?
Heel Utrecht op slot? Alsof die vent even ergens wat gaat lopen doen, laat staan random even nog naar een school gaat.
Ouders die zogenaamd bang zijn dat er wel iets bij de school kan gebeuren, nee natuurlijk niet.
Mooie reden dat wel om legaal te spijbelen.

Wat een hysterisch land zeg....
Iemand heeft om zich heen lopen schieten: er zijn 3 mensen dood en 5 mensen gewond, waaronder 3 mensen ernstig gewond en de dader is nog spoorloos.

Noem het maar hysterisch.
  maandag 18 maart 2019 @ 18:16:11 #171
304498 Nibb-it
Dirc die maelre
pi_185696419
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:14 schreef bianconeri het volgende:
Als je NOS journaal nu ziet word je toch gewoon misselijk van de massa hysterie in Nederland :r

De ouders moeten kinderen ophalen van school? Waar slaat dat op?
Heel Utrecht op slot? Alsof die vent even ergens wat gaat lopen doen, laat staan random even nog naar een school gaat.
Ouders die zogenaamd bang zijn dat er wel iets bij de school kan gebeuren, nee natuurlijk niet.
Mooie reden dat wel om legaal te spijbelen.

Wat een hysterisch land zeg....
Als de autoriteiten het dreigingsniveau opschroeven, het ov stilleggen, en zeggen dat iedereen binnen moet blijven, wat verwacht je dan?
  maandag 18 maart 2019 @ 18:16:19 #172
469863 RobjeGeus
Hier word ik vrolijk van!!
pi_185696423
Het OV rijdt alweer ?
  maandag 18 maart 2019 @ 18:16:21 #173
191317 Nobu
Nobutada Yakitori
pi_185696424
Die afgesloten rijbaan is ook genot hoor jongens. :')
pi_185696426
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:15 schreef bianconeri het volgende:

[..]

Waarom zou hij in 2019 niet vrij kunnen zijn na die veroordeling in 2013 daarvoor lol xD.
Hij werd in 2014 ook opgepakt dus langer dan een jaar heeft hij niet gezeten voor poging tot doodslag.
  maandag 18 maart 2019 @ 18:16:42 #175
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_185696431
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:16 schreef RobjeGeus het volgende:
Het OV rijdt alweer ?
ja

mensen kunnen moeilijk naar Utrecht lopen vanaf Rotterdam bijv
graag op anoniem
  maandag 18 maart 2019 @ 18:16:42 #176
387433 Gorraay
hi-de-hi! ho-de-ho!
pi_185696432
Namens mij. :)
Aldoor dat metalen ruischen van de metalen stralende zee ...
pi_185696433
quote:
15s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:15 schreef YuckFou het volgende:


OT, ergens hoop ik echt dat dit een eerwraak ding was en geen extremitsche aanslag vanuit de moslim hoek, ik vind het vreselijk voor de doden en gewonden, maar het idee dat die mafklapper z'n ex, of de aangeefster van verkrachting wilde doden snijd voor mij meer hout dan een lone wolf actie die hij in een tram wilde uitvoeren.
Natuurlijk is dit niet terroristisch. Dat is gewoon de Nederlandse massa hysterie.

Random in een tram schieten. Right.
Verhalen kloppen er ook niet mee.
pi_185696435
Goedeavond _O- _O-
speak only if it improves the silence.
  Moderator maandag 18 maart 2019 @ 18:17:02 #179
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_185696438
Is dit nu een antwoord op de aanslag in Nieuw Zeeland?
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
  maandag 18 maart 2019 @ 18:17:09 #180
469863 RobjeGeus
Hier word ik vrolijk van!!
pi_185696439
quote:
6s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:16 schreef KingRoland het volgende:

[..]

ja

mensen kunnen moeilijk naar Utrecht lopen vanaf Rotterdam bijv
Dan is het ook geen terroristische aanslag.
  † In Memoriam † maandag 18 maart 2019 @ 18:17:44 #181
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_185696454
Hoe ben je MOGELIJK verdachte
Je bent toch gewoon verdachte
:')
  maandag 18 maart 2019 @ 18:17:47 #182
194695 franklop
Fran knock
pi_185696456
Nog een verdachte aangehouden
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_185696457
quote:
6s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:14 schreef KingRoland het volgende:

[..]

poging tot doodslag in 2013

en alsnog op vrije voeten naja tenzij hij 9 jaar heeft gekregen

wat een grap ons systeem napo WAT EEN GRAP
Nouja paar maanden later stond hij alweer terecht voor winkeldiefstal. Dat vind ik toch ook wel opmerkelijk. (Als hij daadwerkelijk veroordeeld is.)
pi_185696459
Aanhouding verricht.
I´m back.
  Moderator maandag 18 maart 2019 @ 18:18:05 #185
138438 crew  Pizzakoppo
pi_185696461
Nou er is iemand aangehouden.
pi_185696470
1 persoon aangehouden
zie email 27 oktober
  maandag 18 maart 2019 @ 18:18:27 #187
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_185696472
Ja, zijn broer is aangehouden.
pi_185696474
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:17 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:

[..]

Nouja paar maanden later stond hij alweer terecht voor winkeldiefstal. Dat vind ik toch ook wel opmerkelijk.
Is hij veroordeeld dan? Iedereen roept maar wat
  Moderator maandag 18 maart 2019 @ 18:18:38 #189
138438 crew  Pizzakoppo
pi_185696475
Heerlijk kapsel hoor Rutger

[ Bericht % gewijzigd door #ANONIEM op 18-03-2019 18:19:17 ]
  maandag 18 maart 2019 @ 18:18:40 #190
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_185696476
is er al iemand aangehouden?
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
pi_185696479
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:18 schreef trein2000 het volgende:
1 persoon aangehouden
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:18 schreef Ryan3 het volgende:
Aanhouding verricht.
Broertje, op school.
speak only if it improves the silence.
  maandag 18 maart 2019 @ 18:18:54 #192
469863 RobjeGeus
Hier word ik vrolijk van!!
pi_185696480
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:17 schreef franklop het volgende:
Nog een verdachte aangehouden
Broertje van hem
  maandag 18 maart 2019 @ 18:18:58 #193
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_185696483
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:17 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:

[..]

Nouja paar maanden later stond hij alweer terecht voor winkeldiefstal. Dat vind ik toch ook wel opmerkelijk. (Als hij daadwerkelijk veroordeeld is.)
Ik ken deze zaak ook niet echt misschien dan @napoleonfour meer weet met zijn kennis van zaken.
graag op anoniem
  Eindredactie Sport / Forummod maandag 18 maart 2019 @ 18:19:05 #194
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_185696484
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:18 schreef Pizzakoppo het volgende:
Heerlijk kapsel hoor Rutger
Ik krijg er jeuk van.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  maandag 18 maart 2019 @ 18:19:07 #195
194695 franklop
Fran knock
pi_185696485
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:18 schreef maxi-mus het volgende:
Ja, zijn broer is aangehouden.
Die was toch meegenomen voor verhoor? Dat is niet direct aangehouden worden toch?

Al zou het best kunnen
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_185696488
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:18 schreef TjjWester het volgende:

[..]

[..]

Broertje, op school.
Waarom pak je die op dan? Vreemd
zie email 27 oktober
  maandag 18 maart 2019 @ 18:19:16 #197
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_185696490
quote:
6s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:18 schreef KingRoland het volgende:

[..]

Ik ken deze zaak ook niet echt misschien dan @:napoleonfour meer weet met zijn kennis van zaken.
Nee.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
pi_185696497
Terroristisch motief gaan ze dus vanuit.
  Moderator maandag 18 maart 2019 @ 18:19:37 #199
138438 crew  Pizzakoppo
pi_185696499
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:18 schreef TjjWester het volgende:

[..]


[..]

Broertje, op school.
Hoe weet je dat?
pi_185696502
quote:
4s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:09 schreef Oscar. het volgende:

[..]

Coolcat is failliet
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:06 schreef AlwaysHappy het volgende:
[info]Hou het graag een beetje on-topic hier [/info]
  maandag 18 maart 2019 @ 18:19:46 #201
94080 VeX-
HAHA..JIJ hebt HEUL veel POSTS
pi_185696507
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:09 schreef Appelflaap het volgende:

[..]

Jij bent sowieso niet serieus te nemen. Onderstaande reageer je dat het een eenzeidige verhaal is om een conclusie te trekken. Maar nu weet je het wel allemaal?
[..]

Dat was sarcastisch bedoeld. :')
Life is just a series of peaks and troughs, yeah. And you don't know whether you're in a trough until you're climbing out, or on a peak, 'till you're coming down. And that's it. - David Brent
  maandag 18 maart 2019 @ 18:19:55 #202
142400 RedFever007
Schoenbekooievaar beste ooieva
pi_185696509
In Groningen toevallig? :o afgezette straat hier net met veel politie. Moest omrijden toen ik er toevallig langskwam :P
pi_185696512
Popcorn is inmiddels op o|O
Mijn Nederlands is bagger dat is bij mij bekend !!!!
  maandag 18 maart 2019 @ 18:20:02 #204
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_185696515
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:19 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Waarom pak je die op dan? Vreemd
Vrij normaal om familie om informatie te vragen.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
pi_185696517
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:18 schreef HaverMoutKoekje het volgende:

[..]

Is hij veroordeeld dan? Iedereen roept maar wat
Ja enigszins vervelend dat dat niet duidelijk wordt.
pi_185696520
Nos :')
zie email 27 oktober
  maandag 18 maart 2019 @ 18:20:20 #207
469863 RobjeGeus
Hier word ik vrolijk van!!
pi_185696523
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:19 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Waarom pak je die op dan? Vreemd
Om te kijken of hij er meer van weet, of er voorbereiding is getroffen en of hij er wellicht iets mee te maken heeft.
  Eindredactie Sport / Forummod maandag 18 maart 2019 @ 18:20:24 #208
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_185696527
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:19 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Waarom pak je die op dan? Vreemd
Omdat aanwijzingen, waarschijnlijk.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  † In Memoriam † maandag 18 maart 2019 @ 18:20:25 #209
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_185696529
Oké enige nieuws is die ene aanhouding
:')
  Moderator maandag 18 maart 2019 @ 18:20:29 #210
138438 crew  Pizzakoppo
pi_185696531
Heeeel even de persco onderbreken om Daan te laten horen.
pi_185696533
quote:
14s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:20 schreef napoleonfour het volgende:

[..]

Vrij normaal om familie om informatie te vragen.
Ja inderdaad. Om hem op school te gaan AANHOUDEN lijkt me nogal apart
zie email 27 oktober
  Eindredactie Sport / Forummod maandag 18 maart 2019 @ 18:20:49 #212
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_185696537
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:19 schreef Moneyfornothing1 het volgende:
Terroristisch motief gaan ze dus vanuit.
Nee, daar houden ze rekening mee.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_185696538
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:17 schreef RobjeGeus het volgende:

[..]

Dan is het ook geen terroristische aanslag.
Dat werd langzaam begin middag ook wel al duidelijk.
  maandag 18 maart 2019 @ 18:20:53 #214
304498 Nibb-it
Dirc die maelre
pi_185696539
Lekker wegschakelen.
pi_185696542
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:19 schreef RedFever007 het volgende:
In Groningen toevallig? :o afgezette straat hier net met veel politie. Moest omrijden toen ik er toevallig langskwam :P
Zul je zien.. :P
pi_185696547
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:20 schreef RobjeGeus het volgende:

[..]

Om te kijken of hij er meer van weet, of er voorbereiding is getroffen en of hij er wellicht iets mee te maken heeft.
Je mag pas aanhouden als iemand verdachte is he? Niet om te kijken of ie verdachte is.
zie email 27 oktober
  Eindredactie Sport / Forummod maandag 18 maart 2019 @ 18:21:32 #217
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_185696554
Ik kan niet plaatsen of deze man 20 of 50 is :@
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Games maandag 18 maart 2019 @ 18:21:36 #218
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_185696557
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:21 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Je mag pas aanhouden als iemand verdachte is he? Niet om te kijken of ie verdachte is.
veel mensen weten het verschil niet met staande houden en aanhouden.
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
pi_185696559
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:20 schreef heywoodu het volgende:

[..]

Nee, daar houden ze rekening mee.
Vooralsnog gaan ze toch uit van een terroristisch motief. Het verhaal "eerwraak" wat uit zijn kennissen/buurt komt zal denkelijk al ontkracht zijn gezien de slachtoffers.
  maandag 18 maart 2019 @ 18:21:45 #220
304498 Nibb-it
Dirc die maelre
pi_185696560
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:21 schreef heywoodu het volgende:
Ik kan niet plaatsen of deze man 20 of 50 is :@
Jong van geest.
  maandag 18 maart 2019 @ 18:21:49 #221
194695 franklop
Fran knock
pi_185696562
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:20 schreef RobjeGeus het volgende:

[..]

Om te kijken of hij er meer van weet, of er voorbereiding is getroffen en of hij er wellicht iets mee te maken heeft.
Ze hadden het erover dat bij een huiszoeking iemand is aangehouden. Het broertje werd van school gehaald, dus kan nog steeds over iemand anders gaan die aangehouden is.
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  † In Memoriam † maandag 18 maart 2019 @ 18:21:59 #222
43556 miss_dynastie
pi_185696564
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:21 schreef heywoodu het volgende:
Ik kan niet plaatsen of deze man 20 of 50 is :@
Ah ik ben niet de enige gelukkig...
  Eindredactie Games maandag 18 maart 2019 @ 18:21:59 #223
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_185696565
Vinden jullie Rutte ook nu een sterke leider?
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
pi_185696566
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:19 schreef Moneyfornothing1 het volgende:
Terroristisch motief gaan ze dus vanuit.
Dat heb ik ze niet horen zeggen hoor.
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
  maandag 18 maart 2019 @ 18:22:12 #225
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_185696572
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:20 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Ja inderdaad. Om hem op school te gaan AANHOUDEN lijkt me nogal apart
Noujah staande houden heeft daar weinig zin he? Je mag niet echt doorvragen dan. En gezien de spoed kan je niet even vragen of hij morgen tussen kantooruren kan melden op het bureau.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
pi_185696576
quote:
4s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:21 schreef Oscar. het volgende:
Vinden jullie Rutte ook nu een sterke leider?
Looptijd heeft hij al wel gehad
  maandag 18 maart 2019 @ 18:22:37 #227
94080 VeX-
HAHA..JIJ hebt HEUL veel POSTS
pi_185696581
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:19 schreef Moneyfornothing1 het volgende:
Terroristisch motief gaan ze dus vanuit.
Uiteraard. Kenners wisten dit al lang. Het is overduidelijk terrorisme.
Life is just a series of peaks and troughs, yeah. And you don't know whether you're in a trough until you're climbing out, or on a peak, 'till you're coming down. And that's it. - David Brent
  Eindredactie Sport / Forummod maandag 18 maart 2019 @ 18:22:37 #228
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_185696582
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:21 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:

[..]

Vooralsnog gaan ze toch uit van een terroristisch motief. Het verhaal "eerwraak" wat uit zijn kennissen/buurt komt zal denkelijk al ontkracht zijn gezien de slachtoffers.
Ze zeggen letterlijk dat ze er rekening mee houden.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_185696585
quote:
4s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:21 schreef Oscar. het volgende:
Vinden jullie Rutte ook nu een sterke leider?
Nee.
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
  † In Memoriam † maandag 18 maart 2019 @ 18:22:51 #230
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_185696586
Er stond ineens '66 minuten' in beeld?
:')
  Moderator maandag 18 maart 2019 @ 18:22:55 #231
1424 crew  Jimbo
Gråtrunka
pi_185696588
Slechte persco zeg..
Op donderdag 20 augustus 2020 17:36 schreef Notorious_Roy het volgende:
Naast alle onzin die je uitkraamt heb je af en toe ook gewoon heel verstandige posts.
Op dinsdag 10 augustus 2021 16:32 schreef yvonne het volgende:
@:Jimbo voor mod, yeah *O*
  Eindredactie Sport / Forummod maandag 18 maart 2019 @ 18:23:03 #232
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_185696590
quote:
4s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:21 schreef Oscar. het volgende:
Vinden jullie Rutte ook nu een sterke leider?
Ja hoor.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_185696591
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:20 schreef heywoodu het volgende:

[..]

Nee, daar houden ze rekening mee.
Hij zegt dat ze daar vooralsnog vanuit gaan en daarnaast alles open houden. Niks gezegd over relationele sfeer.
pi_185696593
Op NPO 2 is Rail Away ahahahhahaha toepasselijk weer
Mijn Nederlands is bagger dat is bij mij bekend !!!!
  maandag 18 maart 2019 @ 18:23:15 #235
469863 RobjeGeus
Hier word ik vrolijk van!!
pi_185696595
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:20 schreef bianconeri het volgende:

[..]

Dat werd langzaam begin middag ook wel al duidelijk.
Het is nog steeds niet gezegd dat het niet zo is.
  Moderator maandag 18 maart 2019 @ 18:23:35 #236
1424 crew  Jimbo
Gråtrunka
pi_185696604
quote:
4s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:21 schreef Oscar. het volgende:
Vinden jullie Rutte ook nu een sterke leider?
Die klonk zo nerveus.. niet echt een sterke indruk ofzo
Op donderdag 20 augustus 2020 17:36 schreef Notorious_Roy het volgende:
Naast alle onzin die je uitkraamt heb je af en toe ook gewoon heel verstandige posts.
Op dinsdag 10 augustus 2021 16:32 schreef yvonne het volgende:
@:Jimbo voor mod, yeah *O*
  maandag 18 maart 2019 @ 18:23:39 #237
380218 Dr.Jan-Itor
Knifewrench!
pi_185696606
Samenvatting van de persco: we weten dat we niet zoveel weten.
"Two guys destroyed your bike with a crowbar and a bat. One of 'em wasn't me."
  maandag 18 maart 2019 @ 18:23:54 #238
380218 Dr.Jan-Itor
Knifewrench!
pi_185696612
Oja. Verkiezingen :')
"Two guys destroyed your bike with a crowbar and a bat. One of 'em wasn't me."
  Eindredactie Games maandag 18 maart 2019 @ 18:23:54 #239
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_185696613
"We zullen niet wijken voor onverdraagzaamheid"

Behalve als het om Groningen gaat _O-
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
  † In Memoriam † maandag 18 maart 2019 @ 18:23:59 #240
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_185696614
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:22 schreef Jimbo het volgende:
Slechte persco zeg..
Had in 1 zin gekund: 'er is iemand aangehouden, we zeggen niet wie maar het was niet de hoofdverdachte.'
:')
pi_185696615
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:23 schreef MMXMMX het volgende:
Op NPO 2 is Rail Away ahahahhahaha toepasselijk weer
:')
  maandag 18 maart 2019 @ 18:24:00 #242
148813 Vader_Aardbei
Stem JA21 in maart!
pi_185696616
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:49 schreef _--_ het volgende:

[..]

Wilders heeft een hoop verbeterd. Not.

Sinds de opkomst van rechtsextremisten die belang hebben bij een 100% puur witte staat na een stroompje van immigratie worden dingen erger.
Waar heb je het in Godsnaam over? Witte staat? Waar denk je dat je bent, de USA? Zuid Afrika? Niemand hier wil dat, nou ja misschien een handjevol idioten. Net zoveel mensen als hen die geloven dat de Aarde plat is.

Ik ben geen fan van Wilders maar ik begrijp wel enigszins waar hij voor staat. Jij duidelijk niet. Je zit vast in een of andere anno 1930 fantasie, toen schedelmeten nog in zwang was.

Men verzet zich tegen een cultuur van vrouwenhaat, niet-moslimhaat, dierenmishandeling, patriarchaat, fundamentalisme...

Niet tegen die mensen hun kleurtje. Jezus allemachtig.
  maandag 18 maart 2019 @ 18:24:04 #243
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_185696620
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:21 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Je mag pas aanhouden als iemand verdachte is he? Niet om te kijken of ie verdachte is.
Denk ook meer sociaal verhoor. Niet dat hij als verdachte werd aangehouden.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
pi_185696629
quote:
14s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:24 schreef napoleonfour het volgende:

[..]

Denk ook meer sociaal verhoor. Niet dat hij als verdachte werd aangehouden.
Huh?
zie email 27 oktober
pi_185696631
quote:
4s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:21 schreef Oscar. het volgende:
Vinden jullie Rutte ook nu een sterke leider?
Nee. Optyfen met die vent.

Dit grijpt hij gewoon weer aan om zieltjes te winnen. En half naïef Nederland trapt weer in z'n populistische geneuzel.
pi_185696635
quote:
14s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:09 schreef napoleonfour het volgende:

[..]

Men vindt een kind in een put ergens in Spanje hier ook erger dan een aanslag op christenen ergens in het midden-oosten, ik neem aan dat iemand van Harvard ondertussen wel door heeft hoe de media werken?
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:10 schreef warp995 het volgende:

[..]

Wie zegt dat het erger is? Het is alleen andere koek nu het in centraal Nederland is ipv aan de andere kant van de wereld.
Dit is helemaal geen terreur daad

dit is gewoon een aanslag met wraakmotieven of een executie

terreur wordt nu alleen maar gebruikt voor de verkiezings campagnes.....

lachwekkend dat overal gesproken wordt over terreur
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
  Moderator maandag 18 maart 2019 @ 18:25:35 #247
138438 crew  Pizzakoppo
pi_185696642
Jesse vind de aanslag natuurlijk wel prima en erg logisch. Part and parcel enzo.
  maandag 18 maart 2019 @ 18:25:49 #248
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_185696645
In Enschede waren tijdje terug 4 doden gepleegd op klaarlichte dag maar daar werd wel minder hysterisch gedaan.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
  † In Memoriam † maandag 18 maart 2019 @ 18:26:15 #249
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_185696650
Kunnen we die politici achterwege laten, man man. Die hebben echt nooit iets te zeggen

Heel erg
Zwarte bladzijde
Gedachten bij nabestaanden
Niet buigen voor geweld
Respect voor de politie en OM
Samen zijn oid
:')
pi_185696651
quote:
2s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:25 schreef Falco het volgende:
In Enschede waren tijdje terug 4 doden gepleegd op klaarlichte dag maar daar werd wel minder hysterisch gedaan.
Right on!
  maandag 18 maart 2019 @ 18:26:30 #251
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_185696653
quote:
2s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:25 schreef Falco het volgende:
In Enschede waren tijdje terug 4 doden gepleegd op klaarlichte dag maar daar werd wel minder hysterisch gedaan.
Tja, dat waren Tukkers.
  maandag 18 maart 2019 @ 18:26:35 #252
407635 warp995
Tussen neus en lippen door
pi_185696655
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:25 schreef klaasweetalles het volgende:

[..]

[..]

Dit is helemaal geen terreur daad

dit is gewoon een aanslag met wraakmotieven of een executie

terreur wordt nu alleen maar gebruikt voor de verkiezings campagnes.....

lachwekkend dat overal gesproken wordt over terreur
:')
Jij hebt het inderdaad al tot de bodem aan toe uitgepluisd
Niemand die terreur noemt hoor, het wordt alleen niet uitgesloten..
  † In Memoriam † maandag 18 maart 2019 @ 18:26:37 #253
137787 Snowsquall
Noord Brabant
pi_185696656
quote:
4s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:21 schreef Oscar. het volgende:
Vinden jullie Rutte ook nu een sterke leider?
Als hij weer gaat zeggen dat 'De onderste steen boven moet' dan weet ik wel weer hoe laat het is :')
Ik kan het je wel uitleggen maar het niet voor je begrijpen........
  maandag 18 maart 2019 @ 18:27:02 #254
380218 Dr.Jan-Itor
Knifewrench!
pi_185696662
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:26 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Kunnen we die politici achterwege laten, man man. Die hebben echt nooit iets te zeggen

Heel erg
Zwarte bladzijde
Gedachten bij nabestaanden
Niet buigen voor geweld
Respect voor de politie en OM
Samen zijn oid
En vergeet "elkaar vasthouden" niet.
"Two guys destroyed your bike with a crowbar and a bat. One of 'em wasn't me."
pi_185696667
Op facebook komt nu telkens een post voorbij ter nagedachtenis van een van de dodelijke slachtoffers, een jonge vrouw/meisje genaamd Roos.
pi_185696669
Was gewoon net een Forum reclame spotje dus ja verkiezingen gaan gewoon door natuurlijk :)
Mijn Nederlands is bagger dat is bij mij bekend !!!!
  maandag 18 maart 2019 @ 18:27:28 #257
195276 S95Sedan
No, not really...
pi_185696670
Heel Nederland ligt stil door zo'n mafketel :')
pi_185696675
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:20 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Ja inderdaad. Om hem op school te gaan AANHOUDEN lijkt me nogal apart
De vrouw die hij vermoeddelijk verkracht heeft, en waarvan het vermoedde is dat hij die vermoord heeft is toch zijn schoonzus

Om schoonzus te zijn, moet ze een relatie met zijn broer hebben (gehad)

Dus is het helemaal niet zo raar dat de politie die broer wil spreken..*aanhouden*
pi_185696682
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:25 schreef klaasweetalles het volgende:

[..]


[..]

Dit is helemaal geen terreur daad

dit is gewoon een aanslag met wraakmotieven of een executie

terreur wordt nu alleen maar gebruikt voor de verkiezings campagnes.....

lachwekkend dat overal gesproken wordt over terreur
Terreurdaad is toch helemaal niet gunstig voor de huidige coalitie? Vlak voor de Tweede Kamer verkiezingen een incident met Turkse overheidsbekleders kwam Rutte goed uit. Dit niet lijkt me.
  maandag 18 maart 2019 @ 18:28:07 #260
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_185696686
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:23 schreef MMXMMX het volgende:
Op NPO 2 is Rail Away ahahahhahaha toepasselijk weer
Hopelijk binnenkort een aflevering over de tram naar IJsselstein ^O^
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
pi_185696687
:o
  maandag 18 maart 2019 @ 18:28:11 #262
350577 YourCaptor
A billion dollar
pi_185696689
Ze hebben die kutkloot
We know this. The Chinese know that we know. But we make-believe that we don't know and the Chinese make-believe that they believe that we don't know, but know that we know. Everybody knows.
pi_185696690
Hoofdverdachte aangehouden!
pi_185696693
Aangehouden
zie email 27 oktober
pi_185696695
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 17:49 schreef _--_ het volgende:

[..]

Wilders heeft een hoop verbeterd. Not.

Sinds de opkomst van rechtsextremisten die belang hebben bij een 100% puur witte staat na een stroompje van immigratie worden dingen erger. Vroeger waren er amper aanslagen. Vroeger leefde arbeidimmigranten samen met Nederlanders. Niets aan de hand. Maar ja, er waren mensen die teveel kleur zagen en dat was uiteindelijk wat alles erger maakte. Je houdt hier niemand voor de gek.

En isis is overigens een ander onderwerp voordat je dat er bij wil betrekken.
Ongelooflijk dat zoiets altijd mag blijven staan, en als ik feiten benoem de reactie verwijderd wordt.

Niemand heeft belang bij een witte staat, gaat ook saai worden zo alleen maar "witte" mensen en "witte" cultuur. Dat er enkelingen zijn die dit willen sluit ik niet uit. Maar ik denk dat het merendeel gewoon wilt dat mensen vreedzaam samenleven. Leef je leven, ga naar de moskee, heet halal, hou je eigen (mooie) tradities, maar pas je verdomme aan. Dus respecteer de mensen die jou ook moeten respecteren, als homo's je niet bevallen kijk je maar de andere kant op, als je moeite hebt met andere geloven in een land dan verhuis je maar naar een land wat alleen jouw geloof aanhangt, breng je jeugd respect bij doe zelfs eens een handreiking ipv. dat vele Nederlanders dat keer op keer moeten doen. Het is niet zo moeilijk, maar een groep heeft zich afgezet tegen de samenleving, houd er radicale ideeën en gedachten op na en het probleem is de groep die zich daaraan ergert. Dat zijn dan de rechts-extremisten en intolerante.
pi_185696697
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:27 schreef bianconeri het volgende:

[..]

Ja, gewoon in een tram in Utrecht.

Daar moet je heel Utrecht voor lam leggen en heel NL in de ban?
Ofc not.
Heel hysterisch.
Verkiezingen hè...
pi_185696700
Verdachte is Aangehouden
  maandag 18 maart 2019 @ 18:28:19 #268
53708 ondeugend
Lost in Sound
pi_185696701
Aangehouden
And everything under the sun is in tune
But the sun is eclipsed by the moon.
And Prince is still here!
pi_185696702
Hoodsverdachte aangehouden :o
  maandag 18 maart 2019 @ 18:28:21 #270
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_185696703
HIJ IS AANGEHOUDEN
pi_185696704
Ladies and gentlemen
  maandag 18 maart 2019 @ 18:28:22 #272
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_185696705
WE GOT HIM
  maandag 18 maart 2019 @ 18:28:22 #273
407635 warp995
Tussen neus en lippen door
pi_185696706
Oh verdachte is aangehouden blijkbaar.
  Eindredactie Games maandag 18 maart 2019 @ 18:28:22 #274
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_185696707
Persdoos schreeuwt wat
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
pi_185696709
Verdachte is aangehouden.
  Moderator maandag 18 maart 2019 @ 18:28:25 #276
351614 crew  ijs_beer
ijskoud de lekkerste
pi_185696710
Verdachte aangehouden!
Op donderdag 15 juni 2017 16:53 schreef Cyan9 het volgende:
IJsbeer is inderdaad officieel cute. :D
Op donderdag 30 juli 2020 16:27 schreef Guanabana het volgende:Houdt @:ijs_beer een beetje van ouder? En dan niet 40 jaar ouder, maar laten we zeggen bijvoorbeeld, iets van 5 jaar ouder?
pi_185696711
Aangehouden :o
pi_185696712
Verdachte aangehouden
pi_185696714
Ladies and gentlemen, we got him
  FOK!fotograaf maandag 18 maart 2019 @ 18:28:36 #280
842 Zorro
Z
pi_185696717
WE GOT HIM!
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  maandag 18 maart 2019 @ 18:28:40 #281
51398 MisterJ.Lo
LL.M (Master of Laws).
pi_185696723
Hij is gepakt.
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.
pi_185696724
aangehouden
met her in the burgerking, fell in love at the soda-machine
  † In Memoriam † maandag 18 maart 2019 @ 18:28:43 #283
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_185696727
BREAKING
:')
pi_185696734
Hoorde dat ie is aangehouden
pi_185696736
Klasse _O_
pi_185696737
Hoofdverdachte aangehouden.
I´m back.
pi_185696738
En dat LIVE
pi_185696739
Fijn om te horen
(she/her)
pi_185696740
Aangehouden
pi_185696743
Die politieagente kwam het even snel vertellen die in beeld kwam.
  maandag 18 maart 2019 @ 18:29:04 #291
469863 RobjeGeus
Hier word ik vrolijk van!!
pi_185696744
quote:
2s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:25 schreef Falco het volgende:
In Enschede waren tijdje terug 4 doden gepleegd op klaarlichte dag maar daar werd wel minder hysterisch gedaan.
Was ook heel wat anders
pi_185696745
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:27 schreef b_engeltje het volgende:

[..]

De vrouw die hij vermoeddelijk verkracht heeft, en waarvan het vermoedde is dat hij die vermoord heeft is toch zijn schoonzus

Om schoonzus te zijn, moet ze een relatie met zijn broer hebben (gehad)

Dus is het helemaal niet zo raar dat de politie die broer wil spreken..*aanhouden*
Om iemand aan te mogen houden moet ie verdachte zijn...
zie email 27 oktober
  maandag 18 maart 2019 @ 18:29:13 #293
22565 asco
Los in deze tent
pi_185696748
Dat wordt schoffelen!
pi_185696750
Mooi. Nu ter doodstraf veroordelen.
pi_185696751
*O* *O* *O* *O* *O*
pi_185696752
Dat is snel dus.
I´m back.
  Eindredactie Games maandag 18 maart 2019 @ 18:29:24 #297
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_185696753
Hoe kan de NOS nou zeggen dat hij het gedaan heeft :')
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
  maandag 18 maart 2019 @ 18:29:26 #298
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_185696754
Hoofdverdachte aangehouden ^O^
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Moderator maandag 18 maart 2019 @ 18:29:27 #299
1424 crew  Jimbo
Gråtrunka
pi_185696755
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 18:23 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

Had in 1 zin gekund: 'er is iemand aangehouden, we zeggen niet wie maar het was niet de hoofdverdachte.'
Maar, ze hebben m :+
Op donderdag 20 augustus 2020 17:36 schreef Notorious_Roy het volgende:
Naast alle onzin die je uitkraamt heb je af en toe ook gewoon heel verstandige posts.
Op dinsdag 10 augustus 2021 16:32 schreef yvonne het volgende:
@:Jimbo voor mod, yeah *O*
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')